Τα αποτελέσματα ανανεώνονται. (Σε όσους ομίλους διαθέτουμε, αναγράφεται και η πόλη ακολούθως στην επικεφαλίδα).

  1. Θράκη : 20/6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
  2. Aνατ.Mακεδονία : 21/6 ΚΑΒΑΛΑ
  3. Πέλλα-Κιλκίς : 20/6 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
  4. Ημαθία-Πιερία : 21/6 ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  5. Θεσσαλονίκη : 28/6 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
  6. Δυτ.Μακεδονία : 28/6 ΓΡΕΒΕΝΑ
  7. Ήπειρος : 21/6 ΓΙΑΝΝΕΝΑ
  8. Κέρκυρα : 28/6 ΚΕΡΚΥΡΑ
  9. Λάρισα-Μαγνησία : 27/6 ΛΑΡΙΣΑ
  10. Τρίκαλα-Καρδίτσα : 28/6 ΤΡΙΚΑΛΑ (αντί για ΚΑΡΔΙΤΣΑ όπου δεν ηταν ετοιμος ο κλωβος σφυροβολίας)
  11. Βορ.Πελοπόν. : 21/6 ΠΑΤΡΑ
  12. Περ.Πελοπον. : 29/6 ΤΡΙΠΟΛΗ
  13. Αθήνα : 28/6 ΑΓ ΚΟΣΜΑΣ
  14. Στ.Ελλάδα : 28/6 ΧΑΛΚΙΔΑ
  15. Πειραιάς-Δυτ.Αττική : 29/6 ΑΓ ΚΟΣΜΑΣ
  16. Ηράκλειο-Λασίθι : 29/6 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  17. Χανιά-Ρέθυμνο : 28/6 ΧΑΝΙΑ
  18. Μύκονος-Σύρος-Τήνος-Άνδρος-Μήλος : 28/6 ΜΥΚΟΝΟΣ
  19. Νάξος-Πάρος-Σαντορίνη : 28/6 ΝΑΞΟΣ
  20. Ρόδος : 25/6 ΡΟΔΟΣ
  21. Κως-Λέρος-Πάτμος-Κάλυμνος : αντί 28/6 ΚΩΣ, έγιναν μαζί στη Ρόδο ως ένας όμιλος
  22. Χίος-Σάμος-Ικαρία : 28/6 ΧΙΟΣ
  23. Λέσβος : 28/6 ΜΥΤΙΛΗΝΗ
  24. Λήμνος : 28/6 ΜΥΡΙΝΑ

Ακολουθούν αποτελέσματα ανά όμιλο

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

80Μ
1 ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 10.28
2 ΣΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 10.56
3 ΛΑΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 10.58
4 ΣΕΡΑΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 10.63
5 ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ KOMOTHNΗΣ 10.81
1200Μ
1 ΤΑΡΣΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 3.48.18
2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2007 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 3.50.69
3 ΤΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ KOMOTHNΗΣ 3.51.68
4 ΓΚΟΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 4.04.21
3000Μ
1 ΚΟΛΤΣΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 11.03.38
ΥΨΟΣ
1 ΜΕΛΑΔΙΑΝΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 2005 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 1.63
ΜΗΚΟΣ
1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 6.12
2 ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 5.73
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 14.57
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΣΙΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 14.68
2 ΣΙΔΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 13.42
3 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 12.85
4 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ KOMOTHNΗΣ 10.70
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΣΙΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 41.54
2 ΣΙΔΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 37.45
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 43.40
4Χ80Μ
1 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 43.01
3Χ1200Μ
1. ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 12.14.41

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80Μ
1 ΡΑΙΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 11.27
2 ΜΠΕΡΚ ΕΛΕΝΗ – ΤΖΙΝ 2007 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 11.75
3 ΜΠΑΖΔΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ KOMOTHNΗΣ 11.83
4 ΛΗΜΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.85
80ΕΜΠ
1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 12.09
2 ΔΑΣΤΕΡΙΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 2006 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 12.19
3 ΒΟΡΒΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜ 14.44
4 ΓΚΟΥΛΙΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 15.36
150Μ
1 ΝΟΥΣΙΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ KOMOTHNΗΣ 21.68
2 ΜΑΤΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 21.81
3 ΚΕΣΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2005 ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 21.93
4 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2005 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜ 21.97
5 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2006 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 22.26
200ΕΜΠ
1 ΣΑΞΩΝΗ ΛΥΔΙΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 33.70
2000 Φ.Ε.
1 ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2005 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 8.22.49
2 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 34.59
3000Μ
1 ΠΕΝΤΕΖΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2006 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 12.54.22
ΥΨΟΣ
1 ΜΠΑΛΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.48
2 ΛΑΣΚΑΡΙΔΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2007 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1.40
3 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1.30
4 ΚΟΥΜΑΤΖΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1.30
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΔΑΜΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 2.70
2 ΚΟΥΚΟΥΡΙΔΟΥ ΗΡΩ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 2.30
ΜΗΚΟΣ
1 ΛΙΟΓΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2007 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.53
2 ΓΚΟΥΛΙΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 4.50
3 ΜΠΑΣΔΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΩ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ KOMOTHNΗΣ 4.43
4 ΝΟΥΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ KOMOTHNΗΣ 4.38
5 ΚΕΣΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2005 ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 4.31
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1 ΣΑΞΩΝΗ ΛΥΔΙΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.90
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 12.32
2 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 08.92
3 ΚΟΥΜΑΤΖΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 08.38
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 34.27
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 36.12
2 ΧΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 35.78
3 ΛΕΝΟΥΔΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 27.97
4Χ80Μ
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 42.77
2 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜ 45.27

ΜΙΚΤΗ
4Χ200
1 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1.58.74

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

80Μ
1 ΧΑΤΖΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 9.82 (+0,2)
2 ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 10.14 (-0,3)
3 ΠΕΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2007 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 10.27 (-0,3)
4 ΑΣΗΜΕΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 AO XΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 10.65 (+0,2)
100ΕΜΠ
1 ΓΚΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2005 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 14.84 (+0,2)
2 ΔΡΟΓΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 15.83 (-0,6)
3 ΚΙΓΙΔΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 15.88 (-0,6)
150Μ
1 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 18.42 (-1,5)
2 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΟΚΑΚ 18.94 (-1,5)
3 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2006 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 19.77 (-0,4)
4 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2005 ΣΚΑΔ 19.85 (-0,3)
200ΕΜΠ
1 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 2006 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 29.16 (+0,2)
1200Μ
1 ΚΟΥΖΛΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 3.38.33
2 ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 3.38.80
3 ΜΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 3.38.81
4 ΚΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 3.38.82
5 ΦΟΥΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2006 AO XΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 3.43.01
6 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΦΩΤΕΙΝΟΣ 2006 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 3.50.63
7 ΚΟΡΥΦΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 2006 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 4.02.86
8 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ 2005 ΟΚΑΚ 4.06.84
9 ΣΤΟΪΜΕΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 4.07.21
2000 Φ.Ε
1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 7.16.93
3000Μ
1 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΟΚΑΚ 10.30.96
ΥΨΟΣ
1 ΓΡΕΨΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 1.73
2 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.59
3 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.59
4 ΤΟΠΑΡΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 1.50
5 ΠΑΠΑΤΣΙΛΕΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 1.50
ΜΗΚΟΣ
1 ΚΑΪΜΑΚΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 5.97 (+1,1)
2 ΤΟΠΑΡΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 5.27 (+0,6)
3 ΑΣΗΜΕΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 AO XΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 5.22 (+0,4)
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1 AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 14.04 (+1,7)
2 ΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΟΚΑΚ 13.46 (+0,4)
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 13.16
2 ΣΑΚΕΛΑΡΗΣ ΦΩΤΗΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 12.90
3 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 12.63
4 ΚΑΡΑΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 12.59
5 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 11.33
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 40.59
ΣΦΥΡΑ
1 ΣΧΟΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟΚ 35.05
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 57.19
2 ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2006 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 41.80
3 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 41.10
4 ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 38.74
5 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 35.88
6 ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 32.92
4Χ80Μ
1 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 38.66
3Χ1200Μ
1 ΣΚΑΔ 11.59.24
2 ΟΚΑΚ 12.27.62

KOΡΙΤΣΙΑ

80Μ
1 ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 10.72 (-0,8)
2 ΚΑΡΡΑ ΔΑΦΝΗ 2005 ΣΚΑΔ 11.24 (+0,6)
3 ΜΟΛΛΑ ΧΡΥΣΗ 2005 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 11.33 (-0,8)
4 ΓΚΑΒΑΝΟΖΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 11.36 (+0,6)
5 ΤΣΙΦΟΥΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2007 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 11.45 (+1,0)
6 ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΣΚΑΔ 11.71 (+0,6)
7 ΜΟΜΤΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΟΚΑΚ 11.74 (-1,2)
8 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΚΕΛΑ 2005 ΟΚΑΚ 11.81 (+1,0)
9 ΒΑΛΤΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 2005 ΟΚΑΚ 11.82 (-0,8)
10 ΙΓΝΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 11.92 (-1,2)
11 ΧΕΙΜΩΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 11.94 (+0,6)
12 ΤΣΙΠΛΑΚΗ ΕΥΘΑΛΕΙΑ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 12.03 (+0,6)
13 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 12.04 (+0,6)
80ΕΜΠ
1 ΣΑΡΑΤΣΗ ΦΑΝΗ 2006 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 13.77 (-0,2)
2 ΧΑΛΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 13.88 (-1,1)
3 ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 15.34 (-1,1)
4 ΜΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 15.46 (-0,2)
150Μ
1 ΤΣΕΡΚΕΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 20.17 (+0,1)
2 ΔΕΡΒΕΝΤΖΗ ΚΛΕΙΩ 2007 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 20.58 (-1,6)
3 ΜΕΝΣΚΙ ΙΝΙΡΝΤΑ 2006 ΣΚΑΔ 20.67 (-1,7)
4 ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 20.74 (+0,0)
5 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2005 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 20.95 (-0,8)
6 ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 21.26 (-0,8)
7 ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 21.27 (-1,7)
8 ΜΑΝΙΟΥ ΑΝΝΑ 2005 ΣΚΑΔ 21.36 (-0,8)
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΣΚΑΔ 21.74 (+0,8)
10 ΧΑΡΙΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 ΣΚΑΔ 21.95 (+0,8)
11 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 2005 ΟΚΑΚ 22.42 (-1,6)
200ΕΜΠ
1 ΤΖΑΜΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΣΚΑΔ 31.95 (+0,7)
2 ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΥ ΧΑΡΑ 2006 ΣΚΑΔ 32.27 (-0,3)
3 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤ/ΝΑ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 33.13 (+0,8)
4 ΡΑΒΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ 2006 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 33.45 (+0,8)
5 ΗΛΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2006 ΣΚΑΔ 34.45 (+0,7)
6 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΦΙΛΟΥΜΕΝΗ 2006 ΟΚΑΚ 34.75 (-0,3)
1200Μ
1 ΦΑΡΔΕΛΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2006 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 4.05.55
2 ΚΟΤΑΛΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 4.07.20
3 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 2006 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 4.23.84
4 ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 4.30.98
5 ΣΑΜΛΙΔΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ 2007 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 4.34.46
6 ΟΥΛΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2007 AO XΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 4.37.26
7 ΜΑΡΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 4.40.17
8 ΨΙΜΜΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 AO XΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 4.45.96
2000 Φ.Ε.
1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 7.41.15
3000Μ
1 ΔΑΛΓΚΙΤΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 12.24.19
2 ΖΑΓΙΑΚΟΥ ΕΡΙΣΑ 2005 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 12.52.13
ΥΨΟΣ
1 ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ ΔΑΝΑΗ 2006 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 1.51
2 ΚΟΥΡΣΙΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 1.44
3 ΒΟΛΤΕΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2006 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 1.40
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΠΕΤΡΙΝΑ 2006 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 1.30
5 ΠΕΞΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΑΟΚ 1.30
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 3.40
2 ΒΟΛΤΕΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2006 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 3.00
3 ΓΚΕΒΟΡΚΙΑΝ ΣΟΥΣΑΝΑ 2007 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 2.30
ΜΗΚΟΣ
1 ΓΑΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 5.30 (+0,6)
2 ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 5.13 (+1,9)
3 ΠΑΠΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 5.01 (+0,7)
4 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 4.98 (+1,2)
5 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 4.93 (+1,7)
6 ΜΠΑΔΕΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 4.70 (-0,5)
7 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2005 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 4.52 (+0,3)
8 ΜΠΛΙΟΥ ΚΛΕΙΩ 2006 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 4.42 (+0,2)
9 ΠΕΞΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΑΟΚ 4.33 (+0,5)
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1 ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 13.44
2 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 13.32
3 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2005 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 11.85
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΜΠΟΣΜΠΟΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΝΕΦΕΛΗ 2006 ΟΚΑΚ 10.00
2 ΠΑΤΣΙΛΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΑ 2006 ΑΟΧ 09.14
3 ΜΑΝΤΑΖΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΣΚΑΔ 08.63
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΟΥΡΟΥΜΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2007 ΣΚΑΔ 27.25
2 ΜΠΟΣΜΠΟΤΗ ΝΕΦΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΟΚΑΚ 23.02
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΤΖΙΝΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2005 ΣΚΑΔ 32.26
2 ΜΑΝΤΑΖΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΣΚΑΔ 28.35
3 ΛΟΓΟΘΕΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ‘ 93 26.58
4Χ80Μ
1 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 41.56
2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 42.77
3 ΣΚΑΔ 44.00
4 ΟΦΚΑ 44.28
5 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 44.56
3Χ1200Μ
1 ΣΚΑΔ 14.44.42

ΜΙΚΤΗ
4Χ200
1 ΣΚΑΔ 1.50.90
2 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 1.52.47
3 ΟΚΑΚ 1.52.52

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

80 Μ 
1 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2007 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 10.38
2 ΠΕΤΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2007 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 10.58
3 ΤΣΟΥΡΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 10.73
150 Μ 
1 ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ 2005 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙ 18.06
1200 Μ 
1 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ 3.46.18
2 ΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 3.46.50
100 Μ ΕΜΠ 
1 Α ΧΑΛΙΝΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ 2006 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 15.27
2 Β ΜΑΥΡΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 16.27
3 Β ΖΗΜΝΑΣ ΘΑΝΟΣ 2005 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 16.34
4 Α ΑΛΑΜΠΟΥΡΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 17.00
5 Α ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 17.37
200 Μ ΕΜΠ
1 ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 26.92
2 ΠΟΠΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 28.96
3 ΒΟΛΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙ 32.17
2000 Μ Φ.Ε 
1 ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 7.28.15
ΥΨΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ -16
1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2006 Γ.Α.Σ. ΚΙΛΚΙΣ 1.67
ΜΗΚΟΣ
1 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2006 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 5.78
2 ΚΙΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 5.50
3 ΚΟΥΪΜΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 5.11
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2006 Γ.Α.Σ. ΚΙΛΚΙΣ 15.30
ΣΦΑΙΡΑ 
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 16.33
2 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 12.49
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 12.17
4 ΖΟΥΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 11.02
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 53.00
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 48.24
3 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ ΚΙΛΚΙΣ 47.86
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 39.30
5 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ ΚΙΛΚΙΣ 35.60
6 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ ΚΙΛΚΙΣ 34.20
7 ΖΩΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2006 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ ΚΙΛΚΙΣ 31.60
ΣΦΥΡΑ 
1 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 59.69
2 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 55.07
3 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2007 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 46.23
4 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 44.20
5 ΖΩΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2006 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 41.32
6 ΣΟΥΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 37.86
ΑΚΟΝΤΙΟ 
1 ΚΙΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 43.66
2 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 40.22
3 ΜΠΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 35.86
4Χ80 
1 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 39.28
(ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005, ΜΑΥΡΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006, ΠΟΠΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005, ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2006)
2 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 41.54
(ΧΑΛΙΝΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ 2006, ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2007, ΤΣΟΥΡΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007, ΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80 Μ
1 Α ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 11.06 0.2
2 Α ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΒΕΝΕΤΙΑ 2007 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 11.56 0.2
3 Γ ΤΣΑΜΠΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙ 11.77 -0.3
4 Δ ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2005 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 11.85 0.0
5 Δ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2007 Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 11,917 0
6 Γ ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 2005 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 11,919 0
7 Α ΤΟΠΑΣΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2005 ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ 11.96 0
8 Β ΓΙΑΝΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝ 11.97 -1.2
150 Μ
1 Β ΚΟΥΡΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 20.06 0.5
2 Β ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2005 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 20.86 0.5
3 Α ΚΑΡΑΙΤΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2005 ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ 21.24 -0.1
4 Β ΠΕΤΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 21.73 0.5
5 Α ΓΚΙΩΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑ 21.88 -0.1
1200 Μ
1 ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2006 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 4.05,38
2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2007 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 4.26,98
3 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 2006 ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 4.34,52
4 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 Γ.Α.Σ. ΚΙΛΚΙΣ 4.36,02
3000 Μ
1 ΤΣΙΜΠΟΥΚΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 13.07.23
80 Μ ΜΕ ΕΜΠ.
1 Α ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙ 12.33 -0.8
2 Β ΜΠΑΤΣΙΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2005 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 12.61 0.0
3 Α ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ 2005 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 13.20 -0.8
4 Β ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2006 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 13.67 0.0
5 Α ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΣΠΙΡΙΔΟΥΛΑ 2006 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 13.96 -0.8
6 Β ΠΑΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙ 15.06 0.0
200 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 Α ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 30.22 0.1
2 Α ΚΥΡΙΜΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 31.01 0.1
3 Α ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΡΑ 2005 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 34.87 0.1
ΥΨΟΣ
1 ΒΑΦΕΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1.40
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΘΕΑΝΩ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 2.70
ΜΗΚΟΣ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙ 5.32
2 ΠΕΤΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 4.75
3 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 4.73
4 ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 4.59
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 4.49
6 ΜΑΝΤΖΟΥΚΗ ΜΑΡΙΛΙΖΑ 2006 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 4.41
7 ΤΣΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2007 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 4.41
8 ΚΑΛΟΪΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 4.40
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1 ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 12.72
2 ΚΑΡΑΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2006 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 12.20
3 ΣΑΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ 12.12
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 9.83
2 ΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2005 ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ 9.76
3 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 8.93
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΚΟΡΔΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ-ΑΡΙΑΔΝΗ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 23.60
2 ΓΚΟΥΔΛΗ ΝΙΝΑ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 23.42
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 30.10
2 ΚΟΡΔΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ-ΑΡΙΑΔΝΗ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 29.58
3 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 27.70
4 Χ 80
1 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 43.81
(ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2006 ΜΠΑΤΣΙΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2005 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2006 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΒΕΝΕΤΙΑ 2007)
2 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 44.02
(ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΜΑΝΤΖΟΥΚΗ ΜΑΡΙΛΙΖΑ 2006 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2005 ΓΚΙΩΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006)
3 Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛ 45.09
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΛΕΡΟΥ ΑΝΝΑ 2007 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2005 ΚΟΥΡΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006)
3 Χ 1200
1 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 13.40.39
(ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 2007, ΚΥΡΙΜΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006, ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΗ ΑΝΝΑ 2007)

ΜΙΚΤΗ
4χ200 μ

1 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 1.46.74
(ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΖΗΜΝΑΣ ΘΑΝΟΣ 2005 ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ 2005)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

80 Μ
1 ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 10.49 -0.9
1200 Μ
1 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 0ΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3.21.76
ΜΗΚΟΣ
1 ΓΑΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 6.02 .+1,8
2 ΠΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 5.14 .+1,8
ΥΨΟΣ
1 ΛΙΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1.67
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1 ΓΑΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 14.75
2 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 14.20
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΝΙΚΟΛΛΙ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 37.46

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80 M
1 Α ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ Κ 11.21 -1.8
2 Α ΣΑΜΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ Κ 11.30 -1.8
3 Α ΜΠΟΣΤΑΝΙΤΗ ΑΝΘΗ 2007 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 11.48 -1.8
4 Β ΑΒΡΑΑΜ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2006 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡ 11.67 -1.4
5 Γ ΚΑΡΡΑ ΣΟΦΙΑ 2006 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 11.97 -2.0
150 Μ
1 Α ΦΩΚΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 19.89 -1.3
2 Α ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑΝΝΑ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡ 20.57 -1.3
3 Β ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2007 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 21.10 -2.0
4 Α ΠΙΠΙΛΗ ΑΝΝΑ 2007 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 21.51 -1.3
5 Γ ΣΤΑΘΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2005 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 21.54 -3.6
6 Β ΜΠΙΖΙΩΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 21.90 -2.0
7 Β ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 22.01 -2.0
1200 Μ
1 ΜΠΟΥΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 4.10.14
2 ΚΕΜΑΝΕΤΖΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2007 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 4.22.13
3 ΣΤΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡ 4.39.77
3000 Μ
1 ΟΣΛΑΝΙΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 13.00.86
5000 Μ ΒΑΔΗΝ
1 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΗΛΙΑ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡ 18.58.22
2 ΤΖΙΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡ 29.41.60
3 ΦΑΡΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 33.42.06
80 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 Α ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 13.96 -1.5
2 Α ΓΚΕΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 14.15 -1.5
3 Γ ΠΙΣΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡ 14.38 -2.0
4 Γ ΚΟΥΪΤΙΛΑ ΠΑΟΥΛΑ 2005 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 14.41 -2.0
200 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 Α ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 29.12 0.6
2 Α ΔΡΟΣΟΥΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 30.87 0.6
3 Β ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΖΩΗ 2005 Α.Σ ΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔ 32.11 -1.4
4 Α ΛΙΤΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 32.82 0.6
5 Β ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 33.86 -1.4
6 Β ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑΪΣ 2006 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 34.18 -1.4
7 Γ ΤΑΡΠΑΝΗ ΕΛΕΑΝΝΑ 2005 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 34.37 -0.8
8 Γ ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2005 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 34.98 -0.8
ΥΨΟΣ
1 ΠΙΣΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡ 1.58
2 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 1.40
3 ΡΟΥΒΕΤΗ ΑΘΗΝΑ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 1.40
4 ΚΟΥΪΤΙΛΑ ΠΑΟΥΛΑ 2005 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 1.40
5 ΧΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 1.35
6 ΒΕΡΓΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 Α.Σ ΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔ 1.30
ΜΗΚΟΣ
1 ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 4.70 .+1,5
2 ΣΤΑΘΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2005 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 4.57 .+0,5
3 ΔΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 4.54 .+0,5
4 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2007 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡ 4.54 -0.5
5 ΚΑΡΡΑ ΣΟΦΙΑ 2006 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 4.41 .+0,5
6 ΚΑΣΑΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 4.39 -0.7
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1 ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 13.11 -0.9
2 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΧΡΥΣΗ 2005 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 12.64 .+0,3
3 ΔΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ 12.11 -0.5
4 ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ 2005 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 11.90 .+0,7
5 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 11.72 .+1,2
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 Α.Σ ΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 25.11
2 ΚΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 23.49
4 Χ 80 Μ 
1 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ 41.87
(ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 2005, ΜΠΙΖΙΩΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006, ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005, ΣΑΜΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006)
2 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 42.49
(ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2007, ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006, ΠΙΠΙΛΗ ΑΝΝΑ 2007, ΜΠΟΣΤΑΝΙΤΗ ΑΝΘΗ 2007)
3 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 44.93
(ΦΡΑΓΚΟΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006, ΤΑΡΠΑΝΗ ΕΛΕΑΝΝΑ 2005, ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗ ΕΛΕΝΗ 2005, ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 2005)

ΜΙΚΤΗ
4×200

1 0ΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡ 1.48.88
(ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005, ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005, ΑΒΡΑΑΜ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2006, ΠΑΣΚΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑΝΑ 2005)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν

ΑΓΟΡΙΑ

80 Μ.
1 ΠΑΣΣΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 2005 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 9.57
2 ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 10.04
3 ΒΕΝΕΖΙΟΥ ΙΣΑΑΚ 2005 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 10.06
4 ΜΑΡΚΑΝΤΟΝΑΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 Γ.Σ.ΗΡΑΚΛΗΣ 10.17 -0.4
5 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 Γ.Σ.ΗΡΑΚΛΗΣ 10.19 -0.8
6 ΒΑΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 Γ.Σ.ΗΡΑΚΛΗΣ 10.25 -0.7
7 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 10.46 -0.7
8 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2006 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 10.52 -0.4
9 ΜΑΖΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 Α.Ο ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 10.56 -0.8
10 ΠΑΤΣΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 10.60 -1.6
11 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2005 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 10.62 -0.1
12 ΗΛΙΑΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 10.69 -0.1
13 ΚΟΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 10.77 -0.1
14 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2006 Σ.Φ.Σ.Θ.ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 10.81 -0.4
150 Μ.
1 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 17.90
2 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 17.94
3 ΚΑΤΣΙΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 18.08
4 ΦΑΡΛΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 18.36 -0.5
5 ΣΠΥΡΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 Γ.Σ.ΗΡΑΚΛΗΣ 19.00 -0.6
6 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΟΣ 2006 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 19.97 -0.6
7 ΚΗΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΑΣ ΠΑΟΚ 20.02 -1.9
1200 Μ.
1 ΠΑΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ 2006 ΑΣ ΑΡΗΣ 3.42.36
2 ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 3.46.44
3 ΖΑΝΑΛΙΔΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.52.86
4 ΧΡΟΥΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 3.56.15
5 ΦΑΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.58.51
3000 Μ.
1 ΦΡΟΥΖΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΑΣ ΠΑΟΚ 10.25.31
2 ΧΑΤΖΗΜΩΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.14.27
100 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2005 ΑΣ ΠΑΟΚ 14.91
2 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2005 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 14.95
3 ΖΛΑΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.32
200 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΓΛΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΣ ΠΑΟΚ 27.60 -1.1
2 ΑΝΤΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 28.81 -1.1
3 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2006 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 30.22 -0.9
4 ΓΥΡΙΧΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2005 Π.Α.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 31.09 -1.5
5 ΣΙΔΕΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 31.27 -1.1
6 ΚΑΠΛΑΝΗΣ       ΠΑΥΛΟΣ  2006 Ο.Π.Θ. 31.79 -1.1
7 ΜΠΑΣΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2006 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 31.84 -0.9
8 ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 32.57 -1.5
2000 Μ. ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΠΑΟΚ 6.39.11
2 ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 6.43.72
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΠΡΑΤΣΙΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2005 ΑΣ ΠΑΟΚ 3.65
2 ΠΡΟΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΣ ΠΑΟΚ 3.30
3 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 2.80
4 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 2.80
ΜΗΚΟΣ
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.02
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΣ ΠΑΟΚ 5.57
3 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΣ ΠΑΟΚ 5.38
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 5.32 0.1
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.13
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΣ ΠΑΟΚ 14.88
3 ΚΟΥΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 14.35
4 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ 2006 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 14.12 -0.5
5 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΣ ΠΑΟΚ 14.08 -1.2
6 ΜΠΡΟΖΟΣ ΕΡΜΗΣ 2005 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 13.69 -1.0
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.65
2 ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 13.18
3 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 12.76
4 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 12.05
5 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 Α.Ο ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 11.98
6 ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.78
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 43.95
2 ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 38.75
3 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2006 ΑΣ ΠΑΟΚ 37.01
4 ΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 36.79
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  2006 Ο.Π.Θ. 35.53
6 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 33.47
ΣΦΥΡΑ
1 ΣΙΔΗΡΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 57.08
2 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 42.79
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 48.85
2 ΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 48.11
3 ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 39.21
4 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 38.19
5 ΓΚΟΥΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΣ ΠΑΟΚ 35.97
4 Χ 80 Μ.
1 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 37.94
(ΜΑΡΚΑΝΤΟΝΑΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005, ΒΑΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005, ΟΚΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005, ΤΑΣΣΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 2005)
2 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 39.92
3 ΑΣ ΠΑΟΚ 40.06
4 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 42.54
3 Χ 1200 Μ.
1 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.15.41
(ΖΑΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006, ΛΙΟΛΙΟΣ ΦΩΤΗΣ 2006, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2005)
2 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 12.29.87

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80 Μ.
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 10.79
2 ΒΟΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11.16
3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 2007 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.22
4 ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 Γ.Σ.ΗΡΑΚΛΗΣ 11.26 -3.5
– ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 Γ.Σ.ΗΡΑΚΛΗΣ 11.26 -1
6 ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.34 -0.1
7 ΛΟΪΖΙΔΟΥ ΛΟΥΪΖΑ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 11.36 -0.2
8 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 Γ.Σ.ΗΡΑΚΛΗΣ 11.48 -3.5
9 ΚΑΤΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 11.49 -2.3
10 ΜΑΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 2006 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 11.52 -0.2
11 ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 11.59 -0.2
12 ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΖΩΗ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.61 -3.5
13 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΑΝΘΗ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.75 -1.1
14 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 Α.Σ. ΠΑΟΚ 11.82 -3.2
15 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 11.87 -3.2
16 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.89 -3.2
– ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 Γ.Σ.ΗΡΑΚΛΗΣ 11.89 -1.1
18 ΚΟΥΣΚΟΥΡΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 2005 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.90 -0.2
19 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.91 -0.2
20 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ”ΑΔΩΝΙΣ” 11.95 -0.8
21 ΑΔΑΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 Γ.Σ.ΗΡΑΚΛΗΣ 12.01 0.7
150 Μ.
1 ΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 19.63
2 ΝΤΟΥΓΚΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΩ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 20.23
3 ΔΑΜΤΣΑ ΑΝΥΑΕΛΕ ΤΣΙΟΜΑ ΑΣΤΑΡΤΗ 2006 ΑΣ ΠΑΟΚ 20.68
4 ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 20.92 0.5
5 ΗΛΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 20.94 0
6 ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 21.11 0.5
7 ΓΚΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 21.18 -0.5
8 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 21.24 -0.5
9 ΕΥΓΕΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 21.34 0.5
10 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 21.47 0
11 ΔΕΛΙΚΑΤΖΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2005 ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 21.56 -0.5
12 ΓΙΟΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 21.90 -0.9
13 ΜΑΥΡΑΚΗ  ΘΕΑΝΩ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 21.91 -0.5
14 ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 21.96 -0.5
15 ΠΕΪΤΣΙΝΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 22.02 0.5
16 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 22.03 0
17 ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 22.08 -0.5
18 ΡΕΝΤΖΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2007 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ”ΑΔΩΝΙΣ” 22.28 -0.6
19 ΔΟΥΖΔΑΜΠΑΝΗ ΚΥΡΑ 2006 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 22.29 -0.6
20 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 22.35 -0.5
21 ΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 22.43 -0.5
22 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 22.63 -0.8
1200 Μ.
1 ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 2005 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 3.37.60
2 ΑΠΟΣΟΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 4.25.63
3 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 ΣΦΣΘ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 4.25.74
4 ΚΑΡΥΠΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4.34.76
5 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 4.37.63
6 ΧΕΡΙΣΤΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 4.37.95
7 ΑΣΛΑΜΑΤΖΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 Α.Ο ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4.41.90
8 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2005 ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 4.44.46
9 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2007 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 4.48.81
10 ΚΟΥΤΛΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 4.48.98
3000 Μ.
1 ΠΑΧΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.05.88
2 ΔΟΧΤΣΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 12.46.36
80 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.70 1.0
2 ΜΙΧΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 12.79 1.0
3 ΜΟΥΤΖΙΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 2005 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 13.38 1.0
4 ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 13.60 -0.1
5 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 13.94 -0.1
6 ΚΡΥΤΣΑΝΗ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 14.64 -0.1
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2005 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 16.03 -0.1
200 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2005 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 30.23 0
2 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 30.91 0
3 ΑΛΜΥΡΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 33.71 -0.2
4 ΤΟΛΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2006 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 34.82 -0.2
5 ΓΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 35.36 -0.2
6 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ     ΑΝΑΤΟΛΗ    2006 Ο.Π.Θ. 35.44 -0.2
2000 Μ. ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2005 ΑΣ ΠΑΟΚ 7.53.93
2 ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 8.27.08
3 ΔΑΛΑΚΟΥ ΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 9.04.36
5000 Μ. ΒΑΔΗΝ
1 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 28.21.38
ΥΨΟΣ
1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1.56
2 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 1.54
3 ΤΡΙΦΤΙΔΗ ΑΝΘΗ 2005 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1.40
4 ΠΑΣΤΙΑΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2005 Γ.Σ.ΗΡΑΚΛΗΣ 1.35
5 ΤΡΙΦΤΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 Α.Ο ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1.30
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣ ΠΑΟΚ 3.42
2 ΠΑΝΤΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 2.80
3 ΣΠΗΛΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 2.70
4 ΚΩΣΤΕΑ ΕΛΕΝΗ 2007 Α.Μ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2.40
ΜΗΚΟΣ
1 ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.34
2 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.10
3 ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣ ΑΡΗΣ 5.06
4 ΜΟΖΑ ΑΝΝΑ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 5.06 -0.4
5 ΚΟΪΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 2005 Γ.Σ.ΗΡΑΚΛΗΣ 4.97 0.5
6 ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 4.57 -0.2
7 ΠΑΝΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 Σ.Φ.Σ.Θ.ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 4.51 0.6
8 ΖΑΖΟ ΝΙΚΟΛ 2007 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 4.42 0.7
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 12.22
2 ΤΡΙΦΤΙΔΗ ΑΝΘΗ 2005 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 12.00
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.49
2 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 10.72
3 ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 10.48
4 ΚΟΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΟΒΗ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 10.08
5 ΜΙΣΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2005 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 9.29
6 ΤΑΦΑΝΙ ΑΝΙΤΑ 2006 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 8.87
7 ΚΟΥΤΡΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 8.57
8 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 2006 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 8.44
ΣΦΥΡΑ
1 ΚΟΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΟΒΗ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 45.02
2 ΤΣΚΙΡΗ ΦΑΝΗ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 43.90
3 ΚΟΥΤΡΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 35.44
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 36.50
2 ΣΤΑΥΡΟΥΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΑΣ ΔΙΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 28.37
3 ΚΡΥΤΣΑΝΗ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 24.18
4 Χ 80 Μ.
1 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 41.11
(ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005, ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ 2005, ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΣΟΦΙΑ 2006, ΜΟΖΑ ΑΝΝΑ 2005)
2 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 41.88
3 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 42.20
4 Γ.Σ.ΗΡΑΚΛΗΣ 43.35
5 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 43.63
6 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 44.16
7 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 44.45
8 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 45.17
9 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ”ΑΔΩΝΙΣ” 46.59
10 Α.Σ. ΠΑΟΚ 47.12
11 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 47.82
3 Χ 1200 Μ.
1 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 12.49.31
(ΚΑΡΑΓΚΙΤΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2007, ΧΕΡΙΣΤΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006, ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 2005)
2 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 13.22.92

ΜΙΚΤΗ
4χ200μ

1 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1.45.29
(ΣΠΥΡΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005, ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005, ΚΟΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 2005, ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2005)
2 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1.45.53
3 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 1.46.74
4 ΑΣ ΠΑΟΚ 1.48.38
5 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 1.48.61
6 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 1.52.41
7 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 1.53.75
8 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1.55.26
9 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 1.57.48

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

80 μ.
1 ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9.27
2 ΑΛΗΧΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 10.10
3 ΤΑΣΗΣ ΤΑΣΟΣ 2005 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 10.40
4 ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 10.79
150 μ.
1 ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 19.36
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 19.69
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 19.89
1200 μ.
1 ΜΠΑΤΣΙΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3,49,87
2 ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3,52,68
3 ΛΟΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3,54,17
4 ΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3,59,83
3.000 μ.
1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 2005 ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 11,15,32
100 μ. εμπ.
1 ΒΑΞΕΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 16.64 (άνεμος: -0,8)
ΥΨΟΣ
1 ΒΑΞΕΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.73
ΜΗΚΟΣ
1 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 5.20 (άνεμος: +1,60)
2 ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2007 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5.13 (άνεμος: +1,20)
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1 ΑΛΗΧΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 15.35 (άνεμος: +0,2)
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΜΠΑΤΑΚΟΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 10.54
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΜΠΑΤΑΚΟΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 33.75
4 Χ 80 μ.
1 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 39.11
(ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡ 2006, ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005, ΤΑΣΗΣ ΤΑΣΟΣ 2005, ΤΣΟΤΣΟΣ ΓΕΩΡ 2006)
2 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 40.62
(ΒΑΒΛΙΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007, ΖΑΧΟΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2007, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 2005, ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80 μ.
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2007 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 10.90
2 ΣΑΙΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10.98
3 ΠΑΠΟΥΛΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11.56
4 ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 11.57
5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2007 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11.69
6 ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 11.70
7 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11.88
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11.96
9 ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11.98
10 ΤΖΗΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11.99
150 μ.
1 ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΗΡΩ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 20.29
2 ΑΝΘΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 21.19
3 ΜΑΣΤΟΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2006 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 22.26
4 ΒΑΡΔΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 22.62
5 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 22.64
1200 μ.
1 ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3,58,69
2 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΝΑ 2007 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4,17,59
3 ΚΙΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4,18,42
4 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4,19,15
5 ΓΑΛΑΝΟΥ ΒΙΚΤΟΡΙΑ 2007 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4,23,47
6 ΚΟΥΝΑΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4,34,51
7 ΑΠΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4,37,90
8 ΤΥΜΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 4,41,44
3.000 μ.
1 ΣΙΟΥΤΚΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12,14,32
2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 13,28,71
80 μ. εμπ.
1 ΜΠΟΥΖΜΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 13.42
2 ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13.53
3 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 14.00
200 μ. εμπ.
1 ΝΤΙΝΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 30.78
2 ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 30.82
3 ΝΤΥΡΜΑ ΕΣΜΕΡΑΛΤΑ 2005 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 32.96 (άνεμος:-1,2)
ΥΨΟΣ
1 ΚΕΧΑΓΙΑ ΛΟΥΚΙΑ 2005 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1.40
ΜΗΚΟΣ
1 ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΗΡΩ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 5.27 (άνεμος:-1,5)
2 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 5.05 (άνεμος:+0,40)
3 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4.95 (άνεμος:+1,0)
4 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ Βασιλική 2005 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 4.88 (άνεμος:+1,30)
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12.60 (άνεμος:+0,60)
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10.51
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΚΟΥΙΜΤΖΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 35.87
2 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 29.31
3 ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 28.92
4 ΚΕΧΑΓΙΑ ΛΟΥΚΙΑ 2005 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 27.63
4 Χ 80 μ.
1 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 44.04
(ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005, ΒΛΕΤΣΟΥ ΖΩΗ 2005, ΝΤΙΝΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2005, ΤΖΗΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005)
2 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 44.15
(ΣΑΡΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005, ΜΠΟΥΖΜΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006, ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006, ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006)
3 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 44.49
(ΑΝΘΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005, ΝΤΥΡΜΑ ΕΣΜΕΡΑΛΤΑ 2005, ΤΑΦΛΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007)
3 Χ 1200 μ.
1 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 14,16,46
(ΑΠΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006, ΚΟΥΝΑΒΑ 2006, ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2005)

ΜΙΚΤΗ
4 Χ 200 μ
1 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1,44,38
(ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005, ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 2006, ΜΠΑΤΣΙΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005, ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005)
2 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1,58,20
(ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006, ΔΟΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006, ΚΑΛΑΘΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006, ΚΙΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

80 μ.
1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9.64 +0.4
2 ΜΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.10 +0.4
3 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 10.45 +0.4
150 μ.
1 ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17.94 +0.6
2 ΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 Α.Σ. “ΗΡΑΚΛΗΣ” ΦΙΛΙΑΤΩΝ 18.46 +0.6
3 ΓΡΑΨΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 18.53 +0.6
4 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝ. 19.08 +0.6
5 ΝΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 19.37 +1.2
6 ΠΑΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2006 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 19.68 +1.4
1200 μ.
1 ΔΑΜΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 3,30,81
2 ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝ. 3,31,35
3 ΜΠΑΝΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3,47,85
4 ΓΙΟΥΓΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3,54,92
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3,56,30
6 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2007 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 4,00,70
7 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2007 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝ. 4,03,94
8 ΚΙΤΣΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2007 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 4,07,77
3000 μ.
1 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΣΚΑΙ 11,08,08
2 ΔΕΛΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 Α.Γ.Σ.Ι 11,23,52
3 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 Α.Σ. “ΗΡΑΚΛΗΣ” ΦΙΛΙΑΤΩΝ 11,49,98
200 μ. εμπ.
1 ΜΑΛΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 24.26 +2.0
2 ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 27.38 +2.0
3 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 27.52 +2.0
4 ΤΣΑΚΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 31.26 +1.3
ΥΨΟΣ
1 ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑΣ 2005 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 1.90
2 ΘΑΝΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ 2005 Α.Σ ΑΡΤΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 1.50
ΜΗΚΟΣ
1 ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 5.80 +1.0
2 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 5.70 +0.4
3 ΤΖΙΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 5.54 +1.0
4 ΣΑΟΥΓΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5.44 +1.1
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1 ΜΗΤΤΑΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15.38 +1.2
2 ΣΑΟΥΓΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14.06 +1.3
3 ΧΟΛΕΒΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.72 +1.5
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΣΤΑΓΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 14.18
2 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 10.97
3 ΜΠΕΙΝΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 10.69
4 ΜΕΧΙΛΚΑ ΑΝΝΥ 2005 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 10.65
5 ΝΑΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 10.54
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 40.01
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 80 μ.
1 ΑΓΣΙ 39.48
(ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2005, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006, ΘΩΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2007, ΜΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2006)
2 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 40.91
(ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2007, ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007, ΓΩΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007, ΤΣΑΛΟΥΚΑΣ ΦΩΤΗΣ 2007)
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 3 Χ 1200 μ. 
1 ΑΣ ΕΥ ΖΗΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 12,07,43
(ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005, ΒΑΣΙΛΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2007, ΔΑΜΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005)
2 ΑΓΣΙ 12,23,39
(ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 2005, ΔΕΛΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006, ΜΠΑΝΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005)
3 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12,30,18
(ΓΩΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007, ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2007, ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΙΣΟΣΤΟΜΟΣ 2007)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80 μ.
1 ΛΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ 2007 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.59 +2.5
2 ΓΕΡΑΣΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 2007 ΣΚΑΙ 10.76 +0.4
3 ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.90 +2.5
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2007 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.01 +2.6
5 ΚΕΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.06 +0.4
6 ΤΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 11.07 +0.4
7 ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ 2007 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11.214 +4.7
8 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 11.217 +2.5
9 ΚΑΤΣΙΝΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΛΥΔΙΑ 2007 Α.Σ.ΑΡΤΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 11.36 +2.6
10 ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11.47 -0.8
11 ΠΑΠΠΑ ΛΥΔΙΑ 2005 ΣΚΑΙ 11.48 +0.4
12 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11.63 +2.2
150 μ.
1 ΑΔΑΜΟΥ ΑΝΘΙΑ 2005 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 20.52 +1.8
2 ΓΑΛΑΤΑ ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20.74 +1.8
3 ΚΟΥΤΣΟΥΠΑ ΛΥΔΙΑ 2007 ΣΚΑΙ 21.17 -1.6
4 ΒΑΣΣΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21.29 +1.8
5 ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΝΗ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21.39 -0.4
6 ΧΟΛΕΒΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21.65 +0.8
7 ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΝΕΦΕΛΗ 2005 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “Η ΕΥΡΟΙΑ” 21.83 +0.5
8 ΚΑΡΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 21.97 -1.6
1200 μ.
1 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4,14,29
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4,15,92
3 ΤΣΙΩΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 Α.Σ ΠΡΟΟΔΟΣ 4,30,78
3000 μ.
1 ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11,26,32
2 ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΣΤΕΛΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11,41,05
3 ΛΑΜΑ ΓΚΕΤΙΑΝΑ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12,10,62
ΤΖΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ ΕΓΚ.
2000 μ. Φ.Ε 
1 ΡΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8,14,98
2 ΤΣΑΚΙΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 8,44,77
80 μ. εμπ.
1 ΣΑΚΑΒΙΣΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.47 -2.1
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 12.71 +1.6
3 ΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.29 +1.6
4 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΜΙΡΓΙΑΝΑ 2006 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13.35 +1.6
5 ΤΣΙΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 14.70 -2.1
6 ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 2005 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 15.45 -2.1
200 μ. εμπ.
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2005 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 31.90 +0.0
2 ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΣΚΑΙ 31.93 +1.2
3 ΠΑΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ 32.35 +0.0
4 ΔΟΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 32.41 +0.0
5 ΚΑΤΗΦΟΡΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 2006 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 34.41 +2.6
6 ΛΙΒΑΣΟΒΑ ΒΙΟΛΕΤΑ 2005 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 34.97 +2.6
7 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2006 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 35.14 +2.6
8 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΙΑ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 35.28 +1.2
9 ΣΙΑΝΗ ΑΘΗΝΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 35.72 +1.2
ΥΨΟΣ 
1 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΣΚΑΙ 1.44
2 ΜΠΑΛΑΤΣΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ 1.35
3 ΜΠΟΚΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1.35
4 ΚΑΜΗΝΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.30
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΜΑΡΟΥΣΩ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2.20
ΜΗΚΟΣ
1 ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5.48 +0.5
2 ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 4.87 +1.8
3 ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ 2007 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.65 +0.1
4 ΜΑΛΑΤΟΥ ΜΑΓΔΑ 2007 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.55 +0.5
5 ΚΑΤΗΦΟΡΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 2006 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 4.54 +1.1
6 ΛΙΒΑΣΟΒΑ ΒΙΟΛΕΤΑ 2005 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 4.53 +0.2
7 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.52 +0.1
8 ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 4.42 +0.5
9 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 4.40 +0.5
10 ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.36 +0.5
11 ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.36 +0.1
12 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.33 +0.5
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1 ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14.56 +1.5
2 ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 13.26 +0.5
3 ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.67 +1.3
4 ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.66 +1.0
5 ΚΟΣΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 ΣΚΑΙ 12.43 +1.3
7 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.35 +1.0
6 ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.31 +1.3
8 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.05 +1.0
9 ΧΗΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 11.85 +0.8
10 ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.83 +1.3
11 ΕΞΑΡΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 11.61 +1.5
12 ΜΠΟΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.61 +1.1
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13.78
2 ΜΙΧΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΣΚΑΙ 9.80
3 ΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 9.05
4 ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 9.04
5 ΧΗΡΑ ΔΑΝΑΗ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9.00
6 ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8.88
7 ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΣΤΑΥΡΙΝΑ 2007 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 8.64
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 30.16
2 ΧΗΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 29
3 ΜΙΧΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΣΚΑΙ 28.92
4 ΧΗΡΑ ΔΑΝΑΗ 2005 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26.73
5 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 26.67
6 ΜΠΟΤΙΛΙΑ ΝΙΚΗ 2007 Α.Σ.ΑΡΤΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 26.43
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 80 μ.
1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 41.65
(ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΩΝΟΡΑ 2007, ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006, ΣΑΚΑΒΙΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005, ΚΕΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005)
2 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 41.89
(ΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΑ 2005, ΓΚΑΝΙΑΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006, ΛΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ 2007, ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006)
3 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 43.26
(ΔΟΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 2006, ΣΙΑΝΗ ΑΘΗΝΑ 2006, ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ 2006, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005)
4 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 43.09
(ΠΑΠΠΑ ΛΥΔΙΑ 2005, ΚΟΥΤΣΟΥΠΑ ΛΥΔΙΑ 2007, ΣΙΝΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 2007, ΓΕΡΑΣΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 2007)
5 ΕΥ ΖΗΝ 44.61
(ΤΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006. ΧΑΙΝΤΑΡΙ ΚΛΕΑ 2007, ΚΑΡΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006, ΑΔΑΜΟΥ ΑΝΘΙΑ 2005)
6 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 44.68
(ΤΣΙΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006, ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006, ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 2005, ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005)
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 3 Χ 1200 μ.
1 ΑΓΣΙ 13,42,76
(ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006, ΛΑΜΑ ΓΚΕΤΙΑΝΑ 2006, ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΝΗ 2005)
2 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 14,10,75
(ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007, ΚΟΛΕΜΠΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2007, ΠΑΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006)

ΜΙΚΤΗ
4χ200μ.

1 Α.Γ.Σ.Ι. 1,45,04
(ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2005, ΓΑΛΑΤΑ ΜΑΡΙΑ 2005, ΒΑΣΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005, ΜΑΛΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005)
2 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1,51,91
(ΓΡΑΨΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005, ΡΕΚΑΤΣΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 2006, ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΜΙΡΓΙΝΑ 2006, ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006)
3 Γ.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1,52,79
(ΛΙΟΠΑΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2006, ΚΑΤΣΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005, ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2005, ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005)
4 Σ.Κ.Α.Ι 1,54,73
(ΠΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006, ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005, ΚΟΣΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006, ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005)
5 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1,56,68
(ΤΖΑΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006, ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005, ΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΑ 2005, ΓΙΟΥΓΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

80μ.
1. ΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 9”40
2. ΣΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 9΄΄59
3. ΓΙΝΑΡΓΥΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2007 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 9΄΄87
4. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 10”30
5. ΣΓΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 10΄΄84
150μ.
1. ΡΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 18΄΄51
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 19΄΄70
3. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 19΄΄80
200μ. ΕΜΠ.
1. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 28΄΄77
2000μ. Φ.Ε
1. ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2006 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 7΄07΄΄40
ΥΨΟΣ
1. ΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 1.59
2. ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 1.50
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1. ΛΙΤΣΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣ/ΡΟΣ 2007 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 3.20
2. ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2007 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 3.10
ΜΗΚΟΣ
1. ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 6.50
2. ΧΥΤΗΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 5.66
3. ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΡΟΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 5.45
4. ΜΟΣΧΟΒΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 5.29
5. ΣΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 5.27
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1. ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 15.78
2. ΧΥΤΗΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 15.09
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1. ΤΡΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 13.80
2. ΖΑΪΜΙ ΤΖΟΡΤΖΙ 2007 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 11.80
3. ΝΤΟΥΚΟ ΛΑΕΡΤΗΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 11.62
4. ΕΛΟΥΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 11.60
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1. ΝΤΟΥΚΟ ΛΑΕΡΤΗΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 42.96
2. ΧΑΤΖΙ ΚΩ/ΝΟΣ 2007 ΑΣΙ ΚΑΠ/ΤΡΙΑΣ 34.00
4Χ80μ.
1 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 40΄΄5
(ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005, ΜΟΣΧΟΒΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2007, ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006)
2. ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 42΄΄3
(ΛΟΥΒΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007,ΛΙΤΣΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦ. 2007, ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007, ΓΙΝΑΡΓΥΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2007)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80μ.
1. ΒΛΑΣΣΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ 2007 ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 10΄΄62
2. ΛΙΝΤΟΒΟΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 11΄΄04
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2007 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 11”15
4. ΓΟΥΛΙΕΡΜΗ ΚΟΝΔΥΛΕΝΙΑ 2007 ΓΣ ΚΕΡΚ/ΡΑΣ 2018 11΄΄40
5. ΣΜΟΪΛΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 11΄΄67
6. ΜΕΡΙΑΝΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 2007 ΓΣ ΚΕΡΚ/ΡΑΣ 2018 11΄΄77
7. ΜΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 11΄΄80
150μ.
1. ΜΕΡΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 22΄΄00
2. ΛΟΥΚΑ ΝΕΦΑΛΗ 2007 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 22΄΄25
1200μ.
1. ΠΗΓΗ ΛΟΥΚΙΑ 2007 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 4΄02΄΄6
ΥΨΟΣ
1. ΡΑΠΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ. 1.56
2. ΛΙΝΤΟΒΟΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 1.51
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 3.00
2. ΜΠΟΧΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2007 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 2.40
3. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 2.30
ΜΗΚΟΣ
1. ΓΚΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ. 5.34
2. ΖΑΡΑΓΚΑ ΜΕΛΙΝΑ 2007 ΚΕΡΚΥΡ.ΓΣ 5.19
3. ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2007 ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 4.53
4. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 4.51
5. ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2007 ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 4.47
6. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 4.44
7. ΓΙΩΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2006 ΑΣΙ ΚΑΠΟΔ/ΤΡΙΑΣ 4.36
8. ΜΑΛΑΣΗ ΣΑΪΜΕ 2005 ΚΕΡΚΥΡ.ΓΣ 4.32
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1. ΓΚΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ. 14.05
2. ΓΑΡΝΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 12.65
3. ΜΑΛΑΣΗ ΣΑΪΜΕ 2005 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 12.56
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1. ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2007 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 8.62
4Χ80μ.
1. ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 44΄΄7
(ΚΑΥΚΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007, ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005, ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2006, ΖΑΡΑΓΚΑ ΜΕΛΙΝΑ 2007)
2. ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 45΄΄9
(ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007, ΓΟΥΛΙΕΡΜΗ ΚΟΝΔΥΛΕΝΙΑ 2007, ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 2006, ΜΕΡΙΑΝΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 2007)
3. ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 46΄΄7
(ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007, ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2007, ΚΟΥΡΣΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΛΥΔΙΑ 2006, ΓΑΡΝΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006)
4. ΑΣΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ 48΄΄1
(ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2006, ΓΙΩΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2006, ΜΟΥΜΟΥΡΗ ΥΒΟΝΝΗ 2007, ΚΟΥΦΑΛΗ ΑΝΝΑ 2006)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

80μ
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 9.95
ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 10.05
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 10.23
ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΠΑΣ ΦΙΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 10.34
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10.43
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 Γ.Ε.ΦΑΡΣΑΛΩΝ-Η ΦΘΙΑ 10.52
ΘΩΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10.63
ΖΙΩΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 10.67
ΤΖΗΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10.68
150μ
ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2005 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 17.63
ΓΚΟΒΑΡΗΣ-ΠΕΡΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 18.45
ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2005 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 19.08
ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 19.38
100μ εμπ
ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 15.40
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2006 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 16.87
1200μ
ΛΟΥΓΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 3,45.96
ΡΙΖΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 4,00.64
3000μ
ΚΟΡΔΑΜΠΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 10,35.95
ΚΩΤΣΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2006 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 10,52.14
200μ εμπ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 26.64
ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 27.70
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 28.09
ΝΤΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 28.72
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2006 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 30.40
ΣΤΑΘΟΥΡΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 2006 Α.Α ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 30.85
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 31.70
ΚΑΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 Α.Α ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 33.12
2000μ Φυσ.Εμπ
ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 6,59.84
ΛΑΨΑΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 8,16.46
Άλμα σε Ύψος
ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 1.59
Άλμα σε Μήκος
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.77
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΓΕ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ-Η ΦΘΙΑ 5.22
ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 5.11
Άλμα Τετραπλούν
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 15.29
ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Α.Α ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 14.92
ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 14.56
ΓΙΑΧΤΙΑ ΚΛΑΙΝΤΙ 2005 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 14.43
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2005 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 14.41
Σφαιροβολία
ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 10.76
ΛΕΥΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2006 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 10.51
Σφυροβολία
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 73.30
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 55.50
Ακοντισμός
ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 37.64
4Χ80
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 38.42
(ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005, ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005, ΘΩΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006, ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005)
ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 41.05
(ΣΜΟΥΔΙΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007, ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005, ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006, ΜΑΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006)
Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 41.93
(ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006, ΚΑΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006, ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΖΗΣΗΣ 2005, ΣΤΑΘΟΥΡΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 2006)
3Χ1200
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 11,40.84
(ΡΙΖΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2006, ΛΟΥΓΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2005, ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005)
Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 12,19.68
(ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2006. ΚΩΤΣΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2006. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 2006)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80μ
ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10.53
ΤΑΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11.05
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 11.13
ΚΑΨΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11.19
ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 Α.Α ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 11.32
ΡΟΥΣΙΤΙ ΒΑΣΙΑ 2006 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 11.36
ΓΑΛΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 11.46
ΖΙΑΡΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2007 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11.53
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Α ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 11.53
ΣΑΡΡΗ ΑΝΤΟΝΕΛΛΑ 2007 Α.Α ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 11.62
ΑΝΤΖΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 2005 Α.Α ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 11.90
ΧΑΜΟΡΟΥΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 Γ.Ε.ΦΑΡΣΑΛΩΝ-Η ΦΘΙΑ 11.91
150μ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ετος Γεν. Σύλλογος Επιδοση
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 20.04
ΓΚΟΥΓΚΟΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 20.48
1200μ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 4,11.68
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 4,13.37
ΦΙΤΣΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2007 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 4,13.79
ΜΑΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 4,20.43
ΔΑΒΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 4,29.51
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 4,32.28
ΛΙΤΣΙΟΥ ΔΑΦΝΗ 2007 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 4,34.91
3000μ
ΜΗΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 12,44.52
ΤΣΙΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 13,09.23
ΚΟΤΡΙΔΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2006 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 13,18.03
80μ εμπ
ΒΙΔΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 2005 Α.Α ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 12.10
ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2005 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 12.34
ΔΕΔΟΥΣΗ ΜΥΡΤΩ 2006 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 13.03
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 14.18
200μ εμπ
ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗ ΖΩΗ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 30.49
ΜΠΡΟΤΣΗ ΑΡΕΤΗ 2006 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 31.38
ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 31.57
ΒΕΡΤΕΛΗ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 31.67
ΜΑΛΑΜΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2006 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 31.76
ΛΙΤΑΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 32.41
ΔΟΝΤΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 32.77
ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2005 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 33.63
ΜΠΙΝΤΕΛΑ ΕΛΕΝΗ 2006 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 33.71
ΜΙΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 33.78
Άλμα σε Ύψος
ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ 2005 Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 1.51
ΔΡΟΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 1.44
ΡΗΤΑ ΒΑΪΑ 2005 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 1.35
ΔΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 1.35
ΜΠΟΜΠΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 1.30
Άλμα σε Μήκος
ΠΑΡΑΓΙΟΥΤΣΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2006 Α.Α ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 5.26
ΡΕΠΟΥ ΖΩΗ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.12
ΧΑΜΟΡΟΥΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΕ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ-Η ΦΘΙΑ 4.60
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 ΓΕ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ-Η ΦΘΙΑ 4.41
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 4.34
ΔΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 4.30
Άλμα Τετραπλούν
ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΑΔΡΟΜΑΧΗ 2005 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 14.45
ΒΙΔΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 13.92
ΠΑΡΑΓΙΟΥΤΣΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2006 Α.Α ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 13.53
ΡΕΠΟΥ ΖΩΗ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 13.28
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2006 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 12.79
ΛΙΤΑΙΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2005 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 12.41
ΜΑΡΙΣΤΟΥΔΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 12.38
ΜΠΙΝΤΕΛΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 12.19
ΜΑΡΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 11.80
Σφαιροβολία
ΛΕΦΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 9.10
ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Α ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 9.06
ΔΙΑΝΕΛΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 8.83
ΡΗΤΑ ΒΑΪΑ 2005 Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ 1964 8.48
ΚΟΥΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 8.40
ΠΑΝΤΑΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 8.35
Δισκοβολία
ΜΠΑΚΙΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 28.93
ΚΟΥΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 23.03
Ακοντισμός
ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Α ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 25.78
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 24.33
4Χ80
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 41.95
(ΜΠΡΑΧΟΥ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ 2007 ΚΑΨΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΤΑΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ 2005)
ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 42.60
(ΜΑΡΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΜΠΟΜΠΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007)
ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 43.58
(ΔΕΔΟΥΣΗ ΜΥΡΤΩ 2006 ΔΡΟΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 2007 ΓΚΟΥΓΚΟΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006)
Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 44.16
(ΚΟΤΡΙΔΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2006 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΡΟΥΣΙΤΙ ΒΑΣΙΑ 2006 ΓΑΛΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006)
Α.Α ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 44.41
(ΑΝΤΖΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΓΛΑΙΑ 2005 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007)
ΓΣ ΒΟΛΟΥ 47.30
(ΜΑΝΩΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2007 ΝΤΑΙΛΑΝΙ ΜΕΓΚΥ 2007 ΤΣΙΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΜΠΑΚΑΛΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2007)
Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 48.19
(ΚΑΒΡΕΝΤΖΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 2007 ΜΠΡΑΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΚΟΛΟΒΟΥ ΣΟΦΙΑ 2006 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005)
3Χ1200
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13,34.00
(ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2006, ΓΟΥ’Ι’ΓΟΥΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006, ΜΑΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005)
Γ. Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 13,36.93
(ΜΗΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006, ΤΣΙΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006, ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006)

ΜΙΚΤΗ
4χ200
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 1,44.03
ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1,45.05
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 1,48.33
ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 1,50.33
ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1,53.84

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

80μ
1 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 9,58
2 ΚΟΥΤΣΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 10,48
3 ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10,91
150μ
1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 19,64
1200μ
1 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3,34.87
2 ΚΟΥΤΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΑΣ ΩΡΙΩΝ 3,40.19
3 ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2006 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3,48.73
4 ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΘΩΜΑΣ 2006 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3,56.60
2000μ Φυσ.Εμπ
1 ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2005 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 7,48.21
Ύψος
1 ΚΟΥΤΣΙΟΓΚΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 1,74
2 ΚΑΜΠΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΣ ΩΡΙΩΝ 1,63
Μήκος
1 ΚΟΥΤΣΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΑΣ ΩΡΙΩΝ 5,62
2 ΚΑΨΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 2005 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5,44
Τετραπλούν
1 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΑΣ ΩΡΙΩΝ 15,28
Σφαιροβολία
1 ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 2005 ΑΣ ΩΡΙΩΝ 14,34
Δισκοβολία
1 ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 2005 ΑΣ ΩΡΙΩΝ 36,60
Σφυροβολία
1 ΜΠΙΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄Ο ΖΕΥΣ΄ 43,32
Ακοντισμός
1 ΖΑΝΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄Ο ΖΕΥΣ΄ 37,4

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80μ
1 ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 10,90
2 ΒΟΥΖΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2005 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 11,16
3 ΚΑΨΟΥΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2006 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11,20
4 ΝΤΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 11,37
5 ΚΑΝΤΕΡΕ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 11,47
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11,62
7 ΣΟΥΦΛΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2006 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 11,84
8 ΠΕΡΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11,85
9 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11,87
10 ΤΕΦΤΙΚΗ ΝΙΚΗ 2005 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 11,89
11 ΝΤΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11,95
12 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 11,99
13 ΤΣΙΓΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 2005 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 12,03
150μ
1 ΛΑΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2005 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 20,36
2 ΧΑΤΖΗ ΡΑΦΑΗΈΛΑ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄Ο ΖΕΥΣ΄ 20,54
3 ΣΚΑΛΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 21,28
4 ΛΙΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄Ο ΖΕΥΣ΄ 21,71
5 ΔΡΟΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22,60
1200μ
1 ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3,59.93
2 ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ ΛΥΔΙΑ 2007 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4,14.45
3 ΠΑΠΑΔΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ 2006 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 4,27.52
200μ εμπ
1 ΧΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄Ο ΖΕΥΣ΄ 34,33
5000μ ΒΑΔΗΝ
1 ΜΠΑΡΚΑΛΗ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 33,37.86
Ύψος
1 ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 1,58
2 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 2006 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 1,48
3 ΔΙΑΛΙΣΙΩΤΗ ΝΙΚΗ 2007 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1,30
4 ΑΥΓΕΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1,30
Μήκος
1 ΑΔΑΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 5,03
2 ΚΑΝΤΕΡΕ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 4,94
3 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2007 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 4,76
4 ΣΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 4,66
5 ΣΤΑΙΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2005 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 4,65
6 ΠΑΠΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4,64
7 ΚΥΡΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 4,51
8 ΜΠΕΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 4,46
9 ΚΑΛΟΥΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 4,46
10 ΝΟΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 4,34
Tετραπλουν
1 ΑΔΑΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 13,48
2 ΣΤΑΙΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2005 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 13,4
3 ΜΠΕΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 12,12
4 ΚΟΥΛΠΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 11,5
Σφαιροβολία
1 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 10,00
2 ΣΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 9,02
3 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΖΩΗ 2006 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 8,62
Σφυροβολία
1 ΤΡΑΓΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 42,75
2 ΠΡΑΣΣΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 33,72
Ακοντισμός
1 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΖΩΗ 2006 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 33,12
2 ΡΙΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 30,80
3 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 24,32
4Χ80
1 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 41,66
(ΧΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005, ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗ ΖΩΗ 2005, ΧΑΤΖΗ ΡΑΦΑΗΈΛΑ 2005, ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 2005)
2 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 45,00
(ΚΑΨΟΥΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2006, ΠΕΡΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006, ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005, ΚΟΚΙΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2006)
3 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 43,60
(ΤΕΦΤΙΚΗ ΝΙΚΗ 2005, ΒΟΥΖΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2005, ΣΟΥΦΛΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2006, ΚΥΡΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007)

ΜΕΙΚΤΗ
4Χ200
1 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2,00.28

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

80Μ
1 ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2007 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 10.10
2 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 10.42
3 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 10.59
4 ΠΑΟΑΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 10.64
5 ΣΚΟΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 10.81
6 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 10.82
7 ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 10.84
150Μ
1 ΠΑΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ 18.38
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 18.65
3 ΚΑΡΕΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2006 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 18.89
4 ΛΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 19.34
5 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19.41
6 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ 19.98
1200Μ
1 ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3,27,63
2 ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3,28,03
3 ΤΣΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3,28,22
4 ΠΑΡΑΣΧΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 3,29,12
5 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3,30,35
6 ΜΑΛΑΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 3,33,81
7 ΒΑΛΙΣΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 3,36,44
8 ΚΑΣΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2005 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 3,36,49
9 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 3,36,88
10 ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3,38,01
11 ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3,43,80
12 ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2006 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 3,51,28
13 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2006 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 3,51,63
14 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 4,00,44
3.000Μ
1 ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 10,02,18
2 ΔΡΟΣΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10,05,13
3 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 10,07,09
4 ΡΑΠΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΓΣ ΧΑΡ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 10,43,03
5 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10,49,49
100 Μ ΕΜΠ
1 ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 14.41
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 14.54
2000 ΦΕ
1 ΠΕΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 6,43,42
2 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 7,50,48
5.000 Μ ΒΑΔΗΝ
1 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 27.34.20
2 ΚΑΥΚΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 31.43.93
ΜΗΚΟΣ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 5.93
2 ΝΟΣΑΤΣ ΟΛΕΞΑΝΤΡ 2005 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 5.75
3 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 5.49
4 ΧΑΤΖΗΔΕΛΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.32
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 15.27
2 ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 14.46
ΥΨΟΣ
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1.59
2 ΝΤΙΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 1.50
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΓΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 14.31
2 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 14.17
3 ΜΕΡΑΙ ΚΛΕΒΙΣ 2006 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 13.40
4 ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 12.60
5 ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 11.93
6 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΠΑΤΡΑΪΚΗ Ε Σ 11.37
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 11.27
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΜΕΡΑΙ ΚΛΕΒΙΣ 2006 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 46,87
2 ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΓΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 42,69
3 ΜΟΥΣΑ ΡΟΜΠΕΡΤ 2006 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 36,40
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ?
? ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 43.30
? ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2007 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 26.57
? ΑΛΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 43.61
4Χ80
1 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ 43.16
(ΠΑΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΡΜΙΤΗΣ 2006, ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2006, ΖΕΡΒΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2006)
3X1.200
1 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 11.09.42
(ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2006, ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006, ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006)
2 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 11.20.24
(ΒΑΛΙΣΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005, ΜΑΛΑΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005, ΠΑΡΑΣΧΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2005)
3 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12.17.50
(ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006, ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2005, ΤΟΥΦΕΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80Μ
1 ΚΑΝΤΕΡΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10.74
2 ΒΟΥΓΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2006 ΠΑΝΑΧΑΊΚΗ ΓΕ 10.75
3 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 10.87
4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΥΡΤΩ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10.87
5 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 10.97
6 ΠΑΝΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΠΑΝΑΧΑΊΚΗ ΓΕ 11.01
7 ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΠΑΝΑΧΑΊΚΗ ΓΕ 11.28
8 ΓΚΙΟΝΙ ΛΑΟΥΡΑ 2006 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 11.31
9 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΟΥΛΑ 2005 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 11.44
10 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2006 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 11.68
11 ΤΣΙΓΚΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 11.69
13 ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 11.70
14 ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 11.83
18 ΠΑΛΑΡΜΑ ΜΕΛΙΤΙΝΗ 2007 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 11.85
19 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 11.90
21 ΚΑΡΜΑΛΗ ΜΑΡΘΑ 2007 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ 11.91
22 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2007 ΑΜΣ ΠΝΟΗ 11.91
23 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2007 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 11.91
24 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2005 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 12.00
25 ΣΤΑΜΠΟΛΛΙΟΥ ΜΙΑ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 12.02
150Μ
1 ΖΑΧΟΥΛΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΠΑΝΑΧΑΊΚΗ ΓΕ 19.89
2 ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥΝ ΑΛΙΚΗ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 19.94
3 ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 20.52
4 ΤΣΙΓΚΑ ΑΡΕΤΗ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 21.04
5 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 21.06
6 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 21.36
7 ΦΕΛΕΚΟΥ ΑΝΝΑ 2005 ΠΑΝΑΧΑΊΚΗ ΓΕ 21.51
8 ΔΗΜΑΚΗ ΕΥΗ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 22.05
9 ΜΗΛΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 22.23
10 ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 LEPANTO ΣΜΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 22.35
11 ΜΟΥΖΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2007 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 22.50
12 ΚΩΤΣΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 2006 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 22.54
13 ΣΕΛΕΝΙΤΣΑ ΣΑΜΟΥΕΛΑ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 22.56
14 ΜΟΡΦΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2007 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ 22.58
1200Μ
1 ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3,56,40
2 ΒΑΛΑΧΑ ΜΥΡΤΩ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3,57,96
3 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 2007 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4,07,23
4 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2007 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 4,11,05
5 ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 4,13,07
6 ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4,18,32
7 ΖΑΓΚΛΗ ΣΟΦΙΑ 2006 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 4,19,83
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2006 ΠΑΝΑΧΑΊΚΗ ΓΕ 4,21,53
9 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4,22,56,
10 ΣΟΥΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2007 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 4,29,51
11 ΚΑΤΣΟΥΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 4,29,90
12 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4,31,75
13 ΝΤΖΟΥΜΑΝΗ ΝΕΦΕΛΗ 2007 LEPANTO ΣΜΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 4,37,33
14 ΡΑΒΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2007 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4,39,11
15 ΑΖΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΠΑΝΑΧΑΊΚΗ ΓΕ 4,46,12
16 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 4,48,02
3000Μ
1 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11,38,40
2 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 11,39,04
3 ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΑΛΕΞΙΑ 2006 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 12,08,21
4 ΜΕΣΣΗΝΗ ΔΑΝΑΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12,17,51
5 ΛΑΖΑΡΑΚΗ ΖΩΗ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 12,28,20
6 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 13,09,02
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 13,38,15
5.000 Μ BAΔΗΝ
1 ΤΣΙΜΙΓΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 26.46.52
2 ΑΔΑΜΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 27.03.16
3 ΝΙΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 29.15.02
4 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 31.03.09
5 ΠΑΠΠΑ ΕΥΑΝΘΙΑ 2006 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 34.01.68
6 ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 34.02.82
7 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 35.40.63
80Μ. ΕΜΠ
1 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12.71
2 ΓΟΥΡΓΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 12.83
3 ΣΩΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 2005 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 13.10
4 ΚΑΡΟΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 15.57 Ε.Σ.
200Μ. ΕΜΠ
1 ΣΕΜΙΤΕΚΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 30.75
2 ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 32.98
3 ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 33.15
2000 ΦΕ
1 ΚΟΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2005 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 7,50,02
2 ΜΩΡΑΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 8,23,15
3 ΔΡΟΣΟΥ ΑΝΝΑ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 8,47,49
ΜΗΚΟΣ
1 ΜΑΡΓΑΛΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 2006 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 4.88
2 ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗ ΣΑΒΒΙΝΑ 2007 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 4.77
3 ΔΟΥΜΠΑ ΖΩΗ 2006 ΠΑΤΡΑΪΚΗ Ε Σ 4.64
4 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 4.52
5 ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4.51
6 ΜΗΤΣΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4.37
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12.78 Ε.Σ.
2 ΓΟΥΡΓΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 12.77
3 ΜΑΡΓΑΛΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 2006 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 12.30
4 ΔΟΥΜΠΑ ΖΩΗ 2006 ΠΑΤΡΑΪΚΗ Ε Σ 12.13
5 ΜΗΤΣΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11.57
ΥΨΟΣ
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΙΟΠΗ 2005 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 1.51
2 ΣΩΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 2005 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 1.51
3 ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΥ ΘΟΗ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1.48
4 ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΑΛΙΚΗ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.44
5 ΣΕΛΕΝΙΤΣΑ ΣΑΜΟΥΕΛΑ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.44
6 ΑΚΤΥΠΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 2007 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 1.40
7 ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 2007 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 1.35
8 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 1.35
9 ΠΕΤΡΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.35
10 ΚΑΤΣΙΝΕΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2006 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1.30
11 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1.30
12 ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΦΑΙΔΡΑ-ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2007 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 1.30
ΚΟΝΤΩ
1 ΠΟΛΙΤΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2007 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 2,60
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΠΑΤΡΑΪΚΗ Ε Σ 8,77
2 ΜΠΟΖΙΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 8,73
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΙΝΗ 2005 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 33.90
2 ΚΟΡΙΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 27.73
3 ΠΡΕΝΤΙ ΕΒΕΛΙΝΑ 2005 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 26.87
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 26.03
5 ΚΟΥΝΟΥΣΒΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 24.19
4Χ80 Μ
1 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 42.51
(ΠΑΝΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005, ΖΑΧΟΥΛΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005, ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005, ΦΕΛΕΚΟΥ ΑΝΝΑ 2005)
2 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 43.05
(ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΥΡΤΩ 2005, ΚΑΝΤΕΡΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2007, ΤΣΙΓΚΑ ΑΡΕΤΗ 2005)
3 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 43.34
(ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 200, ΓΚΙΟΝΙ ΛΑΟΥΡΑ 2006, ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗ ΣΑΒΒΙΝΑ 2007, ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2006)
4 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 43.35
(ΤΣΙΠΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΘΗΝΑ 2005, ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΒΑΡΒΑΡΑ 2005, ΜΩΡΑΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005, ΣΕΜΙΤΕΚΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005)
5 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 43.58
(ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006, ΣΚΑΡΤΣΊΛΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 2005, ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 2006, ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 2007)
6 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 44.47
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2005, ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2005, ΚΟΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2005)
7 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 45.60
(ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006, ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΣΟΦΙΑ 2007, ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007, ΓΙΑΤΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2007)
8 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 46.41
ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2005, ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005, ΒΙΛΛΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2007, ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2007)
3Χ1200 Μ
1 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 12.42.70
(ΚΟΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2005. ΤΖΑΜΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006. ΤΑΝΤΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007)
2 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12.51.75
(ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006. ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ 2006. ΔΡΟΣΟΥ ΑΝΝΑ 2005)
3 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 13.36.53
(ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2007. ΚΑΤΣΟΥΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005. ΜΟΥΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2007)

ΜΙΚΤΗ
4X200

1 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.50.49
(ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2005. ΚΑΡΟΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΟΥΛΑ 2005. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005)
2 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 1.51.09
(ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005. ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ 2006. ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005)
3 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 1.56.02
(ΚΑΤΣΑΪΔΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 2005. ΚΑΤΣΑΓΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006. ΚΑΡΕΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2006)

-> Αποτελέσματα (προσωρινά)

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

80μ.
1 ΚΟΝΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 Α.Σ.ΣΙΣΥΦΟΣ 9.63 -2.1
2 ΧΑΣΟΜΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΑΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 9.96 -0.8
3 ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 10.31 -0.8
4 ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ 10.39 -2.7
5 ΒΗΧΑΣ ΦΑΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 10.55 -0.8
6 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 10.58 -0.8
7 ΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 10.60 -0.8
8 ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 10.64 -0.8
150μ.
1 ΜΙΧΑΝΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2005 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 18.37 +0,3
1200μ.
1 ΜΠΑΤΖΑΒΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 Α.Σ. ΣΙΣΥΦΟΣ 3,50.45
2 ΜΠΟΥΤΣΙΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4,04.47
100μ. εμπ.
1 ΡΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 18.04 -0.8
200μ. εμπ.
1 ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡ 2005 Φ.Γ.Σ.ΣΠΑΡΤΗΣ 25.25 +1,2
2 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 27,80 +1,2
3 ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 28.48 +1,2
4 ΜΥΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 29,60 +0,9
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 29.69 +1,1
6 ΝΙΚΟΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 29.94 +1,1
7 ΤΣΟΜΠΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΕ 2006 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 30.22 +0,9
8 ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 30.27 +1,1
2000μ. στ.
1 ΣΚΛΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 7,38.13
2 ΚΟΥΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 7,59.44
Ύψος
1 ΒΛΑΧΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1.80
2 ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2006 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1.59
Επί κοντώ
1 ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2.60
Μήκος
1 ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡ 2005 Φ.Γ.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ 6.66
2 ΔΑΥΛΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 6.12
3 ΚΟΝΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 Α.Σ.ΣΙΣΥΦΟΣ 6.00
4 ΧΑΣΟΜΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 Α.Ο. ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 5.75
5 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 5.62
Τετραπλούν
1 ΡΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 14,30
Σφαίρα
1 ΤΣΟΥΜΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 14.24
2 ΤΣΟΥΜΑΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 2006 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 13.65
3 ΜΠΟΥΡΤΖΟΥΚΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 12.39
Δίσκος
1 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 46.93
2 ΜΠΟΥΡΤΖΟΥΚΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 44.52
3 ΤΣΟΥΜΑΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 2006 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 42.65
4 ΤΣΟΥΜΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 37.88
Σφύρα
1 ΣΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 45.95
Ακόντιο
1 ΚΑΡΚΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 Γ.Σ.Φ. ΑΡΙΣΤΕΑΣ 48.53
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 44.92
4χ80μ.
1 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 39.65
(ΒΗΧΑΣ-ΔΑΒΛΑΝΤΗΣ-ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Λ-ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ)
2 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 42.53
(ΜΠΑΚΑΣ-ΧΡΥΣΙΚΟΣ-ΑΓΑΠΗΤΟΣ-ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80μ.
1 ΚΟΥΛΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 10.75 -2.3
2 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΧΡ – ΕΛ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 10.96 -2.3
3 ΜΟΚΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 11.18 -2.3
4 ΔΕΜΙΡΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 11.22 -2.3
5 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 11.30 -2.5
6 ΔΩΔΕΚΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 11.38 -2.5
7 ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 11.50 -2.8
8 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 11.90 -2.8
9 ΦΟΥΣΕΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 11.93 -2.5
10 ΓΚΟΛΦΥΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 Γ.Σ.Φ.ΑΡΙΣΤΕΑΣ 12.01 -2.7
11 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 2005 Γ.Σ.Μ.ΛΥΚΑΙΑ 12.02 -2.7
150μ.
1 ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΗΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 Γ.Σ.Φ. ΑΡΙΣΤΕΑΣ 19.84 +0,9
2 ΑΡΓΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 20.45 +0,9
3 ΛΟΝΤΟ ΜΥΡΤΩ 2005 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 20.98 +0,9
4 ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 21,40 +0,8
5 ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 21,40 +0,3
6 ΚΟΤΣΙΦΑΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2006 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 21.61 +0,8
7 ΜΗΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 21.65 +0,8
8 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ 21.84 -1.1
9 ΚΝΕΝΤΖΟ ΖΩΗ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 22,00 +0,8
10 ΚΑΛΟΓΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2007 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 22.32 +0,3
11 ΚΑΠΑΡΕΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΥΝΗ 2006 Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ 22.41 -1.1
12 ΜΑΝΤΖΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 Α.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 22.42 +0,2
13 ΖΟΥΜΑ ΜΥΡΤΩ 2005 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 22,50 -1.1
14 ΤΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 Α.Σ.ΣΙΣΥΦΟΣ 23.07 -1.1
1200μ.
1 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2007 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 4,09.21
2 ΣΚΥΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ 2007 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 4,18.09
3 ΧΡΙΣΤΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 4,20.68
4 ΜΠΙΣΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2007 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4,41.66
3000μ.
1 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 Α.Σ.ΣΙΣΥΦΟΣ 12,37.22
2 ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 14,22.55
80μ. εμπ.
1 ΟΛΑΡΙΟΥ ΑΡΙΤΟΝ ΕΡΡΙΚΑ 2005 Φ.Γ.Σ.ΣΠΑΡΤΗΣ 12.97 -3.4
2 ΚΟΝΤΟΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 13.02 -3.4
3 ΣΟΥΛΤΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 Φ.Γ.Σ.ΣΠΑΡΤΗΣ 14.35 -3.4
200μ. εμπ.
1 ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ ΦΕΔΡΑ 2005 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 29.12 +1,3
2 ΤΣΟΥΤΣΑΝΗ ΑΝΝΑ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 32.67 +1,3
2000μ. στ.
1 ΜΠΑΣΤΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2006 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 9,12.73
Ύψος
1 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1.54
2 ΤΣΙΑΤΗ ΜΕΛΙΝΑ 2006 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1.44
3 ΓΕΩΡΓΟΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 1,40
4 ΒΛΑΧΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2007 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1,40
5 ΣΙΑΝΝΑ ΑΝΝΑ 2006 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1,35
6 ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2007 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1,35
Επί κοντώ
1 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΧΡ – ΕΛ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2.50
Μήκος
1 ΣΤΑΘΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 5.52
2 ΚΟΝΤΟΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 5.22
3 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5.10
4 ΣΤΑΘΟΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 Γ.Σ.Μ.ΛΥΚΑΙΑ 4.88
5 ΔΕΜΙΡΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 4.79
6 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2005 Γ.Ε.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4.78
7 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2006 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.70
8 ΚΩΣΤΑΚΗ ΖΕΤΑ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.68
9 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.60
10 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 2007 Α.Ο. ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 4.57
11 ΒΑΛΚΑΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 4.54
Τετραπλούν
1 ΤΑΡΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 13,10
2 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2006 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 12.74
3 ΚΩΣΤΑΚΗ ΖΕΤΑ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 12.45
4 ΤΣΑΠΑΤΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 12.11
5 ΠΑΣΧΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 12.07
6 ΣΟΥΛΤΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 Φ.Γ.Σ.ΣΠΑΡΤΗΣ 12.05
7 ΤΖΟΡΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 2006 Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 11.76
8 ΚΑΡΒΕΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2006 Γ.Σ.Μ.ΛΥΚΑΙΑ 11.75
9 ΦΟΥΤΡΗ ΔΑΜΝΙΑΝΗ 2005 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 11.64
Σφαίρα
1 ΦΥΛΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2006 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 10.30
2 ΣΜΠΥΡΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 9.95
3 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΠΟΕΛ 9.62
4 ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 9.42
5 ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 9.20
6 ΝΑΣΣΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ 2005 Γ.Ε. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 8.70
7 ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 8.62
Δίσκος
1 ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2006 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 32.74
2 ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 24.47
3 ΜΠΕΛΕΓΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΑΠΟΕΛ 23.46
Σφύρα
1 ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2007 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 44.92
2 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 2006 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 42.50
3 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 Γ.Σ.Μ.ΛΥΚΑΙΑ 39.14
4 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 Γ.Σ.Μ.ΛΥΚΑΙΑ 37.00
5 ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 30.30
Ακόντιο
1 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤ 2005 Γ.Σ.Φ. ΑΡΙΣΤΕΑΣ 37.10
2 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΠΟΕΛ 33.05
3 ΣΜΠΥΡΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 27.00
4χ80μ.
1 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 41.82
(ΤΑΡΝΑΡΗ-ΑΡΓΥΡΗ-ΛΟΝΤΟ-ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ)
2 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 42.73
(ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ Χ-ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ Α-ΜΙΧΑΛΟΥ-ΤΣΟΥΤΣΑΝΗ)
3 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 45.55
(ΔΩΔΕΚΑΤΟΥ-ΣΑΡΑΝΤΕΑ-ΚΑΡΑΚΑΗΔΟΥ-ΠΑΣΧΑΛΗ ???)
4 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 45.75
(ΜΩΚΑΚΟΥ-???)
5 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 48.14
(ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ-ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ-ΚΟΤΕΑ-ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ)
6 Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 48.30
(ΤΖΟΡΒΑ-ΤΣΕΡΒΑΝΑΚΟΥ-ΒΑΛΟΒΑ-ΓΕΩΡΓΟΜΗΤΡΟΥ)

ΜΙΚΤΗ
4χ200μ.
1 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1.49.98
(ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΛΙΕΡΗ-ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΝΙΚΟΛΗΣ)
2 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1.52.08
(ΦΟΥΡΛΑΣ-ΤΣΙΑΤΗ-ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΥ-ΣΚΛΑΒΟΣ)
3 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 1.54.64
(ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ-ΖΟΥΜΑ-ΣΤΑΘΑΚΗ-ΜΥΡΙΤΣΗΣ)
4 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1.57.47
(ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ-ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ)
5 Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ 1.57.65
(ΒΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΕΠΠΑ-ΚΑΠΑΡΕΛΟΥ-ΣΟΥΛΕΛΕΣ)
6 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 1.58.83
(ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΑΡΑΚΑΗΔΟΥ-ΜΠΑΣΤΑΚΟΥ-ΤΣΟΜΠΑΝΟΥ)
7 Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 1.59.17
(ΠΕΡΑΜΑΤΖΗΣ-ΜΑΤΖΟΥΝΗ-ΤΖΟΡΒΑ-ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ)

-> Αποτελ. αγόρια
-> Αποτελ. κορίτσια

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

80μ.
1 ΠΕΤΡΙΔΗΣ, ΜΙΧΑΛΗΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2006 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9,75 0,6
2 ΠΕΣΑΔΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 9,77 0,1
3 ΟΝΤΕΙ, ΜΑΙΚΛ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 9,82 -0,7
4 ΣΚΟΥΡΤΗΣ, ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2006 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 9,88 0,6
5 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ, ΜΙΧΑΛΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 9,91 0,4
6 ΔΟΥΡΑΚΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 9,94 0,4
7 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ, ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 9,96 -0,1
8 ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 9,98 -0,1
9 ΣΠΑΝΟΓΛΟΥ, ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 10,03 -0,1
10 ΚΥΡΟΔΗΜΟΣ, ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2005 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 10,06 0,1
11 ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10,08 1,1
12 ΚΥΡΚΙΛΗΣ, ΝΙΚΗΤΑΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10,25 2,2
13 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2006 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 10,27 2,3
14 ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10,35 0,1
15 ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10,39 1,1
16 ΚΕΛΛΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2007 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 10,39 2,3
17 ΜΑΡΚΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΓΓΕΛ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 10,40 2,2
18 ΠΟΥΡΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 10,42 2,2
19 ΣΤΑΘΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 10,57 1,1
30 ΠΑΝΤΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 10,57 -0,7
20 ΚΑΜΠΙΤΣΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10,70 2,3
21 ΜΠΡΙΚΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10,83 0,6
150μ.
1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 17,38 -0,1
2 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 17,97 2,8
3 ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 18,03 2,3
4 ΚΥΡΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 18,16 1,5
5 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΖΩΗΣ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 18,36 -0,1
6 ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΣ ΥΔΡΙΑ 18,46 1,5
7 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 18,47 1,5
8 ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 18,51 0,2
9 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 18,54 1,8
10 ΝΤΕΝΙΣΟΝ, ΛΙΑΜ-ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ 2005 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 18,62 -0,1
11 ΜΙΛΕ, ΝΙΚΟΛΑ 2005 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 18,81 2,8
12 ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 18,96 2,3
13 ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 18,96 2,8
14 ΜΗΛΙΔΑΚΗΣ, ΑΙΜΙΛΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑ 2007 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 19,22 3,3
15 ΚΟΥΚΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 19,57 -0,1
16 ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 19,6 1,8
17 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 19,61 0,2
18 ΜΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑ 2006 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 19,61 0,2
19 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΟΡΕΣΤΗΣ 2007 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 19,93 2,3
20 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 19,99 -1,7
1200μ.
1 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 3,25,84
2 ΜΠΟΥΡΔΕΚΑΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 3,28,70
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 3,29,11
4 ΓΚΑΤΖΕΛΙΑΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 3,36,42
6 ΜΑΝΙΑΚΟΥΔΑΚΗΣ, ΣΠΥΡΟΣ 2005 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 3,37,94
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3,39,00
8 ΠΑΝΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 3,44,46
9 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΙΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3,45,40
10 ΓΑΛΑΝΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 3,45,46
11 ΣΑΛΠΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2007 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 3,45,53
12 ΒΕΡΓΩΤΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 3,48,19
13 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3,51,78
14 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3,51,83
15 ΣΑΡΑΛΙΔΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3,51,86
16 ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3,53,69
17 ΤΣΑΓΚΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3,54,07
18 ΠΑΝΤΟΣΤΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2007 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 4,00,85
19 ΓΟΝΤΙΚΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4,02,47
20 ΖΑΧΑΡΙΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4,05,05
21 ΖΩΓΡΑΦΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 4,05,15
22 ΚΟΥΡΕΛΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 4,06,74
3000μ.
1 ΑΓΑΠΗΤΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 9,47,44
2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 11,20,99
100μ. εμπ.
1 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 14,45 2,3
2 ΜΑΛΑΙ, ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 2005 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 15,16 1,8
3 ΠΑΤΕΡΑΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 15,27 2,3
4 ΤΖΙΝΟΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 16,17 1,8
200μ. εμπ.
1 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ, ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 27,52 -0,3
2 ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 27,89 1,7
3 ΖΙΩΓΑΣ, ΗΛΙΑΣ 2005 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 28,39 -0,3
4 ΜΠΑΚΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 28,92 1,7
5 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 29,11 1,7
6 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ, ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 30,10 -0,3
2000μ. στ.
1 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6,41,45
2 ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6,43,19
3 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6,51,95
4 ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ, ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 7,01,58
5 ΣΑΜΟΙΛΗΣ, ΣΩΤΗΡΗΣ 2005 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 7,45,45
Ύψος
1 ΒΥΛΛΙΩΤΗΣ, ΙΑΣΟΝΑΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1,73
2 ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1,70
3 ΤΖΟΑΝΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1,55
4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ, ΟΡΕΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1,40
Επί κοντώ
1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2,60
Μήκος
1 ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 6,06 3,8
2 ΚΕΜΠΕΡ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 5,89 -0,1
3 ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5,71 1
4 ΑΓΟΡΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 5,49 2,2
5 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2006 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 5,44 2,8
6 ΜΑΛΑΙ, ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 2005 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 5,44 1
7 ΚΟΛΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 5,42 0,7
8 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ 5,37
9 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 5,29 1,4
10 ΚΑΣΤΙΓΙΟ-ΦΛΕΣΣΑΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 5,24 0,8
11 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 5,23 2,9
12 ΠΑΠΠΑΣ, ΜΙΧΑΛΗΣ 2005 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 5,21 4,7
13 ΤΣΙΜΠΡΕ, ΙΑΚΩΒΟΣ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5,17 0
14 ΚΥΡΟΔΗΜΟΣ, ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2005 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 5,10 1,2
Τετραπλούν
1 ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 15,60 1,8
2 ΚΕΜΠΕΡ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 15,05 1,1
3 ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 15,00 3,2
4 ΚΟΛΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 14,52 1,8
5 ΑΓΟΡΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 14,29 2,9
6 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 14,00 1,8
Σφαίρα
1 ΜΠΑΚΑΟΥΚΑΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13,80
2 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2007 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11,30
3 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 10,98
Δίσκος
1 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 30,49
Σφύρα
1 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 66,05
2 ΠΑΠΠΑΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 38,92
Ακόντιο
1 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ, ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 36,26
2 ΚΩΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 33,73
3 ΔΑΒΑΡΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 33,20
4 ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ, ΗΛΙΑΣ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 33,15
4χ80μ.
1 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 37,63
(ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 / ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 / ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΖΩΗΣ 2005 / ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ, ΜΙΧΑΛΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007-)
2 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 37,75
(ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 / ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 / ΚΥΡΚΙΛΗΣ, ΝΙΚΗΤΑΣ 2005 / ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005)
3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 38,51
(ΜΑΝΕΤΑΣ, ΗΛΙΑΣ 2005 / ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 / ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ-ΚΑΡΤΕΛΙΑ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 / ΟΝΤΕΙ, ΜΑΙΚΛ 2005)
4 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 39,84
(ΚΑΠΟΥΑΣ, ΜΑΡΙΟΣ 2005 / ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ 2007 / ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ, ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 / ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2006)
5 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 42,65
(ΠΑΝΤΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 / ΜΠΑΚΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 / ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ, ΗΛΙΑΣ 2006 / ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005)
3χ1200μ.
1 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11,31,59
(ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΙΣ 2005 / ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 / ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ 2006)
2 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11,56,84
(ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 / ΒΑΝ ΚΕΡΚ, ΙΑΣΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2006 / ΤΣΟΚΑΝΗΣ, ΟΡΕΣΤΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟ 2005)
3 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 12,01,80
(ΠΑΝΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 / ΚΑΠΟΥΑΣ, ΜΑΡΙΟΣ 2005 / ΓΚΙΝΗΣ, ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2007)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80μ.
1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ, ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10,55 -0,1
2 ΛΑΚΚΑ, ΧΡΥΣΑ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10,71 -0,1
3 ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗ, ΕΛΕΝΗ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10,97 0,6
4 ΚΕΦΑΛΑ, ΧΛΟΗ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10,97 -0,1
5 ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΗ, ΑΝΝΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10,99 2,5
6 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11,11
7 ΑΘΑΝΑΣΟΒΑ, ΘΑΛΕΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11,13
8 ΑΝΟΣΙΚΕ, ΑΝΤΖΕΛ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11,13 0,6
9 ΡΑΓΚΟΥΣΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11,15 2,0
10 ΓΚΑΝΟΥΤΑ, ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 11,18 3,2
11 ΜΠΑΣΙΝΑ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11,19 2,0
12 ΝΤΟΥΚΑΙΧΕ, ΤΣΙΝΕΛΟ-ΓΚΛΟΡΙΑ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11,21 1,7
13 ΚΟΝΔΥΛΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 11,27 1,7
14 ΜΑΥΡΟΥ, ΗΡΩ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11,27 0,6
15 ΓΕΩΡΓΑΝΗ, ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 11,28
16 ΝΙΤΣΙΟΥ, ΑΝΤΕΛΙΝΑ 2007 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 11,30 2,0
17 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ, ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11,31 1,7
18 ΚΟΥΦΟΚΩΣΤΑ, ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 11,33 2,5
19 ΑΝΔΡΗ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11,36
20 ΣΟΛΩΜΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11,44 0,6
21 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ, ΛΥΔΙΑ 2007 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 11,46 1,2
22 ΤΟΠΑΛΙΔΗ, ΜΑΡΙΑ-ΤΕΡΕΖΑ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 11,49 2,5
23 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ, ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 11,50 2,0
24 ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 11,54 0,9
25 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 11,58 1,7
26 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΙΩΤΗ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11,73 1,1
27 ΙΒΙΤΣ, ΜΙΛΑ ΜΙΧΑΕΛΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11,74
28 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11,83 3,2
29 ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11,91 2,1
30 ΧΑΡΙΤΟΥΝΙΑΝ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 11,93 1,9
31 ΜΑΡΕΤΗ, ΕΛΕΝΗ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11,94 1,2
32 ΚΑΛΛΗ, ΑΝΝΑ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 11,97 2,1
33 ΖΑΧΑΡΙΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2007 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11,98 4,7
34 ΜΠΙΝΙΑΡΗ ΓΙΩΤΗ, ΑΡΣΙΝΟΗ 2006 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 12,04 1,9
150μ.
1 ΤΡΙΑΝΤΗ, ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 19,33 2,9
2 ΤΣΙΛΗ, ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20,00 2,9
3 ΧΙΣΣΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 20,23 1,6
4 ΜΑΝΔΑΡΑΚΑ, ΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΖΑΝΑ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 20,24 1,6
5 ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ, ΑΡΓΥΡΩ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 20,32 -0,5
6 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ, ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20,34 1,1
7 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 20,38 -0,5
8 ΞΕΝΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ-ΝΕΦΕΛΗ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 20,56 1,1
9 ΚΑΡΚΑΝΕΒΑΤΟΥ, ΑΝΤΩΝΙΑ 2006 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 20,57 -0,3
10 ΙΒΙΤΣ, ΔΩΡΟΘΕΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 20,68 -0,3
11 ΖΑΓΟΡΙΤΗ, ΜΕΛΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 20,71 2,9
12 ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 20,71 -0,1
13 ΛΑΖΑΡΙΔΗ, ΜΑΡΙΑ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 20,77 1,1
14 ΔΗΜΗΤΡΕΛΗ, ΛΥΔΙΑ 2005 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 21,11 1,7
15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 21,23 1,2
16 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗ, ΜΕΡΟΠΗ 2005 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 21,24 -0,1
17 ΠΕΡΡΩΤΗ, ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 21,27 0,2
18 ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΑΝΑΗ 2005 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 21,46 -0,3
19 ΜΠΟΥΡΤΖΟΥ, ΜΑΡΙΛΙΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 21,56 -0,3
20 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ, ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 21,66 1,2
21 ΓΚΑΤΣΩΝΗ, ΑΡΙΑΔΝΗ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 21,71 0,2
22 ΣΤΡΑΤΑ, ΕΛΠΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 21,72 1,1
23 ΝΟΤΑΡΗ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 21,74 1,7
24 ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ, ΑΛΙΚΗ 2007 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 21,85 1,6
25 ΠΑΤΕΡΑ, ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 21,93 1,2
26 ΣΙΑΧΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 21,96 0,2
27 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 22,40 -0,1
1200μ.
1 ΦΛΟΥΤΑΚΟΥ, ΝΕΛΛΥ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3,45,85
2 ΠΑΤΕΡΑ, ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3,59,91
3 ΤΣΙΡΩΝΗ, ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4,04,89
4 ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑ, ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 4,06,18
6 ΜΕΞΗ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 4,09,69
7 ΛΙΑΠΗ, ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 4,11,03
8 ΜΩΡΑΙΤΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 4,14,04
9 ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΜΜΕΛΕΙΑ 2006 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4,16,45
10 ΡΟΥΣΣΟΥ, ΙΟΥΛΙΑΝΝΑ 2007 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4,19,38
11 ΚΑΡΥΔΑ, ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 4,20,74
12 ΔΕΔΕΓΚΙΚΑ, ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 4,20,81
13 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 4,20,83
14 ΣΠΑΝΟΥ, ΜΑΡΙΑ ΕΡΙΕΤΤΑ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4,23,17
15 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4,23,24
16 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ, ΑΜΕΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2007 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4,23,88
17 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ, ΣΟΦΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4,24,77
18 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΟΥ, ΖΗΝΟΒΙΑ 2005 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4,25,89
19 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΥ, ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΗ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4,27,95
20 ΜΠΑΜΙΧΑ, ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 4,28,81
21 ΕΣΜΕΡΛΗ, ΧΡΥΣΑ 2007 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 4,38,01
3000μ.
1 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 11,10,30
2 ΚΑΝΑΚΗ, ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 11,24,19
3 ΤΣΙΚΟΥ, ΞΑΝΘΗ 2005 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 12,10,28
80μ. εμπ.
1 ΤΣΩΝΗ, ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 12,66 1,2
2 ΚΑΛΟΓΡΑΝΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 12,75 0,5
3 ΜΠΡΕΝΤΟΗ, ΕΛΕΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12,81 0,5
4 ΜΠΕΛΗ, ΔΑΝΑΗ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13,03 0,5
5 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΤΙΝΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 13,55 0,5
6 ΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗ, ΑΣΠΑΣΙΑ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 13,77 1,4
7 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΛΥΔΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 13,77 1,2
8 ΜΑΜΑΛΟΥΚΑ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 13,86 0,5
9 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ, ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 13,93 0,5
10 ΣΟΛΔΑΤΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 14,22 1,4
11 ΚΑΛΑΙΤΖΗ, ΙΟΛΗ-ΧΡΥΣΗ 2005 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 14,44 1,2
12 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΥΡΤΩ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 14,62 0,5
13 ΔΑΒΑΡΗ, ΦΑΙΔΡΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14,78 1,2
14 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 16,24 1,4
200μ. εμπ.
1 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ, ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 29,58 2,2
2 ΔΑΒΟΥΛΑΡΗ, ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 30,91 1,1
3 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 31,02 2,2
4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 31,72 1,1
5 ΚΑΤΣΙΚΙΝΗ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 31,84 -0,1
6 ΑΓΓΕΛΙΔΗ, ΜΕΡΣΙΝΑ 2006 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 32,87 2
7 ΣΚΟΤΗ, ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 33,23 1,1
8 ΠΑΛΙΟΚΩΣΤΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 33,56 1,1
9 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ, ΑΡΓΥΡΩ 2005 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 33,75 2
10 ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 33,87 2,2
11 ΤΖΟΥΡΜΑΝΑ, ΖΩΗ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 33,94 2,2
12 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 34,07 1
13 ΚΑΡΒΕΛΑ, ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 34,36 2
14 ΠΕΡΡΑΚΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 34,68 1
15 ΚΟΥΛΑΚΟΥ, ΒΙΚΤΩΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 34,72 -0,1
16 ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗ, ΚΥΒΕΛΗ-ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 34,82 2
17 ΔΙΑΜΑΝΤΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 35,45 1
18 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ, ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 35,72 -0,1
2000μ. στ.
1 ΚΙΟΥΛΟΥ, ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 7,42,93
2 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7,46,60
3 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ, ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 7,47,46
4 ΓΚΙΟΚΑ, ΑΝΝΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7,53,85
5 ΠΟΛΥΔΑΚΗ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 8,19,52
6 ΣΥΝΕΣΙΟΥ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 8,19,91
7 ΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΡΑΜΕΑ, ΜΥΡΤΩ-ΜΥΡΣΙΝΗ 2006 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 8,41,09
5000μ. βάδην
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΠΑΥΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 29,42,39
Ύψος
1 ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1,62
1 ΤΖΙΑΝΤΖΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ 2005 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1,62
3 ΜΠΡΟΜΠΕΡΓΚΕΡ ΖΩΗ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1,56
4 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2006 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1,51
5 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ 2005 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1,51
6 ΜΠΡΕΝΤΟΗ ΜΑΡΙΑ-ΖΑΙΡΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1,44
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1,44
8 ΜΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1,40
9 ΚΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1,40
10 ΛΩΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 1,35
11 ΣΑΟΥΝΤ ΜΙΧΑΕΛΑ 2007 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1,30
12 ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ 1,30
Επί κοντώ
1 ΡΙΖΟΥ, ΦΑΙΔΡΑ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2,80
2 ΖΟΥΠΑ, ΜΕΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 2,70
3 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2,20
4 ΜΟΡΦΑ, ΑΛΕΞΙΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2,20
Μήκος
1 ΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5,01 -0,1
2 ΜΑΜΑ ΕΛΕΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2007 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 4,91 1,5
3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,78 3
4 ΦΛΩΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,78 1,9
5 ΜΑΜΑΛΟΥΚΑ-ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 ΣΑΚΑ 4,76 1,2
6 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑ-ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 4,68 0,8
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4,67 0,4
8 ΣΤΑΪΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 4,67 2
9 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 4,54 1,8
10 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2007 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 4,54 1,8
11 ΑΚΤΥΠΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2007 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4,42 0
12 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,41 1,4
13 ΟΛΛΑΝΔΕΖΟΥ ΣΥΛΒΙΑ 2006 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,40 0,5
14 ΚΑΓΓΕΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΉ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4,33 2,3
Τετραπλούν
1 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥΛΗ, ΑΘΗΝΑ 2005 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 14,13 2,8
2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 13,20 3,2
3 ΚΑΤΣΑΡΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 13,09 3,7
4 ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ, ΑΡΓΥΡΩ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 13,02 2,5
5 ΤΣΩΝΗ, ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 13,02 1,0
6 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12,96 1,6
7 ΤΖΟΑΝΝΟΥ, ΚΛΕΙΩ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12,74 4,4
8 ΟΛΛΑΝΔΕΖΟΥ, ΣΥΛΒΙΑ-ΙΡΑΣΕΜΑ 2006 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12,72 2,9
9 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ, ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12,65 1,1
10 ΣΤΑΙΚΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12,26 2,2
11 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 12,21 4,0
12 ΜΑΝΩΛΗ, ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 11,90 0,5
13 ΚΑΠΕΡΝΑΡΑΚΟΥ, ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11,90 2,6
14 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ, ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 11,83 1,6
15 ΔΟΥΣΜΑΝΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 11,80 1,9
16 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΑΝΔΡΙΑΝΗ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11,59 3,3
Σφαίρα
1 ΣΚΟΤΗ, ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 9,97
2 ΛΑΜΠΡΟΥ, ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 9,89
3 ΧΑΖΙΖΙ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 9,60
4 ΕΖΕ-ΜΑΡΚ, ΦΕΙΒΟΡ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 9,44
5 ΡΕΓΓΑ, ΛΥΔΙΑ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 9,31
Δίσκος
1 ΛΑΜΠΡΟΥ, ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 25,16
2 ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 23,88
Σφύρα
1 ΧΑΖΙΖΙ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 37,32
2 ΣΟΥΡΤΖΙΝΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 29,26
Ακόντιο
1 ΚΑΤΣΑΡΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 29,28
2 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΘΑ 2005 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 28,49
3 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ, ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 27,49
4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΜΑΡΙΑΝΘΗ-ΟΥΡΑΝΙ 2005 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 24,60
4χ80μ.
1 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 40,50
(ΑΝΔΡΗ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2006 / ΤΡΙΑΝΤΗ, ΕΛΕΝΗ 2005 / ΞΕΝΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ-ΝΕΦΕΛΗ 2005 / ΛΑΚΚΑ, ΧΡΥΣΑ 2005)
2 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 41,11
(ΧΙΣΣΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 / ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ, ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2007 / ΜΑΥΡΟΥ, ΗΡΩ 2005 / ΚΕΦΑΛΑ, ΧΛΟΗ 2005)
3 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 42,05
(ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 2005 / ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗ, ΕΛΕΝΗ 2006 / ΚΑΖΑΝΤΖΑ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2007 / ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ, ΑΡΓΥΡΩ 2005)
4 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 43,00
(ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ, ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 / ΣΟΛΔΑΤΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 / ΚΑΤΣΙΚΙΝΗ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2005 / ΚΑΛΟΓΡΑΝΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006)
5 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 43,62
(ΧΡΥΣΙΝΑ, ΦΩΤΕΙΝΗ 2007 / ΑΚΤΥΠΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 / ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ, ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2006 / ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005)
6 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 44,03
(ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ, ΝΙΚΗ 2006 / ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 2005 / ΝΤΟΥΚΑΙΧΕ, ΤΣΙΝΕΛΟ-ΓΚΛΟΡΙΑ 2006 / ΑΝΟΣΙΚΕ, ΑΝΤΖΕΛ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005)
7 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 44,09
(ΔΗΜΗΤΡΕΛΗ, ΛΥΔΙΑ 2005 / ΜΠΙΤΑΚΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 / ΛΑΛΑ, ΙΩΑΝΝΑ 2005 / ΛΑΛΑ, ΙΩΑΝΝΑ 2005)
8 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 45,37
(ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ Μ, ΛΙΤΕΡΒΙΣΑΪ Α, ΤΟΥΛΙΑΡΑ Η, ΠΟΥΛΙΑΔΑΚΗ ΣΤ.)
9 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 45,96
(ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 / ΚΟΥΛΑΚΟΥ, ΒΙΚΤΩΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 2005 / ΚΑΡΚΑΝΕΒΑΤΟΥ, ΑΝΤΩΝΙΑ 2006 / ΓΚΑΝΟΥΤΑ,
ΗΛΙΑΝΑ 2005)
3χ1200μ.
1 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12,50,79
(ΙΒΙΤΣ, ΜΙΛΑ ΜΙΧΑΕΛΑ 2007 / ΓΚΙΟΚΑ, ΑΝΝΑ 2005 / ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΛΕΝΗ 2005)
2 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 13,33,89 ΛΑΛΑ, ΙΩΑΝΝΑ 2005 / ΜΠΙΤΑΚΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 / ΛΑΛΑ, ΙΩΑΝΝΑ 2005)
ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 13,43,45
(ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 2006 / ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 2006 / ΜΕΞΗ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006)
3 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 14,11,24
(ΤΣΙΚΟΥ, ΞΑΝΘΗ 2005 / ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 / ΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΡΑΜΕΑ, ΜΥΡΤΩ-ΜΥΡΣΙΝΗ 2006)
4 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 14,17,55
(ΑΥΓΕΡΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 / ΤΣΙΡΩΝΗ, ΕΛΕΝΗ 2006 / ΚΙΟΥΛΟΥ, ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 2006)

ΜΙΚΤΗ
4χ200μ.

1 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1,46,12
(ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ 2005 / ΤΣΙΛΗ, ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 / ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ, ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 / ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005)
2 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 1,46,36
(ΚΥΡΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 / ΖΟΥΠΑ, ΜΕΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 2005 / ΜΑΝΔΑΡΑΚΑ, ΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΖΑΝΑ 2005 / ΔΟΥΡΑΚΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005)
3 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 1,50,35
(ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 / ΤΟΠΑΛΙΔΗ, ΜΑΡΙΑ-ΤΕΡΕΖΑ 2006 / ΚΑΡΥΔΑ, ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 / ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006)
4 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1,51,57
(ΛΑΓΚΑΔΙΑΝΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 / ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 2006 / ΓΚΑΤΣΩΝΗ, ΑΡΙΑΔΝΗ (2006 / ΠΑΤΕΡΑΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2006)
5 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 1,53,05
(ΖΩΙΤΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 / ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 / ΠΑΛΙΟΚΩΣΤΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 / ΤΣΟΚΑΝΗΣ, ΟΡΕΣΤΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟ 2005)
6 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1,53,53
(ΜΠΡΙΚΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 / ΤΖΟΥΡΜΑΝΑ, ΖΩΗ 2005 / ΛΑΖΑΡΙΔΗ, ΜΑΡΙΑ 2005 / ΑΓΑΠΗΤΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2005)
7 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 1,55,16
(ΖΙΩΓΑΣ, ΗΛΙΑΣ 2005 / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 2005 / ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 / ΚΩΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006)
8 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1,57,58
(ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 / ΡΑΓΚΟΥΣΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 / ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΟΥ, ΖΗΝΟΒΙΑ 2005 / ΤΣΑΓΚΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

80 Μ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2006 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 10,25
2 ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10,26
3 ΜΑΡΤΣΕΒ ΜΑΡΙΟΣ 2006 Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 10,57
150 Μ
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ 17,47
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 19,07
100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΓΑΡΕΦΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16,55
200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 28,53
2 ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 29,86
1200 Μ
1 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2005 Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3.42,40
2 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3.42,84
3 ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 3.49,75
4 ΔΟΞΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3.58,68
5 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2006 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 4.00,96
6 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4.02,64
7 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2007 Φ.Σ ΛΑΜΙΑΣ 4.03,06
2000 Μ ΣΤΗΠΛ
1 ΚΑΤΣΙΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 8.00,21
ΥΨΟΣ
1 ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2006 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.70
2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1.50
3 ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 1.50
ΜΗΚΟΣ
1 ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΊΠΠΟΣ 2005 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5,96
2 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5.90
3 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5,17
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΚΟΥΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 12,18
2 ΣΟΥΛΑΣ ΚΡΙΣΤΟ 2006 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11,65
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΣΟΥΛΑΣ ΚΡΙΣΤΟ 2006 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 40,85
2 ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 35,82
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΚΟΥΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 43,14
2 ΝΤΟΒΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 35,98
3 ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 32,69
4Χ80 Μ
1 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 40.87
(ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006, ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2005, ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2006, ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005)
3Χ1200 Μ
1 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12.18,27
(ΔΟΞΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80 Μ
1 ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10,78
2 ΑΛΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 10,93
3 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2007 Γ.Σ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11,12
4 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 11,19
5 ΘΩΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 11,46
6 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11,62
7 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ 11,84
8 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ 2007 Γ.Σ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11,87
9 ΝΙΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 2006 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11,93
9 ΣΙΩΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11,93 1
150 Μ
1 ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 19,72
2 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 20,91
3 ΒΡΟΥΒΑ ΕΛΕΝΗ 2006 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 21,35
4 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΡΕΤΗ 2005 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 21,37
5 ΝΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 21,85
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2006 ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 22,06
7 ΚΟΚΚΟΡΕ ΑΡΕΤΗ 2005 Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 22,36
8 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 2005 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 22,39
80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 13,05
2 ΤΣΑΠΛΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 14,66
200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ 2006 ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 31,37
2 ΜΠΟΥΡΛΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2005 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 32,92
3 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 34,61
4 ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 36,03 5
1200 Μ
1 ΖΗΜΙΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 2007 Φ.Σ ΛΑΜΙΑΣ 4.11,31
2 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2007 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4.16,24
3 ΚΟΡΟΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 4.21,13
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4.23.97
5 ΡΗΓΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ 2006 Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4.25.10
6 ΣΦΟΥΝΤΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4.27,16
7 ΠΛΑΤΗ ΜΕΡΚΟΥΡΙΑ 2007 Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 4.29,24
8 ΖΟΥΡΝΗ ΜΑΡΙΑ 2007 Α.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4.34,05
9 ΧΟΛΕΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 4.40,06
10 ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005 ΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ 4.40,28 1
3000 Μ
1 ΧΟΥΜΠΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 13.22,61
ΥΨΟΣ
1 ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ 2005 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1,58
2 ΓΚΑΡΑ ΚΕΡΑΣΙΑ 2007 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1,48
3 ΚΑΡΑΚΙΚΕ ΜΑΡΙΑ 2007 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1,48
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1,48
5 ΛΟΥΛΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.40
ΜΗΚΟΣ
1 ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2007 Α.Ο ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5,65
2 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ 2006 ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 5,23
3 ΦΡΑΝΤΖΗ ΛΥΔΙΑ 2005 ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 4,97
4 ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,62
5 ΒΟΥΤΣΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2007 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,48
6 ΠΕΠΠΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2007 Γ.Σ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 4,47
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1 ΦΡΑΝΤΖΗ ΛΥΔΙΑ 2005 ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 13,08
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 11,38
2 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 10,84
3 ΟΣΑΓΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ 10,51
4 ΑΛΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 9,72
5 ΙΕΡΕΜΙΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 9,58
6 ΚΑΚΚΑΒΑ ΑΘΗΝΑ 2005 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 8,74
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 32,94
2 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 27,98
3 ΚΑΚΚΑΒΑ ΑΘΗΝΑ 2005 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 23,66
4 ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2007 Γ.Σ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 22,91
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΠΗΝΙΤΑ ΣΟΦΙΑ 2007 Γ.Σ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 30,16
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 2005 Α.ΞΕΝΟΔΑΜΙΟΣ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ 33,67
2 ΜΙΧΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 2005 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 26,52
3 ΚΕΠΕΝΕΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 26,32
4 ΜΑΛΕΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 25,91
5 ΣΙΔΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 24.50
6 ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005 ΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ 24,31
4Χ80 Μ
1 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 42,28
(ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΒΡΟΥΒΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)
2 ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 42,93
(ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΘΩΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006)
3 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 44.38
(ΝΕΣΤΩΡΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006, ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ 2005, ΓΚΑΡΑ ΚΕΡΑΣΙΑ 2007, ΒΟΥΤΣΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2007)
4 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 46,06
(ΚΑΡΑΜΠΟΓΙΑ ΜΑΓΔΑ 2007, ΣΦΟΥΝΤΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 2007, ΠΑΠΙΩΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2007, ΚΑΡΟΥΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2007)
3Χ1200 Μ
1 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14.23,96
(ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006, ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006, ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005)

ΜΙΚΤΗ
4χ200μ.
1 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1.54,89 18
(ΜΠΡΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006, ΜΠΟΥΡΛΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2005, ΤΣΑΠΛΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006, ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2006)
2 Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 1.54.97 14
(ΡΗΓΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ 2006, ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ 2005, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΓΕΛΙΑ 2006, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005)
3 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.58,43 12
(ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005, ΜΠΙΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006, ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΟΛΗ, ΓΑΡΕΦΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006)
4 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.59,49 10
(ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2006, ΧΟΛΕΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006, ΚΟΡΟΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006, ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005)

-> Αποτελ. αγόρια
-> Αποτελ. κορίτσια

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

80μ.
1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 9.52 -1.7
2 ΝΤΡΕΚΗΣ, ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 9.77 -1.3
3 ΣΙΑΜΕΤΑΙ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ 9.97 -1.3
4 ΑΡΜΕΝΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 10.10 -1.5
5 ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟ 2006 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.11 -1.7
6 ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ, ΣΩΤΗΡΗΣ 2005 ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 10.13 -2.3
7 ΔΡΑΚΩΝΑΚΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 10.17 -2.5
8 ΝΑΥΡΑΖΟΓΛΟΥ, ΣΠΥΡΟΣ 2007 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 10.37 -1.3
9 ΓΙΑΜΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 10.39 -1.9
10 ΜΕΤΑΞΑΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2007 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10.41 -1.7
11 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 10.45 -1.3
12 ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 10.51 -1.7
13 ΓΑΤΣΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 10.68 -2.5
14 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΥΜΕΩΝ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.74 -1.9
15 ΨΩΜΑΔΕΛΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 10.80 -1.5
150μ.
1 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.17 -3.7
2 ΠΑΤΤΕΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 18.46 -3.9
3 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 18.52 -3.9
4 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 18.56 -3.7
5 ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ, ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 18.92 -4.4
6 ΠΕΡΑΜΑΝΤΖΗΣ, ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2005 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 19.00 -3.9
7 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 19.16 -4.4
8 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ, ΗΛΙΑΣ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.34 -3.7
9 ΚΩΣΤΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 19.47 -4.4
10 ΤΟΥΡΛΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ, ΕΚΤΟΡΑΣ 2006 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.50 -3.8
11 ΣΥΡΜΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19.69 -3.4
12 ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΦΡΑΙΜ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19.78 -3.4
1200μ.
1 ΤΖΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3,28,85
2 ΤΣΟΥΡΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3,40,14
3 ΜΑΡΔΙΚΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3,41,21
4 ΓΟΥΝΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 3,43,77
6 ΑΙΒΑΤΟΓΛΟΥ, ΑΛΕΞΙΟΣ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3,44,53
7 ΣΟΥΦΕΡΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 3,46,06
8 ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑ 3,57,29
9 ΔΕΡΜΠΟΓΟΣΙΑΝ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3,57,77
10 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4,02,39
11 ΚΑΝΑΣ, ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2007 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4,04,83
3000μ.
1 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 10,13,38
2 ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 10,22,47
3 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 10,23,64
4 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10,31,45
5 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10,39,79
6 ΠΟΝΤΖΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11,21,31
7 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 11,25,45
100μ. εμπ.
1 ΤΣΩΝΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 15.59 -2
2 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 17.17 -2
200μ. εμπ.
1 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 28.86 -2.1
2 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ, ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 28.90 -2.1
3 ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 29.03 -2.1
4 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ, ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 29.61 -2.1
5 ΜΑΚΡΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 29.82 -2.1
6 ΜΠΑΝΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 30.49 -2.1
7 ΚΟΣΜΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ 31.40 -2.1
2000μ. στ.
1 ΑΛΜΠΟΥΡΑΣ, ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2006 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 7,13,87
Ύψος
1 ΛΙΛΛΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.59
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2005 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 1.50
3 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 1.50
Μήκος
1 ΔΑΡΑΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6.35
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ, ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 6.05
3 ΑΛΑΤΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 5.72
4 ΜΠΟΥΡΑΣ, ΝΙΚΗΤΑΣ ΡΑΦΑΕΛ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 5.65
5 ΜΗΛΙΩΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 5.50
6 ΜΕΓΑΛΟΥΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟ 2005 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 5.42
7 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 5.34
8 ΜΠΕΛΛΟΥ, ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 5.19
Τετραπλούν
1 ΜΠΕΛΛΟΥ, ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 14.88 0.8
2 ΦΙΝΤΖΟΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.78 0.3
3 ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 14.26 2.2
4 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ, ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 14.25 1.7
5 ΛΙΑΓΚΟΣ, ΣΠΥΡΟΣ 2005 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 14.08 1.3
6 ΛΙΛΛΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 14.03 1.0
7 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 13.75 2.0
8 ΠΕΤΡΙΔΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 13.68 1.4
9 ΜΠΟΥΡΑΣ, ΝΙΚΗΤΑΣ ΡΑΦΑΕΛ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 13.55 1.9
Σφαίρα
1 ΔΑΡΒΙΡΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2005 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 14.90
2 ΛΑΖΟΒΙΤΣ, ΣΤΕΦΑΝ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 14.30
3 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ, ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.25
4 ΣΠΑΝΕΑΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 11.64
5 ΣΤΕΡΓΙΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 10.82
Δίσκος
1 ΔΑΡΒΙΡΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2005 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 45.78
2 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ, ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 35.54
3 ΣΤΕΡΓΙΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 33.09
4 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 32.68
Σφύρα
1 ΜΟΡΦΗΣ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 45.71
2 ΖΩΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 33.90
Ακόντιο
1 ΔΕΡΜΠΟΓΟΣΙΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 45.55
2 ΜΠΟΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 44.70
3 ΣΙΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 43.15
4 ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39.95
5 ΒΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 19.70
4χ80μ.
1 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 38.67
(ΨΩΜΑΔΕΛΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 / ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΦΡΑΙΜ 2005 / ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ, ΜΑΡΙΟΣ 2005 / ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΡΙΟΣ 2005)
2 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 38.87
(ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΥΜΕΩΝ 2005 / ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟ 2006 / ΣΥΡΜΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 / ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΗΣ 2005)
3 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 39.05
(ΖΩΓΡΑΦΟΣ, ΦΙΛΙΠΠΟΣ (2006 / ΜΑΚΡΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 / ΔΡΙΝΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 / ΚΩΣΤΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005)
4 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 39.60
(ΠΛΙΑΚΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 / ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 / ΑΡΜΕΝΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 / ΔΑΡΑΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005)
5 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 40.50
(ΤΣΩΝΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 / ΘΩΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 / ΔΙΑΒΑΤΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 / ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005)
6 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 41.28
(ΛΕΒΕΝΤΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 / ΜΗΛΙΩΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 / ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ, ΛΟΥΚΑΣ 2006 / ΚΙΟΣΕ, ΚΡΕΟΛ 2007)
7 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 44.41
(ΜΩΡΑΙΤΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 / ΚΟΤΣΩΝΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 / ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2007 / ΝΑΥΡΑΖΟΓΛΟΥ, ΣΠΥΡΟΣ 2007)
3χ1200μ.
1 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11,30,49
(ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2007 / ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 / ΜΑΡΔΙΚΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005)
2 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 12,24,46
(ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 / ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 / ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2005)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80μ.
1 ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ, ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 10.71 -1.7
2 ΚΑΤΣΑΡΗ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11.156 -1.7
3 ΚΑΡΑΓΙΑΛΑΝΗ, ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ 2005 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 11.160 -2.5
4 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ, ΛΕΥΚΟΘΕΑ-ΚΩΝΣΤΑ 2005 ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 11.23 -3.4
5 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ, ΕΛΠΙΔΑ 2005 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 11.30 -1.7
6 ΚΟΛΙΑ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 11.34 -3.0
7 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΛΥΔΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2007 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 11.40 -4.5
8 ΑΜΠΑΔΑ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 11.44 -2.5
9 ΤΣΑΝΑΚΟΥ, ΛΥΔΙΑ 2005 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11.51 -3.0
10 ΧΑΛΑΡΗ, ΝΕΦΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 11.51 -3.8
11 ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 11.56 -3.6
12 ΣΠΑΛΙΕΡΗ, ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 11.59 -3.0
13 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 11.76 -3.0
14 ΓΚΕΤΣΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11.78 -2.5
15 ΜΠΑΚΑΛΗ, ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 11.81 -1.7
16 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΔΑΝΑΗ 2007 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑ 11.81 -2.9
17 ΒΟΥΡΤΟΥ, ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 11.83 -4.0
18 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2005 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 11.89 -2.5
19 ΣΤΑΜΟΥΛΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 11.89 -2.8
20 ΝΕΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΝΝΑ 2007 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11.92 -2.9
21 ΣΠΗΛΙΩΤΗ, ΜΑΡΙΑ ΓΑΛΗΝΗ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 12.02 -4.5
150μ.
1 ΑΡΓΥΡΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΓΕΩΡΓ 2006 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.37 -4.2
2 ΣΕΝΚΑΛΑ, ΗΒΗ ΦΑΝΗ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.38 -4.2
3 ΤΖΑΝΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.02 -2.7
4 ΚΑΡΑΚΑΣΗ, ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 21.37 -2.7
5 ΖΑΒΕΡΔΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 21.38 -2.9
6 ΚΟΜΝΗΝΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ 2006 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 21.52 -2.7
7 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 21.60 -4.2
8 ΣΥΡΚΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 21.85 -1.7
9 ΣΟΦΙΑΝΟΥ, ΜΑΡΘΑ 2007 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 21.87 -1.7
10 ΣΕΡΕΜΕΤΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 22.06 -2.5
11 ΣΓΟΥΡΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22.45 -2.5
12 ΠΟΓΚΑ, ΑΣΗΜΙΝΑ 2007 ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 22.53 -3.4
13 ΒΟΛΑΚΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΤΙΟΠΗ 2006 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22.56 -1.7
1200μ.
1 ΜΠΟΥΓΑ, ΒΕΡΟΝΙΚΗ 2007 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 3,52,48
2 ΡΟΥΛΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΕΛΕΥΘ 2006 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 4,04,68
3 ΜΑΡΓΩΝΗ, ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 4,05,55
4 ΒΑΧΛΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 4,08,30
5 ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝ 2007 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4,09,13
6 ΓΙΑΛΕΝΙΔΗ-ΜΑΝΙΑ, ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΕΙΡΗΝ 2005 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 4,10,91
7 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2007 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 4,17,47
8 ΡΟΥΛΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 4,17,58
9 ΓΑΛΑΝΗ, ΦΙΛΟΘΕΗ 2005 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 4,18,01
10 ΤΣΙΚΟΥΡΑ, ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 4,21,12
11 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΑΡΕΤΗ 2007 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 4,21,16
12 ΜΠΑΖΙΓΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4,22,37
13 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4,23,01
14 ΣΟΥΡΔΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 4,26,07
15 ΛΥΣΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4,27,70
16 ΛΥΡΟΥ, ΧΡΥΣΑ 2007 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4,30,68
17 ΠΑΠΑΕΥΓΕΝΙΟΥ, ΕΛΕΝΗ 2006 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4,30,88
18 ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ, ΑΘΗΝΑ 2005 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 4,31,32
19 ΛΑΔΑ, ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2005 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 4,31,35
20 ΠΑΥΛΑΚΟΥ, ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4,32,60
21 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ, ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2005 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 4,35,67
22 ΑΥΓΟΥΣΤΗ, ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4,35,97
23 ΚΩΣΤΑΚΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4,39,56
24 ΜΗΤΡΙΤΣΑΚΗ, ΕΛΕΣΣΑ 2006 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑ 4,39,65
25 ΜΥΓΙΑΚΗ, ΜΕΛΙΝΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4,39,96
26 ΚΟΥΡΤΗ, ΜΑΡΙΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4,41,37
27 ΛΙΑΤΣΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4,45,15
28 ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΥ, ΙΟΥΛΙΑΝΗ 2007 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4,48,75
3000μ.
1 ΣΚΑΡΚΟΥ, ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2006 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 10,41,50
2 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ, ΝΙΚΗ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11,46,43
3 ΜΩΡΑΙΤΗ, ΜΥΡΣΙΝΗ-ΜΕΛΙΝΑ 2005 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 11,50,56
4 ΡΑΣΣΙΑ, ΑΘΗΝΑ 2005 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 12,04,31
5 ΠΑΠΠΑ, ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 13,16,01
80μ. εμπ.
1 ΔΟΥΚΑ, ΝΕΦΕΛΗ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.65 -1.7
2 ΠΙΕΡΟΥΛΙΔΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΕΦΕΛΗ 2006 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ 14.51 -1.7
200μ. εμπ.
1 ΒΑΡΕΛΑ, ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 29.80 -2.9
2 ΜΠΟΝΤΙΩΤΗ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 30.58 -2.9
3 ΣΧΙΝΑ, ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 30.92 -2.4
4 ΤΡΕΝΤΣΙΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 31.31 -2.4
5 ΣΑΡΑΝΤΙΤΗ, ΛΥΔΙΑ 2006 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 31.66 -2.9
6 ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 32.57 -2.4
7 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2005 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 33.23 -2.9
8 ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ, ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ 2006 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ 33.57 -1.7
9 ΜΠΟΥΦΙΔΗ, ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ 34.27 -1.7
10 ΣΙΟΥΤΗ, ΒΕΡΟΝΙΚΗ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 34.77 -1.7
11 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 35.38 -1.7
2000μ. στ.
1 ΖΑΦΕΙΡΗ, ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2005 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 9,10,50
2 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ, ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 9,40,85
5000μ. βάδην
1 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΤΟΥ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 28,46,39
2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 31,08,08
3 ΤΟΓΙΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 31,53,94
4 ΜΠΙΝΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 32,43,87
5 ΜΠΑΡΔΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 33,17,17
6 ΜΠΑΡΔΗ, ΕΛΕΝΑ 2006 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 34,55,89
Ύψος
1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ, ΑΝΝΑ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 1.48
2 ΣΤΑΜΠΟΛΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 1.48
2 ΤΟΥΤΖΙΑΡΙΔΗ, ΑΜΑΛΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1.48
4 ΚΛΟΣ, ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1.48
5 ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1.40
5 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 1.40
7 ΠΡΙΝΤΖΙΟΥ, ΕΛΕΝΗ 2007 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 1.35
8 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2007 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 1.35
9 ΚΟΥΓΙΑ, ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1.35
10 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΥΓΕΝΙΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1.30
Επί κοντώ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΛΑΝΗ, ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ 2005 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 2.80
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 2.80
3 ΤΑΤΑΚΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 2.20
4 ΚΟΚΟΡΕΤΣΗ, ΑΜΑΛΙΑ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 2.20
Μήκος
1 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 5.05 1.9
2 ΑΡΓΥΡΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΓΕΩΡΓ 2006 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 5.00 1.5
3 ΜΑΡΓΕΤΗ, ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2005 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.93 1.7
4 ΛΙΑΠΙΚΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4.69 2.2
5 ΜΗΛΙΩΤΗ, ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2007 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 4.64 2.1
6 ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ, ΕΛΕΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2005 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 4.53 2.1
7 ΠΛΑΤΑΡΑ, ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.50 1.6
8 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ, ΛΕΥΚΟΘΕΑ-ΚΩΝΣΤΑ 2005 ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 4.48 3.1
9 ΜΠΑΙΖΑΝΗ, ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4.38 1.1
10 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ, ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 4.36 3.6
11 ΧΕΙΜΑΡΙΟΥ, ΕΥΦΗΜΙΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4.35 1.3
Τετραπλούν
1 ΜΑΡΓΕΤΗ, ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2005 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 13.36 6.7
2 ΓΚΙΟΛΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 12.84 2.4
3 ΓΕΡΜΕΝΗ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ 12.61 4.1
4 ΜΠΟΖΙΑΡΗ, ΕΛΠΙΝΙΚΗ 2005 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ 12.22 2.4
5 ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ, ΕΛΕΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2005 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.07 5.3
6 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ, ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 11.98 1.5
Σφαίρα
1 ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.75
2 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΔΑΝΑΗ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10.15
3 ΚΙΣΙΓΙΑΝ, ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 10.05
4 ΚΥΡΙΑΖΗ, ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2005 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 9.60
5 ΖΑΝΝΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ 9.00
6 ΓΟΥΖΟΥΑΣΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 8.75
Δίσκος
1 ΚΥΡΙΑΖΗ, ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2005 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 34.35
2 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΛΕΝΗ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 25.20
3 ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24.85
Σφύρα
1 ΤΕΛΙΔΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 38.60 37.09
Ακόντιο
1 ΜΑΤΣΕΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 35.90
2 ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 32.85
3 ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΛΙΝΑ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 32.60
4 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 26.82
5 ΓΟΥΖΟΥΑΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24.40
4χ80μ.
1 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 43.00
(ΣΠΑΛΙΕΡΗ, ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 / ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΑΡΙΝΑ 2006 / ΚΑΡΑΚΑΣΗ, ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2006 / ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006)
2 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 43.15
(ΖΑΒΕΡΔΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 / ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΥ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 / ΚΟΥΡΑΣΗ, ΕΛΕΝΗ 2005 / ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ, ΕΛΠΙΔΑ 2005)
3 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 43.57
(ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2006 / ΓΚΙΟΛΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 / ΜΟΥΤΑ, ΑΘΗΝΑ 2006 / ΔΗΜΑ, ΕΛΕΝΗ 2006)
4 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ 44.08
(ΠΙΕΡΟΥΛΙΔΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΕΦΕΛΗ 2006 / ΜΠΟΥΦΙΔΗ, ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 / ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ, ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ 2006 / ΓΕΡΜΕΝΗ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005)
5 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 44.29
(ΘΑΝΟΥ, ΕΛΕΝΗ 2005 / ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 / ΣΟΦΙΑΝΟΥ, ΜΑΡΘΑ 2007 / ΚΙΟΥΣΗ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2006)
6 ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 44.30
(ΔΙΟΛΕΤΗ, ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΑΝΩ 2006 / ΠΟΓΚΑ, ΑΣΗΜΙΝΑ 2007 / ΣΚΟΡΔΑ, ΕΙΡΗΝΗ 2006 / ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ, ΛΕΥΚΟΘΕΑ-ΚΩΝΣΤΑ 2005)
7 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 45.27
(ΛΙΑΚΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 / ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ, ΑΡΙΑΔΝΗ 2007 / ΠΡΙΝΕΑ, ΜΥΡΣΙΝΗ 2006 / ΝΕΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΝΝΑ 2007)
8 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 45.52
(ΚΟΛΙΟΥ, ΜΕΛΙΝΑ 2005 / ΣΤΥΛΙΟΥ, ΕΛΠΙΔΑ 2007 / ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 / ΜΙΟΒΟΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2006)
9 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 45.68
(ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗ, ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2007 / ΞΑΝΤΕΝΙΔΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 / ΖΟΥΤΗ, ΝΕΦΕΛΗ-ΜΥΡΟΦΟΡΑ 2005 / ΚΟΜΝΗΝΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ 2006)
10 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 46.29
(ΚΟΥΤΖΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΝΑ 2007 / ΚΥΡΑΝΤΩΝΗ, ΤΟΜΑΖΙΝΑ 2006 / ΛΑΓΟΥΔΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 / ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΤΟΥ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005)
11 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑ 46.52
(ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΔΑΝΑΗ 2007 / ΛΙΖΑ, ΠΡΕΓΚΑ 2007 / ΣΕΡΑΦΕΙΜ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 / ΑΠΑΤΣΙΔΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005)
12 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 46.67
(ΖΕΡΒΑΚΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 / ΠΑΛΛΗ, ΒΙΟΛΕΤΑ 2007 / ΚΟΥΜΠΟΥΛΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 / ΚΑΡΑΣΤΑΤΗΡΗ, ΘΕΟΔΩΡΑ ΛΥΓΕΡΗ 2007)
13 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 47.03
(ΡΑΝΤΟΥ, ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 2005 / ΒΟΥΡΤΟΥ, ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ 2006 / ΑΣΑΡΙΩΤΗ, ΣΟΦΙΑ 2006 / ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΛΥΔΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2007)
14 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 47.29
(ΡΟΠΑΙΤΗ, ΣΩΖΙΑ 2005 / ΣΤΑΘΑΚΗ, ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2007 / ΜΑΡΙΝΗ, ΜΑΡΙΑ 2007 / ΚΥΠΡΙΩΤΗ, ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005)
3χ1200μ.
1 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 13,37,08
(ΠΑΠΑΕΥΓΕΝΙΟΥ, ΕΛΕΝΗ 2006 / ΛΥΣΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 / ΛΥΡΟΥ, ΧΡΥΣΑ 2007)
2 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 13,40,94
(ΜΑΡΙΝΗ, ΜΑΡΙΑ 2007 / ΛΑΔΑ, ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2005 / ΣΤΑΘΑΚΗ, ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2007)
3 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 13,58,57
(ΚΑΡΒΕΛΗ, ΣΟΦΙΑ 2006 / ΛΕΜΕΣ, ΝΙΟΒΗ ΚΑΡΜΕΝ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ 2006 / ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ, ΑΝΝΑ 2007)
4 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 14,03,87
(ΞΑΝΤΕΝΙΔΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 / ΡΟΥΛΙΑ, ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΕΛΕΥΘ 2006 / ΡΟΥΛΙΑ, ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΕΛΕΥΘ 2006)

ΜΙΚΤΗ
4χ200μ.

1 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 1,46,65
(ΜΩΡΑΙΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 / ΣΧΙΝΑ, ΣΩΤΗΡΙΑ 2006/ ΒΑΡΕΛΑ, ΜΑΡΙΑ 2006 / ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ, ΚΙΜΩΝ 2005)
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 1,46,79
(ΓΟΥΝΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 / ΚΑΠΝΙΣΤΗ, ΙΩΑΝΝΑ 2006 / ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ, ΜΑΡΙΝΑ 2005 / ΝΤΡΕΚΗΣ, ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2005)
3 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 1,47,10
(ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 / ΑΓΓΕΛΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 / ΣΑΡΑΝΤΙΤΗ, ΛΥΔΙΑ 2006 / ΜΑΡΚΑΡΙΑΝ, ΑΓΓΕΛΟΣ 2006)
4 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1,47,38
(ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ, ΗΛΙΑΣ 2006 / ΚΥΡΑΝΤΩΝΗ, ΤΟΜΑΖΙΝΑ 2006 / ΤΖΑΝΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2005 / ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005)
5 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 1,48,42
(ΝΤΟΥΣΙ, ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 / ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ, ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 / ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2005 / ΠΕΡΑΜΑΝΤΖΗΣ, ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2005)
6 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 1,48,46
(ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 / ΣΕΡΕΜΕΤΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2006 / ΚΟΥΡΑΣΗ, ΕΛΕΝΗ 2005 / ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005)
7 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1,52,07
(ΜΑΡΚΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 / ΛΙΑΠΙΚΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 / ΣΕΝΚΑΛΑ, ΗΒΗ ΦΑΝΗ 2006 / ΣΟΥΒΛΑΚΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006)
8 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1,53,13
(ΤΣΙΚΙΛΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2006 / ΚΟΛΙΑ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 / ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗ, ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 / ΤΟΥΡΛΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ, ΕΚΤΟΡΑΣ 2006)
9 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1,53,68
(ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ, ΠΑΥΛΟΣ 2006 / ΣΤΕΡΓΙΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 / ΚΙΟΥΣΗ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2006 / ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΡΙΟΣ 2005)
10 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 1,54,57
(ΚΑΡΥΩΤΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 / ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ, ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 / ΜΠΑΚΑΛΗ, ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2005 / ΓΙΑΜΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2006)
11ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ 1,57,73
(ΚΟΣΜΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 / ΒΛΑΧΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 / ΜΠΟΖΙΑΡΗ, ΕΛΠΙΝΙΚΗ 2005 / ΣΙΑΜΕΤΑΙ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

80μ
1 ΝΤΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΑΟΛ 9.98 -1.0
2 ΣΤΕΦΑΣ-ΣΓΟΥΡΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 2007 ΑΟΛ 10.05 -1.0
3 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟΛ 10.21 -1.0
4 ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟΛ 10.24 -1.0
5 ΑΛΝΤΟ ΖΝΤΡΑΒΑ 2006 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 10.42 -1.0
150μ
1 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟΛ 17.92 -0,6
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο 18.45 -0,6
3 ΣΕΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΩΝ. 19.25 -0,5
4 ΜΑΝΖΙΕΡΙ ΒΙΚΤΩΡ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΟΦΗ 19.49 -0,6
5 ΔΗΜΗΤΡΟΦ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 19.76 -0,5
1200μ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΟΦΗ 3.53.45
2 ΣΥΜΙΝΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΟΛ 3.55.67
100μ. εμπ.
1 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΠΗΓΑΣΟΣ 15.77 -1,3
200μ. εμπ
1 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2006 ΠΗΓΑΣΟΣ 26.28 0,1
2 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡ 2005 Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠ 27.42 0,1
3 ΖΕΛΙΑΝΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΟΦΗ 28.09 0,1
4 ΣΤΡΙΛΙΓΚΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 28.24 0,1
5 ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΠΗΓΑΣΟΣ 29.37 -0,2
6 ΑΡΜΠΙ ΜΠΕΚΙΟ 2006 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο 30.89 -0,2
7 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2006 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο 31.16 -0,2
2000μ στ.
1 ΤΣΑΛΕΚΟΥ ΑΡΗΣ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠ 6.32.74
2 ΞΥΠΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2005 ΠΗΓΑΣΟΣ 7.24.83
3 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2006 ΠΗΓΑΣΟΣ 7.40.02
Ύψος
1 ΑΓΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΘΛΗΤ .ΑΚΑΔ. 1.63
Επί κοντώ
1 ΧΑΛΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 ΑΘΛΗ. ΑΚΑΔ 2.90
Μήκος
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 ΟΦΗ 6.52
Τετραπλούν
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 ΟΦΗ 15.75
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο 14.78
3 ΡΟΥΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΟΛ 13.81
Σφαίρα
1 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΟΦΗ 13.00
2 ΓΙΩΡΓΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο 11.21
Δίσκος
1 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΟΦΗ 48.55
Σφύρα
1 ΤΡΥΠΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΟΦΗ 50.08
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2006 Γ. Ε.Η. 37.00
Ακόντιο
1 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 32.74
4χ80μ.
1 ΑΟΛ 37.99
(ΣΤΕΦΑΣ-ΣΓΟΥΡΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ, ΝΤΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3χ1200μ.
1 ΟΦΗ 14:10.34
(ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80μ.
1 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006 Γ.Ε.Η. 10.72 -1,01
2 ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΟΦΗ 11.05 -1,01
3 ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2007 ΟΦΗ 11.50 -1,01
4 ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2007 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο 11.84 -1,01
5 ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11.87 -0,80
6 ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ 2007 ΠΗΓΑΣΟΣ 12.00 -1,01
150μ.
1 ΣΤΡΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2005 Σ.Μ.Κ. 20.49 -0,7
2 ΚΙΟΚΑΪ ΝΙΚΗ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 20.59 -0,7
3 ΚΟΥΤΣΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2007 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 20.72 -0,1
4 ΚΡΑΣΑΔΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2007 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 21.07 -0,1
5 ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΟΦΗ 21.11 -0,7
6 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 21.14 -0,7
7 ΜΥΦΤΑΡΙ ΚΛΕΑΝΑ 2007 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 21.19 -0,3
8 ΠΛΑΓΙΩΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2007 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 21.81 -0,1
9 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 2005 ΟΦΗ 22.04 -0,7
10 ΒΕΖΥΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2006 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο 22.08 -0,7
1200μ.
1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΟΦΗ 3.59.02
2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΦΗ 3.59.37
3 ΜΑΡΝΕΛΛΟΥ ΝΙΚΗ 2005 Γ.Ε.Η. 4.02.20
4 ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΟΦΗ 4.18.79
5 ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 Σ.Μ.Κ. 4.46.10
3000μ.
1 ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΟΦΗ 11.08.17
2 ΒΑΡΔΑ ΔΑΦΝΗ 2006 ΑΟΛ 11.30.99
3 ΤΡΙΓΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΠΗΓΑΣΟΣ 13.49.27
80μ. εμπ.
1 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑ ΜΕΛΙΝΑ 2006 ΟΦΗ 13.80 -1.2
200μ. εμπ.
1 ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006  ΓΑΣ ΠΕΡΜΑΤΟΣ 31.14 -1.0
2 ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2005  ΠΗΓΑΣΟΣ 31.96 -1.0
3 ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2005 Γ.Ε.Η. 32.94 -1.0
4 ΤΣΙΝΑΡΗ ΒΑΛΙΑ 2005 ΑΟΛ 33.31 -0.6
2000μ. στ.
1 ΒΡΑΒΟΡΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 8.03.02
2 ΤΟΥΤΣΙ ΕΒΑ 2006  ΟΦΗ 8.13.14
3 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΟΦΗ 8.28.62
Ύψος
1 ΜΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007  ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1.51
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 ΠΗΓΑΣΟΣ 1.48
3 ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006  ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1.48
4 ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1.44
5 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2005  ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛ. 1.35
6 ΜΥΡΩΝΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2007  ΠΗΓΑΣΟΣ 1.30
Μήκος
1 ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΟΦΗ 5.28
2 ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ ΜΑΙΡΗ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 5.15
3 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑ ΜΕΛΙΝΑ 2006 ΟΦΗ 5.12
4 ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 4.89
5 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ ΒΑΣΩ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.86
6 ΣΑΛΑ ΛΟΡΕΝΑ 2006 ΟΦΗ 4.82
7 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.79
8 ΚΟΤΣΙ ΜΙΚΑΕΛΑ 2006 ΟΦΗ 4.72
9 ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.45
10 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 Γ.Ε.Η. 4.36
11 ΚΑΖΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΑΟΛ 4.35
Τετραπλούν
1 ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005  ΟΦΗ 13.49
2 ΚΙΟΚΑΙ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006  ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 13.04
3 ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ ΜΑΙΡΗ 2005  ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 12.89
4 ΣΑΛΑ ΛΟΡΕΝΑ 2006 ΟΦΗ 12.53
5 ΚΟΤΣΙ ΜΙΚΑΕΛΑ 2006  ΟΦΗ 12.25
6 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 12.12
7 ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2005  ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 12.02
8 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ ΒΑΣΩ 2005  ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11.98
9 ΑΡΧΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 2006 ΑΟΛ 11.78
10 ΘΕΟΧΑΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2006  Γ.Ε.Η 11.58
Σφαίρα
1 ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 375322 ΠΗΓΑΣΟΣ 11.10
2 ΤΟΧΤΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 362337 ΟΦΗ 9.76
3 ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 370279 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 9.60
Δίσκος
1 ΤΟΧΤΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 362337 ΟΦΗ 32.70
2 ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 374896 Σ.Μ.Κ. 27.47
3 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 366631 Γ.Ε.Η. 25.78
4 ΠΡΟΓΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 391023 ΟΦΗ 22.85
Σφύρα
1 ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 375322 ΠΗΓΑΣΟΣ 45.82
2 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 366631 Γ.Ε.Η. 37.84
3 ΚΟΒΑΤΖΗ 2007 378109 ΠΗΓΑΣΟΣ 35.89
4 ΚΟΣΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 392181 Γ.Ε.Η. 29.18
Ακόντιο
1 ΤΟΠΙ ΜΑΡΙΝΑ 2006 344901 Σ.Μ.Κ. 34.46
2 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΑΝΑΗ 2006 357780 ΠΗΓΑΣΟΣ 34.10
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 384832 Γ.Ε.Η. 32.43
4 ΠΑΡΗΓΟΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2007 370377 ΠΗΓΑΣΟΣ 26.57
4χ80μ.
1 ΟΦΗ 44.15
(ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ, ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ, ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ, ΚΑΓΙΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ)
2 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 44.21
(ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΝΗ, ΜΥΦΤΑΡΙ ΚΛΕΑΝΑ, ΠΛΑΓΙΩΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ, ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ)
3 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 44.47
(ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ, ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ, ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ)
4 Γ.Ε.Η. 44.99
(ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΘΕΟΧΑΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ, ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ, ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ)
5 ΑΟΛ 46.52
(ΚΑΖΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, ΚΤΕΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ, ΦΑΙΤΟΥ ΕΥΣΕΒΕΙΑ, ΑΡΧΟΥ ΑΜΑΛΙΑ)
3χ1200μ.
1 ΟΦΗ 13.58.49
(ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, ΤΟΥΤΣΙ ΕΒΑ, ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ))
2 ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 14.28.12
(ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΠΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΟΥΒΑΡΤΑ ΣΟΦΙΑ)

ΜΙΚΤΗ
4Χ200μ

1 ΟΦΗ 1:46.57
(ΖΕΛΙΑΝΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΜΑΝΖΙΕΡΙ ΒΙΚΤΩΡ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
2 ΠΗΓΑΣΟΣ 1:53.37
(ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΚΑΡΑΤΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ, ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ, ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ)
3 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο 1.56.26
(ΑΡΜΠΙ ΜΠΕΚΙΟ, ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΦΗ, ΒΕΖΥΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ, ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
4 ΑΟΛ 1.56.42
(ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΙΝΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΒΙΟΛΕΤΗ ΖΩΗ, ΡΟΥΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.57.21
(ΣΚΟΥΛΗΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΠΡΙΝΕΑ ΕΛΕΝΗ, ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ, ΑΛΝΤΟ ΖΝΤΡΑΒΑ)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

80Μ
1 ΜΗΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9,55 0,5
2 ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10,24 0,5
3 ΚΛΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10,50 1,5
4 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 10,59 0,5
5 ΣΗΦΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 10,72 1,5
6 ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10,82 1,5
7 ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΣ 2006 Γ.Σ. ΝΕΑΡΧΟΣ 10,84 0,5
150Μ
1 ΜΑΛΙΧΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 18,40 -0,6
2 ΕΥΘΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 19,43 -0,6
3 ΖΩΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 19,63 0,0
4 ΖΜΑΛΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 19,89 -0,6
5 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 20,01 0,0
1200Μ
1 ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ 2006 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 3:59.91
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 4:00.17
3 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 4:20.85
200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΛΙΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27,45 0,4
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ
1 ΤΑΡΛΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 Γ.Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1,67
2 ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1,50
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4κ)
1 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15,04
2 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 12,04
3 ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 10,97
4 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2006 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 10,66
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1κ)
1 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2005 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 48,60
2 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 35,40
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (4κ)
1 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2005 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 63,08
2 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 60,69
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (600γρ)
1 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 45,23
2 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 44,83
4Χ80Μ
1 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 38,36
(ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ Α.-ΖΩΗΣ Ι.-ΜΑΛΙΧΟΥΤΗΣ Β.-ΜΗΛΙΟΣ Β.)
2 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 40,63
(ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ Ε.-ΕΥΘΥΜΑΚΗΣ Ι.-ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΣΤ.-ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓ.)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80Μ
1 ΣΑΜΠΑΝΗ ΒΕΤΑ 2005 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11,01 0,1
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11,10 0,1
3 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΘΕΑΝΩ 2007 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11,31 0,1
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2006 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 11,34 0,7
5 ΧΑΣΙΩΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2007 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11,48 0,7
6 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2006 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11,50 -0,3
7 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 11,62 -0,3
8 ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2007 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11,73 -0,3
9 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 11,73 -0,3
10 ΣΥΚΑΜΙΑ ΣΤΕΛΑ 2007 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 11,77 -0,3
11 ΣΚΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2007 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11,86 -0,3
150Μ
1 ΠΑΥΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 2007 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 20,75 0,0
2 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ 2007 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 21,23 0,4
3 ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 2007 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 21,36 0,4
4 ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2007 ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 21,63 0,0
5 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 Γ.Σ. ΝΕΑΡΧΟΣ 21,67 0,0
6 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΘΑ ΣΟΦ 2006 ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 22,15 0,0
7 ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2007 Γ.Σ. ΝΕΑΡΧΟΣ 22,16 0,4
8 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 22,35 0,0
9 ΓΥΠΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 22,43 0,4
1200Μ
1 ΓΚΟΥΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 Γ.Σ.ΕΛ, ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4:10.70
2 ΣΑΡΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4:20.52
3 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4:21.66
4 ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2007 Γ.Σ.ΕΛ, ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4:22.08
5 ΣΥΜΠΟΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 4:24.08
6 ΚΑΝΕΛΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ 2007 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 4:32.00
3000Μ
1 ΣΤΑΜΑΤΕΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 13.45.32
80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΚΑΡΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13,28 0,0
2 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2006 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13,55 0,0
200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 32,47 0,4
2 ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 33,22 0,4
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ
1 ΑΝΓΙΝΟ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 Γ.Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1,56
2 ΣΟΛΙΔΑΚΗ ΔΑΝΑΗ 2007 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 1,48
3 ΤΣΩΤΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2007 Γ.Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1,30
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 Γ.Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2,70
2 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 Γ.Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2,30
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2007 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4,37 1,7
ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΎΝ
1 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 11,86 -1,0
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)
1 ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 9,26
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΜΠΟΝΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 30,87
2 ΚΙΜΙΩΝΗ ΝΙΚΗ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28,97
3 ΚΑΡΑΓΚΕΖΙΔΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28,33
4 ΦΑΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25,00
5 ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 22,77
6 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2007 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22,22
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (3κ)
1 TZΑΤΖΙΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 61,05
2 ΧΕΙΛΟΥΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2005 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 48,59
3 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2006 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46,03
4 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2006 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 42,13
5 ΠΟΛΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ –ΚΥΡΙΑΚΗ 2007 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 40,51
6 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΑ 2007 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 36,27
7 ΑΜΑΛΙΑ ΜΟΝΙ 2007 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33,98
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (500γρ)
1 ΦΑΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 31,84
2 ΤΕΟΝΤΟΣΙΟΥ ΜΙΝΟΝΤΟΡΑ 2006 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 29,44
3 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 24,70
4χ80Μ
1 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 42,98
(ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΚΑΛ.-ΣΑΜΠΑΝΗ ΒΕΝ.-ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖ.-ΚΑΡΑΚΗ ΜΙΧ.)
2 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 44,13
(ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡ.-ΠΑΥΛΑΚΗ ΕΛΠ-ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ Γ.-ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΘΑΛ.)
3 ΚΥΔΩΝ 44,92
(ΣΚΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘ.-ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΣΤ.-ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗ ΑΡΓ.-ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΝΕΦ.)
4 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 45,39
(ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡ.-ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΓΓ.-ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΝΑΤ.-ΣΥΚΑΜΙΑ ΑΤΥΛ.)
5 ΕΦΑ ΘΗΣΕΥΣ 45,63
(ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΑΘ,-ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗ ΒΑΣ.-ΦΡΑΓΚΑΚΓ ΣΟΦ.-ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΥ Γ.)
3Χ1200Μ
1 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13:37.05
(ΠΑΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΣΙΛΙΔΗ ΕΛΙΣ.-ΠΕΤΡΑΚΗ ΙΦΙΓ.)

MIKTH
4Χ200Μ

1 ΚΛΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛ.-ΧΑΣΙΩΤΗ ΛΑΜΠΡ-ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΑΓΓ.-ΛΙΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1:51.74
2 ΣΗΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡ.-ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΒΑΣ.-ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΚΑΤΕΡ.-ΚΟΥΣΜΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 1:57.22

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

80Μ 
1 ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2005 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 9”78 +2.3
2 ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10”04 +2.3
3 ΣΥΡΙΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10”21 +0.6
4 ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2007 ΟΦΚΑ ”ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 10”67 +0.6
150Μ
1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 17”57 +1.4
2 ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 19”00 +0.6
3 ΚΑΛΥΜΙΑΛΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2006 Γ.Σ. Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 19”25 +0.6
4 ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 19”59 +1.4
5 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 19”68 +1.4
6 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 20”01 +1.4
1200Μ
1 ΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 3’40”54
2 ΔΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 3’55”80
3 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 4’06”57
200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 
1 ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 30”92 +1.4
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.40
2 ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.00
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
1 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 6.45 Ν/Α
2 ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 5.13 Ν/Α
ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 15.57 Ν/Α
3 ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 13.65 Ν/Α
4 ΣΥΡΙΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.56 Ν/Α
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΠΛΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 12.40

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80Μ
1 ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 Γ.Σ. Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 10”68 +0.3
2 ΛΕΛΕΚΗ ΜΑΡΙΑ 2007 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 11”39 +0.3
3 ΧΑΣΜΟΥΤΖΑ ΤΖΕΝΙΣΑ 2007 Α.Σ.Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 11”66 +2.5
4 ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ 2006 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 11”69 +0.5
5 ΚΟΥΓΚΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 11”73 +2.5
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΤΑΜΠΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΛΙΚΗ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 11”82 +1.3
7 ΑΦΑΝΤΕΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 2005 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11”99 +2.5
150Μ
1 ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 20”52 -0.3
2 ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 21”54 +1.4
3 ΖΑΓΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2007 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21”90 +1.4
4 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 22”21 +1.4
5 ΤΙΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 22”27 -0.3
6 ΠΟΛΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 22”48 -0.3
1200Μ
1 ΝΙΤΑ ΔΕΝΙΑ 2005 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4’38”51
2 ΓΙΑΝΝΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 4’38”86
3 ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΣΕΒΑΣΤΗ 2007 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 4’38”87
4 ΣΚΟΥΛΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 4’39”57
3000Μ
1 ΨΩΜΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 13’05”30
2000Μ Φ.Ε.
1 ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 8’01”04
2 ΚΑΖΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 8’47”12
80 ΕΜΠ.
1 ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ (ΣΙΣΣΥ) 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13”62 Ν/Α
2 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 14”62 Ν/Α
3 ΦΑΡΜΑΚΙΔΟΥ ΖΩΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ 2006 ΟΦΚΑ ”ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 15”33 Ν/Α
4 ΜΑΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 ΟΦΚΑ ”ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 15”74 Ν/Α
200 ΕΜΠ.
1 ΜΑΓΟΥ ΛΥΔΙΑ 2006 ΟΦΚΑ ”ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 31”27 +1.1
5000Μ ΒΑΔΗΝ
1 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 34’27”74
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 
1 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.40
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.20
3 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΜΥΡΣΙΝΗ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.20
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 
1 ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 4.85 Ν/Α
2 ΜΑΓΟΥ ΛΥΔΙΑ 2006 ΟΦΚΑ ”ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 4.60 Ν/Α
ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 
1 ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006 Α.Σ.Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 11.75 Ν/Α
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 9.12
2 ΣΚΥΛΛΑ ΑΝΝΑ 2007 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 8.51
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 26.58
2 ΣΚΥΛΛΑ ΝΟΜΙΚΗ 2007 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 23.70
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΠΟΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 46.93
2 ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 43.95
3 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 2005 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 38.63
4 ΠΕΤΕΙΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ-ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 37.29
5 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 36.72
6 ΚΥΡΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 34.01
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 38.70
2 ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 34.75
3 ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 33.80
4 ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΣΑΒΒΙΝΑ-ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 32.60
4Χ80Μ
1 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 45’01
(ΒΑΡΒΑΡΗ ΣΑΒΒΙΝΑ 2006, ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 2006, ΛΕΛΕΚΗ ΜΑΡΙΑ 2007, ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΣΑΒΒΙΝΑ-ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2005)
3Χ1200Μ
1 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 13’48”07
(ΣΚΟΥΡΜΑΛΛΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ 2007, ΓΙΑΛΛΟΥΣΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ 2007, ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ 2006)

ΜΙΚΤΗ 
4Χ200Μ
1 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 1’51”22
(ΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000, ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006, ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

80Μ.
1 ΦΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 10.35
150Μ.
1 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 19.57
2 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 19.94
1200Μ.
1 ΠΙΠΙΝΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2007 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 4.06.92
200Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 25.51
2000Μ.Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΠΑΪΔΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 7.15.23
5000Μ.ΒΑΔΗΝ
1 ΜΠΟΡΟΖΑΝ ΓΚΕΟΡΓΚΕ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 29.42.03
ΥΨΟΣ
1 ΓΕΟΜΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.59
2 ΠΑΠΑΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.55
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΣΟΥΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 13.37
2 ΜΑΛΛΕΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2005 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 12.06
3 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.45
4 ΝΕΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10.82
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΜΑΛΛΕΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2005 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 49.64
2 ΣΟΥΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 42.22
3 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 38.93

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80M
1 ΝΕΑΜΩΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 10.68
2 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.82
3 ΣΚΛΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 11.85
4 ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 12.00
150M
1 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 20.29
2 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 21.08
3 ΚΑΛΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 21.48
1200Μ
1 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.56.99
2 ΖΗΡΙΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4.11.71
3 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.21.55
4 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2007 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.44.63
80Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΜΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 14.71
200Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 32.04
ΥΨΟΣ
1 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΥΠΑΤΙΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 1.56
2 ΦΟΥΤΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.51
ΜΗΚΟΣ
1 ΝΕΑΜOΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 5.17
2 ΜΑΝΑΛΟ ΤΖΑΪΡΑ ΡΑΙΑΝΙ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 5.1
3 ΜΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 4.63
4 ΚΑΛΑΜΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4.63
5 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΥΠΑΤΙΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 4.40
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ
1 ΜΑΝΑΛΟ ΤΖΑΪΡΑ ΡΑΙΑΝΙ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 12.53
2 ΚΑΛΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 12.17
3 ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 12.03
4 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.64
5 ΦΟΥΤΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.60
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΤΣΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 10.46
2 ΓΡΑΒΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 9.60
3 ΙΣΟΥΦΑΪ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.15
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΤΣΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 23.52
4Χ80Μ.
1 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 45.06
(ΖΗΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 2006, ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2006, ΛΙΓΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2006, ΚΑΛΑΜΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006)
2 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 46.44
(ΚΟΝΤΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 2007, ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2007, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007, ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006)

ΜΙΚΤΗ
4Χ200
1 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.51.37
(ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005, ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005, ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2006)
2 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.52.44
(ΦΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006, ΚΑΠΕΛΛΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2005, ΛΙΓΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2006, ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

1200 Μ
1 ΤΣΕΛΑ ΣΑΡΜΠΕΛ 2007 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 4’00”5
2 ΖΟΥΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΡΑΦΑΗΛ 2006 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ (εκτός ομίλου) 4’01”4
3000 Μ
1 ΒΑΛΙΟΝΤΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 10’57”8
100 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 14”3
2000 Μ Φ.Ε.
1 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 6’56”3
ΥΨΟΣ
1 ΤΣΑΠΩΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2007 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 1.50
ΜΗΚΟΣ
1 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 5.60
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΛΙΚΑΪ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 11.86
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΛΙΚΑΪ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 41.07

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80 Μ
1 ΑΜΜΠΡΟΥΣ ΚΑΡΙΝΑ-ΝΤΕΝΙΣΑ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 11”1
2 ΒΟΣΔΟΓΑΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2006 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 11’5
150 Μ
1 ΒΑΛΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 20”6
2 ΛΗΜΝΑΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 2006 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 21”0
3 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 21”4
4 ΦΛΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΙΩΑΝ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 21”6
5 ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 22”0
1200 Μ
1 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΣΟΥΛ 2007 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤ. 4’05”8
3000 Μ
1 ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤ. 11’55”6
2 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ-ΣΕΚΕΡΗ ΑΙΚΑΤ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤ. 12’58”2
2000 Μ Φ.Ε.
1 ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 8’41”0
5000 Μ ΒΑΔΗΝ
1 ΔΑΛΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ-ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 31’00”1
ΥΨΟΣ
1 ΛΗΜΝΑΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 2006 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 1.30
ΜΗΚΟΣ
1 ΜΑΛΑΠΑΣΧΑ ΑΡΙΑΔΝΗ – ΓΑΒΡ. 2007 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. 4.76
2 ΑΜΜΠΡΟΥΣ ΚΑΡΙΝΑ-ΝΤΕΝΙΣΑ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 4.38
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤΙΛ. 9.87
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ80 Μ
1 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ. 45.1
(ΒΑΛΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΦΛΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΙΩΑΝ 2006, ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 2006, ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 2006)
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 3 Χ 1200 Μ
1 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 14’25”1
(ΚΑΛΑΤΖΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005, ΨΑΡΙΑΝΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 2007, ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 2007)

-> Αποτελέσματα

Βαθμολογήθηκαν:

ΑΓΟΡΙΑ

80 Μ
1 ΜΟΥΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 Α.Ε.ΛΗΜΝΟΥ 10”0
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 2005 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑ 10”4
3 ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΑΡΗΣ 2006 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑ 10”5
150 Μ
1 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 Α.Ε.ΛΗΜΝΟΥ 19”7
2 ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΤΗΣ ΧΑΡΗΣ 2006 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑ 19”8
1200 Μ
1 HAMMONDS V CLIFFORD DAN 2006 Α.Ε.ΛΗΜΝΟΥ 3’49”3
ΥΨΟΣ
1 ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΑΡΗΣ 2006 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑ 1.55
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΧΛΑΧΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑ 12.27
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΧΛΑΧΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑ 35.23
4Χ80Μ
1 Α.Ε.ΛΗΜΝΟΥ 40”3
(ΜΟΥΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005, ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006, HAMMONDS V CLIFFORD DAN 2006)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80 Μ
1 ΜΟΥΧΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 Α.Ε.ΛΗΜΝΟΥ 11”4
150 Μ
1 ΛΑΓΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2005 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑ 21”6
1200 Μ
1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 Α.Ε.ΛΗΜΝΟΥ 4’42”0
80 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΠΑΠΑΜΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 Α.Ε.ΛΗΜΝΟΥ 14”5
5000 Μ ΒΑΔΗΝ
1 ΜΠΙΜΠΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 Α.Ε.ΛΗΜΝΟΥ 33’03”0
2 ΣΟΥΣΑΛΗ ΒΙΒΗ 2006 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑ 36’52”7
ΥΨΟΣ
1 ΠΑΠΑΜΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 Α.Ε.ΛΗΜΝΟΥ 1.51
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΨΥΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑ 12.13
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΨΥΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑ 25.94
4Χ80 Μ
1 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΥ 46΄΄3
(ΣΑΜΨΩΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜ. 2006, ΜΟΥΤΑΦΗ ΝΑΥΣΙΚΑ 2006, ΜΟΥΧΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007)
2 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ 46”7
(ΛΑΓΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2005, ΒΕΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005, ΑΝΙΤΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006, ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 2006)
3 Χ 1200 Μ
1 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΥ 17’18΄΄7
(ΜΠΙΜΠΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005, ΑΓΑΛΙΑΝΟΥ ΟΛΓΑ 2006, ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006)

Ευχαριστούμε ιδιαίτερα τις ΕΑΣ Πειραιά, Κρήτης, Λέσβου, Β.Πελοποννήσου, Δυτ.Μακεδονίας, Δωδεκανήσων για την ενημέρωση.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here