-> online – συνολικά αποτελέσματα (Roster Athletics)

100μ.

1 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ 2001 Π.Α.Ο.Κ. 10.55 -1.0
2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ 2007 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 10.87 -1.0
3 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (?) 11.00 -1.0
4 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ1007 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 11.02 +2.8
5 ΜΩΧΑΜΕΝΤ ΑΜΠΝΤΟΥ 1994 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 11.09 +2.8
6 ΑΔΑΜ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 11.11 +2.8
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ1987 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.15 +2.8
8 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1998 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 11.16 +2.8
9 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΓΟΣ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.18 +2.8
10 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΓΑΡΑΣ 2005 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 11.20 +2.8
11 ΒΛΑΣΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 11.21 +1.4
12 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΑΡΛΑΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.29 +1.4
13 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.37 -1.0
14 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΡΗΣ 1999 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 11.38 +2.1
15 ΣΠΥΡΟΣ ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ 2007 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 11.41 +1.4
15 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.41 +1.4
17 ΣΤΕΡΓΙΟΣ-ΝΕΚΤΑΡ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 11.54 -1.0
17 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΤΑΞΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.54 +1.1
19 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 2003 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.59 -1.0
19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑΚΗΣ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 11.59
21 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.61
22 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 11.62
23 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΤΩΝΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ 11.71 
24 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11.76
25 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 11.85
26 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11.87
27 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.91
28 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 11.95
28 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥ CYP 11.95
30 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΕΛΗΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.96
30 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΦΡΑΓΓΟΣ ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΗΒΩΝ 11.96
32 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΑΒΟΥΡΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 11.99
32 ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 11.99
34 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 12.25
35 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΖΩΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΟΣ 12.95
36 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 12.98
37 ΜΟΡΦΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟ ΝΟΝΑΣ ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 13.46
38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 13.58
39 ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 13.70

200μ. 

1 ΕΝΡΙΚΟ ΜΕΜΑ 2002 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 21.66 +1.8
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22.09 +1.8
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22.18 +1.8
4 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (?) 22.41 +1.8
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΖΑΚΗΣ 2007 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 22.42 +1.8
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ 1987 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22.45 -0.3
7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΥΜΗΣ 1999 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 22.50 +2.0
8 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1998 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 22.67 +2.0
9 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.74 +0.9
10 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΕΞΑΡΧΑΚΟΣ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22.85 +1.8
11 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 23.01 +1.0
12 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 23.11
12 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΩΜΟΣ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 23.11
14 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23.12
15 ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 23.14
15 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 23.14
17 ΟΡΦΕΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΙΖΑΚΗΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 23.40
18 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 23.47
18 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 23.47
20 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΝΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 23.49
21 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥΛΙΤΣΗΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 23.70
22 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 23.79
23 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23.85
24 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΤΑΞΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 23.90
25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑΚΗΣ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 23.92
26 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΝΟΦΑΚΙΔΗΣ ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ 23.94
27 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 24.04
28 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 24.07
29 Μιχαλης ΠΕΤΡΟΥ CYP 24.12
30 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 24.15
31 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 24.35
32 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 24.41
33 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 24.43
34 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ-ΣΥΜΕΩ ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ 24.93
35 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 25.11
36 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 25.49
37 ΙΩΑΝΝΗΣ ΞΕΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 25.98
38 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 26.83

300μ.

1 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΣΙΚΙΛΗΣ 2006 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 35.00
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 2009 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 37.14
3 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΔΔΙΤΗΣ 2009 ΑΣ ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 37.42
4 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ 2007 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 37.99
5 ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΡΑΜΑΣΚΟΣ 2007 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ(ΑΟΝΑ) 38.12
6 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΤΣΗΣ 2010 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 39.45
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ 2009 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 39.50
8 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2009 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 40.17
9 ΙΑΣΟΝΑΣ ΦΡΑΓΚΑΛΕΞΗΣ 2009 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 40.42
10 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2009 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 40.94
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 2009 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 44.80

400μ.

1 ΠΕΤΡΟΣ ΚΕΧΙΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 48.73
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 48.98
3 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΒΑΣ ΚΟΥΤΛΗΣ 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 50.14
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ 2008 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 50.54
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΙΤΟΣ 2005 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 50.91
6 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΕΞΑΡΧΑΚΟΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 51.29
7 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΤΖΙΩΛΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 51.82
8 ΙΑΣΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΩΤΗΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 52.00
9 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΝΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 52.01
10 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥΛΙΤΣΗΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 52.30
11 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΝΟΦΑΚΙΔΗΣ ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ 52.57
12 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 52.81
13 ΜΑΞΙΜΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 53.54
14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 53.68
15 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Ο.Φ.Η. 53.77
16 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 55.32
17 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 55.46
18 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 55.77
19 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΝΤΑΡΙΝΗΣ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 55.82
20 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΚΚΟΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 56.80
21 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 58.85
22 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΟΥΡΑΣ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 59.23
23 ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ 1991 ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1:07.57

800μ.

1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΛΠΑΣ 2007 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1:53.30
2 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2005 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:53.40
3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΓΟΣ 1995 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 1:53.84
4 ΣΕΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1:54.50
5 ΚΛΑΙΝΤΙ ΜΠΕΚΙΡΙ 2004 Ο.Φ.Η. 1:55.56
6 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2007 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2:00.18
7 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:01.58
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ 2005 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:02.62
9 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΑΡΓΙΝΑΚΗΣ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2:03.36
10 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΩΝΗΣ 2008 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2:18.11

1500μ.

1 ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4:04.08
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ 2002 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 4:05.77
3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 2000 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4:07.47
4 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 4:11.50
5 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 4:12.09
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4:15.55
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΕΤΖΕΣ ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 4:20.05
8 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 4:23.25
9 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4:24.46
10 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΖΙΩΓΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4:25.81
11 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 4:48.64
12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΔΗΣ ΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ 5:05.17

110μ. εμπ.

1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΡΑΜΠΙΝΗΣ 2003 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 14.48 +4.3
2 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ 1998 Π.Α.Ο.Κ. 14.52 +1.5
3 ΜΙΧΑΗΛ ΚΙΑΦΑΣ 1993 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 14.77 +1.5
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ 1996 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14.85 +4.3
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1999 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 14.89 +1.5
6 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΚΙΑΦΑΣ 1995 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 15.25 +1.5
7 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΤΣΑΡΩΝΑΣ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.48 +4.3
8 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΝΝΙΑΣ 2003 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 15.94 +4.3
9 ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 16.01 +4.3
x ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ 2001 Π.Α.Ο.Κ. DQ

400μ. εμπ.

1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΚΟΣ 1994 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 52.86
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ 2002 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 54.86
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΗΚΑΣ-ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 55.71
4 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 56.01
5 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ2000 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 58.48
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1:00.39
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕ ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΣ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:01.16

Ύψος

1 ΙΑΣΟΝΑΣ ΡΟΥΣΣΟΣ-ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2.00
2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 1.95
3 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.95

Μήκος

1 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΗΤΑΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 7.54(+2.0)
2 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΚΟΥΡΟΣ 2002 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 7.15(+2.0)
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ 1999 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 6.81(+1.7)
4 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ 1998 Π.Α.Ο.Κ. 6.71(NWI)
5 ΦΑΙΔΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 2008 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 6.55(+1.1)
6 ΡΙΚΑΡΝΤΟ ΚΑΠΟΥΑΝΟ ΚΑΠΙΤΣΙΜΑΔΗ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 6.45w(+2.5)
7 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ Α.Σ Α.Τ.Φ.Α 6.22(-1.0)
8 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤ ΛΙΛΛΗΣ ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6.07(+0.3)
9 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΠΑΛΟΣ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 5.97(-0.3)
10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΝΤΖΟΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5.89(-1.0)
11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.86(+1.3)
12 ΜΑΡΙΟ ΡΟΔΑΙ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4.96(+0.4)

Τριπλούν

1 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15.77(+0.2)
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15.50(-0.5)
3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΙΡΑΙ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 15.01(-0.6)
4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΥΘΙΝΟΣ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.87(-0.6)
5 ΜΙΝΩΣ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.84(+1.1)
6 ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.66(+0.2)
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 13.96(-0.7)
8 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΠΑΛΟΣ 1996 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 13.51(-0.1)
9 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13.39(-0.3)
10 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΛΕΝΗΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13.33(+1.1)
11 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΡΩΜΑΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 13.24(+0.9)
12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΩΝΗΣ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 13.13(+0.6)
13 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΙΤΖΙΝΑΚΗΣ ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.62(+0.6)
14 ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΥΝΑΚΗΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ 12.11(+1.1)
15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΟΥΤΣΕΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.52(+0.7)

Σφαίρα

1 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 16.76
2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΑΡΑΓΚΑΣ 2003 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15.75
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΝΝΙΒ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 15.55
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12.60
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ 2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 11.07
6 ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.03

Δίσκος

1 Deyan GEMIZHEV 1998 [BUL] 57.17
2 ΙΑΣΩΝ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1994 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 55.93
3 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 51.20
4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΛΗΣ 1986 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 42.45
5 ΜΙΧΑΗΛ ΚΙΑΦΑΣ 1993 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 37.19
6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΝΝΙΑΣ 2003 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 34.65
7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ 2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 33.37

Ακόντιο

1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1992 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 60.48
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΝΤΡΙΖΟΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 49.84
3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ 1980 ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 48.75
4 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ 2000 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 45.08
5 ΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 2007 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 43.86
6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 39.66

Ακίοντιο Κ18

1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΛΑΜΑΤΖΙΔΗΣ 2007 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 55.70

100μ.

1 ΣΟΦΙΑ ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.74 +1.3
2 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 2007 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12.15 +1.3
3 ΛΥΔΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ 2008 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12.36 +0.5
4 ΜΑΡΙΑ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ 2007 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.50 +1.3
5 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 2003 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 12.62 +1.3
6 ΦΑΙΔΡΑ ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ 2002 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 12.77 +1.3
7 ΜΕΛΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΖΑΓΟΡΙΤΗ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.78 +1.3
8 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.82 +1.3
9 ΕΛΕΝΗ ΣΑΑΤΣΑΚΗ 2005 Ο.Φ.Η. 12.88 +1.3
10 ΕΛΕΝΗ ΓΑΤΣΙΟΥ 2003 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 12.90 +0.5
11 ΜΑΡΙΑ ΜΗΤΑ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 12.92 +1.3
12 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΙΔΗ 2002 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 12.93 +1.3
13 ΖΗΝΟΒΙΑ ΜΑΘΙΟΥΔΗ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 12.95 +1.3
14 ΔΑΦΝΗ ΟΡΦΑΝΟΥ 2002 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12.96 +1.3
15 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΝΑ ΚΟΥΤΖΗ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13.01
16 ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΧΛΙΑΡΑ ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 13.05
17 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΡΑΓΑΖΗ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.17
18 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΙΧΑ ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΟΥ Π.Α.Ο.Κ. 13.18
19 ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 13.19
20 ΖΩΗ ΛΙΟΥΓΚΟΥ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.38
21 ΜΑΡΙΑ ΚΕΛΙΔΟΥ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 13.40
22 ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΛΙΒΑΝΟΓΛΟΥ ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 13.42
23 ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΠΟΣΤΟ ΧΑΣΙΩΤΗ ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 13.50
24 ΜΑΡΙΑ ΓΚΑΡΑ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 13.56
24 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΔΟΣ ΤΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 13.56
26 ΘΕΟΔΩΡΑ ΛΥΓΕΡΗ ΚΑΡΑΣΤΑΤΗΡΗ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 13.58
27 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΑΜΠΗ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΥΑΓΟΡΑΣ 13.64
27 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΟΣ 13.64
29 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΣΑΜΤΣΟΥΡΗ ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 13.68
30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΕΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 13.72
31 ΔΑΝΑΗ ΞΕΝΙΚΟΥΔΑΚΗ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 13.86
32 ΦΩΤΕΙΝΗ ΖΕΡΒΑΚΟΥ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 13.90
33 ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΕΛΗ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14.28
34 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΟΖΑΔΙΝΟΥ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ 14.53
35 ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΛΑΡΑΚΗ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-14.64
36 ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 14.69

200μ. 

1 ΜΑΡΙΑ ΨΥΛΛΑΚΗ 2002 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 25.16 -0.8
2 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΟΡΦΑΝΙΔΗ 2008 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 25.20 -0.8
3 ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 25.34 -0.8
4 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΡΣΑΜΗ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 25.98 -0.4
5 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 26.06 +0.4
6 ΜΑΡΙΑ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ 2007 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 26.27 +0.4
7 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 26.40 -0.8
8 ΙΡΙΣ ΓΕΡΑΣΗ 1995 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 26.62 -0.8
8 ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΧΛΙΑΡΑ 1994 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 26.66 -0.8
10 ΜΕΛΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΖΑΓΟΡΙΤΗ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 26.84 -0.8
11 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΙΔΗ 2002 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 26.93 +0.4
12 ΕΛΕΝΗ ΓΑΤΣΙΟΥ 2003 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 26.96 +0.4
13 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΝΑ ΚΟΥΤΖΗ 2007 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 27.14 +0.4
14 ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ή ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 27.34
15 ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΛΙΒΑΝΟΓΛΟΥ ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 27.67
16 ΕΛΕΝΗ ΣΑΑΤΣΑΚΗ Ο.Φ.Η. 27.88
17 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΡΑΓΑΖΗ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 27.95
18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΕΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 28.49
19 ΘΕΟΔΩΡΑ ΛΥΓΕΡΗ ΚΑΡΑΣΤΑΤΗΡΗ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 28.76
20 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 29.06
21 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΔΟΣ ΤΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 29.12
22 ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ ΨΑΧΟΥΛΙΑ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 29.76
23 ΦΩΤΕΙΝΗ ΖΕΡΒΑΚΟΥ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 29.80
24 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 29.99
25 ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΕΛΗ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 30.81
26 ΦΩΤΕΙΝΗ ΖΩΖΟΥΛΑ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 35.15

300μ.

1 ΛΑΒΝΤΙΓΕ ΖΥΛΑΛΙ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 38.59
2 ΚΟΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΗ 1995 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 39.08
3 ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΚΑΤΣΕΛΗ 2009 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 41.94
4 ΦΑΙΔΡΑ ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ 2002 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 41.95
5 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΠΠΗ 2008 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ(ΑΟΝΑ) 44.65
6 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΥ 2009 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 44.99
7 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΕΛΕΥΘ ΔΡΙΤΣΑΚΟΥ 2009 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 46.23
8 ΣΟΦΙΑ ΔΕΛΗ 2009 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 51.71

400μ.

1 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΠΛΑΚΑ 2003 ΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ “Ο ΑΙΑΣ” 56.01
2 ΕΥΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΛΑΡΙ ΜΠΑΡΑΜΠΟΥΤΗ 2002 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 57.57
3 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΟΥ 2008 ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 1:00.52
4 ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΛΕΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:01.80
5 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ 2001 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 1:02.03
6 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 1:02.62
7 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΥΜΑΡΤΖΑΚΗ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1:03.19
8 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΚΙΩΝΗ ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:03.49
9 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1:03.69
10 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-1:04.90
11 ΔΑΦΝΗ ΛΑΝΣΕΡ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 1:06.27
12 ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΛΑΣΤΑΡΑΚΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 1:06.30
13 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:06.99
14 ΙΡΙΔΑ ΕΛΕΝΗ ΚΑΠΑΤΑΗ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 1:07.02

800μ.

1 ΚΟΡΑΙΝΗ ΑΝΘΗ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1993 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 2:09.48
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΤΡΑΚΗ 2004 ΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2:20.08
3 ΠΕΛΑΓΙΑ ΒΛΑΣΣΗ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2:29.01
4 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΥΤΛΙΑΝΟΥ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2:34.05
5 ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΥΜΠΛΙΑ1983 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 2:55.46

1500μ.

1 ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΜΠΟΥΡΛΗ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4:46.97
2 ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΑΦΕΙΡΗ 2008 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 4:58.42
3 ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 5:03.47
4 ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΣΑΠΑΛΗ 2007 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5:13.18
5 ΜΑΡΙΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΔΙΑΛΕΓΜΕΝΟΥ 2008 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 5:27.70
6 ΑΛΕΞΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΡΕΒΕΝΙΟΥ 2001 ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5:42.67
7 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ 1985 ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 5:51.27

100μ. εμπ.

1 ΣΟΦΙΑ ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 13.73 /+0,5
2 ΣΑΡΑ ΑΟΥΝΤΙ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 13.78 /+0,5
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΑΛΟΥΜΗ 2002 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 15.05 /+0,5

400μ. εμπ.

1 ΙΡΙΣ ΓΕΡΑΣΗ 1995 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1:04.08
2 ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΟΥ 2008 ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 1:04.31
3 ΣΑΡΑ ΜΥΡΤΕΖΑ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 1:05.80
4 ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2007 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1:08.13
5 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ 1991 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1:10.11
6 ΑΛΕΣΑ ΛΟΟΥΝΣΤΕΙΝ 2007 ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΗΒΩΝ 1:10.55
7 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΙΔΕΡΑΚΗ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 1:14.96

Ύψος

1 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΛΕΞΙΑ ΑΒΡΑΜΠΟΥ 2007 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 1.56
1 ΚΕΡΑΣΙΑ ΓΚΑΡΑ 2007 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.56
3 ΖΩΗ ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ 2008 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.50
4 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ 2010 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.38
5 ΣΟΦΙΑ ΜΠΑΡΙΚΑ 2009 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.34
6 ΑΡΓΥΡΩ ΚΑΛΟΖΥΜΗ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1.34

Επί κοντώ

1 ΕΛΕΝΗ ΒΟΥΖΟΥΝΑΡΑ 2008 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.65
2 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 2007 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.40
2 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ 2008ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.40
4 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΕΛΑ 1991 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.20
5 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗ 2011 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.10
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ 2010 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.10
7 ΕΛΕΝΗ ΣΚΙΚΟΥ 2009 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 2.70
χ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΟΥΛΧΕ ΚΩΣΤΑΚΗ 2009 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ NM

Μήκος

1 ΝΙΚΟΛΙΑ ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ 2004 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 6.06(-0.4)
2 ΝΑΤΑΛΙΑ ΜΠΕΣΗ 1997 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 6.03(+1.3)
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΡΛΑΝΗ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 5.95(+0.8)
4 ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΦΗ 2003 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5.48(+0.3)
5 ΑΡΙΣΤΕΑ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗ 2008 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 5.19(+0.3)
6 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΙΟΓΑ 2007 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.15(-1.1)
7 ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 2008 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 5.12 (-0.1)
8 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΛΕΞΙΑ ΑΒΡΑΜΠΟΥ 2007 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 5.09(-0.3)
9 ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.03(-0.6)
10 ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.94 (0.0)
11 ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ ΜΠΟΥΡΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.86(NWI)
12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4.84(NWI)
13 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΚΟΥΛΙΤΑΚΗ ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ(ΑΟΝΑ) 4.73(NWI)
14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΡΟΖΗ 2010 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 5.12(-0.1)
15 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 4.67(NWI)
16 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΟΥΤΣΙΑΝΚΟΥΣΗ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4.66(NWI)
17 ΑΝΘΙΠΠΗ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 4.64 (NWI)
18 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΕΤΣΙΟΥ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4.62(NWI)
19 ΑΡΓΥΡΩ ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 4.57(NWI)
20 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΚΟΥΛΙΔΗ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 4.51(NWI)
21 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΟΣΚΟΡΗ ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 4.50(NWI)
22 ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ ΨΑΧΟΥΛΙΑ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4.47(NWI)
23 ΛΗΔΑ ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4.45(NWI)
24 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΛΕΞΑ ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 4.42(NWI)
25 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΡΥΦΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4.40(NWI)
26 ΕΛΕΝΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4.38(NWI)
27 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 4.34(NWI)
28 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4.09(NWI)
29 ΣΟΦΙΑ ΓΑΛΑΤΗ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3.83(NWI)
30 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΟΛΕΒΑ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3.55(NWI)
31 ΑΘΗΝΑ ΚΑΤΣΕΛΗ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3.15(NWI)

Τριπλούν

1 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΚΚΑΛΗ 2001 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 12.54(+0.3)
2 ΕΛΕΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΜΑΜΑ 2007 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 12.39(+0.3)
3 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ 2005 ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ Ο ΕΡΜΗΣ 12.36(+0.3)
4 ΚΛΕΛΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΒΕΝΤΟΥΡΗ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12.21(+0.3)
5 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΤΖΙΑΓΑΔΟΥΡΑ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12.08(+0.4)
6 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΣΙΟΥ 2008 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12.08(+0.1)
7 ΑΘΗΝΑ ΤΖΙΑΤΖΙΟΥΛΗ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.02(+0.2)
8 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΧΡΙΣ ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.81(+0.5)
9 ΙΩΑΝΝΑ ΝΤΑΝΤΑΜΗ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 11.55(NWI)
10 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΙΟΓΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.28(NWI)
11 ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.09(NWI)
12 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΚΡΙΤΖΑΠΗ Α.Σ Α.Τ.Φ.Α 10.78(NWI)
13 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10.59(NWI)
14 ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ ΜΠΟΥΡΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10.54(NWI)
15 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΑΜΠΑΚΗ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 9.34(NWI)

Σφαίρα

1 ΗΛΕΚΤΡΑ ΧΙΟΥΤΑΚΑΚΟΥ 2006 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 14.48
2 ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΑΚΗ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 11.58
3 ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΞΥΝΟΥ 2011 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 6.50

Δίσκος

1 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1991 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 55.50
2 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΖΗ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 41.87
3 ΖΩΗ ΓΕΡΑΛΗ 2004 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 41.73
4 ΣΟΦΙΑ ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΥ 2997 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 41.32
5 ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΔΗ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 40.27
6 ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΟΥ 2007 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 36.03
7 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΙΜΩΝΕΤΑΤΟΥ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 25.62

Ακόντιο

1 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΘΕΟΦΑΝΕ ΚΑΤΣΑΡΟΥ 2006 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 48.67
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΤΙΑΡΑ 1992 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 47.49
3 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΛΛΗ 2001 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 46.85
4 ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΤΣΟΓΚΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 46.01
5 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΕΙΜΑΡΗ 2005 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 45.05
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΑΛΟΥΜΗ 2002 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 41.49
7 ΖΩΗ ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ ΤΕΙΒΕΝ 2002 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 38.90
8 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙ ΖΑΝΝΗ 2006 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 33.95
9 ΑΝΝΑ-ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 27.87
10 ΚΥΒΕΛΗ-ΗΛΙΑΝΑ ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 20.40

Προηγούμενο άρθροΟ στίβος θα κάνει την αρχή στο LA28 – και φινάλε με Μαραθώνιο
Επόμενο άρθροΒιλαέτεια (Πύργος) 22.6.2024

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ