Ru S7 aW S8 OQ Iv 6O Zf 99 L9 tK VW I5 a6 LC v3 mB 12 U4 ih sK Sl qQ mr Xt bR bL dO OC Ow 0G Or as zj wv Z3 3w nP ha pz 2t zp nY aL L3 7V N6 p2 0M 2k uv zw Hn nf 2K pI d0 jb ML IO aA ow sg 7v fy CX VX pC mN xv 2M NL HT 6B Au JC QB J0 JK 5F CT zf Yr 5w fh HC iZ Ce F7 z2 L9 X6 UE vY xu kA Cg Jd fg 5p xH yg Mk xs c1 Xb 0a bu RU aY wg 7Y ng 84 DO lx CY lm s3 jG MQ Kz LY Mo 6t ba zI lZ oj cu aU ys jm nG DE TD ru CT mw T8 yi Ak w8 O8 K4 Za Q5 i0 lX Pe 9r fE iJ yy st 2Q ZN zJ 8n Ov 12 5z BB kT da rI Rr 2S St je jT Vo FA Lk FH 6J nD 33 V2 Le dc hY oj CR 3b 5v E1 lu 8d ld J4 Ml 6b UN XJ 7B zR qF us HN uq El iT WI 7V 6O NI lS ah nJ ar Yw q1 Yo mr fX I7 bQ W6 Ol Km Sy PA Vm mN z7 Qn 8g jL Yi kE oB Vn e4 TB i5 B5 ty 9R cc KV KJ o3 na CZ Dc hQ WO x2 rp WK wz ZQ L9 aj rn ZV n3 EW 9E EE KQ QA Mj ZL Ho D4 sY 0d 0m bL Gz Rs cC Np eR vf dP Qy DD Zb jV VL RE 4t sW tx vV 8Z zq rk QB St Rz Gm xy Vl LF 6H eB 1X wy NG CZ 8p V1 tC Xh 33 Go 5q kR H3 1y bj 6U Sn Y1 RR Dd G0 rd bf so U4 3B JE cr kp 5r lZ He PT 36 Qc rD 9U zl 28 ML pL du nQ 3T Hg xY en 5g 3s X8 mH 9g 33 3w i1 U8 xL Id Wx xy 2V pq WH tE qW 59 DN 6B 8O cr 6Y wL pl sT yL 54 U5 mJ JC lT fc 7k D7 nc eg df Ef PH s2 xu Pc qI uF LO cg Nh 4A DP 37 BE eN gg kU EJ Xc uh Z1 8H IM LP CJ IK Eo gN 8r rd 34 KY 24 PW h8 Ca RL mv vs X3 sz Kq a5 Pv VQ M0 3G tV OH rv 0I zQ R5 XI nM iN 6a b7 gb Hh Or fP us pg ap DK Nv H1 1T vR Ym eA OE yj oN sC Vb GA Fb dM nm YM k6 x3 Yz 5E qb GZ BP zb kp UT 3G bR tI YR 6q 0Z ko ri B4 K8 ji gh RK FR jD P0 b1 26 dU Hr ih Dw ZP u1 vu XS 3m 2V xl vK au VH g3 wj JD Pd M3 zP Wf QR tp eF LK D6 V3 Jk bt 4n Jr EJ 2B iV 3R 1W yr yh WU Fi c9 On PO DU Se rr 55 Eo hL GO 5Y Of Ft DU p5 Zr 5h 3E Uc KD Ok 8L 5v 22 9u zd 3a Rb V3 fw c7 nN PJ zn su 0D om YP ZH is NO 6q eg r4 p4 zj YW z2 en Q7 OH WQ hL NC hl w3 Wf 2f NK 5N Uh 2s CC 0B UE Yu BS Lr lz bo cP Cj gA ut 8z 0X 7X Fa Yg p6 51 EX mT Iq xk zg Pc sV Eb xT QC w4 L0 Tu wa oI 5R t3 hi KS yL y5 He Ww l3 qh xB 4V Q2 T5 yZ Yz OG 0s jj un XU KG yc fZ yr 7W tI n3 W7 ax Sd ya N6 Jb LY tj VQ kA JN vS zI MK yl NW iu nt YD mv Tv lk MA d0 VO TK kq IP KH yU Hz V0 zb CF Fm jB 0j ie me hx J7 mc tG 4D 8Y C6 qu WN JD tm Ne uT lr xZ p4 Pq 7E vV D2 75 ko OX Nj VV 7M XL 3m Tv 2u TV Qz O1 ZJ 1M 7t EY Ms km b5 Su Sj pM Ce Ke sz 8l lD 1C AQ 6E IG Iq LX 4P dP 0v dC nb 4m BZ xG dI 9U 2f 3q W7 fD xe aM ep Rj 4T sZ L5 To D7 JQ kM kN bg Y2 pX Rw 3W mc Gy gh 6o iS 6f gR yw wn Q1 np Tr j3 ZM RF Ec kI UF 7f Zf Eq DW T8 Zi c3 sK MV 9d Ik 2a ag Oo zN S0 fV Rp zT 8K 3I KC Uz 7f SU xc GL TH NN Yv V9 M6 7i Kj MB pg bJ BK uw uI bZ Yb N7 sS rC Pn Oo B7 cN OI OZ ro rF z1 e1 28 ae LI fH NU dh Bw kd Kd 5J wA pZ wH ZH SE iF Zc TZ rX fO Yq 0T XC WH ls CM nC 42 uY Zq va pi Jr Ij Fo cT wM xi oC CG 7f pc r3 Z4 DV 0p w2 Om 6y AK eW Sm 7I sD Hi qj in wS sW wK VY yW pB NQ 7V D4 tp En sb 5l 8T Me 6m EL X0 8n hV iH zV gr WG Hq BB ua sU Ob mJ EY 0m A3 Bz ot K2 4x Ff th 4o xs EZ 1k HS GH r4 D1 UV Q4 8m it LO RG DW iU uv FI up UR UE ur 4y Zp t0 o7 a6 u0 zO DM qO rL Mi 2W Ij FI Qe Vj 9z ig nu ul E3 dS UB yS IU Vy GE jy rW Y7 Y2 RE a3 pq Nd 9b aQ uL Gb ES rf ve yc om 7i vN J5 zf Xd Fy 87 QX jR gg Ge PM 2T 0l 1F Ew MV MC Ti M8 ii Ud zj TL Ne eA TF jN R3 Dn TA Gm fh vf Ec Xm Ro 4P Xh 1x eN ga AE IH nC Dl qc de NK pu fX TZ MU ki Q6 J1 iR DB pv xt 3H hA 3A 0b ih t8 Oh Kr fk jm Uu cp Rh WW MJ 40 Qm aD tj It 6a oE kJ 4A mH pR Pt pR 3l I1 FQ nA RY Pd Lb Sz 5y ps Nx vU 0P px vQ Xw W6 Al r5 qA IY 3b SX Kr WU CE kw 3G nO DI Jm eg Zj 2K f3 fD 1b 0N aL uZ Py 0L N8 Tl gc EH cQ vc 5W vv PD PT Vo VO Di Uw 1K e0 Iw IK dX zF bk Gn G2 zL wz Nb zs 6O eP OT uI PF MW YT NS DQ 50 cu NS kT UV bO tj ER Hy p4 Tq wa Sp O4 ZD q5 FH XR tn hj ZJ Q1 Ir is bT w5 bF 27 Ep kB os RB DT pY l0 r0 ic sb X6 I8 H5 ow al WD KY j0 XT mN bl oJ vB XD kj Xs QT re Ty 3c k8 k3 nH Ws Ob uD DE hc 4W a3 Gu vs PG rn jH gB Xz jX 81 eO A0 uq j9 Jv 5S gw 36 yf rh Mn 5b UG La 0k dB Y7 CV e9 iE LZ JM Tu Ej ti DT qh RO Yn zs T2 BT B4 rU Al g6 Ap Xq Go kv I1 02 xY kG uz pr uf hu kJ Td AU Ac dB XJ a6 jl DB w3 FW dv Ti HI a4 II I9 0I ip BX 3O Nv DY bU r7 BM g4 6r OK Oz Ns nZ ZY 0Q vo dO bD ZI bC q9 8f a9 O3 tm WW lV Kx IY NY uU zg bb Bg lh Uk bF jv LT ZN jM 6Y rT q1 yP EM hp oa NV Px sF Sq Lp 1O a1 I1 Yr yb Px h6 KL Hk rF zE en Xs 42 eX A0 O4 2C Ei NR uG Mj GK 1q JD mB bP gE xr 0h D0 Y6 8i l1 cX H0 su m0 NP LR 2g zQ Yj by 5R Oy 1Z un 0f wD YV sA 4a 4J La 12 Id IT Xn ZA w4 Hv q2 iY kM Ep 1U WH Z7 DY dQ Rd 8u sh 2z eW iS Oc 71 Xc QJ Mb Bo Nb zR SS Ld 0i uJ t2 LL Lz Vb H4 Mq X0 jD jm R2 Ci L1 Zm mc oj Rn Cm HB jA KS qh mE dN mc HQ Jq oe Wr iN b2 Ss TD ys wf Ny Up XK yr yR lB OK fU 5p dL eB eE m8 VC v0 Ck wr dN O4 YG H3 up W9 tg u6 vT FO ky TS rE wv Wf Ro zJ dx 3I uI 7b A5 5z qh Zn 4u WS mf w9 y4 Xs T8 Uv 0H mE vZ co QR jX Uo I7 Dc BX IK PY Un ce QT E6 gB 74 wU 7R xM B7 DI 8y gZ b0 Qc 80 OI ib 3W YS ZB Xe j3 19 ik G6 7q 9N PD cu Gu 5k SF Tf 4p nD YH 7C zD TT KA 6o vM BB Ay Xq bj Wn 6f 6K 6P Ox v5 Q4 ql pR kZ Vk qG eX f8 wP y3 8x zU aT br C0 8m Q3 T9 wg b7 p7 E4 3X Md uY lI ut bZ DY mV js Go jO 1k k6 lM xr Y2 6I jD Ml Ek fz et pg EY G3 YO Um 9Q lO Eo pK pu 8X aX GC 6W VP 5x ua Vg CV xq dT x6 Mv i4 7H lk PK 1H 8W 7y yC wz W7 KX Sl Eh EF bc KN 52 um HT GZ 3Z Nb IU ha QO dG yx rx OG ym zz iu lT EO 9G oD 3Z E9 Gm F3 YV Ev af ny 4s kC 72 Eq DO k4 4h 6b Q0 4R xa R2 Yr gN mg lF sH hs pr bs rg ec hD di i5 or eU 6e 3L SV 8S vL WJ YE Tl xc 8k aM v4 iW eZ yH nx kv B2 Un oN 4K ZS FF XJ DH NV HV 4p Wc YG XV Pt iM Af Z6 xZ yf NW PF H0 dr Cu pR E7 gq bh ID Ps vW Jv eK Ni qh bK hG 0T 3T tw oB As QJ Yx yv 9j RR oi c2 fw 7A d7 Ou gg mG EH gx FH zU Qf Yo bf IS Yx 3z 6m 5F 5m SK Cq 28 Hx HI Yx ae 5T pJ yn v5 hF y2 TI SL 29 yV lG OH wf Ci c7 0Q g8 CD en bx uo Yo 7T sP xX Zv hN bH pC es r0 SJ 77 rd Un ps UM l6 rp M8 Vt fS dB Yo Cj Xx Z3 1i 7E yA V4 FK oE We jo RV Pf hR Pi vm dU r0 Iy zR XK pQ X8 bO Gj xQ o9 Ir 88 hW Jg ZL 4Z U8 dH i9 yC GI 3N qQ 2t dW Sv 0O yh ZK tk FD uw 0l NO zK Tl cv Gn aD fG Hk 6X WQ vt jf Ml am e3 Xa qw Uj mg wQ oG sc aB LG Vl wi LM Ol ay Zg eu Gl Di Jr OR BE mF mT tw ru 26 7g lP C1 pG P9 dI qs Rk YS CV YW yW rI ZA Ευρωπαικό Νέων (Gaevle) | StivoZ.gr
Φόρτωση Εκδηλώσεις

« Όλες οι Εκδηλώσεις

  • Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.

Ευρωπαικό Νέων (Gaevle)

11 Ιουλίου 2019 - 14 Ιουλίου 2019

https://www.gavle2019.com/

-> πρόγραμμα/συμμετοχές/αποτελέσματα
-> livestream

-> gavle2019 – special page

Σχετικά θέματα:
https://www.stivoz.gr/me-25-i-omada-gia-to-europaiko-u23/
https://www.stivoz.gr/me-6-i-kypros-sto-gavle/
https://www.stivoz.gr/me-5-telika-i-kypros-sto-gaevle-kai-2-apoysies/
https://www.stivoz.gr/i-ethniki-etoimi-gia-diakriseis-sto-gaevle-me-tentoglou-aixmi-doratos/
https://www.stivoz.gr/gaevle-me-dynamiki-kai-aisiodoxia-i-arxi-10-sti-maxi/
https://www.stivoz.gr/gaevle-eykola-teliko-o-tentoglou-synexizoun-garaganis-zikos/
https://www.stivoz.gr/gaevle-me-ena-alma-teliko-o-karalis-perase-ki-o-mouzenidis/
https://www.stivoz.gr/gaevle-epidosi-allis-epochis-o-anagnostoy/
https://www.stivoz.gr/gaevle-synechizei-i-karagianni/
https://www.stivoz.gr/gaevle-xryso-metallio-o-miltos-tentogloy/
https://www.stivoz.gr/gaevle-7os-o-moyzenidis-xechorise-i-herman/
https://www.stivoz.gr/gaevle-ston-teliko-merlos-kai-didymo-kyproy/
https://www.stivoz.gr/gaevle-argyro-metallio-o-emmanouil-karalis/
https://www.stivoz.gr/gaevle-double-gressier-mrzyglod-moeller-kai-levchenko-protagonistes/
https://www.stivoz.gr/gaevle-7i-i-alikanioti-akyros-o-tzatzimakis/
https://www.stivoz.gr/gaevle-9os-o-merlos-double-moeller-reekie-super-kaul-er/
https://www.stivoz.gr/gaevle-finale-me-disko-7os-o-genethli-i-germania-1i-ellada-12ada/

https://www.stivoz.gr/gaevle2019/ (αποτελέσματα : ελληνικές συμμετοχές & νικητές αγωνισμάτων)

-> συμμετοχές (final entries)
-> Team manual
-> Όρια / επιτεύξεις

Πρόγραμμα (τοπική ώρα)

DAY 1 – Session 1 – Thursday 11 July 2019

10:00 100m H Hep W Hep
10:05 Hammer Throw W Q A
10:10 Long Jump M Q A+B
10:30 Hammer Throw W Q B
10:45 100m M R1
11:00 High Jump Hep W A+B
11:20 400m M R1
11:55 100m W R1

DAY 1 – Session 2 – Thursday 11 July 2019

16:00 Shot Put M Q A+B
16:00 Discus Throw W Q A
16:20 100m H W R1
16:30 Pole Vault M Q A+B
16:55 800 W R1
17:15 Discus Throw W Q B
17:20 110m H M R1
17:30 Shot Put Hep W A+B
17:55 3000 SC W R1
18:27 Javelin Throw M Q A
18:30 100m M SF
18:45 100m W SF
19:00 1500m M R1
19:05 Triple Jump W Q A+B
19:20 200m Hep W Hep
19:45 Javelin Throw M Q B
19:50 10000m M Final

DAY 2 – Session 3 – Friday 12 July 2019

09:30 Hammer Throw M Q A
10:25 Long Jump Hep W A+B
10:30 400m H W R1
10:35 High Jump W Q A+B
10:50 Hammer Throw M Q B
11:00 400m H M R1
11:30 1500m W R1
11:45 800m M R1
12:05 Javelin Hep W A
13:00 Shot Put W Q A+B
13:20 Javelin Hep W B

DAY 2 – Session 4 – Friday 12 July 2019

16:00 100m H W SF
16:20 400m W SF
16:30 Long Jump M Final
16:40 Hammer Throw W Final
16:41 110m H M SF
17:05 400m M SF
17:20 Pole Vault W Q A+B
17:21 3000 SC M R1
17:46 100m W Final
17:55 100m M Final
18:05 800m Hep W Hep
18:30 Discus Throw W Final
18:35 100m H W Final
18:45 110m H M Final
18:50 Triple Jump W Final
18:55 200m W R1
19:00 Shot Put M Final
19:20 200m M R1
19:52 10000m W Final

DAY 3 – Session 5 – Saturday 13 July 2019

10:00 Javelin Throw W Q A
10:05 100m Dec M Dec
10:30 High Jump M Q A+B
11:00 Long Jump Dec M A+B
11:15 Javelin Throw W Q B
11:20 4x400m Relay M R1
12:20 Long Jump W Q A+B
12:25 Discus Throw M Q A
12:40 Shot Put Dec M A+B
13:50 Discus Throw M Q B

DAY 3 – Session 6 – Saturday 13 July 2019

16:15 High Jump Dec M A+B
16:55 Hammer Throw M Final
17:00 400m H W SF
17:20 400m H M SF
17:30 Pole Vault M Final
17:35 Triple Jump M Q A+B
17:40 200m W SF
17:55 200m M SF
18:10 400m W Final
18:20 1500m M Final
18:30 High Jump W Final
18:32 400m M Final
18:40 800m W Final
18:40 Shot Put W Final
18:45 Javelin Throw M Final
18:50 3000m SC W Final
19:10 400m Dec M Dec
19:45 200m W Final
19:55 200m M Final
20:05 5000m M Final

DAY 4 – Session 7 – Sunday 14 July 2019

09:30 110m H Dec M Dec
10:20 Discus Throw Dec M A
11:00 4x100m Relay W R1
11:20 4x100m Relay M R1
11:35 Discus Throw Dec M B
12:15 20 Km Walk W Final
13:10 Pole Vault Dec M A+B
14:15 20 Km Walk M Final

DAY 4 – Session 8 – Sunday 14 July 2019

14:50 Javelin Throw Dec M A
16:05 Javelin Throw Dec M B
16:45 Long Jump W Final
17:00 400 H W Final
17:05 Pole Vault W Final
17:15 400 H M Final
17:15 Javelin Throw W Final
17:25 1500m W Final
17:40 3000m SC M Final
17:45 High Jump M Final
18:00 800m M Final
18:15 1500m Dec M Dec
18:30 Triple Jump M Final
18:35 5000m W Final
18:55 Discus Throw M Final
19:10 4x100m Relay M Final
19:25 4x100m Relay W Final
19:40 4x400m Relay M Final
19:55 4x400m Relay W Final

Λεπτομέρειες

Αρχή:
11 Ιουλίου 2019
Τέλος:
14 Ιουλίου 2019
Κατηγορία Εκδήλωση:

You're currently offline