ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ (96 & ΜΕΓ.)

100 Μ. ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΖΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 84 ΑΣ ΑΡΗΣ 10.88
2 ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 92 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 10.91
3 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΖΗΣΗΣ 94 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10.93
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 93 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 10.98
5 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 95 Ο.Φ.Η 11.00
6 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 11.09
7 ΒΑΛΑΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 90 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 11.11
8 ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 96 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 11.12
9 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ (11.136) 11.14
10 ΚΑΜΠΑΣΕΛΕ ΙΩΑΝΝΗΣ 92 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ (11.138) 11.14
11 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 95 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 11.17
12 ΠΑΣΣΙΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 91 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 11.19
13 ΣΕΡΜΠΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.23
14 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.32
15 ΝΤΑΛΘΑΝΑΣΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 95 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 11.34
16 ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 92 Ο.Φ.Η 11.40
17 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 97 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 11.50
18 ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 98 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ (11.555) 11.56
19 ΧΙΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΓΙΑΝΝ. (11.559) 11.56
20 ΜΕΤΕΜΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 11.57
21 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 11.58
22 ΧΑΛΚΙΑΔΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ (11.718) 11.72
23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 98 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ (11.720) 11.72
24 ΠΕΤΣΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 97 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 11.73
25 ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ. 11.78
26 ΜΑΝΑΝΕΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 95 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 11.80
27 ΣΕΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 95 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.91
28 ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 94 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ (12.103) 12.11
29 ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 96 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ (12.105) 12.11
30 ΡΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.21
31 ΧΩΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 12.42
32 ΜΙΣΟΜΙΚΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 12.43
33 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.52
34 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 99 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 12.61
35 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 98 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.79
36 ΜΠΕΧΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.41
ΤΣΙΓΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 98 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ “ΑΔΩΝΙΣ” ΕΓΚΑΤ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ 94 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 ΑΚΥΡΟΣ

400 Μ. ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 49.36
2 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 79 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 49.98
3 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 50.01
4 ΔΟΔΟΝΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 94 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 50.24
5 ΨΑΛΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 95 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 50.31
6 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 50.46
7 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 50.50
8 ΤΡΥΦΩΝ ΜΙΧΑΛΗΣ 95 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 50.55
9 ΑΙΒΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 50.78
10 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 95 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 51.30
11 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 85 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 51.70
12 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 95 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 51.84
13 ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 91 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 52.20
14 ΤΣΙΑΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 95 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 52.60
15 ΚΑΜΠΑΣΕΛΕ ΙΩΑΝΝΗΣ 92 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 52.79
16 ΒΡΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 91 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 52.96
17 ΣΠΑΝΔΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 98 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 53.22
18 ΝΑΛΜΠΑΝΤΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 95 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 53.78
19 ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 53.96
20 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 94 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 54.13
21 ΜΙΣΟΚΕΦΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 98 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 55.10
22 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 97 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 55.22
23 ΜΙΧΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ 97 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 55.66
24 ΨΙΛΙΤΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 97 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 55.89
25 ΒΑΣΒΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 97 ΑΣ ΑΡΗΣ 56.34
26 ΦΑΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 57.19
27 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 98 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 57.24
28 ΚΑΜΠΑΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 57.53
29 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 58.06
30 ΠΙΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 98 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 58.11
31 ΠΟΛΥΞΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 58.73
32 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 59.64
33 ΑΛΕΠΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 60.41
ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΠΕΤΡΟΣ 95 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΕΓΚΑΤ.
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΚΑΤ.

1500 Μ. ΑΝΔΡΩΝ
1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ 92 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4.02.24
2 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 95 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4.02.99
3 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 90 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4.06.12
4 ΛΙΑΤΣΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 4.13.20
5 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4.13.35
6 ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.13.86
7 ΤΣΟΜΠΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 92 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 4.43.20
8 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 98 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 4.50.55
9 ΔΕΛΗΧΡΗΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ 97 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 4.53.20
10 ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 93 ΑΣ ΑΡΗΣ 4.58.06
11 ΔΩΡΟΔΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 90 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ “Ο ΜΑΚΕΔΩΝ” 5.03.82
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡ. 94 ΑΣ ΠΑΟΚ 5.11.22
13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 69 ΑΣ ΠΑΟΚ 5.52.81

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 83 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 7.40/+2,2
2 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 92 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7.02/+0,3
3 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 97 ΑΣ ΑΡΗΣ 6.92/+1,7
4 ΠΑΣΣΙΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 91 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 6.87
5 ΣΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΄80 6.85
6 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 90 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 6.81
7 ΛΑΜΠΑΝΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 6.49
8 ΠΑΠΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 78 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6.39
9 ΓΚΟΥΤΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6.33
10 ΜΠΕΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 89 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 6.26
11 ΜΟΥΡΟΥΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 97 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 5.96
12 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.76
13 ΜΗΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 97 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 5.73
14 ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 97 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 5.58

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΟΝΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 94 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 1.90
2 ΚΙΛΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 97 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 1.86
3 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ 90 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.82
4 ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ 97 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1.76
ΣΤΟΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΚΥΡΟΣ

ΥΨΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ (Α-Γ)
1 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 65 1.82
2 ΤΡΙΚΑΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 59 1.50
– ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 64 1.50
– ΧΟΤΟΚΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 77 1.50
ΛΟΥΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 57 ΑΚΥΡΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 65 ΑΚΥΡΟΣ
ΣΚΕΜΙΤΖΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 66 ΑΚΥΡΟΣ

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΖΗΛΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 84 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 4.75
2 ΤΟΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 91 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4.65
3 ΚΟΥΣΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 94 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 4.65
4 ΓΑΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 95 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 4.55
5 ΚΟΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 90 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 4.55
6 ΓΡΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 4.45
ΡΙΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 65 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΚΥΡΟΣ

ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΛΑΤΙΦΛΑΡΙ ΦΡΑΝΤΣΙ 96 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 16.31
2 ΣΕΝΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 14.26
3 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 13.57
4 ΜΙΛΑΚΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 95 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ. 13.10

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ (97-98)

3.000 Μ. ΠΑΙΔΩΝ
1 ΣΑΝΤΣΟΛΙ ΓΙΟΥΡΓΚΕΝ 98 ΑΣ ΠΑΟΚ 9.58.53
2 ΖΑΙΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 97 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 10.17.65
3 ΜΠΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 98 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 10.38.08
4 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 98 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 10.50.62
5 ΔΕΡΕΜΠΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 98 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ. 10.56.32
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 10.59.96
7 ΑΘΑΝΑΣΛΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 99 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ. 11.15.96
8 ΤΖΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 11.29.79
9 ΜΕΛΑΝΔΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ. 11.50.64
10 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 Μ.Ο. ΑΡΝΑΙΑΣ “ΑΠΟΛΛΩΝ” 12.24.79
ΚΑΛΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 98 Μ.Ο. ΑΡΝΑΙΑΣ “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΕΓΚΑΤ.

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΡΟΥΣΟΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 98 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.85
2 ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 98 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.70
3 ΤΣΑΓΚΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 98 ΑΣ ΠΑΟΚ 3.40
4 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2000 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2.80
5 ΚΟΥΜΑΝΔΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 98 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 2.70
ΚΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99 ΑΣ ΠΑΟΚ ΑΚΥΡΟΣ
ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΚΥΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄ (1999-2000)

150 Μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
1 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 99 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 17.45
2 ΜΠΙΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 17.99
3 ΓΙΑΝΤΖΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 99 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 18.11
4 ΤΖΑΝΙ ΝΤΕΝΙΣ 99 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 18.12
5 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 18.21
6 ΜΠΙΡΙΤΖΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 99 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 18.42
7 ΣΠΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2000 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 18.62
8 ΠΟΔΑΣ ΣΟΛΩΝ 99 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18.95
9 ΚΟΛΟΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 99 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (18.952) 18.96
10 ΜΠΑΡΜΠΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 99 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (18.957) 18.96
11 ΔΕΛΗΣ ΕΡΜΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ. 18.99
12 ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 19.19
13 ΣΑΡΙΑ ΠΑΥΛΟΣ 2000 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 19.24
14 ΜΑΝΤΣΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 99 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 19.30
15 ΣΥΡΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 19.31
16 ΠΟΠΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 19.48
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 19.76
18 ΓΙΑΜΟΥΣΤΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2001 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ “ΑΔΩΝΙΣ” 19.79
19 ΤΑΟΥΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 99 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 20.10
20 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 20.87
21 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2000 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 21.32
22 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 21.46
23 ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 21.73
ΤΣΑΝΑΞΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΑΚΥΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (96 & ΜΕΓ.)

100 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 95 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.28
2 ΜΠΕΚΟΥ-ΦΕΡΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑ 97 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 12.45
3 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ 90 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.58
4 ΦΛΩΡΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 95 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12.80
5 ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΙΑ 97 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 13.01
6 ΤΕΡΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.13
7 ΜΑΔΕΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.25
8 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 84 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 13.29
9 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.36
10 ΣΑΡΑΝΤΙΑΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.50
11 ΜΕΤΕΜΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 98 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 13.84
12 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 14.18
13 ΜΑΛΑΘΟΥΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 98 ΑΣ ΑΡΗΣ 14.39
14 ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 14.62

400 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 56.32
2 ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 92 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 56.69
3 ΘΕΟΠΕΜΠΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 56.70
4 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 92 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 56.94
5 ΚΑΤΣΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 91 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 58.56
6 ΤΙΣΕΝΚΟ ΝΤΑΡΙΑ 92 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 59.37
7 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 97 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 60.14
8 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ 94 ΑΣ ΠΑΟΚ 60.35
9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ 98 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 61.32
10 ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 91 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 61.39
11 ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 97 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 62.67
12 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 83 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 62.97
13 ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 97 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 63.23
14 ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΑΡΕΤΗ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 65.22
15 ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 95 ΑΣ ΠΑΟΚ 66.17
16 ΚΟΥΡΔΟΥΚΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 98 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 66.48
17 ΛΑΜΠΟΥΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 70.46
18 ΤΣΙΑΦΚΑΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 72.43
19 ΠΟΛΙΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 98 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 75.51
ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 98 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΚΥΡΗ

1.500 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ-ΑΝΘΗ 93 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4.40.55
2 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 4.46.09
3 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 95 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4.53.99
4 ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.59.96
5 ΣΑΜΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 98 ΓΑΣ Ο ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 5.15.03
6 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 94 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.15.77
7 ΖΙΑΚΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ 92 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 5.19.08
8 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 95 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ. 5.30.62
9 ΜΑΡΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 97 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5.30.81
10 ΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 97 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 5.48.79
11 ΤΕΚΕΛΙΔΟΥ-ΤΣΙΓΚΡΟΒΣΚ ΜΑΡΙΑ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.49.52

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 87 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 6.34/+0,7
2 ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ 95 ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 5.88/+1,2
3 ΚΑΣΤΑΝΑ ΟΛΓΑ 94 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 5.76/+1,2
4 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 98 ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 5.71
5 ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΕΛΕΝΗ-ΦΙΛΑΡΕΤΗ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 5.62
6 ΜΕΤΕΜΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 98 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.05
7 ΓΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 98 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 5.02
8 ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.93
9 ΚΥΡΜΑΝΙΔΟΥ ΓΙΟΥΛΙΑ 97 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 4.34
ΣΑΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 94 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΑΚΥΡΗ
ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΙΔΩ 91 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΚΥΡΗ

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 89 ΑΣ ΑΡΗΣ 1.61
2 ΚΑΛΑΘΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 95 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.58
3 ΚΟΛΟΒΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 92 ΑΣ ΠΑΟΚ 1.58
4 ΣΙΑΛΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 95 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.48
– ΝΤΑΓΛΗ ΑΘΗΝΑ 97 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1.48
6 ΜΠΟΣΜΑΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 99 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1.40

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 93 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 3.50
2 ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 95 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.40
3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 95 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.00
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 91 ΑΣ ΠΑΟΚ ΑΚΥΡΗ

ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 91 ΑΣ ΠΑΟΚ 44.54
2 ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΡΙΖΑΜΠΕΛΑ 97 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 36.68
3 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 98 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 32.54
4 ΧΑΜΠΟΥΝΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 32.14
5 ΜΑΝΤΟΥΔΗ ΖΩΗ 94 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ “Ο ΜΑΚΕΔΩΝ” 28.96
6 ΤΖΑΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 28.87
7 ΓΚΟΥΜΠΑΝΙΤΣΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ 2000 ΑΣ ΠΑΟΚ 28.10
8 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΗ 98 ΑΣ ΠΑΟΚ 25.28

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (1997-1998)

200 Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΜΠΕΚΟΥ-ΦΕΡΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑ 97 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 25.56
2 ΖΕΡΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 97 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 26.24
3 ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΙΑ 97 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 26.34
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ 98 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 26.69
5 ΛΑΦΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 99 ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 26.70
6 ΚΑΤΣΑΡΩΝΑ ΑΝΝΑ 99 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 27.54
7 ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 98 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 27.54
8 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΙΛΖΕ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 27.95
9 ΒΙΚΕΛΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 28.03
10 ΤΑΣΕΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 97 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 28.85
11 ΜΠΑΡΕΤΑ ΕΛΕΝΗ 2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 28.95
12 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 97 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 29.03
13 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 98 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 29.04
14 ΜΠΟΣΜΑΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 99 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 29.11
15 ΚΟΥΡΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 29.38
16 ΔΗΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 29.76
17 ΚΥΡΜΑΝΙΔΟΥ ΓΙΟΥΛΙΑ 97 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 33.94
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 99 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΚΥΡΗ

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 99 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.00
2 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΚΕΛΑ-ΘΕΟΠ. 99 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.00
3 ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΟΥ ΣΑΛΩΜΗ 98 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 2.90
4 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΑΛΙΚΗ 2000 ΑΣ ΠΑΟΚ 2.80
5 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΑΝΤ. 98 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 2.80
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 2.40

ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΡΙΖΑΜΠΕΛΑ 97 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 17.20
2 ΧΑΜΠΟΥΝΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 12.41
3 ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ 99 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 12.40
4 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 99 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11.65
5 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 98 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 11.64
6 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 98 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 11.34
7 ΤΖΑΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 11.00
8 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΘΕΑΝΩ 98 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 10.68
9 ΤΖΕΝΓΚΟ ΠΑΛΙΝΤΕΧΥΣΑ 2000 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 10.23
10 ΔΕΛΗΖΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9.83
11 ΓΚΟΥΜΠΑΝΙΤΣΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ 2000 ΑΣ ΠΑΟΚ 9.67
12 ΔΟΥΜΑΝΗ ΣΟΦΙΑ 99 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 9.64
13 ΜΑΝΟΥΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 99 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 9.12
14 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΘΑ 2000 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ. 8.04
15 ΠΑΣΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2000 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 7.87
16 ΛΑΘΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 99 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 7.43
17 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 97 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7.01

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ (1999-2000)

300 Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2000 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 43.36
2 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 99 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 43.84
3 ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ 99 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 43.86
4 ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 99 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 44.37
5 ΤΣΙΜΠΑ ΙΟΥΛΙΑ 99 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 44.64
6 ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 99 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 44.85
7 ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ-ΚΟΚΚΟΤΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 99 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 45.01
8 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 99 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 45.43
9 ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 46.35
10 ΜΑΡΙΟΥΛΑ ΕΥΑΝΘΙΑ 2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 47.11
11 ΠΑΡΛΑΠΑΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 99 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 47.19
12 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΘΕΟΠΟΥΛΑ 2000 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 47.87
13 ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 99 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 48.04
14 ΚΟΤΣΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 48.08
15 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 48.27
16 ΠΑΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 2000 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 48.72
17 ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 99 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 48.85
18 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 99 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 48.87
19 ΤΖΕΝΓΚΟ ΠΑΛΙΝΤΕΧΥΣΑ 2000 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 49.12
20 ΜΠΑΛΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2000 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 49.21
21 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 99 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 49.56
22 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2000 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 50.36
23 ΣΟΙΛΕΜΕΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 50.68
24 ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ-ΜΑΡΙΑ 99 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 51.67
25 ΤΑΒΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 53.21
ΔΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. ΑΚΥΡΗ

Προηγούμενο άρθροΠαπαφλέσσεια, Καλαμάτα (31/5/2014)
Επόμενο άρθροΔράση σε τριπλό επίπεδο –Τι έγινε σε Παπαναστάσεια, Χειμωνίδεια και Ηράκλεια