Α’ ημέρα

300 Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’

1 ΠΟΛΥΚΡΑΤΗ ΑΛΕΞΙΑ 98 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 42”54
2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 97 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 44”79
3 ΦΩΤΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 97 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 44”91
4 ΚΑΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 98 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 44”97
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 98 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 45”53
6 ΣΙΑΚΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 97 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 45”89
7 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 97 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 45”92
8 ΜΑΓΓΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 98 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 46”24
9 ΔΑΡΔΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ 97 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 46”68
10 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ-ΙΩΑΝΝΑ 98 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 48”03
11 ΓΡΙΒΑ ΝΕΦΕΛΗ 97 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ 50”23
12 ΒΟΥΤΕΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΡΒΑΪ 97 ΣΑΚΑ 50”44

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1 ΜΠΑΣΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11.47
2 ΣΑΒΒΑΛΑ ΛΟΥΙΖΑ 95 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 10.78
3 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 7.35
4 ΜΑΡΤΙΝΗ ΙΣΜΗΝΗ 97 ΘΕΡΣΙΠΟΣ 7.05

300 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’

1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 97 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 37”71
2 ΠΑΤΙΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 97 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 38”11
3 ΤΖΩΓΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 97 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 38”68
4 ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 97 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 38”81
5 ΖΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 38”96
6 ΓΛΥΚΟΦΡΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 97 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 39”44
7 ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 97 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 39”68
8 ΚΟΙΛΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 97 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 39”75
9 ΜΑΤΡΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 97 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 39”93
10 ΚΑΛΛΙΕΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 97 ΣΑΚΑ 40”14
11 ΝΤΟΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 97 ΣΑΚΑ 40”18
12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 98 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 40”19
13 ΧΑΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 97 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 40”39
14 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 97 Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 40”94
15 ΜΑΚΡΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 97 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 40”98
16 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 97 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 41”14
17 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 98 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 41”30
18 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 98 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 41”33
19 ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 97 ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 41”34
20 ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 98 Α.Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 41”92
21 ΦΛΩΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 98 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 42”99
22 ΔΙΒΑΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 43”00
23 ΠΑΠΑΝΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 97 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 43”78
24 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 44”66

400 Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1 ΜΑΣΩΝΟΥ ΑΝΑΜΠΕΛ 95 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1’00”60
2 ΧΟΝΤΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 95 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1’05”99
3 ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 96 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1’06”05
4 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 96 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1’06”41
5 ΖΑΧΑΡΙΑ ΛΙΖΑ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1’07”45
6 ΣΑΡΡΗ ΕΥΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1’72”40
– ΔΑΜΑΣΚΟΥ ΜΥΡΤΩ 96 ΣΑΚΑ ΑΚΥΡΗ

400 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΔΑΓΚΛΗ-ΠΑΓΚΟΤΟ ΦΩΤΕΙΝΗ 85 ΑΕΚ 55”92
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 91 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 59”12
3 ΜΑΝΔΗΛΑ ΔΑΦΝΗ 89 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 60”34
4 ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ-ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΛΕΝΗ 93 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 60”82
5 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 90 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 61”70
6 ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 91 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 61”74
7 ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 83 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 62”26
8 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 92 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 63”10
9 ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΤΘΙΛΔΗ 94 Γ.Σ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 64”59
10 ΤΣΙΟΜΠΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 83 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 64”83
11 ΠΑΖΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 91 ΠΓΣ 65”60

400 Μ ΠΑΙΔΩΝ

1 ΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 50”72
2 ΓΚΡΟΒΣ ΑΝΤΑΜ-ΠΙΤΕΡ 95 ΓΣ ΚΗΦΙΣΣΙΑΣ 51”19
3 ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 95 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 52”05
4 ΒΛΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 53”41
5 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 95 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 53”42
6 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 96 ΓΣ ΚΗΦΙΣΣΙΑΣ 53”58
7 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 96 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 53”78
8 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 53”81
9 ΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 96 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 54”36
10 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 54”38
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΘΕΟΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣ. 95 ΣΑΚΑ 54”99
12 ΣΕΓΡΕΔΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 55”35
13 ΜΗΣΙΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 96 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 55”45
14 ΤΣΟΛΟΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 95 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 55”95
15 ΡΑΝΣΟΝ ΑΛΕΞΙΟΣ 96 ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 56”24
16 ΠΑΛΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 96 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 56”43
17 ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 96 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 58”22
18 ΛΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 58”96
19 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 96 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ 1’00”45
20 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 95 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1’01”06
21 ΒΑΖΟΥΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1’02”78

400 Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΣΚΟΥΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 90 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 50”75
2 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 87 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 50”79
3 ΚΑΘΑΡΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 87 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 51”17
4 ΜΕΧΙΛΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΠΓΣ 51”60
5 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 88 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 52”15
6 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 92 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 52”32
7 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 94 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 52”33
8 ΠΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 84 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 53”07
8 ΑΛΑΤΣΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 92 ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 53”07
9 ΣΠΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 94 ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 53”53
10 ΠΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 93 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 55”29
11 ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΪΟΣ 94 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 55”53
12 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 77 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 55”73
13 ΣΑΡΡΗΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ 94 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 59”22
– ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 73 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΕΓΚΑΤΛ

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’

1 ΜΙΚΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 97 ΣΑΚΑ 6.11
2 ΡΑΧΟΥΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5.76
4 ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 98 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5.62
3 ΝΤΑΓΙΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ 5.62
5 ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 97 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 5.58
6 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5.54
7 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 Γ.Σ ΚΗΦΙΣΣΙΑΣ 5.44
8 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 97 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4.96
9 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 4.75
10 ΚΩΣΤΑΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 98 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.4
χ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 98 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΚ

ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

1 ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 6.49
2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 96 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 6.4
3 ΤΣΑΠΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 Γ.Σ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 5.75
4 ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 95 ΣΑΚΑ 5.46
5 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 5.4
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5.36

80 Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’

1 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 97 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10”47
2 ΔΙΓΓΕΛΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 98 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10”58
3 ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10”73
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 97 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ 10”73
4 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΥΡΙΝΗ 97 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ 10”82
5 ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 98 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10”88
6 ΠΗΔΟΥΛΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 97 ΠΓΣ 11”00
7 ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 97 ΑΣ ΜΥΡΩΝΑ 11”02
8 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 97 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 11”06
9 ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 98 ΟΣΦΠ 11”18
9 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΝΤΑΣΑ 98 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11”18
10 ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 97 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11”26
10 ΒΗΣΑΡΙΟΥ ΑΝΝΑ 97 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11”26
11 ΠΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11”30
12 ΚΑΡΑΝΤΖΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 11”33
13 ΓΕΡΜΕΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 97 11”36
13 ΣΕΤΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 97 ΑΟ ΟΛΥΜΠ. 11”36
14 ΣΤΟΥΚΙΔΗ ΜΥΡΤΑ 97 ΣΑΚΑ 11”46
15 ΜΠΟΥΛΟΥΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 98 ΣΑΚΑ 11”58
16 ΦΟΥΝΤΕΔΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 97 ΠΓΣ 11”60
17 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 98 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11”61
18 ΝΑΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 97 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 11”62
19 ΣΥΡΙΓΟΥ ΕΛΕΝΗ 97 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 11”63
20 ΣΑΛΙΒΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 97 ΟΣΦΠ 11”64
21 ΝΙΑΜΟΝΙΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 98 ΑΣ ΜΥΡΩΝΑ 11”80
22 ΚΥΡΟΥ ΟΛΓΑ 98 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 11”87
23 ΓΚΟΥΜΑ ΕΛΕΝΗ 97 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11”88
24 ΠΟΘΗΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 97 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 11”90
25 ΦΛΑΡΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 97 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11”94
26 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 97 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ 11”98
27 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 98 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11”99
28 ΠΑΝΤΖΕΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 98 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 12”10
29 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 97 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12”16
30 ΤΣΙΤΣΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 98 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 12”20
31 ΜΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 97 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 12”32
32 ΡΕΤΣΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 97 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12”37
33 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΚΩ/ΝΑ 98 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12”49
34 ΝΤΟΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 12”52
35 ΑΛΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 97 ΑΣ ΜΥΡΩΝΑ 12”61
36 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 98 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 12”69
37 ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 98 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 12”87

80 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’

1 ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 98 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9”60
2 ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΚΟΛ ΛΕΙΒΑΔΕΙΑΣ 9”65
3 ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 97 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 9”82
4 ΖΩΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 98 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 9”89
5 ΤΣΑΓΚΡΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 97 ΣΑΚΑ 9”90
6 ΜΠΑΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 98 Γ.Σ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9”98
7 ΘΕΟΔΟΣΟΥΠΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΕΚΤΑΡ 98 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10”02
8 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 10”12
9 ΑΞΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 98 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 10”16
10 ΔΗΜΑΣ ΒΙΚΤΩΡ 98 ΣΑΚΑ 10”32
11 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 97 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ 10”34
12 ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 97 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10”35
13 ΜΠΑΤΣΗΣ ΕΠΑΝΕΙΝΩΝΔΑΣ 98 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10”55
14 ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ-ΧΑΡΕΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ 10”56
15 ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΗΣΑΪΑΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 97 ΑΕΚ 10”72
16 ΣΤΟΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 97 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ 11”00
17 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 97 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11”06
18 ΛΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 98 ΑΕΚ 11”30
19 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 98 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 11”57
20 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 98 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 11”61

100 Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 12”82
2 ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 95 ΠΑΝΙΟΩΝΙΟΣ ΓΣ 12”91
3 ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 96 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13”12
4 ΠΑΥΛΑΚΗ ΦΑΝΗ 96 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13”23
5 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 13”27
6 ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 95 ΣΑΚΑ 13”41
7 ΜΑΚΡΗ-ΔΑΝΤΗ ΕΛΠΙΔΑ 95 ΣΑΚΑ 13”45
8 ΑΒΡΑΜΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 96 ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13”47
9 ΚΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 95 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 13”51
10 ΜΑΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 13”56
11 ΧΑΤΖΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 95 ΦΑΛΗΡΟΥ 13”80
12 ΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ 96 ΣΑΚΑ 13”85
13 ΤΣΙΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 13”93
14 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 13”99
15 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 96 ΚΗΦΙΣΙΑ 14”06
16 ΖΑΡΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 96 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 14”11
17 ΖΩΡΖΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 96 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ (ΕΚΤΟΣ ΣΥΝ) 14”28
18 ΜΙΛΛΗ ΛΥΔΙΑ 96 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14”33
19 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 96 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14”38
20 ΡΟΜΑΝΙ ΣΑΡΑ 95 ΒΥΡΩΝΑ ΝΙΚΗ 14”40
21 ΛΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 96 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14”47
22 ΜΑΚΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 95 ΦΟΙΒΟΣ 14”55
23 ΛΑΛΙΖΑ ΖΑΧΑΡΑΤΗ 95 ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 15”07
24 ΓΕΡΑΦΕΝΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 96 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 15”08
25 ΣΤΟΛΑΡΣΚΑ ΚΟΡΝΕΛΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 15”15
26 ΠΟΛΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 96 ΘΕΡΣΙΠΟΣ 15”23
27 ΚΑΞΗΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 95 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 15”33
28 ΜΙΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 96 ΚΗΦΙΣΙΑ 15”48
29 ΞΥΝΟΓΑΛΑ ΜΥΡΤΩ 96 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 15”56
30 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 96 ΠΑΠΑΣΚΔ 15”63
31 ΔΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 15”82
32 ΔΕΚΟΥΛΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 96 ΟΚ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 15”91
33 ΡΗΝΙΩΤΗ ΦΙΛΙΠΠΙΑ 96 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 16”03
– ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΩΝ/ΝΑ 95 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΚΥΡΗ
– ΖΩΡΖΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 96 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΚΥΡΗ

100 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 93 ΚΗΦΙΣΙΑ 12”46
2 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 92 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 12”61
3 ΣΑΡΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 93 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12”68
4 ΤΣΙΚΛΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 94 ΟΛΣΦΠ 13”08
5 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 76 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 13”21
6 ΓΚΑΛΙΜΑΝΑ ΖΩΗ 91 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13”69
7 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΑΝΝΑ 94 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 13”71
8 ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 93 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13”86
9 ΔΗΜΟΥ ΖΩΗ 92 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 13”94
10 ΒΕΛΟΝΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 91 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 14”02
11 ΤΣΑΓΚΑΝΑ ΕΥΑ 93 ΚΗΦΙΣΙΑ 14”34
12 ΑΝΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 67 ΙΣΙΣΣΟΣ 14”95
13 ΚΟΝΤΑ ΜΠΟΝΑ 75 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 15”12
14 ΣΑΒΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 91 ΟΣΦΠ 15”33
15 ΣΜΥΡΝΗ ΝΑΝΣΥ 88 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 15”68
16 ΤΖΑΜΠΑΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 91 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 15”72

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’

1 ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 97 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.31
2 ΧΑΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 97 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.05
3 ΖΕΚΟΥ ΑΝΘΗ 97 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4.97
4 ΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΙΩΑΝΝΑ 98 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.91
5 ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 98 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.90
6 ΜΠΟΥΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ 97 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.90
7 ΤΖΙΚΑ ΕΛΕΟΝΟΡΑ 97 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.77
8 ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΛΥΔΙΑ 98 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 4.70
9 ΜΙΧΕΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 98 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 4.52
11 ΤΖΙΚΑ ΦΑΝΗ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.49
10 ΜΑΛΑΧΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 97 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.49
12 ΖΑΝΝΑ ΜΙΝΑ 98 ΣΑΚΑ 4.48
13 ΑΡΓΥΡΗ ΑΝΝΑ 97 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 4.11

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.75
2 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 95 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.73
3 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 95 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4.56
4 ΚΑΤΕΒΑΤΗ ΦΑΝΗ 96 Α.Ε ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝ 4.28
5 ΖΩΡΖΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 96 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 4.27
χ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΚΥΡΗ

100 Μ ΠΑΙΔΩΝ

1 ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 95 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 11”05
2 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11”22
3 ΝΙΑΜΟΝΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 95 ΑΣ ΜΥΡΩΝΑ 11”31
4 ΑΓΚΑΘΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΣΑΚΑ 11”55
5 ΤΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 95 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11”56
6 ΦΙΖΙ ΛΟΥΗΣ 95 ΠΓΣ 11”64
7 ΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 96 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 11”73
8 ΚΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 11”78
9 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΠΓΣ 11”84
10 ΧΙΤΣΟΥ ΣΕΡΖΙΟΣ 95 ΠΓΣ 11”92
11 ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 12”12
12 ΜΕΝΣΑ ΜΑΪΚΛ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 12”13
13 ΜΙΛΛΕΡ ΙΩΑΝΝΗΣ 95 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12”16
14 ΜΑΓΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 12”21
15 ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12”22
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12”24
17 ΨΩΦΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 95 ΠΓΣ 12”28
18 ΒΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 12”29
19 ΓΕΡΜΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 95 ΑΟ ΟΛΥΜΠ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12”45
20 ΛΕΚΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 12”46
21 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 96 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 12”52
22 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 96 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12”59
23 ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΛΙΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΝΙΚΟΣ 95 ΣΑΚΑ 12”60
24 ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 96 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 12”61
25 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 96 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12”72
26 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 95 ΣΑΚΑ 12”94
27 ΚΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 94 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 12”96
28 ΤΕΡΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 95 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 13”45
29 ΝΙΑΡΟ ΔΟΝΑΤΟΣ 96 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 13”76
30 ΚΟΥΝΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 96 ΑΣ. ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 14”47
31 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 91 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗ 14”58
– ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΚΥΡΟΣ
– ΤΣΙΩΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΚΥΡΟΣ

100 Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 90 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 10”94
2 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 82 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 10”98
4 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 87 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11”06
5 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 90 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 11”07
7 ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 88 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 11”18
7 ΚΙΜΠΕΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 93 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11”18
8 ΤΣΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 92 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 11”20
9 ΔΡΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 82 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11”22
9 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 93 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 11”22
10 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 77 ΠΓΣΣ 11”26
11 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 85 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11”27
13 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 93 Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩ 11”35
15 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 88 ΕΘΝΙΚΟΣ 11”49
15 ΧΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 93 ΑΣ ΘΕΡΣΙΠΟΣ 11”54
16 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 86 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 11”57
17 ΣΕΛΙΤΑ ΜΑΡΙΟΣ 91 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11”60
18 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 91 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11”71
18 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 92 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 11”71
19 ΔΗΜΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ 90 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11”81
20 ΧΟΥΡΖΑΜΑΝΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 93 ΠΓΣ 11”86
21 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 92 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11”94
22 ΦΟΥΣΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 89 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 11”98
22 ΚΛΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 88 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11”98
23 ΠΡΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 88 ΠΓΣ 11”99
3 ΡΟΥΣΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 94 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11”12
6 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 87 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 11”16
12 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 89 ΟΣΦΠ 11”24
14 ΚΥΝΗΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 88 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 11”53
24 ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12”00
25 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΑΙΔΡΟΣ 88 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 12”05
26 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12”09
26 ΛΙΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 91 ΓΕΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 12”09
27 ΜΠΕΡΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 12”31
28 ΜΟΥΡΙΤΣΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 91 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12”39
29 ΒΕΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 89 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 12”45
30 ΚΑΠΕΝΤΑΝΙ ΕΡΒΙΣ 94 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12”50
31 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 12”52
32 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 89 Γ.Ο. ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 12”70
33 ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 94 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 12”72
34 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 75 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12”76
35 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 82 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12”88
36 ΔΑΑΡΕΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 91 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13”24
37 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 77 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13”28
38 ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 68 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 14”19
χ ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 92 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΚ

1500 Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1 ΣΑΡΡΗ ΓΙΟΛΙΝΑ 95 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4’57”90
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 95 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5’00’05
3 ΦΩΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5’02”40
4 ΤΖΩΡΤΖΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 96 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 5’06”53
5 ΜΑΛΙΚΙ ΜΑΡΙΑ 95 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 5’08”69
6 ΚΟΚΑΛΙΑΡΗ ΜΥΡΤΩ 96 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 5’09”06
7 ΜΕΤΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 96 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5’13”14
8 ΓΚΟΓΚΟΥ ΡΕΒΕΚΑ 96 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 5’18”12
9 ΠΡΙΦΤΗ ΑΛΜΠΟΥΛΕΝΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5’22”90
10 ΜΑΝΤΖΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 97 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 5’23”69
11 ΚΟΚΚΟΡΗ ΕΛΕΝΑ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 5’29”71

1500 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΚΟΪΝΗ ΑΘΗΝΑ 92 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4’30”42
2 ΠΙΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 95 ΣΑΚΑ 4’33”35
3 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 91 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 4’48”32
4 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΗ 93 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 4’57”22
5 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 93 ΦΟΙΒΟΣ 5’01”97
6 ΤΣΙΤΚΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 91 Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 5’02”67
7 ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 91 ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5’11’37
8 ΧΑΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 93 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5’19”50
9 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 76 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5’25”29
10 ΒΑΣΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 94 ΦΟΙΒΟΣ 5’48”88
11 ΝΑΠΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 92 ΑΕΚ 5’54”64
12 ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 69 Γ.Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 7’01”32

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 80 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12.30
2 ΠΑΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 93 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10.90
3 ΔΡΙΤΣΗ ΒΑΝΕΣΣΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 90 ΣΑΚΑ 9.75

1500 Μ ΠΑΙΔΩΝ

1 ΜΙΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΑΚΟΛ ΛΕΙΒΑΔΕΙΑΣ 4’16”55
2 ΜΠΟΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 95 Α.Π.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 4’19”98
3 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 95 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 4’25”32
4 ΒΑΡΤΖΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 95 ΟΣΦΠ 4’35”40
5 ΖΗΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 96 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4’35”87
6 ΜΛΙΝΑ ΜΟΟΥΖΕΣ 96 ΠΓΣ 4’36”80
7 ΚΙΑΒΕΓΚΑΤΙ ΕΜΑΝΟΥΕΛΕ 95 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 4’38”74
8 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 95 ΠΓΣ 4’40”35
10 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 96 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 4’48”28
9 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 96 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4’48’13
11 ΠΑΝΑΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΑΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 5’04”19
12 ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 96 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 5’17”25

1500 Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΓΚΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 85 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3’56”89
2 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 87 ΣΦΠ 3’57”82
3 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 87 ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑΣ 3’58”75
4 ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 91 ΟΣΦΠ 4’09”77
5 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 90 Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4’13”33
6 ΤΣΑΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 90 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4’14”33
7 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 89 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4’16”34
8 ΚΑΞΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 94 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4’20”09
9 ΚΑΡΦΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 89 Γ.Σ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 4’20”52
10 ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ ΜΗΝΑΣ 92 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4’21”07
11 ΜΑΡΚΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 88 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4’22”50
12 ΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4’26”38
13 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 91 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 4’37”74
14 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 92 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 4’39”38

5.000 Μ ΑΝΔΡΩΝ (υπάρχουν λάθη στα αποτελέσματα του αγωνίσματος)

1 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 90 ΑΕΚ 14’36”89
2 ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 85 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 15’00”90
3 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 84 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 15’01”85
4 ΧΑΤΖΑΚΗΣ-ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 80 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 15’35”35
5 ΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 88 ΑΣ ΣΥΡΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 15’45”02
6 ΒΛΑΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15’47”48
7 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 94 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 15’54”89
8 ΑΡΕΘΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 83 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 16’05”34
9 ΜΠΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 79 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 16’06”56
10 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 92 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 16’14”10
11 ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ 93 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16’14”26
12 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 87 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 16’15”52
13 ΦΟΛΕΤΑ ΜΑΡΙΟΣ 93 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16’30”96
14 ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 81 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 16’39”22
15 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 66 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 16’39”72
16 ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 71 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 16’41”48
17 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 93 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 16’47”09
18 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 80 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 16’56”88
19 ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 91 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 17’03”06
20 ΒΩΒΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 67 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 17’16”12
21 ΜΠΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 83 ΣΦΠ 17’19”27
22 ΤΣΑΚΑΛΑΜΓΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 92 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 17’27”40
23 ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 87 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 17’30”37
24 ΚΑΦΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 17’35”96
25 ΠΟΥΛΟΠΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 67 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 19’37”40
– ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 73 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΓΚΑΤΕΛΨ

4Χ80 Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’

1 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 41”63
ΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 98 – ΤΖΙΚΑ Λ 97 – ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 98 – ΜΠΟΥΤΖΟΥ Κ 97
2 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 42”55
ΜΑΓΓΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 98 – ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗ Κ 98 – ΦΩΤΟΥΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 97 – ΣΙΑΚΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 97
3 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 43”26
ΜΑΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 98 – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 98 – ΡΑΣΑΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ 97 -ΛΑΛΙΩΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 97
4 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 43”70
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΑ 98 -ΤΖΙΚΑ ΦΑΝΗ 97 – ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΗΡΑ 97 – ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 98
5 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 43”89
ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 97 – ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΝΑΤΑΣΑ 98 – ΓΚΟΥΜΑ ΕΛΕΝΗ 97 -ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 98
6 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 46”79
ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ 99 – ΦΛΑΡΗ Ν 97 – ΜΠΟΚΙΑ Β 98 – ΠΛΑΝΑΚΗ Μ 98

4Χ80 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’

1 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 37”54
ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 98 – ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 97 – ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 – ΡΑΧΟΥΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 97
2 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑ 39”49
ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 97 – ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ Α. 98 – ΚΥΡΚΟΣ Δ. 97 – ΑΞΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 98

4Χ100 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 Γ.Σ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 50”25
ΑΒΡΑΜΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 96 – ΒΑΓΕΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 95 – ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 96 – ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 93
2 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 53”46 (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 96 – ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΑΝΝΑ 96 – ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 97 – ΠΑΥΛΑΚΗ ΦΑΝΗ 96
3 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 54”04 (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 95 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΑΝΔΡΑ 96 – ΣΕΤΑ ΕΥΗ 97 – ΓΕΡΜΕΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 97
4 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 59”26
ΚΟΝΤΑ ΜΠΟΝΑ 75 – ΣΜΥΡΝΗ ΝΑΝΣΥ 88 – ΣΤΟΛΑΡΣΚΑ ΚΟΡΝΕΛΑ 96 – ΤΖΑΜΠΑΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 91

4Χ100 Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 44”51
ΚΙΜΠΕΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 93 – ΣΕΛΙΤΑ ΜΑΡΙΟΣ 91 – ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 – ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 92
2 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 45”18
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 – ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 92 – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 96 – ΔΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 95
3 ΠΓΣ 45”69
ΧΙΤΣΟΥ Σ. 95 – ΨΩΦΑΚΗΣ Φ 95 -ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ 96 – ΦΙΖΙ Λ 95
4 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι (ΠΑΙΔΕΣ) 46”06
ΝΤΙΝΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 – ΝΤΟΥΡΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 95 – ΝΤΡΙΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 95 – ΛΑΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗ 97

Β’ ημέρα πρωί

ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ’

1 ΚΟΠΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 5.15
2 ΚΑΤΑΒΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 5.00
3 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.93
4 ΞΕΚΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.77
5 ΤΣΩΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.58
6 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 99 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 4.57
7 ΤΣΑΓΚΕΤΑΣ ΙΑΣΩΝ 00 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.53
8 ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.51
9 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 99 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.50
10 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4.42
11 ΤΡΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 99 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.40
12 ΜΑΝΙΣΚΥ ΦΟΙΒΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.33
13 ΣΟΒΟΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 99 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ 4.30
14 ΤΣΑΝΤΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.20
15 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ 00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.09
16 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4.06
17 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 99 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.04
18 ΒΑΖΟΥΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 00 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.01
19 ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.01
20 ΤΖΕΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.88
21 ΓΑΥΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 00 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 3.84
22 ΚΟΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 00 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.82
23 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 3.53
24 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3.50
25 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ 00 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.50
26 ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 3.48
27 ΛΑΓΚΩΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.30
28 ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΦΩΤΗΣ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3.03
29 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 99 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 2.48
– ΣΑΛΟΥΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΑΚΥΡΟΣ
– ΡΟΥΣΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 99 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. –
– ΛΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 99 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. –
– ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 99 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. –
– ΚΟΜΟΥΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ –
– ΚΑΨΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ 99 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ –

ΥΨΟΣ ΠΚΒ

1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 00 ΣΑΚΑ 1.46
2 ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.43
3 ΤΖΟΒΑΡΑ ΑΘΗΝΑ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.35
4 ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ ΧΡΥΣΕΙΡΗΝΗ 99 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.35
5 ΠΡΟΒΑΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΓΤΑ 00 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.35
6 ΖΑΦΕΙΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.35
7 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΣΙΜΗΝΑ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.30
8 ΜΑΝΤΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 00 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1.30
9 ΓΚΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 00 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.30
10 ΔΕΜΕΝΕΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 00 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1.30
11 ΚΟΝΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1.25
12 ΧΑΛΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.25
13 ΧΟΥΝΤΑ ΣΑΥΡΙΛΟΥΛΑ 00 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.25
14 ΚΑΡΑΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1.20
15 ΣΕΡΒΗ ΑΘΗΝΑ 00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑΣ 1.20
16 ΜΟΙΡΩΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 00 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.20
17 ΒΙΔΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΥΤΕΡΠΗ 00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑΣ 1.15
18 ΔΗΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.15
19 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 00 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1.10
– ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΚΥΡΗ

60Μ ΠΚ Β

1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 08”38
2 ΒΟΥΣΟΥΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 99 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 08”39
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 00 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 08”47
4 ΜΑΜΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 99 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 08”47
5 ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 08”48
6 ΣΙΛΕΒΙΣΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 99 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 08”65
7 ΜΑΧΙΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 99 ΑΟ ΟΛΥΜΠ. ΚΗΦΙΣΙΑ 08”67
8 ΖΑΜΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 00 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ 08”71
9 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 08”72
10 ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 00 ΑΕΚ 08”75
11 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 00 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 08”77
12 ΤΣΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 08”79
13 ΓΟΥΡΓΟΥΛΕΤΗ ΕΛΕΝΗ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 08”81
14 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 99 ΣΑΚΑ 08”84
15 ΤΖΙΡΟΥ ΙΣΑΒΕΛΑ 99 ΑΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 08”85
16 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 08”90
17 ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 00 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 08”94
18 ΠΑΠΑΔΑΚΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 00 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘ. 08”97
19 ΧΑΤΖΗΣΑΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 99 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ 08”99
20 ΙΑΤΡΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 00 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 09”00
21 ΠΕΡΡΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 09”02
22 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 00 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 09”12
23 ΜΥΡΙΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 09”15
24 ΓΚΑΖΕΛΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 00 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 09”20
25 ΠΑΣΙΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 09”20
26 ΜΠΟΥΤΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 99 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 09”24
27 ΑΛΜΠΑΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 00 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 09”28
28 ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΠΟΛΙΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 09”30
29 ΜΠΟΥΣΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 00 ΣΑΚΑ 09”34
30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 09”34
31 ΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 09”35
32 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 00 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 09”36
33 ΔΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 09”36
34 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 00 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 09”37
35 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΑ 00 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘ. 09”41
36 ΤΓΟΥΡΓΟΥΛΕΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 09”43
37 ΖΑΓΚΑ ΑΝΝΑ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 09”52
38 ΒΟΥΤΣΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 00 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 09”55
39 ΜΑΡΡΕ ΒΑΣΙΑ 00 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 09”60
40 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 00 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 09”61
41 ΜΑΓΚΡΙΩΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 09”63
42 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 00 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 09”64
43 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ 00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 09”65
44 ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 00 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤ. 09”68
45 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 09”71
46 ΣΚΛΑΒΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 99 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 09”84
47 ΚΕΤΣΕΤΣΙΑΔΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 00 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 09”87
48 ΤΣΑΛΑΜΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 99 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤ. 09”90
49 ΡΟΥΣΣΗ ΑΝΝΑ 00 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ 09”93
50 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 00 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 09”95
51 ΔΑΝΔΑΚΗ ΑΡΕΤΗ 00 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘ. 10”04
52 ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 00 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 10”05
53 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 99 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 10”11
54 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 00 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10”31
55 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 00 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10”33
56 ΤΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 00 ΑΕΚ 10”37
57 ΤΖΙΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 00 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ 10”38
58 ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 99 ΣΑΚΑ 10”43
59 ΕΛΣΑΙΝΤ ΣΑΡΑ 00 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 10”66
60 ΚΑΤΣΑ ΦΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 00 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 10”97
61 ΦΩΤΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 00 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ 11”75
62 ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΝΙΝΑ 99 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 11”82
63 ΣΑΡΡΗ ΕΛΕΝΗ 00 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 11”91

60Μ ΠΠ Β

1 ΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 99 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 07”52
2 ΤΣΑΜΙΧΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΦΩΚΑΣ 00 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 07”64
3 ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ 99 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 07”70
4 ΜΑΡΓΙΩΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 07”86
5 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00 ΣΑΚΑ 08”08
6 ΜΑΧΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 99 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 08”17
7 ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 08”27
8 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 08”30
9 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 99 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 08”35
10 ΜΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 08”47
11 ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 99 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 08”51
12 ΑΒΡΑΝΤΙΝΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 99 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 08”55
13 ΜΠΕΛΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 08”59
14 ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 08”68
15 ΜΠΑΖΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 00 ΑΣ ΜΥΡΩΝΑ 08”73
16 ΕΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 08”79
17 ΚΑΜΙΤΣΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 00 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 08”80
18 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 08”85
19 ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 08”91
20 ΜΠΙΡΙΝΤΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 08”94
21 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 09”05
22 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 09”11
23 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 09”12
24 ΛΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 99 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 09”13
25 ΓΙΑΝΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 99 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 09”22
26 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 09”27
27 ΣΩΖΟΣ ΘΩΜΑΣ 00 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ 09”33
28 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 99 ΑΕΚ 09”41
29 ΣΚΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99 ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 09”48
30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 09”48
31 ΚΟΥΜΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 00 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 09”52
32 ΦΟΥΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 09”53
33 ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 09”58
34 ΠΑΡΑΠΟΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 00 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 09”60
35 ΚΑΛΑΘΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 09”60
36 ΚΡΑΝΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 99 ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 09”73
37 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 00 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ 09”78
38 ΤΣΩΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 09”88
39 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 09”96
40 ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 99 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 10”08
41 ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 00 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 11”21
42 ΚΡΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11”31
43 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 11”72
44 ΧΕΡΧΕΛΕΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 99 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 11”78
45 ΦΟΡΤΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 99 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 12”27

ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ

1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 99 ΣΑΚΑ 4.84
2 ΜΑΝΕΤΑ ΜΑΡΙΑ 99 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.83
3 ΑΛΟΓΑΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 4.75
4 ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 99 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 4.74
5 ΜΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4.68
6 ΜΑΚΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 99 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4.56
7 ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.55
8 ΚΑΝΟΝΗ ΦΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΣΑΚΑ 4.50
9 ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 99 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 4.50
10 ΙΑΤΡΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 00 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4.47
11 ΜΠΟΥΡΑ ΤΑΤΙΑΝΑ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4.43
12 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 99 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 4.38
13 ΒΗΣΣΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 99 ΣΑΚΑ 4.38
14 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4.37
15 ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 99 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ 4.34
16 ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.33
17 ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 99 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 4.33
18 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΛΛΗ 00 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 4.28
19 ΚΟΤΡΩΝΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 99 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 4.27
20 ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 99 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 4.26
21 ΚΑΠΕ ΝΕΦΕΛΗ 00 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 4.26
22 ΡΑΧΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.25
23 ΚΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4.24
24 ΤΣΕ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΑΙΜ. 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.18
25 ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.08
26 ΜΑΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 00 ΣΑΚΑ 4.07
27 ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 00 ΑΕΚ 4.06
28 ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.05
29 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 99 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.00
30 ΙΑΤΡΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 3.90
31 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΑΛΕΞ. 99 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3.90
32 ΚΟΛΙΓΙΑΝΝΗ ΑΙΓΛΗ 00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3.87
33 ΜΠΟΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 00 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3.87
34 ΟΖΟΥΝΗ ΑΓΚΕΛΙΤΑ 99 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3.82
35 ΚΑΤΣΑΓΚΟΛΗ ΛΥΔΙΑ 99 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 3.76
36 ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3.75
37 ΤΗΛΙΓΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.72
38 ΤΖΥΝΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΝΝΑ 99 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3.70
39 ΡΟΥΣΣΕΑ ΡΕΑ 00 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 3.70
40 ΣΙΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3.67
41 ΚΕΧΡΗ ΗΡΙΑ 00 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.67
42 ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 3.64
43 ΣΜΠΟΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 00 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 3.64
44 ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΖΩΗ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.62
45 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 00 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 3.62
46 ΚΑΡΑΤΖΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 3.62
47 ΜΟΛΟΓΟΥΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 00 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3.40
48 ΜΑΡΟΥΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 00 ΑΣ ΔΟΥΚΑ 3.36
49 ΚΑΡΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ 00 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.35
50 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΟΛΓΑ 00 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 3.30
51 ΤΖΙΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 00 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3.28
52 ΜΑΡΜΟΥΤΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 00 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 3.20
53 ΡΟΥΣΣΗ ΑΝΝΑ 00 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3.13
54 ΚΑΚΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 99 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3.02
55 ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1.00

150Μ ΠΚ Β

1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΣΑΚΑ 20”24
2 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 20”43
3 ΣΠΙΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 20”83
4 ΜΑΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 21”18
5 ΓΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 21”19
6 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΡΕΑ 99 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 21”67
7 ΑΛΙΠΡΑΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 00 ΣΑΚΑ 21”86
8 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 22”18
9 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΦΑΙΗ 99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 22”19
10 ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 99 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 22”19
11 ΠΑΡΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 00 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 22”22
12 ΔΑΛΙΑΝΗ ΔΑΝΑΗ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 22”57
13 ΚΑΠΠΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 00 ΣΑΚΑ 22”58
14 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 99 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22”67
15 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 99 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ 22”85
16 ΧΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 22”87
17 ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 23”19
18 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ 00 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 23”49
19 ΔΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 23”52
20 ΚΟΥΦΟΣΩΤΗΡΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 99 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 23”54
21 ΑΓΟΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 23”56
22 ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 99 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 23”62
23 ΜΠΟΥΡΤΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 00 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 23”87
24 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 23”90
25 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ 00 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 23”92
26 ΦΕΚΚΑ ΜΑΡΙΝΑ 00 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 23”92
27 ΜΑΚΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 99 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 24”02
28 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 24”18
29 ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 24”25
30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 24”45
31 ΦΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 24”74
32 ΣΙΔΕΡΗ ΙΟΥΛΙΑ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 24”90
33 ΞΥΝΟΓΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 00 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 26”41
34 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 26”82
35 ΤΣΑΝΤΣΑΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 00 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 28”74

ΥΨΟΣ ΠΠ Β
1 ΧΡΙΣΤΟΓΕΩΡΓΟΣ Ν. 00 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.53
2 ΔΕΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 00 ΣΑΚΑ 1.50
3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.45
4 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 00 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 1.40
5 ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 99 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1.40
6 ΧΕΚΙΜΕΡ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.40
7 ΚΟΡΩΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.35
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.35
9 ΨΑΡΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.30
10 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.30
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΗΣ-ΤΣΕΖΑΝΑΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 00 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1.30
12 ΚΕΡΑΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.25
13 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ Γ. 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.25
14 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.25

150Μ ΠΠ Β

1 ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 99 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 19”68
2 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 99 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 20”24
3 ΒΛΑΣΣΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 20”26
4 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 99 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20”50
5 ΚΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20”60
6 ΦΙΛΝΤΙΣΑΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 99 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 21”02
7 ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22”16
8 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 99 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ 22”32
9 ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 99 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22”45
10 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 99 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 22”67

1000Μ ΠΚ Β

1 ΖΟΥΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 99 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3’20”53
2 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 99 ΣΑΚΑ 3’21”23
3 ΜΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ 99 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3’22”37
4 ΤΣΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 99 ΣΑΚΑ 3’22”81
5 ΦΙΛΝΤΙΣΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 00 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 3’23”22
6 ΜΠΑΛΛΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3’27”28
7 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 99 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 3’32”55
8 ΔΑΝΙΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 00 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3’35”44
9 ΤΣΑΛΙΚΗ ΑΛΕΦΑΝΔΡΑ 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3’37”27
10 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΟΒΗ 99 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3’38”40
11 ΖΩΗ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ 99 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 3’40”97
12 ΔΗΜΑΡΟΓΚΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 00 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 3’42”44
13 ΖΙΝΟΒΑ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 00 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 3’45”32
14 ΣΥΡΙΑΝΟΥ ΧΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 99 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3’46”24
15 ΣΑΡΜΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 00 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 3’51”78
16 ΣΙΝΑΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 3’56”57
17 ΧΑΛΚΟΥ ΜΑΡΙΝΤΙΝΑ 99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4’20”73
18 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4’22”87
19 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
20 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ 00 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
21 ΜΑΡΤΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 00 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

1000Μ ΠΠΒ

1 ΚΟΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 99 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 2’57”27
2 ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2’57”32
3 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2’59”93
4 ΠΑΠΑΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 99 ΣΑΚΑ 3’02”24
5 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 00 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3’02”95
6 ΦΕΡΔΕΡΙΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3’11”53
7 ΜΑΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3’17”02
8 ΣΙΜΟΣ ΡΗΓΑΣ 99 ΣΑΚΑ 3’21”20
9 ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 3’24”26
10 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 00 ΣΑΚΑ 3’25”67
11 ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3’28”24
12 ΣΑΡΑΝΤΕΛΛΗΣ-ΚΟΜΝΗΝΕΛΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 00 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3’28”43
13 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 3’31”41
14 ΚΡΙΕΖΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 00 ΣΑΚΑ 3’32”77
15 ΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 3’37”00
16 ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΧΑΡΗΣ 99 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 3’40”84
17 ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3’49”45
18 ΣΑΚΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3’55”46
19 ΤΣΙΓΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 00 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4’08”65
20 ΣΤΡΙΓΑΣ ΑΝΡΕΑΣ 00 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 4’49”76
21 ΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΓΚΑΤΕΛΨ
22 ΤΖΑΒΑΛΑΣ ΙΑΣΩΝ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΓΚΑΤΕΛΨ

Β’ ημέρα απόγευμα

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 82 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1’01”91
2 ΜΑΝΔΗΛΑ ΔΑΦΝΗ 89 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1’05”71
3 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 90 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1’08”60
4 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 92 ΠΓΣ 1’10”50
χ ΘΕΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 87 ΑΕΚ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 83 ΑΕΚ 00’55”13
2 ΚΑΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 00’59”47
3 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 01’01”31
4 ΡΙΑΝΤ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 92 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 01’04”93
χ ΝΤΡΙΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 95 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ

1 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12.90

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΠΑ

1 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12.55

1000Μ ΠΚΑ

1 ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 98 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3’14”39
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3’15”90
3 ΤΖΟΥΒΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ 98 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3’17”90
4 ΠΑΠΠΑ ΛΥΔΙΑ 98 ΓΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 3’19”48
5 ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 98 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3’20”52
6 ΚΟΥΒΑΤΖΗ ΧΡΥΣΑ-ΕΛΕΝΗ 98 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3’21”05
7 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ 99 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3’22”64
8 ΘΕΟΦΙΛΙΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 3’23”06
9 ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΜΟΣΧΑ 97 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3’32”60

1000Μ ΠΠΑ

1 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 97 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2’39”94
2 ΜΗΛΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 97 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2’42”11
3 ΒΕΤΣΗΣ ΑΛΕΞ. ΓΙΩΡΓΟΣ 97 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2’42”68
4 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2’45”60
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 97 ΣΑΚΑ 2’48”19
6 ΜΑΡΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 97 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2’49”97
7 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2’52”58
8 ΓΚΟΜΟΖΙΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 97 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2’54”69
9 ΑΕΚΟΥΛΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 97 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2’58”19
10 ΒΕΤΣΗΣ ΑΛΕΞ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2’58”79
11 ΟΜΡΙΤΣΚΙ ΚΑΜΙΠ 97 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3’04”77
12 ΠΑΒΕΛ ΑΝΡΕΙ-ΕΔΟΥΑΡΔ 97 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3’08”81
13 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 97 ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3’09”37
14 ΓΚΟΡΤΖΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 98 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3’09”81
15 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 98 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 3’18”05
16 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 97 ΣΑΚΑ 3’18”41
17 ΑΝΔΡΕΙΩΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 98 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3’21”96
18 ΓΙΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΣΑΚΑ 3’28”89

200Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1 ΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 26”28
2 ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 95 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 26”49
3 ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΩΝ/ΝΑ 95 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 26”79
4 ΑΝΟΣΙΚΕ ΤΖΕΣΙΚΑ 96 ΠΓΣ 27”03
5 ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 96 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 27”28
6 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 95 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 27”36
7 ΜΑΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 96 ΠΓΣ 27”36
8 ΖΑΧΑΡΙΑ ΛΙΖΑ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 27”78
9 ΧΑΤΖΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 95 ΑΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 27”88
10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 96 ΠΓΣ 28”27
11 ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 28”40
12 ΖΑΡΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 96 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 28”67
13 ΜΑΝΩΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 96 ΠΓΣ 28”69
14 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 96 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 29”64
15 ΡΟΜΑΝΙ ΣΑΡΑ 95 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 29”66
16 ΓΕΡΑΦΕΝΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 96 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 30”38
17 ΜΑΚΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 95 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 30”48
18 ΖΑΧΑΡΑΤΗ ΛΑΛΙΖΑ 95 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 30”95
19 ΣΤΟΛΑΡΙΚΑ ΚΟΡΝΕΛΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 31”63
20 ΣΑΡΡΗ ΕΥΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 32”01
21 ΔΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 32”51

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 88 ΟΣΦΠ 24”48
2 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΦΑΝΗ 92 ΠΓΣ 25”46
3 ΘΕΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 87 ΑΕΚ 26”47
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 91 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 26”72
5 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 92 ΠΓΣ 27”28
6 ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 83 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 27”83
7 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΑΝΝΑ 94 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 28”09
8 ΓΚΑΛΙΜΑΝΑ ΖΩΗ 91 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 28”12
9 ΣΥΜΕΝΩΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 92 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 28”28
10 ΑΜΠΤΕΛ ΡΕΝΑ 93 ΠΓΣ 28”36
11 ΒΕΛΟΝΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 91 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 28”72
12 ΚΟΡΔΩΣΗ ΣΟΥΖΑΝΑ 83 ΑΕΚ 29”26
13 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΥΝΗ 94 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 29”39
14 ΑΝΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 67 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 29”99
15 ΤΖΑΜΠΑΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 91 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 31”46
16 ΣΜΥΡΝΗ ΝΑΝΣΥ 88 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 32”29
17 ΚΟΝΤΑ ΜΠΟΝΑ 75 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 32”41
18 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑ 94 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 33”68

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 95 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.45
2 ΓΚΑΡΤΣΙΟΥ ΒΙΡΓ. 96 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.18
3 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΜΙΔΑ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11.07
4 ΖΥΓΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 95 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 10.12
5 ΚΑΤΕΒΑΤΗ ΦΑΝΗ 96 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 9.67

200Μ ΠΑΙΔΩΝ

1 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 22”65
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22”79
3 ΣΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 22”84
4 ΔΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 23”00
5 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 96 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 23”47
6 ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 95 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 23”47
7 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 95 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 23”61
8 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 23”79
9 ΧΗΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 95 ΑΕΚ 23”89
10 ΚΑΤΣΙΧΑΔΑΚΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 23”97
11 ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 24”06
12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 24”35
13 ΛΕΚΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 24”51
14 ΒΑΜΒΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 96 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 24”52
15 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 24”67
16 ΤΣΙΩΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 24”82
17 ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 96 24”86
18 ΒΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 24”97
19 ΜΠΑΛΑΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 95 ΓΣ Ν. ΛΙΟΣΙΩΝ (ΙΛΙΟΝ) 25”05
20 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 96 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 25”17
21 ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 96 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 25”96
22 ΛΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 26”20
23 ΚΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΣ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 26”26
24 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 95 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 26”80
25 ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 27”22

200Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 87 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 21”95
2 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 90 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 22”59
3 ΣΚΟΥΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 90 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22”76
4 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 88 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23”23
5 ΣΕΛΙΤΑ ΜΑΡΙΟΣ 91 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 23”35
6 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 88 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 23”39
7 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 94 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 23”39
8 ΧΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΑΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 23”56
9 ΑΛΑΤΣΕΡΗΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 92 ΑΟ ΦΑΛΗΡΟΥ 23”61
10 ΚΥΝΗΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 88 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23”68
11 ΠΡΟΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 94 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 23”72
12 ΒΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 23”79
13 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 92 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 23”81
14 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 92 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 24”05
15 ΦΩΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 91 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 24”07
16 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 24”31
17 ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24”37
18 ΜΠΕΡΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 25”01
19 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 25”08
20 ΜΕΝΣΑ ΜΑΙΚΛ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 25”23
21 ΓΚΑΒΕΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 76 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 25”30
22 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 75 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 25”85
23 ΑΡΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 94 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 26”01
24 ΣΑΡΡΗΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ 94 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 26”48
25 ΔΑΡΕΜΑΣ ΝΙΚΟΣ 91 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 26”71
26 ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 89 ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ 27”32
27 ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 68 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28”15

150Μ ΠΚΑ

1 ΓΕΡΑΣΙΜ ΑΛΕΞΙΑ 98 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 20”19
2 ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 97 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20”46
3 ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 97 ΑΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 20”55
4 ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΗ 98 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 20”85
5 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 98 ΣΦΠ 20”98
6 ΜΑΛΤΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 98 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21”45
7 ΒΑΤΡΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 21”52
8 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΤΑΤΙΑΝΗ 98 ΦΟΙΒΟΣ 22”04
9 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 97 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22”33
10 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΚΑΛΛΗΡΟΗ 98 ΦΟΙΒΟΣ 22”45
11 ΚΑΠΤΑΝΙ ΝΑΤΑΛΙ-ΡΟΟΥΖ 97 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 22”85
12 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΗΡΑ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 23”37
13 ΒΥΣΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΦΟΙΒΟΣ 23”60
14 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΑ 98 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

150Μ ΠΠΑ

1 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΣΑΚΑ 17”58
2 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 17”66
3 ΜΑΓΡΙΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 17”82
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 97 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 17”83
5 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 97 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 17”86
6 ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 18”23
7 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 97 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 18”98
8 ΝΤΟΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 97 ΣΑΚΑ 19”06
9 ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΗΣΑΙΑΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 97 ΑΕΚ 19”15
10 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 97 ΑΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 19”16
11 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 97 ΣΑΚΑ 19”18
12 ΒΑΝΑΚΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 19”27
13 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 19”35
14 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 97 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 19”58
15 ΚΑΡΑΧΙΣΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 97 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 19”69
16 ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ ΧΑΡΕΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 19”74
17 ΦΛΩΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 19”78
18 ΛΟΥΡΙΔΑΣ ΝΙΚΟΣ 98 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 19”83
19 ΛΥΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 ΠΓΣΣ 19”85
20 ΚΟΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΣ 97 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19”86
21 ΣΑΒΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20”01
22 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 20”35
23 ΕΥΡΥΓΕΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 97 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 21”12
24 ΤΣΙΤΣΙΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 98 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21”20
25 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 97 ΓΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 21”23
26 ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 21”29
27 ΘΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 22”29
28 ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 98 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 22”79
29 ΛΑΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 97 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΔΑΓΚΛΗ-ΠΑΓΚΟΤΟ ΦΩΤΕΙΝΗ 85 ΑΕΚ 2’04”69
2 ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 96 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2’17”59
3 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 93 ΓΑΣ. ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2’18”11
4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 91 ΑΕΚ 2’18”48
5 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 2’22”18
6 ΣΠΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 94 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2’39”00
7 ΒΑΣΙΛΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 3’12”04

800Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1 ΜΙΧΑΗΛΟΒΙΤΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 97 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2’23”02
2 ΚΟΝΤΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 96 ΠΓΣ 2’25”99
3 ΠΡΟΥΖΟΥ ΑΝΝΑ 96 ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΣ 2’32”30
4 ΠΡΙΦΤΗ ΑΝΝΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2’34”97
5 ΚΟΚΚΟΡΗ ΕΛΕΝΑ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2’36”63
– ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΚΟΝΤΗ ΕΛΝΤΙ 90 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6.65
2 ΜΟΡΑΝΤΙ-ΧΕΣΑΡΙ ΒΑΧΙΝΤ 95 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6.55
3 ΨΑΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 91 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 6.08
4 ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 73 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 6.01
5 ΤΣΩΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 94 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5.42
χ ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 68 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΚΥΡΟΣ

800Μ ΠΑΙΔΩΝ

1 ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 97 ΑΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 2’00”18
2 ΜΠΙΣΚΕΜΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 95 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2’04”09
3 ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΣ 2’05”79
4 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2’09”05
5 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2’11”98
6 ΔΗΜΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΦΟΙΒΟΣ 2’20”37
7 ΒΑΖΟΥΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2’23”69
8 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 96 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2’23”72
9 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 96 ΠΓΣ 2’38”58

800Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 1’54”63
2 ΚΕΡΑΜΑΣ ΑΛΝΤΟ 91 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1’55”15
3 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 87 ΑΠΌ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑΣ 1’55”57
4 ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΣ 89 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1’56”81
5 ΚΑΤΑΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 85 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 1’57”31
6 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 87 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 1’58”19
7 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 92 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1’58”50
8 ΤΣΑΙΔ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 90 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2’01”75
9 ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 2’01”76
10 ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 94 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2’02”00
11 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 78 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2’03”49
12 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 87 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2’04”33
13 ΝΤΙΜΙΤΡΟΒ ΑΝΤΙΡΑΝ 92 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2’05”46
14 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 93 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2’06”64
15 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ 92 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2’06”76
16 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΠΥΡΙΔΩΝ 92 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 2’06”87
17 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 93 ΒΕΡΟΙΑΣ 2’07”16
18 ΜΑΡΚΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 88 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2’08”54
19 ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΙΟΣ 94 ΦΟΙΒΟΣ 2’08”68
20 ΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2’09”00
21 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 91 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2’12”68
22 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 92 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2’17”51

5000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΜΙΧΑΪΛΟΒΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 92 ΠΓΣ 17’27”01
2 ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 91 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 18’18”08
3 ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ 89 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 18’18”17
4 ΚΑΤΣΙΜΑΝΤΟΥ ΞΕΝΙΑ 84 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 18’46”42
5 ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 91 ΠΓΣ 19’08”03
6 ΚΟΡΟΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 90 ΓΣ ΝΕΑΠ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 19’15”52
7 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 92 ΑΠΌ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜ. 19’32”59

4Χ300Μ ΠΠΑ

1 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2’36”23
ΜΠΟΥΝΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΣ 97 – ΤΖΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 97 – ΔΗΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 98 – ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ 97
2 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2’39”43
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 98 – ΠΑΤΙΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 97 – ΜΑΡΚΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 97 – ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 98
3 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2’48”05
ΛΟΥΡΙΔΑΣ ΝΙΚΟΣ 97 – ΜΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 98 – ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 97 – ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 97

4Χ300Μ ΠΚΑ

1 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2’58”92
ΖΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 97 – ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 98 – ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 97 – ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ 97
2 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3’00”22
ΜΑΛΤΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 98 – ΖΕΚΟΥ ΑΝΘΗ 97 – ΔΑΡΔΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 97 – ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 97
3 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3’07”84
ΛΑΛΙΩΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 97 – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 98 – ΡΑΣΑΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ 97 – ΜΑΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 98

απο ameinias.gr

Στα αποτελεσματα του Σαββατου δεν υπαρχουν τα 600μ ΠΠ και ΠΚ …………..

Στα αποτελεσματα του Σαββατου δεν υπαρχουν τα 600μ ΠΠ και ΠΚ …………..

Ισχύει. Δεν τα έχουν δημοσιοποιήσει ακόμα

Προηγούμενο άρθρο1ος Ημιμαραθώνιος Αθήνας (20/5/2012)
Επόμενο άρθροΜάτσεια: Τα καλύτερα των τελευταίων χρόνων