Σαββατο 4 Ιουλίου

Εφηβοι

Σφυροβολία
1.Κώστας Κωστογλίδης (Αλέξανδρος ΑΣ) 61.15μ
2.Κώστας Στούκας (Πήγασος Λ.) 60.10μ
3.Πασχάλης Γκουγκούδης (ΟΦΚΑ Σέρρες) 59.48μ)
4.Βασίλης Σιάκουλης (ΓΣ Αρκαδίας) 57.48μ
5.Γιάννης Βογιατζής (ΓΣ Μανδρών) 53.97μ
6.Παναγιώτης Μανουσέλης (Ελ. Βενιζέλος) 53.56μ
7.Βασίλης Κόμνος (Εσπερος Λαμίας) 53.43μ
8.Γιώργος Γκατζόγιας (Πήγασος Λ.) 50.54μ

110μ εμπόδια
1.Κώστας Μίχος (ΓΣ Βόλου) 14.98
2.Αχίλλιος Γαρουφαλιάς) 15.14
3.Παναγιώτης Παγουράς (Φίλιππος Β.) 15.20μ
4.Στάθης Κοιμιτζίδης (ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος Γ) 15.37
5.Αρτάν Σπάχο (ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος Γ) 15.40
6.Γιώργος Χατζηγιαννίδης (ΓΣ Εδεσσας) 15.47
7.Ιάσωνας Μανδηλάς (ΑΕ Μεσογείων Αμ.) 15.49
8.Γιάννης Μπούκας (ΕΚΑ Δωδώνη Ιωαν.) 15.78

100μ
1.Κώστας Σαμαράς (Αρχέλαος Κατ.) 10.88
2.Χρήστος Χατζηαγγελίδης (ΓΣ Γλυφάδας) 10.95
3.Γιάννης Νυφαντόπουλος (Λουριωτικός ΑΓΟ) 11.03
4.Μανώλης Πατεράκης (Κύδων Χανίων) 11.03
5.Ευστράτιος Φραγκούλης (Πελασγός Λάρ.) 11.09
6.Παντελής Σεϊτανίδης (Ιπποκράτης Κω) 11.18
7.Νίκος Καψής (Απόλλων Πύργου) 11.19
8.Γιώργος Γονιδέλλης (Αρίων Μυτιληνης) 11.25

Επί κοντώ
1.Γιάννης Κώτσης (Κερκυραϊκός ΓΣ) 4.80μ
2.Αλέξανδρος Χατζησάββας (ΜΕΑΣ Τρίτων) 4.60μ
3.Θεοφάνης Μπέλος (Ρήγας Θεσ/νικης) 4.40μ
4.Γιάννης Πελίδης (ΜΓΣ Ο Σπάρτακος Σ.) 4.40μ
5.Μιχάλης Ρεράκης (ΟΦΗ) 4.20μ
6.Θόδωρος Χρυσανθόπουλος (Πανιώνιος) 4.20μ
7.Γιώργος Ρατζάκης (ΓΣ Σέρρες 93) 4.20μ
8.Θανάσης Θεοδωρόπουλος (ΠΓΣ) 4.00μ

Σφαιροβολία
1.Νίκος Κοντογουλίδης (Φίλιπος Βέροιας) 17.50μ
2.Γεράσιμος Θεοδώρου (Πατραϊκή Ενωση Στιβου) 17.12μ
3.Παναγιώτης Τσιρίβας (ΑΟ Φιλοθέης) 16.25μ
4.Σάββας Γεραγίδης (Πελασγός Λ.) 16.04μ
5.Γιάννης Κοσμίδης (ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος Γ.) 15.55μ
6.Γιώργος Κουκουλάκος (ΣΚΑ Δράμας) 15.14μ
7.Στέργιος Σιακκάς (ΑΠΟΦΚΑ Ξάνθης) 14.89μ)
8.Δημήτρης Δαλαγιώργος (Τιτάν Σερβίων) 14.52μ

400μ (τελικές σειρές)
1.Βασίλης Γιώτσης (Αετός Θες) 48.12
2.Κώστας Μουράτης (Πήγασος Λ.) 48.56
3.Δημήτρης Μπαλαμπάνος (Πελασγός Λ.) 48.77
4.Θανάσης Χατζηδημητρίου (ΠΑΟΚ) 48.81
5.Νίκος Καλισκάμης (ΓΕ Πόρου Τρ.) 49.07
6.Γιώργος Μπίστας (ΑΓΣ Ο ΑΠΙΣ Ζευγολ.) 49.32
7.Λευτέρης Συμισακάκης (ΓΕ Ηρακλείου) 49.41
8.Κώστας Δούικας (Πελασγός Λ.) 49.82

1.500μ
1.Ανδρέας Δημητράκης (ΓΣ Γλυφάδας) 3.53.93
2.Παναγιώτης Βουτσινάς (Πέλωψ Πατρών) 3.56.89
3.Προκόπιος Χατζάκης (ΠΓΣ) 3.59.63
4.Βασίλης Βλαχογιάννης (ΠΓΣ) 4.01.46
5.Κώστας Βρανάς (ΑΟ Χρυσούπολης) 4.01.93
6.Αλέξανδρος Παπαδόπουλος (ΣΑΚ Αθηνών) 4.02.71
7.Κώστας Βλαχάς (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 4.06.03
8.Κώστας Βαγγελάκος (Ολυμπιάς Πατρών) 4.08.18

Τριπλούν
1.Νίκος Τσιώκος (ΓΣ Καρδιτας) 15.34μ
2.Πρόδρομος Προδρομίδης (ΠΓΣ) 15.04μ
3.Παναγιώτης παπασταθόπουλος (ΠΓΣ) 15.03μ
4.Παύλος Μποφτσής (ΓΕ Νάουσας) 14.57μ
5.Ελντί Κόντη (ΠΓΣ) 14.40μ
6.Γιώργος Τσεκούρας (ΓΕ Αγρινίου) 14.21μ
7.Δημήτρης Κοκορέτσης (ΠΓΣ) 14.07μ
8.Μιχάλης Οικονόμου (ΓΣ Ηρακλής) 13.96μ

3.000μ στιπλ
1.Γρηγόρης Βουτσινάς (Πέλωψ Πατρών) 9.17.41
2.Αλέξανδρος Τζέιμι Καπετανάκης (ΑΕ Μεσογείων) 9.27.83
3.Λευτέρης Μασσάρος (ΑΟ Λασιθίου) 9.37.82
4.Σκεύος Κοκκινίδης (ΑΣ Καζώνης Κ) 9.44.95
5.Νίκος Μπόσλυ (Ολυμπιάς Μήθυμνας) 9.46.85
6.Ευάγελος Μαρτζούκος (Κερκυραϊκός ΓΣ) 9.51.72
7.Κώστας Γκελαούζος (Δόλιχος Αμφ.) 10.01.30
8.Σεζέρ Τσιτάκ (ΑΠΣ Βιστωνίδας) 10.06.86

4χ100μ
1.ΓΑΣ Κιλκίς 43.35
(Ευθυμιάδης, Μοσχοβίδης, Μιχαλόπουλος, Κεσίδης)
2.ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερ. 43.94
(Σαμαράς, Τζιτζιφόπουλος, Μπαλαντζής, Κάτεργος)
3.Πανελλήνιος ΓΣ 44.10
(Κόντη, Κονδύλης, Αντωνόπουλος, Ελέου)
4.ΑΣ Ολυμπιακή Δομή 44.17
5.ΑΟ Βουλιαγμένης 44.18
6.Μεσσηνιακός ΓΣ 44.23
7.ΑΟ Κύδων Χανίων 44.40
8.ΓΣ Γλυφάδας 44.47

Νεάνιδες

100μ εμπόδια
1.Χρυσάνθη Τσαγκαλίδου (ΓΣ Σέρρες 93) 15.29
2.Κατερίνα Καραδήμου (Ολυμπιακή Δομή) 15.30
3.Δήμητρα Πέγκα (Πέλωψ Πατρών) 16.12
4.Ιωάννα Νάτσου (ΓΑΣ Αλεξάνδρεια) 16.28
5.Ειρήνη Χρηστάκη (ΟΦΗ) 16.46
6.Νίκη Πασχαλίδου (ΓΑΣ Κουφαλίων) 16.91
7.Βικτωρία Γεωργιάδου (ΑΕ Μεσογείων Αμ.) 16.94
8.Ιωάννα Μπουζίνου (ΓΣ Εδεσσας) 18.86

Τριπλούν
1.Αποστολία Καραϊσκου (ΓΣ Βόλου) 12.48μ
2.Αναστασία Φουσιτζίδου (ΑΣ Σύρου Πος.) 12.38μ
3.Σοφία Παπαχρήστου (ΓΕΑ Τρικάλων) 12.06μ
4.Κριστίνα Αλβερτσιάν (ΑΓΕΜΣ Σπάρτακος) 12.03μ
5.Δέσποινα Κουκουμή (ΑΟ Αλφειός Επιταλίου) 11.89μ
6.Κικίλια Σεφεριάδη-Πέττα (ΠΓΣ) 11.85μ
7.Ειρήνη Γκαρνετιδου (ΓΣ Ηρακλής) 11.65μ
8.Μαρία Κοτρούτσου (ΓΣ Βόλου) 11.64μ

400μ
1.Ελένη Λευκοπούλου (ΕΑΡ) 56.05
2.Ευαγγελία Ζυγόρη (ΑΓΕ Βοιωτιας) 57.18
3.Μαρία Πετρίδου (ΟΦΚΑ Σέρρες) 57.26
4.Κωνσταντίνα Ζαγγελίδου (ΟΦΚΑ Σέρρες) 58.31
5.Ευθυμία Γαβαλά (ΠΜΣ Ολυμπιάδα Κομ.) 59.16
6.Κατερίνα Γεωργακοπούλου (ΠΓΣ) 59.54
7.Μαρία Ράπη (ΓΣ Λαγκαδά) 59.84
8.Βασιλεία Γεωργίου (ΓΑΣ Χολαργού) 1.00.62

Ύψος
1.Γραμματή Ψαρράκου (ΓΣ Αλμυρού) 1.70μ
2.Αφροδίτη Κωτσοπούλου (ΓΣ Καλλιθέας) 1.60μ
2.Ναταλία Νικοπούλου (Κερκυραϊκός ΓΣ) 1.60μ
4.Θεοδώρα Κολοβού (Τρίτων Χαλκίδας) 1.60μ
5.Συμεώνη Γαβριήλ (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 1.60μ
6.Περσεφόνη Καπάτου (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 1.55μ
6.Ανδριανή Χριστοφίλη (ΓΣ Τα Λύκαια) 1.55μ
8.Εμανουέλα Ιωακειμίδου (ΓΣ Καλλιθέας) 1.55μ

Δίσκος
1.Χρυσούλα Αναγνωστοπούλου (ΓΕ Φαρσάλων Η ΦΘΙΑ) 48.07μ
2.Ελένη Ταυρή (Πανευβοϊκός ΓΣ) 39.09μ
3.Κατερίνα Σπανοπούλου (ΓΣ Κερατσινίου) 38.80μ
4.Αννα Σεϊτανιδου (ΑΠΟΦΚΑ Ξάνθης) 38.45μ
5.Βασιλική Ζαβλανού (ΓΑΣ Τρικάλων Ο Ζευς) 37.79μ
6.Μαρία Γαβριηλίδου (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 37.51μ
7.Ευλαμπία Παρχαρίδου (ΣΚΑ) 36.74μ
8.Χριστίνα Γραμματικάκη (ΓΕ Ηρακλείου) 36.55μ

100μ
1.Μαρία Μπελιμπασάκη (Σητειακός ΑΟ) 12.14
2.Γρηγορία Κεραμιδά (Τριτων Θες) 12.37
3.Χριστίνα Ζήση (ΓΑΣ Τρικάλων Ο Ζευς) 12.42
4.Αλεξία Κάτσουλα (ΓΣ Γλυφάδας) 12.49
5.Μαργαρίτα Τσιουρτσουμάνου (Ολυμπιάδα Κηφισιάς) 12.65
6.Χάιδω Αλεξούλη (Πελασγός Λ.) 12.69
7.Κωνσταντίνα Κατσικογιάννη (ΓΣ Κηφισιάς) 12.72
8.Κατερίνα Δαλάκα (Αρχέλαος Κατερ.) 13.05

1.500μ
1.Μαρία Ζωγραφάκη (ΑΣ Καζώνης Κ.) 4.38.40
2.Αναστασία Καρακατσάνη (ΕΑΡ) 4.39.11
3.Κατερίνα Μπερδούση (ΓΣ Αρκαδίας) 4.41.78
4.Νίκη Μαρτζακλή (Κούρος Πατρών) 4.42,78
5.Χριστπλινα Θεοπεμτίδου (Βεργίνα) 4.45.57
6.Μαρία Ριτζάκη (ΕΑΡ) 4.49.81
7.Μαρία Κουφού (ΓΣ Γλυφάδας) 4.52.11
8.Δέσποινα Λουτριώτου (Πανιώνιος ΓΣ) 4.52.46

3.000μ στιπλ
1.Αθηνά Κοϊνη (ΓΑΣ Ιλισσος) 10.54.93
2.Στεφανία Βασσάλου (ΕΑΡ) 11.48.86
3.Μαρινέλα Τρόσκου (ΓΣ Νικη Βύρωνα) 12.12.65
4.Φωτεινή Οικονομου (Εσπερος Λαμίας) 12.28.43
5.Ελευθερια Κουβατά (ΓΣ Αλμυρού) 13.14.33
6.Τζορτζίνα Μπαϊράμι (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 13.14.46

Ακοντισμός
1.Μαρία Γεωργίεβα (ΑΣΦ Μυρμιδόνες) 48.75μ
2.Χριστίνα Ρίζο (Αετός Θες) 45.25μ
3.Χριστίνα Γιαννέλη (ΑΠΟΦΚΑ Ξάνθης) 44.14μ
4.Χριστία Κάτσουλα (ΓΣ Τα Λύκαια) 42.76μ
5.Ελενα Γκούρσκι (Εθνικός ΓΣ) 40.96μ
6.Κατερίνα Καδρεφτσή (ΦΟ Αριδαίας) 38.46μ
7.Μαρία Χατζηνίκου (ΑΠΟΦΚΑ Ξάνθης) 38.30μ
8.Θεανώ Αλβανοπούλου (ΠΑΚ Καλαμπακίου) 38.15μ

5.000μ
1.Πηνελόπη Δάγκα (ΑΠΟΦΚΑ Ξάνθης) 17.58.56
2.Δήμητρα Αλιφιεράκη (ΓΑΣ Ιλισσός) 18.1.12
3.Δήμητρα Αφορδάκου (ΑΟ Λασιθίου) 18.22.64
4.Βαλεντίνα Μιχαϊλοβα (ΠΓΣ) 18.25.63
5.Μαρίνα Μανιαδάκη (ΑΟ Λασιθίου) 19.03.02
6.Καίτη Μαργά (ΓΣ Νίκη Βύρωνα) 19.10.47
7.Χριστίνα Λιάτσου (ΓΕ Αγρινίου) 19.31.70
8.Γενοβέφα Ζιάκου (Φίλιππος Βέριας) 19.38.27

4×100μ (τελικές σειρές)
1.ΑΣ Πελασγός Λάρισας 48.89
(Γράβαλου, Ράπτη, Σακελλάρη, Στεφάνοβιτς)
2.ΓΣ Κηφισιάς 49.20
(Τόκα, Παπαδοπούλου, Ελκαμπρί, Κατσικογιάννη)
3.ΓΣ Γλυφάδας 49.45
(Κάτσουλα, Σαρρή, Τσαμαδιά, Δεληγιάννη)
4.Πανελλήνιος ΓΣ 49.66
5.ΓΣ Σέρρες 93 50.73
6.Αίολος Μακεδονίας ΓΕ 51.10
7.ΑΣ Ολυμπιάς 96 Πολυκ. 51.56
8.ΑΟ Κύδων Χανίων 51.61

Κυριακή 5 Ιουλίου

Εφηβοι

400μ εμπόδια
1.Βασίλης Γιώτσης (Αετός Θεσσαλονίκης) 53.66
2.Γιώργος Ασλανίδης (Αρχέλαος Κατερίνης) 54.36
3.Τσαμπίκος Κουρμαδιάς (ΑΣ Η Νίκη της Ρόδου) 55.15
4.Κώστας Γουρλής (Πανιώνιος ΓΣ) 55.49
5.Γιώργος Μιλλής (ΓΣ Γλυφάδας) 56.98
6.Κώστας Λιόντος (Δωδώνη Τωαννίνων) 57.86
7.Ιάσων Νάτζιος (ΓΣ Αλμυρού) 58.00
8.Θανάσης Τσίγκος (ΓΣ Ηρακλής) 58.53

800μ
1.Τάσος Αναστασίου (ΑΚΟ Λιβαδειάς) 1.52.54
2.Εράλντο Κεραμάς (ΓΣ Γλυφάδας) 1.53.12
3.Κώστας Δούικας (Πελασγός Λάρισας) 1.53.81
4.Ανδρέας Δημητράκης (ΓΣ Γλυφάδας) 1.54.26
5.Αλέξανδρος Τζέιμι Καπετανάκης (ΑΕ Μεσογείων Αμ.) 1.55.95
6.Σπύρος Δαβράδος (ΑΟ Λασιθίου) 1.56.30
7.Εντισον Μούτσο (ΑΕΚ) 1.56.77
8.Αλέξανδρος Παπαδόπουλος (ΣΑΚ Αθηνών) 1.56.98

Δισκοβολία
1.Δημήτρης Τσολακίδης (ΓΣ μανδρών) 49.85μ
2.Παναγιώτης Βαϊτσούδης (ΓΑΣ Κιλκίς) 49.77μ
3.Νίκος Κοντογουλίδης (Φίλιππος Βέριας) 49.41μ
4.Δημήτρης Δαλαγιώργος (Τιτάν σερβίων) 48.22μ
5.Θόδωρος Νασιάκος (Φωκιανός Καρδ.) 47.55μ
6.Γιώργος Χαραμαντάς (ΑΣ Καζώνης Κ.) 46.26μ
7.Βασίλης Κρασσάς (ΓΑΣ Τρικάλων Ο Ζευς) 44.48μ
8.Γιάννης Τσιώλης (ΓΣ Αρκαδίας) 43.51μ

Ύψος
1.Αντώνης Μάστορας (ΓΣ Ηρακλής) 2.14μ
2.Γιώργος Σπυρόπουλος (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 2.05μ
3.Αντώνης Γουλαράς (Τρίτων Θες) 2.00μ
4.Μανώλης Ανδρουλιδάκης (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 1.95μ
5.Αποστολος Γούτας (Πανιώνιος ΓΣ) 1.95μ
6.Νίκος Παπαευαγγέλου (Ασφ. Στιβ-Αρ.Β.Μυρμυδ.) 1.90μ
6.Μιλονάι Γκλέντις (ΠΑΟΚ) 1.90μ
8.Λυκούργος Ιωάννου (ΓΣ Σέρρες 93) 1.90μ

200μ (τελικές σειρές)
1.Χρήστος Χατζηαγγελίδης (ΓΣ Γλυφάδας) 21.88
2.Μανώλης Πατεράκης (Κύδων Χανίων) 21.92
3.Δημήτρης Μπαλαμάνος (Πελασγός Λάρισας) 21.95
4.Κώστας Μουράτης (Πήγασος Λάρισας) 22.02
5.Ευστράτιος Φραγκούλης (Πελασγος Λάρισας) 22.39
6.Γιώργος Μπίστας (ΑΓΣ Ο ΑΠΙΣ Ζευγ.) 22.43
7.Νίκος Καλισκάμης (ΓΕ Πόρου Τρ.) 22.48
8.Σπύρος Σκούμας (ΑΟ Φιλοθέης) 22.52

5.000μ
1.Κώστας Τουσέ (ΓΕ Αγρινίου) 14.59.62
2.Γρηγόρης Βουτσινάς (ΑΟ Πέλωψ Π.) 15.19.94
3.Κώστας Γαλανόπουλος (ΓΣ Αμαρουσίου) 15.49.52
4.Σκεύος Κοκκινίδης (ΑΣ Καζώνης Κ.) 15.53.64
5.Δημήτρης Στοβαχτής (ΑΟ Λασιθίου) 16.12.07
6.Παρασκευάς Γαλής (ΓΑΣ Καματερού) 16.18.78
7.Νίκος Αλαν Μπόσλυ (Ολυμπιάς Μήθ.) 16.29.64
8.Κώστας Τσίπας (ΠΓΣ) 16.36.71

Μήκος
1.Νίκος Καψής (Απόλλων Πύργου) 7.50μ
2.Δημήτρης Μιχαλέλης (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 7.41μ
3.Αγγελος Τζιτζιφόπουλος (Αρχέλαος Κατερ.) 6.98μ
4.Παναγιώτης Ρόντος (ΓΑΣ Σκάλας) 6.87μ
5.Γιώργος Σιμελιτίδης (ΑΟ Μαγνησίας) 6.86μ
6.Σκερντί Κεριμι (ΓΣ Ηλιούπολης) 6.63μ
7.Νίκος Τσιώκος (ΓΣ Καρδίτσας) 6.63μ
8.Δημήτρης Ζαφειρόπουλος (ΓΣ Ερμής Πύργου) 6.53μ

Ακοντισμός
1.Θόδωρος Μηνασίδης (ΓΕ Γρεβενών) 64.76μ
2.Χρήστος Φιλιππίδης (ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος Γ.) 62.18μ
3.Στέλιος Κεράνης (Διαγόρας Ροδου) 61.20μ
4.Αλέξανδρος Θεοδοσιάδης (ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος Γ.) 58.42μ
5.Γιώργος Μπουραζάνας (ΓΑΣ Τρικάλων Ο Ζευς) 57.73μ
6.Κώστας Αναγνωστόπουλος (ΓΕ Φαρσάλων Η ΦΘΙΑ) 55.17μ
7.Γρηγόρης Τσιαπανίτης (ΓΑΣ Αλεξάνδρεια) 55.16μ
8.Ευθύμης Μακρίδης (Φίλιππος Βέροιας) 53.93μ

4×400μ
1.ΓΣ Γλυφάδας 3.21.26
2.Πανιώνιος ΓΣΣ 3.23.45
3.ΠΑΟΚ 3.24.78
4.ΑΓΣ Ιωαννίνων 3.26.75
5.ΑΟ Κύδων Χανίων 3.26.97
6.ΜΕΑΣ Τριτων Θεσσαλονίκης 3.28.42
7.ΑΓΣ Ανατολή Ν. Ιωνίας 3.29.40
8.ΑΣ Ολυμπιακή Δομή 3.29.45

Νεάνιδες

Σφυροβολία
1.Ανδριάνα Παπαδοπούλου (ΠΑΟ) 60.89μ
2.Αγάπη Προσκυνητοπούλου (Αίολος Μακεδονίας) 51.40μ
3.Ελένη Μανωλοπούλου (Πήγασος Λάρισας) 49.75μ
4.Νικολέτα Χαϊμελή (ΑΓΕ Ζακύνθου) 47.27μ
5.Μαρία Πιτσινή (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 44.51μ
6.Χριστίνα Γραμματικάκη (ΓΕ Ηρακλείου) 44.36μ
7.Μαρία Σαρίδου (Αίολος Μακεδονίας) 42.42μ
8.Βασιλική Κούμπου (Πήγασος Λάρισας) 41.34μ

400μ εμπόδια
1.Κατερίνα Καραδήμου (Ολυμπιακή Δομή) 1.02.31
2.Αφροδίτη Μιχαλάκη (ΠΓΣ) 1.02.84
3.Κατερίνα Δαλάκα (Αρχέλαος Κατερίνης) 1.03.23
4.Μαρία Εμμανουηλίδου (ΕΑΡ) 1.04.83
5.Ευροσύνη Θεοδώρου (ΠΓΣ) 1.05.60
6.Ελένη Καραμπέτσου (Νεάπολη Χαλκίδας) 1.07.10
7.Ευθυμία Γαβαλά (Ολυμπιάδα Κομοτηνής) 1.08.35
8.Μαρία Δέτση (ΠΓΣ) 1.08.74

800μ
1.Ελένη Λευκοπούλου (ΕΑΡ) 2.09.41
2.Ανδρονίκη Δρακάκη (ΑΕΚ) 2.10.80
3.Ελένη Τικταμπανίδη (ΓΣ Κηφισιάς) 2.11.89
4.Μαρία Ζωγραφάκη (ΑΣ Καζώνης Καλ.) 2.13.53
5.Μαρία Θεοπεμτίδου (Βεργίνα) 2.14.60
6.Μαρία Κουφού (ΓΣ Γλυφάδας) 2.18.38
7.Δέσποινα Λουτριώτου (Πανιώνιος ΓΣ) 2.18.75
8.Πελαγία Πετροπούλου (Νεάπολη Χαλκίδας) 2.21.68

Μήκος
1.Χάιδω Αλεξούλη (ΑΣ Πελασγός Λάρισας) 5.75μ
2.Μαριάννα Καραβοκύρου (ΑΣ Κάλυμνος 2000) 5.60μ
3.Λουκία Δεληφώτη (ΓΕ Θιναλίων) 5.55μ
4.Αναστασία Φουσιτζίδου (ΑΣ Σύρου Ποσειδών) 5.53μ
5.Σοφία Παπαχρήστου (ΓΕΑ Τρικάλων) 5.49μ
6.Δέσποινα Κουκουμή (Αλειός Επιταλίου) 5.44μ
7.Θεοδώρα Γεωργίου (ΠΓΣ) 5.43μ
8.Ειρήνη Γκαρνετίδου (ΓΣ Ηρακλής) 5.29μ

200μ
1.Γρηγορία Κεραμιδά (Τρίτων Θες) 25.42
2.Ευαγγελία Ζυγόρη (ΑΓΕ Βοιωτιας) 25.45
3.Χριστίνα Κυριακοπούου (ΓΕ Πόρου Τρ.) 25.72
4.Κατερίνα Τόλιου (Γς Ν. Λιοσίων-Ιλίου) 26.06
5.Δήμητρα Ανυφαντή (ΑΓΣ Ιωανν΄λινων) 26.21
6.Ιωάννα Παπασταϊκούδη (Ολυμπιάς 96 Πολ.) 26.23
. Μαρία Μπελιμπασάκη (Σητειακός ΑΟ) Δεν Παρουσιάστηκε
.Χριστίνα Ζήση (ΓΑΣ Τρικάλων Ο Ζευς) Εγκατέλειψε

Σφαιροβολία
1.Βασιλική Ζαβλανού (ΓΑΣ Τρικάλων Ο Ζευς) 13.46μ
2.Ελένη Τζήκα (ΓΕ Γρεβενών) 13.10μ
3.Παναγιώτα Λιγά (ΑΣ Δοξάτου Δράμας) 12.79μ
4.Κατερινα Σπανοπούλου (ΓΣ Κερατσινίου) 12.30μ
5.Κυριακή Δαγιόγλου (ΓΣ Εδεσσας) 11.71μ
6.Πελαγία Καλλιγιανάκη (ΟΦΗ) 11.34μ
7.Σοφία Φωτιάδου (ΓΑΣ Κιλκίς) 11.21μ
8.Νικολέτα Βελάνη (ΓΣ Αλμυρού) 11.02μ

Επί κοντώ
1.Λορέλα Μανού (Κερκυραϊκός ΓΣ) 4.10μ
2.Βασιλική Τελα (ΓΣ Αρκαδίας) 3.65μ
3.Λύδια Στούμπου (ΓΣ Κηφισιάς) 3.60μ
4.Ευαγγελία Κρητικού (ΠΑΟ) 3.20μ
5.Δέσποινα Κανελλοπούλου (ΓΕ Πόρου Τρ.) 3.20μ
6.Ωρένα Γκοτζάη (ΓΣ Αρκαδίας) 3.20μ
7.Δήμητρα Νικολαϊδου (ΓΣ Σέρρες 93) 3.00μ
7.Ελένη Γιατρουδάκη (ΓΣ Ε. Βενιζέλος) 3.00μ

3.000μ
1.Αναστασία Καρακατσάνη (ΕΑΡ) 10.09.87
2.Αθηνά Κοϊνη (ΓΑΣ Ιλισσός) 10.12.74
3.Κατερινα Μπερδούση (ΓΣ Αρκαδίας) 10.13.81
4.Πηνελόπη Δάγκα (ΑΠΟΦΚΑ Ξάνθης) 10.24.32
5.Δήμητρα Αλιφιεράκη (ΓΑΣ Ιλισσος) 10.30.64
6.Ελευθερία Σκαλτσά (ΓΑΣ Ιλισσός) 10.36.04
7.Ελευθερία Πετρουλάκη (Σητειακός ΑΟ) 10.40.84
8.Μαρία Καλλιακούδα (ΑΟ Μαγνησίας) 10.43.31

4×400μ
1.ΟΦΚΑ Σέρρες 3.57.13
2.Πανελλήνιος ΓΣ 4.00.76
3.ΓΣ Λαγκαδάς 4.01.69
4.ΓΣ Κηφισιάς 4.05.35
5.ΑΣ Πελασγός Λάρισας 4.05.55
6.ΕΑ Ρεθυμνιακού 4.06.03
7.ΓΣ Νεάπολη Χαλκίδας 4.06.83
8.ΓΕ Πόρου Τροιζηνίας 4.08.38

Τελική βαθμολογία

Εφηβοι
1.Πανελλήνιος ΓΣ 115
2.ΓΣ Γλυφάδας 104
3.ΑΣ Πελασγός Λάρισας 71
4.ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος Γιαν. 64
5.ΑΣ Φίλιππος Βέροιας 62
6.ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης 59
7.ΓΣ Ελ. Βενιζέλος 57
8.Πανιώνιος ΓΣ 53

Νεάνιδες
1.Πανελλήνιος ΓΣ 119
2.ΕΑ Ρεθυμνιακου 93
3.ΓΣ Κηφισιάς 70
4.ΑΣ Πελασγός Λάρισας 64
5.ΟΦΚΑ Σέρρες 52
6.ΓΑΣ Ιλισσός 51
.ΓΣ Γκυφάδας 51
8.ΑΠΟΦΚΑ Ξάνθης 50
απο ΣΕΓΑΣ

Προηγούμενο άρθροΣπουδαίες επιδόσεις στο γερμανικό πρωτάθλημα – Bayer 8,49 στο μήκος, Goller 49"20 στα 400εμπ.
Επόμενο άρθροΠανελλήνιο Ε/Ν – 4,10 η Μανου στο επικοντώ. Double o Γιωτσης και η Λευκοπούλου