Στα Μέγαρα θα βρεθούν την Κυριακή οι περισσότεροι δρομείς αντοχής της χώρας, για το Πανελλήνιο πρωτάθλημα 10.000 μ. Ανδρών/ Γυναικών, Εφήβων/ Νεανίδων και Νέων.

Στους αγώνες έχουν δηλωθεί 79 άτομα, ενώ διεξάγονται στη μνήμη του Βασίλη Μαυραπόστολου, παλιού πρωταθλητή και Βαλκανιονίκη.

Η πρώτη σειρά Ανδρών, Νέων και Εφήβων θα διεξαχθεί στις 19.30, η δεύτερη στις 21.00, ενώ στις 20.15 θα τρέξουν οι Γυναίκες, Νέες και Νεάνιδες

Οι αθλητές που έχουν δηλωθεί στη διοργάνωση και οι σειρές στις οποίες θα τρέξουν:

Α΄ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ & ΕΦΗΒΩΝ / Ώρα: 19:30

Α/Α “Τελική
Σειρά” ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. Σύλλογος Κατηγορία
1 Α΄ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
2 Α΄ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Α
3 Α΄ ΓΚΙΝΗ ΕΝΕΑ 1996 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΦΗΒΩΝ
4 Α΄ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1986 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΝΔΡΩΝ
5 Α΄ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΝΔΡΩΝ
6 Α΄ ΚΑΤΣΙΚΕΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 1990 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
7 Α΄ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΑΓΑΜΕΜ. 1966 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
8 Α΄ ΜΑΙΝΑ ΜΟΟΥΖΕΣ-ΚΑΡΙΟΥΚ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΕΦΗΒΩΝ
9 Α΄ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 1985 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
10 Α΄ ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΕΦΗΒΩΝ
11 Α΄ ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΟΣ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΝΕΩΝ Α
12 Α΄ ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΦΗΒΩΝ
13 Α΄ ΠΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
14 Α΄ ΠΙΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΕΩΝ Α
15 Α΄ ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΩΝ Α
16 Α΄ ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1992 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
17 Α΄ ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1993 ΑΣΚΑ ΣΩΚΡ.ΓΚΙΟΛΙΑΣ ΝΕΩΝ Α
18 Α΄ ΤΣΟΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1997 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩN ΕΦΗΒΩΝ
19 Α΄ ΤΣΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΝΕΩΝ Α
20 Β΄ ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΝΔΡΩΝ

Β΄ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ & ΕΦΗΒΩΝ / Ώρα: 21:00

Α/Α “Τελική
Σειρά” ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. Σύλλογος Κατηγορία
1 Β΄ ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 Α.Ε.Κ ΑΝΔΡΩΝ
2 Β΄ ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Α
3 Β΄ ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1985 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΝΔΡΩΝ
4 Β΄ ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1985 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
5 Β΄ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΝΔΡΩΝ
6 Β΄ ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΝΔΡΩΝ
7 Β΄ ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 Α.Ε.Κ ΑΝΔΡΩΝ
8 Β΄ ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ 1982 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
9 Β΄ ΜΑΓΚΡΙΩΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1981 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
10 Β΄ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1976 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
11 Β΄ ΜΑΛΑΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΦΗΒΩΝ
12 Β΄ ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Α
13 Β΄ ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1982 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ. ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
14 Β΄ ΜΙΝΟ ΟΡΓΚΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
15 Β΄ ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΝΕΩΝ Α
16 Β΄ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΝΔΡΩΝ
17 Β΄ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1969 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
18 Β΄ ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1987 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
19 Β΄ ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Α
20 Β΄ ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1977 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΝΔΡΩΝ
21 Β΄ ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1982 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
22 Β΄ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ
23 Β΄ ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
24 Β΄ ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΝΕΩΝ Α
25 Β΄ ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1969 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΝΔΡΩΝ
26 Β΄ ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1983 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
27 Β΄ ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΕΩΝ Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ / Ώρα: 20:15

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. Σύλλογος Κατηγορία
1 ΑΜΠΝΤΕΛ ΣΑΛΑΜ ΟΙΚΟΝΟ ΦΩΤΕ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ Γ
3 ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
4 ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΠΟΠΗ 1983 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
5 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1971 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
6 ΖΑΧΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1977 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
7 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1973 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
8 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Γ
9 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1992 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
10 ΚΕΦΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1977 Α.Ε.Κ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 1995 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΝΕΩΝ Γ
12 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΝΕΩΝ Γ
13 ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ-ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ ΕΛΕΝ 1984 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
14 ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ Γ
15 ΛΟΥΒΗ ΘΕΩΝΗ 1987 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
16 ΛΟΥΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Γ
17 ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ 1989 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18 ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 1994 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ Γ
19 ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ Γ
20 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21 ΜΠΛΑΤΣΗ ΑΛΙΚΗ 1982 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1994 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΝΕΩΝ Γ
23 ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ Γ
24 ΠΡΙΒΙΛΕΤΖΙΟ ΓΚΛΟΡΙΑ-ΤΖΙΟΒ 1988 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
25 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ Γ
26 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1989 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
27 ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ 1988 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
28 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 1981 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
29 ΣΠΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ Γ
30 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1994 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΝΕΩΝ Γ
31 ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΝΕΩΝ Γ
32 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1977 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Προηγούμενο άρθροΚαι τώρα το ερώτημα για τον ΣΕΓΑΣ: Diamond League ή Πανελλήνιο πρωτάθλημα;
Επόμενο άρθροΗ Στεφανίδη και η φιλοσοφία της –Οι 5 «χρυσές» συμβουλές της για το επί κοντώ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ