100m Ανδρών

1 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 10.46 -1.3
2 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 Π.Α.Ο.Κ. 10.59 -0.4
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 10.60 /10.592 -0.4
4 ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10.60 /10.599 -2.0
5 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10.61 /10.604 -0.4
6 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 10.61 /10.607 -0.4
7 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 10.66 -0.4
8 ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10.74 -2.0
9 ΧΑΙΔΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10.76 -2.0
10 ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ 10.77 -0.4
11 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.91 -1.3
12 Sadan Omrei 1995 ΙΣΡΑΗΛ 11.12 -0.4
13 Malka Assaf 1980 ΙΣΡΑΗΛ 11.13 -2.0
14 ΛΑΓΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 11.15 -1.3
15 ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1996 ΚΥΠΡΟΣ 11.16 -1.3
16 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11.18 -2.0
17 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.30 -2.0
18 ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 11.33 -1.3
19 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 11.40 -2.0
20 ΠΑΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΓΣ “ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ” 11.44 -1.3
21 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 11.48 -2.0
22 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 11.49 -1.3
23 ΚΟΡΟΝΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 11.52 -0.4
24 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 11.81 -1.3
25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 11.82 -1.3
26 ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 12.09 -0.4

200m Ανδρών

1 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 20.70 +0.0
2 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 20.92 +0.0
3 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 21.09 -0.1
4 ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 21.34 -0.1
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 21.36 +0.0
6 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.92 +0.0
7 ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1996 ΚΥΠΡΟΣ 22.14 -0.1
8 ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 22.15 +0.0
9 ΚΕΧΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 22.25 -0.1
10 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22.36 +0.0
11 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2000 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22.45 +0.0
12 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 22.47 +0.0
13 ΛΑΓΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 22.53 -0.1
14 ΠΑΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΓΣ “ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ” 22.84 +0.0
15 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22.94 +0.0
16 ΕΞΑΡΧΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23.49 -0.1
17 ΤΡΑΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜ 2005 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 23.58 +0.0
18 ΝΤΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 23.74 +0.0

400m Ανδρών

1 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1989 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 47.98
2 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2000 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 49.03
3 ΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 49.35
3 ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 49.35
5 ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 49.73
6 ΧΩΡΑΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΚΥΠΡΟΣ 49.75
7 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 50.41
8 ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 50.83
9 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 51.98
10 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 54.10
11 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 54.57
12 ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 56.55

800m Ανδρών

1 ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 2000 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ 1:49.03
2 ΣΠΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΚΥΠΡΟΣ 1:49.10
3 MISHARA GACUMI-ANDREAS 1994 ΚΥΠΡΟΣ 1:49.82
4 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΙΑΜ 2004 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 1:51.83
5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2000 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1:54.28
6 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:55.48
7 ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 1:56.74
8 ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1999 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1:56.87
9 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 1:58.72
10 ΤΣΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 1:59.66
11 ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2:00.65
12 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:00.99
13 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2005 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 2:04.82
14 ΡΑΠΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:04.90
15 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2:08.33
16 ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:12.69
17 ΣΑΚΚΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 2:13.64
18 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2:18.44
χ ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ DNF

3000m Ανδρών

1 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 8:22.21
2 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 8:24.08
3 ΛΙΓΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8:41.10
4 ΚΟΥΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΚΥΠΡΟΣ 8:55.01
5 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 9:21.70
6 ΤΟΥΦΕΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 10:19.99
χ ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2005 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ DNF

110m εμπόδια Ανδρών

1 ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 14.38 -0.7
2 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1998 Π.Α.Ο.Κ. 14.64 -0.7
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 14.77 -0.7

400m εμπόδια Ανδρών

1 ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 51.80
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΑΣΟΣ 1997 ΚΥΠΡΟΣ 53.39
3 ΣΑΛΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 56.25
χ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1998 Π.Α.Ο.Κ. DNF

Άλμα Επι Κοντώ Ανδρών

1 ΚΟΥΠΟΥΡΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 1877 4.00
χ ΛΙΤΣΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2007 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ NM
χ ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ NM

Άλμα σε Μήκος Ανδρών

1 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7.14 +0.4
2 ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 7.05 +0.2
3 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2007 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 6.29 +0.2
4 ΝΤΙΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 5.93 +0.1
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 5.56 +0.0

Άλμα Τριπλούν Ανδρών

1 ΑΥΘΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.70 -1.8
2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.90 -0.2

Σφαιροβολία Ανδρών

1 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 19.62
2 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 19.13
3 ΓΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1976 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 11.65

Δισκοβολία Ανδρών

1 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 1994 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 54.76
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ 1995 ΚΥΠΡΟΣ 54.17
3 ΧΑΡΑΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 50.82
4 ΓΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1976 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 33.75

Σφυροβολία Ανδρών

1 ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1993 ΚΥΠΡΟΣ 73.61
2 ΜΕΝΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ 1995 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 71.27
3 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 40.98

Ακοντισμός Ανδρών

1 ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 70.87
2 ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 52.29
3 ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2002 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 43.50

100m Γυναικών

1 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 11.96 -2.5
2 ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1989 Π.Α.Ο.Κ. 12.05 -2.5
3 ΜΗΤΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 12.46 -2.5
4 ΒΟΥΓΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2006 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 12.65 -2.5
5 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 12.98 -2.5
6 ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΙΧΑ 2002 Π.Α.Ο.Κ. 13.21 -1.2
7 ΜΠΑΦΑ ΕΙΡΗΝΗ 1998 ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟ ΠΑΤΡΑΣ 13.29 -1.2
8 ΚΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 13.33 -2.5
9 ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 13.47 -1.2
10 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙ 1995 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 13.52 -1.2
11 ΛΙΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 Α.Ε.Κ 14.68 -1.2

200m Γυναικών Προκριματικός

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ 2000 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 23.38 +0.3
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1990 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 23.41 +0.3
3 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 23.65 +0.1
4 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 24.02 +0.3
5 ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 24.81 +0.1
6 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 26.27 +0.1
7 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 26.48 +0.1
8 ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ 1995 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 26.85 +0.3
9 ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΙΧΑ 2002 Π.Α.Ο.Κ. 27.13 +0.1
10 ΚΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 27.43 +0.1
11 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙ 1995 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 27.89 +0.3
12 ΜΑΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2000 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 28.99 +0.3
13 ΤΖΑΒΑΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2002 ΥΔΡΙΑ 29.30 +0.3

200m Γυναικών Τελικός

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ 2000 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 23.54 -0.3
2 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 23.96 -0.3
3 ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 24.79 -0.3
4 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 26.38 -0.3
5 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 26.39 -0.3
6 ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ 1995 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 27.81 -0.3

400m Γυναικών

1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1990 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 52.31
2 ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 54.43
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 1993 ΚΥΠΡΟΣ 55.07
4 ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 55.23
5 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΑ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 55.40
6 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 55.88
7 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1997 ΚΥΠΡΟΣ 56.03
8 ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 56.94
9 ΠΕΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΒΕΝΕ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 59.54
10 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 59.63
11 ΛΑΖΑΡΟΥ ΛΕΥΚΗ 2000 ΚΥΠΡΟΣ 59.72
12 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1:03.95
13 ΑΛΜΥΡΟΥΔΗ-ΣΤΡΟΥΜΠΟΥ ΑΝΝΑ-ΔΑΦΝΗ 2007 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1:04.60

1500m Γυναικών

1 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΙΤΑ 1996 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4:36.09
2 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΗ 2004 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4:43.75
3 ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4:59.98
4 ΒΑΣΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1994 ΥΔΡΙΑ 5:11.10
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2006 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 5:31.45
6 ΖΑΓΚΛΗ ΣΟΦΙΑ 2006 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5:35.72

3000m Γυναικών

1 ΚΟΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10:59.84
2 ΖΑΠΑΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ-ΜΑΡΙΑ 2000 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00.90
3 ΚΕΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 12:22.95

100m Εμπόδια Γυναικών

1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΙΣ 1999 Α.Ε.Κ 13.35 -1.3
2 ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 14.04 -1.3
3 ΜΠΟΥΡΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 14.74 -1.3
4 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 17.47 -1.3

Άλμα σε Ύψος Γυναικών

1 ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 1.84
2 ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.80
3 ΧΡΙΣΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.80

Άλμα σε Μήκος Γυναικών

1 ΧΑΙΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 Π.Α.Ο.Κ. 6.31 -0.4
2 ΣΤΑΘΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 5.42 -1.0
3 ΝΤΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 5.42 +0.1
4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5.24 -0.1
5 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2008 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 4.89 +0.0
6 ΔΟΥΜΠΑ ΖΩΗ 2006 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 4.60 -0.4

Προηγούμενο άρθροOregon: Αυλαία με Παπαμιχαήλ και ρεκόρ 35χλμ – Ντέρμπυ και νίκη Stamo
Επόμενο άρθροΠάτρα: Τελευταίος αγώνας για Υφαντίδου με 9η νίκη

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ