• 100μ.: Τάσσης 10.78 / Ντούγκου 12.25
  • 200μ.: Κυριακίδης 21.87 / Σενκάλα 25.12
  • 400μ.: Παπαγιάννης 48.50 / Ίβιτς 57.45
  • 800μ.: Βλάχος 1.58.71 / Φλουτάκου 2.12.84
  • 1500μ.: Γεωργίου 4.11.79 / Χατζηπαναγιώτη 4.44.92
  • 3000μ.: Γεωργίου 8.47.36 / Βαλαχά 10.13.68 
  • υψ.εμπ.: Κοτταρίδης 14.06 / Βιδούρη 14.05
  • 400μ. εμπ.: Ανδρεάδης 53.54 / Παππά 63.51
  • 2000μ. στ.: Σιώμος-Γκίζας 6.06.41 / Κιούλου 6.51.03
  • βάδην: Μπαρδάκης 51.34.08 / Ασλανίδου 24.32.10
  • Ύψος: Μίτα 2,05μ. / Μιχαηλίδου 1,70μ.
  • Επί κοντώ: Κριαράς 4,50μ. / Τριανταφύλλου 4,13μ.
  • Μήκος: Γρηγορίου 6,84μ. / Λυρή 5,82μ.
  • Τριπλούν: Γρεψιος 15,20μ. / Γκαναρα 12,27μ.+
  • Σφαίρα: Αντωνάτος 18,45μ. / Ραφαηλίδου 15,00μ.
  • Δίσκος: Λυμπερόπουλος 55,79μ. / Τοχτάμη 40,01μ.
  • Σφύρα: Παπαναστασίου 77,45μ. / Τζατζιμάκη 62,60μ.
  • Ακόντιο: Γρηγοριάδης 68,21μ. / Ματσελα 48,67μ. 
  • 4χ100μ.: ΑΟ Ολυμπιάδα Κηφισιάς 43.00 / Πελασγός Λάρισας 48.93
  • 4χ400μ.: ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών 3.24.69 / ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών 3.56.53

100μ.

1 ΤΑΣΣΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.73 1.50 Q
2 ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΡΑΦΑΕΛ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10.84 1.10 Q
3 ΜΗΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.85 2.50 Q
4 ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΑΞΙΑΡ 2005 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ 10.93 1.70 Q
5 ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥ 11.11 1.70
6 ΚΑΣΤΙΓΙΟ-ΦΛΕΣΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.15 2.00 Q
7 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 11.16 2.00
8 ΠΕΣΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 11.17 1.20 Q
9 ΖΗΜΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 11.18 2.40 Q
10 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 11.20 1.10 
11 ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11.20 2.50
12 ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.22 1.60 Q
13 ΠΑΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΓΣ “ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ” 11.25 2.40
14 ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙ 11.26 1.50
15 ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 11.26 1.60
16 ΣΕΡΑΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 11.30 1.20
17 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2006 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 11.34 2.50
18 ΒΕΝΟΥΖΙΟΥ ΙΣΑΑΚ 2005 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 11.36 1.70
19 ΣΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 11.37 1.50
20 ΜΟΥΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 11.38 2.40
21 ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ 2005 ΠΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 11.41 1.20
22 ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΜΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 11.46 1.70
23 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ-ΔΗΜΟΚΡΙ 2006 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 11.47 1.20
24 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11.51 2.00
25 ΜΟΛΦΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.52 1.60
26 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2007 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 11.54 2.40
27 ΣΗΦΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11.56 2.40
28 ΦΑΡΛΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11.58 1.50
29 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 11.59 1.10
29 ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11.59 2.50
31 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΝΑΟ ΚΕΚΡΩΨ 11.64 2.00
32 ΝΤΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11.68 1.10
33 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2006 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛ 11.70 1.50
34 ΑΛΕΚΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2006 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.71 2.50
35 ΖΑΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2007 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11.77 2.40
36 ΖΙΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 11.79 2.40
36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 11.79 2.00
38 ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 11.81 1.70
39 ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 11.85 2.50
39 ΜΕΤΑΞΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2007 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.85 1.70
41 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 11.86 1.10
42 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2007 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 11.87 1.10
43 ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 11.88 1.20
44 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11.90 2.40
45 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11.91 1.20
46 ΒΑΚΑΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11.94 2.00
47 ΛΟΥΤΡΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ 11.95 1.60
48 ΝΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11.99 1.60
49 ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ 12.00 1.20
50 ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2007 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12.01 1.70
51 ΝΤΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12.03 1.20
52 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 12.04 1.60
53 ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗ 12.09 1.60
54 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 12.13 1.70
55 ΚΑΤΣΑ ΝΤΑΝΙΕΛ 2006 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΟΣ 12.16 1.50
56 ΜΗΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑ 2006 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 12.21 1.50
57 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΟΣ 12.26 1.10
58 ΠΑΝΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 ΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ 12.36 2.50
59 ΠΡΑΤΣΙΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2005 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 13.66 1.60
60 ΛΑΤΙΦΑΙ ΓΙΟΝΚΕΝΤ 2005 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 14.46 2.00
χ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΚ.ΠΟΔ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙ DQ 2.00

400μ.

1 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 51.44 Q
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡ 51.76 Q
3 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 51.98 Q
4 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 52.25 Q
5 ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 52.25 Q
6 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 52.40 Q
7 ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 52.72 Q
8 ΤΡΑΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜ 2005 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 52.80 Q
9 ΛΙΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 52.95
10 ΜΠΟΙΝΤΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 2005 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 53.41
11 ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 53.60
12 ΖΩΙΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 53.62
13 ΓΥΡΙΧΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2005 ΠΑΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙ 53.81
14 ΝΤΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 54.41
15 ΚΟΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 54.65
16 ΚΟΥΖΛΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛ 54.70
17 ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2007 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 54.71
18 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 54.75
19 ΤΣΙΝΑ ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 55.02
20 ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ 55.04
21 ΜΑΝΖΙΕΡΙ ΒΙΚΤΩΡ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 55.11
22 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 56.43
23 ΜΠΡΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ 57.09
24 ΛΑΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤ 2005 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 57.74
25 ΜΠΛΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 57.76

110μ. εμπ. Α

1 ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡ 2005 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 14.25 1.30 Q
2 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 14.54 0.40 Q
3 ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 14.77 1.10 Q
4 ΔΡΟΓΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 14.83 1.20 Q
5 ΓΚΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2005 ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗ 14.89 1.30 Q
6 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕ 14.89 0.40 Q
7 ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 14.93 2.80 Q
8 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 14.97 1.20 Q
9 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 15.15 1.30
10 ΜΑΥΡΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙ 15.17 1.10 Q
11 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗ 15.17 1.30
12 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-( 15.17 2.80 Q
13 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 15.20 1.10
14 ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 15.27 1.20
15 ΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 15.29 1.20
16 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΥΓΟΥΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 15.37 2.80
17 ΣΤΑΘΟΥΡΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 15.42 2.80
18 ΠΑΤΕΡΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 15.83 1.30
19 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΑΣΦ ΣΤΙΒ-ΑΡ.Β.ΜΥΡΜΥΔ 15.92 1.20
20 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 15.98 2.80
21 ΤΣΑΚΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ 16.12 0.40
22 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 Π.Α.Ο.Κ. 16.17 0.40
23 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 16.33 1.10
24 ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16.49 2.80
25 ΛΑΓΚΑΔΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 16.50 1.30
26 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 16.51 1.10
27 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 2006 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 16.54 0.40
28 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 Ο.Φ.Η. 16.72 0.40
29 ΚΑΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 16.75 1.30
30 ΛΙΜΠΑΝΟΒΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2007 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 16.83 1.20
31 ΜΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 16.85 1.20
32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΚ ΠΕΡΣΕΑΣ Γ 2007 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 17.05 1.10
33 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 21.05 0.40
χ ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2006 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Τριπλούν

1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 14.06 0.50
2 ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.96 – 0.50
3 ΓΑΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 13.79 – 1.00
4 ΓΡΕΨΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 13.75 – 1.60
5 ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 13.74 0.30
6 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ 13.71 – 0.10
7 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 13.51 – 1.40
8 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 Ο.Φ.Η. 13.12 0.10
9 ΦΙΝΤΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.06 – 0.90
10 ΡΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 13.00 – 1.70
11 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 12.88 0.40
12 ΜΠΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 12.66 – 0.80
13 ΤΣΙΚΡΙΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 12.53 – 0.30
13 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 12.53 – 2.40
15 ΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 12.48 – 1.00
16 ΡΟΥΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 12.43 0.50
17 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.27 – 0.40
18 ΛΙΑΓΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2005 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ 12.26 – 0.80
19 ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΙΩΡΓ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ 12.23 – 1.30
20 ΑΛΗΧΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 ΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ 12.12 – 2.10
21 ΔΕΝΕΛΑΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 11.90 – 0.40
χ ΝΑΛΜΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
χ ΖΓΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ

Σφαιροβολία

1 ΔΑΡΒΙΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 16.94
2 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 16.15
2 ΜΕΡΑΙ ΚΛΕΒΙΣ 2006 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 16.15
4 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15.75
5 ΚΑΡΑΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 15.18
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙ 14.96
7 ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟ 14.69
8 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΤΟ ΗΡΩΙΚΟ 14.64
9 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛ 14.34
10 ΣΙΔΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥ 14.29
11 ΔΕΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 13.77
12 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 13.58
13 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 Ο.Φ.Η. 13.57
14 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ 13.37
15 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 13.36
16 ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟ 13.10
17 ΛΕΥΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 12.85
18 ΠΕΠΕΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ 12.31
19 ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 11.74

100μ.

1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.17 2.60 Q
2 ΝΤΟΥΓΚΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΥΨΩ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12.24 0.70 Q
3 ΒΟΥΓΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2006 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 12.31 1.30 Q
4 ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 12.33 2.80 Q
5 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12.35 3.90 Q
6 ΛΥΡΗ ΜΙΚΑΕΛΑ 2006 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥ 12.37 2.00 Q
7 ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 2007 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 12.45 1.80 Q
8 ΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 12.46 2.60
9 ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 12.50 1.10 Q
10 ΣΑΙΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 12.51 1.30
11 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 12.54 2.60
12 ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 12.56 3.90
13 ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12.57 1.30
14 ΚΟΥΛΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 12.58 1.80
15 ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΟΣ 12.59 2.20 Q
16 ΜΥΦΤΑΡΙ ΚΛΕΑΝΑ 2007 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 12.60 2.20
17 ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2005 Ο.Φ.Η. 12.65 1.10
18 ΜΑΧΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 2005 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 12.67 2.60
19 ΛΑΚΚΑ ΧΡΥΣΑ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12.71 2.00
19 ΚΕΦΑΛΑ ΧΛΟΗ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.71 2.20
21 ΤΣΕΡΚΕΖΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2007 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛ 12.74 1.30
22 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 12.77 3.90
23 ΤΡΙΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12.79 2.80
23 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 12.79 2.00
25 ΛΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ 2007 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.86 0.70
25 ΣΠΑΛΙΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ 12.86 2.80
25 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 12.86 2.20
28 ΔΑΜΤΣΑ ΑΝΥΑΕΛΕ ΤΣΙΟΜΑ ΑΣΤΑΡΤΗ 2006 Π.Α.Ο.Κ. 12.87 2.80
28 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΒΙΡΓΙ 2006 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.87 2.60
30 ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑΝΝΑ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 12.89 3.90
31 ΤΖΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.90 2.60
32 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2007 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.92 3.90
33 ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.93 1.80
34 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.94 1.10
34 ΧΑΡΙΤΟΥΝΙΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 12.94 3.90
36 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2007 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 13.04 2.80
36 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΥΚΟΘΕΑ-ΚΩΝΣΤΑ 2005 ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 13.04 1.30
38 ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 13.05 2.00
39 ΚΑΝΤΕΡΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.07 2.00
39 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 13.07 1.80
41 ΛΙΓΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 13.08 2.00
42 ΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 13.12 1.10
43 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 13.13 0.70
44 ΜΩΚΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 13.15 1.10
45 ΓΚΑΝΟΥΤΑ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 13.18 1.30
46 ΨΗΦΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 13.21 0.70
47 ΚΑΤΣΙΚΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-( 13.24 2.20
48 ΓΕΡΑΣΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 2007 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.25 1.80
49 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 13.28 2.80
50 ΑΒΡΑΑΜ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2006 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 13.30 2.80
51 ΒΟΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 13.31 1.10
52 ΚΟΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 13.32 0.70
53 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 13.33 2.60
54 ΑΓΡΟΚΩΣΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 13.38 2.00
55 ΚΑΤΡΗ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 13.40 2.20
56 ΔΕΔΕΗΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 13.45 0.70
57 ΓΚΙΟΝΙ ΛΑΟΥΡΑ 2006 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 13.47 2.60
58 ΤΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 13.54 1.30
59 ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗ ΣΑΒΒΙΝΑ 2007 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 13.55 2.00
60 ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΖΕΤΑ 2005 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.56 1.80
61 ΝΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2007 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13.57 3.90
62 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ-ΑΝΑΣΤ 2006 ΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡ 13.58 0.70
63 ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 13.63 3.90
63 ΤΣΟΥΚΑΡΣΚΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.63 2.20
65 ΑΥΛΟΓΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛ 14.09 1.10
66 ΤΣΟΚΑΚΤΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗ 14.73 1.30
χ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ DQ 1.80
χ ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ DQ 1.80
χ ΛΥΡΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ 2005 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ DQ 2.20

400μ.

1 ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 59.09 Q
2 ΙΒΙΤΣ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 59.17 Q
3 ΦΩΚΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 59.26 Q
4 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 59.93 Q
5 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 60.20 Q
6 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 60.52 Q
7 ΤΣΑΟΥΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 60.88 Q
8 ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛ 61.06
9 ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 61.18 Q
10 ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 61.45
11 ΚΛΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 61.57
12 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 61.91
13 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ 61.95
14 ΚΟΤΑΡΕΛΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 2007 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ 62.06
15 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ 2007 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 62.29
16 ΦΑΡΔΕΛΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 62.30
17 ΛΑΛΑ ΕΦΡΑΙΜΙΑ ΜΙΧΑΕΛ 2005 ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ Ο 62.50
18 ΧΟΥΣΕΙΝ ΣΕΙΝΕΠ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝ 62.68
19 ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 62.73
20 ΜΕΞΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 63.01
21 ΝΤΙΝΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2006 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 63.04
22 ΖΑΒΕΡΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛ 63.19
23 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙ 63.24
24 ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2006 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 63.42
25 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΝΑ 2007 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 63.98
26 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2007 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 64.28
27 ΣΥΜΠΟΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 64.61
28 ΣΙΟΥΤΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 64.86
29 ΜΑΤΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥ 64.92
30 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 65.16
31 ΤΣΙΩΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΣ ΑΡΤΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 66.35
32 ΚΟΣΒΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 66.49
33 ΒΙΛΛΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2007 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 66.81
34 ΦΛΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 67.05
34 ΔΡΟΣΟΥΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 67.05
36 ΜΑΡΛΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΝΑ 2007 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 67.27
37 ΤΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 68.12
38 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 69.56
39 ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2007 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 69.69
χ ΒΑΝΤΕΝΜΠΕΡΓΚ ΕΙΡΗΝΗ-ΦΙΛΟΘΕΗ 2006 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ

100μ. εμπ.

1 ΒΙΔΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 14.03 2.00 Q
2 ΤΣΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 14.28 2.00 Q
3 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 14.36 1.00 Q
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 14.43 1.00 Q
5 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 14.46 0.70 Q
6 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 14.49 2.70 Q
7 ΔΑΣΤΕΡΙΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 14.66 2.70 Q
8 ΜΠΕΛΗ ΔΑΝΑΗ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 14.74 2.70 
9 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2005 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14.75 0.70 Q
10 ΜΠΡΕΝΤΟΗ ΕΛΕΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.82 2.70
11 ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΡΟΖΑΛΙΑ 2007 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14.94 0.70
12 ΜΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡ 15.13 1.00
13 ΜΟΥΤΑ ΑΘΗΝΑ 2006 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 15.14 2.00
14 ΚΟΝΤΟΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 15.20 2.70
15 ΜΗΛΙΩΤΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2007 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕ 15.30 1.00
16 ΤΣΑΜΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2007 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 15.33 2.00
17 ΒΕΡΤΕΛΗ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 15.52 2.70
18 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 15.56 2.00
19 ΣΑΚΑΒΙΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15.63 0.70
20 ΣΑΡΑΤΣΗ ΦΑΝΗ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 15.65 1.00
21 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 15.68 1.00
22 ΠΑΠΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 15.76 2.00
23 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 15.76 2.00
24 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15.91 2.00
25 ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 16.02 0.70
26 ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΥΑΓΓΕ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-( 16.43 0.70
27 ΜΗΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 16.84 1.00
28 ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16.85 2.70
29 ΤΣΙΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ 16.97 2.70
30 ΜΠΑΤΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 18.36 0.70
31 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΝ 2005 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 18.93 1.00
x ΚΑΛΟΓΡΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-( DNF 0.70

Ύψος

1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 1.65
1 ΡΑΠΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 1.65
1 ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΑΝΑΗ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.65
4 ΤΟΥΤΖΙΑΡΙΔΗ ΑΜΑΛΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1.65
4 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΥΠΑΤΙΑ-ΑΝΙΤΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 1.65
6 ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 1.65
6 ΑΝΓΙΝΟ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.65
8 ΛΙΝΤΟΒΟΗ ΜΕΛΙΝΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 1.60
8 ΤΣΙΑΤΗ ΜΕΛΙΝΑ 2006 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1.60
10 ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.60
11 ΜΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-( 1.55
12 ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 2008 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 1.55
12 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 1.55
12 ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1.55
15 ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.55
15 ΜΠΡΟΜΠΕΡΓΚΕΡ ΖΩΗ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-( 1.55
15 ΓΚΟΥΛΙΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 1.55
15 ΤΖΟΥΒΕΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 2008 ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 1.55
19 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2006 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-( 1.55
20 ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2008 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙ 1.55
20 ΣΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΕΥΑΓΓΕΛ 2006 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 1.55
22 ΓΚΑΡΑ ΚΕΡΑΣΙΑ 2007 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.50
22 ΜΠΡΕΝΤΟΗ ΜΑΡΙΑ-ΖΑΙΡΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.50
22 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1.50
22 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΜΕΛΙΝΑ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 1.50
22 ΜΠΑΛΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 1.50
27 ΣΕΡΓΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1.50
28 ΒΙΤΟΛΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2008 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1.50
29 ΚΛΟΣ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1.50
30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1.50
30 ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΥ ΘΟΗ-ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1.50
32 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 1.45
33 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1.45
33 ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥ 1.45
35 ΔΟΥΡΛΙΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1.45
χ ΣΑΜΨΩΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
χ ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ

Τριπλούν

1 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 12.25 1.10
2 ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.20 3.10
3 ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝIA 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12.03 1.60
4 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.97 2.20
5 ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛ 11.84 1.10
6 ΖΑΡΑΓΚΑ ΜΕΛΙΝΑ 2007 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 11.78 1.20
7 ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.76 1.00
8 ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2005 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 11.74 1.30
9 ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝ 2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 11.74 3.70
10 ΓΚΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 11.73 2.60
11 ΧΑΛΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 11.67 3.80
12 ΣΑΛΛΑ ΛΟΡΕΝΑ 2006 Ο.Φ.Η. 11.50 1.50
13 ΜΠΕΣΙΛΑ ΛΗΔΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.47 2.20
14 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.41 1.70
15 ΚΩΣΤΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 11.38 2.80
16 ΤΑΡΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 11.30 2.10
17 ΛΑΜΠΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΕΛΗΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11.20 3.20
18 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11.20 0.90
19 ΚΟΤΣΙ ΜΙΚΑΕΛΑ 2006 Ο.Φ.Η. 11.10 0.40
20 ΓΚΙΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 11.05 2.40
21 ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.05 1.40
22 ΜΑΥΡΙΚΑ ΑΘΗΝΑ ΕΛΕΝΗ 2006 Π.Α.Ο.Κ. 10.96 1.60
23 ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 10.89 3.20
24 ΑΔΑΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10.86 2.50
25 ΤΖΙΑΓΑΔΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒ 10.78 2.00
25 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 10.78 2.50
27 ΘΕΟΔΩΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 10.67 3.00
28 ΔΟΥΜΠΑ ΖΩΗ 2006 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟ 10.65 1.70
29 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 10.58 1.50
30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.55 0.30
31 ΚΟΣΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.50 0.90
32 ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 10.44 1.40
33 ΜΑΙΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 10.32 1.40
34 ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 10.31 1.60
35 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10.23 2.20
36 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ 2005 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 10.08 1.20
37 ΚΑΠΝΙΣΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 9.96 1.60
χ ΤΣΑΡΚΑΙ ΜΑΡΙΛΝΤΑ 2006 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
χ ΡΕΠΠΟΥ ΖΩΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
χ ΜΠΕΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
χ ΜΠΟΖΙΝΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

Δισκοβολία

1 ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 38.28
2 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 37.71
3 ΤΣΕΡΝΟΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2008 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 37.22
4 ΚΥΡΙΑΖΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2005 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ 36.91
5 ΤΣΑΚΑΛΗ ΛΥΔΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 36.22
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 35.41
7 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 35.14
8 ΤΟΧΤΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 Ο.Φ.Η. 34.91
9 ΜΠΟΝΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33.45
10 ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 32.52
11 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 32.03
12 ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ 31.63
13 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΙΧΑΕ 2008 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 31.33
14 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 30.58
15 ΕΥΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 30.41
16 ΠΡΟΓΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 Ο.Φ.Η. 30.16
17 ΜΠΑΝΔΕΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.58
18 ΤΣΙΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΚΕ 2007 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 27.94
19 ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Κ 27.15
20 ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2007 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 27.00
21 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 26.98
22 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2008 ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 25.46
23 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2007 ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 25.12
24 ΚΟΥΚΟΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 24.42
25 ΑΖΑ ΠΕΛΑΓΙΑ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 22.24
26 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 21.21
27 ΜΠΡΟΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 20.93
28 ΑΙΝΑΛΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2008 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 20.83

Ακοντισμός

1 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΘΕΟΦΑΝΕ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 45.79
2 ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΛΙΝΑ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 44.45
3 ΜΕΙΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 44.14
4 ΚΕΠΕΝΕΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 43.83
5 ΜΑΤΣΕΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 42.97
6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 42.31
7 ΠΙΣΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 42.25
8 ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 41.86
9 ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 41.67
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 40.04
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 39.98
12 ΚΟΥΙΜΤΖΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 39.54
13 ΧΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 39.40
14 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙ 39.28
15 ΣΤΑΥΡΟΥΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 38.70
16 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΙΝΗ 2005 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 36.19
17 ΦΑΤΗΡΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2005 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 36.02
18 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 35.80
19 ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟ 35.61
20 ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΑΣΗΜΗΝΑ 2005 ΑΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΞΕΝΟΔΑΜ 35.40
21 ΤΙΤΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2008 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 34.56
22 ΠΑΝΤΗ ΕΛΕΑΝΑ 2006 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 34.00
23 ΦΑΚΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33.97
24 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 32.73
25 ΡΑΤΣ ΤΙΝΓΚΡΟΤΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 2008 Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛ.ΚΑΣΤ 31.69
26 ΧΗΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 31.68
27 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 31.15
28 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΑΣ ΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 30.78
29 ΙΣΜΑΙΛΑΙ ΣΕΓΚΑ 2005 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 29.82
30 ΜΙΧΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 2005 ΑΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΞΕΝΟΔΑΜ 29.25
31 ΤΣΑΜΠΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΠΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 28.04
32 ΝΤΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2007 Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛ.ΚΑΣΤ 25.95
33 ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 25.80
34 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΞΕΝΟΔΑΜ 24.88
35 ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΦΡΑΙΜΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 22.99

100μ.

1 ΤΑΣΣΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.78/-0,5
2 ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΡΑΦΑΕΛ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10.86/-0,5
3 ΜΗΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.94/-0,5
4 ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥ 11.09/+2,2
5 ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΑΞΙΑΡ 2005 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ 11.11/-0,5
6 ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 11.13/+2,2
7 ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11.14/+2,2
8 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 11.17/+2,2
9 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 11.21/+2,2
10 ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙ 11.22/+2,2
11 ΠΑΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΓΣ “ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ” 11.24/+2,2
12 ΣΕΡΑΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 11.25/+2,2
13 ΚΑΣΤΙΓΙΟ-ΦΛΕΣΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.27/-0,5
14 ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.27/-0,5
15 ΖΗΜΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 11.38/-0,5
16 ΠΕΣΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 11.38/-0,5

400μ.

1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡ 48.50
2 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 48.78
3 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 49.50
4 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 49.65
5 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 50.54
6 ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 51.05
7 ΤΡΑΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜ 2005 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 51.54
8 ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 51.72
9 ΛΙΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 52.05
10 ΝΤΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 52.83
11 ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 52.85
12 ΜΠΟΙΝΤΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 2005 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 53.00
13 ΖΩΙΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 53.07
14 ΚΟΥΖΛΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛ 53.71
15 ΚΟΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 53.72
16 ΓΥΡΙΧΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2005 ΠΑΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙ 54.30

1500μ.

1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓ 4:11.79
2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4:11.97
3 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4:12.58
4 ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2005 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4:13.52
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 4:14.80
6 ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4:16.11
7 ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 4:18.38
8 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4:19.32
9 ΜΑΝΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥ 4:20.99
10 ΡΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 4:21.37
11 ΡΑΠΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4:22.20
12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4:22.37
13 ΣΚΥΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 4:25.18
14 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 4:25.83
15 ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:28.99
16 ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4:30.02
17 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2006 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 4:30.82
18 ΣΑΛΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2007 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4:30.84
19 ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4:30.97
20 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4:31.02
21 ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ 4:31.04
22 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 4:38.55
23 ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 4:41.06
24 ΛΟΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2007 Π.Α.Ο.Κ. 4:41.77
25 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2006 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 4:49.16
26 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2007 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 4:52.16
27 ΜΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 4:52.29
28 ΜΟΑΤΣΟΣ ΜΗΝΑΣ 2006 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Κ 4:53.63
29 ΠΛΕΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΠΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 5:01.28

110μ. εμπ.

1 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 14.06/+0,6
2 ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡ 2005 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 14.21/+0,6
3 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 14.49/+0,6
4 ΔΡΟΓΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 14.50/+0,6
5 ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 14.64/+0,6
6 ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 14.73/+0,6
7 ΓΚΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2005 ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗ 14.83/+0,6
8 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-( 14.91/-0,0
9 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗ 14.95/-0,0
10 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕ 15.08/+0,6
11 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 15.12
12 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 15.26
13 ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 15.31
14 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΥΓΟΥΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 15.36
15 ΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 15.84
16 ΜΑΥΡΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙ 26.61

2000μ. στ.

1 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6:06.41
2 ΤΣΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 6:19.04
3 ΤΣΑΛΛΕΚΟΥ ΑΡΕΣΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 6:21.10
4 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6:39.49
5 ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 6:41.87
6 ΤΖΙΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΟΙΒ 2005 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6:45.68
7 ΣΑΜΟΙΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2005 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 6:45.81
8 ΜΠΑΡΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 6:47.60
9 ΠΑΙΔΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 6:50.62
10 ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 6:50.64
11 ΦΟΥΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2006 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 6:51.68
12 ΣΤΟΙΜΕΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙ 2007 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 6:52.60
13 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6:53.04
14 ΝΙΑΒΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6:53.76
14 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 6:53.76
16 ΣΑΡΑΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 6:55.30
17 ΜΕΤΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 6:56.31
18 ΔΑΜΟ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 2005 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 6:59.93
19 ΚΑΚΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 7:01.01
20 ΒΑΡΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2007 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 7:07.11
21 ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 7:11.95
22 ΣΥΜΙΝΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΝΗΣ 2005 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 7:18.66
23 ΔΕΛΗΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2007 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 7:42.96
x ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2007 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ DNF

Επί κοντώ

1 ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.50
2 ΛΙΤΣΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2007 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 4.40
3 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4.30
4 ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 4.20
5 ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.00
6 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4.00
7 ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.70
8 ΤΖΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.50
8 ΠΡΙΦΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2007 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 3.50
8 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.50
11 ΠΡΟΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 3.30
x ΠΡΑΤΣΙΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2005 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ
x ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ

Τριπλούν

1 ΓΡΕΨΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 15.20/+0,9
2 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 14.70/-1,8
3 ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.68/+2,6 blj 14.21/-0,4
4 ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 14.38/+0,1
5 ΓΑΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 14.02/+2,1 blj 13.90/-0,3
6 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 Ο.Φ.Η.13.91/+1,7
7 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 13.76/+1,5
8 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ 13.46/+0,4
9 ΦΙΝΤΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.28/+2,2
10 ΡΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 12.85/+2,4
11 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 12.34/+2,6
x ΜΠΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΚΥΡΟΣ
x ΤΣΙΚΡΙΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ DNS

Σφαιροβολία

1 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 18.45
2 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 18.25
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙ 18.08
4 ΔΑΡΒΙΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 17.19
5 ΜΕΡΑΙ ΚΛΕΒΙΣ 2006 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 16.55
6 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΤΟ ΗΡΩΙΚΟ 14.88
7 ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟ 14.86
8 ΚΑΡΑΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 14.76
9 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛ 14.34
10 ΣΙΔΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥ 14.04
11 ΔΕΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 13.98
12 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 13.55

Σφυροβολία

1 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 77.45
2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 71.53
3 ΣΙΔΗΡΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 69.30
4 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 67.50
5 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 67.31
6 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 66.24
7 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 62.68
8 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2007 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 62.44
9 ΜΠΙΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 55.11
10 ΤΡΥΠΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 Ο.Φ.Η. 49.90
11 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 49.38
12 ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΑΜ 2007 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 48.44
13 ΚΑΤΣΟΥΡΡΙ ΒΙΟΝΙΣ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 43.77
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 38.98

4χ100μ.

1 5 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 43.00
(ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ, ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ, ΣΟΥΛΤ, ΓΙΑΓΚΙΤΣΗ)
2 5 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 43.56
(ΜΑΧΑΙΡΙΩΤΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΟΥΡΑΣ, ΚΑΣΤΙΓΙΟ-ΦΛΕΣΣΑΣ)
3 5 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 42.63
(ΔΑΡΑΣ, ΝΑΛΙΤΖΗΣ, ΑΡΜΕΝΗΣ, ΤΣΙΝΑΡΗ)
4 5 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 43.84
(ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ, ΠΑΡΑΣΧΟΣ, ΒΑΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΑΣΣΗΣ)
5 4 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 43.95
(ΛΥΤΟΣ, ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ)
6 5 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 44.14
7 4 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 44.25
8 4 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 44.30
9 4 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 44.42
10 1 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 44.60
11 4 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 44.80
12 4 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 45.16
13 3 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ 45.34
14 3 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 45.43
15 3 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 45.54
16 3 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 45.58
17 1 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 45.85
18 3 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 45.96
19 3 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 46.05
20 2 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 46.16
21 5 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 46.17
22 2 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 46.72
23 3 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 47.12
24 1 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 47.16
25 2 ΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ 47.29
26 1 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 47.41
27 2 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 47.42
28 1 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ 47.72
29 4 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ 47.77
30 1 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 48.19
31 2 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 48.58
32 2 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙ 48.62

100μ.

1 ΝΤΟΥΓΚΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΥΨΩ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12.25/+1,5
2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.31/+1,5
3 ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 12.41/+1,5
4 ΛΥΡΗ ΜΙΚΑΕΛΑ 2006 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣ 12.43/+1,5
5 ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 12.46/+1,5
6 ΒΟΥΓΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2006 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 12.48/+1,5
7 ΣΑΙΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 12.56/+0,2
8 ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 2007 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 12.60/+1,5
9 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12.61/+1,5
10 ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12.68/+0,2
11 ΚΟΥΛΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 12.69/+0,2
12 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 12.73/+0,2
13 ΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 12.80/+0,2
14 ΜΥΦΤΑΡΙ ΚΛΕΑΝΑ 2007 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 12.85/+0,2
15 ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΟΣ 12.86/+0,2
16 ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 12.88/+0,2

400μ.

1 ΙΒΙΤΣ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 57.45
2 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 57.75
3 ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 58.64
4 ΦΩΚΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 59.22
5 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 59.41
6 ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 59.89
7 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 60.33
8 ΚΛΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 60.38
9 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ 2007 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 60.61
10 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 60.98
11 ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 61.59
12 ΦΑΡΔΕΛΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 61.61
13 ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛ 62.10
14 ΚΟΤΑΡΕΛΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 2007 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ 62.54
15 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ 63.44
16 ΤΣΑΟΥΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 63.48

1500μ.

1 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 4:44.92
2 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 4:45.20
3 ΡΟΥΛΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΕΛΕΥΘ 2006 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 4:46.57
4 ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:53.56
5 ΣΙΟΥΤΚΑ ΜΑΡΙΑ 2005 Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 4:55.45
6 ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4:56.93
7 ΚΑΝΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 4:57.51
8 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 4:57.96
9 ΚΟΚΑ ΜΑΡΙΑ ΖΗΝΟΒΙΑ 2006 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 5:00.45
10 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 2007 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 5:05.60
11 ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗ 5:08.62
12 ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΑΛΕΞΙΑ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 5:09.37
13 ΛΑΖΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 2006 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 5:09.43
14 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝ 2007 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥ 5:10.13
15 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛ 5:10.65
16 ΤΣΙΚΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ 5:11.08
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2006 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 5:12.21
18 ΠΑΤΣΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5:14.09
19 ΠΑΧΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΒΙΚΤΩΡΙ 2006 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5:14.44
20 ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ 2006 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ 5:14.52
21 ΜΙΣΥΡΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2005 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗ 5:15.37
22 ΝΑΣΚΑΡΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5:18.33
23 ΜΟΥΖΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2007 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 5:18.99
24 ΒΑΡΒΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2007 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 5:22.31
25 ΧΑΛΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΑΣ ΗΛΙΟΣ 5:24.50
26 ΔΕΔΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 5:26.76
27 ΜΩΥΣΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 5:44.75
x ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΔΕΣΠΟΙ 2005 ΒΕΡΓΙΝΑ DNF

100μ. εμπ.

1 ΒΙΔΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 14.05/+1,2
2 ΤΣΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 14.28/+1,2
3 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 14.29/+1,2
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 14.31/+1,2
5 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 14.31/+1,2
6 ΔΑΣΤΕΡΙΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 14.35/+1,2
7 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 14.39/+1,2
8 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2005 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14.78/+2,1
9 ΜΠΡΕΝΤΟΗ ΕΛΕΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.80/+2,1
10 ΜΗΛΙΩΤΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2007 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕ 14.80/+2,1
11 ΜΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡ 14.80/+2,1
12 ΜΠΕΛΗ ΔΑΝΑΗ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 14.82/+1,2
13 ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΡΟΖΑΛΙΑ 2007 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14.89/+2,1
14 ΜΟΥΤΑ ΑΘΗΝΑ 2006 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 14.92/+2,1
15 ΚΟΝΤΟΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 15.00/+2,1
16 ΤΣΑΜΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2007 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 15.40/+2,1

2000μ. στ.

1 ΚΙΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 6:51.03
2 ΜΠΟΥΓΑ ΒΕΡΟΝΙΚΗ 2007 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 7:00.76
3 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ) 7:15.25
4 ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 7:28.48
5 ΒΑΡΔΑ ΔΑΦΝΗ 2006 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 7:31.98
6 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 7:33.87
7 ΠΗΓΗ ΛΟΥΚΙΑ 2007 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 7:49.56
8 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 Ο.Φ.Η. 7:57.01
9 ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 2007 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 8:04.29
10 ΤΟΥΤΣΙ ΕΒΑ 2006 Ο.Φ.Η. 8:05.44
11 ΜΩΡΑΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 8:15.15
12 ΛΑΜΑ ΓΚΕΝΤΙΑΝΑ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8:20.66
13 ΖΟΥΡΝΗ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ 8:37.73
14 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 8:56.40
15 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2005 ΑΚ.ΠΟΔ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙ 10:02.22
16 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΥΡΤΩ 2007 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 10:15.97
x ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΣΟΥΛΤΑΝΑ 2007 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗ DNF

5000μ. βάδην

1 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ 2006 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 24.32.10
2 ΤΣΙΜΙΓΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 25.15.59
3 ΑΔΑΜΗ ΑΝΝΑ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 25.58.66
4 ΕΣΜΕΡΛΗ ΧΡΥΣΑ 2007 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 26.55.09
5 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 2006 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 26.59.25
6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 27:08.77
7 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 2007 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗ 28:20.76
8 ΠΑΠΑΕΥΓΕΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟ 28:22.55
9 ΔΑΛΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ-ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗ 28:24.77
10 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 29:23.71
11 ΜΠΙΜΠΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 31:08.35
12 ΨΑΡΙΑΝΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 2007 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗ 31:26.05
13 ΜΠΑΡΚΑΛΗ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ-ΓΕΩΡΓ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 31:49.50
14 ΝΤΑΤΣΑ ΑΘΗΝΑ 2007 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 32:13.57

Ύψος

1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 1.70
2 ΤΟΥΤΖΙΑΡΙΔΗ ΑΜΑΛΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1.65
3 ΡΑΠΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 1.65
4 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΥΠΑΤΙΑ-ΑΝΙΤΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 1.65
5 ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 1.65
6 ΣΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΕΥΑΓΓΕΛ 2006 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 1.60
6 ΤΣΙΑΤΗ ΜΕΛΙΝΑ 2006 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1.60
6 ΑΝΓΙΝΟ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.60
6 ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΑΝΑΗ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.60
10 ΛΙΝΤΟΒΟΗ ΜΕΛΙΝΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 1.60
11 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 1.55
12 ΜΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-( 1.55
13 ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 2008 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 1.50
x ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ NM

Τριπλούν

1 ΓΚΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 12.27/+2,5 blj 12.21/+1,9
2 ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2005 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 12.18/+3,8 blj 11.76/+0,9
3 ΖΑΡΑΓΚΑ ΜΕΛΙΝΑ 2007 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 12.15/-0,9
4 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 12.10/+2,0
5 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.10/+1,5
6 ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.07/+3,1 blj 12.02/+1,3
7 ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.06/+2,5 blj 11.88/+0,6
8 ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛ 11.85/+2.4 blj 11.81/+0,5
9 ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝIA 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.84/+1.7
10 ΧΑΛΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 11.68/+1,7
11 ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝ 2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 11.51/+3.7 blj 11.32/+1,3
12 ΣΑΛΛΑ ΛΟΡΕΝΑ 2006 Ο.Φ.Η.11.24/+3.1 blj 11.12/+0,7

Δισκοβολία

1 ΤΟΧΤΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 Ο.Φ.Η. 40.01
2 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 38.88
3 ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 38.50
4 ΚΥΡΙΑΖΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2005 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 37.19
5 ΤΣΕΡΝΟΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2008 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 36.85
6 ΤΣΑΚΑΛΗ ΛΥΔΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 36.70
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 36.23
8 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 35.97
9 ΜΠΟΝΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33.70
10 ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ 32.23
11 ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 26.79
12 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 24.59

Ακοντισμός

1 ΜΑΤΣΕΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 48.67
2 ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 48.12
3 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΘΕΟΦΑΝΕ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 45.81
4 ΜΕΙΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 45.43
5 ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 43.64
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 42.02
7 ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΛΙΝΑ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 41.57
8 ΚΕΠΕΝΕΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 40.19
9 ΠΙΣΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 39.52
10 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 39.19
11 ΚΟΥΙΜΤΖΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 38.31
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 38.24

4χ100μ.

1 6 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 48.93
(ΖΙΑΡΡΑ, ΒΕΡΤΕΛΗ, ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ)
2 6 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 49.25
(ΚΕΦΑΛΑ, ΧΙΣΣΑ, ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ, ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ)
3 2 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017 49.36
(ΣΩΜΑΡΑΚΗ, ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ, ΜΑΡΑΚΗ, ΜΥΦΤΑΡΙ)
4 6 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 49.47
(ΦΩΚΑΙΔΟΥ, ΛΥΡΑ, ΠΑΡΩΤΙΔΟΥ, ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ)
5 6 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 49.52
(ΛΑΚΚΑ, ΑΝΔΡΗ, ΤΡΙΑΝΤΗ, ΣΟΛΩΜΟΥ)
6 5 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 49.88
(ΣΤΥΛΙΟΥ, ΚΛΗ, ΜΙΟΒΟΛΟΥ, ΣΕΝΚΑΛΑ)
7 4 Ο.Φ.Η. 49.89
8 5 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ 49.90
9 6 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 49.93
10 5 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 50.16
11 6 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 50.26
12 5 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 50.94
13 4 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 51.03
14 4 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ 51.05
15 3 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ 51.19
16 3 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 51.37
17 4 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-( 51.42
18 3 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 51.51
19 3 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 51.57
20 5 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 51.62
21 3 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 51.85
21 4 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 51.85
23 6 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 51.86
24 2 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 52.09
25 2 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 52.12
26 5 ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 52.18
27 2 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 52.47
28 3 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 52.68
29 1 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 52.71
30 3 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 52.87
31 2 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 53.01
32 4 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 53.34
33 2 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 53.41
34 1 Π.Α.Ο.Κ. 53.77
35 1 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΤΟ ΗΡΩΙΚΟ 54.53
36 1 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤ 54.76
37 1 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 55.11
38 2 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 56.21
x 4 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΚΥΡΗ
x 5 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΚΥΡΗ

200μ.

1. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.83 3.30 Q
2. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡ 22.19 3.00 Q
3. ΜΗΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.21 3.00
4. ΓΙΑΓΚΙΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 22.24 2.10 Q
5. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 22.26 1.70 Q
6. ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥ 22.34 1.60 Q
7. ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.38 1.70
8. ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΑΞΙΑΡ 2005 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ 22.43 1.20 Q
9. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 22.54 1.60 Q
10. ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 22.63 0.40 Q
11. ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 22.78 3.30
12. ΣΕΡΑΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 22.93 1.20
13. ΧΑΤΖΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 22.98 2.10
14. ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ 23.02 1.60
15. ΣΟΥΛΤ ΑΙΝΕΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟ 2005 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 23.06 1.70
16. ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 23.08 0.40
17. ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 23.13 2.10
18. ΒΕΝΟΥΖΙΟΥ ΙΣΑΑΚ 2005 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 23.15 1.20
18. ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙ 23.15 1.60
20. ΚΟΛΥΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΑΦΑΗΛ 2006 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 23.20 3.30
20. ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 23.20 1.60
22. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 23.21 0.40
23. ΜΟΥΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 23.28 1.70
24. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΝΑΟ ΚΕΚΡΩΨ 23.39 2.10
25. ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ 2005 ΠΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 23.42 1.20
26. ΓΡΑΦΙΑΔΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 23.44 1.60
27. ΦΑΡΛΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 23.52 2.10
28. ΓΚΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2005 ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗ 23.56 1.60
29. ΤΣΙΚΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2006 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 23.62 3.30
29. ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 23.62 1.60
31. ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟ 2006 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23.67 3.00
32. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ-ΔΗΜΟΚΡΙ 2006 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 23.70 0.40
33. ΓΚΑΓΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2007 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 23.79 1.60
34. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ 23.85 3.00
35. ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 23.86 1.60
35. ΡΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 23.86 1.60
37. ΣΗΦΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 23.90 0.40
38. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ 23.94 3.30
38. ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2007 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 23.94 1.70
40. ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 23.99 3.00
41. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 24.01 2.10
42. ΤΣΩΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 24.04 1.60
43. ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 24.07 1.20
44. ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 24.14 1.60
45. ΜΑΤΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ 2006 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 24.15 1.70
46. ΒΑΚΑΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 24.26 0.40
46. ΤΟΥΡΛΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 2006 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ 24.26 3.00
48. ΜΑΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΓΓΕΛ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤ 24.48 3.30
49. ΖΑΝΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 24.49 1.20
50. ΒΙΔΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2007 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 24.50 1.70
51. ΜΠΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 24.52 1.60
52. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΑΡΙΛΑ 2007 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 24.71 1.20
53. ΠΑΠΠΑΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩ 2007 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 24.76 3.00
54. ΣΛΑΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 24.77 1.20
55. ΜΠΟΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ 24.78 0.40
56. ΣΓΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 24.88 2.10
57. ΜΠΛΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 25.02 3.30
58. ΧΑΛΑΖΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 25.13 3.00
59. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΚ.ΠΟΔ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙ 25.16 1.60
60. ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 25.33 1.60

800μ.

1. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗ 2:02.52 Q
2. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 2:02.79 Q
3. ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2:03.15
4. ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2:03.29 Q
5. ΜΠΟΥΡΔΕΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 2:03.34 Q
6. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2005 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 2:03.52 Q
7. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2:04.31
8. ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 2:04.32 Q
9. ΚΟΛΟΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙ 2:04.82 Q
10. ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2:04.92 Q
11. ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2007 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2:04.97
12. ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗ 2:05.21
13. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2:05.68
14. 146 ΓΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2:05.74
15. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:06.69
16. ΜΑΝΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥ 2:06.86
17. ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2006 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2:07.04
18. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2:07.14
19. ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ 2:08.54
20. ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2006 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 2:08.71
21. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ 2:08.76
22. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 2:09.00
23. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΦΩΤΕΙΝ 2006 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 2:09.54
24. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:10.29
25. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:10.45
26. ΣΟΥΦΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ 2:10.67
27. ΒΕΡΓΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙ 2:10.71
28. ΧΑΒΕΝΕΤΙΔΗΣ ΑΡΗΣ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤ 2:10.76
29. ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:12.74
30. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 2006 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 2:12.88
31. ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2007 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 2:13.39
32. ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2006 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 2:14.71
33. ΞΥΠΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2:14.78
34. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 2:18.22

400μ. εμπ.

1. ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2006 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 56.26 Q
2. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 56.70 Q
3. ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 57.37 Q
4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 57.58
5. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 57.69
6. ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 57.73
7. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 57.75
8. ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟ 59.79
9. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 60.19
10. ΑΝΤΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 61.70
11. ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ 61.82
12. ΤΣΑΜΠΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 61.88
13. ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 61.95
14. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 62.17
15. ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 62.40
16. ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 63.13
17. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ 2007 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 63.70
18. ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 64.12
19. ΠΟΠΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙ 65.94
20. ΜΠΑΛΝΤΟΥΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2006 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 67.02

Ύψος

1. ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑ 2005 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 1.88
1. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 1.88
3. ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.88
4. ΒΥΛΛΙΩΤΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.85
4. ΚΟΥΤΣΙΟΓΚΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 1.85
4. ΒΑΞΕΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.85
7. ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.85
8. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.85
9. ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2006 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 1.85
9. ΛΙΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥ 1.85
9. ΣΑΝΙ ΚΩΣΤΑΣ 2006 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.85
12. ΤΖΟΑΝΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.80
12. ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣ 1.80
14. ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 1.80
14. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 1.80
16. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1.75
17. ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟ 1.75
17. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡ 2006 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 1.75
19. ΤΖΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.70
20. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1.70
21. ΚΑΜΠΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.70
χ ΤΑΡΛΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
χ ΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
χ ΠΑΣΟ ΑΝΕΣΤΗ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

Μήκος

1. ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.72 2.40
2. ΓΑΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 6.66 2.30
3. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 6.60 2.00
4. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 Ο.Φ.Η. 6.56 3.00
5. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙ 6.51 2.10
6. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 6.50 3.90
7. ΚΑΙΜΑΚΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 6.50 1.60
8. ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 6.47 4.80
9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟ 6.41 2.60
10. ΔΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥ 6.40 2.00
11. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.40 0.20
12. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 6.40 2.50
13. ΚΟΥΤΣΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 6.20 4.90
14. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2006 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 6.19 0.50
15. ΔΑΒΛΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 6.18 1.50
16. ΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 6.17 2.10
17. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ 2006 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 6.14 3.70
18. ΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 6.14 3.50
19. ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ 6.14 2.60
20. ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ 6.12 0.40
21. ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2007 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 6.09 4.50
22. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΙΩΡΓ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ 6.06 2.80
23. ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 6.00 1.40
24. ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 5.90 2.50
25. ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 5.87 1.70
26. ΤΟΠΑΡΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΤΟ ΗΡΩΙΚΟ 5.80 3.50
27. ΓΚΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 5.80 2.90
28. ΜΑΛΑΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 2005 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 5.79 3.10
29. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 5.79 3.60
30. ΝΑΛΜΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 5.70 0.50
31. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2006 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙ 5.67 1.70
32. ΣΚΟΥΛΗΚΑΡΗΣ ΜΑΝΟΣ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 5.66 2.20
33. ΔΡΙΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟ 2006 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙ 5.59 1.50
34. ΚΟΥΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 5.55 1.20
35. ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 5.50 1.20
36. ΘΩΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 5.47 2.00
37. ΒΑΓΔΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 5.37 1.80
38. ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2007 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 5.21 2.30
39. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 5.21 3.80
40. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4.00 1.50
χ ΣΚΟΤΙΔΑΣ ΖΩΗΣ 2006 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟ

Δισκοβολία

1. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 50.94
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙ 50.79
3. ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 48.23
4. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ 47.89
5. ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2007 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 45.16
6. ΣΙΔΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥ 44.94
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 44.18
8. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 Ο.Φ.Η. 43.15
9. ΜΕΡΑΙ ΚΛΕΒΙΣ 2006 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 42.64
10. ΔΑΡΒΙΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 42.27
11. ΣΙΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 40.89
12. ΤΣΕΛΙΠΓΙΩΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 39.02
13. ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 36.61
14. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 36.54
15. ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 36.38
16. ΤΣΟΠΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΣ ΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 36.32
17. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 35.23
18. ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 34.74
19. ΨΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 34.55
20. ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ 34.44
21. ΜΟΥΣΑ ΡΟΜΠΕΡΤ 2006 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 33.93
χ ΚΑΝΟΤΖΙΑΝ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2007 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ ΑΚΥΡΟΣ

Ακοντισμός

1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 64.73
2. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 57.98
3. ΣΦΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 Ο.Φ.Η. 53.72
4. ΜΠΟΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 52.33
5. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 51.13
6. ΣΙΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥ 50.27
7. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 50.14
8. ΖΑΒΙΤΖΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟ 49.54
9. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 48.72
10. ΚΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 48.35
11. ΚΙΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 47.39
12. ΑΛΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 46.89
13. ΚΑΣΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟ 44.53
14. ΝΤΟΥΚΟ ΛΑΕΡΤΗ 2005 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 43.84
15. ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2006 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 43.76
16. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟ 42.67
17. ΓΚΟΥΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 Π.Α.Ο.Κ. 41.62
18. ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 41.52
19. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 40.19
20. ΓΚΑΤΣΙΟΥΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2007 ΑΣΦ ΣΤΙΒ-ΑΡ.Β.ΜΥΡΜΥΔ 40.07
21. ΔΑΒΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 39.27
22. ΒΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 38.40
23. ΔΕΡΜΠΟΓΟΣΙΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 38.30
24. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2007 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 37.07
25. ΚΟΥΝΤΡΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 36.76
26. ΔΟΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 30.51

200μ.

1. ΣΕΝΚΑΛΑ ΗΒΗ ΦΑΝΗ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 25.46 0.30 Q
2. ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 25.48 3.60 Q
3. ΒΟΥΓΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2006 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 25.64 2.10 Q
4. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 25.68 1.10 Q
5. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 25.81 1.80 Q
6. ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 25.90 3.30 Q
7. ΚΟΥΛΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 25.94 1.10
8. ΝΤΟΥΓΚΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΥΨΩ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25.95 0.50 Q
9. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 25.97 2.10
10. ΓΚΟΥΓΚΟΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ 26.10 0.50
11. ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 26.12 3.30
12. ΧΙΣΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 26.17 0.50
13. ΝΤΑΛ ΜΟΛΙΝ ΛΥΔΙΑ 2007 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-( 26.26 0.30
14. ΔΗΛΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 26.28 2.10
15. ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΟΣ 26.29 2.30 Q
16. ΣΑΙΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 26.35 0.30 Q
17. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 26.47 3.60
18. ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 26.52 3.30 26.516
19. ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 26.52 3.30 26.518
20. ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 26.53 2.30
21. ΧΟΥΣΕΙΝ ΣΕΙΝΕΠ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝ 26.61 1.80
22. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 2007 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 26.62 0.50
23. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2005 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 26.65 1.10
24. ΚΕΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26.66 2.30
25. ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤ 26.71 0.30
25. ΚΟΥΡΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 26.71 1.80
27. ΑΒΡΑΑΜ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2006 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 26.77 3.60 26.764
28. ΑΝΔΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 26.77 3.60 26.767
29. ΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 26.81 2.30
30. ΔΕΜΙΡΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 26.84 3.30
31. ΖΙΑΡΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2007 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 26.86 3.60
31. ΣΤΑΜΑΤΕΛATOY ΑΛΙΚΗ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 26.86 0.30
33. ΚΟΥΤΣΟΥΠΑ ΛΥΔΙΑ 2007 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26.90 0.30
34. ΜΠΙΖΙΩΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 26.93 2.30
35. ΔΕΡΒΕΝΤΖΗ ΚΛΕΙΩ 2007 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛ 27.04 3.30
36. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 27.09 2.10
36. ΖΑΓΟΡΙΤΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 27.09 3.60
38. ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 27.11 1.10
39. ΠΑΝΙΩΡΗ ΣΟΦΙΑ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 27.15 1.80
40. ΤΖΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 27.18 0.50
40. ΜΑΥΡΑΚΗ ΘΕΑΝΩ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 27.18 0.30 27.172
41. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙ 27.18 0.30 27.177
43. ΑΡΓΥΡΗ ΣΠΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 27.21 3.60
44. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ 27.26 2.10
44. ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑΝΝΑ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 27.26 1.10
46. ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗ 27.27 1.10
47. ΚΑΡΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΝΗ 2007 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 27.35 0.50
47. ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛ 27.35 0.30
49. ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 27.37 2.10
50. ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ 27.42 2.30
51. ΒΑΝΤΕΝΜΠΕΡΓΚ ΕΙΡΗΝΗ-ΦΙΛΟΘΕΗ 2006 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 27.44 0.30
52. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ 27.48 1.80
53. ΝΙΚΟΠΟΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 27.51 1.80
54. ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 27.56 0.30
55. ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2006 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 27.60 0.30
56. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 27.61 0.50
57. ΜΙΟΒΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 27.63 1.80
58. ΜΟΥΧΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 27.80 3.30
59. ΣΥΡΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 27.90 2.10
60. ΛΟΝΤΟ ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 27.93 0.30
61. ΜΠΟΥΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ 28.20 1.10
62. ΜΑΡΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗ 28.44 2.30
63. ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005 ΒΕΡΓΙΝΑ 28.79 2.10
64. ΚΟΣΒΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 28.90 0.30
65. ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΑΛΙΚΗ 2007 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 29.01 3.30
66. ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2005 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 29.02 2.30
67. ΣΑΒΒΙΔΗ ΕΡΣΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 29.28 0.30
68. ΑΛΜΠΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 29.66 3.60
69. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 30.87 0.50

800μ.

1. ΦΛΟΥΤΑΚΟΥ ΝΕΛΛΥ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:18.42 Q
2. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 2:18.56 Q
3. ΡΟΥΣΣΟΥ ΙΟΥΛΙΑΝΝΑ 2007 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗ 2:19.09 Q 
4. ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 2:19.11 Q
5. ΜΠΟΥΡΛΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2005 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:19.34
6. ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:19.53
7. ΚΙΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 2:19.79 Q
8. ΜΩΡΑΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2:20.21 Q
9. ΜΠΟΝΤΙΩΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2:20.32
10. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Ο.Φ.Η. 2:22.17
11. ΑΔΑΜΟΥ ΑΝΘΙΑ 2005 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 2:22.40
12. ΖΗΡΡΙΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 2:22.68
13. ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 2:24.07
14. ΚΙΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2:24.11
15. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2007 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ 2:24.18
16. ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2:24.32
17. ΚΟΤΑΛΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 2:25.38
18. ΓΙΑΛΕΝΙΔΗ-ΜΑΝΙΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΕΙΡΗ 2005 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕ 2:26.63
19. ΚΑΝΔΗΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 2:26.77
20. ΡΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-Δ 2:27.21
21. ΔΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 2:27.56
22. ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛ 2:28.09
23. ΜΟΥΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2:29.04
24. ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ 2006 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ 2:29.35
25. ΜΑΡΝΕΛΛΟΥ ΝΙΚΗ 2005 Ο.Φ.Η. 2:29.48
26. ΚΑΙΣΑΚΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 2007 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:29.57
27. ΚΟΛΟΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙ 2:30.64
28. ΝΤΟΥΜΠΑΚΗ ΑΝΔΡΕΑΝΝΑ 2006 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 2:30.69
29. ΕΜΙΝΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 2007 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 2:31.59
30. ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2006 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 2:32.53
31. ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 2:32.64
32. ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 2:33.18
33. ΤΣΙΚΟΥ ΞΑΝΘΗ 2005 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 2:34.57
34. ΤΑΝΤΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 2:35.13
35. ΜΩΥΣΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 2:36.69
36. ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΕΛΕΙΑ 2006 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗ 2:37.07
37. ΚΟΖΑΔΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 2:40.78

400μ. εμπ.

1. ΠΑΠΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΡΙΑΔ 2006 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 64.34 Q
2. ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ ΦΑΙΔΡΑ 2005 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 64.61
3. ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗ ΖΩΗ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 66.59 Q
4. ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 66.80
5. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 66.98
6. ΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 67.00
7. ΒΑΡΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 67.37 Q
8. ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 68.33
9. ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2005 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 69.11
10. ΔΕΔΟΥΣΗ ΜΥΡΤΩ 2006 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ 69.14
11. ΑΔΑΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 70.16
12. ΤΣΑΚΙΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 70.31
13. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 70.42
14. ΜΠΡΟΤΣΗ ΑΡΕΤΗ 2006 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ 70.74
15. ΑΛΜΥΡΟΥΔΗ-ΣΤΡΟΥΜΠΟΥ ΑΝΝΑ-ΔΑΦΝΗ 2007 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 70.90
16. ΣΚΑΡΤΣΙΛΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ-ΑΝΝΑ 2005 ΦΙΛ.ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 71.07
17. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 71.09
18. ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 71.27
19. ΚΟΡΟΣΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 71.50
20. ΜΠΟΥΡΤΖΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 72.89
21. ΣΑΒΒΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 73.93
22. ΚΑΡΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 73.98
23. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2006 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ 77.39
24. ΤΟΛΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2006 ΒΕΡΓΙΝΑ 77.46

Επί κοντώ

1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 3.40
1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 3.40
1. ΒΟΛΤΕΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 3.40
1. ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.40
5. ΚΑΡΑΓΙΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ 2005 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.10
5. ΠΗΤΤΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 3.10
5. ΔΑΜΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 3.10
8. ΤΡΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.10
9. ΤΑΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.00
10. ΤΣΙΑΛΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΙΩΑΝ 2006 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3.00
10. ΣΑΜΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.00
12. ΚΩΣΤΕΑ ΕΛΕΝΗ 2007 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 3.00
13. ΜΠΡΟΖΕΚ ΑΛΕΞΑΝΤΡΑ ΜΠΑΡΜ 2008 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2.80
14. ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2008 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2.80
14. ΠΟΛΙΤΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2007 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 2.80
χ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2008 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ
χ ΠΗΛΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Μήκος

1. ΛΥΡΗ ΜΙΚΑΕΛΑ 2006 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥ 5.97 1.50
2. ΜΟΖΑ ΑΝΝΑ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 5.69 1.20
3. ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝIA 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5.64 1.60
4. ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟ 5.57 2.30
5. ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5.50 0.70
6. ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.50 0.70
7. ΠΕΠΟΝΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-( 5.48 1.80
8. ΣΤΑΘΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 5.46 1.10
9. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2008 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 5.45 0.80
9. ΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 5.45 1.00
11. ΜΑΛΑΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2007 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5.42 2.20
12. ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 5.41 1.70
13. ΚΟΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.40 1.20
14. ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 5.40 1.80
15. ΓΑΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 5.39 3.50
16. ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5.36 0.50
17. ΤΖΙΑΤΖΙΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.36 1.30
18. ΓΚΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 5.32 1.70
19. ΖΑΡΑΓΚΑ ΜΕΛΙΝΑ 2007 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 5.27 1.10
20. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 5.22 1.50
21. ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑΝΑ ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 Ο.Φ.Η. 5.22 2.30
22. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 5.18 2.70
23. ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝ 2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 5.17 3.10
24. ΜΑΜΑ ΕΛΕΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2007 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 5.16 4.10
25. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 5.14 2.60
26. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑ 2006 Ο.Φ.Η. 5.13 0.90
27. ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΗΡΩ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 5.13 0.50
28. ΤΖΙΑΓΑΔΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒ 5.12 1.60
29. ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 5.08 2.30
30. 745 ΚΑΤΗΦΟΡΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 2006 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟ 5.07 1.70
31. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5.01 1.10
32. ΤΣΙΡΜΠΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2005 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗ 5.00 1.00
33. ΜΠΕΣΙΛΑ ΛΗΔΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.00 1.40
34. ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ-ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 5.00 1.30
35. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 4.98 2.00
36. ΝΟΤΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4.94 2.10
37. ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4.92 -0.50
38. ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2007 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 4.86 1.90
39. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2006 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4.82 1.10
40. ΜΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡ 4.81 1.20
41. ΓΚΙΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 4.81 0.40
42. ΣΕΡΓΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.81 1.10
43. ΤΖΗΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4.80 -0.60
44. ΔΟΥΜΠΑ ΖΩΗ 2006 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟ 4.80 1.70
45. ΝΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2007 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 4.73 2.70
46. ΚΙΤΣΑΝΤΩΝΗ ΣΟΦΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ 2006 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 4.70 1.10
47. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 4.66 1.30
48. ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 2008 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 4.63 1.50
49. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 4.59 1.00
50. ΡΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4.56 1.80
51. ΖΑΜΠΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 4.56 1.20
52. ΨΩΜΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2008 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4.52 1.60
53. ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 4.48
54. ΚΟΤΣΙ ΜΙΚΑΕΛΑ 2006 Ο.Φ.Η. 4.43 2.60
55. ΚΑΡΑΛΑΡΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4.42 0.60
56. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΑΣ ΠΑΤΜΟΥ ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤ 4.28 1.10
57. ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΑΣ ΥΓΕΙΑΣ 4.20 0.30
χ 131 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ ΑΚΥΡΗ
χ 678 ΜΑΡΓΕΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2005 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΚΥΡΗ

Σφαιροβολία

1. ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 14.45
2. ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΙΧΑΕ 2008 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13.88
3. ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 13.54
4. ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 13.32
5. ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΦΙΛΑΘΛ.ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 12.39
6. ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 12.24
7. ΤΟΧΤΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 Ο.Φ.Η. 12.23
8. ΣΚΟΤΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 12.02
9. ΑΖΑ ΠΕΛΑΓΙΑ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 12.01
10. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 11.87
11. ΠΑΠΑΜΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.68
12. ΤΣΑΚΑΛΗ ΛΥΔΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 11.51
13. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 11.50
14. ΖΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙ 2006 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 11.43
15. ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.26
16. ΟΣΑΓΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 ΓΑΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΑΝΑΞΙ 11.20
17. ΜΙΧΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.19
18. ΨΥΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 11.09
19. ΜΠΟΣΜΠΟΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΝΕΦΕΛΗ 2006 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 10.98
20. ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 10.26
21. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΑΝΑΗ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10.20
22. ΣΧΟΙΝΟΠΛΑΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 10.04
23. ΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 9.74
24. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2006 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 9.62
25. ΔΙΑΝΕΛΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ-ΠΑΥΛΙΝΑ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 8.78
26. ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΛΥΔΙΑ 2007 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 8.64
27. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΝΙΚΗ 2007 ΓΑΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΑΝΑΞΙ 7.43
28. ΓΛΑΒΑ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗ 7.05

Σφυροβολία

1. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 2006 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 56.66
2. ΠΟΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 54.09
3. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 53.93
4. ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 53.43
5. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 53.29
6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2008 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 52.39
7. ΠΡΟΒΙΔΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 52.14
8. ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2007 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 48.75
9. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 48.21
10. ΚΟΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΝΙΟΒΗ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 48.10
11. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΡΤΕΜΙ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 46.29
12. ΣΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ 43.94
13. ΤΣΑΚΙΡΗ ΦΑΝΗ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 43.58
14. ΠΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 41.45
15. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΛΩΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 41.39
16. ΤΕΛΙΔΗ ΠΗΓΗ 2008 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 40.86
17. ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΥ ΦΙΛΙΩ-ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ 40.48
18. ΤΡΑΓΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 39.01
χ ΜΟΝΙ ΑΜΑΛΙΑ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΥΡΗ
χ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ ΑΚΥΡΗ
χ ΔΕΛΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 ΑΚΥΡΗ

200μ.

1 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.87 -0.8
2 ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 22.25 0.0
3 ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΑΞΙΑΡ 2005 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ 22.27 0.0
4 ΜΗΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.21 -0.8
5 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 22.35 -0.8
6 ΓΙΑΓΚΙΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 22.42 -0.8
7 ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥ 22.51 0.0
8 ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 22.58
9 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 22.74
10 ΧΑΤΖΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 23.05 -0.80
11 ΣΕΡΑΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 23.16
12 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 23.17
13 ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ 23.21 -0.80
14 ΣΟΥΛΤ ΑΙΝΕΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟ 2005 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 23.40
χ ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ -0.80 DNF

800μ.

1 ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 1:58.71
2 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗ 1:58.89
3 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2:00.55
4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 2:01.74
5 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2005 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 2:03.38
6 ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2:03.71
7 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗ 2:04.21
8 ΚΟΛΟΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙ 2:04.40
9 ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2007 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2:04.62
10 ΜΠΟΥΡΔΕΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 2:06.02
11 ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2:25.95
12 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 2:28.30

3000μ.

1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓ 8:47.36
2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 8:55.12
3 ΣΙΩΜΟΣ ΓΚΙΖΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8:59.18
4 ΤΣΑΛΛΕΚΟΥ ΑΡΕΣΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9:00.57
5 ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2005 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 9:02.58
6 ΔΡΟΣΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 9:08.11
7 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 9:11.71
8 ΤΡΑΝΤΑΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 2005 ΑΟ ΒΑΡΗΣ “Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥ 9:26.44
9. ΦΡΟΥΖΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 Π.Α.Ο.Κ. 9:28.19
10. ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 9:29.28
11 ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΘΩΜΑΣ 2006 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9:33.77
12 ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 9:38.65
13 ΡΑΠΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 9:40.47
14 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2006 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 9:40.76
15 ΤΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗ 9:41.69
16 ΚΑΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2007 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥ 9:43.48

400μ. εμπ.

1 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 53.54
2 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 54.56
3 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2006 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 55.38
4 ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 56.27
5 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 57.60
6 ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 57.70
7 ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟ 60.27
8 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ DNS

10.000μ. βάδην

1. ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ 2006 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 51:34.08
2. ΠΑΙΔΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 55:47.36
3. ΡΑΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 56:58.03
4. ΨΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟ 58:12.52
5. ΚΑΥΚΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 58:45.04

Ύψος

1 ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑ 2005 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 2.05
2 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 1.94
3 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.94
4 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.90
5 ΚΟΥΤΣΙΟΓΚΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 1.85
6 ΛΙΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥ 1.85
7 ΒΑΞΕΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.85
7 ΒΥΛΛΙΩΤΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.85
9 ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.85
10 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣ 1.80
10 ΣΑΝΙ ΚΩΣΤΑΣ 2006 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.80
12 ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2006 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 1.80
13 ΤΖΟΑΝΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.75

Μήκος

1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 6.84/-0,3
2 ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.74/-0,0
3 ΓΑΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 6.69/-0,0
4 ΔΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥ 6.64/-0,1
5 ΚΑΙΜΑΚΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 6/54/-0,4
6 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 Ο.Φ.Η.6.56/+0,1
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 6.51/-0,0
8 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 6.42/-0,4
9 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙ 6,35/+0,6
10 ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 6.29/+0,3
11 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.25/-0.3
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟ 6.12/-0.6

Δισκοβολία

1 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 55.79
2 ΔΑΡΒΙΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 50.78
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙ 50.75
4 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 50.44
5 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ 48.63
6 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2007 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 47.95
7 ΣΙΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 43.94
8 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 Ο.Φ.Η. 43.49
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 43.25
10 ΣΙΔΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥ 43.15
11 ΜΕΡΑΙ ΚΛΕΒΙΣ 2006 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 41.81
12 ΤΣΕΛΙΠΓΙΩΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 39.67

Ακοντισμός

1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 68.21
2 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 58.65
3 ΜΠΟΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 57.16
4 ΣΙΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥ 53.12
5 ΑΛΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 52.87
6 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 52.34
7 ΚΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 51.60
8 ΣΦΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 Ο.Φ.Η. 50.42
9 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 48.31
10 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 47.20
11 ΚΙΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 47.17
12 ΖΑΒΙΤΖΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟ 44.49

4χ400μ.

1 2 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:24.69
(ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ, ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)
2 2 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:30.81
(ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ, ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ, ΚΩΣΤΑΣ, ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ)
3 2 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3:33.36
(ΚΛΕΤΣΑΣ, ΤΣΑΙΚΗΣ, ΜΑΛΙΧΟΥΤΗΣ, ΛΙΟΛΙΟΣ)
4 2 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3:36.89
5 1 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3:37.31
6 2 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3:37.59
7 1 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 3:39.95
8 1 ΑΟ ΠΕΛΟΨ ΠΑΤΡΩΝ 3:40.04
9 2 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:41.45
10 1 ΒΕΡΓΙΝΑ 3:42.29
11 1 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 3:52.31

200μ.

1 ΣΕΝΚΑΛΑ ΗΒΗ-ΦΑΝΗ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 25.12 -0.6
2 ΝΤΟΥΓΚΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΥΨΩ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25.44 -0.2
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 25.48 -0.2
4 ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 25.59 -0.60
5 ΒΟΥΓΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2006 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 25.63 -0.60
6 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 25.82 -0.60
7 ΓΚΟΥΓΚΟΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ 25.95 -0.20
8 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 26.00 -0.20
9 ΚΟΥΛΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 26.12 -0.60
10 ΣΑΙΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 26.14 -0.60
11 ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΟΣ 26.21 -0.20
12 ΝΤΑΛ ΜΟΛΙΝ ΛΥΔΙΑ 2007 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-( 26.40 -0.20
13 ΧΙΣΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 26.45 -0.60
14 ΔΗΛΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 26.53 -0.2

800μ.

1 ΦΛΟΥΤΑΚΟΥ ΝΕΛΛΥ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:12.84
2 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 2:13.21
3 ΡΟΥΣΣΟΥ ΙΟΥΛΙΑΝΝΑ 2007 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗ 2:14.06
4 ΚΙΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 2:14.89
5 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 2:16.10
6 ΜΠΟΝΤΙΩΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2:16.30
7 ΜΩΡΑΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2:18.42
8 ΑΔΑΜΟΥ ΑΝΘΙΑ 2005 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 2:20.12
9 ΖΗΡΡΙΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 2:20.53
10 ΜΠΟΥΡΛΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2005 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:20.91
11 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Ο.Φ.Η. 2:22.31
12 ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:23.15

3000μ.

1 ΒΑΛΑΧΑ ΜΥΡΤΩ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 10:13.68
2 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 10:16.87
3 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 2007 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:24.86
4 ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΡΙΕΤΤΑ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10:27.59
5 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ 2008 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10:30.73
6 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ) 10:31.02
7 ΒΑΧΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10:34.65
8 ΠΟΡΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2008 ΑΣ ΗΛΙΟΣ 10:34.65
9 ΜΩΡΑΙΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ-ΜΕΛΙΝΑ 2005 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 10:38.75
10 ΚΑΝΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 10:42.76
11 ΣΙΟΥΤΚΑ ΜΑΡΙΑ 2005 Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛ.ΚΑΣΤ 10:46.82
12 ΚΟΚΑ ΜΑΡΙΑ ΖΗΝΟΒΙΑ 2006 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 10:47.85
13 ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2008 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 10:49.64
14 ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΑΛΕΞΙΑ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 10:52.81
15 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 10:56.92
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2007 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:58.67

400μ. εμπ.

1 ΠΑΠΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΤΡΙΑΔ 2006 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 63.51
2 ΒΑΡΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 63.85
3 ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗ ΖΩΗ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 64.55
4 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 65.63
5 ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ ΦΑΙΔΡΑ 2005 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 66.34
6 ΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 66.60
7 ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 68.31
8 ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 69.51

Επί κοντώ

1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 4.13
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 3.80
3 ΒΟΛΤΕΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 3.70
4 ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.50
5 ΤΡΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.50
6 ΚΑΡΑΓΙΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ 2005 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.30
7 ΠΗΤΤΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 3.30
8 ΤΑΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.30
9 ΔΑΜΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 3.10
9 ΤΣΙΑΛΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΙΩΑΝ 2006 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3.10
11 ΣΑΜΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.00
11 ΚΩΣΤΕΑ ΕΛΕΝΗ 2007 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 3.00

Μήκος

1 ΛΥΡΗ ΜΙΚΑΕΛΑ 2006 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥ 5.82 -1.4
2 ΜΟΖΑ ΑΝΝΑ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 5.80 0.0
3 ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝIA 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5.79 -0.3
4 ΣΤΑΘΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 5.70 2.2 blj 5.64 -0.3
5 ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟ 5.62 -2.50
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2008 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 5.59 0.70
7 ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 5.48 -0.30
8 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.40 0.50
9 ΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 5.32 0.70
10 ΜΑΛΑΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2007 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5.24 2.70
11 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5.15 -0.30
12 ΠΕΠΟΝΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-( 4.97 -1.20

Σφαιροβολία

1 ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.00
2 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΙΧΑΕ 2008 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14.38
3 ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 14.10
4 ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 13.56
5 ΣΚΟΤΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 12.40
6 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 12.17
7 ΠΑΠΑΜΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 12.16
8 ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΦΙΛΑΘΛ.ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 12.09
9 ΤΣΑΚΑΛΗ ΛΥΔΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 12.03
10 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 11.89
11 ΤΟΧΤΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 Ο.Φ.Η. 11.38
12 ΑΖΑ ΠΕΛΑΓΙΑ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.27

Σφυροβολία

1 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 62,60
2 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 60,49
3 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 2006 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 59,57
4 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56,55
5 ΠΟΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 55,80
6 ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2007 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 54,14
7 ΠΡΟΒΙΔΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 52,12
8 ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2008 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 51,97
9 ΚΟΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΝΙΟΒΗ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 49,57
10 ΣΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ 49,16
11 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 49,11
12 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΡΤΕΜΙ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 48,85

4χ400μ.

1 2 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:56.53
(ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΚΙΟΚΑ, ΦΛΟΥΤΑΚΟΥ, ΙΒΙΤΣ)
2 2 Ο.Φ.Η. 4:02.28
(ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ, ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ, ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ)
3 2 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 4:04.34
(ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΒΙΛΛΙΟΥ, ΛΑΜΠΙΡΗ, ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ)
4 2 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ 4:06.64
5 2 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 4:08.18
6 1 ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ 4:13.02
7 2 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ 4:13.25
8 2 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4:17.04
 9 1 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ 4:19.11
10 1 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4:20.43
11 2 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 4:20.91
12 1 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 4:22.51
13 1 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 4:24.87
14 1 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 4:25.59
15 1 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 4:26.79

ΠΑΙΔΕΣ

1. ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 81.5
2. ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 81.0
2 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 81.0
4. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 59.0
5. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 54.0
6. ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 53.0
6 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 53.0
8. ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 51.0
9. ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 46.0
10. ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 44.0
11. ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 39.0
12. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 37.0
13. ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 34.0
13 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 34.0
15. ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 32.0
16. ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 30.0

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

1. ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 103.0
2. ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 63.0
3. Ο.Φ.Η. 61.0
4. ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 54.0
5. ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 44.0
6. ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 42.5
7. ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 41.5
8. ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 35.0
8 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017 35.0
10. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 33.0
10 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 33.0
12. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 32.3
13. ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 32.0
14. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30.0
14 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 30.0
14 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 30.0

Προηγούμενο άρθροParis: Ακατάπαυστη Fraser
Επόμενο άρθροΒαλκανικό Α/Γ (Κραϊόβα) 18-19.6.2022

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ