ΕΦΗΒΟΙ

110μ εμπόδια
1.Γιώργος Καραγιάννης (Πανελευσινιακός ΑΟ) 14.38
2.Ευάγγελος Ελευθερίου (ΑΕ Μεσιγείων Αμειν) 14.53
3.Νίκος Χανδόλιας (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 14.66
4.Κώστας Καμπάνης (ΓΣ Ηρακλής) 14.96
5.Χρ. Μπουκάλης (ΕΚΑ Δωδώνη) 15.02
6.Γιωρ Δημητρίου (Ολυμπιάδα Κηφισιάς) 15.50
7.Αντώνης Συμεωνίδης (Φίλιππος Βεροιας) 15.80
8.Νικ Κοτσαϊλιδης (ΓΣ Ηρακλής) 15.80

100μ Τελ Κατάταξη
1.Αγγ Αγγελάκης (ΑΣ Πελασγός) 10.65
2.Κων Κουτσουκλάκης (ΑΟ Κύδων) 10.84
3.Ηλ Γρίβας (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 10.97
4.Διον Ψαρρής (ΑΓΕ Ζακύνθου) 11.00
5.Λεων Βογιατζής (ΑΟ Μεγάρων) 11.08
6.Κων Σαμαράς (ΓΑΣ Αρχέλαος) 11.13
7.Γιωργος Πουρνής (ΠΓΣ) 11.15
8.Χρ Λίβας (ΓΣ Χαϊδαρίου) 11.19

400μ
1.Πέτρος Κυριακίδης (ΑΕ Λάρισας) 47.51
2.Δημ Μπαλαμπάνος (ΑΣ Πελασγός) 47.98
3.Τηλ Ρούτας (Ζευς Τρικάλων) 48.20
4.Λαμπρ Φραντζεσκάκης (ΑΟ κύδων) 48.83
5.Χρ Βογιατζής (ΓΣ Ηρακλής) 48.16
6.Γιωρ Τζωρτζινάκης (ΟΚΑ Αρκάδι) 49.26
7.Μιχ Δαρδανελιώτης (Μ Αλεξ Γιαννιτσών) 49.71
8.Κών Δούικας (ΑΣ Πελασγός) 50.72

Δισκοβολία
1.Γιωρ Τρέμος (ΓΣ Τρικάλων) 55.21
2.Χαρ Αλουτζανίδης (ΓΣ Εδεσσας) 49.16
3.Γιωρ Γερομαρκάκης (ΓΣ Λιβυκός) 47.38
4.Γιαν Αρματωλός (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 45.96
5.Γιαν Μουντάκης (Ελ Βενιζέλος) 44.99
6.Υπάτιος Σπανίδης (ΜΕΑΣ τρίτων) 42.10
7.Μαν Μιχαήλ (Ελ Βενιζέλος) 41.89
8.Βασ-Μαρ Κρασσάς (ΓΕ Πόρου) 41.7

1.500μ
1.Ανδρ Δημητράκης (ΓΣ Γλυφάδας) 3.58.97
2.Βασ Βλαχογιάννης (ΠΓΣ) 4.04.27
3.Νικ Κατσαρός (ΠΓΣ) 4.04.98
4.Γρηγ Βουτσινάς (ΑΟ Πελωψ) 4.05.52
5.Κων Γαλανόπουλος (ΓΣ Αμαρουσίου) 4.06.02
6.Λαμπρ Ταράτσας (Δόξα Καινούργιου) 4.06.04
7.Τζέιμι Καπετανάκης (ΑΕ μεσογείων Αμειν) 4.07.63
8.Ορέστης Χατζής (ΕΑ Ρεθυμνιακού) 4.09.52

Επί Κοντώ
1.Γρηγ Αμανατίδης (ΣΚΑ Δράμας) 5.10
2.Στεφ Κουφίδης (ΓΣ Κηφισιάς) 5.00
3.Γιαν Κουλιζάκης (Ελ Βενιζέλος) 4.70
4.Αλεξ Χατζησσάβας (ΜΕΑΣ Τρίτων) 4.60
5.Φωτ Βλάμης (ΠΑΟ) 4.40
6.Αγγ Κόκορης (ΓΣ Κηφισιάς) 4.40
7.Γιαν Πελίδης (Σπάρτακος) 4.40
8.Αριστ Μάρης (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 4.20

3.000μ στιπλ
1.Θεοδ Κάλδης (ΓΣ Αρκαδίας) 9.30.69
2.Βασ Βάλλας (ΑΣ κάλυμνος 2000) 9.40.66
3.Γιωρ Βλαχάκης (ΓΑΣ Ιλισός) 9.58.30
4.Δημ Μαραντιτς (ΠΓΣ) 10.08.86
5.Βλαντιμιρ Ζάνεβ (ΜΑΣ Αετός) 10.17.18
6.Γιωρ Γιαννούλς (Κούρος Αιγινας) 10.18.64
7.Γιωρ Μενής (Ποσειδών Σύρου) 10.18.89

Τριπλούν
1.Γιωρ Τσάκωνας (ΟΣΦΠ) 15.69
2.Γιωρ Καλαμπούκας (Πήγασος Λαρ) 14.90
3.Βησσ Γαλάνης (ΓΕ Αγρινίου) 14.72
4.Κων Σταμάτης (ΓΣ Ηρακλής) 14.43
5.Γιωρ Ζέρβας (ΓΑΣ Αρχέλαος) 14.37
6.Δημ Φραντζής (ΑΕ Μεσογείων Αμ) 14.30
7.Γιωρ Καφαντάρης (ΓΣ Τρικάλων) 14.27
8.Προδρ Προδρομίδης (ΠΓΣ) 13.95

4χ100μ
1.ΑΓΣ Ιωαννίνων 42.67
(Παππάς-Τσιάτσης-Χίτζιος-Γρίβας)
2.ΑΟ Μεγάρων 42.80
3.ΓΣ Σέρρες 93 43.81
4.ΦΣΚΑ Κοζάνης 44.03
5.ΓΣ Ηρακλής 44.52
6.ΓΣ Ελ Βενιζέλος 44.54
7.ΑΣ Πελασγός Λαρ 44.85
8.ΓΑΣ Αρχέλαος 44.90

10.000μ
1.Γιωρ Μίνο Οργκες (Αναγ Λαμίας) 32.53.78
2.Γιωρ-Κων Σπετσέρης (Παναχαϊκή) 33.30.09
3.Γιαν Κακαβούνας (ΓΕ Αγρινίου) 34.45.79
4.Γιωρ Λουφέκης (ΑΟ Π Φαλήρου) 35.15.73
5.Νικ Νικολακόπουλος (ΓΣ Ν Λιοσίων) 35.55.39
6.Γιαν Ράντος (ΠΑΟ) 37.15.26

Βαθμολογία 1η ημέρας
1.Πανελλήνιος ΓΣ 66
2.ΓΣ Ηρακλής 52
3.ΑΓΣ Ιωαννίνων 50
4.ΑΣ Πελασγός Λαρ 42
5.ΓΣ Ελ Βενιζέλος 37
6.ΑΟ Μεγάρων 33
7.ΓΑ ΣΑρχέλαος 28
8.Ευβοϊκός ΓΑΣ 24
-.ΓΣ Σέρρες 93 24
-.ΑΕ Μσογείων Αμεινίας 24

ΕΦΗΒΟΙ Β ΗΜΕΡΑ

400μ εμπόδια
1.Παν Κουνής (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 53.54
2.Κων Νάτζιος (ΓΣ Αλμυρού) 54.41
3.Κων Λύτης (Ελ Βενιζέλος) 54.89
4.Θεοδοσ Κάβουρας (Παγχιακός) 55.86
5.Γιωρ Ντόβολος (ΑΕ Μεσογείων Αμ) 56.58
6.Χρ Μιχαηλούδης (Βισάλτης Νιγρ) 56.73
7.Αρ-Πετρ Γιαννόπουλος (ΠΓΣ) 59.60
8.Γιωρ Φαρμακίδης (Υγεία Ρόδου) 61.17

Σφυροβολία
1.Δημ Φυλαδιτάκης (Ελ Βενιζέλος) 70.99
2.Νικ Παππάς (Ζευς Τρικάλων) 59.20
3.Χρυσοστ Σίμος (Ζευς Τρικάλων) 58.96
4.Κων Στούκας (Πήγασος Λαρ) 57.49
5.Αναστ Χατζηαθανασίου (Πήγασος Λαρ) 55.87
6.Αλεξ Αβραμίδης (ΓΣ Μανδρών) 52.65
7.Νικ Ντουντουλάκης (Ελ Βενιζέλος) 49.21
8.Σπ Μπακάλης (Πήγασος Λαρ) 49.14

Ακοντισμός
1.Γιαν Χουλάκης (ΟΦΗ) 64.11
2.Γιωρ Τρούμπας (Ιπποκράτης Κω) 61.03
3.Παν Ανδρικόπουλος (ΓΕ Πόρου) 59.85
4.Θεοδ Πασιπουλαρίδης (Ολυμπιάδα Κηφ) 58.42
5.Θεο Μηνασίδης (ΓΕ Γρεβενών) 57.43
6.Παν Μπάκας (ΓΕ Πόρου) 56.64
7.Αλεξ Βασιλειάδης (Αστέρας Πρεβ) 55.63
8.Κηρ Σταμέλος (ΠΓΣ) 54.95

800μ
1.Εμμ Κυριαζής (ΟΣΦΠ) 1.56.16
2.Τριαντ Οικονόμου (Πήγασος Λαρ) 1.56.58
3.Παν Βασιλείου (ΑΕ Μεσογείων Αμ) 1.57.15
4.Κων Δούικας (ΑΣ Πελασγός) 1.57.28
5.Γκ Γκεοργίεβ (ΠΓΣ) 1.59.07
6.Νικ Κατσαρός (ΠΓΣ) 1.59.33
7.Ορ Χατζής (ΕΑ Ρεθυμνιακού) 2.01.42
8.Παν Λάινας (Πρωτέας Αλεξ/λης) 2.01.97

200μ(+2.20)
1.Λυκ-Στεφ Τσάκωνας (ΦΓΣ Σπάρτης) 21.45
2.Μαν Πατεράκης (ΑΟ Κύδων) 21.76
3.Πετρ Κυριακίδης (ΑΕ Λάρισας) 21.79
4.Δημ Μπαλαμπάνος (ΑΣ Πελασγός) 21.89
5.Μιχ Δαρδανελιώτης (Μ Αλεξ Γιαννιτσών) 22.05
6.Γιωρ Τζωρτζινάκης (ΟΚΑ Αρκάδι) 22.09
7.Χρ Λίβας (ΓΣ Χαϊδαρίου) 22.52
8.Πετρ Σκαλούδης (Πειραϊκος Συνδ) 22.54

Σφαιροβολία
1.Γιωρ Γερομαρκάκης (ΓΣ Λιβυκός) 18.31
2.Γρηγ Τοπαλίδης (Μ Αλεξ Γιαννιτσών) 16.68
3.Παν Ακτύπης (ΑΓΕ Ζακύνθου) 16.52
4.Εμ Μιχαήλ (Ελ Βενιζέλος) 16.06
5.Αλεξ Καραολάνης (Πρωτέας Αλεξ/λης) 15.97
6.Γιαν Κοσμίδης (Μ Αλεξ Γιαννιτσών) 15.85
7.Χαρ Αλουτζανίδης (ΓΣ εδεσσας) 15.65
8.Χαρ Καβαλλιεράτος (ΓΕ Κεφαλληνίας) 15.59

Υψος
1.Δημ Χονδροκούκης (ΟΣΦΠ) 2.16
2.Νικ Δελαβέκουρας (ΓΣ Πίνδαρος) 2.10
3.Γιωρ-Νικ Μανουσέλης (Ελ Βενιζέλος) 2.00
4.Γιωρ Αγγελιδάκης (ΟΦΗ) 2.00
4.Γιωρ Σπυρόπουλος (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 2.00
6.Γιωρ Μουτσανίδης (Πολυδάμας Καρδίτσας) 1.95
7.Ανδ-Εμ Μπόλλας (ΠΓΣ) 1.95
8.Παν Ζουμπρούλης (ΠΓΣ) 1.90
8.Αντ Γουλαράς (Μακεδών χαριλάου) 1.90
8.Αντ Μάστορας (ΓΣ Ηρακλής) 1.90

5.000μ
1.Θεοδ Κάλδης (ΓΣ Αρκαδίας) 15.07.32
2.Χρ Καλλίας (Δόλιχος Αμφισ) 15.28.26
3.Γιωρ Οργκες-Μίνο (Αναγ Λαμίας) 15.30.56
4.Νεκτ Τσούρας (ΓΕ Σκιλλούντος) 15.56.50
5.Γιωρ-Κων Σπετσέρης (Παναχαϊκή) 16.04.64
6.Γιωρ Βλαχάκης (ΓΑΣ Ιλισός) 16.09.94
7.Γιαν Κακαβούλας (ΓΕ Αγρινίου) 16.10.72
8.Σπ Κουλούρης (Κερκυραϊκός) 16.12.11

Μήκος
1.Υργκεν Αγκόλλης (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 7.30
2.Δημ Θεοχάρης (ΓΣ Βόλου) 7.30
3.Κων Λέων (ΓΕ Ηρακλείου) 6.81
4.Γιωρ Ζέρβας (ΓΑΣ Αρχέλαος) 6.73
5.Δημ Μελεσανάκης (ΓΕ Ηρακλείου) 6.72
6.Κων Σταμάτης (ΓΣ Ηρακλής) 6.68(+2.30)
7.Δημ Κατσής (ΓΣ Βόου) 6.59
8.Προδρ Προδρομίδης (ΠΓΣ) 6.57

4χ400μ
1.ΑΟ Κύδων 3.20.55
(Τζελέσης-Κουτσουκλάκης-Πατεράκης-Φραντζεσκάκης)
2.ΑΕ Μσογείων Αμεινίας 3.22.65
3.ΓΣ Γλυφάδας 3.23.30
4.Ευβοϊκός ΓΑΣ 3.25.61
5.Ανατολή Ν. Ιωνίας 3.27.56
6.ΜΕΑΣ Τρίτων 3.28.38
7.ΕΑ Πήγασος Λάρισας 3.28.62
8.ΕΚΑ Δωδώνη 3.29.00

Τελική Βαθμολογία
1.Πανελλήνιος ΓΣ 107
2.ΓΣ Ελ Βενιζέλος 86
3.ΑΣ Πελασγός Λάρισας 68
4.ΓΣ Ηρακλής 66
5.ΑΕ Μεσογείων Αμεινίας 64
6.ΑΟ Κύδων 61
7.ΕΑ πήγασος Λαρισας 60
8.Ευβοϊκός ΓΑΣ 55

ΝΕΑΝΙΔΕΣ

100μ εμπόδια
1.Χαρά Κίτσου (ΠΓΣ) 14.52
2.Ελένη Μήτικα (ΓΣ Ηρακλής) 14.54
3.Ηλέκτρα Τσιώρα (ΓΣ Ηλιούπολης) 14.38
4.Ευρώπη Ανδρέου (ΓΑΣ Αρχέλαος) 15.19
5.Παρασκ Κίννη (ΓΣ Βόλου) 15.62
6.Γαλήνη Χατζηπέτρου (ΓΣ Σέρρες 93) 15.66
7.Ευδοκία Μάγκου (Αίολος Μακεδ) 16.28
8.Πολυχρονία Πολυχρονίδου (Φίλιππος Βέροιας) 16.32

100μ
1.Ανδριάννα Φέρρα (ΟΣΦΠ) 11.93
2.Μαρία Γάτου (ΓΣ Ηρακλής) 12.18
3.Χριστίνα Ζήση (Ζευς Τρικάλων) 12.38
4.Γεωργία Ηλία (ΑΚΟ Λιβαδειάς) 12.45
5.Νικολ-Βας Σωτηροπούλου (Μεσσηνιακός ΓΣ) 12.51
6.Γριγ-Εμ Κεραμιδά (ΑΟ Αρισβαίος) 12.57
7.Κων/να Μπάτσαρη (ΑΚΟ Λιβαδειάς) 12.63
8.Χριστ Κομπόλια (ΓΣ Καρδίτσας) 12.84

Τριπλούν
1.Παρασκ Παπαχρήστου (ΑΕΚ) 12.92
2.Μαρία Δαγκλή (ΑΕΚ) 12.82
3.Βασιλ Βάββα (ΟΣΦΠ) 12.45
4.Ζωή Πρεκατέ (ΑΟ Βουλιαγμένης) 12.30(+2.00)
5.Ευγ Χατζηχαραλάμπους (Ολυμπιάς Πατρ) 11.96
6.Κατερ Βέργου (ΓΣ Βόλου) 11.83
7.Ελευθ Ζολώτα (ΓΣ Γρεβενών) 11.81
8.Λαμπρινή Πάνου (ΓΣ Καρδιτσας) 11.74

Σφυροβολία
1.Ανδρ Παπαδοπούλου-Φατάλα (ΠΑΟ) 58.26
2.Βας Μπαχτσιβάνη (ΑΣ Πελασγός) 51.58
3.Σπυριδ Ααναγνωστοπούλου (Πατραϊκή Ένωση) 50.65
4.Ανδρονίκη Ρουμπά (Αίολος Μακεδον) 48.92
5.Χρυσαυγή Κουρίδου (Αίολος Μακεδ) 47.96
6.Ελ Μαγκούτη (Πήγασος Λαρ) 47.17
7.Ζωή Μοσχολιού (ΟΦΚΑ Σέρρες) 46.13
8.Μαρ Κτσανεβάκη (Ελ Βενιζέλος) 44.18

400μ
1.Μαρία Μπελιμπασάκη (Σητειακός ΑΟ) 55.75
2.Λουΐζα Γρηγορίου (Πήγασος Λαρ) 55.84
3.Αννα Μανιά (ΑΣ Κάλυμνος 2000) 56.82
4.Δενίσα Κολέ (ΕΚΑ Δωδώνη) 57.20
5.Σταυρ Παιδάκη (ΓΕ Αργολίδας) 58.21
6.Ελ Καραμπετσου (ΓΣ Νεάπολης Χαλκ) 58.68
7.Ιορδάνα Γορτίλη (ΜΑΣ Αετός) 58.72
8.Αγγ Ζαγοριανού (ΑΣ Κάλυμνος 2000) 59.61

1.500μ
1.Μαρία Πάνου (ΓΣ Δράμας) 4.22.19
2.Βας Λίβα (Αναγ Λαμίας) 4.36.99
3.Γεωρ Παπαδοπούλου (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 4.38.20
4.Δημ Στεργιάκου (ΣΚΑ Δράμας) 4.44.54
5.Κατ Τζέκου (Δίας Σοχού) 4.46.60
6.Φρειδ Μπεκίρου (ΓΕ Αργολίδας) 4.46.64
7.Δεσπ Λουτριώτου (Πανιώνιος) 4.49.42
8.Ελευθ Πετρουλάκη (Σητειακός ΑΟ) 4.52.09

Υψος
1.Δημ Ναζίρη (ΦΟ Αριδαίας) 1.75
2.φωτ Φωτεινογιαννοπούλου (ΟΦΗ) 1.70
3.Δημ Κολάζα (ΑΟ Φιλοθέης) 1.65
4.Χρυσαυγή Πάνου (Αίολος Μακεδ) 1.65
5.Αρτ Παπαδάκη Αναστασοπούλου (ΑΟ Φιλοθέης) 1.60
5.Κατερ Λουκάτου (ΓΣ Κηφισιάς) 1.60
7.Κατερ Αλεξοπούλου (ΓΑΣ Κουφαλίων) 1.60
7.Ειρ Μανουσακάκη (Ελ Βενιζέλος) 1.60

3.000μ στιπλ
1.Βιόλα Σόκολι (Πανιώνιος) 11.01.52
2.Μαρία Μαλάι (ΓΑΣ Ιλισός) 11.21.59
3.Μαρ-Αγγ Ρηγοπούλου (ΓΑΣ Καματερού) 11.37.89
4.Θεσσαλία Φραγκοπούλου (ΠΓΣ) 11.41.17
5.Iσμήνη Ταμιχτσή (ΑΕ Μεσογείων Αμ) 13.21.71
6.Γεωρ Κρεατσούλα (Ολυμπιάδα Χίου) 13.19.70

5.000μ
1.Μαρ Ζυγάκη (ΓΣ Λιβυκός) 18.10.12
2.Σοφία Ρήγα (Κούρος Πάτρας) 18.16.86
3.Αντζ Ρογκάλσκα (ΠΓΣ) 19.03.98
4.Σταυρ Δρακοπούλου (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 19.32.61
5.Ελευθ Κυριακοπούλου (ΓΑΣ Καματερού) 19.54.66
6.Ανδριανή Δαβιδοπούλου (ΦΣΚΑ Κοζάνης) 20.10.49
7.Ουρ Ρεμπούλη (Νέων Λέρου) 20.15.53
8.Πελαγ Πλαΐτη (ΓΕ Ηρακλείου) 20.22.46

4χ100μ
1.ΑΣ Πελασγός Λάρισας 49.53
(Κατσαβριά-Τσιάγκου-Τζιλάκα-Αλεξούλη
2.ΓΕ Ηρακλείου 50.10
3.Αίολος Μακεδονίας 50.67
4.ΟΦΗ 51.03
5.ΑΣ Φίλιππος Βερ 51.17
6.Παναχαϊκή ΓΕ 51.68
7.ΓΣ Ελ Βενιζέλος 51.99
8.Ευβοϊκός ΓΑΣ 52.26

Δισκοβολία
1.Αναστ Αποστολάκη (ΓΕ Ηρακλείου) 47.18
2.Ευαγγ Αγγελή (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 45.93
3.Ελένη Ταυρή (Πανευβοϊκός) 44.22
4.Ευγ Βαδέκη (Πρωτέας Αλεξ/λης) 44.08
5.Χρυς Αναγνωστοπούλου (Φθία Φαρσάλων) 43.27
6.Αντρη Δημητρίου (Ζευς Τρικάλων) 42.88
7.Δροσούλα Παρατσουκίδου (ΟΦΚΑ Σέρρες) 41.72
8.Μαρ Γαβριηλίδου (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 39.92

Βαθμολογία 1ης ημέρας
1.Αίολος Μακεδονίας 52
2.ΓΕ Ηρακλείου 44
3.ΑΣ Πελασγός Λαρ 38
4.Πανελλήνιος ΓΣ 34
5.ΟΦΗ 29
-.Σητειακός ΑΟ 29
7.ΑΣ φίλιππος Βερ 28
8.ΓΣ Ηρακλής 27

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β ΗΜΕΡΑ

400μ εμπόδια
1.Μαρ Κοντιμπά (ΓΣ Ηλιούπολης) 61.98
2.Δενίσα Κολέ (ΕΚΑ Δωδώνη) 62.30
3.Κατ Κάτρη (Καζώνης Καλ) 62.95
4.Ευρώπη Ανδρέου (ΓΑΣ Αρχέλαος) 63.05
5.Αννα Μανιά (Κάλυμνος 2000) 63.54
6.Κατ Καραδήμου (Ολυμπιακή Δομή) 64.66
7.Ελ Καραμπέτσου (Νεάπολη Χαλκίδας) 65.73
8.Αρετή Πλάβου (ΓΣ Αλμυρού) 68.11

800μ
1.Μαρία Πάνου (ΣΚΑ Δράμας) 2.07.39
2.Ελ Θεοδωρακοπούλου (Μεσσηνιακός ΓΣ) 2.09.08
3.Φρειδ Μπεκίρου (ΓΕ Αργολίδας) 2.12.25
4.Βασ Λίβα (Αναγ Λαμίας) 2.13.02
5.Δημ Στεργιάκου (ΣΚΑ Δράμας) 2.15.85
6.Γεωρ Παπαδοπούλου (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 2.16.35
7.Λίντια Στούπελ (ΑΟ Φιλοθέης) 2.18.51
8.Δεσπ Λουτριώτου (Πανιώνιος) 2.19.29

Σφαιροβολία
1.Ελ Τζήκα (ΓΕ Γρεβενών) 13.64
2.Βας Ζαβλάνου (Ζευς Τρικάλων) 13.48
3.Ευγ Βασδέκη (Πρωτέας Αλεξ/λης) 13.22
4.Ελ Σελαλμαζίδου (Αίολος Μακεδ) 13.19
5.Αντ Γαϊτανάκη (ΓΣ Λιβυκός) 12.70
6.Ευαγγ Αγγελή (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 12.47
7.Αννα Τάκα (ΓΣ Ηρακλής) 12.14
8.Ελ Μαγκούτη (Πήγασος Λαρ) 11.62

Μήκος
1.Ευαγγ Γαλένη (ΓΣ Εδέσσας) 6.12(+2.20)
2.Βας Βάββα (ΟΣΦΠ) 5.85(+3.30)
3.Δημ Μασλίγκα (ΓΣ Εδεσσας) 5.81
4.Χάιδω Αλεξούλη (ΑΣ Πελασγός) 5.64
5.Νεφέλη Σιουμάλα (ΑΟ Κύδων) 5.63
6.Μαρία Δαγκλή (ΑΕΚ) 5.60
7.Ευγ Χατζηχαραλάμπους (Ολυμπιάς Πατρ) 5.47
8.Σοφ Παπαχρήστου (ΓΕΑ Τρικάλων) 5.40

200μ
1.Ανδριάνα Φέρρα (ΟΣΦΠ) 24.03 (24.00 στον προκ/κο-ΝΠΡ νεαν.)
2.Μαρ Γάτου (ΓΣ Ηρακλής) 24.77
3.Χριστ Ζήση (Ζευς Τρικάλων) 25.12
4.Μαρ Μπελιμπασάκη (Σητειακός) 25.15
5.Νικ-Βασ Σωτηροπούλου (Μεσσηνιακός ΓΣ) 25.78
6.Δημ Ανυφαντή (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 25.85
7.Κων Κατσικογιάννη (ΓΣ Κηφισιάς) 25.93
8.Κων Μπάτσαρη (ΑΚΟ Λιβαδειάς) 25.96

Επί κοντώ
1.Κατερίνα Στεφανίδη (ΠΓΣ) 4.05
2.Στ-Ηρώ Λεδάκη (Ελ Βενιζέλος) 3.75
3.Λωρέλια Μανό (Κερκυραϊκός) 3.70
4.Αγγ Τέλα (ΓΣ Αρκαδίας) 3.30
5.Βασ Τέλα (ΓΣ Αρκαδίας) 3.20
5.Ερισίλντα Νίκα (Κερκυραϊκός) 2.20
7.Χριστ Πασχαλίδη (ΟΦΗ) 3.00
8.Γαρ Παππά (ΓΣ Αρκαδίας) 3.00

3.000μ
1.Βιόλα Σόκολι (Πανιώνιος) 10.05.24
2.Κατ Τζέκου (Δίας Σοχού) 10.22.53
3.Μαρ Ρίτσου (ΓΑΣ Ιλισός) 10.31.18
4.Σοφ Ρήγα (Κούρος Πάτρας) 10.31.83
5.Μαρ Ζυγάκη (ΓΣ Λιβυκός) 10.35.98
6.Αντζ-Εστ Ρογκάλσκα (ΠΓΣ) 10.37.34
7.Μαρ Μαλάι (ΓΑΣ Ιλισσός) 10.39.96
8.Μαρινα Μανιαδάκη (ΑΟ Λασιθίου) 10.41.58

Ακοντισμός
1.Τριαντ Κάρσα (Αναγ Σάμου) 51.79
2.Μαρ Γεοργίεβα (Μυρμηδόνες) 49.25
3.Θεαν Ανθρωπάκη (ΓΣ Σέρρες 93) 45.16
4.Αν-Μαρ Φανουράκη (ΟΦΗ) 40.13
5.Τριαντ-Α Πουργιατζή (ΑΣ Γιαννιτσών) 38.32
6.Νικη Καραμπότση (Φθια Τρικάλων) 37.79
7.Ελ Τζήκα (ΓΕ Γρεβενών) 37.01
8.Αναστ Αποστολάκη (ΓΕ Ηρακλείου) 36.75

4χ400μ
1.ΕΑΛ Πήγασος Λάρισας 4.02.91
(Δοξαρά-Αβδούλα-Τσιούμα-Γρηγορίου)
2.ΑΣ Πελασγός Λάρισας 4.03.58
3.ΓΣ Γλυφάδας 4.07.05
4.ΓΕ Ηρακλείου 4.10.27
5.ΜΕΑΣ Τρίτων 4.10.62
6.Παναχαϊκή 4.11.73
7.ΦΑΣ Νάουσα 4.14.58
8.ΓΣ Ηρακλής 4.15.75

Τελική Βαθμολογία
1.ΑΣ Πελασγός 72
2.ΓΕ Ηρακλείου 67
3.Αίολος Μακεδ 61
4.Πανελλήνιος ΓΣ 57
-.ΓΣ Ηρακλής 57
6.ΕΑΛ Πήγασος 53
7.ΟΦΗ 48
8.Ολυμπιακός ΣΦΠ 47

Κριμα για τον Δημητρη Μπαλαμπανο αξιζε να παει στο Παγκοσμιο Πρωταθλημα!!!!

Προηγούμενο άρθροΒαλκανικοί Αγώνες Ανδρών-Γυναικών 2007
Επόμενο άρθροΠανελλήνιο Ρεκόρ στα 200μ νεανίδων η Φέρρα