(τους νικητες της Κύπρου δείτε τους στο: http://www.stivoscy.net/?p=2112)

“Τα αγωνίσματα στα οποία οι προκρινόμενοι μαθητές-τριες με βάση τα όρια είναι λιγότεροι από 6, μη υπολογιζόμενων των αθλητών-τριών από την Κύπρο,
δεν θα διεξαχθούν σύμφωνα με την 41871/Γ4/11-4-2012 (Φ.Ε.Κ. 1296/τ.Β΄/12-4-2012) Υπουργική Απόφαση.
Τα αγωνίσματα που δεν θα διεξαχθούν είναι :
ΑΓΟΡΙΑ:1) Δρόμος 100 μ. ,2) Δρόμος 3000 μ. ,3) 2000 μ. Φυσικά εμπόδια, 4) Ύψος, 5) Όκταθλο
ΚΟΡΙΤΣΙΑ : 1) Δρόμος 100 μ. “

ΑΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 11΄΄ 34
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΣΒΑΡΝΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1995 11΄΄.19 4
2 ΓΡΟΜΗΤΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 1995 11”32 3
3 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΠΕΥΚΩΝ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1995 11΄΄28 5
4 ΡΟΥΣΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ 1994 11″ 15 1
5 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΛ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ 1995 11″ 26 1
6 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ.
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 23΄΄ 04
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1994 22΄΄07 5
2 ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8ο ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ 1995 22΄΄.42 6
3 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 1996 22”44 2
4 ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1ο ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 22″ 28 1
5 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΕΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ 1994 22″ 49 1
6 ΔΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΄ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ 1995 22″ 94 1
7 ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1996 22΄΄78 5
8 ΝΤΑΛΘΑΝΑΣΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 1995 22΄΄89 5
9 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΛ ΠΕΥΚΩΝ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1995 23”02 5
10 ΔΟΔΟΝΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΔ ΓΕΛ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΗ ΛΑΡΙΣΑ 1994 23΄΄.04 6
11 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 52΄΄ 74
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΒΛΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΔ.ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1996 49΄΄.91 4
2 ΣΕΧΟΥ ΜΟΪΣΙ ΝΤΙΜΙΤΙΡ 1ο ΕΠΑΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1995 52’00” 3
3 ΚΙΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 4ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 1996 51΄΄18 5
4 ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ .ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΛΑΡΙΣΑ 1995 50΄΄.54 6
5 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ JEANNE D’ ARC ΠΕΙΡΑΙΑ 1995 52”71 2
6 ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 5ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ 1994 50″ 11 1
7 ΣΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5ο ΑΘΗΝΩΝ Α΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 51″ 54 1
8 ΤΣΙΑΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΕΛ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ 1995 52’33” 3
9 ΤΡΥΦΩΝ ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1995 52΄΄.35 4
10 ΚΑΜΠΑΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1995 52΄΄39 5
11 ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5ο ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ 1995 52΄΄.21 6
12 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ.
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 2΄03΄΄54
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1996 1΄.55΄΄.97 4
2 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 1996 2’03”37 3
3 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 1994 1 57΄΄.03 6
4 ΚΑΪΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΛ ΠΟΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1995 2’01”13 2
5 ΒΕΝΤΟΥΡΓΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΠΑΛ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ΑΘΗΝΑΣ 1994 2΄ 00″ 81 1
6 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΕΛ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 1995 1΄.59΄΄.65 4
7 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 7ο ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ 1994 1 58΄΄.09 6
8 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500 Μ.
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 4΄21΄΄ 94
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΛ ΑΜΦΙΛΙΧΙΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 1995 4’11”17 3
2 ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 4ο ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 4΄ 05″ 97 1
3 ΝΙΚΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 2ο ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ΑΘΗΝΑΣ 1996 4΄ 06″ 60 1
4 ΝΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ 1994 4΄ 06″ 12 1
5 ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ 1994 4΄ 10″ 22 1
6 ΠΕΤΡΟΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΣΧ. ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ 1995 4΄16″ 35 1
7 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 3000 Μ.
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 9΄30΄΄ 00
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 5ο ΕΤΑΔ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΪΑΣ 1994 9’25”80 3
2 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 110 Μ. με ΕΜΠΟΔΙΑ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 16΄΄ 04
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΛΙΣΓΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΛ ΚΑΤΣΙΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1995 15΄΄.90 4
2 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΕΛ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ 1995 15”58 3
3 ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1994 13΄΄88 5
4 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΛ ΠΟΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1995 15”59 2
5 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΛ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ 1996 15″ 02 1
6 ΤΣΟΥΓΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΓΕΛ ΩΘΗΣΗ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ 1996 15″ 74 1
7 ΝΤΟΚΟΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΗΣΑΡΙΩΝ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 15″ 67 1
8 ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 1995 15”83 2
9 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΛ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1996 15΄΄55 5
10 ΡΟΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 2ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 1995 15΄΄57 5
11 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ. με ΕΜΠΟΔΙΑ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 59΄΄ 54
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΔΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ 3ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1995 57΄΄.64 4
2 ΨΑΛΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 1995 55΄΄71 5
3 ΚΛΑΔΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 1995 58.41 7
4 ΜΑΝΟΣ ΦΗΛΙΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ 1995 57΄΄.07 6
5 ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛ. ΑΘΗΝΩΝ Β΄ΑΘΗΝΑΣ 1994 56″ 15 1
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 1ο ΓΕΛ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1995 57″ 78 1
7 ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΝΚΗΦΟΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 4ο ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1996 58΄΄.50 4
8 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΗΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 1995 58΄΄.04 4
9 ΠΑΠΑΤΣΟΥΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1996 58΄΄.54 4
10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 3ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 1994 58΄΄19 5
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 3ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 1994 58΄΄80 5
12 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 2000 Μ. ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 6΄50΄΄ 00
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΦΟΥΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 1995 6’44”49 3
2 ΜΙΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑ 1996 6 12΄΄.84 6
3 ΤΣΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΛ.ΑΘΗΝΩΝ Β΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 6΄ 32″ 13 1
[I]4 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΛ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ 1996 6΄ 34″ 77 1
(ΣΣ: μάλλον υπάρχει λάθος και είναι ο ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – 1οΓΕΛ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
)
5 ΚΥΠΡΟΣ[/I]

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 10.000 Μ. ΒΑΔΗΝ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 54΄30΄΄ 00
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3οΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1995 50΄.02΄΄.03 4
2 ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 5ο ΕΤΑΔ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΪΑΣ 1994 43’10”89 3
3 ΚΟΥΛΙΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΛ ΠΡΟΒΑΤΑ ΣΕΡΡΩΝ 1996 52΄43΄΄40 5
4 ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ 4ο ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α΄ΑΘΗΝΑΣ 1996 47΄ 37″ 94 1
5 ΒΑΪΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 49΄ 54″ 18 1
6 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟ 6ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 48΄ 00″ 98 1
7 ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΪΑΣ 1996 46’40”57 3
8 ΤΣΟΡΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΪΑΣ 1996 53’36”28 3
9 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 6,30 Μ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΑΤΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3οΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1996 6,83μ 4
2 ΝΑΟΥΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΑΟΥΜ 1ο ΓΕΛ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 1994 6.93 5
3 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ 1996 6.63 6
4 ΜΠΙΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΖΙΟΡΤΖΙΟ 3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 1996 6,61μ. 2
5 ΚΟΥΛΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΜΕΓΑΡΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ 1995 6,90 1
6 ΔΑΜΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΕΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1994 6,39μ. 2
7 ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ 1ο ΕΠΑΛ ΑΝΔΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 1995 6,37μ. 2
8 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1995 6,82μ 4
9 ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΕΛ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1996 6,40μ 4
10 ΙΣΠΙΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1995 6.43 5
11 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 8ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ 1996 6.58 6
12 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 13,10 Μ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΑΓΑΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΕΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1995 13,92μ. 4
2 ΣΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 1995 13,93 3
3 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1995 13.83 5
4 ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ο ΓΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 13,33 7
5 ΓΙΑΖΙΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ 1996 14,22 1
6 ΦΙΖΙ ΛΟΥΗΣ 40ο ΑΘΗΝΩΝ Α΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 14,20 1
7 ΒΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΔΡ. ΠΟΛ. ΑΡΜΟΝΙΑ Γ΄ΑΘΗΝΑΣ 1994 13,53 1
8 ΠΑΓΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1996 13,10μ 4
9 ΤΣΕΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1994 13.68 5
10 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΕΛ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1995 13.61 5
11 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1994 13.59 5
12 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΥΨΟΣ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 1,88 Μ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΤΕΣΣΑΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1995 2,00μ 4
2 ΦΙΛΑΪ ΜΕΛΙΝΤΙΑΝ ΒΑΛΤΕΡ 10ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΪΑΣ 1995 1,88 3
3 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΛ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 1,88 7
4 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΧ. ΜΩΡΑΪΤΗ Β΄ΑΘΗΝΑΣ 1994 1,88 1
5 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 4,00 Μ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΓΕΛΑΤΣΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΚΕΡΚΥΡΑ 1995 4,20μ 4
2 ΚΟΥΣΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 1994 4.40 5
3 ΝΤΑΜΟΤΣΙΔΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΛ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1994 4,50 7
4 ΑΝΩΓΙΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 4,20 1
5 ΜΠΑΚΟΛΟΥΚΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ΄ΑΘΗΝΑΣ 1994 4,00 1
6 ΔΗΜΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΚΥΛΑΣ 3ο ΓΕΛ ΚΕΡΚΥΡΑ 1995 4,10μ 4
7 ΓΑΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 1995 4.30 5
8 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΣΦΑΙΡΑ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 14,50 Μ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΚΑΤΑΒΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1ο ΕΠΑΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 1994 17,29μ 4
2 ΣΟΥΓΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΑΛ ΓΥΘΕΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 1996 17,08 3
3 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 1995 16.96 5
4 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο ΓΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1996 16,36 7
5 ΤΣΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ 1994 16.05 6
6 ΑΛΛΑ ΛΑΟΥΡΕΝΤ ΜΕΝΥΡ ΕΠΑΛ ΓΑΛΑΤΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 1995 15,08μ. 2
7 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΛ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗ 1994 17,78 1
8 ΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΙΚΗ ΣΧ Β΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 16,02 1
9 ΜΠΑΡΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΠΑΛ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1995 16,82 3
10 ΚΡΙΤΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΛ ΠΡΟΒΑΤΑ ΣΕΡΡΩΝ 1995 16.24 5
11 ΛΑΤΙΦΛΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΟΝΤΙ ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 1996 16.16 5
12 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΔΙΣΚΟΣ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 42,00 Μ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΠΑΝΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΛΕΥΚΙΜΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 1994 42,83μ. 4
2 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1994 53,86 3
3 ΚΟΤΣΑΝΠΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ 1994 55.75 5
4 ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2ο ΓΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 46,45 7
5 ΓΙΑΝΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΠΑΛ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑ 1995 48.29 6
6 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΒΡΙΛΗΣΙΩΝ Β΄ΑΘΗΝΑΣ 1994 45,93 1
7 ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛ ΚΑΜΠΑΝΗ ΚΙΛΚΙΣ 1996 53.11 5
8 ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 1995 47.46 5
9 ΣΙΩΠΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 1ο ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1996 46.26 5
10 ΚΟΜΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ 1994 46.49 6
11 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΚΟΝΤΙΟ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 50,00 Μ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΤΣΙΡΚΙΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ 2οΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ(ΕΤΑΔ) ΗΜΑΘΕΙΑΣ 1996 52,95μ 4
2 ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 3ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 1996 54,02 3
3 ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΠΑΛ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΕΒΡΟΥ 1995 55.52 5
4 ΓΚΟΓΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΛ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1996 52,35 7
5 ΞΥΔΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΛ ΘΕΣΠΙΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑ 1996 57.53 6
6 ΜΠΑΤΖΑΒΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ ΕΠΑΛ ΓΑΛΑΤΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 1994 67,30μ. 2
7 ΜΑΛΟΥΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3ο ΕΠΑΛ ΣΙΒΙΤΑΝΕΙΔΙΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ 1994 53,37 1
8 ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 1994 54,25μ. 2
9 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 1996 51,00μ. 2
10 ΑΛΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 1995 52.69 5
11 ΖΙΩΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑ 1994 52.94 6
12 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΣΦΥΡΑ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 52,50 Μ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1995 70,92μ 4
2 ΠΑΠΠΑΣ ΑΒΡΑΑΜ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΛ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1994 58,70 3
3 ΚΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 1994 52,52 5
4 ΜΕΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ ΓΕΝΑΔΙΟΣ 2ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1995 70,61 7
5 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ 1994 67.95 6
6 ΤΡΑΣΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΠΑΛ ΓΑΛΑΤΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 1994 60,97μ. 2
7 ΜΠΕΪΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1996 60,58μ 4
8 ΜΟΥΤΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ 2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1995 58,41μ 4
9 ΣΤΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ 1994 64.39 6
10 ΣΦΙΓΚΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1994 68,31 7
11 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΛ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1995 62,64 7
12 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΟΚΤΑΘΛΟ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 4.500 ΒΑΘΜΟΙ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1996 4.664 Β 4
2 ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 1995 4.704 5
3 ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 4ο ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 1994 5.016 6
4 ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1ο ΕΠΑΛ ΧΙΟΥ ΧΙΟΥ 1995 4.943 2
5 ΤΣΙΑΒΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΛ ΝΑΞΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 1994 4834 2
6 ΚΥΠΡΟΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:12΄΄74
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΤΖΕΛΑΙ ΑΝΤΖΕΛΑ ΑΣΤΡΙΤ 1ο ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1996 12”73 3
2 ΛΙΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕΤΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1994 12΄΄52 5
3 ΠΑΪΖΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΓΛ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1995 12,67 7
4 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ.
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟ:26΄΄64
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ ΣΠΤΡΙΔΩΝ 1ο ΓΕΛ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1995 25΄΄.72 4
2 ΜΑΣΣΩΝΟΥ ΑΝΑΜΠΕΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ 1995 26″ 29 1
3 ΤΣΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 1996 25”96 2
4 ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1995 26”.59 6
5 ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗ ΔΕΒΟΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 1995 26”45 2
6 ΠΑΥΛΑΚΗ ΦΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ο ΓΕΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 1996 26”50 2
7 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:1΄02΄΄14
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΛ ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣ 1996 56”08 3
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1995 58΄΄44 5
3 ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 1996 60”.56 6
4 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΪΑΣ 1996 58”20 3
5 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1994 58”29 3
6 ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ 1995 1΄00΄΄89 5
7 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΡΑΔΙΩΝ 2ο ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1996 1΄01΄΄18 5
8 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΩΣΗΦ 4ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 1995 1΄02΄΄08 5
9 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ.
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:2΄27΄΄00
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΒΑΜΒΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1996 2’21”64 3
2 ΣΑΡΡΗ ΓΙΟΛΑΝΔΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ. ΖΩΗ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 2΄ 20″ 80 1
3 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 1996 2 14”.46 6
4 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 1995 2’22’91 3
5 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1ο ΓΕΛ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ 1995 2’23”16 3
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 1995 2 26”.14 6
7 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500 Μ.
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:5΄06΄΄00
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1994 4’52”27 3
2 ΝΙΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1οΓΕΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1995 4΄.58΄΄.89 4
3 ΠΙΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛ. ΑΘΗΝΩΝ Β΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 4΄ 35″ 93 1
4 ΦΩΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕΤΡΟΣ 6ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ 1996 4΄ 48″ 32 1
5 ΦΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1ο ΕΠΑΛ ΣΙΒΙΤΑΝ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 4΄ 57″ 23 1
6 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 1996 4’57”00 3
7 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1995 4’58”00 3
8 ΤΖΩΡΤΖΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 1996 5’05”32 3
9 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 3000 Μ.
ΟΡΙΟΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 11΄ 50΄΄00
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1996 10’45”24 3
2 ΑΤΖΕΜΙΑΝ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 3οΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1996 11΄.24΄΄.09 4
3 ΦΩΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΤΡΟΣ 6ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ 1996 11΄ 09″ 16 1
4 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2ο ΓΕΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1995 11 37”.18 6
5 ΜΕΤΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ 1996 11΄ 25″ 31 1
(ΣΣ: έχει γίνει λάθος, εχει προκριθεί η ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 11.33.45, νικήτρια στον 2ο όμιλο)

6 ΓΕΡΟΝΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΤΑΔ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 1996 11.06.68 7
7 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 1994 10’51”59 3
8 ΚΕΚΕΛΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1ο ΓΕΛ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 1995 10’48”07 3
9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΤΑΔ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΪΑΣ 1995 11’12”97 3
10 ΜΑΝΔΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗ ΠΑΝΤΕΛΙΤΣΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3ο ΓΛ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1995 11.19.56 7
11 ΚΑΛΑΤΖΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 1996 11΄35΄΄61 5
12 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:16΄΄04
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΓΙΑΧΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΗΛΙΑΣ 11ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΪΑΣ 1996 15”10 3
2 ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1995 14΄΄65 5
3 ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ Β΄ΑΘΗΝΑΣ ΄1995 15″ 13 1
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 1995 14’81 2
5 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1996 15”45 3
6 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Γ΄ΑΘΗΝΑΣ 1996 15″ 44 1
7 ΣΑΛΑΜΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1995 15΄΄12 5
8 ΓΚΙΣΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ 1995 15΄΄23 5
9 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 1996 15΄΄28 5
10 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 1995 15΄΄56 5
11 ΣΤΑΤΗΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1995 15”.77 6
12 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:1΄12΄΄04
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΞΕΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕΛ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 1995 1’10”47 3
2 ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3οΓΕΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1996 1΄.06΄΄.04 4
3 ΚΑΚΜΕΖΗ ΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 1996 1΄06΄΄12 5
4 ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3ο ΓΕΛ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 1΄ 05″ 42 1
5 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ 4ο ΓΕΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1996 1 09”.70 6
6 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΣΧ. ΜΩΡΑΪΤΗ Β΄ΑΘΗΝΑΣ 1996 1΄06″ 49 1
7 ΛΑΖΑΡ ΓΙΟΥΛΙΑΝΑ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΓΕΛ ΑΙΓΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ 1996 1’12”04 3
8 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΜΗΝΑΣ 4ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 1996 1΄10΄΄29 5
9 ΠΑΤΣΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΩΜΑΣ ΓΕΛ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑ 1995 1 10”.38 6
10 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 5000 Μ.ΒΑΔΗΝ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:29΄30΄΄00
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΚΑΡΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 1996 26’19”35 3
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3ο ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ΑΘΗΝΑΣ 1996 24΄ 51″ 45 1
3 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΠΕΤΡΑΣ ΛΕΣΒΟΥ 1995 28’45”49 2
4 ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ 1995 27 11”.69 6
5 ΒΑΪΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α΄ΑΘΗΝΑΣ 1994 26΄ 53″ 95 1
6 ΜΠΑΓΑΤΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5ο ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 26΄ 54″ 04 1
7 ΚΡΑΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 1ο ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ΑΘΗΝΑΣ 1996 28΄ 10″ 54 1
8 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1996 29 07”.65 6
9 ΚΑΤΟΧΙΑΝΟΥ ΧΑΙΔΩ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΛ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 1996 26’32”14 3
10 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛ ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣ 1996 28’01”42 3
11 ΡΑΜΑΪ ΣΟΦΙΑ ΤΖΕΜΑΛ 1ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1995 28 46”.11 6
12 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:5,20 ΜΕΤΡΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΪΑΣ 1996 5,21 3
2 ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 3οΓΕΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1995 5,64μ 4
3 ΓΑΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 31ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1996 5.30 5
4 ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β΄ΑΘΗΝΑΣ 1996 5,55 1
5 ΠΕΦΙΤΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1994 5.43 6
6 ΝΑΖΙΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1996 5.21 5
7 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 7ο ΓΕΛ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑ 1994 5.42 6
8 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:11,00 ΜΕΤΡΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1996 11,04 3
2 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΕΛΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1995 11.03 5
3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘ Β΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 11,72 1
4 ΑΛΟΓΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ ΠΕΙΡΑΙΑ 1995 11,66μ. 2
5 ΚΟΝΤΟΡΗΓΑ ΚΑΛΙΟΠΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑ 1995 11.61 6
6 ΒΑΛΙΑΔΗ ΕΡΑΣΜΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΛ ΨΥΧΙΚΟΥ Β΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 11,22 1
7 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΜΙΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ 1995 11,10 1
8 ΚΑΜΠΑΔΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΛ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑ 1995 11.54 6
9 ΤΣΕΝΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1995 11.37 6
10 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΥΨΟΣ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:1,60 ΜΕΤΡΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΛ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ 1996 1,64 3
2 ΖΑΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1οΓΕΛ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1996 1,71μ. 4
3 ΚΟΛΤΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3ο ΓΕΛ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1994 1.65 5
4 ΓΚΟΥΣΙΝ ΤΑΤΙΑΝΑ ΙΟΝ 2ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ 1994 1,78 1
5 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ 3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 1996 1,64 2
6 ΙΒΑΝΟΒΑ ΜΑΡΙΑ ΜΑΓΚΝΤΑΛΕΝΑ ΙΒΑΝ ΕΤΑΔ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 1994 1,65 7
7 ΖΑΓΟΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2ο ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β΄ΑΘΗΝΑΣ 1994 1,74 1
8 ΠΑΤΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ΄ΑΘΗΝΑΣ 1996 1,64 1
9 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΪΑΣ 1995 1,62 3
10 ΣΑΡΑΦΗ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1995 1.65 5
11 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:3,10 ΜΕΤΡΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1996 3.50 5
2 ΣΚΟΡΔΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β΄ΑΘΗΝΑΣ 1996 3,50 1
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΕΡΑΦΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 1995 3.20 6
4 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ 1995 3,40 1
5 ΒΑΓΕΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Β΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 3,40 1
6 ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2ο ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 3,10 1
7 ΔΙΩΧΝΟΥ ΑΦΡΟΔ-ΕΥΔ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ο Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 3,20 1
8 ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1995 3.40 5
9 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:10,80 ΜΕΤΡΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΣΑΒΒΑΣ ΓΕΛ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1995 11.70 5
2 ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β΄ΑΘΗΝΑΣ 1995 11,53 1
3 ΚΑΤΡΗ ΚΥΡΑΝΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 1996 10,98μ. 2
4 ΤΕΡΖΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1995 12,72 7
5 ΣΑΚΕΛΑΡΗ ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ 1996 11.58 5
6 ΚΑΠΝΙΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΠΑΛ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΧΑΝΙΩΝ 1995 11,76 7
7 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΔΙΣΚΟΣ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:33,00 ΜΕΤΡΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΧΑΜΠΟΥΔΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 1995 39.03 5
2 ΚΑΤΣΙΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 1995 36,70μ. 2
3 ΒΟΪΛΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΚΑΝΑΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ 1996 36.37 6
4 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΛ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1994 42,8 7
5 ΜΟΣΧΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΛ ΠΡΟΒΑΤΑ ΣΕΡΡΩΝ 1996 37.65 5
6 ΚΟΥΜΑΡΤΣΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ 1995 37.61 5
7 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΑΚΟΝΤΙΟ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:36,00 ΜΕΤΡΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΚΑΣΤΑΝΑ ΟΛΓΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ 1994 44,52 3
2 ΜΠΟΥΣΓΚΙΟΚΑΙ ΚΛΟΝΤΙΑΝΑ ΠΙΕΤΕΡ 2οΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1994 50,10μ. 4
3 ΚΟΤΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 14ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1995 39.07 5
4 ΓΚΙΕΛΟΣΙ ΝΤΑΓΙΑΝΝΑ ΑΝΤΟΝ 3ο ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ 1995 39.05 6
5 ΤΟΥΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΑΛ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ 1995 37,18 3
6 ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1994 36,40 3
7 ΜΑΡΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛ ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1994 36.33μ. 4
8 ΒΑΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1995 38,25 5
9 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 1996 37.00 5
10 ΜΑΛΛΕΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΛ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 1996 36.54 5
11 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 1995 36.89 6
12 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΥΡΑ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:40,00 ΜΕΤΡΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΚΑΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1996 40,42 3
2 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1995 58,28μ. 4
3 ΖΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΛ ΚΑΜΠΑΝΗ ΚΙΛΚΙΣ 1996 47.56 5
4 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΖΩΓΡΑΦΕΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο ΑΛΙΜΟΥ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ 1994 44,38 1
5 ΜΙΖΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 8ο ΓΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1996 41,45 7
6 ΜΕΛΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΠΑΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 1995 43.48 5
7 ΚΥΠΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :EΠΤΑΘΛΟ
ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 3.750 ΒΑΘΜΟΙ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΟΜΙΛΟΣ
1 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ 1995 4649 3
2 ΣΙΑΒΒΑ ΖΩΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1οΓΕΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1995 4.252 4
3 ΛΥΡΗ ΡΕΝΑΤΕ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΛ ΡΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ 1996 3860 3
4 ΝΤΕΜΑΪ ΛΕΝΙΤΣΑ ΑΡΤΟΥΡ ΓΕΛ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΧΑΪΑΣ 1995 3831 3
5 ΡΑΝΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1996 3.963 4
6 ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ ΣΥΜΕΩΝ 2οΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1996 3.941 4
7 ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ ΣΥΜΕΩΝ 2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1996 3.760 4
8 ΚΥΠΡΟΣ

……………………………………………………………………..

Προηγούμενο άρθροΤο ταξίδι ξεκίνησε!
Επόμενο άρθροΟι αθλητές που προκρίνονται στο σχολικό