-> online – συνολικά αποτελέσματα (opentrack)

100m

1 Stavros Avgoustinou GSE 10.41 /+2,4
2 Emmanouil Christodoulou GSP 10.56 /+2,4
3 Lambros Christofides GSO 10.61 /+2,4
4 Alex Beechey GSO 10.70 /+2,4
5 Ioannis Andreou GSE 10.72 /+2,4
6 Loukas Simillidis GSK 10.73 /+2,4
7 Giorgos Triseliotis GSP 10.89 /+2,4
8 Vagianos Vagianou GSPR 10.91 /+2,9
9 Evangelos Petasis GSP 10.97 /+2,9
10 Emilios Gavriel GSO 11.04 /+2,9
11 Antreas Andreou GSE 11.06 /+2,9
12 Vasilios Sevastianos Loizides GSO 11.12 /+2,9
13 Orestis Panagi GSPR 11.27 /+2,9
14 Constantinos Georgiou GSP 11.38 /+2,9

400m

1 Paisios Dimitriadis GSO 47.92
2 Pavlos Nikolaou GSO 48.38
3 Markos Antoniades GSO 48.57
4 Evangelos Poyiazis GSP 49.35
5 Georgios Choratta GSP 49.48
6 Andreas Demetriades GSE 49.56
7 Theodosis Angeli GSPR 51.63
8 Giorgos Christofi GSO 51.67
9 Constantinos Rousos GSO 51.88
10 Alexandros Drousiotis GSO 52.26
11 Orestis Logides GSP 53.43
12 Alexis Demosthenous GSO 54.15
13 Andreas Beros GSO 57.82

1500m

1 Andrea Gacumi MICHARA GSP 3:58.89
2 Anastasios KOUSIS GSP 4:02.84
3 Petros KOUSIS GSP 4:04.13
4 S Baba SWARAY GSK 4:05.21
5 Neofytos LEMONARIS GSK 4:05.98
6 Loukas CHARALAMPOUS GSPR 4:12.29
7 Giorgos KONSTANTINOU GSO 4:17.34
8 Giorgos ZIMBILOS GSK 4:24.80
9 Kyprianos PAPACOSTAS GSZ 4:33.49

110m H

1 Milan TRAJKOVIC  GSO 13.35 /+3,4
2 Konstantinos TZIAKOURIS  GSO 14.26
3 Anastasios VASILEIOU  GSZ 14.51
4 Mamas DIMOSTHENOUS  GSZ 15.03
5 Orestis PANAGI  GSPR 16.30

3000m st.

1 Giorgos TOFI GSE 9:27.28
2 Nikolas FRAGKOU GSP 9:55.00
3 Constantinos MIKELLIDIS GSK 10:13.48 
4 Antonis DIAMANTAKI GSO 10:36.48
5 Marios SERGIOU GSK 10:39.08 
6 Charalambos THOMA GSP 11:09.56
7 Andreas KYPROU GSP 11:21.64

HJ

1 Loizos CHRYSOSTOMOU GSO 2.13
2 Vasilios KONSTANTINOU GSK 2.09
3 Ioannis ANANIADES GSO 2.09
4 Kyprianos LIASIS GSP 2.00
5 Michalis CHRISTOFI  GSK 1.95
6 Kyriacos FLOUROS GSP 1.80

PV

1 Andreas KAZAMIAS GSP 5.10
2 Dimitris CHRISTOFI GSO 5.10 NU20R
3 Constantinos PROKOPIOU GSO 4.60
4 Andreas IGNATIOU GSO 3.80
5 Michalis LOUKA GSO 3.80
6 Prodromos GIAKOUMI  GSO 3.60
7 Giorgos KALLI GSO 3.60

TJ

1 Grigoris NIKOLAOU  GSPR 15.66/+0,8
2 Ashdjian ANTRANIK SARKIS  GSP 15.06/+1,4
3 Xenios CHRISTODOULOU  GSPR 14.14/+0,9
4 Stavros STAVROU   GSE 13.93
5 Michalis GEORGALLETTOS  GSP 13.52
x Savvas SAVVA  GSO NM
x Loizos CHRYSANTHOU  GSE NM

SP

1 Petros MICHAELIDES  GSP 17.57
2 Vasilis MOUAIMIS  GSE 15.60
3 Konstantinos ALEXIADIS  GSZ 15.57
4 Kyriakos GENETHLI  GSO 14.65
5 Petros MITSIDES  GSP 14.18
6 Loukas KONTONIKOLA  GSZ 13.87
7 Rafael ZACHARIA   GSE 13.81

JT

1 Spyros SAVVA  GSK 72.68
2 Eleftherios KONTONIKOLA  GSZ 65.04
3 Andreas KARYOS  GSE 61.66
4 Andreas-Marios PISIALIS  GSO 57.23
5 Soteris ACHILLEOS  GSO 53.88
6 Constantinos CHRISTODOULIDES  GSP 53.33
7 Charalambos TOUMBAS GSP 47.90

4x100m

1 GSO 42.86
-Alex Beechey
-Lambros Christofides
-Vasilios Sevastianos Loizides
-Emilios Gavriel
2 GSE 43.29
3 GSP 43.35
4 GSK 44.04
5 GSPR 45.37
6 GSZ 45.82

100m

1 Olivia Fotopoulou GSP 11.29 /+1,0
2 Paraskevi Andreou GSE 11.69 /+1,0
3 Marianna Pisiara GSO 11.73 /+1,0
4 Pantelitsa Charalambous GSE 12.01 /+1,0
5 Anastasia Polykarpou GSP 12.09 /+1,0
6 Mariliza Pittaka GSO 12.11 /+1,0
7 Stavria Toumba GSP 12.26 /+1,0
8 Marina Hatziyiannakou GSE 12.41 /+3,3
9 Maria Hatzisergi GSE 12.48 /+3,3
10 Panagiota Tsolakki GSE 12.60 /+1,0
11 Natalia Hadjichristodoulou GSE 12.61 /+3,3
12 Eleni Panagiotou GSE 12.65 /+3,3
13 Andreana Christodoulou GSE 12.67 /+3,3
14 Melina Ioannidou GSP 12.77 /+3,3
15 Tereza Iosif GSO 12.84 /+3,3

400m

1 Kalliopi KOUNTOURI GSP 54.64
2 Rafaella DIMITRIOU GSK 55.95
3 Chryso GEORGIOU GSO 57.12
4 Andrea-Ioanna GEORGIOU GSP 59.38
5 Anna MYLORDI GSP 1:01.56
6 Lefki LAZAROU GSK 1:02.09
x Eleana KALOGEROU GSP DNF

1500m

1 Alicia FINNIS GSO 4:35.29
2 Hannah Marie CLARK GSO 4:38.58
3 Stavrini FILIPPOU GSK 4:42.98
4 Maria NICOLAOU GSP 4:46.89
5 Georgia MATOLI GSE 4:49.47
6 Victoria ANDREOU GSP 5:03.43

100m H

1 Natalia CHRISTOFI  GSE 13.08 /+1,8 CR
2 Dafni GEORGIOU  GSZ 13.44
3 Stavriana ADAMOU  GSE 14.15
4 Angelike ATHANASOPOULOU  GSO 14.87
5 Maria PAPAPANTELI  GSPR 16.01
6 Antonia MOUGI  GSE 16.24
7 Adamantia DARLASI  GSO 16.95
8 Makayla Esele EJODAME  GSZ 17.84

3000m st.

1 Chrystalla CHATZEPOLYDOROU GSP 11:16.44
2 Elena CHRYSOSTOMOU GSE 12:22.21
3 Stavroulla THRASYVOULOU GSO 12:26.00
4 Elpida ACHILLIDOU GSE 12:27.93

TJ

1 Antria POURIKKOU  GSO 12.79/+1,7 NU20R
2 Stella NEOFYTOU  GSP 12.64/+2,8 blj 12.63/+1,6
3 Victoria KIOURTSIDOU  GSK 12.28/+1,1
4 Christonymfi PAIDIOU  GSE 12.06/+2,5 blj 11.78/+2,0
5 Constantina SAVVIDOU  GSP 11.38
6 Christina STYLIANOU  GSK 11.08
x Nikoletta CHRYSANTHOU  GSE NM

SP

1 Paraskevoulla THRASYVOULOU  GSO 15.26
2 Marina HADJICOSTA  GSO 13.49
3 Penelope ARTEMIS  GSP 11.17
4 Alexandra SPANOU  GSO 10.95
5 Eleni MAKRIDE  GSZ 10.85
6 Manolia ELIA  GSO 10.33
7 Marina DIMITRIOU   GSE 10.30
8 Alexandra FRAGA  GSZ 10.23

HT

1 Valentina SAVVA  GSZ 67.00
2 Emilia KOLOKOTRONI  GSP 62.17
3 Antri DEMETRIOU  GSK 56.23
4 Anthi APOSTOLIDOU  GSP 54.64
5 Eleni KACHULIS  GSP 47.69
6 Konstantina ANTONIADOU  GSO 43.51
7 Despoina-Victoria PANAGI  GSO 40.38
8 Rafaela SAVVA  GSZ 38.50
9 Nicoletta THEODOROU  GSP 38.06

JT

1 Christiana ELLINA  GSK 54.63 CR NU23R
2 Irenie Jane THEODOROU  GSO 46.30
3 Despoina-Victoria PANAGI  GSO 42.92
4 Constantina THEODOROU  GSZ 40.54
5 Katerina ADAMOU  GSE 39.55
6 Ereni CONSTANTINOU   GSP 39.00
7 Ioanna NIKOLAIDE  GSK 34.81

4x100m

1 GSP 46.46
-Olivia Fotopoulou
-Filippa Kviten
-Anastasia Polykarpou
-Evelina Ioannidou
2 GSE 47.63
3 GSO 47.90
4 GSK 49.98
5 GSPR 52.97
6 GSZ 53.78

200m

1 Stavros Avgoustinou GSE 21.35 /+3.0
2 Alex Beechey GSO 21.46 /+3.0
3 Paisios Dimitriadis GSO 21.47 /+3.0
4 Lambros Christofides GSO 21.84 /+3.0
5 Emmanouil Christodoulou GSP 21.86 /-0.5
6 Ioannis Andreou GSE 21.87 /+3.0
7 Evangelos Petasis GSP 22.25 /+3.0
8 Georgios Choratta GSP 22.28
9 Vagianos Vagianou GSPR 22.35
10 Andreas Demetriades GSE 22.46
11 Antreas Andreou GSE 22.48
12 Giorgos Triseliotis GSP 22.54
13 Mamas Dimosthenous GSZ 22.64
14 Vasilios Sevastianos Loizides GSO 22.81

800m

1 Stavros SPYROU GSP 1:51.72
2 S Baba SWARAY GSK 1:54.39
3 Markos ANTONIADES GSO 1:56.22
4 Dimosthenis ADAMOU GSPR 1:57.07
5 Elijah Patrick GOULD GSO 1:59.83
6 Constantinos MIKELLIDIS GSK 2:00.09
7 Marios SPYROU GSP 2:01.76
8 Pavlos ACHILLEOS GSP 2:01.95
9 Kyprianos PAPACOSTAS GSZ 2:04.26
10 Charalambos THOMA GSP 2:05.60
x Giorgos ZIMBILOS GSK DNF

5000m

1 Amine KHADIRI GSZ 14:52.69
2 Suleiman AAJAJ GSO 15:32.56
3 Neofytos LEMONARIS GSK 15:41.00
4 Petros KOUSIS GSP 15:47.06
5 Panagiotes ANTONIOU GSO 15:55.05
6 Anastasios KOUSIS GSP 16:04.77
7 Nikolas FRAGKOU GSP 16:10.37
8 Antonios Marios PASCHALIDIS GSE 16:16.13
9 Andreas PRODROMOU GSE 16:23.95
10 Demetris CHRISTOU GSO 17:22.12
x Konstantinos AMTZOPOULOS GSO DNF

400m H

1 Andreas GEORGIOU GSK 52.77
2 Anastasios VASILEIOU GSZ 53.27
3 Soteris MICHAEL GSPR 57.45
4 Theofanis ORFANOU GSO 57.99
5 Theodosis ANGELI GSPR 58.63

LJ

1 Grigoris NIKOLAOU  GSPR 7.44 /+0,1
2 Antreas MACHALLEKIDES  GSPR 7.42 /+2,0
3 Markos Antonis LOIZOU  GSZ 6.55
4 Omiros NEOFYTIDES  GSO 6.55
5 Savvas SAVVA  GSO 6.54
6 Stavros STAVROU  GSE 6.54
7 Nikitas Demetrios ECONOMOPOULOS  GSK 6.51
8 Grigoris STAVRINIDES   GSO 6.24
9 Viktoras PENTARAS  GSK 5.70

DT

1 Apostolos PARELLIS  GSP 62.40
2 Giorgos KONIARAKIS  GSO 59.27
3 Christoforos GENETHLI  GSO 58.02
4 Iosif-Michalis PAPA  GSP 55.18
5 Rafael ZACHARIA  GSE 52.06
6 Kyriakos GENETHLI  GSO 51.38
7 Marios MAKRIS   GSE 46.16
8 Petros MITSIDES  GSP 46.10

HT

1 Alexandros POURSANIDIS  GSK 74.97 CR
2 Iosef KESIDES  GSK 72.23 NU20R
3 Kyriakos KAITTANIS  GSO 60.25
4 Dimitris GRIGORIOU PANAGIOTIS  GSP 56.99
5 Alexandros GHAMRAWI  GSP 54.26
6 Angelos DEMETRIOU   GSO 47.98

4x400m

1 GSO 3:19.20
-Giorgos Christofi
-Markos Antoniades
-Paisios Dimitriadis
-Elijah Patrick Gould
2 GSP 3:19.27
3 GSK 3:30.00
4 GSPR 3:41.91
5 GSE 3:44.91

200m

1 Olivia Fotopoulou GSP 23.14 ./+2.2
2 Kalliopi Kountouri GSP 24.94 /+2.2
3 Eleana Kalogerou GSP 25.15 /+2.2
4 Rafaella Dimitriou GSK 25.59 /+2.2
5 Evelina Ioannidou GSP 25.67 /+0.8
6 Chryso Georgiou GSO 25.90 /+0.8
7 Maria Antoniou GSP 26.01
8 Maria Hatzisergi GSE 26.13
9 Marina Hatziyiannakou GSE 26.57
10 Tereza Iosif GSO 26.88
11 Lefki Lazarou GSK 27.6
x Anastasia Polykarpou GSP DNF

800m

1 Stavrini FILIPPOU GSK 2:10.93
2 Evanthia MONIATI GSO 2:15.30
3 Anastasia PAPADOVASILAKI GSK 2:15.44
4 Maria NICOLAOU GSP 2:15.63
5 Georgia MATOLI GSE 2:20.06
6 Chrystalla CHATZEPOLYDOROU GSP 2:22.10
7 Margarita STYLIANOU GSE 2:22.35
x Anna MYLORDI GSP DNF
x Elpida ACHILLIDOU GSE DNF

5000m

1 Maria PAPANASTASIOU GSO 17:03.89
2 Alicia FINNIS GSO 17:07.15
3 Antonia STELIKOU GSPR 20:28.64
4 Ioanna LOIZIDOU GSP 23:26.90

400m H

1 Kalypso STAVROU GSO 1:00.73
2 Chisom Grace IHEAKA GSK 1:02.24
3 Chrystalla LAZAROU GSK 1:04.61
4 Marilia KOULA GSP 1:10.15
5 Froso CONSTANTINOU GSO 1:10.54

HJ

1 Elena KULICHENKO GSO 1.88
2 Styliana IOANNIDOU GSO 1.80
3 Katerina FILIPPOU GSK 1.60
3 Klara Despina PALLIKARIDI GSE 1.60
5 Eleni GOUMENOU GSE 1.55
5 Despoina CONSTANTINOU GSP 1.55
7 Rebecca Phivie KALLIS GSZ 1.55
7 Christina CONSTANTINOU GSE 1.55
9 Evgenia PAPAPANTELI GSPR 1.50
10 Angelike ATHANASOPOULOU  GSO 1.50

PV

1 Andrea VASOU GSO 3.70
2 Stefania SERMBAN GSO 3.60
3 Andriana PANTELI GSP 3.60
4 Evodokia AVGOUSTOU  GSP 3.35
5 Maria ARISTOTELOUS GSP 2.60

LJ

1 Filippa KVITEN  GSP 6.31 /+1,7
2 Pantelitsa CHARALAMBOUS  GSE 5.76 /+1,7
3 Christonymfi PAIDIOU  GSE 5.66 /+1,3
4 Maria ONISIFOROU  GSZ 5.51 /+0,6
5 Antria POURIKKOU  GSO 5.44
6 Sotia PAPAGEORGIOU  GSPR 5.37
7 Maria PRODROMOU   GSK 5.32
8 Ioanna KYPRIANOU  GSP 5.24
9 Stavria PERDIKOU  GSP 5.20
10 Adamantia DARLASI  GSO 5.01

DT

1 Androniki LADA  GSO 53.66
2 Marina HADJICOSTA  GSO 49.48
3 Paraskevoulla THRASYVOULOU  GSO 46.97
4 Sesilia ANTHIA  GSE 45.64
5 Rafaella ARISTOTELOUS  GSPR 41.28
6 Olga Faith OKORI  GSP 38.25
7 Violeta SIRMOVA  GSE 36.9
8 Antreana SAVVIDOU   GSZ 32.59
9 Joulia WANIS  GSO 31.59

4x400m

1 GSK 3:51.05
-Rafaella Dimitriou
-Chisom Grace Iheaka
-Anastasia Papadovasilaki
-Stavrini Filippou
2 GSP 3:52.17
3 GSO 3:53.81
4 GSE 4:17.39
5 GSPR 4:43.33
6 GSZ 4:55.54

Προηγούμενο άρθροΒόλος: Ρεκόρ Κ23 η Ζενέγια – Νταμπλ η Εμμανουηλίδου
Επόμενο άρθροΛευκωσία: 18η νίκη ο Παρέλλης – Ρεκόρ αγώνων Πουρσανίδης, Έλληνα, Χριστοφή

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ