Α’ ΗΜΕΡΑ

Παίδες

10.000μ Βάδην
1.Γιωργος Κελεπούρης (ΑΣ Φίλιππος Βέροιας) 48.39.33
2.Θωμας Στεφανόπουλος (ΑΣ Φίλιππος Βέροιας) 48.58.82
3.Σωκράτης Λούλο (ΑΓΕ Ζακύνθου) 49.00.16
4.Δημήτρης Κελεπούρης (ΑΣ Φίλιππος Βέροιας) 49.05.08
5.Γιωργος Ζευγώλης (Πανελλήνιος ΓΣ) 50.49.00
6.Γιαννης Χαλαζωνίτης (Παναχαϊκή) 53.43.29
7.Κων/νος Νεντόπουλος (Ολυμπιάς Πατρ) 54.08.86
8.Γιαννης Παπακώστας (Εσπερος 2004) 56.52.17

110μ εμπόδια Τελ κατ/ξη από 2 τελ σειρές)
1.Βασίλης Ρουμπελάκης (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 14.99(-2.00)
2.Παν Παγούρας (ΑΣ Φιλ Βέροιας) 15.12(-2.00)
3.Ταουλ Ριζάι (ΑΟ Λασιθίου) 15.15(-2.00)
4.Ευστ Κοϊμτζίδης (ΓΑΣ Μ Αλεξ Γιαν) 15.19(-2.00)
5.Δημ Μπιτσάνης (ΑΟ Βουλιαγμένης) 15.24(-2.00)
6.Γιαν Καλλιτσάρης (ΓΣ Σέρρες 93) 15.36(-1.50)
7.Κων Μπαλατζής (ΓΑΣ Αρχέλαος) 15.40(-1.50)
8.Αγγ Σαχπαζής (ΓΑΣ Κιλκίς) 15.47(-1.50)

100μ (Τελ κατ/ξη)
1.Ανδρεας Σταύρου (Ηρακλής Φιλιατών) 11.27(-0,90)
2.Ιασωνας Κυριακουλάκος (ΦΓΣ Σπάρτης) 11.29(-0,90)
3.Ορ Σαριδάκης (ΑΟ Κύδων) 11.30(-0,90)
4.Γεωρ Γονιδέλλης (ΓΣ Αρίων Μυτ) 11.31(-0,90)
5.Παντ Σεϊτανίδης (ΑΑΣ Ιπποκράτης) 11.33(-1,30)
6.Ελευθ Κεσίδης (ΓΑΣ Κιλκίς) 11.34(-1.30)
7.Γιαν Χαρίτος (ΑΟ Βουλιαγμένης) 11.36(-0,90)
8.Δημ-Χαρ Γκοτσόπουλος (Ολυμπιάς Π) 11.41(-0,90)

Τριπλούν
1.Αναστ Γαλαζούλας (ΠΓΣ) 15.92
2.Νικ Τσιώκος (ΓΣ Καρδίτσας) 14.84
3.Μαν Μακρής (Ενιππευς Λιτοχ) 14.60
4.Παυλ Μποφτσής (ΓΕ Νάουσας) 14.57
5.Κων Μπενίσης (ΓΣ Ηλιούπολης) 14.20
6.Ευθ Καρυκόπουλος (ΓΣ καρδίτσας) 14.08
7.Βας Πολυχρονόπουλος (Ολυμπιάς Π) 13.70
8.Ευαγγ Σπυριδάκης (ΟΦΗ) 13.61

Ακοντισμός
1.Γιαννης Κακεπάκης (ΟΦΗ) 63.92
2.Ευαγγ Βόλτσης (ΓΣ Ελ Βενιζέλος) 62.30
3.Ελευθ Φρίσυρας (ΓΕ Αργολίδας) 59.23
4.Αλεξ Θεοδοσιάδης (ΓΑΣ Μ Αλεξ Γιανν) 58.83
5.Γιωρ Μπουραζάνας (Ζευς Τρικάλων) 58.52
6.Κων Αναγνωστόπουλος (Φθια Φαρσάλων) 56.45
7.Γιωρ Κοκκινάκης (ΓΣ Ελ Βενιζέλος) 55.66
8.Ηλ Βλασσόπουλος (Πρωτέας Ηγουμ) 55.56

400μ
1.Κων/νος Μουράτης (Πήγασος Λάρ) 48.82
2.Ελευθ Συμισακάκης (ΓΕ ηρακλείου) 49.48
3.Χαρ Θεοδωρίδης (ΓΣ Γλυφάδας) 49.79
4.Παν Παπαθεοδώρου (Πανιώνιος) 50.23
5.Στεφ Γόγολος (Ολυμπιάδα κομοτ) 50.50
6.Γιαν Μπενέτος (Παγχιακός ΓΣ) 51.81
7.Αθ Μπιμπίσης (Ολυμπιακή Δομή 2004) 51.86
8.Παν Δούκας (ΑΣ Αθηνόδωρος Αιγεύς) 51.93

2.000μ Φυσ Εμπ
1.Ευαγγελος Μαρτζούκος (Κερκυραϊκός ΓΣ) 6.11.15
2.Παρ Γαλής (ΓΑΣ Καματερού) 6.27.25
3.Στεργ Κουκουτέγος (Φίλιππος Βερ) 6.29.20
4.Δημ Ταγκής (ΑΟ Τρίτων Χαλκίδας) 6.30.58
5.Εγκλι Ζγουρός (ΓΣ Αρίων Μυτ) 6.44.50
6.Αλεξ-Νεκτ Μπριασούλης (ΓΣ Ελ Βενιζ) 6.45.29
7.Ραφ Χατζησταυράκης (Σητειακός ΑΟ) 6.45.90
8.Προδρ Κανελλόπουλος (ΦΠΣ Χαλκίδας) 6.47.96

1.500μ
1.Φωτης Βανγκέλι (ΟΚΑ Καβάλας) 4.07.11
2.Κων Βλαχάς (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 4.09.18
3.Αντρέα Ζύφη (ΓΑΣ Καματερού 4.09.37
4.Σοφ Τσελέπης (ΓΣ Δράμας) 4.11.87
5.Αθ Μακρής (ΓΕ Αργολίδας) 4.13.86
6.Χρ Σπύρου (ΜΕΑΣ Τρίτων) 4.15.16
7.Ματθ Κουκουζέλης (Φωκιανός Καρδ 4.16.56
8.Χαρ Πιτσώλης (ΓΑΣ Ιλισός) 4.16.75

Υψος
1.Χαρ Συντζάκης (ΑΓΕ Βοιωτίας) 2.04
2.Γεωρ Χαλάμπους (Προμηθέας Πατρ) 2.00
3.Μιλονάι Γκλεντίς (ΠΑΟΚ) 1.95
4.Εμμ Ανδρουλιδάκης (ΓΣ Ελ Βενιζ) 1.95
5.Νικ Παπαευαγγέλου (Μυρμιδόνες) 1.90
6.Ελευθ Τσαγκάρης (Κάλυμνος 2000) 1.85
7.Κων Τσαμάλης (ΓΣ Κηφισιάς) 1.80
8.λυκ Ιωαάννου (ΓΣ Σέρρες 93) 1.80

Σφαιροβολία
1.Δημ Σενικίδης (Μ Αλεξ Γιαννιτσών) 18.02
2.Γιαν Φωτιάδης (ΓΣ Ελ Βενιζέλος) 16.75
3.Θεοδ Καντριβιώτης (ΑΟ Φιλοθέης) 16.72
4.Στεργ Σιάκκας (ΑΠΟΦΚΑ Ξάνθης) 16.61
5.Λαζ Βαϊτσούδης (ΓΑΣ Κιλκίς) 16.50
6.Δημ Δαλαγιώργος (ΑΣ Τιτάν Σερβίων) 16.37
7.Σωκ Γιαλαμάς (ΑΠΣ Βιστωνίδας) 16.34
8.Σαβ Γεραγίδης (ΑΣ Πελασγός) 16.33

4χ100μ
1.ΓΕ Αγρινίου 43.56
Παπουτσής-Τσεκούρας-Μουρτζιάπης-Δημητρτίου
2.ΓΑΣ Κιλκίς 44.00
Βασιλειάδης-Ευθυμιάδης-Μιχαλόπουλος-Κεσίδης
3.Μεσσηνιακός ΓΣ 44.31
Τσούσης-Πατρινός-Νικολόπουλος-Πουλάκος
4.ΦΟ Αριδαίας 44.56
5.ΑΣ Πελασγός 44.70
6.ΓΑΣ Αρχέλαος 44.75
7.Ολυμπιακή Δομή 44.76
8.Πανιώνιος 44.80

Κορασίδες

100μ Εμπόδια (-1.70)
1.Ελισάβετ Πεσιρίδου (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερ) 14.28
2.Μαρ Παντερμαλή (ΓΣ Λιβυκός) 15.21
3.Χριστ Κυριακοπούλου (ΓΕ Πόρου Τροιζ) 15.38
4.Χρυσ Τσαγκαλίδου (ΓΣ Σέρρες 93) 15.43
5.Μαρ Αλμπαντάκη (ΟΦΗ) 15.52
6.Ευφρ Θεοδώρου (ΠΓΣ) 15.56
7.Σταμ Αλιμούδη (Πρωτέας Αλεξ/λης) 15.57
8.Γεωρ Καραγιώργου Ηρακλής Λάρδου) 15.87

100μ (Τελ κατ/ξη)
1.Αλεξ Κατσούλα (ΓΣ Γλυφάδας) 12.66(-0.90)
2.Κατερ Δαλάκα (ΓΑΣ Αρχέλαος) 12.69(-0.90)
3.Μαργ Τσιουτσιουμάνου (Ολυμπιάδα Κηφισιάς) 12.80(-0.90)
4.Κατερ Σαρρή (ΓΣ Γλυφάδας) 12.88(-0.90)
5.Παν Κωστούλα (πανιώνιος ΓΣ) 12.92(-0.90)12.918
5.Χρυσ Μιαχαλάκη (ΓΣ Σέρρεςε 93) 12.92(-0.90)12.918
7.Χριστ Φύλλη (ΑΟ Ρόδου ΕΜ Σταματ) 12.98(-0.90)
8.Αριάδνη Ζερβάκη (ΟΦΗ) 12.99(-0.90)

1.500μ
1.Ανδρονίκη Δρακάκη (ΑΕΚ) 4.38.29
2.Κατερ Μπερδούση (ΓΣ Αρκαδίας) 4.40.33
3.Μαρ Ριτζάκη (ΕΑ Ρεθυμνιακού) 4.50.13
4.Μαρ Κουφού (ΓΣ Γλυφάδας) 4.50.52
5.Βαλεντ Μιχαϊλοβα (ΠΓΣ) 4.52.09
6.Ξανθ Ραυτοπούλου (ΠΓΣ) 4.52.91
7.Θεοδ Μάρκου (ΓΣ γρεβενών) 4.58.30
8.Βας Λειβαδάρου (ΠΓΣ) 4.58.70

Επί κοντώ
1.Βασιλική Παπακώτση (ΑΟ Φιλοθέης) 3.60
2.Λυδ Στούμπου (ΓΣ Κηφισιάς) 3.40
3.Βιργ Ανδρονίκου (ΓΣ Κηφισιάς) 3.40
4,.Ελ Γιατρουδάκη (ΓΣ Ελ Βενιζ) 3.30
5.Ορένα Γκοτζαή (ΓΣ Αρκαδίας) 3.20
6.Ηλιάνα Παχατουρίδη (*ΑΟ Φιλοθής) 3.20
7.Δεσπ Κανελλοπούλου (ΓΕ Πόρου) 3.10
7.Αφρ-Ευδ Διώχνου (ΑΟ Φιλοθέης) 3.10

2.000 Φυσ Εμπ
1.Αθηνά Κοΐνη (ΓΑΣ Ιλισός) 6.52.75 ΠΡΚ
2.Μαρ Καλιακούδα (ΑΟ Μαγνησίας) 7.19.45
3.Ελευθ Σκαλτσά (ΓΑΣ Ιλισός) 7.19.48
4.Κων Πετρουλάκη (ΕΑ Ρεθυμνιακού) 7.38.94
5.Δημ Αφορδακού (ΑΟ Λασιθίου) 7.47.71
6.Ιωαν Γιόβα (ΓΣ Αρκαδίας) 7.52.94
7.Φωτ Οικονόμου (Εσπερος Λαμίας) 8.08.57
8.Ειρ-Χρυς Κουλελή (ΑΟ Μσνησίας) 8.08.81

400μ
1.Μαρ Πετρίδου (ΟΦΚΑ Σέρρες) 57.51
2.Κων Ζαγγελίδου (ΟΦΚΑ Σέρρες) 58.48
3.Ζωή Επιτροπάκη (ΓΕ Ηρακλέιου) 58.59
4.Ευαγγ Ζυγόρη (ΑΓΕ Βοιωτίας) 58.70
5.Οξάνα Κορένεβα (ΑΟ Φιλοθέης) 59.75
6.Ευθ Γαβαλά (Ολυμπιάδα Κομοπτ) 60.05
7.μαρ Ράπτη (ΓΣ λαγκαδά) 61.12
8.Κων Γιαννοπούλου (ΓΕ Αργολίδας) 62.34

Δισκοβολία
1.Ολυμπ Αργυρίδου (Εδεσσαϊκή ΓΕ) 43.87
2.Ευαγγ Ψαράκη (Παγκρήτιος ΓΣ) 42.20
3.Ιφιγ Ακράνη (Αίολος Μακεδ) 40.50
4.Αναστ-Αννα Κάτρη (ΑΣ Καζώνης) 39.83
5.Κατ Σπανοπούλου (ΓΣ Κερατσινίου) 37.52
6.Χριστ Γραμματικάκη (ΓΕ Ηρακλείου) 36.45
7.Αννα Σεϊτανίδου (ΑΠΟΦΚΑ Ξάνθης) 36.30
8.Ευαγγ Θωϊδου (Φίλιππος Γιαννιτσων) 35.53

Τριπλούν
1.Ευρ Παπαδοπούλου (ΑΟ Μεγάρων) 11.84
2.Δεσπ Κουκουμή (Αλφειός Επιτ) 11.74
3.Αντ Δαφνή (Κερκυραϊκός) 11.63
4.Σοφ Γαρδικιώτη (Τρίτων Χαλκίδας) 11.52
5.κων Προβατίδη (ΑΓΕ Ζακύνθου) 11.51
6.Γραμ Ψαρράκου (ΓΣ Αλμυρού) 11.24
7.Ανατ Καλπακίδου (ΓΣ Καλλιθέας) 11.14
8.Παρ Μακρή (Ενιππεύς Λιτοχ) 11.13

Σφυροβολία
1.Φωτ Μαλλιαρού (ΓΕ Ηρακλείου) 51.75
2.Αγάπη Προσκυνητοπούλου (Αίολος Μακεδ) 51.60
3.Νικ Χαϊμέλη (ΑΓΕ Ζακύνθου) 50.00
4.Ελ Μανωλοπούλου (Πήγασος Λαρ) 49.90
5.Αικ Βαμβουκάκη (ΓΕ Ηρακλείου) 46.60
6.Χριστ Γραμματικάκη (ΓΕ Ηρακλείου) 46.38
7.Μαρ Γραμματικάκη (ΓΕ Ηρακλείου) 45.90
8.Βασ Κούμπου (Πήγασος Λαρ) 43.52

4χ100μ
1.ΓΣ Γλυφάδας 49.16
Κατσούλα-Σαρρή-Τσαμαδιά-Κοσμίδη
2.ΑΣ Πελασγός Λαρ 50.66
Διβανέ-Ράπτη-Χαντζούλη-Στεφάνοβιτς
3.Πανελλήνιος ΓΣ 50.86
Κουτελέκου-Πελεκούδα-Πουλοπούλου-Αγιλαρά
4.Αίολος Μακεδονίας 51.26
5.ΑΟ Κύδων 51.39
6.ΟΦΗ 51.44
7.ΓΣ Ελ Βενιζέλος 51.78
8.ΑΣΕ Δούκα 52.05

Β’ ΗΜΕΡΑ

Παίδες

Δισκοβολία
1.Παν Βαϊτσούδης (ΓΑΣ Κιλκίς) 60.05
2.Πετρ Ευαγγελάκος (ΣΚΑ Δράμας) 53.04
3.Δημ Σενικίδης (ΓΑΣ Μ Αλεξ Γιανν) 48.75
4.Δημ Δαλαγιώργος (ΑΣ Τιτάν Σερβίων) 47.28
5.Κων Αναγνωστόπουλος (Φθια Φαρσάλων) 46.30
6.Γιανν Τσιώλης (ΓΣ Αρκαδίας) 45.65
7.Θεοδ Νασιάκος (Φωκιανόις Καρδ) 45.37
8.Στελ Καλαϊτζής (ΟΦΚΑ Σέρρες) 45.08

Επί κοντώ
1.Παναγιωτης Λάσκαρης (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 4.85
2.Θεοφ Μπέλος (ΑΣ Ρήγας) 4.30
3.Παν-Θεοδ Χρυσανθόπουλος (Πανιώνιος) 4.30
4.Μιχ Ρεράκης (ΟΦΗ) 4.30
5.Γιωρ Γρατζάκης (ΓΣ Σέρρες 93) 4.20
6.Αποστ Κουσινάς (ΓΣ Σέρρες 93) 4.10
7.Ιάσων Ρουμελιώτης (ΠΓΣ) 3.90
8.Γιανν Σκιαδαρέσης (Πανιώνιος) 3.90

Μήκος
1.Ιάσων Κυριακουλάκος (ΦΓΣ Σπάρτης) 7.30
2.Γιωρ Χαραλάμπους (Προμηθέας Πατρ) 7.25
3.Παν Ρόντος (ΓΑΣ Σκάλας) 7.04
4.Χαρης Χροΐδης (ΠΑΟ Καλαμπακίου) 6.71
5.Παυλος Μπόφτσης (ΓΕ Νάουσας) 6.63
6.Νικ Τσιώκος (ΓΣ Καρδίτσας) 6.57
7.Μιχ Οικονόμου (ΓΣ Ηρακλής) 6.43
8.Θεοδ Κυτράκης (ΓΣ Ελ Βενιζ) 6.38

3.000μ
1.Σοφ Τσελεμπής (ΓΣ Δράμας) 9.14.89
2.Αριστ Μήσιαρης (Πειρ Συνδ) 9.15.56
3.Ιασων Ιωαννίδης (ΓΕ Φλώρινας) 9.18.58
4.Χρ Μασσάχος (Παναχαϊκή ΓΕ) 9.24.82
5.Ευαγγ Μαρτζούκος (Κερκυραϊκός ΓΣ) 9.27.22
6.Παρ Γαλής (ΓΑΣ Καματερού) 9.28.90
7.Αλεξ-Χαρ Αϋφαντόπουλος (ΓΕ Αγρινίου) 9.30.35
8.Φώτης Βανγκέλι (ΟΚΑ Καβάλας) 9.30.46

800μ (ΔΙΟΡΘΩΣΗ)
1.Εντισον Μούτσο (ΑΕΚ) 1.59.88
2.Κων Βλαχάς (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 2.00.51
3.Αθ Ντούνης (ΓΣ Γλυφάδας) 2.00.83
4.Γιαν Μαυρουδής (ΓΕ Ηρακλείου) 2.01.02
5.Μιχ Τζουραμπάκης (ΟΚΑ Αρκάδι) 2.01.46
6.Κων Καρλιαμπάς (Πελασγός Λαρ) 2.02.29
7.Παν Ρήγος (ΑΣ Φειδιππίδης Μαραθ) 2.03.59
8.Ευστ Μαυριδόπουλος (ΓΣ γλυφάδας) 2.04.07

200μ
1.Κων Μουράτης (Πήγασος Λαρ) 22.52
2.Γιωρ Γονιδέλης (ΓΣ Αρίων Μυτ) 22.66
3.Παντ Σεϊτανίδης (ΑΣ Ιπποκράτης) 22.88
4.Βας Ρουμπελάκης (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 23.19
5.Χαραλ Θεοδωρίδης (ΓΣ Γλυφάδας) 23.31
6.Στεφ Γόγολος (Ολυμπιάδα Κομ) 23.49 (23.487)
7.Γιωρ Μακρής (Απις Ζευγολατιού) 23.49 (23.490)
8.Νικ Ασβεστόπουλος (ΓΕ Αγρινίου) 23.50 (23.493)

Σφυροβολία
1.Νεκταριος Φυλλαδιτάκης (ΓΣ Ελ Βενιζ) 68.90
2.Βασ Σιάκουλης (ΓΣ Αρκαδίας) 65.85
3.Ευαγγ Σιμάτος (ΠΑΟ) 65.42
4.Αθ Μανωλόπουλος (Πήγασος Λαρ) 61.90
5.Παν Μανουσέλης (ΓΣ Ελ Βενιζ) 60.22
6.Γιωρ Γκατζόγιας (ΓΣ Ελ Βενιζ) 58.53
7.Χρ Κοτρώτσιος (Ζευς Τρικάλων) 56.65
8.Τηλ Σφιγκάκης (ΓΣ Ελ Βενιζ) 55.68

400μ εμπόδια
1.Γκετ Τσομάνι (ΓΣ Λιβυκός) 54.83
2.Αλεξ Καπέλος (Τρίτων Χαλκίδας) 55.27
3.Γιωρ Μίλλης (ΓΣ Γλυφάδας) 55.56
4.Κων Καπρινιώτης (ΟΦΚΑ Σέρρες) 56.77
5.Γιανν Μπενέτος (Παγχιακός ΓΣ) 57.42
6.Γαβρ Λαλιώτης (ΓΣ Πίνδαρος) 57.94
7.Αθ Τσίγκος (ΓΣ Ηρακλής) 58.08
8.Αλεξ Σπηλιαρωτάκης (ΓΣ Λιβυκός) 60.39

4χ100μ
1.ΑΣ Ολυμπιακή Δομή 3.29.21
Φιλιππίδης-Φιλιππίδης-Λουλάς-Μπιμπίσης
2.ΓΣ Γλυφάδας 3.30.28
Μίλλης-Παπαγεωργίου-Λουστς-Ντούνης
3.ΑΓΣ Ιωαννίνων 3.32.08
Παπαγεωργίου-Μπίντας-Μαρτίνη-Παππάς
4.ΑΟ Κύδων 3.33.41
5.Πανελλήνιος ΓΣ 3.35.23
6.ΓΣ Ελ Βενιζέλος 3.35.56
7.ΑΕ Ολυμπιάς Πάτρας 3.36.36
8.Εθνικός ΓΣ 3.36.70

Κορασίδες

Υψος
1.Νατ Νικολοπούλου (Κερκυραίκός ΓΣ) 1.65
2.Κατ Γαστεράτου (Κερκυραϊκός ΓΣ) 1.65
2.Ιωαν Κολτσίδου (Πρωτέας Αλεξ/λης) 1.65
4.Αλεξ Ζαγόρα (ΠΓΣ) 1.65
5.Στεφ-Φωτ Κουμπά (ΣΑΚ Αθηνών) 1.60
5.Ανδρ Χριστοφίλη (ΓΣ Τα Λύκαια) 1.60
6.Μαρ-Μαντ Ιβάνοβα (ΑΟ Λασιθίου) 1.60
8.Τατ Γκουσίν (ΓΣ Κηφισιάς) 1.60
8.Θεοδ Κολοβού (Τρίτων Χαλκίδας 1.60

3.000μ
1.Αναστ Καρακατσάνη (ΕΑ Ρεθυμνιακού) 10.23.67
2.Κατερ Μπερδούση (ΓΣ Αρκαδίας) 10.29.98
3.Μαρ Ζωγραφάκη (ΑΣ Καζώνης) 10.44.09
4.Βαλεντίνα Μιχαϊλοβα (ΠΓΣ) 10.46.97
5.Δημ Αφορδακού (ΑΟ Λασιθίου) 10.53.56
6.Μα Καλλιακούδα (ΑΟ Μαγνησίας) 10.58.41
7.Πηγή-Ραφ Αφορδακού (ΑΟ Λασιθίου) 10.59.13
8.Αθηνά Σταμούλη (ΓΕ Αγρινίου) 11.00.36

Σφαιροβολία
1.Αναστ-Αννα Κάτρη (ΑΣ Καζώνης) 13.20
2.Παν Λίγα (ΑΣ Δοξάτου) 12.80
3.Ευαγγ-Μαρ Αβραμίδου (ΓΣ Ηρακλής) 12.51
4.Κατερ Σπανοπούλου (ΓΣ Κερατσινίου) 12.15
5.Φλωρ καλογεράκη (ΟΦΗ) 12.04
6.Ευαγγ Ψαράκη (Παγκρήτιος ΓΣ) 11.70
7.Κυρ Δαγιόγλου (ΓΣ Εδεσσας) 11.66
8.Πελ Καλλιγιαννάκη (ΟΦΗ) 11.28

800μ
1.Ανδρ Δρακάκη (ΑΕΚ) 2.17.28
2.Μαρ Ζωγραφάκη (ΑΣ Καζώνης) 2.17.80
3.Αθηνά Κοΐνη (ΓΑΣ Ιλισός) 2.18.58
4.Χριστ Θεοπεμτίδου (Βεργίνα) 2.20.15
5.Παρ Ραφτοπούλου (Νίκη Ρόδου) 2.22.76
6.Μαρ Δημητριάδη (ΓΑΣ Ιλισός) 2.23.16
7.Πελ Πετροπούλου (Νεάπολη Χαλκίδας) 2.26.01
8.Κοραΐνη Κυριακοπούλου (ΓΑΣ Αρχέάος) 2.27.49

200μ
1.Ελισαβετ Πεσιρίδου (ΓΑΣ Αρχέλαος) 25.70
2.Μαρ Πετρίδου (ΟΦΚΑ Σέρρες) 25.95
3.Χριστ Κυριακοπούλου (ΓΕ Πόρου) 26.26
4.Κατερ Τόλιου (ΓΣ Ν Λιοσίων-Ιλίου) 26.57
5.Ευαγγ Ζυγόρη (ΑΓΕ Βοιωτίας) 26.62
6.Μαρ Ράπη (ΓΣ Λαγκαδά) 26.82
7.Ιωαν Παπασταϊκούδη (ΑΣ Ολυμπιάς 96 Πολυκ) 26.92
8.Οξάνα Κορένεβα (ΑΟ Φιλοθέης) 26.93

Μήκος
1.Λουκία Δεληφώτη (ΓΕ Θιναλίων) 5.60(-1.80)
2.Μαριάννα Καραβοκύρου (ΑΣ Κάλυμνος 2000) 5.52
3.Κυρ Παναγιωτίδου (ΜΕΑΣ Τρίτων) 5.51
4.Κατερ Αλμπάνη (ΓΑΣ Αλεξάνδρεια) 5.44
5.Δεσπ Κουκουμή (ΑΟ Αλφειός Επιτ) 5.41
6.Βασιλ Κουτσούμπου (ΓΣ Αρκαδίας) 5.33
7.Βασιλ Πολυχρονίδου (Βισάλτης Νιγρ) 5.30
8.Ελ Τσερεμεκίδου (Αίολος Μακεδ) 5.29

Ακοντισμός
1.Παν Φτιάρα (Πειρ Συνδ) 46.02
2.Χριστ Κατσούλα (ΓΣ Τα Λύκαια) 45.14
3.Χριστ Ρίζο (ΜΑΣ Αετός) 44.89
4.Χριστ Γιαννέλη (ΑΠΟΦΚΑ Ξάνθης) 44.07
5.Βας Κοτσοβού (Αργους Αριστέας) 43.90
6.Ιωαν Εμμανουηλίδου (ΑΓΣ Σίθων) 40.44
7.Στεφ Στεφανοπούλολυ (ΑΕ Λεχαινών) 39.82
8.Ελ Αρλέτου (ΕΚΑ Δωδώνη) 38.63

5.000μ Βάδην
1.Κατ Θεοδωροπούλου (Κόνδωρ Αγρινίου) 23.36.33
2.Ζωή Νίτσα (ΦΣΚΑ Κοζάνης) 26.00.69
3.Ελ-Κων Τασούλα (Κόνδωρ Αγρινίου) 26.11.60
4.Ευστ Μάρκου (Αίολος Πάτρας) 27.04.42
5.Δημ Αθανασίου (Πήγασος Λαρ) 27.22.09
6.Μαρ Κακαφώνη (Ολυμπιάς Πατρ) 27.36.58
7.Ευστρ Τζανέτη (ΑΟ Αρισβαίος) 27.48.71
8.Ιωαν Παπακων/νου (Πήγασος Λαρ) 27.59.92

400μ εμπόδια
1.Κατερ Δαλάκα (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατ) 63.37
2.Μαρ Εμμανουηλίδου (ΕΑ Ρεθυμνιακού) 64.75
3.Ευφρ Θεοδώρου (ΠΓΣ) 66.15
4.Ελπίδα Τόκα (ΓΣ Κηφισιάς) 65.16
5.Κατ Σιδηροπούλου (ΣΚΑ Δράμας) 66.88
6.Ντάρια Τισένκο (ΓΣ Λαγκαδά) 67.36
7.Ευθ Γαβαλά (Ολυμπιάδα Κομ) 68.28
8.Αναστ Μπακιρτζόγλου (ΓΣ Γλυφάδας) 69.21

4χ400μ
1.ΕΑ Ρεθυμνιακού 4.04.98
Πετρουλάκη-Ριτζάκη-Καρακατσάνη-Εμμανουηλίδου
2.Πανελλήνιος ΓΣ 4.06.72
Τσίχλα-Ραυτοπούλου-Δέτση-Γεωργακοπούλου
3.ΟΦΚΑ Σέρρες 4.08.05
Μιλτσούδη-Μπελλά-Τσαγκαλίδου-Ζαγγελίδου
4.ΓΣ Γλυφάδας 4.09.13
5.ΑΣ Πελασγός Λάρισας 4.10.11
6.ΓΕ Αργολίδας 4.12.58
7.ΑΣ Κάλυμνος 2000 4.13.43
8.ΓΣ Νεάπολης Χαλκίδας 4.14.34

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Βαθμολογία Παιδων
1.ΓΣ Ελ Βενιζέλος 97
2.ΓΣ Γλυφάδας 66
3.ΓΑΣ Κιλκίς 58
4.Πανελλήνιος ΓΣ 56
5.ΑΣ Φίλιππος Βέροιας 55
6.ΑΣ Ολυμπιακή Δομή 2004 49
7.ΑΓΣ Ιωαννίνων 48
8.ΕΑ Πήγασος Λάρισας 47

Βαθμολογία Κορασιδων
1.Πανελλήνιος ΓΣ 108
2.ΓΣ Γλυφάδας 81
3.ΕΑ Ρεθυμνιακού 69
4.ΓΣ Αρκαδίας 57
-.ΟΦΚΑ Σέρρες 57
6.ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης 56
7.Αίολος Μακεδονίας 53
8.ΓΕ Ηρακλείου 51

απο ΣΕΓΑΣ (με μικρές διορθώσεις)

Προηγούμενο άρθροΠαρέμεινε η Ελλάδα στη Superleague
Επόμενο άρθρο1ο Ευρωπαικό πρωτάθλημα ομάδων