Τα αποτελέσματα ανανεώνονται. (Σε όσους ομίλους διαθέτουμε, αναγράφεται και η πόλη ακολούθως στην επικεφαλίδα).

  1. Θράκη : 4/7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
  2. Aνατ.Mακεδονία : 4/7 ΚΑΒΑΛΑ
  3. Πέλλα-Κιλκίς : 4/7 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
  4. Ημαθία-Πιερία : 5/7 ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  5. Θεσσαλονίκη : 4/7 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
  6. Δυτ.Μακεδονία : 5/7 ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
  7. Ήπειρος & Κέρκυρα: 5/7 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
  8. Λάρισα-Μαγνησία : 4/7 ΛΑΡΙΣΑ
  9. Τρίκαλα-Καρδίτσα : 5/7 ΤΡΙΚΑΛΑ
  10. Β.Πελοπον./Αχαία : 4/7 ΠΑΤΡΑ
  11. Πελοπόννησος : 5/7 ΤΡΙΠΟΛΗ
  12. Αθήνα : 4/7 ΑΓ ΚΟΣΜΑΣ
  13. Χαλκίδα : 4/7 ΧΑΛΚΙΔΑ
  14. Πειραιάς-Δυτ.Αττική : 5/7 ΑΓ ΚΟΣΜΑΣ
  15. Ηράκλειο-Λασίθι : 4/7 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  16. Χανιά-Ρέθυμνο : 5/7 ΧΑΝΙΑ
  17. Μύκονος-Σύρος-Τήνος-Άνδρος-Μήλος : 4/7 ΜΥΚΟΝΟΣ
  18. Νάξος-Πάρος-Σαντορίνη : 4/7 ΝΑΞΟΣ
  19. Ρόδος : 4/7 ΡΟΔΟΣ
  20. Κως-Λέρος-Πάτμος-Κάλυμνος : αντί 5/7 ΚΩΣ, έγιναν μαζί στη Ρόδο ως ένας όμιλος.
  21. Χίος-Σάμος-Ικαρία : 4/7 ΧΙΟΣ
  22. Λέσβος : 4/7 ΜΥΤΙΛΗΝΗ
  23. Λήμνος : 5/7 ΜΥΡΙΝΑ

Ακολουθούν αποτελέσματα ανά όμιλο

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

100Μ
1 ΚΡΙΤΣΙΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 11.84
200Μ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΒ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 23.42
2 ΚΡΙΤΣΙΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 24.05
3 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ OΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 24.82
4 ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ OΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 25.45
400Μ
1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 51.87
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΒ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 52.62
3 ΤΣΙΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜ 54.75
4 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 56.02
5 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 57.88
800Μ
1 ΓΟΔΟΣΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2004 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ OΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 2.13.36
2 ΝΤΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜ 2.14.48
1500Μ
1 ΝΤΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜ 4.44.03
2 ΜΑΝΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ OΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 4.49.08
400ΕΜΠ
1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 58.35
2 ΤΣΙΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜ 1.01.41
ΥΨΟΣ
1 ΠΛΙΑΤΣΚΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 2004 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ OΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1.75
ΜΗΚΟΣ
1 ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 6.27
2 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ OΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 6.17
3 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 5.95
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 14.31
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΑΤΖΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 14.83
2 ΣΙΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 12.69
3 ΣΙΔΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ OΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 12.28
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΣΙΔΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ OΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 34.52
2 ΣΙΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 34.36
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΑΤΖΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 48.30

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100Μ
1 ΔΑΣΤΕΡΙΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 2006 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 13.51
2 ΛΙΑΠΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2003 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜ 14.07
3 ΡΑΙΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 14.13
4 ΜΠΑΣΔΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΩ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜ. 14.37
5 ΛΗΜΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 14.54
200Μ
1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 28.43
2 ΜΑΤΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ OΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 29.23
3 ΝΟΥΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜ. 29.55
4 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2005 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜ 29.70
5 ΒΑΔΙΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 29.84
6 ΧΑΝΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 30.28
7 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ OΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 30.90
400Μ
1 ΒΑΔΙΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 1.06.28
2 ΣΚΕΡΛΕΤΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ OΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1.07.58
800Μ
1 ΧΑΝΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 2.35.22
1500Μ
1 ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2005 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 5.27.97
2 ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 5.38.57
3000Μ
1 ΠΕΝΤΕΖΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2006 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 12.04.32
100 ΕΜΠ.
1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 15.23
2 ΓΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 15.42
400 ΕΜΠ.
1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 1.09.13
ΥΨΟΣ
1 ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜ 1.50
2 ΜΠΑΛΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.50
3 ΒΟΡΒΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜ 1.45
4 ΣΑΞΩΝΗ ΛΥΔΙΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 1.40
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΔΑΜΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 2.70
2 ΚΟΥΚΟΥΡΙΔΟΥ ΗΡΩ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 2.50
ΜΗΚΟΣ
1 ΓΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 4.66
2 ΓΚΟΥΛΙΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 4.55
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΜΑΝΑΡΓΙΑ ΜΥΡΤΩ 2004 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 9.87
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 12.25
2 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 12.10
3 ΔΟΜΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 10.49
4 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 10.45
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 41.96
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 35.01
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 31.60
2 ΛΕΝΟΥΔΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 31.50
3 ΧΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 31.12
4Χ100Μ
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 54.42
2 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 57.73

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

100Μ
1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΟΚΑΚ 11.34  (-2,7)
2 ΠΑΤΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 11.56  (-2,7)
3 ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 ΟΚΑΚ 11.74  (-2,7)
4 ΧΑΤΖΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 12.04  (-2,7)
5 ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 12.14  (+1,1)
200Μ
1 ΚΟΥΡΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 23.73  (-1,6)
2 ΚΑΡΑΠΟΤΑΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 24.22  (-1,3)
3 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2005 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 24.38  (-2,2)
4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 24.51  (-2,2)
5 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΟΚΑΚ 25.48  (+1,0)
6 ΓΚΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2005 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 25.71  (-1,6)
7 ΠΑΠΑΤΣΙΛΕΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 26,07  (-2,2)
8 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 26,07  (+1,0)
400Μ
1 ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΟΚΑΚ 51.93 
2 ΜΑΚΕΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 54.91 
800Μ
1 ΤΣΑΛΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 2.11.58 
2 ΜΑΚΕΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 2.13.91 
1500Μ
1 ΤΣΑΛΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 4.24.43 
2 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 4.41.39 
3 ΜΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 4.48.39 
3000Μ
1 ΦΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 10.10.77 
110ΕΜΠ
1 ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 14.78  (-0,1)
2 ΠΑΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑ ΒΙΣΑΛΤΗΣ 16.42  (-0,1)
3 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2005 ΣΚΑΔ 17.45  (-0,1) 
400ΕΜΠ
1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΟΚΑΚ 57.87  
2 ΠΑΠΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 58.67  
3 ΒΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 1.03.37 
2000 Φ.Ε.
1 ΚΑΤΣΑΜΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΑΟΚ 6.36.06 
ΥΨΟΣ
1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 1.83 
2 ΓΚΙΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 ΟΚΑΚ 1.83 
3 ΔΕΜΕΛΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.75 
4 ΓΡΕΨΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 1.65  
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΤΖΙΟΜΑΛΛΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 2004 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 3.60 
ΜΗΚΟΣ
1 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2005 ΣΚΑΔ 6.01  (+1,2)
2 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2004 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 5.56  (+1,6)
3 ΤΟΠΑΡΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 AΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 5.56  (+1,8)
4 ΛΑΦΑΖΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 5.52 ( 0)
5 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 5.44  (+0,2)
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΛΑΦΑΖΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 13.34  (-0,9)
2 ΜΟΥΤΣΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 13.08  (+0,6)
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑ ΒΙΣΑΛΤΗΣ 15.36 
2 ΠΑΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑ ΒΙΣΑΛΤΗΣ 13.82  
3 ΚΟΥΡΛΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 12.85 
4 ΚΟΛΟΒΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΣΚΑΔ 12.03  
5 ΣΑΚΕΛΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2005 ΣΚΑΔ 12.02 
6 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ 2004 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 11.69 
7 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΣΚΑΔ 11.54 
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΚΟΥΡΛΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 43.57  
2 ΘΑΣΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑ ΒΙΣΑΛΤΗΣ 35.89 
ΣΦΥΡΑ
1 ΚΡΙΤΣΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 2003 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 59.51 
2 ΘΑΣΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑ ΒΙΣΑΛΤΗΣ 41.54 
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΣΚΑΔ 56.82 
2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 46.24 
3 ΚΟΛΟΒΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΣΚΑΔ 41.34 
4 ΛΥΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 AΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 40.71 
4Χ100
1 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 44.36  
2 ΟΚΑΚ 44.49 
3 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 45.68 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100Μ
1 ΒΑΣΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 12.79  (+0,1)
2 ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 ΟΚΑΚ 12.81  (+0,1)
3 ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 12.96  (+1,8)
4 ΣΑΡΑΤΣΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 ΣΚΑΔ 13.07  (+0,1)
5 ΣΑΡΑΤΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2004 ΣΚΑΔ 13.36  (+1,8)
6 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΒΑΙΑ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 13.48  (+1,8)
7 ΒΕΡΓΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΑΝΝΑ 2004 ΑΟΚ 13.51  (+0,1)
8 ΓΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2004 ΟΚΑΚ 13.55  (-1,2)
9 ΚΙΟΣΣΕ ΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ 2004 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 13.62  (+1,4)
10 ΜΟΛΛΑ ΧΡΥΣΗ 2005 AΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 13.66  (+1,4)
11 ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 13.79  (-0,8)
12 ΚΑΡΡΑ ΔΑΦΝΗ 2005 ΣΚΑΔ 13.79  (+1,8)
13 ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 2005 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 14.04  (-1,2)
14 ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 14.15  (+1,4)
15 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ 14.24  (-0,8)
16 ΒΑΛΤΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 2005 ΟΚΑΚ 14.25  (-0,1)
17 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΚΕΛΑ 2005 ΟΚΑΚ 14.51  (-0,8)
200Μ
1 ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 ΟΚΑΚ 26.59 (+2,1)
2 ΣΑΡΑΤΣΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 ΣΚΑΔ 26.84 (-0,3)
3 ΜΕΝΣΚΙ ΙΝΙΡΝΤΑ 2006 ΣΚΑΔ 27.52 (-0,3)
4 ΜΕΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟΚ 27.94 (+2,4)
5 ΣΑΡΑΤΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2004 ΣΚΑΔ 28.34 (+2,1)
6 ΓΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2004 ΟΚΑΚ 28.43 (-0,3)
7 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2005 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 28.60 (-1,5)
8 ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΥ ΧΑΡΑ 2006 ΣΚΑΔ 28.70 (-1,5)
9 ΚΙΟΣΣΕ ΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 29.11 (+2,1)
10 ΜΑΝΙΟΥ ΑΝΝΑ 2005 ΣΚΑΔ 29.20 (-1,3)
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΣΚΑΔ 29.28 (-0,3)
12 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΦΑΝΗ 2004 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 29.42 (-1,3)
13 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 29.67 (-0,3)
14 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ 29.90 (-1,3)
15 ΜΑΡΚΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ 2004 ΣΚΑΔ 29.99 (+2,4)
16 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 2005 ΟΚΑΚ 30.09 (-0,3)
17 ΠΑΠΑΝΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΟΚ 30.82 (+2,4)
18 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΦΙΛΟΜΕΝΗ 2006 ΟΚΑΚ 30.88  (+2,4)
400Μ
1 ΚΕΧΑΓΙΑ ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2003 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 1.00.81 
2 ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2003 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 1.02.82 
3 ΤΣΙΑΠΟΥ MAΡIANNA 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 1.03.27 
4 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΔΑΦΝΗ 2003 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 1.08.80 
5 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 1.17.54 
800Μ
1 ΓΙΑΓΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΣΚΑΔ 2.29.71 
2 ΤΣΑΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 2.31.27
1500Μ
1 ΤΣΑΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 5.21.69 
2 ΦΑΡΔΕΛΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2006 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 5.32.87 
3 ΚΟΤΑΛΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 5.33.21 
4 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 2006 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 5.50.87 
5 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΣΜΑΡΩ 2003 ΟΚΑΚ 6.03.18 
3000Μ
1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ 11.25.80 
2 ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 11.29.94 
3 ΔΑΛΓΚΙΤΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ 2005 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 12.21.70 
4 ΤΣΑΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 12.27.89 
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ 2004 ΣΚΑΔ 12.56.01 
6 ΖΑΓΙΑΚΟΥ ΕΡΙΣΑ 2005 Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ 13.11.24
100ΕΜΠ
1 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΟΚΑΚ 15.73  (+1,1)
2 ΜΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 AΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 18.67  (+1,1)
400ΕΜΠ
1 ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 1.05.59  
2 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.11.48 
2000 Φ.ΕΜΠ.
1 ΚΟΒΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΣΚΑΔ 7.52.57  
ΥΨΟΣ
1 ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ ΔΑΝΑΗ 2006 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 1.58 
2 ΠΛΙΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 1.54 
3 ΚΟΥΡΣΙΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ 2005 AΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 1.45 
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 3.45 
2 ΒΟΛΤΕΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2006 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 3.00 
ΜΗΚΟΣ
1 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΟΚΑΚ 5.50 (-0,2)
2 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2003 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 5.40 (+1,4)
3 ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2003 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 5.36 (+1,3)
4 ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2004 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 5.35 (+1,0)
5 ΒΕΡΓΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΑΝΝΑ 2004 ΑΟΚ 5.16 (+0,6)
6 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 2005 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 5.10 (+1,1)
7 ΧΑΛΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 2005 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 4.90 (+1,0)
8 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 AΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 4.83 (+1,1)
9 ΜΑΡΚΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ 2004 ΣΚΑΔ 4.80 (+1,0)
10 ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 4.75 (+1,1)
11 ΤΖΑΜΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΣΚΑΔ 4.66 (+1,9)
12 ΜΠΛΙΟΥ ΚΛΕΙΩ 2006 AΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 4.60  (+0,6)
13 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 4.51  (+1,2)
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2003 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 10.65  (-1,4)
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 ΣΚΑΔ 12.26 11
2 ΜΠΑΔΕΚΑ ΠΑΥΛΙΝΑ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 11.65 9
3 ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΛΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 2003 AΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 11.60 8
4 ΚΑΠΗΣΙΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΣΚΑΔ 11.38 7
5 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 10.26 6
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΣΚΑΔ 09.51 5
7 ΠΑΤΣΙΛΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΑ 2006 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 09.50 4
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 ΣΚΑΔ 36.09 11
2 ΚΑΠΗΣΙΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΣΚΑΔ 32.88 9
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΜΗΤΡΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 39.08 
2 ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΛΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 2003 AΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 36.33 
3 ΚΑΤΑΡΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 35.70 
4 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΜΑΛΑΜΑ 2003 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 33.91 
5 ΜΠΑΔΕΚΑ ΑΠΥΛΙΝΑ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 33.57 
6 ΜΑΝΤΑΖΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΣΚΑΔ 30.07 
7 ΤΖΙΝΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2005 ΣΚΑΔ 28.78 
4Χ100Μ
1 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 51.38 
2 ΣΚΑΔ 54.23 
3 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 54.88  
4 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 55.39 
5 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 57.04 
4Χ400Μ
1 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 4.08.86 
2 ΣΚΑΔ 4.27.83 

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

100 Μ
1 Α ΚΕΜΑΝΕΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΑΟΣ ΠΕΛΛΑ 11.31 -0.5
2 Α ΖΗΜΝΑΣ ΘΑΝΟΣ 2005 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 12.13 -0.5
3 Β ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΝΟΣ 2003 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12.28 -0.1
200 Μ
1 Α ΚΕΜΑΝΕΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΑΟΣ ΠΕΛΛΑ 22.56 .+2,7
2 Α ΤΣΙΑΛΜΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝ 23.44 .+2,7
3 Β ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ 2005 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 24.60 .+2,7
4 Α ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 24.74 .+2,7
110 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2004 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15.39 .+0,8
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 2003 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝ 15.64 .+0,8
ΥΨΟΣ
1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2006 Γ.Α.Σ. ΚΙΛΚΙΣ 1.70
ΜΗΚΟΣ
1 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 6.24
2 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 6.17
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 2003 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝ 6.12
4 ΑΤΑΝΑΣΩΦ ΜΑΡΙΟΣ 2004 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 6.09
5 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2004 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6.00
6 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2006 Γ.Α.Σ. ΚΙΛΚΙΣ 5.80
7 ΚΟΛΙΟΥΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 5.72
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 13.80 .+1,00
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝ 14.24
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 60.90
2 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 44.43
3 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 42.08
4 ΡΙΖΟΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 2004 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 42.00
5 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 40.50
6 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 33.20
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 32.85
ΣΦΥΡΑ
1 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 74.72
2 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 56.43
3 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 51.04
4 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 41.30
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2004 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝ 50.25
2 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2004 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 49.60
3 ΚΙΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 42.51
4 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 39.57
5 ΜΠΛΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 35.07

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100 Μ
1 Α ΚΟΥΡΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 13.26 -0.2
2 Α ΤΖΑΓΑΔΟΥΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2004 ΑΟΣ ΠΕΛΛΑ 13.33 -0.2
3 Α ΔΟΥΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 13.60 -0.2
4 Β ΚΑΡΑΙΤΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2005 ΑΟΣ ΠΕΛΛΑ 13.76 -0.1
5 Β ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2005 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 14.60 -0.1
200 Μ
1 Β ΦΑΡΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 27.42 .+1,7
2 Β ΤΖΑΓΑΔΟΥΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2004 ΑΟΣ ΠΕΛΛΑ 28.10 .+1,7
3 Α ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2005 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 28.25 .+0,7
4 Α ΚΥΡΙΜΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 28.82 .+0,7
5 Α ΛΙΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2004 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 29.61 .+0,7
6 Β ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΡΑ 2005 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 30.67 .+1,7
400 Μ
1 ΦΑΡΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 1.02,28
800 Μ
1 ΓΚΕΝΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 2.29,93
1500 Μ
1 ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2006 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 5.12,59
3000 Μ
1 ΤΣΙΜΠΟΥΚΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 12.47,88
100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 Α ΝΑΤΣΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝ 16.46 .+0,8
2 Α ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 17.66 .+0,8
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.11,25
2000 Μ Φ. Ε.
1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 2004 Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 8.33,81
ΥΨΟΣ
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΖΩΗ 2004 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝ 1.65
2 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.54
ΜΗΚΟΣ
1 ΠΕΤΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 4.77
2 ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 4.72
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10.65
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΑΠΙΚΕΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 11.02
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΚΕΣΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 2003 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝ 26.78
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝ 34.10
2 ΚΟΡΔΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 32.12
4 Χ 100 Μ 
1 Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 54.65
(ΚΟΥΡΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006, ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2005, ΑΛΕΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2004, ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 2004)
2 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 55.11
4 Χ 400 Μ 
1 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 4.37,19
(ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005, ΜΠΑΤΣΙΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2005, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΙΗ 2005, ΓΚΕΝΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

100 Μ
1 A ΖΗΣΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2004 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 11.73 -2.6
2 A ΚΥΡΑΪΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 12.27 -2.6
3 B ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 12.32 -2.1
4 A ΓΑΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 12.62 -2.6
5 A ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12.62 -2.6
200 M
1 ΚΥΡΑΪΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 24.54 -1.5
2 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 25.14 -1.5
800Μ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2.04.97
2 ΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 2.07.64
3 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2.09.60
1500 Μ  
1 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4,14,71
2 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4,16,77
3 ΚΙΤΣΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 4,17,62
4 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 4,24,11
2000 Μ Φ Ε 
1 ΚΟΣΜΑΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 6,50,73
10.000 ΒΑΔΗΝ  
1 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 49,03,37
ΥΨΟΣ
1 ΖΗΣΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2004 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1.83
ΜΗΚΟΣ
1 ΓΑΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 6.37 1.7
2 ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΜΠΟΓΚΝΤΑΝ 2003 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 6.33 2
3 ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 5.74 2
ΤΡΙΠΛΟΥΝ 
1 ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΜΠΟΓΚΝΤΑΝ 2003 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12.83 2.2
ΣΦΑΙΡΑ  
1 ΝΙΚΟΛΛΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 13.10
2 ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2004 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 13.01
ΔΙΣΚΟΣ  
1 ΝΙΚΟΛΛΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 35.71
2 ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2004 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 34.23

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100 Μ 
1 Α ΦΩΚΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 13.02 -2.0
2 Α ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 13.74 -2.0
3 Α ΣΑΜΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 13.96 -2.0
4 Β ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 13.98 -2.2
5 Δ ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΧΡΥΣΗ 2005 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 14.17 -2.2
6 Β ΜΠΙΖΙΩΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14.58 -2.2
200 Μ 
1 Α ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΝΝΑ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 27.35 -1.2
2 Α ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ 2004 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 27.66 -1.2
3 Γ ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 28.12 -1.7
4 Δ ΣΤΑΘΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2005 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 28.57 -2.4
5 Α ΔΡΟΣΟΥΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 28.65 -1.2
6 Δ ΑΙΟΛΙΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 2004 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 29.21 -2.4
7 Γ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 29.48 -1.7
8 Β ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΖΩΗ 2005 Α.Σ ΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 29.75 -2.0
9 Β ΛΙΤΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 30.33 -2.0
10 Ε ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 30.40 -1.6
11 Ε ΚΑΡΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2006 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 30.73 -1.6
400 Μ 
1 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 59.70
800 Μ 
1 ΣΑΒΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2.24.99
1500 Μ 
1 ΜΠΟΥΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 5,36,35
3000 Μ 
1 ΟΣΛΑΝΙΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 12.56.52
100 Μ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ 
1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 16.16 -2.9
2 ΝΕΓΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 17.13 -2.9
400 Μ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ  
1 ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ ΑΝΝΑ 2003 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1.01,61
5000 Μ ΒΑΔΗΝ 
1 ΤΖΙΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 28,22,15
2 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΗΛΙΑ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 28,40,35
3 ΦΑΡΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 32,05,00  
ΥΨΟΣ
1 ΠΙΠΙΛΑ ΕΛΛΗ 2004 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 1.58
2 ΠΙΣΚΟΥ ΤΑΝΙΑ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1.54
3 ΧΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 1.40
4 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1.40
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 
1 ΠΑΠΑΪΩΆΝΝΟΥ ΘΕΑΝΩ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 2.80
ΜΗΚΟΣ 
1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠ 5.55 0.6
2 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 5.20 1.2
3 ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 5.18 1.2
4 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΧΡΥΣΗ 2005 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 5.02 1.4
5 ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ- ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 4.81 1.3
6 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 4.78 1.5
ΤΡΙΠΛΟΥΝ 
1 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 11.16 1.4
2 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10.49 2.3
3 ΚΩΤΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2004 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 10.21 2.9
ΣΦΑΙΡΑ 
1 ΜΠΛΙΑΤΚΑ ΘΕΟΦΑΝΗ 2003 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 11.40
ΔΙΣΚΟΣ 
1 ΜΠΛΙΑΤΚΑ ΘΕΟΦΑΝΗ 2003 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 27.76
ΑΚΟΝΤΙΟ 
1 ΠΙΣΚΟΥ ΤΑΝΙΑ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 31.90
4 Χ100 Μ  
1 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 52.24
(ΣΤΑΓΚΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004, ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 2005, ΜΠΙΖΙΩΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006, ΣΑΜΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006)
2 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 55.30
4 Χ 400 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-18
1 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 4.01,14
(ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ 2004, ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005, ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ ΑΝΝΑ 2003, ΣΑΒΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν

ΠΑΙΔΕΣ 

100 Μ.
1 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2004 ΑΣ ΑΡΗΣ 11.82 -1.3
2 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΠΑΟΚ 11.90 -1.3
3 ΚΟΙΛΑΝΙΤΗΣ ΑΙΛΛΕΑΣ 2003 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ “ΑΔΩΝΙΣ” 12.07 -1.3
4 ΓΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 12.08 -1.3
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 12.10 -0.8
6 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Α.Ο ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 12.24 -0.8
7 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2005 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 12.34 -3.2
8 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 12.35 2.3
– ΦΑΡΛΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 12.35 -0.8
10 ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 12.36 0.5
11 ΒΕΝΟΥΖΙΟΥ ΙΣΑΑΚ 2005 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 12.42 -3.2
– ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 12.42 -0.8
13 ΚΑΤΣΙΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 Α.Ο ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 12.49 -0.8
14 ΣΠΥΡΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 12.57 1.1
200 Μ.
1 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2004 ΑΣ ΑΡΗΣ 23.61 -1.3
2 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 23.72 -1.3
3 ΖΕΝΕΛΗ ΦΩΤΗΣ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 24.11 -1.3
4 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΠΑΟΚ 24.36 0.4
5 ΑΓΓΗΣ ΝΤΕΗΒΙΝΤ 2004 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 24.46 0.4
6 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 24.57 -1.3
7 ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 24.64 0.4
8 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 24.66 -0.5
9 ΔΑΓΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 24.93 -0.5
10 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2005 ΑΣ ΠΑΟΚ 25.42 0.4
11 ΓΛΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΣ ΠΑΟΚ 25.48 -0.5
12 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 25.63 -1.6
13 ΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 25.65 0
14 ΜΗΤΡΟΣΟΥΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2003 ΠΑΛΜΟΣ ΑΣ 25.86 -1.6
400 Μ.
1 ΝΤΡΕΒΙΣΙ ΝΙΚΟΛΙΝ 2003 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 50.81
2 ΡΕΪΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 51.10
3 ΑΡΑΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 51.24
4 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΤΕ ΑΛΑΒΑ ΔΑΝΙΗΛ- ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 53.01
5 ΠΕΤΡΑΚΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ”ΑΔΩΝΙΣ” 55.07
6 ΣΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΑΣ ΠΑΟΚ 56.62
7 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 56.63
8 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 57.95
800 Μ.
1 ΡΕΪΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2.02.26
2 ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 2.11.05
1500 Μ.
1 ΚΥΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 4.14.40
2 ΒΙΚΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4.30.28
3 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2003 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.40.93
3000 Μ.
1 ΚΥΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 9.20.69
2 ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 9.23.72
3 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 10.04.32
4 ΦΡΟΥΖΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΑΣ ΠΑΟΚ 10.10.28
5 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΠΑΟΚ 10.10.79
110 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΤΡΕΝΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 14.95 1.9
2 ΤΡΙΜΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 15.11 1.9
3 ΜΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (του ΝΙΚΟΛΑΟΥ) 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.74 -0.7
4 ΜΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (του ΚΩΝ/ΝΟΥ) 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.75 -0.7
5 ΧΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.79 1.9
ΥΨΟΣ
1 ΣΑΛΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 1.75
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΣ ΑΡΗΣ 4.30
2 ΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.20
3 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 4.10
4 ΠΡΑΤΣΙΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2005 ΑΣ ΠΑΟΚ 3.60
ΜΗΚΟΣ
1 ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 6.69 0
2 ΧΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.52 0.2
3 ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 6.44 0.4
4 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.22 -0.1
5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 5.97 0.4
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2003 ΑΣ ΠΑΟΚ 5.68 1
7 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ 2006 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 5.62 -0.5
8 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΣ ΠΑΟΚ 5.61 0.8
9 ΚΟΥΚΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 5.58 -0.2
10 ΜΠΡΟΖΟΣ ΕΡΜΗΣ 2005 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 5.49 -0.1
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΣ ΠΑΟΚ 13.58
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 15.74
2 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 15.03
3 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 14.50
4 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 14.18
5 ΜΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 12.42
6 ΣΓΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.79
7 ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 11.76
8 ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 11.38
9 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 11.16
10 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 Α.Ο ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 11.15
11 ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 11.07
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 41.00
2 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 39.60
3 ΦΟΥΡΙΚΟΣ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ 2004 ΑΣ ΠΑΟΚ 36.23
4 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 35.54
5 ΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 32.78
ΣΦΥΡΑ
1 ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 64.91
2 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 54.42
3 ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 53.81
4 ΣΓΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 40.34
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΓΚΟΥΛΕΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 2003 ΑΣ ΠΑΟΚ 53.90
2 ΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 46.30
3 ΜΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 39.44
4 Χ 100 Μ.
1 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 44.53
(ΤΡΙΜΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2003, ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003, ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 2003, ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ 2004)
2 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 46.12
3 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 46.80
4 ΑΣ ΠΑΟΚ 47.10
5 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 48.62
4 Χ 400 Μ.
1 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.50.77
(ΦΑΡΛΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005, ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004, ΔΑΓΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004, ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΤΕ ΑΛΑΒΑ ΔΑΝΙΗΛ- ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004)
2 ΑΣ ΠΑΟΚ 3.58.77

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

100 Μ.
1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗ 2003 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.87 2.9
2 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 12.73 2.9
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 13.47 -0.3
4 ΜΠΑΦΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 13.49 2.9
5 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 13.59 2.1
6 ΡΟΦΑΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 13.65 2.9
7 ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 13.75 -1.5
8 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 13.83 0.4
9 ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 13.84 -0.3
10 ΝΕΟΧΩΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΡΤΕΜΙΣ 2003 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 13.85 2.1
11 ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 13.89 -1.5
12 ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 13.92 0.4
13 ΒΕΝΕΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 13.93 -1.5
14 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 14.04 0.4
15 ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΖΩΗ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 14.15 0.4
16 ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 14.18 2.1
17 ΜΟΥΤΖΙΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 2005 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 14.20 -0.3
18 ΛΟΪΖΙΔΟΥ ΛΟΥΪΖΑ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 14.27 3
19 ΚΟΣΣΥΦΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 14.28 -1.5
20 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 14.31 2.1
21 ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 14.35 -0.8
22 ΜΑΥΡΑΚΗ ΘΕΑΝΩ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 14.43 -0.8
23 ΛΟΥΒΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 14.44 3
24 ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 14.53 -1.1
25 ΣΙΝΤΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 2005 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 14.57 -0.8
26 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 14.62 3
200 Μ.
1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗ 2003 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 24.60 -1.9
2 ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 26.13 -1.9
3 ΜΠΟΓΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 Ο.Π.Θ. 26.83 -1.9
4 ΜΑΝΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΗΝΑ 2003 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 26.90 -0.8
5 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2005 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 28.06 -1.8
6 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 28.12 -0.8
7 ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΘΙΑ 2004 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 28.31 -0.7
8 ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 28.67 -0.7
9 ΚΟΜΝΗΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 28.74 -2.1
10 ΝΕΟΧΩΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΡΤΕΜΙΣ 2003 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 29.40 -2.1
11 ΜΠΑΤΑΚΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 30.63 -2.4
12 ΧΑΜΜΑΝΤ ΜΥΡΙΑΜ 2004 ΑΣ ΠΑΟΚ 30.66 -0.8
13 ΠΟΜΠΙΕΡΗ ΙΟΥΛΙΑ 2004 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 30.75 -0.8
14 ΔΑΜΤΣΑ ΑΝΥΑΕΛΕ ΤΣΙΝΤΕΜΑ ΤΖΑΝΕΤ 2004 ΑΣ ΠΑΟΚ 30.77 -0.7
15 ΒΥΖΑΝΤΗ ΕΥΘΑΛΙΑ 2005 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 30.91 -2.4
400 Μ.
1 ΒΟΣΝΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 60.79
2 ΜΠΟΓΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 62.70
3 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΖΩΗ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 63.02
4 ΙΣΤΙΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 1.03.44
5 ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 1.05.50
6 ΤΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΖΩΗ 2004 Α.Κ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1.06.66
7 ΗΛΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1.07.16
8 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 1.07.40
9 ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 1.08.67
800 Μ.
1 ΠΙΚΡΙΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2004 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2.29.70
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2004 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 2.32.04
3 ΔΑΛΑΚΟΥ ΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 2.36.97
4 ΓΚΟΡΙΔΟΥ ΑΥΓΗ 2004 Α.Ο ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2.38.60
5 ΜΠΟΥΣΔΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2.40.65
6 ΠΗΤΤΑ ΕΙΡΗΝΗ 2004 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 2.41.48
1500 Μ.
1 ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 2005 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 4.44.54
2 ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 5.23.73
3 ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2006 ΑΣ ΠΑΟΚ 5.34.67
4 ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 5.44.91
5 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 2005 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 5.47.52
3000 Μ.
1 ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.46.54
2 ΠΑΧΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.11.98
3 ΔΟΧΤΣΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 12.28.24
4 ΣΑΓΗΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12.33.08
100 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.09 1
2 ΜΑΝΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΗΝΑ 2003 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15.49 1
3 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 2003 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 15.88 2.6
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 16.86 1
5 ΣΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 17.74 2.6
6 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 17.81 2.6
400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΙΣΤΙΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 72.16
2000 Μ. ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 7.23.88
2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8.15.31
3 ΣΤΟΪΚΟΥ ΞΕΝΗ 2004 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8.28.82
5000 ΒΑΔΗΝ
1 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 30.01.57
2 ΤΣΑΟΥΣΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 32.33.34
ΥΨΟΣ
1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1.61
2 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 1.50
3 ΠΑΡΘΕΝΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 1.45
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣ ΠΑΟΚ 3.55
2 ΛΙΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.20
3 ΣΠΗΛΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 2.90
ΜΗΚΟΣ
1 ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 5.81 1.9
2 ΣΟΥΛΑ ΑΛΚΜΗΝΗ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 5.61 2
3 ΜΟΖΑ ΑΝΝΑ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 5.45 1.4
4 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 5.37 1.7
5 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 5.26 1.4
6 ΔΑΔΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 5.06 1.8
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 4.95 0.9
8 ΚΟΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 2005 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 4.90 2.3
9 ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 4.67 1.4
10 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 4.64 2.1
11 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4.61 2.3
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.87 1.2
2 ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2003 ΑΣ ΠΑΟΚ 11.00 0.6
3 ΔΗΣΕΡΗ ΒΑΓΙΑ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 10.70 1.5
4 ΚΩΤΣΙΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 10.51 0
5 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10.22 1.7
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 17.35 Ν.Π.Ρ. Κ18
2 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 13.50
3 ΛΑΤΙΦΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 13.25
4 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΑΡΕΤΗ 2003 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 13.00
5 ΛΕΛΕΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 11.99
6 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 Α.Ο ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 11.82
7 ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 Α.Ο ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 10.19
8 ΑΛΕΞΕΕΒΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 10.16
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 Ο.Π.Θ. 10.06
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 50.50
2 ΛΑΤΙΦΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 40.77
3 ΑΛΕΞΕΕΒΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 40.00
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 Ο.Π.Θ. 39.27
5 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 29.26
6 ΛΕΛΕΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 28.57
ΣΦΥΡΑ
1 ΤΣΟΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 54.00
2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 47.70
3 ΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 47.64
4 ΚΟΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΟΒΗ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 44.80
5 ΒΥΖΑΝΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 43.80
6 ΠΡΟΒΙΔΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 42.60
7 ΚΟΥΤΡΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 36.57
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 46.20
2 ΣΤΑΥΡΟΥΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΑΣ ΔΙΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 32.68
3 ΓΡΑΤΣΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΠΑΟΚ 28.45
4 Χ 100 Μ.
1 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 49.69
(ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004, ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003, ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗ 2004, ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 2003)
2 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 51.28
3 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 51.38
4 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 52.88
5 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 53.55
6 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 53.96
7 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 55.55
8 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 55.89
4 Χ 400 Μ.
1 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 4.22.88
(ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ 2005, ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003, ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΣΟΦΙΑ 2006, ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2004)
2 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 4.30.10
3 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 4.31.20
4 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4.40.50
5 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 4.42.70

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

100 μ.
1 ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11.21 +0,4
2 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2003 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11.27 +1,1
3 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11.73 +1,1
4 ΤΣΑΝΙ ΣΑΙΜΙΡ 2003 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 12.00 +0,4
5 ΝΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2003 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12.07 +1,1
6 ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2004 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 12.08 +0,4
7 ΑΛΗΧΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 12.38 +0,4
8 ΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΕΡΑΦΕΙΜ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 12.57 -0,1
200 μ.
1 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2003 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 23.01 -1,7
2 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 23.69 -1,7
3 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 24.53 -1,7
4 ΤΣΑΝΙ ΣΑΙΜΙΡ 2003 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 24.99 -0,4
5 ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2004 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 25.94 -1,7
400 μ.
1 ΜΠΑΤΣΙΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 57.27
110 μ. εμπ.
1 ΤΖΙΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 15.47 +1,6
400 μ. εμπ.
1 ΖΗΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 58.40
ΥΨΟΣ
1 ΒΑΞΕΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.70
ΜΗΚΟΣ
1 ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 6.75 (άνεμος: -0,9)
2 ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 6.45 (άνεμος: -0,2)
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΠΕΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 11.05 (άνεμος:+1,90)
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΤΖΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 12.85
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2004 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 39.80
2 ΤΖΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 37.22
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 52.80
2 ΤΖΙΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 48.40
3 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2004 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 46.40
4 Χ 100 μ.
1 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 47.75
(ΖΗΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004, ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ MΠΑΝΤΕΛΗΣ 2004, ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2004, ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005)

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100 μ.
1 ΑΒΡΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 12.88 +1,2
2 ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 13.13 +1,2
3 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 13.26 -0,6
4 ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 13.56 +1,2
5 ΜΠΟΥΖΜΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 13.71 -1,0
6 ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13.72 -0,6
7 ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13.79 +1,2
8 ΑΡΑΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 13.95 -1,0
9 ΝΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 13.95 +0,3
10 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 14.06 -0,6
11 ΖΙΑΖΙΑ ΝΕΦΕΛΗ 2003 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 14.15 +0,4
12 ΠΑΠΟΥΛΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14.27 +0,3
13 ΜΑΚΑΡΩΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 2003 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 14.30 -0,6
14 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 14.63 -0,3
200 μ.
1 ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 27.10 -2,7
2 ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 28.42 -2,7
3 ΝΤΙΝΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2006 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 28.88 -1,5
4 ΒΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΖΩΗ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 28.93 -2,7
5 ΑΝΘΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 29.19 -2,7
6 ΝΤΥΡΜΑ ΕΣΜΕΡΑΛΤΑ 2005 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 30.63 -1,5
400 μ.
1 ΒΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1,03,52
2 ΣΤΑΜΚΟΥΛΗ ΦΑΙΔΡΑ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1,04,72
3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1,05,70
800 μ.
1 ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 2,34,29
1.500 μ.
1 ΣΙΟΥΤΚΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 5,25,29
2 ΚΙΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5,35,03
3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 5,48,61
4 ΚΟΥΝΑΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 5,50,39
3.000 μ.
1 ΠΕΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 12,06,83
100 μ. εμπ.
1 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 15.12 +2,8
ΥΨΟΣ
1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.50
ΜΗΚΟΣ
1 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 5.24 (άνεμος: +3,4)
2 ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΗΡΩ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 5.21 (άνεμος:+1,7)
3 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΝΗ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5.12 (άνεμος: +2,40)
4 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 4.92 (άνεμος: +2,50)
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΝΗ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11.31 (άνεμος:-1,90)
2 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 9.84 (άνεμος:+0,30)
3 ΜΑΣΤΟΡΑ ΒΑΓΙΑ 2004 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 9.76 (άνεμος:+2,60)
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 12.58
2 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 10.36
3 ΝΤΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 10.01
4 ΑΣΜΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 9.58
5 ΨΩΜΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 2003 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 9.58
6 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ 9.43
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 39.32
2 ΚΑΡΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 26.90
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΚΟΥΙΜΤΖΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 35.30
2 ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 33.00
3 ΕΜΠΡΙΚΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 29.10
4 ΔΗΜΑΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 28.60
4 Χ 100 μ.
1 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 51.30
(ΑΒΡΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2004, ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004, ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004)
2 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 53.17
3 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 55.14
4 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 55.65
4 Χ 400 μ.
1 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4,33,03
(ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004, ΣΤΑΜΚΟΥΛΗ ΦΑΙΔΡΑ 2005, ΖΙΑΖΙΑ ΝΕΦΕΛΗ 2003, ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2005)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

100 μ. 
1 ΒΟΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  2003 Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 11.41 -1.6
2 ΠΕΖΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 11.51 -1.6
3 ΖΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.52 -1.6
4 ΤΣΟΥΤΣΟΠΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.75 -1.4
5 ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.95 -1.4
6 ΠΡΕΤΖΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 12.05 -1.4
7 ΚΩΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 12.17 -0.5
8 ΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 Α.Σ.”ΗΡΑΚΛΗΣ”ΦΙΛΙΑΤΩΝ 12.21 -0.5
9 ΧΑΪΝΤΑΡΙ ΔΑΫΙΔ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.26 -0.5
10 ΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 12.27 -0.5
200 μ.
1 ΜΑΛΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 22.95 +1.2
2 ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 23.41 +1.2
3 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 Α.Σ.”ΗΡΑΚΛΗΣ”ΦΙΛΙΑΤΩΝ 24.11 +1.6
4 ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 24.11 +1.4
5 ΠΑΡΓΙΝΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 2004 Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 24.42 +0.3
6 ΡΙΖΟΣ ΘΩΜΑΣ 2004 Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 24.45 +0.3
7 ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 24.52 +0.7
8 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 24.73 +1.4
9 ΤΖΙΜΑΣ ΕΤΕΟΚΛΗΣ 2004 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 24.80 +1.4
10 ΓΡΑΨΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 25.09 +0.7
11 ΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 25.09 +0.6
12 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 25.25 +0.6
13 ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 25.27 +0.3
14 ΜΙΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 Α.Σ.”ΗΡΑΚΛΗΣ”ΦΙΛΙΑΤΩΝ 25.38 +0.6
15 ΝΕΝΤΕΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2004 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 25.56 +1.2
16 ΧΑΪΝΤΑΡΙ ΔΑΫΙΔ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 25.57 +1.4
17 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2004 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 25.65 +1.6
18 ΣΟΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 25.84 +1.6
400 μ.
1 ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 52.51 
2 ΔΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 52.90 
3 ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 55.81
4 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 58.22
800 μ.
1 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 Α.Ο.ΚΕΡΚΥΡΑ 1,58,67
2 ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΣ 2005 ΠΡΩΤΕΑΣ 2,10,83
1500 μ. 
1 ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4,11,40
2 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2003 Α.Σ ΠΡΟΟΔΟΣ 4,30,29
3 ΔΑΜΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 4,40,55
3000 μ.
1 ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9,04,40
2 ΚΑΖΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9,52,80 
3 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2003 Α.Σ ΠΡΟΟΔΟΣ 10,09,24
2000 μ. Φ.ΕΜΠ.
1 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 6,35,50
2 ΜΕΝΤΖΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6,45,49
3 ΚΑΖΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7,02,21
4 ΑΡΑΜΠΙΓΙΑ ΣΑΜΠΙΑΝ 2003 ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ 7,29,74
110 μ. εμπ.
1 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 15.54 +0.9
2 ΓΙΟΥΓΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 16.63 +0.9
400 μ. εμπ.
1 ΓΙΟΥΓΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 59.43
2 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 59.90 
ΥΨΟΣ
1 ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑΣ 2005 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 1.94
2 ΔΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Α.Ο.ΚΕΡΚΥΡΑ 1.83
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 
1 ΒΡΥΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.00
2 ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 3.70
3 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3.20
4 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 3.20
ΜΗΚΟΣ
1 ΚΛΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ 2004 Γ.Ε. ΘΙΝΑΛΙΩΝ 6.74 -0.1
2 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 Γ.Ε. ΘΙΝΑΛΙΩΝ 6.48 +0.4
3 ΛΙΟΥΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6.18 +0.5
4 ΜΗΤΤΑΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5.92 -0.3
5 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 5.85 +1.8
6 ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 5.64 +0.3
7 ΧΥΤΗΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 5.47 -0.2
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 15.28
2 ΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.26
3 ΣΤΑΓΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 12.48
4 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.40
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 35.47
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 
1 ΧΑΡΙΡ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 56.06
2 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 49.50
3 ΝΤΟΥΚΟ ΛΑΕΡΤΗΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 40.17
4 ΜΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 35.80
5 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 35.22
4 Χ 100 μ
1 ΑΓΣΙ  44.564
(ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005, ΜΑΛΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2006, ΖΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003, ΤΣΟΥΤΣΙΟΠΛΙΔΗΣ 2004) 
2 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 46.12
3 Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 46.59
4 Α.Σ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 47.94
5 Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 48.09
6 Α.Σ.”ΗΡΑΚΛΗΣ”ΦΙΛΙΑΤΩΝ 48.96
4 Χ 400 μ. 
1 Α.Γ.Σ.Ι 3,44,73
(ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2005, ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004, ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003, ΜΕΝΤΖΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ 2004)

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100 μ.
1 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 12.97 -0.3
2 ΣΕΧΑΤΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 13.16 -0.3
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 13.32 -0.9
4 ΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 13.45 -0.3
5 ΚΕΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.48 -0.6
6 ΣΑΚΑΒΙΣΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.61 +0.8
7 ΚΑΒΒΑΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13.64 -0.9
8 ΛΙΝΤΟΒΟΗ ΜΕΛΙΝΑ 2005 ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 13.67 -0.9
9 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 13.80 -0.6
10 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.90 +0.8
11 ΔΟΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 13.98 -0.6
12 ΜΠΑΡΑΤΣΑ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 2004 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ 14.02 -0.6
13 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 Α.Σ ΑΡΤΑΣ “ΤΙΤΑΝΕΣ” 14.12 +0.8
14 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 14.59 -0.3
15 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14.62 -0.6
200 μ.
1 ΣΕΧΑΤΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 27.17 +0.7
2 ΑΔΑΜΟΥ ΑΝΘΙΑ 2005 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ’ 27.62 +0.7
3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2005 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 27.72 +0.7
4 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 28.24 +0.6
5 ΓΑΛΑΤΑ ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 28.58 +0.1
6 ΖΑΓΑΛΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 28.69 +0.1
7 ΚΑΡΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ’ 28.76 +0.1
8 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΜΙΡΓΙΑΝΑ ΑΙΚΑΤ. 2006 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 28.78 +0.3
9 ΒΑΣΣΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 28.79 +0.6
10 ΝΤΟΥΛΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 28.82 +0.1
11 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 28.85 +0.3
12 ΠΑΠΠΑ ΛΥΔΙΑ 2005 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 28.88 +0.3
13 ΧΟΛΕΒΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 29.30 +0.8
14 ΦΩΤΟΥ ΒΑΙΑ 2004 Α.Σ ΑΡΤΑΣ “ΤΙΤΑΝΕΣ” 29.58 +0.6
15 ΚΑΤΗΦΟΡΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 2006 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 29.97 +0.6
16 ΡΕΚΑΤΣΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 2006 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 30.02 +0.8
17 ΣΙΑΝΗ ΑΘΗΝΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 30.20 +0.6
18 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 Α.Σ ΑΡΤΑΣ “ΤΙΤΑΝΕΣ” 30.34 +0.8
19 ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30.54 +0.8
20 ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30.65 +0.5
21 ΚΑΤΣΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 30.75 +0.3
22 ΛΙΒΑΣΟΒΑ ΒΙΟΛΕΤΑ 2005 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 30.97 +0.6
400 μ.
2 ΤΖΙΒΑΝΙΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ-ΑΝΑΣΤ. 2004 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 1,01,34 
1 ΦΩΤΟΥ ΒΑΙΑ 2004 Α.Σ ΑΡΤΑΣ “ΤΙΤΑΝΕΣ” 1,06,02
6 ΜΠΟΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2004 ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ 1,08,05 
800 μ.
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 2,21,30 
2 ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2,23,54
1500 μ.
1 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5,02,82
2 ΤΣΙΩΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 Α.Σ ΠΡΟΟΔΟΣ 5,31,75
3 ΤΣΑΚΙΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 5,42,23
4 ΤΣΙΩΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 Α.Σ ΠΡΟΟΔΟΣ 5,48,53
5 ΜΕΣΣΗΝΗ ΔΑΝΑΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 5,49,85
6 ΚΑΨΑΛΑ ΕΛΙΣΩ 2003 ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ 6,00,14
3000 μ.
1 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11,17,87 
2 ΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 11,25,60
3 ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΣΤΕΛΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11,27,58
100 μ. εμπ.
1 ΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 18.12 +0.9
5000 μ. ΒΑΔΗΝ
1 ΧΑΣΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 30,00,29 
2 ΓΙΑΚΟΥΒΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 30,10,68 
ΥΨΟΣ
1 ΛΙΝΤΟΒΟΗ ΜΕΛΙΝΑ 2005 Α.Ο.ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 1.50
2 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΣΚΑΙ 1.50
2 ΡΑΠΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 1.50
4 ΓΡΙΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.50
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΒΡΑΔΗ ΗΡΩ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 3.60
2 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2.90
3 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 2.90
ΜΗΚΟΣ
1 ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5.88 -0,1
2 ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5.42 -0,6
3 ΜΟΥΡΤΣΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 5.38 -0,8
4 ΓΚΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 5.23 -0,7
5 ΑΣΗΜΟΠΟΛΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 5.04 -0,4
6 ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 5.00 -0.7
7 ΤΟΤΣΙ ΤΕΓΓΙΝΑ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.89 -0.9
8 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 4.63 +0.8
9 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.54 +1.1
10 ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.50 -1.0
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.80 +1.90
2 ΜΟΥΡΤΣΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 11.69 +0.50
3 ΜΑΒΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 9.44 +1.90
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 13.07
2 ΜΙΧΑΛΗ ΕΥΑΓΓΓΕΛΙΑ 2005 ΣΚΑΙ 9.88
3 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9.72
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 30.68
2 ΧΗΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 28.66
3 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 28.54
4 Χ 100 μ.
1 ΑΓΣΙ 51.83 
(ΒΑΣΣΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005, ΣΑΚΑΒΙΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005, ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006, ΚΕΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005)
2 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 52.00 
3 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 53.07 
4 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 53.59
5 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ’ 54.96 
6 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 55.98
4 Χ 400 μ.
1 Α.Γ.Σ.Ι. 4,23,00
(ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004, ΜΕΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004, ΓΑΛΑΤΑ ΜΑΡΙΑ 2005, ΜΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

100μ
1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12.04 -1.8
2 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12.09 -1.8
3 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2003 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 12.09 -1.1
4 ΝΤΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12.18 -1.1
5 ΓΚΟΒΑΡΗΣ-ΠΕΡΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12.22 -1.5
6 ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 12.32 -1.5
7 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12.35
8 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2004 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 12.39
9 ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΥΤΡΙΟΣ 2004 Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 12.61
200μ
1 ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2005 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 23.6 χειρος
2 ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 24.4 χειρος
3 ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 24.8 χειρος
4 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 24.9 χειρος
5 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 25.0 χειρος
6 ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 25.6 χειρος
7 ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2005 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 25.7 χειρος
8 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 25.9 χειρος
800μ 
1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 2003 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2,01.97
2 ΝΤΑΙΛΑΝΙ ΕΝΤΛΙΡ 2004 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 2,05.07
1500μ
1 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2004 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4,31.8 χειρος
2 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4,34.0 χειρος
3 ΛΟΥΓΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4,35.0 χειρος
4 ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4,36.8 χειρος
5 ΖΗΝΤΡΟΣ ΚΩΝ/ΟΣ 2004 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4,43.3 χειρος
3000μ
1 ΚΟΡΔΑΜΠΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 9,55.0 χειρος λoγω βροχης
110μ εμπ
1 ΓΕΡΑΜΠΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 15.27 -1.2
2 ΡΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 15.63 -1.2
3 ΔΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 2004 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 18.34 -1.2
400μ εμπ
1 ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 56.67
2 ΓΕΡΑΜΠΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 58.99
2000μ Φυσ.Εμπ
1 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6,37.6 χειρος
10000μ ΒΑΔΗΝ
1 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 52,59.01 χειρος
Άλμα σε Ύψος
1 ΡΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 1.67 
Άλμα σε Μήκος
1 ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 6.95
2 ΑΠΟΣΤΛΟΒΣΚΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2003 Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 6.30 
3 ΜΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 6.13  
4 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2004 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 6.00 
5 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.90 
6 ΝΤΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5.80  
7 ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 5.73 
8 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 5.60 
Άλμα Τριπλούν
1 ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 14.40 14.28
2 ΑΠΟΣΤΛΟΒΣΚΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2003 Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 13.45 13.40
3 ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 13.35 13.32
4 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2003 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 13.30 13.28
5 ΜΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 12.70 12.62
Σφαιροβολία
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 13.48
2 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2004 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 12.67
Δισκοβολία
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 35.77 35.07
Σφυροβολία
1 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 62.80
4Χ100
1 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 47.1 χειρος
2 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 47.6 χειρος
3 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 47.8 χειρος
4 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 49.9 χειρος
4X400
1 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3,48.2 χειρος

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100μ
1 ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12.70 -1.5
2 ΜΟΥΝΤΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 13.30 -1.6
3 ΤΑΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13.58 -1.2
4 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΑΝΘΗ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13.60 -1.5
5 ΒΕΡΤΕΛΗ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13.69 -1.2
6 ΔΕΔΟΥΣΗ ΜΥΡΤΩ 2006 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 13.72 -1.2
7 ΚΑΨΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13.80 -1.6
8 ΧΟΥΣΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 13.94 -1.5
9 ΡΟΥΣΙΤΙ ΒΑΣΙΑ 2006 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 13.99
10 ΜΑΡΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 14.19
11 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 14.22
12 ΓΑΛΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 14.23
13 ΜΠΟΖΙΟΥ ΕΥΑΓΕΛΙΑ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 14.34
14 ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ 2003 Γ.Ε.ΦΑΡΣΑΛΩΝ-Η ΦΘΙΑ- 14.64
200μ
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 27.2 χειρος
2 ΜΟΥΝΤΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 27.3 χειρος
3 ΓΚΟΥΓΚΟΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 27.4 χειρος
4 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 27.4 χειρος
5 ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 27.5 χειρος
6 ΜΑΛΑΜΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2006 Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 27.6 χειρος
7 ΜΠΡΟΤΣΗ ΑΡΕΤΗ 2006 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 28.3 χειρος
8 ΛΙΤΑΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2005 Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 28.6 χειρος
9 ΦΙΤΣΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 29.1 χειρος
10 ΔΟΝΤΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 29.4 χειρος
11 ΔΙΑΜΑΝΤΑ ΑΝΝΑ- ΜΑΡΙΑ 2004 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 29.6 χειρος
12 ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2003 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 29.8 χειρος
13 ΜΙΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 30.1 χειρος
400μ
1 ΣΟΥΦΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 59.8 χειρος
2 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 63.1 χειρος
3 ΑΛΜΠΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 69.5 χειρος
800μ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2,35.97
2 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2.38.27
1500μ
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5,00.6 χειρος
2 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 5,47.2 χειρος
3 ΟΡΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5,47.4 χειρος
4 ΔΑΒΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5,47.8 χειρος
5 ΓΟΥ’Ι’ΓΟΥΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5,50.9 χειρος
3000μ
1 ΜΗΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 11,41.6 χειρος λογω βροχης
2 ΜΑΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12,08.3 χειρος λογω βροχης
3 ΤΣΙΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 12,38.9 χειρος λογω βροχης
4 ΚΟΤΡΙΔΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2006 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 13,10.0 χειρος λογω βροχης
100μ εμπ
1 ΒΙΔΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 2005 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 14.5 χειρος -1.4
2 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2004 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 16.9 χειρος -1.4
400μ εμπ
1 ΣΤΕΦΑΝΑΙ ΝΙΚΟΛ 2003 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 75.53
Άλμα σε Ύψος
1 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2004 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 1.51
2 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ 2005 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 1.48
3 ΓΚΟΜΟΣΙΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2004 Γ.Ε.ΦΑΡΣΑΛΩΝ-Η ΦΘΙΑ- 1.44
Άλμα σε Μήκος
1 ΠΑΡΑΓΙΟΥΤΣΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2006 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 5.37
2 ΡΕΠΠΟΥ ΖΩΗ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.18
3 ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ 2003 Γ.Ε.ΦΑΡΣΑΛΩΝ-Η ΦΘΙΑ- 5.02
4 ΧΑΜΟΡΟΥΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 Γ.Ε.ΦΑΡΣΑΛΩΝ-Η ΦΘΙΑ- 4.73
5 ΜΠΙΝΤΕΛΑ ΕΛΕΝΗ 2006 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 4.60
Άλμα Τριπλουν
1 ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2003 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10.50
2 ΜΑΖΟΥΡ ΝΙΚΟΛ-ΣΟΦΙΑ 2004 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10.38
3 ΓΚΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 2003 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 10.36
Σφαιροβολία
1 ΓΚΟΜΟΣΙΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2004 Γ.Ε.ΦΑΡΣΑΛΩΝ-Η ΦΘΙΑ- 11.04
2 ΛΕΦΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 9.45
Δισκοβολία
1 ΣΟΥΦΛΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 Γ.Ε.ΦΑΡΣΑΛΩΝ-Η ΦΘΙΑ- 40.78
4Χ100
1 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 50.8 χειρος λογω βροχης
2 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 51.3 χειρος λογω βροχης
3 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 52.6 χειρος λογω βροχης
4 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 53.2 χειρος λογω βροχης
5 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 53.2 χειρος λογω βροχης
4Χ400
1 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4,14.2 χειρος λογω βροχης.

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

100μ
1 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 11,51
2 ΜΗΤΣΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 12,37
200μ
1 ΝΤΕΛΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 23.90
3000μ
1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2003 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9,30.8 x
10000μ Βαδην
1 ΜΠΟΥΣΔΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2003 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 47,00.17
Ύψος
1 ΚΟΥΤΣΙΟΓΚΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2005 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.70
Μήκος
1 ΚΑΨΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 2005 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5.58
2 ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2004 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5.48
Τριπλουν
1 ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 13,88
Σφαιροβολία
1 ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 2005 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 12.55
Δισκοβολία
1 ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 46,42
2 ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 2005 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 31,92
Ακοντισμός
1 ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 57,95
2 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 43,45
3 ΖΑΝΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 36,60

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100μ
1 ΒΟΥΖΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2005 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 13,81
2 ΧΑΤΖΗ ΡΑΦΑΗΕΛΑ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 13,95
3 ΝΤΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 14,03
4 ΓΡΑΒΒΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 2004 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 14,06
5 ΠΕΡΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 14,36
6 ΤΕΦΤΙΚΗ ΝΙΚΗ 2005 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 14,60
7 ΣΟΥΦΛΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2006 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 14,64
200μ
1 ΚΕΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ- ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 26.47
2 ΛΑΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2005 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 28.02
3 ΣΚΑΛΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΗΣ 2006 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 29.49
4 ΛΙΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 30.38
400μ
1 ΧΑΤΖΗ ΕΥΑΝΘΙΑ- ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 62,59
2 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 65,69
800μ
1 ΧΑΣΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2,47.78
1500μ
1 ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5,08.90
2 ΠΑΠΑΔΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ 2006 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 5,45.20
3000μ
1 ΨΩΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12,06.83 x
400μ εμπ
1 ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ- ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 61,66
5000μ Βαδην
1 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 27,20.92
2 ΦΛΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 28,22.07
Ύψος
1 ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2005 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.61
2 ΚΟΥΛΠΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 2005 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.48
Μήκος
1 ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5.79
2 ΚΑΨΟΥΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2006 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5.12
3 ΚΑΝΤΕΡΕ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4.84
4 ΜΠΕΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 4.65
Τριπλουν
1 ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11,80
2 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2004 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 10,08
Σφαιροβολία
1 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2004 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 10.40
2 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 9.63
Σφυροβολία
1 ΓΩΓΟΥΛΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ- ΛΥΔΙΑ 2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 62,40
2 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 46,74
3 ΤΡΑΓΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 43,55
4 ΠΡΑΣΣΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 35,38
5 ΤΖΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 34,30
Ακοντισμός
1 ΡΙΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 30.65
2 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΖΩΗ 2006 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 28.95
4Χ100
1 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 52,62
2 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 54,20
4Χ400
1 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 4,18.11

Βαθμολογήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

100 Μ.
1 ΠΕΓΛΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 12.09
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 12.12
3 ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 2003 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12.15
4 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΟΣ ΦΩΤΗΣ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 12.24
5 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 12.41
6 ΠΑΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ 12.42
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 12.42
8 ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12.43
200 Μ.
1 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 2004 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 24.24
2 ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 24.34
3 ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 2003 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 24.36
4 ΒΟΡΛΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 24.84
5 ΠΕΓΛΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 24.86
6 ΚΑΣΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2005 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 24.99
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 25.32
8 ΔΙΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2004 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 25.51
9 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 25.57
10 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 2003 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 25.63
11 ΚΑΡΕΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2006 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 26.14
400 Μ.
1 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 50.30
2 ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 54.47
3 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 56.06
4 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2005 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 58.78
800 Μ.
1 ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.56.95
2 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 2.03.27
3 ΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 2.05.46
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2.05.72
5 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 2.10.00
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΓΑΣ 2004 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2.12.27
7 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 2.14.63
1.500 Μ.
1 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4.07.81
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.21.27
3 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 4.23.67
4 ΚΟΥΤΟΥΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 4.28.63
5 ΠΕΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 4.31.27
6 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4.40.24
7 ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4.42.74
8 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4.43.54
9 ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2006 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 4.45.96
10 ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4.46.41
3.000 Μ.
1 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 9.07.46
2 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 9.13.30
3 ΚΟΤΣΟ ΑΝΤΟΝΙΟ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 9.18.09
4 ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 9.46.41
5 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 9.55.47
6 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2004 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 10.00.93
7 ΚΟΥΤΟΥΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 10.07.90
8 ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 10.14.14
9 ΔΡΟΣΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10.14.16
110 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΒΑΡΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 16.33
2 ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 16.95
400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ 
1 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 59.91
2.000 Μ ΦΕ.
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 6.32.43
2 ΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 6.43.54
3 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 6.53.64
4 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 6.56.26
10.000 Μ. ΒΑΔΗΝ
1 ΜΠΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 47.50.10
2 ΜΟΡΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 50.04.87
3 ΜΑΓΑΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 55.30.16
4 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 55.40.93
ΥΨΟΣ
1 ΒΑΡΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.83
2 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 2004 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.75
3 ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 1.65
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 
1 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.00
ΜΗΚΟΣ
1 ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 6.33
2 ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2004 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 6.28
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 6.07
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 5.98
5 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2004 ΑΜΣ ΠΝΟΗ 5.62
6 ΝΟΣΑΤΣ ΟΛΕΞΑΝΤΡ 2005 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 5.52
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2004 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 13.11
ΣΦΑΙΡΑ 
1 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ 2004 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 14.42
2 ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΓΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 12.53
3 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 12.10
4 ΜΠΙΣΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 11.67
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΓΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 35.07
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 55.05
2 ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 47.41
3 ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 45.84
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 43.40
4 Χ 100 Μ.
1 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ 52.84
(ΠΑΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΡΜΙΤΗΣ 2006, ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2006, ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2004)
4 Χ 400 Μ.
1 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 3.29.23
(ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004, ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003, ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003, ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 2003)
2 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3.44.42
(ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005, ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2005, ΤΣΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004)

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100 Μ.
1 ΛΥΚΟΥΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2003 ΓΣ ΧΑΡ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 12.67
2 ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 12.83
3 ΣΟΛΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 13.03
4 ΒΟΥΓΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2006 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 13.06
5 ΝΤΑΛΙΠΑΙ ΑΛΜΑ 2003 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 13.09
6 ΖΑΧΟΥΛΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 13.18
7 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΥΡΤΩ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.35
8 ΠΑΝΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 13.47
9 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 13.55
10 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 13.61
11 ΠΥΡΙΟΧΟΥ ΟΥΡΙΑΝΟΥ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 13.62
12 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 13.77
13 ΓΚΙΟΝΙ ΛΑΟΥΡΑ 2006 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 13.87
14 ΦΕΛΕΚΟΥ ΑΝΝΑ 2005 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 14.23
15 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 14.30
16 ΦΑΡΑΚΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ 2004 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 14.31
17 ΓΕΡΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 14.42
18 ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 2004 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 14.46
19 ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 14.47
20 ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2003 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 14.56
21 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2006 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 14.64
200 Μ.
1 ΚΑΡΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 26.05
2 ΛΥΚΟΥΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2003 ΓΣ ΧΑΡ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 26.37
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 26.76
4 ΚΑΡΑΜΑΛΙΚΗ ΑΝΝΑ-ΖΩΗ 2004 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 27.18
5 ΝΤΑΛΙΠΑΙ ΑΛΜΑ 2003 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 27.70
6 ΣΚΑΡΤΣΙΛΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 28.06
7 ΚΟΥΡΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 28.12
8 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2004 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 28.18
9 ΣΕΜΙΤΕΚΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 28.27
10 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ-ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 28.87
11 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 2005 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 28.90
12 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 28.93
13 ΤΣΙΓΚΑ ΑΡΕΤΗ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 29.06
14 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΟΥΛΑ 2005 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 29.17
15 ΖΑΓΚΛΗ ΣΟΦΙΑ 2006 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 29.18
16 ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 29.28
17 ΜΠΟΛΟΒΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 29.38
18 ΤΑΤΑ ΠΕΤΡΙΝΑ 2003 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 29.58
19 ΦΑΡΑΚΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ 2004 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 29.76
20 ΜΠΑΡΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 30.04
21 ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 30.05
22 ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΥ ΘΟΗ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 30.05
23 ΔΗΜΑΚΗ ΕΥΗ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 30.12
24 ΒΑΜΒΑΚΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2004 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 30.38
25 ΛΑΓΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 30.41
26 ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2003 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 30.59
27 ΚΥΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 2003 LEPANTO ΣΜΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 30.93
400 Μ.
1 ΚΑΡΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 58.22
2 ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 58.72
3 ΚΟΥΡΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.03.33
4 ΚΟΡΟΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.03.49
5 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 1.05.19
6 ΦΡΑΓΚΟΠΑΝΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 1.06.17
7 ΚΕΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 1.07.81
8 ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΥ ΔΑΝΑΗ 2004 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1.09.49
800 Μ.
1 ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2.19.11
2 ΚΟΡΟΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2.27.54
3 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΗ 2004 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 2.29.01
4 ΚΕΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2.39.18
5 ΜΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2.42.47
6 ΑΚΤΥΠΗ ΑΛΕΞΙΑ 2004 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 2.47.60
1.500 Μ.
1 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΗ 2004 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 5.15.09
2 ΚΟΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2005 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 5.19.63
3 ΜΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 5.34.71
4 ΛΑΖΑΡΑΚΗ ΖΩΗ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 5.44.94
5 ΣΤΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 5.50.55
6 ΔΡΟΣΟΥ ΑΝΝΑ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.56.06
7 ΑΚΤΥΠΗ ΑΛΕΞΙΑ 2004 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 5.59.91
8 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 6.03.11
3.000 Μ.
1 ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11.09.63
2 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11.11.88
3 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 11.36.69
4 ΝΙΦΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 12.15.78
5 ΜΩΡΑΪΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 12.42.36
100 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ 2004 ΠΑΤΡΑΊΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 15.68
2 ΓΟΥΡΓΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 15.71
3 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 16.02
4 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 16.93
5 ΑΡΑΒΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 17.35
2000 Φ.Ε. 
1 ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2004 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 9.05.37
5.000 Μ. ΒΑΔΗΝ
1 ΑΔΑΜΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 26.51.22
2 ΤΣΙΜΙΓΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 27.13.19
3 ΠΑΛΜΟΥ ΜΑΛΕΝΑ 2004 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 27.57.86
4 ΝΙΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2005 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 29.11.53
5 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 29.59.41
6 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 30.44.80
7 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 31.55.02
ΥΨΟΣ 
1 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 1.66
2 ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.58
3 ΠΟΪΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1.58
4 ΣΩΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 2005 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 1.45
5 ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΥ ΘΟΗ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1.40
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΜΠΙΝΙΕΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2003 ΠΑΤΡΑΊΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 2.90
ΜΗΚΟΣ
1 ΠΟΪΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 5.64
2 ΣΩΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 2005 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 5.11
3 ΣΥΡΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.00
4 ΚΟΛΑ ΡΕΝΑ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 4.92
5 ΡΗΓΑ ΝΙΚΗ 2004 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4.88
6 ΤΑΤΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2003 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 4.86
7 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4.80
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 4.74
9 ΜΗΤΣΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4.70
10 ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4.64
11 ΔΟΥΜΠΑ ΖΩΗ 2006 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 4.62
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 11.24
2 ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ 2004 ΠΑΤΡΑΊΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 11.22
3 ΡΗΓΑ ΝΙΚΗ 2004 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10.84
4 ΣΥΡΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10.61
5 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ-ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 10.44
6 ΑΡΑΒΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 9.67
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΜΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΠΑΤΡΑΊΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 10.22
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΉ 2004 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 9.72
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2005 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 22.50
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΜΑΡΙΝΟΥ ΡΩΞΑΝΗ-ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ 2004 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 40.50
2 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 40.42
3 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΙΝΗ 2005 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 33.60
4 ΠΕΠΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 32.35
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 28.32
4 Χ 100 Μ.
1 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 52.85
(ΜΩΡΑΪΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005, ΣΕΜΙΤΕΚΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005, ΚΑΡΑΜΑΛΙΚΗ ΑΝΝΑ -ΖΩΗ 2004, ΠΥΡΙΟΧΟΥ ΟΥΡΙΑΝΟΥ-ΜΑΡΙΑ 2004)
2 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 55.39
(ΑΡΑΒΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003, ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2005, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 200,5 ΚΩΝΣΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006)
3 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 55.59
(ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΟΥΛΑ 2005, ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005, ΜΠΟΛΒΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004, ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2004)
4 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 55.70
(ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2006, ΓΕΡΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004, ΓΚΙΟΝΗ ΛΑΟΥΡΑ 2006, ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

100μ.
1 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 11,27 1,6
2 ΚΟΝΤΟΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 Α.Σ. ΣΙΣΥΦΟΣ 11,37 1,6
3 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 11,56 1,6
4 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 11,74 1,6
5 ΚΑΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 11,91 1,6
6 ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 12,08 1,0
7 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 12,18 1,0
8 ΧΑΣΟΜΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 Α.Ο.ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 12,21 1,6
9 ΤΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 Α.Σ. ΣΙΣΥΦΟΣ 12,29 1,6
10 ΘΑΝΑΣΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 2003 Α.Σ. ΣΙΣΥΦΟΣ 12,38 1,6
11 ΔΑΒΛΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 12,39 1,0
12 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 12,42 1,2
13 ΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 12,62 1,6
200μ.
1 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 23,56 -2,7
2 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 Α.Σ.ΣΙΣΥΦΟΣ 23,96 -2,7
3 ΤΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 Α.Σ. ΣΙΣΥΦΟΣ 24,487 -2,7
4 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2004 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 24,489 -2,7
5 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 2003 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 24,88 -2,7
6 ΘΑΝΑΣΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 2003 Α.Σ. ΣΙΣΥΦΟΣ 25,09 -1,7
7 ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ 25,43 -1,8
8 ΜΙΧΑΝΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2005 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 25,54 -1,6
9 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 Γ.Σ.Μ.ΛΥΚΑΙΑ 25,68 -1,3
10 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 26,06 -1,7
400μ.
1 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 Α.Σ.ΣΙΣΥΦΟΣ 52,02
2 ΖΑΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2003 Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ 55,10
3 ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 2004 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 57,61
4 ΦΑΙΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 58,81
800μ.
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 2,02,23
2 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 Γ.Σ.Μ.ΛΥΚΑΙΑ 2,03,18
3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2003 Α.Σ.ΣΙΣΥΦΟΣ 2,05,59
1500μ.
1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2003 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 4,22,38
2 ΖΑΚΑΣ ΑΡΗΣ 2004 ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 4,48,30
110μ. εμπ.
1 ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 15,44 0,6
400μ. εμπ.
1 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 62,09
2000μ. στ.
1 ΣΚΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 7,51,09
Ύψος
1 ΖΑΧΑΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1,94
2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2003 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1,92
3 ΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1,83
4 ΒΛΑΧΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1,79
Επί κοντώ
1 ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 2004 383673 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4,10
Μήκος
1 ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡ 2005 Φ.Γ.Σ.ΣΠΑΡΤΗΣ 6,82
2 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 6,25
3 ΜΗΤΖΗΘΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 2004 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 6,14
4 ΚΟΝΤΟΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 Α.Σ. ΣΙΣΥΦΟΣ 6,13
5 ΧΑΣΟΜΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2003 Α.Ο.ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 6,08
6 ΒΛΑΧΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5,80
7 ΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5,73
8 ΛΥΓΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 5,62
9 ΔΑΒΛΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5,62
Σφαίρα
1 ΤΣΟΥΜΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 11,75
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 10,93
Δίσκος
1 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 40,78
2 ΡΟΤΖΩΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 38,40
3 ΜΠΟΥΡΤΖΟΥΚΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 31,36
Σφύρα
1 ΣΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 37,60
Ακόντιο
1 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 52,50
2 ΣΟΥΛΕΙΜΕΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 47,00
3 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 42,50
4χ100μ.
1 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 47,25
(ΜΙΤΖΙΘΡΑΣ-ΡΟΥΣΑΚΗΣ-ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ)
2 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 47,65
3 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 48,34

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100μ.
1 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ 12,97 +1,7
2 ΜΑΝΩΛΙΤΣΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 Α.Σ. ΣΙΣΥΦΟΣ 13,10 +1,5
3 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 Φ.Γ.Σ.ΣΠΑΡΤΗΣ 13,12 +1,7
4 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΧΡΥΣΕΛΙΑ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 13,36 +1,7
5 ΟΛΑΡΙΟΥ ΑΡΙΤΟΝ ΕΡΙΚΑ 2005 Φ.Γ.Σ.ΣΠΑΡΤΗΣ 13,55 +1,5
6 ΓΟΜΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 Γ.Σ.Μ.ΛΥΚΑΙΑ 13,60 +2,9
7 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 13,72 +1,7
8 ΜΩΚΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 13,75 +1,5
9 ΣΚΟΥΛΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 13,81 +2,9
10 ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 14,02 +2,9
11 ΜΗΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 14,20 +2,9
12 ΚΩΤΣΙΦΑΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2006 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 14,56 +0,5
13 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣΦ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 14,62 -0,4
200μ.
1 ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΓΣΦ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 27,44 -0,8
2 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 24,45 -1,7
3 ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ ΦΑΙΔΡΑ 2005 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 27,60 -1,7
4 ΣΚΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 Α.Ο.ΠΟΔΕΙΔΩΝ 27,91 -1,7
5 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 Φ.Γ.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ 28,03 -1,7
6 ΤΣΟΥΤΣΑΝΗ ΑΝΝΑ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 28,27 -1,5
7 ΜΑΝΩΛΙΤΣΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 28,34 -1,5
8 ΣΚΟΥΛΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 28,34 -1,4
9 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 2004 Γ.Σ.Μ.ΛΥΚΑΙΑ 28,73 -2,2
10 ΛΟΝΤΟ ΜΥΡΤΩ 2005 Α.Ο.ΠΟΔΕΙΔΩΝ 29,12 -1,7
11 ΤΑΜΒΑΚΟΛΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 29,65 -1,5
12 ΣΚΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Ο.ΠΟΔΕΙΔΩΝ 29,81 -1,5
13 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 30,28 -1,5
14 ΚΑΠΑΡΕΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ 2006 Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ 30,32 -0,8
15 ΚΝΕΝΤΖΟ ΖΩΗ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 30,34 -2,2
16 ΖΟΥΜΑ ΜΥΡΤΩ 2005 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 30,60 -2,2
17 ΚΕΦΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ 30,80 -0,8
400μ.
1 ΣΟΥΛΕΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 1,04,27
2 ΚΑΤΣΑΡΕΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 Γ.Ε.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1,04,63
3 ΣΠΑΘΑΡΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ 2004 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1,04,71
4 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 2004 Γ.Σ.Μ.ΛΥΚΑΙΑ 1,04,97
5 ΤΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΛΙΑΝΑ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1,06,41
6 ΛΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 1,06,80
800μ.
1 ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2,25,27
2 ΤΣΟΜΠΑΝΟΥ ΑΝΔΡΕΕΑ 2004 Γ.Ε.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2,26,89
3 ΦΛΩΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΑΣ ΝΕΜΕΑΣ 2,30,18
4 ΛΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 Α.Σ. ΣΙΣΥΦΟΣ 2,36,25
5 ΖΜΠΑΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 Α.Σ. ΣΙΣΥΦΟΣ 2,40,93
1500μ.
1 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ 2004 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 5,02,77
2 ΦΛΩΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 Α.Σ.ΝΕΜΕΑΣ 5,11,46
3 ΖΜΠΑΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 5,21,73
4 ΧΡΙΣΤΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 5,59,22
3000μ.
1 ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 12,21,14
2 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 Α.Σ. ΣΙΣΥΦΟΣ 12,41,01
100μ. εμπ.
1 ΦΕΡΑΙ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 15,29 -0,5
2 ΣΟΥΛΤΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 16.80 1,6
3 ΠΕΤΕΙΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 17.00 1,6
4 ΜΕΤΤΑ ΟΡΝΕΛΑ 2005 Α.Ο.ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 17,74 -0,1
Ύψος
1 ΣΚΟΥΡΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1,58
2 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1,50
3 ΣΚΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 Α.Ο.ΠΟΔΕΙΔΩΝ 1,40
4 ΜΠΑΣΤΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2006 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 1,35
Επί κοντώ
1 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΧΡΥΣΕΛΙΑ 2005 368678 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2,60
Μήκος
1 ΤΖΙΝΤΗ ΦΕΝΙΑ 2003 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5,38
2 ΣΤΑΘΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 5,38
3 ΚΟΝΤΟΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 5,14
4 ΔΕΜΙΡΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 4,94
5 ΤΑΡΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 4,90
6 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2005 Γ.Ε.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4,89
7 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4,88
8 ΚΑΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 4,82
9 ΣΤΑΘΟΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 Γ.Σ.Μ.ΛΥΚΑΙΑ 4,58
Τριπλούν
1 ΠΕΤΕΙΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2004 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 10,08
Σφαίρα
1 ΣΤΕΓΚΑΡΟΥ ΝΤΕΝΙΣΑ 2003 ΓΣΦ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 13,39
2 ΦΡΑΓΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 12,73
3 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 10,80
4 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΠΟΕΛ 10,28
5 ΣΜΠΥΡΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 10,23
6 ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 10,20
7 ΒΛΑΣΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 9,88
8 ΠΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 Α.Σ. ΣΙΣΥΦΟΣ 9,83
Δίσκος
1 ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2006 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 35,80
2 ΣΤΕΓΓΑΡΟΥ ΝΤΕΝΙΣΑ 2003 ΓΣΦ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 33,90
3 ΦΡΑΓΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 29,00
4 ΓΙΑΝΝΕΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 25,62
Σφύρα
1 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 2006 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 49,80
2 ΒΗΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 43,78
3 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 Γ.Σ.Μ ΛΥΚΑΙΑ 38,90
Ακόντιο
1 ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ 2003 ΓΣΦ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 47,60
2 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΓΣΦ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 34,65
3 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΠΟΕΛ 34,48
4 ΒΛΑΣΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 32,85
5 ΣΜΠΥΡΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 32,60
6 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 31,28
4χ100μ.
1 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 50,10
(ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΦΕΡΡΑΙ-ΚΟΥΛΙΕΡΗ)
2 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 52,85
3 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 53,05
4 ΓΣΦ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 54,56
5 Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 57,43
6 Α.Σ.ΝΕΜΕΑΣ 57,76

-> Αποτελ. Παίδες
-> Αποτελ. Κορασίδες

Βαθμολογήθηκαν

ΠΑΙΔΕΣ

100μ.
1 ΟΓΟΥΟΜΠΕ, ΤΖΕΡΜΑΙΑ 2003 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 11.15 1.7
2 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11.28 1.7
3 ΒΟΥΡΗΣ, ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.29 1.8
4 ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 11.30 1.7
5 ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 11.36 1.8
6 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11.42 2
7 ΨΑΘΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.50 1.7
8 ΛΑΖΑΡΟΥ, ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 11.50 1.9
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 11.59 1.9
10 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 11.71 1.9
11 ΓΚΙΟΚΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 11.73 2
12 ΧΟΛΕΒΑΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 11.76 1.8
13 ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ, ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11.82 1.4
14 ΦΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.85 0.6
15 ΤΣΟΥΚΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 11.85 0.6
16 ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 11.88 2
17 ΓΚΟΥΛΙΟΣ, ΗΛΙΑΣ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 11.89 1.9
18 ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.92 0.6
19 ΣΚΟΥΡΤΗΣ, ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2006 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 11.95 0.6
20 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 12.00 0.6
21 ΟΛΑΓΚΜΠΕΓΚΙ, ΟΛΟΥΡΕΜΙ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12.05 1.2
22 ΠΕΣΑΔΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 12.07 1.4
23 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΡΙΟΣ 2003 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 12.09 0.8
24 ΚΑΣΣΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2003 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 12.10 1.8
25 ΣΠΑΝΟΓΛΟΥ, ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 12.17 0.6
26 ΦΛΑΣΚΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΙΚΟΛ 2003 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 12.24 1.4
27 ΔΟΥΡΑΚΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 12.25 1
28 ΝΤΕΝΙΣΟΝ, ΛΙΑΜ-ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ 2005 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 12.28 1.8
29 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.40 2
30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12.40 1.6
31 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΑΛΕΞΙΟΣ 2003 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 12.46 0.6
32 ΜΑΝΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.47 1.8
33 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ-ΚΑΡΤΕΛΙΑ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12.50 1
34 ΜΑΡΚΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΓΓΕΛ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 12.56 1
200μ.
1 ΟΓΟΥΟΜΠΕ, ΤΖΕΡΜΑΙΑ 2003 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 23.17 -2.5
2 ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 23.83 -2.3
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 23.85 -1
4 ΤΖΩΝΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 23.9 -2.5
5 ΚΑΡΓΑΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 23.97 -1
6 ΓΚΙΟΚΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 23.98 -1
7 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 24.05 -2.5
8 ΜΠΑΡΔΙ, ΜΑΡΚΟ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 24.29 -2.6
9 ΛΑΜΠΙΡΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 24.3 -0.6
10 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 24.84 -2.6
11 ΣΤΕΡΓΙΟΥ, ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 24.95 -0.6
12 ΚΑΣΣΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2003 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 24.97 -2.3
13 ΤΟΥΝΤΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 25.13 -2.4
14 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 25.33 -2.4
15 ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 25.37 -2.6
16 ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 25.38 -1.3
17 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ, ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 25.42 -0.6
18 ΒΑΡΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 25.44 -2.4
19 ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 25.64 -2.3
20 ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 25.66 -2.3
21 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΑΛΕΞΙΟΣ 2003 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 25.72 -2.6
22 ΦΛΑΣΚΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΙΚΟΛ 2003 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 25.81 -2.4
400μ.
1 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 52.92
2 ΛΑΜΠΑΔΑΡΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 54.03
3 ΤΟΥΝΤΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 54.04
4 ΚΟΛΩΝΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΥΔΡΙΑ 57.13
5 ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 57.57
800μ.
1 ΚΟΥΤΛΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΒΑΣ 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2,03,97
2 ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΣ ΥΔΡΙΑ 2,06,205
3 ΤΣΙΓΚΑΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 2,06,209
4 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΥΛΟΣ 2003 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2,09,48
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2,10,10
6 ΖΥΓΟΥΡΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2,11,17
7 ΔΑΜΙΑΝΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 2,12,62
8 ΠΟΥΡΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2,13,85
1500μ.
1 ΖΥΓΟΥΡΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4,12,29
2 ΚΙΚΑΣ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 4,13,76
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 4,23,07
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 4,24,06
5 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4,27,16
6 ΑΓΑΠΗΤΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4,28,57
7 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2003 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 4,29,31
8 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 4,36,07
9 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4,37,75
10 ΑΛΕΞΙΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4,38,14
11 ΜΠΟΥΡΔΕΚΑΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 4,38,47
12 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4,41,59
13 ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ, ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 4,45,38
14 ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,46,54 (εκτός ομίλου)
15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4,47,09
3000μ.
1 ΣΑΤΟΝ-ΧΟΡΤΟΥΚΙ, ΧΕΝΡΙ 2003 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 9,31,25
2 ΠΑΛΛΟΥΜ, ΜΙΚΧΕΛ 2003 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 9,59,78
3 ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ, ΜΑΡΚΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10,20,18
110μ. εμπ.
1 ΓΚΙΝΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 15.20 1.60
2 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 15.85 0.40
3 ΤΟΥΣΕΡΤ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 16.41 2.40
4 ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΠΑΥΛΟΣ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 16.49 1.60
5 ΓΚΙΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΝΔΡΕΑ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 16.53 0.40
6 ΜΠΟΥΝΤΡΑΣ, ΣΑΒΒΑΣ 2003 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 16.70 2.40
7 ΚΛΕΩΠΑΣ, ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 2004 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 17.09 0.40
8 ΜΑΛΑΙ, ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 2005 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 17.22 2.40
9 ΚΙΛΙΣΜΑΝΗΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 17.35 1.60
400μ. εμπ.
1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ, ΟΡΕΣΤΗΣ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 57.97
2 ΤΣΟΛΚΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 59.62
3 ΣΑΛΠΑΣ, ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 60.00
4 ΜΠΟΥΝΤΡΑΣ, ΣΑΒΒΑΣ 2003 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 65.06
2000μ. στ.
1 ΒΑΡΕΛΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6,29,19
2 ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΞΙΜΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 6,42,36
3 ΜΑΡΚΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 7,12,07
4 ΜΑΙΝΑ, ΘΕΟΧΑΡΗ-ΑΝΤΟΝΙΟ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7,17,82
Ύψος
1 ΡΟΥΣΣΟΣ-ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ, ΙΑΣΟΝΑΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.83
2 ΛΟΥΜΙΔΗΣ, ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.75
3 ΔΡΙΒΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1.75
4 ΑΘΗΝΑΙΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 1.70
5 ΒΥΛΛΙΩΤΗΣ, ΙΑΣΟΝΑΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.70
5 ΚΟΤΣΑΛΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1.70
7 ΔΡΙΚΟΣ, ΜΑΡΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.65
7 ΤΟΥΣΕΡΤ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 1.65
9 ΟΥΛΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1.65
10 ΚΥΡΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1.65
11 ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1.65
Επί κοντώ
1 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4.20
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3.80
3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2.70
Μήκος
1 ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 6.95 3.1
2 ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 6.11 3.2
3 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6.08 1.8
4 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 6.00 1.4
5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΡΩΜΑΝ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 5.98 2.8
6 ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5.79 1
7 ΧΑΛΕΠΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 5.74 3.7
8 ΜΑΛΑΙ, ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 2005 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 5.71 3.3
9 ΚΕΜΠΕΡ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 5.70 4
10 ΚΟΙΛΙΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5.65 1.9
11 ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 5.57 3.1
12 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 5.52 3.1
13 ΨΑΘΑΚΗΣ, ΣΑΒΒΑΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5.52 1
14 ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.40 1.6
Τριπλούν
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΡΩΜΑΝ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 13.32 1.00
2 ΚΟΙΛΙΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 13.15 1.10
3 ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 12.15 0.60
4 ΨΑΘΑΚΗΣ, ΣΑΒΒΑΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.01 -0.30
5 ΧΑΛΕΠΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 11.96 -0.10
Σφαίρα
1 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 14.51
2 ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ, ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14.01
4 ΚΑΝΤΖΙΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 13.05
3 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΕΩΝ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13.05
5 ΚΟΡΚΟΝΙΚΗΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΦΡΕΜ 2003 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 12.76
6 ΒΛΑΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 11.30
7 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 10.94
Δίσκος
1 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 45.26
2 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 43.67
3 ΚΩΣΤΟΡΙΖΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 37.22
4 ΚΟΡΚΟΝΙΚΗΤΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ-ΕΦΡΑΙΜ 2003 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 32.45
Σφύρα
1 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Α.Ε.Κ 78.84
2 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 70.59
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΣ, ΦΩΤΙΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 59.13
4 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 58.96
5 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 58.92
6 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 56.74
7 ΚΑΔΡΕΦΤΣΗΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛ, ΑΛΚΙΝΟΟΣ 2003 Α.Ε.Κ 47.62
Ακόντιο
1 ΚΑΝΤΖΙΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 49.78
2 ΓΚΙΝΗΣ, ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 47.85
3 ΠΕΠΕΛΗΣ, ΛΑΖΑΡΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 44.16
4 ΖΑΓΚΑΣ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2004 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 42.72
5 ΑΝΔΡΕΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 37.61
4χ100μ.
1 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 43.6
(ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2004, ΤΖΩΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003)
2 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 44.67
3 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 45.81
4 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 48.39
5 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 49.94
4χ400μ.
1 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3,35,89
(ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2004, ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ, ΚΡΙΕΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2004, ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡ 2004)
2 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3,37,06
3 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 3,49,92
4 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3,51,68
5 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3,54,26

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100μ.
1 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 12.86 0.4
2 ΤΡΙΑΝΤΗ, ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12.96 0.4
3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 13.00 0.4
4 ΛΑΚΚΑ, ΧΡΥΣΑ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13.05 -0.4
5 ΛΕΟΥΤΣΑΡΑΚΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13.14 0.4
6 ΜΗΤΑ, ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 13.31 -1.3
7 ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗ, ΕΛΕΝΗ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13.37 0.4
8 ΡΙΖΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13.44 -0.1
9 ΚΕΦΑΛΑ, ΧΛΟΗ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 13.48 -0.1
10 ΚΡΟΚΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 13.50 -0.1
11 ΠΑΝΤΟΛΕΩΝ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 13.60 0.4
12 ΛΙΒΑΣΙΑΝΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΒΙΡΓΙΝΙ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 13.62 -0.3
13 ΚΟΥΤΟΥΚΗ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.63 0.4
14 ΣΥΡΓΚΑΝΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.64 0.4
15 ΖΑΧΑΡΑΚΗ-ΡΗΓΑ, ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.72 -0.2
16 ΞΕΝΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ-ΝΕΦΕΛΗ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13.74 -0.5
17 ΚΑΤΣΟΥΠΗ, ΕΛΕΝΗ 2004 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 13.75 -1
18 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13.78 -0.4
19 ΑΝΟΣΙΚΕ, ΑΝΤΖΕΛ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 13.78 -0.2
20 ΛΑΖΑΡΙΔΗ, ΜΑΡΙΑ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 13.83 -0.3
21 ΛΑΜΨΙΑ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 13.87 -0.4
22 ΜΩΥΣΙΑΔΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 13.91 -1.3
23 ΝΤΟΥΚΑΙΧΕ, ΤΣΙΝΕΛΟ-ΓΚΛΟΡΙΑ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 13.97 -1
24 ΖΑΓΟΡΙΤΗ, ΜΕΛΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 13.98 -1
25 ΡΑΓΚΟΥΣΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14.04 -1
26 ΓΚΑΝΟΥΤΑ, ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 14.06 -1.3
27 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ, ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2004 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 14.09 -0.4
28 ΚΟΡΡΕ, ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14.15 -1
29 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 14.21 -0.5
30 ΑΝΔΡΕΟΥ, ΑΘΗΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2003 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14.31 -1
31 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ, ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 14.34 -0.5
32 ΤΣΙΚΡΙΚΤΣΗ, ΜΕΛΙΝΑ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 14.46 -1.3
33 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14.49 -0.3
34 ΔΑΒΑΡΗ, ΦΑΙΔΡΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙ 2005 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14.55 -0.5
200μ.
1 ΤΣΟΥΚΟΥΜΑ, ΓΚΛΟΡΥ-ΤΣΙΝΤΙΜΜ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 26.18 -2.5
2 ΣΥΡΑΝΙΔΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 26.48 -2.5
3 ΧΛΩΡΟΥ, ΙΛΕΑΝΑ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 26.77 -0.8
4 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΦΟΙΒΗ-ΑΡΓΥΡΩ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 26.91 -2.5
5 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ, ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 27.30 -0.8
6 ΤΣΙΛΗ, ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 27.84 -1
7 ΛΕΟΥΤΣΑΡΑΚΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 27.85 -0.8
8 ΚΡΟΚΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 27.90 -1
9 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 27.93 -1
10 ΜΑΝΔΑΡΑΚΑ, ΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΖΑΝΑ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 28.30 -2.3
11 ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑ, ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 28.30 -0.5
12 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗ, ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 28.69 -1.3
13 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 28.71 -1
14 ΜΠΟΓΔΑΝΗ, ΝΑΥΣΙΚΑ-ΧΡΙΣΤΙΝ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28.96 -2.3
15 ΚΑΤΣΟΥΠΗ, ΕΛΕΝΗ 2004 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 28.97 -1.3
16 ΔΑΒΟΥΛΑΡΗ, ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 29.04 -2.2
17 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ, ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 29.24 -2.1
18 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 29.45 -2.5
19 ΓΚΑΤΣΩΝΗ, ΑΡΙΑΔΝΗ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 29.46 -1.3
20 ΝΤΙΜΙΤΡΙΓΙΕΒΙΤΣ, ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 29.60 -2.1
21 ΔΗΜΗΤΡΕΛΗ, ΛΥΔΙΑ 2005 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 29.66 -2.1
22 ΠΕΡΡΩΤΗ, ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 29.70 -1
23 ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 29.80 -1
24 ΜΠΙΛΛΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 30.11 -2.3
25 ΠΑΛΙΟΚΩΣΤΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 30.16 -2.8
26 ΣΙΑΧΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 30.35 -1
27 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ, ΙΣΜΗΝΗ 2005 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 31.02 -0.8
400μ.
1 ΙΒΙΤΣ, ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 58.91
2 ΟΤΖΙΚΟΥΤΟΥ, ΦΑΤΙΑ ΑΝΤΕΝΙΚΕ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 62.16
3 ΑΝΔΡΗ, ΕΛΕΝΗ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 64.21
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 65.30
5 ΛΑΛΑ, ΕΦΡΑΙΜΙΑ ΜΙΧΑΕΛ 2005 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 65.59
800μ.
1 ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 2,19,94
2 ΜΑΤΣΙΩΤΑ, ΜΑΡΙΑ ΤΖΕΜΑ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2,26,31
3 ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ, ΑΙΜΙΛΙΑΝΑ 2003 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 2,27,78
4 ΠΑΠΑΧΕΛΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 2,29,52
5 ΚΥΛΙΚΑ, ΝΙΚΗ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2,33,40
6 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΦΛΩΡΙΑ 2004 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2,41,71
7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2,43,27
1500μ.
1 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 4,50,50
2 ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑ, ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5,03,30
3 ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ, ΑΙΜΙΛΙΑΝΑ 2003 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 5,10,71
4 ΚΑΝΑΚΗ, ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 5,13,94
5 ΜΩΡΑΙΤΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 5,16,76
6 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ, ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 5,17,82
7 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5,21,92
8 ΛΑΛΑ, ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 5,26,53
9 ΣΥΝΕΣΙΟΥ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 5,29,01
10 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 5,30,14
11 ΤΣΙΚΟΥ, ΞΑΝΘΗ 2005 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 5,32,70
12 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΛΕΝΗ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5,33,04
13 ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΡΓΟΥ, ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2003 Α.Ε.Κ 5,35,43
14 ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 5,35,88
15 ΠΟΛΥΔΑΚΗ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5,37,47
16 ΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΡΑΜΕΑ, ΜΥΡΤΩ-ΜΥΡΣΙΝΗ 2006 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 5,40,73
17 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΥ, ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΗ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5,41,55
18 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 5,42,78
3000μ.
1 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 10,45,20
2 ΛΙΑΠΗ, ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 11,49,30
100μ. εμπ.
1 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ, ΑΛΚΥΟΝΗ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 15.31 1.2
2 ΤΣΩΝΗ, ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 15.53 2.1
3 ΑΖΑ, ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 16.18 1.2
4 ΑΞΑΡΛΗ, ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 16.66 1.2
5 ΣΟΥΛΙΩΤΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 17.90 2.1
400μ. εμπ.
1 ΡΟΥΚΑ, ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 71.54
2 ΕΛ ΝΤΕΡΙΝΙ, ΣΑΝΤΡΕΛΛΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 75.11
2000μ. στ.
1 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 7,42,28
5000μ. βάδην
1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 351831 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 26,05,51
2 ΠΑΠΠΑ, ΚΥΡΙΑΚΗ 374722 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 27,06,57
3 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 348636 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 27,34,90
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΠΑΥΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 344881 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 29,21,44
Ύψος
1 ΠΛΑΤΑΝΙΑ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.65
1 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ, ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.65
3 ΠΟΜΩΝΗ, ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.63
4 ΔΟΥΔΑΛΗ, ΜΕΛΙΝΑ 2003 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 1.58
5 ΚΑΤΣΟΥΝΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.54
6 ΜΠΡΟΜΠΕΡΓΚΕΡ, ΖΩΗ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1.50
6 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2006 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1.50
8 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΘΑ 2005 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.50
9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΛΙΚΗ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1.40
10 ΚΟΥΡΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1.40
Επί κοντώ
1 ΡΕΤΣΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4.01
2 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3.40
3 ΔΑΜΗ, ΘΕΟΛΟΓΙΑ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.10
4 ΦΛΩΡΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΑΛΙΝΑ-ΑΜΑΛΙΑ 2004 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 3.00
5 ΣΤΑΥΡΙΔΗ, ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 2.80
6 ΖΟΥΠΑ, ΜΕΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 2.80
7 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ, ΔΑΝΑΗ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.70
8 ΚΑΡΑΟΥΣΟΓΛΟΥ, ΖΩΗ-ΑΛΚΜΗΝΗ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2.60
9 ΣΤΑΜΑΤΗ, ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2.50
Μήκος
1 ΚΑΛΔΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5.40 2.00
2 ΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗ, ΑΣΠΑΣΙΑ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 5.19 1.50
3 ΚΑΤΣΟΥΝΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.18 3.40
4 ΒΟΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5.05 0.90
5 ΧΑΛΕΠΛΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑΤΑΛΙ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4.87 2.30
6 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΛΟΥΡ, ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.86 1.50
7 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΧΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 4.82 0.50
8 ΣΠΙΝΟΥ, ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 4.76 0.50
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.75 1.40
10 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ, ΑΛΕΞΙΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4.72 1.70
11 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 4.69 0.50
12 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ, ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.63 1.20
13 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.56 1.20
14 ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ, ΝΙΚΗ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4.51 1.60
Τριπλούν
1 ΒΟΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.49 4.3
2 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΛΟΥΡ, ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10.80 2.4
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ, ΑΛΕΞΙΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10.70 2.6
4 ΧΑΛΕΠΛΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑΤΑΛΙ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 10.69 1.5
5 ΚΑΤΣΑΦΑΝΑ, ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10.54 1.5
6 ΚΩΛΕΤΣΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10.43 2.5
7 ΨΑΡΑΚΗ, ΧΡΥΣΑ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10.21 0.7
8 ΠΟΜΩΝΗ, ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10.18 1.5
Σφαίρα
1 ΑΝΔΡΕΑΔΗ, ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 15.01
2 ΟΡΦΑΝΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ ΙΟΥΛΙΑ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11.30
3 ΤΣΟΓΚΑ, ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.06
4 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10.86
5 ΓΡΥΠΙΩΤΗ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΣΤΥΛΙΑ 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 10.52
6 ΣΚΟΤΗ, ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 10.10
Δίσκος
1 ΑΝΔΡΕΑΔΗ, ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 35.40
Σφύρα
1 ΜΑΓΟΥ, ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 49.81 49.55 (εκτός ομίλου)
2 ΚΑΡΝΑΛΗ, ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 48.40 45.33
3 ΧΑΖΙΖΙ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 41.60 39.47
4 ΜΙΧΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΔΕΣΠ 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 36.23 35.76
5 ΚΩΣΤΕΛΙΔΟΥ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 35.70 34.4
Ακόντιο
1 ΤΣΟΓΚΑ, ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 42.60
2 ΣΙΔΕΡΗ, ΕΛΕΝΗ-ΙΝΩ(ΛΕΟΝΙ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 36.24
3 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΘΑ 2005 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 33.00
4 ΓΡΥΠΙΩΤΗ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΣΤΥΛΙΑ 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 31.65
5 ΤΖΩΡΤΖΗ, ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 29.58
6 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ, ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 28.60
4χ100μ.
1 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 50.89
(ΜΑΝΔΑΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΖΑΝΑ 2005, ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2003, ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΑΛΚΥΟΝΗ 2004, ΜΗΤΑ, ΜΑΡΙΑ 2004)
2 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 51.07
3 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 51.16
4 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 51.43
5 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 51.97
6 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 52.26
7 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 53.56
8 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 54.47
4χ400μ.
1 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
(ΜΑΤΣΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ ΤΖΕΜΑ 2003, ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003, ΡΕΦΕΝΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΥΑΓ 2003, ΙΒΙΤΣ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005)
2 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
3 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
4 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

100M
1Α ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 11,79 -0,50
2Α ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11,86 -0,50
3Α ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 12,07 -0,50
4Β ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 12,26 -0,70
5Β ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2006 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12,68 -0,70
6Α ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 12,83 -0,50
7Β ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12.90 -0,70
200Μ
1Α ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 23,43 -0,1
2Γ ΚΑΣΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 23,97 -0,30
3Α ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΠΑΛΙΟΛΟΓΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 24,13 -0,1
4Γ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 24,47
5Α ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 24,56 -0,1 -0,30
6Β ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 24,59 0,50
7Β ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 25,46 0,50
8Γ ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ 25,62 -0,30
9Β ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 25,76 0,50
10Β ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 26,06 0,50
400Μ
1 ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 50.70
2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 54,97
3 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 57.40
4 ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 57,46
5 ΜΠΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 57,73
800M
1 ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 2,02,93
2 ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2,09,74
3 ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2,12,42
4 ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2,12,87
1500Μ
1 ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 4,35,95
2 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4,42,85
3000Μ
1 ΚΟΣΤΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10,24,14
110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΠΑΛΙΟΛΟΓΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 15,73 -1,90
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,00,72
2000Μ ΣΤΗΠΛ
1 ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 6,26,76
2 ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 6,38,10
3 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 6,45,33
4 ΜΕΚΡΑΣ ΒΑΙΟΣ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 6,49,55
ΥΨΟΣ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1,83
2 ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,65
3 ΛΟΥΛΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1.60
ΜΗΚΟΣ
1 ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 6,05 [+0,30]
2 ΚΟΡΕΝΤΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 6.00 [-0,80]
3 ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 5,95 [-1,40]
4 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5,87 [+0,30]
5 ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5,81 [-0,30]
6 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5,50 [-0,20]
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 12,59 [-0,50]
2 ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 12,12 [-0,60]
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 13,23
2 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 12,82
3 ΚΟΡΕΝΤΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 12,08
4 ΣΟΛΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11,65
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΜΑΛΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 38,62
2 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 37,18
3 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 35,12
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΚΟΥΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 40,55
2 ΣΟΛΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 40.00
4Χ100Μ
1 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 48,41
(ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005, ΚΩΤΤΑΚΗΣ ΠΟΡΦΥΡΙΟΣ, ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005)
2 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 49,25
3 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 49,79
4Χ400Μ
1 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 3,48,89
(ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003, ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003, ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003, ΣΤΑΜΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2004)
2 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3,50,97

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100Μ
1Α ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 13,24 +0,50
2Α ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 13,28 +0,50
3Δ ΑΛΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 13,41 -0,70
4Α ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 13,46 +0,50
5Α ΑΚΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13,88 +0,50
6Γ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 14,03.20 +0,10
7Δ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 14,03,30 -0,70
8Β ΤΟΠΑΛΙΔΗ ΤΕΡΕΖΑ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 14,18 -0,80
9Δ ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ ΞΑΝΘΟΥΛΑ 2003 ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΑ 14,22 -0,70
10Β ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 14,38 -0,80
11Β ΤΟΥΡΑΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 14,46 -0,80
200Μ
1Α ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 26,49 +0,20
2Ε ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 27,83 +0,20
3Α ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 28.20 +0,20
4Β ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΑΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 28,64 +0,30
5Α ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 28,72 +0,20
6Γ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 28,75 +0,30
7Β ΒΡΟΥΒΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 28,95 +0,30
8Α ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 29,02 +0,20
9Ε ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 29,81 +0,20
10Γ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 29,94 +0,30
11Α ΤΣΑΠΛΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30,05 +0,20
12Δ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΦΛΩΡΑ 2006 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30,07 +0,60
13Ε ΝΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 30,11 +0,20
14Δ ΚΟΚΚΟΡΕ ΑΡΕΤΗ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 30,53 +0,60
15Β ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 30,71 +0,30
400Μ
1 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,03,52
2 ΣΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 1,05,11
3 ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1,05,29
4 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,05,55
800Μ
1 ΣΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 2,33,82
1500Μ
1 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5,06,70
2 ΜΕΞΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 5,27,33
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5,58,62
3000M
1 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 10,47,85
2 ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ 2003 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 11,12,51
3 ΧΟΥΜΠΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 12,57,74
100M ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΜΠΑΡΙΤΑ ΕΛΕΝΗ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 16.00 -0,40
2 ΜΠΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 17,28 -0,40
3 ΤΖΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 17,92 -0,40
4 ΜΠΟΥΡΛΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2005 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18,12-0,40
5000Μ ΒΑΔΗΝ
1 ΚΟΥΤΡΑ ΕΛΠΙΔΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 31,22,44
ΜΗΚΟΣ
1 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 5,79 [+0,10]
2 ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5,49 [+0,70]
3 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ ΦΙΛΙΠΠΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5,28 [+0,20]
4 ΦΡΑΝΤΖΗ ΛΥΔΙΑ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,95 [+0,30]
5 ΛΕΚΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 4,87 [+0,10]
6 ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 4,80 [+0,30]
7 ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 4,69 [+0,10]
8 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ ΞΑΝΘΟΥΛΑ 2003 ΑΠΣ ΦΘΙΑ ΛΑΜΙΑΣ 4,56 [+0,70]
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12,14 [+2,00]
2 ΛΕΚΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 11,38 [+1,30]
3 ΜΠΑΡΙΤΑ ΕΛΕΝΗ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10,54 [+1,40]
4 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 9,63 [+3,80]
ΥΨΟΣ
1 ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,61
2 ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,58
3 ΣΒΕΤΖΟΥΡΗ ΞΕΝΙΑ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1,58
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1,58
5 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 1,45
6 ΛΟΥΛΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,35
7 ΚΟΡΔΩΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 1,35
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 11,97
2 ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 11,66
3 ΞΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑΖΑΡΕΤ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 11,62
4 ΓΚΕΡΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 10,89
5 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 10.40
6 ΑΛΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 10,29
7 ΟΣΑΓΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 10,12
8 ΡΑΜΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 9,66
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 37.20
2 ΞΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑΖΑΡΕΤ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 36,56
3 ΓΚΕΡΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 32,75
4 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 27,45
5 ΡΑΜΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 25,68
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 32,82
2 ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΑΣΗΜΗΝΑ 2005 ΑΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 31.80
3 ΚΕΠΕΝΕΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 29,72
4 ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 28.40
4Χ100Μ
1 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 52,76
(ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ ΦΙΛΙΠΠΑ 2006, ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006, ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005)
2 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 52,87
3 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 53,15
4 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 54,62

-> Αποτελ.Παίδες
-> Αποτελ.Κορασίδες

Βαθμολογήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

100μ.
1 ΟΥΤΣΙΑΝΚΟΥΣΗΣ, ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 11.48 0.6
2 ΦΩΤΙΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.55 0.6
3 ΛΕΘΙΩΤΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 11.70 2.1
4 ΤΣΙΝΑΡΙ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11.99 0.6
5 ΑΡΜΕΝΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 12.00 1.1
6 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 12.02 0.0
7 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 12.03 1.1
8 ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ, ΣΩΤΗΡΗΣ 2005 ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 12.20 2.2
9 ΣΚΑΓΚΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.42 1.1
10 ΓΙΑΜΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 12.52 1.1
11 ΤΟΥΡΛΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 2006 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.54 1.8
12 ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΦΡΑΙΜ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 12.57 1.1
13 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ, ΚΙΜΩΝ 2005 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 12.59 2.1
14 ΚΩΣΤΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 12.61 1.1
200μ.
1 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΙΣ 2003 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 23.13 2.60
2 ΜΑΛΤΕΖΑΚΗΣ, ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2003 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 23.19 2.60
3 ΛΕΜΟΝΙΤΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 23.61 2.60
4 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23.70 3.00
5 ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 23.78 3.00
6 ΝΤΡΕΚΗΣ, ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 23.85 3.00
7 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 24.10 2.60
8 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 24.14 3.00
9 ΛΙΑΝΟΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 24.24 1.60
10 ΡΗΓΟΣ, ΟΡΕΣΤΗΣ 2003 ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 24.26 2.00
11 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24.33 3.00
12 ΑΓΡΙΤΕΛΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 24.52 3.00
13 ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ, ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 24.52 2.00
14 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 24.78 2.00
15 ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 24.79 2.70
16 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 24.84 4.90
17 ΜΟΝΟΓΥΙΟΣ, ΙΑΚΩΒΟΣ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 24.86 4.90
18 ΤΖΙΩΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 24.88 3.00
19 ΒΑΣΣΟΣ, ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2004 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 25.10 1.60
20 ΝΤΟΥΣΙ, ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 25.18 2.70
21 ΜΩΡΑΙΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 25.50 2.70
22 ΜΑΚΡΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 25.62 2.00
23 ΛΙΟΤΣΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 25.71 2.00
24 ΝΤΑΜΠΑΣΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 26.05 2.30
400μ.
1 ΜΑΡΚΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 51.67
2 ΜΑΛΤΕΖΑΚΗΣ, ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2003 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 52.47
3 ΕΞΑΡΧΑΚΟΣ, ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 52.73
4 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 54.12
5 ΘΕΜΕΛΗΣ, ΖΗΝΩΝ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 54.20
6 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΤΑΞΙΑΡ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 54.95
7 ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 57.05
800μ.
1 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 2,00,72
2 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2,01,61
3 ΜΑΣΟΥΡΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 2,02,94
4 ΖΕΡΒΑΚΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2,04,79
5 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΤΑΞΙΑΡ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2,09,013
6 ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2,09,017
7 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2,16,14
1500μ.
1 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 4,12,00
2 ΠΟΛΙΤΗΣ, ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4,13,01
3 ΚΟΠΕΛΑΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4,16,15
4 ΜΑΣΟΥΡΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 4,17,54
5 ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4,36,40
6 ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4,44,06
7 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4,48,25
8 ΑΙΒΑΤΟΓΛΟΥ, ΑΛΕΞΙΟΣ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4,48,70
3000μ.
1 ΠΟΛΙΤΗΣ, ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 9,15,05
2 ΚΟΠΕΛΑΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 9,43,48
110μ. εμπ.
1 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΙΣ 2003 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 15.51
2 ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ, ΗΛΙΑΣ 2004 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 16.76
3 ΑΝΝΟΥΣΗΣ, ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΑΓΓΕΛ 2004 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 16.84
400μ. εμπ.
1 ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 56.42
2 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΙΟΣ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 60.34
3 ΠΕΠΠΑΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 62.94
4 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 64.99
2000μ. στ.
1 ΔΑΡΑΒΕΛΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 7,20,88
2 ΑΛΟΥΣΑΙ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 7,38,47
Ύψος
1 ΕΤΖΕΟΓΛΟΥ, ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2004 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1.80
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1.70
3 ΛΕΒΙΤΣΚΥ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 1.60
Επί κοντώ
1 ΛΕΒΙΤΣΚΥ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3.30
Μήκος
1 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7.02 2.4
2 ΔΑΡΑΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6.38 2.9
3 ΖΑΦΑΡΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5.90 0.1
4 ΖΑΝΝΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 5.78 3.3
5 ΜΠΟΥΡΑΣ, ΝΙΚΗΤΑΣ ΡΑΦΑΕΛ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 5.65 0.8
6 ΛΙΛΛΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5.54 2.0
Τριπλούν
1 ΣΠΑΝΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 13.14 4.0
2 ΖΑΝΝΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 12.39 2.4
3 ΚΕΧΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΤΡΟΣ 2004 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 12.24 5.3
Σφαίρα
1 ΖΑΡΑΓΚΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 16.52
2 ΚΑΛΕΜΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 14.36
3 ΔΑΡΒΙΡΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒ 2005 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 13.55
4 ΜΠΕΛΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 13.15
5 ΤΟΥΛΙΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 13.03
6 ΛΑΖΟΒΙΤΣ, ΣΤΕΦΑΝ-ΕΥΑΓΓΕΛΟ 2005 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 12.90
7 ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΣ, ΔΙΚΑΙΟΣ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.59
8 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ, ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 11.50
9 ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.16
Δίσκος
1 ΜΠΕΛΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 39.64
2 ΖΑΡΑΓΚΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 38.80 
3 ΔΑΡΒΙΡΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒ 2005 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 37.42 
4 ΤΟΥΛΙΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 36.39 
5 ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΣ, ΔΙΚΑΙΟΣ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 31.18 
Σφύρα
1 ΖΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 34.86
2 ΜΟΡΦΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 31.72
Ακόντιο
1 ΚΑΛΕΜΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 52.88
2 ΚΙΟΣΙΑ, ΑΡΤΑΝ 2003 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 52.12
3 ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 48.90
4 ΜΑΝΑΒΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 47.45
5 ΔΕΡΜΠΟΓΟΣΙΑΝ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 43.75
6 ΜΠΟΤΣΩΝΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 40.58
7 ΤΕΤΕΝΕΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 38.68
4χ100μ.
1 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 45.30
(ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 2003, ΔΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005, ΑΡΜΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005, ΤΣΙΝΑΡΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005)
2 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 45.63
3 ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 46.21
4 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 46.26
5 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 46.98
6 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 48.79
7 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 48.80
8 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 49.79
9 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 50.38
4χ400μ.
1 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3,38,60
(ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006, ΘΕΜΕΛΗΣ ΖΗΝΩΝ 2004, ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΥΜΕΩΝ 2005, ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003)

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100μ.
1 ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ, ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 12.75 4.3
2 ΒΙΔΑΛΗ, ΕΙΡΗΝΗ-ΑΓΝΗ 2004 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 13.08 4.3
3 ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 13.16 4.3
4 ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 13.24 3.2
5 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ, ΛΕΥΚΟΘΕΑ-ΚΩΝΣΤΑ 2005 ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 13.38 4.0
6 ΣΤΡΑΤΗΓΕΛΛΗ, ΑΓΑΘΗ 2003 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 13.47 2.9
7 ΟΥΤΣΙΑΝΚΟΥΣΗ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 13.50 4.0
8 ΣΒΙΓΚΟΥ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΣΤΑΥΡΟ 2004 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 13.55 1.4
9 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ, ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 13.60 3.1
10 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 13.83 2.9
11 ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 13.84 2.9
12 ΤΣΑΝΑΚΟΥ, ΛΥΔΙΑ 2005 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 13.90 2.3
13 ΣΠΑΛΙΕΡΗ, ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 13.94 1.3
14 ΚΟΜΝΗΝΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ 2006 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠEΤ 14.02 1.3
15 ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 14.03 3.1
16 ΔΙΟΛΕΤΗ, ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΑΝΩ 2006 ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 14.10 2.9
17 ΜΟΥΤΑ, ΑΘΗΝΑ 2006 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 14.10 1.0
18 ΜΠΥΚΟΥΡΙΤΣΙ, ΑΘΗΝΑ 2003 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 14.13 4.3
19 ΣΤΕΦΑΝΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 ΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 14.13 3.1
20 ΔΟΥΚΑ, ΝΕΦΕΛΗ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.13 1.0
21 ΣΙΓΑΝΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2004 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 14.14 2.9
22 ΚΙΟΥΣΗ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2006 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 14.21 1.3
23 ΓΚΕΤΣΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 14.30 3.2
24 ΚΑΜΠΟΛΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΔΗΜΗΤ 2004 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 14.30 1.4
25 ΣΠΗΛΙΩΤΗ, ΜΑΡΙΑ ΓΑΛΗΝΗ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 14.31 3.1
26 ΣΤΕΡΓΙΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 14.34 3.1
27 ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 14.37 4.0
28 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2005 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 14.43 1.5
29 ΘΑΝΟΥ, ΕΛΕΝΗ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 14.46 3.2
30 ΦΑΡΑΓΓΙΤΑΚΗ, ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2003 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 14.48 2.9
31 ΒΟΥΤΣΙΝΑ, ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 ΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 14.56 2.9
200μ.
1 ΣΥΚΟΚΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 25.47 2.80
2 ΣΕΝΚΑΛΑ, ΗΒΗ ΦΑΝΗ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26.48 2.80
3 ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 26.87 2.80
4 ΒΑΡΕΛΑ, ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 27.22 3.20
5 ΤΡΕΝΤΣΙΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 28.07 2.10
6 ΤΖΑΝΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 28.18 2.80
7 ΖΑΒΕΡΔΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 28.48 4.30
8 ΟΥΤΣΙΑΝΚΟΥΣΗ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 28.61 3.10
9 ΣΧΙΝΑ, ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 28.80 2.10
10 ΣΥΡΚΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 28.81 3.20
11 ΚΑΡΑΚΑΣΗ, ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 28.83 2.00
12 ΚΟΥΡΑΣΗ, ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 28.86 3.10
13 ΣΕΡΕΜΕΤΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 29.01 3.10
14 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΠΑΤΡΑ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 29.24 3.10
15 ΣΙΟΥΤΗ, ΒΕΡΟΝΙΚΗ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 29.36 2.10
16 ΚΥΡΙΑΖΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 30.85 2.00
400μ.
1 ΚΑΡΒΟΥΝΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣΤΡ 2004 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 61.82
2 ΚΟΜΝΗΝΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠEΤ 66.02
3 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 67.39
4 ΜΠΟΥΡΤΖΟΝΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΝΥΣ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 68.99
5 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ, ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2005 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 69.47
6 ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΥ, ΚΩΝ/ΝΑ 2004 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 69.88
800μ.
1 ΠΛΑΚΑ, ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2,21,65
2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΥΜΟΡ 2004 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 2,23,94
3 ΚΟΥΒΑΡΑ, ΝΙΟΒΗ 2004 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 2,36,63
4 ΒΛΑΧΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 2,46,66
1500μ.
1 ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5,07,20
2 ΚΟΥΒΑΡΑ, ΝΙΟΒΗ 2004 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 5,07,25
3 ΜΑΡΓΩΝΗ, ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΛΕΞΑ 2006 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 5,16,75
4 ΑΡΓΥΡΙΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 5,44,81
5 ΜΠΑΖΙΓΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 5,49,39
6 ΒΛΑΧΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 5,51,16
7 ΠΑΠΑΕΥΓΕΝΙΟΥ, ΕΛΕΝΗ 2006 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5,53,42
8 ΖΑΦΕΙΡΗ, ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2005 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 5,57,21
3000μ.
1 ΣΚΑΡΚΟΥ, ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2006 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 10,42,55
2 ΛΑΖΑΡΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 10,50,06
3 ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11,32,71
4 ΑΡΓΥΡΙΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 12,17,16
5 ΝΤΟΜΑΛΗ, ΛΥΔΙΑ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 12,31,24
6 ΠΑΠΠΑ, ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 12,56,55
100μ. εμπ.
1 ΤΖΩΡΤΖΗ, ΜΕΛΙΝΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 16.29 (εκτός ομίλου)
2 ΣΤΕΝΤΟΥΜΗ-ΚΑΤΣΟΥΛΗ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2003 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 17.12
3 ΜΗΤΑΦΙΔΗ ΑΘΗΝΑ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 18.73
400μ. εμπ.
1 ΦΟΥΣΤΕΡΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 67.03
2 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 72.29
3 ΔΡΙΤΣΑ, ΣΟΦΙΑ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 75.77 (εκτός ομίλου)
2000μ. στ.
1 ΒΛΑΣΣΗ, ΠΕΛΑΓΙΑ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 8,10,93
5000μ. βάδην
1 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 28,26,19
2 ΤΟΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30,52,10
3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 31,17,32
4 ΜΠΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 32,40,84
Ύψος
1 ΚΛΟΣ, ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1.45
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ, ΑΝΝΑ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 1.45
3 ΤΟΥΤΖΙΑΡΙΔΗ, ΑΜΑΛΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1.45
4 ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1.45
5 ΓΚΙΟΛΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 1.40
6 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 1.35
7 ΚΟΥΓΙΑ, ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1.35
Επί κοντώ
1 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ, ΝΕΦΕΛΗ-ΕΥΔΟΞΙΑ 2003 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.60
2 ΚΑΡΑΓΙΑΛΑΝΗ, ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ 2005 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.00
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 2.70
Μήκος
1 ΒΕΝΤΟΥΡΗ, ΚΛΕΛΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 5.15 0.8
2 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 4.96 3.1
3 ΜΑΡΓΕΤΗ, ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2005 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.94 3.4
4 ΒΑΛΕΡΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.94 4.6
5 ΑΡΓΥΡΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΓΕΩΡΓ 2006 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 4.92 2.1
6 ΧΑΤΖΗ, ΓΙΑΣΜΗΝ 2004 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4.82 2.6
7 ΚΑΡΛΙΚΟΒΑΛΗ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2003 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4.77 1.9
8 ΣΕΡΕΜΕΤΑΚΗ, ΣΕΜΕΛΗ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4.62 2.4
9 ΜΑΝΘΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 4.60 2.3
10 ΧΕΙΜΑΡΙΟΥ, ΕΥΦΗΜΙΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4.57 0.5
11 ΛΙΑΠΙΚΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4.56 2.2
12 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ, ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 4.51 3.4
13 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2005 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 4.50 0.2
Τριπλούν
1 ΒΑΛΕΡΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11.92
2 ΒΕΝΤΟΥΡΗ, ΚΛΕΛΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 11.13
3 ΣΤΕΝΤΟΥΜΗ-ΚΑΤΣΟΥΛΗ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2003 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 10.68
Σφαίρα
1 ΜΠΕΞΗ, ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.58
2 ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.32
3 ΛΟΥΖΗ, ΑΝΝΑ 2003 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 10.93
4 ΚΥΡΙΑΖΗ, ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2005 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.12
5 ΚΙΣΙΓΙΑΝ, ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 9.72
6 ΠΑΠΠΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 9.58
7 ΣΚΡΕΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.45
Δίσκος
1 ΚΥΡΙΑΖΗ, ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2005 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 31.19
2 ΜΠΕΞΗ, ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 26.30
3 ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 25.44
Σφύρα
1 ΠΑΝΑΝΟΥ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 46.39
Ακόντιο
1 ΜΑΤΣΕΛΑ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 38.15
2 ΛΑΖΑΡΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 33.85
3 ΚΕΝΤΡΟ, ΜΕΛΙΝΑ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 32.37
4 ΠΕΤΣΙΤΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 31.53
5 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 28.12
4χ100μ.
1 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 52.19
(ΣΒΙΓΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΣΤΑΥΡΟ 2004, ΣΧΙΝΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006, ΒΑΡΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 2006, ΜΑΡΓΕΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2005)
2 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 53.07
3 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 53.66
4 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 53.931
5 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 53.936
6 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 54.26
7 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 54.34
8 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 54.53
9 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠEΤ 55.27
10 ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 56.66
11 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 56.76
4χ400μ.
1 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 4,28,51
(ΖΑΒΕΡΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005, ΚΟΥΡΑΣΗ ΕΛΕΝΗ 2005, ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2004, ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣΤΡ 2004)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

100Μ
1 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΦΗ 11.65 -1,01
2 ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 12.32 -1,01
3 ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 12.37 -1,01
200Μ
1 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΦΗ 23.01 -0,6
2 ΕΚΧΟΣΟΥ ΕΝΤΥ 2004 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ. ΗΡ. 23.38 -0,6
3 ΚΟΛΥΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 23.93 -0,6
4 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 23.96 -0,6
5 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΑΡΗΣ 2004 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ. ΗΡ. 24.35 -0,6
6 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2006 ΠΗΓΑΣΟΣ 24.66 -0,6
7 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟΛ 24.86 -0,6
8 ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟΛ 25.71 -0,7
9 ΖΕΛΙΑΝΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΟΦΗ 25.82 -0,6
10 ΡΟΥΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΟΛ 25.88 -0,6
11 ΜΑΝΖΙΕΡΙ ΒΙΚΤΩΡ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΟΦΗ 26.13 -0,6
400Μ
1 ΧΙΝΤΕΡΣΑ ΕΡΝΕΣΤΟ 2003 Γ.Ε.Η. 52.59
2 ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΗΡ. 57.02
3 ΚΟΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΟΦΗ 58.81
800Μ
1 ΓΚΑΝΤΑΤΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ -ΠΑΝ 2004 Γ.Ε.Η. 2.06.88
2 ΣΦΕΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2.08.17
3 ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 2.12.81
1500Μ
1 ΓΚΑΝΤΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 Γ.Ε.Η. 4.13.52
2 ΤΣΑΛΕΚΟΥ ΑΡΗΣ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.30.81
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 Ο.Φ.Η. 57.61
2 ΛΙΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Ο.Φ.Η. 59.64
ΥΨΟΣ
1 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΗΡ. 1.70
2 ΑΓΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΗΡ. 1.65
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΧΑΛΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ. ΗΡ. 3.00
ΜΗΚΟΣ
1 ΚΑΡΑΒΑΤΣΚΙ ΙΩΑΚΕΙΜ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 6.41 -0.7
2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 Ο.Φ.Η. 6.23 0.0
3 ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΚΡΗΤ. 6.15 0.0
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΚΑΡΑΒΑΤΣΚΙ ΙΩΑΚΕΙΜ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 12.69 0.7
2 ΑΓΑΠΗΣ ΣΟΛΩΝ 2004 Ο.Φ.Η. 12.46 0.0
ΑΚΟΝΤΙΟ (700γρ)
1 ΚΟΛΕΤΣΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 2003 ΓΕΗ 59.76
4 Χ 100
1 ΠΗΓΑΣΟΣ 46.56
(ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004, ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2006, ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004, ΚΟΛΥΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ 2004)
2 ΑΟΛ 48.67
(ΝΤΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006, ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005, ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006, ΤΟΠΙ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004)
4 Χ 400
1 Ο.Φ.Η. 3.43.64
(ΜΑΝΖΙΕΡΙ Β 2005, ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004, ΛΙΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003, ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 Ο.Φ.Η.

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100Μ 
1 ΠΛΕΡΩΝΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2004 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΚΡΗΤΗΣ 12.98 -0,1
2 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006 Γ.Ε.Η. 13.27 -0,1
3 ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΟΦΗ 13.52 -0,1
4 ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 ΟΦΗ 13.79 -0,1
5 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 13.87 -0,1
6 ΑΣΚΙΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΚΡΗΤΗΣ 13.97 -0,1
7 ΚΑΡΑΜΠΑΚΑΚΗ ΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΟΦΗ 14.06 -0,1
8 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΟΦΗ 14.10 -1.0
9 ΚΟΤΣΙ ΜΙΚΑΕΛΑ 2006 ΟΦΗ 14.52 -0,1
200Μ 
1 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΟΦΗ 26.72 -0,8
2 ΣΗΦΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (Χρυσοβαλάντου) 2004 Γ.Ε.Η. 27.96 -0,8
3 ΣΤΡΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2005 ΣΥΛ ΜΑΡ. ΚΡ 28.01 -0,8
4 ΚΑΡΑΜΠΑΚΑΚΗ ΚΑΛΗ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΟΦΗ 28.79 -0,4
5 ΚΑΝΤΙΦΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 29.08 -1,2
6 ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΟΦΗ 29.3 -0,8
7 ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 Γ.Ε.Η. 29.54 -1,2
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 Γ.Ε.Η. 29.71 -0,4
9 ΧΕΛΛΕΜΠΟΥΣΤ-ΤΣΙΝΑΡΗ ΒΑΛΙΑ 2005 ΑΟΛ 30.02 -0,4
10 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 Γ.Ε.Η. 30.13 -1,2
11 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 2005 ΟΦΗ 30.19 -1,2
12 ΞΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2004 ΣΥΛ ΜΑΡ. ΚΡ 30.73 -0,5
400Μ
1 ΣΗΦΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (Χρυσοβαλάντου) 2004 Γ.Ε.Η. 1.04.11
2 ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΟΦΗ 1.06.16
3 ΚΑΝΤΙΦΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ Β ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1.07.20
800Μ 
1 ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΗΡΑ 2.34.68
1.500Μ 
1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΟΦΗ 5.02.65
2 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΟΦΗ 5.25.68
3 ΤΟΥΤΣΙ ΕΥΑ 2006 ΟΦΗ 5.26.79
3.000Μ 
1 ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΑ 2005 ΟΦΗ 10.53.77
2 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΓΣ Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 11.07.67
3 ΒΑΡΔΑ ΔΑΦΝΗ 2006 ΑΟΛ 11.46.59
100Μ ΕΜΠ. 
1 ΝΤΟΥΜΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ANNA 2003 Ο.Φ.Η. 15.45 -2,7
2 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 Ο.Φ.Η. 15.70 -2,7
3 ΚΟΤΣΙ ΜΕΓΚΙ 2003 Ο.Φ.Η. 17.92 -2,7
400Μ ΕΜΠ. 
1 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 Ο.Φ.Η. 1.04.26
2 ΚΟΥΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 1.06.70
3 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 ΓΣ Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1.12.26
4 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1.13.80
2.000 Φ.Ε. 
1 ΡΑΦΑΪΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 6.56.60
ΥΨΟΣ 
1 ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2004 ΟΦΗ 1.54
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 ΠΗΓΑΣΟΣ 1,54
3 ΚΟΚΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑΛΙΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.54
4 ΔΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.45
4 ΚΩΣΤΑΛ ΕΛΕΝΑ 2003 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΗΡ 1.45
ΜΗΚΟΣ 
1 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΟΦΗ 5.55 -0,8
2 ΚΙΟΚΑΪ ΝΙΚΗ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 5.21 0.0
3 ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 Ο.Φ.Η. 5.09 -0,6
4 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑ-ΜΕΛΙΝΑ 2006 Ο.Φ.Η. 5.06 0,1
5 ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ ΜΑΙΡΗ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 5.00 0.0
6 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΝΑΘΗ 2004 Γ.Ε.Η. 4.68 0.0
7 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ ΒΑΣΩ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.55 0.0
ΤΡΙΠΛΟΥΝ 
1 ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 Ο.Φ.Η. 11.29 -0,2
ΣΦΑΙΡΑ (3κ)
1 ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΠΗΓΑΣΟΣ 11.45
2 ΤΟΧΤΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΟΦΗ 9.63
ΔΙΣΚΟΣ 
1 ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΚΡΗΤ 38.75
2 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΟΦΗ 37.28
3 ΤΟΧΤΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΟΦΗ 32.15
4 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 Γ.Ε.Η. 28.24
5 ΤΟΠΙ ΜΕΛΙΝΑ 2004 Γ.Ε.Η. 27.51
6 ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΚΡΗΤ 27.46
7 ΠΡΟΓΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΟΦΗ 26.54
8 ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΟΦΗ 26.25
ΣΦΥΡΑ (3κ) 
1 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ.ΝΑ 2004 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΚΡ 55.65
2 ΨΑΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ 2004 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΚΡ 55.41
3 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΟΦΗ 49.65
4 ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΠΗΓΑΣΟΣ 48.10
ΑΚΟΝΤΙΟ (500γρ) ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ18
1 ΠΑΣΣΑ ΑΘΗΝΑ 2003 ΟΦΗ 35.83
2 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΑΝΑΗ 2006 ΠΗΓΑΣΟΣ 33.72
3 ΤΟΠΙ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΚΡΗΤ 32.77
4 Χ 100 
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1 ΟΦΗ 52.84
(ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 2006, ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2005, ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005, ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Α 2004)
2 Γ.Ε.Η. 54.25
(ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005, ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003, ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ 2004, ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006)
4 Χ 400 
1 ΟΦΗ 4.10.78
(ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004, ΛΟΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004, ΝΤΟΥΜΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ 2003, ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

100
1 ΜΗΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.67 1.3 1Σ1
2 ΤΖΟΚΑ ΟΡΛΙΝΤ 2004 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 11.79 1.3 2Σ1
3 ΖΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.18 1.3 3Σ1
4 ΣΤΡΑΤΟΥΔΆΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ 2004 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 12.34 0.6 1Σ2
200 
1 ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 23.75 0.5 1Σ1
2 ΤΖΟΚΑ ΟΡΛΙΝΤ 2004 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 24.17 0.5 2Σ1
3 ΜΑΛΙΧΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 24.94 0.5 3Σ1
4 ΖΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 25.17 0.5 1Σ2
400
1 ΛΙΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 52.07
2 ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 55.36
3 ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 57.14
800
1 ΛΙΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2.00.22
2 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004 ΑΟ. ΚΥΔΩΝ 2.08.87
3 ΜΑΥΡΟΓΕΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2004 ΑΟ. ΚΥΔΩΝ 2.11.78
110 ΕΜΠ. (0.91)
1 ΦΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 16.46 2.1
2 ΠΛΑΤΟΚΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 16.07 2.1
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΤΕΟΝΤΟΣΙΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛ 2003 Γ Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.50
ΜΗΚΟΣ
1 ΤΖΕΪΡΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΟ. ΚΥΔΩΝ 5.60 2.7 11 5.44
ΣΦΑΙΡΑ (5κ)
1 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ0 2003 ΑΟ. ΚΥΔΩΝ 16.64
2 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.25
3 ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 13.67
4 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.35
5 ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.15
ΔΙΣΚΟΣ (1.5κ)
1 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 60.80
2 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.82
3 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ. ΚΥΔΩΝ 46.60
4 ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 39.53
ΣΦΥΡΑ (5κ)
1 ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 58.95
2 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 50.30
ΑΚΟΝΤΙΟ (700γρ)
1 ΚΟΥΜΑΝΔΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΑΟ. ΚΥΔΩΝ 44.34
2 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 42.54
3 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 40.04
4 Χ 100
1 Γ Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 45.69
(ΤΕΟΝΤΟΣΙΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛ 2003, ΜΗΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005, ΜΑΛΙΧΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004)
2 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 47.47
3 ΑΟ. ΚΥΔΩΝ 49.55
4 Χ 400
1 ΑΟ. ΚΥΔΩΝ 3.48.05
(ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004, ΜΑΥΡΟΓΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2004, ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004, ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004)

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100
1 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ EΙΡΗΝΗ 2004 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.97 1.3
2 ΓΟΥΕΛΣ ΜΑΡΙΑ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.26 1.3
3 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13.32 1.3
4 ΦΕΣΙΚ ΕΛΒΙΡΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13.42 1.3
5 ΚΑΡΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.43 0.5
6 ΤΑΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.60 0.4
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.83 0.5
8 ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13.83 0.4
9 ΧΑΖΙΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 ΑΟ. ΚΥΔΩΝ 13.93 1.3
10 ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2004 ΑΟ. ΚΥΔΩΝ 13.99 0.4
11 ΠΟΛΕΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΟ. ΚΥΔΩΝ 14.03 0.4
12 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝ 2005 ΝΕΑΡΧΟΣ 14.07 0.5
13 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2006 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.09 1.3
14 ΚΑΓΛΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2004 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.17 0.5
15 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΝΕΑΡΧΟΣ 14.40 1.3
200
1 ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΟ. ΚΥΔΩΝ 27.29 0.5
2 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2006 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27.92 0.7
3 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27.94 0.5
4 ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 28.34 0.5
5 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 28.36 0.7
6 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.88 0.5
7 ΣΑΜΠΑΝΗ ΒΕΤΑ 2005 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 29.31 0.5
8 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 29.56 0.7
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2006 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 30.19 0.7
400
1 ΚΛΑΨΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 1.03.36
2 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΑΓΑΠΗ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 1.04.81
3 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΟΛΓΑ 2004 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.07.41
1.500
1 ΣΠΑΡΑΚΗ ΧΑΡΑ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.30.94
2 ΣΤΑΜΑΤΕΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2005 ΑΟ. ΚΥΔΩΝ 5.51.86
100 ΕΜΠ.
1 ΒΑΒΟΥΛΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΟ.ΚΥΔΩΝ 15.90 1.3
2 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 17.63 1.3
400 ΕΜΠ.
1 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.07.87
ΥΨΟΣ
1 ΒΑΒΟΥΛΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΟ. ΚΥΔΩΝ 1.65
2 ΑΝΓΙΝΟ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 Γ Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.61
3 ΑΠΛΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 2006 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.40
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΣΠΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2004 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.20
2 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.70
3 ΤΣΟΝΤΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2005 ΓΣ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.50
ΣΦΑΙΡΑ 
1 ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 11.44
2 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΟ. ΚΥΔΩΝ 10.36
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΦΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 34.61
2 ΚΙΜΙΩΝΗ ΝΙΚΗ 2005 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 29.41
3 ΜΠΟΝΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 29.23
4 ΚΑΡΑΓΚΕΖΙΔΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.26
ΣΦΥΡΑ
1 TZΑΤΖΙΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 62.65
2 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2006 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 45.36
3 ΧΕΙΛΟΥΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 43.10
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΑΝΝΑ 2003 ΑΟ. ΚΥΔΩΝ 39.58
2 ΦΑΚΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 32.45
4 Χ 100
1 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 51.99
(ΚΑΓΛΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2004, ΤΑΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003, ΓΟΥΕΛΣ ΜΑΡΙΑ 2003, ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ EΙΡΗΝΗ 2004)
2 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 52.15

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

100μ.
ΣΤΑΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 2004 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 12.21 +4.6
200μ.
ΣΤΑΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 2004 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 25.33 +3.2

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100μ.
ΠΛΥΤΑ ΣΤΕΛΛΑ 2003 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 13.28 +3.4
ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΒΑΓΙΑ 2005 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 13.44 +3.4
ΧΩΝΑ ΗΛΙΑΝΝΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 13.94 +3.4
200μ.
ΕΛΑΜΠΑΝ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 27.36 +3.2
ΜΠΛΕΤΣΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 2004 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 30.72 +3.2
1500μ.
ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 5.52.36
100μ εμπ.
ΣΚΑΡΤΣΟ ΙΩΑΝΝΑ 2004 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 17.70 +4.0
ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 2005 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 18.48 +4.0
Ύψος
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 1.59
Μήκος
ΧΩΝΑ ΗΛΙΑΝΝΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 4.89
4χ100μ.
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 54.64
(ΕΛΑΜΠΑΝ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΒΑΓΙΑ, ΜΕΛΑΔΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

100μ ΑΝΕΜΟΣ +0.6
1. ΠΙΤΤΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 11.75 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 
2. ΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 12.33 ΝΑΞΙΑΚΟΣ
200μ ΑΝΕΜΟΣ +1.6
1. ΠΙΤΤΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 23.31 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ
110μ ΕΜΠ ΑΝΕΜΟΣ 3.3
1. ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 15.46 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ
ΥΨΟΣ
1. ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.90 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ
2. ΝΑΣΚΙΝΤΑΣΒΙΛΙ ΤΕΙΜΟΥΡΑΖ 1.83 ΑΟ ΠΑΡΟΥ
3. ΤΣΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1.65 ΝΑΞΙΑΚΟΣ
ΜΗΚΟΣ
1. ΤΣΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 6.18 ΝΑΞΙΑΚΟΣ
2. ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 5.90 ΝΑΞΙΑΚΟΣ
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1. ΡΟΔΕ ΑΓΓΕΛΟΣ 11.99 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100μ ΑΝΕΜΟΣ + 1.6
1. ΒΕΡΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 13.93 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ
2. ΒΗΧΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 13.99 ΠΑΜΗΛΙΑΚΟΣ
3. ΒΙΚΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 14.61 ΙΕΡΑΞ
100μ ΕΜΠ ΑΝΕΜΟΣ +2.00
1. ΣΕΛΙΜΑΙ ΣΑΖΙΡΑ 17.35 ΑΟ ΠΑΡΟΥ
400μ 
1. ΤΟΥΡΛΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1.03.25 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ
1500μ
1. ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 06.00.54 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ
ΥΨΟΣ
1. ΣΕΡΓΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1.50 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ
ΜΗΚΟΣ 
1. ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 5.55 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ
2. ΣΕΡΓΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 4.51 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1. ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 10.88 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1. ΒΡΕΤΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 9.89 ΝΑΞΙΑΚΟΣ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1. ΣΕΛΙΜΑΙ ΣΑΖΙΡΑ 34.35 ΑΟ ΠΑΡΟΥ
2. ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 33.07 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

Βαθμολογήθηκαν:

Α’ ημέρα:

ΠΑΙΔΕΣ

100Μ 
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 11”89 +2.5
2 ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2005 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 12”06 +2.5
3 ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 12”10 +1.7
4 ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 12”24 +1.7
5 ΣΥΡΙΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12”50 +2.5
6 ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 12”59 +1.7
400Μ
1 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 54”30
2 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 58”72
ΜΗΚΟΣ
1 ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 6.48 +0.38
2 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 6.46 +1.90
3 ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΣ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5.91 +0.90
4 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 5.88 +1.10
ΣΦΑΙΡΑ 
1 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13.25
2 ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 11.63
3 ΠΛΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 11.01
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 
1 ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 49.74
4 Χ 100 ΑΓΟΡΙΑ Κ18
1 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 47”66

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100Μ 
1 ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ 2004 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 13”00 +0.4
2 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13”02 +0.4
3 ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 Γ.Σ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 13”10 +0.4
4 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 13”32 -0.3
5 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 13”65 -0.3
6 ΛΥΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14”01 +0.5
7 ΒΑΡΒΑΡΗ ΣΑΒΒΙΝΑ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 14”17 +0.5
8 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14”24 +1.0
9 ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ (ΣΙΣΣΥ) 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14”25 -0.3
10 ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006 Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 14”30 +1.0
11 ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΛΑΙΑ 2006 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 14”38 +1.0
12 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΤΑΜΠΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΛΙΚΗ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 14”52 -0.1
13 ΤΣΑΒΑΡΗ ΣΤΕΛΑ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 14”57 +0.5
400Μ 
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 58΄΄60
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 1’00”33
3 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1’04”16
1500Μ  
1 ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 5”36”54
2 ΚΑΖΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 5’43”59
3 ΨΩΜΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 5’45”07
4 ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ 2006 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 5’55”24
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 
1 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.50
2 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.20
3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.50
ΜΗΚΟΣ  
1 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 5.45 +0.81
2 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 5.15 +1.26
3 ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΟΝΑ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 4.84 +1.33
4 ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 4.81 +1.49
5 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 4.63 +1.65
6 ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006 Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 4.61 +1.59
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 4.55 +0.54
8 ΜΑΓΟΥ ΛΥΔΙΑ 2006 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 4.53 +1.13
ΣΦΑΙΡΑ 
1 ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 10.65
2 ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 9.84
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ  
1 ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 38.60
2 ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 34.26
3 ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΣΑΒΒΙΝΑ-ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 28.07
4 Χ 100  
1 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 53”73
(ΛΥΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 2004, ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ 2005, ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΚΑΤΙΑΝΝΑ 2004, ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004)

Β’ ημέρα

ΠΑΙΔΕΣ

200Μ  
1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 23”79 +0.5
2 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 24”20 Ν/Α
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 24”86 +1.6
4 ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 25”21 +1.6
5 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 25”51 +1.6
6 ΚΑΛΥΜΙΑΛΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2006 Γ.Σ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 25”84 +0.5
7 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 25”91 Ν/Α
8 ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 26”09 +0.5
9 ΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 26”12 Ν/Α
800Μ
1 ΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 2’12”97
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ  
1 ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΥΡΙΚ ΕΝΤΙ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.90
2 ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.60
3 ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΣ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.40
4 ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.20
5 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.20
ΤΡΙΠΛΟΥΝ 
1 ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.05 1.14
ΔΙΣΚΟΣ 
1 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 44.90

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

200Μ 
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 25”32 +0.4
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 26”33 +0.4
3 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 28”15 +3.7
4 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 28”24 +0.4
5 ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 28”72 +3.7
6 ΜΑΓΟΥ ΛΥΔΙΑ 2006 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 29”07 +0.4
7 ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 29”56 +2.5
8 ΤΣΑΒΑΡΗ ΣΤΕΛΑ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 30”98 +2.5
8 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 30”98 +3.7
10 ΤΙΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 31”01 +2.5
100Μ ΕΜΠ. 
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14”23 +1.4
2 ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ 2004 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 14”58 +1.4
3 ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 15”60 +1.4
4 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΚΑΤΙΑΝΝΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 16”59 +0.4
5 ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΟΝΑ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 17”70 +1.4
6 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 18”92 +0.4
ΔΙΣΚΟΣ  
1 ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 28.51
ΣΦΥΡΑ 
1 ΚΑΝΑΝΙ ΙΣΑΕΛΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 50.58
2 ΠΟΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 49.39
3 ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 44.05
4 ΠΕΤΕΙΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ-ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 39.20
5 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 2005 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 38.61
6 ΚΥΡΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 35.10

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

100Μ.
1 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11,88 0,1
2 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 12,11 0,1
200Μ
1 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 23,79 0,9
2 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 23,90 0,8
3 ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 24,37 0,8
4 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 24,51 0,8
5 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 25,66 1,0
6 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 25,77 1,0
7 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 26,09 1,8
400Μ.
1 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 57,77
1500Μ
? ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ?
? ΠΑΙΔΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4.47.84
400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 60,51
10000M.ΒΑΔΗΝ
1 ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 51.28.04
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 13,45
2 ΣΟΥΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 12,02
3 ΜΑΛΛΕΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2005 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 11,54
4 ΝΕΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11,42
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΜΑΛΛΕΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2005 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 47,68
2 ΣΟΥΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 37,36

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100Μ.
1 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 13,11 -0,1
2 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13,21 -0,6
3 ΚΑΡΓΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13,75 -0,6
4 ΚΑΛΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 14,28 -0,6
5 ΜΑΝΑΛΟ ΤΖΑΙΡΑ ΡΑΙΑΝΙ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 14,35 -0,1
200Μ.
1 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 27,29 0,6
2 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 28,45 0,6
3 ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 28,81 0,6
4 ΚΑΡΓΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 28,82 0,8
5 ΛΙΓΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 29,63 0,5
6 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΥΠΑΤΙΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 29,86 2,0
7 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 30,54 0,5
8 ΚΑΠΕΛΛΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 30,91 2,0
9 ΧΑΛΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 30,96 2,0
400Μ.
1 ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.07.34
2 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1.08.01
1500Μ.
1 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.17.46
2 ΧΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5.51.74
3000Μ.
1 ΧΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 12.38.97
100Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 18,37
ΥΨΟΣ
1 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΥΠΑΤΙΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 1,50
2 ΦΟΥΤΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1,45
ΜΗΚΟΣ
1 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 5,17
2 ΜΑΝΑΛΟ ΤΖΑΙΡΑ ΡΑΙΑΝΙ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4,93
3 ΚΑΛΑΜΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4,55
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΔΟΝΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11,20
2 ΤΣΟΚΟΥ ΜΑΡΙΆΝΝΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 10,58
3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 10,20
4 ΓΡΑΒΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 9,68
4Χ100Μ
1 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 52,99
(ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003, ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005, ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005, ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003)
2 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 55,01
(ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006, ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2006, ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005, ΚΑΛΑΜΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

100Μ
1 ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ 2003 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ 11”8
2 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 11”9
200Μ
1 ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜΟΣΘ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 25”3
400Μ
1 ΔΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 54”0
2 ΓΑΛΗΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 55”0
800Μ
1 ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 2’15”4
1500Μ
1 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4’43”3
1 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ 10’27”9
2000Μ Φ.Ε.
1 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ 6’38”0
2 ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 7’20”9
10000Μ ΒΑΔΗΝ
1 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 Α.Ο ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 50’49”1
ΜΗΚΟΣ
1 ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ 2003 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ 6.15
2 ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 5.93
3 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 5.64
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 15.25
2 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ 10.92
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΛΙΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ 40.85
2 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ 35.02
4Χ400Μ
1 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 3’48”5
(ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004, ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2004, ΔΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 2004, ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005)

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100Μ
1 ΑΜΜΠΡΟΥΣ ΚΑΡΙΝΑ – ΝΤΕΝΙΣΑ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ 13”4
2 ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 13”9
3 ΒΕΡΒΕΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 14”0
4 ΦΛΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 14”2
200Μ
1 ΒΑΛΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 28”7
2 ΛΗΜΝΑΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 2006 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 29”6
800Μ
1 ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2’26”9
1500Μ
1 ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 5’19”0
2 ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 5’27”3
3 ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 5’41”5
3000Μ
1 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10’14”7
2 ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 11’11”3
5000Μ ΒΑΔΗΝ
1 ΒΑΛΙΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 26’48”0
2 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 27’59”2
3 ΜΑΣΑΤΙ ΓΚΡΑΣΙΕΛΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 28’57”4
4 ΑΜΜΠΡΟΥΣ ΚΑΡΛΑ – ΛΑΡΙΣΑ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ 33’00’0
ΥΨΟΣ
1 ΛΕΠΟΥΡΙ ΡΑΦΑΕΛΑ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. 1.45
ΜΗΚΟΣ
1 ΛΕΠΟΥΡΙ ΡΑΦΑΕΛΑ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. 4.85
2 ΛΗΜΝΑΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 2006 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4.65
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ 10.45
4Χ100Μ
1 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 56”1
(ΒΑΛΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005, ΦΛΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2006, ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 2006, ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 2006)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

100Μ
1 ΜΟΥΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 11”5
2 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 12”1
ΜΗΚΟΣ
1 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2004 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ 5.93
2 ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 5.60
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΑΡΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 12.22
2 ΧΛΑΧΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 11.93
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΑΡΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 39.20
2 ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 35.91
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 44.34
2 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 35.23
4Χ100Μ
1 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 49”9
(ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 , ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 , ΜΟΥΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 , HAMMONDS V CLIFFORD DANIEL 2006)

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100Μ
1 ΛΑΓΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2005 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑ 13”8
2 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑ 14”4
3 ΑΝΙΤΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑ 14”4
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠ. 2006 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 14”4
3000Μ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 2004 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 12’27”2
100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 17”6
ΥΨΟΣ
1 ΠΑΠΑΜΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.45
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 2004 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.40
3 ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.40
4 ΣΑΜΨΩΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.35
ΜΗΚΟΣ
1 ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 4.79
2 ΠΑΠΑΜΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 4.73
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΨΥΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑ 11.91
2 ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΓΕΣΘΙΜΑΝΗ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 11.12
3 ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2003 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑ 9.69
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 2003 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑ 26.14
4Χ100Μ
1 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 58”0
(ΛΑΓΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2005, ΒΕΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2005,ΑΝΙΤΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006, ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 2006)

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here