-> Όλα για το πανελλήνιο πρωτάθλημα

-> Αποτελέσματα (ΣΕΓΑΣ)

Βαθμολογία Ανδρών- Γυναικών

ΑΝΔΡΕΣ

1. ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 147.0
2. ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 119.5
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 118.0
4. Π.Α.Ο.Κ. 76.0
5. ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 66.0
6. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 57.0
7. ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 52.5
8. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 46.0
9. ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 44.0
10. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 42.0
11. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 40.0
-. Ο.Φ.Η. 40.0
-. ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 40.0
-. ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 40.0
15. ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 37.0
16. ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 36.0

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

1. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 120.0
2. ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 106.0
3. ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 92.0
4. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 83.0
5. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 82.0
6. ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 67.0
7. ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 57.0
8. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 53.0
9. ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 52.0
10. ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 50.0
11. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 46.0
12. ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 43.0
13. Α.Ε.Κ 42.0
14. ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 41.0
15. Π.Α.Ο.Κ. 38.0
16. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 37.0      

100μ.: Νυφαντόπουλος 10.54 / Σπανουδάκη 11.46
200μ.: Καριοφύλλης 21.23 / Σπανουδάκη 23.11
400μ.: Παππάς 47.27 / Ειρ.Βασιλείου 52.81

800μ.: Κοτίτσας 1.50.47 / Γιαννοπούλου 2.06.94
1500μ.: Χρ.Παπούλιας 3.45.91 / Α.Κυριακοπούλου 4.19.82
5000μ.: Μ.Αναγνώστου 14.07.40 / Μαρινάκου 16.34.98

110μ./100μ. εμπ.: Μ.Κιάφας 14.46 / Πεσιρίδου 13.26
400μ. εμπ.: Νάκος 51.84 / Γναφάκη 58.63
3000μ. στ.: Γ.Σταμούλης 8.59.26 / Κοτσαχείλη 10.27.09

Ύψος: Μπανιώτης 2,24μ. / Γκούσιν 1,91μ.
Επί κοντώ: Καραλής 5,55μ. / Ν.Κυριακοπούλου 4,65μ.
Μήκος: Τεντόγλου 8,48μ. / Κολοκυθά 6,33μ.
Τριπλούν: Ανδρικόπουλος 16,05μ. / Καρύδη 13,98μ.

Σφαίρα: Ζώτος 20,34μ. / Ντραγκομίροβα 15,69μ.
Δίσκος: Θανόπουλος 55,72μ. / Αναγνωστοπούλου 58,17μ.
Σφύρα: Φραντζεσκάκης 76,05μ. / Σκαρβέλη 69,83μ.
Ακόντιο: Τσίτσος 74,23μ. / Τζένγκο 60,43μ.

4χ100μ.: ΓΕΑ Τρικάλων 41.14 / ΑΟ Κάλλιστος 47.90
4χ400μ.: ΑΣΣ Αλέξ.Μακεδονίας 3.13.77 / ΓΣ Γλυφάδας 3.48.58

100μ. Α

  • 1 ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 31 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.50Q -0.1 3 (1)
  • 2 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 20 Π.Α.Ο.Κ. 10.64Q 1.9 1 (1)
  • 2 ΖΗΚΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10.64Q -0.4 2 (1)
  • 4 ΧΡΥΣΑΦΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 22 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 10.66Q 0.4 4 (1)
  • 5 ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 23 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 10.67Q 0.4 4 (2)
  • 6 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 17 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10.76Q 1.9 1 (2)
  • 7 ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10.78Q -0.4 2 (2)
  • 8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 10.80q 1.9 1 (3)
  • 9 ΝΓΚΟΜΠΕΧ, ΚΟΛΛΙΝΣ ΛΑΧΑΙ 25 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10.86Q -0.1 3 (2)
  • 10 ΟΓΟΥΟΜΠΕ, ΤΖΕΡΜΑΙΑ 18 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 10.89q 0.4 4 (3)
  • 11 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 23 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.91q 1.9 1 (4)
  • 12 ΚΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤ 19 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.01q 1.9 1 (5)
  • 13 ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 11.04q -0.1 3 (3)
  • 14 ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 25 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.06q -0.4 2 (3)
  • 15 ΤΟΠΚΑΡΟΓΛΟΥ, ΛΑΜΠΡΟΣ 20 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 11.07q 0.4 4 (4)
  • 16 ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 21 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.09q -0.1 3 (4)
  • 17 ΚΑΤΣΑΡΟΣ, ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 26 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 11.11 1.9 1 (6)
  • 17 ΖΑΧΑΡΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ 24 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.11 0.4 4 (5)
  • 19 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 18 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 11.17 0.4 4 (6)
  • 20 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 21 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.21 -0.4 2 (4)
  • 21 ΑΜΠΝΤΟΥ, ΜΩΧΑΜΕΝΤ 27 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 11.22 -0.1 3 (5)
  • 21 ΖΩΚΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 21 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 11.22 0.4 4 (7)
  • 23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΥΛΟΣ 23 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 11.28 1.9 1 (7)
  • 24 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 28 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 11.29 -0.4 2 (5)
  • 25 ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ, ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 22 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.33 0.4 4 (8)
  • 26 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 27 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 11.35 -0.1 3 (6)
  • 27 ΓΑΙΤΑΝΙΔΗΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ 24 Π.Α.Ο.Κ. 11.38 -0.4 2 (6)
  • 28 ΦΡΑΤΖΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 28 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.43 -0.4 2 (7)
  • 29 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ-ΠΕΡΑΛΤΑ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 11.45 -0.1 3 (7)
  • 30 ΜΠΟΖΙΚΑΣ, ΡΑΦΑΗΛ 24 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ 11.92 1.9 1 (8)
  • 31 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 17 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 11.97 -0.1 3 (8)
  • χ ΧΑΙΔΑΣ, ΟΡΕΣΤΗΣ 19 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ DNS χ 2

100μ. Γ

  • 1 ΔΑΛΑΚΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 29 Α.Ε.Κ 11.60Q 0.4 3 (1)
  • 2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ, ΠΟΛΥΝΙΚΗ 18 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.61Q 1.5 4 (1)
  • 3 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ, ΡΑΦΑΗΛΙΑ 27 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11.64Q -0.6 2 (1)
  • 4 ΓΑΤΟΥ, ΜΑΡΙΑ 32 Π.Α.Ο.Κ. 11.65Q 0.5 1 (1)
  • 5 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝ 22 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 11.73Q 0.5 1 (2)
  • 6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ 21 Π.Α.Ο.Κ. 11.73Q 1.2 5 (1)
  • 7 ΜΠΕΡΝ, ΑΛΑΝΑ 27 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11.87Q 0.4 3 (2)
  • 8 ΒΕΝΙΕΡΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 26 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 11.89Q 1.5 4 (2)
  • 9 ΤΣΟΥΚΑΛΑ, ΔΗΜΗΤΡΑ 22 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 12.02q 1.5 4 (3)
  • 10 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ, ΦΩΤΕΙΝΗ 20 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 12.06q 0.4 3 (3)
  • 11 ΑΝΘΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ 20 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 12.15Q -0.6 2 (2)
  • 12 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ, ΖΩΗ 19 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.16Q 1.2 5 (2)
  • 13 ΛΟΥΚΑΤΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 12.22q 1.5 4 (4)
  • 14 ΛΙΝΑΡΑΚΗ, ΕΥΑ 21 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.26q 0.4 3 (4)
  • 15 ΜΠΑΙΡΑΜΗ, ΕΥΘΥΜΙΑ-ΚΩΝ/ΝΑ 23 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12.29q 0.5 1 (3)
  • 16 ΜΠΑΡΤΖΟΥ, ΑΝΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ 21 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12.40q -0.6 2 (3)
  • 17 ΚΟΛΟΒΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕ 17 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 12.42 1.5 4 (5)
  • 18 ΔΟΥΜΠΑ, ΙΩΑΝΝΑ 20 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 12.47 1.2 5 (3)
  • 19 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ 19 Α.Ε.Κ 12.49 1.5 4 (6)
  • 20 ΚΡΙΜΙΤΣΑ, ΛΥΔΙΑ 19 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 12.58 0.5 1 (4)
  • 20 ΜΑΘΙΟΥΔΗ, ΖΗΝΟΒΙΑ 20 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 12.58 0.4 3 (5)
  • 22 ΤΣΟΥΚΟΥΜΑ, ΓΚΛΟΡΥ-ΤΣΙΝΤΙΜΜ 18 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12.61 0.5 1 (5)
  • 22 ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 17 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 12.61 1.2 5 (4)
  • 24 ΤΣΑΓΚΟΓΕΩΡΓΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΝ 17 ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 12.63 1.2 5 (5)
  • 25 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 19 Ο.Φ.Η. 12.64 -0.6 2 (4)
  • 26 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 24 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 12.67 -0.6 2 (5)
  • 27 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΗΛΙ 25 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12.81 1.2 5 (6)
  • 28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ 17 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12.83 0.4 3 (6)
  • 29 ΚΕΛΙΔΟΥ, ΜΑΡΙΑ 26 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 12.92 1.2 5 (7)
  • 30 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ, ΕΛΙΣΑΒΕΤ 22 Π.Α.Ο.Κ. 12.94 1.5 4 (7)
  • 31 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ, ΕΛΕΝΗ 25 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 12.97 1.2 5 (8)
  • 32 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 20 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.99 0.5 1 (6)
  • 33 ΖΕΡΒΑ, ΜΑΡΙΝΑ 19 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 13 -0.6 2 (6)
  • 34 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ 20 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 13.32 0.5 1 (7)
  • 35 ΚΛΕΤΤΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 24 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 13.34 0.4 3 (7)
  • 36 ΜΑΝΩΛΙΤΣΑΚΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 17 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 13.53 -0.6 2 (7)
  • 37 ΣΚΙΑΔΑ, ΚΥΒΕΛΗ 20 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ 13.73 1.5 4 (8)
  • 38 ΣΚΛΙΑΜΗ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 23 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ 14.81 0.4 3 (8)

400μ. Α

  • 1 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ 21 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 48.17Q 3 (1)
  • 2 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 25 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 48.96Q 4 (1)
  • 3 ΠΑΠΠΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 23 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  48.98Q 1 (1)
  • 4 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 49.07Q 2 (1)
  • 5 ΣΙΜΟΝΙ, ΙΩΑΝΝΗΣ 21 ΒΕΡΓΙΝΑ 49.19Q 4 (2)
  • 6 ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ, ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 21 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ 49.26Q 1 (2)
  • 7 ΔΟΥΚΑΤΕΛΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΙΑΣ 21 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 49.48Q 2 (2)
  • 8 ΡΟΥΣΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 20 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 49.60q 4 (3)
  • 9 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΣΗΦ 18 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 49.72q 1 (3)
  • 10 ΚΥΡΙΑΚΟΥ, ΛΑΣΚΑΡΗΣ 23 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 49.80q 1 (4)
  • 11 ΜΕΜΑ, ΕΝΡΙΚΟ 19 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 49.86q 2 (3)
  • 12 ΚΑΠΟΥΛΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 50.09q 2 (4)
  • 13 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ, ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 21 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 50.10Q 3 (2)
  • 14 ΣΠΑΝΔΟΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ 23 ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 50.11q 4 (4)
  • 15 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ, ΣΤΕΛΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 24 ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 50.33q 1 (5)
  • 16 ΝΤΡΕΒΙΣΗ, ΝΙΚΟΛΙΝ 18 ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 50.48q 3 (3)
  • 17 ΝΤΕΜΟΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 25 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 50.71 2 (5)
  • 18 ΜΑΒΙΛΙΔΗΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 19 Π.Α.Ο.Κ. 50.73 3 (4)
  • 19 ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 21 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 50.91 1 (6)
  • 20 ΕΞΑΡΧΑΚΟΣ, ΑΡΓΥΡΙΟΣ 17 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 51.10 1 (7)
  • 21 ΤΣΙΑΓΑΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 26 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓ 51.17 4 (5)
  • 22 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 51.67 2 (6)
  • 23 ΧΙΩΤΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 52.05 3 (5)
  • 24 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 21 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 52.12 4 (6)
  • 25 ΜΠΟΥΜΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 22 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 52.23 3 (6)
  • 26 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ, ΝΙΚΗΤΑΣ 19 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 52.5 2 (7)
  • 27 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 23 Ο.Φ.Η. 52.91 3 (7)
  • 28 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 17 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 53.44 4 (7)

400μ. Γ

  • 1 ΦΕΡΡΑ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ 33 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 54.43Q 3 (1)
  • 2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 31 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 54.94Q 1 (1)
  • 3 ΠΟΛΙΤΗ, ΚΟΡΙΝΑ 26 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 55.50Q 2 (1)
  • 4 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ, ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 27 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 55.53Q 4 (1)
  • 5 ΤΖΟΝΣΟΝ, ΝΟΡΑΓΙΑ-ΚΑΘΡΙΝ 20 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56.01Q 4 (2)
  • 6 ΚΙΑΦΑ, ΑΝΝΑ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 56.15q 4 (3)
  • 7 ΖΥΓΟΡΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 29 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 56.45Q 1 (2)
  • 8 ΑΡΓΥΡΟΥ, ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΑ 22 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56.94q 1 (3)
  • 9 ΚΑΡΕΛΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 17 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 57.19Q 2 (2)
  • 10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ 19 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 57.20Q 3 (2)
  • 11 ΡΑΠΤΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 19 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 57.41q 4 (4)
  • 12 ΓΕΡΑΣΗ, ΙΡΙΣ 26 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 57.56q 3 (3)
  • 13 ΖΕΝΕΓΙΑ, ΛΑΟΥΡΑ 18 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 57.90q 2 (3)
  • 14 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ, ΕΛΕΝΑ 25 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 58.24q 2 (4)
  • 15 ΨΥΛΛΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 19 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 58.31q 1 (4)
  • 16 ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 18 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 58.64q 3 (4)
  • 17 ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 19 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 58.95 1 (5)
  • 18 ΑΡΣΕΝΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 30 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 59.05 2 (5)
  • 19 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΔΑΝΑΗ 25 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 59.56 3 (5)
  • 20 ΖΥΛΑΛΙ, ΛΑΒΝΤΙΓΕ 20 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 59.91 1 (6)
  • 21 ΤΖΙΒΑΝΙΔΗ, ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑ 17 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 59.98 4 (5)
  • 22 ΤΣΙΩΠΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 23 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 60.16 2 (6)
  • 23 ΓΚΕΝΤΖΗ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 17 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 60.31 3 (6)
  • 24 ΑΝΟΥΣΑΚΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 22 ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛΛΑ 60.69 4 (6)
  • 25 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ, ΟΛΓΑ 19 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 61.39 1 (7)

110μ. εμπ. Α

  • 1 ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 20 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 14.55Q 1.5 3 (1)
  • 2 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ, ΗΛΙΑΣ 20 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14.56Q 0.0 2 (1)
  • 3 ΜΠΟΙΤΣΙΟΣ, ΠΑΥΛΟΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 14.77q 1.5 3 (2)
  • 4 ΛΥΡΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 23 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 15.05q 0.0 2 (2)
  • 5 ΚΙΑΦΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 28 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 15.16Q 0.8 1 (1)
  • 6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 15.17q 0.8 1 (2)
  • 7 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 30 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 15.20q 0.8 1 (3)
  • 8 ΣΑΙΣΑΝΑΣ, ΝΙΚΟΣ 38 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 15.28q 1.5 3 (3)
  • 9 ΚΙΑΦΑΣ, ΑΡΓΥΡΙΟΣ 26 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 15.30 0.0 2 (3)
  • 10 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.39 1.5 3 (4)
  • 11 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 20 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 15.72 0.8 1 (4)
  • 12 ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ, ΣΑΡΑΝΤΗΣ 21 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.96 1.5 3 (5)
  • 13 ΜΑΝΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 26 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 16.27 1.5 3 (6)
  • 14 ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 16.58 0.8 1 (5)
  • 15 ΚΑΤΣΑΡΩΝΑΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 16.65 0.0 2 (4)
  • 16 ΤΖΗΚΑΣ-ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 16.72 0.0 2 (5)
  • 17 ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 23 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 16.89 0.0 2 (6)

100μ. εμπ. Γ

  • 1 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ, ΕΛΙΣΑΒΕΤ 29 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13.39Q 1.2 1 (1)
  • 2 ΣΑΜΑΝΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 14.01Q 2.1 2 (1)
  • 3 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 23 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 14.11Q 1.7 3 (1)
  • 4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 21 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 14.25q 1.7 3 (2)
  • 5 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ, ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 32 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 14.29q 2.1 2 (2)
  • 6 ΤΖΕΜΑΛΑΙ, ΙΟΥΛΙΑ ΑΝΝΑ 20 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 14.40q 1.2 1 (2)
  • 7 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΑΝΝΑ 25 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 14.43q 1.2 1 (3)
  • 8 ΡΑΜΜΟΥ, ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΝΕΦΕΛΗ 23 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14.74q 1.7 3 (3) 14.732
  • 9 ΓΙΑΝΝΑΔΗ, ΜΑΡΙΝΑ 19 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓ 14.74 1.7 3 (4) 14.74
  • 10 ΟΝΤΟΥΤΟΛΑ, ΜΕΛΙΝΑ-ΓΙΑΣΜΙΝ 23 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 14.82 2.1 2 (3)
  • 11 ΜΑΟΥΝΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 21 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 14.96 1.2 1 (4)
  • 12 ΜΠΟΥΡΟΥΝΗ, ΕΛΕΝΗ 19 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 15.12 1.7 3 (5)
  • 13 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΙΛΖΕ 21 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.12 2.1 2 (4)
  • 14 ΒΑΡΒΑΡΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 25 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15.17 1.7 3 (6)
  • 15 ΚΑΤΣΑΡΩΝΑ, ΑΝΝΑ 22 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.21 2.1 2 (5)
  • 16 ΠΕΡΔΙΚΗ, ΑΘΗΝΑ 18 Ο.Φ.Η. 15.47 1.2 1 (5)
  • 17 ΓΙΛΤΙΔΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 20 Π.Α.Ο.Κ. 16.31 2.1 2 (6)
  • 18 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 19 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 16.45 1.2 1 (6)
  • 19 ΜΕΡΚΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 27 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18.42 1.2 1 (7)

Ύψος Γ

απευθείας τελικός

Επί κοντώ Γ

  • 1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΛΕΞ 20 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3.70mq 1 (1)
  • 1 ΠΟΣΤΙΚΑ, ΜΙΛΕΝΑ 19 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΕΓΑΡΑ 3.70mq 1 (1)
  • 1 ΒΑΓΕΝΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 26 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 3.70mq 1 (1)
  • 1 ΡΕΤΣΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3.70mq 1 (1)
  • 1 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ 35 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.70mq 1 (1)
  • 6 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ, ΝΙΚΗ 21 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.70mq 1 (6)
  • 6 ΦΛΩΡΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΑΛΙΝΑ-ΑΜΑΛΙΑ 17 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.70mq 1 (6)
  • 6 ΠΟΛΑΚ, ΕΛΕΝ-ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 25 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΕΓΑΡΑ 3.70mq 1 (6)
  • 6 ΒΡΑΔΗ, ΗΡΩ 17 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 3.70mq 1 (6)
  • 10 ΤΟΠΑΛ, ΕΜΙΝΕ 17 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.70mq 2 (1)
  • 11 ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ, ΜΥΡΤΩ 22 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.70mq 1 (10)
  • 12 ΛΑΘΟΥΡΑ, ΚΩΝ/ΝΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ 19 ΑΣ ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3.60mq 2 (2)
  • 13 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3.60m 2 (3)
  • 14 ΠΑΛΑΙΟΥ, ΕΛΕΝΗ 17 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.50m 2 (4)
  • 15 ΣΠΑΡΑΚΗ, ΣΟΦΙΑ 17 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.40m 2 (5)
  • 16 ΤΕΛΑ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 30 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.30m 2 (6)
  • 17 ΧΙΩΝΗ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ 32 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 3.30m 2 (7)
  • 18 ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 26 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.20m 2 (8)

(Η Κ.Στεφανίδη θα αγωνιστεί εκτός συναγωνισμού στον τελικό)

Τριπλούν Α

  • 1 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 15.62mq 2.0
  • 2 ΤΣΙΑΜΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 39 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 15.55mq 1.2
  • 3 ΠΑΝΤΑΖΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 21 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΕΓΑΡΑ 15.27mq 0.5
  • 4 ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 23 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 15.23mq 0.9
  • 5 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 23 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 15.16mq 1.0
  • 6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΧΡΗΣΤΟΣ 25 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 15.04mq 0.3
  • 7 ΑΥΘΙΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15.03mq 0.2
  • 8 ΠΑΝΕΛΑΣ, ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 21 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 15.03mq 0.2
  • 9 ΜΑΚΡΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 28 Π.Α.Ο.Κ. 14.94mq 1.5
  • 10 ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 23 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 14.85mq 0.7
  • 11 ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 27 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.85mq 1.0
  • 12 ΚΑΡΑΛΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΝΔΡΕΑ 18 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 14.60mq -0.7
  • 13 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ, ΜΙΝΩΣ 22 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.45m 0.7
  • 14 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 14.18m 0.8
  • 15 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 17 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 14.02m -0.5

Τριπλούν Γ

  • 1 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ, ΚΡΙΣΤΙΝΑ 31 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.98mq 0.2
  • 2 ΚΟΡΕΝΕΒΑ, ΟΞΑΝΑ 29 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.92mq 1.2
  • 3 ΚΑΡΥΔΗ, ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 20 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 12.67mq 1.9
  • 4 ΡΑΠΤΗ, ΣΩΤΗΡΙΑ 18 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.66mq 0.6
  • 5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΝΕΦΕΛΗ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.54mq 0.8
  • 6 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 30 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 12.33mq 0.3
  • 7 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ-ΤΕΙΒΕΝ, ΔΑΦΝΗ 22 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 12.21mq 1.2
  • 8 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 26 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 12.20mq 0.2
  • 9 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 29 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 12.19mq 0.0
  • 10 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ 34 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12.15mq -1.2
  • 11 ΓΚΟΓΚΑ, ΑΝΤΡΙΑΝΑ 18 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 12.14mq 1.6
  • 12 ΝΑΖΙΡΗ, ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 25 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11.91mq 0.1
  • 13 ΝΤΟΥΣΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 25 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 11.84m -0.6
  • 14 ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ, ΞΕΝΗ 20 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11.79m -0.7
  • 15 ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 25 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.75m -0.8
  • 16 ΚΥΡΙΑΖΗ, ΔΗΜΗΤΡΑ 20 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 11.64m 1.6
  • 17 ΜΟΥΡΤΣΙΝΟΥΔΗ, ΜΑΡΙΑΝΑ 17 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 11.39m 0.3
  • 18 ΓΑΛΕΝΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 33 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11.26m -0.3
  • χ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΧΡΙΣΤΙ 24 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ NM

Σφαίρα Α

  • 1 ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝ 28 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 19.40mq
  • 2 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ 22 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 19.01mq
  • 3 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 25 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 18.57mq
  • 4 ΖΩΤΟΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 25 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 17.84mq
  • 5 ΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΧΟΧΡΕΚ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 26 Π.Α.Ο.Κ. 16.65mq
  • 6 ΓΕΝΝΙΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 16.15mq
  • 7 ΜΑΧΑΙΡΑΣ, ΙΑΣΩΝ 21 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 15.96mq
  • 8 ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 15.92mq
  • 9 ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 15.91mq
  • 10 ΑΚΤΥΠΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 33 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 15.81mq
  • 11 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.72mq
  • 12 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 37 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 14.76mq
  • 13 ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 13.64m
  • 14 ΠΟΥΛΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 13.45m
  • 15 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 22 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 12.01m

Δίσκος Γ

  • 1 ΚΕΣΣΙΔΗ, ΣΟΦΙΑ 19 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΦΝ71 48.24mq
  • 2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΡΥΣΟΥΛΑ 30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 45.44mq
  • 3 ΚΑΙΣΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 23 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 43.32mq
  • 4 ΑΛΕΞΕΕΒΑ, ΜΑΡΙΑ 17 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 43.31mq
  • 5 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΑΡΕΤΗ 18 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 42.06mq
  • 6 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ, ΑΓΑΠΗ 17 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 41.25mq
  • 7 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 20 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 41.13mq
  • 8 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ, ΧΡΥΣΑΝΘΗ 17 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 40.82mq
  • 9 ΜΙΧΕΛΑΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 17 Ο.Φ.Η. -40.29mq
  • 10 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 31 Ο.Φ.Η. 39.86mq
  • 11 ΓΕΡΑΛΗ, ΖΩΗ 17 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 39.57mq
  • 12 ΨΑΡΑΚΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 28 Ο.Φ.Η. 38.64mq
  • 13 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 ΚΥΠΡΟΣ 38.01m
  • 14 ΤΣΙΑΚΙΡΗ, ΕΥΘΥΜΙΑ 20 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΞΛ47 37.63m
  • x ΞΥΔΗ, ΜΑΡΙΑ ΝΑΖΑΡΕΤ 17 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ NM
  • x ΔΕΛΗΖΗΣΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ NM

100μ. Α

  • 1 ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 31 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.54 -0.3 2 (1)
  • 2 ΖΗΚΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10.55 -0.3 2 (2)
  • 3 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 20 Π.Α.Ο.Κ. 10.61 -0.3 2 (3)
  • 4 ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 23 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 10.66 -0.3 2 (4)
  • 5 ΧΡΥΣΑΦΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 22 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 10.77 -0.3 2 (5)
  • 6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 10.83 -0.3 2 (6)
  • 7 ΝΓΚΟΜΠΕΧ, ΚΟΛΛΙΝΣ ΛΑΧΑΙ 25 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10.86 -0.3 2 (7)
  • 8 ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10.88 -0.3 2 (8)
  • 9 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 17 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10.99 -1.1 1 (1)
  • 10 ΟΓΟΥΟΜΠΕ, ΤΖΕΡΜΑΙΑ 18 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 11.00 -1.1 1 (2)
  • 11 ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 11.03 -1.1 1 (3)
  • 12 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 23 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.04 -1.1 1 (4)
  • 13 ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 25 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.09 -1.1 1 (5)
  • 14 ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 21 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.21 -1.1 1 (6)
  • 15 ΚΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤ 19 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.24 -1.1 1 (7)
  • χ ΤΟΠΚΑΡΟΓΛΟΥ, ΛΑΜΠΡΟΣ 20 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 DQ

100μ. Γ

  • 1 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ, ΡΑΦΑΗΛΙΑ 27 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11.46 -0.2 2 (1)
  • 2 ΔΑΛΑΚΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 29 Α.Ε.Κ  11.59 -0.2 2 (2)
  • 3 ΓΑΤΟΥ, ΜΑΡΙΑ 32 Π.Α.Ο.Κ. 11.67 -0.2 2 (3)
  • 4 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ, ΠΟΛΥΝΙΚΗ 18 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.69 -0.2 2 (4)
  • 5 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝ 22 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 11.78 -0.2 2 (5)
  • 6 ΜΠΕΡΝ, ΑΛΑΝΑ 27 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11.95 -0.2 2 (6)
  • 7 ΑΝΘΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ 20 ΑΟ ΕΡΜΗΣ  12.00 -0.8 1 (1)
  • 8 ΒΕΝΙΕΡΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 26 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 12.03 -0.2 2 (7)
  • 9 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ, ΦΩΤΕΙΝΗ 20 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 12.10 -0.8 1 (2)
  • 10 ΤΣΟΥΚΑΛΑ, ΔΗΜΗΤΡΑ 22 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 12.13 -0.8 1 (3)
  • 11 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ, ΖΩΗ 19 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.16 -0.8 1 (4)
  • 12 ΛΟΥΚΑΤΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 12.23 -0.8 1 (5)
  • 13 ΜΠΑΡΤΖΟΥ, ΑΝΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ 21 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12.32 -0.8 1 (6)
  • 14 ΜΠΑΙΡΑΜΗ, ΕΥΘΥΜΙΑ-ΚΩΝ/ΝΑ 23 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12.42 -0.8 1 (7)
  • 15 ΛΙΝΑΡΑΚΗ, ΕΥΑ 21 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.43 -0.8 1 (8)
  • χ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ 21 Π.Α.Ο.Κ. DNS

400μ. Α

  • 1 ΠΑΠΠΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 23 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 47.27 2 (1)
  • 2 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ 21 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 47.43 2 (2)
  • 3 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 48.09 2 (3)
  • 4 ΔΟΥΚΑΤΕΛΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΙΑΣ 21 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 48.33 1 (1)
  • 5 ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ, ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 21 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ 48.74 1 (2)
  • 6 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 25 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 48.96 2 (4)
  • 7 ΣΙΜΟΝΙ, ΙΩΑΝΝΗΣ 21 ΒΕΡΓΙΝΑ 48.98 1 (3)
  • 8 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ, ΣΤΕΛΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 24 ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 49.09 1 (4)
  • 9 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ, ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 21 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 49.28 1 (5)
  • 10 ΚΑΠΟΥΛΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 49.30 2 (5)
  • 11 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΣΗΦ 18 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 49.33 2 (6)
  • 12 ΣΠΑΝΔΟΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ 23 ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 49.39 2 (7)
  • 13 ΡΟΥΣΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 20 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 49.47 2 (8)
  • 14 ΚΥΡΙΑΚΟΥ, ΛΑΣΚΑΡΗΣ 23 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 49.56 1 (6)
  • 15 ΜΕΜΑ, ΕΝΡΙΚΟ 19 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 49.99 1 (7)
  • 16 ΝΤΡΕΒΙΣΗ, ΝΙΚΟΛΙΝ 18 ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 50.34 1 (8)

400μ. Γ

  • 1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 31 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 52.89 2 (1)
  • 2 ΦΕΡΡΑ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ 33 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 53.53 2 (2)
  • 3 ΠΟΛΙΤΗ, ΚΟΡΙΝΑ 26 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 54.13 2 (3)
  • 4 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ, ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 27 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 55.03 2 (4)
  • 5 ΤΖΟΝΣΟΝ, ΝΟΡΑΓΙΑ-ΚΑΘΡΙΝ 20 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 55.48 1 (1)
  • 6 ΚΙΑΦΑ, ΑΝΝΑ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 55.60 2 (5)
  • 7 ΑΡΓΥΡΟΥ, ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΑ 22 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 55.94 1 (2)
  • 8 ΖΥΓΟΡΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 29 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 56.10 1 (3)
  • 9 ΡΑΠΤΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 19 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 56.47 1 (4)
  • 10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ 19 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 56.49 1 (5)
  • 11 ΚΑΡΕΛΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 17 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 56.66 2 (6)
  • 12 ΓΕΡΑΣΗ, ΙΡΙΣ 26 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 57.10 2 (7)
  • 13 ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 18 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 57.36 1 (6)
  • 14 ΨΥΛΛΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 19 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 57.57 1 (7)
  • 15 ΖΕΝΕΓΙΑ, ΛΑΟΥΡΑ 18 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 57.63 1 (8)
  • 16 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ, ΕΛΕΝΑ 25 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 58.34 2 (8)

1500μ. Α

  • 1 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 23 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 3:45.91
  • 2 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 3:48.42
  • 3 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 31 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3:48.95
  • 4 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3:53.14
  • 5 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ, ΣΕΡΓΙΟΣ 20 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:53.64
  • 6 ΚΙΚΑΣ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ 17 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 3:55.00
  • 7 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3:55.72
  • 8 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΠΕΤΡΟΣ 18 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3:56.03
  • 9 ΙΩΑΝΝΟΥ, ΟΡΦΕΑΣ 18 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:56.37
  • 10 ΣΚΟΥΡΤΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 17 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 3:56.45
  • 11 ΖΥΓΟΥΡΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 17 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:56.85
  • 12 ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 22 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3:57.46
  • 13 ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 20 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3:59.28
  • 14 ΔΑΣΙΛΑΣ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ 19 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3:59.32
  • 15 ΚΥΡΤΣΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 18 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3:59.34
  • 16 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 22 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4:00.17
  • 17 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4:00.74
  • 18 ΓΚΙΟΥΡΑ, ΑΟΥΡΕΛ 21 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4:04.46

1500μ. Γ

  • 1 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΟΡΑΙΝΗ ΑΝΘΗ 28 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4:19.82
  • ΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ, ΝΑΤΑΛΙΑ 30 ΚΥΠΡΟΣ 4:21.54
  • 2 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 25 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:21.92
  • 3 ΚΟΥΤΛΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 24 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:31.41
  • 4 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ, ΕΛΕΝΗ 19 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4:34.44
  • 5 ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ 22 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4:36.66
  • 6 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΕΛΕΝΗ 17 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4:38.07
  • 7 ΛΑΖΑΡΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 18 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 4:42.18
  • 8 ΝΟΥΛΑ, ΣΤΑΜΑΤΙΑ 23 ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 4:44.10
  • 9 ΒΥΘΟΥΛΚΑ, ΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΗ 17 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 4:50.51
  • 10 ΛΑΥΡΑΝΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 19 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 4:54.84
  • 11 ΖΑΠΑΝΤΗ, ΑΡΓΥΡΩ-ΜΑΡΙΑ 21 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 5:14.67
  • χ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 25 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ DNF

110μ. εμπ. Α

  • 1 ΚΙΑΦΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 28 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 14.46 1.0
  • 2 ΜΠΟΙΤΣΙΟΣ, ΠΑΥΛΟΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 14.50 1.0
  • 3 ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 20 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 14.65 1.0
  • 4 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ, ΗΛΙΑΣ 20 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14.66 1.0
  • 5 ΛΥΡΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 23 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 14.71 1.0
  • 6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 14.97 1.0
  • 7 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 30 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 15.22 1.0
  • χ ΣΑΙΣΑΝΑΣ, ΝΙΚΟΣ 38 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ DNF

100μ. εμπ. Γ

  • 1 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ, ΕΛΙΣΑΒΕΤ 29 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13.26 0.6
  • 2 ΣΑΜΑΝΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 13.93 0.6
  • 3 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 23 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 14.13 0.6
  • 4 ΤΖΕΜΑΛΑΙ, ΙΟΥΛΙΑ ΑΝΝΑ 20 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 14.19 0.6
  • 5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 21 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 14.40 0.6
  • 6 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ, ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 32 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 14.72 0.6
  • 7 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΑΝΝΑ 25 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.08 0.6
  • χ ΡΑΜΜΟΥ, ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΝΕΦΕΛΗ 23 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 DNF

3000μ. στ. Α

  • 1 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 8:59.26
  • 2 ΜΙΝΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 9:03.97
  • 3 ΚΟΛΙΟΣ, ΝΕΣΤΟΡΑΣ 20 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:18.11
  • 4 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓ 9:24.83
  • 5 ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ 20 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 9:32.25
  • 6 ΜΑΤΖΙΑΡ, ΜΑΤΕΟΥΣ-ΚΣΙΣΤΟΦ 27 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9:32.74
  • 7 ΕΛΛΗΝΑΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 19 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9:36.18
  • 8 ΖΕΡΒΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 37 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 9:43.45
  • 9 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9:45.46
  • 10 ΣΑΡΡΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 29 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 9:50.90
  • 11 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 10:07.71
  • 12 ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 28 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10:25.90
  • 13 ΛΩΛΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ 20 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:21.23

3000μ. στ. Γ

  • 1 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ, ΙΣΑΒΕΛΛΑ 24 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10:27.09
  • 2 ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 25 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10:42.19
  • 3 ΡΑΦΑΙΛΑΚΗ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ 18 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 10:55.49
  • 4 ΠΕΤΡΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 21 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 10:55.74
  • 5 ΜΑΡΛΗ, ΜΑΡΑ 19 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11:01.59
  • 6 ΝΤΙΝΑ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 26 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11:07.35
  • 7 ΜΠΕΤΑ, ΖΩΗ 22 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11:16.36
  • 8 ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ, ΦΑΝΗ 19 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11:23.40
  • 9 ΚΟΚΚΟΡΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ 19 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 11:44.49
  • 10 ΜΟΥΡΟΥΖΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 12:02.63
  • 11 ΤΣΙΤΣΑΚΗ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 20 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 12:17.38
  • 12 ΚΟΖΑΝΙΤΗ, ΕΛΕΝΗ 26 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:25.30
  • χ ΛΟΥΚΙΔΟΥ, ΜΑΡΙΑ 26 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ DNF

Ύψος Γ

  • 1 ΓΚΟΥΣΙΝ, ΤΑΤΙΑΝΑ 27 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.91m
  • 2 ΖΑΚΚΑ, ΙΩΑΝΝΑ 25 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1.87m
  • 3 ΒΑΓΓΕΛΗ, ΑΛΚΙΣΤΗ 24 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 1.83m
  • 4 ΜΑΛΤΑΜΠΕ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 22 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 1.83m
  • 5 ΔΟΣΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 20 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.81m
  • 6 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΡΓΥΡΩ 22 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 1.79m
  • 7 ΡΕΤΖΙΟΥ, ΑΘΗΝΑ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.75m
  • 8 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 20 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1.70m
  • 9 ΚΡΟΥΣΣΟΥ, ΑΝΝΑ 20 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.65m
  • 9 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΑΛΛΙΟΠΗ 17 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 1.65m
  • 11 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ, ΓΕΡΑΣΙΜΙΑ-ΜΕΜ 29 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.65m
  • 12 ΒΑΒΟΥΛΕ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 1.65m
  • 13 ΞΥΔΩΝΑ, ΝΙΚΗ 23 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.60m
  • 13 ΠΙΠΙΛΑ, ΕΛΛΗ 17 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1.60m

Επί κοντώ Γ

  • ΕΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 31 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.75m
  • 1 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ 35 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.65m
  • 2 ΠΟΛΑΚ, ΕΛΕΝ-ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 25 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΕΓΑΡΑ 4.55m
  • 3 ΒΑΓΕΝΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 26 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 4.05m
  • 4 ΡΕΤΣΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4.05m
  • 5 ΒΡΑΔΗ, ΗΡΩ 17 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 3.95m
  • 6 ΦΛΩΡΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΑΛΙΝΑ-ΑΜΑΛΙΑ 17 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.80m
  • 6 ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΛΕΞ 20 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3.80m
  • 8 ΠΟΣΤΙΚΑ, ΜΙΛΕΝΑ 19 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΕΓΑΡΑ 3.80m
  • 9 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ, ΝΙΚΗ 21 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.80m
  • 10 ΛΑΘΟΥΡΑ, ΚΩΝ/ΝΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ 19 ΑΣ ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3.65m
  • 11 ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ, ΜΥΡΤΩ 22 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.65m
  • 12 ΤΟΠΑΛ, ΕΜΙΝΕ 17 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.45m

Τριπλούν Α

  • 1 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 16.05m 0.6
  • 2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 23 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 15.93m 0.2
  • 3 ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 23 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 15.60m 1.2
  • 4 ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 23 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 15.42m 0
  • 5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΧΡΗΣΤΟΣ 25 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 15.22m -0.3
  • 6 ΑΥΘΙΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15.20m -1.1
  • 7 ΜΑΚΡΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 28 Π.Α.Ο.Κ. 15.12m -0.1
  • 8 ΠΑΝΕΛΑΣ, ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 21 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14.75m 0.3
  • 9 ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 27 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.74m 0.7
  • 10 ΚΑΡΑΛΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΝΔΡΕΑ 18 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 14.70m -0.1
  • χ ΠΑΝΤΑΖΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 21 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΕΓΑΡΑ DNS
  • χ ΤΣΙΑΜΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 39 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ DNS

Τριπλούν Γ

  • 1 ΚΑΡΥΔΗ, ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 20 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 13.98m -0.3
  • 2 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ, ΚΡΙΣΤΙΝΑ 31 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.98m 0.2
  • 3 ΚΟΡΕΝΕΒΑ, ΟΞΑΝΑ 29 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.90m 0.5
  • 4 ΡΑΠΤΗ, ΣΩΤΗΡΙΑ 18 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.87m 0.6
  • 5 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 30 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 12.71m -1
  • 6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΝΕΦΕΛΗ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.71m 0.3
  • 7 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ-ΤΕΙΒΕΝ, ΔΑΦΝΗ 22 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 12.50m 0.2
  • 8 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 26 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 12.34m -0.6
  • 9 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 29 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 12.17m 0.4
  • 10 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ 34 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12.16m 0.6
  • 11 ΓΚΟΓΚΑ, ΑΝΤΡΙΑΝΑ 18 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 12.09m 0.4
  • χ ΝΑΖΙΡΗ, ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 25 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ NM

Σφαίρα Α

  • 1 ΖΩΤΟΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 25 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 20.34m
  • 2 ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝ 28 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 20.15m
  • 3 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 25 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 19.78m
  • 4 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ 22 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 19.63m
  • 5 ΜΑΧΑΙΡΑΣ, ΙΑΣΩΝ 21 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 17.30m
  • 6 ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 17.03m
  • 7 ΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΧΟΧΡΕΚ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 26 Π.Α.Ο.Κ. 16.71m
  • 8 ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 16.20m
  • 9 ΑΚΤΥΠΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 33 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 15.96m
  • 10 ΓΕΝΝΙΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 15.93m
  • 11 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.78m
  • 12 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 37 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 14.76m

Δίσκος Γ

  • 1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΡΥΣΟΥΛΑ 30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 58.17m
  • 2 ΚΕΣΣΙΔΗ, ΣΟΦΙΑ 19 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 52.22m
  • 3 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΑΡΕΤΗ 18 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 50.05m
  • 4 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ, ΑΓΑΠΗ 17 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 44.03m
  • 5 ΑΛΕΞΕΕΒΑ, ΜΑΡΙΑ 17 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 42.53m
  • 6 ΨΑΡΑΚΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 28 Ο.Φ.Η. 40.84m
  • 7 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ, ΧΡΥΣΑΝΘΗ 17 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 40.61m
  • 8 ΜΙΧΕΛΑΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 17 Ο.Φ.Η. 40.50m
  • 9 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 20 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 39.88m
  • 10 ΓΕΡΑΛΗ, ΖΩΗ 17 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 38.95m
  • 11 ΚΑΙΣΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 23 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 38.78m
  • 12 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 31 Ο.Φ.Η. 38.55m

Σφύρα Α

  • 1 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 21 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 76.05m
  • 2 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ 27 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 73.62m
  • 3 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ, ΟΡΕΣΤΗΣ 19 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 69.06m
  • 4 ΜΕΝΓΚΛΕΜΠΕΗ, ΙΒΑΝ 26 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 68.79m
  • 5 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 Α.Ε.Κ 67.76m
  • 6 ΖΙΩΓΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ 66.09m
  • 7 ΜΕΜΑ, ΜΑΡΚΕΛΟ 20 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 62.94m
  • 8 ΔΕΜΕΡΙΔΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 20 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 59.37m
  • 9 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 18 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 58.23m
  • 10 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 24 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56.29m
  • 11 ΦΟΥΡΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 49.37m
  • 12 ΜΟΣΧΟΣ, ΧΑΡΙΛΑΟΣ 48 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 46.53m

Ακόντιο Γ

  • 1 ΤΖΕΝΓΚΟ, ΕΛΙΝΑ 19 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 60.43m
  • 2 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 36 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 55.62m
  • 3 ΜΑΝΙΟΥ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 23 Ο.Φ.Η. 55.34m
  • 4 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ, ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 21 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 52.02m
  • 5 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ, ΘΕΟΔΩΡΑ 24 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 50.93m
  • 6 ΜΑΛΛΗ, ΙΩΑΝΝΑ 20 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 48.41m
  • 7 ΦΤΙΑΡΑ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 29 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 46.82m
  • 8 ΤΣΟΥΚΑΛΑ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 20 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 44.92m
  • 9 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ, ΜΑΡΙΑ 23 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 41.95m
  • 10 ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ, ΜΑΡΙΑ 19 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 40.32m
  • 11 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΡΗΝΙΩ 20 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 39.85m
  • 12 ΤΣΟΓΚΑ, ΕΛΕΟΝΩΡΑ 18 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 38.49m
  • 13 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ, ΜΑΡΙΝΑ 19 Ο.Φ.Η. 36.43m

4χ100μ. Α

  • 1 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 41.14 3 (1)
    (ΖΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΝΤΕΛΚΟΣ ΧΑΤΖΗΣ)
  • 2 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 41.49 3 (2)
    (ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΛΕΚΚΟΣ ΔΑΜΙΡΗΣ)
  • 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 41.49 3 (3)
    (ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ)
  • 4 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 41.51 3 (4)
    (ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ ΤΟΠΚΑΡΟΓΛΟΥ)
  • 5 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 41.94 3 (5)
    (ΚΙΑΦΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ)
  • 6 Π.Α.Ο.Κ. 42.11 2 (1)
    (ΓΑΙΤΑΝΙΔΗΣ ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ)
  • 7 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 42.13 1 (1)
    (ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)
  • 8 ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 42.14 3 (6)
    (ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΣΠΑΝΔΟΣ)
  • 9 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 42.32 2 (2)
    (ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ)
  • 10 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 42.96 3 (7)
    (ΚΟΜΑΝΔΙΑΝ ΜΑΝΤΗΣ ΡΟΥΣΣΗΣ ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ)
  • 11 Ο.Φ.Η. 43.11 2 (3)
    (ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΖΑΜΠΑΡΑΣ)
  • 12 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 43.11 1 (2)
    (ΜΑΛΤΕΖΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ)
  • 13 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 43.44 1 (3)
    (ΜΑΣΑΛΙ ΒΕΝΕΤΗΣ ΛΑΓΟΣ ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ)
  • 14 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 44.46 2 (4)
    (ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΞΗΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ)
  • 15 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 44.63 1 (4)
    (ΧΑΛΑΣ ΧΑΛΑΣ ΜΑΛΛΗΣ ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ)
  • 16 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 44.78 2 (5)
    (ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ)
  • 17 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 44.86 1 (5)
    (ΧΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΦΡΑΤΖΗΣ)
  • χ ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ – DQ 2
    (ΧΕΝΤΡΥ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ)

4χ100μ. Γ

  • 1 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 47.90 1 (1)
    (ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ)
  • 2 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 48.25 1 (2)
    (ΚΙΑΦΑ ΕΛΓΚΑΜΠΡΙ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΝΑΡΑ)
  • 3 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 48.31 2 (1)
    (ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΤΖΟΝΣΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥ ΛΙΝΑΡΑΚΗ)
  • 4 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 48.79 2 (2) ΟΝΤΟΥΤΟΛΑ
    (ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ)
  • 5 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 48.97 2 (3)
    (ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΠΑΙΡΑΜΗ)
  • 6 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 49.03 2 (4)
    (ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΑΡΣΕΝΟΥ ΣΥΚΟΚΗ ΖΥΓΟΡΗ)
  • 7 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 49.71 1 (3)
    (ΛΙΑΠΗ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ)
  • 8 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 50.01 1 (4)
    (ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ)
  • 9 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 50.08 1 (5)
    (ΔΕΡΜΑΤΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΠΑΛΟΥΜΗ ΚΟΥΜΑΡΗ)
  • 10 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 51.13 2 (5)
    (ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ ΛΙΑΝΟΥ ΡΟΥΜΑΝΟΥ)

200μ. Α

  • 1 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 19 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 21.36Q -1.1 3 (1)
  • 2 ΤΡΙΒΥΖΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 34 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 21.44Q 0.5 1 (1)
  • 3 ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 19 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ 21.59Q 0.5 2 (1)
  • 4 ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 21.62Q 2.2 4 (1)
  • 5 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 20 Π.Α.Ο.Κ. 21.70Q 0.5 1 (2)
  • 6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 21.74Q -1.1 3 (2)
  • 7 ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 21.87Q 2.2 4 (2)
  • 8 ΚΑΙΚΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 22 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 21.94Q 0.5 2 (2)
  • 9 ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 21.95q 0.5 1 (3)
  • 10 ΝΓΚΟΜΠΕΧ, ΚΟΛΛΙΝΣ ΛΑΧΑΙ 25 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 21.98q -1.1 3 (3)
  • 11 ΒΛΑΧΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 23 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.03q 0.5 2 (3)
  • 12 ΛΕΚΚΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.04q 2.2 4 (3)
  • 13 ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 26 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 22.35q -1.1 3 (4)
  • 14 ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ, ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 21 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ 22.40q 2.2 4 (4)
  • 15 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.50q -1.1 3 (5)
  • 16 ΛΑΓΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 22.51q 0.5 2 (4)
  • 17 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 27 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 22.60 2.2 4 (5)
  • 18 ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 25 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.63 0.5 1 (4)
  • 19 ΙΣΚΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 22.64 0.5 1 (5)
  • 20 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 18 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 22.65 2.2 4 (6)
  • 21 ΑΜΠΝΤΟΥ, ΜΩΧΑΜΕΝΤ 27 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 22.66 -1.1 3 (6)
  • 22 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ 18 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 22.71 0.5 2 (5)
  • 23 ΜΠΟΥΜΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 22 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 22.75 -1.1 3 (7)
  • 24 ΚΡΟΥΣΟΡΑΤΗΣ, ΤΡΑΙΑΝΟΣ 19 ΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 22.97 0.5 1 (6)
  • 25 ΚΟΚΑΛΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 19 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 23.14 0.5 1 (7)
  • 26 ΚΑΞΗΡΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 22 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 23.17 0.5 2 (6)
  • 27 ΜΙΧΑΗΛ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 20 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 23.41 2.2 4 (7)
  • 28 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 29 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 23.89 2.2 4 (8)
  • 29 ΧΑΛΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 27 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24.61 -1.1 3 (8)

200μ. Γ

  • 1 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ, ΡΑΦΑΗΛΙΑ 27 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 23.22Q 1.5 1 (1)
  • 2 ΔΑΛΑΚΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 29 Α.Ε.Κ 23.78Q 0.3 4 (1)
  • 3 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ, ΠΟΛΥΝΙΚΗ 18 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 23.83Q 1.5 1 (2)
  • 4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 31 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 23.99Q -0.1 3 (1)
  • 5 ΓΑΤΟΥ, ΜΑΡΙΑ 32 Π.Α.Ο.Κ. 24.01q 1.5 1 (3)
  • 6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ 21 Π.Α.Ο.Κ. 24.20Q -1.1 2 (1)
  • 7 ΠΟΛΙΤΗ, ΚΟΡΙΝΑ 26 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 24.29Q 0.3 4 (2)
  • 8 ΑΝΘΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ 20 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 24.86Q -0.1 3 (2)
  • 9 ΤΣΟΥΚΑΛΑ, ΔΗΜΗΤΡΑ 22 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 25.05q 0.3 4 (3)
  • 10 ΒΕΝΙΕΡΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 26 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 25.14Q -1.1 2 (2)
  • 11 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ, ΜΙΧΑΕΛΑ 19 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ 25.15q 1.5 1 (4)
  • 12 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ, ΦΩΤΕΙΝΗ 20 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 25.29q -0.1 3 (3)
  • 13 ΚΡΙΜΙΤΣΑ, ΛΥΔΙΑ 19 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 25.34q 1.5 1 (5)
  • 14 ΜΠΑΡΤΖΟΥ, ΑΝΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ 21 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25.36q 0.3 4 (4)
  • 15 ΚΙΑΦΑ, ΑΝΝΑ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 25.42q -1.1 2 (3)
  • 16 ΤΣΟΥΚΟΥΜΑ, ΓΚΛΟΡΥ-ΤΣΙΝΤΙΜΜ 18 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 25.52q 0.3 4 (5)
  • 17 ΑΡΓΥΡΟΥ, ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΑ 22 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25.80 -0.1 3 (4)
  • 18 ΜΑΘΙΟΥΔΗ, ΖΗΝΟΒΙΑ 20 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 25.93 -0.1 3 (5)
  • 19 ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ, ΕΛΕΝΗ 34 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 26.07 -1.1 2 (4)
  • 20 315 ΣΥΚΟΚΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 26.12 -1.1 2 (5)
  • 21 ΝΤΑΒΩΝΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 19 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26.18 0.3 4 (6)
  • 22 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΔΑΝΑΗ 25 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 26.26 1.5 1 (6)
  • 23 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ, ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 17 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 26.34 -0.1 3 (6)
  • 24 ΔΑΛΑΛΑΚΗ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 22 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 26.57 1.5 1 (7)
  • 25 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ 19 Α.Ε.Κ 26.65 -1.1 2 (6)
  • 26 ΒΑΛΑΖΙΩΤΗ, ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ 21 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 27.00 -1.1 2 (7)
  • 27 ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 27.18 -0.1 3 (7)
  • 28 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ 20 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 27.28 -0.1 3 (8)
  • 29 ΜΑΟΥΝΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 21 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 27.38 0.3 4 (7)
  • 30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 23 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 27.51 -1.1 2 (8)
  • 31 ΜΑΚΡΗ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ 22 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 29.52 0.3 4 (8)

800μ. Α

  • 1 ΚΕΡΑΜΑΣ, ΕΡΑΛΝΤΟ 30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53.33Q 2 (1)
  • 2 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 23 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 1:53.47q 2 (2)
  • 3 ΛΑΓΟΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 26 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:53.91Q 4 (1)
  • 4 ΑΛΕΡΟΥ, ΣΑΚΣΕΣ 19 ΑΚ.ΠΟΔΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 1:54.32q 4 (2)
  • 5 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΠΕΤΡΟΣ 18 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1:54.45q 2 (3)
  • 6 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ1:54.90q 2 (4)
  • 7 ΚΟΤΙΤΣΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 25 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1:55.04Q 1 (1)
  • 8 ΚΑΛΑΚΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 23 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 1:55.18Q 3 (1)
  • 9 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ, ΣΠΥΡΟΣ 18 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 1:55.28 3 (2)
  • 10 ΣΙΜΟΝΙ, ΙΩΑΝΝΗΣ 21 ΒΕΡΓΙΝΑ 1:55.32 1 (2)
  • 11 ΑΡΓΥΡΗΣ, ΗΛΙΑΣ 18 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 1:55.58 1 (3)
  • 12 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ, ΣΕΡΓΙΟΣ 20 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56.32 3 (3)
  • 13 ΜΕΙΝΤΗ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 27 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 1:56.88 4 (3)
  • 14 ΠΟΠΑ, ΓΚΕΟΡΓΚΙΤΑ ΠΑΟΥΛ 22 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:56.97 3 (4)
  • 15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 1:57.51 1 (4)
  • 16 ΓΚΙΟΥΡΑ, ΑΟΥΡΕΛ 21 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 1:58.06 4 (4)
  • 17 ΒΑΓΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1:58.29 2 (5)
  • 18 ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 23 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1:59.25 2 (6)
  • 19 ΦΙΤΖΙΟΣ, ΣΤΕΡΓΙΟΣ 19 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 1:59.43 3 (5)
  • 20 ΖΥΓΟΥΡΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:59.58 2 (7)
  • 21 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 32 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2:00.12 1 (5)
  • 22 ΘΕΟΧΑΡΗΣ, ΑΜΩΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 26 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 2:00.82 4 (5)
  • 23 ΣΤΟΙΚΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2:09.73 4 (6)
  • 24 ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17 ΥΔΡΙΑ 2:12.56 1 (6)
  • 25 ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 21 ΥΔΡΙΑ 2:15.02 3 (6)
  • χ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ DNF 3
  • χ ΒΟΛΑΚΑΚΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 24 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ DQ 1

800μ. Γ

  • 1 ΚΟΥΤΛΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 24 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:11.08Q 3 (1)
  • 2 ΔΟΒΡΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 24 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:11.40q 3 (2)
  • 3 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΟΡΑΙΝΗ ΑΝΘΗ 28 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:11.92Q 2 (1)
  • 4 ΤΣΕΤΣΕΚΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 32 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2:12.79q 2 (2)
  • 5 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 27 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 2:12.89Q 1 (1)
  • 6 ΠΕΤΣΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΑ 20 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:13.07q 1 (2)
  • 7 ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ 22 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:13.44q 1 (3)
  • 8 ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 17 ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 2:13.60q 1 (4)
  • 9 ΓΙΟΥΒΡΗ, ΕΥΤΥΧΙΑ 19 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:14.16 2 (3)
  • 10 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ, ΕΛΕΝΗ 19 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2:14.30 1 (5)
  • 11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 25 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2:15.82 3 (3)
  • 12 ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 18 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 2:16.45 3 (4)
  • 13 ΓΚΡΕΖΟΥ, ΜΑΡΚΕΛΛΑ 19 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2:21.64 2 (4)
  • 14 ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 23 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 2:24.26 3 (5)
  • 15 ΚΟΥΒΑΡΑ, ΝΙΟΒΗ 17 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 2:26.91 3 (6)
  • 16 ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ, ΦΑΝΗ 19 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2:29.72 2 (5)
  • 17 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ, ΣΤΕΛΛΑ 23 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 2:31.30 2 (6)
  • 18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 19 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2:32.89 1 (6)
  • 19 ΠΑΝΤΕΖΟΥ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΩ 20 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2:34.11 1 (7)

400μ. εμπ. Α

  • 1 ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 24 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 52.53 2 (1)
  • 2 ΝΑΚΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 27 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 52.71 2 (2)
  • 3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ 32 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 54.06 1 (1)
  • 4 ΔΟΥΜΠΑΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 22 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 54.53 3 (1)
  • 5 ΣΚΑΡΠΑΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 24 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 54.56 1 (2)
  • 6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 54.84 1 (3)
  • 7 ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 55.28q 3 (2)
  • 8 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 21 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 55.44 2 (3) 55.432
  • 9 ΓΚΑΡΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 19 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 55.44 2 (4) 55.436
  • 10 ΤΖΗΚΑΣ-ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 56.92 2 (5)
  • 11 ΡΟΥΣΣΟΣ, ΣΑΒΒΑΣ 20 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 57.12 2 (6)
  • 12 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 18 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 57.15 1 (4)
  • 13 ΣΙΑΤΩΝΑΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 21 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 57.46 3 (3)
  • 14 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 57.62 1 (5)
  • 15 ΤΖΕΛΙΛΑΙ, ΑΓΓΕΛΟΣ 20 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 58.69 3 (4)
  • 16 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 59.48 2 (7)
  • 17 ΤΖΙΩΛΗΣ, ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 21 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 59.70 2 (8)
  • 18 ΠΙΠΕΡΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 1:04.74 3 (5)
  • χ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ, ΕΥΘΥΜΙΟΣ 23 Π.Α.Ο.Κ. DNF
  • χ ΔΡΙΤΣΑΣ, ΙΕΡΟΘΕΟΣ 22 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ DQ 3
  • χ ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ, ΣΑΡΑΝΤΗΣ 21 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ DQ 1

400μ. εμπ. Γ

  • 1 ΓΝΑΦΑΚΗ, ΔΗΜΗΤΡΑ 24 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 1:01.32Q 1 (1)
  • 2 ΤΟΚΑ, ΕΛΠΙΔΑ 28 Α.Ε.Κ 1:01.37Q 3 (1)
  • 3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ, ΟΛΥΜΠΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤ 23 Α.Ε.Κ 1:02.55Q 2 (1)
  • 4 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΑΝΝΑ 25 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:02.91q 3 (2)
  • 5 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΙΛΖΕ 21 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:02.93q 1 (2)
  • 6 ΓΕΡΑΣΗ, ΙΡΙΣ 26 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1:03.10q 2 (2)
  • 7 ΚΑΡΒΟΥΝΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 17 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ 1:03.21q 1 (3)
  • 8 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 19 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 1:04.30q 3 (3)
  • 9 ΨΥΛΛΟΥ, ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 27 ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 1:05.52 2 (3)
  • 10 ΟΝΤΟΥΤΟΛΑ, ΜΕΛΙΝΑ-ΓΙΑΣΜΙΝ 23 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 1:06.14 3 (4)
  • 11 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ, ΜΑΡΙΑ 24 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 1:06.85 1 (4)
  • 12 ΛΙΓΓΟΥ, ΕΛΠΙΔΑ-ΜΑΡΙΑ 20 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:08.27 2 (4)
  • 13 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 17 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1:08.84 1 (5)
  • 14 ΚΑΤΣΟΥΛΗ, ΕΛΕΝΗ 18 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1:09.05 1 (6)
  • 15 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ, ΗΛΙΑΝΑ 17 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 1:09.21 3 (5)
  • 16 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 19 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 1:10.02 2 (5)
  • 17 ΙΤΣΚΟΥ, ΜΑΡΙΑ 19 Π.Α.Ο.Κ. 1:10.10 3 (6)
  • 18 ΦΡΑΓΚΟΠΑΝΑΓΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 17 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 1:11.38 1 (7)
  • 19 ΚΛΕΤΤΑ, ΑΣΗΜΙΝΑ 23 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 1:13.26 2 (6)
  • 20 ΝΕΓΡΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:15.01 2 (7)

Μήκος Α

  • 1 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ, ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 7.74mq -0.3 1 (1)
  • 2 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 20 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 7.40mq +1.4 1 (2)
  • 3 ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 23 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 7.40mq -0.2 1 (4)
  • 4 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤΩΡ 25 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 7.34mq +1.6 1 (4)
  • 5 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 24 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7.33mq +0.6 1 (5)
  • 6 ΚΑΨΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30 Α.Ε.Κ 7.30mq +1.6 1 (6)
  • 7 ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 23 Π.Α.Ο.Κ. 7.28mq +1.3 1 (7)
  • 8 ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 22 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 7.27mq +0.7 2 (1)
  • 9 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 27 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 7.23mq +1.6 1 (8)
  • 10 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 18 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7.22mq +2.6 1 (9)
  • 11 ΣΚΟΥΡΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 7.13mq +1.3 2 (2)
  • 12 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΕΞΙΟΣ 21 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 7.07mq +1.6 2 (3)
  • 13 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 24 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7.05m +0.2 2 (4)
  • 14 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ, ΗΛΙΑΣ 20 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 7.03m +0.6 2 (5)
  • 15 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6.80m +0.2 2 (6)
  • 16 ΧΑΤΖΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 6.72m +1.4 2 (7)
  • 17 ΚΟΜΑΝΔΙΑΝ, ΑΚΟΡ 19 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 6.69m +2.5 2 (8)
  • 18 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ 23 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 6.48m +1.3 2 (9)
  • 19 ΧΗΤΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 17 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.47m +1.7 2 (10)
  • 20 ΔΑΔΑΛΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 23 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5.69m +2.1 2 (11)
  • χ ΚΑΡΑΛΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΝΔΡΕΑ 18 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ NM
  • χ ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ NM

Μήκος Γ

  • 1 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 32 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 6.17mq -0.6 1 (1)
  • 2 ΚΟΛΟΚΥΘΑ, ΕΥΘΥΜΙΑ 34 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 5.94mq 1.3 1 (2)
  • 3 ΜΙΖΙΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝ 22 Π.Α.Ο.Κ. 5.93mq 2.2 1 (3)
  • 4 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ, ΕΛΕΝΗ 23 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 5.91mq 2.3 1 (4)
  • 5 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ 22 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 5.89mq 0.8 1 (5)
  • 6 ΧΑΙΤΙΔΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21 Π.Α.Ο.Κ. 5.83mq -0.4 1 (6)
  • 6 ΚΟΡΕΝΕΒΑ, ΟΞΑΝΑ 29 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.83mq 0.7 2 (1)
  • 8 ΜΠΕΣΗ, ΝΑΤΑΛΙΑ 24 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 5.82mq 1.3 1 (7)
  • 9 ΡΑΠΤΗ, ΣΩΤΗΡΙΑ 18 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5.82mq 0.1 1 (8)
  • 10 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΧΡΙΣΤΙ 24 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 5.80mq 1.5 2 (2)
  • 11 ΙΩΑΝΝΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 22 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 5.80mq 1.8 2 (5)
  • 12 ΞΥΔΩΝΑ, ΝΙΚΗ 23 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 5.72mq 2.4 2 (4)
  • 13 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΕΛΑΓ 17 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 5.70m 1.2 1 (9)
  • 14 ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ, ΝΙΚΟΛΙΑ 17 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.60m 1.4 1 (10)
  • 15 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 30 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 5.59m 1.5 1 (11)
  • 16 ΠΕΡΔΙΚΗ, ΑΘΗΝΑ 18 Ο.Φ.Η. 5.58m 2.1 2 (5)
  • 17 ΝΤΑΛΑΚΟΥ, ΜΙΚΑΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩ 35 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5.50m 1.4 2 (6)
  • 18 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 26 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 5.47m 3 2 (7)
  • 19 ΡΟΥΣΑΚΗ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 21 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5.45m 2.4 2 (8)
  • 20 ΤΑΧΤΑΡΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 23 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 5.40m 2.2 2 (9)
  • 21 ΚΑΡΛΙΚΟΒΑΛΗ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ 18 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5.26m 1.8 2 (10)
  • 22 ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ 17 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 5.22m 0.8 2 (11)
  • χ ΣΠΙΝΟΥ, ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ 18 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ NM
  • χ ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ-ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ 25 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑ NM

Δίσκος Α

θα γίνει απευθείας τελικός

Ακόντιο Α

  • 1 ΤΣΙΤΣΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 68.98mq 1 (1)
  • 2 ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 66.00mq 1 (2)
  • 3 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 63.85mq 1 (3)
  • 4 ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 20 Ο.Φ.Η. 63.54mq 1 (4)
  • 5 ΜΥΛΩΝΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 63.23mq 1 (5)
  • 6 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 20 Ο.Φ.Η. 62.50mq 1 (6)
  • 7 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 61.97mq 1 (7)
  • 8 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 61.27mq 2 (1)
  • 9 ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 31 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 60.31mq 1 (8)
  • 10 ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ, ΑΡΤΕΜΙΟΣ 21 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 60.21mq 2 (2)
  • 11 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 59.53mq 2 (3)
  • 12 ΗΛΤΣΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 58.98mq 1 (9)
  • 13 ΚΑΣΤΑΝΑΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤΕΡΙΟΣ 19 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 57.45m 2 (4)
  • 14 ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΣΠΥΡΟΣ 20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 57.28m 1 (10)
  • 15 ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 20 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 55.17m 2 (5)
  • 16 ΤΖΕΙΡΑΝΙΔΗΣ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ 19 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 55.03m 1 (11)
  • 17 ΚΟΛΕΤΣΙ, ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 18 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 54.93m 1 (12)
  • 18 ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 22 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 54.91m 2 (6)
  • 19 ΑΓΓΕΛΩΒ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 20 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 54.16m 2 (7)
  • 20 ΠΕΙΒΑΝΗΣ, ΘΟΔΩΡΗΣ 33 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 54.07m 2 (8)
  • 21 ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21 Ο.Φ.Η. 52.25m 2 (9)
  • 22 ΤΣΑΝΤΡΙΖΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 51.26m 2 (10)
  • 23 ΚΟΛΩΝΙΑΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ 25 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 51.16m 2 (11)
  • 24 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 44 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 48.30m 2 (12)
  • 25 ΤΖΙΜΑΣ, ΒΥΡΩΝ 22 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 47.89m 2 (13)
  • 26 ΣΑΠΡΙΤΖΙΑΝ, ΒΙΚΕΝ 19 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 44.94m 2 (14)
  • 27 ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 38.47m 2 (15)

200μ. Α

  • 1 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 19 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 21.23 -0.1 2 (1)
  • 2 ΤΡΙΒΥΖΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 34 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 21.38 -0.1 2 (2)
  • 3 ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 21.45 -0.1 2 (3)
  • 4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 21.68 0.1 1 (1)
  • 5 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 20 Π.Α.Ο.Κ. 21.80 0.1 1 (2)
  • 6 ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 21.87 0.1 1 (3)
  • 7 ΛΕΚΚΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 21.99 0.1 1 (4)
  • 8 ΝΓΚΟΜΠΕΧ, ΚΟΛΛΙΝΣ ΛΑΧΑΙ 25 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 22.01 -0.1 2 (4)
  • 9 ΒΛΑΧΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 23 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.04 0.1 1 (5)
  • 10 ΚΑΙΚΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 22 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22.08 0.1 1 (6)
  • 11 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.41 0.1 1 (7)
  • 12 ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 26 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 22.48 -0.1 2 (5)
  • 13 ΛΑΓΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 22.58 0.1 1 (8)
  • 13 ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 19 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ 22.58 -0.1 2 (6)
  • χ ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ DNS 2
  • χ ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ, ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 21 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ DNS 2

200μ. Γ

  • 1 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ, ΡΑΦΑΗΛΙΑ 27 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 23.11 -0.5 2 (1)
  • 2 ΔΑΛΑΚΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 29 Α.Ε.Κ 23.74 -0.5 2 (2)
  • 3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ 21 Π.Α.Ο.Κ. 23.79 -0.5 2 (3)
  • 4 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ, ΠΟΛΥΝΙΚΗ 18 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 23.98 -0.1 1 (1)
  • 5 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 31 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 23.99 -0.5 2 (4)
  • 6 ΠΟΛΙΤΗ, ΚΟΡΙΝΑ 26 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 24.12 -0.1 1 (2)
  • 7 ΓΑΤΟΥ, ΜΑΡΙΑ 32 Π.Α.Ο.Κ. 24.27 -0.5 2 (5)
  • 8 ΑΝΘΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ 20 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 24.49 -0.1 1 (3)
  • 9 ΒΕΝΙΕΡΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 26 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 24.71 -0.1 1 (4)
  • 10 ΤΣΟΥΚΑΛΑ, ΔΗΜΗΤΡΑ 22 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 24.80 -0.5 2 (6)
  • 11 ΚΙΑΦΑ, ΑΝΝΑ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 25.10 -0.1 1 (5)
  • 12 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ, ΦΩΤΕΙΝΗ 20 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 25.29 -0.1 1 (6)
  • 13 ΜΠΑΡΤΖΟΥ, ΑΝΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ 21 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25.36 -0.5 2 (7)
  • 14 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ, ΜΙΧΑΕΛΑ 19 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ 25.39 -0.1 1 (7)
  • 15 ΤΣΟΥΚΟΥΜΑ, ΓΚΛΟΡΥ-ΤΣΙΝΤΙΜΜ 18 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 25.55 -0.1 1 (8)
  • 16 ΚΡΙΜΙΤΣΑ, ΛΥΔΙΑ 19 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 25.76 -0.5 2 (8)

800μ. Α

  • 1 ΚΟΤΙΤΣΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 25 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1:50.47
  • 2 ΚΑΛΑΚΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 23 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 1:50.97
  • 3 ΛΑΓΟΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 26 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:51.96
  • 4 ΚΕΡΑΜΑΣ, ΕΡΑΛΝΤΟ 30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:52.87
  • 5 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 23 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 1:54.32
  • 6 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΠΕΤΡΟΣ 18 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1:54.35
  • 7 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:55.21
  • 8 ΑΛΕΡΟΥ, ΣΑΚΣΕΣ 19 ΑΚ.ΠΟΔΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 1:55.99

800μ. Γ

  • 1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 27 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 2:06.94
  • 2 ΚΟΥΤΛΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 24 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:08.53
  • 3 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΟΡΑΙΝΗ ΑΝΘΗ 28 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:09.37
  • 4 ΤΣΕΤΣΕΚΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 32 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2:09.97
  • 5 ΠΕΤΣΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΑ 20 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:10.73
  • 6 ΔΟΒΡΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 24 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:11.42
  • 7 ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 17 ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 2:11.75
  • 8 ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ 22 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:16.38

5000μ. Α

  • 1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ, ΜΑΡΙΟΣ 22 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 14:07.40
  • 2 ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ, ΜΑΡΚΟΣ 26 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14:15.63
  • 3 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:25.87
  • 4 ΤΣΑΚΑΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 22 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 14:34.13
  • 5 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 24 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 14:50.15
  • 6 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:54.08
  • 7 ΛΙΓΩΝΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 21 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 14:59.56
  • 8 ΒΟΤΣΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 29 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 15:04.43
  • 9 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 15:07.17
  • 10 ΜΑΝΚΟ, ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ 22 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 15:07.71
  • 11 ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 20 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 15:08.71
  • 12 ΓΚΙΟΥΡΑ, ΝΤΕΝΙΣ 23 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 15:09.70
  • 13 ΓΙΑΝΝΑΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΦΕ 19 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 15:13.67
  • 14 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ, ΗΛΙΑΣ 22 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 15:47.88
  • 15 ΕΛΛΗΝΑΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 19 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 15:55.25
  • 16 ΠΟΝΗΡΕΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 16:06.67
  • χ ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ DNF
  • χ ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 22 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ DNF
  • χ ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 31 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ DNF

5000μ. Γ

  • 1 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 25 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16:34.98
  • 2 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 29 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 16:42.55
  • 3 ΠΡΙΒΙΛΕΤΖΙΟ, ΓΚΛΟΡΙΑ-ΤΖΙΟΒΑΝ 33 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16:50.93
  • 4 ΤΣΟΥΠΑΚΗ, ΕΙΡΗΝΗ 27 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 17:05.88
  • 5 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ, ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥ 19 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 17:14.95
  • 6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΙΣΜΗΝΗ 22 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 17:15.84
  • 7 ΜΠΑΛΛΑ, ΘΕΟΦΑΝΙΑ 22 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 17:16.50
  • 8 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ, ΕΥΓΕΝΙΑ 26 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 17:18.27
  • 9 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ, ΙΣΑΒΕΛΛΑ 24 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 17:35.25
  • 10 ΣΚΑΡΠΕΤΗ, ΚΑΛΛΙΟΠΗ 21 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 17:36.82
  • 11 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ 38 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 17:37.95
  • 12 ΦΙΑΣΚΑ, ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΜΙΧΑΕ 23 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 17:40.04
  • 13 ΝΟΥΛΑ, ΣΤΑΜΑΤΙΑ 23 ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 17:44.16
  • 14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 25 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17:48.12
  • 15 ΜΙΧΑΛΑ, ΕΙΡΗΝΗ-ΡΙΑ 24 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 17:59.02
  • 16 ΚΟΡΩΝΙΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 19 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 18:04.15
  • 17 ΠΑΣΠΑΤΗ, ΔΑΝΑΗ 27 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 18:17.28
  • 18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 27 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 19:06.04
  • 19 ΚΑΜΟΥΖΑ, ΕΥΔΟΞΙΑ 27 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 19:07.59
  • χ ΦΛΩΡΟΥ, ΕΥΣΤΑΘΙΑ 22 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ DNF
  • χ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΖΩΗ-ΑΝΙΤΑ 25 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ DNF

400μ. εμπ. Α

  • 1 ΝΑΚΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 27 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 51.84 (51.836)
  • 2 ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 24 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 51.84 (51.840)
  • 3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ 32 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 52.89
  • 4 ΔΟΥΜΠΑΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 22 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 53.35
  • 5 ΣΚΑΡΠΑΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 24 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 54.68
  • 6 ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 54.78
  • 7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 54.99
  • 8 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 21 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:03.15

400μ. εμπ. Γ

  • 1 ΓΝΑΦΑΚΗ, ΔΗΜΗΤΡΑ 24 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 58.63
  • 2 ΤΟΚΑ, ΕΛΠΙΔΑ 28 Α.Ε.Κ 1:00.57
  • 3 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΑΝΝΑ 25 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:00.77
  • 4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ, ΟΛΥΜΠΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤ 23 Α.Ε.Κ 1:01.44
  • 5 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 19 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 1:01.59
  • 6 ΓΕΡΑΣΗ, ΙΡΙΣ 26 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1:02.06
  • 7 ΚΑΡΒΟΥΝΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 17 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ 1:02.65
  • 8 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΙΛΖΕ 21 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:03.53

Ύψος Α

  • 1 ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 35 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 2.24m
  • 2 ΧΑΣΟΣ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 18 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2.03m
  • 3 ΜΕΡΛΟΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 22 Π.Α.Ο.Κ. 2.03m
  • 4 ΚΑΙΠΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ 20 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 1.98m
  • 5 ΔΟΓΑΝΗΣ, ΑΛΕΞΙΟΣ 20 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.98m
  • 6 ΦΡΑΓΓΟΓΛΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.98m
  • 7 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 20 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.92m
  • 8 ΠΗΤΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 26 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 1.86m
  • 9 ΒΑΡΒΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 17 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 1.86m
  • 10 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.86m
  • 11 ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21 Α.Ε.Κ 1.84m

Επί κοντώ Α

  • 1 ΚΑΡΑΛΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 22 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.55m
  • 2 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙ 28 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 5.45m
  • 3 ΡΙΖΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 21 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5.35m
  • 4 ΧΑΤΖΙΟΥ, ΠΕΤΡΟΣ 25 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 5.35m
  • 5 ΧΥΤΑΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 5.05m
  • 6 ΤΕΟΝΤΟΣΙΟΥ, ΕΜΑΝΟΥΕΛ 18 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.60m
  • 6 ΠΑΘΙΑΚΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 20 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 4.60m
  • 8 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4.60m
  • 9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ 17 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4.60m
  • 10 ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 4.40m
  • χ ΑΒΑΤΑΓΓΕΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 NH

Μήκος Α

  • 1 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ, ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.48m 0.1
  • 2 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 27 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 7.80m 0.7
  • 3 ΚΑΨΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30 Α.Ε.Κ 7.60m 0.6
  • 4 ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 23 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 7.55m -0.2
  • 5 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 24 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7.49m 0.3
  • 6 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 18 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7.35m 0.3
  • 7 ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 23 Π.Α.Ο.Κ. 7.31m 0.1
  • 8 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 20 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 7.29m 0.3
  • 9 ΣΚΟΥΡΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 7.17m -0.5
  • 10 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΕΞΙΟΣ 21 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 7.13m 0
  • 11 ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 22 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 7.10m 0.1
  • x ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤΩΡ 25 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ DNS

Μήκος Γ

  • 1 ΚΟΛΟΚΥΘΑ, ΕΥΘΥΜΙΑ 34 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 6.33m -0.2
  • 2 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 32 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 6.29m 0.3
  • 3 ΧΑΙΤΙΔΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21 Π.Α.Ο.Κ. 6.23m -0.1
  • 4 ΚΟΡΕΝΕΒΑ, ΟΞΑΝΑ 29 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.13m 0.1
  • 5 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ, ΕΛΕΝΗ 23 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.06m 0.5
  • 6 ΡΑΠΤΗ, ΣΩΤΗΡΙΑ 18 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5.97m -0.9
  • 7 ΜΠΕΣΗ, ΝΑΤΑΛΙΑ 24 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 5.91m 0
  • 8 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ 22 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 5.90m -1.3
  • 9 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΧΡΙΣΤΙ 24 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 5.84m -0.7
  • 10 ΞΥΔΩΝΑ, ΝΙΚΗ 23 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 5.66m 0.6
  • 11 ΜΙΖΙΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝ 22 Π.Α.Ο.Κ. 5.60m -0.7
  • 12 ΙΩΑΝΝΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 22 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 5.59m 0.4

Σφαίρα Γ

  • 1 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 15.69m
  • 2 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ, ΜΑΡΙΑ 21 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 15.34m
  • 3 ΚΑΠΝΙΣΑΚΗ, ΕΙΡΗΝΗ 26 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.89m
  • 4 ΣΟΥΓΛΑΚΟΥ, ΜΑΡΙΑ 19 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 13.88m
  • 5 ΑΝΔΡΕΑΔΗ, ΜΑΡΙΑ 18 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 13.73m
  • 6 ΜΩΥΣΙΔΟΥ, ΧΡΥΣΗ 36 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 13.70m
  • 7 ΚΑΙΣΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 23 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 13.59m
  • 8 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 23 Ο.Φ.Η. 13.42m
  • 9 ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 20 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 13.14m
  • 10 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΔΕΣΠ 23 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 13.10m
  • ΕΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 ΚΥΠΡΟΣ 13.09m
  • 11 ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ, ΑΝΤΡΙΑΝΑ 21 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12.66m

Δίσκος Α

  • 1 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΑΣΩΝ 27 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 55.72m
  • 2 ΖΩΤΟΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 25 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 53.47m
  • 3 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 25 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 51.80m
  • 4 ΚΑΡΤΣΙΝΗ, ΜΙΧΑΗΛ 23 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 51.21m
  • 5 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ 27 Π.Α.Ο.Κ. 50.00m
  • 6 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 49.83m
  • 7 ΠΕΝΤΙΚΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 35 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 49.70m
  • 8 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 49.35m
  • 9 ΠΑΥΛΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ 49.22m
  • 10 ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ 22 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 49.13m
  • 11 ΧΑΡΑΜΑΝΤΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 48.99m
  • 12 ΘΑΝΑΣΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 24 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 48.75m
  • 13 ΓΕΝΝΙΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 47.63m
  • 14 ΑΔΑΜΑΚΗΣ, ΑΡΤΕΜΙΟΣ 18 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 45.63m

Σφύρα Γ

  • 1 ΣΚΑΡΒΕΛΗ, ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 26 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 69.83m
  • 2 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ, ΗΛΙΑΝΑ 26 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 66.26m
  • 3 ΚΟΣΜΙΔΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 20 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 60.65m
  • 4 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 27 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56.55m
  • 5 ΜΑΓΟΥ, ΝΑΤΑΛΙΑ 18 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 52.77m
  • 6 ΝΑΞΑΚΗ, ΝΙΚΗ 23 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 51.23m
  • 7 ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 20 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 48.11m
  • 8 ΣΤΑΘΑΚΗ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 26 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 43.99m
  • 9 ΚΟΡΕΤΑ, ΜΑΡΙΝΑ 19 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 41.35m
  • 10 ΚΩΤΣΑΡΗ-ΖΗΒΑ, ΦΩΤΕΙΝΗ 22 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 39.40m
  • 11 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 31 Ο.Φ.Η. 33.70m

Ακόντιο Α

  • 1 ΤΣΙΤΣΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 74.23m
  • 2 ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 72.43m
  • 3 ΜΥΛΩΝΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 68.80m
  • 4 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 67.20m
  • 5 ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ, ΑΡΤΕΜΙΟΣ 21 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 66.32m
  • 6 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 64.46m
  • 7 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 63.26m
  • 8 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 20 Ο.Φ.Η. 62.90m
  • 9 ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 20 Ο.Φ.Η. 61.84m
  • 10 ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 31 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 60.79m
  • 11 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 60.54m
  • 12 ΗΛΤΣΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 59.99m

4χ400μ. Α

  • 1 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 3:13.77 2 (1)
    (ΒΛΑΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΠΑΠΠΑΣ)
  • 2 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:14.74 2 (2)
    (ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΠΟΠΑ ΛΑΓΟΣ ΝΑΚΟΣ)
  • 3 ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 03:15.38 2 (3)
    (ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΝΤΡΕΒΙΣΗ ΣΠΑΝΔΟΣ)
  • 4 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 03:21.58 1 (1)
    (ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ)
  • 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 3:22.18 2 (4)
    (ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ)
  • 6 Ο.Φ.Η. 3:25.85 1 (2)
    (ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ)
  • 7 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3:26.29 2 (5)
    (ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΒΛΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΜΑΛΛΗΣ ΧΑΛΑΣ)
  • 8 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3:26.62 1 (3)
    (ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΝΤΕΜΟΣ)
  • 9 Π.Α.Ο.Κ. 3:27.26 1 (4)
    (ΜΑΒΙΛΙΔΗΣ ΓΑΙΤΑΝΙΔΗΣ ΜΗΤΡΑΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ)
  • 10 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3:27.99 2 (6)
    (ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)
  • 11 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ 3:32.78 1 (5)
    (ΝΙΑΡΟ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΡΚΟΒΣΚΙ ΜΑΣΟΥΡΑΣ)
  • 12 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3:38.14 1 (6)
    (ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΖΑΝΝΗΣ ΧΑΓΙΟΣ)

4χ400μ. Γ

  • 1 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:48.58
    (ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΥΓΟΡΗ ΠΕΤΣΑ ΑΡΣΕΝΟΥ)
  • 2 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 3:53.43
    (ΜΩΡΑΙΤΗ ΨΥΛΛΑΚΗ ΚΑΣΛΕΒΑ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΓΝΑΦΑΚΗ
  • 3 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:57.53
    (ΤΡΑΙΚΑΠΗ ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΤΑΒΩΝΗ ΡΑΠΤΗ)
  • 4 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 3:58.18
    (ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ)
  • 5 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 4:00.85
    (ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΡΟΥΛΙΑ ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΤΣΙΩΠΟΥ)
  • 6 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4:15.51
    (ΛΙΑΝΟΥ ΡΟΥΜΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΟΡΟΥ)
  • 7 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 4:19.47
    (ΣΠΑΡΑΚΗ ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΖΑΠΑΝΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ)
Προηγούμενο άρθροΜεγάλο παγκόσμιο ρεκόρ η Hassan στα 10.000μ. – Ψηλά ο Duplantis στο Hengelo
Επόμενο άρθροΔιασυλλογικό Κ18 (όμιλοι) 1ο μέρος

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here