-> online – συνολικά αποτελέσματα (Roster Athletics)

100μ.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 2003 [CYP] ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 10.91 -1
ΧΑΡΙΤΩΝ ΤΑΣΣΗΣ 2995 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.95 -1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΙΖΕΑΣ 2007 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 11.07 -1
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΗΜΝΑΣ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 11.14 -1
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΖΑΚΗΣ 2007 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 11.14 -0.3
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤ ΚΟΥΛΟΣ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.18 -1
ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 11.20 -0.3
ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 11.22 -1
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΘΕΟΧ ΛΑΜΝΗΣ 2000 Π.Α.Ο.Κ. 11.37 -0.3
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΘΑΜΝΙΔΗΣ 2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 11.37 -0.9
ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 2007 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 11.40 -0.3
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1995 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 11.56 -1
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ 2001 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 11.60 -0.3
ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ 2000 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 11.62 -0.3
ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 2006 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 11.65 -0.6
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΑΞΙΑΡ ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.66 -0.3
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΟΥΧΤΗΣ 2005 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 11.68 -1
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΡΑΜΑΤΣΟΥΚΗΣ 1983 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 11.69 -0.3
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΤΣΙΟΣ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.72 -0.9
ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΑΚΟΣ 2008 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 11.72 -0.9
ΑΓΓΕΛΟ ΛΙΓΚΟΡΙ 2007 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 11.85 -0.9
ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 1968 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.97 -0.9
ΕΤΕΟΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΓΙ ΤΖΙΜΑΣ 2004 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 12.01 -0.9
ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 12.03 -0.9
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΤΖΗΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ 1972 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 12.76 -0.6
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2005 ΑΚ.ΠΟΔ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 12.82 -0.9
ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 13.39 -0.6
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΙΓΓΙΖΗΣ 1960 ? 13.86 -0.6

400μ.

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 48.59
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΚΟΣ 1994 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 48.97
ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ 2002 Ο.Φ.Η. 49.12
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ 2000 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 49.81
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΣΜΑΝΑΚΗΣ 2002 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 49.84
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 50.18
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 50.45
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 1998 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 50.56
ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 51.16
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΙΖΕΑΣ 2007 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 51.44
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 2003 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 51.51
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 2007 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 51.61
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 51.8
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΒΑΤΑΣ 2003 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 52.05
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΜΗΤΡΟΣ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 52.15
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2007 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 52.35
ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 2006 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 52.36
ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΤΣΙΓΑΝΙΩΤΗΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 52.41
ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΚΙΔΗΣ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 52.65
ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ 2007 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 52.85
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΑΡΓΙΝΑΚΗΣ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 53.07
ΗΛΙΑΣ ΔΡΟΥΚΑΣ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 53.07
ΘΩΜΑΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 53.32
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΙΜΟΡΕΛΗΣ 1997 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 53.43
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗΣ 2008 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 54.16
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ 2008 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 54.19
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΤΙΓΚΜΠΑΣΑΝΗΣ 2007 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 54.85
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΖΛΟΥΜΙΔΗΣ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 55.26
ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 2007 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 55.62
ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΟΦΗΣ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΓΕ 55.74
ΙΑΣΩΝ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 2007 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 56.06
ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ 2008 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 56.21
ΦΩΤΗΣ ΛΙΟΛΙΟΣ 2006 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 56.46
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 2008 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 56.57
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 56.79
ΖΗΣΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛ ΒΟΣΝΑΚΙΔΗΣ 2004 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 56.81
ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΛΙΓΚΑΡΗΣ 2007 ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 57.16
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΕΧΑΓΙΑΣ 2008 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 57.85
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΔΑΜΟΥΔΗΣ 2008 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 58.68

1500μ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΑΣΙΛΑΣ 2002 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3:58.79
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΦΕ ΓΙΑΝΝΑΤΗΣ 2002 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4:00.52
ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΕΛΗΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4:02.22
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 2007 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4:06.86
ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 2004 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 4:08.76
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 2000 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4:08.80
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΕΤΖΕΣ 2008 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 4:09.93
ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2002 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4:11.83
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2006 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 4:12.77
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΤΣΩΝΑΣ 2004 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4:12.84
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ 2004 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:14.36
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΥΜΠΙΛΟΣ 2003 CYP 4:15.09
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 1990 Π.Α.Ο.Κ. 4:16.62
ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΧΝΙΤΙΔΗΣ 2008 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4:17.90
ΣΥΜΕΩΝ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 2007 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 4:20.14
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 2007 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 4:20.75
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΜΗΤΡΟΣ 2007 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4:21.35
ΣΑΚΣΕΣ ΑΛΕΡΟΥ 2002 ΑΚ.ΠΟΔ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 4:26.47
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΖΔΡΕΒΑΝΗΣ 2004 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4:32.76
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΛΑΣ 2007 Π.Α.Ο.Κ. 4:34.19
ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΑΣΚΑΡΗΣ 2008 ΓΑΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 4:35.16
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΟΣΧΟΒΟΥΔΗΣ 1989 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4:36.03
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΡΕΣΚΟΣ 2008 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 4:44.05
ΠΑΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 4:48.19
ΧΑΡΑΛΑΜΟΣ ΜΑΛΑΜΑΤΑΡΗΣ 2006 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4:51.66
ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 2005 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4:59.25
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗΣ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 5:19.51
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5:32.70
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΟΙΚΟΣ 2001 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ DNF

110μ. εμπ. Κ20

ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 2005 ·   CYP 14.35 -0.6
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.88
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ 2007 Π.Α.Ο.Κ. 16.46
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ 2007 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 16.74

400μ. εμπ.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΚΟΣ 1994 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 52.11
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1997 CYP 53.37
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ 2002 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 54.08
ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2003 CYP 54.83
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ 2004 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 55.81
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΥΛΟΥ 2001 CYP 56.25
ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 58.12
ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ 2000 CYP 59.51
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ 2007 μΠ.Α.Ο.Κ. 1:00.26
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΒΑΤΑΣ 2003 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 1:01.02
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 1:02.49
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΣΙΑΛΟΣ 2007 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1:03.35
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2005 CYP DNF

Επί κοντώ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΙΖΟΣ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5.55 
ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΑΝΤΑΣ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.10
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 5.10
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ 2002 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 4.85
ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΟΥΡΟΣ 2003 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4.70
ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΠΕΛΟΣ 1992 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4.70
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΠΟΥΡΤΙΑΔΗΣ 2004 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 4.70
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ 2003 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 4.40
ΠΕΤΡΟΣ ΠΡΙΦΤΗΣ 2007 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 4.40
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΛΙΤΣΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ 2007ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 4.10
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΕΚΑΣ 2007 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4.10
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΕΛΗΣ 1981 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3.80
ΦΟΙΒΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ 2002 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ NM

Σφαίρα

ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΙΔΗΣ 2001 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 15.29
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ 2001 Π.Α.Ο.Κ. 14.94
ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2005 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 14.30
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΤΖΙΔΗΣ 1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 12.23

Σφύρα

ΠΑΥΛΟΣ ΤΖΑΜΤΖΗΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 59.79
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 55.88
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 53.21

Ακόντιο

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΖΕΙΡΑΝΙΔΗΣ 2002 ΜΑΣ Ο ΑΕΤΟΣ 60.48
ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ 2005 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 59.09
ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ 2007 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 49.09
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ 1980 ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 48.15
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 2004 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 47.77

100μ.

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ 2005 ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ Ο ΑΡΙΣΤΙΩΝ 12.26 -0.8
ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΦΕΡΡΑ 1988 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.29 -0.8
ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΤΣΕΡΚΕΖΗ 2007 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 12.37 -0.8
ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΛΤΙΔΟΥ 2001 Π.Α.Ο.Κ. 12.39 -1.1
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΥΦΟΓΛΟΥ 2005 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 12.47 -0.8
ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΟΡΦΑΝΙΔΗ 2008 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 12.54 -1.1
ΜΑΡΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΗ 2007 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 12.59 -1.1
ΤΣΙΟΜΑ ΑΣΤΑΡΤΗ ΔΑΜΤΣΑ ΑΝΥΑΕΛΕ 2006 Π.Α.Ο.Κ. 12.63 -0.8
ΚΛΕΙΩ ΔΕΡΒΕΝΤΖΗ 2007 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 12.63 -0.8
ΒΑΙΑ ΠΑΥΛΙΔΟΥ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 12.92 0.2
ΜΕΛΙΝΑ ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ 2008 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12.94 0.9
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΟΤΣΗ 2007 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 12.95 0.9
ΑΝΘΗ ΜΠΟΣΤΑΝΙΤΗ 2007 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 12.96 -1.1
ΕΛΕΝΗ ΠΙΤΣΑΒΟΥ 1997 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 12.98 0.9
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΠΑΝΑ 2008 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 13.02 0.2
ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΚΗ 1999 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 13.06 0.9
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ 2001 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 13.13 -1.1
ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 13.16 0.2
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΕΚΤ ΧΡΥΣΑΦΗ 2008 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.29 (.282) 0.2
ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ 2002 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.29 (.283) 0.2
ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 2007 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.31 -1.1
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΩΥΣΙΑΔΗ 2004 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 13.39 0.9
ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ 2008 Π.Α.Ο.Κ. 13.56 0.9
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΙΧΑ ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΟΥ 2002 Π.Α.Ο.Κ. 13.56 0.2
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΙΣΣΟΠΟΥΛΟΥ 1998 Π.Α.Ο.Κ. 13.64 -1.1
ΕΥΑ ΑΡΓΥΡΗ 2008 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14.26 0.2

400μ.

ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΦΕΡΡΑ 1988 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 54.18
ΚΟΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΗ 1995 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 54.67
ΛΑΒΝΤΙΓΕ ΖΥΛΑΛΙ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 54.84
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΖΥΓΟΡΗ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 55.17
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΟΥΡΤΑ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 55.20
ΕΙΡΗΝΗ ΔΑΓΚΛΗ 2007 Π.Α.Ο.Κ. 59.37
ΙΩΑΝΝΑ ΣΙΜΟΓΛΟΥ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1:01.27
ΛΕΥΚΗ ΛΑΖΑΡΟΥ 2000 CYP 1:01.89
ΔΑΝΑΗ ΕΜΙΝΙΔΟΥ 2007 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 1:02.14
ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΚΗ 1999 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 1:02.18
ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΙΝΑΛΙΔΟΥ 2008 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:02.52
ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ 2007 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 1:02.75
ΕΛΕΝΗ ΠΟΥΓΑΤΣΙΑ 2007 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1:02.78
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΥΜΠΟΝΗ 2005 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 1:02.89
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ 2007 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1:03.09
ΚΛΕΙΩ ΔΕΡΒΕΝΤΖΗ 2007 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1:03.51
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ 2008 ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 1:04.37
ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΑΡΑΓΚΙΤΣΗ 2007 ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 1:04.41
ΖΩΗ ΤΑΜΟΥΡΙΔΟΥ 2004 Π.Α.Ο.Κ. 1:04.85
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1:05.81
ΜΑΡΙΑ ΑΓΑΝΙΚΟΛΑ 1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:06.26
ΜΑΡΙΑ-ΜΙΧΑΗΛΙΑ ΤΣΟΥΠΡΑ 2007 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 1:06.26
ΑΝΝΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ 2008 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 1:06.36
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΕΧΑΓΙΑ 2008 Π.Α.Ο.Κ. 1:06.66
ΧΑΙΔΩ ΠΑΥΛΟΥΔΗ 2004 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1:06.74
ΑΝΝΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1:07.95
ΕΛΕΝΗ ΚΟΜΠΟΥ 2008 Π.Α.Ο.Κ. 1:11.22
ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΗ 2008 ΑΣ “Α.Σ. ΑΘΛΟΣ” 1:12.38
ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ 2002 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ DNF

1500μ.

ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΤΑΣΚΑ 2005 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:37.84
ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑ ΠΑΤΣΑΛΑ 2007 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4:43.26
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 2004 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4:51.98
ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5:01.49
ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2007 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5:19.82
ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΥΤΛΙΑΝΟΥ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 5:19.85
ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΛΑΜΑ 2007 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5:23.77
ΜΑΡΙΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΔΙΑΛΕΓΜΕΝΟΥ 2008 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 5:24.81
ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2007 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5:31.82
ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΔΟΥ 2008 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5:32.12
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 1972 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5:33.69
ΜΑΡΙΑ ΜΩΥΣΗ 2005 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 5:40.23
ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΕΝΕΤΗ 1979 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5:44.15

100μ. εμπ.

ΣΑΡΑ ΑΟΥΝΤΙ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 13.93 -0.8
ΑΛΚΥΟΝΗ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 14.48 -0.8
ΜΕΛΙΝΑ-ΓΙΑΣΜΙΝ ΟΝΤΟΥΤΟΛΑ 1998 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 14.71 -0.8
ΙΟΥΛΙΑ ΑΝΝΑ ΤΖΕΜΑΛΑΙ 2001 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 15.06 -0.8
ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ 2005 ΜΑΣ Ο ΑΕΤΟΣ 15.22 -0.8
ΕΛΕΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΥ 2007 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 15.41 -0.8
ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 15.92 -0.8
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥΛΙΚΑ 2007 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18.09 -0.8

400μ. εμπ.

ΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ 2003 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1:02.86
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1:03.40
ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΜΑΡΟΥΧΟΥ 2004 [CYP] ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 1:03.49
ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:09.23
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕΤΡΙΔΟΥ 2004 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:09.25
ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΙΑΜΟΡΕΛΗ 2007 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1:10.22
ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 1:10.52
ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΚΕΛΕΜΕΝΗ 2008 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 1:11.20
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΛΜΠΑΝΗ 2007 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 1:11.97
ΕΙΡΗΝΗ ΦΟΥΡΔΟΥΝΗ 2008 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 1:13.28
ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΣΑΡΟΥ 2008 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 1:13.33
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΥΛΙΑ ΤΖΟΥΒΑΡΑ 2008 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:13.91

Επί κοντώ

ΑΡΙΑΔΝΗ ΜΗΡΤΣΙΟΥ 2009 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 4.10
ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΡΑΝΟΥ 2008 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.65
ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΜΑΡΑ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.50
ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2005 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 3.30
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΛΑΜΑΡΑ 2004 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ NM
ΗΡΩ ΒΡΑΔΗ 2004 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ NM

Μήκος

ΦΩΤΕΙΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝ ΜΙΖΙΟΥ 1999 Π.Α.Ο.Κ. 6.37(+1.0)
ΑΛΙΚΗ ΚΟΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 6.04(+0.8)
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΕΛΑΓ ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ 2004 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 6.01(+1.4)
ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ 2008 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 5.75w(+2.1)
ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ 2007 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 5.75(+1.3)
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 2004 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 5.64w(+2.4)
ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΡΑ 2007 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 5.33w(+2.9)
ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ 2008 Π.Α.Ο.Κ. 5.32(+1.4)
ΕΛΕΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΥ 2007 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 5.08(-0.4)

Τριπλούν

ΟΞΑΝΑ ΚΟΡΕΝΕΒΑ1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.80(+1.8)
ΜΙΧΑΕΛΑ ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ 2002 ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ Ο ΕΡΜΗΣ 12.42(+1.3)
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΝΑΖΙΡΗ 1996 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.30(+1.8)
ΝΑΥΣΙΚΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 12.19(+1.5)
ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ 2000 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.07(+1.4)
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ 2008 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 11.97(+1.0)
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΣΑΦΑΡΑΚΗ 2008 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 11.60(+1.8)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΥΛΩΝΗ 2007 ΑΣ ΑΘΛΟΣ 11.28(+1.1)
ΕΙΡΗΝΗ ΔΟΥΡΛΙΑΝΗ 2007 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 10.50(+1.8)
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΥΛΙΑ ΤΖΟΥΒΑΡΑ 2008 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 10.22(+1.9)
ΛΥΔΙΑ ΧΡΙΣΤΟΦΑ 2008 ΓΑΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ NM
ΔΑΝΑΗ ΞΙΦΑΡΑ 1999 ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΥΑΓΟΡΑΣ NM
ΦΩΤΕΙΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝ ΜΙΖΙΟΥ 1999 Π.Α.Ο.Κ. NM

Σφαίρα

ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.89
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΔΕΣΠ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1998 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 12.58
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΙΓΑ 1992 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 10.90
ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΑΚΗ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 10.62
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΙΟΣΗ 2005 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 9.14

Ακόντιο

ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΑΤΖΙΔΟΥ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 35.67
ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΔΟΥ 2008 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 35.43
ΠΑΥΛΙΝΑ ΜΠΑΔΕΚΑ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 34.94
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΟΥ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 27.44
ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ 2005 ΜΑΣ Ο ΑΕΤΟΣ 22.82

Οι 3 πρώτοι-ες ανά αγώνισμα

80μ. Α
 
ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 2009 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 9.62 -0.4
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΚΑΙΔΗΣ 2010 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 9.80-1.5
ΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΖΕΛΗΣ 2009 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 9.87 -0.4
 
80μ. Κ
 
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΕΣΛΕΧΑΝΙΔΟΥ 2009 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 10.46 -0.5
ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 10.58 -0.5
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΡΕΤΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ 2010 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 10.82 -0.5
 
150μ. Α
 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΑΓΧΙΔΗΣ 2009 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 17.64 -0.7
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΓΕΛ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 2009 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.10 -0.7
ΤΡΑΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΑΙΝΑΣ 2009 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ 18.21 -0.7
 
150μ. Κ
 
ΑΛΙΚΗ ΤΣΕΡΚΕΖΗ 2009 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 18.95 -0.2
ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΡΑΓΑΚΗ 2009 Π.Α.Ο.Κ. 19.04 -0.2
ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑ 2009 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 19.32 -0.2
 
600μ. Α
 
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΟΥΙΓΟΥΗΣ 2009 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:25.35
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΟΜΗΤΡΟΣ 2010 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1:30.88
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΙΜΑΚΗΣ 2009 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1:33.25
 
600μ. Κ
 
ΟΛΓΑ ΔΑΝΑΗ ΠΑΠΑΧΑΡΑΜΠΙΔΟΥ 2010 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1:46.52
ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΥΡΟΥΜΙΔΟΥ 2009  ΜΑΣ Ο ΑΕΤΟΣ 1:46.55
ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΑΤΣΑ 2010 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1:47.67
 
300μ. εμπ. Α
 
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΑΓΚΑΝΑΣ 2009 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ42.21
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 2009 ΓΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Ο ΕΝΙΠΕΥΣ 42.23
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΙΝΑΛΙΔΗΣ 2009 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑ ΠΕΛΛΑΣ 44.91
 
300μ. εμπ. Κ
 
ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗ 2009 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 45.89
ΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 46.01
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ 2010 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 48.07
 
Μήκος Α
 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΤΖΙΡΗΣ 2009 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 5.92(+0.8)
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2011 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 5.62w(+2.8) blj 5.61(+1.3)
ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΤΣΑΡΗΣ 2009 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 5.55(+0.9)
 
Μήκος Κ
 
ΦΑΝΗ ΜΑΡΚΟΥΛΗ 2010 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 5.75(+1.5)
ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΗΤΑ 2010 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 5.23(+1.6)
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΕΣΣΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.15(+1.6)
 
Προηγούμενο άρθροΔιασυλλογικό Κ18 (όμιλοι) 2024
Επόμενο άρθροΜεγάλες βολές η Ραφαηλίδου στα Ζαχαριάδεια

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ