100Μ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΜΟΣ +0.70
1 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΓΑΠΙΟΣ 1998 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 11.72 +0.70
2 ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.82 +0.70
3 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1996 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.10 +0.70
4 ΣΚΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.18 +0.70
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.48 +0.70
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.51 +0.70
7 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1998 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.80 +0.70

200Μ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΜΟΣ +0.20
1 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΓΑΠΙΟΣ 1998 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 23.95 +0.20
2 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1998 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 25.40 +0.20
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25.45 +0.20
4 ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1998 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 26.42 +0.20

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΣΚΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.70
2 ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.60

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΥΤΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7.04
2 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.56
3 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.46
4 ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.34
5 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.12
6 ΠΑΝΑΣΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.75
7 ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.62
– ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΥΡΟΣ

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΙΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1986 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 43.87
2 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 40.90
3 ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1961 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 38.98
4 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 37.54
5 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 36.87
6 ΜΕΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 36.75
7 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 29.75

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΠΕΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 55.83
2 ΓΚΟΓΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 55.40

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ (1.750γρ)
1 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 44.96
2 ΜΕΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 41.80

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (1.500γρ)
1 ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 43.12
2 ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 42.44
3 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 40.78
4 ΠΙΤΚΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 35.60
5 ΜΟΝΙ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33.17
6 ΜΠΟΛΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΒΤΗΣ 1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 32.55
7 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 26.98

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ (700γρ)
1 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΑΡ. 1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 52.71
2 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 47.88
3 ΦΕΖΓΚΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 47.42
4 ΜΟΝΙ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 43.16
5 ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 32.24

80Μ ΠΠΑ΄ Α΄Σ ΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ +0.40)
1Σ1 ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.95 +0.40
2Σ1 ΜΟΥΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.00 +0.40
3Σ1 ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.01 +0.40
4Σ1 ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 10.11 +0.40
5Σ1 ΤΖΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 10.30 +0.40

80Μ ΠΠΑ΄ Β΄ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ +0.70)
1Σ2 ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.69 +0.70
2Σ2 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.72 +0.70
3Σ2 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.98 +0.70
4Σ2 ΣΑΜΨΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 11.11 +0.70
5Σ2 ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.63 +0.70
6Σ2 ΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.80 +0.70

800Μ ΠΠΑ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 – 1Σ1 ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.95 +0.40
2 – 2Σ1 ΜΟΥΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.00 +0.40
3 – 3Σ1 ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.01 +0.40
4 – 4Σ1 ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 10.11 +0.40
5 – 5Σ1 ΤΖΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 10.30 +0.40
6 – 1Σ2 ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.69 +0.70
7 – 2Σ2 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.72 +0.70
8 – 3Σ2 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.98 +0.70
9 – 4Σ2 ΣΑΜΨΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 11.11 +0.70
10 – 5Σ2 ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.63 +0.70
11 – 6Σ2 ΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.80 +0.70

150Μ ΠΠΑ΄ Α΄Σ ΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ +0.80)
1Σ1 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 18.28 +0.80
2Σ1 ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 18.58 +0.80
3Σ1 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 18.63 +0.80
4Σ1 ΚΑΛΠΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 20.41 +0.80

150Μ ΠΠΑ΄ Β΄ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ +0.50)
1Σ2 ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 20.22 +0.50
2Σ2 ΤΙΧΟΜΙΡΩΒ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20.93 +0.50
3Σ2 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 20.72 +0.50
4Σ2 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20.53 +0.50
5Σ2 ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.00 +0.50

150Μ ΠΠΑ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 – 1Σ1 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 18.28 +0.80
2 – 2Σ1 ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 18.58 +0.80
3 – 3Σ1 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 18.63 +0.80
4 – 1Σ2 ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 20.22 +0.50
5 – 4Σ1 ΚΑΛΠΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 20.41 +0.80
6 – 4Σ2 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20.53 +0.50
7 – 3Σ2 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 20.72 +0.50
8 – 2Σ2 ΤΙΧΟΜΙΡΩΒ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20.93 +0.50
9 – 5Σ2 ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.00 +0.50

300Μ ΠΠΑ΄
1 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 40.08
2 ΣΑΒΒΙΔΗΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 42.38
3 ΜΠΟΥΡΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 43.23
4 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ; 2000 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 43.80
5 ΨΩΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 44.52

600Μ ΠΠΑ΄
1 ΠΟΠΑ ΓΚΕΟΡΓΚΙΤΣΑ 1999 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 1.31.73
2 ΛΙΤΣΑΡΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 1.49.42
3 ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1.39.82
4 ΚΙΟΣΚΟΥ ΑΡΜΑΝΤΟ 1999 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 1.41.51
5 ΡΟΝΤΗΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1.50.01
6 ΠΑΝΑΓΚΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1.40.26
7 ΕΥΘΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1.48.09
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ΄(4κιλα)
1 ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 13.69
2 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.84
3 ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.48
4 ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.47
5 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.07
6 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.56
7 ΦΑΚΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1999 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.49
8 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 09.14
9 ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 08.09
10 ΜΟΝΙ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 07.54

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ΄ (1 κιλο)
1 ΔΗΜΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 44.53
2 ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 38.00
3 ΦΕΖΓΚΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 37.90
4 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 36.34
5 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 36.10
6 ΛΟΥΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33.88
7 ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33.40
8 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 30.46
9 ΜΟΝΙ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25.73

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΠΑ΄(600γρ)
1 ΦΕΖΓΚΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 47.55
2 ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 42.54
3 ΠΙΤΣΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 34.43
4 ΒΑΡΔΑΞΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 31.84
5 ΦΑΚΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1999 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 29.98
6 ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27.63
7 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 27.13

60Μ ΠΠΒ΄ Α΄ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ +0.80)
1Σ1 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 8.24
2Σ1 ΚΑΛΠΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 8.28
3Σ1 ΤΙΧΟΜΙΡΩΒ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 8.47
4Σ1 ΜΠΟΛΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 9.05
5Σ1 ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 9.46
6Σ1 ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 9.92

60Μ ΠΠΒ΄ Β΄ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ +0.30)
1Σ2 ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 8.46
2Σ2 ΦΑΡΣΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9.30
3Σ2 ΤΣΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9.45
4Σ2 ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9.55
5Σ2 ΜΑΘΙΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9.87
6Σ2 ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.23
7Σ2 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.45

60Μ ΠΠΒ΄ Γ΄Σ ΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ ?)
1Σ3 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.07
2Σ3 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 09.20
3Σ3 ΑΜΖΟΥΕΛ ΗΛΙΑΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.01
4Σ3 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.38
5Σ3 ΚΑΠΡΙΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.48
6Σ3 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.84
7Σ3 ΜΠΕΛΤΡΑΜΕ ΜΑΡΚΟΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.84

600Μ ΠΠΒ΄
1 ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.52.25
2 ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.53.05
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1.53.30
4 ΦΑΡΣΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.54.05
5 ΤΣΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.54.07
6 ΜΑΘΙΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.56.00
7 ΑΜΖΟΥΕΛ ΗΛΙΑΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.35.00

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΕΜΟΣ +1.40
1 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13.14 +1.40
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑ 1998 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 13.71 +1.40
3 ΜΠΙΤΖΑΝΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 14.55 +1.40

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΕΜΟΣ +0.20
1 ΓΝΑΦΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 26.20 +0.20
2 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 27.51 +0.20
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑ 1998 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 28.73 +0.20

400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΑΛΙΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 64.25
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 64.30
3 ΤΖΙΤΖΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 1998 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 65.38

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1997 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.48
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΟΛΓΑ 2000 ΓΑΣ ΜΑΛΊΩΝ 1.48
3 ΤΖΟΥΒΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.35
4 ΣΠΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.30
5 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.30
6 ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.25
7 ΚΟΤΖΑΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.25

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΣΟΥΣΚΑ ΑΘΗΝΑ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.01
2 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.75
3 ΚΑΝΤΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 4.57
4 ΜΠΟΥΧΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 4.41
5 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.39
6 ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΔΑΦΝΗ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.32
7 ΚΥΤΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.10
8 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 3.88
9 ΑΣΗΜΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.62
10 ΝΕΦΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.58
11 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.39
12 ΚΑΡΠΟΥΖΑ ΑΝΝΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.30

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 47.52
2 ΑΪΒΑλΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 46.69
3 ΤΑΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 1991 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 46.48
4 ΒΑΕΛΑΝΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 32.13

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 38.90
2 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 30.28
3 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 30.14
4 ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 29.14
5 ΜΑΖΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 28.00
6 ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΣ 26.32
7 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 24.57

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (500γρ)
1 ΣΥΝΟΛΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΕΝΙΑ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 26.74
2 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 26.38
3 ΜΑΖΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 28.53
4 ΚΑΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΝΑ-ΚΩΝ/ΝΑ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 24.54
5 ΣΑΒΙΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.00
6 ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1998 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 43.77

80Μ ΠΚΆ Α΄ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ +0.΄20)
1Σ1 ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.78 +0.20
2Σ1 ΤΖΟΝΣΟΝ ΝΟΡΑΓΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.82 +0.20
3Σ1 ΚΑΡΕΦΥΛΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.83 +0.20
4Σ1 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 10.97 +0.20
5Σ1 ΘΩΜΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.45 +0.20
6Σ1 ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΔΑΦΝΗ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.55 +0.20

80Μ ΠΚΆ Β΄ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ +0.50)
1Σ2 ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.22 +0.50
2Σ3 ΑΝΟΥΣΑΚΗ ΝΑΤΑΣΑ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.26 +0.50
3Σ2 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΛΙΖΑ 2000 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 11.42 +0.50
4Σ2 ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.75 +0.50
5Σ2 ΜΠΟΥΧΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.89 +0.50
6Σ2 ΧΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.92 +0.50
7Σ2 ΚΑΝΤΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.95 +0.50

80Μ ΠΚΆ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 – 1Σ1 ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.78 +0.20
2 – 2Σ1 ΤΖΟΝΣΟΝ ΝΟΡΑΓΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.82 +0.20
3 – 3Σ1 ΚΑΡΕΦΥΛΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.83 +0.20
4 – 4Σ1 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 10.97 +0.20
5 – 1Σ2 ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.22 +0.50
6 – 2Σ3 ΑΝΟΥΣΑΚΗ ΝΑΤΑΣΑ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.26 +0.50
7 – 3Σ2 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΛΙΖΑ 2000 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 11.42 +0.50
8 – 5Σ1 ΘΩΜΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.45 +0.20
9 – 6Σ1 ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΔΑΦΝΗ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.55 +0.20
10 – 4Σ2 ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.75 +0.50
11 – 5Σ2 ΜΠΟΥΧΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.89 +0.50
12 – 6Σ2 ΧΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.92 +0.50
13 – 7Σ2 ΚΑΝΤΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.95 +0.50

150Μ ΠΚΑ΄ ΑΝΕΜΟΣ +0.40
1 ΕΥΘΥΜΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 20.32 +0.40
2 ΚΑΡΕΦΥΛΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 20.33 +0.40
3 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 20.38 +0.40
4 ΘΩΜΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 21.43 +0.40
5 ΜΙΛΙΤΣ ΙΒΑΝΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.86 +0.40
6 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.96 +0.40
7 ΧΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 22.61 +0.40
8 ΣΠΑΡΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 23.98 +0.40

300Μ ΠΚΆ Α΄ΣΕΙΡΑ
1Σ1 ΛΙΝΑΡΑΚΗ ΕΥΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 43.40
2Σ1 ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 44.56
3Σ1 ΛΑΜΠΡΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 46.28
4Σ1 ΤΑΤΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 47.12

300Μ ΠΚΆ Α΄ΣΕΙΡΑ
1Σ2 ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.76
2Σ2 ΜΑΓΑΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 47.93
3Σ2 ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 50.65
4Σ2 ΚΑΣΤΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 51.08

300Μ ΠΚΆ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 – 1Σ1 ΛΙΝΑΡΑΚΗ ΕΥΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 43.40
2 – 2Σ1 ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 44.56
3 – 3Σ1 ΛΑΜΠΡΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 46.28
4 – 4Σ1 ΤΑΤΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 47.12
5 – 1Σ2 ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.76
6 – 2Σ2 ΜΑΓΑΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 47.93
7 – 3Σ2 ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 50.65
8 – 4Σ2 ΚΑΣΤΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 51.08

600Μ ΠΚΆ
1 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1999 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 1.45.04
2 ΚΟΛΙΑ ΗΛΙΑΔΑ 2000 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 1.46.78
3 ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1999 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 1.49.79
4 ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1.53.00
5 ΣΤΕΝΑΖ ΚΛΩΤΙΛΝΤΑ 1999 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 1.55.45

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ΄(3κιλα)
1 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.98
2 ΜΑΖΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 09.20
3 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.18
4 ΒΡΟΝΤΟΡΙΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 09.02
5 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 08.58
6 ΒΡΟΝΤΟΡΙΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 06.60
7 ΚΟΥΜΠΙΑΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 06.57
8 ΜΠΑΡΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2001 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 05.67

60Μ ΠΚΒ΄ Α΄ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ +1.10)
1Σ1 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2001 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 08.42
2Σ1 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 08.83
3Σ1 ΣΤΗΜΑΔΩΡΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ 2002 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 08.88
4Σ1 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 08.74
5Σ1 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 08.88
6Σ1 ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 09.22
7Σ1 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΑΝΝΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 09.51

60Μ ΠΚΒ΄ Β΄ΣΕΙΡΑ (ΆΝΕΜΟΣ +1.60)
1Σ2 ΜΑΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 08.86
2Σ2 ΚΡΑΤΣΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 09.33
3Σ2 ΚΟΤΖΑΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.39
4Σ2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 09.50
5Σ2 ΚΑΤΣΙΑΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 09.66
6Σ2 ΜΠΟΥΧΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 09.86
7Σ2 ΣΠΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.87
8Σ2 ΧΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.95

60Μ ΠΚΒ΄ Γ΄ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ +1.10)
1Σ3 ΜΙΛΙΤΣ ΙΒΑΝΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 08.85
2Σ3 ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΦΣΚΑ ΕΛΕΟΝΟΡΑ 2001 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 08.96
3Σ3 ΛΙΟΤΣΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 09.40
4Σ3 ΑΡΕΤΟΥΛΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 2002 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 09.45
5Σ3 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.49
6Σ3 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.43
7Σ3 ΣΟΥΝΑ ΣΕΒΑΣΤΗ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.30
8Σ3 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.45

60Μ ΠΚΒ΄ Δ΄ΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ +0.70)
1Σ4 ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 08.92
2Σ4 ΚΥΡΜΠΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2002 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 09.34
3Σ4 ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.70
4Σ4 ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 09.76
5Σ4 ΣΥΚΑΛΙΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.90
6Σ4 ΠΑΠΑΔΟΥΛΑΚΗ ΕΦΗ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 10.26
7Σ4 ΜΙΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΤΥΧΙΑ 2002 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 10.76

60Μ ΠΚ΄Β Ε΄ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ : +0.40)
1Σ5 ΕΥΘΥΜΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 08.40
2Σ5 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.00
3Σ5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 09.60

600Μ ΠΚΒ΄
1 ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1.44.65
2 ΗΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1.54.10
3 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.01.47
4 ΣΒΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 2.06.36
5 ΜΠΑΣΚΑΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.10.00
6 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 2.11.80
7 ΨΩΜΑΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.29.26

Προηγούμενο άρθροΗ Στεφανίδη κάνει τα… δικά της –Πέρασε τα 4,48 μ. στο Φοίνιξ
Επόμενο άρθροΤέταρτος ο Σταματόγιαννης στο Ευρωπαϊκό συλλόγων –Έστειλε τη σφαίρα στα 19,26 μ.