Α’ ημερα

Παιδες

110μ εμπόδια
1. Θανάσης Χρυσαειδής (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 14.12
2. Πέτρος Δόντσωφ (Διαγόρας Ρόδου) 15.05
3. Χρήστος Φραγκάκης (ΓΣ Σέρρες 93) 15.15
4. Γιάννης Καραγκιοζίδης (Πρωτέας Αλ.)15.20
5. Αλέξανδος Χατζησάββας (Τρίτων Θες) 15.26
6. Περικλής Κορανάς (ΠΓΣ) 15.28
7. Μανώλης Κονταξάκης (Λιβυκός Ιερ.) 15.52
8. Γιάννης Βοργιάς (ΓΣ Αρκαδίας) 15.75

100μ (τελικές σειρές)
1. Μανώλης Πατεράκης (Κύδων Χανίων) 11.00
2. Κώστας Σαμαράς (Αρχέλαος Κατερ.) 11.11
3. Θανάσης Μητσελός (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 11.23
4. Σπύρος Σκούμας (ΑΟ Φιλοθέης) 11.23
5. Γιάννης Φασούλας (ΑΟ Μεγάρων) 11.25
6. Γιώργος Καπέτης (ΓΑΣ Κιλκίς) 11.27
7. Γιάννης Νυφαντόπουλος (Λουριωτικός) 11.29
8. Γιάννης Αντωνόπουλος (ΠΓΣ) 11.32

Σφαίρα
1. Γιάννης Κοσμίδης (ΓΑΣ Μ. Αλέξανδος Γ.) 17.14μ
2. Γιώργος Τζίμας (ΓΑΣ Τρικάλκων ο Ζευς) 16.46μ
3. Χαράλαμπος Γκίκας (ΑΣ Κάσσανδρος Θες) 16.22μ
4. Παναγιώτης Τσιριβάς (ΑΟ Φιλοθέης) 15.69μ
5. Γιώργος Κουκουλάκος (ΣΚΑ Δράμας) 15.64μ
6. Γεράσιμος Θεοδώρου (Πατραϊκή Ενωση Στ.) 15.51μ
7. Δημήτρης Τσολακίδης (ΓΣ Μανδρών) 14.85μ
8. Αγγελος Καρτσίνης (ΠΓΣ) 14.47μ

400μ
1. Λυκούργος Τσάκωνας (ΦΓΣ Σπάρτης) 48.02
2. Δημήτρης Μπαλαμπάνος (Πελασγός Λάρισας) 48.20
3. Κώστας Δουικας (Πελασγός άρισας) 49.47
4. Νίκος Καλισκάμης (ΓΕ Πόρου Τροιζ.) 50.00
5. Βασίλης Κυρανάς (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 50.80
6. Παναγιώτης Μπαλής (Ανατολή Ν. Ιωνίας) 51.02
7. Γιώργος Σωτηρόπουλος (Ανατολή Ν. Ιωνίας)51.25
8. Γιώργος Βογιατζάκης (ΕΑ Ρεθυμνιακού) 51.66

Μήκος
1. Πρόδρομος Προδρομίδης (ΠΓΣ) 6.89μ
2. Δημήτρης Μιχαλέλης (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 6.76μ
3. Σταύρος Χαιρετάκης (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 6.72μ
4. Γιάννης Καραγιάννης (ΣΜΑ Κούρος) 6.70μ
5. Μιχάλης Πελεκανάκης (ΟΚΑ Αρκάδι) 6.70μ
6. Κώστας Μίχος (ΓΣ Βόλου) 6.63μ
7. Δημήτρης Μελεσανάκης (ΓΕ Ηρακλείου) 6.58μ
8. Γιώργος Σιμελιτίδης (ΑΟ Μαγνησίας) 6.53μ

1.500μ
1. Ανδρέας Δημητράκης (ΓΣ Γλυφάδας) 4.01.45
2. Γρηγόρης Βουτσινάς (Πέλωψ Πατρών) 4.06.56
3. Προκόπης Χατζάκης (ΠΓΣ) 4.07.61
4. Παναγιώτης Κουτσόπουλος (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 4.11.16
5. Σταύρος Κρικρής (ΠΑΣ Ιωνικός 80) 4.12.03
6. Κώστας Βρανάς (ΑΟ Χρυσούπολης) 4.12.92
7. Αγγελος Σαμπάνης (ΑΕ Μεσογείων Αμ.) 4.16.24
8. Φώτης Τελωνιάτης (ΓΑΣ Ιλισσός) 4.17.40

2.000μ στιπλ
1. Σπύρος Δαβράδος (ΑΟ Λασιθίου) 6.07.75
2. Τζέιμι-Αλέξανδρος Καπετανάκης (ΑΕ Μεσογείων) 6.07.93
3. Χριστόδουλος Δόβας (ΓΣ Σέρρες 93) 6.14.09
4. Βασίλης Βλαχογιάννης (ΠΓΣ) 6.14.74
5. Παναγιώτης Βουτσινάς (Πέλωψ Πατρών) 6.16.67
6. Τηλέμαχος Στολτίδης (Φίλιππος Βέροιας) 6.30.39
7. Νίκος Ντάλλας (Αστέρας Πρέβεζας) 6.30.72
8. Κυριάκος Σμυρνώτης (ΦΟ Βροντάδων) 6.33.76

4χ100μ (τελικές σειρές)
1. ΑΟ Μεγάρων 42.99 – ή 42.95 ?
2. ΑΣ Πελασγός Λάρισας 44.19
3. ΓΣ Σέρρες 93 44.49
4. ΓΑΣ Κιλκίς 44.58
5. ΓΣ Ελ. Βενιζέλος 44.78
6. Πανελλήνιος ΓΣ 44.90
7. ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης 44.99
8. ΓΣ Γλυφάδας 45.15

Ακοντισμός
1. Θόδωρος Μηνασίδης (ΓΕ Γρεβενών) 62.23μ
2. Γιάνης Καραβατάκης (ΑΠΣ Ολυμπιονίκης Λ.) 59.93μ
3. Χρήστος Φιλιππίδης (ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος Γ.) 59.49μ
4. Κώστας Αναγνωστόπουλος (ΓΕ Φαρσάλων Η Φθία) 59.25μ
5. Χαράλαμπος Μπουρλόκας (ΓΕ Πόρου Τροιζ.) 59.24μ
6. Παναγιώτης Αλεξανδρής (ΓΣ Ηλιούπολης) 58.10μ
7. Στέλιος Κεράνης (Διαγόρας Ρόδου) 57.67μ
8. Ευθύμιος Μακρίδης (Φίλιππος Βέροιας) 55.14μ

Ύψος
1. Αντώνης Μάστορας (Ηρακλής Θες) 2.04μ
2. Γιώργος Χαραλάμπους (ΟΦΚΑ Προμηθέας Π.) 2.00μ
3. Γιώργος Σπυρόπουλος (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 2.00μ
4. Αντώνης Γουλαρας (ΑΓΣ Μακεδών Χαρ.) 1.95μ
5. Απόστολος Γούτας (Πανιώνιος ΓΣ) 1.90μ
6. Γιάννης Χίντζιος (ΓΣ Σέρρες 93) 1.90μ
7. Παναγιώτης Ζουμπρούλης (ΠΓΣ) 1.90μ
8. Μιχάλης Οικονόμου (Ηρακλής Θες) 1.90μ

10 χλμ βάδην
1. Κώστας Ξυπολιάς (Πατραϊκή Ενωση Στίβου) 48.39.3
2. Επαμεινώνδας Κατσικέας (ΠΓΣ) 49.26.2
3. Παναγιώτης Μουζάκης (Ολυμπιάς Πατρών) 49.45.6
4. Κώστας Σκεπετάρης (ΠΑΣ Ιωνικός 80) 50.33.1
5. Αλέξανδρος Παναγόπουλος (Ολυμπιάς Πατρών) 51.48.3
6. Δημήτρης Μποζίκης (ΑΓΕ Ζακύνθου) 52.10.7

Κορασιδες

Σφύρα
1. Ανδριάνα Παπαδοπούλου-Φαταλα (ΠΑΟ) 57.59μ
2. Ελένη Μαγκούτη (Πήγασος Λάρισας) 47.03μ
3. Ζωή Μοσχολιού (ΟΦΚΑ Σέρρες) 46.48μ
4. Μαρία Καραπάνου (Πήγασος Λάρισας) 45.71μ
5. Μαρία Πιτσινή (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 44.04μ
6. Κωνσταντία Τσάντζαλη (Εσπερος Λ.) 41.99μ
7. Μαρία Κατσανεβάκη (Ελ. Βενιζέλος) 41.70μ
8. Ελλισάβετ Κερμανίδου (Ηρακλής Θες) 41.59μ

100μ εμπόδια
1. Χάιδω Αλεξούλη (Πελασγός Λάρισας) 14.31
2. Μαρία Πίννη (Ηρακλής Λάρδου) 14.35
3. Αργυρώ Μπλούγκαρη (Εφηβος Χίου) 14.42
4. Νικολέτα Μάγκου (Αίολος Μακ.) 14.96
5. Κωνσταντίνα Κατσαβρία (Πελασγός) 15.25
6. Γεωργία Μουτάφη (Αίολος Μακ.) 15.36
7. Ιωάννα Μαρσινζά-Νάτσου (ΓΑΣ Αλεξ.) 15.55
8. Κατερίνα Καραδήμου (Ολυμπιακή Δομή) Εγκατέλειψε

100μ (τελικές σειρές)
1. Χριστίνα Ζήση (ΓΑΣ Τρικάλων ο Ζευς) 12.30
2. Γρηγορία Κεραμιδά (ΑΟ Αρισβαίος) 12.38
3. Νικολέτα Σωτηροπούλου (Μεσσηνιακός ΓΣ) 12.55
4. Γεωργία Ηλία (ΑΚΟ Λιβαδειάς) 12.58
5. Κριστίνα Αλβερτσιάν (ΑΓΕΜΣ Σπάρτακος) 12.62
6. Αλεξάνδρα Ράπτη (Πελασγός Λάρισας) 12.62
7. Χριστίνα Κομπολιά (ΓΣ Καρδίτσας) 12.72
8. Κωνσταντίνα Κατσικογιάννη (ΓΣ Κηφισιάς)12.76

400μ
1. Ελένη Λευκοπούλου (ΓΣ Δράμας) 55.86
2. Μαρία Μπελιμπασάκη (Σητειακός ΑΟ) 56.77
3. Σταυρούλα Παιδάκη (ΓΕ Αργολίδας) 58.60
4. Ιορδάνα Γορτζίλη (ΜΑΣ Αετός Θες) 58.98
5. Ελένη Καραμπέτσου (Νεάπολη Χαλκ.) 59.55
6. Αναστασία Τσουρουκτζή (ΓΣ Κερατσινίου) 1.00.00
7. Παναγιώτα Κατσούμπα (ΦΣΚΑ Κοζάνης) 1.00.42
8. Μαριάνα Μπρόσκα (ΑΟ Μαγνησίας) 1.01.98

Ακοντισμός
1. Μαρία Γεωργίεβα (ΑΣΦ Στιβ.-Αρ.Β. Μυρμ.) 44.10μ
2. Παναγιώτα Φτιάρα (Πειραϊκός Σύνδεσμος) 43.06μ
3. Βασιλική Αρικά (ΠΑΣ Πρωτέας Αλ.) 41.10μ
4. Χριστίνα Ρίζο (ΜΑΣ Αετός Θες) 39.41μ
5. Αννα-Μαρίνα Φανουράκη (ΟΦΗ) 39.10μ
6. Ελενα Γκούρσκι (Εθνικός ΓΣ) 38.73μ
7. Αναστασία Τσαούση (ΑΣ Κάλυμνος 2000) 38.10μ
8. Χριστίνα Γιανέλλη (ΑΠΟΦΚΑ Ξάνθης) 37.89μ

1.500μ
1. Δήμητρα Στεργιάκου (ΣΚΑ Δράμας) 4.42.62
2. Αναστασία Καρακατσάνη (ΓΣ Βόλου) 4.43.06
3. Κατερίνα Τζέκου (ΑΓΣ Δίας Σόχου) 4.48.91
4. Ειρήνη Κουλέλη (ΑΟ Μαγνησίας) 4.52.38
5. Δέσποινα ουτριώτου (Πανιώνιος ΓΣ) 4.54.76
6. Τριανταφελλιά Λέττα (ΓΕ Γρεβενών) 4.55.18
7. Ελευθερία Πετρουλάκη (Σητειακός ΑΟ) 4.58.57
8. Κωνσταντίνα Πατρικέλλη (Πανιώνιος ΓΣ) 5.00.79

2.000μ στιπλ
1. Γεωργία Παπαδοπούλου (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 7.13.02
2. Ελευθερία Κουβατά (ΓΣ Αλμυρού) 7.31.14
3. Μαρία Ρίτσου (ΓΑΣ Ιλισσός) 7.38.95
4. Στέλλα ουμουδή (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 7.39.05
5. Καλυψώ Πέση (Αναγέννηση Λαμίας) 7.47.61
6. Μαρίνα Μανιαδάκη (ΑΟ Λασιθίου) 7.56.99
7. Χιονια Μπατσιούδη (ΑΣ Βεργίνα) 7.58.46
8. Στεφανία Βασσάλου (ΕΑ Ρεθυμνιακού) 7.59.56

Μήκος
1. Χάιδω Αλεξούλη (Πελασγός Λάρισας) 5.71μ
2. Ευγενία Χατζηχαραλάμπους (Ολυμπιάς Πατρών) 5.59μ
3. Σοφία Παπαχρήστου (ΓΕΑ Τρικάλων) 5.47μ
4. Μαριάννα Καραβοκύρου (ΑΣ Κάλυμνος 2000) 5.36μ
5. Ειρήνη Γκαρνετίδου (Ηρακλής Θες) 5.35μ
6. Εμμανουέλα Ιωακειμίδου (ΓΣ Καλλιθέας) 5.30μ
7. Αφροδίτη Παπαδοπούλου (ΓΣ Βόλου) 5.25μ
8. Κατερίνα Λυμπέρη (ΓΣ Κηφισιάς) 5.11μ

Σφαιροβολία
1. Ελένη Σελαλμαζίδου (Αίολος Μακ.) 13.39μ
2. Ελένη Τζήκα (ΓΕ Γρεβενών) 13.05μ
3. Βασιλική Ζαβλανύ (ΓΑΣ Τρικάλων ο Ζευς) 12.80μ
4. Ασπασία ουριδάκη (ΓΔ Ελ. Βενιζέλος) 11.97μ
5. Νομική Καλαφάτη-Ματθαίου (ΑΣ Καζωνης Καλ.) 11.41μ
6. Τερέζα Βασιλείου (ΠΓΣ) 11.32μ
7. Ελένη Μαγκούτη (Πήγασος Λάρισας) 11.23μ
8. Ολυμπία Αργυρίδου (Εδεσσαϊκή ΓΕ) 11.16μ

Επί κοντώ
1. Κατερίνα Στεφανίδη (ΠΓΣ) 4.25μ
2. Μαριάννα Ζαχαριάδη (ΠΓΣ) 4.20μ
3. Λορέλια Μανό (Κερκυραϊκός ΓΣ) 3.80μ
4. Βασιλική Παπακώτση (ΑΟ Φιλοθέης) 3.60μ
5. Αγγελική Τέλλα (ΓΣ Αρκαδιας) 3.40μ
6. Γεωργία-Νεφέλη Ρούσσου (ΠΑΟ) 3.20μ
7. Βασιλική Τέλα (ΓΣ Αρκαδίας) 3.10μ
8. Χριστίνα πασχαλίδη (ΟΦΗ) 3.00μ

4χ100μ (τελικές σειρές)
1. ΓΣ Κηφισιάς 49.94
2. ΓΕ Ηρακλείου 50.81
3. ΓΣ Βόλου 51.12
4. ΓΣ Ηλιούπολης 51.43
5. ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης 51.61
6. ΓΣ Κερατσινίου 51.67
7. Παναχαϊκή ΓΕ 51.78
8. ΓΣ Αλμυρού 51.83

Β’ ημερα

Παίδες

400μ εμπόδια
1. Βασίλης Γιώτσης (ΜΑΣ Αετός Θες) 53.95
2. Ρενάτος Βασιλάκης (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 55.02
3. Γιάννης Μπούκας (ΕΚΑ Δωδώνη Ιωαννίνων) 55.38
4. Γιώργος Χατζηγιάννης (ΓΣ Εδεσσας) 55.76
5. Κώστας Γουρλής (Εφηβος Χίου) 56.41
6. Γιώργος Ασλανίδης (Αρχέλαος Κατερίνης) 56.48
7. Χρήστος Σελεμίδης (ΓΕ Φλώρινας) 56.70
8. Γιάννης Γαρδέλης (ΑΓΕ Ζακύνθου) 57.80

Σφυροβολία
1. Κώστας Κωστογλίδης (Αλέξανδρος Ξηροκρήνης) 67.25μ
2. Κώστας Στούκας (Πήγασος άρισας) 65.21μ
3. Γιάννης Βογιατζής (ΓΣ Μανδρών) 61.83μ
4. Αγγελος Παπαδημητρίου (Πήγασος Λάρισας) 58.67μ
5. Πασχάλης Γκουγκουδής (ΟΦΚΑ Σέρρες) 58.14μ
6. Κυριάκος Καρμπαδάκης (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 57.56μ
7. Νίκος Ντουντουλάκης (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 56.70μ
8. Βασίλης Σιακουλής (ΓΣ Αρκαδίας) 56.42μ

200μ (τελικές σειρές)
1. Λυκούργος Τσάκωνας (ΦΓΣ Σπάρτης) 21.64
2. Μανώλης Πατεράκης (Κύδων Χανίων) 21.97
3. Θανάσης Χρυσαειδής (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 22.58
4. Σπύρος Σκούμας (ΑΟ Φιλοθέης) 22.61
5. Αλέξανδρος Δουλής (ΑΟ Βουλιαγμένης) 22.94
6. Γιάννης Νυφαντόπουλος (Λουριωτικός ΑΓΟ) 23.02
7. Λάμπρος Βαλαής (ΠΑΟΚ) 23.05
8. Ευστράτιος Κωφόπουλος-Λυμπέρης (ΕΠΑΣ Ταξ.) 23.05

Επί κοντώ
1. Παναγιώτης Λάσκαρης (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 4.80μ
2. Αλέξανδρος Χατζησάβας (ΜΕΑΣ Τρίτων) 4.60μ
3. Αγγελος Κοκκορής (ΓΣ Κηφισιάς) 4.50μ
4. Γιάνης Πελίδης (ΜΓΣ Ο Σπάρτακος ΣΕ) 4.10μ
5. Γιάννης Κότσης (Κερκυραϊκός ΓΣ) 4.00μ
6. Βασίλης Στρύγγαρης (ΠΓΣ) 3.90μ
7. Στέλλιος Μπούμπουρας (Ελ. Βενιζέλος) 3.70μ
8. Κώστας Πλιάτσικος (ΜΓΣ Ο Σπάρτακος ΣΕ) 3.70μ

3.000μ
1. Κώστας Γκελαούζος (Δόλιχος Αμφισσας) 9.06.91
2. Χριστόδουλος Δόβας (ΓΣ Σέρρες 93) 9.08.28
3. Παναγιώτης Καβδάς (Μεσσηνιακός ΓΣ) 9.10.76
4. Σκεύος Κοκκινίδης (ΑΣ Καζώνης Καλ.) 9.11.15
5. Νίκος Μενης (ΓΕ Αργολίδας) 9.14.84
6. Βασίλης Βλαχογιάννης (ΠΓΣ) 9.15.37
7. Παναγιώτης Βουτσινάς (Πέλωψ Πατρών) 9.16.03
8. Κυριάκος Συμιριώτης (ΦΟ Βροντάδων) 9.17.82

800μ
1. Ανδρέας Δημητράκης (ΓΣ Γλυφάδας) 1.53.99
2. Κώστας Κουικας (Πελασγός Λάρ.) 1.54.51
3. Εράλντο Κεραμάς (ΓΣ Γλυφάδας) 1.56.66
4. Θανάσης Ανδρεάδης (ΑΣ Βεργίνα) 1.58.02
5. Τζέιμι-Αλέξ. Καπετανάκης (ΑΕ Μεσογείων) 1.58.19
6. Αχμέντ Μοχαμέντ (ΓΕ Πόρου Τροιζηνίας) 1.58.99
7. Σπύρος Δαβράδος (ΑΟ Λασιθίου) 2.00.08
8. Γιώργος Μποζοϊδης (Αίολος Μακ.) 2.00.86

Δισκοβολία
1. Δημήτρης Τσολακίδης (ΓΣ Μανδρών) 53.71μ
2. Δ αμιανός Κατής (ΓΑΣ Κιλκίς) 53.37μ
3. Βασίλης Κρασσάς (ΓΕ Πόρου Τροιζηνίας) 49.44μ
4. Χαράλαμπος Γκίκας (ΑΣ Κάσανδρος) 49.00μ
5. Γιώργος Τζίμας (ΓΑΣ Τρικάλων Ο Ζευς) 48.37μ
6. Γιώργος Κουκουλάκος (ΣΚΑ Δράμας) 48.25μ
7. Γιώργος Χαραμαντάς (ΑΣ Καζώνης Καλ.) 47.82μ
8. Κώστας Γρηγοριάδης (ΟΦΗ) 47.44μ

Τριπλούν
1. Πρόδρομος Προδρομίδης (ΠΓΣ) 14.53μ
2. Ελντι Κόντη (ΠΓΣ) 14.48μ
3. Γιάννης Ελευθεριάδης (ΓΣ Βόλου) 14.36μ
4. Παναγιώτης Παπασταθόπουλος (ΠΓΣ) 14.35μ
5. Γιώργος Καφαντάρης (ΓΣ Τρικάλων) 14.28μ
6. Θανάσης Παπανικολάου (Αρχέλαος Κατ.) 14.06μ
7. Αριάν Τσορμπατζής (ΠΑΟΚ) 13.98μ
8. Νίκος Καψής (ΓΣ Απόλλων Πύργου) 13.98μ

4χ400μ (τελικές σειρές)
1. ΑΣ Πελασγός Λάρισας 3.27.03
2. Ευβοϊκός ΓΑΣ 3.28.17
3. ΑΓΣ Ανατολή Νέας Ιωνίας 3.28.50
4. ΕΚΑ Δωδώνη Ιωαννίνων 3.31.61
5. ΓΕ Πόρου Τροιζηνίας 3.32.61
6. ΜΕΑΣ Τρίτων Θες 3.33.09
7. Πανελλήνιος ΓΣ 3.33.29
8. ΑΕ Μεσογείων Αμεινίας 3.35.65

Κορασίδες

400μ εμπόδια
1. Κατερίνα Καραδήμου (Ολυμπιακή Δομή) 1.03.88
2. Ελένη Καραμπέτσου (Νεάπολη Χαλκίδας) 1.05.98
3. Τάνια Γούπου (Ανατολή Νέας Ιωνίας) 1.06.72
4. Κωνσταντίνα Κατσαβρία (Πελασγός Λάρ.) 1.07.98
5. Ζωή Περπερίδου (ΑΟ Καλ/στών Γουμένισας) 1.08.24
6. Ευαγγελία Παλάγκα (Ηρακλής Θες) 1.09.48
7. Χρυσάνθη άντσιου (ΦΑΣ Νάουσα) 1.10.55
8. Ειρήνη Στεφανίδου (ΦΑΣ Νάυσα) 1.13.21

Τριπλούν
1. Ευγενία Χατζηχαραλάμπους (Ολυμπιάς Πατρών) 12.17μ
2. Κριστίνα Αλβερτσιάν (ΑΓΕΜΣ Σπάρτακος) 12.04μ
3. Μαρία Κοτρούτσου (ΓΣ Βόλου) 11.93μ
4. Σοφία Παπαχρήστου (ΓΕΑ Τρικάλων) 11.88μ
5. Ελεθερία Κυριτσοπούλου (ΑΟ Μεγάρων) 11.75μ
6. Αναστασία Φουτσιτζίδου (ΑΣ Σύρου Πος.) 11.66μ
7. Κικίλια Σεφεριάδη-Πέττα (ΠΓΣ) 11.58μ
8. Κριστίνα Τροκέ (ΑΟ Μαγνησίας) 11.45μ

200μ
1. Χριστίνα Ζήση (ΓΑΣ Τρικάλων ο Ζευς) 25.12
2. Μαρία Μπελιμπασάκη (Σητειακός ΑΟ) 25.22
3. Δήμητρα Ανυφαντή (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 25.69
4. Νικολέτα Σωτηροπούλου (Μεσσηνιακός ΓΣ) 25.79
5. Ελένη Σέγκα (ΦΑΣ Νάουσα) 25.98
6. Κωνσταντίνα Μπατσαρη (ΑΚΟ Λιβαδειάς) 26.12
7. Γεωργία Ηία (ΑΚΟ Λιβαδειάς) 26.12
8. Μαρία Πετρίδου (ΟΦΚΑ Σέρρες) 26.35

Δισκοβολία
1. Χρυσούλα Αναγνωστοπούλου (ΓΕ Φαρσάλων) 44.33μ
2. Δροσούλα Παρατσουκίδου (ΟΦΚΑ Σέρρες) 41.58μ
3. Ελένη Ταυρή (Πανευβοϊκός ΓΣ) 40.45μ
4. Ελένη Σελαλμαζίδου (Αίολος Μακεδ.) 40.02μ
5. Δήμητρα Τσιγγέλη (ΑΠΟΦΚΑ Ξάνθης) 38.53μ
6. Κατερίνα Αϊβαλιώτη (ΓΕ Ηρακλείου) 38.40μ
7. Ευαγγελία Ψαράκη (ΟΦΗ) 38.32μ
8. Μαρία Γαβριηλίδου (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 36.87μ

Ύψος
1. Ναταλία Νικοπούλου (Κερκυραϊκός ΓΣ) 1.60μ
2. Μαρίνα Δημοπούλου (ΓΑΣ Ολυμπιάς Μήθ.) 1.60μ
3. Βερονίκη Σπανού-Σιενλικιάν (Πανιώνος ΓΣ) 1.60μ
4. Συμεώνη Γαβριήλ (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 1.60μ
5. Ευδοκία Ευαγγέλου (ΣΟΑ Φωκιανός Καρδ.) 1.60μ
6. Ειρπήνη Μανουσάκη (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 1.55μ
7. Αργυρή Γιακουμάκη (ΟΦΗ) 1.55μ
8. Λουκία Βασιλείου (ΑΓΕ Βοιωτίας) 1.55μ

3.000μ
1. Κατερίνα Τζέκου (ΑΓΣ Δίας Σοχού) 10.24.19
2. Μαρία Ρίτσου (Ιλισσός Αθηνών) 10.30.38
3. Πηνελόπη Δάγκα (ΑΠΟΦΚΑ Ξάνθης) 10.31.45
4. Ελευθερία Πετρουλάκη (Σητειακός ΑΟ) 10.45.65
5. Μαρίνα Μανιαδάκη (ΑΟ Λασιθίου) 10.55.24
6. Μαρίνα Γεωργακοπούλου (ΓΣ καδίας) 10.57.35
7. Δέσποινα Μαρμαρίδου (ΠΑΣ Πρωτέας Αλ.) 10.58.56
8. Χιονια Μπατσιούδη (Βεργίνα) 11.18.94

800μ
1. Ελένη Λευκοπούλου (ΓΣ Δράμας) 2.10.48
2. Δήμητρα Στεργιάκου (ΣΚΑ Δράμας) 2.17.69
3. Γεωργία Παπαδοπούλου (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 2.18.14
4. Ελένη Τικταμπανίδη (ΓΣ Κηφισιάς) 2.18.32
5. Τριανταφυλλιά έττα (ΓΕ Γρεβενών) 2.20.92
6. Σταυρούλα Παιδάκη (ΓΕ Αργολίδας) 2.21.45
7. Μαρία Εμμανουηλίδου (ΣΚΑ Δράμας) 2.22.13
8. Δέσποινα Λουτριώτου (Πανιώνιος ΓΣ) 2.23.38

5.000μ βάδην
1. Παναγιώτα Τσινοπούλου (ΣΟΑ Φωκιανός Καρδ.) 24.39.0
2. Κωνσταντίνα Κακαφωνη (Ολυμπιάς Πατρών) 26.18.7
3. Νικολέτα Λαδά (ΓΕ Φλώρινας) 26.34.5
4. Ευθυμία Πουλιοπούλου (Φίλιππος Βέροιας) 26.42.5
5. Μαριάνθη Βασιλάκου (ΣΟΑ Φωκιανός Καρδ.) 27.14.3
6. Βασιλική Γαντζούδη (ΑΟ Αγρινίου Ο Κόνδωρ) 27.44.2
7. Αννα-Μαρλια Μαντζαφούλη (Πήγασος Λάρ.) 28.01.5
8. Βασιλική Σούλη (Σπάρτακος Φωκίδας) 28.04.5

4χ400μ
1. ΑΣ Πελασγός Λάρισας 4.05.30
2. ΓΕ Ηρακλείου 4.07.16
3. ΜΕΑΣ Τριτων Θες 4.12.25
4. ΑΟ Μαγνησίας 4.15.94
5. ΓΣ Γλυφάδας 4.17.00
6. ΑΟ Ολυμπιάδα Κηφισιάς 4.18.44
7. Πανελλήνιος ΓΣ 4.31.50

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Βαθμολογία Παίδων
1. Πανελλήνιος ΓΣ 154
2. ΑΣ Πελασγός Λάρισας 83
3. ΓΣ Σέρρες 93 69
4. ΓΣ Ελ. Βενιζέλος 57,5
5. ΓΕ Πόρου Τροιζηνίας 57
6. ΟΦΚΑ Οδυσσέας 56
7. ΓΣ Γλυφάδας 46
8. ΜΕΑΣ Τρίτων Θες 41
9. Ευβοϊκός ΓΑΣ 41
10. ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης 38
11. ΑΟ Μεγάρων 38
12. ΓΑΣ Κιλκίς 36

Βαθμολογία Κορασίδων
1. ΑΣ Πελασγός Λάρισας 83
2. ΓΕ Ηρακλείου 58
3. Πανελλήνιος ΓΣ 50,5
4. ΓΣ Βόλου 47
5. ΓΣ Κηφισιάς 45
6. ΑΕ Ολυμπιάς Πατρών 39
7. Αίολος Μακεδονίας ΓΕΠΘ 39
8. ΣΑΠΚ Νεάπολης 38
9. Σητειακός ΑΟ 37
10. ΑΟ Μαγνησίας 37
11. ΣΚΑ Δράμας 37
12. ΓΑΣ Τρικάλων Ο Ζευς 37

Προηγούμενο άρθροΕυρωπαϊκό κύπελλο – Super League (Μόναχο)
Επόμενο άρθροΒαλκανικό Πρωτάθλημα Α/Γ-Η Ελληνική ομάδα