1η ημέρα

Παίδες

110μ εμπόδια (-1,50)
1.Γιωρ Χατζηγιαννίδης (ΓΣ Εδεσσας) 14.35
2.Εμ Κονταξάκης (ΓΣ Λιβυκός) 14.76
3.Παν Παγούρας (Φίλιππος Βερ) 14.93
4.Ευστρ Φραγκούλης (Πελασγός Λαρ) 14.93
5.Ιας Μανδήλας (Αμεινίας Μεσογείων) 15.07
6.Αχ Γαρουφαλιάς (Πήγασος Λαρ) 15.39
7.Χρ Φραγκάκης (Σέρρες 93) 15.49
8.Κων Δημουλάς (Αμεινίας Μεσ) 46.87

Ακοντισμός
1.Γιαν Κακεπάκης (ΟΦΗ) 60.20
2.Νικ Παπαευαγγέλου (Μυρμυδόνες) 58.94
3.Νικ Ευθαλιάδης (Ενιππεύς Λιτοχ) 58.85
4.Χρ Φιλιππίδης (Μ Αλεξ Γιαν) 58.79
5.Βαγγ Βόλτσης (Ελ Βενιζέλος) 58.35
6.Γρηγ Τσιαπανίδης (ΓΑΣ Αλεξάνδρειας) 58.75
7.Θεοδ-Μαρκ Αλεξανδρίδης (Αναγ Σάμου) 57.48
8.Κων Αναγνωστόπουλος (Φθία Φαρσάλων) 54.90

100μ (τελ κατ/ξη από 2 τελ σειρές)
1.Σλαβά Τσερμινίδης (ΑΠΣ Βιστωνίδας) 11.25 (-2,90)
2.Ιορδ Ρουσσάκης (ΓΣ Ηρακλής) 11.26 (-2,90)
3.Γιωρ Καπέτης (ΓΑΣ Κιλκίς) 11.35 (-2,90)
4.Γιωρ Γονιδέλλης (Αρίων Μυτ) 11.41 (-2,90)
5.Γιωρ Μπίστας (Ποσειδών Λουτρ) 11.47 (-2,90)
6.Χαρ Μηναρετζής (ΓΑΣ Κιλκίς) 11.52 (-0,20)
7.Παντ Σεϊτανίδης (Ιπποκράτης Κω) 11.53 (-0,20)
8.Νικ Καρανικόλας (ΠΓΣ) 11.55 (-0,20)

Τριπλούν
1.Φρ Κοσμίδης (ΓΣ Κερατσινίου) 15.22 (2,30)
2.Αν Γαλαζούλας (ΠΓΣ) 14.61
3.Δημ Κοκορέτσης (ΠΓΣ) 14.43
4.Νικ Καψής (Απόλλων Πύργου) 14.29
5.Μιχ Οικονόμου (ΓΣ Ηρακλής) 14.05
6.Νικ Τσιώκος (ΓΣ Καρδίτσας) 14.03
7.Φιλ Καλλιαράς (ΓΣ Τρικάλων) 13.98
8.Αν Ανδριανίδης (Ελ Βενιζέλος) 13.84

Σφαιροβολία
1.Γερ Θεοδώρου (Πατραϊκή Ένωση) 17.71
2.Γιωρ Κουκουλάκος (ΣΚΑ Δράμας) 17.00
3.Αγγ Καρτσίνης (ΠΓΣ) 16.97
4.Χαρ Γκίκας (Κάσσανδρος Μακ) 16.90
5.Ιωαν Φωτιάδης (Ελ βενιζέλος) 16.42
6.Παν Μπουζιάνης (ΓΣ Τα Λύκαια) 16.15
7.Δημ Τσολακίδης (ΓΣ Μανδρών) 15.80
8.Δημ Σενικίδης (Μ Αλεξ Γιαν) 15.76

400μ
1.Κων Ξυδάς (ΜΕΑΣ Τρίτων) 50.62
2.Χαρ Θεοδωρίδης (ΓΣ Γλυφάδας) 50.85
3.Κων Μουράτης (Πήγασος Λαρ) 51.01
4.Χρ-Ελευθ ? (ΓΣ Τρικάλων) 51.36
5.Ιωαν-Ορφ Μανωλεδάκης (ΑΟ Κύδων) 51.52
6.Αλεξ Μαντάρας (ΟΦΗ) 51.71
7.Στεφ Γόγολος (Ολυμπιάδα Κομ) 51.78
8.Ελευθ Συμισακάκης (ΓΕ Ηρακλείου) 52.04

Ύψος
1.Αντ Μάστορας (ΓΣ Ηρακλής) 2.14
2.Γιωρ Χαραλάμπους (Προμηθέας Πατρ) 2.04
3.Γιωρ Σπυρόπουλος (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 2.04
4.Εμ Ανδρουλιδάκης (Ελ Βενιζέλος) 2.00
5.Χαρ Συντζάκης (ΑΓΕ Βοιωτίας) 1.90
6.Απ Ζορμπάς (ΟΦΚΑ Σέρρες) 1.85
6.Κων Σκάνδαλος (Πελασγός Λαρ0 1.85
8.Ελ Τσαγκάρης (Κάλυμνος 2000) 1.85

1500μ (τελ κατ/ξη από 2 τελ σειρές)
1.Γρηγ Βουτσινάς (ΑΟ Πέλοψ Πατρ) 4.04.76
2.Φωτ Τελωνιάτης (ΓΑΣ Ιλισός) 4.07.02
3.Σπ Δαβράδος (ΑΟ Λασιθίου) 4.07.13
4.Παν Βουτσινάς (Αο Πέλοψ Πατρ) 4.07.21
5.Παν Καβδάς (Μεσσηνιακός ΓΣ) 4.09.88
6.Κων Βρανάς (ΑΟ Χρυσούπολης) 4.11.93
7.Φωτ Βανγκέλι (ΑΟΚ Καβάλας) 4.15.18
8.Προκ Χατζάκης (ΠΓΣ) 4.17.85

2.000μ Φυσ Εμπ
1.Χριστ Δόβας (Σέρρες 93) 6.05.93
2.Αλ-Τζ καπετανάκης (Αμεινίας Μεσογείων) 6.08.07
3.Νικ-Αλ Μποσλι (Ολυμπιάς Μηθ) 6.12.28
4.Παρ Γαλής (ΓΑΣ Καματερού) 6.31.13
5.Δημ Χουτζιούμης (ΓΣ Βόλου) 6.31.88
6.Ερ Νούρτσια (ΓΣ Αρκαδίας) 6.32.21
7.Τζ Σελμάνι (Πανιώνιος) 6.35.85
8.Δημ-Γεωρ Κουντούρης (Πανιώνιος) 6.36.94

4Χ100μ
1.Πανελλήνιος ΓΣ 44.18
Καρράς, Κονδύλης, Γκούπνι, Καρανικόλας
2.ΑΣ Πελασγός Λάρισας 44.19
3.Πανιώνιος 44.37
4.Ολυμπιακή Δομή 44.54
5.ΓΣ Ελ Βενιζέλος 44.68
6.ΓΕ Αγρινίου 44.82
7.ΑΟ Τρίτων Χαλκίδας 44.98
8.ΦΣΚΑ Κοζάνης 44.99

10.000μ βάδην
1.Σπ Ντουρούκης (Πατραϊκή Ένωση) 49.10.51
2.Γιωρ Κελεπούρης (Φίλιππος Βερ0 50.24.89
3.Αλεξ Παναγόπουλος (Ολυμπιάς Πατρ) 51.37.78
4.Θωμ Στεφανόπουλος (Φίλιππος Βερ) 52.01.47
5.Γιωρ Παπουτσέλης (ΕΠΑΣ Ταξιαρχών) 54.14.19
6.Νικ Ιωάννου (ΓΕ Φλώρινας) 54.25.80
7.Γερ Διγένης (Ολυμπιάς Πατρ) 55.08.78
8.Ευαγ Ντούλιας (ΓΕ Αγρινίου) 55.54.36

Koρασίδες

100μ εμπόδια (-2,30)
1.Χάιδω Αλεξούλη (Πελασγός Λαρ) 14.55
2.Ελις Πεσιρίδου (ΓΑΣ Αρχέλαος) 14.62
3.Κατ Δαλάκα (ΓΑΣ Αρχέλαος) 15.05
4.Ειρ Χρηστάκη (ΟΦΗ) 15.42
5.Χρυς Τσαγκαλίδου (ΓΣ Σέρρες 93) 15.59
6.Σταμ Αλομούδη (Πρωτέας Αλεξ/λης) 15.79
7.Βικτ Γεωργιάδου (Μεσογείων Αμεινίας) 15.92
8.Κων Κατσιαβριά (Πελασγός Λαρ) 16.09

Σφυροβολία
1.Αγ Προσκυνητοπούλου (Αίλος Μακεδ) 49.14
2.Μαρ Πιτσινή (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 47.55
3.Νικ Χαϊμελή (ΑΓΕ Ζακύνθου) 46.29
4.Χρ Γραμματικάκη (ΓΕ Ηρακλείου) 44.92
5.Εμ Σταυρίδη (ΑΟ Κϋδων) 44.69
6.Ευφρ Ντουντουλάκη (ΕΛ Βενιζέλος) 44.18
7.Αθ Καραπάνου (Πήγασος Λαρ) 42.55
8.Τιμοθ Χριστοπούλου (ΓΣ Ηρακλής) 41.66

100μ (-3,00)
1.Μαρ Μπελιμπασάκη (Σητειακός) 12.30
2.Μαρ Κουμπούνη (ΓΣ Αρκαδίας) 12.81
3.Χρυς Μιχαλάκη (Σέρρες 93) 12.96
4.Δημ Ανυφαντή (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 13.04
5.Ιωαν-Σουλτ Κιλικίδου (ΜΕΑΣ Τρίτων) 13.08
6.Παν Κωστούλα (Πανιώνιος) 13.17
7.Μαρ Καραβοκύρου (Κάλυμνος 2000) 13.17
8.Αγγ Μπιρουράκη (ΑΟ Κλύδων) 13.21

400μ
1.Οξάνα Κορένεβα (ΑΟ Φιλοθέης) 58.28
2.Κατ Καραδήμου (Ολυμπιακή Δομή) 58.85
3.Μαρ Πετρίδου (ΟΦΚΑ Σέρρες) 59.06
4.Μαρ-Παρις Μαυραγάκη (ΓΕ Ηρακλείου) 59.08
5.Σταυρ Παιδάκη (ΓΕ Αργολίδας) 59.23
6.Κατ-Ειρ Γεωργακοπούλου (ΠΓΣ) 60.06
7.Ευθ Γαβαλά (Ολυμπιάδα Κομ) 60.93
8.Ευαγ Ζυγόρη (ΑΓΕ Βοιωτίας) 61.43

Τριπλούν
1.Μαρ Κοτρούτσου (ΓΣ Βόλου) 12.71
2.Απ Καραΐσκου (ΓΣ Βόλου) 12.46
3.Σοφ Παπαχρήστου (ΓΕΑ Τρικάλων) 12.19
4.Αν Φουτσιτζίδου (Ποσειδών Σύρου) 12.19
5.Ευγ Χατζηχαραλάμπους (Ολυμπιάς Πατρ) 12.06 (2,70)
6.Ειρ Γκαρντενίδου (ΓΣ Ηρακλής) 11.96
7.Ελευθ Κυριτσοπούλου (ΑΟ Μεγάρων) 11.89
8.Συλβ Καλλή (ΠΓΣ) 11.73

1.500μ
1.Μαρ Ζωγραφάκη (Καζώνης Καλ) 4.41.10
2.Αν Καρακατσάνη (ΓΣ Βόλου) 4.41.38
3.Γεωρ Παπαδοπούλου (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 4.43.67
4.Κατ Μπερδούση (ΓΣ Αρκαδίας) 4.44.07
5.Ιωαν Παπαδοπούλου-Τσακίρη (ΠΓΣ) 4.45.93
6.Κατ Τζέκου (Δίας Σοχού) 4.51.90
7.Πην Δάγκα (ΑΠΟΦΚΑ Ξάνθης) 4.51.91
8.Μαρ Ριτζάκη (ΕΑ Ρεθυμνιακού) 4.56.14

2.000μ Φυσ Εμπόδια
1.Αθηνά Κοΐνη (ΓΑΣ Ιλισός) 6.57.73
2.Μαρ Μανιαδάκη (ΑΟ Λασιθίου) 7.13.95
3.Κων-Ραφ Πατρικέλλη (Πανιώνιος) 7.33.01
4.Στελ Κουμούδη (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 7.49.91
5.Καλ Πέση (Αναγ Λαμίας) 7.55.74
6.Φωτ Οικονόμου (Έσπερος Λαμ) 8.01.78
7.Μαρ Τρόσκου (Νίκη Βύρωνα) 8.02.26
8.Αναστ Πάντσιου (ΦΟ Αριδαίας) 8.06.98

Δισκοβολία
1.Χρυσ Αναγνωστοπούλου (Φθία Φαρσάλων) 44.41
2.Ελ Ταυρή (Πανευβοϊκός) 44.36
3.Παρ-Δημ Τσιγγέλη (ΑΠΟΦΚΑ Ξάνθης) 41.06
4.Ολυμπ Αργυρίδου (Εδεσσαϊκή) 38.79
5.Ευαγ Ψαράκη (Παγκρήτιος) 37.61
6.Τερέζα Βασιλείου (ΠΓΣ) 36.59
7.Χριστ Γραμματικάκη (ΓΕ Ηρακλείου) 33.74
8.Ελ Μανωλοπούλου (Πήγασος Λαρ) 33.15

Επί Κοντώ
1.Αντ Καλαφαντζή (Εθνικός Αλεξ/λης) 3.20
2.Γαρούφω Παππά (ΓΣ Αρκαδίας) 3.20
3.Λύδια Στούμπου (ΓΣ Κηφισιάς) 3.20
4.Αγγ Τέλλα (ΓΣ Αρκαδίας) 3.20
5.Ειρ Λορεντζάτου (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 3.20
6.Ιωαν Μαρμαρά (ΑΟ Φιλοθέης) 3.10
7.Δεσπ Κανελλοπούλου (ΓΕ Πόρου) 3.10
7.Βιργ Ανδρονίκου (ΓΣ Κηφισιάς) 3.10

4χ100μ
1.ΓΣ Γλυφάδας 49.82
Κατσούλα, Σαρρή, Τσαμαδιά, Αθανασοπούλου
2.ΑΣ Πελασγός Λαρ 50.01
3.ΓΣ Σέρρες 93 50.69
4.ΓΣ Ν Λιοσίων-Ιλίου 50.73
5.ΟΦΚΑ Σέρρες 51.36
6.ΑΣ Ολυμπιάς 96 51.39
7.Αίολος Μακεδονίας 51.41
8.ΓΣ Λαγκαδά 51.74

2η ημέρα

Παίδες

Σφυροβολία
1.Νεκτ Φυλλαδιτάκης (Ελ Βενιζέλος) 63.50
2.Βας Σιακούλης (ΓΣ Αρκαδίας) 62.05
3.Γιαν Βογιατζής (ΓΣ Μανδρών) 62.03
4.Πασχ Γκουγκούδης (ΟΦΚΑ Σέρρες) 60.64
5.Βας Κόμνος (Έσπερος Λαμίας) 58.62
6.Μιχ Νηστικάκης (ΓΕ Ηρακλείου) 57.89
7.Νικ Νικολιδάκης (ΓΕ Ηρακλείου) 57.75
8.Παν Μανουσέλης (Ελ Βενιζέλος) 56.35

400μ εμπόδια
1.Νικ Κονδύλης (ΠΓΣ) 54.85
2.Γιωρ Ασλανίδης (ΓΑΣ Αρχέλαος) 55.03
3.Γκ Τσομάνι (ΓΣ Λιβυκός) 55.19
4.Αλεξ Κάπελος (Τρίτων Χαλκίδας) 55.78
5.Ρεν Βασιλάκης (Ευβοϊκός) 56.10
6.Γιωρ Μίλλης (ΓΣ Γλυφάδας) 56.50
7.Ιωαν Μπενέτος (Παγχιακός) 56.89
8.Γιαν Γαρδέλης (ΑΓΕ Ζακύνθου) 57.02

800μ
1.Εράλντο Κεραμάς (ΓΣ Γλυφάδας) 2.01.01
2.Αλεξ-Τζ Καπετανάκης (Αμεθινίας Μεσογ) 2.01.63
3.Γρηγ Βουτσινάς (Πέλοψ Πατρ) 2.02.08
4.Εντισον Μούτσο (ΑΕΚ) 2.03.23
5.Κων Βρανάς (ΑΟ Χρυσούπολης) 2.03.66
6.Αχμέτ Μοχάμεντ (ΓΕ Πόρου) 2.03.94
7.Σπ Δαβραδός (ΑΟ Λασιθίου) 2.04.69
8.Κων Κυριόπουλος (Μεσσηνιακός) 2.05.19

200μ (τελ κατ/ξη από 2 τελ σειρές)
1.Σλαβά Τσερμινίδης (ΑΠΣ Βιστωνίδας) 22.49 (-1.50)
2.Γιωρ Μπίστας (Ποσειδών Λουτρ) 22.91 (-3.00)
3.Αλεξ Δουλής (ΑΟ Βουλιαγμένης) 22.97 (-1.50)
4.Ευστρ Κωφόπουλος-Λυμπέρης (ΕΠΑΣ Ταξιαρχών) 23.01 (-1.50)
5.Ιορδ Ρουσσάκης (ΓΣ Ηρακλής) 23.05 (-1.50)
6.Κων-Παρ Ρεζές (Τρίτων Χαλκίδας) 23.25 (-3.00)
7.Κων Φαλίδας (ΓΣ Ηλιούπολης) 23.41 (-1.50)
8.Αλεξ Μέλλο (ΠρωτΆεας Ηγουμ) 23.46 (-3.00)

3.000μ
1.Χριστοδ Δοβάς (Σέρρες 93) 8.58.14
2.Φωτ Τελωνιάτης (ΓΑΣ Ιλισός) 8.59.53
3.Εμ Κοκκινίδης (Καζώνης Καλ) 9.00.50
4.Παν Βουτσινάς (Πέλοψ Πατρ) 9.02.36
5.Χρ Μασσάχος (Παναχαϊκή) 9.11.41
6.Παν Καβδάς (Μεσσηνιακός) 9.16.57
7.Φωτ Βανγκέλι (ΟΚΑ Καβάλας) 9.21.66
8.Ιασ Ιωαννίδης (ΓΕ Φλώρινας) 9.23.10

Μήκος
1.Δημ Μιχαλέλης (Ελ Βενζέλος) 7.46
2.Νικ Καψής (Απόλλων Πύργου) 7.34
3.Ιασ Κυριακουλάκος (ΦΓΣ Σπάρτης) 7.15
4.Αναστ Γαλαζούλας (ΠΓΣ) 6.94
5.Φιλ Καλλιάρας (ΓΣ Τρικάλων) 6.82
6.Ιωαν Τογκαλίδης (Αίολος Μακεδ) 6.69
7.Παν Ρόντος (ΓΑΣ Σκάλας) 6.64

4χ400μ (Τελ κατ/ξη από 2 τελ σειρές)
1.ΜΕΑΣ Τρίτων 3.26.54
Μαδεμπλής, Κασάμπαλης
Λιόλιος, Ξυδάς
2.ΕΚΑ Δωδώνη 3.27.99
3.ΓΑΣ Ιωαννίνων 3.28.90
4.ΓΣ Γλυφάδας 3.29.38
5.ΑΣ Νίκη Ρόδου 3.30.69
6.Πήγασος Λάρισας 3.31.02
7.ΓΣ Λιβυκός 3.32.81
8.ΓΣ Αλμυρού 3.35.26

Επί κοντώ
1.Αγγ Κοκκόρης (ΓΣ Κηφισιάς) 4.70
2.Αλεξ Χατζησάββας (ΜΕΑΣ Τρίτων) 4.60
3.Ιωαν Πελίδης (ΜΓΣ Σπάρτακος) 4.20
4.Παν-Θεοδ Χρυσανθόπουλος (Πανιώνιος) 4.00
4.Αθ Αρμενιάκος (ΑΣ Αχιλλέας) 4.00
6.Θεοφ Μπέλλος (ΑΣ ρήγας) 4.00
7.Μιχ Ρεράκης (ΟΦΗ) 4.00
8.Ιωαν Σκιαδαρέσης (Πανιώνιος) 3.90

Δισκοβολία
1.Δημ Τσολακίδης (ΓΣ Μανδρών) 55.16
2.Γιωρ Χαραμαντάς (Καζώνης Καλ) 51.25
3.Κων Γρηγοριάδης (ΟΦΗ) 51.01
4.Παν Βαϊτσούδης (ΓΑΣ κιλκίς) 49.70
5.Χαρ Γκίκας (Κάσσανδρος Μακεδ) 49.20
6.Θεοδ Νασιάκος (Φωκιανός Καρδ) 49.08
7.Γερ Θεοδώρου (Πατραϊκή Ένωση) 48.52
8.Γιωρ Κουκουλάκος (ΣΚΑ Δράμας) 48.38

Κορασιδες

Ακοντισμός
1.Χριστ Γιαννέλη (ΑΠΟΦΚΑ Ξάνθης) 45.00
2.Παν Φτιάρα (Πειρ Σύνδεσμος) 44.83
3.Χριστ Κατσούλα (ΓΣ Τα Λύκαια) 41.77
4.Ελ Τσιανάκα (Ζευς Τρικάλων) 41.01
5.Ιωαν Εμμανουηλίδου (ΣΚΑ Δράμας) 40.73
6.Χριστ Ρίζο (ΜΑΣ Αετός) 40.57
7.Κατ Καδρεφτσή (ΦΟ Αριδαίας) 39.72
8.Ελευθ Κόνιαρη (ΓΣ Μανδρών) 39.41

400μ εμπόδια
1.Κατ Καραδήμου (Ολυμπιακή Δομή) 62.88
2.Κατ Δαλάκα (ΓΑΣ Αρχέλαος) 63.68
3.Χριστ Κυριακοπούλου (ΓΕ Πόρου) 65.78
4.Αφρ Μιχαλάκη (ΠΓΣ) 66.54
5.Κων Καλλίνη (ΓΕ Πόρου) 68.87
6.Τανια Γούπου (Ανατολή Ν Ιωνίας) 69.90
7.Αννα Τσεπή (ΕΚΑ Δωδώνη) 71.11
Μαρ-Παρ Μαυραγάκη (ΓΕ Ηρακλέιου) εγκατέλειψε

800μ
1.Ανδρ Δρακάκη (ΓΣ Κηφισιάς) 2.17.58
2.Χριστ Θεοπεμτίδου (Βεργίνα) 2.19.13
3.Μαρ Εμμανουηλίδου (ΣΚΑ Δράμας) 2.20.09
4.Ζωή Επιτροπάκη (ΓΕ Ηρακλείου) 2.21.00
5.Δημ Στεργιάκου (ΣΚΑ Δράμας) 2.21.82
6.Παρ Μπαμπάτσου (ΑΠΣ Βιστωίδας) 2.22.00 *** διόρθωση
7.Μαριάνθη Μαρματάκη (ΓΑΣ Ιλισός) 2.22.59
8.Κων Πετρουλάκη (Ρεθυμνιακού) 2.22.80

Μήκος
1.Χάιδω Αλεξούλη (Πελασγός Λαρ) 6.04 (3.00)
2.Αν Φουτσιτζίδου 9ποσειδών Σύρου) 5.85 (2.10)
3.Ειρ Γκαρνετίδου (ΓΣ Ηρακλής) 5.74
4.Δεσπ Κουκουμή (Αλφειός Επιταλ) 5.71 (2.60)
5.Βας Πολυχρονίδου (Βισάλτης Νιγρίτας) 5.68 (2.90)
6.Ελ Τσερμεκίδου (Αίολος Μακεδ) 5.57
7.Λουκ Δεληφώτη (ΓΕ Θιναλίων) 5.56 (2.30)
8.Κατ Λυμπέρη (ΓΣ Κηφισιάς) 5.40 (2.00)

200μ (Τελ κατ/ξη από 2 τελ σειρές)
1.Μαρ Μπελιμπασάκη (Σητειακός) 24.98 (-3.00)
2.Δημ Ανυφαντή (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 26.08 (-3.00)
3.Ευφ Θεοδώρου (ΠΓΣ) 26.38 (-3.00)
4.Ανδρ Γράβαλου (Πελασγός Λαρ) 26.46 (-3.00)
5.Ελις Πεσιρίδου (ΓΑΣ Αρχέλαος) 26.51 (-3.50)
6.Αλεξ Ράπτη (Πελασγός Λαρ) 26.52 (-3.50)
7.Οξάνα Κορένεβα (ΑΟ Φιλοθέης) 26.74 (-3.00)
8.Μαρ Βότσαρη (ΓΣ Ηλιούπολης) 26.98 (-3.00)

Σφαιροβολία
1.Βασ Ζαβλανού (Ζευς Τρικάλων) 13.22
2.Αναστ-Αν Κάτρη (Καζώνης Καλ) 12.58
3.Κατ Σπανοπούλου (ΓΣ Κερατσινίου) 12.07
4.Τερ Βασιλείου (ΠΓΣ) 11.56
5.Νομ Καλαφάτη-Ματθαίου (Καζώνης Καλ) 11.44
6.Ευαγ Ψαράκη (Παγκρήτιος ΓΣ) 11.29
7.Ασπ Κουριδάκη (Ελ Βενιζέλος) 11.07
8.Ολυμπ Αργυρίδου (Εδεσσαϊκή) 10.97

3.000μ
1.Αναστ Καρακατσάνη (ΓΣ Βόλου) 10.05.05
2.Ιωαν Τσακίρη-Παπαδοπούλου (ΠΓΣ) 10.10.14
3.Αθηνά Κοΐνη (ΓΑΣ Ιλισός) 10.15.91
4.Μαρινα Μανιαδάκη (ΑΟ Λασιθίου) 10.19.82
5.Κατ Τζέκου (Δίας Σοχού) 10.33.17
6.Πην Δάγκα (ΑΠΟΦΚΑ Ξάνθης) 10.33.20
7.Δημ Αλιφιεράκη (ΓΑΣ Ιλισός) 10.37.75
8.Ελευθ Πετρουλάκη (Σητειακός) 10.38.66

Ύψος
1.Νατ Νικοπούλου (Κερκυραϊκός) 1.69
2.Αλεξ Ζαγόρα (ΠΓΣ) 1.69
3.Ελις Κουσίνα (ΣΚΑ Δράμας) 1.69
4.Ιωαν Κολτσίδου Πρωτέας Αλεξ/λης) 1.60
5.Γλυκ Αυγερινού (Αίολος Μακεδ) 1.60
6.Θεοδ Κολοβού (Τρίτων Χαλκίδας) 1.60
7.Μαγδ-Μαρ Ιβάνοβα (ΑΟ Λασιθίου) 1.60
8.Ειρ Τσαλαπατάνη (Κάλυμνος 2000) 1.55
8.Αργ Γιακουμάκη (ΟΦΗ) 1.55
8.Στεφ-Φωτ Κουμπά (ΣΑΚ Αθηνών) 1.55

4χ400μ (τελ κατ/ξη από 2 τελ σειρές)
1.ΑΣ Πελασγός Λάρισας 4.02.72
Κανάκη, Χειλιώτη, Σακελλάρη, Γράβαλου
2.ΓΣ Αλμυρού 4.03.86
3.ΓΕ Αργολίδας 4.07.35
4.ΓΣ Γλυφάδας 4.08.16
5.Πανελλήνιος ΓΣ 4.09.89
6.ΑΓΣ ο Απίς Ζευγολατιού 4.16.49
7.ΑΟ Κύδων 4.19.44
8.ΓΣ Νεάπολης Χαλκίδας 4.22.24

3.000μ Βάδην
1.Ελ Γκόρου (Ολυμπιάς Πατρ) 24.57.63
2.Κων Κακαφώνη (Ολυμπιάς Πατρ) 25.38.62
3.Ευθ Πουλιοπούλου (Φίλιππος Βερ) 25.48.73
4.Θεοδ Σάλτη (Κόνδωρ Αγρινίου) 25.49.65
5.Δημ Αθανασίου (Πήγασος Λαρ) 26.17.09
6.Αννα Νάσου (Πατραϊκή Εν) 27.23.01
7.Γεν Ζιάκου (Φίλιππος Βερ) 28.13.73
8.Ακρ Σιώρου Πατραϊκή Εν) 28.23.11

Τελικές Βαθμολογίες(συμπεριλαμβάνονται και τα σύνθετα)

Παίδες

1.Πανελλήνιος ΓΣ 104
2.ΓΣ Ελ Βενιζέλος 78
3.ΑΣ Πελασγός Λάρισας 54,5
4.ΓΣ Γλυφάδας 53
5.ΜΕΑΣ Τρίτων 50
6.Πανιώνιος 44,5
7.ΓΣ Ηρακλής 44
-.ΓΣ Σέρρες 93 44
9.ΑΕ Μεσογείων Αμεινίας 43
10.ΑΕ Πήγασος Λάρισας 41
-.ΑΟ Πελοψ Πάτρας 41
12.ΑΣ Φίλιππος Βέροιας 39

Κορασιδες

1.Πανελλήνιος ΓΣ 101
2.ΑΣ Πελασγός Λάρισας 99
3.ΓΣ Βόλου 49
4.ΓΣ Γλυφάδας 47
5.Αίολος Μακεδονίας 43
6.ΓΣ Αρκαδίας 42
7.ΓΣ Αλμυρού 41
8.ΓΑΣ Αρχέλαος 40
9.ΓΣ Κηφισιάς 39,5
10.ΟΦΚΑ Σέρρες 38
-.Σέρρες 93 38
12.ΓΕ Πόρου 36,5

από segas.gr

Προηγούμενο άρθροTrials ΗΠΑ – ήττα Wariner από Merritt
Επόμενο άρθροTrials ΗΠΑ – τραυματίστηκε ο Gay