Αποτελέσματα ομίλων
διασυλλογικού πρωταθλήματος Παίδων -Κορασίδων

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ

100 Μ. ΟΡΙΟ:12.74 ΠΡΙΜ:11.54 Β
1 ΤΡΑΪΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 11.58 11
2 ΚΑΡΑΤΑΓΚΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 92 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11.65 9
3 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.81 8
4 ΤΣΑΠΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 11.92 7
5 ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11.99 6
6 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.10 5
7 ΚΟΥΤΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.13 4
8 ΑΛΑΣΕΪΡΛΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.14 3
9 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 92 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 12.15 2
10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.27 1
11 ΠΑΤΣΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 12.29 1
12 ΜΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 12.30 1
13 ΜΑΓΓΟΥΦΗΣ ΓΙΑΣΙΝ-ΙΩΣΗΦ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.72 1
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 92 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 12.84
15 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 93 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 12.92
16 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 13.01
17 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 13.08
18 ΚΑΡΑΦΥΛΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΠΑΟΚ 13.16
– ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 13.16
20 ΝΤΑΜΟΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 93 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 13.32
21 ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 93 ΑΣ ΑΡΗΣ 13.50
22 ΣΑΜΨΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 13.60
23 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΣΤΥΛ. 92 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 13.67
24 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 14.19

200 Μ. ΟΡΙΟ:26.24 ΠΡΙΜ:23.44
1 ΡΟΥΜΠΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 92 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 22.85 11
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 92 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 24.06 9
3 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΜΩΥΣΗΣ 93 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 24.07 8
4 ΑΛΑΣΕΪΡΛΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 24.61 7
5 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 92 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 24.84 6
6 ΠΑΤΣΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 24.87 5
7 ΚΟΥΤΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 24.93 4
8 ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 25.01 3
9 ΙΝΤΖΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 92 ΑΣ ΑΡΗΣ 25.44 2
10 ΣΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 92 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ. 25.54 1
11 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 94 ΑΣ ΑΡΗΣ 25.58 1
12 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 25.82 1
13 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 25.82 1
14 ΛΑΜΠΑΝΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 25.92 1
15 ΔΕΛΗΠΟΡΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 26.00
16 ΣΥΡΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 93 ΠΑΟΚ 26.53
17 ΒΟΥΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 94 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 27.29
18 ΚΑΡΑΦΥΛΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΠΑΟΚ 27.48
19 ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 93 ΑΣ ΑΡΗΣ 28.14
20 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΣΤΥΛ. 92 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 28.56
21 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 29.35
22 ΖΥΜΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 30.27

400 Μ. ΟΡΙΟ:59.14 ΠΡΙΜ:52.64
1 ΜΠΙΜΠΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 92 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 51.61 11
2 ΛΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 52.58 9
3 ΤΣΙΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 53.52 7
4 ΜΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 54.59 6
5 ΤΖΙΝΤΟΛΑΡΙ ΜΑΝΟΥΕΛ 92 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 55.89 5
6 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 56.29 4
7 ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 57.04 3
8 ΔΕΛΗΠΟΡΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 57.55 2
9 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 57.99 1
10 ΓΑΛΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 93 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 60.64
11 ΣΥΡΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 93 ΠΑΟΚ 61.54
ΔΕΛΗΠΟΡΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΚΥΡΟΣ

800 Μ. ΟΡΙΟ:2.16.00 ΠΡΙΜ:2.02.00
1 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 92 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 2.00.95 11
2 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2.02.71 1
3 ΤΣΙΛΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 2.47.11

1500 Μ. ΟΡΙΟ:4.50.00 ΠΡΙΜ:4.16.00
1 ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 92 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4.19.62 6
2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 4.19.67 4
3 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 4.22.17 3
4 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 4.28.06 2
5 ΡΕΡΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4.40.37 1
6 ΑΛΕΞΕΕΒ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 94 ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4.58.40
7 ΑΛΕΞΕΕΒ ΙΩΑΝΝΗΣ 94 ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 5.02.56
8 ΣΠΥΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 94 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 5.04.11
9 ΜΠΑΤΣΙΩΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΠΑΟΚ 5.41.69

3.000 Μ. ΟΡΙΟ:10.25.00 ΠΡΙΜ:9.30.00
1 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 9.29.32 11
2 ΓΚΑΡΑΓΚΑΣΕΒ ΗΛΙΑΣ 94 ΠΑΟΚ 10.02.32 2
3 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 10.05.12 1
4 ΜΑΝΩΛΑΣ ΤΡΥΦΩΝ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 10.25.02
5 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 10.29.82
6 ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.34.52
7 ΣΤΑΡΟΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 10.40.42
8 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 95 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 10.57.42
9 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 92 ΑΣ ΑΡΗΣ 11.11.62
10 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 95 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 11.23.72
11 ΠΕΡΤΣΕΛΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 95 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 11.32.42
12 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 95 ΠΑΟΚ 11.46.82
13 ΠΡΕΝΤΙ ΚΛΟΝΤΙΑΝ 95 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 11.50.92
14 ΘΟΛΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 92 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 12.32.52
ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 92 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΕΓΚΑΤ.

110 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:18.74 ΠΡΙΜ:16.84
1 ΡΟΥΜΠΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 93 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 14.95 11
2 ΖΟΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 15.25 9
3 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 15.28 8
4 ΝΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 16.25 7
5 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 93 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 18.36 1

400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:67.14 ΠΡΙΜ:60.64
1 ΤΣΙΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 58.60 11
2 ΔΕΛΗΠΟΡΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 63.57 1
3 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 93 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 69.26

2.000 Μ. ΦΥΣ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:7.55.00 ΠΡΙΜ:6.45.00 1 ΔΗΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 93 ΑΣ ΑΡΗΣ 7.41.81 2
2 ΤΣΩΜΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 8.45.37

10.000 Μ. ΒΑΔΗΝ ΟΡΙΟ:61.00.00 ΠΡΙΜ:57.30.00
1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 94 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 68.11.44

ΜΗΚΟΣ ΟΡΙΟ:5.40 ΠΡΙΜ:6.50
1 ΤΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 6.55 11
2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 6.10 8
3 ΠΛΑΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΠΑΟΚ 6.05 7
4 ΝΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 6.02 6
5 ΚΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.84 5
6 ΣΟΥΛΚΑΪ ΓΙΟΥΡΓΚΕΝ 93 ΠΑΟΚ 5.76 4
7 ΚΑΠΙ ΚΡΙΣΤΙ 93 ΠΑΟΚ 5.66 3
8 ΑΜΠΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΑΝΙΣΛΑΒ 93 ΠΑΟΚ 5.60 2
9 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 93 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 5.50 1
10 ΔΡΙΓΚΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.32
11 ΜΑΝΕΛΙΔΗΣ ΝΤΕΜΙΣ 93 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 5.30
12 ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 5.30
13 ΚΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.28
14 ΚΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΠΑΟΚ 5.25
15 ΜΑΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.16
16 ΚΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 95 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.14
17 ΠΕΤΜΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.10
18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 92 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 5.05
19 ΣΙΤΣΕΒ ΑΝΔΡΕΑΣ 95 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 4.92
20 ΖΩΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 92 ΑΣ ΜΑΣ ΤΡΩΑΣ 4.88
21 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 4.85
22 ΒΟΥΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 94 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 4.84
23 ΖΑΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 95 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 4.35
24 ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 95 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ. 3.54
25 ΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 95 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ. 3.40
26 ΠΡΕΝΤΙ ΚΛΟΝΤΙΑΝ 95 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 3.36
27 ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 95 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ. 3.35

ΥΨΟΣ ΟΡΙΟ:1.65 ΠΡΙΜ:1.85
1 ΓΚΛΕΝΤΙΣ ΜΙΛΟΝΑΪ 92 ΠΑΟΚ 1.85 11
2 ΚΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1.65 1
3 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 95 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 1.60
4 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 1.55
ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 92 ΠΑΟΚ ΑΚΥΡΟΣ

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΟΡΙΟ:2.90 ΠΡΙΜ:3.70
1 ΜΠΕΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 92 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.20 11
2 ΜΗΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 94 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.30 2
3 ΜΑΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 2.90 1

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΟΡΙΟ:11.50 ΠΡΙΜ:13.20
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.72 11
2 ΚΑΠΙ ΚΡΙΣΤΙ 93 ΠΑΟΚ 12.88 6
3 ΚΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΠΑΟΚ 12.13 5
4 ΑΜΠΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΑΝΙΣΛΑΒ 93 ΠΑΟΚ 12.07 4
5 ΠΛΑΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΠΑΟΚ 11.96 3
6 ΣΟΥΛΚΑΪ ΓΙΟΥΡΓΚΕΝ 93 ΠΑΟΚ 11.92 2
7 ΜΑΝΕΛΙΔΗΣ ΝΤΕΜΙΣ 93 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 11.63 1
8 ΤΣΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 92 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 11.48
9 ΚΑΡΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΠΑΟΚ 11.38
10 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.82
11 ΣΙΤΣΕΒ ΑΝΔΡΕΑΣ 95 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 10.61
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΑΚΥΡΟΣ

ΣΦΑΙΡΑ ΟΡΙΟ:10.90 ΠΡΙΜ:14.30
1 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 ΠΑΟΚ 14.28 11
2 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.97 9
3 ΓΚΟΛΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 13.04 8
4 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 12.76 7
5 ΤΣΟΚΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.43 6
6 ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.26 5
7 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.08 4
8 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.08 3
9 ΒΕΡΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 11.88 2
10 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 92 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 11.74 1
11 ΒΙΔΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 94 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 11.51 1
12 ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 93 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 11.15 1
13 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 10.86
14 ΤΖΙΝΤΟΛΑΡΙ ΜΑΝΟΥΕΛ 92 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 10.51
15 ΠΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 92 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 10.47
16 ΤΡΥΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 93 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 10.19
17 ΖΗΤΙΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 93 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 9.63
18 ΠΕΤΜΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 9.52
19 ΧΕΛΙΑΤΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 9.10
20 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 8.59
21 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 8.18
22 ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 7.67

ΔΙΣΚΟΣ ΟΡΙΟ:28.00 ΠΡΙΜ:42.00
1 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 38.00 11
2 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 37.40 9
3 ΒΕΡΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 36.37 8
4 ΒΕΛΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 36.28 7
5 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 92 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 35.40 6
6 ΜΙΜΙΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 35.27 5
7 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 34.91 4
8 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 32.07 3
9 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 30.00 2
10 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 ΠΑΟΚ 29.96 1
11 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 27.60
12 ΖΗΤΙΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 93 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 26.82
13 ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 93 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 24.06
14 ΜΠΕΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 94 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 23.55
15 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 21.16
ΤΣΟΚΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΑΚΥΡΟΣ
ΠΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 92 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΥΡΟΣ

ΑΚΟΝΤΙΟ ΟΡΙΟ:33.00 ΠΡΙΜ:48.00
1 ΠΑΝΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 93 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 51.38 11
2 ΓΚΟΛΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 47.49 4
3 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 46.98 3
4 ΒΙΔΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 94 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 44.49 2
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 94 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 38.92 1

ΣΦΥΡΑ ΟΡΙΟ:33.00 ΠΡΙΜ:47.00
1 ΜΙΜΙΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 50.25 11
2 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 47.88 9
3 ΧΕΛΙΑΤΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 43.56 3
4 ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 36.33 2
5 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 33.00 1

4 Χ 100 Μ. ΟΡΙΟ:50.14 ΠΡΙΜ:45.34
1 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 44.81 22
2 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 46.07 6
3 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 47.99 4
4 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 48.34 2

4 Χ 400 Μ. ΟΡΙΟ:4.00.00 ΠΡΙΜ:3.44.00
1 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 3.34.81 22

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 136
2 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 125
3 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 94
4 ΠΑΟΚ 61
5 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 40
6 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 22
7 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 20
8 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 18
9 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 15
10 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 14
11 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 10
– ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 10
13 ΑΣ ΑΡΗΣ 5
14 ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2
15 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ. 1

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

100 Μ. ΟΡΙΟ:14.74 ΠΡΙΜ:12.84
1 ΚΙΛΙΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 92 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 12.88 11
2 ΜΑΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 12.90 9
3 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΜΑΙΡΗ 93 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 13.09 8
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 93 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 13.36 7
5 ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 94 ΠΑΟΚ 13.37 6
6 ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.50 5
7 ΙΓΝΑΤΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 13.57 4
8 ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 93 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 13.63 3
9 ΛΙΑΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.67 2
10 ΒΑΒΑΤΣΟΥΛΑ ΟΛΓΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 14.18 1
11 ΣΙΟΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 14.42 1
12 ΣΑΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 94 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 14.62 1
13 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 93 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 14.64 1
14 ΖΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 93 ΠΑΟΚ 14.69 1
15 ΠΕΤΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 94 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 14.96
16 ΖΑΧΑΡΕΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 93 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 14.97
17 ΜΚΡΤΣΙΑΝ ΕΝΤΙΤΑ 92 ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 14.98
18 ΜΑΣΛΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 92 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 15.04
19 ΣΚΟΝΔΡΑΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 94 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 15.10
20 ΠΑΓΩΝΗ ΕΛΛΗ 93 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15.14
21 ΡΑΜΑΪ ΜΠΛΕΡΙΝΑ 93 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 15.21
22 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 92 ΑΣ ΑΡΗΣ 15.90
23 ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΑΝΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 92 ΑΣ ΑΡΗΣ 16.37

200 Μ. ΟΡΙΟ:31.24 ΠΡΙΜ:26.84
1 ΜΑΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 26.45 11
2 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 26.47 9
3 ΡΑΠΗ ΜΑΡΙΑ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 26.58 8
4 ΚΙΛΙΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 92 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 27.01 7
5 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ 93 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 27.55 6
6 ΤΑΜΙΩΛΑΚΗ ΔΑΝΑΗ 93 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 28.32 5
7 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 28.56 4
8 ΣΥΚΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 28.62 3
9 ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 93 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 29.07 2
10 ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ 93 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 29.17 1
11 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 92 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 29.46 1
12 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΕΛΕΝΗ 92 ΑΣ ΑΡΗΣ 30.02 1
13 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 30.52 1
14 ΚΕΛΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 30.78 1
15 ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 30.79
16 ΠΕΤΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 94 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 31.36
17 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 93 ΠΑΟΚ 31.57

400 Μ. ΟΡΙΟ:70.14 ΠΡΙΜ:62.64
1 ΘΕΟΠΕΜΠΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 59.48 11
2 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 60.71 9
3 ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 61.79 8
4 ΤΙΣΕΝΚΟ ΝΤΑΡΙΑ 92 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 63.17 7
5 ΛΙΤΣΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 94 ΑΣ ΜΑΣ ΤΡΩΑΣ 66.60 6
6 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 66.92 5
7 ΤΟΥΠΤΣΙΕΒΑ ΜΑΡΙΕΛΑ 92 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 67.29 4
8 ΤΑΜΙΩΛΑΚΗ ΔΑΝΑΗ 93 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 67.98 3
9 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ 93 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 68.75 2
10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 94 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 69.09 1
11 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 93 ΠΑΟΚ 72.96
12 ΜΠΑΤΣΙΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ 92 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 73.96
ΡΑΠΗ ΜΑΡΙΑ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΚΥΡΗ

800 Μ. ΟΡΙΟ:2.48.00 ΠΡΙΜ:2.26.00
1 ΘΕΟΠΕΜΠΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 2.18.22 11
2 ΦΟΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2.27.09 7
3 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΛΥΔΙΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2.28.61 6
4 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 93 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 2.28.99 5
5 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 94 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2.31.52 4
6 ΤΣΟΥΛΟΥΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 94 ΑΣ ΑΡΗΣ 2.34.92 3
7 ΤΡΙΚΕΡΓΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 93 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2.39.30 2
8 ΔΕΜΙΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 94 ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2.41.15 1
9 ΜΠΑΙΡΑΜΙ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 92 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2.53.26
10 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 92 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2.56.26

1500 Μ. ΟΡΙΟ:6.03.00 ΠΡΙΜ:5.08.00
1 ΝΙΖΑΡΑΝΤΖΕ ΑΝΑΤΟΛΗ 94 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 5.16.80 3
2 ΓΚΑΖΑΡΙΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 94 ΠΑΟΚ 6.01.50 1
3 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 92 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 6.16.44

3.000 Μ. ΟΡΙΟ:13.30.00 ΠΡΙΜ:11.50.00
1 ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 94 ΑΓΣ ΣΙΘΩΝ 11.38.87 11
2 ΓΚΟΛΟΣΗ ΕΛΕΝΙΣΑ 93 ΑΣ ΑΡΗΣ 12.51.11 2
3 ΖΙΑΚΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.12.57 1

100 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:19.14 ΠΡΙΜ:16.64
1 ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 16.55 11
2 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 92 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 17.20 6
3 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 92 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 17.28 5
4 ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 94 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 17.42 4
5 ΡΟΥΔΝΙΚΛΗ ΜΕΛΙΝΑ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 17.53 3
6 ΜΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 93 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17.64 2
7 ΤΑΣΤΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 94 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 19.13 1
8 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 19.38

400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:78.14 ΠΡΙΜ:71.14
1 ΤΙΣΕΝΚΟ ΝΤΑΡΙΑ 92 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 66.83 11
2 ΚΟΤΛΙΔΑ ΟΛΓΑ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 71.87 3
3 ΓΚΑΥΡΑ ΡΩΞΑΝΗ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 74.68 2
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 94 ΑΣ ΑΡΗΣ 74.79 1
5 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 93 ΠΑΟΚ 78.19
ΚΑΜΙΤΣΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 92 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΕΓΚΑΤ.

2.000 Μ. ΦΥΣ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:10.30.00 ΠΡΙΜ:9.10.00 1 ΜΠΑΙΡΑΜΙ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 92 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8.44.17 11
2 ΤΡΙΚΕΡΓΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 93 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 9.05.41 1

5.000 Μ. ΒΑΔΗΝ ΟΡΙΟ:32.30.00 ΠΡΙΜ:30.30.00
1 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΛΚΙΣΤΗ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 31.27.32 4
2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 31.31.85 2
3 ΤΡΙΒΟΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 94 ΑΣ ΑΡΗΣ 31.55.50 1
4 ΦΕΛΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 92 ΑΣ ΑΡΗΣ 33.21.07

ΜΗΚΟΣ ΟΡΙΟ:4.40 ΠΡΙΜ:5.30
1 ΜΑΚΑΒΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.41 11
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 93 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 5.39 9
3 ΤΣΕΡΜΕΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.36 8
4 ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 5.21 7
5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.92 6
6 ΣΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 94 ΠΑΟΚ 4.85 5
7 ΞΕΝΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.68 4
8 ΣΟΪΛΕΜΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 4.65 3
9 ΝΙΚΟΛΑΚΟΥΔΗ ΦΑΝΗ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.58 2
10 ΤΖΙΟΥΡΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.50 1
11 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΕΛΕΝΗ 92 ΑΣ ΑΡΗΣ 4.49 1
12 ΤΣΙΡΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.48 1
13 ΤΣΙΡΙΠΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.45 1
14 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 95 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ. 4.43 1
15 ΖΓΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.32
16 ΧΑΡΙΖΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 93 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 4.23
17 ΚΑΜΑΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 95 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 4.12
18 ΒΑΒΑΤΣΟΥΛΑ ΟΛΓΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.08
19 ΚΑΝΑΒΑ ΟΣΙΑ 93 ΠΑΟΚ 3.82
20 ΔΑΡΟΓΛΟΥ ΗΣΑΪΑ 95 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 3.55
21 ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 95 ΑΣ ΜΑΣ ΤΡΩΑΣ 3.50
22 ΝΤΟΝΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 95 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 3.27
23 ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 95 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ. 3.08
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 95 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ. ΑΚΥΡΗ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 93 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ ΑΚΥΡΗ

ΥΨΟΣ ΟΡΙΟ:1.38 ΠΡΙΜ:1.55
1 ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 1.58 11
2 ΣΑΡΑΦΗ ΑΣΤΕΡΙΑ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1.58 9
3 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 92 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1.46 4
4 ΣΟΪΛΕΜΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 1.42 3
5 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 1.38 2
6 ΜΗΤΣΙΩΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 95 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1.38 1

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΟΡΙΟ:2.40 ΠΡΙΜ:2.90
1 ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 94 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 2.60 2

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΟΡΙΟ:9.30 ΠΡΙΜ:10.60
1 ΜΑΚΑΒΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.28 11
2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.40 5
3 ΜΙΧΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 93 ΠΑΟΚ 10.40 4
4 ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΕΝΙΤΣΑ 93 ΠΑΟΚ 10.35 3
5 ΚΑΠΑΝΑΤΖΕ ΤΕΟΝΑ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 9.94 2
6 ΖΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 93 ΠΑΟΚ 9.94 1

ΣΦΑΙΡΑ ΟΡΙΟ:7.70 ΠΡΙΜ:10.20
1 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.54 11
2 ΡΙΖΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 92 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 10.31 9
3 ΚΟΥΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 9.21 7
4 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 9.15 6
5 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΖΕΛΙΚΑ 94 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 8.49 5
6 ΜΕΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 8.35 4
7 ΣΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 8.33 3
8 ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 8.27 2
9 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 7.86 1
10 ΖΑΠΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ 7.22
11 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 6.85
12 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 93 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 5.81
13 ΜΗΝΑ ΓΕΝΟΒΕΦΑ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.52
14 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.04

ΔΙΣΚΟΣ ΟΡΙΟ:24.00 ΠΡΙΜ:33.00
1 ΑΚΡΑΝΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 39.12 11
2 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 29.02 3
3 ΚΟΥΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 28.62 2
4 ΧΑΜΠΟΥΝΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 95 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 24.30 1

ΑΚΟΝΤΙΟ ΟΡΙΟ:24.50 ΠΡΙΜ:33.00
1 ΡΙΖΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 92 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 41.21 11
2 ΜΕΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 32.71 4
3 ΚΟΤΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 29.79 3
4 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΖΕΛΙΚΑ 94 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 27.39 2
5 ΧΑΜΠΟΥΝΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 95 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 26.64 1
6 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΦΑΝΗ 93 ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 19.69
7 ΛΟΓΓΙΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 18.13

ΣΦΥΡΑ ΟΡΙΟ:26.00 ΠΡΙΜ:34.00
1 ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 49.23 11
2 ΣΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 42.72 9
3 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 41.28 8
4 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 41.04 7
5 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 40.45 6
6 ΜΗΝΑ ΓΕΝΟΒΕΦΑ 92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 33.74 2
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 27.00 1

4 Χ 100 Μ. ΟΡΙΟ:58.14 ΠΡΙΜ:51.14
1 ΠΑΟΚ 52.59 10
2 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 52.79 6
3 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 55.05 4
4 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 56.62 2
ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΑΚΥΡΗ

4 Χ 400 Μ. ΟΡΙΟ:4.44.00 ΠΡΙΜ:4.24.00
1 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.23.97 22
2 ΑΣ ΑΡΗΣ 4.39.11 2

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 130
2 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 129
3 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 64
4 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 49
5 ΠΑΟΚ 31
6 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 30
7 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 29
– ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 29
9 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 23
10 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 20
11 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11
– ΑΓΣ ΣΙΘΩΝ 11
– ΑΣ ΑΡΗΣ 11
14 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 8
15 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 7
16 ΑΣ ΜΑΣ ΤΡΩΑΣ 6
17 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 3
18 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2
19 ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1
– ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ. 1

Τα αγωνίσματα των ρίψεων έγιναν στο ΕΑΚ Ελευθερίας και αυτά των δρόμων και των αλμάτων στο Παγκρήτιο Στάδιο Τα αποτελέσματα

100μ Παίδων (άνεμος +0.3) : Σαριδάκης Ο.(Κύδων) 11.34, Κοντζεδάκης Δ.(Κύδων) 11.51, Δρυγιαννάκης (ΕΑΡ) 11.57

100μ Κορασίδων: Ζερβάκη Α.(ΟΦΗ) 12.87, Τζουγκαράκη Δ.(Βενιζέλος) 13.16, Αλεξανδράκη Μ.(Κύδων) 13.18

200μ Παίδων: Κοντζεδάκης Δ.(Κύδων) 23.09, Σαριδάκης Ο.(Κύδων) 23.51, Δρυγιαννάκης (ΕΑΡ) 23.54

200μ Κορασίδων : Χρηστάκη Ε. (ΟΦΗ) 27.55, Βενετάκη Ε. (Αρκάδι) 28.13, Λαγουβάρδου Α.(Κύδων) 28.19

400μ Παίδων: Συμισακάκης Ε.(ΓΕΗ) 51.07, Μπούτζουκας Ε. (Βενιζέλος) 52.23, Τζουρμπάκης Μ.(Αρκάδι) 53.56

400μ Κορασίδων: Επιτροπάκη Ζ.(ΓΕΗ) 59.32, Εμμανουηλίδου Μ.(ΕΑΡ) 1.00.38, Πολίτη Μ.(ΓΕΗ) 1.05.02

800μ Παίδων : Τζουρμπάκης Μ.(Αρκάδι) 2.02.67, Μαυρουδής Ι.(ΓΕΗ) 2.03.73, Κόλλιας Αλκιβιάδης (ΑΟΛ) 2.03.77

800μ Κορασίδων:Καρακατσάνη Α.(ΕΑΡ) 2.18.29, Επιτροπάκη Ζ.(ΓΕΗ) 2.21.02, Χατζηδάκη Ελ.(ΟΚΑΡ) 2.36.60

1500μ Παίδων: Κόλλιας Α.(ΑΟΛ) 4.25.27, Καρυμπίδης Δ.(Κύδων) 4.28.88, Μαυρουδής Ι.(ΓΕΗ) 4.31.07

1500μ Κορασίδων: Καρακατσάνη Α.(ΕΑΡ) 4.43.64, Ριτζάκη Μ.(ΕΑΡ) 5.01.55, Αφορδακού Π.(ΑΟΛ) 5.07.40

3000μ Παίδων: Καρυμπίδης Δ.(Κύδων) 9.50.94, Κούτρας Χ.(Βενιζέλος) 10.06.37, Παπαδοβασιλάκης Γ.10.15.59

3000μ Κορασίδων: Πετρουλάκη Κ.(ΕΑΡ) 11.34.99, Ριτζάκη Μ.(ΕΑΡ) 11.35.04, Αφορδακού Δ.(ΑΟΛ) 12.00.26

110μ εμπόδια Παίδων: Ριζάϊ Τ.(ΑΟΛ) 14.76, Σπηλιαρωτάκης Α.(ΛΙΒ) 15.47, Αλεξανδρής Ε.(ΟΦΗ) 16.18

100μ εμπ Κορασίδων: Αλμπαντάκη Μ.(ΟΦΗ)15.25, Χρηστάκη Ε. (ΟΦΗ) 15.45, Γιατρουδάκη Ε.(Βενιζέλος) 16.92

400μ Εμπ Παίδων: Τσομάνι Γ.(Λιβ) 54.16 ΝΠΡΠ, Τσατσάκης Σ.(ΟΦΗ) 59.65, Γαλανάκης Ε.(Λιβ) 1.01.98

400μ εμπ Κορασίδων: Εμμανουηλλίδου Μ.(ΕΑΡ) 1.05.24, Καναβού Ε.(ΑΟΛ) 1.1.0.60, Ιβάνοβα Μ.(ΑΟΛ) 1.14.76

2000μ Στηπλ Παίδων : Μπριασούλης Α.(Βενιζέλος) 6.45.84, Χατζησταυράκης Ρ.(Σητειακός) 6.48.05, Γκιμίσης Β.(Σητειακός) 6.50.73

2000μ Στήπλ Κορασίδων: Πετρουλάκη Κ.(ΕΑΡ) 7.45.61, Καναβού Ελ.(ΑΟΛ) 9.03.68

5000μ Βάδην Κορασίδων: Βερνιδάκη Σ.(Αρκάδι) 33.14.60, Καλαγασίδη (Αρκάδι) 33.43.80

Ύψος Παίδων: Ανδρουλιδάκης Ε. (Βενιζέλος) 1.75, Πατραμάνης Δ.(ΟΦΗ) 1.70,

Ύψος Κορασίδων: Ιβάνοβα Μ. (ΑΟΛ) 1.55, Μπεκιαράι (Αρκάδι) 1.46, Μπουράκη Α.(Βενιζέλος) 1.46

Μήκος Παίδων: Αποστολίδης γ.(Βενιζέλος) 6.43, Σπυριδάκης Β.(ΟΦΗ) 6.42, Κυτράκης Θ.(Βενιζέλος) 6.41

Μήκος Κορασίδων : Ζερβάκη Α.(ΟΦΗ) 5.10, Ξανθάκη Β.(4.89, Γεωργιανάκη Χ.(ΟΦΗ) 4.78

Επί κοντώ Παίδων: Ρεράκης Μ.(ΟΦΗ) 3.70, Αβετικιάν Ε.(Βενιζέλος) 3.20, Νταμοτσίδης Β.(Βενιζέλος) 3.10

Επί κοντώ Κορασίδων : Γιατρουδάκη Ελένη (Βενιζέλος) 3.10, Μιχταριάν Α. (Βενιζέλος) 2.40

Τριπλούν Παίδων :Κυτράκης Θ.(Βενιζέλος) 13.48, Σπυριδάκης Ε.(ΟΦΗ) 12.77, Αποστολίδης (Βενιζέλος) 12.67

Τριπλούν Κορασίδων: Στρατουδάκη Μ.(Βενιζέλος) 9.62, Γουμενάκη Π.(Βενιζέλος) 9.32, Δαβράδου Χ.(ΑΟΛ) 8.95

Σφαίρα Παίδων: Φωτιάδης Γ.(Βενιζέλος) 15.06, Ανυφαντάκης Φ. (Λιβυκός) 14.24, Πετράκης Ε.(Βενιζέλος) 13.78

Δίσκος Παίδων: Φωτιάδης Γ.(Βενιζέλος) 43.43, Δουρουντάκης (Βενιζέλος) 42.70, Γαλάνης Σ.(ΟΦΗ) 35.74

Ακόντιο Παίδων : Κακεπάκης Ι.(ΟΦΗ) 62.50, Βόλτσης Ε.(Βενιζέλος) 57.30, Κοκκινάκης Γ.(Βενιζ) 56.02

Σφύρα Παίδων: Φυλλαδιτάκης Ν. (ΟΦΗ) 64.84, Μανουσέλης Π.(Βενιζ) 59.33, Σφιγκάκης Τ.(Βενιζ) 52.28,

4Χ100μ Παίδων: Κύδων (Φραντζεσκάκης-Γιακουμάκης-Στρατινάκης-Σαπουνάκης) 46.02

Βενιζέλος 47.68, ΓΕΗ 49.53

4Χ400μ Παίδων: Λυβικός 3.38.00, ΟΦΗ 3.39.07, Κύδων 3.48.35

Σφαίρα Κορασίδων: Καλογεράκη Φ.(ΟΦΗ) 12.40, Ψαρράκη Ε.(Παγκρήτιος) 11.57, Καλλιγιαννάκη Π.(ΟΦΗ) 11.40

Δίσκος Κορασίδων: Ψαράκη Ε.(Παγκρήτιος) 41.57, Καλογεράκη Φ.(ΟΦΗ) 36.25, Γραμματικάκη Χ.(ΓΕΗ) 34.31

Ακόντιο Κορασίδων: Λασηθιωτάκη Φ.(ΟΦΗ) 35.20, Καλλιγιαννάκη Π.(ΟΦΗ) 29.32, Πιτσουλάκη Ι. (Κύδων) 28.59

Σφύρα Κορασίδων: Μαλιαρού φ.(ΓΕΗ) 49.10, Γραμματικάκη Μ.(ΓΕΗ) 46.30, Ντουντουλάκη Ε.(Βενιζέλος) 45.04

4Χ100μ Κορασίδων: Βενιζέλος 51.88, Κύδων 54.68, Αρκάδι 56.76

Ανεπίσημη Βαθμολογία: Παίδων Βενιζέλος 205, ΟΦΗ 122, ΑΟ Κύδων 96, ΓΕΗ 58, Λιβυκός 58, ΑΟ Λασηθίου 53, ΕΑ Ρεθυμνιακός 24, ΟΚΑ Αρκάδι 20, ΓΕ Μεσσαράς, Σητειακός από 10

ΣΜΚ 4

Ανεπίσημη Βαθμολογία Κορασίδων: ΟΦΗ 129, ΓΕΗ 98,5, Βενιζέλος 77,5, ΕΑΡ 77, ΑΟ Κύδων 61, ΑΟΛ 46, ΟΚΑ Αρκάδι 29, Παγκρήτιος 22, Λυβικός 10, Σητειακός 4, ΓΕ Μεσσαράς 3, ΣΜΚ 1

Εκτός Συναγωνισμού έγιναν τα 1000μ ΠΠΒ΄και ΠΚΒ¨

1000μ ΠΠΒ΄Μαστοράκης Β.(ΓΕΗ) 3.19.14, Τζολάκης Γ.(ΟΦΗ) 3.20.49, Καρυπίδης Δ.(Κύδων) 3.22.03

1000μ ΠΚΒ΄: Αγαπάκη Ελ.(ΓΕΗ) 3.44.33, Παπαδάκη Σ.(ΓΕΗ) 3.51.58, Αλιφιεράκη Μ.(ΟΦΗ) 3.52.15

Στη Καβάλα έγιναν οι αγώνες του 1ου ομίλου του διασυλλογικού πρωταθλήματος παίδων-κορασίδων στον οποίο συμμετείχαν σύλλογοι των ΕΑΣ Θράκης, Καβάλας, Δράμας και Σερρών.
Τα αποτελέσματα ήταν:

110 Εμπ. Π
1 ΚΑΛΛΙΤΣΑΡΗΣ Γ.Σ.Σέρρες 15.48
2 ΤΣΟΥΡΛΙΑΝΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 19.60
3 ΛΑΙΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 20.29

100 Εμπ. Κ
1 ΑΛΙΜΟΥΔΗ ΠΡΩΤΕΑΣ 14.80
ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 15.16
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΓΑΣ 15.74

Σφύρα Π
1 ΘΑΝΑΣΟΥΔΑΣ ΓΑΣ 54.27
2 ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΓΑΣ 39.10
3 ΜΠΙΤΣΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 30.12

Σφύρα Κ
1 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΣΚΑΔ 23.60

κοντώ Κ
1. ΚΑΛΑΦΑΤΖΗ ΕΘΝΙΚΟΣ 3.50
2. ΚΑΛΕΝΔΕΡΗ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 2.60
3. ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΙΔΟΥ ΟΦΚΑ 2.60

3000 μ. Π
1. ΒΑΓΚΕΛΙ ΟΚΑΚ 9.33.00
2 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΟΦΚΑ ΧΡΥΣ.
3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 11.40.15

3000Κ 11.22.82
1 ΚΑΝΑΚΑΡΗ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 12.50.42
2 ΛΕΣΙ ΑΟΚ 14.43.92

Υψος Π
1 ΙΩΑΝΝΟΥ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 1.85
2 ΜΠΑΡΟΥΞΑΚΗΣ ΣΚΑΔ 1.80
3. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΟΦΚΑ . 1.75

Ακοντισμός Κ
1 ΑΡΙΚΑ ΠΡΩΤΕΑΣ 38.43
2. ΛΙΓΑ Α.Σ.ΔΟΞΑΤΟΥ 36.91
3 ΓΙΑΝΕΛΗ ΑΠΟΦΚΑ 36.79

400 εμπ. Κ
1 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΚΑΔ 66.89
2 ΓΑΒΑΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 68,85
3. ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΟΦΚΑ 71.39

Μήκος Κ
1. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΓΑΣ 5.36
2 ΜΙΛΤΣΟΥΔΗ ΟΦΚΑ 5.23
3 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΑΟΚ 5.13

400 Κ
1 ΖΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΟΦΚΑ 59.68
2. ΓΑΒΑΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 1.01.28
3 ΣΑΒΒΑ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 1.06.87

400 εμπ Π
1 ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ ΟΦΚΑ 58.62
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 6Ι.36
3. ΜΑΝΙΟΣ Α.Ο. ΔΡΑΜΑΣ 65.08

400 Π
1 ΓΩΓΟΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 51.58
2 ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ ΟΦΚΑ 52.42
3 ΧΟΥΛΙΑΣΒΙΛΙ ΟΚΑΦ 55.98

Δίσκοβολία Π
1. ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΣΚΑΔ 52.20
2 ΚΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΟΚ 46.12
3 ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΟΦΚΑ 45.12

100 Κ
1 ΜΙΧΑΛΑΚΗ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 12.90
2 ΣΤΡΟΦΥΛΑ ΑΠΟΦΚΑ 13.12
3 ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ Γ.Σ.ΔΡΑΜΑΣ 13.75

100 Π
1 ΜΕΡΜΗΓΚΟΥΔΗΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 11.11
2 ΤΣΕΡΜΙΝΙΔΗΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 11.50
3 ΑΛΞΙΑΔΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 11.63

Κοντώ Π
1 ΚΟΥΣΙΝΑΣ Γ.Σ.Σέρρες 3.80
2 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 3.00
3 ΓΑΤΣΙΟΣ Γ.Σ.Σέρρες 2.70

800 Κ
1 ΤΟΚΟΥ ΣΚΑΔ 2.38.38
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑΦ 2.50.48
3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΔΟΥ 0ΛΥΜΠΙΑΔΑ 2.52.95

1500 Κ
1 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΠΟΦΚΑ 5.27.47
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 6.28.31

1500 Π
1. ΒΑΓΚΕΛΙ ΟΚΑΚ 4.16.50
2 ΑΡΓΥΡΙΟΥ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 4.34.05
3 ΔΗΜΑΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 4.53.28

Υψος Κ
1 ΚΟΛΤΣΙΔΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ 1.59
2 ΠΑΤΑΚΑ ΓΑΣ 1.57
3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 1.47

ΣΦΑΙΡΑ Π
1 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 16.93
2 ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΠΟΦΚΑ 15.97
3 ΚΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΟΚ 14.74

3000 Κ
1 ΚΑΝΑΚΑΡΗ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 12.50.42

Δισκοβολία Κ
1 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΣΚΑΒ 34.79
2 ΣΕΙΤΑΝΙΔΟΥ ΑΠΟΦΚΑ 34.60
3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗ ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 28.73

Ακοντισμός Π
1. ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 58.35
2 ΠΑΤΕΛΟΥΔΗΣ ΟΦΚΑ 53.00
3 ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ Α.Σ ΔΟΞΑΤΟΥ 50.35

2 2000 Φ.Ε
3 ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ Α.0.ΑΛΕΞΑΝΔΡ 8.25.36

200 Κ
1 ΖΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΟΦΚΑ 25.79
2 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΟΦΚΑ 25.98
3 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΟΦΚΑ 26.90

800 Π
1 ΑΡΓΥΡΙΟΥ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 2.06.55
2 ΜΑΜΟΥΛΙΔΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2.Ο7.71
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 2.22.00

2000 Φ.Ε
1 ΖΙΩΓΑΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 7.26.20

Μήκος Π
1 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΚΑΔ 6.66
2 ΧΡΟΙΔΗΣ ΠΑΟΚ 6.48
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΟΚΑΚ 6.40

Σφαίρα Κ
1 ΛΙΓΑ Α.Σ.ΔΟΞΑΤΟΥ 12.20
2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗ Α.Σ.ΔΟΞΑΤΟΥ 10.47
3 ΑΛΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΟΚ 10.38

4Χ100 Π
1 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 47.40
2 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 48.91

4Χ400 Π
1 ΠΡΩΤΕΑΣ 3.56.80
2 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 3.57.21
ΤΡΙΠΛΟΥΝ Κ
1 ΜΙΜΙΛΑΚΗ ΟΦΚΑ ΧΡΥ 10.30
2 ΣΙΑΚΚΑ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 9.18
3 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ 9.08

ΤΡΙΠΛΟΥΝ Π
1 ΣΤΑΜΑΤΕΡΗΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 12.13

200 Π
1 ΜΕΡΜΗΓΚΟΥΔΗΣ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 22.97
2 ΓΩΓΟΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 23.65
3 ΤΣΕΡΜΙΝΙΔΗΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 24.11

ΓΕΝΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Π Κ ΣΥΝΟΛΟ

1 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 97 52 149
2 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 50 82 132
3 ΠΡΩΤΕΑΣ 34 98 132
4 ΣΚΑΔ 50 39 89
5 ΑΠΟΦΚΑ 32 40 72
6 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 40 31 71
7 ΔΟΞΑΤΟ 22 49 71
8 ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 50 21 71
9 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 25 31 56
10 ΠΑΟΚ 29 15 44
11 ΟΚΑΚ 26 8 34
12 ΔΙΟΜΗΔΗΣ 31 0 31
13 ΑΟΔ 14 11 25
14 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 20 0 20
15 ΟΦΚΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1 15 16
16 ΕΘΝΙΚΟΣ 3 11 14
17 ΑΟΚ 0 12 12
18 ΑΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 11 11
19 ΟΚΑΦ 5 1 6
20 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1 3 4
21 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 2 0 2
22 ΕΠΙΜΗΘΕΑΣ 1 0 1

Πραγματοποιήθηκε στο Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης το Διασυλλογικό Πρωτάθλημα παίδων-κορασίδων στον οποίο συμμετείχαν σύλλογοι των ΕΑΣ Χίου-Σάμου, Λέσβου και Λήμνο.
Οι πρώτοι νικητές των αγωνισμάτων ήταν:

ΠΑΙΔΕΣ

100 Μ
1 ΓΟΝΙΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 10.90
2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 11.20.
3 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.60

200 Μ
1 ΓΟΝΙΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 22.6
2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 23.3
3 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 23.9

400 Μ
1 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 54.2
2 ΚΟΝΤΟΡΓΙΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕΨΑΣ «Η ΡΙΒΑ» 56.6
3 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΕΡΜΟΛ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 60.1

800 Μ
1 ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 2.07.4
2 ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 2.49.5

1500 Μ
1 ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4.33.6
2 ΣΤΑΜΟΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4.48.9
3 ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.26.3

3000 Μ
1 ΓΕΟΜΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 10.07.9
2 ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΣ ΝΗΡΕΑΣ 10.17.0
3 ΛΑΜΠΑΝΑΡ ΦΩΚΙΩΝ ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ 10.20.7

400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 57.6.
2 ΖΑΤΣΕ ΑΛΜΠΑΝΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 68.5

2000Μ. Φ.Ε
1 ΓΕΟΜΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 6.40.5
2 ΖΓΚΟΥΡΟΣ ΕΓΚΛΙ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 6.52.0
3 ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΣ ΝΗΡΕΑΣ 6.53.3

4Χ100 Μ.

1 ΡΩΞΑΝΑΣ Π.-ΜΟΝΗΣ Δ.
ΜΑΜΟΥΝΑΣ Δ. – ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ Ε
ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ
48.00

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ
1 ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΙΓΝΑΤΗΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.75
2 ΧΟΤΖΑΊ ΜΑΡΙΓΚΛΕΝ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 1.50
3 ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 1,50

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
1 ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 5.31
2 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ 4.59
3 ΝΕΙΡΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ 4.58

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΒΛΟΥΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12.08
2 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 11.96
3 ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 11.52

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 39.01
2 ΒΛΟΥΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 33.73
3 ΒΑΡΥΤΙΜΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 30.49

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ 48.42.
2 ΡΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 40.89
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ 39.70

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

100 Μ
1 ΚΛΟΥΒΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.6
2 ΖΟΥΒΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 13.9
3 ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΠΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ 14.2

200 Μ
1 ΣΦΑΝΤΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 26.6
2 ΚΑΤΕΡΙΝΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 30.0

400 Μ
1 ΣΦΑΝΤΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 60.6.

1500 Μ
1 ΣΙΑΧΟΥ ΜΕΛΙΣΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.36.1
2 ΧΑΛΚΙΩΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.45.4
3 ΤΣΟΥΚΑ ΙΡΕΝΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 6.05.5

3000 Μ
1 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΠΕΛ. – ΕΜΜΑΝ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 11.16.0
2 ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΜΠΕΝΕΡΕΤΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 11.21.4
3 ΒΟΥΚΑΤΑ ΒΑΙΑ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.42.1
4 ΠΑΓΙΔΑ ΕΛΕΝΗ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 11.48.7

400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΚΑΤΕΡΙΝΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 76.4

2000 Φ.Ε.
1 ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΜΠΕΝΕΡΕΤΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 7.56.3.
2 ΧΑΛΚΙΩΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 8.48.7
3 ΣΙΑΧΟΥ ΜΕΛΙΣΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 8.54.4.
4 ΤΣΟΥΚΑ ΙΡΕΝΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 8.57.3

5000 Μ ΒΑΔΗΝ
1 ΠΑΓΙΔΑ ΕΛΕΝΗ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 27.02.8
2 ΤΖΑΝΕΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 29.04.1
3 ΛΑΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 30.58.3

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ
1 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕΨΑΣ Η ΡΙΒΑ 1.47
2 ΖΙΛΙ ΡΟΒΕΝΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.44
3 ΚΑΝΑΒΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1.35

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
1 ΠΑΤΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 4.84
2 ΚΑΙΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 4.80
3 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕΨΑΣ Η ΡΙΒΑ 4.67

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΠΑΤΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 10.61

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 8.12
2 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 7.71
3 ΤΣΑΜΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ 7.24

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ 34.36
2 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝ/ΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 24.56
3 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 22.45

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΑΡΤΑΚΙΑΝΟΥ ΚΑΣΑΝΔΡΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ 32.42
2 ΣΑΛΤΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΡΟΜΕΑΣ ΛΕΣΒΟΥ 31.35
3 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΓΣ ΑΡΙΩΝ 31.03

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΒΑΘΜΟΙ
ΠΑΙΔΩΝ ΒΑΘΜΟΙ
ΚΟΡΑΣΙΔ. ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ
1 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 38 53 91
2 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 37,5 29 66,5
3 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 38,5 26 64,5
4 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝ 16 13 29
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ Λ 10 19 29
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 06 16 22
7 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 08 12 20
ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ – 20 20
9 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 15 – 15
10 ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΣΑΜΟΥ 03 11 14
11 ΠΕΨΑΣ «Η ΡΙΒΑ» 04 09 13
12 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 07 04 11
ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 03 08 11
14 ΑΣ ΝΗΡΕΑΣ 07 – 07
ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 07 – 07
16 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 05 – 05
ΕΠΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ 02 03 05
18 ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ ΑΣ – 01 01
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ – – 0

Στη Λάρισα διεξήχθη το διασυλλογικό πρωτάθλημα παίδων-κορασίδων για τους συλλόγους του 6ου ομίλου,
των ΕΑΣ Ανατολικής Θεσσαλίας και Ανατολικής Στερεάς.
Οι τρεις πρώτοι ήταν οι παρακάτω:

100Μ

1.ΓΑΛΑΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 11.77
2 ΜΕΓΓΙΟΣ ΚΨΝ/ΝΟΣ(ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 11.92
3.ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΓΣ ΦΑΛΑΡΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ) 12.02
200Μ

1.ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 22.55
2.ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 23.86
3 ΜΕΓΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 23.86
400Μ

1ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 51.06
2 ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 53.46
3 ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 53.59
800Μ

1 ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2.02.53
2 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2.02.83
3 ΜΠΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΓΣ ΒΟΛΟΥ) 2.21.30

1500Μ
1. ΤΣΑΒΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ) 4.31.95
2.ΔΟΥΙΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 4.48.40
3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ) 5.03.37

3000Μ
1.ΧΟΥΤΖΙΟΥΜΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΓΣ ΒΟΛΟΥ) 9.46.60
2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ) 9.55.87
3.ΑΛΛΟΛΑΡΙ ΔΗΜΗΤΡΙΕΦ (ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ) 10.10.01

2000Μ Φ.Ε
1. ΧΟΥΤΖΙΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΓΣ ΒΟΛΟΥ) 6.34.35
2.ΜΕΤΑ ΝΤΕΝΙΖ (ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ) 6.40.88
3.ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ) 6.53.03

110Μ ΕΜΠ
1.ΝΑΤΖΙΟΣ ΙΑΣΩΝ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ) 16.15
2.ΧΑΙΝΤΑΡΙ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ) 17.85

400Μ Μ ΕΜΠ
1. ΝΑΤΖΙΟΣ ΙΑΣΩΝ [ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ) 58.11

4Χ400Μ
1. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ
(ΓΚΑΖΟΥΛ-ΔΟΔΟΝΤΣΑΚΗΣ-ΣΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ-ΡΟΥΠΕΛΑΣ) 3.42.70

ΜΗΚΟΣ
1.ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΓΣ ΦΑΛΑΡΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ) 6.28
2.ΠΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ(ΓΣ ΒΟΛΟΥ) 6.06
3.ΤΑΡΓΟΝΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ) 5.95

ΥΨΟΣ
1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ) 1.70
2. ΚΟΥΡΓΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 1.60
3.ΣΟΥΛΑ ΑΡΑΝΙΤ (ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ) 1.60

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1.ΡΑΠΤΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ) 12.47
2.ΓΕΩΡΓΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ) 12.12
3. ΜΑΡΤΙΝ ΜΑΡΙΟΥΣ –ΚΩΝ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 11.79

ΣΦΑΙΡΑ
1.ΓΕΡΑΓΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 16.19
2.ΓΕΡΑΓΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 13.43
3.ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 13.12
ΔΙΣΚΟΣ
1.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ) 43.39
2.ΓΕΡΑΓΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 41.41
3. ΓΕΡΑΓΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 37.02
ΑΚΟΝΤΙΟ
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ) 56.41
2. ΤΣΙΑΛΚΑΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ ΕΛΑΣ) 43.62
3.ΤΣΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ) 38.70

ΣΦΥΡΑ
1.ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 62.68
2.ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 56.85
3. ΣΤΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 53.92

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ (ΠΑΙΔΩΝ)
1. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 148 Β
2. ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 98
3. ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 37
4. ΓΣ ΒΟΛΟΥ 33
5. ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 31
6. ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 27
7. ΓΣ ΦΑΛΑΡΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ 15
8. ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 13
9. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 12
10.ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 9
11. ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 4
12. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ 1

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
100Μ
1. ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΓΣ ΒΟΛΟΥ) 13.27
2.ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΤΣ ΑΝΤΡΕΑ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 13.41
3. ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 13.43

200Μ
1. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 27.06
2. ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΤΣ ΑΝΤΡΕΑ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 27.57
3. ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002) 29.02

400Μ
1. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 60.75
2. ΝΤΙΣΤΑ ΣΟΦΙΑ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 61.36
3. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ) 62.76

800Μ
1. ΚΟΥΛΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ) 2.28.42
2. ΟΥΜΕΡΑΙ ΟΡΝΕΛΑ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 2.36.56
3. ΑΘΑΝΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ ) 2.37.70

1500Μ
1.ΜΟΣΧΟΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΣ ΒΟΛΟΥ) 5.12.15
2. ΠΑΠΠΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ) 5.27.53

3000Μ
1. ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑ (ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ) 11.36.23
2. ΧΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ) 11.48.19
3. ΠΑΠΠΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ) 12.04.28

2000 Φ.Ε
1. ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑ (ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ) 8.17.15
2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ) 8.19.15
3. ΚΟΥΛΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ) 8.21.22

5000Μ ΒΑΔΗΝ
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 28.45.99
2. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 28.55.54
3. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 28.55.55

100Μ ΕΜΠ
1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ) 18.53
2. ΜΠΟΜΠΟΝΗ ΚΑΛΙΟΠΗ ( ΦΑΛΑΡΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ) 21.89

400Μ ΕΜΠ
1. ΟΣΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ) 87.38

4Χ100Μ
1. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 52.51
(ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ – ΔΙΒΑΝΕ- ΧΑΤΖΟΥΛΗ – ΛΙΑΡΑ)
2. ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 53.84
(ΜΟΚΑ –ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ –ΣΑΚΚΑ –ΡΟΥΧΑ)

4Χ400Μ
1. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 4.19.67
(ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ –ΣΠΑΝΟΥΛΗ –ΑΡΓΥΡΗ – ΝΤΙΣΤΑ)

ΜΗΚΟΣ
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 5.41
2. ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΓΣ ΒΟΛΟΥ) 5.40
3. ΨΑΡΑΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΗ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ) 5.19

ΥΨΟΣ
1. ΨΑΡΑΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΗ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ) 1.61
2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 1.58
3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛ (ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ) 1.55

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1. ΠΙΛΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΓΣ ΒΟΛΟΥ) 10.78
2. ΜΑΤΑΙ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΓΣ ΒΟΛΟΥ) 10.61
3. ΜΠΟΥΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 10.41

ΣΦΑΙΡΑ
1. ΒΕΛΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ) 10.77
2. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ) 9.41
3. ΚΟΥΤΣΑΝΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ) 8.96

ΔΙΣΚΟΣ
1. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ) 31.91
2. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 29.93
3. ΜΗΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ) 28.31

ΑΚΟΝΤΙΟ
1. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ) 33.15
2.ΒΕΛΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ) 32.72
3. ΜΗΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ) 28.71

ΣΦΥΡΑ
1. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 45.89
2. ΚΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 42.81
3. ΜΑΓΝΑΛΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 34.51

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)

1. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 115.5 Β
2.ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 106.5
3. ΓΣ ΒΟΛΟΥ 98
4. ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 60
5. ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 49
6. ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 20
7. ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 16
8. ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 11
9. ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 10
10.ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 5
11. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 2

ΠΑΙΔΩΝ

100μ.
1. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡ. 11.70
2. ΨΑΛΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡ. 11.77
3. ΚΑΝΟΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΑΚΑ 11.78

ΜΗΚΟΣ
1. ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6.34
2. ΜΑΝΔΗΛΑΣ ΙΑΣΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝ. 6.11
3. ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.04

400μ.
1. ΜΕΤΑΞΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 55.06
1. ΠΟΡΙΧΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝ. 55.15
2. ΓΙΑΣΕΜΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜ. ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝ. 56.04

ΔΙΣΚΟΣ
1. ΚΑΝΡΙΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 37.27
2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 36.50
3. ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 24.57

800μ.
1. ΖΗΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1.59.38
2. ΡΗΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘ. 2.01.64
3. ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 2.02.87

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1. ΚΑΝΤΡΙΔΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 15.03
2. ΚΕΝΤΡΑΪ ΑΛΜΠΕΡΤΙΝΟ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝ. 12.29
3. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝ. 10.70

110μ. ΕΜΠ.
1. ΜΑΝΔΗΛΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝ. 14.86
2. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝ. 15.47
3. ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 18.25

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
1. ΚΕΝΤΡΑΙ ΑΛΜΠΕΡΤΙΝΟ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝ. 51.02

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1. ΠΑΠΑΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.40
2. ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.40
3. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.30

3000μ.
1. ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 10.19.14
2. ΚΑΠΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 11.02.67
3. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 11.51.08

200μ.
1. ΠΟΡΙΧΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝ. 23.52
2. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘ. 23.53
3. ΨΑΛΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘ. 24.04

4Χ100
1. ΓΑΤΣΙΟΣ Γ./ ΜΕΜΜΟΣ ΔΗΜ/ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝ. 48.69.1
ΛΙΝΑΡΙΤΑΚΗΣ/ ΤΣΑΤΣΟΣ ΙΓΝ/
2. ΛΙΒΕΡΙΑΤΟΣ Η/ ΜΙΑΚΣΙΛΟ Μ/ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 50.52.2
ΑΓΚΑΒΑΝΑΚΗΣ Γ/
ΜΑΥΡΟΚΑΠΝΙΔΗΣ Δ

ΥΨΟΣ
1. ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΣΤΥΛ. ΣΑΚΑ 1.80
2. ΔΕΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚ. ΣΑΚΑ 1.75
3. ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ. ΣΑΚΑ 1.75

1500μ.
1. ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝ. 4.16.83
2. ΡΗΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡ. 4.17.04
3. ΓΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 4.20.67

2000μ. ΦΕ
1. ΓΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 6.36.51
2. ΖΥΦΗ ΑΝΤΡΕΑ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 6.46.02
3. ΣΚΑΛΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.50.36

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.83
2. ΖΙΝΤΟΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.48
3. ΜΠΟΥΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 12.50

4Χ400μ.
1. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Θ./ ΑΓΑΘΟΣ Μ./ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝ. 3.48.78
ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ Κ./ΠΡΙΦΤΗ Α.

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1. ΚΟΥΡΕΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 55.60
2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΚΑ 36.70
3. ΦΩΤΙΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 36.40

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

100μ.
1. ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΑΝΟΥ ΜΑΡΓ. ΑΟ ΟΛΥΜΠ. ΚΗΦ. 12.78
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.93
3. ΤΟΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣ Ν. ΛΙΟΣΙΩΝ 13.05

100μ. ΕΜΠ.
1. ΜΗΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 15.54
2. ΤΣΙΜΠΑΝΟΥΛΗ ΦΙΛΙΤΣΑ-ΑΘ ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 16.98
3. ΓΑΛΕΤΖΑ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΔΑΦΝΗ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 17.00

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
ΚΟΥΡΟΥΒΑΝΗ ΑΘΑΝ.-ΛΥΔΙΑ ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 26.31
ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ ΧΡ. ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝ. 26.30

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1. ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8.36
2. ΡΟΥΣΙΤΙ ΚΡΕΝΑΡ ΟΦΚΑ 7.23
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ. ΟΦΚΑ 6.11

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1. ΠΑΠΑΚΩΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.50
2. ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΛΥΔΙΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.45
3. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.30

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ε. ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 10.96
2. ΚΟΥΜΠΑΡΔΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 10.73
3. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΖΩΗ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10.56

1500μ.
1. ΠΑΝΑΓΟΥ ΚΑΛΙΡΡΟΗ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.12.50
2. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝ. 5.13.62

400μ.
1. ΚΟΡΕΝΑΒΑ ΟΞΑΝΑ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 60.03
2. ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 60.13
3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΣΑΚΑ 65.01

4Χ100
1. ΓΑΛΕΝΤΖΑ ΚΥΡ/ ΤΣΙΓΚΟΥ/ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 52.89
ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ/ ΤΣΙΓΚΟΥ Σ
2. ΦΑΛΙΑΝΓΚΑ Μ/ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 53.93
ΜΑΡΚΑΚΗ Ν/
ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ Ι/ ΚΑΡΑΚΑΣΗ Σ
3. ΧΡΗΣΙΜΟΥ ΑΣΗΜ/ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝ. 57.62
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Μ/
ΡΗΓΑΤΟΥ ΑΝΝ/
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΤ

400μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1. ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 66.02

800μ.
1. ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2.29.05
2. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝ. 2.29.71
3. ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 2.33.43

ΜΗΚΟΣ
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 5.15
2. ΜΗΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 5.11
3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.91

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 35.05
2. ΣΜΠΟΝΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΘΕΜΕΛΗ ΓΟ Γ. ΠΑΛΑΣΚΑΣ 33.56

200μ.
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 26.31
2. ΤΟΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣ Ν. ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟΥ 26.52
3. ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝΑ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 26.63

3000μ.
1. ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 12.08.22

4Χ400μ.
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α./ ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ Α./ ΣΑΚΑ 4.22.16
ΠΑΪΑΤΖΟΓΛΟΥ Κ./ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Η.
2. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Μ./ ΠΑΝΑΓΟΥ Η./ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.34.98
ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Μ./ ΚΑΡΩΝΗ Κ.

ΥΨΟΣ
1. ΓΚΟΥΣΙΝ ΤΑΤΙΑΝΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.55
2. ΤΣΑΧΑΚΗ ΕΛΕΝΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1.55
3. ΠΑΤΣΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 1.50

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΙΔΕΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 54 102 156
ΣΑΚΑ 58 65 123
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 28 77 105
ΑΕ ΜΕΣΟΓ. ΑΜ. 79 9 88
ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 49 1 50
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣ. 17 0 17
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗ 5 11 16
ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 2 61 63
ΓΣ Ν. ΛΙΟΣΙΩΝ 1 34 35
ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 30 9 39
ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 19 0 19
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 16 18 34
ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 4 3 7
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑΣ 8 20 28
ΓΟ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 0 21 21
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 3 3
ΣΧ. ΜΩΡΑΪΤΗ 0 1 1
ΑΝΑΤ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ 32 1 33
ΑΣΤΕΡ. ΑΙΓΑΛΕΩ 5 0 5
ΦΟΙΒΟΣ ΟΛ.ΧΩΡ. 1 0 1
ΤΟ ΟΙΟΝ 0 7 7
ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 11 11
ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. ΑΤΤ. 0 2 2

Παίδες

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΓΡΕΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡ. 1994 Γ.Σ.ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒ. 35,60
2 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ. 1992 ΓΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ 35,40
3 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡ. 1994 Α.Ε.Κ. 35,02

100Μ. ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 1992 Π.Γ.Σ. 11,43
2 ΦΑΛΛΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1992 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11,48
3 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1992 Π.Α.Ο 11,68

110Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
Α.Α. ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΥΡΡΟΣ 1993 Π.Γ.Σ. 17,47

400M.ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1992 Γ.Σ.ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒ. 53,75
2 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1992 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. 53,92
3 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1994 Γ.Σ.ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒ. 55,61

ΥΨΟΣ
1 ΣΥΝΤΖΑΚΗΣ ΧΑΡ. 1992 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 2,00
2 ΒΑΖΟΥΚΗΣ ΠΑΝ. 1993 Π.Γ.Σ. 1,65
ΤΑΨΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1995 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΑΣ ΑΚΥΡ

1.500Μ.
1 ΤΕΛΩΝΙΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 4,22,96
2 ΜΟΥΤΣΟ ΕΝΤΙΣΟΝ 1992 Α.Ε.Κ. 4,25,59
3 ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡ. 1993 Α.Ο.ΤΡΙΤΩΝ 4,25,71

ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΗΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1993 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 46,10
2 ΦΙΦΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1992 Π.Γ.Σ. 45,78
3 ΜΑΛΕΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1993 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 42,92

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΜΠΕΝΙΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1992 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13,80
2 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛ. 1993 Π.Γ.Σ. 13,77
3 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1992 Π.Γ.Σ. 13,03

2.000Μ.Φ.Ε.
1 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 1993 ΦΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 7,04,65
2 ΜΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 7,08,40

4Χ100Μ.
1 Π.Γ.Σ Π.Γ.Σ. 46,26
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ Ν,ΠΑΧΟΥΛΟΣ ΕΛ.,ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ,ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΠ
2 ΓΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Π.Γ.Σ. 49,13
ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ Μ,ΦΡΑΤΖΗΣ ΒΑΣ, ΡΟΣΣΟΥΛΗ Ν.,ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
3 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 51,06
ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ,ΑΛΙΦΕΡΗΣ Ι,ΚΟΡΑ ΡΙΓ,ΧΑΛΙΑΣ Ι.

10.000Μ. ΒΑΔΗΝ
ΖΕΥΓΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 Π.Γ.Σ. 51,54,80

ΣΦΥΡΑ
1 ΣΙΜΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1993 Π.Α.Ο. 64,20
2 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 1994 Α.Ο.ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 49,21
3 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΑΛΕΞ. 1992 Π.Γ.Σ. 45,81

ΜΗΚΟΣ
1 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1993 Π.Γ.Σ. 6,32
2 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1992 Π.Γ.Σ. 6,17
3 ΜΙΝΑΣΙΑΝ ΑΡΣΑΚ 1992 Π.Α.Ο. 6,16

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝ 1992 Π.Γ.Σ. 4,00
2 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣ. 1993 Π.Γ.Σ. 3,80
3 ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΥΡΡΟΣ 1993 Π.Γ.Σ. 3,40

400Μ .ΕΜΠ.
ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1992 Γ.Σ.ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 58,12

800Μ. ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1992 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. 2,03,56
2 ΜΟΥΤΣΟ ΕΝΤΙΣΟΝ 1992 Α.Ε.Κ. 2,03,71
3 ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡ. 1993 Α.Ο.ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2,06,23

200Μ.ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΦΑΛΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1992 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 23,45,1
2 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1992 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 23,45,5
3 ΚΑΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1992 Α.Ο.ΤΡΙΤΩΝ 24,15

3.000Μ.
1 ΤΕΛΩΝΙΑΤΗΣ ΦΩΤΗΣ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 9,22,49
2 ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 9,52,33
3 ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1992 Γ.Σ.ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 9,58,29

4Χ400Μ.
Π.Γ.Σ. Π.Γ.Σ 3,45,42
ΜΠΕΛΟ Α,ΠΑΝΟΣ Θ,ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Δ,ΜΕΧΙΛΙ ΧΡ.
ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. 3,49,55
ΛΑΜΠΟΥΣΗΣ ΚΩΝ,ΚΑΡΑΤΖΑΣ Κ,ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Π,ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ Κ.

ΣΦΑΙΡΑ
1 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ. 1992 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. 15,15
2 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 Α.Ε.Κ. 13,67
3 ΓΡΕΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 Γ.Σ.ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 12,56

Κορασίδες

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 Π.Α.Ο. 3,10
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΕΡΑΦΙΝΑ 1995 Γ.Σ.ΝΕΑΠ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3,00
3 ΝΤΡΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1993 Π.Γ.Σ. 2,60

ΜΗΚΟΣ
1 ΜΠΕΝΙΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1993 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 5,03
2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1992 Γ.Σ.ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒ 4,94
3 ΖΑΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1993 Γ.Σ.ΝΕΑΠ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,83

ΣΦΥΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΜΑΝΤΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1994 Α.Ο.ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛ 31,55
2 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 1993 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 26,47
3 ΤΡΑΝΤΑΦΙΡ ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ 1992 ΦΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 21,44

100Μ.ΕΜΠ.
1 ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΚΗ 1992 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 16,99
2 ΚΑΤΜΕΡΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1993 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 17,38
3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1992 Γ.Σ.ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒ 17,55
4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1992 Π.Α.Ο. 18,80

100μ. ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ-ΜΑΡΙΑ 1992 Π.Γ.Σ. 13,08
2 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1992 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. 13,09
3 ΑΓΙΛΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1993 Π.Γ.Σ. 13,44

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΓΙΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 9,78
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΘΗΝΑ 1994 Γ.Σ.ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 8,20
3 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1994 Π.Γ.Σ. 7,76

400Μ. ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 59,94
2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 Π.Γ.Σ. 1,01,62
3 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1992 Π.Γ.Σ. 1,02,68

1.500Μ.
1 ΜΙΧΑΪΛΟΒΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 1992 Π.Γ.Σ. 5,04,04
2 ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡ. 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 5,04,61
3 ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 Π.Γ.Σ. 5,07,71

2.000Μ.Φ.Ε.
1 ΚΟΪΝΗ ΑΘΗΝΑ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 7,01,26
2 ΣΚΑΛΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 7,36,82
3 ΛΑΜΚΑ ΕΡΙΟΝΑ 1993 ΦΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 9,13,49

4Χ100Μ.
1 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 54,6
ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Π,ΠΕΠΠΕ ΑΙΚ,ΓΙΟΥΡΓΟΥΣΗ ΧΡ,ΖΑΝΙΟΥ Ν.
2 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ
ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗ Δ,ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ Ν,ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ Μ,ΠΑΠΑΔΑΚΟΥ ΑΓ. 57,8

5.000Μ. ΒΑΔΗΝ
ΒΑΪΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 27,56,05
ΛΑΜΚΑ ΕΡΙΟΝΑ 1993 ΦΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 27,56,40
ΣΤΡΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 30,48,70

ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΛΕΑ 1992 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 25,76
2 ΝΤΟΙΜΑ ΟΡΣΑΛΙΑ 1993 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 25,22
3 ΚΟΝΔΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1992 Π.Α.Ο. 21,78

400Μ.ΕΜΠ.
1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1993 Π.Γ.Σ. 67,67
2 ΜΠΙΜΠΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΓΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ 71,37
3 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1992 Π.Γ.Σ. 74,29

800Μ. ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΚΟΪΝΗ ΑΘΗΝΑ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 2,24,29
2 ΔΡΑΚΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 1992 Α.Ε.Κ. 2,28,01
3 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 1993 Π.Γ.Σ. 2,28,27

ΥΨΟΣ
1 ΖΑΓΟΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1994 Π.Γ.Σ. 1,64
2 ΚΟΛΟΒΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1992 Α.Ο. ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1,55
3 ΜΑΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1993 ΓΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ 1,48

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΓΙΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡ. 1994 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 29,11
2 ΤΡΑΝΤΑΦΙΡ ΑΝ-ΜΑΡΙΑ 1992 ΦΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 25,36
3 ΚΑΚΑΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1995 ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ 24,10

200Μ.ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΖΥΓΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 26,45
2 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΦΑΝΗ 1992 Π.Γ.Σ. 26,54
3 ΑΓΙΛΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1993 Π.Γ.Σ. 26,91

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΚΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 1993 Π.Γ.Σ. 11,06
2 ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 1992 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11,00
3 ΜΠΕΝΙΣΗ ΒΑΣ. 1993 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10,92

4Χ400Μ.
Π.Γ.Σ Π.Γ.Σ 4,05,97
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦ,ΔΕΤΣΗ Μ,ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ Ξ.ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚ. 4,05,97
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,25,07
ΨΩΜΑ ΗΛ,ΚΟΛΟΚΟΥΡΗ Β,ΔΕΔΕ ΑΝ,ΣΙΜΙΑΚΑΚΗ Κ. 4,25,07

3.000Μ.
ΜΙΧΑΗΛΟΒΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 1992 Π.Γ.Σ. 10,39,23
ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 10,39,28
ΣΚΑΛΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 10,50,54

Βαθμολογίες

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΆΤΑΞΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΣΥΝΟΛΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ / ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ / ΠΑΙΔΩΝ

1ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 139 192 331
2ος ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 47 77 124
3ος Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 66 48 114
4ος Α.Ο.ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 47 30 77
5ος ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. 50 19 69
6ος ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 49 15 64
7ος ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 25 37 62
8ος Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2 54 56
9ος ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 40 15 55
10ος Α.Ε.Κ. 46 7 53
11ος ΓΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ 30 13 43
12ος Φ.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12 14 26
13ος ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15 7 22
14ος Γ.Σ.ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 6 7 13
15ος ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Σ. 10 1 11
16ος ΟΦΚΑ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 2 0 2
17ος ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1 0 1
ΣΥΝΟΛΑ: 587 536 1123

100 ΕΜΠ ΚΟΡ
1 ΚΑΠΕΛΑΤΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝ 93 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
2 ΠΡΟΒΑΤΙΔΗ ΚΩΝ 92 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
3 ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝ 94 ΓΕ ΚΕΦΑΛΗΝΙΑΣ
4 ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΑΝΝΑ 94 ΓΕ ΚΕΦΑΛΗΝΙΑΣ

ΥΨΟΣ ΚΟΡ
1 ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΗ ΑΝΔΡ 93 Γ.Σ. ΛΥΚΑΙΑ
2 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤ 93 Π.Γ.Ε.
3 ΛΙΑΚΚΑΚΟΥ ΕΥΓ 93 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ

110 ΕΜΠ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΔΡΑΓΚΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
2 ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ.
3 ΕΞΑΡΧΟΣ ΕΥΕΓΓ ΣΜΑ ΚΟΥΡΟΣ

100 Μ ΚΟΡΑΣ
1 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
2 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ
3 ΓΡΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΡΑΣ
1 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡ Γ.Σ. ΛΥΚΑΙΑ
2 ΧΑΙΜΕΛΗ ΝΙΚΟΛ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
3 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜ Γ.Ε. ΚΕΦΑΛΗΝΙΑΣ

100 Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ-Δ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
2 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΣΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
3 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡ. ΑΠΙΣ
ΥΨΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΕΩΡ ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
2 ΣΙΒΑΚ ΒΑΣ Π.Γ.Ε.
3 ΓΚΟΥΒΡΑΣ ΙΩΑΝΝ ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ

ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΤΣΙΩΛΗΣ ΙΩΑΝ. 92 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
2 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣ. 94 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
3 ΒΟΣΣΟΣ ΔΗΜ 93 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

1.500 Μ ΚΟΡΑΣ
1 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡ Γ.Σ.Α.
2 ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡ Α.Ο. ΠΕΛΩΨ
3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

1.500 Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΣ ΧΡ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
2 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
3 ΜΑΣΣΑΧΟΣ ΧΡ Π.Γ.Ε.

400 Μ ΚΟΡΑΣ
1 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦ ΣΜΑ ΚΟΥΡΟΣ
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΣΤ Γ.Ε. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
3 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡ ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ

400 Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ
2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
3 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΠΡΟΒΑΤΙΔΗ ΚΩΣΤ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 11,11
2 ΠΑΠΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓ ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 10,18
3 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞ ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ 10,08

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝ ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 14,33
2 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 13,89
3 ΤΟΥΡΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕ ΚΕΦΑΛΗΝΙΑΣ 13,10

2.000 Μ Φ.Ε. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΓΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝ Γ.Σ.Α. 8,03,75
2 ΣΤΑΜΙΡΗ ΙΩΑΝΝ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 8,37,78

2.000 Μ Φ.Ε. ΠΑΙΔΩΝ
1 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 7,04,25
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 7,40,17
3 ΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 7,47,80

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΦΡΙΣΥΡΑΣ ΕΛ Γ.Ε.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 57,28
2 ΚΑΛΥΚΑΣ ΔΗΜ ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 54,72
3 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 48,56

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣ Γ.Σ. ΛΥΚΑΙΑ 41,46
ΚΩΤΣΟΒΟΥ ΒΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 40,31
ΚΑΣΤΑΝΑ ΟΛΓ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 37,05

4 Χ 100 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 53,46
2 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 55,4
3 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 55,82

4 Χ 100 ΠΑΙΔΩΝ
1 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 44,93
2 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 45,74
3 ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 45,86

10.000 Μ ΒΑΔΗΝ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΛΟΥΛΟ ΣΩΚΡ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 53,04,09
2 ΧΑΛΑΖΩΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝ Π.Γ.Ε. 54,07,85
3 ΘΑΝΑΣΗ ΚΩΝ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 62,40,93

5.000 Μ ΒΑΔΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΣΤ Γ.Σ. ΑΙΟΛΟΣ 27,09,44
2 ΚΑΚΑΦΩΝΗ ΜΑΡ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 27,25,82

400 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Α.Ο.ΚΟΥΡΟΣ 71,78

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΓΚΟΤΖΑΙ ΡΕΝΑ Γ.Σ.Α. 3,10
2 ΓΚΟΤΖΑΙ ΝΕΡΑΙΔΑ Γ.Σ.Α. 2,80

400 Μ ΕΜΠ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΔΡΑΓΚΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝ Μ.Γ.Σ. 63,85
2 ΝΤΑΠΕΛΑΡΙ ΕΡΙΟΝ ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 65,51
3 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΓΓ ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 66,55

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛ. ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5,31
2 ΚΟΥΚΟΥΜΗ ΔΕΣ. Α.Ο. ΑΛΦΕΙΟΣ 5,30
3 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛ. ΣΜΑ ΚΟΥΡΟΣ 5,14

ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ.Σ. ΛΥΚΑΙΑ 10,04
2 ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΒΑΣ. ΑΡΙΣΤΕΑΣ 9,93
3 ΠΡΟΒΑΤΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 9,60

200 Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΠΙΤΣΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛ. 27,91
2 ΚΛΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝ. 27,96
3 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΧΡΙΣ. ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤ. 27,97

200 Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡ. ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛ. 23,50
2 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡ. ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 23,98
3 ΑΜΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΡΑΣ. ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 24,05

800 Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΓΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ.Σ.Α. 2,28,04
2 ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓ ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2,29,96
3 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2,32,89

800 Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΗΜ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 2,04,53
2 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 2,04,83
3 ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝ ΑΣ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 2,06,75

3.000 Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 10,52,82
2 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛ ΜΕΣΣΗΝ. ΓΣ 12,25,33
3 ΜΑΡΝΕΡΑ ΔΗΜ-ΑΓΓ Α.Ο. ΑΛΦΕΙΟΣ 12,26,06

3.000 Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΜΑΣΑΧΟΣ ΧΡ Π.Γ.Ε. 9,39,98
2 ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΑΝΤ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 10,09,02
3 ΜΑΝΩΛΕΑΣ ΣΠ Μ.Γ.Σ. 10,18,88

ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΣΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 7,22
2 ΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 6,88
3 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΔΗΜ. ΑΡΙΣΤΕΑΣ 5,86

ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΧΕΡΜΑΝΣ ΠΗΤΕΡ ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 13,63
2 ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΔΗΜ. ΑΟ ΓΑΛΗΝΗΣ 13,58
3 ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣ. ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 13,17

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣ Γ.Σ.Α. 72,22
2 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ Γ.Σ.Α. 51,85
3 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ Γ.Σ.Α. 38,45

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΧΑΙΜΕΛΗ ΝΙΚΟΛ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 41,92
2 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓ Γ.Σ. ΛΥΚΑΙΑ 27,15
3 ΤΖΩΡΤΖΗ ΙΩΑΝΝ Γ.Σ. ΛΥΚΑΙΑ 18,57

4 Χ 400 Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΑΠΙΣ ΖΕΥΓ. 4,24,54

4 Χ 400 Μ ΠΑΙΔΩΝ
1. ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 3,43,78
2. ΓΕ ΚΕΦΑΛΗΝ. 3,55,87
3. ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 4,02,51

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 2009
Α/Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΟΛΟ

2 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ. 71
3 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 68,5
4 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 67
5 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 54
6 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 48
7 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 41
8 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 35
9 ΑΓΣ ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 31
10 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 29
11 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 26
12 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 26
13 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ/ΔΑΣ 23
14 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 22
15 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 19
16 ΣΜΑ ΚΟΥΡΟΣ 19
17 Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 18
18 ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ Η ΓΑΛΗΝΗ 15
19 ΠΟΣΕΙΔΟΝ ΛΟΥΤΡΑΚ. 14,5
20 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 13
21 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 10
22 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡ 8
23 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 8
24 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝ. 7
25 ΑΠΌ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑΣ 5
26 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 4
27 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 3
28 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2
29 Γ.Σ. ΛΥΚΑΙΑ 11

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2009
Α/Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΟΛΟ

1 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ. 77
2 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 66
3 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 54,5
4 Γ.Σ. ΛΥΚΑΙΑ 45
5 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 37
6 ΑΓΣ ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 36
7 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ/ΔΑΣ 35
8 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 29
9 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 28
10 ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ 19
11 ΣΜΑ ΚΟΥΡΟΣ 19
12 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 15
13 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡ 15
14 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 14
15 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 14
16 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 13
17 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 12
18 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 12
19 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 11,5
20 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 9
21 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝ. 6
22 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 5
23 ΠΟΣΕΙΔΟΝ ΛΟΥΤΡΑΚ. 5
24 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 3
25 ΑΠΌ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑΣ 1
26 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 1

Ο τρίτος όμιλος του διασυλλογικού πρωταθλήματος παίδων-κορασίδων έγινε στη Κατερίνη για τους συλλόγους των ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Πιερίας-Ημαθίας και Πέλλας-Κιλκίς.
Τα αποτελέσματα ήταν:

ΠΑΙΔΩΝ

ΔΡΟΜΟΣ 100Μ
1 ΚΕΣΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1992 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 11.38
2 ΠΑΡΑΣΚΕΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1992 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 11.50
3 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1993 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 11.67

ΔΡΟΜΟΣ 200Μ
1 ΚΕΣΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1992 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 23.11
2 ΡΑΜΠΟΥΣΙΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑΝ 1992 ΟΛΥΜΠΙΑΣ 96 ΠΟΛΥΚ 23.87
3 ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 23.98

ΔΡΟΜΟΣ 400Μ
1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 53.41
2 ΜΠΕΚΤΣΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 1994 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ 55.12
3 ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤ 58.30

ΔΡΟΜΟΣ 800Μ
1 ΓΚΙΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1992 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 2.29.16
2 ΒΑΒΑΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 2.33.21

ΔΡΟΜΟΣ 1.500Μ
1 ΣΠΑΡΤΑΛΙΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 1994 ΑΣ ΚΡΑΤΕΡΟΣ ΓΙΑΝ. 5.36.39

ΔΡΟΜΟΣ 3.000Μ
1 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1992 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 9.41.31
2 ΜΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝ. 1992 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΓΙΑΝ 10.48.04

ΔΡΟΜΟΣ 2.000Μ Φ.Ε.
1 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1992 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 6.33.73

ΔΡΟΜΟΣ 10.000Μ ΒΑΔΗΝ
1 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 54.02.03
2 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 54.02.12
3 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 1992 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 54.02.16

ΔΡΟΜΟΣ 110Μ ΕΜΠ.
1 ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 14.83
2 ΜΠΑΛΑΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1992 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 14.95
3 ΚΑΤΑΦΥΓΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1993 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 15.40

ΔΡΟΜΟΣ 400Μ ΕΜΠ.
1 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1993 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 57.69
2 ΚΑΤΑΦΥΓΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1993 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 1.01.20
3 ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤ. 1994 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1.01.60

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
1 ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1993 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤ 6.53
2 ΚΟΙΜΤΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤ. 1992 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΓΙΑΝ 6.30
3 ΝΑΟΥΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1994 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 6.20

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ
1 ΤΕΣΣΑΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1,73
2 ΧΙΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΓΙΑΝ 1,70
Α ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ ΑΚ

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1993 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤ 14.28 μ.
2 ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1992 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 13.65 μ.
3 ΡΑΜΠΟΥΣΙΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑΝ 1992 ΟΛΥΜΠΙΑΣ 96 ΠΟΛΥΚ 13.44 μ.

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΣΕΝΕΚΙΔΗΣ ΔΗΜ. 1993 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΓΙΑΝ 16.66 μ.
2 ΒΑΙΤΣΟΥΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1993 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 15.94 μ.
3 ΝΤΟΙ ΑΡΙΑΝ 1993 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.07 μ.

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΒΑΙΤΣΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. 1992 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 51.11
2 ΣΕΝΕΚΙΔΗΣ ΔΗΜ. 1993 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΓΙΑΝ 50.02
3 ΒΑΙΤΣΟΥΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1993 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 44.05

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞ. 1992 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΓΙΑΝ 52.79
2 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 51.45
3 ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 50.55

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1994 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 50,52 μ.
2 ΤΣΑΜΠΑΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 49,83 μ.
3 ΚΙΚΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 47,31 μ.

ΣΚΥΤΑΛ 4 Χ 100Μ
1 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 44.85
ΠΙΛΑΤΟΣ ΜΗΤΣΚΑΣ
ΛΑΖΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ
2 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 45.21
ΣΑΧΠΑΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
3 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 45.87
ΔΑΔΑΚΟΣ ΜΠΑΛΑΤΖΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΕΡΓΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΔΡΟΜΟΣ 100Μ
1 ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 12.84
2 ΜΑΝΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1993 ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣ. 13.38
3 ΑΛΠΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 13.38

ΔΡΟΜΟΣ 200Μ
1 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1992 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 25.61
2 ΠΑΠΑΣΤΑΙΚΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 1993 ΟΛΥΜΠΙΑΣ 96 ΠΟΛΥΚΑΣ 27.14
3 ΚΩΤΟΥΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 1993 ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣ. 27.25

ΔΡΟΜΟΣ 400Μ
1 ΠΑΠΑΣΤΑΙΚΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 1993 ΟΛΥΜΠΙΑΣ 96 ΠΟΛΥΚΑΣ 1.01.50
2 ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 1993 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1.01.76
3 ΛΙΤΣΕΝΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΟΛΥΜΠΙΑΣ 96 ΠΟΛΥΚΑΣ 1.03.06

ΔΡΟΜΟΣ 800Μ
1 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ 1993 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 2.27.20
2 ΔΡΕΒΕΛΗ ΝΑΤΑΣΑ 1994 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 2.37.88

ΔΡΟΜΟΣ 1.500Μ
1 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 1993 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 5.32.44
2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1994 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 5.34.44 3
3 ΤΣΙΑΠΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 1994 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 5.40.33

ΔΡΟΜΟΣ 3.000Μ
1 ΖΙΑΚΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ 1992 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 11.36.42
2 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 1993 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 12.32.98

ΔΡΟΜΟΣ 5.000Μ ΒΑΔΗΝ

1 ΖΙΑΚΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ 1992 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 26.47.1
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1994 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 26.53.1
3 ΣΥΓΚΑ ΜΑΡΙΑ 1992 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 27.28.2

ΔΡΟΜΟΣ 100Μ ΕΜΠ.
1 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1992 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 14.42
2 ΝΑΤΣΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 15.73
3 ΒΑΔΑΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1994 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.75

ΔΡΟΜΟΣ 400Μ ΕΜΠ.
1 ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 1.04.10
2 ΜΠΟΖΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1992 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1.08.28

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
1 ΒΑΔΑΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1994 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 5.13
2 ΑΛΠΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 5.13
3 ΠΕΦΤΙΤΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΝΝΑ 1994 ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 5.10

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ
1 ΚΟΥΡΤΟΥΛΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1993 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 1,47 μ.
2 ΚΑΔΡΕΦΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 1995 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 1,44 μ
3 ΤΟΥΦΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ 1993 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1,41 μ

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΝΑΤΣΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 11.25 μ.
2 ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1992 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤ 10.62 μ.
3 ΧΑΒΙΑΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 1993 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 9.57μ.

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΔΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1993 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 12.47 μ.
2 ΑΡΓΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 1992 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 11.88 μ.
3 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1993 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 11.10 μ.

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 1992 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 39.84
2 ΦΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1993 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 34.64
3 ΜΑΥΡΟΠΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 29.90

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1995 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 25.70
2 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1992 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 29.16
3 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1993 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 29.65

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΚΟΝΙΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1992 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 38.95
2 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1993 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 38.47
3 ΠΕΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1992 ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣ. 33.62

ΣΚΥΤΑΛ 4 Χ 400Μ
1 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑ 4.23.00
ΜΠΑΤΣΗ ΜΠΙΤΕΡΝΑ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΤΣΟΥΤΣΚΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 111
2 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 67
3 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 63
4 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ. 61
4 ΓΑΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ.ΓΙΑΝ. 61
6 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 42
7 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 32
8 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 23
9 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤ. 21
10 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 20
11 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΟΛΥΚ. 17
11 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 17
13 ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 6
14 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ 3
14 ΓΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗ 3
14 ΑΣ ΕΞΑΠΛ. ΟΛΥΜΠ. 3
17 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 1
17 ΓΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ. 91
2 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 62
3 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 60
4 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 57
5 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 41
6 ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣ. 37
7 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 33
8 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 31
9 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΟΛΥΚ. 27
10 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤ. 24
11 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 20
12 ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18
13 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠ. ΓΙΑΝ. 15
14 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 4
14 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ 4
16 ΓΑΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ.ΓΙΑΝ. 3
17 ΑΣ ΚΡΑΤΕΡΟΣ ΓΙΑΝ. 1

τη Λέρο έγινε το διασυλλογικό πρωτάθλημα παίδων και κορασίδων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου.
Τα αποτελέσματα:

Παίδων

100Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 93 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 11,12
2 ΜΑΤΘΑΙΟΣ- ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 92 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 12,11
3 ΝΙΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 12,20

200Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 93 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 22,87
2 ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 92 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 23,77
3 ΜΙΧΑΛΑΡΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 92 ΑΟ ΣΥΜΗΣ 23,87

400Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 92 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 52,40
2 ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 92 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 53,10
3 ΜΙΧΑΛΑΡΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 92 ΑΟ ΣΥΜΗΣ 54,20

800Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΣΕΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 94 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 2,15,7
2 ΓΚΡΟΥΖΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 92 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 2,16,9

1.500Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 92 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 4,48,47
2 ΤΑΧΛΙΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 94 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 4,51,21
3 ΠΟΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 5,00,98

3.000Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 92 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 10,19,70
2 ΓΑΜΠΙΕΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 94 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 10,21,69
3 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 92 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 13,49,16

110Μ ΕΜΠ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΘΕΟΦΙΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 92 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 15,05

400Μ ΕΜΠ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 92 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 57,96

ΣΚΥΤ/ΜΙΑ 4Χ00Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 54,10
ΠΟΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΙΚΟΣ ΣΥΛΛΑΣ

ΜΗΚΟΣ ΠΑ;ΙΔΩΝ
1 ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ Α
2 ΚΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΣ 92 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 6,20
3 ΝΙΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 6,05

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΚΟΡΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 92 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 12,72
2 ΔΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 94 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 12,32
3 ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 94 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 11,75

ΥΨΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 92 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1,80
2 ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 94 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 1,75

ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 14,43
2 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 94 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 13,92
3 ΤΖΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΙΝ 93 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 13,24

ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΑΠΠΑΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 93 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 35,03
2 ΜΙΧΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 34,74
3 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 34,42

ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΤΖΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΙΝ 93 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 49,28
2 ΓΚΕΡΚΟΒ ΣΤΑΝΙΣΛΑΒ 94 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 41,05
3 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 93 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 40,34

ΣΦΥΡΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΡΟΥΝΤΙΝ ΝΙΚΟΛΑΡΙ 93 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 44,51
2 ΓΚΕΡΚΟΒ ΣΤΑΝΙΣΛΑΒ 94 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 40,99
3 ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 93 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 40,25

Κορασίδων

110Μ ΕΜΠΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 93 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ 15,68
2 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 94 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ 16,59

100Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΦΥΛΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 94 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 12,65
2 ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 94 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 13,54
3 ΠΟΥΛΛΑ ΝΙΚΗ 95 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2002 14,47

200Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΠΑΡΔΑΛΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 94 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2003 27,95
2 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 94 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 28,31
3 ΤΣΟΥΛΦΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 28,59

400Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΠΑΡΔΑΛΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 94 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 61,52
2 ΚΟΡΦΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 92 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2008 62,92
3 ΤΣΟΥΛΦΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 65,42

800Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2,19,85
2 ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 94 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 2,59,77

1.500Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 5,02,43

ΣΚΥΤ/ΜΙΑ 4Χ100Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 53,63
ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΝΝΑ ΠΟΥΛΛΑ ΝΙΚΗ
ΚΟΡΦΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΑΡΔΑΛΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 53,67
ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ
ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 93 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ 4,70
2 ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 94 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 4,67
3 ΝΤΟΥΝΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 4,58

ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΚΑΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 13,83
2 ΚΑΛΑΦΑΤΗ- ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ 92 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 10,60
3 ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΜΑΡΙΤΣΑ 92 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 9,63

ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΚΑΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 40,73
2 ΚΑΛΑΦΑΤΗ- ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ 92 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 32,85
3 ΚΑΤΣΙΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 95 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 29,03

ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΠΑΣΧΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 95 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 26,87
2 ΛΟΥΛΟΥΡΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 95 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 25,97
3 ΔΙΑΚΟΛΟΥΚΑ ΘΕΩΝΗ 93 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ 21,11

ΣΦΥΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΜΠΡΟΥΚΣ ΝΤΑΡΣΥ 92 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 35,39

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Π Κ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 129 68 197
2 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 75 3 78
3 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 42 8 50
4 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 22 23 45
5 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ 3 27 30
6 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 11 17 28
6 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 6 22 28
8 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 21 6 27
9 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 9 11 20
10 ΑΟ ΣΥΜΗΣ 11 1 12
11 ΚΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ 4 4
12 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 0

Στη Τρίπολη έγινε το διασυλλογικό Πρωτάθλημα παίδων-κορασίδων του 10ου ομίλου στο οποίο μετείχαν σύλλογοι της Πελοποννήσου των ΕΑΣ Βόρειας Πελοποννήσου, Ανατολικής Πελοποννήσου και της περιφέρειας Πελοποννήσου.
Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω:

100 ΕΜΠ ΚΟΡ
1 ΚΑΠΕΛΑΤΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝ 93 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
2 ΠΡΟΒΑΤΙΔΗ ΚΩΝ 92 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
3 ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝ 94 ΓΕ ΚΕΦΑΛΗΝΙΑΣ
4 ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΑΝΝΑ 94 ΓΕ ΚΕΦΑΛΗΝΙΑΣ
ΥΨΟΣ ΚΟΡ
1 ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΗ ΑΝΔΡ 93 Γ.Σ. ΛΥΚΑΙΑ
2 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤ 93 Π.Γ.Ε.
3 ΛΙΑΚΚΑΚΟΥ ΕΥΓ 93 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ
110 ΕΜΠ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΔΡΑΓΚΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
2 ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ.
3 ΕΞΑΡΧΟΣ ΕΥΕΓΓ ΣΜΑ ΚΟΥΡΟΣ
100 Μ ΚΟΡΑΣ
1 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
2 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ
3 ΓΡΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΡΑΣ
1 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡ Γ.Σ. ΛΥΚΑΙΑ
2 ΧΑΙΜΕΛΗ ΝΙΚΟΛ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
3 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜ Γ.Ε. ΚΕΦΑΛΗΝΙΑΣ

100 Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ-Δ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
2 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΣΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
3 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡ. ΑΠΙΣ
ΥΨΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΕΩΡ ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
2 ΣΙΒΑΚ ΒΑΣ Π.Γ.Ε.
3 ΓΚΟΥΒΡΑΣ ΙΩΑΝΝ ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ
ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΤΣΙΩΛΗΣ ΙΩΑΝ. 92 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
2 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣ. 94 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
3 ΒΟΣΣΟΣ ΔΗΜ 93 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
1.500 Μ ΚΟΡΑΣ
1 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡ Γ.Σ.Α.
2 ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡ Α.Ο. ΠΕΛΩΨ
3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
1.500 Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΣ ΧΡ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
2 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
3 ΜΑΣΣΑΧΟΣ ΧΡ Π.Γ.Ε.

400 Μ ΚΟΡΑΣ
1 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦ ΣΜΑ ΚΟΥΡΟΣ
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΣΤ Γ.Ε. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
3 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡ ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ

400 Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ
2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
3 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΠΡΟΒΑΤΙΔΗ ΚΩΣΤ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 11,11
2 ΠΑΠΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓ ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 10,18
3 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞ ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ 10,08

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝ ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 14,33
2 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 13,89
3 ΤΟΥΡΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕ ΚΕΦΑΛΗΝΙΑΣ 13,10

2.000 Μ Φ.Ε. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΓΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝ Γ.Σ.Α. 8,03,75
2 ΣΤΑΜΙΡΗ ΙΩΑΝΝ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 8,37,78
2.000 Μ Φ.Ε. ΠΑΙΔΩΝ
1 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 7,04,25
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 7,40,17
3 ΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 7,47,80
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΦΡΙΣΥΡΑΣ ΕΛ Γ.Ε.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 57,28
2 ΚΑΛΥΚΑΣ ΔΗΜ ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 54,72
3 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 48,56

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣ Γ.Σ. ΛΥΚΑΙΑ 41,46

ΚΩΤΣΟΒΟΥ ΒΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 40,31

ΚΑΣΤΑΝΑ ΟΛΓ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 37,05

4 Χ 100 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 53,46
2 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 55,4
3 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 55,82

4 Χ 100 ΠΑΙΔΩΝ
1 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 44,93
2 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 45,74
3 ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 45,86

10.000 Μ ΒΑΔΗΝ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΛΟΥΛΟ ΣΩΚΡ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 53,04,09
2 ΧΑΛΑΖΩΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝ Π.Γ.Ε. 54,07,85
3 ΘΑΝΑΣΗ ΚΩΝ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 62,40,93

5.000 Μ ΒΑΔΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΣΤ Γ.Σ. ΑΙΟΛΟΣ 27,09,44
2 ΚΑΚΑΦΩΝΗ ΜΑΡ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 27,25,82

400 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Α.Ο.ΚΟΥΡΟΣ 71,78

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΓΚΟΤΖΑΙ ΡΕΝΑ Γ.Σ.Α. 3,10
2 ΓΚΟΤΖΑΙ ΝΕΡΑΙΔΑ Γ.Σ.Α. 2,80

400 Μ ΕΜΠ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΔΡΑΓΚΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝ Μ.Γ.Σ. 63,85
2 ΝΤΑΠΕΛΑΡΙ ΕΡΙΟΝ ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 65,51
3 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΓΓ ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 66,55

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛ. ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5,31
2 ΚΟΥΚΟΥΜΗ ΔΕΣ. Α.Ο. ΑΛΦΕΙΟΣ 5,30
3 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛ. ΣΜΑ ΚΟΥΡΟΣ 5,14
ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ.Σ. ΛΥΚΑΙΑ 10,04
2 ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΒΑΣ. ΑΡΙΣΤΕΑΣ 9,93
3 ΠΡΟΒΑΤΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 9,60
200 Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΠΙΤΣΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛ. 27,91
2 ΚΛΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝ. 27,96
3 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΧΡΙΣ. ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤ. 27,97
200 Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡ. ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛ. 23,50
2 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡ. ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 23,98
3 ΑΜΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΡΑΣ. ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 24,05
800 Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΓΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ.Σ.Α. 2,28,04
2 ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓ ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2,29,96
3 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2,32,89
800 Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΗΜ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 2,04,53
2 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 2,04,83
3 ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝ ΑΣ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 2,06,75
3.000 Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 10,52,82
2 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛ ΜΕΣΣΗΝ. ΓΣ 12,25,33
3 ΜΑΡΝΕΡΑ ΔΗΜ-ΑΓΓ Α.Ο. ΑΛΦΕΙΟΣ 12,26,06
3.000 Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΜΑΣΑΧΟΣ ΧΡ Π.Γ.Ε. 9,39,98
2 ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΑΝΤ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 10,09,02
3 ΜΑΝΩΛΕΑΣ ΣΠ Μ.Γ.Σ. 10,18,88
ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΣΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 7,2
2 ΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 6,88
3 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΔΗΜ. ΑΡΙΣΤΕΑΣ 5,86
ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΧΕΡΜΑΝΣ ΠΗΤΕΡ ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 13,63
2 ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΔΗΜ. ΑΟ ΓΑΛΗΝΗΣ 13,58
3 ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣ. ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 13,17
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣ Γ.Σ.Α. 72,22
2 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ Γ.Σ.Α. 51,85
3 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ Γ.Σ.Α. 38,45
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΧΑΙΜΕΛΗ ΝΙΚΟΛ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 41,9
2 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓ Γ.Σ. ΛΥΚΑΙΑ 27,15
3 ΤΖΩΡΤΖΗ ΙΩΑΝΝ Γ.Σ. ΛΥΚΑΙΑ 18,57
4 Χ 400 Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΑΠΙΣ ΖΕΥΓ. 4,24,54
4 Χ 400 Μ ΠΑΙΔΩΝ
1. ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 3,43,78
2. ΓΕ ΚΕΦΑΛΗΝ. 3,55,87
3. ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 4,02,51

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 2009
Α/Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΟΛΟ

2 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ. 71
3 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 68,5
4 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 67
5 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 54
6 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 48
7 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 41
8 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 35
9 ΑΓΣ ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 31
10 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 29
11 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 26
12 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 26
13 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ/ΔΑΣ 23
14 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 22
15 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 19
16 ΣΜΑ ΚΟΥΡΟΣ 19
17 Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 18
18 ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ Η ΓΑΛΗΝΗ 15
19 ΠΟΣΕΙΔΟΝ ΛΟΥΤΡΑΚ. 14,5
20 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 13
21 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 10
22 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡ 8
23 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 8
24 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝ. 7
25 ΑΠΌ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑΣ 5
26 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 4
27 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 3
28 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2
29 Γ.Σ. ΛΥΚΑΙΑ 1
1 ΣΥΝΟΛΑ 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2009

Α/Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ. 77
2 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 66
3 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 54,5
4 Γ.Σ. ΛΥΚΑΙΑ 45
5 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 37
6 ΑΓΣ ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 36
7 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ/ΔΑΣ 35
8 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 29
9 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 28
10 ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ 19
11 ΣΜΑ ΚΟΥΡΟΣ 19
12 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 15
13 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡ 15
14 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 14
15 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 14
16 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 13
17 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 12
18 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 12
19 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 11,5
20 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 9
21 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝ. 6
22 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 5
23 ΠΟΣΕΙΔΟΝ ΛΟΥΤΡΑΚ. 5
24 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 3
25 ΑΠΌ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑΣ 1
26 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 1
ΣΥΝΟΛΑ 550

στην περιφερεια πελοποννησου 3ος στο μηκος ηταν ο Κυριακοπουλος Νικος με 6.78μ κ οχι ο ψυχογιος

τη Λέρο έγινε το διασυλλογικό πρωτάθλημα παίδων και κορασίδων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου.
Τα αποτελέσματα:

Παίδων

100Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 93 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 11,12
2 ΜΑΤΘΑΙΟΣ- ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 92 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 12,11
3 ΝΙΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 12,20

200Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 93 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 22,87
2 ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 92 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 23,77
3 ΜΙΧΑΛΑΡΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 92 ΑΟ ΣΥΜΗΣ 23,87

Μισο λεπτο στην εφημεριδα “Εξεδρα” ελεγε οτι ο Σειτανιδης εκανε 11.13 στα 100μ και 22.53 στα 200μ!!!Πως γινεται αυτο?Ποιος τα λεει σωστα?

Μισο λεπτο στην εφημεριδα “Εξεδρα” ελεγε οτι ο Σειτανιδης εκανε 11.13 στα 100μ και 22.53 στα 200μ!!!Πως γινεται αυτο?Ποιος τα λεει σωστα?

Τα αποτελέσματα είναι από την ιστιοσελίδα του ΣΕΓΑΣ. Και προφανώς είναι και τα ΄σωστά.

100Μ. ΠΑΙΔΩΝ
1. ΧΑΡΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΟ ΒΟΥΛΑΓΜΕΝ. 11.41
2. ΜΗΤΣΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 92 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11.41
3. ΠΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤ. 93 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11.61

200Μ. ΠΑΙΔΩΝ
1. ΜΗΤΣΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 92 ΟΦΚΑ ΟΔ ΥΣΣΕΑΣ 23.20
2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜ 92 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23.37
3. ΧΑΡΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝ. 23.79

400Μ. ΠΑΙΔΩΝ
1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛ 92 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 51.39
2. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓ. 92 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 51.51
3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓιΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 92 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 52.88

800Μ. ΠΑΙΔΩΝ
1. ΝΤΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣ 92 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2.02.81
2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΠΩΡΓΟΣ 93 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2.04.17
3. ΜΗΣΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 93 ΠΕIΡΑϊΚΟΣ 2.08.55

1.500 Μ.ΠΑΙΔΩΝ
1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΠΩΡΓΟΣ 93 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4.18.14
2. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 93 ΓΝΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.30.27
3. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝιΝΟΣ 94 ΟΦΚΑ ΟΔ ΥΣ 4.35.80

3.000Μ. ΠΑΙΔΩΝ
1. ΦΟΛΕΤΑ ΜΑΡΑΝΤΟΝ 93 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.13.61
2. ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 95 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.34.23
3. ΚΑΠΑΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 95 ΟΦΚΑ ΟΔ γΣ 10.58.46

110 ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1. ΜΠΙΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 92 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜ. 15.15
2. ΜΙΜΗΣ ΠΩΡΓΟΣ 92 ΓΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.55

400 ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1. ΜΙΜΗΣ ΠΩΡΓΟΣ 92 ΓΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 58.68

2.000Φ.Ε. ΠΑΙΔΩΝ
1. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 92 ΠΑΝΙΏΝΙΟΣ 6.46.20

ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 94 ΟΣΦΠ 6,38
2. ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 92 ΟΑ ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 5,97
3. ΦΟΥΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 93 ΦΣ ΚΑΛΛΙθΕΑΣ 5,75

ΥΨΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΩΝ.ΝΟΣ 94 ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1,8
2. ΤΣΙΑΒΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 94 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 1,8
3. ΚΑΡΥΠΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 92 ΟΛ. ΑΝΔΡIΑΚΟΣ 1,75

ΚΟΝΤΩ ΠΑΙΔΩΝ
6. ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ 93 ΠΑΝΓΩΝΙΟΣ 4,2
2. ΚΑΡΕΚΜΣ ΑΛΕΞΗΣ 93 ΠΑΝΓΩΝΙΟΣ 2,7
3. ΑΝΩΓΙΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 95 ΠΑΝΓΩΝΙΟΣ 2,7

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ
1. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 94 ΟΣΦΠ 13,18
2. ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 92 ΟΦΚΑ ΟΔ ΥΣ 12,86
3. ΝΕΡΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 94 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ 11,51

ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ
1. ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 93 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 13,55
2. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 92 ΑΟ ΒΟΥ ΛΙΑΓΜ. 13,36
3. ΜΑΝΔΗΜΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 93 ΝΑΞIΑΚΟΣ ΓΣ 11,19

ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1.ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 92 ΟΛ. ΑΝΔΡIΑΚΟΣ 40,38
2. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 92 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜ 38,46
3.ΜΑΡΑΒΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 92 ΟΛ. ΑΝΔΡIΑΚΟΣ 36,36

ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ
1. ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 93 ΠΕΙΡΑίΚΟΣ 54,02
2. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ 92 ΓΕ ΠΟΡΟΥ 45,71
3. ΜΠΑΤΖΑΒΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚ 94 ΓΕ ΠΟΡΟΥ 44,32

ΣΦΥΡΑ ΠΑΙΔΩΝ
1. ΓΕΩΡΠΟΥ ΗΛΙΑΣ 92 ΓΕ ΠΟΡΟΥ 46,06
2. ΛΙΤΒΙΝΟΒ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ 92 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝ 32,26

4Χ100 Μ. ΠΑΙΔΩΝ
1. ΠANΙΩNΙOΣ 45.87
(ΚΑΡΕΚΛΑΣ Α-ΠΡΟΦΗΣ Β-ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡον Π-ΛΗΜΝΙΔΗΣ Μ)
2. ΓΕ ΠΟΡΟΥ 47.15
(ΜΕΛΟΣ Ν-ΣΤΑΣΙΣ Χ-ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Κ-ΣΑΡΑΝΤΑΚΗΣ Δ)
3. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 48.06
(ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Θ-ΠPOMΠONAΣ Δ- ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Σ-ΓΟΥΛΛΑΝΔΡΗΣ Γ)

4Χ 400 Μ. ΠΑΙΔΩΝ
1. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3.40.10
(ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ Δ-ΠΑΠΑΓΕΩΡπον Λ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ-ΛΟΥΣΤ Π)
2. ΠANΙΩNΙOΣ 3.57.05
(ΦΟΥΝΤΟΥΚΑΣ Μ-ΝΟΥΜΣ Γ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ χ-ΜΑΛΑϊ Γ).

100μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Α ΣΕΙΡΑ
1. ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΜΕΞΙΑ 93 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.89
2. ΚΑΡΥΤΙΝΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ 94 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣ 12.99
3. ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓ 93 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 13.01

200Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤ 92 ΓΕ ΠΟΡΟΥ 26.47
2. ΣΑΡΡΗ ΑΙ ΚΑ ΤΕΡ 93 ΓΣ ΓΑΥΦΑΔΑΣ 26.70
3.ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 94 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 27.31

400Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ ΕΛΕΝΗ 93 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣ 63.33
2. ΣΑΜΠΑΝΗ ΣΤΑΥΡ 93 ΓΕ ΠΟΡΟΥ 64.41
3. ΚΑΛΛΙΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ 92 ΓΕ ΠΟΡΟΥ 64.94

800 Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΚΟΥΦΟΥ ΜΑΡΙΑ 92 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2.22.74
2. ΛΟΥΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 92 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2.27.27
3. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ 94 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ 2.34.77

1.500 Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΚΟΥΦΟΥ ΜΑΡΙΑ 92 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5.00.50
2. ΛΟΥΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 92 ΠΑΝΙΏΝΙΟΣ 5.11.07
3. ΛΕΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 94 ΓΕ ΠΟΡΟΥ 5.33.96

3.000Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΚΑΙΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 93 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣ 11.35.23
2. ΧΑΝΤΖΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡIΑ 93 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.42.13

100 ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΛΟΡΕΝΤΖΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ. 93 ΟΦΚΑ ΟΔ ΥΣ 15.50
2.ΚΥΡΙΜΗ ΚΩΝ/ΝΑ 92 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 15.54

400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ . ΑΝΑΣΤΑΣ 93 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 68.51
2.ΚΑΛΛΙΝΗ ΚΩ Ν/ΝΑ 92 ΓΕ ΠΟΡΟΥ 70.67

5.000Μ. ΒΑΔΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΨΕΙΜΑΔΑ ΙΩΑΝΝΑ 94 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣ 28.50.63
2. ΤΣΟΛΑΚιΔΗ ΕΛΕΝΗ 92 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣ 30.44.75

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΑΛΟΓΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓ 95 ΟΣΦΠ 4,98
2. ΣΑΚΕΛΜΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 95 ΓΕ ΠΟΡΟΥ 4,91
3. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΧΡΣΤΙΝΑ 93 ΓΕ ΠΟΡΟΥ 4,79

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑ ΤΟΛΙΑ 92 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11,16
2. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 ΓΕ ΠΟΡΟΥ 10,73
3. ΙΠΑΜΟΥ ΛΥΔΙΑ 92 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10,12

ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤ 92 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1,5
2. ΡΟΥΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 92 ΓΣ ΓΛγΦΑΔΑΣ 1.46
3. ΣΑΜΑΚΛΗ ΝΙΚΗ 94 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1,42

ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 95 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2,9
2. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝ 92 ΓΣ ΠΟΡΟΥ 2,7
3. ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 95 ΓΕ ΠΟΡΟΥ 2,4

ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤ 92 ΓΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12,42
2. ΦΤIΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ 92 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 10,75
3.ΞΥΓΚΑΚΗ ΑΝ ΝΑ 93 ΟΦΚΑ ΟΔ ΥΣ 10,32

ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤ 92 ΓΣ ΚΕΡΑ ΤΣΙΝΙΟΥ 36,45
2. ΣΗΜΑΝΤΗΡΑ ΑΙ ΚΑΤ 94 ΟΣΦΠ 32,46
3. ΒΑΣΙΜΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 92 ΠΑΝΑΞIΑΚΟΣ 30,27

ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΦΤIΑΡΑ ΠΑΝΑΓ 92 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 42,31
2. ΜΠΟΥΡΛΟΚΑ ΕΛΕΝΗ 92 ΓΕ ΠΟΡΟΥ 36,96
3. ΠΡΟΗ ΑΝΤΖΕΜ 93 ΝΑΞIΑΚΟΣ ΓΣ 29,41

ΣΦΥΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΖΩΓΡΑΦΕΝ 94 ΟΦΚΑ ΟΔ ΥΣ 33,12

4Χ100 Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 49.92
(ΚΑΤΣΟΥΛΑ Α – ΣΑΡΡΗ ΑΙΚ – ΤΣΑΜΑΔΙΑ Φ – ΚΟΣΜΙΔΗ Η)
2. ΟΣΦΠ 53.35
( ΜΑΝΟΥΣΙΑΔΟΥ Κ – ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Ε – ΑΧΛΑΤΗ Ι – ΤΣΙΚΛΗΡΑ Γ )
3. ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 53.46
( ΚΥΡΙΜΗ K – BΛAXAΙΤΟΥ Θ – ΠΑΛΑΜΙΔΟΥ A – KOVPAΚOY Ε )

4Χ400Μ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΓΕ ΠΟΡΟΥ 4.23.67
(ΛΕΚΚΑ Ι – ΣΑΜΠΑΝΗ Σ – ΣΤΑΥΡΟΥ Ο – ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ Δ)
2. ΓΣ ΓΛ ΥΦΑΔΑΣ 4.26.86
(ΣΤΑΥΡΟΥ Α-ΤΣΑΜΑΔΙΑ Φ-ΤΣΙΡΚΑ Ε -ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α)

ΒΑΘΜΟΛΟΓIΑ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓIΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΥΝΟΛΟ
1. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 109 126,5 235,5
2. ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣΙ 57 75 132
3. ΓΕ ΠΟΡΟΥ 36 95 131
4. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 56 46 102
5. ΠΕIΡΑϊΚΟΣ 38 20 58
6. ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 50 1 51
7. ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5 43 48
8. ΟΣΦΠ 10 29 39
9. ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 17 9 26
10.0ΛΥΜΠ. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 23 0 23
11.AΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ 19 2 21
12.ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 13 7,5 20,5
13.ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0 16 16
14.ΓΝΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΙΡ 9 0 9
15.ΑΟ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 7 0 7
ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1 6 7
17.ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 0 1 1
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚ 1 0 1

Για να δείτε αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα http://www.aopfstivos.gr

Προηγούμενο άρθροΠαγκύπριοι μαθητικοί αγώνες στίβου Γυμνάσιων
Επόμενο άρθροΔιασυλλογικό συνθέτων 2009