-> Συνολικά αποτελέσματα

Κύρια αποτελέσματα:

100Μ. ΑΝΔΡΩΝ

1) Φώτης Ιωάννου (ΓΣΠ) 10.93 (-0,7μ/δ)

2) Βασίλης Βαρνάβα (ΓΣΠρ) 10.94 (-0,7μ/δ)

3) Λουκάς Σιμιλλίδης (ΓΣΚ) 10.96 (0,0μ/δ)

4) Παίσιος Δημητριάδης (ΓΣΟ) 11.05 (-0,7μ/δ)

5) Γιώργος Χωραττά () 11.07 (-0,7μ/δ)

100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1) Μαριάννα Πισιάρα (ΓΣΟ) 11.81 (-1,1μ/δ)

2) Παντελίτσα Χαραλάμπους (ΓΣΕ) 12.20 (-1,1μ/δ)

3) Ελεάνα Καλογήρου (ΓΣΠ) 12.45 (-0,1μ/δ)

4) Αναστασία Πολυκάρπου () 12.51 (-1,1μ/δ)

5) Ισαβέλλα Μοσέττι (ΓΣΕ) 12.68 (-1,1μ/δ)

400Μ. ΑΝΔΡΩΝ

1) Σταύρος Σπύρου (ΓΣΠ) 48.01

2) Παύλος Νικολάου (ΓΣΟ) 48.68

3) Παΐσιος Δημητριάδης (ΓΣΟ) 49.26

4) Χρήστος Ασσιώτης (ΓΣΠ) 49.46

400Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1) Καλλιόπη Κουντούρη (ΓΣΠ) 55.95

2) Χρύσω Γεωργίου (ΓΣΟ) 56.92

3) Ραφαέλλα Δημητρίου (ΓΣΚ) 60.46

4) Μαρία Νικολάου (ΓΣΠ) 60.92

5) Λευκή Λαζάρου (ΓΣΚ) 61.34

800Μ. ΑΝΔΡΩΝ

1) Αντώνης Διαμαντάκη (ΓΣΟ) 1:58.09

2) Ες Μπάμπα Σοράι (ΓΣΚ) 1:59.50

3) Νεόφυτος Λεμονάρης (ΓΣΚ) 1:59.66

800Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1) Αναστασία Παπαδοβασιλάκη (ΓΣΚ) 2:19.85

2) Χρυστάλλα Χατζηπολυδώρου (ΓΣΠ) 2:21.80

3) Μπερναντέτ Σκορδή (ΓΣΟ) 2:24.38

400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1) Τάσος Βασιλείου (ΓΣΖ) 56.48

2) Χαράλαμπος Παύλου (ΓΣΕ) 57.86

3) Δήμος Δημοσθένους (ΓΣΠ) 58.36

400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1) Χρυστάλλα Λαζάρου (ΓΣΚ) 1:01.93

2) Καλυψώ Σταύρου (ΓΣΟ) 1:02.70

3) Μαρία Παπαπαντελή (ΓΣΠρ) 1:07.46

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1) Δέσποινα Χαραλάμπους (ΓΣΕ) 1,82μ.

2) Ελένη Γούμενου (ΓΣΕ) 1,60μ.

3) Κατερίνα Φιλίππου (ΓΣΚ) 1,55μ.

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ

1) Νίκανδρος Στυλιανού (ΓΣΠρ) 5,20μ.

2) Χρίστος Ταμάνης (ΓΣΟ) 5,20μ.

3) Δημήτρης Χριστοφή (ΓΣΟ) 5,00μ.

4) Κωνσταντίνος Προκοπίου (ΓΣΟ) 4,80μ.

5) Γιάννης Ρίζος GRE 4,80μ.

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1) Ντέστινι Ουντουμεμπράγε (ΓΣΠρ) 7,19μ. (+1,1μ/δ)

2) Γρηγόρης Σταυρινίδης (ΓΣΟ) 6,85μ. (0,0μ/δ)

3) Λουκάς Σιμιλλίδης (ΓΣΚ) 6,80μ. (+0,2μ/δ)

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1) Νικολέττα Χρυσάνθου (ΓΣΕ) 12,00μ. (0,0μ/δ)

2) Χριστονύμφη Παίδιου (ΓΣΕ) 11,96μ. (+1,6μ/δ)

3) Βικτώρια Κιουρτσίδου (ΓΣΚ) 11,95μ. (0,0μ/δ)

4) Άντρια Πουρίκκου (ΓΣΟ) 11,95μ. (+1,2μ/δ)

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1) Κωνσταντίνος Αλεξιάδης (ΓΣΖ) 16,95μ.

2) Γιώργος Κανάρης (ΓΣΚ) 14,70μ.

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1) Παρασκευή Θρασυβούλου (ΓΣΟ) 15,10μ.

2) Μαρίνα Χατζηκώστα (ΓΣΟ) 12,80μ.

3) Ελένη Μακρίδη (ΓΣΖ) 11,20μ.

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1) Παρασκευή Θρασυβούλου (ΓΣΟ) 49,42μ.

2) Σεσίλια Ανθία (ΓΣΕ) 43,61μ.

3) Βιολέττα Σίρμοβα (ΓΣΕ) 41,33μ.

4) Ραφαέλα Αριστοτέλους (ΓΣΠρ) 41,26μ.

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1) Σπύρος Σάββα (ΓΣΚ) 73,86μ.

2) Σπύρος Αντωνίου (ΓΣΖ) 59,70μ.

3) Ανδρέας Κάρυος (ΓΣΕ) 53,70μ.

Προηγούμενο άρθροΒαλκανικοί βάδην (Αττάλεια) 9.4.2023
Επόμενο άρθροΚαζαντζάκεια (Ηράκλειο) 8.4.2023

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ