live results στην εφαρμογή “Roster Athletics”

  • 100μ. Α.Πούλλακκος 10.87 / Εμμανουηλίδου 11.81
  • 200μ.: Κυριακίδης 21.97 / Εμμανουηλίδου 23.96+
  • 400μ.: Ντερβίση 48.46 / Νατσιοπούλου 56.91
  • 800μ.: Αργύρης 1.51.40 / Δεσπολλάρη 2.13.56
  • 1500μ.: Παπαιωάννου 3.58.54 / Κάσσου 4.29.27
  • 3000μ.: Σγουρός 8.39.16 / Κάσσου 9.26.16
  • 5000μ.: Κύρτσης 15.35.78 / Βυθούλκα 18.33.98
  • υψ.εμπόδια : Ρούμτσιος 14.40 / Ντελίου 14.17
  • 400μ. εμπ.: Εμμανουηλίδης 53.99 / Μητσιούλη 60.44
  • 3000μ. στ.: Βαρέλης 9.44.02 / Καλλιμογιάννη 10.34.13
  • 10.000μ. βάδην: Παπαστεργίου 43.37.16 / Αντωνοπούλου 49.23.73
  • Ύψος: Μίτα 2,12μ. / Μιχαηλίδου 1,71
  • Επί κοντώ: Κριαράς 4,70μ. / Ρέτσα 4,00μ.
  • Μήκος: Σταματονικολός 7,52μ.+ / Μπερτσιμά 6,21μ.
  • Τριπλούν: Γκαρτσιος 14,98μ. / Σ.Ράπτη 13,11μ.
  • Σφαίρα: Μαυροδόντης 17,84μ. / Ντραγκομίροβα 14.50 
  • Δίσκος: Παυλίδης 59,31μ. / Φιλιππίδου 50,11μ.
  • Σφύρα: Πολυχρονίου 77,72μ. / Γωγουλη 55,05μ.
  • Ακόντιο: Κολέτσι 64,20μ. / Δήμα 45,27μ.
  • 4χ100μ.: ΑΟ Κάλλιστος 42.42 / ΑΕ Μεσογείων Παλ. 49.12
  • 4χ400μ.: ΑΕ Ολυμπιάς Πατρών 3.19.94 / ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών 4.00.11

100μ.

1 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ 2003 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 10.93 Q +0.3
2 ΝΙΚΗΤΑΣ ΡΑΦΑΕΛ ΜΠΟΥΡΑΣ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10.96 Q +0.1
3 ΕΝΤΥ ΕΚΧΟΣΟΥ 2004 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 10.97 Q +0.1
4 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11.02 Q +0.8
5 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΑΞΙΑΡ ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ 2005 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 11.08 Q +0.6
5 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΓΑΣ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.08 Q +0.8
7 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 11.15 Q +0.6
8 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΛΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.17 Q +0.8
8 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ 2003 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 11.17 Q +0.3
10 ΗΛΙΑΣ ΚΩΤΣΙΑΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.19 q +0.8
11 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΛΗΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 11.21 Q +0.3
11 ΤΖΕΡΕΜΑΙΑ ΟΓΟΥΟΜΠΕ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.21 Q +0.8
11 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΣΤΙΓΙΟ-ΦΛΕΣΣΑΣ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.21 q +0.3
14 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 11.26 q +0.1
14 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΒ 2004 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 11.26 Q +0.3
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΓΑΝΗΣ 2004 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 11.29 q +0.6
17 ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ 2003 Π.Α.Ο.Κ. 11.31 +0.1
18 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ 2005 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 11.32 +0.1
19 ΜΑΡΙΟΣ ΓΙΩΤΣΑΣ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11.33 +0.8
20 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.34 +0.8
21 ΠΑΝΑΓΗΣ ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ 2004 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 11.36 +0.3
22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ 2006 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 11.37 +0.3
22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ 2003 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 11.37 +0.3
24 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΗΜΝΑΣ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 11.39 +0.6
24 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΟΥΤΣΙΑΝΚΟΥΣΗΣ 2003 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 11.39 +0.8
26 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΒΟΥΡΗΣ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.41 +0.3
27 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΑΦΙΔΗΣ 2005 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 11.45 +0.8

400μ.

1 ΙΩΣΗΦ ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 49.65 (.643) Q
2 ΝΙΚΟΛΙΝ ΝΤΕΡΒΙΣΗ 2003 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 49.65 (.644) Q
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΦΟΣ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 50.20 Q
4 ΠΕΤΡΟΣ ΚΕΧΙΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 50.27 Q
5 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ 2003 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 50.43 Q
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 50.55 Q
7 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 50.56 Q
8 ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 50.65 q
9 ΕΡΝΕΣΤΟ ΧΙΝΤΕΡΣΑ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 50.74 Q
10 ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΕΙΖΑΚΗΣ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 50.95 Q
11 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 51.04 q
12 ΝΙΚ0ΛΑΟΣ ΚΑΣΟΥΤΣΑΣ 2004 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 51.53 q
13 ΜΑΞΙΜΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 51.65 q
14 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 51.72 q
15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 51.80 q
16 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓ 51.95 Q
17 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ 2006 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 52.12
18 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΤΟΥΝΗΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 52.43
19 ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΤΟΙΧΕΙΟΣ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 52.65
20 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΒΑΣ ΚΟΥΤΛΗΣ 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 52.77
21 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 52.89
22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ 2006 ·ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 53.02
23 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΗΤΡΟΣΟΥΔΗΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 53.19
24 ΘΩΜΑΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 53.40
25 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ 2004 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 53.70

Τριπλούν

1 ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΡΑΛΗΣ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 14.94 Q +0.0
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 14.05 Q -0.6
3 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ 2004 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 14.05 Q +0.0
4 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.02 Q +0.1
5 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ 2003 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 13.90 q +0.5
6 ΓΙΩΡΓΟ ΚΙΟΣΙΑ 2003 ΦΙΛΑΘΛ.ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 13.84 q -0.9
7 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΡΥΣΟ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 13.73 q -0.7
8 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΕΨΙΟΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 13.71 q -1.3
9 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 13.46 q -0.7
10 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΤΑΛΟΣ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 13.42 q -0.7
11 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2006 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 13.30 q -0.7
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΝΟΣ 2004 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.24 q -0.1
13 ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 2005 Ο.Φ.Η. 13.15 -1.1
14 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 12.98 -1.0
15 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ 2004 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 12.80 -0.8
16 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΑΡΗΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’ 12.75 -0.5
17 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 12.68 -0.2
18 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΙΡΑΙ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.65 -0.4
19 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΙΝΤΖΟΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.64 -0.6
20 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΚΡΙΤΖΗΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 12.57 -0.8
21 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΙΛΙΑΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12.53 -0.2
22 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΓΟΥΡΟΣ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 12.13 -0.7

100μ.

1 ΠΟΛΥΝΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 12.21 Q -0.7
1 ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΓΙΩΛΗ 2003 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12.21 Q -0.4
3 ΣΟΦΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ 2004 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12.47 Q +0.0
4 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 2003 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 12.49 Q +0.0
5 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΥΚΑΤΟΥ 2004 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 12.53 Q -0.2
6 ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΒΟΥΓΑ 2006 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 12.55 Q -0.6
7 ΕΛΕΝΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12.56 Q -0.6
7 ΜΑΡΙΝΑ ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 12.56 Q +0.0
9 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΛΥΚΟΥΔΗ 2003 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 12.58 Q +0.0
10 ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ ΛΥΡΑ 2005 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 12.59 q -0.6
11 ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΣΟΥ 2003 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 12.60 Q -0.2
12 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΑΙΛΑΚΗ 2006 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12.69 q +0.0
13 ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 12.73 q -0.2
13 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΥΦΟΓΛΟΥ 2005 ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 12.73 Q -0.4
15 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ 2005 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 12.77 Q -0.7
16 ΕΛΕΝΗ ΣΑΑΤΣΑΚΗ 2005 Ο.Φ.Η. 12.79 q -0.2
17 ΧΡΥΣΑ ΛΑΚΚΑ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12.80 -0.6
18 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 12.83 -0.7
19 ΝΑΝΤΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.84 -0.4
19 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΕΛΑΓ ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ 2004 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 12.84 +0.0
21 ΦΑΙΔΡΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ-ΜΕΤΑΞΙΩΤΗ 2003 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 12.87 -0.7
22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΥΡΛΗ 2006 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.89 -0.6
23 ΧΛΟΗ ΚΕΦΑΛΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.91 -0.2
24 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΡΣΑΜΗ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 12.94 -0.6

400μ.

1 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 57.70 Q
2 ΕΛΕΝΗ ΦΩΚΑΙΔΟΥ 2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 58.38 Q
3 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ 2003 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 58.53 Q
4 ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ ΖΕΝΕΓΙΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 58.73 Q
5 ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΟΥΦΛΙΑ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 59.10 Q
6 ΕΛΕΝΗ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 59.25 Q
7 ΖΩΗ ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 59.46 Q
8 ΦΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 59.73 q
9 ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 2003 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 1:00.01 q
10 ΝΕΦΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩ ΚΛΗ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1:00.08 q
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 1:00.56 Q
12 ΣΕΙΝΕΠ ΧΟΥΣΕΙΝ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1:00.64 q
13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΤΡΑΚΗ 2004 ΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 1:00.70 q
14 ΛΑΟΥΡΑ ΖΕΝΕΓΙΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 1:00.96 q
15 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΦΑΡΔΕΛΛΑ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 1:01.44 q
16 ΑΝΝΑ ΓΚΙΟΚΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:01.66 q
17 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ 2006 Ο.Φ.Η. 1:02.04
18 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑ ΚΟΜΝΗΝΟΥ 2003 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 1:02.10
19 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΘΕΟΛΟΓ ΤΣΙΑΠΟΥ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 1:02.30
20 ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΣΑΟΥΣΗ 2006 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:02.65
21 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΕΞΗ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 1:03.35
22 ΖΩΗ ΤΑΜΟΥΡΙΔΟΥ 2004 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1:03.57
23 ΣΟΦΙΑ ΘΩΜΑΙΔΗ 2004 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1:04.37
24 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 1:04.47

Τριπλούν

1 ΣΩΤΗΡΙΑ ΡΑΠΤΗ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.47 -0.4
2 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΛΕΡΗ 2003 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11.92 +1.3
3 ΑΘΗΝΑ ΤΖΙΑΤΖΙΟΥΛΗ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.69 +0.0
4 ΝΑΥΣΙΚΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 11.72 -0.4
5 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ 11.53 +0.3
6 ΔΑΝΑΗ ΧΑΛΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 11.40 +0.4
7 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ 2006 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ ΦΙ 11.21 -0.3
8 ΚΛΕΛΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΒΕΝΤΟΥΡΗ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.55
9 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝ ΣΟΥΓΛΕΡΗ 2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 11.54 +0.6
10 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 2006 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 10.66 -0.3
11 ΜΥΡΤΩ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11.19 +1.0
12 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΕΛΗΑ ΛΑΜΠΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10.80 +0.2
14 ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΔΑΜΟΥ 2006 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10.81 +0.4
14 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ 2003 Π.Α.Ο.Κ. 10.60 +0.1
15 ΑΘΗΝΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΥΡΙΚΑ 2006 Π.Α.Ο.Κ. 10.55 +0.9
16 ΧΛΟΗ ΧΡΙΣΤΟΥ 2003 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 11.07 +0.5
17 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ 2003 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 11.08 +0.4
χ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΙΠΑ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ NM
χ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ NM

100μ.

1 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ 2003 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 10.87/+0,2 β
2 ΕΝΤΥ ΕΚΧΟΣΟΥ 2004 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 10.91/+0,2 β
3 ΝΙΚΗΤΑΣ ΡΑΦΑΕΛ ΜΠΟΥΡΑΣ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10.91/+0,2 β
4 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11.00/+0,2 β
5 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΓΑΣ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.00/+0,2 β
6 ΤΖΕΡΕΜΑΙΑ ΟΓΟΥΟΜΠΕ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.07/+0,2 α
7 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΑΞΙΑΡ ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ 2005 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 11.09/+0,2 β
8 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΛΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.12/+0,2 β
9 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 11.16/+0,2 α
10 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 11.21/+0,2 α
11 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΣΤΙΓΙΟ-ΦΛΕΣΣΑΣ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.26/+0,2 α
12 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΛΗΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 11.27/+0,2 β
13 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ 2003 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 11.31/+0,2 α
14 ΗΛΙΑΣ ΚΩΤΣΙΑΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.39/+0,2 α
15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΓΑΝΗΣ 2004 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 11.52./+0,2 α
χ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΒ 2004 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ DQ α

400μ.

1 ΝΙΚΟΛΙΝ ΝΤΕΡΒΙΣΗ 2003 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 48.46
2 ΙΩΣΗΦ ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 49.02
3 ΠΕΤΡΟΣ ΚΕΧΙΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 49.80
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 49.81
5 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓ 49.89
6 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 50.29
7 ΧΙΝΤΕΡΣΑ ΕΡΝΕΣΤΟ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20 50.32
8 ΡΕΙΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 50.40
9 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 50.88
10 ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 50.99
11 ΚΑΣΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚ0ΛΑΟΣ 2004 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 51.20
12 ΚΟΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ 51.44
13 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 51.77
14 ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 52.22
15 ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΚΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 52.61
χ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ DNS

1500μ.

1 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3.58.54
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΙΑΜ ΣΚΟΥΡΤΗΣ 2004 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 3.59.58
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΖΥΓΟΥΡΗΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4.00.69
4 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΙΚΑΣ 2004 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 4.01.04
5 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2005 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓ 4.04.07
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2005 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 4.04.67
7 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 4.08.00
8 ΜΑΡΚΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4.08.21
9 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4.09.88
10 ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ 2003 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗ 4.10.56
11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.10.66
12 ΑΡΕΣΤΗΣ ΤΣΑΛΛΕΚΟΥ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.19.51

5000μ.

1 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟ ΚΥΡΤΣΗΣ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.35.78
2 ΧΕΝΡΙ ΣΑΤΟΝ-ΧΟΡΤΟΥΚΙ 2003 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 15.36.61
3 ΑΝΤΡΙΑΝ ΜΠΟΥΛΛΑΡΙ 2005 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 15.37.64
4 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 15.37.91
5 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΨΑΛΗΣ 2005 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15.41.84
6 ΗΛΙΑΣ ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 15.53.43
7 ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 2004 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 15.57.72
8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00.78

110μ. εμπ.

1 ΡΟΥΜΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩ 2003 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 14.40 +0.9
2 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2004 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 14.62 +0,9
3 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 14.81 +0,9
4 ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡ 2005 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 15.00 +0,9
5 ΓΕΡΑΜΠΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 15.14 +0,9
6 ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 15.17 +0,9
7 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 15.24 +1,4
 8 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΓΚΑΡΜΠΟΥΝΗΣ 2005 ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗ 15.57 +1,4
9 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ 2005 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕ 16.03 +1,4
10 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 16.57 +1,4
11 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΝΟΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 17.07 +1,4

3000μ. στ.

1 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΕΛΗΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9.44.02
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΑΡΕΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 9.46.09
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.10.86
4 ΒΛΑΣΙΟΣ ΜΕΝΤΖΟΣ 2004 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10.12.46
5 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2003 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓ 10.24.06
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ 2003 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 10.24.84
7 ΒΑΙΟΣ ΜΕΚΡΑΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ10.33.98
8 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ 2003 ΦΙΛΑΘΛ.ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10.52.85
9 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10.53.49

10.000μ. βάδην

1 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ 2003 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 43.37.16
2 ΑΝΔΡΕΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡ ΜΠΑΧΟΣ 2003 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓ 43.40.34
3 ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ 2006 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 49.13.25
4 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ 2004 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 50.57.17
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΟΥΣΗΣ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 54.19.92
6 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΓΚΑΣ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 58.31.53

Επί κοντώ

1 ΠΑΥΛΟΣ ΚΡΙΑΡΑΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.70
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 4.60
2 ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΤΖΙΟΜΑΛΛΟΣ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 4.60
4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.60
5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ 2003 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 4.50
6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΟΥΡΟΣ 2003 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4.40
7 ΕΜΑΝΟΥΕΛ ΤΕΟΝΤΟΣΙΟΥ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.40
7 ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.40
9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 4.20
10 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ 2004 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.00
11 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3.80
12 ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.80
13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΠΟΥΡΤΙΑΔΗΣ 2004 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 3.80
x ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ NM
x ΠΡΟΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ NM

Τριπλούν

1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.98/-0,8
2 ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΛΗΣ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 14.84/+1,8
3 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΕΨΙΟΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 14.75/+0,3
4 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ 2003 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 14.65/+0,3
5 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 14.32/+1,4
6 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ 2004 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 14.16/-0,1
7 ΓΙΩΡΓΟ ΚΙΟΣΙΑ 2003 ΦΙΛΑΘΛ.ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 14.14/+1,3
 8 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗ 13.91 2.20
9 ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΡΥΣΟ 2003 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 13.73 1.20
10 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΤΑΛΟΣ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 13.55 -1.30
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΝΟΣ 2004 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ 13.20 2.10
12 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2006 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 13.17 -1.80

Σφαιροβολία

1 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 17.84
2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΑΡΑΓΚΑΣ 2003 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.62
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 16.45
4 ΠΕΤΡΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤ ΠΟΥΛΗΣ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 15.99
5 ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒ ΔΑΡΒΙΡΑΣ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15.92
6 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15.77
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.61
8 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΘΑΣΙΤΗΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ 14.32
9 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΑΔΑΜΑΚΗΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.12
10 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗ 13.88
11 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 13.56
12 ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 13.46
13 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΔΗΡΑΣ 2005 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥ 12.47
14 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΝΤΖΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11.55
χ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ ΑΚΥΡΟΣ

Σφυροβολία

1 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ 2003 Α.Ε.Κ 77.72
2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ 2003 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 77.20
3 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 75.11
4 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 69.96
5 ΠΑΥΛΟΣ ΤΖΑΜΤΖΗΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 61.15
6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 60.53
7 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 58.65
8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 55.70
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΟΥΡΑΚΗΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 53.30
10 ΘΩΜΑΣ ΚΡΙΤΣΚΑΣ 2003 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 52.90

4χ100μ.

1 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 42.42
(ΚΑΣΤΙΓΙΟ-ΦΛΕΣΣΑΣ ΟΓΟΥΟΜΠΕ ΚΑΡΓΑΣ ΜΠΟΥΡΑΣ)
2 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 43.38
(ΛΥΤΟΣ ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ)
3 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 43.69
(ΚΩΣΤΕΑΣ ΖΕΛΙΔΗΣ ΔΡΟΓΑΛΑΣ ΧΑΤΖΟΥΔΑΣ)
4 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 43.76
ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ)
5 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛ 43.84
6 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 44.27
7 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 44.51
8 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 44.77
9 ΝΓΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 44.82

100μ.

1 ΠΟΛΥΝΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.81/-0,4
2 ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΓΙΩΛΗ 2003 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12.14/-0,4
3 ΜΑΡΙΝΑ ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 12..45/-0,4
4 ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ ΛΥΡΑ 2005 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 12.46/+0,3
5 ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΣΟΥ 2003 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 12.50/+0,3
6 ΕΛΕΝΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12.50/-0,4
7 ΣΟΦΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ 2004 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12.52/-0,4
8 ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 12.53/+0,3
9 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΛΥΚΟΥΔΗ 2003 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 12.57/+0,3
10 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 2003 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 12.58/-0,4
11 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΥΚΑΤΟΥ 2004 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 12.61/-0,4
12 ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΒΟΥΓΑ 2006 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 12.62/-0,4
13 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ 2005 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 12.62/+0,3
14 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΑΙΛΑΚΗ 2006 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12.65/+0,3
15 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΥΦΟΓΛΟΥ 2005 ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 12.82/+0,3
16 ΕΛΕΝΗ ΣΑΑΤΣΑΚΗ 2005 Ο.Φ.Η. 12.86/+0,3

400μ.

1 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 56.91
2 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ 2003 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 57.71
3 ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ ΖΕΝΕΓΙΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 57.91
4 ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΟΥΦΛΙΑ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 57.92
5 ΖΩΗ ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 58.27
6 ΕΛΕΝΗ ΦΩΚΑΙΔΟΥ 2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 58.73
7 ΕΛΕΝΗ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 59.10
8 ΝΕΦΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩ ΚΛΗ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 59.41
9 ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 2003 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 59.70
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 60.02
11 ΣΕΙΝΕΠ ΧΟΥΣΕΙΝ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝ 60.57
12 ΦΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 60.66
13 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΦΑΡΔΕΛΛΑ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 61.06
14 ΛΑΟΥΡΑ ΖΕΝΕΓΙΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 61.59
15 ΑΝΝΑ ΓΚΙΟΚΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 61.61
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΤΡΑΚΗ 2004 ΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙ 61.93

1500μ.

1 ΜΑΡΙΑ ΚΑΣΣΟΥ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.29.27
2 ΗΛΙΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2005 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 4.30.02
3 ΛΕΜΟΝΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ ΚΙΟΥΛΟΥ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4.40.07
4 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΕΛΕΥΘ ΡΟΥΛΙΑ 2006 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠETΣ 4.47.67
5 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΑΤΖΗΛΑΣΚΑΡΗ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 4.53.99
6 ΜΙΧΑΕΛΑ ΚΑΝΑΚΗ 2006 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 4.57.35
7 ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΜΠΟΥΡΛΗ 2005 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4.58.38
8 ΗΛΙΑΝΑ ΒΑΛΑΧΑ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4.58.40
9 ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5.00.29
10 ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ 2006 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 5.00.52

5000μ.

1 ΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΗ ΒΥΘΟΥΛΚΑ 2004 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 18.33.98
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΤΕΡΑΚΗ 2004 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 19.00.40
3 ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΠΟΥΛΑ 2003 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 19.16.98
4 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΡΕΛΛΗ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 20.50.32

100μ. εμπ.

1 ΧΑΒΑ ΝΤΕΛΙΟΥ 2004 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 14.17/+0,4
2 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2005 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 14.50/-0,0
3 ΣΟΦΙΑ ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 14.72/+0,4
4 ΑΛΚΥΟΝΗ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 14.84/+0,4
5 ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΒΙΔΟΥΡΗ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 14.86/+0,4
6 ΔΑΝΑΗ ΜΠΕΛΗ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 15.01/-0,9
7 ΙΩΑΝΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΩΝΗ 2005 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 15.32/+0,4
8 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 15.98/+0,4
9 ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ 2005 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16.01/-0,0
10 ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕΠΠΑ 2003 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝ 16.46/-0,0
11 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΤΕΝΤΟΥΜΗ-ΚΑΤΣΟΥΛΗ 2003 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 17.20/-0,0
12 ΜΑΡΤΙΝΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 17.97/-0,0
x ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΦΕΡΡΑΙ 2004 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ DQ

3000μ. στ.

1 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ 2004 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.34.13
2 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΑΦΑΙΛΑΚΗ 2003 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 10.41.70
3 ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ) 11.24.19
χ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ 2005 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ DNF

10.000μ. βάδην

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ 2004 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 49.23.73
2 ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΩ ΤΣΙΜΙΓΚΑΤΟΥ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 53.32.66
3 ΑΝΝΑ ΑΔΑΜΗ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 54.20.11
4 ΠΑΥΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2005 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 56.54.70
5 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΥ 2004 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 57.00.97
6 ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΛΙΟΝΤΗ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 57.19.00

Ύψος

1 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1.71
2 ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΔΑΝΑΗ ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.68
3 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ 2004 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 1.68
4 ΒΙΡΓΙΝΙΑΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1.64
5 ΑΜΑΛΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥΤΖΙΑΡΙΔΗ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1.64
6 ΝΑΤΑΛΙΑ ΡΑΠΤΗ 2005 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1.64
7 ΥΠΑΤΙΑ-ΑΝΙΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 1.64
 8 ΜΕΛΙΝΑ ΛΙΝΤΟΒΟΗ 2005 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 1.60
8 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΒΟΥΛΕ 2004 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 1.60
10 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΝΓΙΝΟ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.60
11 ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΟΛΥΖΟΥ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 1.60
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.60

Τριπλούν

1 ΣΩΤΗΡΙΑ ΡΑΠΤΗ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.11/+0,9
2 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΛΕΡΗ 2003 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 12.41/+1,2
3 ΑΘΗΝΑ ΤΖΙΑΤΖΙΟΥΛΗ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.17/+0,2
4 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.03/+0,7
5 ΝΑΥΣΙΚΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 11.90/-0,2
6 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ 2006 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ 11.66/+0,6
7 ΚΛΕΛΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΒΕΝΤΟΥΡΗ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.52/+0,5
8 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝA ΣΟΥΓΛΕΡΗ  2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 11.50/-0,6

Δισκοβολία

1 ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΑΡΕΤΗ ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 50.11
2 ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΕΕΒΑ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 47.90
3 ΙΩΑΝΝΑ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 45.03
4 ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 2003 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 43.55
5 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΙΧΕΛΑΚΗ 2004 Ο.Φ.Η. 41.50
6 ΑΓΑΠΗ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 40.36
7 ΖΩΗ ΓΕΡΑΛΗ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 40.30
8 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 39.95
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΧΤΑΜΗ 2005 Ο.Φ.Η. 37.85
10 ΜΑΡΙΑ-ΝΑΖΑΡΕΤ ΞΥΔΗ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 37.70
11 ΣΟΦΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ 2004 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 37.44
12 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΖΗ 2005 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ 36.99

Ακοντισμός

1 ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΑ 2003 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 45.27
2 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΜΑΤΣΕΛΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 42.58
3 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΕΙΜΑΡΗ 2005 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 42.32
4 ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΤΣΟΓΚΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 39.45
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ 2004 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 36.62
6 ΠΑΥΛΙΝΑ ΜΠΑΔΕΚΑ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 35.92
7 ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 2004 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 34.44
8 ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΠΙΣΚΟΥ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 34.25
9 ΣΟΦΙΑ ΤΖΙΝΟΓΛΟΥ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 30.05
10 ΠΕΛΑΓΙΑ ΚΟΥΙΜΤΖΙΔΟΥ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 28.06

4χ100μ.

1 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 49.12
(ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΜΗΤΑ)
2 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 49.16
(ΜΠΕΛΗ ΤΡΙΑΝΤΗ ΨΑΝΙΩΤΑΚΗ ΛΑΚΚΑ)
3 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 49.27
(ΜΙΟΒΟΛΟΥ ΜΑΡΓΙΩΛΗ ΚΛΗ ΣΕΝΚΑΛΑ)
4 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 49.34
5 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 50.08
6 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 50.22
7 Ο.Φ.Η. 50.34

200μ.

1 ΕΝΤΥ ΕΚΧΟΣΟΥ 2004 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 22.31 -1.5 Q
2 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 22.33 -1.5 q
3 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 22.43 -1.2 Q
4 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΑΞΙΑΡ ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ 2005 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 22.46 -0.8 Q
5 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ 2003 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 22.51 +0.3 Q
6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΦΟΣ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 22.62 +0.3 q
7 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΙΑΓΚΙΤΣΗΣ 2005 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 22.63 -0.8 q
8 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22.65 -1.4 Q
9 ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 22.69 -0.8 q
10 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΛΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.71 -1.2 Q 
11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ 2006 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 22.74 -1.2 q
12 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΒ 2004 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 22.75 -0.7 Q
13 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 22.75 +0.3 q
14 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 22.80 -0.7 q
15 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ 2004 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 22.90 -1.5 q
16 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΑΓΚΑΡΑΣ 2004 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 22.91 -1.5 q
17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΑΦΙΔΗΣ 2005 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 22.95 -1.2
18 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΖΟΥΔΑΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 23.04 +0.3
19 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 23.06 -1.2
19 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ 2003 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 23.06 -1.4
21 ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ 2003 Π.Α.Ο.Κ. 23.10 -1.4
22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ 2004 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 23.11 -0.8
23 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 23.18 -0.7
24 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟ ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23.22 -0.8
25 ΗΛΙΑΣ ΚΩΤΣΙΑΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 23.34 -0.7
25 ΝΙΚ0ΛΑΟΣ ΚΑΣΟΥΤΣΑΣ 2004 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 23.34 -1.2
27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΙΤΑΡΑΚΗΣ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 23.40 -1.5
28 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΓΚΑΡΜΠΟΥΝΗΣ 2005 ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 23.45 -1.2
29 ΙΣΑΑΚ ΒΕΝΟΥΖΙΟΥ 2005 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 23.46 -1.4
30 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΟΥΧΤΗΣ 2005 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 23.59 +0.3
31 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΛΗΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 23.61 -1.2
32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 2005 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 23.62 -1.4
33 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΣΚΟΥΡΤΗΣ 2006 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 23.66 -0.7
34 ΙΣΑΑΚ ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ 2005 ΠΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 23.82 -0.7
35 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΕΛΙΔΗΣ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 23.99 -0.8
36 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΥΡΟΣ 2004 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 24.02 -0.7
37 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΤΣΩΝΑΣ 2005 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 24.09 -1.2
38 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ 2005 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 24.13 -1.2
39 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΑΘΑΚΗΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 24.44 -1.2
40 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΝΟΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 24.56 +0.3
41 ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 24.70 -1.5
42 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 24.79 -0.8
43 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 24.94 -1.5
44 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΟΡΜ ΜΠΑΡΔΟΣ 2006 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’ 25.48 -1.4
45 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΝΙΚΑΣ 2006 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 25.85 +0.3
46 ΜΑΡΙΟΣ ΓΙΩΤΣΑΣ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 31.02 -1.2
χ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΛΥΝΑΣ 2006 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ DQ
χ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΣΑΔΑΣ 2005 ΑΟ ΕΡΜΗΣ DNS
χ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΚΑΛΟΥΔΗΣ 2006 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ DNS

800μ.

1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 1:57.68 Q
2 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1:58.03 Q
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:58.23 q
4 ΗΛΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 1:58.37 Q
5 ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΕΙΖΑΚΗΣ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1:58.42 q
6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58.46 Q
7 ΟΡΦΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:58.68 q
8 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΒΑΣ ΚΟΥΤΛΗΣ 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:59.24 q
9 ΚΛΑΙΝΤΙ ΜΠΕΚΙΡΙ 2004 ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛΛΑ 1:59.65 q
10 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1:59.85 Q
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2005 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 2:00.03 q
12 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟ ΖΥΓΟΥΡΗΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:00.07 Q
13 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΡΔΕΚΑΣ 2006 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 2:00.69
14 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2:01.17
15 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2:02.93
16 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 2:03.64
17 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2:04.13
18 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΟΥΣΗΣ 2006 ΒΕΡΓΙΝΑ 2:05.01
19 ΗΛΙΑΣ ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 2:05.63
20 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 2:05.98
21 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 2:07.46
22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 2006 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 2:08.45
23 ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΟΣ 2005 ΒΕΡΓΙΝΑ 2:08.70
24 ΑΡΗΣ ΧΑΒΕΝΕΤΙΔΗΣ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ 2:12.47
25 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΟΥΚΣ 2005 ΒΕΡΓΙΝΑ 2:13.99

Μήκος

1 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7.13 -0.6 Q
2 ΧΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 7.01 +0.4 Q
3 ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6.87 +0.6 q
4 ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 6.83 -0.1 q
5 ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ 2003 ΦΙΛΑΘΛ.ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 6.68 -0.1 q
6 ΓΑΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 6.68 +1.4 q
7 ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.64 -0.1 q
8 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 6.61 +1.3 q
9 ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡ 2005 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 6.59 -0.5 q
10 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 6.58 +1.5 q
11 ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 6.37 +0.3 q
12 ΜΙΤΖΗΘΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 6.33 +0.4 q
13 ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΝΔΡΕΑ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 6.33 -0.5
14 ΝΤΕΜΙΡΑΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 6.32 +0.8
15 ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2004 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 6.32 -0.7
16 ΜΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.31 +1.4
17 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’ 6.28 +1.1
18 ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 6.27 +0.6
19 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 2004 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 6.27 -0.4
20 ΣΑΛΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6.27 -0.1
21 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 6.27 -0.1
22 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 6.25 -0.3
23 ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 6.24 -1.4
24 ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 6.16 -1.3
25 ΚΟΥΤΣΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 6.15 +0.5
26 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 Ο.Φ.Η. 6.13 -0.6
27 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 6.05 +1.4
28 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 6.00 -0.6
29 ΠΑΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ 5.98 +1.3
30 ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5.88 -0.9
31 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 5.85 +0.1
x ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2003 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
x ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝ 2003 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Διακοβολία

1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ 2003 ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 57.28 Q
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 54.64 Q
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ 2003 ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ 52.42 Q
4 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΑΔΑΜΑΚΗΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 50.38 Q
5 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ 2004 ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛΛΑ 46.50 Q
6 ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒ ΔΑΡΒΙΡΑΣ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 46.47 Q
7 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 46.33 Q
8 ΠΑΥΛΟΣ ΤΖΑΜΤΖΗΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 45.91 Q
9 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ 2003 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 44.92 q
10 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ 2005 ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ 43.17 q
11 ΠΕΤΡΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤ ΠΟΥΛΗΣ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 41.43 q
12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΔΗΡΑΣ 2005 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 40.79 q
13 ΝΕΑΡΧΟΣ ΡΙΖΟΣ 2004 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 39.81
14 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΛΙΤΣΑΣ 2004 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 38.65
15 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΕΛΛΟΥ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 38.64
16 ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 37.87
17 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 37.20
18 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΘΑΣΙΤΗΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ 36.52
19 ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ-ΘΕΟΦ ΦΟΥΡΙΚΟΣ 2004 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 32.37
χ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΓΛΙΔΗΣ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ NM

200μ.

1 ΠΟΛΥΝΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 25.33 Q -1.0
2 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ 2005 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 25.52 Q -1.4
3 ΕΛΕΝΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 25.66 Q -0.9
4 ΕΛΕΝΗ ΦΩΚΑΙΔΟΥ 2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 25.71 -1.4 q
5 ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΙΒΙΤΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 25.79 -2.0 Q
6 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 25.80 -2.0 q
7 ΗΒΗ ΦΑΝΗ ΣΕΝΚΑΛΑ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25.81 Q
8 ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 25.83 -0.9 q
9 ΜΑΡΙΑ ΜΗΤΑ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 25.85 q
10 ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΟΥΦΛΙΑ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 26.02 -1.5 Q
11 ΣΟΦΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ 2004 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 26.03 -1.0 q
12 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΘΕΟΛΟΓ ΤΣΙΑΠΟΥ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 26.17 -1.0 q
13 ΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΥΨΩ ΝΤΟΥΓΚΟΥ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 26.18 -1.2 Q
14 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΡΣΑΜΗ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 26.22 -1.0 q
15 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 2003 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 26.25 -1.2 q
16 ΙΛΕΑΝΑ ΧΛΩΡΟΥ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 26.41 -1.4 q
17 ΖΩΗ ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 26.42 -1.2
18 ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ ΛΥΡΑ 2005 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 26.45 -1.5
19 ΣΕΙΝΕΠ ΧΟΥΣΕΙΝ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 26.52 -1.2
20 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΛΥΚΟΥΔ· GRE ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 26.61 -0.9
21 ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 2003 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 26.63 -2.0
22 ΦΑΙΔΡΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ-ΜΕΤΑΞΙΩΤΗ 2003 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 26.67
23 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΑΙΛΑΚΗ 2006 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 26.74 -1.4
23 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΛΜΑ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 26.74 -1.2
25 ΝΑΝΤΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 26.81 -0.9
26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΥΡΛΗ 2006 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 26.83 -2.0
27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 2006 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓ 26.84 -1.4
28 ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΣΟΥ 2003 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 26.90 -1.5
29 ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΙΛΗ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 27.03 -0.9
29 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 2005 · GRE ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 27.03 -1.0
31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΚΟΥΓΚΟΤΗ 2006 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 27.17 -2.0
32 ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ 2005 · GRE ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 27.23 -1.4
33 ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 27.29 -0.9
34 ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΣΑΟΥΣΗ 2006 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 27.34 -2.0
35 ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΒΛΑΧΟΥ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 27.39 -1.5
36 ΕΛΕΝΗ ΚΕΓΚΟΥ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 27.59 -1.5
37 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΑΡΑΚΑΣΗ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 27.60 -1.0
38 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΝΔΡΗ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 27.61
39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 27.65
40 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝ ΤΖΑΝΗ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 27.82 -1.2
41 ΛΕΜΟΝΙΑ ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 27.95 -2.0
42 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΤΡΑΚΗ 2004 ΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 28.09 -1.2
43 ΙΩΑΝΝΑ ΗΛΚΟΥ 2005 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 28.15
44 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ 2004 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 28.34 -0.9
45 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΜΙΟΒΟΛΟΥ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 28.35 -1.0
46 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ 2003 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 29.70 -1.5
47 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΙΚΟΥ 2004 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 214 7 7 1 29.80 -1.5
ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΛΑΡΑΚΗ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 29.97 -1.4
χ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΓΟΘΕΤΗ 2006 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ DNS

800μ.

1 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ 2006 ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 2:20.16 Q
2 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΠΛΑΚΑ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2:20.25 Q
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΩΡΑΙΤΗ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2:21.01 q
4 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΩΓΟΥ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2:21.87 q
5 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΦΩΤΕΙΝΟΥ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2:22.25 q
6 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ 2003 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 2:22.65 Q
7 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ 2004 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2:22.77 Q
8 ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2:22.89 q
9 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΜΠΟΝΤΙΩΤΗ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2:22.96 q
10 ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΟΥΛΙΑ 2005 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 2:23.00 q
11 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΙΤΣΙΟΥΛΗ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2:24.01 q
12 ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:24.94 q
13 ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ 2006 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 2:25.18
14 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΝΔΗΛΑ 2006 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 2:25.49
15 ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΜΠΟΥΡΛΗ 2005 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:26.11
16 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗ 2004 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2:26.20
17 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΤΑΛΑΚΙΔΟΥ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 2:26.47
18 ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΔΕΛΛΗ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 2:27.65
19 ΗΛΙΑΝΑ ΒΑΛΑΧΑ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2:28.87
20 ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ 2006 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 2:30.17
21 ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ ΜΙΧΑΛΟΥ 2006 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’ 2:32.83
22 ΜΑΡΙΑ ΜΩΥΣΗ 2005 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 2:32.89
χ ΑΝΘΙΑ ΑΔΑΜΟΥ 2005 · GRE ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ DQ

400μ. εμπ.

1 ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΡΑΣΚ ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ 2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 1:03.59 Q
2 ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΕΛΑ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 1:04.10 Q
3 ΦΑΙΔΡΑ ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ 2005 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:04.61 q
4 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΡΙΑΔ ΠΑΠΠΑ 2006 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1:04.68 Q
5 ΗΛΙΑΝΑ ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:04.95 q
6 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΥ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:05.08 q
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣΤΡ ΚΑΡΒΟΥΝΑ 2004 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ 1:05.49 q
8 ΕΛΕΝΗ ΚΑΤΣΟΥΛΗ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1:06.45 q
9 ΖΩΗ ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 1:06.86
10 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 1:07.38
11 ΜΥΡΤΩ ΔΕΔΟΥΣΗ 2006 ·ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 1:08.49
12 ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΑΡΑΚΗ 2006 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 1:09.49
13 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1:11.09
14 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΡΟΣΙΑΔΗ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 1:11.57
15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕΤΡΙΔΟΥ 2004 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 1:12.05
16 ΑΓΑΘΗ ΣΤΡΑΤΗΓΕΛΛΗ 2003 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1:16.27
17 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ 2006 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 1:17.74
18 ΑΘΗΝΑ ΜΗΤΑΦΙΔΗ 2004 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1:21.69
19 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΑΚΟΥ 2005 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1:32.81

Μήκος

1 ΛΥΡΗ ΜΙΚΑΕΛΑ 2006 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5.89 -0.7 Q
2 ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5.74 -1.0 q
3 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 5.63/-1.9 q
4 ΣΤΑΘΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 5.63 -0.6 q
5 ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝIA 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5.56 +0.4 q
6 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5.51 -0.9 q
7 ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.47 -0.5 q
8 (ΕΣ) PIENZARIEVA VERONIKA 2006 ΟΥΚΡΑΝΙΑ 5.40 -0.9 q
9 ΚΟΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.39 +0.7 q
10 ΜΟΖΑ ΑΝΝΑ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.37 +0.5 q
11 ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 5.32 +0.1 q
12 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΕΛΑΓ 2004 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 5.30 -0.8 q
13 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 5.25 -0.2 q
14 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.19 -0.6
15 ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2004 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ 5.18 -1.3
16 ΜΑΡΓΕΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2005 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 5.12 -0.6
17 ΒΑΛΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5.09 -1.3
18 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 5.09 -0.9
19 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.09 -0.4
20 ΓΑΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 5.08 -0.4
21 ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ 5.08 -0.8
22 ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΓΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Ο ΕΝΙΠΕΥΣ 5.02 -1,4
23 ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΚΛΕΛΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 5.02 +1.6
24 ΤΖΙΑΓΑΔΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 5.00 -0.4
25 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.96 -0.8
26 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4.95 -0.7
27 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΑΛΗΝΗ 2004 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 4.93 +0.4
28 ΧΡΙΣΤΟΥ ΧΛΟΗ 2003 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 4.93 -0.8
29 ΚΑΡΛΙΚΟΒΑΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2003 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4.87 +0.3
30 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4.86 -1.0
31 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4.86 -0.6
32 ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 4.83 -0.7
33 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4.77 +0.1
34 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 4.69 -0.9
35 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4.66 +0.3
36 ΜΠΕΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4.47 -0.7
37 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4.41 -0.4
38 ΤΣΑΡΚΑΙ ΜΑΡΙΛΝΤΑ 2006 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 4.23 -1.2
39 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2006 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4.11 +0.8
x ΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ NM

200μ.

1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.97 +0.8 α
2 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 22.01 +0.8 α
3 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 22.15 +0.8
4 ΕΝΤΥ ΕΚΧΟΣΟΥ 2004 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 22.20 +0.8 β
5 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ 2003 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 22.21 +0.8 β
6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΛΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.26 +0.8 α
7 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΒ 2004 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 22.33 +0.8 α
8 ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 22.35 +0.8 α
9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ 2006 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 22.38 +0.8 α
10 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΑΞΙΑΡ ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ 2005 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 22.38 +0.8 β
11 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΙΑΓΚΙΤΣΗΣ 2005 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 22.41 +0.8 β
12 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΦΟΣ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 22.45 +0.8 β
13 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 22.53 +0.8 β
14 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ 2004 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 22.61 +0.8 α
15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΑΓΚΑΡΑΣ 2004 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 22.80 +0.8 α
16 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 22.93 +0.8 β

800μ.

1 ΗΛΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 1:51.40
2 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1:51.44
3 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1:54.48
4 ΟΡΦΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:55.34
5 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟ ΖΥΓΟΥΡΗΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:55.36
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:56.86
7 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58.12
8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 1:58.52
9 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΒΑΣ ΚΟΥΤΛΗΣ 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58.53
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2005 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 1:59.01
11 ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΕΙΖΑΚΗΣ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2:03.88
12 ΚΛΑΙΝΤΙ ΜΠΕΚΙΡΙ 2004 ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛΛΑ 2:14.96

3000μ.

1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΓΕΩΡΓ ΣΓΟΥΡΟΣ 2004 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣ 8.39.16
2 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8.46.96
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΑΡΕΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 8.52.29
4 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟ ΚΥΡΤΣΗΣ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 8.56.77
5 ΑΝΤΡΙΑΝ ΜΠΟΥΛΛΑΡΙ 2005 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 8.59.69
6 ΑΡΕΣΤΗΣ ΤΣΑΛΛΕΚΟΥ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.02.04
7 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΑΜΗΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 9.02.13
8 ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ 2003 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 9.04.65
9 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΕΛΗΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9.07.95
10 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΤΣΩΝΑΣ 2004 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 9.30.53
11 ΘΩΜΑΣ ΤΡΑΝΤΑΛΟΣ 2005 ΑΟ ΒΑΡΗΣ “Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ” 9.36.09
12 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2003 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓ 9.38.85
13 ΦΩΤΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2006 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓ 9.46.82
14 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΔΑΜΠΑΛΟΣ 2005 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 10.03.85
15 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΓΚΙΝΤΣΙΔΗΣ 2006 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 10.39.61

400μ. εμπ.

1 ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 53.99
2 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ 2004 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 54.90
3 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΠΑΡΑΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 55.27
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 55.76
5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 2003 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 55.79
6 ΠΕΤΡΟΣ ΣΑΛΠΑΣ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 56.55
7 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 56.67
8 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 58.51
9 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΩΛΙΑΣ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 59.13
10 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΤΑΡΗΣ 2005 ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 60.65
11 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΜΠΡΙΝΟΣ 2005 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 60.68
12 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ 2003 Ο.Φ.Η. 62.84

Ύψος

1 ΑΝΤΡΕΑ ΜΙΤΑ 2005 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 2.12
2 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΑΣΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.09
3 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΝΝΙΚΗΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 2.06
4 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΟΣΗΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.03
5 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.99
6 ΙΑΣΟΝΑΣ ΡΟΥΣΣΟΣ-ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1.94
7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΙΑΣ 2004 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓ 1.89
7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 1.89
7 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΥΤΣΙΟΓΚΟΥΛΟΣ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.89
10 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΞΕΒΑΝΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.84
10 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 2006 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 1.84
12 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΝΤΟΒΑΣ 2006 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 1.84
12 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΚΙΤΣΗΣ 2003 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 1.84
χ ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ 2006 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΝΜ
χ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩ ΣΙΔΕΡΗΣ 2006 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΝΜ

Μήκος

1 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7.52 +2.5 blj 7.45 +1.7
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΗΤΑΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 7.23 +2.3 blj 7.17 +1.2
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 7.18 +0.4
4 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7.11 +1.5
5 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 6.82 +1.8
6 ΑΛΕΞΑΝΤΡ ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ 2005 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 6.81 +1.7
7 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΤΑΛΟΣ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 6.78 +1.3
8 ΓΙΩΡΓΟ ΚΙΟΣΙΑ 2003 ΦΙΛΑΘΛ.ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 6.73 +1.8
9 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 6.61 +1.3
10 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.60 +1.9
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΤΖΗΘΡΑΣ 2004 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 6.28 +0.9
12 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 2005 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 6.24 +1.9

Δισκοβολία

1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ 2003 ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ 59.31
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ 2003 ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 58.73
3 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 57.38
4 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΑΔΑΜΑΚΗΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.91
5 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ 2004 ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛΛΑ 49.11
6 ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒ ΔΑΡΒΙΡΑΣ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 47.45
7 ΠΑΥΛΟΣ ΤΖΑΜΤΖΗΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 47.38
8 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 46.63
9 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ 2003 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 45.68
10 ΠΕΤΡΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤ ΠΟΥΛΗΣ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 44.48
11 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ 2005 ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ 44.03
12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΔΗΡΑΣ 2005 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 41.21

Ακοντισμός

1 ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ ΚΟΛΕΤΣΙ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 64.20
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 61.15
3 ΑΡΤΑΝ ΚΙΟΣΙΑ 2003 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 58.51
4 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ 2005 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 55.63
5 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΑΒΗΣ 2004 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 51.95
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΤΣΩΝΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 51.22
7 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 52.05
8 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΝΤΖΙΑΣ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 48.10
9 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΚΙΝΗΣ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 47.49
10 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ 2004 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ(ΑΟΝΑ) 46.15

4χ400μ.

1 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 3.19.94
(ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ)
2 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3.23.87
(ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)
3 ? ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3.25.13 ?
(ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΒΛΑΧΟΣ ΝΤΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ)
4 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.26.67
(ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΝΤΑΒΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΚΙΖΑΣ)
5 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3.28.82
6 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.33.83
7 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3.34.12
8 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3.34.77
9 ΓΣ ΓΛΥΦΑδΑΣ 3.36.70
10 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.36.35
11 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 3.37.04

200μ.

1 ΠΟΛΥΝΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 23.96 +2.2
2 ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΙΒΙΤΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 25.16 +2.2
3 ΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΥΨΩ ΝΤΟΥΓΚΟΥ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25.17 +2.1
4 ΕΛΕΝΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 25.24 +2.2
5 ΜΑΡΙΑ ΜΗΤΑ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 25.26 +2.1
6 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ 2005 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 25.26 +2.2
7 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 25.27 +2.2
8 ΗΒΗ-ΦΑΝΗ ΣΕΝΚΑΛΑ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25.34 +2.1
9 ΕΛΕΝΗ ΦΩΚΑΙΔΟΥ 2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 25.44 +2.1
10 ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΟΥΦΛΙΑ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 25.55 +2.1
11 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 2003 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 25.58 +2.1
12 ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 25.68 +2.2
13 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΘΕΟΛΟΓ ΤΣΙΑΠΟΥ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 25.69 +2.2 +2.1
14 ΣΟΦΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ 2004 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 25.76 +2.1
15 ΙΛΕΑΝΑ ΧΛΩΡΟΥ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 25.97 +2.1
16 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΡΣΑΜΗ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 26.06 +2.2

800μ.

1 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ 2003 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 2:13.56
2 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ 2006 ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 2:13.66
3 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ 2004 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2:14.37
4 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΠΛΑΚΑ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2:16.56
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΩΡΑΙΤΗ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2:18.82
6 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΙΤΣΙΟΥΛΗ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2:20.29
7 ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2:22.47
8 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΦΩΤΕΙΝΟΥ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2:22.62
9 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΩΓΟΥ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2:24.29
10 ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:25.11
11 ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΟΥΛΙΑ 2005 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 2:29.53
χ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΜΠΟΝΤΙΩΤΗ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ DNF

3000μ.

1 ΜΑΡΙΑ ΚΑΣΣΟΥ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 9.26.16
2 ΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΗ ΒΥΘΟΥΛΚΑ 2004 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 10.09.31
3 ΜΙΧΑΕΛΑ ΚΑΝΑΚΗ 2006 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 10.40.92
4 ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ) 10.42.16
5 ΑΛΕΞΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΗ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 10.43.36
6 ΜΥΡΣΙΝΗ-ΜΕΛΙΝΑ ΜΩΡΑΙΤΗ 2005 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 10.45.54
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΤΕΡΑΚΗ 2004 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 10.54.80
8 ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΙΣΥΡΛΗ 2005 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 10.55.10
9 ΜΑΡΙΑ ΖΗΝΟΒΙΑ ΚΟΚΑ 2006 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 10.55.87
10 ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΠΟΥΛΑ 2003 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 11.04.88
11 ΜΑΡΙΑ ΕΡΙΕΤΤΑ ΣΠΑΝΟΥ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11.14.76
12 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ 2006 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 12.41.72
χ ΜΑΡΙΑ ΣΙΟΥΤΚΑ 2005 Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ DNF
χ ΔΑΦΝΗ ΒΑΡΔΑ 2006 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ DNS

400μ. εμπ.

1 ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΡΑΣΚ ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ 2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 1:00.44
2 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΡΙΑΔ ΠΑΠΠΑ 2006 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1:02.61
3 ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΕΛΑ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 1:02.79
4 ΦΑΙΔΡΑ ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ 2005 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:04.13
5 ΗΛΙΑΝΑ ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:04.82
6 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΥ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:04.96
7 ΕΛΕΝΗ ΚΑΤΣΟΥΛΗ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1:05.89
χ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣΤΡ ΚΑΡΒΟΥΝΑ 2004 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ DNS

Επί κοντώ

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΕΤΣΑ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4.00
2 ΑΜΑΛΙΑ ΦΛΩΡΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.00
3 ΗΛΙΑΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 3.90
4 ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΒΟΛΤΕΑ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 3.80
5 ΗΡΩ ΒΡΑΔΗ 2004 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 3.80
5 ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 2006 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 3.80
7 ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ ΚΑΡΑΓΙΑΛΑΝΗ 2005 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.60
8 ΣΟΦΙΑ ΣΠΑΡΑΚΗ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.40
9 ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΠΗΤΤΑ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 3.30
10 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΑΤΑΚΗ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.20
χ ΕΜΙΝΕ ΤΟΠΑΛ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ ΝΜ
χ ΝΕΦΕΛΗ-ΕΥΔΟΞΙΑ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ 2003 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΜ

Μήκος

1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 6.21 +1.8
2 ΜΙΚΑΕΛΑ ΛΥΡΗ 2006 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6.15 +1.8
3 ΣΩΤΗΡΙΑ ΡΑΠΤΗ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6.04 +3.6 blj 5.95 +0.6
4 ΕΥΓΕΝIA ΣΧΙΖΑ 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5.85 +0.1
5 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤΑΘΑΚΗ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 5.84 +1.1
6 ΝΙΚΟΛΙΑ ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.72 +0.8
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΕΛΑΓ ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ 2004 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 5.71 +1,5
8 ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 5.64 -0.6
9 ΑΝΝΑ ΜΟΖΑ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.55 -1.5
10 ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5.48 -0.8
11 ΑΛΙΚΗ ΚΟΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.25 -1.1
12 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 5.16 -0.3
(ΕΣ) VERONIKA PIENZARIEVA 2006 ΟΥΚΡΑΝΙΑ 4.87 -1.5

Σφαιροβολία

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 14.50
2 ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΔΗ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14.16
3 ΕΛΕΝΑ ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ 2005 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12.41
4 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 11.97
5 ΙΩΑΝΝΑ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.76
6 ΖΩΗ ΓΕΡΑΛΗ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.36
7 ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΑΡΕΤΗ ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.08
8 ΣΟΦΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ 2004 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 10.75
9 ΑΝΝΑ ΛΟΥΖΗ 2003 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 10.58
10 ΛΥΔΙΑ ΚΕΝΤΗ 2005 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 10.53
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΧΤΑΜΗ 2005 Ο.Φ.Η. 10.50
12 ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΞΗ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10.14
13 ΛΥΔΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΑΚΑΛΗ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.05
14 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΧΟΙΝΟΠΛΑΚΑΚΗ 2005 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 9.84
15 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 9.83

Σφυροβολία

1 ΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΛΥΔΙΑ ΓΩΓΟΥΛΗ 2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 55.05
2 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.37
3 ΝΑΤΑΛΙΑ ΜΑΓΟΥ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 52.34
4 ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 47.97
5 ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 45.41
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΝΙΟΒΗ ΚΟΥΚΗ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 38.85
7 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΡΑΓΑΝΙΤΗ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 38.14
8 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΙΧΕΛΑΚΗ 2004 Ο.Φ.Η. 36.98

4χ400μ.

1 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4.00.11
(ΧΛΩΡΟΥ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΚΙΟΚΑ ΙΒΙΤΣ)
2 Ο.Φ.Η. 4.00.65
(ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ)
3 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 4.03.49
(ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗ ΣΟΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΑΚΗ)
4 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 4.04.62
(ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΓΚΕΝΤΖΗ ΧΡΗΣΤΟΥ)
5 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 4.06.88
6 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 4.07.15
7 ? ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ 4.09.48 ?
8 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4.10.91
9 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.12.84
10 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΔΡΑΠΕΤΣ 4.13.48
11 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4.13.57
12 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4.14.54
13 ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ 4.15.81
14 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 4.16.55
15 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4.17.06
16 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 4.18.18
17 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4.19.48
18 Π.Α.Ο.Κ 4.22.47
19 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 4.23.65
20 ΒΕΡΓΙΝΑ 4.30.01
χ ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ DNS

ΕΦΗΒΟΙ

1 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 103.5
2 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 90.0
3 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 89.0
4 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 71.0
5 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 64.0
6 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 57.0
7 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 53.0
– ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 53.0
9 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 52.5
10 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 45.0
11 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 40.0
12 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 36.0
13 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 34.0
14 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 32.5
15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 32.0
16 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 31.0

ΝΕΑΝΙΔΕΣ

1 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 72.0
2 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 68.0
3 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 66.0
4 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 61.0
5 Ο.Φ.Η. 55.0
6 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 48.0
7 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 43.0
– ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 43.0
9 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 42.0
– ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 42.0
11 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 40.0
12 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 39.0
13 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 35.0
– ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 35.0
– ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 35.0
– ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017 35.0

Προηγούμενο άρθροOregon: Με 4 η Κύπρος στο παγκόσμιο
Επόμενο άρθροΣέρρες: Δυνατοί οι δισκοβόλοι – Όρια Μπερτσιμά, Λυρή – Νταμπλ Κάσσου, Εμμανουηλίδου

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ