ΔΡΟΜΟΣ 100 ΜΕΤΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΣΕΪΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1987 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11”46 -0.7
2 ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 11”68 -0.7
3 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2003 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 14”44 -0.7

ΔΡΟΜΟΣ 200 ΜΕΤΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΣΕΪΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1987 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 22”91 -0.5
2 ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 23”15 -0.5
3 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 23”88 -0.5
4 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 25”01 -0.5
5 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 25”87 -0.5

ΔΡΟΜΟΣ 200 ΜΕΤΡΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ 2003 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 26”13 -0.2
2 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 26”33 -0.2
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 26”49 -0.2
4 ΧΡΥΣΙΔΗ ΖΩΗ 2002 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 29”15 -0.2
5 ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 29”52 -0.2

ΔΡΟΜΟΣ 400 ΜΕΤΡΩΝ ΕΦΗΒΩΝ
1 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 47”96

ΔΡΟΜΟΣ 400 ΜΕΤΡΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 57”06
2 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2004 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1’00”91
3 ΧΟΥΣΕΙΝ ΣΙΝΤΙΚΑ 2003 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1’03”09

ΔΡΟΜΟΣ 1500 ΜΕΤΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5’09”55
2 ΠΟΝΗΡΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1996 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5’24”86
3 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1997 Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 6’48”98

ΔΡΟΜΟΣ 1500 ΜΕΤΡΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5’05”41
2 ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 6’30”24

ΔΡΟΜΟΣ 5000Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1984 Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 18’54”72

ΔΡΟΜΟΣ 110 ΜΕΤΡΩΝ ΕΜΠΟΔΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
1 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14”34 +0.7

ΔΡΟΜΟΣ 100 ΜΕΤΡΩΝ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ 2003 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14”59 +0.7

ΔΡΟΜΟΣ 400 ΜΕΤΡΩΝ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2002 Ο.Φ.Κ.Α ΟΙ “ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 57”99

ΔΡΟΜΟΣ 400 ΜΕΤΡΩΝ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Ο.Φ.Κ.Α ΟΙ “ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 1’00”03

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.35Μ
χ ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΑΚΥΡΟΣ

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΝΤΓΚΑΡ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.70Μ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2003 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 6.40Μ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1  ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 7.95Μ

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 38.69Μ

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ 2002 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 35.35Μ
2 ΔΙΑΚΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 28.35Μ

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 43.40Μ

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
1 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 54.25Μ

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2003 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 40.10Μ

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 48.30Μ
2 ΧΥΣΑ ΑΝΤΖΕΛΑ 2003 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 39.50Μ

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 62.85Μ
2 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 56.20Μ

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1997 Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 26.35Μ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΚΑ
1 ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 37.23Μ
2  ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 17.55Μ

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1  ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 29.50Μ
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 24.55Μ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 31.65Μ

ΠΠ/ΠΚ

ΔΡΟΜΟΣ 80 ΜΕΤΡΩΝ ΠΚΑ
1 ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 10”84 +0.6
2 ΛΥΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11”14 +0.6
3 ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 11”17 +0.6
4 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΣΑΡΑ 2006 Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 11”74 +0.6
5 ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ 2006 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 12”08 +0.6

ΔΡΟΜΟΣ 150 ΜΕΤΡΩΝ ΠΠΑ
1 ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2005 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 18”16 +2.4
2 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 18”39 +2.4
3 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 19΄΄63 +2.4
4 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 20”14 +2.4
5 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 21”48 +2.4

ΔΡΟΜΟΣ 150 ΜΕΤΡΩΝ ΠΚΑ
1 ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 20”45 -0.2
2 ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 21΄΄11 -0.2
3 ΜΑΝΤΖΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 21”61 -0.2
4 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 21”64 -0.2
5 ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 22”05 -0.2

ΔΡΟΜΟΣ 300 ΜΕΤΡΩΝ ΠΚΑ
1 ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 43”77
2 ΣΙΜΙΝΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ 2004 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 50”90

ΔΡΟΜΟΣ 100 ΜΕΤΡΩΝ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΑ
1 ΠΕΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 Ο.Φ.Κ.Α ΟΙ “ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 14”75 -0.5

ΔΡΟΜΟΣ 80 ΜΕΤΡΩΝ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΑ
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12”38 -0.3
2 ΜΑΓΟΥ ΛΥΔΙΑ 2005 Ο.Φ.Κ.Α ΟΙ “ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 13”22 -0.3
3  ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 15”35 -0.3

ΔΡΟΜΟΣ 3000Μ ΒΑΔΗΝ ΠΚΑ
1 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 20’57”45

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΠΑ
1 ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.80Μ
ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΑΚΥΡΟΣ

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΚΑ
1 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.33Μ
2 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.90Μ
3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.70Μ
4 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΜΥΡΣΙΝΗ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.00Μ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ
1 ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.32Μ +1.12
2 ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.23Μ +0.48

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 5.03Μ +0.54
2 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.76Μ 0.00
3  ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 4,08Μ +0.36
4 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.99Μ -0.15
5 ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 3.96Μ 0.00

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ
1 ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 43.50Μ
2 ΠΟΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 42.50Μ
3 ΚΑΝΑΝΙ ΙΣΑΕΛΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 40.70Μ
4 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 2005 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 35.40Μ
5 ΚΥΡΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 31.80Μ
6 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 30.60Μ
χ ΑΜΑΡΙΩΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ ΛΙΤΣΑ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΑΚΥΡΗ
χ ΠΕΤΕΙΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ-ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΑΚΥΡΗ

Προηγούμενο άρθροΑρκετοί Έλληνες σε αγώνες στο εξωτερικό το Σάββατο 15/6
Επόμενο άρθροΣτο Rabat Στεφανίδη και Κυριακοπούλου

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ