Στις 21-22/7 γίνεται η ετήσια συνάντηση Κ18 Ελλάδος-Κύπρου, που διεξάγεται από το 1987 στο πλαίσιο του Αθλητικού Πρωτοκόλλου συνεργασίας ΓΓΑ και ΚΟΑ, εναλλάξ σε Ελλάδα και Κύπρο. Καθώς πέρυσι λόγω της πανδημίας ματαιώθηκε, φέτος θα γίνει στην Κύπρο – είχε οριστεί για τη Λευκωσία, αλλά πάει στη Λεμεσό, στο Λανίτειο.
-> πληροφορίες
Βάσει του πανελληνίου πρωταθλήματος Κ18, συγκροτήθηκε η ελληνική ομάδα – μετέχουν εξ ορισμού 2 αθλητές-τριες ανά αγώνισμα.
Παίδες
- 100 – ΕΚΧΟΣΟΥ ΕΝΤΥ 2004 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
- 100 – ΤΑΣΣΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 2005 ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
- 200 – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΒ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
- 200 – ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
- 400 – ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2004 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
- 400 – ΑΡΑΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- 800 – ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2004 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
- 800 – ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
- 1500 – ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
- 1500 – ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
- 3000 – ΣΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓ 2004 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ
- 3000 – ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
- 110 εμπ. – ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
- 110 εμπ. – ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
- 400 εμπ. – ΠΑΠΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
- 400 εμπ. – ΜΑΛΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
- 2000 στ. – ΚΙΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
- 2000 στ. – ΒΑΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- ΥΨΟΣ – ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑ 2005 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ
- ΥΨΟΣ – ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2006 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
- ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ – ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
- ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ – ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
- ΜΗΚΟΣ – ΔΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
- ΜΗΚΟΣ – ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡ 2005 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
- ΤΡΙΠΛΟΥΝ – ΓΡΕΨΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ
- ΤΡΙΠΛΟΥΝ – ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
- ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ – ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
- ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ – ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ
- ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ – ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛΛΑ
- ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ – ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ – ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
- ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ – ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
- ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
- ΔΕΚΑΘΛΟ – ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ
- ΔΕΚΑΘΛΟ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΤΟ ΗΡΩΙΚΟ
Κορασίδες
- 100 – ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
- 100 – ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
- 200 – ΚΑΡΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
- 200 – ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
- 400 – ΙΒΙΤΣ, ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
- 400 – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
- 800 – ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΒΕΡΓΙΝΑ
- 800 – ΠΑΠΑΧΕΛΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
- 1500 – ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
- 1500 – ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
- 3000 – ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΘΗ 2004 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
- 3000 – ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
- 100 εμπ. – ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 ΑΣΦ ΣΤΙΒ ΑΡ Β ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
- 100 εμπ. – ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ 2004 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ
- 400 εμπ. – ΚΑΡΒΟΥΝΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2004 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ
- 400 εμπ. – ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
- 2000 στ. – ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
- 2000 στ. – ΚΟΥΒΑΡΑ ΝΙΟΒΗ 2004 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ
- ΥΨΟΣ – ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ
- ΥΨΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ – ΦΛΩΡΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΛΙΝΑ-ΑΜΑΛΙΑ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ – ΒΡΑΔΗ ΗΡΩ 2004 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ
- ΜΗΚΟΣ – ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΕΛΑΓ 2004 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
- ΜΗΚΟΣ – ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ
- ΤΡΙΠΛΟΥΝ – ΒΟΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
- ΤΡΙΠΛΟΥΝ – ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2005 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
- ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ – ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
- ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ – ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
- ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ – ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΟΦΗ
- ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ – ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
- ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ – ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
- ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ – ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 2006 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
- ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ – ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
- ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ – ΜΑΡΙΝΟΥ ΡΩΞΑΝΗ-ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ 2004 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
- ΕΠΤΑΘΛΟ – ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
- ΕΠΤΑΘΛΟ – ΚΑΛΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΣΑ ΚΟΛΕΓΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ