ΑΝΔΡΕΣ

100μ.

1 (1) ΓΚΑΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10.86 +0,7
2 (1) ΑΜΠΝΤΟΥ ΜΩΧΑΜΕΝΤ 1994 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 10.88 +0,7
3 (1) ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1987 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11.10 +0,7
4 (1) ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.21 +0,7
1 (3) ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.24 -3,3
3 (2) ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ 2000 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.39 +2,4
5 (1) ΜΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.43 +0,7
4 (2) ΦΩΤΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.45 +2,4
6 (1) ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.46 +0,7
7 (1) ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.47 +0,7
2 (3) ΨΑΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.53 -3,3
1 (2) ΜΑΡΚΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1997 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 11.585 +2,4
2 (2) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11.587 +2,4
5 (2) ΧΑΛΑΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.62 +2,4
3 (3) ΚΑΡΓΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.68 -3,3
6 (2) ΤΣΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11.70 +2,4
4 (3) ΧΑΖΑΡ ΙΩΝΑΣ 2000 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.74 -3,3
1 (4) ΚΑΛΛΙΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2003 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 11.86 +1,4
7 (2) ΧΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.89 +2,4
5 (3) ΚΑΜΑΡΓΙΑΝΝΗΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11.96 -3,3
2 (4) ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 12.03 +1,4
6 (3) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.23 -3,3
3 (4) ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 12.39 +1,4
7 (3) ΦΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 12.49 -3,3
4 (4) ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12.71 +1,4
5 (4) ΣΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1981 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 13.03 +1,4
6 (4) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 13.12 +1,4

200μ.

1 (1) ΝΓΚΟΜΠΕΧ ΚΟΛΛΙΝΣ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 21.95 +0,5
2 (1) ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΑΠΟΕΛ 22.37 +0,5
3 (1) ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 22.57 +0,5
4 (1) ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22.92 +0,5
5 (1) ΧΑΖΑΡ ΙΩΝΑΣ 2000 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 23.37 +0,5
6 (1) ΜΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 23.40 +0,5
1 (2) ΣΕΛΙΤΑ ΜΑΡΙΟΣ 1991 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 23.54 -0,5
7 (1) ΦΩΤΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 23.78 +0,5
2 (2) ΧΑΛΑΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 23.88 -0,5
3 (2) ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1999 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23.90 -0,5
4 (2) ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23.94 -0,5
5 (2) ΜΑΛΤΕΖΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2003 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 24.41 -0,5
8 (1) ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 24.65 +0,5
6 (2) ΧΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24.65 -0,5
7 (2) ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24.69 -0,5
8 (2) ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1994 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24.85 -0,5

3000μ.

1 ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1985 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 9.26.08
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 9.37.35
3 ΡΟΥΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1991 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΦ 9.38.16
4 ΧΗΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 9.51.86
5 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1995 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9.56.86
6 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9.57.45
7 ΜΠΑΣΠΑΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2003 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 9.58.49
8 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2003 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 9.59.18
9 ΡΗΓΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 10.04.13
10 ΤΣΑΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2002 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 10.04.66
11 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ-ΙΑΣΟΝΑΣ 2000 ΑΕΚ 10.28.43
12 ΦΟΥΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 10.31.46
13 ΒΛΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΦ 10.34.67
14 ΣΑΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10.47.73
15 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10.51.78

ΜΗΚΟΣ

1 ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΑΕΚ 7.28 +1,8
2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 6.75 +0,8
3 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6.54 +1,2
4 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6.10 +1,2
5 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1990 ΑΕΚ 4.60 -0,4

ΜΗΚΟΣ Π

1 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2004 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5.99 +1,8
2 ΚΟΡΕΝΤΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 5.79 -1,7
3 ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5.68 +1,1
4 ΜΑΥΡΙΚΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 2002 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 5.67 -0,3
5 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5.63 +1,3
6 ΜΗΤΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 5.38 +0,1
7 ΨΑΘΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5.26 -0,4
8 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 4.78 +1,2

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

1 ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15.00 +0,9
2 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.58 -1,4

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ

1 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 12.53 +0,9
2 ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 12.12 -1,1
3 ΜΑΥΡΙΚΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 2002 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 11.98 -1,6
4 ΨΑΘΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.60 -0,2
x ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ Α

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

1 ΣΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1995 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 15.15
2 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1984 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 14.69
3 ΤΑΣΙΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 14.30
4 ΤΖΩΡΤΖΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1976 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12.50
5 ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1993 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 12.37
6 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1985 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 11.13
7 ΓΙΑΒΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2000 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΎΗΣ 10.26

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Π

1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 2002 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 13.72
2 ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 10.72

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

1 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1985 ΑΕΚ 53.07
2 ΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1986 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 50.08
3 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1986 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 49.71
4 ΤΖΗΜΙΚΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ 1996 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 44.05
5 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 43.01
6 ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1993 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 33.97
7 ΓΙΑΒΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2000 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΎΗΣ 30.57

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Π

1 ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 45.92
2 ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 45.44
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΑΟ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔ. ΝΙΚΑΙΑΣ 44.12
4 ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 42.80
5 ΜΠΕΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 40.93
6 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΔΣ 2004 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 39.55
7 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 2002 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 36.99
8 ΠΑΠΠΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 2002 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 35.64
9 ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 34.54
10 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 30.54
11 ΚΟΡΕΝΤΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 27.10
12 ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 26.95

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100μ.

1 (1) ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1989 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 11.57 +1,0
1 (3) ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11.97 +0,8
2 (1) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2000 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 12.09 +1,0
3 (1) ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.78 +1,0
4 (1) ΔΑΛΑΛΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1999 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 12.95 +1,0
5 (1) ΚΟΥΜΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.99 +1,0
1 (2) ΣΥΡΓΚΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.14 +0,8
6 (1) ΒΙΔΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΓΝΗ 2004 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 13.16 +1,0
2 (3) ΠΛΕΥΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 13.21 +0,8
2 (2) ΛΙΟΥΓΚΟΥ ΖΩΗ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.49 +0,8
3 (2) ΦΕΚΚΑ ΜΑΡΙΝΑ 2000 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 13.50 +0,8
3 (3) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΕΝΑ-ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.88 +0,8
4 (3) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.94 +0,8
5 (3) ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ 2003 ΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 14.07 +0,8
4 (2) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14.37 +0,8
5 (2) ΘΕΟΔΟΡΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14.41 +0,8
6 (3) ΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΓΣ ΠΙΝΑΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 14.78 +0,8
6 (2) ΠΑΤΑΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14.88 +0,8

200μ.

1 (1) ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΗ ΕΛΕΝΑ 1987 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25.78 +0,8
2 (1) ΤΣΟΥΚΟΥΜΑ ΓΚΛΟΡΙΑ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 25.96 +0,8
3 (1) ΧΛΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 1994 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 26.96 +0,8
1 (2) ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 27.26 +0,5
4 (1) ΣΕΡΕΤΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 27.39 +0,8
2 (2) ΓΙΑΛΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 27.84 +0,5
3 (2) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1996 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 27.85 +0,5
4 (2) ΠΑΠΑΡΟΥΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΓΟΠ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 27.90 +0,5
5 (2) ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28.36 +0,5
5 (1) ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 28.40 +0,8
6 (2) ΛΙΟΥΓΚΟΥ ΖΩΗ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28.63 +0,5
7 (2) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28.85 +0,5
6 (1) ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2000 ΑΣΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30.78 +0,8
7 (1) ΠΑΤΑΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 32.24 +0,8

800μ.

1 ΤΣΕΤΣΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2.17.67
2 ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΓΑΠΗ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.29.19
3 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 2.30.28
4 ΒΛΑΣΣΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2.32.07
5 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1997 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 2.35.51
6 ΧΑΤΖΙΜΠΙΝΟΥ ΑΝΘΗ 1996 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2.35.64
7 ΝΑΠΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 1992 ΑΕΚ 2.42.28
8 ΛΑΚΙΩΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 2.50.03

3000μ.

1 ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ 1989 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 10.29.86
2 ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 10.47.42
3 ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 10.52.68
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 10.58.93
5 ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ 2003 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 11.26.93
6 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΙΡΚΑ 2003 ΓΟΠ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 11.48.50
7 ΚΟΥΡΚΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 12.20.86
8 ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1978 ΑΕΚ 12.30.59

ΜΗΚΟΣ

Ε.Σ. SAVANNAH CARSON 1995 USA 6.02 -0,5
1 ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ-ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.40 -0,5
2 ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5.05 +0,2

ΜΗΚΟΣ Κ

1 ΜΠΑΛΟΥΜΗ ΝΑΤΑΣΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5.33 +1,7
2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2002 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 5.04 +0,7
3 ΤΖΙΝΤΗ ΦΕΝΙΑ 2003 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.91 +0,4
4 ΜΠΑΡΙΤΑ ΕΛΕΝΗ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4.78 +0,7
5 ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 4.74 +1,3
6 ΜΑΤΙΑΤΟΥ ΖΩΗ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4.58 +1,2
7 ΦΡΑΝΤΖΗ ΛΥΔΙΑ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4.51 +1,0
8 ΧΑΤΖΗ ΓΙΑΣΜΙΝ 2004 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4.51 +0,2
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 4.49 +1,8
10 ΧΩΝΑ ΗΛΙΑΝΝΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 4.40 -0,1
11 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 4.25 -0,3
12 ΜΑΝΩΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 4.18 +1,1
13 ΚΟΤΣΩΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 3.88 -1,5

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Κ

1 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 13.85
2 ΟΣΑΓΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΗΒΑΣ 12.37
3 ΜΠΕΞΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10.93
4 ΓΚΕΡΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΗΒΑΣ 10.77
5 ΚΑΡΑΛΗ ΑΓΑΠΗ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΗΒΑΣ 8.45

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Κ

1 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2003 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 24.35
2 ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 14.41

ΠΠ / ΠΚ

80μ. ΠΠ Α’

6 (1) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 9.82 -1,5
7 (1) ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 9.86 -1,5
8 (1) ΣΠΑΝΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΆΤΙΟΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 9.98 -1,5
1 (1) ΠΕΣΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10.05 -1,5
2 (1) ΑΓΡΙΤΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 10.06 -1,5
3 (1) ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 10.06 -1,5
4 (1) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10.15 -1,5
1 (2) ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2004 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 10.20 -2,6
2 (2) ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10.38 -2,6
5 (1) ΜΑΡΤΣΕΒ ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 10.47 -1,5
3 (2) ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 10.50 -2,6
4 (2) ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 10.78 -2,6
5 (2) ΜΠΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 10.80 -2,6
6 (2) ΠΑΝΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 11.08 -2,6
7 (2) ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 11.22 -2,6

80μ. ΠΚ Α’

1 (1) ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10.41 +0,3
1 (2) ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ -ΦΙΛΙΠΠΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10.76 +1,3
2 (1) ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 10.77 +0,3
3 (1) ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10.78 +0,3
4 (1) ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10.88 +0,3
5 (1) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10.91 +0,3
2 (2) ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 10.96 +1,3
3 (2) ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10.98 +1,3
1 (3) ΚΟΝΔΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 11.04 +2,2
6 (1) ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.08 +0,3
4 (2) ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.09 +1,3
7 (1) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.13 +0,3
5 (2) ΜΠΕΛΗ ΔΑΝΑΗ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.16 +1,3
2 (3) ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11.47 +2,2
6 (2) ΓΕΩΡΓΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 11.49 +1,3
7 (2) ΜΑΝΑΣΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 11.57 +1,3
3 (3) ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΜΙΧΑΛΕΑ 2005 ΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 11.62 +2,2
4 (3) ΖΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 11.65 +2,2
5 (3) ΚΡΕΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 11.91 +2,2
6 (3) ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΥ ΦΙΛΙΩ-ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 12.02 +2,2
7 (3) ΚΟΝΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 12.35 +2,2

150μ. ΠΚ Α’

1 (1) ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2005 ΓΟΠ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 19.86 +0,2
2 (1) ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 20.13 +0,2
1 (2) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20.81 -0,4
3 (1) ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΕΤΗ 2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 21.08 +0,2
4 (1) ΤΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 21.60 +0,2
5 (1) ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 21.69 +0,2
6 (1) ΛΑΓΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.76 +0,2
2 (2) ΝΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 22.03 -0,4
3 (2) ΒΛΑΧΟΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤ-ΑΙΚ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 22.98 -0,4
4 (2) ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 23.38 -0,4
5 (2) ΚΩΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24.91 -0,4

300μ. ΠΠ Α’

1 (1) ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 37.56
1 (2) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 38.80
2 (1) ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 38.99
3 (1) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 39.05
4 (1) ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 40.72
2 (2) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 40.87
3 (2) ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 41.18
5 (1) ΣΚΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 41.63
6 (1) ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 42.81
7 (1) ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 42.82
4 (2) ΒΕΛΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 43.00
5 (2) ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 43.33
6 (2) ΡΕΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 44.02

1000μ. ΠΠ Α’

1 ΚΟΥΤΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2.47.28
2 ΚΩΤΣΟΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2.52.42
3 ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2.53.55
4 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2004 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2.58.59
5 ΜΑΡΔΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 3.00.75
6 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3.07.79
7 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 3.08.12
8 ΣΤΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 3.18.68
9 ΜΑΝΙΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2005 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 3.28.07
10 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3.31.76

1000μ. ΠΚ Α’

1 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3.15.27
2 ΣΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 3.20.09
3 ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 3.20.12
4 ΜΩΡΑΙΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2005 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 3.22.59
5 ΖΑΦΕΙΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2005 ΓΟΠ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 3.23.26
6 ΚΑΝΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 3.23.56
7 ΠΛΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 3.23.91
8 ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΓΟΠ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 3.24.51
9 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 3.26.31
10 ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2004 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 3.27.03
11 ΧΟΥΜΠΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 3.30.27
12 ΖΩΓΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΑ 3.32.01
13 ΚΑΡΥΠΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 3.38.01
14 ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΓΟΠ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 3.39.67

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚ Α’

1 ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.00
2 ΟΡΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΙΟΥΛΙΑ 2004 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 10.96
3 ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΗΒΑΣ 10.75
4 ΚΙΣΙΓΙΑΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΑΟ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔ-ΝΙΚΑΙΑΣ 10.73
5 ΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 9.87
6 ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 9.50
7 ΟΣΑΓΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 9.46
8 ΚΑΚΑΒΑ ΑΘΗΝΑ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΗΒΑΣ 8.74
9 ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 8.26
10 ΣΙΓΑΛΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2005 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 7.57
11 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 7.50

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠ Α’

1 ΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 14.00
2 ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 2005 ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 13.07
3 ΤΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12.84
4 ΜΠΕΚΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 12.46
5 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.38
6 ΔΑΡΒΙΡΑΣ ΝΙΚΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2005 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 12.20
7 ΒΟΥΡΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 12.15
8 ΣΑΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.36
9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.80
10 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 8.68

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΠ Α’

1 ΜΑΝΑΒΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΎΗΣ 46.94
2 ΔΕΡΜΠΟΓΟΣΙΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 40.12
3 ΜΠΟΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΟΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 33.41
4 ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 32.93
5 ΛΗΜΝΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2004 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΎΗΣ 22.91

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΚ Α΄

1 ΤΖΩΡΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 27.58
2 ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 27.55
3 ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 26.19
4 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 25.87
5 ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 25.74
6 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ 2005 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 24.83
7 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 24.07
8 ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 23.24
9 ΛΑΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 23.18
10 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 21.78
11 ΜΑΛΕΣΗ ΖΩΗ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 21.64
12 ΣΙΓΑΛΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2005 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 21.18
13 ΟΣΑΓΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 15.40

4χ80μ. ΠΠ Α’

1 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΦ 40.54
(ΖΩΓΡΑΦΟΣ-ΜΑΚΡΗΣ-ΔΡΙΝΗΣ-ΚΩΣΤΑΚΗΣ)
2 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 40.57
(ΜΑΥΡΕΛΗΣ-ΜΠΑΚΑΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ-ΤΣΑΚΙΡΗΣ)

4χ80μ. ΠΚ Α’

1 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 41.66
(ΒΑΡΣΑΜΗ-ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ-ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ-ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ)
2 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΦ 42.20
(ΣΠΑΛΙΕΡΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΚΑΡΑΚΑΣΗ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ)
3 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 42.61
(ΜΙΟΒΟΛΟΥ-ΣΕΝΚΑΛΑ-ΛΙΑΠΙΚΟΥ-ΚΛΗ)
4 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 42.99
(ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΟΥΤΣΗ-ΦΡΑΝΤΖΗ-ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗ)
5 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 44.02
(ΜΕΛΑΧΡΟΥΣ-ΓΚΑΝΟΥΤΑ-ΚΟΥΛΑΚΟΥ-ΚΑΡΚΑΝΕΒΑΤΟΥ)
6 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 44.31
(ΧΩΝΑ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΑΣΟΥΛΑ-ΖΟΥΜΗ)

Προηγούμενο άρθροΠανθρακικοί αγώνες (Αλεξανδρούπολη) 16.6.2019
Επόμενο άρθροΔυναμική επιστροφή για Γάτου και Βενιέρη στη Θήβα – Αξιόλογη επίδοση ο Γκαβέλας, αθλητής με τυφλότητα

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ