1η ημερα πρωι

100μ Α πρ
16 255 SEITANIDIS Pantelis GRE 8 11.29 Q
19 247 GONIDELLIS Georgios GRE 5 11.36
26 138 DALITIS Stefanos CYP 4 11.98

400μ Α πρ
5 146 MENELAOU Riginos CYP 4 49.20
11 257 SYMISAKAKIS Eleftherios GRE 6 50.50

Σφυρα Α τελικος
1 384 AHMAD Amer Ahmad QAT 7 69.60
2 214 BIGOT Quentin FRA 9 69.31
3 149 POURSANIDIS Alexandros CYP 1 68.76 SB
4 392 KOROTOVSKIY Evgeny RUS 6 68.55
5 416 HIZARDERE Tolga TUR 12 67.36
6 256 SIAKOULIS Vasileios Panagiotis GRE 8 67.02
7 436 LEPIN Maksym UKR 10 64.67
8 157 CAPEK Daniel CZE 11 61.76
9 187 RUIZ GEA David ESP 13 59.84
10 440 REGEDA Sergiy UKR 5 57.21
11 377 AL-SHAHRANI Abdulrahman Dafi M A QAT 14 57.05
12 116 LORENZON Felipe BRA 4 53.50
13 141 GENETHLI Dimitris CYP 3 48.44
xx 180 MARTIN CALZADILLA Pedro J. ESP 2 NM

100μ Κ πρ
7 725 PESIRIDOU Elisavet GRE 8 12.41 q SB
15 653 TSIARTA Eirini CYP 6 12.62 q
18 646 CHARIDEMOU Evelina CYP 3 12.77 Q
19 723 PAPADOPOULOU Efthymia GRE 7 12.83

400μ Κ πρ
12 652 SOKRATOUS Tereza CYP 3 59.41
14 731 ZANGELIDOU Konstantina GRE 3 1:04.78

Τριπλουν Κ τελικος
1 818 BORODINA Yana RUS 5 12.98
2 674 RAMOS GANDIA Ariadna ESP 6 12.13
3 693 ASSANI ISSOUF Jeanine FRA 3 12.06
4 743 BELLIO Martina ITA 4 11.99
5 615 HERCULANO Marianeidiane BRA 2 11.24
6 813 THOMAS Reyma Alen QAT 1 10.44

1η ημερα απογευμα

100μ Α ημιτ
13 255 SEITANIDIS Pantelis GRE 7 11.32

επικοντω Α τελικος
1 227 MENALDO Kevin FRA 10 5.05 SB
2 188 SALAS PLANAS Didac ESP 3 5.00 SB
3 269 FUSIANI Simone ITA 2 4.65
4 216 BOIRIE Baptiste FRA 8 4.55
5 387 BERDNIKOV Denis RUS 1 4.45
6 405 CHI Chien-Hao TPE 9 4.00
6 167 JITENDER Jitender IND 6 4.00
χ 252 LASKARIS Panagiotis GRE 5 NM
χ 147 MICHAEL Anastasis CYP 7 NM
χ 122 SANTOS Wesley BRA 4 NM

Μηκος Α πρ
3 136 CHARALAMBOUS Georgios CYP 1 7.20 Q
10 151 THEOFILOU Christodoulos CYP 3 7.02 Q
15 251 KYRIAKOULAKOS Iason GRE 13 6.85

Δισκος Α πρ
1 142 KLATSIA Michael CYP 19 56.96 Q
4 259 VAITSOUDIS Panagiotis GRE 18 51.13 Q
14 137 CHRISTOU Andreas CYP 9 45.08 Q

400μ εμπ Α πρ
7 150 SILVESTROS Andreas CYP 5 54.40 q SB
11 250 KOURMADIAS Tsampikos Pantelis GRE 6 55.79

100μ Κ ημιτ
6 725 PESIRIDOU Elisavet GRE 2 12.48 q SB
13 653 TSIARTA Eirini CYP 1 12.69
16 646 CHARIDEMOU Evelina CYP 7 12.80

3χλμ Κ τελικος
1 714 GORECKA Emelia GBE 9 9:49.16
2 872 YADAV Arati IND 5 9:54.27
3 825 KUDASHKINA Alena RUS 7 10:03.45
4 844 AYDEMIR Esma TUR 2 10:23.76
5 771 SCHARTZ Joanne LUX 1 10:25.02 SB
6 721 KOINI Athina GRE 4 10:38.28
7 617 MACIEL Joyce BRA 8 11:21.21
8 614 CAVIQUIOTE Sabrina BRA 3 11:52.82
x 600 SOUADIA Hadda ALG 6 DNF
– 675 ROVIRA SALVAT Judit ESP 10 DNS

Ακοντιο Κ τελικος
1 682 LAASMAA Liina EST 5 51.70
2 857 DERUN Kateryna UKR 2 45.84
3 839 WANG An-Li TPE 10 44.88
4 746 CLEAN Martina ITA 8 44.72
5 715 JONES Freya GBE 4 44.65
6 698 LECURIEUX Prescilla FRA 12 43.29
7 770 PLEIMLING Noemie LUX 13 42.78
8 671 PARADA SANTOS Lidia ESP 7 41.45
9 690 SAILY Tiina FIN 15 40.34
10 729 RIZOU Christina GRE 11 40.33
11 821 EROSHINA Anna RUS 3 39.52
12 676 SANCHEZ PARRONDO Carmen ESP 14 38.99
13 683 SADEIKO Grete EST 6 35.16
14 851 ALNASSAI Saeeda Khamis UAE 1 16.74
xx 790 AL HARTHY Khulood OMA 9 NM

400μ εμπ Κ πρ
h3 719 DALAKA Katerina GRE 5 0.178 1:04.56 Q

2η ημερα πρωι

1000μ Α πρ
11 139 DIMITRIOU Christos CYP 4 2:33.16 q

1000μ Κ πρ
2 647 CHRISTOFOROU Stella CYP 3 2:56.35 Q
10 650 PANAGIOTOU Meropi CYP 7 2:59.85 q

Δισκος Κ τελικος
1 858 KLOCHKO Viktoriia UKR 3 51.79 SB
2 637 GU Siyu CHN 13 49.35 SB
3 744 BOARO Elisa ITA 14 45.65
4 728 PSARAKI Evangelia GRE 6 43.92
5 605 DAVIES Zahlie Hannah AUS 9 43.07 SB
6 806 OYOLA COLON Brenda PUR 4 40.27
7 847 OZADA Dilen TUR 11 38.98
8 641 SHI Xuewei CHN 1 35.24
9 854 ELMORSI Yara Mohamed UAE 10 18.92
10 795 AL SHARJI Khadija OMA 8 18.38
11 791 AL MAHRUQI Warda OMA 5 18.03
– 851 ALNASSAI Saeeda Khamis UAE 2 DNS
– 720 KATRI Anastasia Anna GRE 7 DNS
– 862 SAVYTSKA Viktoriya UKR 12 DNS

2η ημερα απογευμα

100μ Α τελικος
1 236 ARTHUR Jordan GBE 3 0.184 10.67 SB
2 237 BOLARINWA David GBE 5 0.187 10.76
3 406 FAN Meng-Chen TPE 6 0.160 10.78 SB
4 124 SILVA Jackson BRA 2 0.158 10.84
5 131 ZHANG Xinwei CHN 4 0.187 10.86
6 420 PILIKOGLU Toros TUR 1 0.137 F1 10.98
7 129 XIAO Wang CHN 7 0.167 11.00
8 228 MICHALET Vincent FRA 8 0.164 11.03

400μ Α τελικος
1 263 DEAK NAGY Marcell HUN 4 0.298 47.41
2 280 TRICCA Michele ITA 3 0.309 48.57
3 276 RE Davide ITA 6 0.325 48.96
4 125 SILVA Daniel BRA 1 0.189 48.97
5 285 ABKAR Abdullah Ahmed B KSA 5 0.213 49.59
6 127 WANG Jianming CHN 8 0.333 50.10
7 355 AL BUSAIDI Othman OMA 2 0.264 50.21
8 413 YUAN Jia-Hong TPE 7 0.177 50.71

Μηκος Α τελικος
1 231 SZEZESNY Florent FRA 2 7.42
2 411 LIN Ching-Hsuan TPE 9 7.40
3 220 DELION Jayson FRA 10 7.29
4 107 JENNER Kurt David AUS 3 7.26 SB
5 197 ROOKS Rasmus EST 7 7.12
6 151 THEOFILOU Christodoulos CYP 8 7.07
7 136 CHARALAMBOUS Georgios CYP 11 7.05
8 431 ADAMCHUK Vadym UKR 12 7.02
9 376 AL-MANNAI Mohd Ahmed R A QAT 5 6.94
10 199 SIIMSON Meelis EST 6 6.80
11 164 SHARMA Ankit IND 13 6.69
12 184 ORTIZ GARCIA Ruben ESP 4 6.58
13 295 ALSHARFA Hashim Nizar H KSA 14 6.56
14 268 CASOLO Andrea ITA 1 6.33

Δισκος Α τελικος
1 142 KLATSIA Michael CYP 13 57.07
2 312 ZANKAWI Eisa KUW 7 56.38
3 388 DERKACH Pavel RUS 10 55.52
4 270 IAROPOLI Salvatore ITA 8 53.46
5 259 VAITSOUDIS Panagiotis GRE 1 52.39
6 218 COUDERT Alexandre FRA 5 51.67
7 158 NOVAK Martin CZE 3 51.54
8 137 CHRISTOU Andreas CYP 11 50.48
9 215 BLAISON Felix FRA 12 49.82
10 116 LORENZON Felipe BRA 14 49.08
11 442 SOVYCH Oleksandr UKR 2 48.97
12 367 JAIMAN MANFREDY Juan C PUR 9 48.91
13 382 SHAMIYEH Omar Eissa K QAT 6 44.80
14 157 CAPEK Daniel CZE 4 43.16

400μ εμπ Α τελικος
1 266 BENCOSME DE LEON Jose Reynaldo ITA 3 0.177 51.76
2 195 MAGI Rasmus EST 4 0.226 52.75 SB
3 126 LI Yikun CHN 7 0.193 53.49
4 274 PATANO Francesco ITA 6 0.344 53.77
5 310 KARAM Yousif KUW 8 0.175 54.17
6 179 GONZALEZ SANCHEZ Enrique ESP 2 0.245 55.07
7 150 SILVESTROS Andreas CYP 1 0.219 55.39
8 112 CORREA Ricardo BRA 5 0.279 55.62

100μ Κ τελικος
1 738 NGUYEN Anasztazia HUN 4 0.223 11.90
2 745 BONGIORNI Anna ITA 6 0.188 12.07
3 736 KOMISZAR Kriszta HUN 5 0.171 12.18
4 607 GREEN Ellia Tiriseyani AUS 7 0.158 12.29
5 837 SYU Siang-Ru TPE 3 0.192 12.38
6 725 PESIRIDOU Elisavet GRE 2 0.247 12.61
7 678 VARAS MEIS Alicia ESP 8 0.185 12.64
8 657 DOMSKA Lucie CZE 1 0.290 12.72

400μ Κ τελικος
1 864 SLYUSARENKO Kateryna UKR 3 0.241 55.53
2 769 MATHIAS Charline LUX 6 0.337 55.88
3 737 LORAND Lilla HUN 4 0.231 56.13
4 829 PANIKOVA Anastasia RUS 5 0.228 56.49
5 747 GATTI Ambra ITA 8 0.204 56.73
6 669 MARTIN LARRAIN Leire ESP 1 0.179 57.75
7 802 FELIX BOYER Alysbeth PUR 7 0.200 58.19
8 623 SILVA Dandadeua BRA 2 0.207 58.47

Υψος Κ τελικος
1 753 TROST Alessia ITA 14 1.89 GR
2 824 KUCHINA Maria RUS 4 1.87 SB
3 681 HAAS Elerin EST 2 1.81 SB
4 823 KRASNOKUTSKAYA Oxana RUS 11 1.78
5 648 KALLENOU Leontia CYP 7 1.78 SB
6 840 WU Meng-Chia TPE 8 1.75
7 608 SLEEMAN Shani Christina Akua Owusu AUS 10 1.75
8 651 RAZI Stefani CYP 3 1.70
9 667 GARCIA JOU Claudia ESP 9 1.70
10 666 FERRANDO FORES Cristina ESP 15 1.70
10 702 PAUL France FRA 1 1.70
12 620 PATRICIO Dandara BRA 16 1.60
13 662 SENTHIL KUMAR Shanmathi IND 13 1.45
14 832 ALSOUS Nour SYR 12 1.45
14 722 NIKOPOULOU Natalia GRE 5 1.45
xx 797 AL ZADJALI Fatin OMA 6 NM

Σφαιρα Κ τελικος
1 641 SHI Xuewei CHN 2 14.69 SB
2 637 GU Siyu CHN 3 14.49
3 875 TRONEVA Natalia RUS 5 13.94
4 603 BYRNES Danielle Louise AUS 10 13.76 SB
5 752 STEVANATO Francesca ITA 8 13.19
6 847 OZADA Dilen TUR 9 12.98
7 720 KATRI Anastasia Anna GRE 1 12.87
8 701 MERKILED Yasmine FRA 12 12.24
9 649 KARYOU Chryso CYP 15 11.95
10 619 NASCIMENTO Mariagirleane BRA 6 10.39
11 810 BA Fatima Omar QAT 13 9.00
12 854 ELMORSI Yara Mohamed UAE 4 8.51
13 762 BNNAUBA Boshra LBA 11 7.43
14 791 AL MAHRUQI Warda OMA 14 6.68
15 795 AL SHARJI Khadija OMA 7 5.93

400μ εμπ Κ τελικος
1 604 CELI Lisa Elvira AUS 4 0.224 1:01.12
2 859 KOLESNYCHENKO Olena UKR 5 0.155 1:02.46
3 739 VINCZE Dorina Patricia HUN 1 0.208 1:02.57
4 636 GAO Yimei CHN 3 0.187 1:02.93 SB
5 826 LAVRENTYEVA Daria RUS 6 0.289 1:03.60
6 712 BURKE Laura GBE 7 0.184 1:03.68
7 719 DALAKA Katerina GRE 8 0.249 1:05.44
8 703 PINAULT Lucie FRA 2 0.248 1:07.33

3η ημερα πρωι

200μ Α πρ
14 144 KYRIAKIDES Kriton CYP 5 22.71 q
20 247 GONIDELLIS Georgios GRE 5 23.33
23 145 LAMPROU Antonis CYP 5 23.81

110μ εμπ Α πρ
3 143 KOYTRAS Haris CYP 6 13.79 Q
14 254 PAGOURAS Panagiotis GRE 4 14.69

Σφαιρα Α πρ
4 152 TSAKKISTOS Apostolos CYP 17 17.17 Q
8 246 GERAGIDIS Savvas GRE 20 16.41 Q

Μηκος Κ πρ
10 726 POLYCHRONIDOU Vasiliki GRE 3 5.21 q

100μ εμπ Κ πρ
3 725 PESIRIDOU Elisavet GRE 6 13.92 Q

Σφυρα Κ τελικος
1 706 SEDYKH Alexia FRA 4 55.54
2 705 SALUT Aline FRA 5 54.71
3 863 SKYDAN Ganna UKR 6 53.90
4 827 MURAVSKAYA Galina RUS 13 51.89 SB
5 727 PROSKYNITOPOULOU Agapi GRE 12 50.07
6 749 MASSOBRIO Francesca ITA 3 49.53
7 877 ZIMONINA Dasha RUS 10 47.80 SB
8 611 AUGUSTO Hellen BRA 7 45.42
9 645 BEATTY Cathrine Jayne Cabasag CYP 1 43.73 SB
10 713 CARTER Abbi GBE 9 43.21
11 686 KAAJA Ilse FIN 8 39.40
12 750 RIZZI Maria Chiara ITA 11 36.66
13 603 BYRNES Danielle Louise AUS 2 34.73

3η ημερα απογευμα

200μ Α ημιτ
12 144 KYRIAKIDES Kriton CYP 2 22.48

1000μ Α τελικος
1 372 ALGARNI Mohamad QAT 9 2:22.32 SB
2 217 BOSSE Pierre Ambroise FRA 4 2:24.79
3 264 GREGOR Laszlo HUN 1 2:25.41
4 339 GRETHEN Charles LUX 2 2:28.45
5 272 MORETTI Mattia ITA 6 2:29.51 SB
6 239 LETCH Rikki GBE 10 2:30.89
7 444 VYKOPEN Iurii UKR 5 2:32.15
8 102 SAIFI Zine El Abidine ALG 7 2:33.38 SB
9 300 SALEH Ismail Nouruldeen KSA 3 2:34.38
10 139 DIMITRIOU Christos CYP 11 2:35.24
11 176 ESTEVEZ MARTIN Alejandro ESP 8 2:38.55
12 371 ABDALLA Ahmed Abdalla G QAT 12 2:42.75

Υψος Α πρ
5 258 SYNTZAKIS Charalampos GRE 6 2.00 Q
8 134 ALEXANDROU Savvas CYP 2 1.95 q =SB

Τριπλουν Α τελικος
1 398 YURCHENKO Alexander RUS 13 16.11 SB
2 443 STROKAN Yevgen UKR 3 15.54 SB
3 223 ISSAKA Andrew FRA 16 15.53 SB
4 396 SUKHAREV Kirill RUS 12 15.29
5 267 BRUNO Leonardo Pasquale ITA 9 15.07
6 174 DOCAVO DAVIU Vicente ESP 10 15.07
7 232 TOMBOLAHY Madjid FRA 6 14.92
8 190 TORRIJOS NAVARRO Pablo ESP 1 14.88
9 101 MEDDOURENE Faycal ALG 8 14.73
10 273 MOURATIDIS Dimitris ITA 11 14.48
11 245 GALAZOULAS Anastasios GRE 2 14.46
12 199 SIIMSON Meelis EST 15 14.35
13 291 ALKHALAF Hussain Abdullah KSA 7 13.95
14 292 ALMUASHI Ali Ahmed A KSA 4 13.86
xx 316 ABOU-SHHATA Abdulla LBA 17 NM
xx 114 JESUSNETO Michael BRA 14 NM
xx 328 SHEGGA Elsidieg LBA 18 NM

200μ Κ πρ
7 653 TSIARTA Eirini CYP 6 25.68 Q
12 646 CHARIDEMOU Evelina CYP 6 26.24
17 730 TOLIOU Aikaterini GRE 3 27.13

1000μ Κ τελικος
1 716 PEEL Georgia GBE 1 2:49.66
2 639 LI Kaiyu CHN 7 2:49.75
3 861 LIAKHOVA Olga UKR 10 2:51.56
4 665 FERNANDEZ DE LA GRANJA Blanca ESP 12 2:54.50
5 622 ROCHA Bruna BRA 8 2:54.59
6 828 OREKHOVA Daria RUS 11 2:55.14
7 647 CHRISTOFOROU Stella CYP 2 2:55.97
8 742 BALDESSARI Irene ITA 4 2:56.97 SB
9 650 PANAGIOTOU Meropi CYP 5 2:58.44
10 602 BRANDT Jade Lee AUS 3 2:58.90
11 871 YADAV Sangeeta IND 6 2:59.13
12 677 SAULEDA FERRER Victoria ESP 9 2:59.61

2χλμ στηπλ Κ τελικος
1 606 GILFILLAN Jessica AUS 2 6:41.04 SB
2 819 BUKINA Evdokia RUS 6 6:57.24 SB
3 845 BULUT Gamze TUR 5 6:58.34
4 672 PEREZ MORENO Maria J. ESP 3 7:09.58
5 860 KUKHAR Yuliya UKR 4 7:10.89
6 689 MARTIKAINEN Pauliina FIN 1 7:40.58

Σκυταλοδρομια Α πρ
h4 (t10) GRE Greece 6 2:00.05
h4 (t11) CYP Cyprus 4 2:00.07

Σκυταλοδρομια Κ πρ
h3 (t10) CYP Cyprus 7 2:20.77
h4 (t12) GRE Greece 3 2:24.73

4η ημέρα

200μ Α τελικος
1 131 ZHANG Xinwei CHN 5 0.173 21.55
2 452 SILVA Luisgabriel BRA 6 0.216 21.85
3 279 TORTU Giacomo ITA 8 0.165 21.87
4 124 SILVA Jackson BRA 1 0.158 21.94
5 129 XIAO Wang CHN 3 0.165 21.95
6 406 FAN Meng-Chen TPE 2 0.213 22.03
7 275 PINO Alessandro ITA 7 0.194 22.11
8 224 JOHN Jeffrey FRA 4 0.162 22.14

3χλμ Α τελικος
1 130 ZHANG Lei CHN 2 8:51.07
2 283 ABDULLAH Ibrahim Essa M KSA 5 8:54.51
3 172 CARRO MORILLO Fernando ESP 9 8:56.22
4 182 NAVARRO LUCAS Gabriel ESP 1 8:58.26
5 238 CURR Thomas GBE 3 9:01.41
6 100 HARAOUI Mansour ALG 8 9:07.41
7 119 NUNESNETO Laurindo BRA 7 9:17.51
8 324 RAMDAN Hamed LBA 4 9:17.73
9 148 NIKODEMOU Rafael CYP 11 9:18.37
10 248 IOANNIDIS Iason GRE 6 9:29.12
– 330 ZAIDI Mohamed LBA 10 DNS

2χλμ στηπλ Α τελικος
1 297 BURHAN Ahmed Mohammed KSA 15 5:49.99 GR
2 277 SANGUINETTI Andrea ITA 11 5:50.03 SB
3 385 ELBACHIR Siksasse QAT 8 5:52.16
4 241 SEDDON Zak GBE 14 5:58.25
5 421 TAN Muhammed Emin TUR 9 6:00.06
6 186 PUYUELO PARDO Victor ESP 10 6:11.96
7 434 KOSTIV Bohdan UKR 6 6:13.61
8 299 IDRIS Mohammed Hamed M KSA 5 6:14.81
9 253 MARTZOUKOS Evangelos GRE 2 6:21.19
10 391 KIRILLOV Aleksey RUS 4 6:25.87
11 135 ARISTOTELOUS Kyriakos CYP 3 6:29.94
12 118 NUNES Luizfelipe BRA 1 6:35.35
13 140 GELASI Polykarpos CYP 12 6:48.93
14 327 SAOUD Mohamed LBA 13 7:34.40
15 320 ESSAKET Mohamed LBA 7 7:45.54

Υψος Α τελικος
1 435 KOVALOV Andrii UKR 13 2.05
2 226 MAYER Kevin FRA 1 2.00
2 258 SYNTZAKIS Charalampos GRE 7 2.00
2 397 VRUBLEVSKIY Vadim RUS 8 2.00
5 381 MOHAMED Abdalla Mahmoud QAT 9 2.00 =SB
6 173 DEBON GIL Jorge ESP 6 2.00
7 407 HSIANG Chun-Hsien TPE 11 2.00
8 311 MADID Faraj KUW 10 1.95
9 113 COSTA Josue BRA 2 1.95
10 103 SELLOUM Ryad ALG 3 1.90 =SB
11 200 UIBO Maicel EST 4 1.90
χχ 134 ALEXANDROU Savvas CYP 12 NM
χχ 108 NEVILLE Andrew Jeffery AUS 5 NM

Ακοντιο Α τελικος
1 408 HUANG Shih-Feng TPE 4 80.21 GR
2 404 CHENG Chao-Tsun TPE 1 71.91
3 221 DURECHOU Killian FRA 14 69.18
4 368 PASTRANA ARROYO Manuel PUR 8 66.27
5 196 REISBERG Indrek EST 3 66.14 SB
6 441 SHEREMET Dmytro UKR 15 64.54
7 128 WANG Jian CHN 11 63.85
8 378 KAIDA Mohamad Mohamed I QAT 9 61.92
9 249 KAKEPAKIS Ioannis GRE 6 59.52
10 198 SARAPUU Taavi EST 17 58.92 SB
11 240 MORTIMORE Matti GBE 7 58.70
12 438 NYCHYPORCHUK Oleksandr UKR 5 55.15
13 356 AL HASHMI Saif OMA 12 54.04
14 402 MKAREM Almahamid SYR 16 53.12
15 455 SIQUEIRA Clewerton BRA 2 50.88
16 230 REBOAH Sebastien FRA 13 50.83
– 354 AL AABADI Hamed OMA 10 DNS

110εμπ Α
1 271 MACH DI PALMSTEIN Ivan ITA 4 0.153 13.66 SB
2 189 SANTIAGO CASTILLO Julian ESP 8 0.192 13.66
3 143 KOYTRAS Haris CYP 5 0.158 13.70
4 225 MANGA Tsanga FRA 6 0.181 13.73 SB
5 175 ERTA MAJO Arnau ESP 3 0.207 13.98
6 409 LEE Yen-Lin TPE 1 0.209 13.98 SB
7 289 ALHAYDAR Nader Ahmed I KSA 2 0.187 14.12
8 369 SANTIAGO PAGAN Jonathan PUR 7 0.189 14.29

Σφαιρα Α τελικος
1 278 SECCI Daniele ITA 12 19.47
2 152 TSAKKISTOS Apostolos CYP 8 18.50
3 390 GIGASHVILI Maxim RUS 1 18.48
4 219 DAGEE Frederic FRA 2 18.42 SB
5 432 BAGACH Mykola UKR 9 17.37
6 419 KULEKCI Murat TUR 3 17.17
7 439 OSTROVSKYY Dmytro UKR 4 17.07
8 183 NOGUERA HERNANDEZ Alejandro ESP 5 17.00
9 395 SHAPRAN Alexsandr RUS 11 16.80
10 158 NOVAK Martin CZE 6 16.75
11 367 JAIMAN MANFREDY Juan C PUR 7 16.75
12 246 GERAGIDIS Savvas GRE 10 16.61

200μ Κ τελικος
1 696 GALAIS Jennifer FRA 5 0.218 24.57 SB
2 748 MASOLINI Giada ITA 3 0.168 24.80
3 736 KOMISZAR Kriszta HUN 8 0.146 24.82
4 822 KRASNIKOVA Daria RUS 6 0.178 25.09
5 640 SHI Xiaochuan CHN 4 0.265 25.26
6 653 TSIARTA Eirini CYP 7 0.181 25.55
7 607 GREEN Ellia Tiriseyani AUS 1 0.174 25.77
χ 804 ISAAC SANTIAGO Natshalie PUR 2 0.291 DNF

Επικοντω Κ τελικος
1 830 STETSYUK Tatiana RUS 2 3.80
2 820 DEMIDENKO Natalia RUS 5 3.80 =SB
3 697 GUILOINEAU Solene FRA 7 3.70
4 724 PAPAKOTSI Vasiliki GRE 10 3.60
5 836 LIU Yu-Yao TPE 8 3.60
6 688 MANNER Annika FIN 3 3.50
6 751 ROTA Chiara ITA 1 3.50
8 699 LEHNERT Anais FRA 6 3.50
χ 664 COSME BARJA Raquel ESP 9 NM
χ 661 PAILY Juby IND 4 NM

Μηκος Κ τελικος
1 694 BEAUFOUR Megane FRA 11 5.99
2 874 ZHOU Xiaoxue CHN 8 5.99
3 918 VAFINA Karina RUS 7 5.96
4 658 KUCEROVA Michaela CZE 12 5.82
5 754 VISIBELLI Anna ITA 3 5.65
6 876 ZIMINA Sofiya RUS 1 5.55
7 693 ASSANI ISSOUF Jeanine FRA 9 5.49
8 843 ADAY Pinar TUR 6 5.40
9 643 WU Shichen CHN 2 5.29
10 726 POLYCHRONIDOU Vasiliki GRE 4 5.24
11 813 THOMAS Reyma Alen QAT 5 4.80
χχ 838 TSAI Chia-Chun TPE 10 NM

100μ εμπ Κ τελικος
1 704 RAIBAUT Mathilde FRA 4 0.255 13.82
2 916 BLESKINA Ekaterina RUS 7 0.181 13.91
3 755 ZUIN Silvia ITA 3 0.144 13.99
4 725 PESIRIDOU Elisavet GRE 6 0.174 14.00
5 804 ISAAC SANTIAGO Natshalie PUR 1 0.202 14.40
6 663 CERDAN GARCIA Elena ESP 2 0.194 14.64
7 695 DEPAERMENTIER Pauline FRA 5 0.182 14.68
χ 843 ADAY Pinar TUR 8 0.341 DNF

Σκυταλοδρομια Α τελικος
1 2006 Spain ESP 6 0.161 1:54.34
2 2002 Brazil BRA 5 0.193 1:54.85
3 2009 Great Britain – England GBE 2 0.230 1:55.72
4 2015 Chinese Taipei TPE 3 0.228 1:56.58
5 2011 Saudi Arabia KSA 4 0.155 2:00.63
χ 2014 Qatar QAT 8 0.158 DNF
χ 2017 France FRA 7 0.199 DQ R 170.9
– 2007 Estonia EST 1 DNS

Σκυταλοδρομια Κ τελικος
1 1010 Italy ITA 3 0.180 2:11.01
2 1009 Hungary HUN 6 0.230 2:11.14
3 1014 Russia RUS 8 0.200 2:14.65
4 1003 China People’s Republic CHN 4 0.215 2:16.03
5 1006 Spain ESP 5 0.214 2:16.10
6 1001 Australia AUS 1 0.159 2:16.45
7 1012 Puerto Rico PUR 2 2:17.13
8 1016 France FRA 7 0.358 2:17.45

Προηγούμενο άρθροΠοινες με καθυστερηση κι ερωτηματικα
Επόμενο άρθροΦιναλε με μετάλλιο στη Γυμνασιάδα