Α’ ημέρα

ΑΝΔΡΕΣ:

100 μ.: Σπαστρης (ΑΣΑΕΦ) 10.94, Ζαρμακούπης (ΕΛ. ΑΣ.) 10.96, Ανυφαντής (ΣΞ) 11.00.

400 μ.: Κυριακίδης (ΣΞ) 49.05, Αναστασίου (ΑΣΑΕΦ) 50.24, Παγουνάδης (ΕΛ. ΑΣ.) 50.47.

1.500 μ.: Δημητράκης (ΠΝ) 3.56.34, Ψαρρός (ΠΑ) 3.57.31, Μερούσης (ΕΛ. ΑΣ.) 3.58.07

5.000 μ.: Γελασάκης (ΛΣ) 14.18.37, Θεοδωρακάκος (ΠΝ) 14.54.73, Ζάραγκας (ΛΣ) 14.55.37

110 μ. εμπ.: Σαϊσάνας (ΣΕΓΑΣ) 14.43, Χατζόπουλος (ΕΛ. ΑΣ.) 14.85, Καραγιάννης (ΣΞ) 15.11.

Υψος: Χονδροκούκης (ΠΝ) 2,11 μ., Κουρτέσης (ΣΞ) 2,05 μ., Νικολάου (ΑΣΑΕΦ) 2,05 μ.

Μήκος: Βόλου (ΑΣΑΕΦ) 7,00 μ., Ευαγγέλου (ΕΛ. ΑΣ.) 6,92 μ., Λύκος (ΠΑ) 6,42 μ.

Σφαιροβολία: Αντωνίου (ΛΣ) 16,54 μ., Χρήστου (ΕΛ. ΑΣ.) 14,46 μ., Τσιριβάς (ΠΝ) 13,88 μ.

Σφυροβολία: Πολυχρονίου (ΛΣ) 61,00 μ., Τσίντζος (ΣΞ) 55,28 μ., Σιδηρόπουλος (ΕΛ. ΑΣ.) 51,71 μ.

5.000 μ. βάδην: Σπηλιόπουλος (ΕΛ. ΑΣ.) 22.52.30, Κουπίδης (ΣΞ) 23.34.50, Ρέπουλης (ΛΣ) 24.20.40

4Χ100 μ.: ΣΞ 42.10, ΑΣΑΕΦ 43.00, ΕΛ. ΑΣ. 43.21.

ΓΥΝΑΙΚΕΣ:

100 μ.: Φέρρα (ΕΛ. ΑΣ.) 12.11, Παπανικολάου (ΣΕΓΑΣ) 13.13, Παπαδοπούλου (ΠΝ) 13.45.

800 μ.: Κατσακιώρη (ΠΑ) 2.26.49, Καζιμίροβα (ΕΛ. ΑΣ.) 2.28.38, Δοντά (ΕΛ. ΑΣ.) 2.28.79

4Χ100 μ.: ΕΛ. ΑΣ. 53.14, ΠΑ 55.22, ΠΝ 57.13

Οι τρεις πρώτοι νικητές και νικήτριες της δεύτερης ημέρας είναι οι εξής:

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΕΛ ΑΣ) 5.13
2η ΔΟΓΚΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΠΑ) 4.50
3η ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΠΣ) 4.38

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1ος ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΛΣ) 44.75
2ος ΤΡΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΞ) 44.40
3ος ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΕΛ ΑΣ) 37.50

ΕΠΙ – ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ
1ος ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ (ΕΛ ΑΣ) 4.90μ
2ος ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΣΞ) 4.60
3ος ΣΥΝΤΙΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΑ) 4.40
Κώστας Φιλιππίδης 5.50μ (Εκτός συναγωνισμού)

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1η ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ (ΕΛ ΑΣ) 15.15
2η ΣΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΟΥΛΗ (ΠΣ) 8.95
3η ΖΥΓΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΠΝ) 8.10

400 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1ος ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (ΠΑ) 50.52
2ος ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΞ) 54.21
3ος ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΕΛ ΑΣ) 57.00

800 Μ ΑΝΔΡΩΝ
1ος ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΠΝ) 1.53.68
2ος ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΠΣ) 1.54.46
3ος ΨΑΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΑ) 1.55.17

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
1ος ΓΟΥΡΓΑΡΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΠΣ) 14.41
2ος ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΞ) 14.26
3ος ΓΙΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΛ) 13.00

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1ος ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΛ ΑΣ) 68.14
2ος ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ (ΠΑ) 62.25
3ος ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΞ) 61.01

400 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1η ΝΤΟΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΠΑ) 57.16
2η ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΕΛ ΑΣ) 1.03.30
3η ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΠΑ) 1.76.84
Κωνσταντίνα Γιαννοπούλου 1.01.04 (Εκτός συναγωνισμού)

3.000 Μ στιπλ ΑΝΔΡΩΝ
1ος ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΕΛ ΑΣ) 9.20.58
2ος ΚΑΛΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ (ΠΑ) 9.44.06
3ος ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΣΞ) 9.49.52

200 Μ ΑΝΔΡΩΝ
1ος ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΣΞ) 22.08
2ος Μελαχροινούδης(ΣΞ) 22.13
3. Γιάννης Γκαβέλας (ΠΣ) 22.52

3.000 Μ ΑΝΔΡΩΝ
1ος ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΠΣ) 8.57.82
2ος ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΕΛ ΑΣ) 9.13.42
3ος ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΠΝ) 9.23.34

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ400 Μ ΑΝΔΡΩΝ
1ος ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ–ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ–ΜΠΑΘΑΣ-ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥΔΗΣ (ΣΞ) 3.21.42
2ος ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ–ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ–ΤΖΕΛΕΤΑΣ-ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ (ΕΛ ΑΣ) 3.32.20
3ος ΒΟΥΡΕΞΑΚΗΣ–ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ–ΚΡΑΝΙΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΣ) 3.37.94

Στη βαθμολογία των Ανδρών Πρωταθλήτρια Ομάδα ανακηρύχτηκε η ομάδα της ΕΛ. ΑΣ. (202 βαθμοί) και στις Γυναίκες η ομάδα της ΕΛ. ΑΣ. (70 βαθμοί).

segas.gr

A’ Ημερα

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 17:00

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 305 ΛΣ 61,00 9
2. ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 303 ΣΞ 55,28 7
3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 309 ΕΛ ΑΣ 51,71 6
4. ΜΟΣΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 307 ΕΛ ΑΣ 47,1 5
5. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 301 ΠΝ 40,31 4

5.000 Μ. ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 17:30

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 421 ΕΛ ΑΣ 22,52,30 9
2. ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 445 ΣΞ 23,34,50 7
3. ΡΕΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 257 ΛΣ 24,20,40 6
4. ΛΥΤΡΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 107 ΕΛ ΑΣ 24,38,70 5
5. ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 370 ΛΣ 26,47,30 4
6. ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 296 ΣΕΓΑΣ 28,48,40
– ΚΑΡΝΑΧΩΡΙΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΣ 435 ΣΕΓΑΣ DNS

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 18:55

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 106 ΛΣ 16,64 9
2. ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 112 ΕΛ ΑΣ 14,46 7
3. ΤΣΙΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 217 ΠΝ 13,88 6
4. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 219 ΠΝ 13,47 5
5. ΜΠΕΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 227 ΠΣ 13,41 4
6. ΣΑΪΒΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 110 ΕΛ ΑΣ 12,93 3
7. ΤΡΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 223 ΣΞ 12,87 2
8. ΚΑΤΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 104 ΠΑ 12,24 1
9. ΜΙΝΤΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 101 ΠΑ 7,79
– ΜΠΕΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 221 ΣΞ DNS
– ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 305 ΛΣ DNS
– ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 225 ΣΕΓΑΣ DNS

110 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 19:00

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΣΑΪΣΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 215 ΣΕΓΑΣ 14,43
2. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 205 ΕΛ ΑΣ 14,85 9
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 211 ΣΞ 15,11 7
4. ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 213 ΣΞ 15,79 6
5. ΤΖΕΛΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 203 ΕΛ ΑΣ 17,03 5
6. ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 209 ΠΑ 17,06 4
– ΝΤΙΝΑΣ ΝΤΙΝΑΚΟΣ 207 ΛΣ DNS

100 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΩΡΑ 19:10

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 583 ΕΛ ΑΣ 12,11 9
2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΛΑΣΙΑΝΝΑ 461 ΣΕΓΑΣ 13,13
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 506 ΠΝ 13,45 7
4. ΔΟΓΚΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 504 ΠΑ 14,15 6
5. ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 508 ΕΛ ΑΣ 14,52 5
6. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 469 ΠΝ 15,20
7. ΝΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 500 ΛΣ 15,58
8. ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 498 ΛΣ 16,21
9. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 502 ΠΑ 17,89

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 19:10

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΒΟΛΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 271 ΑΣΑΕΦ 7,00
2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 269 ΕΛ ΑΣ 6,92 9
3. ΛΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 263 ΠΑ 6,42 7
4. ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 267 ΕΛ ΑΣ 6,28 6
5. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 395 ΣΞ 6,04 5
6. ΔΕΛΑΒΕΓΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 265 ΠΑ 5,70
7. ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 261 ΠΝ 5,53
– ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΔΕΣΠΟΤΕΡΗΣ 397 ΣΞ DNS

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 19:10

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 389 ΠΝ 2,11 9
2. ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 393 ΣΞ 2,05 7
3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 270 ΑΣΑΕΦ 2,05
4. ΔΕΛΑΒΕΓΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 265 ΠΑ 1,90 6
5. ΚΕΣΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 391 ΣΞ 1,90 5
6. ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 385 ΣΕΓΑΣ 1,80
7. ΤΕΡΖΙΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 387 ΠΣ 1,70
8. ΝΤΙΝΑΣ ΝΤΙΝΑΚΟΣ 207 ΛΣ 1,70
– ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 114 ΠΣ DNS

100 Μ. ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 19:15

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΣΠΑΣΤΡΙΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 197 ΑΣΑΕΦ 10,94
2. ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 289 ΕΛ ΑΣ 10,96 9
3. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 285 ΣΞ 11,00 7
4. ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ 195 ΑΣΑΕΦ 11,03
5. ΓΚΑΒΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 293 ΠΣ 11,09 6
6. ΧΛΕΜΠΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 291 ΠΣ 11,18 5
7. ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 287 ΕΛ ΑΣ 11,20 4
8. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 283 ΣΞ 11,31 3
9. ΦΑΝΤΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 199 ΑΣΑΕΦ 11,42
10. ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΒΕΡΚΙΟΣ 295 ΑΣΑΕΦ 11,45
11. ΓΙΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 277 ΛΣ 11,53 2
12. ΚΑΒΑΛΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 279 ΠΝ 12,34
13. ΓΕΝΟΒΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 281 ΠΝ 16,17
– ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 201 ΣΕΓΑΣ DNS
– ΣΥΝΤΙΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 275 ΠΑ DNS

400 Μ. ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 19:35

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 377 ΣΞ 49,05 9
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 371 ΑΣΑΕΦ 50,24
3. ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 379 ΕΛ ΑΣ 50,47 7
4. ΜΠΙΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 367 ΣΕΓΑΣ 51,15
5. ΜΠΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 375 ΣΞ 52,42 6
6. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 381 ΠΑ 60,99
7. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 383 ΠΑ 66,97
– ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 369 ΑΣΑΕΦ DNS

800 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΩΡΑ 19:45

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 491 ΠΑ 2,26,49 9
2. ΚΑΖΙΜΙΡΟΒΑ ΞΕΝΙΑ 485 ΕΛ ΑΣ 2,28,38 7
3. ΔΟΝΤΑ ΕΛΕΝΗ 487 ΕΛ ΑΣ 2,28,79 6
4. ΤΣΙΟΜΠΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 489 ΠΑ 2,29,85 5
5. ΝΤΑΛΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 495 ΠΝ 3,05,91
6. ΚΑΠΑΣΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 493 ΠΝ 3,08,45

5.000 Μ. ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 20:00

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 357 ΠΝ 3,56,34 9
2. ΨΑΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 361 ΠΑ 3,57,31 7
3. ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 365 ΕΛ ΑΣ 3,58,07 6
4. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 351 ΠΣ 4,01,70 5
5. ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 349 ΠΣ 4,03,89 4
6. ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 341 ΑΣΑΕΦ 4,04,62
7. ΚΑΛΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 359 ΠΑ 4,10,79 3
8. ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 343 ΑΣΑΕΦ 4,10,97
9. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 345 ΑΣΑΕΦ 4,11,72
10. ΞΥΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 363 ΕΛ ΑΣ 4,18,66 2
11. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 118 ΠΝ 4,21,87 1
12. ΘΕΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 353 ΣΞ 4,25,53
13. ΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 355 ΣΞ 4,29,06
– ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 347 ΣΕΓΑΣ DNS

4 Χ 100 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΩΡΑ 20:30

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ – ΜΠΑΪΡΑΜΗ – ΚΑΖΙΜΙΡΟΒΑ – ΦΕΡΡΑ 583 ΕΛ ΑΣ 53,14 18
2. ΔΟΓΚΑΛΗ – ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ – ΤΣΙΟΜΠΙΚΑ – ΝΤΟΒΑ 136 ΠΑ 55,22 14
3. ΚΑΡΙΝΟΥ – ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΠΟΥΡΒΑΝΗ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 506 ΠΝ 57,13 12
4. ΛΙΒΑΝΟΥ – ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ – ΛΑΜΠΟΥ – ΝΑΚΟΥ 500 ΛΣ 68,07 10

4Χ100 Μ. ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 20:40

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΥΔΗΣ – ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ Σ. – ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ Γ. 283 ΣΞ 42,10 18
2. ΦΑΝΤΟΥΣΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ – ΝΕΟΦΥΤΟΥ – ΣΠΑΣΤΡΗΣ 197 ΑΣΑΕΦ 43,00
3. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ – ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ 289 ΕΛ ΑΣ 43,21 14
4. ΤΣΙΦΤΣΟΓΛΟΥ – ΧΛΕΜΠΑΚΟΣ – ΓΚΑΒΕΛΑΣ – ΤΕΡΖΙΑΝ 387 ΠΣ 44,89 12
5. ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΥΚΟΣ – ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗΣ 178 ΠΑ 48,54 10
– ΝΤΙΝΑΚΟΣ – ΓΕΛΑΣΑΚΗΣ – ΓΙΟΝΤΗΣ – ΣΤΑΜΟΣ 207 ΛΣ DNF –

Β’ ημέρα

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΩΡΑ 17:30

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 508 ΕΛ ΑΣ 5,13 9
2. ΔΟΓΚΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 504 ΠΑ 4,50 7
3. ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 479 ΠΣ 4,38
4. ΚΑΡΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 483 ΠΝ 3,95
5. ΜΠΟΥΡΒΑΝΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ 481 ΠΝ 3,83

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 17:30

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 106 ΛΣ 44,75 9
2. ΤΡΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 223 ΣΞ 44,40 7
3. ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 112 ΕΛ ΑΣ 37,50 6
4. ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 288 ΣΕΓΑΣ 37,40
5. ΣΑΪΒΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 110 ΕΛ ΑΣ 35,26 5
6. ΚΑΡΑΜΠΟΥΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 174 ΛΣ 34,45 4
7. ΜΠΕΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 227 ΠΣ 33,86
8. ΚΑΣΕΛΟΥΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 180 ΠΑ 32,46
9. ΣΑΚΕΛΑΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 178 ΠΑ 30,53
10. ΤΣΙΝΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 303 ΣΞ 28,20
– ΤΣΙΡΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 217 ΠΝ ΑΚΥΡΑ
– ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΠΟΛΥΝΕΥΚΗΣ 176 ΠΝ ΑΚΥΡΑ
– ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 225 ΣΕΓΑΣ DNS

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 18:00

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 274 ΣΕΓΑΣ 5,50
2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 269 ΕΛ ΑΣ 4,90 9
3. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 170 ΣΞ 4,60 7
4. ΣΥΝΤΙΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 275 ΠΑ 4,40 6
5. ΣΑΡΑΝΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 273 ΠΑ 3,90 5
6. ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 172 ΠΝ 3,50 4
– ΠΑΠΑΪΩΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 395 ΣΞ DNS
– ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ 160 ΓΕΕΦ DNS

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΩΡΑ 18:40

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΜΩYΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ 473 ΕΛ ΑΣ 15,15 9
2. ΣΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΟΥΛΗ 471 ΠΣ 8,95 7
3. ΖΥΓΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 477 ΠΝ 8,10 6
4. ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 475 ΠΝ 7,44
5. ΤΣΙΟΜΠΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 489 ΠΑ 6,67
6. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 502 ΠΑ 5,77

400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 18:40

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 168 ΠΑ 50,52 9
2. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 283 ΣΞ 54,21 7
3. ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 166 ΕΛ ΑΣ 57,00 6
4. ΤΖΕΛΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 203 ΕΛ ΑΣ 58,68 5
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 164 ΣΞ DNF

800 Μ. ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 18:50

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 357 ΠΝ 1,53,68 9
2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 351 ΠΣ 1,54,46 7
3. ΨΑΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 361 ΠΑ 1,55,17 6
4. ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 341 ΓΕΕΦ 1,55,79
5. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 162 ΓΕΕΦ 2,00,58
6. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 345 ΓΕΕΦ 2,01,19
7. ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 190 ΠΑ 2,04,04 5
8. ΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 355 ΣΞ 2,04,95 4
9. ΘΕΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 353 ΣΞ 2,13,49
– ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 347 ΣΕΓΑΣ DNS

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 18:55

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΘΕΟΥΛΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 154 ΓΕΕΦ 15,60
2. ΓΟΥΡΓΑΡΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 156 ΠΣ 14,41 9
3. ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 393 ΣΞ 14,26 7
4. ΓΙΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 158 ΠΝ 13,00 6
5. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 205 ΕΛ ΑΣ 12,75
6. ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 267 ΕΛ ΑΣ 12,71
7. ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 213 ΣΞ 12,43
– ΛΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 263 ΠΑ ΑΚΥΡΑ

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 19:00

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 146 ΕΛ ΑΣ 68,14 9
2. ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 104 ΠΑ 62,25 7
3. ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 140 ΣΞ 61,01 6
4. ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 150 ΓΕΕΦ 57,21
5. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ 144 ΕΛ ΑΣ 55,91 5
6. ΦΡΙΣΥΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 122 ΣΕΓΑΣ 54,02
7. ΚΟΦΤΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 138 ΣΞ 50,48 4
8. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 152 ΓΕΕΦ 48,81
9. ΚΑΣΕΛΟΥΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 180 ΠΑ 47,02 3
10. ΑΛΙΚΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 142 ΠΝ 46,32 2
11. ΚΟΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 148 ΛΣ 46,03 1
12. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΠΟΛΥΝΕΙΚΗΣ 176 ΠΝ 31,72

400 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΩΡΑ 19:00

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΝΤΟΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 136 ΠΑ 0,57,16 9
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 465 ΣΕΓΑΣ 1,01,04
3. ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 467 ΕΛ ΑΣ 1,03,30 7
4. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 463 ΣΕΓΑΣ 1,05,93
5. ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 491 ΠΑ 1,07,84 6
6. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 469 ΠΝ 1,11,61
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 506 ΠΝ DNS

3.000 Μ. STEEPLE ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 19:15

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 365 ΕΛ ΑΣ 9,20,58 9
2. ΚΑΛΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 359 ΠΑ 9,44,06 7
3. ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 198 ΣΞ 9,49,52 6
4. ΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 292 ΣΕΓΑΣ 10,06,52
5. ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 343 ΓΕΕΦ 10,26,42
6. ΞΥΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 363 ΕΛ ΑΣ 10,36,90 5
7. ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 128 ΣΕΓΑΣ 10,37,30
– ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 134 ΠΣ DNS
. ΤΑΝΝΟΥΣ ΑΜΠΝΤΑΛΑ 132 ΣΕΓΑΣ DNS
. ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 130 ΣΕΓΑΣ DNS

200 Μ. ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 19:30

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 285 ΣΞ 22,08 9
2. ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΥΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 126 ΣΞ 22,13 7
3. ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ 195 ΓΕΕΦ 22,46 ΕΣ
4. ΣΠΑΣΤΡΙΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 197 ΓΕΕΦ 22,48 ΕΣ
5. ΓΚΑΒΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 293 ΠΣ 22,52 6
6. ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 272 ΕΛ ΑΣ 22,52 5
7. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 371 ΓΕΕΦ 22,82 ΕΣ
8. ΧΛΕΜΠΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 291 ΠΣ 23,26 4
9. ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 209 ΠΑ 24,06 3
10. ΚΑΛΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 276 ΕΛ ΑΣ 24,11 2
11. ΓΙΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 277 ΛΣ 24,25
12. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 381 ΠΑ 25,74
– ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 201 ΣΕΓΑΣ DNS

3000 Μ. ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 19:45

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 349 ΠΣ 8,57,82 9
2. ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 188 ΕΛ ΑΣ 9,13,42 7
3. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 118 ΠΝ 9,23,34 6
4. ΠΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 116 ΠΝ 9,24,79 5
5. ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 186 ΕΛ ΑΣ 9,38,66 4
6. ΙΝΤΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 120 ΛΣ 9,52,89
7. ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 192 ΠΑ 9,59,95
– ΓΕΛΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 202 ΛΣ DNS

4Χ400 Μ. ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ 20:00

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ – ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ – ΜΠΑΘΑΣ – ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥΔΗΣ 126 ΣΞ 3,21,42 18
2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ – ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 371 ΓΕΕΦ 3,31,09
3. ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ – ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ – ΤΖΕΛΕΤΑΣ – ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 379 ΕΛ ΑΣ 3,32,20 14
4. ΒΟΥΡΕΞΑΚΗΣ – ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΡΑΝΙΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ 351 ΠΣ 3,37,94 12
5. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ – ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΠΑΛΛΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 357 ΠΝ 3,48,43 10
6. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΔΗΣ – ΖΕΡΒΑΚΗΣ – ΨΑΡΡΟΣ 361 ΠΑ 3,49,44 8

ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Α΄ ΗΜΕΡΑ Β΄ ΗΜΕΡΑ ΣΥΝΟΛΟ
1η ΕΛ.ΑΣ 111 91 202
2η Σ Ξ 93 82 175
3η Π Α 41 59 100
4η Π Ν 43 42 85
5η Π Σ 36 47 83
6η Λ Σ 45 14 59

ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Α΄ ΗΜΕΡΑ Β΄ ΗΜΕΡΑ ΣΥΝΟΛΟ
1η ΕΛ.ΑΣ 45 25 70
2η Π Α 34 22 56
3η Π Ν 19 6 25
4η Λ Σ 10 – 10
5η Π Σ – 7 7
– Σ Ξ – – –

Ευχαριστούμε τον κο Στ.Μπίσμπα για την όλη βοήθεια στην ενημέρωση!

Προηγούμενο άρθροΔιασυλλογικό Συνθέτων ΠΠ/ΠΚ Α’ 2009
Επόμενο άρθροΖηρίνεια 2009