(Τα αποτελέσματα ανανεώνονται. Σε όσους ομίλους υπάρχουν διαθέσιμα, αναγράφεται και η πόλη ακολούθως στην επικεφαλίδα)

  1. Aνατ.Mακεδονία-Θράκη: 18-19/7/2020 ΔΡΑΜΑ
  2. Κεντρική Μακεδονία: 18-19/7/2020 ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  3. Θεσσαλονίκη: 18-19/7/2020 ΘΕΣ.-ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
  4. Ήπειρος: 17-18/7/2020 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
  5. Δυτ.Μακεδονία: 18-19/7/2020 ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
  6. Θεσσαλία: 18-19/7/2020 ΛΑΡΙΣΑ
  7. Βόρ.Πελοπόννησος: 18-19/7/2020 ΠΑΤΡΑ
  8. Πελοπόννησος: 18-19/7/2020 ΤΡΙΠΟΛΗ
  9. Αθήνα/Αν.Αττική: 18-19/7/2020 ΑΓ. ΚΟΣΜΑΣ
  10. Αν.Στερεά & Εύβοια: 18-19/7/2020 ΧΑΛΚΙΔΑ
  11. Πειραιάς-Δυτ.Αττική: 18-19/7/2020 ΑΓ. ΚΟΣΜΑΣ
  12. Ηράκλειο-Λασίθι: 18-19/7/2020 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  13. Χανιά-Ρέθυμνο: 18-19/7/2020 ΧΑΝΙΑ
  14. Μύκονος-Σύρος-Τήνος-Άνδρος-Μήλος: 28/6/2020 ΜΥΚΟΝΟΣ
  15. Νάξος-Πάρος-Σαντορίνη: 28/6/2020 ΝΑΞΟΣ
  16. Δωδεκάνησα: 18-19/7/2020 ΡΟΔΟΣ
  17. Κως-Λέρος-Πάτμος-Κάλυμνος: 16-17/7/2020 ΚΩΣ
  18. Χίος-Σάμος-Ικαρία: 18-19/7/2020 ΧΙΟΣ
  19. Λέσβος: 28/6/2020 ΜΥΤΙΛΗΝΗ
  20. Λήμνος: 29/6/2020 ΜΥΡΙΝΑ

-> Συνολικά αποτελέσματα

Πάνω από όριο βαθμολόγησης:

Β΄ ημέρα

ΑΝΔΡΕΣ

200Μ
1 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.93 (-1,0)
2 ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 22.52 (-1,0)
3 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 22.93 (-0,1)
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΒ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 22.99 (+0,9)
5 ΝΤΕΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1996 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 23.04 (-0,1)
6 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΑΣΚΑΡΗΣ 1998 ΟΚΑΚ 23.12 (-1,0)
7 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 23.13 (+0,9)
8 ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 23.38 (+2,6)
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1998 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 23.43 (+2,6)
10 ΚΡΙΤΣΙΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 23.80 (-0,4)
11 ΤΟΠΚΑΡΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 2001 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 23.87 (-0,4)
12 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΜΗΝΑΣ 1997 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 23.97 (-1,0)

800Μ
1 ΜΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1.55.15

400ΕΜΠ
1 ΣΑΓΙΑΚΟΥ ΑΛΜΠΑΝ 2002 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 57.40
2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 58.09

5000Μ
1 ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2001 Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ 16.36.80

ΜΗΚΟΣ
1 ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 7.12 (+1,3)
2 ΚΑΡΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 6.89 (-0,4)
3 ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 6.84 (-0,1)
4 ΛΑΦΑΖΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 6.36 (+0,8)
5 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 6.30 (-1,1)
6 ΘΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 6.28 (+0,3)
7 ΠΑΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ 6.21 (-0,5)
8 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 6.14 (+0,8)

ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΒΟΥΛΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2001 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 60.50
2 ΤΑΝΤΣΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 55.49
3 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1980 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 53.36
4 ΑΤΖΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 49.37
5 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 46.33

4χ400μ
1 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3.38.40
(ΝΤΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003, ΤΣΙΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004, ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999, ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

200Μ
1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1997 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 25.34 (-0,6)
2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ 2000 ΟΚΑΚ 25.92 (-0,6)
3 ΔΟΥΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ 2001 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 26.75 (+1,5)
4 ΔΑΦΤΣΟΥ ΑΝΝΑ 1970 ΟΚΑΚ 27.30 (+0,0)
5 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 27.36 (-0,9)
6 ΓΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2004 ΟΚΑΚ 28.06 (+1,5)
7 ΓΙΑΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 28.13 (+1,5)
8 ΜΠΑΔΕΚΑ ΠΑΥΛΙΝΑ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 28.19 (+0,0)

800Μ
1 ΠΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2001 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 2.23.55
2 ΓΙΑΓΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 2.25.21
3 ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 2.27.12
4 ΚΑΡΑ ΑΜΕΤ ΜΠΑΧΑΡ 2002 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 2.28.57

5000Μ
1 ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1982 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 19.26.74
2 ΓΙΑΛΑΜΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1985 ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 21.02.45

400ΕΜΠ
1 ΟΝΤΟΥΤΟΛΑ ΜΕΛΙΝΑ ΓΙΑΣΜΙΝ 1998 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1.04.36
2 ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 1.05.83
3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 1.08.69

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΜΠΑΝΑΣΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΛΑ 2002 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 11.16

ΣΦΑΙΡΑ
1 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1998 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 13.73
2 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1995 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ‘’ΛΗΜΝΟΣ’’ 13.40
3 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.01
4 ΣΑΚΕΛΑΡΗ ΛΕΜΟΝΙΑ 1996 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 10.80
5 ΜΠΙΣΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 10.18
6 ΧΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 10.14
7 ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΛΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 2003 Α.Σ ΔΟΞΑΤΟΥ 09.96

ΔΙΣΚΟΣ
1 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 35.56
2 ΚΑΠΗΣΙΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 33.51
3 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1995 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 33.00
4 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 32.60

4χ400μ
1 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ’93 4.05.58
(ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΕΦΗ 2003,ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 2003,ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 2004,ΤΣΙΑΠΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2004)
2 ΣΚΑΔ 4.13.04
(ΓΙΑΓΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003, ΓΙΑΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001, ΣΑΡΑΤΣΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004, ΚΟΒΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 2003)

Α’ ημέρα

ΑΝΔΡΕΣ

100Μ
1 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.31 (-1,6)
2 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1985 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.35 (+2,7)
3 ΜΠΟΪΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 11,444 (+2,7)
3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΟΚΑΚ 11,444 (+1,2)
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1998 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 11.63 (-1,6)
6 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 11.74 (+1,2)
7 ΚΡΙΤΣΙΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 11.78 (+0,9)
8 ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 ΟΚΑΚ 11.82 (+2,7)
9 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΜΗΝΑΣ 1997 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 11.83 (-2,4)

400Μ
1 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΑΣΚΑΡΗΣ 1998 ΟΚΑΚ 50.34
2 ΝΤΕΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1996 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 50.56
3 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1998 ΟΚΑΚ 50.94
4 ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΟΚΑΚ 51.37
5 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 51.52
6 ΣΑΓΙΑΚΟΥ ΑΛΜΠΑΝ 2002 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 51.53
7 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 51.67
8 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1985 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 53.10

110ΕΜΠ
1 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.81 (-0,5)
2 ΜΠΟΪΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 14.71 (-0,5)
3 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 14.90 (+0,8)
4 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 15.41 (+0,8)
5 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 15.44 (-0,5)

1500Μ
1 ΜΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 4.03.89

3000 Φ.Ε.
1 ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2001 Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ 9.44.59
2 ΖΑΪΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1997 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 10.20.07

ΥΨΟΣ
1 ΦΡΑΓΓΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 2.04
2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 2.00
3 ΚΟΥΡΣΙΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 Α.Σ ΔΟΞΑΤΟΥ 1.91
4 ΚΟΝΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 Α.Σ ΔΟΞΑΤΟΥ 1.88
5 ΓΚΙΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 ΟΚΑΚ 1.84

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 4.90
2 ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 4.60
3 ΑΒΑΤΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 4.00
4 ΤΖΙΟΜΑΛΛΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 3.90
5 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 3.60
6 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1996 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 3.60

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 15.34 (-0,6)
2 ΚΑΡΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 14.59 (-0,8)
3 ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 14.45 (-0,3)
4 ΛΑΦΑΖΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 13.49 (+1,8)
5 ΜΟΥΤΣΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 13.35 (-0,9)
6 ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 13.22 (-0,7)

ΣΦΑΙΡΑ
1 ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 16.74
2 ΔΟΜΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2001 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 13.13
3 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1993 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 13.00
4 ΤΣΙΑΚΙΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 12.59
5 ΣΑΝΟΖΙΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 1997 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 12.44

ΔΙΣΚΟΣ
1 ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 42.85
2 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1980 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 36.15
3 ΤΣΙΑΚΙΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 35.87

ΣΦΥΡΑ
1 ΖΙΩΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ 58.55

4Χ100Μ
1 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 43.59 .
2 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 43.91

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100Μ
1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1997 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 12.34 (+0,6)
2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ 2000 ΟΚΑΚ 12.39 (+0,3)
3 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 12.54 (+0,3)
4 ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 ΟΚΑΚ 12.66 (+0,3)
5 ΛΑΦΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 12.70 (+0,6)
6 ΒΑΣΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 12.90 (-0,8)
7 ΔΟΥΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ 2001 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 12.92 (+0,4)
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 1995 ΟΚΑΚ 12.99 (+0,6)
9 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΟΚΑΚ 13.12 (+0,3)
10 ΣΑΡΑΤΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2004 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 13.28 (+0,3)
11 ΓΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2004 ΟΚΑΚ 13.54 (-0,8)
12 ΠΑΠΠΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ 2001 Α.Σ ΔΟΞΑΤΟΥ 13.55 (+0,3)
13 ΜΕΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 13.73 (-0,9)

400Μ
1 ΚΕΧΑΓΙΑ ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2003 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 1.00.78
2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 1.01.34
3 ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2003 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 1.02.07
4 ΚΑΡΑ ΑΜΕΤ ΜΠΑΧΑΡ 2002 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 1.03.01
5 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΣΙΑΠΟΥ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 1.04.14

1500Μ
1 ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1982 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 5.02.63
2 ΚΟΒΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 5.04.69
3 ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 5.04.90
4 ΤΣΑΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 5.06.35

100ΕΜΠ
1 ΟΝΤΟΥΤΟΛΑ ΜΕΛΙΝΑ ΓΙΑΣΜΙΝ 1998 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 14.96 (+4,2)
2 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 ΟΚΑΚ 15.04 (+0,4)
3 ΣΑΒΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1997 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 15.12 (+4,2)
4 ΓΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 15.68 (+0,4)

3000 Φ.Ε.
1 ΤΣΙΤΣΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2001 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 14.29.11

ΜΗΚΟΣ
1 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 5.57 (+0,3)
2 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΟΚΑΚ 5.45 (+0,4)
3 ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2003 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 5.29 (-0,2)
4 ΔΑΦΤΣΟΥ ΑΝΝΑ 1970 ΟΚΑΚ 5.18 (-0,4)
5 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2003 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 5.16 (-0,5)
6 ΜΠΑΝΑΣΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΛΑ 2002 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 5.11 (-0,2)
7 ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2004 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 5.06 (-1,0)

ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2000 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 50.25
2 ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΛΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 2003 Α.Σ ΔΟΞΑΤΟΥ 33.55

4Χ100Μ
1 ΟΚΑΚ 48.75
2 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 51.11
3 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 53.36

-> Συνολικά αποτελέσματα

Πάνω από όριο βαθμολόγησης:

ΑΝΔΡΕΣ

100 Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 Α ΚΕΜΑΝΕΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ 11.24 -0.4
2 Γ ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12.12 .+0,5
3 Α ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2002 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 11.38 -0.4
4 Α ΖΗΣΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2004 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 11.62 -0.4

200Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 Α ΚΕΜΑΝΕΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ 22.63 .+0,9
2 Α ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 23.27 .+0,9
3 Α ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2002 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 23.49 .+0,9
4 Β ΤΣΙΑΛΜΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 23.64 .+0,8
5 Β ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2001 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 23.95 .+0,8

400 Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΑΛΕΡΟΥ ΣΑΚΣΕΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 2002 Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 51,50

800 Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΑΛΕΡΟΥ ΣΑΚΣΕΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 2002 Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 1,58,95
2 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2,01,42
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 2,03,55
4 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2,05,84

110 Μ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1982 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 16.62 -2.0

10.000 Μ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ 2001 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 47,11,74
2 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 49,32,09
3 ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2000 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 50,57,63

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 1.94

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΜΠΟΓΚΝΤΑΝ 2003 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 6.39 .+0,6
2 ΓΚΟΥΝΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 Α.Σ. ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 6.13 .+0,6

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΜΠΟΓΚΝΤΑΝ 2003 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12.99 .+0,6

ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 13.29

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1993 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 46.44
2 ΖΑΛΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 41.77
3 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 38.62
4 ΚΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1994 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 37.88
5 ΚΑΜΤΣΙΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 35.98

ΣΦΥΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 66.37
2 ΠΡΟΔΑΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1997 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 66.10
3 ΖΑΛΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 65.00
4 ΚΑΜΤΣΙΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 59.61
5 ΚΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1994 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 52.00
6 ΜΟΣΧΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1973 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 45.75

ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 57.20
2 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 56.35
3 ΤΣΙΩΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1988 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 54.30
4 ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2000 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 45.30

4 Χ 100 Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 Α.Σ. ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 46.04
(ΓΚΟΥΝΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002, ΚΥΡΑΙΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2002, ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004, ΚΥΡΑΙΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 Α ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ 2004 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12.89 .+0,6
2 Β ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1999 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 13.38 .+0,7
3 Α ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 Α.Σ. ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 13.43 .+0,6

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 Α ΘΕΟΔΩΡΙΑΔΟΥ ΑΝΘΗ 2000 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 27.58 -0.3
2 Β ΦΑΡΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 27.63 .+0,3
3 Α ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1999 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 28.12 -0.3
4 Β ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 Α.Σ. ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 28.44 .+0,3

400 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 56,07
2 ΓΚΕΝΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 1,01,97
3 ΦΑΡΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 1,02,54
4 ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1,02,71

800 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2,11,44
2 ΣΑΒΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2,23,58

1500 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4,34,09

100 Μ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 1989 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 14.66 -1.5
2 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15.33 -1.5
3 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15.36 -1.5

400 Μ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 Α ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ ΑΝΝΑ 2003 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 59.48 Ν.Π.Ρ Κ-18
2 Β ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 1989 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1,03,18
3 Α ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 1996 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 1,03,67
4 Α ΛΙΓΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 1,07,03
5 Γ ΛΙΓΓΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2001 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 1,08,85
6 Β ΠΕΤΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 1,09,40

10.000 Μ ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΠΟΧΩΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1998 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 46,52,77

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΖΩΗ 2004 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1.66
2 ΠΙΠΙΛΑ ΕΛΛΗ 2004 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 1.62

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΙΛΖΕ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 5.45 .+2,7
2 ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 5.09 .+2,1
3 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1999 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 5.00 .+2,5

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1999 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 11.20

ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1992 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 11.36
2 ΜΠΛΙΑΤΚΑ ΦΑΝΗ 2003 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 9.86

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΖΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 2000 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 32.17

ΣΦΥΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΖΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 2000 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 48.85

4 Χ400 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 4,05,56
(ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ 2004, ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004, ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ ΑΝΝΑ 2003, ΣΑΒΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004)
2 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 4,21,42
(ΠΑΛΑΜΑ ΜΑΡΙΑ 2002, ΠΕΤΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000, ΓΚΕΝΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 1996)

-> Συνολικά αποτελέσματα

Πάνω από όριο βαθμολόγησης:

Β’ ημέρα

ΑΝΔΡΕΣ

200 Μ.
1 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 21.99 -0.5
2 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1998 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 22.65 -0.5
3 ΛΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1998 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 22.68 -0.5
4 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 23.48 1.5
5 ΚΑΡΑΣΜΑΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 23.59 -0.2
6 ΓΑΙΤΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1997 ΑΣ ΠΑΟΚ 23.64 -0.5
7 ΛΑΜΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 23.75 -0.3
8 ΚΑΡΑΚΥΡΓΙΟΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ 2000 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 23.83 -0.2
9 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ-ΚΟΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ 2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 23.96 1.5
10 ΦΩΤΑΚΙΔΗΣ           ΦΟΙΒΟΣ    1999 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 24.04 1.5
11 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΠΑΟΚ 24.16 -0.2

800 Μ. 
1 ΣΙΜΟΝΙ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 1.53.12
2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2000 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1.54.75
3 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2003 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 1.54.86
4 ΡΕΪΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1.59.64
5 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 2.00.27
6 ΣΤΟΪΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2.05.26
7 ΠΕΤΡΑΚΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ”ΑΔΩΝΙΣ” 2.05.52

5.000 Μ.
1 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16.15.94
2 ΚΡΕΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1982 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16.22.46
3 ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16.31.35

400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΔΟΥΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 53.94
2 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1998 ΑΣ ΠΑΟΚ 55.47
3 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 58.17
4 ΚΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 60.87
5 ΚΙΛΙΓΚΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1998 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 61.20

10.000 Μ. ΒΑΔΗΝ
1 ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 49.54.55

ΜΗΚΟΣ
1 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 7.50 0.3
2 ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1992 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 7.17 -0.1
3 ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΑΣ ΠΑΟΚ 7.05 -0.1
4 ΜΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1996 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 7.00 0.4
5 ΤΣΕΚΡΕΖΙ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2001 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.85 0.2
6 ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 6.73 0.1
7 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 ΑΣ ΠΑΟΚ 6.66 0.3
8 ΤΣΟΧΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1996 ΑΣ ΠΑΟΚ 6.65 0.5
9 ΧΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.53 0.3
10 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.33 0.2
11 ΦΑΪΚΟΓΛΟΥ ΓΚΑΛΗΠ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.31 0.1
12 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1997 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6.23 -0.1
13 ΜΟΥΡΟΥΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 6.22 -0.4

ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΕΥΘΑΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 63.87
2 ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 62.58
3 ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2000 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 61.37
4 ΤΖΕΪΡΑΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2002 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 54.95
5 ΑΓΓΕΛΩΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 52.09
6 ΓΚΟΥΛΕΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 2003 ΑΣ ΠΑΟΚ 50.15

4χ400μ.
1 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 3.20.48
(ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1997, ΝΤΡΕΒΙΣΙ ΝΙΚΟΛΙΝ 2003, ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1999, ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1998)
2 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 3.21.18
(ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993, ΜΠΟΖΟΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990, ΑΡΑΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004, ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999)
3 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.30.94
(ΖΕΝΕΛΗ ΦΩΤΗ 2003, ΚΥΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002, ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002)
4 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 3.37.60
(ΔΑΣΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2002, ΜΠΟΥΚΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002, ΒΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2003)
5 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.39.17
(ΔΑΓΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004, ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004, ΣΑΛΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004, ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΤΕ ΑΛΑΒΑ ΔΑΝΙΗΛ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

200 Μ.
1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗ 2003 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 24.37 0.5
2 ΚΕΡΑΜΥΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 1990 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 24.98 0.5
3 ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 24.99 0.5
4 ΜΠΑΡΤΖΟΥ ΑΝΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 25.34 0.2
5 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 25.98 0.2
6 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 26.03 0.5
7 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2001 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 26.46 0.4
8 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΖΩΗ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 27.09 0.4
9 ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 27.61 -0.1
10 ΜΠΟΥΛΕΤΣΙ ΛΑΟΥΡΑ 2001 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 28.03 -0.1
11 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 28.08 0.2
12 ΛΙΤΣΕΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΡΙΓΚΕΛΤΑ 1994 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 28.19 0.4

800 Μ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2.13.78
2 ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 2.15.30
3 ΓΙΑΠΑΝΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2.20.96
4 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 2.22.08
5 ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2.24.62
6 ΓΚΡΕΖΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2002 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2.26.25
7 ΚΟΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2.29.81
8 ΠΙΚΡΙΔΑ     ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  2004 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2.30.64

5.000 Μ.
1 ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1999 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 17.28.38
2 ΜΙΧΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ – ΡΙΑ 1997 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 17.33.80
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ 1999 ΟΚΑΚ 17.54.80
4 ΜΠΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2000 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 18.52.85
5 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1973 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18.56.51
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19.23.04
7 ΝΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1998 ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 19.24.02

400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 1998 Α.Ε.Κ. 1.00.66
2 ΙΣΤΙΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 1.10.58

10.000 Μ. ΒΑΔΗΝ
1 ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1984 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 44.28.87

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1990 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.85 -0.3
2 ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΞΕΝΗ 2001 ΩΡΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 12.53 0.2
3 ΜΙΖΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΑΣ ΠΑΟΚ 12.33 0
4 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1992 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 12.29 0.4
5 ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1992 ΑΣ ΠΑΟΚ 12.22 0.4
6 ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 12.12 0.3
7 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 1999 ΑΣ ΠΑΟΚ 11.69 0.4
8 ΝΑΖΙΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1996 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 11.62 0.1
9 ΝΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1997 Γ Σ ΣΕΡΡΕΣ 93 11.32 0.1
10 ΝΤΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 11.19 0.3
11 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΤΑΤΙΑΝΗ 2002 ΑΣ ΠΑΟΚ 10.85 0.6

ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 60.80
2 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1985 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 54.80
3 ΣΤΑΜΑΤΗ      ΘΕΟΔΩΡΑ    2001 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 42.57

4χ400μ
1 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4.05.39
(ΒΟΣΝΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2004, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996, ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995, ΚΕΡΑΜΥΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 1990)
2 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 4.16.53
(ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2000, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002, ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003, ΧΑΤΖΗΛΑΣΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003)
3 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 4.19.29
(ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003, ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2004, ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004, ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002)
4 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 4.20.69
(ΚΟΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 2001, ΜΟΥΡΟΥΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2000, ΜΠΟΥΣΔΑ ΜΑΡΙΑ 2003, ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΖΩΗ 2003)

Α’ ημέρα

ΑΝΔΡΕΣ

100 Μ.
1 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΑΣ ΠΑΟΚ 10.51 2
2 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 10.52 2
3 ΝΑΝΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2001 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 11.24 2
4 ΚΑΡΑΚΥΡΓΙΟΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ 2000 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 11.27 2.5
5 ΤΖΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ (11.385) 11.39 3.3
6 ΓΑΙΤΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1997 ΑΣ ΠΑΟΚ (11.390) 11.39 2.5
7 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΠΑΟΚ 11.55 3.6
8 ΚΑΡΑΣΜΑΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 11.62 1.3
9 ΚΟΙΛΑΝΙΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2003 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ”ΑΔΩΝΙΣ” 11.65 3.6
10 ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1999 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚ. (11.662) 11.67 2
11 ΦΩΤΑΚΙΔΗΣ    ΦΟΙΒΟΣ    1999 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ (11.670) 11.67 3.3
12 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2002 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 11.74 2.5
13 ΤΖΑΤΖΑΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 11.76 3.6
14 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11.80 3.3

400 Μ.
1 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 48.80
2 ΣΙΜΟΝΙ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 49.10
3 ΣΠΑΝΔΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1998 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 49.21
4 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 1997 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 49.89
5 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1999 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 50.32
6 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 50.98
7 ΜΑΒΙΛΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2002 ΑΣ ΠΑΟΚ 51.09
8 ΡΕΪΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 51.25
9 ΝΤΡΕΒΙΣΙ ΝΙΚΟΛΙΝ 2003 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 52.38
10 ΑΡΑΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 52.51
11 ΛΑΜΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 52.52
12 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ-ΚΟΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ 2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 52.77
13 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 53.46
14 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΤΕ ΑΛΑΒΑ ΔΑΝΙΗΛ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 53.96

1500 Μ.
1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2000 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4.02.60
2 ΓΙΑΝΝΑΤΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2002 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4.02.69
3 ΚΥΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 4.08.56
4 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4.14.11
5 ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4.22.63

110 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 14.49 -1.2
2 ΛΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1998 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 14.58 -1.2
3 ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 14.71 -1.2
4 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1998 ΑΣ ΠΑΟΚ 15.18 -0.4
5 ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1995 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 15.35 -0.4
6 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1991 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 15.46 -1.2
7 ΖΑΚΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1998 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 15.81 -0.4
8 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 16.96 0.8

3.000 Μ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ 1992 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 9.25.70
2 ΝΤΕΛΜΠΙΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1999 ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 10.45.69

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1992 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 16.07 -0.1
2 ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 15.42 -0.8
3 ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1993 ΑΣ ΠΑΟΚ 14.91 -1
4 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 ΑΣ ΠΑΟΚ 14.71 -0.2
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 14.64 -0.9
6 ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΑΣ ΠΑΟΚ 14.56 0.1
7 ΠΑΝΕΛΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 2000 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 14.06 -0.2
8 ΤΣΟΧΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1996 ΑΣ ΠΑΟΚ 13.90 -0.8
9 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 13.73 -0.7
10 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΣ ΠΑΟΚ 13.53 -0.3

ΥΨΟΣ
1 ΜΕΡΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ 1877 2.10
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 1.94
3 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2001 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ 1877 1.80
4 ΒΑΔΙΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ 1877 1.80
5 ΜΙΧΟ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2002 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 1.80

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5.05
2 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2001 ΑΣ ΠΑΟΚ 4.80
3 ΜΠΕΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1992 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.80
4 ΚΑΜΟΛΛΙ ΜΑΤΕΟ 2001 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.60
5 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4.30
6 ΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.20
7 ΧΟΝΤΟ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 ΑΣ ΠΑΟΚ 4.20
8 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1981 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.20
9 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004  ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 4.00
10 ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΣ ΠΑΟΚ 3.80

ΣΦΑΙΡΑ
1 ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1996 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 19.60
2 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 18.80
3 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 18.78
4 ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1981 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 16.25
5 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΟΧΡΕΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1995 ΑΣ ΠΑΟΚ 16.10
6 ΣΕΝΙΚΙΔΗΣ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 15.04
7 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 12.79
8 ΑΓΓΕΛΩΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 12.16
9 ΚΑΙΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 11.92
10 ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2000 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 11.92

ΔΙΣΚΟΣ
1 ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1996 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 51.60
2 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 51.12
3 ΠΕΝΤΙΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1986 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 50.93
4 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1996 ΑΣ ΠΑΟΚ 48.92
5 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 44.48
6 ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 41.97
7 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 41.90
8 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΟΧΡΕΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1995 ΑΣ ΠΑΟΚ 40.64
9 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 36.23
10 ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1978 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 36.10

ΣΦΥΡΑ 
1 ΔΕΜΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 57.87
2 ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1978 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 48.09

4 Χ 100 Μ.
1 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 42.60
(ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1998, ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1997, ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2002, ΣΠΑΝΔΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1998)
2 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 44.13
(ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1995, ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993, ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1999, ΚΟΥΤΣΟΘΕΩΔΟΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1985)
3 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 44.38
(ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2003, ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001, ΤΖΑΤΖΑΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001, ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001)
4 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 44.71
(ΚΑΤΣΑΡΩΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2002, ΦΑΪΚΟΓΛΟΥ ΓΚΑΛΗΠ 2002, ΖΕΝΕΛΗ ΦΩΤΗ 2003, ΤΡΕΝΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003)
5 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 46.43
(ΠΑΝΕΛΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 2000, ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003, ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003, ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 

100 Μ.
1 ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1995 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 11.50 0.6
2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗ 2003 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.83 (αντί 11.88) 0.6
3 ΚΕΡΑΜΥΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 1990 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 12.15 0.6
4 ΜΠΑΡΤΖΟΥ ΑΝΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 12.30 0.6
5 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 12.48 2.2
6 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 12.56 1.2
7 ΤΖΕΜΑΛΑΙ ΑΝΝΑ-ΙΟΥΛΙΑ 2001 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 12.68 1.2
8 ΚΙΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 12.93 2
9 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2001 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 12.99 2.2
10 ΖΑΚΚΑ ΧΑΡΑ 1996 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 13.09 2.2
11 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 13.17 2
12 ΠΙΤΣΑΒΟΥ ΕΛΕΝΗ 1997 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 13.21 1.2
13 ΜΟΥΣΜΟΥΛΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 2000 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 13.27 1.2
14 ΜΠΟΥΛΕΤΣΙ ΛΑΟΥΡΑ 2001 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 13.33 2.2
15 ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 13.48 -0.1
16 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΛΟΥΚΙΑ 1990 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 13.52 0.1
17 ΒΕΝΕΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 13.62 -0.1
18 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ. (13.633) 13.64 2
19 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (13.636) 13.64 0.1
20 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 13.69 0.6
21 ΚΟΣΣΥΦΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 13.71 0.6

400 Μ.
1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 58.64
2 ΜΠΟΓΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 61.32
3 ΒΟΣΝΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2004 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 61.76
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2000 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 62.41
5 ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 64.09
6 ΙΣΤΙΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 64.24

1500 Μ.
1 ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 4.39.21
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4.39.84
3 ΧΑΤΖΗΛΑΣΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 5.09.03
4 ΣΤΟΪΚΟΥ ΞΕΝΗ 2004 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 5.21.84
5 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 5.22.17

100 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1995 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 13.45 0
2 ΚΑΤΣΑΡΩΝΑ ΑΝΝΑ 1999 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 14.58 0
3 ΤΖΕΜΑΛΑΙ ΑΝΝΑ-ΙΟΥΛΙΑ 2001 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 15.05 1.9
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2000 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 15.06 0
5 ΜΕΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1994 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 15.80 1.9
6 ΓΙΛΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΑΣ ΠΑΟΚ 16.08 1.9
7 ΚΙΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 16.62 3
8 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 16.69 3

3.000 Μ. Φ.Ε.
1 ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2000 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.07.15
2 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1995 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11.18.53
3 ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.28.48
4 ΜΟΥΡΟΥΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 11.42.34
5 ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ 1999 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11.53.16
6 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1980 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12.50.57
7 ΓΟΚΤΣΗ ΗΛΙΑΝΑ 1999 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 13.07.50

ΥΨΟΣ
1 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 1.72
2 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 1.54
3 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 1.50
4 ΓΚΑΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ 1877 1.50

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΘΕΟΠΟΥΛΑ 1998 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.70
2 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΕΥΑ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3.60
3 ΛΙΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.60

ΜΗΚΟΣ
1 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 6.08 -0.4
2 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 1998 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.04 -1.1
3 ΜΙΖΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΑΣ ΠΑΟΚ 5.86 -0.4
4 ΜΠΕΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 1997 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 5.73 -1.3
5 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1999 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 5.66 -1
6 ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 5.59 -0.4
7 ΝΑΖΙΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1996 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5.19 -1.5
8 ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 5.11 -1
9 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 5.08 -1.2
10 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 1999 ΑΣ ΠΑΟΚ 5.08 -1.5

ΣΦΑΙΡΑ
1 ΚΑΙΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 15.04
2 ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 13.22
3 ΚΥΡΓΙΟΒΑΝΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ 1993 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 12.65
4 ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2000 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 12.48
5 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΟΚΑΚ 11.95
6 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΑΡΕΤΗ 2003 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.54
7 ΜΑΝΟΥΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 10.09
8 ΜΠΟΣΜΑΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1999 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 10.02

ΔΙΣΚΟΣ
1 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΑΡΕΤΗ 2003 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 50.74
2 ΚΑΙΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 45.60
3 ΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 42.17
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΑ    2003 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 40.12
5 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 39.88
6 ΑΛΕΞΕΕΒΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 37.87
7 ΜΑΝΟΥΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 33.65
8 ΚΥΡΓΙΟΒΑΝΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ 1993 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 33.46

ΣΦΥΡΑ
1 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 1995 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 63.43
2 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 60.75
3 ΤΣΟΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 45.05

4 Χ 100 Μ.
1 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 49.68
(ΚΟΥΡΔΟΥΚΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1998, ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1998, ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999, ΛΙΤΣΕΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΡΙΓΚΕΛΤΑ 1994)
2 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 49.69
(ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004. ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003. ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗ 2004. ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 2003)
3 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 50.45
(ΜΟΥΣΜΟΥΛΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 2000, ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002, ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003, ΚΑΤΣΑΡΩΝΑ ΑΝΝΑ 1999)
4 ΑΣ ΠΑΟΚ 50.85
(ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 1999, ΜΙΖΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999, ΓΙΛΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001, ΙΤΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002)

-> Αποτελέσματα – τριάδες

Πάνω από όριο βαθμολόγησης (από τριάδες)

Β΄ημέρα

ΑΝΔΡΩΝ

200 μ.
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21.86 +2,3
2 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 22.59 +2,3
3 ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 23.16 +2,7

800 μ.
1 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 Α.Ο.ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 1,56,83
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 1999 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2,03,88

5000 μ.
1 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2001 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15,26,36
2 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1994 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16,17,54
3 ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1999 ΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 16,26,07
4 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16,37,81

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 400 μ.
1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3,30,68
(ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 2002, ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004, ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 2003, ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001)

200 μ.
1 ΣΕΧΑΤΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 26.61 +3,7
2 ΚΟΥΡΕΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 26.63 +3,7
3 ΤΖΙΒΑΝΙΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 27.49 +3,7

800 μ.
1 ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2,25,44

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 400 μ.
1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4,07,77
(ΤΡΑΪΚΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001, ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002, ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004, ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002)

Α’ ημέρα

ΑΝΔΡΩΝ

100 μ.
1 ΜΙΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 10.94 -1,2
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.96 -1,2
3 ΧΑΙΔΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.24 -1,2

400 μ.
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 51.49
2 ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 2002 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 51.69
3 ΤΖΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2000 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 52.96

1500 μ.
1 ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4,01,42
2 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4,18,23
3 ΔΗΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2001 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4,18,63

3000 μ. Φ.ΕΜΠ.
1 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2001 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9,14,47
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 1999 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9,53,48

ΜΗΚΟΣ
1 ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1999 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 7.05 0,00
2 ΚΛΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ 2004 Γ.Ε. ΘΙΝΑΛΙΩΝ 6.50 +0,6

ΥΨΟΣ
1 ΔΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Α.Ο.ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 1.84

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΛΙΟΥΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.12 +0,6

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2002 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 4.50
2 ΚΟΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 4.00
3 ΒΡΥΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.00

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 46.93
2 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 44.79

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 100 μ.
1 ΑΓΣΙ 42.64

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

100 μ.
1 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12.87 +1,7
2 ΣΕΧΑΤΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 12.93 +1,7
3 ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.47 +1,7

400 μ.
1 ΤΡΑΙΚΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1,03,41

1500 μ.
1 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4,57,43

ΜΗΚΟΣ
1 ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2001 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 6.32 -0.4
2 ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6.12 +1,0
3 ΜΟΡΤΣΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 5.42 +0,6

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2001 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 13.76 0,0
2 ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.64 -0,5
3 ΜΟΡΤΣΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 11.73 +0,3

ΥΨΟΣ Γ
1 ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 Γ.Σ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.82

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΒΡΑΔΗ ΗΡΩ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 3.70
2 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.00

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΜΠΑΛΑΝΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 2002 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.09

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΚΟΥΡΕΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 37.91

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 100 μ.
1 ΑΓΣΙ 52.35

Β’ ημέρα

ΑΝΔΡΩΝ

200 μ.
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21.86 +2,3
2 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 22.59 +2,3
3 ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 23.16 +2,7

800 μ.
1 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 Α.Ο.ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 1,56,83
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 1999 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2,03,88

5000 μ.
1 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2001 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15,26,36
2 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1994 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16,17,54
3 ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1999 ΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 16,26,07
4 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16,37,81

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 400 μ.
1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3,30,68
(ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 2002, ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004, ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 2003, ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001)

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

200 μ.
1 ΣΕΧΑΤΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 26.61 +3,7
2 ΚΟΥΡΕΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 26.63 +3,7
3 ΤΖΙΒΑΝΙΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 27.49 +3,7

800 μ.
1 ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2,25,44

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 400 μ.
1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4,07,77
(ΤΡΑΪΚΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001, ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002, ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004, ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002)

-> Συνολικά αποτελέσματα

Πάνω από όριο βαθμολόγησης:

100 μ. ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΡΟΥΣΟΡΑΤΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ 2002 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11.69 +0,5
2 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11.72 +0,5
3 ΔΑΤΣΙΑΔΗΣ ΔΩΡΟΘΕΟΣ 2001 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 11.80 +0,5
4 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11.82 +0,5

100 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 Α4 ΑΒΡΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 12.825 +2,0
2 Α8 ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 13.15 +2,0
3 Α2 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 13.22 +2,0
4 Β3 ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 13.47 +1,6
5 Β5 ΜΑΚΑΡΩΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 2003 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 13.74 +1,6

200 μ. ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2003 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 22.614 +0,8
2 ΚΡΟΥΣΟΡΑΤΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ 2002 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 23.795 +0,8

200 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 26.847 +1,8
2 ΒΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΖΩΗ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 28.192 +1,8
3 ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 28.625 +1,8

400 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΖΩΗ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1,03,33

800 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
1 ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 2,31,155

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΧΑΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2003 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1.94
2 ΒΑΞΕΒΑΝΟΣ ΖΗΣΗΣ 2002 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.91

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1992 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 1.70
2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.54

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 6.78 +2,50
2 ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 6.67 +2,50
3 ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 6.30 +2,70
4 ΡΙΖΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2002 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 6.16 +1,90

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΧΑΙΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 6.08 1,80
2 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 5.54 0,40
3 ΠΑΠΟΥΛΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 2001 ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 5.10 0,40
4 ΚΑΣΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 5.04 1,20

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2004 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 12.90 +2,40

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 17:00
1 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΝΗ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11.37 +1,60

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΒΑΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 13.90
2 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12.35
3 ΛΑΓΙΟΚΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1993 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 11.90

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1992 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 13.12

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1986 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 47.10
2 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 41.40
3 ΒΑΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 37.85

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2001 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 40.22
2 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 40.18
3 ΔΕΛΗΖΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 32.64

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΖΙΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 51.90
2 ΛΙΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1999 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 36.10

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 100 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 53.18
(ΜΑΚΑΡΩΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 2003, ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003, ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004, ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1992)

-> Συνολικά αποτελέσματα

Πάνω από όριο βαθμολόγησης:

ΑΝΔΡΕΣ

100μ
ΖΗΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10.60
ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10.99
ΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11.62
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11.75
ΜΑΓΓΟΣ ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΣ 2001 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11.82
ΓΚΙΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.83

200μ
ΚΑΪΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22.10 -1.80
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 22.80 -1.80
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΕΑ ¨ΠΗΓΑΣΟΣ ¨ΛΑΡΙΣΑΣ 23.63 -1.80
ΡΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 A. E. ΛΑΡΙΣΑ 1964 23.83 -1.90
ΓΚΙΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 24.22 -1.90

400μ
ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 49.38
ΚΑΪΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 49.62
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2000 ΕΑ ¨ΠΗΓΑΣΟΣ ¨ΛΑΡΙΣΑΣ 50.75
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 50.92
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΕΑ ¨ΠΗΓΑΣΟΣ ¨ΛΑΡΙΣΑΣ 51.61
ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2000 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 51.81
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 1996 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 53.11
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 2003 ΕΑ ¨ΠΗΓΑΣΟΣ ¨ΛΑΡΙΣΑΣ 53.40
ΝΤΑΙΛΑΝΙ ΕΝΤΛΙΡ 2004 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 53.73
ΡΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 A. E. ΛΑΡΙΣΑ 1964 54.16

800μ
ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1995 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1,55.35
ΠΟΠΑ ΓΕΩΡΓΙΤΣΑ ΠΑΟΥ 1999 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1,55.45
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 2003 ΕΑ ¨ΠΗΓΑΣΟΣ ¨ΛΑΡΙΣΑΣ 2,05.27

1500μ
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4,00.4χ
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΠΑΣ ΦΙΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 4,02.2χ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4,16.4χ
ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2004 ΕΑ ¨ΠΗΓΑΣΟΣ ¨ΛΑΡΙΣΑΣ 4,21.6χ
ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΕΑ ¨ΠΗΓΑΣΟΣ ¨ΛΑΡΙΣΑΣ 4,22.0χ

400μ εμπ
ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 53.07
ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 56,72
ΓΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 57.86
ΓΕΡΑΜΠΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 58.99

10000μ Βαδην
ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1966 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 43,30,03
ΜΠΟΥΣΔΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2003 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 49,10.46

5000μ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ετος Γεν. Σύλλογος Επιδοση Παρατηρήσεις
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16,25.40

Άλμα σε Ύψος
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.84

Άλμα σε Μήκος
ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1998 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 7.12
ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 7.06
ΜΗΤΡΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 6.53
ΝΑΡΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 6.44
ΚΑΡΑΜΗΤΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 Γ.Ε.ΦΑΡΣΑΛΩΝ-Η ΦΘΙΑ- 6.30
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2004 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ 6.14

Άλμα Τριπλουν
ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 14.85
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2001 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 14.00
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2003 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 13.19

Σφαιροβολία
ΜΠΕΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 A. E. ΛΑΡΙΣΑ 1964 13.02

Δισκοβολία
ΜΠΑΡΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1996 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 39.95

Ακοντισμός
ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 56.88
ΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 48.32

4Χ100
ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 41.68
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 44.15
Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 46.15

4Χ400
ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3,23.27

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100μ
ΜΟΥΝΤΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 13.23
ΚΕΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 13.35
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΑΝΘΗ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13.51

200μ
ΜΟΥΝΤΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 27.90 -1.7
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΑΝΘΗ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 28.13 -1.7
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ  2004 A. E. ΛΑΡΙΣΑ 1964 28.51 -1.7

400μ
ΓΙΟΥΒΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2002 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 60.20
ΣΟΥΦΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 60.26
ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 1998 ΕΑ ¨ΠΗΓΑΣΟΣ ¨ΛΑΡΙΣΑΣ 61.44
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 64.36
ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 64.86

800μ
ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2,27.58

1500μ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4,51.91
ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4,53.97

400μ εμπ
ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 62.51
ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 1998 ΕΑ ¨ΠΗΓΑΣΟΣ ¨ΛΑΡΙΣΑΣ 66.24

10000μ ΒΑΔΗΝ
ΦΛΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 58,38.93
ΓΑΤΗ ΦΙΛΙΠΠΑ 2002 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 59,58.19

Άλμα σε Ύψος
ΚΑΛΑΘΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.58
ΜΠΑΜΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2003 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.54
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ  2004 A. E. ΛΑΡΙΣΑ 1964 1.50

Άλμα σε Μήκος
ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1989 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 5.68
ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5.60
ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΕΑ ¨ΠΗΓΑΣΟΣ ¨ΛΑΡΙΣΑΣ 5.28

Άλμα Τριπλούν
ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 12.03
ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1989 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 11.64
ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.55
ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΕΑ ¨ΠΗΓΑΣΟΣ ¨ΛΑΡΙΣΑΣ 10.86

Δισκοβολία
ΣΟΥΦΛΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 Γ.Ε.ΦΑΡΣΑΛΩΝ-Η ΦΘΙΑ- 39.16
ΜΠΕΤΣΙΜΕΑ ΠΑΥΛΙΝΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2001 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 36.10

Σφυροβολία
ΓΩΓΟΥΛΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΛΥΔΙΑ 2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 54.9
ΜΠΕΤΣΙΜΕΑ ΠΑΥΛΙΝΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2001 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 38.46

Ακοντισμός
ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1997 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ 45.28

4X400
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4,10.69

-> Συνολικά αποτελέσματα

Πάνω από όριο βαθμολόγησης:

Β’ ημέρα

200 Μ. Α
1 ΜΠΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 22.62 -0,8
2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 23.24 -0,8
3 ΤΣΙΑΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 23.78 -0,2
4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 23.80 -0,4
5 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 23.87 -0,8
6 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1999 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 23.94 -0,8
7 ΔΡΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 24.05 -0,2

200 Μ. Γ
1 ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 25.25 +0,8
2 ΛΥΚΟΥΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2003 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 25.95 +0,8
3 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 26.75 +0,3
4 ΚΟΥΡΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ * 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 28.02 +0,8
5 ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 28.21 +0,4

800 Μ. Α
1 ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 1.53.93
2 ΜΕΙΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 1994 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1.55.82
3 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 2.01.41
4 ΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 2.02.90

800 Μ. Γ
1 ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 2.17.62
2 ΚΟΙΛΑΝΙΤΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2001 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2.23.55
3 ΜΑΡΛΗ ΜΑΡΑ 2002 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 2.24.38
4 ΚΟΡΟΝΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 2.24.47
5 ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 2.25.62
6 ΚΕΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2.31.56

5000 Μ. Α
1 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 305733 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 150,026
2 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 334949 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15.15.08
3 ΓΚΙΟΥΡΑ ΝΤΕΝΙΣ 1998 338858 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 15.26.57
4 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 1999 313143 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 15.37.08
5 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 325419 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 16.26.77
6 ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1982 220000 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 16.31.69
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 303112 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 16.47.92

5000 Μ. Γ
1 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 1997 318429 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 17.50.66
2 ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 350697 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 19.45.72
3 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 1981 330576 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 20.00.93
4 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 313705 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 20.08.69
5 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 1995 305335 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 20.26.90
6 ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1992 272745 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 21.03.82

400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ Α
1 ΚΟΥΤΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 53.87

400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ Γ
1 ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1998 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 65.76
2 ΚΕΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 66.37
3 ΦΡΑΓΚΟΠΑΝΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 70.95
4 ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2004 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 75.51

10.000 Μ. ΒΑΔΗΝ Α
1 ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 46.01.61
2 ΜΟΡΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 46.35.35

10.000 Μ. ΒΑΔΗΝ Γ
1 ΜΑΚΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1978 49.17.02
2 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 1983 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 54.37.88

ΥΨΟΣ Α
1 ΚΑΙΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 1.94
2 ΒΑΡΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.88

ΥΨΟΣ Γ
1 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 1.75
2 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 1.64
3 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΙΑ-ΜΕΜΗ 1992 Γ.Ε ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.61
4 ΚΡΟΥΣΣΟΥ ΑΝΝΑ 2001 Γ.Ε ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.61

ΜΗΚΟΣ Α
1 ΣΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ 7.24 -0.1
2 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 7.18 +0.5
3 ΝΕΛΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 6.90 +0.7
4 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 6.82 +0.1
5 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 6.38 +0.2
6 ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2004 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 6.28 +0.2
7 ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 6.21 +0.2

ΜΗΚΟΣ Γ
1 ΠΟΪΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.70 +0,9
2 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1997 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 5.66 +0,8
3 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ -ΤΕΙΒΕΝ ΔΑΦΝΗ 1999 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 5.40 -0,1
4 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1987 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 5.38 -0,1

ΣΦΑΙΡΑ Α
1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1991 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΣ 16.53
2 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 14.16
3 ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1997 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 13.66
4 ΜΠΡΑΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1995 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 13.03
5 ΔΗΜΟΥ ΜΠΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 12.54
7 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2002 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 12.52

ΣΦΑΙΡΑ Γ
1 ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 10.10
2 ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΕΤΑ 2001 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 9.86

4 Χ 400 Μ. ΟΡΙΟ:4.24.0
1 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 4.15.75
(ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 2002, ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ 2002, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2002, ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1997)

Α’ ημέρα

100 Μ. ΑΝΔΡΩΝ
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 11.61 +0,2
2 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 11.64 -0,2
3 ΔΡΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11.69 +0,5
4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11.73 +0,4
5 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 11.78 +0,2
6 ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 11.79 +0,5

100 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 12.84 +0,2
2 ΛΥΚΟΥΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2003 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 12.85(12.842) +0,2
3 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ 2002 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1285(12.848) +0,2
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 13.05 +0,3
5 ΠΟΪΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 13.36 +0,2
6 ΠΥΡΙΟΧΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 13.71 +0,3

400 Μ. ΑΝΔΡΩΝ
1 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 49.98
2 ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 51.66
3 ΤΣΙΑΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 52.12
4 ΓΚΙΟΥΡΑ ΑΟΥΡΕΛ 2000 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 52.90
5 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2002 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 52.90
6 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 54.24

400 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 57.80
2 ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 59.11
3 ΚΑΡΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 59.46
4 ΚΟΥΡΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ * 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 63.98

1.500 Μ. ΑΝΔΡΩΝ
1 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4.00.39
2 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 4.03.64
3 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 4.05.24
4 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 4.08.42
5 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 1999 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.09.92
6 ΚΟΤΣΟ ΑΝΤΟΝΙΟ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4.13.74
7 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1996 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4.20.05
8 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ 4.21.37
9 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 1994 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 4.22.37

1500 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΗ 2004 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 5.01.28
2 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 5.03.94
3 ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1997 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 5.07.21
4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1997 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 5.19.38
5 ΝΙΦΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 5.24.20
6 ΣΤΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 5.24.83

110 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 16.03 +0,50

100 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 16.17 +0,3
2 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 17.57

3.000 Μ. Φ.Ε. ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1982 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 10.42.49
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 10.43.55

3.000 Μ. Φ.Ε. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10.44.50
2 ΜΑΡΛΗ ΜΑΡΑ 2002 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 12.11.00
3 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 1995 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 12.54.15

ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.35
2 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.20

ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΠΙΝΙΕΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2003 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 3.00

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΣΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ 15.07 +0,60
2 ΝΕΛΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 14.71 +0,60
3 ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2004 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 13.21 -0,50

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ:10.40
1 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ -ΤΕΙΒΕΝ ΔΑΦΝΗ 1999 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 12.29 -0,10
2 ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ 2003 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 10.98 +0,30
3 ΡΗΓΑ ΝΙΚΗ 2004 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10.94 -0,10

ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ:44.00
1 ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 53.97
2 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2002 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 53.11

ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ:33.00
1 ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 40.10

4 Χ 100 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 50.77
(ΒΑΜΒΑΚΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2004, ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2004, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004, ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004)
2 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 52.04
(ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 2002, ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ 2002, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2002, ΚΕΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2003)
3 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 53.71
(ΑΡΑΒΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003, ΑΡΑΒΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003, ΚΟΛΑ ΡΕΝΑ 2003, ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998)

-> Συνολικά αποτελέσματα

Πάνω από όριο βαθμολόγησης:

100μ. Α

1 ΚΑΡΙΟΦΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 11.20
2 ΜΑΡΓΙΩΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 11.38
3 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΠΕΡΑΛΤΑ ΑΛΕΞ 2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 11.49
4 ΝΤΑΝΑΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 11.51
5 ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 11.52
6 ΣΤΕΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 Α.Σ.ΣΙΣΥΦΟΣ 11.64
7 ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002 Α.Σ.ΣΙΣΥΦΟΣ 11.70

100μ. Γ

1 ΚΑΝΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 2002 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 12.96
2 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 13.12
3 ΜΑΝΩΛΙΤΣΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 Α.Σ.ΣΙΣΥΦΟΣ 13.37

200μ. Α

1 ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 22.78
2 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 22.88
3 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 Α.Σ.ΣΙΣΥΦΟΣ 23.62
4 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 2003 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 23.90
5 ΤΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 Α.Σ.ΣΙΣΥΦΟΣ 24.02
6 ΛΕΚΑ ΡΙΓΚΕΛ 2003 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 24.22
7 ΣΤΕΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 Α.Σ.ΣΙΣΥΦΟΣ 24.23

200μ. Γ

1 ΚΑΝΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 2002 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 27.74
2 ΣΚΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 28.41
3 ΣΟΥΛΕΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 28.48

400μ. Α

1 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 Α.Σ.ΣΙΣΥΦΟΣ 51,70

400μ. Γ

1 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 53.77
2 ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1,02,02
3 ΣΟΥΛΕΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 1,03,19

800μ. Α

1 ΠΙΤΕΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2002 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2,02,22
2 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 Γ.Σ.Μ.ΛΥΚΑΙΑ 2,03,31

800μ. Γ

1 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1995 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2,21,91
2 ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2,26,33
3 ΤΣΟΜΠΑΝΟΥ ΑΝΤΡΕΑ 2004 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2,30,42

1500μ. Α

1 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 4,07,88
2 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 4,10,78
3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2003 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 4,18,21

1500μ. Γ

1 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1995 Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 4,43,93
2 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ 2004 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 4,57,10
3 ΖΜΠΑΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 5,19,55

5000μ. Α

1 ΜΠΕΝΑΡΔΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2001 Α.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 16,27,31

Ύψος Α

1 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1.88

Ύψος Γ

1 ΣΚΟΥΡΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1.61

Επί κοντώ Α

1 ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 2004 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.00

Επί κοντώ Γ

1 ΤΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1990 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3,90
2 ΤΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1991 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3,50

Μήκος Α

1 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 6.82
2 ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002 Α.Σ.ΣΙΣΥΦΟΣ 6.57

Μήκος Γ

1 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 Α.Σ.ΣΙΣΥΦΟΣ 5.88
2 ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 5.73
3 ΤΖΙΝΤΗ ΦΕΝΙΑ 2003 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5.60
4 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 Γ.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5.12

Σφαίρα Α

1 ΚΟΤΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 14.31
2 ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 12.00

Σφαίρα Γ

1 ΣΟΥΓΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 13.53
2 ΣΤΕΓΚΑΡΟΥ ΝΤΕΝΙΣΑ 2003 ΓΣΦ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 11,68
3 ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 10.44
4 ΜΠΑΛΑΝ ΜΠΙΑΝΚΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 10.04

Δίσκος Γ

1 ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 35.78

Σφύρα Α

1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΙΜΩΝΑΣ 1999 Γ.Α.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 56.63

Σφύρα Γ

1 ΜΠΑΡΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 43.58
2 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 Γ.Σ.Μ.ΛΥΚΑΙΑ 37.89

Ακόντιο Α

1 ΣΑΡΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 Γ.Σ.Φ.ΑΡΙΣΤΕΑΣ 51.62

Ακόντιο Γ

1 ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ 2003 ΓΣΦ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 42.27

4χ100μ. Α

1 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 45.44
(ΝΤΑΝΑΣΟΣ-ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΥ-ΛΕΚΑ)

4χ100μ. Γ

1 Α.Σ.ΣΙΣΥΦΟΣ 51,10
(ΚΛΕΤΤΑ-ΜΑΝΩΛΙΤΣΑΚΗ-ΚΛΕΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ)
2 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 51.16
(ΦΕΡΑΙ-ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ)

Συνολικά αποτελέσματα:
Άνδρες
Γυναίκες

Πάνω από όριο βαθμολόγησης:

Β’ ημέρα

200μ. Α

1 ΝΓΚΟΜΠΕΧ, ΚΟΛΛΙΝΣ ΛΑΧΑΙ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 22.10 -4.70
2 ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 22.31 -4.50
3 ΛΕΚΚΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.41 -4.50
4 ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 22.89 -4.70
5 ΑΜΠΝΤΟΥ, ΜΩΧΑΜΕΝΤ 1994 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 23.32 -4.90
6 ΚΑΡΟΥΣΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΘΑΝ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 23.33 -4.70
7 ΒΛΑΧΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.58 -4.80
8 ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 23.59 -4.70
9 ΖΑΧΑΡΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.59 -4.90
10 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 Α.Ε.Κ 23.75 -4.50
11 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.93 -5.10

200μ. Γ

1 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ, ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 24.28 -4.70
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ 2000 Π.Α.Ο.Κ. 25.52 -3.80
3 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ, ΑΣΗΜΙΝΑ ΝΙΚΟΛΙΝ 1999 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 25.99 -4.70
4 ΤΣΟΥΚΟΥΜΑ, ΓΚΛΟΡΥ-ΤΣΙΝΤΙΜΜ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 26.31 -3.90
5 ΣΥΡΑΝΙΔΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 26.72 -3.80
6 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ, ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 26.92 -3.80
7 ΒΑΡΒΑΡΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 27.43 -3.90
8 ΤΣΙΡΙΓΚΟΥΛΗ, ΑΡΓΥΡΩ 1982 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 27.49 -3.80
9 ΜΑΟΥΝΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2000 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 27.76 -5.00
10 ΒΑΛΑΖΙΩΤΗ, ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ 2000 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 27.89 -4.60
11 ΧΛΙΑΡΑ, ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ 1994 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 28.01 -4.10
12 ΟΤΖΙΚΟΥΤΟΥ, ΦΑΤΙΑ ΑΝΤΕΝΙΚΕ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 28.10 -4.60
13 ΠΡΕΝΤΙ, ΖΩΗ 2000 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 28.46 -4.10
14 ΖΑΜΙΝΟΥ, ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 28.49 -4.60
15 ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΣΟΦΙΑ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28.54 -4.70

800μ. Α

1 ΚΟΤΙΤΣΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1,51,83
2 ΚΕΡΑΜΑΣ, ΕΡΑΛΝΤΟ 1991 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1,52,78
3 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1,56,23
4 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 1,56,34
5 ΜΠΑΛΤΣΙΩΤΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1,56,59
6 ΓΚΟΤΣΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1,57,73
7 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ, ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1,57,86
8 ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2,01,54
9 ΖΥΓΟΥΡΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2,02,18
10 ΚΟΥΤΛΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΒΑΣ 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2,04,57
11 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΘΩΜΑ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2,05,24
12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2,05,67
13 ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΣ ΥΔΡΙΑ 2,05,91

800μ. Γ

1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2,08,24
2 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ, ΕΛΛΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2,09,21
3 ΚΟΥΤΛΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2,12,41
4 ΤΣΕΤΣΕΚΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2,13,06
5 ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 2,23,10
6 ΜΑΣΤΙΧΙΑΔΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2,28,62
7 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ, ΟΛΓΑ 2002 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2,29,94
8 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ, ΣΟΦΙΑ 1984 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2,31,50

5000μ. Α

1 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 14,37,25
2 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 14,41,30
3 ΠΙΤΣΩΛΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 14,53,18
4 ΛΙΓΩΝΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 15,20,00
5 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 15,21,02
6 ΒΟΤΣΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 15,40,12
7 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2000 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 15,53,10
8 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 16,00,30
9 ΠΟΝΗΡΕΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 16,05,12
10 ΠΑΣΠΑΤΗΣ, ΑΛΕΞΙΟΣ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 16,07,18
11 ΚΑΣΣΑΡΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 16,16,72
12 ΠΕΠΠΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑ 1994 ΑΣ ΠΕΝΤΕ ΚΥΚΛΟΙ 16,22,03
13 ΧΑΣΙΩΤΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1990 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 16,25,89
14 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1981 ΑΣ ΥΔΡΙΑ 16,26,11
15 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 16,48,39
16 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΓΙΩΡΓΟΣ 1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 16,50,84
17 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1981 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 16,53,23
18 ΚΑΛΥΒΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 16,56,95

5000μ. Γ

1 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓ 1996 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16,59,89
2 ΜΑΝΟΥΣΟΥ-ΠΑΡΑΣ, ΜΟΣΧΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ 1997 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 17,41,54
3 ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1990 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 17,42,29
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 18,12,37
5 ΠΑΣΠΑΤΗ, ΔΑΝΑΗ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 18,18,32
6 ΒΛΑΧΑΚΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 18,33,47
7 ΑΜΠΝΤΕΛ ΣΑΛΑΜ ΟΙΚΟΝΟ, ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΥΡ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 18,35,93
8 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΝΕΦΕΛΗ ΑΝΝΑ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 19,05,61
9 ΚΟΛΟΒΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1979 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 19,57,91
10 ΔΗΜΟΥ, ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1995 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 20,17,85
11 ΚΑΜΟΥΖΑ, ΕΥΔΟΞΙΑ 1994 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 20,35,25
12 ΣΚΟΜΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩ 2002 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 20,36,20
13 ΠΟΥΛΙΔΟΥ, ΦΙΛΙΠΠΑ 1969 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 21,02,09

400μ. εμπ. Α

1 ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 54.06
2 ΣΚΑΡΠΑΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1997 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 54.72
3 ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΝΙΚΟ 2001 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 55.05
4 ΣΑΛΠΑΣ, ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 60.46

400μ. εμπ. Γ

1 ΚΙΑΦΑ, ΑΝΝΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 61.42
2 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ, ΕΛΕΝΑ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 68.26
3 ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΟΒΑ, ΕΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 70.54
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1998 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 72.36

Ύψος Γ

1 ΖΑΚΚΑ, ΙΩΑΝΝΑ 1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.91
2 ΓΚΟΥΣΙΝ, ΤΑΤΙΑΝΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.86
Ε.Σ. VUKOVIC, MARIZA 1992 Montenegro 1.84
3 ΜΑΛΤΑΜΠΕ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 1.74
4 ΡΕΤΖΙΟΥ, ΑΘΗΝΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.70
5 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1.66
6 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ, ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.64

Επί κοντώ Α 

1 ΓΚΟΥΤΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.00
2 ΧΥΤΑΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4.80
3 ΣΤΙΓΓΑΣ, ΜΕΝΕΛΑΟΣ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4.40
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4.00
5 ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4.00
6 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.80

Μήκος Α

1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤ 1996 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 7.54 2.00
2 ΚΑΨΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 Α.Ε.Κ 7.44 5.00
3 ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 7.30 2.90
4 ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 6.98 0.70
5 ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 6.96 3.60
6 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6.76 3.80
7 ΜΠΑΡΚΟΥΛΗΣ-ΓΑΒΡΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6.67 3.30
8 ΚΟΝΤΗ, ΕΛΝΤΙ 1990 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6.67 1.60
9 ΚΕΒΟΡΚΙΑΝ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6.40 3.90
10 ΒΓΟΝΤΖΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6.33 4.50

Τριπλούν Γ

1 ΚΟΡΕΝΕΒΑ, ΟΞΑΝΑ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.15 5.20
2 ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2002 Α.Ε.Κ 12.86 4.90
3 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12.64 5.00
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΝΕΦΕΛΗ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.58 4.30
5 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΘΕΜΙΣ 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 12.38 4.00
6 ΤΑΧΤΑΡΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 12.24 5.30
7 ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.93 5.50
8 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.73 4.20
9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΡΥΣΗΙ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.35 5.50
10 ΓΡΙΖΑΝΙΤΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.27 4.00
11 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ, ΑΛΕΞΙΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.16 3.80
12 ΒΟΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.12 6.50
13 ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙÎΗ 2002 Α.Ε.Κ 10.82 4.40
14 ΚΑΤΣΑΦΑΝΑ, ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10.71 3.90
15 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΛΟΥΡ, ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10.60 6.00
16 ΚΑΤΣΟΥΝΗ, ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10.44 3.80

Σφαίρα Γ

1 ΑΝΔΡΕΑΔΗ, ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13.71
2 ΣΟΦΑΝΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1985 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12.82
3 ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.80

Δίσκος Γ

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1991 ΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 57.82
2 ΑΝΔΡΕΑΔΗ, ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 34.61
3 ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 33.52

Σφύρα Α

1 ΜΕΜΑ, ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 60.52
2 ΖΟΥΛΛΙΕΝ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1981 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 55.58
3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΝΝΙΒ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 45.71

Ακόντιο Α

1 ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 74.10
2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 65.58
3 ΗΛΤΣΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 65.30
4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ 1992 ΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ 63.55
5 ΤΣΑΝΤΡΙΖΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 52.47
6 ΚΑΝΤΖΙΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 46.74

4χ400μ. Α

1 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3,26,20 
[ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ (1998) / ΓΚΟΤΣΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1994) / ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ (2004) / ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1997)]
2 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3,27,61 
[ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (2000) / ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΣΤΕΛΙΟΣ (1999) / ΚΑΡΟΥΣΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΘΑΝ (1998) / ΜΠΑΛΤΣΙΩΤΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (2001)]
3 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3,31,85 
[ΤΣΟΛΚΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (2003) / ΚΟΥΤΛΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΒΑΣ (2004) / ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (1997) / ΚΕΡΑΜΑΣ, ΕΡΑΛΝΤΟ (1991)]
4 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3,35,33 
[ΜΠΑΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ (2003) / ΛΑΜΠΑΔΑΡΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2004) / ΣΤΟΙΧΕΙΟΣ, ΛΑΜΠΡΟΣ (2004) / ΘΕΜΕΛΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (2001)]

4χ400μ. Γ

1 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4,10,07
[ΜΑΤΣΙΩΤΑ, ΜΑΡΙΑ ΤΖΕΜΑ (2003) / ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑ, ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ (2003) / ΡΕΦΕΝΕ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΥΑΓ (2003) / ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ, ΕΛΛΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ (2002)]
2 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4,20,34
[ΛΙΑΝΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ (2001) / ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ (2001) / ΜΑΚΚΑ, ΙΩΑΝΝΑ (2003) / ΑΓΟΡΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (1999)]

Α’ ημέρα

100μ. Α

1 ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 10.72 -0.10
2 ΝΓΚΟΜΠΕΧ, ΚΟΛΛΙΝΣ ΛΑΧΑΙ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10.83 -0.10
3 ΛΕΚΚΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10.92 -0.10
4 ΔΑΜΙΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΑΡΑ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.12 -0.50
5 ΤΡΑΚΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11.12 -0.20
6 ΟΓΟΥΟΜΠΕ, ΤΖΕΡΜΑΙΑ 2003 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 11.16 -1.00
7 ΖΑΧΑΡΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.19 -0.50
8 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 11.20 -0.80
9 ΒΛΑΧΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.24 -1.00
10 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.24 -0.40
11 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1987 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.25 -0.50
12 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.30 -0.20
13 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 Α.Ε.Κ 11.32 -0.50
14 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ, ΗΛΙΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.36 -0.40
15 ΦΛΟΥΡΕΝΤΖΟΥ, ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 11.36 -0.40
16 ΑΜΠΝΤΟΥ, ΜΩΧΑΜΕΝΤ 1994 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 11.37 -0.10
17 ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.37 -0.40
18 ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 11.38 -0.70
19 ΙΩΑΝΝΟΥ, ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 11.41 -1.00
20 ΛΑΓΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.46 -1.00
21 ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.58 -0.80
22 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.60 -0.20
23 ΔΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.66 -0.70
24 ΧΑΡΙΤΟΥΡΙΑΝ, ΣΥΜΕΩΝ-ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 11.68 -0.70
25 ΚΑΠΙΡΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 11.80 -0.60
26 ΚΑΜΑΡΓΙΑΝΝΗΣ-ΒΑΣΙΛΕΙ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11.81 -0.80
27 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΝΟ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.84 -0.80

100μ. Γ

1 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ, ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.59 1.50
2 ΚΙΑΦΑ, ΑΝΝΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.90 2.50
3 ΔΑΛΑΚΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 Α.Ε.Κ 11.99 1.70
4 ΚΑΡΥΑΜΠΑ, ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΕΒΑ 2000 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.15 1.50
5 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ, ΑΣΗΜΙΝΑ ΝΙΚΟΛΙΝ 1999 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.29 2.20
6 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 12.52 1.50
7 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΗΛΙ 1996 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12.52 2.20
8 ΤΣΟΥΚΟΥΜΑ, ΓΚΛΟΡΥ-ΤΣΙΝΤΙΜΜ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12.60 1.70
9 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ, ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΚΑΛΛΙΟ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.64 1.80
10 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2002 Α.Ε.Κ 12.73 1.50
11 ΧΛΩΡΟΥ, ΙΛΕΑΝΑ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.73 1.70
12 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.84 2.20
13 ΛΕΟΥΤΣΑΡΑΚΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.87 2.50
14 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ, ΑΛΚΥΟΝΗ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 12.99 0.40
15 ΡΙΖΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13.02 1.80
16 ΖΑΜΙΝΟΥ, ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 13.06 1.70
17 ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13.07 1.20
18 ΜΗΤΑ, ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 13.24 1.20
19 ΣΥΡΓΚΑΝΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.27 0.40
20 ΧΛΙΑΡΑ, ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ 1994 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 13.33 0.40
21 ΛΙΑΝΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2001 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 13.35 0.50
22 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.38 1.20
23 ΦΩΤΕΙΝΑΚΗ, ΔΗΜΗΤΡΑ 1996 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 13.44 2.50
24 ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΣΟΦΙΑ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.44 1.20
25 ΛΙΒΑΣΙΑΝΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΒΙΡΓΙΝΙ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 13.46 0.50
26 ΖΑΧΑΡΑΚΗ-ΡΗΓΑ, ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.49 0.50
27 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 13.51 2.50
28 ΤΣΙΡΟΥΛΗ, ΜΑΡΙΝΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.57 0.70
29 ΛΙΟΥΓΚΟΥ, ΖΩΗ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.63 0.50
30 ΠΛΕΥΡΗ, ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1999 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 13.67 1.80

400μ. Α

1 ΚΟΠΑΝΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 51.02
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 52.31
3 ΘΕΜΕΛΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 53.01
4 ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 53.06
5 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 53.22
6 ΚΑΤΣΙΑΠΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 53.81

400μ. Γ

1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 56.22
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ 2000 Π.Α.Ο.Κ. 57.49
3 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ, ΕΛΕΝΑ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 59.50
4 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 Α.Ε.Κ 60.81
5 ΤΣΙΡΙΓΚΟΥΛΗ, ΑΡΓΥΡΩ 1982 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 62.38
6 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ, ΟΛΓΑ 2002 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 62.62
7 ΟΤΖΙΚΟΥΤΟΥ, ΦΑΤΙΑ ΑΝΤΕΝΙΚΕ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 63.51
8 ΑΓΟΡΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 64.55

1500μ. Α

1 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 3,58,33
2 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 3,59,72
3 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 4,01,61
4 ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΑΡΑ 2001 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4,02,15
5 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ, ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4,02,21
6 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4,03,05
7 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4,09,69
8 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΘΩΜΑ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4,14,88
9 ΤΕΜΠΕΛΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 ΑΣ ΥΔΡΙΑ 4,17,57
10 ΣΑΤΟΝ-ΧΟΡΤΟΥΚΙ, ΧΕΝΡΙ 2003 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4,18,35
11 ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4,18,67
12 ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑΣ, ΖΗΣΗΣ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4,19,55
13 ΓΑΛΑΝΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1996 ΑΣ ΥΔΡΙΑ 4,19,71
14 ΖΥΓΟΥΡΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4,20,16

1500μ. Γ

1 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓ 1996 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4,30,12
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4,53,75
3 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ, ΡΕΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 4,54,78
4 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ, ΣΟΦΙΑ 1984 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 5,04,66
5 ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑ, ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5,05,44
6 ΜΑΤΣΙΩΤΑ, ΜΑΡΙΑ ΤΖΕΜΑ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5,10,09
7 ΚΟΡΩΝΙΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 5,10,99
8 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5,14,02
9 ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ, ΑΙΜΙΛΙΑΝΑ 2003 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 5,16,70

110μ. εμπ. Α

1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤ 1996 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14.52 0.8
2 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ, ΗΛΙΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14.86 0.8
3 ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΝΙΚΟ 2001 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 15.79 0.8

100μ. εμπ. Γ

1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ, ΑΝΑΙΣ 1999 Α.Ε.Κ 13.50 1.40
2 ΘΕΜΕΛΙΔΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 14.79 1.40
3 ΒΑΡΒΑΡΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15.13 1.40
4 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2002 Α.Ε.Κ 15.79 2.70

Ύψος Α

1 ΠΑΣΧΑΛΗ, ΜΙΧΑΗΛ 1998 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1.96 3/3
2 ΔΟΓΑΝΗΣ, ΑΛΕΞΙΟΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.94 2/2
3 ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 Α.Ε.Κ 1.88 1/0
4 ΡΟΥΣΣΟΣ-ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ, ΙΑΣΟΝΑΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.80 1/0

Επί κοντώ Γ

1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΡΙΑΔΝΗ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.00
2 ΒΑΓΕΝΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.00
3 ΡΕΤΣΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3.70
4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΛΕΞ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3.60
5 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.60
6 ΦΛΩΡΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΑΛΙΝΑ-ΑΜΑΛΙΑ 2004 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 3.40
6 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3.40
8 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2.80
9 ΔΑΜΗ, ΘΕΟΛΟΓΙΑ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.80

Μήκος Γ

1 ΚΟΡΕΝΕΒΑ, ΟΞΑΝΑ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.10 2.00
2 ΣΑΡΛΑΝΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 5.83 1.50
3 ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2002 Α.Ε.Κ 5.80 0.90
4 ΤΑΧΤΑΡΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 5.63 1.60
5 ΝΤΑΛΑΚΟΥ, ΜΙΚΑΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩ 1986 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.48 1.70
6 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5.37 1.30
7 ΚΑΤΣΟΥΝΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.27 0.20
8 ΚΑΛΔΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5.21 0.90
9 ΒΟΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5.05 1.30
10 ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2001 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 5.04 1.60

Τριπλούν Α

1 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 15.63 -1.40
2 ΑΥΘΙΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.60 -0.30
3 ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 14.33 0.20
4 ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.22 0.70
5 ΚΟΝΤΗ, ΕΛΝΤΙ 1990 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 14.20 0.40
6 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.06 1.00
7 ΚΕΒΟΡΚΙΑΝ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13.59 0.70
8 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΡΩΜΑΝ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 13.33 0.90
9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΘΩΜΑΣ 2000 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 13.32 -1.30

Σφαίρα Α

1 ΠΟΤΟΥΡΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 14.63
2 ΤΣΙΡΙΒΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 14.59
3 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1997 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13.81
4 ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.67
5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΝΝΙΒ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 12.57
6 ΓΑΖΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1976 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 11.73

Δίσκος Α

1 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΑΣΩΝ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 58.61
2 ΚΩΣΤΑΚΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1985 Α.Ε.Κ 56.65
3 ΚΑΡΤΣΙΝΗ, ΜΙΧΑΗΛ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 52.57
4 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1986 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 50.49
5 ΧΑΡΑΜΑΝΤΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 50.49
6 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 49.97
8 ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1999 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 49.08
7 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1997 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 44.84
9 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 41.56
10 ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 38.56
12 ΓΑΖΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1976 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 35.04

Σφύρα Γ

1 ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 50.30
2 ΚΟΡΕΤΑ, ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 45.07
3 ΣΤΑΘΑΚΗ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1995 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 43.96
4 ΚΑΡΝΑΛΗ, ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 39.78
5 ΚΩΤΣΑΡΗ-ΖΗΒΑ, ΦΩΤΕΙΝΗ 1999 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 36.95

Ακόντιο Γ

1 ΦΤΙΑΡΑ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1992 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 46.25
2 ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 Α.Ε.Κ 42.26

4χ100μ. Α

1 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 41.91
[ΔΑΜΙΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΑΡΑ (1995) / ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (1998) / ΛΕΚΚΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ (1996) / ΖΑΧΑΡΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ (1997)]
2 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 43.03
[ΛΑΓΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ (1999) / ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ (1996) / ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (1987) / ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (1987)]
3 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 43.45
[ΙΩΑΝΝΟΥ, ΙΩΑΝΝΗΣ (1997) / ΧΑΡΙΤΟΥΡΙΑΝ, ΣΥΜΕΩΝ-ΚΩΝ/ΝΟΣ (2002) / ΑΜΠΝΤΟΥ, ΜΩΧΑΜΕΝΤ (1994) / ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ (1998)]
4 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 43.73
[ΚΟΝΤΗ, ΕΛΝΤΙ (1990) / ΒΓΟΝΤΖΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1998) / ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ (1996) / ΝΓΚΟΜΠΕΧ, ΚΟΛΛΙΝΣ ΛΑΧΑΙ (1996)]
5 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 44.01
[ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (2004) / ΤΖΩΝΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (2003) / ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ, ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ (2004) / ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (2003)]
6 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 44.04
[ΔΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (2000) / ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ (2000) / ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΝΟ (2002) / ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (2002)]
7 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 44.07
[ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ (2001) / ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ (2004) / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (2003) / ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ (2001)]
8 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 45.59
[ΣΤΟΙΧΕΙΟΣ, ΛΑΜΠΡΟΣ (2004) / ΜΠΑΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ (2003) / ΧΟΛΕΒΑΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (2003) / ΓΚΙΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΝΔΡΕΑ (2003)]

4χ100μ. Γ

1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 47.33
[ΡΙΖΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (2003) / ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ, ΑΣΗΜΙΝΑ ΝΙΚΟΛΙΝ (1999) / ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (1998) / ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ, ΡΑΦΑΗΛΙΑ (1994)]
2 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 49.13
[ΠΡΕΝΤΙ, ΖΩΗ (2000) / ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ, ΕΛΙΣΑΒΕΤ (1992) / ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΗΛΙ (1996) / ΜΑΛΤΕΖΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ (1999)]
3 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 49.75
[ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (2004) / ΧΛΩΡΟΥ, ΙΛΕΑΝΑ (2004) / ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ (2003) / ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ, ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΚΑΛΛΙΟ (2002)]
4 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 49.76
[ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΘΕΜΙΣ (1995) / ΣΑΡΛΑΝΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (1999) / ΜΗΤΑ, ΜΑΡΙΑ (2004) / ΘΕΜΕΛΙΔΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ (1994)]
5 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 50.82
[ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΣΟΦΙΑ (1999) / ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ (2001) / ΣΥΡΓΚΑΝΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (2003) / ΒΑΡΒΑΡΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (1996)]

Α’ ημέρα

-> Συνολικά αποτελέσματα

Πάνω από όριο βαθμολόγησης:

ΑΝΔΡΕΣ

100Μ
1 ΦΡΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 314455 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.38 [-1,30]
2 ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 341188 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.76 [+0,30]
3 ΑΙΓΙΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 357321 ΑΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 11.80 [-1,30]

400Μ
1 ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004 372133 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 50.41
2 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 293237 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 50.64
3 ΚΑΣΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 362366 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 52.06

1500Μ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1999 340298 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3.57.28
2 ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1999 314115 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3.59.31
3 ΤΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1997 331742 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4.03.64

ΥΨΟΣ
1 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 332001 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.94
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 344863 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.84

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΜΥΤΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 346614 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 13.47 [+1,20]
2 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 341201 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 13.02 [-0,40]

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1985 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 14.08 13

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1985 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 49.35 13

4Χ100Μ
1 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 44.72
(ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994, ΦΡΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993, ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004, ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1998)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100Μ
1 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13.08 [-0,70]
2 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 13.20 [-0,70]

400Μ
1 ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ 1995 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 58.42
2 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1978 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 1.00.70
3 ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.04.30
4 ΔΕΔΕ ΑΝΤΩΝΙΑ 1992 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.04.36
5 ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.04.56

1500Μ
1 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5.01.60
2 ΣΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 5.18.72

3.000Μ ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12.13.94

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.05 [-1,10]
2 ΛΕΚΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.26 [+0,20]
3 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1997 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11.16 [+0,40]
4 ΜΠΑΡΙΤΑ ΕΛΕΝΗ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10.91 [+0,10]

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΞΥΔΩΝΑ ΝΙΚΗ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 39.10

4Χ100Μ
1 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 53.10
(ΡΗΓΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 2001, ΜΠΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003, ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003, ΜΠΑΡΙΤΑ ΕΛΕΝΗ 2004)

Συνολικά αποτελέσματα:
Ανδρες
Γυναίκες

Πάνω από όριο βαθμολόγησης:

B’ ημέρα

200μ. Α

1 ΤΡΙΒΥΖΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 21.24 0.2
2 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 21.56 0.4
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 21.77 0.2
4 ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 21.89 0.4
5 ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 22.29 -0.3
6 ΡΟΥΣΣΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 1992 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 22.38 -0.3
7 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ, ΑΝΔΡΕΑΣ 1998 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 22.39 0.2
8 ΔΟΥΚΑΤΕΛΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΙΑΣ 2000 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 22.44 0.2
9 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 23.15 0.4
10 ΜΑΡΚΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23.29 -0.8
11 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΑΝΔΡΕΑ 1998 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 23.44 -0.8
12 ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 23.52 -0.3
13 ΣΙΩΜΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 23.77 0.0
14 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 23.80 -0.8
15 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23.90 0.0
16 ΕΞΑΡΧΑΚΟΣ, ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23.90 -0.4
17 ΤΟΡΚΟΒΣΚΙ, ΜΑΡΙΟΥΣ 1988 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 24.08 0.0
18 ΒΛΑΝΤΑΡΙΔΗΣ, ΖΩΗΣ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24.19 -0.9

200μ. Γ

1 ΠΟΛΙΤΗ, ΚΟΡΙΝΑ 1995 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 24.57 -0.6
2 ΦΕΡΡΑ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1988 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 25.00 -0.3
3 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝ 1999 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 25.69 -0.3
4 ΣΥΚΟΚΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 25.83 -0.2
5 ΓΡΙΛΛΟΥ, ΒΑΡΒΑΡΑ 1997 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠEΤ 25.98 -0.7
6 ΠΕΤΣΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΒΕΝΕ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 26.28 -0.5
7 ΑΡΣΕΝΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 26.32 -0.6
8 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 26.61 -0.3
9 ΤΣΙΩΠΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 1998 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠEΤ 26.70 -0.5
10 ΔΕΡΜΑΤΗ, ΧΑΡΟΥΛΑ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 26.93 -0.7
11 ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 27.19 -0.2
12 ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠEΤ 27.20 -0.2
13 ΤΣΑΒΑ, ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 27.73 -0.6
14 ΧΑΤΖΗΜΠΙΝΟΥ, ΑΝΘΟΥΛΑ 1996 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 28.22 -0.6

800μ. Α

1 ΚΑΛΑΚΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1,53,44
2 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1,54,15
3 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1,57,77
4 ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1,58,93
5 ΒΛΑΧΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 1,59,70
6 ΖΑΝΝΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1,59,84
7 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 2,01,24
8 ΚΟΠΕΛΑΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2,01,43
9 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2,02,10
10 ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ 1999 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2,03,76
11 ΖΕΡΒΑΚΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2,05,48
12 ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2,06,01

800μ. Γ

1 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΟΡΑΙΝΗ ΑΝΘΗ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2,12,86
2 ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2,15,65

5000μ. Α

1 ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ, ΜΑΡΚΟΣ 1995 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14,17,45
2 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 14,22,96
3 ΜΙΝΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14,45,52
4 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 14,48,25
5 ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 15,44,68
6 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 15,51,67
7 ΜΠΕΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1982 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16,14,78
8 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 16,21,45
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 16,55,54
10 ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 16,55,60
11 ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ, ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16,56,36

5000μ. Γ

1 ΠΡΙΒΙΛΕΤΖΙΟ, ΓΚΛΟΡΙΑ-ΤΖΙΟΒΑΝ 1988 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16,55,50
2 ΣΠΥΡΟΥ, ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 17,18,61
3 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ, ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 17,26,24
4 ΜΠΑΛΛΑ, ΘΕΟΦΑΝΙΑ 1999 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 17,47,18
5 ΚΑΣΚΑΝΙΩΤΗ, ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤ 2001 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 18,07,84
6 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18,48,79

400μ. εμπ. Α

1 ΔΡΙΤΣΑΣ, ΙΕΡΟΘΕΟΣ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 52.63
2 ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ 1996 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 56.98
3 ΚΟΣΚΙΝΑΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 57.40
4 ΜΕΜΑ, ΕΝΡΙΚΟ 2002 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 57.45
5 ΤΣΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 61.60

400μ. εμπ. Γ

1 ΦΟΥΣΤΕΡΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 67.16

Ύψος Γ

1 ΒΑΓΓΕΛΗ, ΑΛΚΙΣΤΗ 1997 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 1.81
2 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΡΓ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 1.74

Επί κοντώ Α

1 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙ 1993 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 5.25
2 ΧΑΤΖΙΟΥ, ΠΕΤΡΟΣ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4.80
3 ΜΑΝΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4.20
4 ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3.80
5 ΛΕΒΙΤΣΚΥ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3.60

Μήκος Α

1 ΠΑΝΤΑΖΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 7.17 0.8
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7.05 0.7
3 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6.83 0.2
4 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 6.48 0.2
5 ΣΙΑΤΡΑΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1999 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 6.46 1.2
6 ΚΟΥΤΟΥΛΙΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1991 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 6.28 0.3
7 ΧΑΤΖΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 6.20 1.2

Τριπλούν Γ

1 ΚΩΣΤΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11.95 -0.4
2 ΒΑΛΕΡΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11.93 0.2
3 ΒΕΝΤΟΥΡΗ, ΚΛΕΛΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 10.68 0.1
4 ΦΕΙΖΟΥΛΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 10.44 1.7

Σφαίρα Γ

1 ΤΖΗΚΑ, ΕΛΕΝΗ 1990 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12.66 12.19
2 ΜΠΕΞΗ, ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10.07 9.87

Δίσκος Γ

1 ΓΚΙΟΚΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 31.71
2 ΜΠΕΞΗ, ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24.37

Σφύρα Α

1 ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1988 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 44.44

Ακόντιο Α

1 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 64.44
3 ΠΕΙΒΑΝΗΣ, ΘΟΔΩΡΗΣ 1988 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 63.49
2 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1991 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 58.35
4 ΣΑΠΡΙΤΖΙΑΝ, ΒΙΚΕΝ 2002 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 49.03
5 ΚΑΛΕΜΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 48.84
6 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ 1986 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 47.35
7 ΚΙΟΣΙΑ, ΑΡΤΑΝ 2003 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 46.06

4χ400μ. Α

1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 3,21,89
[ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ (1992) / ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (1996) / ΔΡΙΤΣΑΣ, ΙΕΡΟΘΕΟΣ (1999) / ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ (1989)]
2 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3,26,17
[ΔΟΥΡΙΔΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ (1994) / ΑΡΚΟΥΡ, ΜΠΕΡΝΑΡ-ΑΝΤΡΕ (1997) / ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (1997) / ΓΑΒΑΛΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (1999)]
3 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 3,28,51
[ΚΑΞΗΡΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ (1999) / ΛΕΜΟΝΙΤΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ (2003) / ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1997) / ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (2000)]
4 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 3,35,58
[ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1998) / ΚΑΡΑΜΑΡΟΥΔΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ (1998) / ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ, ΓΡΗΓΟΡΗΣ (2000) / ΖΕΡΒΑΚΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (2003)]
5 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3,37,09
[ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΟΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (1999) / ΧΑΓΙΟΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (1999) / ΖΑΝΝΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (1992) / ΠΑΘΙΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1998)]
6 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3,37,57
[ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ (1999) / ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (1994) / ΑΣΗΜΑΚΗΣ, ΝΙΚΗΤΑΣ (2002) / ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (1999)]

4χ400μ. Γ

1 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3,56,17
[ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ, ΛΙΑ (1992) / ΖΥΓΟΡΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (1992) / ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ (2000) / ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (1999)]
2 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠEΤ 4,03,72
[ΚΟΜΝΗΝΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑ (2003) / ΡΟΥΛΙΑ, ΗΛΙΑΝΑ (2001) / ΤΣΙΩΠΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ (1998) / ΓΡΙΛΛΟΥ, ΒΑΡΒΑΡΑ (1997)]
3 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4,21,91
[ΚΑΙΣΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (2001) / ΧΑΤΖΗΜΠΙΝΟΥ, ΑΝΘΟΥΛΑ (1996) / ΒΛΑΣΣΗ, ΠΕΛΑΓΙΑ (2004) / ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (1998)]

Α’ ημέρα

100μ. Α

1 ΤΡΙΒΥΖΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 10.73 -1.0
2 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 10.84 -2.5
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 10.95 -1.0
4 ΡΟΥΣΣΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 1992 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 11.027 -2.5
5 ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11.030 -1.0
6 ΔΟΥΚΑΤΕΛΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΙΑΣ 2000 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 11.19 -2.5
7 ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ 1996 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11.54 -1.2
8 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΑΝΔΡΕΑ 1998 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11.55 -2.2
9 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΙΣ 2003 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 11.60 -1.2
10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΥΛΟΣ 1998 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 11.69 -1.0
11 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 11.76 -2.7
12 ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 11.78 -2.7
13 ΟΥΤΣΙΑΝΚΟΥΣΗΣ, ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 11.80 -1.6

100μ. Γ

1 ΓΑΤΟΥ, ΜΑΡΙΑ 1989 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12.13 -4.4
2 ΦΕΡΡΑ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1988 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 12.50 -2.8
3 ΒΕΝΙΕΡΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12.64 -4.4
4 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝ 1999 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 12.75 -4.4
5 ΜΠΑΙΡΑΜΗ, ΕΥΘΥΜΙΑ-ΚΩΝ/ΝΑ 1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 13.25 -1.5
6 ΡΑΜΜΟΥ, ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΝΕΦΕΛΗ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.36 -2.8
7 ΔΕΡΜΑΤΗ, ΧΑΡΟΥΛΑ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13.55 -4.4
8 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 2001 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 13.64 -2.8
9 ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 13.65 -1.5
10 ΒΙΔΑΛΗ, ΕΙΡΗΝΗ-ΑΓΝΗ 2004 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 13.67 -1.5

400μ. Α

1 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ 1989 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 48.13
2 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ, ΑΝΔΡΕΑΣ 1998 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 48.73
3 ΠΑΙΔΟΚΟΥΚΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1993 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 49.48
4 ΡΟΥΣΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 50.59
5 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 50.72
6 ΜΕΜΑ, ΕΝΡΙΚΟ 2002 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 50.90
7 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 51.29
8 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 51.38
9 ΓΑΒΑΛΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 51.65
10 ΑΡΚΟΥΡ, ΜΠΕΡΝΑΡ-ΑΝΤΡΕ 1997 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 51.94
11 ΜΑΡΚΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 51.95
12 ΕΞΑΡΧΑΚΟΣ, ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 52.56
13 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1992 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 52.87
14 ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 53.10
15 ΠΑΘΙΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 53.23
16 ΧΑΓΙΟΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1999 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 53.91
17 ΧΑΖΑΡ, ΙΩΝ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠEΤ 53.96
18 ΘΕΜΕΛΗΣ, ΖΗΝΩΝ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 54.11

400μ. Γ

1 ΠΟΛΙΤΗ, ΚΟΡΙΝΑ 1995 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 55.05
2 ΖΥΓΟΡΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 56.36
3 ΓΡΙΛΛΟΥ, ΒΑΡΒΑΡΑ 1997 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠEΤ 58.103
4 ΠΕΤΣΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΒΕΝΕ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 58.106
5 ΑΡΣΕΝΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 58.25
6 ΤΣΙΩΠΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 1998 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠEΤ 58.35
7 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 60.78
8 ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠEΤ 61.74
9 ΚΑΡΒΟΥΝΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣΤΡ 2004 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 61.85
10 ΡΟΥΛΙΑ, ΗΛΙΑΝΑ 2001 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠEΤ 63.11
11 ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 63.62

1500μ. Α

1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3,48,29
2 ΚΑΛΑΚΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3,55,16
3 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3,56,90
4 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 4,02,92
5 ΠΟΛΙΤΗΣ, ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4,10,11
6 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4,13,69
7 ΚΟΠΕΛΑΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4,15,09
8 ΜΑΣΟΥΡΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 4,15,66
9 ΘΕΟΧΑΡΗΣ, ΑΜΩΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1995 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 4,16,01
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4,22,99

110μ. εμπ. Α

1 ΜΑΝΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 16.23 -1.9
2 ΤΣΑΠΑΛΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 17.03 -1.9

100μ. εμπ.

1 ΡΑΜΜΟΥ, ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΝΕΦΕΛΗ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15.49 -2.0
2 ΣΤΕΝΤΟΥΜΗ-ΚΑΤΣΟΥΛΗ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2003 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 17.52 -2.0

3000μ. στ. Α

1 ΜΙΝΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8,59,32
2 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 9,00,06
3 ΣΑΡΡΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1992 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 9,58,33

3000μ. στ. Γ

1 ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1996 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11,04,01

Ύψος Α

1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2.12

Επί κοντώ Γ

1 ΠΟΛΑΚ, ΕΛΕΝ-ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 1996 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.70
2 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1986 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.60
3 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ, ΝΙΚΗ 2000 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.80
4 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ, ΝΕΦΕΛΗ-ΕΥΔΟΞΙΑ 2003 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.70
5 ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΑΝΝΑ-ΚΛΕΟΝΙΚΗ 1996 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.70
6 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1991 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3.50
7 ΠΟΣΤΙΚΑ, ΜΙΛΕΝΑ 2002 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.40

Μήκος Γ

1 ΒΑΛΕΡΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5.27 2.0
2 ΜΠΑΛΟΥΜΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5.26 2.5
3 ΒΕΝΤΟΥΡΗ, ΚΛΕΛΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 5.25 1.2
4 ΤΣΑΒΑ, ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 5.22 1.1
5 ΞΙΦΑΡΑ, ΔΑΝΑΗ 1999 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 5.06 2.0
6 ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ-ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1996 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑ 5.03 2.0

Τριπλούν Α

1 ΤΣΙΑΜΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1982 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 15.84 1.5
2 ΠΑΝΤΑΖΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 15.76 1.8
3 ΝΤΟΥΛΑΣ, ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 14.01 1.7
4 ΤΣΑΠΑΛΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 13.92 1.4

Σφαίρα Α

1 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 17.17 17.10
2 ΑΚΤΥΠΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 17.03 16.91
3 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1984 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 15.18 15.13
4 ΤΑΣΙΟΥΔΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 14.78 14.27
5 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 13.93 13.55
6 ΠΕΙΒΑΝΗΣ, ΘΟΔΩΡΗΣ 1988 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 13.76 13.72

Δίσκος Α

1 ΤΑΣΙΟΥΔΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 37.27
2 ΤΖΗΜΙΚΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΣΕ 1996 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 37.08

Σφύρα Γ

1 ΝΑΞΑΚΗ, ΝΙΚΗ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 52.93

Ακόντιο Γ

1 ΜΑΝΙΟΥ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1998 Ο.Φ.Η. 49.75 48.40
2 ΜΑΛΛΗ, ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 48.22 44.66
3 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ-ΑΝΔΡΕΟΥ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 44.71 42.28
4 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΡΗΝΙΩ 2001 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 36.75 35.77
5 ΜΑΡΤΙΝΗ, ΙΣΜΗΝΗ 1997 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 34.17 32.51

4χ100μ. Α

1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 41.81
[ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ (1989) / ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ (1995) / ΤΡΙΒΥΖΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (1987) / ΡΟΥΣΣΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ (1992)]
2 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 42.90
[ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (1996) / ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΑΝΔΡΕΑ (1998) / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (1997) / ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (1996)]
3 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 43.41
[ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (1999) / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΥΛΟΣ (1998) / ΝΑΤΖΑΡΙΑΝ, ΑΝΤΡΑΝΙΚ (2001) / ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ, ΑΝΔΡΕΑΣ (1998)]
4 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 43.95
[ΟΥΤΣΙΑΝΚΟΥΣΗΣ, ΣΤΕΡΓΙΟΣ (2003) / ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (2003) / ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2002) / ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2002)]
5 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 44.93
[ΣΚΑΓΚΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ (2004) / ΦΩΤΙΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙ (2003) / ΜΑΛΛΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ (1982) / ΒΛΑΝΤΑΡΙΔΗΣ, ΖΩΗΣ (2002)]
6 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 45.24 ΣΩΤΗΡΧΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (2002) / ΣΙΑΤΡΑΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (1999) / ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ (1993) / ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2001)]
7 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 45.42
[ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (2004) / ΓΑΒΑΛΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (1999) / ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (1997) / ΔΟΥΡΙΔΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ (1994)]
8 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 45.53
[ΜΑΝΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (1995) / ΠΑΙΔΟΚΟΥΚΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ (1993) / ΡΟΥΣΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ (2001) / ΚΑΡΝΑΡΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ (1970)]

4χ100μ. Γ

1 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 48.81
[ΑΡΣΕΝΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ (1991) / ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ, ΛΙΑ (1992) / ΣΥΚΟΚΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (2003) / ΖΥΓΟΡΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (1992)[ 
2 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 51.17
[ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (1998) / ΔΕΡΜΑΤΗ, ΧΑΡΟΥΛΑ (1998) / ΜΠΑΛΟΥΜΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (2002) / ΧΑΤΖΗΜΠΙΝΟΥ, ΑΝΘΟΥΛΑ (1996)]

-> online αποτελέσματα

Πάνω από όριο βαθμολόγησης:

Β’ ημέρα

200Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Ο.Φ.Η. 22,67 0,7
2 ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΑΠΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2017 22,68 0,7
3 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 Ο.Φ.Η. 22,87 0,7
4 ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 23,35 -1,3
5 ΚΟΛΥΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 23,89 -1,3
6 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΑΡΗΣ 2004 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 24,02 0,7
7 ΜΠΙΡΜΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 1997 ΑΠΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2017 24,15 -1,3

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1990 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 24,50 0,3
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 Ο.Φ.Η. 26,13 0,3
3 ΣΗΦΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ 2004 Γ.Ε.Η. 28,19 0,0
4 ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 Ο.Φ.Η. 28,38 0,0

800Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 2000 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 1.59.82
2 ΣΦΕΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2.05.45

800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΠΑΝΤΕΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 ΦΙΛΙΠΠΟΙ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ 2.18.92

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2000 ΑΟΛ 54,53
2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟΛ 55,84
3 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 Ο.Φ.Η. 58,33

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 Ο.Φ.Η. 1.03.97

3.000 Φ.Ε. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΡΑΦΑΪΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 10.25.33

ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1990 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 58,61
2 ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Ο.Φ.Η. 57,55
3 ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ ΚΟΛΕΤΣΙ 2003 Γ.Ε.Η. 56,61
4 ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2001 Ο.Φ.Η. 56,22
5 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000 Γ.Ε.Η. 46,91

ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 Ο.Φ.Η. 37,87

4 Χ 400 ΑΝΔΡΩΝ
1 Ο.Φ.Η. 3.25.72
(ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998, ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2002, ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999, ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998)

Α’ ημέρα

100Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΕΚΧΟΣΟΥ ΕΝΤΥ 2004 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 11,10 -0,6 
2 ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΑΠΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ2017 11,37 -0,6  
3 ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ 2001 Ο.Φ.Η. 11,54 -0,6 

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1990 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 11,93 -0,6

400Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2002 Ο.Φ.Η. 49,49
2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟΛ 50,98
3 ΧΙΝΤΕΡΣΑ ΕΡΝΕΣΤΟ 2003 Γ.Ε.Η. 51,05
4 ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟΛ 52,34
5 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 Ο.Φ.Η. 52,68

400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΟΥΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 1.01.93
2 ΣΗΦΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ 2004 Γ.Ε.Η. 1.03.85

1.500Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΓΚΑΝΤΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 Γ.Ε.Η. 4.15.54

1.500Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΡΑΦΑΪΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΑΟΛ 4.45.62
2 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΓΣ Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 5.14.53

5000Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1984 Α.Ο. ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛ 15.26.88
2 ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1979 Ο.Φ.Η. 16.09.31
3 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2001 Ο.Φ.Η. 16.10.93
4 ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1973 Ο.Φ.Η. 16.27.07
5 ΤΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1976 Ο.Φ.Η. 16.37.30
6 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 1974 Ο.Φ.Η. 16.44.37

5.000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1977 Ο.Φ.Η. 20.14.75
2 ΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1974 Ο.Φ.Η. 20.16.71

110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΙΕΡΑΠ 14,99 0,7
2 ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2000 ΑΟΛ 15,25 0,7
3 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Ο.Φ.Η. 15,73 0,7

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΝΤΟΥΜΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ 2003 Ο.Φ.Η. 15,97 -0,8

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 Γ.Ε.Η. 1,80

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 DINA MEJIDOV 1999 ΠΗΓΑΣΟΣ 1,75
2 ΚΟΚΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑΛΙΑ 2003 Γ.Α.Σ. ΜΑΛΙΩΝ 1,54
3 ΔΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 Γ.Α.Σ. ΜΑΛΙΩΝ 1,50

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΑΡΑΒΑΤΣΚΙ ΙΩΑΚΕΙΜ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 6,66 -0,1
2 ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 Σ.Μ. Κ. 6,21 -0,9  

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2002 Ο.Φ.Η. 5,59 -0,1 
2 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΠΗΓΑΣΟΣ 5,26 0 
3 ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 Ο.Φ.Η. 5,06 0,3 

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
1 ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΟΦΗ 11,45

ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 Ο.Φ.Η. 11,78

ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1998 Ο.Φ.Η. 14,32
2 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 Ο.Φ.Η. 11,19
3 ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 Ο.Φ.Η. 11,04
4 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ 1995 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 10,78

ΔΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΟΝΙΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΠΗΓΑΣΟΣ 57,80
2 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 Ο.Φ.Η. 44,50
3 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 Γ.Ε.Η. 35,46

ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 Ο.Φ.Η. 41,92
2 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1990 Ο.Φ.Η. 41,65
3 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 Ο.Φ.Η. 39,52
4 ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 Σ.Μ.Κ. 38,88
5 ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 Ο.Φ.Η. 36,81

4 Χ 100 ΑΝΔΡΩΝ
1 Ο.Φ.Η. 44,33
(ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ 2001, ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001, ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003)

-> online αποτελέσματα

Πάνω από όριο βαθμολόγησης:

Β’ ημέρα

200Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995  ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.72 0.8
2 ΤΖΟΚΑ ΟΡΛΙΝΤ 2004  ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 23.99 0.8\

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΑ 1999 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25.50 0.7
2 ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 25.85 0.7
3 ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  1992 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 26.09 0.7
4 ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 26.59 1.1
5 ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 27.18 0.7
6 ΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 27.18 0.7
7 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΑΓΑΠΗ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 28.45 1.1

1.500Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 4.04.70

1.500Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΔΟΒΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1997 Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4.29.37

ΣΦΥΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1994 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 74.15
2 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 72.94
3 ΜΕΝΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ 1995 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 68.13
4 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 62.74
5 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1997 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 57.55
6 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 52.75

ΣΦΥΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994 297403 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 57.87

4 χ 400 ΑΝΔΡΩΝ
1 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 3.28.46
(ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003, ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001, ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004, ΛΙΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003)

4 χ 400 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 3.57.96
(ΚΑΣΛΕΒΑ-ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2002, ΓΝΑΦΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1997, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1997, ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002)

Α’ ημέρα

100Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 336197 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.44 0.7

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.76 0.8 1Σ1
2 ΓΟΥΕΛΣ ΜΑΡΙΑ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.97 0.8 2Σ1
3 ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13.02 0.8 3Σ1
4 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13.10 0.5 1Σ2
5 ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ 13.29 0.8 4Σ1
6 ΦΕΣΙΚ ΕΛΒΙΡΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13.45 0.5 2Σ2
7 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1995 ΕΦΑ Ο ΘΗΣΕΥΣ 13.57 0.5 3Σ2
8 ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13.64 0.1 1Σ3

400Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 49.91
2 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 52.21
3 ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 52.52

400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΑ 1999 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56.06
2 ΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 61.63

800Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΛΙΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 1.56.77 

800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΔΟΒΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1997 Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2.11.74
2 ΚΑΣΛΕΒΑ-ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 2.24.71

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΓΝΑΦΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 58.22
2 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 67.83

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΑΒΟΥΛΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 1.61

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΕΟΝΤΟΣΙΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.60

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΣΠΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2004 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.20

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΧΑΙΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1995 Α.Ο ΚΥΔΩΝ 6.76 2.6

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΑΛΙΑΔΗ ΕΡΑΣΜΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡ 1995 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.24 1.6

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΑΛΙΑΔΗ ΕΡΑΣΜΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡ 1995 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.96 0.8

ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1998 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 14.85
2 ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.60 11

ΔΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 37.93

ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 42.84
2 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 35.89

ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΠΙΤΣΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΥΛΟΣ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 49.70
2 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 47.72
3 ΓΚΟΓΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 47.50
4 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.98

4 Χ 100 ΑΝΔΡΩΝ
1 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 43.81
(ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2004, ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995, ΤΕΟΝΤΟΣΙΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛ 2003)  

4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 50.52
(ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 299260 , ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004, ΤΖΟΝΣΟΝ ΝΟΡΑΓΙΑ 2001, ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  1992)
2 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 51.08
(ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2003, ΦΕΣΙΚ ΕΛΒΙΡΑ 2004, ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ 2004, ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000)

– > Συνολικά αποτελέσματα

Πάνω από όριο βαθμολόγησης:

Α

100M
1 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11”35 +0.0
2 ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11”71 +3.1
3 ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11”72 +2.5
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 11”5χ.

200M
1 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22”15 +1.0
2 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 23”47 +1.0
3 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 23”91 +1.4

400M
1 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 48”92

5000M
1 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 15’55”82
2 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1989 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15’59”88

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 59”03

3000M Φ.Ε.
1 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9’32”22

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.40
2 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.20
3 ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΝΤΓΚΑΡΝΤ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.00

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
1 ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 6.32 +0.40
2 ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 6.10 +1.00

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.09 +1.59

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 64.25
2 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 56.53
3 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 55.05
4 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 52.65
5 ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 45.45

4Χ100
1 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 46”22
(ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000, ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001, ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΝΤΓΚΑΡΝΤ 2003, ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004)

4Χ400
1 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3’39”09
(ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000, ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001,ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001,ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003)

Γ

100M
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12”5
2 ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ 2004 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 12”6
3 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 12”9
4 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13”5

200M
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 25”31 -0.8
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 26”41 -0.8
3 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 26”52 -0.8
4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 26”61 -0.8
5 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 28”08 +1.3
6 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 28”27 +1.3

400M
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 57”16
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 58”94
3 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1’03”22

5000Μ
1 ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ 1983 Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 18’58”25

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14”76 +0.4
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΙΣΤΙΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 1995 ΟΚΑΚ 14”81 +0.4
3 ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 17”88 +0.4

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.50
2 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.50

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
1 ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 5.81 +0.52
2 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 5.10 +1.64

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 11.80 +0.59

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ 2002 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 32.08

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 45.81

4Χ100
ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 53”48
(ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004, ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004, ΛΥΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 2004, ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ 2004(

-> Συνολικά αποτελέσματα

Πάνω από όριο βαθμολόγησης:

ΑΝΔΡΕΣ

100Μ
1 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.3
2 ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.4

200Μ
1 ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 1997 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 22.5
2 ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 23.4
3 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 23.7
4 ΚΑΒΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 23.9

400Μ
1 ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 1997 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 49.9
2 ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΪΝΤΙΟ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 51.2

800Μ
1 ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΪΝΤΙΟ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 2.02.1

1500Μ
1 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1982 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.06.5

5000Μ
1 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1982 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 15.16.8
2 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 16.31.5
3 ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 16.58.8

400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.02.4

10000Μ.ΒΑΔΗΝ
1 ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 49.50.3

ΥΨΟΣ
1 ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.88
2 ΚΝΗΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1987 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1.80

ΜΗΚΟΣ
1 ΚΝΗΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1987 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 6.66

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΖΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1972 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 52.51
2 ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 52.00

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100M.
1 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.6
2 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 13.2

200M.
1 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 26.8
2 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 27.3
3 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 27.5
4 ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 27.6

400M.
1 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.02.6

5000M.
1 ΡΟΔΙΤΗ ΝΙΚΗ 1975 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 20.35.8

100M.ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 17.4

400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.07.6

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΚΑΡΣΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ 1988 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 36.91

4Χ100Μ.
1 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 54.3
(ΜΠΑΧΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2003, ΚΑΤΣΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΑ, ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2001, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 2002)

-> Συνολικά αποτελέσματα

Πάνω από όριο βαθμολόγησης:

ΑΝΔΡΩΝ

100Μ
1 ΜΥΣΤΕΓΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 1997 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 10.9
2 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 11.1

200Μ
1 ΜΥΣΤΕΓΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 23”2

800Μ
1 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 2’03”4

1500Μ
1 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 4.21.1

10000Μ
1 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝ 49.59.08

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 1980 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 12.86

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 1998 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 54.35

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ100Μ
1 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 44.7
(ΔΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001, ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002, ΜΥΣΤΕΓΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 1997)

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

100Μ
1 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝ 12”4

400Μ
1 ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΜΑΡ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 1’03”0

800Μ
1 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2’18”4
2 ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΜΑΡ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 2’21”0

1500Μ
1 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4’40”7
2 ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 5’01”1

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1’07”6

10000Μ ΒΑΔΗΝ
1 ΦΙΑΣΚΑ ΟΛΓΑ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 50.07.9

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΒΕΡΒΕΡΗ ΑΡΓΥΡΩ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ (ΕΚΤ.ΟΜΙΛΟΥ) 11.39

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΜΗΤΣΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 37.97

-> Συνολικά αποτελέσματα

Πάνω από όριο βαθμολόγησης:

ΑΝΔΡΩΝ

200Μ Α
1 ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 Α.Ε.ΛΗΜΝΟΣ 24”0 

200Μ Γ
1 ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 Α.Ε.”ΛΗΜΝΟΣ” 28”3

800Μ Α
1 ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 Α.Ε.ΛΗΜΝΟΣ 1’58”0

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Α 
1 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑ 11.72 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here