-> συμμετοχές / αποτελέσματα

100μ.

γ’ σειρά

  1. Franco FLORIO 2000 ARG 10.36 /+0,5
  2. Derick SILVA 1998 BRA 10.43
  3. Konstantinos ZIKOS GRE ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10.46
  4. Ioannis NIFADOPOULOS GRE ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.47
  5. Aleksa KIJANOVIĆ 1997 SRB 10.47
  6. Christopher GARIA 1992 NED 10.52
  7. Panayiotis TRIVIZAS 1987 GRE ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 10.55
  8. Nikolaos PANAGIOTOPOULOS 2002 GRE ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10.58

β’ σειρά

  1. Nikolaos EMPEOGLOU 1997 GRE ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10.44 /+1,3
  2. Petre Nicolae REZMIVES 1997 ROU 10.47
  3. Sotiris GKARAGKANIS 1999 GRE ΟΦΚΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 10.50
  4. Theodoros VRONTINOS 2001 GRE Π.Α.Ο.Κ. 10.51
  5. Vasilios MYRIANTHOPOULOS 2001 GRE ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10.51
  6. Ioannis KARIOFYLLIS GRE 20002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 10.53
  7. Stavros AVGOUSTINOU CYP 1998 10.62
  8. Dimítrios HRISAFIS GRE 1999 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 10.69

α’ σειρά

  1. Boško KIJANOVIĆ 2000 SRB 10.48 /+2,5
  2. Vasilios MILIOS 2005 GRE ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.74
  3. Éddy EKHΌSOU 2004 GRE ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚ.2017 10.81
  4. Georgios KALOGERAKIS 1998 GRE Ο.Φ.Η. 10.82
  5. Orlind JOKA 2004 GRE ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 11.34
  6. Aimilio JAHAI 2004 GRE ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11.37
  7. Emmanouil STRATOUDAKIS 2004 GRE ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 11.60

400 μ.

β’ σειρά

  1. Boško KIJANOVIĆ 2000 SRB 45.84
  2. Alex HAYDOCK-WILSON 1999 GBR 45.86
  3. Ioannis NTETSIKAS 2000 GRE 47.42
  4. Michail PAPPAS 1998 GRE 47.60
  5. Ioannis ROUSSIS 2001 GRE 49.46
  6. Aggelos TZELILAI 2002 GRE 51.49
  7. Victor-Antonios MANZIERI 2005 GRE 55.98

α’ σειρά

  1. Alexander DOOM 1997 BEL 46.50
  2. Robert PARGE 1997 ROU 46.90
  3. Charles DEVANTAY 1998 SUI 46.92
  4. Spiridon-Ilias DOUKATELIS 2000 GRE 47.97
  5. Christos SOULTATIS 2002 GRE 49.10
  6. Apollodoros SAATSAKIS 2001 GRE 52.16
  7. Vasilis MALIHOUTIS 2005 GRE 55.60

110μ. εμπ.

  1. Luka TRGOVČEVIĆ 1992 SRB 13.86 /+1,9
  2. Bálint SZELES 1998 HUN 13.89
  3. Konstantinos DOUVALIDIS 1987 GRE ΓΣ ΕΛΕΥΘ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.90
  4. Alin-Ionuț ANTON 2000 ROU 14.08
  5. Jake PORTER 1993 GBR 14.20
  6. Ioannis KAMARINOS 2001 GRE ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 14.42
  7. Argyrios KIAFAS 1995 GRE ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 14.73
  8. Sarantis SARANTINOS 2000 GRE ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 15.23

Μήκος

  1. Murali SREESHANKAR 1999 IND 7,95 2,4 blj 7,81 +1,1
  2. Jules POMMERY 2001 FRA 7,73 1,7
  3. Erwan KONATE 2003 FRA 7,71 0,8
  4. Sebastian-Ree PEDERSEN 1997 DEN 7,56 2,1
  5. Adonios STILIANIDIS 1997 GRE ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7,52 1,7
  6. Panagiotis MANTZOUROGIANNIS 1999 GRE ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 7,49 1,9
  7. Nikolaos XENIKAKIS 1994 GRE ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7,45 0,5
  8. Andrzej KUCH 1991 POL 7,34 1,4
  9. Tom CAMPAGNE 2000 FRA 7,20 1,1
  10. Alexandros-Viktor PERISTERIS 1996 GRE ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 7,13 0,6
  11. Loukas SIMILLIDIS 2002 CYP 7,05 1,2
  12. Nikolaos STAMATONIKOLOS 2003 GRE ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 6,94 2,0
  13. Alexios ARGYROPOULOS 2000 GRE ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΈΛΟΣ 6,66 2,3

Τριπλούν

  1. Levon AGHASYAN 1995 ARM 16,64/+2,6 blj 16,27/+1,9
  2. Dimitrios TSIAMIS 1982 GRE ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 16,45/+2,6 blj 15,81/+1,0
  3. Nikolaos ANDRIKOPOULOS 1997 GRE ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 16,09/+1,3
  4. Adrian ŚWIDERSKI 1986 POL 15,97
  5. Dimitar TASHEV 2002 BUL 15,22
  • Andreas PANTAZIS 2000 GRE ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ NM

Δισκοβολία Κ20 (national event)

  1. ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 GRE Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 61.42
  2. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 GRE Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 58.74
  3. ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 Α.Ο.ΘΥΕΛΛΑ 49.93

Σφυροβολία

  1. Christos FRANTZESKAKIS 2000 GRE Γ.Σ ΕΛΕΥΘ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 75,75
  2. Michail ANASTASAKIS 1994 GRE Γ.Σ ΕΛΕΥΘ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 74,31
  3. Dániel RÁBA 1998 HUN 73,62
  4. Gabriel KEHR 1996 CHI 73,40
  5. Humberto MANSILLA 1996 CHI 71,80
  6. Henri LIIPOLA 1994 FIN 70,80
  7. Iván MENGLEBEI 1995 GRE ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 70,33
  8. Orestis NTOUSAKIS 2002 GRE Γ.Σ ΕΛΕΥΘ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 67,35
  9. Theodoros ZIOGAS 2002 GRE ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ 63,68
  10. Markelo MEMA 2001 GRE ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 63,60
  11. Elefthérios GOUMENAKIS 1997 GRE Γ.Σ ΕΛΕΥΘ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 55,46
  12. Paraskevas BATZAVALIS 1994 CYP x

Σφυροβολία Κ20 (national event)

  1. Aggelos MANTZOURANIS 2004 70,46
  2. Georgios PAPANASTASIOU 2005 63,93
  3. Sofoklis KOUVEDAKIS 2005 61.20
  4. Anastasios KOULOURIS 2004 58,21
  5. Kiriakos GOUMENAKIS 2005 57,44
  6. Konstantinos FOURAKIS 2003 55,27

Ακοντισμός

  1. Paraskevas BATZAVALIS 1994 CYP 71,74
  2. Emin ÖNCEL 1997 TUR 71,24
  3. Vedran SAMAC 1990 SRB 67,86
  4. Cedric SORGELOOS 2000 BEL 65,12
  5. Gerasimos KALOGERAKIS 2001 GRE Ο.Φ.Η. 61,35
  6. Eleftherios PITSIDOPOULOS 2001 GRE Ο.Φ.Η. 60,75
  7. Gabriel KOLETSI 2003 GRE ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 58,77
  8. Panagiotis AVGEROPOULOS 2000 GRE Ο.Φ.Η. 56,66

100μ.

β’ σειρά

  1. Shannon RAY 1995 USA 11.29 /+1,4
  2. Rafalia SPANOUDAKI-CHATZIRIGA 1994 GRE ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.34
  3. Olivia FOTOPOULOU 1996 CYP 11.37
  4. Arialis Josefa GANDULLA 1995 POR 11.46
  5. Gloria HOOPER 1992 ITA 11.50
  6. Artemis-Melina ANASTASIOU 2000 GRE ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 11.54
  7. Marina Andreea BABOI 1999 ROU 11.71

α’ σειρά

  1. Milana TIRNANIĆ 1994 SRB 11.64 /+1,6
  2. Maria Florencia LAMBOGLIA 1992 ARG 11.66
  3. Giada CARMASSI 1994 ITA 11.90
  4. Alana BERN 1994 GRE ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.79
  5. Styliani-Alexandra MICHAILIDOU 1999 GRE ΑΟ ΕΡΜΗΣ 11.90
  6. Paraskevi-Eleni ANTHI 2001 GRE ΑΟ ΕΡΜΗΣ 12.00
  7. Anna-Evdoxia BARTZOU 2000 GRE ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12.08
  8. Argyro PAPADERAKI 2007 GRE AO ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.71

400μ.

β’ σειρά

  1. Andrianna FERRA 1988 GRE ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 53.64
  2. Veronika DRLJAČIĆ 2001 CRO 54.70
  3. Despina MOURTA 1996 GRE ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 54.78
  4. Anna KIAFA 1998 GRE ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 55.10

α’ σειρά

  1. Susanna BANJO 1989 GBR 54.61
  2. Maria-Myrta ARGYROU 1999 GRE ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.62
  3. Evangelia ZIGORI 1992 GRE ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 55.09
  4. Elpida-Ioanna KARKALATOU 1994 GRE ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 55.92
  5. Katarina ILIĆ 1993 SRB 56.17
  6. Dajana PETKOVIĆ 1995 SRB 59.29

100μ. εμπ.

β’ σειρά

  1. Anamaria NESTERIUC 1993 ROU 13.07 /+2,2
  2. Anais KARAGIANNI 1999 GRE Α.Ε.Κ. 13.20
  3. Natalia CHRISTOFI 1997 CYP 13.22
  4. Anja LUKIC 1999 SRB 13.23
  5. Elisavet PESIRIDOU 1992 GRE ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13.41
  6. Ketiley Batista 1999 BRA 13.58
  • Giada CARMASSI 1994 ITA DNF

α’ σειρά

  1. Havá DELIU 2004 GRE ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 13.80 /+3,1
  2. Sára AOUDI 2000 GRE ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 13.94
  3. Sofia IOSIFIDOU 1998 GRE ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 13.97
  4. Tsampika-Nefeli RAMMOU 1998 GRE ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14.56
  5. Eleni-Christina ANESTI 2002 GRE ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 14.72

400μ. εμπ.

α’ σειρά

  1. Daniela LEDECKÁ 1996 SVK 56.36
  2. Dimitra GNAFAKI 1997 GRE ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ AO 56.67
  3. Janka MOLNÁR 2001 HUN 57.84
  4. Annemarie NISSEN 1994 DEN 58.76
  5. Kalypso STAVROU 1998 CYP 1:00.03

β’ σειρά

  1. Vasiliki-Paraskevi MITSIOULI 2003 GRE ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 59.80
  2. Olimpia Nikoleta KARAGIANNI 1998 GRE ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 59.95
  3. Ida ŠIMUNČIĆ 1996 CRO 1:03.88
  4. Eleana CHRISTOFI 2002 CYP ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:05.29
  5. Eleni KATSOULI 2003 GRE ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1:06.79

Επί κοντώ

  1. Molly CAUDERY 2000 GBR 4.45
  2. Pascale STÖCKLIN 1997 SUI 4.25
  3. Andrea SAN JOSÉ 1997 ESP 4.25
  4. Eleni-Klaoudia POLAK 1996 GRE ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.15
  5. Myrto KASSOTAKI 1999 GRE ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.95
  6. Iliana TRIANTAFYLLOU 2005 GRE ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 3.95
  7. Andrea VASOU 2003 CYP 3.80
  8. Nefeli-Evdoxia SKLAVOUNOU 2003 GRE ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.60

Σφυροβολία (national event)

  1. Ekaterini VAMVOUKAKI 1994 59.00
  2. Afroditi TZATZIMAKI 2055 54,94

Σφυροβολία Κ18 (national event)

  1. Afroditi TZATZIMAKI 2005 62,37
  2. Adamantia FRANTZESKAKI 2006 57,23
  3. Amalia MONI 2007 46,04

Προηγούμενο άρθροΑιγιάλεια (Αίγιο) 28.5.2022
Επόμενο άρθροΧανιά: Μεγάλο ατομικό η Γναφάκη, νέο ρεκόρ ο Μπουζάκης στα Βενιζέλεια

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ