-> Online αποτελέσματα

100μ.

1 ΤΑΣΣΗΣ, ΧΑΡΙΤΩΝ 17 ΑΡΣΑΚEΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 11.00 -1.2
2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17 4ο ΓΕΛ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.02 -1.2
3 ΛΑΓΑΝΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18 9ο ΓΕΛ ΠΕΙΡΑΙΑ 11.21 -1.2
4 *ΒΑΡΝΑΒΑ, ΒΑΣΙΛΗΣ 18 ΛΑΝΙΤΕΙΟ 11.26 -1.2
5 ΜΗΛΙΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17 4ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ 11.28 -1.2
6 ΓΙΩΤΣΑΣ, ΜΑΡΙΟΣ 18 1ο ΓΕΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 11.29 -1.2
7 ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 17 3ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ 11.32 -1.2
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΦ, ΑΓΓΕΛΟΣ 18 1ο ΓΕΛ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 11.61 -1.2

200μ.

1 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 18 ΚΟΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 21.83 -0.8
2 *ΛΑΖΑΡΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18 ΛΑΝΙΤΕΙΟ 22.35 -0.8
3 ΓΙΑΓΚΙΤΣΗΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 17 Α’ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ 22.56 -0.8
4 ΜΠΟΥΡΑΣ, ΝΙΚΗΤΑΣ ΡΑΦΑ 16 4ο ΓΕΛ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 22.69 -0.8
5 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ, ΠΑΝΑΓΗΣ 18 ΓΕΛ ΣΑΜΗΣ 22.84 -0.8
6 ΚΑΡΓΑΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 18 4ο ΓΕΛ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 23.01 -0.8
7 ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18 2ο ΓΕΛ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 23.10 -0.8
8 ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16 1ο ΓΕΛ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 23.16 -0.8

400μ.

1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ 17 ΕΠΑΛ ΣΗΤΕΙΑΣ 50.50
2 ΚΑΣΟΥΤΣΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 1ο ΓΕΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 50.62
3 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ, ΔΑΝΙΗΛ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ 18 3ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 50.63
4 ΚΕΧΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΤΡΟΣ 18 1ο ΓΕΛ.ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 50.74
5 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 1ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 51.24
6 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ 17 ΓΕΛ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 51.74
7 ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ, ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 17 ΓΕΛ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ 52.17
8 ΤΡΑΥΛΟΣ, ΠΑΝΑΓΗΣ 17 2Ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 53.11

800μ.

1 ΣΚΟΥΡΤΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18 12ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΩΝ 1:54.53
2 ΖΥΓΟΥΡΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑ 18 ΚΟΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 1:55.48
3 ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18 2ο ΕΠΑΛ ΛΑΜΙΑΣ 1:56.92
4 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16 2ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1:57.47
5 ΒΛΑΧΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 17 ΠΛΠΠ 1:57.47
6 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 17 ΚΟΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 1:59.48
7 ΠΑΓΚΑΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17 1ο ΓΕΛ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1:59.55
8 ΚΩΣΤΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17 ΓΕΛ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ 2:00.08
9 ΚΟΥΤΛΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Β 18 ΓΕΛ ΡΑΦΗΝΑΣ 2:01.88
10 *ΣΠΥΡΟΥ, ΜΑΡΙΟΣ 18 ΛΥΚΕΙΟ ΙΔΑΛΙΟΥ 2:02.37
11 ΓΟΥΝΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16 ΖΑΝΝΕΙΟ 2:03.12
12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16 1ο ΠΕΙΡ. ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:05.51

1500μ.

1 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16 ΓΕΛ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 4:17.57
2 ΡΑΠΤΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 16 1ο ΓΕΛ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 4:19.72
3 *ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, ΛΟΥΚΑΣ 16 Γ ΤΕΣΕΚ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4:21.21
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΚΛΕΑΝΘΗΣ 17 ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ 4:21.43
5 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 16 12ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΩΝ 4:24.39
6 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 16 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 4:25.74
7 ΒΕΣΔΡΕΒΑΝΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18 1ο ΓΕΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4:26.85
8 ΧΡΟΥΣΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 16 2ο ΓΕΛ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 4:27.78
9 ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ 17 ΕΠΑΛ ΣΗΤΕΙΑΣ 4:29.34

3000μ.

1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΑΝΔΡΕΑΣ 17 ΓΕΛ ΚΑΜΑΡΩΝ 8:55.65
2 ΜΠΟΥΛΛΑΡΙ, ΑΝΤΡΙΑΝ 17 ΓΕΛ ΚΑΡΔΑΜΥΛΗΣ 9:00.68
3 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16 ΕΚΠΑΙΔ. ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 9:09.90
4 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 17 ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ 9:11.43
5 ΚΟΤΣΟ, ΑΝΤΟΝΙΟ 18 7 ΓΕΛ ΠΑΤΡΩΝ 9:17.54
6 ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ, ΜΑΡΚΟΣ 17 ΚΟΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 9:24.40
7 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ 16 3ο ΓΕΛ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 9:28.43
8 ΦΡΟΥΖΑΚΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ 17 11ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 9:28.57
9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΦΩΤΙΟΣ 16 2ο ΓΕΛ ΑΙΓΙΟΥ 9:31.41
10 *ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 16 ΚΟΛΕΓΙΟ TERRA SANTA 9:46.47
11 ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16 1ο ΓΕΛ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9:51.58
12 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 16 1ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:18.11

110μ. εμπόδια

1 *ECONOMIDES, ΧΡΗΣΤΟΣ 17 ΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 13.96 -0.7
2 ΜΠΕΣΣΟΝΗ, ΑΛΕΞΑΝΤΡ 17 1ο ΕΠΑΛ ΣΠΑΡΤΗΣ 14.38 -0.7
3 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 18 2ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14.72 -0.7
4 ΔΡΟΓΑΛΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 16 ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 15.07 -0.7
5 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17 ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 15.22 -0.7
6 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ.-ΠΑΥΛΟΣ 16 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 15.38 -0.7
7 ΜΗΛΙΩΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16 2ο ΓΕΛ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 15.43 -0.7
8 ΣΤΑΘΟΥΡΟΣ, ΡΩΜΑΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16 8ο ΓΕΛ ΒΟΛΟΥ 15.57 -0.7

400μ. εμπόδια

1 ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 1ο ΓΕΛ.ΙΛΙΟΥ 53.83
2 ΜΑΛΑΤΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 17 6ο ΕΠΑΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 55.19
3 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ, ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 16 1ο ΓΕΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 55.27
4 ΠΑΠΑΡΑΣ, ΦΙΛΙΠΠΟΣ 18 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ 55.39
5 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 17 3ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 55.77
6 *ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17 ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β 57.03
7 ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16 1ο ΕΠΑΛ ΕΔΕΣΣΑΣ 57.99
8 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ, ΜΥΡΩΝ 16 2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 58.04

2000μ. στ.

1 ΒΑΡΕΛΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 18 1ο ΓΕΛ.ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 6:09.67
2 ΜΕΝΤΖΟΣ, ΒΛΑΣΙΟΣ 18 2ο ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 6:11.54
3 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ, ΦΙΛΙΠΠΟΣ 16 7ο ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6:15.20
4 ΤΣΑΜΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 17 ΓΕΛ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 6:18.44
5 ΤΣΑΛΛΕΚΟΥ, ΑΡΕΣΤΗΣ 16 1ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 6:24.93
6 ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 16 2ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ 6:33.22
7 ΤΖΙΜΑΣ, ΒΑΣΙΛΗΣ 17 ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ 6:36.69
8 *ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ, ΑΝΤΩΝΗΣ 17 ΛΑΝΙΤΕΙΟ 6:40.17
9 ΜΕΚΡΑΣ, ΒΑΙΟΣ 18 2ο ΕΠΑΛ ΛΑΜΙΑΣ 6:41.25
10 ΣΤΡΟΥΖΑΣ, ΠΕΤΡΟΣ 17 2ο ΓΕΛ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 6:41.40
11 ΑΔΑΜΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16 ΓΕΛ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 6:41.41
12 ΜΠΑΡΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 16 12ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΩΝ 6:46.32

άλμα σε ύψος

1 ΜΙΤΑ, ΑΝΤΡΕΑ 17 1ο ΓΕΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2.12m
2 *ΓΙΑΖΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β 2.08m
3 ΓΕΝΝΙΚΗΣ, ΠΑΣΧΑΛΗΣ 16 1ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ 1.92m
4 ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ, ΙΑΣΩΝ 18 ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 1.89m
5 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΕ Λ.Τ. 1.89m
6 ΒΑΡΒΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 18 1ο ΓΕ. Λ. ΑΙΓΙΟΥ 1.89m
6 ΑΓΑΠΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 16 4ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.89m
8 ΒΑΞΕΒΑΝΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17 3ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.86m
9 ΣΙΔΕΡΗΣ, ΛΑΜΠΡΟΣ 16 ΓΕΛ.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 1.86m
10 ΚΟΝΤΟΒΑΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ 16 ΓΕΛ ΑΛΜΥΡΟΥ 1.83m
11 ΚΟΥΤΣΙΟΓΚΟΥΛΟΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 17 1ο ΕΠΑΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.80m

άλμα επί κοντώ

1 ΚΡΙΑΡΑΣ, ΠΑΥΛΟΣ 16 ΓΕΛ ΣΟΡΩΝΗΣ 4.80m
2 ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 ΓΕΛ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.65m
3 *ΧΡΙΣΤΟΦΗ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17 ΛΑΝΙΤΕΙΟ 4.40m
4 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17 2ο ΓΕΛ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ 4.30m
5 ΤΖΙΟΜΑΛΛΟΣ, ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 18 1ο ΕΠΑΛ ΣΕΡΡΩΝ 4.20m
6 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝ 16 ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 4.00m
7 ΚΟΥΠΟΥΡΤΙΑΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.90m
8 ΠΡΟΙΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 17 4ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.60m
x ΧΑΛΑΡΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 17 6ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ NH
x ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΗΛΙΑΣ 16 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ NH
x ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 5ο ΓΕΛ.ΒΥΡΩΝΑ NH

άλμα σε μήκος

1 ΧΗΤΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 18 2ο ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ 7.13m +0.9
2 *ΜΑΧΑΛΕΚΙΔΗΣ, ΑΝΤΡΕΑΣ 17 ΙΔ. ΣΧΟΛΗ ΦΟΡΟΥΜ 6.89m +1.9
3 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 18 3ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.70m +1.5
4 ΠΑΤΡΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 ΓΕΛ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 6.70m +1.0
5 ΔΑΡΑΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 17 1ο ΓΕΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6.61m +1.1
6 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 17 ΕΠΑΛ ΚΑΤΩ ΚΟΡΑΚΙΑΝΑΣ 6.61m +0.2
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ, ΠΡΕΣΤΗΣ 17 1ο ΓΕΛ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 6.44m +0.8
8 ΚΛΑΔΑΣ, ΦΟΙΒΟΣ 18 ΓΕΛ ΑΓΡΟΥ 6.20m +0.8
9 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΜΙΧΑΗΛ 18 2ο ΓΕΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 6.19m +0.2
10 ΜΙΤΖΗΘΡΑΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 18 4ο ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 5.96m +0.6
11 ΓΑΤΑΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16 1ο ΓΕΛ NAOYΣΑΣ 4.22m +0.8
x ΑΤΑΝΑΣΩΦ, ΜΑΡΙΟΣ 18 ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ NM

άλμα τριπλούν

1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 16 3ο ΕΠΑΛ ΒΟΛΟΥ 14.56m +1.3
2 ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17 ΓΕΛ ΣΚΑΛΑΣ ΩΡΩΠΟΥ 14.31m +1.7
3 *ΙΩΑΝΝΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 18 Β ΤΕΣΕΚ ΛΕΜΕΣΟΥ 14.22m +2.8 (& 13.85m +0.9)
4 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 18 2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 14.15m +2.1 (& 13.90 +1.9)
5 ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗΣ, ΛΑΜΠΡΟΣ 18 1ο ΕΠΑΛ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 14.00m -0.3
6 ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 18 26ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 13.50m +1.9
7 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ 13.46m +1.7
8 ΑΓΑΠΗΣ, ΣΟΛΩΝ 18 4ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.94m +1.0
9 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ, ΣΤΑΜΑΤΗΣ 16 2ο ΠΕΙΡ. ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ 12.83m +1.9
10 ΜΙΑΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17 1ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ 12.32m -0.2
x ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ, ΣΑΒΒΑΣ 17 11ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ NM
x ΓΡΕΨΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ NM

Σφαιροβολία

1 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 16 2Ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 19.52m
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 17 2ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17.06m
3 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 17 4ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ 16.57m
4 *ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ 18 Α ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥ 16.16m
5 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 18 2ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ 15.87m
6 ΜΕΡΑΙ, ΚΛΕΒΙΣ 16 2ο ΓΕΛ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 15.70m
7 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ 18 ΕΠΑΛ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 15.43m
8 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 18 22ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 14.44m
9 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ 16 ΓΕΛ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 14.13m
10 ΚΑΡΑΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 16 2ο ΕΠΑΛ ΣΕΡΡΩΝ 13.63m
11 ΣΙΔΗΡΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 17 1ο ΕΠΑΛ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 13.07m
12 ΔΕΜΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16 1ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΥΣ 12.75m

Δισκοβολία

1 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 18 4ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ 58.39m
2 *ΜΑΚΡΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ 18 ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΡΙΩΝ 55.97m
3 ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 18 ΕΠΑΛ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 54.35m
4 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17 4ο ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 50.76m
5 ΤΖΑΜΤΖΗΣ, ΠΑΥΛΟΣ 17 1ο ΕΠΑΛ ΚΙΛΚΙΣ 49.80m
6 ΔΑΡΒΙΡΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥ 17 1ο ΕΠΑΛ ΡΑΦΗΝΑΣ 47.17m
7 ΡΙΖΟΣ, ΝΕΑΡΧΟΣ 18 ΓΕΛ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 46.70m
8 ΠΑΥΛΙΔΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 17 1ο ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ 45.28m
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 16 2ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ 42.09m
10 ΣΙΓΛΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 1ο ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 41.84m
11 ΘΑΣΙΤΗΣ, ΣΤΕΡΓΙΟΣ 18 ΓΕΛ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 41.03m
12 ΜΟΥΣΑ, ΡΟΜΠΕΡΤΟ 16 2ο ΓΕΛ 38.27m

Σφυροβολία

1 *ΚΕΣΙΔΗΣ, ΙΩΣΗΦ 17 Α ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ.ΜΑΚΑΡΙΟΥ 78.88m
2 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 2ο ΕΠΑΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 71.72m
3 ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17 4ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 71.48m
4 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ, ΣΟΦΟΚΛΗΣ 17 2ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 69.68m
5 ΣΙΔΗΡΕΝΙΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16 1ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 66.78m
6 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 17 3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ 63.12m
7 ΜΠΙΖΙΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 16 1ο ΕΠΑΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 58.64m
8 ΣΤΕΡΓΙΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17 ΓΕΛ ΚΑΜΠΑΝΗ 56.82m
9 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 17 ΓΕΛ ΚΑΜΠΑΝΗ 49.78m
10 ΙΒΑΣΟΥΚ, ΜΕΘΟΔΙΟΣ 17 ΓΕΛ Ν.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 45.88m
11 ΤΡΥΠΙΔΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 17 4ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 42.50m
x ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 18 2ο ΓΕΛ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ NM

Ακοντισμός

1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 17 1ο ΕΠΑΛ ΔΡΑΜΑΣ 70.90m
2 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 17 ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 59.32m
3 *ΑΧΙΛΛΕΩΣ, ΣΩΤΗΡΗΣ 18 ΛΑΝΙΤΕΙΟ 58.44m
4 ΧΑΡΙΡ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18 1ο ΓΕΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 57.43m
5 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΠΠΑ 54.26m
6 ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 3ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 52.05m
7 ΓΚΙΝΗΣ, ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 18 2ο ΓΕΛ ΒΡΙΛΗΣΙΩΝ 51.10m
8 ΜΑΛΛΕΣ, ΚΡΙΣΤΙΑΝ 17 ΕΠΑΛ ΣΑΜΟΥ 49.72m
9 ΧΡΥΣΤΟΣΤΟΜΙΔΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 16 ΙΔ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ 47.40m
10 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16 ΓΕΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 46.40m
11 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 16 2ο ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 46.27m

100μ.

1 *ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 18 ΛΑΝΙΤΕΙΟ 12.51 -1.2
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ 18 ΙΔ.ΕΚΠΑΙΔ. ΠΛΑΤΩΝ 12.60 -1.2
3 ΛΟΥΚΑΤΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18 11ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ 12.72 -1.2
4 ΛΥΡΑ, ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ 17 2ο ΕΠΑΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12.76 -1.2
5 ΒΟΥΓΑ, ΑΝΔΡΑΙΝΑ 16 1ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ 12.79 -1.2
6 ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ, ΜΑΡΙΝΑ 17 1ο ΕΠΑΛ ΠΕΙΡΑΙΑ 12.81 -1.2
7 ΣΟΛΙΔΑΚΗ, ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 18 ΓΕΛ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 12.82 -1.2
8 ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18 3ο ΓΕΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.92 -1.2

200μ.

1 ΚΑΡΕΛΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18 6ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ 25.44 -0.5
2 ΣΕΝΚΑΛΑ, ΗΒΗ ΦΑΝΗ 16 2ο ΓΕΛ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 25.50 -0.5
3 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΛΕΝΗ 17 10ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 25.99 -0.5
4 *ΤΟΥΜΠΑ, ΣΤΑΥΡΙΑ 16 ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β 26.03 -0.5
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ, ΜΑΡΙΑ 17 2ο ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 26.06 -0.5
6 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ, ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 18 ΙΔ ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΕΛ. ΠΑΙΔ 26.34 -0.5
7 ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17 2ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΥΣ 26.64 -0.5
8 ΤΣΙΛΗ, ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 17 1ο ΓΕΛ Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ 26.81 -0.5

400μ.

1 ΙΒΙΤΣ, ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 17 ΚΟΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 58.26
2 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 16 1ο ΓΕΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 58.29
3 ΦΩΚΑΙΔΟΥ, ΕΛΕΝΗ 16 3ο ΓΕΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 58.60
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ 18 ΓΕΛ ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ 59.84
5 ΣΩΜΑΡΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 16 ΓΕΛ ΓΑΖΙΟΥ 1:00.08
6 ΚΛΗ, ΝΕΦΕΛΗ-ΑΡΓΥΡΩ 16 ΣΑΙΝΤ ΠΟΛ 1:00.39
7 ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ, ΖΩΗ 16 ΓΕΛ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ 1:00.45
8 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΦΑΝΗ 17 1ο ΓΕΛ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:01.29

800μ.

1 ΜΩΡΑΙΤΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 17 ΓΕΛ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2:18.98
2 ΡΟΥΛΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΑ 16 2 ΓΕΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:19.28
3 ΓΩΓΟΥ, ΧΡΥΣΟΥΛΑ 18 2ο ΓΕΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 2:20.21
4 ΜΠΟΥΡΛΗ, ΘΕΟΦΑΝΙΑ 17 1 ΓΕΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:21.42
5 ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 17 1ο ΠΕΙΡ. ΓΕΛ ΒΟΛΟΥ 2:22.41
6 ΜΠΟΝΤΙΩΤΗ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ 17 7ο ΓΕΛ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 2:23.17
7 ΓΚΙΟΚΑ, ΑΝΝΑ 17 ΙΔ ΛΥΚ ΚΟΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 2:25.22
8 ΠΑΠΑΧΕΛΑ, ΚΑΤΕΡΙΝΑ 18 Δ Κ ΣΠ ΣΧ ΜΩΡΑΙΤΗ 2:25.90
9 ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 18 ΓΕΛ ΓΟΥΒΩΝ 2:26.23
10 ΚΟΤΑΛΑΚΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 16 ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 2:27.46
11 ΚΙΤΣΙΟΥΛΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 17 1ο ΓΕΛ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2:28.52

1500μ.

1 ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 17 1ο ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ 4:33.09
2 ΝΤΑΣΚΑ, ΔΗΜΗΤΡΑ 17 7ο ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:45.57
3 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ, ΜΑΡΙΑ 16 3ο ΓΕΛ ΧΙΟΥ 4:47.14
4 ΡΟΥΛΙΑ, ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 16 2 ΓΕΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4:47.52
5 *ΑΝΔΡΕΟΥ, ΒΙΚΤΩΡΙΑ 18 ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β 4:57.88
6 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΕΛΕΝΗ 18 1ο ΠΕΙΡ. ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 4:58.60
7 ΣΙΟΥΤΚΑ, ΜΑΡΙΑ 17 1ο ΓΕΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 5:05.48
8 ΒΑΛΑΧΑ, ΗΛΙΑΝΑ 16 ΓΕΛ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ 5:07.93
9 ΧΡΙΣΤΑΚΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 16 1ο ΕΠΑΛ ΣΠΑΡΤΗΣ 5:12.62
10 ΝΤΟΥΜΠΑΚΗ, ΑΝΔΡΕΑΝΝΑ 16 2ο ΓΕΛ ΞΑΝΘΗΣ 5:22.58
11 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΗ 16 31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5:33.33

3000μ.

1 ΒΥΘΟΥΛΚΑ, ΜΑΡΙΑ 18 1ο ΕΠΑΛ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 10:23.91
2 ΣΠΑΝΟΥ, ΜΑΡΙΑ ΕΡΙΕΤΤΑ 16 ΚΟΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 10:28.22
3 ΠΑΤΕΡΑΚΗ, ΚΩΝ/ΝΑ 18 ΓΕΛ ΣΗΤΕΙΑΣ 10:50.20
4 *ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΜΑΡΙΑ 17 ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β 10:59.24
5 ΚΑΝΑΚΗ, ΜΙΧΑΕΛΑ 16 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ 11:03.53
6 ΚΟΚΑ, ΜΑΡΙΑ-ΖΗΝΟΒΙΑ 16 2 ΓΕΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11:05.76
7 ΛΟΥΛΟΥΔΗ, ΑΛΕΞΙΑ 16 7 ΓΕΛ ΠΑΤΡΩΝ 11:05.89
8 ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ, ΕΛΕΘΕΡΙΑ 17 7ο ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:10.71
9 ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗ, ΕΙΡΗΝΗ 16 3ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 11:13.97
10 ΛΑΖΟΥ, ΕΥΜΟΡΦΙΑ 16 1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 11:22.10
11 ΛΑΖΑΡΑΚΗ, ΖΩΗ 17 12ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΩΝ 12:10.28
x ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΗΛΙΑΝΝΑ 17 ΣΧ ΜΩΡΑΙΤΗ DNF

100μ. εμπόδια

1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ, ΜΑΡΙΑ 17 ΓΕΛ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 13.98 -1.7
2 ΝΤΕΛΙΟΥ, ΧΑΒΑ 18 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 14.17 -1.7
3 *ΑΔΑΜΟΥ, ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ 17 ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ 14.51 -1.7
4 ΒΙΔΟΥΡΗ, ΕΛΕΝΗ 17 1ο ΕΠΑΛ ΒΟΛΟΥ 14.67 -1.7
5 ΝΤΟΥΓΚΟΥ, ΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΥΨΩ 16 32ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 14.88 -1.7
6 ΔΑΣΤΕΡΙΔΗ, ΑΡΙΣΤΕΑ 16 3ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 15.02 -1.7
7 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 16 ΓΕΛ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ 15.24 -1.7
8 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ, ΘΕΟΔΟΣΙΑ 17 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15.53 -1.7

400μ. εμπόδια

1 ΚΑΡΒΟΥΝΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣ 18 5ο ΓΕΛ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1:03.88
2 ΒΑΡΕΛΑ, ΜΑΡΙΑ 16 2ο ΓΕΛ.ΜΕΓΑΡΩΝ 1:04.04
3 *ΜΑΡΟΥΧΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 18 ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β 1:04.39
4 ΠΑΠΠΑ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΤΡΙΑΔΑ 16 2ο ΓΕΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1:06.70
5 ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ, ΦΑΙΔΡΑ 17 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ 1:06.83
6 ΑΡΓΥΡΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩ 16 ΓΕΛ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1:07.71
7 ΧΡΗΣΤΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17 2ο ΓΕΛ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:08.43
8 ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗ, ΖΩΗ 17 2ο ΕΠΑΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:17.28

2000μ. στ.

1 ΚΙΟΥΛΟΥ, ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 16 1ο ΓΕΛ.ΠΑΛΛΗΝΗΣ 7:06.20
2 ΒΑΡΔΑ, ΔΑΦΝΗ 16 1ο ΓΕΛ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7:35.56
3 *ΤΟΥΜΠΑ, ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18 ΑΓΓΛΙΚΗ & ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΧ. PASCAL 7:39.51
4 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ 16 2ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ 7:58.10
5 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16 8ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8:10.57
6 ΤΟΥΤΣΙ, ΕΒΑ 16 13ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8:21.34
7 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ, ΑΡΙΣΤΕΑ 16 ΓΕΛ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ 8:32.22
8 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ 17 2ο ΠΕΙΡ. ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ 9:42.62
x ΛΑΜΑ, ΓΚΕΝΤΙΑΝΑ 16 2ο ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ DNF

άλμα σε ύψος

1 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ, ΒΙΡΓΙΝΙΑ 18 ΙΔ ΛΥΚ ΚΟΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 1.67m
2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ 16 ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1.67m
3 ΡΑΠΤΗ, ΝΑΤΑΛΙΑ 17 1ο ΓΕΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1.67m
4 ΤΟΥΤΖΙΑΡΙΔΗ, ΑΜΑΛΙΑ ΧΡΙΣΤ 17 ΙΔ ΛΥΚ ΚΟΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 1.64m
5 *ΠΕΛΕΤΙΕ, ΑΘΗΝΑ 18 ΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 1.64m
6 ΠΟΛΥΖΟΥ, ΜΑΡΙΑΝΘΗ 16 4ο ΓΕΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.61m
7 ΠΙΠΙΛΑ, ΕΛΛΗ 18 1ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 1.61m
8 ΠΛΑΤΑΝΙΑ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 17 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ 1.58m
9 ΒΑΒΟΥΛΕ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18 3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ 1.58m
10 ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ, ΕΛΕΝΑ 17 1οΠΡ.ΓΕΛ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.55m
11 ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ, ΔΑΝΑΗ 16 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ 1.55m

άλμα επί κοντώ

1 ΦΛΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡ, ΑΜΑΛΙΑ 18 ΓΕΛ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 3.90m
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΗΛΙΑΝΑ 17 1ο ΕΠΑΛ ΣΕΡΡΩΝ 3.75m
3 ΤΟΠΑΛ, ΕΜΙΝΕ 18 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 3.60m
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ 16 ΕΚΠΑΙΔ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 3.40m
5 ΒΟΛΤΕΑ, ΠΕΤΡΟΥΛΑ 16 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ 3.20m
5 ΣΠΑΡΑΚΗ, ΣΟΦΙΑ 18 3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ 3.20m
7 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 17 7ο ΓΕΛ.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3.20m
8 ΤΑΤΑΚΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16 2ο ΓΕΛ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 3.00m
9 ΒΑΣΙΛΑΚΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17 5ο ΓΕΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2.80m
x *ΣΕΡΜΠΑΝ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ 18 ΛΑΝΙΤΕΙΟ NH

άλμα σε μήκος

1 ΣΧΙΖΑ, ΕΥΓΕΝΙΑ 16 ΓΕΛ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 5.88m +0.8
2 ΣΤΑΘΑΚΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 16 ΓΕΛ ΜΟΛΑΩΝ 5.77m +1.7
3 ΚΟΙΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΛΙΚΗ 17 2ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5.75m +1.1
4 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18 6ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ 5.73m +0.5
5 ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ, ΝΙΚΟΛΙΑ 18 2ο ΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ 5.71m +1.3
6 ΜΟΖΑ, ΑΝΝΑ 17 1ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 5.53m +1.7
7 ΡΕΠΠΟΥ, ΖΩΗ-ΙΩΑΝΝΑ 17 7ο ΓΕΛ ΒΟΛΟΥ 5.26m +2.5
8 ΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗ, ΑΣΠΑΣΙΑ 17 ΓΕΛ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 5.24m +1.3
9 *ΠΕΡΔΙΚΟΥ, ΣΤΑΥΡΙΑ 17 ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β 5.24m +1.3
10 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ, ΦΩΣΤΗΡΑ-ΜΕΛΙΝΑ 16 1ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.07m +3.5
11 ΓΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ, ΘΕΤΙΔΑ ΦΙΛΙΠΠΑ 16 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5.04m +1.9

άλμα τριπλούν

1 *ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 17 ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ 12.14m +2.2 (&12.06m +1.5)
2 ΓΚΑΝΑΡΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 16 1ο ΓΕΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12.06m +1.7
3 ΒΕΝΤΟΥΡΗ, ΚΛΕΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟ 18 1ο ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 11.85m +1.8
4 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ, ΝΑΥΣΙΚΑ 17 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ 11.81m +1.8
5 ΧΑΛΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ, ΔΑΝΑΗ 17 ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Λ.Τ. 11.74m +0.2
6 ΒΕΛΕΝΤΖΑ, ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 17 4ο ΓΕΛ ΒΟΛΟΥ 11.57m -0.3
7 ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ 16 1ο ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ 11.43m +2.4
8 ΤΑΡΝΑΡΗ, ΜΑΡΙΑ 16 4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 11.20m +2.1
9 ΓΚΙΟΛΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17 ΓΕΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ 11.00m +2.7
10 ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 17 ΓΕΛ ΑΥΛΩΝΑΣ 10.90m +1.4
11 ΣΑΛΛΑ, ΛΟΡΕΝΑ 16 13ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.80m +2.3

Σφαιροβολία

1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 18 1ο ΕΠΑΛ ΔΡΑΜΑΣ 14.56m
2 ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ, ΕΛΕΝΑ 17 2ο ΓΕΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13.89m
3 ΦΡΑΓΚΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 18 ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 13.64m
4 ΛΑΤΙΦΛΑΡΙ, ΧΡΥΣΑΝΘΗ 18 ΓΕΛ. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 13.49m
5 *ΣΠΑΝΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 18 ΛΑΝΙΤΕΙΟ 13.09m
6 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ, ΘΕΟΔΩΡΑ 18 ΓΕΛ. Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 12.82m
7 ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 16 ΓΕΛ ΠΑΜΦΊΛΩΝ 12.48m
8 ΧΙΟΥΤΑΚΑΚΟΥ, ΗΛΕΚΤΡΑ 16 2ο ΓΕΛ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ 12.38m
9 ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΗ 16 3ο ΓΕΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.79m
10 ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΑ 16 1ο ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.68m
11 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 16 3ο ΓΕΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 11.45m
x ΑΖΑ, ΠΕΛΑΓΙΑ 17 2ο ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ NM

Δισκοβολία

1 ΑΛΕΞΕΕΒΑ, ΜΑΡΙΑ 18 ΓΕΝ. ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΛΥΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 45.42m
2 *ΑΝΘΙΑ, ΣΕΣΙΛΙΑ 18 ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 45.40m
3 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ, ΑΓΑΠΗ 18 ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 43.14m
4 ΓΕΡΑΛΗ, ΖΩΗ 18 3ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 38.43m
5 ΞΥΔΗ, ΜΑΡΙΕΤΑ 18 3ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 37.80m
6 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ 16 2ο ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 36.65m
7 ΜΙΧΑΛΟΥ, ΜΑΡΙΝΑΣ 16 4ο ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 36.32m
8 ΤΟΛΙΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 18 4ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ 35.80m
9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 17 2ο ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 35.70m
10 ΤΟΧΤΑΜΗ, ΚΩΝ/ΝΑ 17 ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 32.39m
11 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣ 17 2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 31.97m
12 ΦΑΚΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 18 3ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ 29.63m

Σφυροβολία

1 *ΣΑΒΒΑ, ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 17 ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ 67.02m
2 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 17 ΕΠΑΛ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 64.08m
3 ΦΙΛΙΠΠΟΥ, ΕΛΕΝΗ 17 6ο ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 58.36m
4 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ, ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 16 1ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ 58.08m
5 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 16 4ο ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 57.62m
6 ΠΟΥΛΛΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΓΕΛ ΣΟΡΩΝΗΣ 53.00m
7 ΚΟΥΚΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 17 1ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 52.98m
8 ΠΡΟΒΙΔΑ, ΜΑΡΙΑ 16 1ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 50.90m
9 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ, ΡΑΦΑΗΛΙΑ 18 2ο ΕΠΑΛ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 49.98m
10 ΠΕΡΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 16 2ο ΕΠΑΛ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 44.56m
11 ΚΡΗΤΙΚΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΡΤΕΜΙΣ 18 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 43.82m

Ακοντισμός

1 *ΕΛΛΗΝΑ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 18 Α ΛΥΚΕΙΟ ΕΘΝ. ΜΑΚΑΡΙΟΥ 46.20m
2 ΚΕΠΕΝΕΚΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ 16 ΓΕΛ ΚΥΜΗΣ 45.60m
3 ΜΑΡΙΝΟΥ, ΡΩΞΑΝΗ-ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ 18 1ο ΓΕΛ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 45.24m
4 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ, ΣΤΑΥΡΙΑΝΝΑ 18 3ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 43.80m
5 ΜΕΙΜΑΡΗ, ΚΑΛΛΙΟΠΗ 17 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 42.62m
6 ΚΕΝΤΡΟ, ΜΕΛΙΝΑ 16 4ο ΓΕΛ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 40.73m
7 ΒΟΥΛΓΑΡΗ, ΜΑΡΙΑ – ΣΤΑΥΡΙΝΗ 17 ΓΕΛ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 40.70m
8 ΠΙΣΚΟΥ, ΣΟΥΛΤΑΝΑ 17 4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 39.90m
9 ΔΗΜΑ, ΕΛΕΝΗ 16 2ο ΓΕΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 38.74m
10 ΜΑΤΣΕΛΑ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 17 6ο ΓΕΛ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 38.10m
11 ΚΑΤΣΑΡΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 16 ΓΕΛ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 36.80m
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ, ΔΗΜΗΤΡΑ 16 4ο ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 35.48m

10αθλο Αγοριών

1 ΤΣΑΜΠΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 1ο ΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ 6472
(11.72/-0.7 6.57m/+0.9 14.83m 1.78m 54.94
15.70/-0.3 41.20m 3.60m 57.40m 5:30.27)
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 ΓΕΛ ΔΟΞΑΤΟΥ 5988
3 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΝΤΕΛΗΣ 17 1ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ 5690
4 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16 1ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ 5638
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17 3ο ΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ 5523
6 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 16 1ο ΓΕ.Λ. ΒΡΙΛΛΗΣΙΩΝ 5461
7 ΤΣΟΥΤΣΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 16 2ο ΠΕΙΡ. ΓΕΛ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 5383
8 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 17 4ο ΓΕΛ. ΑΙΓΑΛΕΩ 5318
9 ΤΖΙΝΟΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 16 1ο ΓΕΛ. ΓΕΡΑΚΑ 4326
10 ΠΑΠΠΑΣ-ΔΑΛΛΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 17 12ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 4178
11 *ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 17 Α ΤΕΣΕΚ ΛΕΜΕΣΟΥ 4001
x ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16 ΓΕ.Λ. ΖΕΦΥΡΙΟΥ NP
x ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΣ 18 1ο ΕΠΑΛ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ NP
x ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18 1ο ΕΠΑΛ ΑΡΙΔΑΙΑΣ NP
x ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ 17 4ο ΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ NP
x ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 16 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ NP
x ΠΑΠΠΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17 3ο ΓΕΛ ΧΙΟΥ NP
x ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 17 1ο ΕΠΑΛ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ NP

7αθλο Κοριτσιών

1 ΛΟΓΟΘΕΤΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 16 2ο ΠΕΙΡ. ΓΕΛ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 4699
(14.82/-1.1 1.47m 10.48m 25.83/-1.0
5.39m/+0.6 35.20m 2:35.25)
2 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ, ΜΑΡΘΑ 17 3ο ΓΕΛ ΧΙΟΥ 4442
3 ΚΟΝΤΟΕ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 17 2ο ΓΕΛ ΣΠΑΡΤΗΣ 4409
4 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 18 3ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ 4366
5 ΠΑΠΑΜΑΛΗ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 16 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ 4079
6 *RHODES, ANNABEL MAYA 17 FOLEYS SCHOOL4042
7 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΛΠΙΔΑ 18 4ο ΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ 3903
8 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 17 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 3611
9 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ, ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 17 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 3426
10 ΤΖΟΡΒΑ, ΙΩΑΝΝΑ 16 ΓΕΛ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 3192
11 ΣΑΛΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 16 4ο ΓΕΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3117
12 ΤΡΙΑΝΤΟΥ, ΠΑΓΩΝΑ – ΜΑΡΙΑ 16 1ο ΓΕ.Λ ΠΥΡΓΟΥ 3009
13 ΚΑΡΑΛΑΡΙΩΤΗ, ΚΑΛΛΙΟΠΗ 17 ΓΕΛ ΝΙΚΑΙΑΣ 2946
14 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 16 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 2861
15 ΜΗΤΣΗ, ΔΗΜΗΤΡΑ 16 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΓΕΛ 2778
16 ΓΕΩΡΓΟΜΗΤΡΟΥ-ΜΠΙΡΛΙΑΝΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 16 ΓΕΛ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 2696
17 ΜΑΜΑΛΟΥΚΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 16 ΙΔ.ΚΟΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ2552
18 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ, ΒΑΣΙΛΕΙΑ 17 1ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ2231
19 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 17 ΓΕΛ ΠΑΤΜΟΥ 2117
x ΛΑΜΠΡΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 17 3ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ NP
x ΚΕΧΑΓΙΑ, ΛΟΥΚΙΑ 17 1ο ΓΕΛ ΦΛΩΡΙΝΑΣ NP
x ΦΑΚΙΔΑΡΗ, ΜΑΡΙΑ 16 ΓΕΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ NP
x ΜΑΥΡΟΥ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 16 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ NP
x ΤΣΑΡΚΑΙ, ΑΜΑΡΙΑΝΤΑ 16 1ο ΕΠΑΛ ΕΔΕΣΣΑΣ NP

10.000μ. βάδην Αγοριών

1 ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 1ο ΕΠΑΛ ΧΙΟΥ 47:40.31
2 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ, ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ 16 1ο ΕΠΑΛ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 51:55.53
3 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17 ΓΕΛ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 55:37.13
4 ΨΩΝΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 16 1ο ΓΕΛ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 55:37.19
5 ΡΑΓΚΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 16 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 57:19.33
6 ΠΑΙΔΟΥΣΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16 1ο ΓΕΛ ΧΙΟΥ 58:53.69
7 ΚΑΥΚΑΛΙΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 ΓΕΛ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 59:52.92
8 ΜΑΛΛΙΝΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16 2ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ 1:09:11.75
x ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ, ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 18 2ο ΕΠΑΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ NT

5000μ. βάδην κοριτσιών

1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18 4ο ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 25:03.13
2 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ, ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ 16 3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 25:44.45
3 ΤΣΙΜΙΓΚΑΤΟΥ, ΜΑΡΙΑ – ΜΥΡΤΩ 17 7 ΓΕΛ ΠΑΤΡΩΝ 25:54.35
4 ΑΔΑΜΗ, ΑΝΝ 17 1ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 27:25.58
5 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 16 ΓΕΛ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ 27:57.32
6 ΠΑΠΑΕΥΓΕΝΙΟΥ, ΕΛΕΝΗ 16 1ο ΓΕ.Λ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 28:04.37
7 ΔΑΛΕΚΟΥ, ΜΑΡΙΑΝΘ.-ΕΛ 16 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 28:44.37
8 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΠΑΥΛΙΝΑ 17 4ο ΓΕΛ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 28:55.22
9 ΜΠΑΡΚΑΛΗ, ΕΥΦΡΑΙMΙΑ 17 2ο ΕΠΑΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 29:18.50
10 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ, ΗΛΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 17 1ο ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 32:02.65
11 ΧΑΝΤΖΙΟΥ, ΕΛΙΣΆΒΕΤ 16 ΓΕΛ ΡΙΟΥ 32:53.80
12 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ, ΜΑΡΙΑ 17 2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ 37:01.68
13 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ, ΑΡΕΤΗ 16 ΓΕΛ ΣΟΡΩΝΗΣ 38:35.89
14 ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 16 7ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ 38:36.08
x ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΤΟΥ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 17 8ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ DNF

100μ. Αγοριών

1 ΤΑΣΣΗΣ, ΧΑΡΙΤΩΝ 17 ΑΡΣΑΚEΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10.98 Q -0.8 1 (1)
2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17 4ο ΓΕΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.00 Q -0.9 2 (1)
3 *ΒΑΡΝΑΒΑ, ΒΑΣΙΛΗΣ 18 ΛΑΝΙΤΕΙΟ 11.16 Q -0.8 1 (2)
4 ΜΗΛΙΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17 4ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ 11.17 Q -0.9 2 (2)
5 ΛΑΓΑΝΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18 9ο ΓΕΛ ΠΕΙΡΑΙΑ 11.18 q -0.8 1 (3)
6 ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 17 3ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ 11.22 q -0.9 2 (3)
7 ΓΙΩΤΣΑΣ, ΜΑΡΙΟΣ 18 1ο ΓΕΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 11.31 q -0.9 2 (4)
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΦ, ΑΓΓΕΛΟΣ 18 1ο ΓΕΛ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 11.37 q -0.9 2 (5)
9 ΠΑΤΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ 11.39 -0.8 1 (4)
10 ΚΑΨΟΥΡΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17 2ο ΕΠΑΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.45 -0.8 1 (5)
11 ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 17 ΓΕΛ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 11.51 -0.8 1 (6)
12 ΜΟΛΦΕΣΗΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 16 ΙΔ ΕΚΠΑΙΔ. ΚΩΣΤ ΓΕΙΤ 11.72 -0.9 2 (6)

100μ. Κοριτσιών

1 *ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 18 ΛΑΝΙΤΕΙΟ 12.49 Q -1.3 2 (1)
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ 18 ΙΔ. ΕΚΠΑΙΔ. ΠΛΑΤΩΝ 12.55 Q -0.7 1 (1)
3 ΛΟΥΚΑΤΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18 11ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ 12.65 Q -1.3 2 (2)
4 ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ, ΜΑΡΙΝΑ 17 1ο ΕΠΑΛ ΠΕΙΡΑΙΑ 12.67 Q -0.7 1 (2)
5 ΒΟΥΓΑ, ΑΝΔΡΑΙΝΑ 16 1ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ 12.73 q -1.3 2 (3)
6 ΛΥΡΑ, ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ 17 2ο ΕΠΑΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12.77 q -0.7 1 (3)
7 ΣΟΛΙΔΑΚΗ, ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 18 ΓΕΛ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 12.84 q -1.3 2 (4)
8 ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18 3ο ΓΕΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13.04 q -0.7 1 (4)
9 ΤΣΑΓΚΟΓΕΩΡΓΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 18 ΓΕΛ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 13.16 -0.7 1 (5)
10 ΣΙΜΟΓΛΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 17 ΓΕΛ ΦΙΛΥΡΟΥ 13.17 -1.3 2 (5)
11 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 16 1ο ΓΕΛ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 13.22 -0.7 1 (6)
12 ΤΖΑΝΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΝΤΙΓΟΝΗ 17 2ο ΓΕΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 13.42 -1.3 2 (6)

200μ. Αγοριών

1 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 18 ΚΟΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 21.80 Q -1.3 2 (1)
2 *ΛΑΖΑΡΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18 ΛΑΝΙΤΕΙΟ 22.25 Q -0.4 1 (1)
3 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ, ΠΑΝΑΓΗΣ 18 ΓΕΛ ΣΑΜΗΣ 22.59 Q -0.4 1 (2)
4 ΜΠΟΥΡΑΣ, ΝΙΚΗΤΑΣ ΡΑΦΑ 16 4ο ΓΕΛ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 22.60 q -0.4 1 (3)
5 ΓΙΑΓΚΙΤΣΗΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 17 Α’ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ 22.75 Q -1.3 2 (2)
6 ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18 2ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 22.84 q -1.3 2 (3)
7 ΚΑΡΓΑΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 18 4ο ΓΕΛ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 22.89 q -0.4 1 (4)
8 ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16 1ο ΓΕΛ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 23.02 q -1.3 2 (4)
9 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 17 2ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 23.16 -1.3 2 (5)
10 ΤΖΟΚΑ, ΟΡΛΙΝΤ 18 ΓΕΛ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 23.29 -0.4 1 (5)
11 ΣΙΝΤΟΡΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 17 ΓΕΛ ΠΕΔΙΝΗΣ 23.86 -1.3 2 (6)
12 ΠΕΡΑΜΑΝΤΖΗΣ, ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 17 ΓΕΛ.ΜΑΓΟΥΛΑΣ 23.93 -0.4 1 (6)

200μ. Κοριτσιών

1 ΣΕΝΚΑΛΑ, ΗΒΗ ΦΑΝΗ 16 2ο ΓΕΛ.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 25.82 Q -1.2 2 (1)
2 ΚΑΡΕΛΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18 6ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ 25.90 Q -1.2 2 (2)
3 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΛΕΝΗ 17 10ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 25.96 Q -0.6 1 (1)
4 *ΤΟΥΜΠΑ, ΣΤΑΥΡΙΑ 16 ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β 26.11 q -1.2 2 (3)
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ, ΜΑΡΙΑ 17 2ο ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 26.21 Q -0.6 1 (2)
6 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ, ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 18 ΙΔ ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΕΛ. ΠΑΙΔ 26.42 q -0.6 1 (3)
7 ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17 2ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΥΣ 26.57 q -1.2 2 (4)
8 ΤΣΙΛΗ, ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 17 1ο ΓΕΛ Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ 26.74 q -1.2 2 (5)
9 ΧΛΩΡΟΥ, ΙΛΕΑΝΑ 18 ΚΟΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 26.79 -0.6 1 (4)
10 ΣΑΑΤΣΑΚΗ, ΕΛΕΝΗ 17 2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 27.18 -0.6 1 (5)
11 ΑΝΔΡΗ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ 16 Β ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΕΛ ΨΥΧΙΚΟΥ 27.22 -1.2 2 (6)
12 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17 3ο ΓΕΛ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 28.02 -0.6 1 (6)

400μ. Αγοριών

1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ 17 ΕΠΑΛ ΣΗΤΕΙΑΣ 50.39 Q 1 (1)
2 ΚΑΣΟΥΤΣΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 1ο ΓΕΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 50.50 Q 1 (2)
3 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 1ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 50.62 q 1 (3)
4 ΚΕΧΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΤΡΟΣ 18 1ο ΓΕΛ.ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 50.81 Q 2 (1)
5 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ, ΔΑΝΙΗΛ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ 18 3ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 51.21 Q 2 (2)
6 ΤΡΑΥΛΟΣ, ΠΑΝΑΓΗΣ 17 2Ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 51.46 q 1 (4)
7 ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ, ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 17 ΓΕΛ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ 51.47 q 2 (3)
8 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ 17 ΓΕΛ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 51.60 q 2 (4)
9 ΛΙΟΛΙΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 16 2ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ 52.43 1 (5)
10 ΒΑΣΣΟΣ, ΠΑΝΤΕΛΗΣ 18 ΚΟΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 52.47 2 (5)
11 ΠΑΝΑΚΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ 16 4ο ΓΕΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 53.08 1 (6)

400μ. Κοριτσιών

1 ΙΒΙΤΣ, ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 17 ΚΟΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 58.55 Q 1 (1)
2 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 16 1ο ΓΕΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 58.57 Q 1 (2)
3 ΦΩΚΑΙΔΟΥ, ΕΛΕΝΗ 16 3ο ΓΕΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 58.83 Q 2 (1)
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ 18 ΓΕΛ ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ 59.39 q 1 (3)
5 ΣΩΜΑΡΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 16 ΓΕΛ ΓΑΖΙΟΥ 59.79 Q 2 (2)
6 ΚΛΗ, ΝΕΦΕΛΗ-ΑΡΓΥΡΩ 16 ΣΑΙΝΤ ΠΟΛ 59.82 q 2 (3)
7 ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ, ΖΩΗ 16 ΓΕΛ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ 59.84 q 1 (4)
8 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΦΑΝΗ 17 1ο ΓΕΛ ΕΔΕΣΣΑΣ 59.87 q 1 (5)
9 ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ, ΚΑΛΛΙΟΠΗ 17 3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:00.48 2 (4)
10 *ΟΛΥΜΠΙΟΣ, ΕΛΕΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 16 ΙΔ. ΣΧΟΛΗ ΦΟΡΟΥΜ 1:01.17 2 (5)
11 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΛΕΝΗ 17 ΚΟΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 1:01.37 2 (6)
12 ΤΣΙΑΠΟΥ, ΜΑΡΙΑΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑ 18 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΙΔ. ΕΚΠΑΙΔ. 1:04.01 1 (6)

110μ. εμπόδια Αγοριών

1 *ECONOMIDES, ΧΡΗΣΤΟΣ 17 ΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 14.19 Q 0.1 2 (1)
2 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17 ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 14.42 Q 0.1 2 (2)
3 ΜΠΕΣΣΟΝΗ, ΑΛΕΞΑΝΤΡ 17 1ο ΕΠΑ.Λ ΣΠΑΡΤΗΣ 14.47 Q -0.4 1 (1)
4 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 18 2ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14.50 Q -0.4 1 (2)
5 ΜΗΛΙΩΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16 2ο ΓΕΛ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 15.34 q -0.4 1 (3)
5 ΔΡΟΓΑΛΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 16 ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 15.34 q 0.1 2 (3)
7 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ.-ΠΑΥΛΟΣ 16 2ο ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 15.35 q -0.4 1 (4)
8 ΣΤΑΘΟΥΡΟΣ, ΡΩΜΑΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16 8ο ΓΕΛ ΒΟΛΟΥ 15.38 q -0.4 1 (5)
9 ΠΑΡΑΣΧΟΣ, ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 17 4ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15.47 0.1 2 (4)
10 ΤΣΩΝΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16 ΑΜΕΡ ΚΟΛΕΓ ΕΛΛΑΔΟΣ 15.56 0.1 2 (5)

100μ. εμπόδια Κοριτσιών

1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ, ΜΑΡΙΑ 17 ΓΕΛ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 13.93 Q -0.1 1 (1)
2 ΝΤΕΛΙΟΥ, ΧΑΒΑ 18 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 14.18 Q -0.1 1 (2)
3 ΒΙΔΟΥΡΗ, ΕΛΕΝΗ 17 1ο ΕΠΑΛ ΒΟΛΟΥ 14.34 Q -0.4 2 (1)
4 *ΑΔΑΜΟΥ, ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ 17 ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ 14.70 Q -0.4 2 (2)
5 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 16 ΓΕΛ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ 14.95 q -0.1 1 (3)
6 ΝΤΟΥΓΚΟΥ, ΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΥΨΩ 16 32ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 15.14 q -0.4 2 (3)
7 ΔΑΣΤΕΡΙΔΗ, ΑΡΙΣΤΕΑ 16 3ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 15.32 q -0.1 1 (4)
8 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ, ΘΕΟΔΟΣΙΑ 17 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15.44 q -0.4 2 (4)
9 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 17 ΕΠΑΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15.46 -0.1 1 (5)
10 ΜΠΕΛΗ, ΔΑΝΑΗ 17 1ο ΓΕΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 15.53 -0.4 2 (5)
11 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΤΙΝΑ 17 ΚΟΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 16.07 -0.4 2 (6)
12 ΠΑΠΠΑ, ΦΩΤΕΙΝΗ 16 ΓΕΛ ΜΑΝΔΡΑΣ 17.07 -0.1 1 (6)

400μ. εμπόδια Αγοριών

1 ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 1ο ΓΕΛ.ΙΛΙΟΥ 55.14 Q 1 (1)
2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 17 3ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 55.68 Q 2 (1)
3 ΠΑΠΑΡΑΣ, ΦΙΛΙΠΠΟΣ 18 5ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ 56.28 Q 1 (2)
4 ΜΑΛΑΤΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 17 6ο ΕΠΑΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 56.54 Q 2 (2)
5 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ, ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 16 1ο ΓΕΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 56.73 q 1 (3)
6 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ, ΜΥΡΩΝ 16 2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 57.06 q 2 (3)
7 *ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17 ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β 57.13 q 2 (4)
8 ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16 1ο ΕΠΑΛ ΕΔΕΣΣΑΣ 58.09 q 1 (4)
9 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 17 3ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 58.35 1 (5)
10 ΤΣΑΛΙΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 17 4ο ΓΕΛ ΒΟΛΟΥ 59.15 2 (5)
11 ΑΝΤΑΡΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17 1ο ΓΕΛ ΘΕΡΜΗΣ 59.84 2 (6)
12 ΜΑΝΩΛΙΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 1ο ΕΠΑΛ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1:00.05 1 (6)

400μ. εμπόδια Κοριτσιών

1 ΒΑΡΕΛΑ, ΜΑΡΙΑ 16 2ο ΓΕΛ.ΜΕΓΑΡΩΝ 1:04.50 Q 2 (1)
2 ΚΑΡΒΟΥΝΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣ 18 5ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1:05.69 Q 1 (1)
3 ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ, ΦΑΙΔΡΑ 17 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΓΕΝ ΛΥΚΕΙΟ 1:05.89 Q 2 (2)
4 *ΜΑΡΟΥΧΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 18 ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β 1:06.04 Q 1 (2)
5 ΠΑΠΠΑ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΤΡΙΑΔΑ 16 2ο ΓΕΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1:06.27 q 1 (3)
6 ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗ, ΖΩΗ 17 2ο ΕΠΑΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:06.49 q 2 (3)
7 ΑΡΓΥΡΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩ 16 ΓΕΛ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1:07.37 q 2 (4)
8 ΧΡΗΣΤΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17 2ο ΓΕΛ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:07.97 q 1 (4)
9 ΣΩΛΟΥ, ΛΥΔΙΑ 17 7 ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ 1:09.21 1 (5)
10 ΛΑΜΠΙΡΗ, ΜΑΡΙΝΑ 16 ΓΕΛ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ 1:10.05 2 (5)
11 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ 16 3ο ΓΕΛ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1:11.51 1 (6)

Προηγούμενο άρθροΒόλος: Ξεχώρισαν ρίπτες και Μίτα – πολλά όρια Κ18
Επόμενο άρθροΠαγκύπριο 10.000μ. (Λεμεσός) 15.4.2022

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ