10.000μ. Α/Γ

(επίσημα αποτελέσματα από photofinish)

Ελίτ

A

  1. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1997 (ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 29:54.45
  2. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 (ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 30:25.14
  3. ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ 1982 (ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ) 31:35.13
  4. ΤΟΦΗ ΓΙΩΡΓΟΣ 1991 [CYP] 31:58.69
  5. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 (ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ) 32:30.97
  6. ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 1999 (ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ) 32:38.59
  7. VINOGRADOV EGOR 1980 [RUS] 32:51.64
  8. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 (Α.Ο. ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 33:19.02
  9. ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 (ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ) 33:30.04
  10. ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1994 (Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ) 33:37.37
  11. ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1987 (Α.Ο. ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 34:16.85
  12. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2001 (ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) 36:33.86
  13. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 (ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) 36:35.66
  • ΞΕΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1984 (ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ) DNF
  • ΑΣΣΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 (ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ) DNF
  • ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1984 (ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ) DNF
  • ΡΟΥΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1991 (Α.Ο. ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) DNF
  • ΒΟΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 (ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ) DNF

Γ

  1. ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 (ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ) 34:18.69
  2. ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1994 (ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ) 35:06.17
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 (ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ) 35:49.43
  4. ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 1997 (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ) 35:57.79
  5. ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ 1994 (ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ) 37:48.89
  6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1994 (ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ) 37:51.35
  7. ΔΑΓΚΛΗ-ΠΑΓΚΟΤΟ ΦΩΤΕΙΝΗ 1985 (ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ) 38:35.34
  8. ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 (ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) 38:59.51
  9. ΜΙΣΥΡΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2005 (ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ) 38:59.67
  10. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1992 (ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ) 39:54.72
  11. ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 1995 (ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ) 41:26.80
  12. ΒΑΣΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1994 (ΥΔΡΙΑ) 42:35.34
  • ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ 1989 (ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ) DNF
  • ΑΙΒΑΛΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 1996 (ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ) DNF

άλλες σειρές ( * = non compliant shoe )

Α

  1. ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1990 32:09.30 *
  2. ΤΟΥΣΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 33:40.13 *
  3. ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 33:56.87
  4. ΜΠΟΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1982 34:17.17 *
  5. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 34:38.87
  6. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1982 34:47.36 *
  7. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 34:47.88 *
  8. ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1998 34:49.60
  9. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 35:00.36
  10. ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 35:02.77
  11. ΘΥΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1986 35:08.11
  12. ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1987 35:10.24 *
  13. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1996 35:11.86
  14. ΣΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1981 35:13.36
  15. ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1988 35:21.34 *
  16. ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1979 35:25.36 *
  17. ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΑΓΑΜΕΜΝ 1966 35:27.49
  18. ΔΑΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1984 35:37.79
  19. ΔΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 35:40.35
  20. ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 2003 35.42.86
  21. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1993 35:43.18
  22. ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 35:45.09 *
  23. ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 35:57.85
  24. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΗΣ 1995 36:08.88
  25. ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 36:09.59
  26. ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 1980 36:20.35
  27. ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1989 36:29.60
  28. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1974 36:35.69 *
  29. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 36:38.41 *
  30. ΧΑΡΙΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989 36:43.10
  31. ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1968 36:49.35
  32. ΑΓΑΠΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 36:55.34
  33. ΜΠΑΝΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1970 36:57.35
  34. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1973 37:01.23
  35. ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ 1996 37:02.51 *
  36. ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1986 37:05.79
  37. ΔΑΜΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 1982 37:19.94
  38. ΚΑΤΣΙΚΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1986 37:30.31
  39. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1982 37:35.01
  40. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 37:41.74
  41. ΚΑΠΙΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1978 37:44.68
  42. ΦΙΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1970 37:56.86

Γ (σε μεικτές σειρές)

  1. ΚΟΚΚΟΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 39:13.27 *
  2. ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 39:23.33 *
  3. ΚΑΤΣΙΜΑΝΤΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΗ 1984 42:16.00
  4. ΤΖΩΤΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1986 42:45.80 *
  5. ΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1995 43:23.29
  6. ΦΟΥΡΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2000 43:37.55
  7. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 1980 43:48.49
  8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΑ 1978 43:52.56
  9. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 1981 44:15.88

2000μ. Κ16

Α

1 ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΣΑΚΑ 5:43.38
2 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2007 ΣΑΚΑ 5:59.55
3 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 6:15.97
4 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΣΑΚΑ 6:20.08
5 ΣΑΡΑΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 6:22.19
6 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2008 Ο.Α. ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 6:27.59
7 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:42.73
8 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2006 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 6:44.94
9 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 6:54.84
10 ΑΡΜΑΟΣ ΠΑΡΑΣ 2008 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 6:58.00
11 ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2009 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 6:58.17
12 ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2007 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7:02.76
13 ΤΣΟΠΑΝΕΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2006 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 7:04.92
14 ΑΛΕΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2008 ΣΑΚΑ 7:23.03
15 ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑΣ ΔΑΝΙΗΛ 2008 ΣΑΚΑ 7:23.37
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2009 ΣΑΚΑ 7:36.83
17 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2007 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7:37.14
18 ΝΕΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2009 ΣΑΚΑ 7:47.60
19 ΓΚΙΟΚΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ 2009 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 7:47.65

Κ

1 ΦΛΟΥΤΑΚΟΥ ΝΕΛΛΥ 2007 ΣΑΚΑ 6:32.01
2 ΚΑΙΣΑΚΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 2007 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 7:03.08
3 ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2008 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7:12.09
4 ΔΑΜΗΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 7:16.37
5 ΣΠΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2009 ΣΑΚΑ 7:17.35
6 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2009 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7:27.33
7 ΠΑΠΑΣΠΥΡΙΔΗ ΛΥΔΙΑ 2009 ΣΑΚΑ 7:29.16
8 ΑΡΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2008 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 7:43.52
9 ΔΑΜΗΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2008 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 7:45.07
10 ΝΕΓΚΑ ΜΑΓΙΑ 2007 ΣΑΚΑ 7:51.02
11 ΣΤΙΓΚΑ ΜΑΓΙΑ 2009 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7:57.56
12 ΣΤΙΓΚΑ ΛΟΥΑΝΑ 2008 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7:59.63
13 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 2007 ΣΑΚΑ 8:20.02
14 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΗΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΣΑΚΑ 8:27.90
x ΜΩΡΑΙΤΙΝΗ ΝΕΦΕΛΗ 2009 ΣΑΚΑ DNF

εκτός συναγωνισμού:

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ 6:30.76

Προηγούμενο άρθροΤο πρόγραμμα αξιοποίησης των Ολυμπιακών εγκαταστάσεων
Επόμενο άρθροΤο καλεντάρι του 2023

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ