ΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ

Με τη συμμετοχή 57 αγοριών και 62 κοριτσιών, και 9 συλλόγων, έγιναν το Σάββατο 20-3-2010 στην Αλεξ/πολη οι διασυλλογικοί αγώνες σύνθετων ΠΠ Β και ΠΚ Β:
Αποτελέσματα

ΠΠ Β
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ. ΓΕΝΝ
ΤΡΙΑΘΛΟ Α (60μ-μήκος-1000μ)
1 ΤΖΑΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 97 1.184 β.
2 ΤΣΙΑΦΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 97 1.158 β.
3 ΠΑΠΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 97 1.106 β.
4 ΝΤΟΥΒΕΛΟΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 97 1.088 β.
5 ΝΙΔΕΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 97 1.049 β.
6 ΛΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 98 1.033 β.
ΤΡΙΑΘΛΟ Β (60μ.εμπ.-μήκος-ύψος)
1 ΚΑΡΑΒΕΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 97 985 β.
2 ΒΑΣΙΛΟΥΔΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 929 β.
3 ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 98 760 β.
4 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 98 731 β.
5 ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΙΓΚΟΡ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 714 β.
6 ΚΑΤΑΓΗΣ ΖΩΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 97 659 β.
ΤΡΙΑΘΛΟ Γ (60μ-σφαίρα-μπαλάκι)
1 ΜΠΕΗΣ ΤΡΙΑΝΤ ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 97 1.404 β.
2 ΚΕΡΕΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 97 1.279 β.
3 ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 97 1.230 β.
4 ΓΙΤΣΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 97 1.168 β.
5 ΑΓΓΕΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 98 999 β.
6 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 97 954 β.

ΠΚ Β
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ. ΓΕΝΝ
ΤΡΙΑΘΛΟ Α (60μ-μήκος-1000μ)
1 ΜΕΛΕΤΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 97 1.379 β.
2 ΠΛΕΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 98 1.228 β.
3 ΠΡΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 97 1.198 β.
4 ΠΟΥΡΛΙΑΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 98 1.044 β.
5 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 98 918 β.
6 ΜΑΝΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 98 906 β.
ΤΡΙΑΘΛΟ Β (60μ.εμπ.-μήκος-ύψος)
1 ΚΕΠΕΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 1.364 β.
2 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 1.125 β.
3 ΝΤΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 97 681 β.
4 ΚΟΥΙΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 98 570 β.
ΤΡΙΑΘΛΟ Γ (60μ-σφαίρα-μπαλάκι)
1 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 97 1.633 β.
2 ΝΤΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 98 1.377 β.
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 97 1.153 β.
4 ΣΠΟΥΡΙΤΑ ΜΑΡΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 1.100 β.
5 ΜΑΓΓΙΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 98 1.092 β.
6 ΜΠΙΔΙΚΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 97 1.039 β.

Και ανά αγώνισμα…. (από δίπλα σε παρένθεση το τρίαθλο, όπου το αγώνισμα υπάρχει σε δύο τρίαθλα)
ΠΠ Β
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔ
60μ
1 ΠΑΠΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 97 7,8 (Α)
1 ΤΣΙΑΦΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 97 7,8 (Α)
3 ΤΖΑΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 97 7,9 (Α)
4 ΖΟΥΜΠΕΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 97 8,1 (Α)
5 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 8,4 (Α)
5 ΝΤΟΥΒΕΛΟΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 97 8,4 (Α)
60μ.εμπ
1 ΚΑΡΑΒΕΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 97 10,4
2 ΒΑΣΙΛΟΥΔΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 10,9
3 ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΙΓΚΟΡ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 11,1
4 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 98 11,2
5 ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 98 11,7
6 ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 98 12,0
1000 μ
1 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 3.10.1
2 ΝΙΔΕΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 97 3.20.3
3 ΝΤΟΥΒΕΛΟΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 97 3.26.9
4 ΛΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 98 3.28.6
5 ΝΤΕΛΗ ΧΑΣΑΝ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 98 3.31.0
6 ΔΕΡΕΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 98 3.33.4
Μήκος
1 ΤΣΙΑΦΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 97 5,01 (A)
2 ΤΖΑΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 97 4,81 (A)
3 ΠΑΠΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 97 4,78 (A)
4 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΡΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 4,76 (A)
5 ΖΟΥΜΠΕΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 97 4,66 (A)
6 ΚΑΡΑΒΕΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 97 4,60 (B)
Ύψος
1 ΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 98 1,38
1 ΒΑΣΙΛΟΥΔΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 1,38
1 ΚΑΤΑΓΗΣ ΖΩΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 97 1,38
4 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 98 1,35
5 ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 98 1,30
5 ΚΑΡΑΒΕΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 97 1,30
5 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 1,30
Σφαίρα
1 ΜΠΕΗΣ ΤΡΙΑΝΤ ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 97 9,64
2 ΓΙΤΣΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 97 9,49
3 ΚΕΡΕΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 97 9,21
4 ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 97 8,20
5 ΑΧΛΕΒΑΝΤΙΑΝΗ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 7,93
6 ΑΓΓΕΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 98 7,65
Μπαλάκι
1 ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 97 58,15
2 ΚΕΡΕΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 97 56,55
3 ΜΠΕΗΣ ΤΡΙΑΝΤ ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 97 50,75
4 ΑΓΓΕΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 98 47,50
5 ΓΙΤΣΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 97 42,60
6 ΦΑΚΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 98 39,80

ΠΚ Β
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔ
60μ
1 ΜΕΛΕΤΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 97 8,6 (Α)
1 ΠΡΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 97 8,6 (Α)
3 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 97 8,7 (Α)
4 ΜΑΝΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 98 8,8 (Α)
4 ΠΟΥΡΛΙΑΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 98 8,8 (Α)
6 ΜΑΛΑΔΕΝΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 97 8,9 (Α)
6 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 98 8,9 (Α)
60μ.εμπ
1 ΚΕΠΕΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 11,3
2 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 11,7
3 ΝΤΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 97 12,9
4 ΚΟΥΙΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 98 14,1
1000 μ
1 ΠΛΕΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 98 3.44.0
2 ΜΕΛΕΤΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 97 3.48.9
3 ΠΟΥΡΛΙΑΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 98 3.57.5
4 ΠΡΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 97 3.58.4
5 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 97 4.02.2
6 ΔΑΛΚΑΡΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 98 4.03.8
Μήκος
1 ΜΕΛΕΤΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 97 4,68 (A)
2 ΠΛΕΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 98 4,44 (A)
3 ΠΡΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 97 4,28 (A)
4 ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 97 4,18 (A)
5 ΚΕΠΕΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 4,17 (B)
6 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΖΩΗ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 97 3,96 (A)
Ύψος
1 ΚΕΠΕΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 1,45
2 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 1,33
3 ΝΤΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 97 1,10
4 ΚΟΥΙΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 98 1,15
Σφαίρα
1 ΜΠΙΔΙΚΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 97 8,20
2 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 97 8,14
3 ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 97 7,02
4 ΝΤΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 98 6,97
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 97 6,88
6 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 98 6,81
6 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 6,81
Μπαλάκι
1 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 97 51,50
2 ΝΤΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 98 44,10
3 ΒΑΡΣΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 97 37,95
3 ΔΕΡΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 97 37,95
5 ΜΠΙΔΙΚΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 97 37,40
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 97 36,15

ΥΓ
Οι αγώνες γίνονται εξαιρετικά νωρίς, τουλάχιστον για την περιοχή μας. Δεν είχαν περάσει ούτε 10 μέρες που έλιωσαν τα χιόνια στο Διδυμότειχο και στην Ορεστιάδα, οπότε τα παιδιά κατέβηκαν ουσιαστικά για “ξεμούδιασμα”
ΥΓ2 Ο 9ος σύλλογος (σε περίπτωση που κάποιος μετρήσει τους συλλόγους που φαίνονται πιο πάνω) ήταν ο Επιμηθέας Διδυμοτείχου (μη με ρωτήσετε τι και πως: δεν μπορώ να απαντήσω, τουλ. όχι δημόσια)

Λίγο καθυστερημένα, αλλά λίγο τα προβλήματα με το ubuntu 10.04 που κατέβασα, λίγο κάποια προσωπικά….
Οι εξάδες λοιπόν από τους διασυλλογικούς Θράκης ΠΠ – ΠΚ Β’ και μίνι, που έγιναν στην Αλεξ/πολη στις 15 Μαΐου 2010:

ΠΠ Β’
60 μέτρα
1 ΠΑΠΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 97 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 7,7
2 ΤΖΑΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 7,9
3 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8,4
4 ΣΑΡΗΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 98 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 8,7
5 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8,9
6 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 9,0

150 μέτρα
1 ΤΣΙΑΦΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 19,5
2 ΖΟΥΜΠΕΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 20,9

1000 μέτρα
1 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.07.8
2 ΝΙΔΕΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 97 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 3.15.4
3 ΝΤΟΥΒΕΛΟΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ 97 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 3.16.7
4 ΔΕΒΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3.19.7
5 ΝΤΕΛΗ ΧΑΣΑΝ 98 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 3.21.3
6 ΛΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 98 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 3.30.1

60 εμπόδια
1 ΚΑΡΑΒΕΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 10.0
2 ΜΑΡΚΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.1
3 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΙΓΚΟΡ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 12.0

4×60 μετρα
1 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 32.8
2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 33.8
3 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 34.4
4 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 34.8

Μήκος
1 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΡΗΣ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.78
2 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 97 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 4.75
3 ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.56
4 ΜΠΑΖΔΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4.15
5 ΜΗΛΙΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 98 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 4.14
6 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 98 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.63

Ύψος
1 ΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤ 97 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1.46
2 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.46
3 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.40
4 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.40
5 ΒΑΣΙΛΟΥΔΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.37
6 ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 1.31

Σφαίρα
1 ΓΙΤΣΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 97 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 10,61
2 ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΕΠΙΜΗΘΕΑΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 9,75
3 ΧΟΥΣΙΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 9,49
4 ΤΑΣΙΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 8,34
5 ΔΕΛΗΓΚΟΥΝΤΙΝΗΣ ΖΗΣΗΣ 98 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 7,00

Μπαλάκι
1 ΚΕΡΕΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 51,76
2 ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 97 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 51,27
3 ΑΓΓΕΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 98 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 46,41
4 ΦΑΚΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 98 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 43,24
5 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 42,51
6 ΚΕΡΕΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 38,42

ΠΚ Β’
60 μέτρα
1 ΜΑΝΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8,5
2 ΠΟΥΡΛΙΑΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 8,7
3 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 8,8
4 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 8,9
5 ΚΑΜΑΡΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8,9
6 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 98 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 9,0

150 μέτρα
1 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 22.0
2 ΜΑΛΑΔΕΝΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 22.1

1000 μέτρα
1 ΠΛΕΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘ 98 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 3.30.0
2 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3.54.2
3 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 98 ΕΠΙΜΗΘΕΑΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 3.56.5
4 ΝΤΙΚΜΕ ΑΙΣΟΥ 97 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 3.58.0
5 ΠΑΡΑΣΧΟΥΔΗ ΛΕΜΟΝΙΑ 98 ΕΠΙΜΗΘΕΑΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 3.59.8
6 ΔΑΛΚΑΡΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4.02.7

60 εμπόδια
1 ΠΡΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 97 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 10.5
2 ΝΤΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.3
3 ΝΑΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.8
4 ΛΟΥΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 97 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 11.9
5 ΚΟΥΙΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 98 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 12.4

40×60
1 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 33.9
2 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 34.0
2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 36.4
3 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 36.7

Μήκος
1 ΜΕΛΕΤΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 97 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 4,20
2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΖΩΗ 97 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 3,89
3 ΚΟΥΤΡΑ ΜΑΡΙΑ 97 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3,87
4 ΓΚΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3,81
5 ΚΟΥΤΡΟΥΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3,80
6 ΚΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 97 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 3,73

Ύψος
1 ΚΕΠΕΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1,50
2 ΠΛΕΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 98 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 1,28
3 ΚΟΤΖΙΑΚΑΛΦΑ ΜΑΡΙΑ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1,22
4 ΠΡΙΝΤΖΟΥ ΜΑΓΔΑ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 1,19
5 ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1,19
6 ΑΓΟΡΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1,05

Σφαίρα
1 ΜΠΙΔΙΚΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 97 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 8,54
2 ΤΟΠΑΛΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ 97 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 8,07
3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 7,75
4 ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 97 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 7,32
5 ΧΑΜΟΥΚΑΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 98 ΕΠΙΜΗΘΕΑΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 6,66
6 ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ ΕΛΒΙΡΑ 98 ΕΠΙΜΗΘΕΑΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 6,17

Μπαλάκι
1 ΣΑΛΗΟΓΛΟΥ ΜΑΚΜΟΥΛΕ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 54.89
2 ΠΕΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 47,22
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 97 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 35,16
4 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 33,50
5 ΣΠΟΥΡΙΤΑ ΜΑΡΙΑ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 27,42
6 ΣΕΦΕΡΙΔΟΥ ΧΑΙΔΩ 98 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 27,17

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
50 μέτρα
1 ΚΟΛΤΣΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 7,4
2 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 7,4
3 ΓΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 7,7
4 ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 99 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 7,7
5 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 01 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 7,7
6 ΤΖΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 7,8

1000 μέτρα
1 ΚΙΟΥΡΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 99 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 3.48.1
2 ΝΤΟΥΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 3.49.8
3 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 99 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 3.56.8
4 ΑΔΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.49.2

4×50 μετρα
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 30.8
2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 30.8
3 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 31.9
4 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 36.5

Μήκος
1 ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4,80
2 ΓΙΟΦΤΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4,10
3 ΤΣΙΝΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3,99
4 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3,88
5 ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3,85
6 ΣΑΛΗΜΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3,82

Ύψος
1 ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1,31
2 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞ 00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1,16
3 ΔΟΥΡΓΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1,13
4 ΔΗΜΑΡΑΣ ΦΑΝΗΣ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1,00
4 ΠΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1,00

Μπαλάκι
1 ΧΑΜΟΥΚΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 99 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 41,57
2 ΣΟΥΛΕΙΜΑΝΟΓΛΟΥ ΧΑΣΑΝ 99 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 36,90
3 ΓΚΑΓΚΑΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 99 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 36,04
4 ΣΥΡΙΤΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 00 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 31,63
5 ΣΟΥΛΕΙΜΑΝΟΓΛΟΥ ΜΕΜΕΤ 00 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 31,36
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ 99 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 31,10

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
50 μέτρα
1 ΦΡΑΤΖΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8,2
2 ΤΣΙΟΜΠΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 00 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 8,2
3 ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8,4
3 ΚΟΛΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8,4
5 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 00 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 8,5
6 ΚΑΛΟΤΣΟΥΚΑΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 01 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 8,5

1000 μέτρα
1 ΛΑΜΠΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.11.6
2 ΚΟΝΤΑΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.20.4
3 ΚΑΡΑΒΕΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 99 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 4.35.0
4 ΑΝΤΑΜΠΟΥΦΗ ΑΝΝΑ 00 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 4.40.5
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 99 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 4.43.9
6 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 99 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 4.59.4

40×50
1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 32.6
2 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 32.7
3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 32.8
3 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 33.1
4 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 36.9

Μήκος
1 ΠΟΛΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3,82
2 ΣΠΟΥΡΙΤΑ ΕΛΕΥΘ 00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3,58
3 ΖΑΜΠΙΤΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3,55
4 ΠΑΤΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3,46
5 ΛΙΟΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3,45
6 ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3,40

Ύψος
1 ΑΓΙΟΠΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 1,25
2 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1,19
3 ΠΟΛΥΧΡΟΥ ΑΝΑΣΤ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1,16
4 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΡΑ 99 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1,13
4 ΓΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓ 99 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1,13
6 ΧΑΡΙΤΟΥΔΗ ΖΩΗ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1,10

Μπαλάκι
1 ΒΑΣΙΛΟΥΔΙΑ ΜΑΡΙΑ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 28,67
2 ΛΟΜΗ ΔΙΑΜΑΝΤ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 25,45
3 ΜΗΤΗΛΕΤΣΗ ΑΘΑΝ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 19,02
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΘΕΟΠΙΑ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 18,96
5 ΠΑΡΙΣΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 00 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 18,77
6 ΤΣΙΑΦΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 99 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 18,09

60μ ΕΜΠ ΠΠΒ
1. Κουβάς Κων/νος ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 12″6

60Μ ΠΠΒ
1. ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 8″35
2. ΧΑΜΠΙΜΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 8″42
3. ΜΠΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΟΠ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 8″95

150Μ ΠΠΒ
1. ΜΑΡΓΡΙΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 18″9
2. ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΠ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 19″2
3. ΚΑΡΔΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 22″1

1000Μ ΠΠΒ
1. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3’21″47
2. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3’28″00
3. ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 3’44″10

ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ
1. ΝΤΑΓΙΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 5.79μ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΒ
1. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΝΒΑΓΓΕΛΗΣ ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 8.97μ
2. ΒΑΡΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 8.96μ
3. ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΟΣ ΛΙΑΣ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 5.51μ

50Μ ΠΠ ΜΙΝΙ
1. ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 7″44
2. ΞΕΚΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 8″20

1000Μ ΠΠ ΜΙΝΙ
1. ΦΡΑΓΚΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 4’17″20


ΜΗΚΟΣ ΠΠ ΜΙΝΙ
1. ΤΡΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4,30μ
2. ΣΟΒΟΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 4,24μ
3. ΧΑΜΠΙΜΠΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.19μ


60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΒ
1. ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 11″1
2. ΣΥΡΙΓΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 11″3
3. ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 13″1

60Μ ΠΚΒ
1. ΓΚΕΚΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 8″58
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΩΝΙΚΞΗ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 8″73
3. ΝΙΑΜΟΝΙΤΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΑΣ ΜΥΡΩΝΑΣ 9″10

150Μ ΠΚΒ
1. ΜΑΝΤΖΟΡΟΥ ΕΛ. ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 21″4
2. ΤΖΙΚΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΑΣ ΜΥΡΩΝΑΣ 21″6
3. ΝΙΣΣΑΝ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 22″0

1000 ΠΚΒ
1. ΜΑΤΖΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 3’22″22
2. τΖΙΟΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 3’25″40
3. ΚΑΛΥΜΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣ ΜΥΡΩΝΑ 3’36″94


ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ
1. ΜΠΟΥΤΖΟΥ ΕΛΙΝΑ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.78μ
2. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.77μ
3. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΟΠ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 4.36μ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΒ
1. ΚΥΛΙΑΚΟΥΔΗ ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 7.36μ
2. ΚΟΠΙΤΟΡΗ ΑΘΗΝΑ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 7.07μ
3. ΜΠΕΘΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.52μ


ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΚΒ
1. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 1.50μ

4Χ60Μ ΠΚΒ
1. ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 35″09 (ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣ..-ΠΑΝΟΥ ΑΛ.-ΜΠΟΥΤΖΟΥΕΛ.-ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝ)
2. ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 36″09

50Μ ΠΚ ΜΙΝΙ
1. ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 8″11
2. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΣ ΜΥΡΩΝΑ 8″65

1000Μ ΠΚ ΜΙΝΙ
1. ΖΩΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 3’49″26
2. ΤΣΕΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 3’58″33
3. ΠΑΝΤΕΛΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΓΟΠ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 4’06″61


ΜΗΚΟΣ ΠΚ ΜΙΝΙ

1. ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.03μ
2. ΜΑΝΕΤΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΜΥΡΩΝΑΣ 3.89μ
3. ΧΑΤΖΗΣΑΘΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3.71μ

Αλεξανδρούπολη 25-9-2010, οι εξάδες:
(σημ. λόγω εργασιών στα γήπεδα Διδυμοτείχου και Ορεστιάδας, ο Σπάρτακος Διδυμοτείχου και ο ΑΟ Ορεστιάδας, δεν κατέβηκαν στους αγώνες – και για το Σπάρτακο μπορώ να πω ότι βασικός λόγος ήταν ο φόβος τραυματισμών λόγω ανεπαρκέστατης προπόνησης των παιδιών)

ΠΠ Β

60 μέτρα
1 ΠΑΠΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 97 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 7,8
2 ΣΑΡΗΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 98 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 8,9
3 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 9,0
4 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 9,2
5 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 98 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 9,2

150 μέτρα
1 ΤΣΙΑΦΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 18,7
2 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 20,8
3 ΝΤΕΛΗ ΧΑΣΑΝ 98 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 22.3
4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 22.8
5 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓ 98 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 23.0
6 ΛΙΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 98 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 23.7

1000 μέτρα
1 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.08.0
2 ΝΙΔΕΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 97 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 3.18.0
3 ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 98 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 3.23.0
4 ΛΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 98 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 3.25.4
5 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 3.35.0
6 ΔΕΒΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3.36.0

60 εμπόδια
1 ΚΑΡΑΒΕΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 9.8
2 ΒΑΣΙΛΟΥΔΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 9.9
3 ΜΑΡΚΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 10.9
4 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.9

4×60 μετρα
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 35.0
2 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 35.1
3 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 35.2

Μήκος
1 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 97 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 4.94
2 ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.79
3 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΡΗΣ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.72
4 ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4.38
5 ΜΗΛΙΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 97 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 4.22
6 ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4.13

Ύψος
1 ΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤ 97 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1.50
2 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.40
3 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.40
4 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.10

Σφαίρα
1 ΓΙΤΣΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 97 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 10.68
2 ΤΑΣΙΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 10.21

Μπαλάκι
1 ΑΓΓΕΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 98 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 52.05
2 ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 97 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 51.24
3 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 49.09
4 ΦΑΚΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 98 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 44.24
5 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 41.50
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 98 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 40.21

ΠΚ Β

60 μέτρα
1 ΜΑΝΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.5
2 ΔΑΛΚΑΡΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 8.8
2 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 8.8
4 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 8.9
4 ΚΟΥΤΡΟΥΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 8.9
6 ΚΑΜΑΡΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 9.0

150 μέτρα
1 ΠΟΥΡΛΙΑΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 21.0
2 ΜΑΛΑΔΕΝΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 22.8
3 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 22.9
4 ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 24.7

1000 μέτρα
1 ΠΛΕΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 98 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 3.32.6
2 ΝΤΙΚΜΕ ΑΙΣΟΥ 97 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 4.29.1

40×60
1 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 34.0
2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 34.8
3 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 35.0

Μήκος
1 ΝΑΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.41
2 ΔΑΟΥΤΗ ΛΥΔΙΑ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.32
3 ΓΚΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.09
4 ΔΕΛΗ ΔΑΝΑΗ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.92

Ύψος
1 ΚΕΠΕΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.45
2 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.34
3 ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.31
4 ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 1.28
5 ΠΛΕΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 98 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 1.18
6 ΑΓΟΡΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.13

Σφαίρα
1 ΠΕΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 8.82
2 ΠΡΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 97 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 8.60
3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 8.50
4 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.19
5 ΧΑΛΗΛ ΙΜΠΡΑΗΜ ΤΖΑΝΣΕΛ 97 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 7.28

Μπαλάκι
1 ΣΑΛΗΟΓΛΟΥ ΜΑΚΜΠΟΥΛΕ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 55.49
2 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 34.54
3 ΔΕΡΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 97 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 32.98
4 ΣΠΟΥΡΙΤΑ ΜΑΡΙΑ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 28.15
5 ΘΕΟΔΩΡΑΚΕΑ ΔΑΦΝΗ 97 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 28.00
6 ΓΑΛΟΥΣΗ ΦΡΕΙΔ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 18.44

ΜΙΝΙ αγόρια

50 μέτρα
1 ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 7.1
2 ΓΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 8.0
2 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 99 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 8.0
4 ΚΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.1
4 ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΑΡΗΣ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.1
4 ΣΑΛΗΜΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.1
7 ΜΕΛΕΤΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.2
8 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.3

1000 μέτρα
1 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.06.9
2 ΝΤΟΥΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 4.09.7
3 ΑΓΓΕΛΑΚΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.10.2
4 ΝΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4.12.1
5 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 00 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 4.18.1
6 ΔΗΜΑΡΑΣ ΦΑΝΗΣ 01 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.39.6

4×50 μετρα
1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 29.8
2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 30.6
3 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 32.9

Μήκος
1 ΓΙΟΦΤΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.15
2 ΤΣΙΝΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.06
3 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.05
4 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.85
5 ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.70
6 ΚΟΛΤΣΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.67
6 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.67

Ύψος
1 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.25
2 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝ 00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.15
3 ΔΟΥΡΓΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.10

Μπαλάκι
1 ΣΙΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 38.50
2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 32.83
3 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 01 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 30.17
4 ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 99 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 29.14
5 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 99 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 29.13
6 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 99 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 27.50

Μίνι κορίτσια

50 μέτρα
1 ΒΑΡΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 7.9
2 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΧΡ 00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.1
2 ΚΟΛΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.1
4 ΦΡΑΤΖΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8,2
5 ΔΕΛΗ ΣΟΦΙΑ 99 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 8,3
6 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 99 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 8.4

1000 μέτρα
1 ΛΑΜΠΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.05.0
2 ΔΡΑΓΑΝΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 99 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4.08.9
3 ΚΟΝΤΑΡΑ ΣΤΕΛΛΑ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.20.5
4 ΜΠΟΣΤΑΝΤΖΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.26.1
5 ΑΝΤΑΜΠΟΥΦΗ ΑΝΝΑ 00 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 4.40.1
6 ΔΗΜΟΥ ΟΛΓΑ 01 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.42.0

40×50
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 31.6
2 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 31.6
3 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 32.4

Μήκος
1 ΠΟΛΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3.75
2 ΣΠΟΥΡΙΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.70
3 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 00 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 3.60
4 ΠΙΤΑΤΖΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3.41
5 ΛΙΟΒΑ ΜΑΡΓ-ΦΩΤ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.36
6 ΔΟΥΡΓΟΥΤΗ ΠΟΛΙΝΑ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.32

Ύψος
1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΡΑ 99 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1.28
2 ΓΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓ 99 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1.25
3 ΠΟΛΥΧΡΟΥ ΑΝΑΣΤ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.19
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.16
5 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.13

Μπαλάκι
1 ΛΟΜΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 34.42
2 ΒΑΣΙΛΟΥΔΙΑ ΜΑΡΙΑ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 25.22
3 ΜΗΤΗΛΕΤΣΗ ΝΑΣΙΑ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 22.88
4 ΔΗΜΑΡΑ ΦΑΝΗ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 20.23

Το Σάββατο 18/9 έγιναν στα Μέγαρα οι διασυλλογικοι Παμπαίδων Παγκορασίδων Β και ΜΙΝΙ, της Β’ Φάσης Στους αγώνες αυτούς μετείχαν και άλλοι σύλλογοι εκτός Δυτικής Αττικής.
Τα αποτελέσματα με τους τρεις πρώτους κάθε αγωνίσματος είναι:


60μ Εμπ. ΠΠ-Β’
1 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 13¨40

ΜΗΚΟΣ ΠΠ-Β
1 ΡΙΖΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 5,22
2 ΖΑΡΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 4,15
3 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 4,13

60Μ ΠΠΒ
1 ΜΑΓΡΙΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 7″89
2 ΧΕΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 8″99
3 ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 9″20


ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΒ
1 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓ. ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 10.08
2 ΒΑΡΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 10,06
3 ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 8.65

150Μ ΠΠΒ
1 ΜΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΝΙΚ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠO 20″48
2 ΝΑΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 24″18
3 ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 24″55

1000Μ ΠΠΒ
1 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓ. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3’20″02
2 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤ. ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3’27″39
3 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 3’29″71


60Μ ΕΜΠ ΠΚΒ
1 ΤΕΡΤΙΠΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10″97
2 ΣΥΡΙΓΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 11″56
3 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΣΩΤ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 11″80


60Μ ΠΚΒ
1 ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 8″45
2 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 8″61
3 ΚΑΡΒΕΛΑ ΣΤΑΥΡ. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 8″70

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΒ
1 ΚΟΠΙΤΩΡΗ ΑΘΗΝΑ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 7,15
2 ΤΣΟΛΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤ. ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 6,20
3 ΚΙΤΣΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΓΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 6,10

ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ
1 ΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΙΑΝΝΑ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4,40
2 ΜΟΥΣΚΑΙ ΝΤΙΛΝΤΑ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 4,39
3 ΜΠΟΥΤΖΟΥ ΕΛΙΝΑ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4,39


ΥΨΟΣ ΠΚΒ
1 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤ. ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 1,40
2 ΓΙΟΒΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 1,25

150Μ ΠΚΒ
1 ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΑΡ. ΑΣ. ΜΥΡΩΝΑ 21″72
2 ΜΑΤΖΩΡΟΥ ΝΙΚ. ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 22″49
3 ΓΡΙΒΑ ΝΕΦΕΛΗ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 22″76

1000Μ ΠΚΒ
1 ΜΑΤΖΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 3’32″8
2 ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΜΑΡ. ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 3’42″3
3 ΣΑΡΑΚΗΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 3’47″6

50Μ ΠΚ ΜΙΝΙ
1 ΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7″84
2 ΠΑΣΣΑ ΣΟΦΙΑ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 8″01
3 ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Μ. ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 8″05

1000Μ ΠΚ ΜΙΝΙ
1 ΖΧΕΙΑΑ ΝΙΚΟΛ. ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 4’13″5
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΚΡ. ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 4’36″6
3 ΤΣΙΟΤΣΙΟΥ ΜΑΡ. ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 5’27″7

ΜΗΚΟΣ ΠΚ ΜΙΝΙ
1 ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΗ ΑΔΑΜ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4,02
2 ΔΑΝΙΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 2,86

50Μ ΠΠ ΜΙΝΙ
1 ΝΙΚΟΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 7″29
2 ΓΙΑΝΟΥΛΑΚΗΣ ΕΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90′ 7″87
3 ΚΑΤΑΒΑΤΗΣ ΚΩΝ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 8″19

1000 ΠΠ ΜΙΝΙ
1 ΦΕΡΔΕΡΙΓΟΣ ΙΩΑΝ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3’19″14
2 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΛΕΞ. ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4’10″10

ΜΗΚΟΣ ΠΠ ΜΙΝΙ
1 ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3,90
2 ΞΕΚΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3,88
3 ΤΡΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3,87

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΛΑΘΗ ΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΓΟΡΙΣΤΑ 50 ΜΙΝΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΥΚΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΣΗΜΕΙΩΣΑΝ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΙ Η ΠΕΜΠΤΗ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 50 ΜΙΝΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΡΑΒΕΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΟΥ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΓΡΑΨΟΥΝ ΣΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΤΑΛΘΗΚΑΝ ΣΤΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ.ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΙΝΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΘΑΡΡΥΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΙΒΟ.ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

Αλεξανδρούπολη 25-9-2010, οι εξάδες:
(σημ. λόγω εργασιών στα γήπεδα Διδυμοτείχου και Ορεστιάδας, ο Σπάρτακος Διδυμοτείχου και ο ΑΟ Ορεστιάδας, δεν κατέβηκαν στους αγώνες – και για το Σπάρτακο μπορώ να πω ότι βασικός λόγος ήταν ο φόβος τραυματισμών λόγω ανεπαρκέστατης προπόνησης των παιδιών)

ΠΠ Β

60 μέτρα
1 ΠΑΠΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 97 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 7,8
2 ΣΑΡΗΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 98 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 8,9
3 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 9,0
4 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 9,2
5 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 98 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 9,2

150 μέτρα
1 ΤΣΙΑΦΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 18,7
2 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 20,8
3 ΝΤΕΛΗ ΧΑΣΑΝ 98 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 22.3
4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 22.8
5 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓ 98 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 23.0
6 ΛΙΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 98 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 23.7

1000 μέτρα
1 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.08.0
2 ΝΙΔΕΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 97 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 3.18.0
3 ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 98 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 3.23.0
4 ΛΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 98 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 3.25.4
5 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 3.35.0
6 ΔΕΒΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3.36.0

60 εμπόδια
1 ΚΑΡΑΒΕΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 9.8
2 ΒΑΣΙΛΟΥΔΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 9.9
3 ΜΑΡΚΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 10.9
4 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.9

4×60 μετρα
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 35.0
2 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 35.1
3 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 35.2

Μήκος
1 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 97 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 4.94
2 ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.79
3 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΡΗΣ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.72
4 ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4.38
5 ΜΗΛΙΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 97 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 4.22
6 ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4.13

Ύψος
1 ΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤ 97 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1.50
2 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.40
3 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.40
4 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.10

Σφαίρα
1 ΓΙΤΣΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 97 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 10.68
2 ΤΑΣΙΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 10.21

Μπαλάκι
1 ΑΓΓΕΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 98 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 52.05
2 ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 97 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 51.24
3 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 49.09
4 ΦΑΚΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 98 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 44.24
5 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 41.50
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 98 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΔΧΟΥ 40.21

ΠΚ Β

60 μέτρα
1 ΜΑΝΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.5
2 ΔΑΛΚΑΡΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 8.8
2 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 8.8
4 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 8.9
4 ΚΟΥΤΡΟΥΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 8.9
6 ΚΑΜΑΡΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 9.0

150 μέτρα
1 ΠΟΥΡΛΙΑΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 21.0
2 ΜΑΛΑΔΕΝΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 22.8
3 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 22.9
4 ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 24.7

1000 μέτρα
1 ΠΛΕΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 98 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 3.32.6
2 ΝΤΙΚΜΕ ΑΙΣΟΥ 97 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 4.29.1

40×60
1 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 34.0
2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 34.8
3 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 35.0

Μήκος
1 ΝΑΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.41
2 ΔΑΟΥΤΗ ΛΥΔΙΑ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.32
3 ΓΚΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.09
4 ΔΕΛΗ ΔΑΝΑΗ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.92

Ύψος
1 ΚΕΠΕΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.45
2 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.34
3 ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.31
4 ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 1.28
5 ΠΛΕΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 98 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 1.18
6 ΑΓΟΡΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 98 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.13

Σφαίρα
1 ΠΕΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 97 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 8.82
2 ΠΡΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 97 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 8.60
3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 8.50
4 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.19
5 ΧΑΛΗΛ ΙΜΠΡΑΗΜ ΤΖΑΝΣΕΛ 97 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 7.28

Μπαλάκι
1 ΣΑΛΗΟΓΛΟΥ ΜΑΚΜΠΟΥΛΕ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 55.49
2 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 97 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 34.54
3 ΔΕΡΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 97 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 32.98
4 ΣΠΟΥΡΙΤΑ ΜΑΡΙΑ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 28.15
5 ΘΕΟΔΩΡΑΚΕΑ ΔΑΦΝΗ 97 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 28.00
6 ΓΑΛΟΥΣΗ ΦΡΕΙΔ 97 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 18.44

ΜΙΝΙ αγόρια

50 μέτρα
1 ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 7.1
2 ΓΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 8.0
2 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 99 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 8.0
4 ΚΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.1
4 ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΑΡΗΣ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.1
4 ΣΑΛΗΜΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.1
7 ΜΕΛΕΤΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.2
8 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.3

1000 μέτρα
1 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.06.9
2 ΝΤΟΥΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 4.09.7
3 ΑΓΓΕΛΑΚΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.10.2
4 ΝΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4.12.1
5 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 00 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 4.18.1
6 ΔΗΜΑΡΑΣ ΦΑΝΗΣ 01 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.39.6

4×50 μετρα
1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 29.8
2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 30.6
3 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 32.9

Μήκος
1 ΓΙΟΦΤΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.15
2 ΤΣΙΝΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.06
3 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.05
4 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.85
5 ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.70
6 ΚΟΛΤΣΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.67
6 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.67

Ύψος
1 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.25
2 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝ 00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.15
3 ΔΟΥΡΓΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.10

Μπαλάκι
1 ΣΙΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 38.50
2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 32.83
3 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 01 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 30.17
4 ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 99 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 29.14
5 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 99 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 29.13
6 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 99 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 27.50

Μίνι κορίτσια

50 μέτρα
1 ΒΑΡΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 7.9
2 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΧΡ 00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.1
2 ΚΟΛΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.1
4 ΦΡΑΤΖΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8,2
5 ΔΕΛΗ ΣΟΦΙΑ 99 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 8,3
6 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 99 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 8.4

1000 μέτρα
1 ΛΑΜΠΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.05.0
2 ΔΡΑΓΑΝΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 99 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4.08.9
3 ΚΟΝΤΑΡΑ ΣΤΕΛΛΑ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.20.5
4 ΜΠΟΣΤΑΝΤΖΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.26.1
5 ΑΝΤΑΜΠΟΥΦΗ ΑΝΝΑ 00 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 4.40.1
6 ΔΗΜΟΥ ΟΛΓΑ 01 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.42.0

40×50
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 31.6
2 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 31.6
3 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 32.4

Μήκος
1 ΠΟΛΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3.75
2 ΣΠΟΥΡΙΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.70
3 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 00 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΒΙΣΤΟΝΙΔΑΣ 3.60
4 ΠΙΤΑΤΖΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3.41
5 ΛΙΟΒΑ ΜΑΡΓ-ΦΩΤ 00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.36
6 ΔΟΥΡΓΟΥΤΗ ΠΟΛΙΝΑ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.32

Ύψος
1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΡΑ 99 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1.28
2 ΓΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓ 99 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1.25
3 ΠΟΛΥΧΡΟΥ ΑΝΑΣΤ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.19
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.16
5 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 99 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.13

Μπαλάκι
1 ΛΟΜΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 34.42
2 ΒΑΣΙΛΟΥΔΙΑ ΜΑΡΙΑ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 25.22
3 ΜΗΤΗΛΕΤΣΗ ΝΑΣΙΑ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 22.88
4 ΔΗΜΑΡΑ ΦΑΝΗ 99 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 20.23

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΛΑΘΗ ΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΓΟΡΙΣΤΑ 50 ΜΙΝΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΥΚΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΣΗΜΕΙΩΣΑΝ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΙ Η ΠΕΜΠΤΗ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 50 ΜΙΝΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΡΑΒΕΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΟΥ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΓΡΑΨΟΥΝ ΣΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΤΑΛΘΗΚΑΝ ΣΤΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ.ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΙΝΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΘΑΡΡΥΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΙΒΟ.ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

Δεν αμφιβάλλω ότι μπορεί να υπάρχουν λάθη… εγώ απλά μετέφερα τα αποτελέσματα της ΕΑΣ… το θεωρώ λογικό πάντως να γίνονται λάθη, αφού δεν υπάρχει ουσιαστική μηχανογράφηση ώστε να γίνεται προέλεγχος στις συμμετοχές και σωστή κατανομή σειρών στα μικρά δρομικά (δεν θεωρείται μηχανογράφηση να χρησιμοποιείς τον ΗΥ σαν γραφομηχανή), ενώ και εμείς (φυσικά και) πιέζουμε για τη γρήγορη έκδοση τον αποτελεσμάτων τη Δευτέρα μόλις ανοίξουν τα γραφεία.
Συμφωνώ απολύτως ότι είναι σημαντικό να δημοσιεύονται τα ονόματα των παιδιών και γιαυτό τα μεταφέρω εδώ (ακόμη κι αν στους συγκεκριμένους αγώνες δεν κατέβηκε η ομάδα μου), και αν δε φοβόμουν ότι θα γίνει κουραστική η ανάρτηση, θα έβαζα όλα τα παιδιά και όχι μόνο τους 6 πρώτους (αν θέλεις πάντως μπορώ να σου τους στείλω σε XL ή pdf)

ΥΓ με την ευκαιρία, μήπως ξέρεις τι έγινε με την Κούτρα της Κομοτηνής στο μήκος ΠΚΒ; στα αποτελέσματα αναγράφεται το όνομά της αλλά χωρίς επίδοση – να έκανε μόνο άκυρα αποκλείεται αφού σ΄αυτή την κατηγορία δεν έχουν βαλβίδα, άρα ή κατά λάθος γράφτηκε ή τραυματίστηκε ή απλά βγήκε 5η και ξεχάστηκε να γραφτεί η επίδοση

ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΠ\ΠΚ Β ΚΑΙ ΜΙΝΙ ΤΗΣ ΘΡΑΚΗΣ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΜΕΤΗΝ ΚΟΥΤΡΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΥΠΗΡΞΑΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΑΦΕΤΩΝ(ΝΟΜΙΖΩ).ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΕΓΙΝΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΟΤΑΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΚΥΤΑΛΕΣ.ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΟ ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΝΑ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ.ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Μπραβο στο pagouri και petros stivos. Αυτες οι κατηγοριες ειναι το μελλον του ελληνικου στιβου!!!Γιατι απο το παρον δεν βλεπω και πολλα παιδια να εχουν μεγαλες επιτυχιες.Και απο αυτα καποια θα σταματησουν γιατι αν περιμενουν απο τον στιβο καλυτερες ημερες το βλεπω χλωμο!!!!Οπως παμε σιγα σιγα θα καταργησουν και τους αγωνες των ΠΚ Β και ΠΠΠ Β και ΜΙΝΙ ελλειψει χρηματων. Ηδη περυσι δεν εγιναν οι παμβορειοελλαδικοι σγωνες των Δημοτικων σχολειων.

Προηγούμενο άρθροΚαλές βολές στο ευρωπαικό κύπελλο ρίψεων
Επόμενο άρθροΔελφίνια 2010 – Ρέθυμνο