ΥΨΟΣ

Α

1 Fabian DELRYD 1996 ·   SWE 2.18
2 Adónios MÉRLOS 1999 ·   GRE 2.18
3 Antrea MITA 2005 ·   GRE 2.15
4 Vasilios CONSTANTINOU 1992 ·   CYP 2.15
5 Massimiliano LUIU 2002 ·   ITA 2.10
6 Georgios MANOLOPOULOS 2005 ·   GRE 2.05
6 Melwin LYCKE-HOLM 2004 ·   SWE 2.05
8 Arvid RYBERG 1998 ·   SWE 2.00
9 Iasonas ROUSSOS-PAPADATOS 2004 ·   GRE 1.80

Γ

1 Panayióta DÓSI 2001 ·   GRE 1.84
2 Bianca SALMING 1998 ·   SWE 1.84
3 Nikoleta MICHAILIDOU 2006 ·   GRE 1.75

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Α

1 Antonios SANTAS 2001  · GRE 4.85
2 Stylianos SKORDILIS 2002 ·   GRE 4.55
χ Ioannis NTOUROS 2003 ·   GRE NM
χ Andreas KAZAMIAS 2001 ·   CYP NM
χ Dimitrios TSIMPOUKIS 2004 ·   GRE NM
χ Georgios PAPANASTASIOU 2004 ·   GRE NM

Γ

1 Eleni-Klaoudia POLAK 1996 ·   GRE 4.30
2 Demet PARLAK 1996 ·  TUR 4.15
3 Alina-Amalia FLOROU-DIMITRIADOU 2004 ·   GRE 4.05
4 Iliana TRIANTAFYLLOU 2002 ·   GRE 3.95
5 Elyssia KENSHOLE 2003 ·   AUS 3.80
6 Markella-Theopoula THEODORIDOU 1999 ·   GRE 3.30
x Spiridoula-Ioanna TSIALTA 2006 ·   GRE NM
x Nikoleta KYRIAKOPOULOU 1986 ·   GRE NM

ΜΗΚΟΣ

Α

1 Murali SREESHANKAR 1999 ·   IND 8.18 (+0.6)
2 Jeswin Aldrin JOHNSON 2001 ·   IND 7.85 (+0.5)
3 Jalen RUCKER 1997 ·   AUS 7.80 (+0.4)
4 Andreas TRAJKOVSKI 1993 ·   MKD 7.79 (+0.9)
5 Nikolaos STAMATONIKOLOS 2003 ·   GRE 7.71 (+1.3)
6 Erwan KONATE 2003 ·   FRA 7.69 (+1.0)
7 Jules POMMERY 2001 ·   FRA 7.67 (-1.2)
8 Andreas ANTONAKOPOULOS 2003 ·   GRE 7.43 (+0.9)
9 Ishay IFRAIMOV 1997 ·   ISR 7.39 (+1.1)
10 Theodoros SKOUROS 2002 ·   GRE 7.38 (0.0)
11 Strahinja JOVANCEVIC 1993 ·   SRB 7.36 (-1.0)
12 Aristeidis ZACHAROPOULOS 2004 ·   GRE 6.75 (-2.3)

Γ

1 Larissa IAPICHINO 2002 ·   ITA 6.83 (-1.8)
2 Khaddi SAGNIA 1994 ·   SWE 6.61 (+0.4)
3 Alina ROTARU-KOTTMANN 1993 ·   ROU 6.51 (-1.1)
4 Petra BÁNHIDI-FARKAS 1999 ·   HUN 6.39 (-1.0)
5 Filippa KVITEN (-FOTOPOULOU) 1996 ·   CYP 6.39 (-0.4)
6 Maelly DALMAT 2001 ·   FRA 6.21 (-0.4)
7 Natalia BESI 1997 ·   GRE 6.08 (-0.2)
8 Anastasia SARLANI 1999 ·   GRE 6.06 (+1.0)
9 Andriana GKOGKA 2003 ·   GRE 5.84 (-1.0)
10 Maria STEFANOPOULOU 1999 ·   GRE 5.82 (-1.5)
11 Maude LEVEILLE 1995 ·   CAN 5.37 (+1.0)

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Α

1 Jordan LINDINGER-ASAMOAH 2003 ·   AUT 15.53 (-0.4)
2 Dimitrios KOUTSIKAS 2000 ·   GRE 15.36 (+0.1)
3 Ioannis GKARTSIOS 2006 ·   GRE 14.89 (+0.7)
4 Dimitrios AFTHINOS 2000 ·   GRE 14.84 (-0.5)
5 Gustav TARTU 2002 ·   SWE 14.56 (+0.5)
6 Alexandros ATHANASIOU 1988 ·   GRE 14.36 (+0.5)
7 Andreas STAMATONIKOLOS 2003 ·   GRE 13.93 (+0.5)

Γ

1 Tori FRANKLIN 1992 ·   USA 14.13 (0.0)
2 Oxana KORENEVA 1992 ·   GRE 13.71 (-0.5)
3 Diana ZAGAINOVA 1997 ·   LTU 13.66 (-1.0)
4 Maria PURTSA 1995 ·   GER 13.36 (-0.5)
5 Rebecka ABRAHAMSSON 1994 ·   SWE 12.95 (-1.2)
6 Sotiria RAPTI 2003 ·   GRE 12.82 (+1.1)
7 Vasiliki VALERI 2003 ·   GRE 12.65 (+0.5)
8 Melina ZARAGKA 2007 ·   GRE 12.65 (+1.6)
9 Konstantina ROMAIOU 1997 ·   GRE 12.57 (+0.9)
10 Athina TZIANTZOULI 2005 ·   GRE 12.04 (+1.2)
11 Klelia-Kalliopi VENTOURI 2004 ·   GRE 11.87 (+0.6)

Προηγούμενο άρθροΑλλαγές σε κανονισμούς πρόκρισης, κατανομής και συμμετοχής
Επόμενο άρθροαγώνες ρίψεων “Ι.Φραγγογλου” (Σέρρες) 24.5.2023

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ