100μ. ΑΝΔΡΩΝ

1 ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΗΣ ΚΥΠΡΟΣ 11,07 -2,8
2 ΝΓΚΟΜΠΕΧ ΚΟΛΛΙΝΣ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11,11 -2,8
3 ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 11,27 -1,2
4 ΜΠΡΑΧΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1996 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 11,38 -2,8
5 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11,52 -2,8
6 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1991 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11,57 -2,5
7 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Ο.Φ.Η. 11.59 -2,8
8 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1997 Γ. Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 11.66 -1,2
9 ΤΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11.68 -2,5
10 ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 Α.Γ.Σ.Ι 11.69 -1,2
11 ΚΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11.73 -2,5
12 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.77 -2,8
13 ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. 11.78 -1,2
14 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ 11.78.02 -2,5
15 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2000 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.78.94 -1,2
16 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1996 ΕΘΝΙΚΟΣ 11.84 -2,5
17 ΤΣΙΤΣΙΒΟΣ ΕΥΣΤΑΘΕΙΟΣ 1995 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. 11.85 -2,5
18 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 11.99 -1,2
19 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. 12.28 -2,50
20 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1996 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. 12.89 -2,50

200μ. ΑΝΔΡΩΝ
1 ΛΕΚΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 21.93 0,1
2 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Ο.Φ.Η. 22.00 0,1
3 ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΘΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22.18 0,1
4 ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 22.19 0,1
5 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22.21 1,0
6 ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 22.27 1,1
7 ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1997 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 22.52 1,0
8 ΚΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 22.92 1,1
9 ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.93 1,0
10 ΤΣΙΤΣΙΒΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1995 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. 23.13 1,0
11 ΚΑΡΑΜΑΡΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1998 Γ.Σ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 23.19 1,1
12 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 23.45 1,1
13 ΧΙΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1991 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 23.62 1,0
14 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 23.92 0,1
15 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 24.73 1,0
16 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1999 Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 25.27 0,1

400μ. ΑΝΔΡΩΝ

1 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 48.52
2 ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΑΠΟΕΛ 48.69
3 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 48.77
4 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΥΠΡΟΣ 49.38
5 ΠΑΙΔΟΚΟΥΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1993 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 49.40
6 ΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. 50.07
7 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 50.61
8 ΕΡΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 Α.Ο ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 50.65
9 ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 50.91
10 ΚΑΞΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 Γ. Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 51.64
11 ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1997 Α.Ο ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 52.09
12 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 52.55
13 ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 52.59
14 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1992 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π 53.01
15 ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1994 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 53.14
16 ΣΕΛΙΤΑ ΜΑΡΙΟΣ 1991 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 53.44
17 ΚΑΡΑΜΑΡΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1998 Γ.Σ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 53.45
18 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 53.73
19 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 54.16
20 ΨΑΘΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 54.79
21 ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2002 Α.Ο ΠΕΥΚΗΣ 54.86
22 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 55.89

1.500μ. ΑΝΔΡΩΝ

1 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.04.22
2 ΣΑΤΟΝ ΧΕΝΡΙ 2003 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4.13.36
3 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 Α.Γ.Σ.ΑΡΙΩΝ 4.13.67
4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ 4.14.92
5 ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 Γ.Σ. ΒΕΛΟΣ 4.15.65
6 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2001 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 4.17.06
7 ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 Α. Σ. “ΥΔΡΙΑ” 4.20.84
8 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1996 Α. Σ. “ΥΔΡΙΑ” 4.20.95
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. 4.22.25
10 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 Α. Σ. “ΥΔΡΙΑ” 4.23.02
11 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1995 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 4.26.57
12 ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ 4.42.84

3.000μ. ΑΝΔΡΩΝ
1 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 1994 Α.Γ.Σ.ΑΡΙΩΝ 9.02.32
2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1988 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 9.04.67
3 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2000 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 9.20.07
4 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 9.39.87
5 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1995 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 9.43.80
6 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 10.02.26
7 ΣΤΑΜΠΟΥΛΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 11.51.39

110μ. εμπ. ΑΝΔΡΩΝ
1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤΟΡ 1996 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 15.21 -3,30
2 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 16.71 -3,30

400μ. εμπ. ΑΝΔΡΩΝ
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΚΥΠΡΟΣ 53.90
2 ΚΟΥΤΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 54.60

3.000μ. στ. ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9.11.87
2 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9.40.41
3 ΜΑΝΚΟ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 9.44.70

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 5.31
2 ΝΕΡΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 5.01
3 ΓΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.01
4 ΜΗΤΑΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.71
χ ΧΑΤΖΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΚ

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1982 ΟΣΦΠ 16.52 -0,60
2 ΖΙΤΖΟΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1994 Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.91 1,10
3 ΛΙΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1999 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 14.37 -0,6
4 ΝΕΛΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 Α.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 14.23 -0,2

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π 67.08
2 ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π 66.39
3 ΠΕΥΒΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1998 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 57.21
4 ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 52.46
5 ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2001 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 50.04
6 ΤΣΑΝΤΡΙΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 49.68

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. 12.06 -1,3
2 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑ ΚΥΠΡΟΣ 12.20 0,5
3 ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.26 -1,3
4 ΠΙΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΥΠΡΟΣ 12.27 -1,3
5 ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12.39 -1,3
6 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1999 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.46 0,5
7 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ 2002 Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 12.49 -1,3
8 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1998 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.98 0,5
9 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 2002 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 13.103 0,5
10 ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ 2002 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 13.108 0,5
11 ΚΛΕΤΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 13.45 0,5
12 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 13.52 0,5
13 ΜΑΛΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 13.60 0,5
14 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2002 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 13.69 0,5
15 ΚΕΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2003 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 13.74 0,5
16 ΚΟΛΑ ΡΕΝΑ 2003 Α.Γ.Σ.ΑΡΙΩΝ 14.07 0,5
17 ΑΡΑΒΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 Α.Γ.Σ.ΑΡΙΩΝ 14.24 0,5

400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 1994 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 53.93
2 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 54.17
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ 1990 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 55.69
4 ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 56.49
5 ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 1989 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 58.36
6 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΑ 1996 Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 58.99
7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΚΥΠΡΟΣ 59.03
8 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1996 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ 1,03.00
9 ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 Γ. Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 1,04.19

800μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ 2002 ΣΑΚΑ 2.08.76
2 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΥΠΡΟΣ 2.14.76
3 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1995 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2.19.37
4 ΔΑΓΡΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2.19.54
5 ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2.22.07
6 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2.23.21
7 ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΓΑΠΗ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.23.86
8 ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998 Α.Γ.Σ.ΑΡΙΩΝ 2.25.31
9 ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1997 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 2.28.29
10 ΠΕΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 2.39.14

3.000μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 9.58.37
2 ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 10.10.04
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΣΤΙΝΑ 2002 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 12.30.71

100μ. εμπ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΥΠΡΟΣ 14.54 -3,00
2 ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑ 2000 Γ. Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 14.69 -3,00
3 ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 14.72 -3,00
4 ΜΑΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2000 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 15.98 -3,00
5 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17.45 -3,00

400μ. εμπ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 1993 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 59.36
2 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1.04.70
3 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1992 Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1.06.89
4 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.08.63
5 ΜΑΜΑΣΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΑ (ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 1.15.75

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΠΟΛΑΚ ΕΛΕΝΗ 1996 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ 4.26
2 ΒΑΓΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1995 Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.11
3 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.06
4 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.01
5 ΠΟΣΤΙΚΑ ΜΙΛΕΝΑ 2002 Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ 3.81
6 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ ΝΙΚΗ 2000 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.61
7 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΜΑΡΙΑ 1991 ΚΥΠΡΟΣ 3.61
7 ΤΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1990 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.61

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 6.07 4,10
2 SAVANNAH CARSON 1995 USA 5.96 1,20
3 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 5.91 3,10
4 ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5.90 1,50
5 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1997 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 5.77 4,00
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 1987 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 5.56 4,20
7 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΤΕΛΙΤΣΑ ΚΥΠΡΟΣ 5.50 3,80
8 ΝΤΑΛΑΚΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ 1986 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗ 5.34 3,70

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 13.22 0,10
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1998 Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.75 1,80
3 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1991 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 12.58 -0,20
4 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΜΙΔΑ 1995 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12.45 -0,30
5 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ- ΤΕΙΒΕΝ ΔΑΦΝΗ 1999 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ 12.31 0,20
6 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΥΠΡΟΣ 11.96 -0,20
7 ΚΥΡΙΑΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 Α.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 11.46 0,20
8 ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 10.59 -0,20
9 ΑΡΑΒΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 10.12 1,00
10 ΚΟΛΑ ΡΕΝΑ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 9.76 1,70

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΛΑΣΕΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1997 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 30.25
2 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 23.91

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΦΤΙΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1992 Α.Ο ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ 42.23
2 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2000 Α.Ο ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ 42.02
3 ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ 37.71
4 ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ 2003 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 33.06

Προηγούμενο άρθροGaevle: Με δυναμική και αισιοδοξία η αρχή – 10 στη μάχη – οι ελληνικές συμμετοχές
Επόμενο άρθροGaevle: Εύκολα τελικό ο Τεντόγλου, συνεχίζουν οι 100αρηδες (Video)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ