100 Μ

1 Α ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 10.97 /-3,1
2 Α ΚΡΟΥΣΟΡΑΤΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ 2002 Α.Σ.ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11.31 /-3,1
3 Α ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11.33 /-3,1
4 Α ΤΟΠΚΑΡΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 2001 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 11.37 /-3,1
5 Δ ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 11.40 /-1,1
6 Β ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2005 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑ 1964 11.41 /-2,7
7 Β ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 11.43 /-2,7
8 Α ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 11.54 /-3,1
9 Γ ΝΤΕΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1996 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ 11.632 /-2,7
10 Γ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1998 Π.Α.Ο.Κ 11.638 /-2,7
11 Β ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2003 Π.Α.Ο.Κ 11.65 /-2,7
12 Γ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 11.66 /-2,7
13 Γ ΜΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2004 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 11.67 /-2,7
14 Δ ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΟΚΑΚ 11.71 /-1,1
15 Δ ΖΗΜΝΑΣ ΘΑΝΟΣ 2005 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 11.74 /-1,1
16 Δ ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 Π.Α.Ο.Κ 11.81 /-1,1
17 Β ΓΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 Γ.Σ.Β. “Η ΝΙΚΗ” 11.815 /-2,7
18 Β ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2004 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11.818 /-2,7
19 Α ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1993 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 11.91 /-3,1
20 Δ ΜΠΕΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 11.97 /-1,1
21 Γ ΚΑΡΑΚΥΡΓΙΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 2000 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 11.99 /-2,7
22 Β ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ 2005 ΠΟΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 12.04 /-2,7
23 Δ ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑ 1964 12.13 /-1,1
24 Γ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1982 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 12.32 /-2,7

400 Μ

1 Α ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 47.50
2 Α ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 48.21
3 Α ΝΤΡΕΒΙΣΙ ΝΙΚΟΛΙΝ 2003 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 48.54
4 Α ΤΖΙΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 1997 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 49.83
5 Β ΧΙΝΤΕΡΣΑ ΕΡΝΕΣΤΟ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 50.83
6 Α ΝΤΕΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1996 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ 50.91
7 Γ ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2005 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑ 1964 50.95
8 Α ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1999 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 51.02
9 Β ΡΕΙΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 51.29
10 Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 53.16
11 Β ΦΑΡΛΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 54.47
12 Γ ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑ 1964 54.74
13 Β ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 55.29
14 Β ΞΌΦΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 56.35
15 Γ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑ 1964 1’01.65

800 Μ

1 ΜΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 Α.Σ.Ν.ΟΡ/ΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 1.52.29
2 ΜΠΟΖΟΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1990 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1.55.01
3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2000 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1.56.14
4 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1.57.21
5 ΒΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1.58.11
6 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1.58.88
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 2.04.07
8 ΣΤΟΪΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2.06.03
9 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΠΣ 2.09.27
10 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 Γ.Σ.Β. “Η ΝΙΚΗ” 2.13.55
11 ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2.43.20

MHKOΣ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 7.69 /+1,4
2 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1997 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7.65 /+1,8
3 ΤRAJKOVSKI ANTREAS 1993 ΝΟRTH MACEDONIA 7.60 /+2,0
4 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7.40 /+1,8
5 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7.24 /+1,4
6 ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 Π.Α.Ο.Κ 7.22 /+4,7
7 ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 7.08 /+1,9
8 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 7.02 /+3,2
9 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 2004 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 6.77 /+1,8
10 ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΜΠΟΓΚΝΤΑΝ 2003 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 6.51 /+1,5
χ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ Α

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 15.45 /+2,0
2 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 15.00 /+1,5
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.74 /+1,7
4 ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 Π.Α.Ο.Κ 14.67 /+1,7
5 ΓΡΕΨΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 14.65 /+1,4
6 ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2003 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 14.64 /+1,6
7 ΜΟΝΟΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.58 /+1,9
8 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 14.53 /+2,0
9 ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 Γ.Σ.Β. “Η ΝΙΚΗ” 13.87 /+1,5
10 ΓΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13.42 /+1,9
11 ΓΑΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 13.39 /+2,0
12 ΝΑΛΜΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 12.63 /+1,9

ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 19.75
2 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 18.89
3 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.87
4 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΟΧΡΕΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1995 Π.Α.Ο.Κ 15.72
5 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 13.61
6 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 12.24

100 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 Α ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗ 2003 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.79 /-2,0
2 Α ΜΠΑΡΤΖΟΥ ΑΝΝΑ-ΕΥΔΟΞΙΑ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 12.16 /-2,0
3 Α CHAΚAROVA PLAMENA 2005 BULGARIA 12.19 /-2,0
4 Α ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ 2002 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 12.56 /-2,0
5 Α ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 12.75 /-2,0
6 Α ΒΑΣΣΟΥ ΕΛΕΝΑ 2003 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93 12.77 /-2,0
7 Β ΛΥΡΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ 2005 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 12.85 /-1,7
8 Β ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΠΗΝΕΛΌΠΗ 2001 ΑΣ ΆΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 13.11 /-1,7
9 Γ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.20 /-1,4
10 Γ ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2006 Γ.Σ.Β. “Η ΝΙΚΗ” 13.21 /-1,4
11 Β ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 13.25 /-1,7
12 Β ΣΑΪΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 Α.Σ.ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 13.27 /-1,7
13 Β ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1999 Π.Α.Ο.Κ 13.28 /-1,7
14 Γ ΑΒΡΑΑΜ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2006 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 13.38 /-1,4
15 Α ΧΑΤΖΗΠΑΠΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 13.48 /-2,0
16 Γ ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 13.49 /-1,4
17 Β ΠΙΤΣΑΒΟΥ ΕΛΕΝΗ 1997 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 13.52 /-1,7
18 Β ΚΟΜΝΗΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 13.58 /-1,7
19 Γ ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 Π.Α.Ο.Κ 13.67 /-1,4
20 Γ ΑΓΡΟΚΩΣΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2005 Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 14.02 /-1,4

400 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 Α ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 57.06
2 Α ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΩΝΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 57.79
3 Α ΦΩΚΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 58.13
4 Α ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 58.92
5 Α ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 59.05
6 Β ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΙΗ 2005 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 1’00.18
7 Β ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1’01.43
8 Β ΚΟΤΑΡΕΛΑ ΡΑΦΑΕΛΑ – ΑΝΤΩΝΙΑ 2007 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑ 1964 1’02.39
9 Β ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 1’02.44
10 Β ΜΥΡΤΕΖΑ ΣΑΡΑ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 1’02.48

800 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2.17.64
2 ΜΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2.18.05
3 ΧΑΤΖΗΛΑΣΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2.22.94
4 ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 Γ.Σ.Β. “Η ΝΙΚΗ” 2.24.28
5 ΓΚΡΕΖΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2002 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2.24.65
6 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2.27.16
7 ΤΣΙΤΣΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2001 Γ.Σ.Β. “Η ΝΙΚΗ” 2.28.14
8 ΦΑΡΔΕΛΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2006 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 2.28.91
9 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 2006 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 2.30.92
10 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 Α.Ο. ΔΡΑΜΑΣ 2.32.84
11 ΔΕΔΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Γ.Σ.Β. “Η ΝΙΚΗ” 2.33.33
12 ΜΩΥΣΗ ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Ο. ΔΡΑΜΑΣ 2.33.93
13 ΤΣΙΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 Γ.Σ.Β. “Η ΝΙΚΗ” 2.37.27
14 ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ 2006 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2.41.37

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΜΠΕΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 1997 Γ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 6.38 /+1,8
2 ΧΑΪΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΠΑΟΚ 6.36 /+1,8
3 ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 5.87 /+1,9
4 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 5.74 /+1,4
5 ΜΟΖΑ ΑΝΝΑ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 5.74 /+2,6
6 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΛΑΓΙΑ 2004 ΟΚΑΚ 5.70 /+2,5
7 ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ 2003 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5.66 /+3,1
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2000 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 5.58 /+1,9
9 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1999 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 5.48 /+1,7
10 ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΓΑΣ ΕΝΙΠΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 5.42 /+3,0
11 ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ 2007 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 5.39 /+1,9

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 NACHEVA ALEXANDRA 2001 BULGARIA 13.92 /+1,3
2 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 1990 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.56 /+1,9
3 ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1997 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 12.75 /+1,8
4 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1992 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 12.52 /+1,4
5 ΝΤΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1995 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 12.44 /+1,9
6 ΜΙΖΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 Π.Α.Ο.Κ 12.36 /+1,4
7 ΝΑΖΙΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1996 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12.26 /+1,4
8 ΖΑΡΑΓΚΑ ΜΕΛΙΝΑ 2007 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 11.93 /+2,0
9 ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 Γ.Σ.Β. “Η ΝΙΚΗ” 11.92 /+1,3
10 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 2005 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 11.79 /+1,2
11 ΧΑΛΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 2005 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 11.77 /+1,2
12 ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ 2003 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 11.38 /+2,0
χ ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΞΕΝΗ 2001 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ Α

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 BUKVIC ZORANA 1993 SERBIA 1.76
2 ΧΡΙΣΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.74
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2000 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1.71
4 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1.65
5 ΛΙΝΤΟΒΟΗ ΜΕΛΙΝΑ 2005 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1.59
6 ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 1.48
7 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ Α

ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ18

1 ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.31
2 ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13.27
3 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 Π.Α.Σ ΦΛΩΡΙΝΑ 11.94
4 ΑΖΑ ΠΕΛΑΓΙΑ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.65
5 ΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 9.68
6 ΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 9.41
7 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ 2005 Φ.Ο.ΑΡΙΔΑΙΑΣ 9.00
8 ΚΙΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 8.27

80 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ

1 Γ ΤΑΣΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ΄93 9.90 /-1,4
2 Α ΜΑΖΛΟΥΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 10.06 /-1,8
3 Α ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 Ο.Π.Θ. 10.07 /-1,8
4 Α ΜΙΜΙΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 Π.Α.Σ ΦΛΩΡΙΝΑ 10,133 /-1,8
5 Γ ΣΙΦΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 10,135 /-1,4
6 Β ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2007 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 10.32 /-2,5
7 Γ ΚΟΚΟΝΟΖΙ ΦΑΜΠΙΑΝ 2007 ΑΟΣ ΠΕΛΛΑ 10.36 /-1,4
8 Β ΜΠΙΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2007 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 10.37 /-2,5
9 Β ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2008 Π.Α.Σ ΦΛΩΡΙΝΑ 10.42 /-2,5
10 Α ΑΛΑΒΕΡΑΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 2007 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ”ΑΔΩΝΙΣ” 10.43 /-1,8
11 Α ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 10.53 /-1,8
12 Γ ΤΑΣΚΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2008 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ΄93 10.64 /-1,4
13 Β ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 2008 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 10.71 /-2,5
14 Β ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ 2008 ΑΟΣ ΠΕΛΛΑ 10.81 /-2,5
15 Α ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2008 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 10.85 /-1,8
16 Β ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2007 Π.Α.Σ ΦΛΩΡΙΝΑ 11.33 /-2,5
17 Γ ΑΪΝΑΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2009 Φ.Ο.ΑΡΙΔΑΙΑΣ 11.47 /-1,4

80 Μ K16 KOΡΙΤΣΙΩΝ

1 Α ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 10.46 /-1,7
2 Α ΚΟΝΤΟΝΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2008 Γ.Σ.Β. “Η ΝΙΚΗ” 10,631 /-1,7
3 Α ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 10,639 /-1,7
4 Β ΠΑΡΩΤΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 2007 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 10.83 /-2,7
5 Γ ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 2008 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 10.85 /-1,8
6 Δ ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2007 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 10.87 /-2,0
7 Α ΔΑΓΚΛΗ ΕΙΡΉΝΗ 2007 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 10.90 /-1,7
8 Α ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2008 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 10.92 /-1,7
9 Β ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 10.99 /-2,7
10 Α ΤΣΙΦΟΥΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2007 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 10.99 /-1,7
11 Γ ΜΠΟΣΤΑΝΙΤΗ ΑΝΘΗ 2007 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 11.02 /-1,8
12 Α ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΜΕΛΙΝΑ 2009 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 11.08 /-1,7
13 Ε ΓΑΡΓΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2008 ΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ 11.16 /-2,3
14 Β ΤΡΑΓΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2009 Π.Α.Ο.Κ 11.18 /-2,7
15 Γ ΣΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 2008 Γ.Σ.Β. “Η ΝΙΚΗ” 11.31 /-1,8
16 Δ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2009 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ”ΑΔΩΝΙΣ” 11.32 /-2,0
17 Γ ΡΕΝΤΖΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2007 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ”ΑΔΩΝΙΣ” 11.39 /-1,8
18 Γ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.42 /-1,8
19 Β ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ”ΑΔΩΝΙΣ” 11.46 /-2,7
20 Β ΣΙΑΜΟΡΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 11.49 /-2,7
21 Γ ΝΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2007 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 11.50 /-1,8
22 Δ ΙΩΑΚΕΙΜΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2009 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ”ΑΔΩΝΙΣ” 11.53 /-2,0
23 Δ ΜΠΑΔΕΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 11.57 /-2,0
24 Ε ΝΤΙΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2008 ΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ 11.60 /-2,3
25 Δ ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.65 /-2,0
26 Β ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.96 /-2,7
27 Δ ΔΟΥΜΑ ΑΛΙΚΗ 2007 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 12.04 /-2,0
28 Ε ΣΚΙΡΤΑ ΑΝΘΗ 2008 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 12.07 /-2,3
29 Ε ΜΠΙΖΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2007 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 12.16 /-2,3
30 Ε ΚΑΡΑΝΔΡΕΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 12.21 /-2,3

1200 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ

1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3.18.80
2 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΑΟΣ ΠΕΛΛΑ 3.29.34
3 ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2008 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 3.32.63
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2007 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3.33.02
5 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2007 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3.50.49
6 ΝΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3.53.14
7 ΤΕΡΖΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2008 ΑΟΣ ΠΕΛΛΑ 4.03.80
8 ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2009 Π.Α.Ο.Κ 4.04.34
9 ΑΔΑΜΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 4.10.22
10 ΣΠΥΡΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4.15.43
11 ΜΑΡΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4.17.81

1200 Μ K16 KOΡΙΤΣΙΩΝ

1 ΠΑΤΣΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2007 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4.02.09
2 ΞΥΝΑΔΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 2007 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4.05.75
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2008 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4.08.43
4 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΝΑ 2007 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4.19.42
5 ΚΟΥΤΛΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 4.21.74
6 ΔΙΑΛΕΓΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 4.23.54
7 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 4.27.05
8 ΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2009 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4.28.21
9 ΧΑΤΖΗΘΕΟΛΟΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2007 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4.28.28
10 ΜΑΜΟΥΛΙΑ ΑΝΑΝΟ 2009 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 4.30.35
11 ΔΕΜΟΥΡΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2009 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 4.31.27
12 ΚΑΡΑΦΩΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2009 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 4.31.51
13 ΟΥΓΚΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 Φ.Ο.ΑΡΙΔΑΙΑΣ 4.37.11
14 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2008 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 4.37.86
15 ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ-ΚΑΜΕΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2009 Φ.Ο.ΑΡΙΔΑΙΑΣ 4.41.17
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 2009 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 5.13.31

Προηγούμενο άρθροCaen: Με 3 χάλκινα η Β’ ημέρα
Επόμενο άρθροΑλεξάνδρεια: Όριο η Εμμανουηλίδου στα 100μ. και καλά άλματα

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ