ΑΝΔΡΕΣ

100μ.

1 (1) ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 10.77 -2.7
1 (2) ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11.24 -0.8
2 (2) ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.25 -0.8
3 (2) ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.26 -0.8
2 (1) ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.38 -2.7
3 (1) ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.44 -2.7
4 (1) ΤΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11.51 -2.7
5 (1) ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.53 -2.7
4 (2) ΣΔΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.55 -0.8
6 (1) ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1998 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.69 -2.7
5 (2) ΚΑΡΑΜΑΡΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1998 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 11.79 -0.8
6 (2) ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.82 -0.8
1 (3) ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.84 -1.4
2 (3) ΤΣΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11.99 -1.4
3 (3) ΒΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 12.16 -1.4
4 (3) ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 12.23 -1.4
5 (3) ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1989 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.88 -1.4

800μ.

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 1.56.04
2 ΜΙΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1.56.44
3 ΜΠΑΛΤΣΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1.56.77
4 ΖΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1.58.53
5 ΦΙΡΑΪ ΝΤΕΝΙΣ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2.01.23
6 ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2.01.55
7 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2.04.43
8 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1996 ΑΣ ΥΔΡΙΑ 2.05.85
9 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.10.41
10 ΦΟΥΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΦΙΛΑΘΛ. ΣΥΛ. ΛΑΜΙΑΣ 2.15.01
11 ΜΠΕΣΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1969 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2.15.47

400μ. εμπ.

1 1 (1) ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 51.95
2 2 (1) ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1997 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 56.01
3 3 (1) ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1998 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 56.11
4 1 (2) ΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 58.23
5 4 (1) ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 58.50
6 2 (2) ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 58.76
7 5 (1) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1982 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 58.94
8 3 (2) ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1986 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 59.34
9 4 (2) ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1998 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 59.46
10 5 (2) ΒΡΕΝΟΖΙ ΟΡΕΝΤΟ 2001 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ ΜΑΡΑΘΏΝΑ 61.74

3000μ. στ.

1 ΜΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9.15.75
2 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ 1992 ΓΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 9.24.17
3 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 9.36.86
4 ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ ΜΑΝΚΟ 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 9.39.79
5 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 10.12.45
6 ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 10.32.00
7 ΜΠΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 10.48.18
8 ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1981 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 10.50.19

2000μ. στ. Π

1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 6.15.35
2 ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 6.29.73
3 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛ-ΜΑΡΙΟΣ 2003 ΦΙΛΑΘΛ. ΣΥΛ. ΛΑΜΙΑΣ 6.52.42
4 ΜΠΑΖΑΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2003 ΦΙΛΑΘΛ. ΣΥΛ. ΛΑΜΙΑΣ 6.58.26
5 ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 2002 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 7.14.50
χ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ DNF

Ακόντιο

1 ΠΕΪΒΑΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1998 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 55.98
2 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 49.43
3 ΤΣΑΝΤΡΙΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 47.00
4 ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ 42.02
5 ΡΕΒΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 33.05
χ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ Α

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100μ.

1 1 (1) ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2000 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 12.30 +0,6
2 2 (1) ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12.76 +0,6
3 3 (1) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.79 +0,6
4 1 (2) ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12.89 +0,4
5 4 (1) ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13,014 +0,6
6 5 (1) ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13,019 +0,6
7 2 (2) ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.21 +0,4
8 6 (1) ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13.23 +0,6
9 3 (2) ΧΛΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 1994 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 13.32 +0,4
10 7 (1) ΛΕΟΥΤΣΑΡΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13.40 +0,6
11 8 (1) ΜΑΤΖΑΒΙΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13.50 +0,6
12 4 (2) ΚΛΕΤΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 13.59 +0,4
13 5 (2) ΛΥΚΟΥ ΦΑΝΗ 1976 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 13.64 +0,4
14 6 (2) ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 13.88 +0,4
15 7 (2) ΚΑΠΕΛΕΝΤΖΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14.17 +0,4

800μ.

1 ΓΡΙΛΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1997 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2.11.51
2 ΤΣΕΤΣΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2.13.15
3 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2.29.21
4 ΛΑΚΙΩΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 2.53.20

3000μ. Ν

1 ΛΑΒΑΣΑ ΔΑΦΝΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ 2001 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 9.58.01
2 ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ 2003 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 11.56.96

3000μ. ΕΣ

1 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1996 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9.24.79
χ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ DNF

100μ. εμπ. Κ

1 ΧΑΤΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΒΑΛΣΑΜΩ 2002 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 15.39 -2.3
2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 15.60 -2.3
3 ΤΣΟΓΚΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 17.48 -2.3

400μ. εμπ. Γ

1 ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 1993 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 59.20
2 ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 59.33
3 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 64.20
4 ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 67.06
5 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1992 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 67.29
6 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 68.25
7 ΔΕΔΕ ΑΝΤΩΝΙΑ 1992 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 69.74
8 ΚΛΕΤΤΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 1998 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 72.32

400μ. εμπ. Κ

1 ΡΗΓΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 71.61
2 ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 75.06
χ ΜΠΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ DNF

2000μ. στ. Κ

1 ΡΑΦΑΪΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 7.17.83
2 ΜΑΡΛΗ ΜΑΡΑ 2002 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 7.33.05
3 ΜΠΕΝΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2002 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 8.05.29
4 ΚΑΡΑΜΕΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 8.38.44

Επί κοντώ

1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.10
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3.10

Μήκος

1 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 5.89 -1.0
2 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 5.61 +0,0
3 ΝΤΑΛΑΚΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ 1986 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.48 +1,1
4 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1991 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5.46 -2.2
5 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 5.45 -2.3
6 ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ-ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.44 -1.1
7 ΒΟΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5.34 -0.2
8 ΚΑΤΣΟΥΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.24 -1.0

Τριπλούν Κ

1 ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.26 +1,1
2 ΒΑΛΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11.59 +2,1
3 ΚΑΤΣΟΥΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.31 +0,8
4 ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11.02 +1,7
5 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΑΝΘΗ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.00 +1,3
6 ΝΟΥΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1997 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10.85 +1,8
7 ΤΣΙΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10.68 +0,9
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΥΣHΙΔΑ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10.52 -1.2
9 ΛΥΚΟΥ ΦΑΝΗ 1976 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10.43 +1,5
10 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10.33 +0,8

Δίσκος

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1991 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 54.05
2 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΕΛΕΝΗ 2001 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 45.42
3 ΜΠΑΣΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 39.47
4 ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 35.29
5 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1994 ΚΥΠΡΟΣ 34.79
6 ΓΚΕΡΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 29.54
7 ΚΥΡΙΑΖΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2005 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 28.89
8 ΜΑΡΙΝΟΥ – ΡΕΓΕΣ ΝΙΚΟΛ 2004 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 26.00
9 ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 24.56
χ ΚΟΝΤΟΠΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1997 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ Α

Ακόντιο

1 ΦΤΙΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1992 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ 42.47
2 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1991 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 38.30
3 ΜΑΡΤΙΝΗ ΙΣΜΗΝΗ 1997 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 34.67
4 ΤΣΟΓΚΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 32.03
5 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 26.90

Αγωνίσματα ΠΠ/ΠΚ

80μ. ΠΠ Α’

1 ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 9.50 +1,8
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 9.87 +1,8
3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.11 +1,8
4 ΣΤΑΥΡΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10.24 +1,8
5 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10.25 +1,8
6 ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 10.37 +1,8
7 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΤΡΙΟΣ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10.74 +1,8

80μ. ΠΚ Α’

1 1 (1) ΒΟΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10.62 +0,3
2 1 (2) ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10,651 +0,5
3 2 (1) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10,655 +0,3
4 3 (1) ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10.84 +0,3
5 4 (1) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10.86 +0,3
6 2 (2) ΜΠΕΛΗ ΔΑΝΑΗ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10.94 +0,5
7 5 (1) ΤΟΠΑΛΙΔΗ ΤΕΡΕΖΑ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 10.98 +0,3
8 3 (2) ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11.05 +0,5
9 6 (1) ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 11.26 +0,3
10 4 (2) ΑΚΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11.30 +0,5
11 5 (2) ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11.60 +0,5
12 6 (2) ΝΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 13.11 +0,5

Δίσκος ΠΠ Α’

1 ΡΟΝΤΖΩΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 52.22
2 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ 48.82
3 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 44.95
4 ΜΑΛΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 41.08
5 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 39.40

Προηγούμενο άρθροΑνακοίνωση ΣΕΓΑΣ για την υπόθεση καταγγελίας του Καραλή
Επόμενο άρθροΌριο η Αδαμοπούλου στο Σχηματάρι

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ