ΑΝΔΡΕΣ

100 Μ ΑΝΔΡΩΝ ( OPEN)

1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΑΓΣΙ 10,92 -1,6
2 ΜΙΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 10,93 -1,6
3 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2003 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11,52 -1,1
4 ΧΟΤΖΑ ΝΤΟΡΙΑΝ 2002 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11,70 -1,2
5 ΒΟΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 11,72 -1,6
6 ΤΣΑΝΙ ΣΑΙΜΙΡ 2003 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11,85 -1,2
7 ΤΣΟΥΤΣΟΠΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 ΑΓΣΙ 11,88 -1,2
8 ΖΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΓΣΙ 12,04 -1,1
9 ΠΡΕΤΖΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 12,08 -1,2
10 ΜΩΚΟΣ ΑΛΑΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 12,13 -1,1
11 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 12,19 -1,1
12 ΤΣΑΝΙ ΝΤΕΝΙΣ 1999 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 12,29 -2,00
13 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΓΣΙ 12,71 -2,00
14 ΓΚΑΝΤΩΝΑΣ ΖΗΣΗΣ 1998 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 14,05 -2,00
15 ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΑΓΣΙ DNS
x ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ AKYP.

200Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΑΓΣΙ 21,83 -0,6
2 ΜΙΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 23,10 -0,6
3 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 23,12 -0,3
4 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2003 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 23,29 -0,6
5 ΤΣΑΝΙ ΣΑΙΜΙΡ 2003 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 23,61 -0,3
6 ΧΙΝΤΖΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1991 ΑΓΣΙ 24,41 -0,3
7 ΛΕΦΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΣ ΑΡΤΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 24,58 -0,1
8 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 2002 Σ.Κ.Α.Ι 24,59 -0,1
9 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 24,64 -0,3
10 ΣΤΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 Σ.Κ.Α.Ι 24,84 -0,1
11 ΜΙΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 Α.Σ.”ΗΡΑΚΛΗΣ”ΦΙΛΙΑΤΩΝ 25,48 -0,1

400M. ΑΝΔΡΩΝ

1 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΓΣΙ 51,73
2 ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 2002 ΑΓΣΙ 52,80
3 ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΓΣΙ 52,83
4 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 52,99
5 ΔΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 53,86
6 ΔΗΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2001 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 55,59
7 ΚΑΒΑΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2003 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 55,90
8 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 ΑΓΣΙ 56,01
9 ΜΙΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 Α.Σ.”ΗΡΑΚΛΗΣ”ΦΙΛΙΑΤΩΝ 56,89
10 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 56,90
11 ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 58,28
12 ΜΠΑΝΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 58,41
13 ΜΠΕΡΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ DNF
14 ΠΕΖΑΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 Γ.Σ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 DNS

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1999 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 6,68
2 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 6,37
3 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 6,18
4 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΓΣΙ 5,30

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

1 ΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ 2003 ΚΕΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 14,75
2 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11,55

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ( OPEN)

1 ΤΣΟΥΚΑΝEΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2002 ΑΓΣΙ 12,75 -0,8
2 ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΑΓΣΙ 13,05 -0,8
3 ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 13,09 -0,8
4 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 ΑΓΣΙ 14,09 -0,2
5 ΠΑΝΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2002 Α.Σ.”ΗΡΑΚΛΗΣ”ΦΙΛΙΑΤΩΝ 14,13 -0,2
6 ΖΙΑΖΙΑ ΝΕΦΕΛΗ-ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 14,3 -0,2
7 ΣΤΡΑΒΟΡΑΒΔΗ ΜΑΡΙΕΤΑ 2002 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 14,44 -0,8
8 ΠΑΠΠΑ ΗΛΙΑΝΑ 2002 Α.Σ.”ΗΡΑΚΛΗΣ”ΦΙΛΙΑΤΩΝ 15,88 -0,2
9 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 17,41 -0,8

200 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ( OPEN)

1 ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΑΓΣΙ 27,01 -0,9
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 27,76 -0,9
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΓΣΙ 28,74 -0,9
4 ΓΚΙΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ 30,54 -1
5 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 ΑΓΣΙ 30,64 -1
6 ΤΖΙΓΚΟΥ ΔΟΝΑΤΕΛΛΑ 2002 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 30,67 -0,9
7 ΖΑΡΒΑΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2002 ΕΥ ΖΗΝ 35,06 -1
8 ΤΣΟΥΚΑΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2002 ΑΓΣΙ DNS
9 ΖΙΑΖΙΑ ΝΕΦΕΛΗ-ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ DNS

400M. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΑΓΣΙ 1,01,82
2 ΖΑΓΑΛΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ ΑΘΛΟΣ 1,03,44
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 1,04,18
4 ΤΖΙΓΚΟΥ ΔΟΝΑΤΕΛΛΑ 2002 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 1,09,12
5 ΓΚΙΩΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2002 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 1,14,19

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΑΓΣΙ 5,84
4 ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 5,41
5 ΤΡΟΥΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 4,69
6 ΜΠΑΛΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 4,10

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1 ΜΠΑΛΑΝΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 2002 354101 ΑΓΣΙ 13,20
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 341669 ΑΓΣΙ 9,83
3 ΘΕΙΚΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 351961 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 9,32
4 ΜΑΣΤΟΡΑ ΕΛΕΝΗ 2003 351845 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 8,43

ΠΠ/ΠΚ Α’

80 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ A΄

1 ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 9,94 -0,6
2 ΜΑΛΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΓΣΙ 9,98 -0,6
3 ΡΕΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 10,1 0,3
4 ΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 Α.Σ.”ΗΡΑΚΛΗΣ”ΦΙΛΙΑΤΩΝ 10,24 0,3
5 ΠΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 10,28 -0,6
6 ΛΙΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 10,39 0,3
7 ΣΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 10,43 -0,6
8 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2005 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 10,75 0,2
9 ΣΚΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2004 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 11,14 0,2
10 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 11,71 0,3
11 ΔΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ DNS

80Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ A΄

1 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 10,57 -1,3
2 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 10,74 -1,3
3 ΚΑΒΒΑΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 10,82 -1,3
4 ΑΡΑΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 10,98 -1,3
5 ΣΚΑΠΕΡΑ ΑΘΗΝΑ Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 11,00 -1,3
6 ΛΙΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 11,09 -1,3
7 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΑΡΤΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 11,14 -1,3
8 ΤΥΡΝΕΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11,40 -2,2
9 ΚΕΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΣΙ 11,42 -2,2
10 ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΣΙ 11,44 -0,2
11 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 11,92 -0,2
12 ΤΑΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12,27 -0,2
13 ΣΙΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 12,28 -2,2
14 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12,29 -2,2
15 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΝΑ ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 12,31 -1,3
16 ΜΟΥΤΣΑΪ ΙΩΑΝΝΑ Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12,62 -0,2

150Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ A΄

1 ΜΑΛΑΓΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 17,85 -0,20
2 ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 18,26 -0,20
3 ΡΙΖΟΣ ΘΩΜΑΣ 2004 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 18,38 0,00
4 ΠΑΡΓΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 18,5 0,00
5 ΠΑΡΓΙΝΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 2004 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 18,83 0,00
6 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ 2004 ΑΓΣΙ 18,85 -0,20
7 ΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΣΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 19,58 -0,20
8 ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 22,16 0,00
9 ΣΒΕΤΖΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2004 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ DNS

150Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ A΄

1 ΑΒΡΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 19,54 -1,10
2 ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 20,56 -1,10
3 ΒΑΣΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΓΣΙ 20,95 -1,10
4 ΜΠΑΡΑΤΣΑ ΜΑΡΙΤΙΝΑ Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 21,17 0,00
5 ΔΟΚΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 21,25 -1,10
6 ΝΤΟΥΛΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21,36 -1,10
7 ΚΑΖΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 21,88 0,20
8 ΣΤΑΥΡΑΚΑ ΝΕΦΕΛΗ ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 22,11 0,20
9 ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Σ.Κ.Α.Ι 22,39 0,00
10 ΜΠΡΕΧΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΣΙ 22,45 0,20
11 ΓΑΡΣΛΙΑΝ ΑΝΥ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 22,70 0,20

300Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ A΄

1 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 Α.Σ.”ΗΡΑΚΛΗΣ”ΦΙΛΙΑΤΩΝ 38,60
2 ΜΟΣΧΕΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004 ΑΓΣΙ 40,09
3 ΓΙΟΥΓΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 40,64
4 ΓΡΑΨΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 41,10
5 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004 ΑΓΣΙ 41,13
6 ΤΖΙΜΑΣ ΕΤΕΟΚΛΗΣ 2004 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 41,40
7 ΜΠΑΤΣΙΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 42,25
8 ΒΑΡΕΛΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ 2005 ΚΕΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 43,31
9 ΚΑΖΑΝΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2005 ΑΓΣΙ 52,61

300 Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ A΄

1 ΑΔΑΜΟΥ ΑΝΘΙΑ Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 43,79
2 ΦΩΤΟΥ ΒΑΪΑ ΑΣ ΑΡΤΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 45,41
3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 45,57
4 ΛΕΚΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΣΙ 45,62
5 ΠΑΙΔΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 48,04
6 ΚΑΤΣΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 49,16
7 ΧΑΣΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ 51,52

600Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ A΄

1 ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1,42,32
2 ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1,47,71
3 ΣΤΑΜΚΟΥΛΗ ΦΑΙΔΡΑ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1,51,31

1000Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ A΄

1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 Γ.Σ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 2,45,73
2 ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΟΤΣΑΣ 2,51,41
3 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 2004 ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 2,53,17
4 ΔΑΜΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 2,56,08
5 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 Α.Σ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ 3,12,35

1000 Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ A΄

1 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΑ ΑΓΣΙ 3,12,37
2 ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ ΑΓΣΙ 3,21,38
3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3,27,72
4 ΣΜΠΟΝΙΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΓΣΙ 3,28,13

80EΜΠ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ A΄

1 ΣΑΚΑΒΙΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΓΣΙ 12,58
2 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 12,64
3 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 12,84
4 ΜΠΕΣΗ ΔΑΝΑΗ Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 13,82
5 ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Σ.Κ.Α.Ι 14,10
6 ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 14,26

ΥΨΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

1 ΡΑΠΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1,56
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1,46
3 ΛΙΝΤΟΒΟΗ ΜΕΛΙΝΑ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 1,42
4 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Σ.Κ.Α.Ι 1,42
5 ΓΡΑΨΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 1,42
6 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1,28

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

1 ΚΛΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 6,20
2 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2005 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 6,00
3 ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑΣ 2005 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 5,38

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

1 ΜΟΥΡΤΣΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΑ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 5,42
2 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 5,16
3 ΑΣΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 5,10
4 ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 5,03
5 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4,92
6 ΓΚΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4,88
7 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4,85
8 ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΣΙ 4,69
9 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4,55
10 ΜΑΛΑΣΗ ΣΑΙΜΕ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 4,32
11 ΚΟΥΔΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 4,03
12 ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 3,44

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

1 ΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΓΣΙ 12,02
2 ΔΗΜΟΤΣΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 ΑΓΣΙ 11,49
3 ΣΤΑΓΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 11,34
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11,08
5 ΜΙΧΙΛΚΑ ΑΝΙ 2005 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 9,96
6 ΛΟΥΣΑΙ ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 8,51

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

1 ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΑ Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 12,89
2 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 10,33
3 ΝΑΣΙΟ ΕΛΕΝΑ Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 9,20
4 ΜΠΕΣΗ ΔΑΝΑΗ Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 8,99
5 ΤΣΟΚΑ ΜΑΡΙΑ Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 8,22
6 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΑΝΝΑ ΑΣ ΑΘΛΟΣ 8,14
7 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 8,03
8 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 7,68
9 ΣΤΑΥΡΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 6,89

Προηγούμενο άρθροΜεγάλη συμμετοχή και 8 ώρες αγώνων στα Θώδεια
Επόμενο άρθροΜοιράστηκε η Κρήτη – καλές ρίψεις στο Ηράκλειο

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ