-> Αποτελέσματα

Ημιμαραθώνιος – Άνδρες

  1. Καραίσκος Παναγιώτης 1988 (Πανελλήνιος ΓΣ) 1:08.04
  2. Αναγνώστου Θεόδωρος 1975 (Δρομέας Αμαρουσίου) 1:08.30
  3. Πιτσώλης Χαράλαμπος 1993 (Ιλισσός) 1:08.38
  4. Ζερβάκης Γιάννης 1984 (Τρίτων Χαλκίδας) 1:08.54
  5. Dalmasso Nicolas 1988 FRA 1:10.12
  6. Σταμούλης Κωνσταντίνος 1997 (ΓΕ Αγρινίου) 1:11.26
  7. Μπουντούλης Χρήστος 1995 (ΑΟ Π.Φαλήρου) 1:11.45
  8. Φράγκου Νικόλας 1994 CYP (ΓΣ Κηφισιάς) 1:12.29
  9. Ζησιμόπουλος Φώτης 1982 () 1:12.51
  10. Εμμανουηλίδης Παρασκευάς 1988 (ΓΣ Αμαρουσίου) 1:13.44
  11. Ξένος Χριστόφορος 1984 () 1:14.04
  12. Καλιακούδης Δημήτρης 1984 (ΑΕ Μεσογείων Παλ.) 1:14.40
  13. Ιατρόπουλος Κώστας 1998 (Αθηνόδωρος Αιγιεύς) 1:15.35
  14. Ιατρόπουλος Σπύρος 1995 (Αθηνόδωρος Αιγιεύς) 1:15.35
  15. Τουσε Κωνσταντίνος 1990 () 1:15.46
  16. Παπαδόπουλος Γιάννης 1984 (Ιλισσός) 1:15.49
  17. Μαγγίνας Δήμος 1982 (ΑΟ Μυκόνου) 1:15.51
  18. Πασπάτης Αλέξης 1987 (Πανελλήνιος ΓΣ) 1:16.03

Ημιμαραθώνιος – Γυναίκες

  1. Λεοντιάδου Στεφανία 1983 (Δρομέας Αμαρουσίου) 1:20.43
  2. Mierzlikin Natalia 1989 POL 1:22.01
  3. Τσεκίνι Σόνια 1976 (ΓΣ Άργους Ορεστικού) 1:22.18
  4. Τσουπάκη Ειρήνη 1994 (ΓΣ Αμαρουσίου) 1:22.57
  5. Καραγεωργάκη Βασιλική 1973 (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 1:23.47
  6. Hayakari Minori 1972 JPN 1:24.22
  7. Δημάκη Ντενίζ 1977 (Ιλισσός) 1:26.26
  8. Σπαθη Βασιλική 1994 (Πανελλήνιος ΓΣ) 1:26.58
  9. Παναγιωτοπούλου Ιουλία 1994 (ΓΣ Αμαρουσίου) 1:27.49
  10. Δημητριάδου Γεωργία 1997 (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 1:28.00

5χλμ Ανδρών

  1. Παπούλιας Χρήστος 1998 (Παναθηναικός ΑΟ) 16.03
  2. Καρούτζος Παναγιώτης 1990 () 16.12
  3. Πούλιος Κωνσταντίνος 1977 () 16.40
  4. Σκουλαρίκης Γρηγόρης 1981 () 16.53
  5. Λιγώνης Θανάσης 2000 (Πανελλήνιος ΓΣ) 17.10
  6. Νικολάου Κώστας 1980 () 17.12
  7. Sutton Henry GBR 2003 (ΓΣ Αμαρουσίου) 17.47
  8. Καραγιάννης Κωνσταντίνος 2005 () 18.01

5χλμ Γυναικών

  1. Χατζηπαναγιώτη Ηλιάνα 2005 (Σχ.Μωραίτη) 18.45
  2. Μπερδούση Κατερίνα 1993 () 19.16
  3. Μπαλλά Ντενίσα 1999 (Πανελλήνιος) 19.28
  4. Bogachkina Oksana 1990 RUS 19.44
  5. Ελευθερίου Ευγενία 1997 (ΓΣ Χαλανδρίου) 20.11
  6. Νικολοπούλου Ελένη 1985 () 20.20
  7. Πλάκα Εμμανουέλα 2003 (Ολυμπιακός ΣΦΠ) 20.29

3χλμ Ανδρών

  1. Σάκης Νίκος 1999 () 8.53
  2. Σταμούλης Γιώργος 1998 () 8.57
  3. Σουκουλης Αλέξανδρος 1999 (Πανελλήνιος ΓΣ) 9.02
  4. Δημόπουλος Παναγιώτης 1989 () 9.27
  5. Γιαννούλης Γιώργος 1989 (ΟΑΚ Αίγινας) 9.32
  6. Δημακουλέας Γιάννης 1998 (ΑΣΕ Δούκα) 9.37
  7. Αθανασόπουλος Γιώργος 1997 () 9.47
  8. Βαρέλης Χρήστος 2004 (ΓΣ Κηφισιάς) 10.13
  9. Ζαννης Βασίλης 1992 (ΓΣ Ηλιούπολης) 10.17
  10. Κοντακας Αντώνης 1978 (Αθλοκίνηση Μυτιλήνης) 10.19
  11. Μαινα Θεοχάρης 20045 (Πανελλήνιος ΓΣ) 10.28
  12. Δημητρόπουλος Γεράσιμος 1999 (Πανελλήνιος ΓΣ) 10.45

3χλμ Γυναικών

  1. Ανδρικοπούλου Ζωή 1996 (ΓΣ Ηλιούπολης) 10.24
  2. Σκάρκου Γλυκερία 2006 (ΑΟ Π.Φαλήρου) 10.36
  3. Κουκουβιτάκη Έλλη 2001 (Πανελλήνιος ΓΣ) 11.17
  4. Σταυροπούλου Φυλλένια (Σπαρτιατικός) 11.42
  5. Περιστερα Αλεξάνδρα 2008 (Δίας Ολ.Χωριού) 11.59
  6. Συμεωνίδη Αναστασία 1992 () 12.03
Προηγούμενο άρθροΣυμβουλές από νικητές για τον Ημιμαραθώνιο της Αθήνας
Επόμενο άρθροΟ Καραίσκος με ρεκόρ διαδρομής νικητής στον Ημιμαραθώνιο – Με διαφορά πρώτη η Λεοντιάδου

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ