Νοτ.όμιλος: Ιεράπετρα http://www.fysaglas.gr
Βορ.όμιλος: Κατερίνη http://srv-dide.pie.sch.gr/dide/

ΛΥΚΕΙΑ

(Προκρίνονται απο κάθε όμιλο: 2 πρώτοι + 3 καλύτεροι ομίλων)

100μ

Αγόρια

Β
1 Σταύρου Ανδρέας ΓΕΛ Φιλιατών 11΄΄24
2 Γαλάνης Λάζαρος 2ο ΓΕΛ Λάρισας 11΄΄36
3 Τραϊκούδης Νικόλαος 18ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης 11΄΄54
4 Καρατζόγλου Σωτήρης 2ο ΓΕΛ Δράμας 11΄΄64
5 Αλεξιάδης Κωνσταντίνος 4ο ΓΕΛ Αλεξανδρούπολης 11΄΄64
6 Διαμαντής Θεόφιλος 4ο ΕΠΑΛ Λάρισας 11΄΄72
7 Παπαγεωργίου Αλέξανδρος ΓΕΛ Ζωσιμαίας 11΄΄76
8 Γεωργιάδης Φώτιος 4ο ΓΕΛ Δράμας 11΄΄98

Ν
(+1,4)
1 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 11,08
2 ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 11,16
3 ΧΑΡΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 11,19
4 ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΦΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 11,31
5 ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 11,34
6 ΤΣΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΦΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 11,38
7 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 11,55

Κορίτσια

Β
1 Ζάχου Ειρήνη 2ο ΓΕΛ Άρτας 12΄΄95
2 Μυλοπούλου Αναστασία ΓΕΛ Δοξάτου 13΄΄21
3 Γεωργαντά Αφροδίτη 2ο ΕΠΑΛ Κατερίνης 13΄΄26
4 Χατζούλη Βασιλική 4ο ΕΠΑΛ Λάρισας 13΄΄41
5 Μπίτσιου Ναυσικά 1ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας 13΄΄50
6 Μπέζα Σαββίνα ΕΤΑΔ 1ου ΓΕΛ Ηγουμενίτσας 13΄΄53
7 Μπουντούκη Σταματία 2ο ΓΕΛ Πολίχνης 13΄΄66
8 Χατζηθωμά Δέσποινα 1ο ΓΕΛ Αγ. Αθανασίου 13΄΄75

N
(+3,?)
1 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 12,15
2 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΑΛΕΞΙΑ ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 12,38
3 ΚΟΣΜΙΔΗ ΗΛΙΑΝΑ ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 12,70
4 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΦΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 12,80
5 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΑΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΓΦΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 12,85
6 ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 12,95
7 ΤΣΕΡΠΙΑ ΕΝΤΖΗ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 13,03
8 ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑ ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13,33

200μ

Αγόρια

B
1 Μουράτης Κωνσταντίνος 11ο ΓΕΛ Λάρισας 22΄΄57
2 Δουλγέρης Ιωάννης 3ο ΓΕΛ Κομοτηνής 22΄΄71
3 Αβραμόπουλος Νικήστρατος 1ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Καρδίτσας 22΄΄92
4 Ντάγκας Αντώνης 12ο ΓΕΛ Λάρισας 23΄΄25
5 Μερμηγκούδης Γεώργιος 2ο ΓΕΛ Σερρών 23΄΄50
6 Ελευθεριάδης Απόστολος 6ο ΓΕΛ Καβάλας 23΄΄60
7 Περιβολάρης Σταύρος 1ο ΓΕΛ Φλώρινας 24΄΄30
8 Δαδάκος Βασίλειος 1ο ΕΠΑΛ Κατερίνης 24΄΄34

N
(+2,5)
1 ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 22,61
2 ΜΠΡΑΤΖΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΦΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 22,75
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 22,86
4 ΚΙΜΠΕΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 22,88
5 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΦΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 23,04
6 ΤΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 23,23
7 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 23,29

Κορίτσια

B
1 Πεσιρίδου Ελισάβετ 2ο ΓΕΛ Κατερίνης 25΄΄78
2 Μαλάκη Χριστίνα ΓΕΛ Αξιού 26΄΄47
3 Λευκοπούλου Φωτεινή 3ο ΓΕΛ Δράμας 26΄΄70
4 Παπασταϊκούδη Ιωάννα ΓΕΛ Πολυκάστρου 27΄΄15
5 Μάντη Ελισάβετ 1ο ΓΕΛ Έδεσσας 27΄΄30
6 Σιαπλαούρα Μαγδαληνή 4ο ΓΕΛ Άρτας 27΄΄44
7 Μπατσή Ελισάβετ ΕΤΑΔ 2ου ΓΕΛ Νάουσας 28΄΄41
8 Βαβατσούλα Όλγα ΓΕΛ Αξιούπολης 28΄΄92

N
1 ΤΟΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΦΑ Γ’ ΑΘΗΝΑΣ 25,57
2 ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΦΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 25,69
3 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 25,75
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 25,91
5 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 26,81
6 ΤΣΙΚΛΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 26,82
7 ΖΕΡΒΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 26,95
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΓΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 27,27

400μ

Αγόρια

Β
1 Λουλάς Ιωάννης 2ο ΓΕΛ Ευόσμου 51΄΄46
2 Βασιλόπουλος Ιωάννης 1ο ΕΠΑΛ Κατερίνης 51΄΄90
3 Δοδοντσάκης Βασίλειος 12ο ΓΕΛ Λάρισας 52΄΄08
4 Σχοινάς Αλέξανδρος 2ο ΓΕΛ Ανατόλια 52΄΄25
5 Κούφαλης Σταύρος ΓΕΛ Φιλιατών 52΄΄67
6 Γκόνης Πέτρος ΕΤΑΔ 5ου ΓΕΛ Ιωαννίνων 53΄΄03
7 Χύτας Ιωάννης ΓΕΛ Γιάννουλης 53΄΄08
8 Μηνάς Ιωάννης 2ο ΓΕΛ Πτολεμαΐδας 53΄΄52
9 Μυλωνάς Χρήστος 2ο ΓΕΛ Πολίχνης 53΄΄69
10 Σουντουλίδης Γεώργιος 1ο ΓΕΛ Κατερίνης 55΄΄09
11 Καραγιάννης Αναστάσιος ΕΤΑΔ 2ου ΓΕΛ Νάουσας 55΄΄37
12 Κοψαχείλης Λάμπρος 4ο ΓΕΛ Λαμίας Α

N
1 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 52,58
2 ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 53,01
3 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΦΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 53,30
4 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 53,57
5 ΜΕΧΙΛΙ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 53,82
6 ΣΚΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 54,50
7 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 54,59
8 ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΦΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 54,65

Κορίτσια

Β
1 Γαβαλά Ευθυμία 1ο ΓΕΛ Κομοτηνής 57΄΄27
2 Καραστογιάννη Αικατερίνη 3ο ΓΕΛ Πτολεμαΐδας 1΄00΄΄40
3 Παππά Βασιλική ΕΤΑΔ 5ου ΓΕΛ Ιωαννίνων 1΄00΄΄51
4 Ιορδανίδου Ελπίδα ΓΕΛ Λαγκαδά 1΄00΄΄86
5 Ράπη Μαρία ΓΕΛ Λαγκαδά 1΄02΄΄35
6 Αργύρη Παναγιώτα 6ο ΓΕΛ Λάρισας 1΄02΄΄90
7 Στροφύλλα Αικατερίνη 1ο ΓΕΛ Ξάνθης 1΄02΄΄98
8 Τζίνοβιτς Έλενα 1ο ΓΕΛ Κατερίνης 1΄06΄΄33

N
1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΦΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 59,84
2 ΑΓΙΛΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 1,01,24
3 ΤΣΑΜΑΔΙΑ ΦΑΝΟΥΡΙΑ ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 1,01,96
4 ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ ΕΛΕΝΗ ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 1,02,04
5 ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΣΟΦΙΑ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 1,03,43
6 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 1,04,39
7 ΓΡΑΝΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 1,05,36
8 ΞΥΠΑ ΣΟΦΙΑ ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 1,11,00

800μ

Αγόρια

B
1 Μπάκος Αναστάσιος 1ο ΓΕΛ Βόλου 2΄01΄΄32
2 Νάκος Κωνσταντίνος 7ο ΓΕΛ Τρικάλων 2΄02΄΄16
3 Μαυριδόπουλος Ευστάθιος ΓΕΛ Μυγδονίας 2΄02΄΄44
4 Μαμουλίδης Βίκτωρ 3ο ΓΕΛ Κομοτηνής 2΄03΄΄12
5 Μπέκτσης Τρύφων ΕΠΑΛ Έδεσσας 2΄03΄΄37
6 Καρλιάμπας Κωνσταντίνος 7ο ΕΠΑΛ Λάρισας 2΄03΄΄58
7 Φιλιππίδης Στυλιανός 2ο ΓΕΛ Ευόσμου 2΄04΄΄45
8 Θεοδωρίδης Άγγελος 1ο ΓΕΛ Ηγουμενίτσας 2΄05΄΄07

N
1 ΖΥΦΙ ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΦΑ Γ’ ΑΘΗΝΑΣ 2,00,26
2 ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΦΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 2,01,25
3 ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 2,01,37
4 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2,01,80
5 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 2,03,05
6 ΛΕΝΑ ΚΛΕΙΝΤΙ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 2,06,96
7 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 2,07,35
8 ΚΑΡΥΜΠΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 2,09,42
9 ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 2,11,98
10 ΧΑΒΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 2,13,80
11 ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΦΑ ΧΙΟΥ 2,16,53
X ΜΑΞΙΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

Κορίτσια

B
1 Θεοπεμτίδου Χριστίνα 1ο ΓΕΛ Αμπελοκήπων 2΄17΄΄36
2 Κυριακοπούλου Κοραΐνη Ανθή 2ο ΓΕΛ Κατερίνης 2΄24΄΄26
3 Ντίστα Σοφία 10ο ΓΕΛ Λάρισας 2΄26΄΄54
4 Τσουλουκίδου Σοφία 1ο ΓΕΛ Σταυρούπολης 2΄34΄΄26
5 Μόσχοβου Ευαγγελία 5ο ΓΕΛ Βόλου 2΄34΄΄73
6 Σάββα Ευαγγελία 5ο ΓΕΛ Σερρών 2΄35΄΄54

1500μ

Αγόρια

Β
1 Τσελεμπής Σοφοκλής 3ο ΓΕΛ Δράμας 4΄01΄΄95
2 Βλάχας Κωνσταντίνος Ιδ. ΓΕΛ Δωδωναία 4΄04΄΄30
3 Κουκουζέλης Ματθαίος Λ.Τ. Μητρόπολης 4΄06΄΄46
4 Κυριακίδης Δημήτριος 1ο ΓΕΛ Ευόσμου 4΄07΄΄62
5 Δούικας Δημοσθένης 7ο ΕΠΑΛ Λάρισας 4΄18΄΄81
6 Μπουρονίκος Βασίλειος 9ο ΓΕΛ Λάρισας 4΄32΄΄20
7 Βαβατσούλας Γεώργιος ΓΕΛ Αξιούπολης 4΄39΄΄73

N
1 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΦΑ ΦΩΚΙΔΑΣ 4,12,56
2 ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 4,14,73
3 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 4,15,11
4 ΜΑΣΣΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 4,17,58
5 ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 4,18,05
6 ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΦΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4,19,54
7 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΦΑ Γ’ ΑΘΗΝΑΣ 4,30,74
8 ΜΑΝΩΛΕΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΦΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4,31,07
9 ΦΙΟΡΕΝΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 4,35,80
10 ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 4,47,77

Κορίτσια

Β
1 Νιζαράντζε Ανατολή ΓΕΛ Σοχού 5΄07΄΄40
2 Σπανούλη Άννα Μαρία ΓΕΛ Πλατυκάμπου 5΄15΄΄62
3 Μαρκαριάν Παναγιώτα 3ο ΓΕΛ Ξάνθης 5΄27΄΄39

N
1 ΡΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΦΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 4,57,63
2 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 5,04,52
3 ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΠΗΓΗ-ΡΑΦΑΕΛΑ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 5,09,86
4 ΠΑΝΑΓΟΥ ΚΑΛΙΡΡΟΗ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 5,14,81
5 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 5,26,24
6 ΛΕΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 5,59,38

3χλμ

Αγόρια

Β
1 Σπύρου Χρήστος 9ο ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης 9΄12΄΄30
2 Βανγκέλι Φώτις 2ο ΕΠΑΛ Καβάλας 9΄36΄΄77
3 Ρέρρης Κωνσταντίνος 2ο ΓΕΛ Νεάπολης 10΄11΄΄55
4 Μπουστγκοκάι Κοράντο 2ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 10΄23΄΄45

N
1 ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 9,24,13
2 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 9,28,48
3 ΒΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 9,28,55
4 ΓΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΦΑ Γ’ ΑΘΗΝΑΣ 9,41,22
5 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 9,41,90
6 ΤΕΛΩΝΙΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 9,50,58
7 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 10,05,99
8 ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 10,36,82

Κορίτσια

B
1 Μάρκου Θεοδοσία 1ο ΓΕΛ Γρεβενών 10΄54΄΄93
2 Καλιακούδα Μαρία 5ο ΓΕΛ Βόλου 10΄59΄΄25
3 Δημουλά Φανή 1ο ΓΕΛ Τρικάλων 10΄59΄΄53
4 Δρέβελη Αναστασία 2ο ΓΕΛ Κατερίνης 11΄47΄΄55
5 Παπά Χαρίκλεια 8ο ΓΕΛ Λάρισας 12΄00΄΄47
6 Μπαϊράμι Τζωρτζίνα 2ο ΓΕΛ Συκεών 12΄25΄΄28
X Κουμούδη Αικατερίνη Πειρ/κό ΓΕΛ Παν. Μακεδονίας Εγκ

N
1 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΦΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 10,59,08
2 ΚΙΕΛΕΜΕΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΦΑ ΛΕΣΒΟΥ 11,25,63
3 ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 11,27,19
4 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 11,39,63
5 ΚΑΙΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 11,44,55
6 ΧΑΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 11,49,04
7 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΓΦΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 11,54,41
8 ΒΟΥΚΑΤΑ ΒΑΙΑ ΓΦΑ ΧΙΟΥ 12,11,42

110/100 εμπ

Αγόρια

B
1 Παγούρας Παναγιώτης ΕΠΑΛ Βέροιας 14΄΄36
2 Καταφυγιώτης Γεώργιος ΕΠΑΛ Αλεξάνδρειας 14΄΄75
3 Μπεκιαρίδης Παναγιώτης 3ο ΓΕΛ Ευόσμου 14΄΄94
4 Καλιτσάρης Ιωάννης Αριστοτέλειο Σερρών 15΄΄05
5 Μπαλατζής Κωνσταντίνος 1ο ΓΕΛ Κατερίνης 15΄΄53
6 Κιάφας Μιχαήλ 1ο ΓΕΛ Αμπελοκήπων 15΄΄65
7 Βαλατσός Χρήστος 2ο ΓΕΛ Ανατόλια 15΄΄67
8 Χιντάς Κωνσταντίνος 3ο ΓΕΛ Γιαννιτσών 16΄΄01
9 Πουναρτζόγλου Θεμιστοκλής Μουσικό Λύκειο Σερρών 17΄΄15

N
(+2,9)
1 ΡΙΖΑΪ ΤΑΟ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 13,91
2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 14,12
3 ΕΞΑΡΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΦΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 15,31
4 ΚΑΚΟΚΕΦΑΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΦΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 15,37
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 15,76
6 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 15,84
7 ΔΡΑΓΚΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΦΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 16,03
8 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 16,77

Κορίτσια

B
1 Πεφτίτση Ευτυχία 2ο ΓΕΛ Κατερίνης 15΄΄84
2 Τούφα Στεργιαννή ΕΤΑΔ 2ου ΓΕΛ Νάουσας 16΄΄48
3 Παπαδημητρίου Μαρίνα 4ο ΓΕΛ Λάρισας 17΄΄00

N
(+1,8)
1 ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 14,74
2 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 15,57
3 ΚΥΡΙΜΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 15,58
4 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 15,61
5 ΚΑΠΕΛΕΤΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 15,78
6 ΣΠΙΘΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 15,84
7 ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 16,06
8 ΧΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 16,20

400μ εμπ

Αγόρια

B
1 Ταΐρης Ιωάννης 4ο ΓΕΛ Σερρών 55΄΄26
2 Κωνσταντινίδης Αθανάσιος Μουσικό ΓΕΛ Καβάλας 55΄΄88
3 Καπρινιώτης Κωνσταντίνος 2ο ΓΕΛ Σερρών 55΄΄96
4 Νατσίδης Πασχάλης Διαπολ/κό ΓΕΛ Ευόσμου 56΄΄20
5 Νάτζιος Ιάσονας 1ο ΕΠΑΛ Αλμυρού 56΄΄26
6 Μίγκος Μάριος ΓΕΛ Δεσκάτης 59΄΄83
7 Γιοβανόπουλος Πέτρος ΓΕΛ Πλατέος 59΄΄87
8 Κωστίκας Απόστολος ΓΕΛ Σκύδρας 1΄01΄΄55
9 Τσίπη Ελευθέριος ΓΕΛ Αλμυρού 1΄00΄΄38
10 Τσιουκάνης Δημήτριος ΕΠΑΛ Δεσκάτης 1΄02΄΄71
11 Ρουμπελάκης Αλέξανδρος Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 1΄02΄΄84
12 Κόνο Κρίστι 2ο ΕΠΑΛ Τρικάλων 1΄06΄΄91
13 Γαρέφης Κωνσταντίνος ΓΕΛ Στυλίδας 1΄07΄΄87
14 Καραγεώργος Εμμανουήλ 4ο ΓΕΛ Κατερίνης Δ.Π.

N
1 ΤΣΟΜΑΝΙ ΓΚΕΝΤΙΑΝ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 54,07
2 ΜΠΙΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 55,52
3 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΦΑ ΧΙΟΥ 55,73
4 ΚΑΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΦΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 55,97
5 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 57,10
6 ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1,01,05
7 ΓΑΛΕΤΖΑΣ ΜΙΧΑΗ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 1,02,38

Κορίτσια

B
1 Σιδηροπούλου Κατερίνα 2ο ΓΕΛ Δράμας 1΄05΄΄50
2 Κοτλίδα Όλγα 1ο ΓΕΛ Ευόσμου 1΄07΄΄69
3 Τσαγκαλίδου Ανεστία 5ο ΓΕΛ Σερρών 1΄08΄΄66
4 Μιφτάρι Ζακλίνα 1ο ΓΕΛ Καρδίτσας 1΄08΄΄98
5 Λιτσένη Μαρία ΕΤΑΔ ΓΕΛ Πολυκάστρου 1΄09΄΄16
6 Γκαυρά Ρωξάνη 11ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης 1΄10΄΄23
7 Τσανακτσίδου Μαγδαληνή 1ο ΕΠΑΛ Νεάπολης 1΄14΄΄52

N
1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΦΑ Γ’ ΑΘΗΝΑΣ 1,05,94
2 ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 1,06,11
3 ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 1,08,44
4 ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 1,09,13
5 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ ΓΦΑ ΧΙΟΥ 1,11,75
6 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 1,19,39

2χλμ στηπλ

Αγόρια

B
1 Χρήστου Ευάγγελος 1ο ΓΕΛ Πρέβεζας 6΄15΄΄40
2 Μαρτζούκος Ευάγγελος 1ο ΕΠΑΛ Κέρκυρας 6΄26΄΄99
3 Μέτα Ντένις 2ο ΕΠΑΛ Ν. Ιωνίας 6΄32΄΄01
4 Κουκουτέγος Στέργιος 1ο ΓΕΛ Βέροιας 6΄42΄΄41
5 Μαρτίνη Σπύρος ΕΤΑΔ 5ου ΓΕΛ Ιωαννίνων 6΄57΄΄62
6 Μέτα Φλορένσο Μουσικό Λύκειο 7΄07΄΄09
7 Παπαδόπουλος Σταύρος 3ο ΓΕΛ Σερρών 7΄18΄΄12
8 Βλάχας Παντελής Ιδ. ΓΕΛ Δωδωναία Εγκ
9 Δήμα Γκρατσιάνω 2ο ΕΠΑΛ Σερρών Εγκ

N
1 ΜΗΣΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 6,22,97
2 ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΦΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 6,24,38
3 ΡΙΖΩΝΆΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 6,30,64
4 ΤΖΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 6,37,00
5 ΒΟΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 6,41,87
6 ΑΜΠΝΤΕΛΑΛ ΧΟΣΕΑΜ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 6,44,34
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 6,44,66
8 ΑΡΑΠΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 6,45,24
9 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 6,45,63
10 ΚΟΤΖΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 6,47,11
11 ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΦΑ ΧΙΟΥ 6,59,87
12 ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 7,19,14

Κορίτσια

10 / 5 χλμ Βαδην

Αγόρια

B
1 Κελεπούρης Γεώργιος 1ο ΓΕΛ Βέροιας 47΄21΄΄60
2 Στεφανόπουλος Θωμάς 2ο ΓΕΛ Βέροιας 48΄58΄΄30
3 Κελεπούρης Δημήτριος 1ο ΓΕΛ Βέροιας 50΄11΄΄40
4 Μπλάτσιος Παναγιώτης 1ο ΓΕΛ Πρέβεζας 52΄06΄΄00

N
1 ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 50,37,50
2 ΧΑΛΑΖΩΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 18687
3 ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 51,21,14
4 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 19202
5 ΜΑΛΑΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 52,51,34
6 ΚΑΡΥΤΣΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 54,17,19
x ΖΕΥΓΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΦΑ Γ’ ΑΘΗΝΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

Κορίτσια

Β
1 Νίτσα Ζωή 3ο ΓΕΛ Κοζάνης 26΄54΄΄32
2 Παπακωνσταντίνου Ιωάννα 6ο ΓΕΛ Λάρισας 27΄16΄΄82
3 Ζιάκου Γενοβέφα 3ο ΓΕΛ Βέροιας 27΄25΄΄26
4 Χατζηγιαννίδου Άλκηστη 1ο ΓΕΛ Πτολεμαΐδας 28΄09΄΄00
5 Μούτσκα Άντζελα 3ο ΓΕΛ Λαμίας 29΄41΄΄64
6 Αθανασίου Ολυμπία 3ο ΓΕΛ Λάρισας 29΄44΄΄99
7 Κελεπούρη Μυρσίνη ΕΤΑΔ 3ου ΓΕΛ Βέροιας 30΄04΄΄60
8 Κωνσταντίνου Άλκηστη ΓΕΛ Παραμυθιάς 33΄49΄΄14
9 Κωνσταντινίδου Ευαγγελία 1ο ΓΕΛ Κιλκίς Εγκ

N
1 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 26,07,46
2 ΤΑΣΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 26,07,76
3 ΠΑΓΙΔΑ ΕΛΕΝΗ ΓΦΑ ΛΕΣΒΟΥ 26,20,29
4 ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 26,26,36
5 ΜΙΧΑΗΛΟΒΑ ΜΑΡΤΑ ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 27,52,75
6 ΨΕΙΜΑΔΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 28,08,74
7 ΚΑΒΑΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 29,24,40
8 ΑΛΚΙΑ ΡΟΖΕΤΑ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 30,48,25
x ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
x ΛΑΜΚΑ ΕΡΙΟΝΑ ΓΦΑ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

Μηκος

Αγόρια

B
1 Τογκαλίδης Ιωάννης 2ο ΓΕΛ Πτολεμαΐδας 6,38
2 Τούμπας Αναστάσιος 1ο ΓΕΛ Κουφαλίων 6,25
3 Λιαπής Γεώργιος 1ο ΓΕΛ Ν. Ιωνίας 6,16
4 Τσιόπλος Κωνσταντίνος 1ο ΓΕΛ Κομοτηνής 6,12
5 Μπαρουξάκης Αριστείδης 4ο ΓΕΛ Δράμας 6,05

N
1 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΣΩΝ ΓΦΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 1993 7,24 4,5 m/sec
2 ΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΦΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 1993 7,17 3,1 m/sec
3 ΜΙΝΑΣΙΑΝ ΑΡΣΑΚ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 1992 7,03 2,6 m/sec
4 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 1993 6,97 3,7 m/sec
5 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 1992 6,78 4,0 m/sec
6 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1994 6,6 3,5 m/sec
7 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΦΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1992 6,54 3,9 m/sec
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 1993 6,32 3,3 m/sec
9 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΘΟΣ ΓΦΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 1993 6,16 3,6 m/sec
10 ΛΙΛΑ ΡΟΥΝΤΡΙΚ ΓΦΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1992 6,08 4,0 m/sec
ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΦΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1992 ΑΚΥΡΟΣ

Κορίτσια

Β
1 Καλαϊτζή Ελένη Φιλαρέτη ΓΕΛ Λαγκαδά 5,52
2 Αθανασοπούλου Κωνσταντίνα ΓΕΛ Πλατυκάμπου 5,48
3 Πολυχρονίδου Βασιλική ΓΕΛ Νιγρίτας 5,43
4 Τσερμεκίδου Ελένη 2ο ΓΕΛ Πτολεμαΐδας 5,39
5 Αλμπάνη Αικατερίνη 2ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 5,30
6 Τσιριπίδου Κωνσταντίνα 2ο ΓΕΛ Συκεών 5,27
7 Καυκούλα Αναστασία 7ο ΓΕΛ Βόλου 5,21
8 Γκάγκα Ευαγγελία 2ο ΓΕΛ Ν. Ιωνίας 5,03
9 Συκιώτου Μαριάνθη Μουσικό ΓΕΛ Θεσσαλονίκης 4,75
10 Ντουράκη Ευγενία 1ο ΓΕΛ Καρδίτσας 4,64
11 Μόσχοβου Ιωάννα Αλεξάνδρα 2ο ΓΕΛ Καρδίτσας 4,51
12 Μηνασίδου Βαρβάρα 1ο ΓΕΛ Γρεβενών Α

Ν
1 ΚΟΥΚΟΥΜΙ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1992 ΓΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 5,54
2 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΓΦΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5,47
3 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 1992 ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 5,34
4 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΘΑ 1993 ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 5,28
5 ΓΚΙΑΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1994 ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 5,04
6 ΚΟΥΣΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1994 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5,00
7 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΓΗ 1994 ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 4,95

Τριπλουν

Αγόρια

B
1 Τσιώκος Νικόλαος 5ο ΓΕΛ Καρδίτσας 15,17
2 Μακρής Εμμανουήλ 2ο ΓΕΛ Κατερίνης 15,15
3 Μπόφτσης Παύλος ΕΤΑΔ 2ου ΓΕΛ Νάουσας 14,78
4 Τσέος Νικόλαος ΓΕΛ Τριανδρίας 13,98
5 Ραπτοδήμος Ιωάννης 1ο ΕΠΑΛ Ν. Ιωνίας 13,85
6 Γεωργάκος Παναγιώτης 1ο ΓΕΛ Ν. Ιωνίας 13,03
7 Καρικόπουλος Ευθύμιος 5ο ΓΕΛ Καρδίτσας 12,98
8 Προδρόμου Αθανάσιος 1ο ΓΕΛ Αγ. Αθανασίου 12,84
9 Δημάδης Βασίλειος 2ο ΓΕΛ Σερρών 12,74
10 Ισπόγλου Κωνσταντίνος 2ο ΓΕΛ Πρέβεζας 12,42
11 Καρράς Νικόλαος 10ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης 12,11
12 Μητσάκης Νικόλαος 4ο ΓΕΛ Λαμίας 12,03

N
1 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 14,85
2 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ-ΠΕΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 14,77
3 ΜΠΕΝΙΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1992 ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 14,70
4 ΚΥΤΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 14,28
5 ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1994 ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 14,23
6 ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 13,50
7 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 13,42
8 ΝΕΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 13,10
9 ΜΠΟΥΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1993 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 12,92
10 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1994 ΓΦΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 12,80
11 ΑΡΓΕΙΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΓΦΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 12,35
12 ΔΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 11,94

Κορίτσια

B
1 Νάτσο Χριστίνα 1ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 12,04
2 Βασιλείου Ιωάννα ΓΕΛ Ζωσιμαίας 11,96
3 Ματάι Σπυριδούλα 7ο ΓΕΛ Βόλου 11,88
4 Πιλάτου Σταυρούλα 5ο ΓΕΛ Βόλου 11,02
5 Αγιαννίτου Βαρβάρα 1ο ΕΠΑΛ Κατερίνης 10,84
6 Κριτικάκη Ευπραξία ΓΕΛ Λεπτοκαρυάς 10,80
7 Σίσκου Ευαγγελία 2ο ΓΕΛ Εχεδώρου 10,70
8 Ευαγγέλου Ευδοκία 4ο ΓΕΛ Καρδίτσας 10,70
9 Κουτσιόγκουλου Μαρία 2ο ΓΕΛ Καρδίτσας 10,40

N
1 ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 1992 ΓΦΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 12,68
2 ΜΗΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 1993 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11,85
3 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΖΩΗ 1993 ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 11,50
4 ΓΑΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1993 ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 11,47
5 ΚΟΝΔΥΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1993 ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 11,27
6 ΠΡΟΒΑΤΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1992 ΓΦΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 11,03
7 ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994 ΓΦΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 11,03
8 ΜΠΕΝΙΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1993 ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 11,02

Υψος

Αγόρια

B
1 Ιωάννου Λυκούργος 2ο ΓΕΛ Σερρών 1,92
2 Κοντρόπουλος Δημήτρης ΓΕΛ Δοξάτου 1,89
3 Μιλονάη Γκλέντις Θεοχάρης 15ο ΕΠΑΛ Θεσ/νίκης 1,86
4 Στόγιος Χρήστος ΓΕΛ Διδυμοτείχου 1,80
5 Καραγιάννης Δημήτριος 2ο ΓΕΛ Γρεβενών 1,77
6 Ζιώγας Κοσμάς 1ο ΓΕΛ Γρεβενών 1,72

N
1 ΣΥΝΤΖΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1992 ΓΦΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 2,01
2 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 1,86
3 ΣΙΒΑΚ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 1,72

Κορίτσια

B
1 Κολτσίδου Ιωάννα 3ο ΓΕΛ Αλεξανδρούπολης 1,67
2 Πάτακα Αικατερίνη ΓΕΛ Νιγρίτας 1,64
3 Κωστοπούλου Χαρίκλεια 3ο ΓΕΛ Λαμίας 1,61
4 Νικοπούλου Ναταλία 3ο ΓΕΛ Κέρκυρας 1,55
5 Κόκκαλη Μαρία 8ο ΓΕΛ Βόλου 1,36

N
1 ΓΚΟΥΣΙΝ ΤΑΤΙΑΝΑ 1994 ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 1,70
2 ΖΑΓΟΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1994 ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 1,67
3 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 1993 ΓΦΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1,55
4 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 1,55
4 ΜΑΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1993 ΓΦΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 1,55
6 ΧΑΙΡΕΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1993 ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 1,52
7 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΙΑ-ΜΕΜΟΥΛΑ 1992 ΓΦΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1,49
8 ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ 1994 ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 1,36

Επικοντω

Αγόρια

B
1 Γρατζάκης Γεώργιος 5ο ΓΕΛ Σερρών 4,40
2 Κουσίνας Απόστολος 5ο ΓΕΛ Σερρών 4,30
3 Χατζηιωαννίδης Σπυρίδων 4ο ΓΕΛ Κέρκυρας 4,20
4 Μήτος Στυλιανός 11ο ΓΕΛ Θεσ/νίκης 3,80

N
1 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 4,70
2 ΡΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4,00
3 ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 4,00
4 ΠΑΠΑΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 3,90
5 ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 3,80
6 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΝ 1994 ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 3,50
X ΜΕΛΙΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ ΑΚΥΡΟΣ

Κορίτσια

Β
1 Νικολαΐδου Δήμητρα 4ο ΓΕΛ Σερρών 3,20
2 Σιντώση Άννα Ιδ. ΓΕΛ Δωδωναία 2,60

N
1 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 1994 3,40
2 ΓΙΑΤΡΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΑ ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 1992 3,40
3 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 1993 3,40
4 ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΛΥΔΙΑ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 1993 3,30
5 ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗ ΗΛΙΑΝΑ ΓΦΑ Γ’ ΑΘΗΝΑΣ 1994 3,30
6 ΓΚΟΤΖΑΗ ΝΕΡΑΪΔΑ ΓΦΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1992 3,00
7 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 1992 2,80
8 ΜΙΚΧΙΤΑΡΙΑΝ ΑΝΤΖΕΛΑ ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 1993 2,70
9 ΕΥΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΓΦΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 1994 2,50
x ΜΑΡΜΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 1994 ΑΚΥΡΗ

Σφαιρα

Αγόρια

B
1 Σενικίδης Δημήτριος 3ο ΓΕΛ Γιαννιτσών 19,00
2 Βαϊτσούδης Λάζαρος 1ο ΓΕΛ Κιλκίς 17,82
3 Γιαλαμάς Σωκράτης 2ο ΓΕΛ Βόλου 17,13
4 Ντόι Αριάν ΕΤΑΔ 2ου ΓΕΛ Νάουσας 16,48
5 Συριτούδης Κωνσταντίνος ΓΕΛ Διδυμοτείχου 16,46
6 Κούνουπας Σάββας 1ο ΕΠΑΛ Κοζάνης 16,20
7 Γεραγίδης Άγγελος 6ο ΓΕΛ Λάρισας 15,64
8 Καλαϊτζίδης Αλέξανδρος 1ο ΕΠΑΛ Σταυρούπολης 14,67
9 Καλογιάννης Ευάγγελος 2ο ΕΠΑΛ Τρικάλων 14,07
10 Κοτσερίδης Βενιζέλος ΓΕΛ Αμυνταίου 13,70
11 Σουρτσέ Εμράχ ΓΕΛ Ιάσμου 13,51
12 Πελίδης Κυριάκος ΓΕΛ Ν. Καλλικράτειας 12,96
13 Ανθρακίδης Αλέξανδρος 2ο ΓΕΛ Γιαννιτσών 12,67

N
1 ΚΑΝΤΡΙΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 16,38
2 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 15,83
3 ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1993 ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 14,44
4 ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 13,84
5 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 13,63

Κορίτσια

Β
1 Δαγιόγλου Κυριακή 1ο ΕΠΑΛ Αριδαίας 13,09
2 Λίγα Παναγιώτα ΕΠΑΛ Δοξάτου 13,07
3 Αβραμίδου Μαρία ΓΕΛ Χέρσου 12,40
4 Φωτιάδου Σοφία 1ο ΓΕΛ Κιλκίς 11,80
5 Βελάνη Νικολέτα ΓΕΛ Αλμυρού 11,00
6 Παρασκευούδη Σταματία ΓΕΛ Δοξάτου 10,62
7 Στανιτσίδου Στεργιανή 5ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης 10,20

N
1 ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1993 ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 50,52
2 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 48,03
3 ΝΤΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1993 ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 47,78
4 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994 ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 43,86

Δισκος

Αγόρια

Β
1 Ευαγγελάκος Πέτρος 3ο ΓΕΛ Δράμας 55,40
2 Δαλαγιώργος Δημήτριος ΓΕΛ Σερβίων 53,90
3 Νασιάκος Θεόδωρος 1ο ΓΕΛ Καρδίτσας 53,14
4 Χρυσοχόου Χρήστος 2ο ΓΕΛ Καλαμαριάς 46,62
5 Κοτσάνπαπας Κωνσταντίνος ΓΕΛ Νιγρίτας 46,51
6 Καλαϊτζής Στυλιανός 2ο ΕΠΑΛ Σερρών 45,36
7 Βεράνης Αθανάσιος 3ο ΓΕΛ Σταυρούπολης 42,32
8 Τσέτας Αθανάσιος 1ο ΓΕΛ Δράμας 41,05
9 Κόμνος Αθανάσιος 1ο ΓΕΛ Λαμίας 40,50
10 Ταμουτσίδης Λεωνίδας ΓΕΛ Καμπάνη 37,73
11 Αργυρίδης Θωμάς ΓΕΛ Σκύδρας 36,55
12 Κούτμας Χρήστος ΕΠΑΛ Έδεσσας 34,30

N
1 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 1994 ΓΦΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 49,98
2 ΓΡΕΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΓΦΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 41,60
3 ΦΡΟΥΔΑΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1993 ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 41,02
4 ΒΑΡΥΤΙΜΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1994 ΓΦΑ ΧΙΟΥ 39,27
5 ΠΙΛΤΣΟΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 38,91
6 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ-ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 1994 ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 38,17

Κορίτσια

B
1 Αργυρίδου Ολυμπία ΕΠΑΛ Έδεσσας 43,52
2 Ακράνη Ιφιγένεια 2ο ΓΕΛ Νεάπολης 41,24
3 Θωίδου Ευαγγελία 3ο ΓΕΛ Γιαννιτσών 36,94
4 Σεϊτανίδου Άννα Ιδ. ΓΕΛ Ξάνθης ΑΞΙΟΝ 35,42
5 Παρχαρίδου Ευλαμπία 4ο ΓΕΛ Δράμας 35,21
6 Κουτρούλη Γλυκερία ΓΕΛ Αγχιάλου 30,34
7 Κοτσαμάνη Φανή ΓΕΛ Δοξάτου 29,30

N
1 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 43,46
2 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 41,55
3 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 36,75

Ακοντιο

Αγόρια

B
1 Αναγνωστόπουλος Κωνσταντίνος ΕΠΑΛ Φαρσάλων 58,68
2 Μπουραζάνας Γεώργιος ΓΕΛ Φαρκαδόνας 58,27
3 Βλασσόπουλος Ηλίας 1ο ΓΕΛ Ηγουμενίτσας 55,46
4 Θεοδοσιάδης Αλέξανδρος 1ο ΓΕΛ Γιαννιτσών 55,07
5 Παπαευαγγέλου Νικόλαος ΕΠΑΛ Διδυμοτείχου 53,22
6 Βούλκος Αριστείδης 1ο ΓΕΛ Αλεξανδρούπολης 53,22
7 Κουλιασβίλι Δημήτριος 4ο ΕΠΑΛ Καβάλας 51,66
8 Νικομάνης Χρήστος 1ο ΕΠΑΛ Κέρκυρας 49,97
9 Δήμας Χρήστος 3ο ΓΕΛ Ιωαννίνων 48,07
10 Βιδάλης Ανδρέας 2ο ΓΕΛ Συκεών 46,17
11 Λυρίδης Κωνσταντίνος 4ο ΓΕΛ Δράμας 43,47
12 Γκουτζελούδης Χρύσανθος 32ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης 40,47
13 Τσιαλκατούρας Δημήτριος 2ο ΓΕΛ Ελασσόνας 41,74
14 Κολοβός Γεώργιος 2ο ΓΕΛ Γρεβενών 41,28

N
1 ΗΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1993 ΓΦΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 61,51
2 ΠΑΝΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1992 ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 60,01
3 ΚΑΛΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΓΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 59,51
4 ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1993 ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 54,75
5 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1993 ΓΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 53,82
6 ΦΙΦΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1992 ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 52,56
7 ΜΠΑΤΖΑΒΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1994 ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 52,17
8 ΔΡΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1993 ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 48,86
9 ΠΙΣΚΟΓΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΓΦΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 48,23
10 ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 44,3
11 ΜΑΛΟΥΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 43,42

Κορίτσια

Β
1 Μπουστγκοκάι Κλαούντια 2ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 44,32
2 Εμμανουηλίδου Ιωάννα ΕΠΑΛ Δοξάτου 38,86
3 Αρλέτου Ελένη Ιδ. ΓΕΛ Δωδωναία 38,29
4 Τσιανάκα Ελένη 6ο ΓΕΛ Τρικάλων 37,43
5 Χατζηκωστή Εμμανουέλα 5ο ΓΕΛ Βέροιας 37,29
6 Καρτεζίνη Στυλιανή 2ο ΓΕΛ Πρέβεζας 33,79
7 Αλβανοπούλου Θεανώ ΓΕΛ Καλαμπακίου 33,76
8 Αφορόζη Σοφία 3ο ΓΕΛ Φλώρινας 32,16

N
1 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 ΓΦΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 44,87
2 ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΓΦΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 43,95
3 ΛΑΣΙΘΙΩΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1993 ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 38,05
4 ΚΑΣΤΑΝΑ ΟΛΓΑ 1994 ΓΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 37,52
5 ΜΑΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1994 ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 31,36

Σφυρα

Αγόρια

B
1 Μανωλόπουλος Αθανάσιος 12ο ΓΕΛ Λάρισας 66,35
2 Γκατζόγιας Γεώργιος 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας 64,20
3 Κοτρώτσιος Χρήστος 4ο ΓΕΛ Τρικάλων 58,06
4 Θανασούδας Αχιλλέας ΓΕΛ Νιγρίτας 56,98
5 Μιμιλίδης Χαράλαμπος 2ο ΓΕΛ Πτολεμαΐδας 53,81
6 Ιωακειμίδης Λάζαρος 3ο ΓΕΛ Πτολεμαΐδας 48,59
7 Καραμπέκος Ευτυχής 2ο ΓΕΛ Καρδίτσας 47,20
8 Νικόπουλος Δημήτριος 2ο ΕΠΑΛ Κατερίνης 46,31

N
1 ΦΥΛΛΑΔΙΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1993 ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 68,80
2 ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 ΓΦΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 68,74
3 ΣΙΜΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1993 ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 63,44
4 ΣΦΙΓΚΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 1994 ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 61,72
5 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1994 ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 61,68
6 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1994 ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 57,84
7 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1993 ΓΦΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 52,13
8 ΑΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 51,80
9 ΤΡΑΣΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1994 ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 49,04
10 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 45,30

Κορίτσια

B
1 Προσκυνητοπούλου Αγάπη 1ο ΓΕΛ Πτολεμαΐδας 56,52
2 Μανωλοπούλου Έλενα 12ο ΓΕΛ Λάρισας 49,30
3 Σαρίδου Μαρία 3ο ΓΕΛ Πτολεμαΐδας 43,43
4 Τζιανή Ελένη 6ο ΓΕΛ Τρικάλων 40,40
5 Κούμπου Βασιλική 3ο ΓΕΛ Λάρισας 40,37
6 Ζάχου Παναγιώτα 2ο ΓΕΛ Τρικάλων 36,70

N
1 ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1993 ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 50,52
2 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 48,03
3 ΝΤΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1993 ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 47,78
4 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994 ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 43,86

8θλο / 7θλο

Αγόρια

Β
1.Χροΐδης Χάρης 1992 ΓΕΛ Καλαμπακίου 5659
2.Κοϊμτζίδης Ευστάθιος 1992 1ο ΕΠΑΛ Γιαννιτσών 5254
6.Στεφανής Γεώργιος 1993 ΕΤΑΔ 2ου ΓΕΛ Νάουσας 4935
4.Ναουμίδης Αντώνιος 1994 ΓΕΛ Σκύδρας 4816
7.Λαγιόκαπας Κωνσταντίνος 1993 ΓΕΛ Δεσκάτης 4745
3.Βέλλης Ευάγγελος 1994 3ο ΓΕΛ Ιωαννίνων 4652
8.Γκάρτσος Νικόλαος 1993 ΓΕΛ Νιγρίτας 4597
5.Πραπαβέσης Κωνσταντίνος 1992 1ο ΓΕΛ Φλώρινας 4434
9.Κάτσης Χρήστος 1993 2ο ΓΕΛ Πτολεμαΐδας 4301
11.Καρβουνιάρης Δημήτριος 1994 1ο ΓΕΛ Έδεσσας 4208
10.Σταύρου Διονύσης 1994 2ο ΓΕΛ Ευόσμου 4186
12.Αμίλητος Νικόλαος 1994 ΓΕΛ Χρυσούπολης 4021
13.Δήμου Περικλής 1994 7ο ΓΕΛ Ιωαννίνων 3815
14.Κίτσος Ιωάννης 1994 ΕΠΑΛ Χρυσούπολης 3618
16.Κουστιάνης Νικόλαος Βασίλης 1993 ΓΕΛ Πεύκων 3019
x.Καριντζιάς Ευάγγελος 1993 ΓΕΛ Εράτυρας
x.Βλέτσης Γρηγόριος 1993 ΓΕΛ Πεύκων

N
1 ΣΠΗΛΙΑΡΩΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5099
2 ΚΑΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4782
3 ΜΑΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4475
4 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4444
5 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4392
6 ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 4108
7 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4027
8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3800
9 ΜΑΛΑΙ ΜΠΡΟΥΝΟ 3383
10 ΖΑΤΣΕ ΑΛΜΠΑΝΟ 3174
x ΑΝΤΥΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1809
x ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1320

Κορίτσια

B
1.Δαλάκα Κατερίνα 1992 5ο ΓΕΛ Κατερίνης 4449
2.Τζικανούλα Στυλιανή 1992 ΓΕΛ Σερβίων 4087
3.Στεφανή Ιωάννα 1992 ΕΤΑΔ 2ου ΓΕΛ Νάουσας 3959
4.Βαδάση Αλεξάνδρα 1994 ΓΕΛ Σκύδρας 23957
5.Μιλτσούδη Χρύσα 1993 2ο ΓΕΛ Σερρών 3956
6.Μπουζίνου Ιωάννα 1994 ΕΠΑΛ Έδεσσας 3118

N
ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 3930
ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 3436
ΓΙΟΥΡΓΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΓΦΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 3423
ΣTΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 3163
ΑΤΖΕΜΙΑΝ ΜΑΡΙΑ ΓΦΑ ΣΑΜΟΥ 2467

ΓΥΜΝΑΣΙΑ

(Προκρίνονται απο κάθε όμιλο: 1ος + 5 καλύτεροι)

80μ

Αγόρια

Β
1 Αρβανιτάκος Χρήστος 7ο Γ/σιο Καρδίτσας 9΄΄71
2 Παπανικολάου Νικόλαος Γ/σιο Ν. Σκοπού 9΄΄78
3 Βερβίτας Βασίλειος 8ο Γ/σιο Λάρισας 9΄΄865
4 Φούκας Βασίλειος Γ/σιο Μεγ. Παναγιάς 9΄΄866
5 Βαμβακάρης Φραγκίσκος 2ο Γ/σιο Μαλακοπής 9΄΄887
6 Κυριαλάνης Ευάγγελος 1ο Γ/σιο Ξάνθης 9΄΄890
7 Μίλτσης Γεώργιος ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Έδεσσας 9΄΄91
8 Τσιαμπάζης Μάξιμος ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Βέροιας 9΄΄94

Ν
1 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 9,75
2 ΚΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 9,79
3 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΦΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 9,82
4 ΤΖΑΦΚΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9,85
5 ΜΗΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 9,93
6 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 10,03
7 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 10,04
8 ΝΙΑΜΟΝΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 10,13

Κορίτσια

Β
1 Τσαπανίτη Ελένη 2ο Γ/σιο Χαριλάου 10΄΄72
2 Σταύρου Έλλη ΤΑΔ Γ/σίου Φιλιατών 10΄΄79
3 Δημογλίδου Ευτέρπη ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Βέροιας 10΄΄81
4 Φλώρου Γλυκερία 7ο Γ/σιο Λάρισας 10΄΄82
5 Πίτσαβου Ελένη 2ο Γ/σιο Καρδίτσας 10΄΄85
6 Παπαδοπούλου Μαρία 3ο Γ/σιο Κοζάνης 10΄΄90
7 Τρίμπου Αγγελική 2ο Γ/σιο Άρτας 11΄΄07
8 Παπαδοπούλου Ευθαλία 4ο Γ/σιο Καβάλας 11΄΄11

Ν
1 ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 10,64
2 ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 10,75
3 ΠΑΪΖΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 10,81
4 ΠΑΥΛΑΚΗ ΦΑΝΗ ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 10,82
5 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΦΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 10,82
6 ΑΓΓΕΛΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 10,9
7 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΕΛΑΝΗ ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 10,92
8 ΤΖΕΡΜΠΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 11,23

150μ

Αγόρια

Β
1 Χρυσάφης Ιωάννης Γ/σιο Πεύκων 17΄΄32
2 Αγορίτσας Γεώργιος 7ο Γ/σιο Τρικάλων 17΄΄92
3 Παπαβλασόπουλος Αχιλλέας 3ο Γ/σιο Κέρκυρας 18΄΄44
4 Κουνατσιώτης Ιωάννης 15ο Γ/σιο Λάρισας 18΄΄68
5 Νικηφορίδης Γεώργιος Γ/σιο Καμπάνη 18΄΄72
6 Παπαφωτίου Ευάγγελος ΤΑΔ 9ου Γ/σίου Ιωαννίνων 18΄΄78
7 Μαντές Δημήτριος ΤΑΔ Γ/σίου Στυλίδας 18΄΄96
8 Αγγέλης Ιωάννης 4ο Γ/σιο Κατερίνης 19΄΄14

Ν
1 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 17,58
2 ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 17,59
3 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΦΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 18,11
4 ΖΩΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΦΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 18,12
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΦΑ Γ’ ΑΘΗΝΑΣ 18,25
6 ΤΣΟΥΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 18,28
7 ΝΤΟΥΝΤΙΑ ΒΑΓΓΕΛΙ ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 18,45
8 ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 18,69

Κορίτσια

Β
1 Ζάκκα Χαρά ΤΑΔ 3ου Γ/σίου Ηγουμενίτσας 20΄΄06
2 Νάκου Ευαγγελία Γ/σιο Κατσικά 20΄΄39
3 Χατζηκαμαγιάννη Ευτυχία 10ο Γ/σιο Λάρισας 20΄΄66
4 Παναγιώτου Ρομίνα 5ο Γ/σιο Βόλου 20΄΄76
5 Παπαγεωργίου Μαρία ΤΑΔ 1ου Γ/σίου Αριδαίας 20΄΄82
6 Μαυροπούλου Ιουστίνα Μουσικό Γ/σιο Δράμας 21΄΄05
7 Χρυσοσπάθη Ξένη 3ο Γ/σιο Χαριλάου 21΄΄11
8 Μπέκου Φερρές Ολυμπία 5ο Γ/σιο Σταυρούπολης 21΄΄13

Ν
1 ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ ΓΦΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 19,56
2 ΛΙΤΣΟΛΑΡΙ ΤΖΟΑΝΝΑ ΓΦΑ ΛΕΣΒΟΥ 19,72
3 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 19,86
4 ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 19,94
5 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 20,12
6 ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 20,25
7 ΝΤΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ ΓΦΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 20,39
χ ΖΑΧΑΡΕΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΦΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

300μ

Αγόρια

Β
1 Νταλθανασάρας Σπυρίδων Γ/σιο Ηράκλειας 38΄΄18
2 Παπαστεριάδης Γεώργιος 5ο Γ/σιο Τρικάλων 38΄΄36
3 Χατζής Ευάγγελος Γ/σιο Ράπτου 39΄΄25
4 Πολύζος Στέφανος ΤΑΔ Γ/σίου Σιάτιστας 39΄΄51
5 Ιορδανίδης Δημήτριος 3ο Γ/σιο Συκεών 39΄΄58
6 Παπαδιάς Άρης 1ο Γ/σιο Ανατολής 39΄΄73
7 Ντούλιας Δημήτριος ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Αλεξάνδρειας 40΄΄94
8 Κάνταρος Νικόλαος Γ/σιο Σκριπερού 43΄΄98
χ Βόγιας Ιωάννης 6ο Γ/σιο Καλαμαριάς ΔΠ

Ν
1 ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 37,69
2 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 38,48
3 ΜΕΧΙΛΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 39,14
4 ΚΟΥΤΣΟΒΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΦΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 39,58
5 ΜΗΣΙΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 39,97
6 ΞΥΛΟΚΟΤΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 40,00
7 ΒΕΡΡΑΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 41,18
8 ΧΙΟΥΣΙ ΚΕΒΙΝ ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 42,54

Κορίτσια

Β
1 Πουρνάρα Καλλιόπη ΤΑΔ 9ου Γ/σίου Ιωαννίνων 43΄΄50
2 Τσοβίλη Πολυξένη Δέσκειο Γ/σιο Πάργας 44΄΄78
3 Διαμάντη Στέλλα ΤΑΔ 3ου Γ/σίου Ηγουμενίτσας 44΄΄86
4 Κορδέλα Κωνσταντίνα Γ/σιο Συκουρίου 46΄΄27
5 Ψωμιάδου Χριστιάνα 4ο Γ/σιο Κατερίνης 46΄΄85
6 Κότσαρη Θεοδώρα ΤΑΔ 1ου Γ/σίου Καρπενησίου 47΄΄75
7 Τσέλλιου Γεωργία ΤΑΔ Γ/σίου Πολυκάστρου Α

Ν
1 ΜΑΣΩΝΟΥ ΑΝΑΜΠΕΛ ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 42,12
2 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 42,26
3 ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗ ΔΕΒΟΡΑ ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 42,36
4 ΜΑΚΡΗ ΕΛΠΙΔΑ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 42,70
5 ΚΑΡΒΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 43,73
6 ΜΠΙΝΙΣΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΦΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 44,28
7 ΧΑΣΑΠΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 45,90
8 ΜΠΙΤΖΑΝΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 46,85

600μ

Αγόρια

Β
1 Ζωγράφος Δημήτριος Γ/σιο Πρίνου 1΄25΄΄72
2 Βλάχας Δημήτριος 8ο Γ/σιο Ιωαννίνων 1΄25΄΄77
3 Κιλόγλου Γεώργιος 4ο Γ/σιο Σερρών 1΄29΄΄82
4 Καμπαρούδης Γεώργιος Διαπ/κό Γ/σιο Ευόσμου 1΄30΄΄59
5 Τεμίρογλου Κλεάνθης 7ο Γ/σιο Καβάλας 1΄34΄΄07
6 Καραμαρίας Αντώνιος 1ο Γ/σιο Γιαννιτσών 1΄35΄΄47
7 Θεοδωρίδης Λάζαρος ΤΑΔ 3ου Γ/σίου Ηγουμενίτσας 1΄38΄΄44

Ν
1 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 1,30,26
2 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΙΑΣΩΝ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 1,30,83
3 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 1,31,08
4 ΤΖΕΛΙΛΑΪ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 1,35,65

Κορίτσια

Β
1 Παρασκευοπούλου Σοφία 4ο Γ/σιο Σερρών 1΄41΄΄98
2 Ζωγράφου Βασιλική 1ο Γ/σιο Γρεβενών 1΄42΄΄06
3 Καμαριώτη Μαρία Διαπ/κό Γ/σιο Ευόσμου 1΄43΄΄99
4 Ρέββα Ελεονόρα ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Καστοριάς 1΄44΄΄37
5 Χλωρού Βασιλική 5ο Γ/σιο Λάρισας 1΄44΄΄55
6 Λαμπροπούλου Ανθή 11ο Γ/σιο Θεσσαλονίκης 1΄44΄΄94
7 Χασκή Ερμιόνη 1ο Γ/σιο Ηγουμενίτσας 1΄46΄΄81
8 Γεωργαντά Καλλιόπη ΤΑΔ 1ου Γ/σίου Κομοτηνής 1΄49΄΄94
9 Ζημίογλου Αναστασία 6ο Γ/σιο Δράμας 1΄50΄΄15
10 Κυριμλίδου Ιωάννα Γ/σιο Πολυκάστρου 1΄50΄΄26

Ν
1 ΜΑΛΙΚΙ ΜΑΡΙΑ ΓΦΑ Γ’ ΑΘΗΝΑΣ 1,45,38
2 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 1,45,82
3 ΓΡΙΛΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 1,46,15
4 ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΗ ΝΙΚΗ ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 1,46,24
5 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 1,46,80
6 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ ΓΦΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 1,51,71
7 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΦΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1,52,35

1000μ

Αγόρια

Β
1 Κωτίτσας Χρήστος Γ/σιο Δεσκάτης 2΄39΄΄79
2 Σουλιώτης Ευτύχιος ΤΑΔ Γ/σίου Παραμυθιάς 2΄41”10
3 Κουγιούμης Άγγελος 4ο Γ/σιο Τρικάλων 2΄44΄΄18
4 Ψιλιτέλης Μιχαήλ 3ο Γ/σιο Αγ. Αθανασίου 2΄49΄΄11
5 Αγοραστίδης Μάνος 5ο Γ/σιο Λάρισας 2΄55΄΄28
6 Ντάγκαλα Μερτ 6ο Γ/σιο Ξάνθης 2΄57΄΄08
7 Γουναρόπουλος Κωνσταντίνος 4ο Γ/σιο Γιαννιτσών 2΄58΄΄46

Ν
1 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 2,44,78
2 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 2,45,63
3 ΜΑΝΑΪ ΤΖΟΑΝ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 2,46,16
4 ΚΑΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 2,48,05
5 ΠΕΤΡΟΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 2,48,30
6 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΦΑ Γ’ ΑΘΗΝΑΣ 2,49,77
7 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 2,51,23
8 ΜΙΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΦΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 2,53,07
9 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 2,54,81
10 ΚΙΚΟΥΣ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 3,00,77
11 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3,04,96
12 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΦΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 3,05,55

Κορίτσια

Β
1 Καραγιάννη Κορίνα Μαρία 3ο Γ/σιο Πολίχνης 3΄04΄΄31
2 Φωτιάδη Μαρίνα Γ/σιο Σταυρακίου 3΄04΄΄91
3 Νίκα Πηνελόπη ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Καστοριάς 3΄06΄΄97
4 Τριάντου Ευτυχία 3ο Γ/σιο Κέρκυρας 3΄09΄΄596
5 Καλαϊτζίδου Βικτωρία 6 Γ/σιο Δράμας 3΄09΄΄598
6 Κουτούκα Μαρία Γ/σιο Γιάννουλης 3΄18΄΄52
7 Δημητρίου Αικατερίνη ΤΑΔ Γ/σίου Παραμυθιάς 3΄19΄΄86
8 Μπαρτούς Χριστίνα 3ο Γ/σιο Κατερίνης 3΄21΄΄27
9 Ατζεμιάν Μαρία ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Βέροιας 3΄23΄΄70
10 Κούρτη Μερίτα ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Έδεσσας 3΄33΄΄75

Ν
1 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 3,07,36
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 3,07,48
3 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΦΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 3,08,63
4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΦΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 3,12,76
5 ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗ ΜΥΡΤΩ ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 3,14,23
6 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΦΑ ΛΕΣΒΟΥ 3,14,58
7 ΦΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΚΩΝ/ΝΑ ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 3,14,83
8 ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΦΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 3,16,05
9 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΦΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 3,16,17
10 ΔΑΓΡΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΦΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3,17,77
11 ΚΑΣΣΗ ΜΑΡΙΑ ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 3,19,23
12 ΜΑΣΣΑΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3,20,86

3 / 2 χλμ

Αγόρια

Β
1 Ρόζος Αθανάσιος 2ο Γ/σιο Τρικάλων 9΄27΄΄68
2 Βαχτανίδης Κοσμάς Γ/σιο Ν. Φώκαιας 9΄51΄΄65
3 Αντωνιάδης Κωνσταντίνος Γερμανική Σχολή Θεσσαλονίκης 10΄11΄΄12

Ν
1 ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 9,28,13
2 ΜΠΟΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΦΑ Γ’ ΑΘΗΝΑΣ 9,52,85
3 ΤΣΕΛΑ ΜΑΡΙΓΚΛΕΝ ΓΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 10,00,25
4 ΡΕΪΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 10,29,13
5 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 10,57,59

Κορίτσια

Β
1 Θείου Ελένη 1ο Γ/σιο Ν. Ιωνίας 7΄02΄΄35
2 Γεροδήμου Γεωργία 3ο Γ/σιο Ιωαννίνων 7΄07΄΄32
3 Αγραφιώτη Αθηνά Ελευθερία Γ/σιο Αγναντερού 7΄16΄΄81
4 Μανώλα Όλγα 5ο Γ/σιο Πτολεμαΐδας 7΄22΄΄49
5 Σενικίδου Γεωργία 2ο Γ/σιο Γιαννιτσών 7΄23΄΄78
6 Κοζανίτη Ελένη 6ο Γ/σιο Κατερίνης 7΄26΄΄23
7 Αργυρού Αγαθή 7ο Γ/σιο Κέρκυρας 7΄28΄΄01
8 Νταλιάνη Γεωργία Γ/σιο Κομποτίου 7΄30΄΄49
9 Κανακάρη Κωνσταντίνα 5ο Γ/σιο Σερρών 7΄34΄΄63
10 Παπαθανασίου Καλλιόπη 5ο Γ/σιο Τρικάλων 7΄47΄΄07
11 Γκίνη Γεωργία 2ο Γ/σιο Λάρισας 8΄28΄΄76

Ν
1 ΤΖΩΡΤΖΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΓΦΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 6,44,19
2 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 6,59,83
3 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΦΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 7,05,99
4 ΤΖΑΝΕΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΦΑ ΛΕΣΒΟΥ 7,09,69
5 ΑΡΑΠΗ ΕΛΕΝΗ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 7,11,41
6 ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΦΑ Γ’ ΑΘΗΝΑΣ 7,13,30
7 ΓΕΡΟΝΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 7,14,24
8 ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 7,30,53
9 ΦΩΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 7,31,76
10 ΓΚΙΟΡΓΚΙΕΒΑ ΝΤΡΑΓΚΑΝΑ ΓΦΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 7,44,69
11 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 7,59,91
12 ΣΕΡΓΙΑΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΦΑ ΣΑΜΟΥ 8,13,17

100 / 80 μ εμπόδια

Αγόρια

Β
1 Ελευθεριάδης Νικόλαος Γ/σιο Χρυσούπολης 14΄΄25
2 Θεοδώρου Μάριος ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Βέροιας 14΄΄40
3 Λισγάρας Αναστάσιος Γ/σιο Κατσικά 14΄΄94
4 Μπατζιανούλης Άγγελος ΤΑΔ 16ου Γ/σίου Λάρισας 15΄΄11
5 Λύρης Αναστάσιος 1ο Γ/σιο Ευόσμου 15΄΄76
6 Σιακάς Χρήστος Γ/σιο Σκοτούσης 15΄΄77

Ν
1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 14,60
2 ΝΤΟΚΟΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 15,19
3 ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 15,29
4 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 15,30
χ ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

Κορίτσια

Β
1 Γκίση Μαρία 3ο Γ/σιο Γιαννιτσών 12΄΄14
2 Σαλαμανάκη Ιωάννα 2ο Γ/σιο Αλεξανδρούπολης 12΄΄23
3 Κεφαλά Μαρία 1ο Γ/σιο Τούμπας 12΄΄38
4 Παρασκευά Ευαγγελία 5ο Γ/σιο Ευόσμου 12΄΄58
5 Σαμάνη Κυριακή 6ο Γ/σιο Καλαμαριάς 12΄΄91
6 Στατήρη Παρασκευή 6ο Γ/σιο Λάρισας 12΄΄93
7 Χριστοδούλου Μαγδαληνή 3ο Γ/σιο Σταυρούπολης 13΄΄26
8 Πλατνάρη Μαρία Γ/σιο Καρπερής 13΄΄78
9 Σταύρου Σπυριδούλα ΤΑΔ Γ/σίου Φιλιατών 15΄΄28

Ν
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 12,71
2 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΦΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 12,94
3 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΦΑ Γ’ ΑΘΗΝΑΣ 12,96
4 ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΦΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 13,10
5 ΜΟΥΤΣΙΠΑΪ ΕΥΗ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 13,84
6 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13,91
χ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ ΠΟΛΥΜΝΙΑ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ

300μ εμπόδια

Αγόρια

Β
1 Ψάλτης Δημήτριος 2ο Γ/σιο Σερρών 41΄΄11
2 Τουλατζής Στέργιος 7ο Γ/σιο Καβάλας 41΄΄40
3 Χατζηγεωργίου Χρήστος Διαπ/κό Γ/σιο Ευόσμου 42΄΄15
4 Παπατσούνης Αδαμάντιος 4ο Γ/σιο Πτολεμαΐδας 42΄΄61
5 Μάνος Φίλιππος 13ο Γ/σιο Λάρισας 43΄΄11
6 Τσιφούτης Νικόλαος 2ο Γ/σιο Θέρμης 44΄΄33
7 Πήλιος Γεώργιος 2ο Γ/σιο Πρέβεζας 45΄΄18
8 Βογιατζής Δημήτριος Γ/σιο Καμπάνη 45΄΄68
9 Κουκουζέλης Ανδρέας Γ/σιο Μητρόπολης 49΄΄67

Ν
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 41,20
2 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 42,87
3 ΠΟΡΦΥΡΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 43,51
4 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 44,32
5 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΓΦΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 44,58
6 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 45,19
7 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 46,12
8 ΜΕΝΣΑ ΜΙΧΑΗΛ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 46,33

Κορίτσια

Β
1 Μάρκου Σταματίνα 3ο Γ/σιο Κέρκυρας 47΄΄58
2 Πατσέα Βασιλική 1ο Γ/σιο Αλμυρού 48΄΄84
3 Δημητριάδου Άννα ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Έδεσσας 49΄΄10
4 Κερασιώτη Οδύσσεια 5ο Γ/σιο Ευόσμου 49΄΄72
5 Λέκκα Ελισάβετ 2ο Γ/σιο Θέρμης 51΄΄51
6 Φωτοπούλου Βαλεντίνη Γ/σιο Καμπάνη 55΄΄44
7 Λουκίδου Μαρία 4ο Γ/σιο Δράμας Εγκ
8 Νταντή Ιωάννα ΤΑΔ 7ου Γ/σίου Κατερίνης Εγκ

Ν
1 ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 47,03
2 ΓΙΑΧΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 48,31
3 ΒΛΑΧΟΥ-ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 48,61
4 ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 48,83
5 ΠΕΠΠΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΦΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 49,16
6 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 50,00
7 ΡΗΓΑ ΕΙΡΗΝΗ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 50,66
χ ΝΤΕΜΑΪ ΛΕΝΙΤΣΑ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ

5 / 3 χλμ βάδην

Αγόρια

Β
1 Κελεπούρης Στράτος Γεώργιος ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Βέροιας 25΄38΄΄29
2 Κουκουτέγος Κωνσταντίνος ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Βέροιας 25΄΄45΄΄43
χ Κουλίκας Πασχάλης Γ/σιο Καρπερής Εγκ

Ν
1 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 26,16,85
2 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΦΑ Γ’ ΑΘΗΝΑΣ 26,16,94
3 ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 27,19,11
4 ΒΑΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 27,40,39
5 ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 29,03,72

Κορίτσια

Β
1 Αργυρίου Βασιλική ΤΑΔ Γ/σίου Στυλίδας 16΄50΄΄82
2 Τσαουσάι Αλμπάνα ΤΑΔ Γ/σίου Παραμυθιάς 16΄53΄΄64
3 Ραμάι Ριτζέλα Σοφία 1ο Γ/σιο Λάρισας 16΄57΄΄13
4 Παραθύρα Αντιγόνη 1ο Γ/σιο Καρδίτσας 17΄08΄΄23
5 Διχρή Χρυσοβαλάντω ΤΑΔ 16ου Γ/σίου Λάρισας 17΄15΄΄26
6 Κορδά Ελένη 1ο Γ/σιο Πρέβεζας 17΄33΄΄71
7 Μπάτζιου Αθανασία ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Βέροιας 18΄01΄΄67
8 Δημητριάδου Φανή ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Έδεσσας 18΄15΄΄35
9 Αντωνίου Μαρία 4ο Γ/σιο Βέροιας 18΄22΄΄25
10 Ευαγγέλου Θεοπούλα ΤΑΔ 1ου Γ/σίου Κομοτηνής Εγκ

Ν
1 ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 15,57,09
2 ΚΑΤΟΧΙΑΝΟΥ ΧΑΙΔΩ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 15,58,11
3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 16,21,09
4 ΤΣΙΧΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΦΑ Γ’ ΑΘΗΝΑΣ 16,49,24
5 ΡΕΤΖΕΠΙ ΚΕΤΓΙΩΝΑ ΓΦΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 16,49,60
6 ΘΕΟΧΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 16,50,22
7 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 17,15,44
8 ΚΟΜNΗΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΦΑ ΛΕΣΒΟΥ 17,33,36
9 ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΚΗ ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 17,56,13
10 ΔΡΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 19,00,25
11 ΜΑΝΩΛΕΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 19,01,53

Μηκος

Αγόρια

Β
1 Ντόνας Αλέξανδρος ΤΑΔ 9ου Γ/σίου Ιωαννίνων 6,19
2 Χουλιάρας Χρήστος 13ο Γ/σιο Λάρισας 6,13
3 Χρυσοστομίδης Πρόδρομος ΤΑΔ 5ου Γ/σίου Καβάλας 5,98
4 Τάσο Θωμάς 3ο Γ/σιο Εχεδώρου 5,84
5 Ζήσης Βασίλειος 1ο Γ/σιο Πρέβεζας 5,73
6 Κοτζαμπασόπουλος Γεώργιος 5ο Γ/σιο Βέροιας 5,55
7 Κάτσης Αλέξανδρος 4ο Γ/σιο Πτολεμαΐδας 5,51
8 Κακαριάς Φώτιος 2ο Γ/σιο Καρδίτσας 5,47
9 Σουλάκης Γεώργιος Γ/σιο Αγχιάλου 5,33
χ Δριγκάκης Πάρης Πειραματικό Γ/σιο ΑΠΘ Α

Ν
1 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΣΩΣΙΠΑΤΡΟΣ 1995 ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 6,61
2 ΜΠΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1996 ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 6,16
3 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1997 ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 5,82

Κορίτσια

Β
1 Μητσοπούλου Ειρήνη 3ο Γ/σιο Έδεσσας 5,12
2 Κουκούτση Μαρία ΤΑΔ 1ου Γ/σίου Κομοτηνής 5,11
3 Λάππα Αγγελική 2ο Γ/σιο Φιλιππιάδας 5,04
4 Τζιουρνά Ευαγγελία 1ο Γ/σιο Τριανδρίας 4,88
5 Δημουλά Σεβαστή 6ο Γ/σιο Κέρκυρας 4,76
6 Ναζίρη Σπυριδούλα 4ο Γ/σιο Αλεξανδρούπολης 4,74
7 Νατσιού Ιωάννα 2ο Γ/σιο Σερρών 4,64
8 Κουρατίδη Μάρθα 2ο Γ/σιο Ν. Ιωνίας 4,56
9 Χαρκοπλιά Ελπινίκη 4ο Γ/σιο Καρδίτσας 4,49
10 Λιάκου Χριστίνα Μουσικό Γ/σιο Τρικάλων 4,35
11 Τηλιοπούλου Κατερίνα ΤΑΔ 16ου Γ/σίου Λάρισας 4,28
12 Λαχάνη Πολυξένη ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Αλεξάνδρειας 3,96
13 Αρβανιτίδου Έλλη 4ο Γ/σιο Καβάλας 4,40
14 Ξενίδου Μαρία Γ/σιο Μακρυγιάλου 4,38
15 Μοφρίδου Αικατερίνη 3ο Γ/σιο Ελευθερίου Κορδελιού 4,36
16 Παπαδοπούλου Ελένη ΤΑΔ Γ/σίου Φιλιατών 4,31
17 Λιασοπούλου Πανδώρα 2ο Γ/σιο Φλώρινας 4,22
18 Σίγγαρη Αγγελική ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Καστοριάς 4,18
19 Καπησίζογλου Παρθένα 6ο Γ/σιο Δράμας 4,02
20 Ζγούρη Γεωργία Γ/σιο Καμπάνη 3,23

Ν
1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1995 ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 5,28
2 ΤΥΡΙΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1996 ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 5,26
3 ΑΛΟΓΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 5,2
4 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 5,1
5 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ 1996 ΓΦΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 5,02
6 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1997 ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 4,96
7 ΣΕΛΙΑΒΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1995 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4,95
8 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΜΙΔΑ 1995 ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 4,91
9 ΞΥΓΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995 ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 4,9
10 ΜΠΙΛΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ 1997 ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 4,78
11 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 1996 ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 4,77
12 ΛΙΑΚΑΚΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 1997 ΓΦΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4,73

Τριπλουν

Αγόρια

Β
1 Δεμερτζής Γεώργιος 2ο Γ/σιο Θέρμης 12,68
2 Αγάθος Γεώργιος 2ο Γ/σιο Κέρκυρας 12,43
3 Ντινόπουλος Αντώνιος Γ/σιο Μεγαλοχωρίου 11,89

Ν
1 ΦΙΖΗ ΛΟΥΙΣ 1995 ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 13,94
2 ΚΟΥΛΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 13,42
3 ΚΟΝΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1995 ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 13,34

Υψος

Αγόρια

Β
1 Τεσσαρομάτης Γεώργιος ΤΑΔ 3ου Γ/σίου Νάουσας 1,86
2 Φωτιάδης Κυριάκος 1ο Γ/σιο Άργους Ορεστικού 1,67
3 Στεργίου Πέτρος ΤΑΔ Γ/σίου Φιλιατών 1,70

Ν
1 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1,76
2 ΤΑΨΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΓΦΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 1,70
3 ΖΕΚΙΟ ΕΛΜΠΑΤΡΙΣ 1995 ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 1,64
4 ΧΟΤΖΑΪ ΜΑΡΙΚΛΕΝ 1996 ΓΦΑ ΛΕΣΒΟΥ 1,61
4 ΓΚΟΥΒΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 1,61

Κορίτσια

Β
1 Σαράφη Αστερία 1ο Γ/σιο Πυλαίας 1,57
2 Γαστεράτου Αικατερίνη 7ο Γ/σιο Κέρκυρας 1,54
3 Σιαλμά Ελευθερία 6ο Γ/σιο Βόλου 1,48
4 Κουτρή Αλεξάνδρα 3ο Γ/σιο Αμπελοκήπων 1,48
5 Ζάκκα Ιωάννα 1ο Γ/σιο Γρεβενών 1,48
6 Σιάνου Ελένη Κωνσταντίνα ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Καστοριάς 1,48
7 Σταγκίκα Καλλιόπη Γ/σιο Νεάπολης 1,45
8 Νταγλή Αθηνά 1ο Γ/σιο Δράμας 1,45
9 Μάκη Γεωργία ΤΑΔ 3ου Γ/σίου Νάουσας 1,39
10 Δροσίνη Αλεξάνδρα ΤΑΔ 1ου Γ/σίου Καρπενησίου 1,39
11 Κουτή Τριανταφυλλιά ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Τρικάλων 1,36
12 Καλυβιώτη Γκόλφω ΤΑΔ Καρδίτσας 1,36
13 Τζήκα Μαριάμ 2ο Γ/σιο Ελασσόνας 1,36
– Μούτσκα Τζωρτζίνα 3ο Γ/σιο Λαμίας 1,36
– Καδρεφτσή Ιωάννα ΤΑΔ 1ου Γ/σίου Αριδαίας 1,36
16 Τσακμάκη Αναστασία Γ/σιο Χρυσούπολης 1,31

Ν
1 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1995 ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 1,57
2 ΜΠΕΚΙΑΡΑΪ ΠΕΜΠΕ-ΕΜΜΗ 1995 ΓΦΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 1,54
3 ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1996 ΓΦΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1,54
4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 1995 ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 1,54
5 ΤΣΑΧΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1995 ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 1,51
6 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΛΙΑ 1996 ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 1,45
7 ΚΟΛΟΒΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1996 ΓΦΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 1,45
8 ΤΣΑΜΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1996 ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 1,45
9 ΔΕΠΑΣΤΑ ΛΗΔΑ 1995 ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 1,45
10 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 1996 ΓΦΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1,42
11 ΠΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 1,39
12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΕΤΑΞΙΑ 1995 ΓΦΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 1,39
13 ΜΑΓΓΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1996 ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 1,31

Επικοντω

Αγόρια

Β
1 Γελάτσορας Γεώργιος Γ/σιο Καστελλάνων 3,50
2 Γάτσιος Θωμάς Γ/σιο Σκοτούσης 3,30
3 Μαρτινίδης Πέτρος ΤΑΔ 1ου Γ/σίου Κομοτηνής 3,20

Ν
1 ΝΤΑΜΟΤΣΙΔΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΟΣ 1995 ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 3,80
2 ΑΝΩΓΙΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1995 ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 3,60
3 ΚΟΛΟΜΒΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1997 ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 3,50
4 ΓΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1996 ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 2,80

Κορίτσια

Β
1 Παπαχρήστου Βάγια 3ο Γ/σιο Αλεξανδρούπολης 3,20
2 Πασχαλίδου Δήμητρα 2ο Γ/σιο Κέρκυρας 2,70
3 Σάββα Βασιλική 5ο Γ/σιο Σερρών 2,50
4 Σολομονίδου Δήμητρα 1ο Γ/σιο Ελευθερίου Κορδελιού 2,40
5 Χατζοπούλου Αναστασία 2ο Γ/σιο Κομοτηνής 2,20

Ν
1 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 3,80 Ν.Μ.Ε
2 ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1995 ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 3,30
3 ΣΚΟΡΔΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1996 ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 3,00
4 ΤΖΕΛΑΙ ΑΝΤΖΕΛΑ 1996 ΓΦΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2,70
5 ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1995 ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 2,70
6 ΤΣΙΜΠΟΤΑΡΗ ΡΟΜΙΚΑ 1996 ΓΦΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2,50

Σφαιρα

Αγόρια

Β
1 Κρίτσκας Χρήστος Γ/σιο Καρπερής 15,63
2 Γαβριήλ Συμεών 3ο Γ/σιο Κέρκυρας 14,36
3 Σακαβάρας Αθανάσιος ΤΑΔ Γ/σίου Δεσκάτης 13,92
4 Καραμπατζάκης Ιωάννης 1ο Γ/σιο Δράμας 13,31

Ν
1 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 14,67
2 ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ ΑΡΗΣ 1995 ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 14,21
3 ΑΛΛΑ ΜΑΡΙΟΣ 1995 ΓΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 13,38
4 ΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 13,33
5 ΠΕΤΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1995 ΓΦΑ ΧΙΟΥ 12,94
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1995 ΓΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 12,81
7 ΧΑΜΟΥΡΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995 ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 11,97

Κορίτσια

Β
1 Ξανθοπούλου Λεμονιά Γ/σιο Χρυσούπολης 12,66
2 Σακελάρη Λεμόνα 5ο Γ/σιο Δράμας 11,80
3 Τζαναβάρη Ειρήνη 3ο Γ/σιο Κέρκυρας 11,51
4 Γεωργιτζίκη Άννα Γ/σιο Ν. Ζίχνης 11,05
5 Καρασαββίδου Αικατερίνη 1ο Γ/σιο Ωραιοκάστρου 10,79
6 Μάγκα Κωνσταντίνα 3ο Γ/σιο Γιαννιτσών 9,81

Ν
1 ΤΕΡΖΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1995 ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 15,00
2 ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1995 ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 11,85
3 ΤΣΙΡΙΒΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 11,37
4 ΚΑΤΡΗ ΚΥΡΑΝΝΑ 1996 ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 10,87

Δισκος

Αγόρια

Β
1 Τσικρικώνης Ανδρέας Γ/σιο Ν. Καλλικράτειας 51,74
2 Γιαντσίδης Αντώνιος Γ/σιο Ν. Μοναστηρίου 50,30
3 Ζώτος Κυριάκος Γ/σιο Καμπάνη 46,87
4 Καπτέλι Αναστάσιος Γ/σιο Καλαμπακίου 44,10
5 Κούτμας Άγγελος 3ο Γ/σιο Έδεσσας 40,58
6 Λεβέντης Θεοδόσιος 4ο Γ/σιο Τρικάλων 40,04

Ν
1 ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 52,03
2 ΝΤΟΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1995 ΓΦΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 50,25
3 ΚΙΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1995 ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 35,69

Κορίτσια

Β
1 Μοσχολιού Μαρία ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Σερρών 29,58
2 Χαμπουδανίδου Άννα Γ/σιο Ν. Καλλικράτειας 27,35
3 Μπαϊραχτάρη Ευγενία 8ο Γ/σιο Τρικάλων 27,30
4 Ιακωβίδου Παρασκευή 4ο Γ/σιο Θεσσαλονίκης 26,53
5 Μελιάδου Παναγιώτα 1ο Γ/σιο Δράμας 26,04
6 Καραγκιοζίδου Μακρίνα 5ο Γ/σιο Αλεξανδρούπολης 25,52

Ν
1 ΚΟΨΙΔΑ ΘΕΑΝΩ 1995 ΓΦΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 34,76
2 ΚΑΤΣΙΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 1995 ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 32,41
3 ΧΑΤΖΗΡΟΔΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1995 ΓΦΑ ΣΑΜΟΥ 24,56
4 ΤΟΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1995 ΓΦΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 24,31

Ακοντιο

Αγόρια

Β
1 Μάρκου Βαΐτσης 1ο Γ/σιο Διδυμοτείχου 54,13
2 Ματζίρης Αθανάσιος Γ/σιο Ν. Σκοπού 50,99
3 Αλβανόπουλος Ιωάννης Γ/σιο Καλαμπακίου 48,72
4 Ηλιάδης Χαράλαμπος 1ο Γ/σιο Γιαννιτσών 42,07
5 Σπανός Βασίλειος Γ/σιο Ζάρκου 37,71
6 Γαλλιός Κωνσταντίνος ΤΑΔ 9ου Γ/σίου Ιωαννίνων 36,35

Ν
1 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 57,58
2 ΤΟΥΛΙΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1995 ΓΦΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 49,60
3 ΜΑΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995 ΓΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 44,55
4 ΞΥΔΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΓΦΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 44,12
5 ΠΕΣΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1995 ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 44,00
6 ΓΚΟΓΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 43,75
7 ΜΑΡΚΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 1995 ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 40,23

Κορίτσια

Β
1 Χριστοφορίδη Μαρία Γ/σιο Αμπελώνα 35,88
2 Πούλιου Φιόνα 5ο Γ/σιο Τρικάλων 35,66
3 Βακαλίδου Μαριάνα 3ο Γ/σιο Αλεξανδρούπολης 33,84
4 Γκιελόσι Νταγιάνα 3ο Γ/σιο Λαμίας 32,6
5 Χαϊδάρη Ουρανία 2ο Γ/σιο Γιαννιτσών 32,08
6 Κοτίνη Ιωάννα 14ο Γ/σιο Θεσσαλονίκης 31,41
7 Κουσινά Αναστασία 5ο Γ/σιο Σερρών 27,88
8 Μυγδαλιά Ανδρονίκη Γ/σιο Κολινδρού 27,26
9 Τσαμαντά Θεοδώρα 5ο Γ/σιο Καρδίτσας 25,06
10 Μυλωνά Κωνσταντίνα 2ο Γ/σιο Χαλκηδόνας 23,35

Ν
1 ΤΟΥΝΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ 1995 ΓΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 34,34
2 ΚΡΑΜΠΟΚΟΥΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1995 ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 28,92
3 ΠΟΝΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 ΓΦΑ ΣΑΜΟΥ 25,31
4 ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗ ΝΕΦΕΛΗ 1996 ΓΦΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 24,41

Σφυρα

Αγόρια

Β
1 Μουτάκης Ευθύμιος 5ο Γ/σιο Πτολεμαΐδας 54,20
2 Παπαχρόνης Κωνσταντίνος 1ο Γ/σιο Λάρισας 49,18
3 Στάγκος Ιωάννης Γ/σιο Καμπάνη 46,01
4 Στράντζαλης Δημήτριος Γ/σιο Καμπάνη 45,92

Ν
1 ΜΕΝΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ 1995 ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 68,29 Ν.Μ.Ε
2 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 64,5
3 ΒΑΣΚΑΝΤΗΡΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1995 ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 47,98
4 ΔΗΜΟΥ-ΜΠΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 1995 ΓΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 40,96
5 ΔΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΓΦΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 39,14
6 ΑΡΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1996 ΓΦΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 33,14

Κορίτσια

Β
1 Κοροσίδου Ηλιάνα 5ο Γ/σιο Πτολεμαΐδας 57,18
2 Ζώτου Δήμητρα Γ/σιο Καμπάνη 42,53
3 Μελεκίδου Μαρίνα ΤΑΔ Σιδηροκάστρου 40,90
4 Αργύρη Φωτεινή 7ο Γ/σιο Τρικάλων 35,63
5 Μαγγίτα Αλεξάνδρα Γ/σιο Ραχών 31,20

Ν
1 ΜΙΖΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1996 ΓΦΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 47,58
2 ΒΟΙΚΟΛΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 1996 ΓΦΑ Δ’ ΑΘΗΝΑΣ 45,66
3 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1995 ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 41,73
4 ΚΑΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 1996 ΓΦΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 32,67
5 ΚΑΡΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1995 ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 32,00

6θλο / 5θλο

Αγόρια

Β
1.Καπρινιώτης Γρηγόριος 1995 2ο Γ/σιο Σερρών 3751
2.Δελής Ορέστης 1995 1ο Πειραματικό Θεσσαλονίκης 3648
3.Καράτζιος Απόστολος 1995 ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Έδεσσας 3491
4.Λαμπίδης Ελευθέριος 1995 Διαπ/κό Γ/σιο Ευόσμου 3192
5.Παπαδόπουλος Θεόδωρος 1995 ΤΑΔ 1ου Γ/σίου Κιλκίς 2833
6.Σπύρου Δημήτριος 1995 Διαπ/κό Γ/σιο Ευόσμου 2816
7.Μπακιρτζής Ευστράτιος 1996 16ο Γ/σιο Θεσσαλονίκης 2724

Ν
1.ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4096
2.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4030
3.ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3232
4.ΤΟΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3172
5.ΜΟΥΝΤΖΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2928
6.ΧΑΤΖΙΟΥ ΠΕΤΡΕ 2883
7.ΓΙΑΡΜΕΝΙΤΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ 2425
8.ΡΑΝΣΟΝ ΑΛΕΞΙΟΣ 2188

Κορίτσια

Β
1.Κοντορήγα Καλλιόπη 1995 Γ/σιο Αγριάς 3506
2.Ράντου Καλλιόπη 1996 5ο Γ/σιο Ιωαννίνων 3230
3.Βοκολίδου Κυριακή 1995 6ο Γ/σιο Σερρών 13,96 3018
4.Τσεχελίδου Κωνστανίνα 1996 3ο Γ/σιο Έδεσσας 3013
5.Σιδηροπούλου Μαντώ 1996 2ο Γ/σιο Λαγκαδά 2996
6.Σέγκλοβα Αικατερίνη 1996 2ο Γ/σιο Εχεδώρου 2926
7.Διάκου Μαρία 1996 ΤΑΔ 2ου Γ/σίου Βέροιας 2784
8.Μπατιρίδου Αναστασία 1996 1ο Γ/σιο Συκεών 2614
9.Τομπουλίδου Μαρία 1995 Γ/σιο Πλατανιάς 14,87 2535
10.Παπαδοπούλου Μαρκέλλα Αναστασία 1995 ΤΑΔ 1ου Γ/σίου Φλώρινας 2222
11.Σιδέρη Αγαθή Μαρίνα 1996 Γ/σιο Ζωσιμαίας 1917
12.Καρέτου Βασιλική 1996 2ο Γ/σιο Λαγκαδά 17,30 1687

Ν
1.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 3990
2.ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΦΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 3423
3.ΚΑΠΝΙΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΦΑ ΧΑΝΙΩΝ 557 3347
4.ΛΥΡΑΚΗ ΗΛΙΑΝΝΑ ΓΦΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3066
5.ΝΙΦΟΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΦΑ ΑΧΑΙΑΣ 3008
6.ΚΟΥΒΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΦΑ Α’ ΑΘΗΝΑΣ 2996
7.ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΦΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 2847
8.ΖΑΡΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΦΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ 2671
9.ΠΑΛΑΒΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑ ΓΦΑ ΧΙΟΥ 2418
10.ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΦΑ ΣΑΜΟΥ 2345
11.ΔΕΤΣΗ ΒΑΪΑ ΓΦΑ Β’ ΑΘΗΝΑΣ 916

Προηγούμενο άρθροΣχολικό Κύπρου
Επόμενο άρθροΑπεβίωσε ο Χουάν Αντόνιο Σάμαρανκ