κατηγορία “E”

100μ.

1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 1997 Ο.Φ.Η. 11.06 -1.4
2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΠΕΡΝΑΡΟΣ 1999 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 11.12 -1.4
3 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ 1996 ΚΥΠΡΟΣ 11.34 -1.4
4 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΓΟΥΡΟΣ 2007 ΣΤΕΦΑΣ ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11.55 -1.4
5 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ 2004 ΓΣ ΧΑΝΙΩΝ “ΝΕΑΡΧΟΣ” 11.63 -1.4
6 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ 1977 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.69 +1.4
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΤΑΦΟΣ 2006 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11.75 -1.4
8 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΗΦΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 2006 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11.87 +1.4
9 ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΣΟΛΙΔΑΚΗΣ 2005 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 11.92 +1.4
10 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΠΟΥΤΑΣ 2002 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 11.94 -1.4
11 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 12.00 +1.4
12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 12.05 +1.1
13 ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΗΣ ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ο.Φ.Η. 12.33 -1.4
14 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΧΑΝΙΩΝ “ΝΕΑΡΧΟΣ” 12.36 +1.4
15 ΜΑΡΙΟΣ ΜΠΟΥΡΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 12.49 +1.1
16 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΝΙΩΝ “ΝΕΑΡΧΟΣ” 12.57 +1.1
17 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ Ο.Φ.Η. 12.67 +1.1
18 ΜΑΡΙΟΣ -ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 12.83 +1.1
19 ΜΙΧΑΗΛ ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13.94 +1.1

200μ.

1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 21.36 +0.9
2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 1997 Ο.Φ.Η. 22.14 +0.9
3 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΩΡΑΤΤΑ 2001 ΚΥΠΡΟΣ 22.41 +0.9
4 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ 1996 ΚΥΠΡΟΣ 22.91 +0.9
5 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 23.31 +0.9
6 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ 2004 ΓΣ ΧΑΝΙΩΝ “ΝΕΑΡΧΟΣ” 23.49 +0.9
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΤΑΦΟΣ ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 23.62 +0.9
8 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 23.63 NWI
9 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.72 NWI
10 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ο.Φ.Η. 23.86 NWI
11 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 24.01 NWI
12 ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΣΟΛΙΔΑΚΗΣ ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 24.19 NWI
13 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΗΦΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 24.59 NWI
14 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ 24.80 NWI
15 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΝΙΩΝ “ΝΕΑΡΧΟΣ” 25.20 NWI
16 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ Ο.Φ.Η. 25.61 NWI
17 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ 25.62 NWI
18 ΜΑΡΙΟΣ -ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 26.73 NWI
19 ΜΙΧΑΗΛ ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28.31 NWI

400μ.

1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΟΛΙΟΣ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 49.23
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΩΡΑΤΤΑ 2001 ΚΥΠΡΟΣ 49.72
3 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 52.05
4 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΕΤΣΑΣ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 52.06
5 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ 2006 Ο.Φ.Η. 52.34
6 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ 53.63
7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΩΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.32
8 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.50
9 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ 55.55
10 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Ο.Φ.Η. 59.88

800μ.

1 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΑΚΗΣ 2007 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2:03.78

1500μ. 

1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΑΣΙΛΑΣ 2002 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3:59.85
2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΑΝΤΑΤΣΙΟΣ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4:11.45
3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΥΒΑΛΛΟΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 4:12.36
4 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΑΤΣΙΟΣ ΥΔΡΙΑ 4:21.69
5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4:23.28
6 ΓΑΒΡΙΗΛ ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4:33.91
7 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ Ο.Φ.Η. 4:45.09
8 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 4:58.72
9 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ Ο.Φ.Η. 5:15.39

110μ. εμπ. 

1 ΗΛΙΑΣ ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 15.14 /-1,3
2 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ 2000 Ο.Φ.Η. 15.89

110μ. εμπ. Κ18

1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΓΑΣΗΣ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 16.31 /-0,7
χ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 2006 Ο.Φ.Η. DQ

400μ. εμπ. 

1 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 52.67
2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΝΙΚΟ ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ 2001 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 52.78
3 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2003 ΚΥΠΡΟΣ 54.61

400μ. εμπ. Κ18

1 ΜΥΡΩΝ ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ 2006 Ο.Φ.Η. 55.13
2 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 58.84
3 ΑΡΜΠΙ ΜΠΕΚΙΟ 2006 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1:00.42

2000μ. στ. Κ18

1 ΑΡΕΣΤΗΣ ΤΣΑΛΛΕΚΟΥ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 6:15.07
2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΡΔΑΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 6:37.30

Ύψος

1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΑΠΗΣ 2006 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2.00
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΓΑΚΗΣ 2007 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 1.70

Μήκος

1 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 7.26 (+1.1)
2 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ 1994 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7.20 (+0.7)
3 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΗΤΑΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.94 (-2.1)
4 ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 2005 Ο.Φ.Η. 6.55 (-0.6)
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝ. ΚΡΗΤΗΣ 6.36 (-0.5)
6 ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΗΣ ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ο.Φ.Η. 6.26 (-1.2)
7 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ Ο.Φ.Η. 6.02 (+0.7)
8 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.92 (+1.1)
9 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 5.87 (-1.0)
10 ΜΗΝΑΣ ΜΟΑΤΣΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝ. ΚΡΗΤΗΣ 5.62 (0.0)
11 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 4.82 (-1.4)
χ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ Ο.Φ.Η. NM

Τριπλούν Α

1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.47 (+0.2)
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 2007 Ο.Φ.Η. 13.14 (+0.3)

Ακόντιο Α

1 ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ ΚΟΛΕΤΣΙ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 66.07
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 2000 Ο.Φ.Η. 56.23

Ακόντιο Κ18

1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΦΑΚΑΚΗΣ 2006 Ο.Φ.Η. 54.15
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ 2006 Ο.Φ.Η. 45.19
3 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 45.17
4 ΒΙΟΝΥΣΙ ΚΑΤΣΟΥΡΙ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 44.76
5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 28.44

Σφαίρα Α

1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΝΝΙΒ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 16.10

Σφαίρα Κ20

1 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15.73

Σφαίρα Κ18

1 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ 2006 ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛΛΑ 15.43
2 ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 13.80
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΜΙΩΝΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.34
4 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 12.10

Δίσκος 

1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 58.37
2 ΙΑΣΩΝ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1994 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 56.45
3 ΙΩΣΗΦ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑ 2003 ΚΥΠΡΟΣ 53.33
4 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΑΔΑΜΑΚΗΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 53.06
5 ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΡΤΣΙΝΗΣ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 52.86

Δίσκος Κ20

1 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΝΕΘΛΗ 2005 ΚΥΠΡΟΣ 55.76
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 54.78

Δίσκος Κ18

1 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ 2006 Ο.Φ.Η. 47.65
2 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 42.91
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 32.25

Σφύρα

1 ΜΑΡΚΕΛΟ ΜΕΜΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 70.40
2 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΙΩΓΑΣ 2002 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ 65.30
3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ 1997 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.38
4 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 53.40

Σφύρα Κ20

1 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 67.74
2 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 61.32

Σφύρα Κ18

1 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2006 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 46.83
2 ΒΙΟΝΥΣΙ ΚΑΤΣΟΥΡΙ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 45.88

100μ.

1 ΒΙΤΤΟΡΙΑ ΤΣΙΑΛΤΑ 2007 ΓΣ ΧΑΝΙΩΝ “ΝΕΑΡΧΟΣ” 13.22 -1.7
2 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΖΗΚΑ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.24 -1.7
3 ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΥΛΑΚΗ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13.51 -1.7
4 ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗ Ο.Φ.Η. 13.52 -1.7
5 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΓΣ ΧΑΝΙΩΝ “ΝΕΑΡΧΟΣ” 13.55 -1.7
6 ΟΛΙΒΙΑ ΜΑΡΟΠΙΣ ΓΣ ΧΑΝΙΩΝ “ΝΕΑΡΧΟΣ” 13.66 +1.0
7 ΜΥΡΤΩ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 14.01 +1.0
8 ΕΙΡΗΝΗ ΒΕΡΓΑΚΗ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14.38 +1.0
9 ΕΛΕΝΗ ΚΑΤΣΑΛΑΚΗ ΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ 14.47 -1.7
10 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗ Ο.Φ.Η. 14.60 +1.0
11 ΜΙΚΑΕΛΑ ΚΟΤΣΙ Ο.Φ.Η. 14.81 -1.7
χ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ DQ +1.0

200μ.

1 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΕΛΑΚΗ 2007 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 26.72 +1.0
2 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΚΡΑΣΑΔΑΚΗ 2007 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 26.73 +1.0
3 ΒΙΤΤΟΡΙΑ ΤΣΙΑΛΤΑ 2007 ΓΣ ΧΑΝΙΩΝ “ΝΕΑΡΧΟΣ” 26.96 +1.0
4 ΛΕΥΚΗ ΛΑΖΑΡΟΥ 2000 ΚΥΠΡΟΣ 27.03 +1.0
5 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΟΥΖΑΚΗ 2006 ΓΣ ΧΑΝΙΩΝ “ΝΕΑΡΧΟΣ” 27.38 0.0
6 ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΥΛΑΚΗ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 27.87 +1.0
7 ΟΛΙΒΙΑ ΜΑΡΟΠΙΣ ΓΣ ΧΑΝΙΩΝ “ΝΕΑΡΧΟΣ” 27.95 0.0
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΑΒΒΑΚΗ Ο.Φ.Η. 28.19 0.0
9 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ Ο.Φ.Η. 28.35 +1.0
10 ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΟΚΚΑΛΗ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 30.01 0.0
11 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 32.64 0.0

400μ.

1 ΕΛΕΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ 2006 ΚΥΠΡΟΣ 59.76
2 ΧΡΥΣΗ ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ 2007 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 1:00.90
3 ΛΕΥΚΗ ΛΑΖΑΡΟΥ 2000 ΚΥΠΡΟΣ 1:01.33
4 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΩ ΠΑΝΤΕΖΟΥ 2001 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1:01.48
5 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΗΠΟΥΛΑ 2006 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 1:01.78 SB
6 ΚΛΕΑΝΑ ΜΥΦΤΑΡΙ ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 1:03.11
7 ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1:03.59
8 ΜΕΓΚΙ ΚΟΤΣΙ Ο.Φ.Η. 1:05.79 SB
9 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 1:07.14
10 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΓΣ ΧΑΝΙΩΝ “ΝΕΑΡΧΟΣ” 1:09.36
11 ΟΛΓΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΛΛΟΙΜΟΝΟΥ Ο.Φ.Η. 1:10.55

800μ.

1 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΩ ΠΑΝΤΕΖΟΥ 2001 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ – 2:16.25
2 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗ 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – 2:20.94
3 ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 2001 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ – 2:21.25
4 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΦΩΤΕΙΝΟΥ Ο.Φ.Η. – 2:21.61
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΡΑΒΟΡΙΤΗ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – 2:40.85
χ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ Ο.Φ.Η. – DNF

1500μ.

1 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΑΦΑΙΛΑΚΗ 2003 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 4:40.39
2 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ 2006 Ο.Φ.Η. 5:03.86

100μ. εμπ. Κ18

1 ΙΩΑΝΝΑ ΡΟΖΑΛΙΑ ΜΟΥΤΣΑΚΗ 2007 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14.46 /-0,5
2 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ 2007 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 15.95
3 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΑΓΟΥΒΑΡΔΟΥ 2007 ΓΣ ΧΑΝΙΩΝ “ΝΕΑΡΧΟΣ” 19.77

400μ. εμπ.

1 ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ 2007 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:11.24
2 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΡΟΚΑΚΗ 1984 Ο.Φ.Η. 1:24.12

2000μ. στ. Κ18

1 ΔΑΦΝΗ ΒΑΡΔΑ 2006 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 7:50.51
2 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ 2006 Ο.Φ.Η. 8:03.61
3 ΕΒΑ ΤΟΥΤΣΙ 2006 Ο.Φ.Η. 8:35.37
4 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΖΩΙΤΣΑΚΗ ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 9:38.61
χ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΡΖΗ ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ DNF

Ύψος

1 ΜΑΡΙΑ ΦΑΚΙΔΑΡΗ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 1.50
2 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ 2006 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.45
2 ΔΑΝΑΗ ΣΟΛΙΔΑΚΗ 2007 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 1.45

Επί κοντώ (Κ18)

1 ΑΓΑΠΗ ΠΑΧΑΚΗ 2009 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2.30
2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΔΡΙΑΔΑΚΗ 2008 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2.10
3 ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΝΙΑΔΗ 2008 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2.00

Μήκος

1 ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ 2007 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 5.76 (-0.5)
2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΑΜΠΡΑΚΗ 2000 Ο.Φ.Η. 5.40 (+0.2)
3 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ 2006 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.30 (+0.8)
4 ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ 2007 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 5.17 (+0.2)
5 ΛΟΡΕΝΑ ΣΑΛΛΑ 2006 Ο.Φ.Η. 5.13 (-0.8)
6 ΣΑΡΑ ΜΠΕΚΙΡΑΙ Ο.Φ.Η. 4.78 (+1.9)
7 ΜΑΡΙΑ ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 4.75 (NWI)
8 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.74 (NWI)
9 ΜΑΡΙΑ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ Ο.Φ.Η. 4.70 (-2.1)
10 ΕΛΕΝΗ ΚΑΤΣΑΛΑΚΗ ΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ 4.60 (-0.8)
11 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.55 (0.0)
12 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ ΑΣ ΥΓΕΙΑΣ 4.53 (-1.5)
13 ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4.49 (NWI)
14 ΕΙΡΗΝΗ ΒΕΡΓΑΚΗ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4.45 (-1.2)
15 ΑΝΝΑ ΑΣΚΟΞΥΛΑΚΗ Ο.Φ.Η. 4.35 (0.0)
16 ΓΑΛΗΝΗ ΚΟΠΙΔΑΚΗ Ο.Φ.Η. 4.27 (0.0)
17 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΡΟΥΚΗ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.23 (+1.5)
18 ΔΈΣΠΟΙΝΑ ΔΡΕΤΑΚΗ ΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ 4.12 (-1.4)
19 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΕΜΕΤΖΟΥ Ο.Φ.Η. 4.01 (+0.8)

Τριπλούν

1 ΟΞΑΝΑ ΚΟΡΕΝΕΒΑ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.27 (+1.6)
2 ΕΡΑΣΜΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡ ΒΑΛΙΑΔΗ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.11 (0.0)
3 ΜΙΚΑΕΛΑ ΚΟΤΣΙ 2006 Ο.Φ.Η. 10.71 (-1.3)
4 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΓΙΑ 2004 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 10.58 (-1.3)
5 ΝΑΤΑΛΙΑ ΟΡΦΑΝΙΔΗ 2007 ΓΣ ΧΑΝΙΩΝ “ΝΕΑΡΧΟΣ” 10.53 (-0.6)
6 ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ 2007 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10.43 (-0.3)
7 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΑΜΠΡΑΚΗ 2000 Ο.Φ.Η. 10.27 (+0.9)
8 ΜΥΡΤΩ ΠΟΥΛΑΚΗ ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 9.73 (+1.8)
9 ΣΑΡΑ ΜΠΕΚΙΡΑΙ Ο.Φ.Η. 9.47 (+0.3)
χ ΕΛΕΝΗ ΑΠΛΑΤΙΔΟΥ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ NM

Ακόντιο

1 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΑΝΙΟΥ 1998 Ο.Φ.Η. 47.03
2 ΕΡΙΣΑ ΚΟΛΑ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.41
3 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2006 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 19.74

Σφαίρα 

1 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΠΝΙΣΑΚΗ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.45

Σφαίρα Κ 18

1 ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΑΚΗ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 10.34

Δίσκος 

1 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΨΑΡΑΚΗ 1993 Ο.Φ.Η. 42.55
2 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΠΑΝΔΕΛΗ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 38.80
3 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΟΝΑΤΟΥ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 38.75
4 ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΟΓΟΥΛΗ 2006 Ο.Φ.Η. 35.10

Σφύρα 

1 ΑΙΜΙΛΙΑ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 2005 ΚΥΠΡΟΣ 62.07
2 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.85
3 ΝΑΤΑΛΙΑ ΜΑΓΟΥ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΕΜΜ. ΚΑΙ ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 54.61
4 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.50
5 ΝΙΚΗ ΝΑΞΑΚΗ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 53.63
6 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.78

Σφύρα Κ18

1 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 55.69
2 ΑΜΑΛΙΑ ΜΟΝΙ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 49.53
3 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΣΜΑ ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 39.68
4 ΜΥΡΤΩ ΠΑΠΑΔΑΚΗ Ο.Φ.Η. 37.96
5 ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 37.08
6 ΜΑΡΙΑ ΒΙΔΑΚΗ Ο.Φ.Η. 31.86
χ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΛΟΥΡΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝ. ΚΡΗΤΗΣ NM

Προηγούμενο άρθροOslo: Σούπερ Ingebrigtsen με ER και Warholm – 3ος ο Τεντόγλου
Επόμενο άρθροΠαγκύπριο Κ16 (Λεμεσός) 17-18.6.2023

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ