Αποτελέσματα ανά όμιλο

-> Όμιλοι / πληροφορίες

  1. Ανατ. Μακεδονία & Θράκη – Κεντρ. Μακεδονία
    Καβάλα 11-12/7
  2. Θεσσαλονίκη – Θεσσαλία – Δυτ. Μακεδονία
    Θεσσαλονίκη 11-12/7
  3. Βόρ. Πελοπόννησος – Περιφ. Πελοποννήσου – Ήπειρος – Κέρκυρα
    Πάτρα 11-12/7
  4. Αθήνα – Δωδεκάνησα – Κυκλάδες – Λέσβος:
    Άγιος Κοσμάς 11-12/7
  5. Πειραιάς & Νοτιοδυτ. Αττική – Κρήτη – Χίος & Σάμος – Ανατ. Στερεά & Εύβοια
    Άγιος Κοσμάς 13-14/7

ΑΓΟΡΙΑ

80μ
2 ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9.15 0.4
3 ΚΟΝΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 9.32 0.7
2 ΤΑΣΣΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 2005 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 9.41 0.4
150μ.
4 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 17.30 -2.4
5 ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 17.33 0.0
5 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.44 2.9
1200μ.
1 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3,21,16
4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 3:25.12
5 ΤΖΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3:25.12
3000μ.
4 ΑΓΑΠΗΤΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 9:40.96
3 ΔΡΟΣΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 9.51.25
3 ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 9.51.30
100μ. εμπ.
4 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 14.20 -0.9
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 14.27 1,6
2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 Π.Α.Ο.Κ. 14.50 -0.1
200μ. εμπ.
3 ΜΑΛΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 25.02 0.3
3 ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡ 2005 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 25.21 0.3
2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2005 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 25.35 -2.0
2000μ. στ.
2 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Π.Α.Ο.Κ. 6:32.01
3 ΠΕΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 6.37.41
4 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6:38.36
5000μ. βάδην
3 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 27.19.47
5 ΜΠΟΡΟΖΑΝ, ΓΚΕΟΡΓΚΕ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 30:17.98
3 ΚΑΥΚΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 32.14.88

Ύψος
3 ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑ 2005 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 1.93
3 ΒΛΑΧΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1.78
2 ΒΑΞΕΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.75 (ο)
1 ΓΡΕΨΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 1,75 (?)
Επί κοντώ
2 ΠΡΑΤΣΙΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2005 Π.Α.Ο.Κ. 3.72
4 ΚΡΙΑΡΑΣ, ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.70
4 ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΗΛΙΑΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.30
Μήκος
3 ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡ 2005 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 6.85 -0.1
3 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 6.61 0.1
1 ΓΑΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 6.48 0,3
Τετραπλούν
5 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ, ΣΑΒΒΑΣ 2005 Ο.Φ.Η. 16.38m +6.0
4 ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 16.10 +2.0
3 ΜΗΤΤΑΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15.95 0.3
Σφαίρα
5 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 16.42
5 ΔΑΡΒΙΡΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒ 2005 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 15.88
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.88
Δίσκος
1 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 55.51
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 53.02
1 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 50.03
Σφύρα
2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 67.30
4 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 65.91
5 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ, ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 62.45
Ακόντιο
1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 58.03
2 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 52.46
5 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 50.75
6θλο
3 ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 4,643
1 AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 4216
1 ΚΙΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 4104

4χ80μ.
5 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 37.10
4 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 37.21
5 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 37.23
3χ1200μ.
3 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 10.36.29
3 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 10.54.46
4 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10:58.45

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80μ
2 ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10.27 0.2
4 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ, ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10.37 -0.2
3 ΒΟΥΓΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2006 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 10.40 0.4
150μ.
5 ΣΧΙΖΑ, ΕΥΓΕΝΕΙΑ 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 19.08 3.9
5 ΣΕΝΚΑΛΑ, ΗΒΗ ΦΑΝΗ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.11 4.6 
2 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 19.32 -1.7 
1200μ.
2 ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΔΕΣΠΟΙ 2005 ΒΕΡΓΙΝΑ 3:34.47
4 ΦΛΟΥΤΑΚΟΥ, ΝΕΛΛΥ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:46.10
5 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 2006 Ο.Φ.Η. 3:49.52
3000μ.
4 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 10:25.62
5 ΣΚΑΡΚΟΥ, ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2006 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 10:33.07
3 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΑΡΙΤΙΝ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11.15.46
80μ. εμπ.
2 ΒΙΔΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 12.00 -0.7
1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΑΣΦ ΣΤΙΒ-ΑΡ.Β.ΜΥΡΜΥΔΟΝΕΣ 12.00 +0,7
1 ΔΑΣΤΕΡΙΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 12.10 +0,7
200μ. εμπ.
5 ΒΑΡΕΛΑ, ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 28.45 2.7
5 ΜΠΟΝΤΙΩΤΗ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 29.13 2.7
1 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕ 29,31 -1,5
2000μ. στ.
3 ΚΟΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2005 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 7.30.04
1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 7,33,53
4 ΚΙΟΥΛΟΥ, ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 7:38.03
5000μ. βάδην
3 ΤΣΙΜΙΓΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 26.26.00
3 ΑΔΑΜΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 27.15.05
2 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 28:31.05

Ύψος
2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 1.65
2 ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 1.62
4 ΠΛΑΤΑΝΙΑ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.58m (ο)
1 ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΑΝΑΗ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 1.58 (?)
Επί κοντώ
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ 2006 Π.Α.Ο.Κ. 3.56
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 3.50
4 ΡΙΖΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΑΙΔΡΑ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3.10m (ο)
1 ΒΟΛΤΕΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 3.10 (?)
Μήκος
3 ΣΤΑΘΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 5.66 0.7
3 ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5.55 -0.1
1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 5.48 +0,2
Τετραπλούν
3 ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14.68 0.6
2 ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 14.55 1.0
4 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥΛΗ, ΑΘΗΝΑ 2005 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 14.08 +2.8
Σφαίρα
3 ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13.22
5 ΣΑΛΗ, ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 12.63
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 12.26
Δίσκος
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 34.69
5 ΚΥΡΙΑΖΗ, ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2005 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 32.44
3 ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 31.78
Σφύρα
5 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 59.86
2 ΚΟΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΝΙΟΒΗ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 49.03
4 ΠΟΥΛΛΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 45.41
Ακόντιο
4 ΜΕΙΜΑΡΗ, ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 40.40
5 ΜΑΤΣΕΛΑ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 39.68
5 ΔΗΜΑ, ΕΛΕΝΗ 2006 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 38.28
6θλο
3 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 4455
3 ΣΩΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 2005 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 4196
2 ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4093

4χ80μ.
4 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 40.49
3 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 40.81
2 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 40.89
3χ1200μ.
2 ΒΕΡΓΙΝΑ 12:04.36
3 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:06.88
5 Ο.Φ.Η. 12:08.01

Μικτή

4χ200μ.
2 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:41.27
2 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:41.28
3 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.42.63

-> συνολικά αποτελέσματα

Β’ ημέρα

80 Μ ΑΓΟΡΙΑ

1 Β4 ΧΑΤΖΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 9.83 -0,1
2 Β2 ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 9.94 -0,1
3 Α5 ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 10.377 +0,4
4 Β6 ΠΕΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2007 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 10.379 -0,1
5 Α3 ΛΑΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 10.46 +0,4

80 Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 Β4 ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 10.50 +0,1
2 Β2 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10.98 +0,1
3 Β8 ΚΑΡΡΑ ΔΑΦΝΗ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 11.03 +0,1
4 Α3 ΜΟΛΛΑ ΧΡΥΣΗ 2005 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 11.06 +0,1
5 Α5 ΡΑΙΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 11.16 +0,1
6 Β6 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 11.33 +0,1
7 Α7 ΓΚΑΒΑΝΟΖΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 11.87 +0,1
8 Α1 ΤΣΙΦΟΥΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2007 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 15.35 +0,1

100 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ (0,84Μ) ΑΓΟΡΙΑ

1 Α7 ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14.60 +1,2
2 Β4 ΧΑΛΙΝΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 14.91 -1.3
3 Β2 ΚΙΓΙΝΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 15.17 -1.3
4 Α5 ΖΗΜΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.66 +1,2
5 Α3 ΜΑΥΡΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16.22 +1,2
Β6 ΔΡΟΓΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

80 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 Β4 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΑΣΦ ΣΤΙΒ-ΑΡ.Β.ΜΥΡΜΥΔΟΝΕΣ 12.00 +0,7
2 Β6 ΔΑΣΤΕΡΙΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 12.10 +0,7
3 Β2 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 12.17 +0,7
4 Β8 ΜΠΑΤΣΙΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 12.75 +0,7
5 Α1 ΧΑΛΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 13.19 +0,2
6 Α3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2006 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 13.32 +0,2
7 Α5 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 13.34 +0,2
8 Α7 ΣΑΡΑΤΣΗ ΦΑΝΗ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 14.58 +0,2

5000 Μ ΒΑΔΗΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 ΤΖΙΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑ 30,01,92 
2 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥ ΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑ 30,03,52 
3 ΦΑΡΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 33,04,90

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΑΝΑΗ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 1.58
2 ΠΙΣΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1.54
3 ΜΠΑΛΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.45
3 ΚΟΥΡΣΙΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 1.45
5 ΛΑΣΚΑΡΙΔΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2007 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 1.45
6 ΒΑΦΕΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1.45
6 ΒΟΛΤΕΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 1.45
χ ΚΟΥΙΤΙΛΑ ΠΑΟΥΛΑ 2005 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΚΥΡΗ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ

1 ΓΑΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 6.48 +0,3
2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 6.34 +0,9
3 ΚΑΙΜΑΚΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 5.87 +0,3
4 ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 5.68 +0,7
5 ΤΟΠΑΡΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 5.55 +0,4
6 ΑΣΗΜΕΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 5.28 +0,1
7 ΚΟΥΙΜΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 5.15 +0,9
8 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 4.92 +0,0

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 5.48 +0,2
2 ΓΑΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 5.40 -0,4
3 ΠΕΤΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 5.08 +0,4
4 ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ 5.05 +0,1
5 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 5.01 +1,3
6 ΠΑΠΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 4.92 +0,3
7 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4.82 +0,9
8 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 4.81 -0,9

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3Κ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 12.26
2 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΝΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 10.38
3 ΜΠΟΣΜΠΟΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΝΕΦΕΛΗ 2006 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 9.94
4 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 9.83
5 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 9.78
6 ΠΑΤΣΙΛΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΑ 2006 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 8.91
7 ΜΑΝΤΑΖΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 8.79
8 ΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ 8.57

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1Κ) ΑΓΟΡΙΑ

1 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 55.51
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 53.02
3 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 50.03
4 ΣΙΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 45.31
5 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 42.26
6 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 42.09
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 38.09
8 ΣΙΔΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 38.01

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (4Κ) ΑΓΟΡΙΑ

1 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 61.78
2 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 56.93
3 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2007 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 48.87
4 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 47.59
5 ΖΩΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2006 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 37.39
6 ΣΧΟΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 34.96
7 ΣΟΥΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 33.78

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (600ΓΡ.) ΑΓΟΡΙΑ

1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 58.03
2 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 45.54
3 ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2006 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 44.40
4 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 42.69
5 ΝΙΚΟΛΛΙ ΑΡΙΓΙΑΝ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 40.94
6 ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 36.34
7 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 35.14
8 ΜΠΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 34.80

6ΘΛΟ ΑΓΟΡΙΑ

1 AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 4216
2 ΚΙΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 4104
3 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 4006
4 ΓΚΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2005 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑ 3907
5 ΑΛΑΜΠΟΥΡΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 3363
6 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 3301
7 ΠΑΝΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 2934
8 ΠΑΠΑΤΣΙΛΕΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑ 2822

6ΘΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 ΣΑΞΩΝΗ ΛΥΔΙΑ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4031
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 3802
3 ΓΚΟΥΛΙΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3621
4 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 3415
5 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 3304
6 ΒΟΡΒΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3291
7 ΓΚΕΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 3134

3 Χ 1200 Μ ΑΓΟΡΙΑ

1 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 11,27,69
(ΚΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006, ΚΟΡΥΣΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 2006)
2 Α.Σ.Ν.ΟΡ/ΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 11,41,64
(ΜΑΝΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005, ΧΟΥΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005, ΝΤΕΡΝΕΚΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005)
3 ΟΚΑΚ 11,48,86
(ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2006, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ 2006)

3 Χ 1200 Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 12,47,39
(ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2006 , ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΗ ΑΝΝΑ 2007, ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 2007)
2 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 13,24,54
(ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2006, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2007, ΚΑΡΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006)
3 ΣΚΑΔ 14,26,66
(ΚΟΛΟΒΗ ΜΑΡΙΝΑ 2007, ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2007, ΞΥΠΟΛΥΤΑΚΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ 2007)
4 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 14,31,14
(ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΑΚΗ ΝΙΚΗ 2007, ΧΟΥΣΕΙΝ ΖΕΙΝΕΠ 2006, ΠΑΙΔΑΡΑΚΗ ΖΩΗ 2005)

4 Χ 200 Μ ΜΙΚΤΗ

1 Γ2 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡ. 1,44,52
(ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005, ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005, ΑΒΡΑΑΜ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2006, ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑΝΝΑ 2005)
2 Γ4 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1,45,70
(ΧΑΛΙΝΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ 2006, ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006, ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΙΗ 2005)
3 Γ6 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1,47,21
(ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 2006, ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΥ ΧΑΡΑ 2006 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ, ΜΕΝΣΚΙ ΙΡΙΡΝΤΑ 2006, ΔΟΥΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006)
4 Β2 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 1,50,06
(ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006, ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2005, ΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2005, ΤΣΙΠΛΑΚΗ ΕΥΘΑΛΕΙΑ 2005)
5 Β4 ΟΚΑΚ 1,53,00
(ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006, ΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005, ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΦΙΛΟΥΜΕΝΗ 2006, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 2005)
6 Α4 Α.Σ.Ν.ΟΡ/ΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 1,53,61
(ΠΑΡΑΠΑΓΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005, ΚΟΥΚΑΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2006, ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006, ΜΑΤΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2006)
7 Α2 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 1,56,40
(ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005, ΜΠΡΟΥΒΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005, ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 2005, ΛΙΤΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 2006)

Α’ ημέρα

150 Μ ΑΓΟΡΙΑ

1 Γ4 ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ 2005 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 17,69 +1,2
2 Γ2 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 17,89 +1,2
3 Γ6 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2006 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 18,90 +1,2
4 Β3 ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 19,46 +0,2
5 Β5 ΠΑΡΑΠΑΓΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 19,69 +0,2
6 Α2 ΜΟΥΜΙΝ ΑΛΤΑΡ-ΚΑΝ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 20,27 +0,5
7 Α4 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 20,37 +0,5

150 Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 Γ3 ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑΝΝΑ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 19,60 +2,2
2 Δ2 ΚΟΥΡΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΑΚ.ΠΟΔΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 19,76 -0,4
3 Δ6 ΤΣΕΡΚΕΖΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2007 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ 19,94 -0,4
4 Γ5 ΔΕΡΒΕΝΤΖΗ ΚΛΕΙΩ 2007 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ 20,11 +2,2
5 Γ1 ΜΕΝΚΣΙ ΙΝΙΡΝΤΑ 2006 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 20,12 +2,2
6 Β4 ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ 20,31 +1,2
7 Β2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 20,63 +1,2
8 Β6 ΣΤΑΘΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 20,83 +1,2
9 Α5 ΚΑΡΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 22,27 +0,3
10 Α3 ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 2005 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 22,65 +0,3
χ Δ4 ΦΩΚΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

1200 Μ ΑΓΟΡΙΑ

1 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3,21,16
2 ΚΟΥΖΛΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ 3,32,40
3 ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ 3,33,76
4 ΚΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 3,34,08
5 ΜΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 3,40,56
6 ΦΟΥΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2006 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 3,46,31
7 ΤΑΡΣΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 3,47,17

1200 Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 

1 ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2006 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 4,00,34
2 ΚΟΤΑΛΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 4,06,48
3 ΦΑΡΔΕΛΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 4,08,49
4 ΜΠΟΥΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 4,10,82
5 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 4,23,81
6 ΚΕΜΑΝΕΤΖΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2007 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 4,32,43
7 ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 4,33,75
8 ΣΑΜΛΙΔΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ 2007 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 4,37,10

3000 Μ ΑΓΟΡΙΑ

1 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 10,52,28
2 ΚΟΛΤΣΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 10,58,49
3 ΜΕΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 2006 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 11,08,17
4 ΠΛΕΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 11,40,56
5 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2006 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 12,35,96
6 ΣΚΟΝΙΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2006 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 13,08,54

3000 Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 ΔΑΛΓΚΙΤΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 12,03,42
2 ΠΕΝΤΕΖΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2006 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 12,09,97
3 ΤΣΙΜΠΟΥΚΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 12,11,79
4 ΖΑΓΙΑΚΟΥ ΕΡΙΣΑ 2005 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 12,47,85
5 ΟΣΛΑΝΙΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 13,06,57

200 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΑ 

1 Β4 ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 26,42 +0,6
2 Α5 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 2006 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 28,62 +0,5
3 Β2 ΠΟΠΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 28,80 +0,6
4 Α3 ΒΟΛΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙ 30,89 +0,5

200 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 Γ4 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕ 29,31 -1,5
2 Β3 ΚΥΡΙΜΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 30,41 -1,2
3 Γ2 ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 30,90 -1,5
4 Γ6 ΔΡΟΣΟΥΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 31,32 -1,5
5 Β5 ΤΖΑΜΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Α 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 31,68 -1,2
6 Β1 ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΖΩΗ 2005 ΑΣ ΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 32,02 -1,2
7 Α4 ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΥ ΧΑΡΑ 2006 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 32,32 +0,3
8 Α2 ΛΙΤΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 32,71 +0,3

2000 Μ ΦΕ ΑΓΟΡΙΑ

1 ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙ 2005 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 7,03,67
2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 7,06,32

2000 Μ ΦΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 7,33,53
2 ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2005 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 8,02,98
3 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2005 ΑΚ.ΠΟΔΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 10,16,96

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΓΟΡΙΑ 

1 ΓΡΕΨΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 1,75
2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1,68
3 ΛΙΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1,64
4 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1,64
5 ΜΕΛΑΔΙΑΝΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 2005 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 1,64
χ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ ΑΚΥΡΟΣ
χ ΤΟΠΑΡΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ ΑΚΥΡΟΣ

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 3.50
2 ΒΟΛΤΕΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 3.10
3 ΔΑΜΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 2.90
4 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΘΕΑΝΩ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 2.70
5 ΓΚΕΒΟΡΚΙΑΝ ΣΟΥΣΑΝΝΑ 2007 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 2.30
x ΚΟΥΚΟΥΡΙΔΟΥ ΗΡΩ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΑΚΥΡΗ

ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΑΓΟΡΙΑ

1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 15,86 0,0
2 ΓΑΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 15,39 +1,7
3 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 14,96 +1,2
4 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 14,68 -0,3
5 ΣΤΟΓΙΑΝΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣ 2005 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 13,60 +1,0
6 ΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 13,19 +0,9
7 ΖΓΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 12,74 +1,1

ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ 13.40 +0,6
2 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 13.29 -0.1
3 ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝ 2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 13.20 +0,1
4 ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 12.98 0,0
5 ΚΑΡΑΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2006 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 12.80 -0.1
6 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΧΡΥΣΗ 2005 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 12.69 +0,5
7 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2005 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 11.67 +0,6

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4Κ) ΑΓΟΡΙΑ

1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.88
2 ΣΙΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 14.73
3 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 12.59
4 ΣΙΔΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 12.58
5 ΚΑΡΑΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 12.56
6 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 12.52
7 ΣΑΚΕΛΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 12.36
8 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 12.00

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 34.69
2 ΜΠΟΣΜΠΟΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΝΕΦΕΛΗ 2006 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 25.39
3 ΟΥΡΟΥΜΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2007 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 24.90
4 ΓΚΟΥΔΛΗ ΝΙΝΑ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 23.33
5 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΝΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 22.76
6 ΚΟΡΔΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ-ΑΡΙΑΔΝΗ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 22.59

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (500ΓΡ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 ΤΖΙΝΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 36,19
2 ΧΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 34,27
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 33,62
4 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 32,82
5 ΛΕΝΟΥΔΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 31,34
6 ΜΑΝΤΑΖΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 30,00
7 ΚΟΡΔΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ-ΑΡΙΑΔΝΗ 2005 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 29,70
8 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 28,32

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 80 Μ ΑΓΟΡΙΑ

1 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 37.69 Β4
(ΔΡΟΓΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006, ΧΑΤΖΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005, ΚΑΙΜΑΚΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007, ΠΕΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2007)
2 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 38.54 Β2
(ΜΑΥΡΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006, ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005, ΠΟΠΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005, ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2006)
3 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 39.48 Α5
(ΖΗΜΝΑΣ ΘΑΝΟΣ 2005, ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2007, ΠΕΤΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2007, ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005)
4 Π.Α.Σ ΡΗΣΣΟΣ 41.24 Α3
(ΚΟΛΤΣΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006, ΣΕΡΑΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005, ΣΤΟΓΙΑΝΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣ 2005, ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2007)

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 80 Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 41.05 Δ4
(ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ 2005, ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005, ΤΣΙΦΟΥΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2007, ΧΑΛΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 2005)
2 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 41.47 Δ2
(ΣΤΑΘΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2005, ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2007, ΜΠΟΣΤΑΝΙΤΗ ΑΝΘΗ 2007, ΠΑΡΩΤΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 2007)
3 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 41.76 Δ6
(ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005, ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 2005, ΣΑΜΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006, ΜΠΙΖΙΩΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006)
4 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ 42.12 Γ3
(ΔΑΣΤΕΡΙΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 2006, ΜΠΑΛΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006, ΛΗΜΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006, ΛΙΟΓΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2007)
5 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 42.40 Α3
(ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2005, ΡΑΙΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006, ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2006, ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2006)
6 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 42.86 Γ5
(ΚΥΡΙΜΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006, ΜΠΑΤΣΙΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2005, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2006, ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΒΕΝΕΤΙΑ 2007)
7 ΣΚΑΔ 43.23 Γ1
(ΤΖΑΜΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005, ΚΑΡΡΑ ΔΑΦΝΗ 2005, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005, ΜΑΝΙΟΥ ΑΝΝΑ 2005)
8 Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 43.47 Α5
(ΚΟΥΡΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2007, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2005, ΑΛΕΡΟΥ ΑΝΝΑ 2007)
9 Α.Σ ΔΟΞΑΤΟΥ 43.64 Β6
(ΜΟΛΛΑ ΧΡΥΣΗ 2005, ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006, ΧΕΙΜΩΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2007)
10 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 43.93 Β4
(ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006, ΜΑΝΤΖΟΥΚΗ ΠΑΣΣΙΑΤΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΖΑ 2006, ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2005, ΓΚΙΩΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006)
11 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 44.20 Β2
(ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005, ΦΡΑΝΤΖΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2005, ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006)

Β’ ημέρα

80 M Κ16 ΑΓΟΡΙΑ

1. ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9.15 0.40
2. ΤΑΣΣΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 2005 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 9.41 0.40
3. ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 9.52 0.40
4. ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΜΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 9.73 -1.20
5. ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 9.74 0.40
6. ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 9.75 -1.20
7. ΒΕΝΟΥΖΙΟΥ ΙΣΑΑΚ 2005 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 10.03 -1.20
8. ΑΛΗΧΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 10.08 1
9. ΜΑΖΛΟΥΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.20

80 M Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10.27 0.20
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 10.68 0.20
3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 10.71 0.80
4. ΣΑΙΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟ 10.74 0.80
5. ΤΑΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10.85 0.80
6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2007 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 10.90 0.50
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2007 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 10.92 0.20
8. ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 10.94 0.50
9. ΒΟΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 11.05 0.80
10. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΒΙΡΓΙ 2006 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11.08 1.40
11. ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 11.14 0.20
12. ΒΟΥΖΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2005 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 11.25 0.50
13. ΚΑΤΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11.47 1.40

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 0.84Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ

1. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 Π.Α.Ο.Κ. 14.50 -0.10
2. ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 14.51 -0.10
3. ΖΛΑΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.20 -0.10

80 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. ΒΙΔΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 12.00 -0.70
2. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 12.74 -0.70
3. ΜΠΟΥΖΜΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 13.13 0.50
4. ΔΕΔΟΥΣΗ ΜΥΡΤΩ 2006 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 13.14 0.50
5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 15.12 -0.70
χ ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ -0.70 ΑΚΥΡΟΣ
χ ΜΟΥΤΖΙΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 2005 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 0.50 ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

5000 ΒΑΔΗΝ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ

1. ΜΑΛΛΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 34:32.93

5000 ΒΑΔΗΝ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 28:31.05

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 1.65 
2. ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 1.62
3. ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 1.58
4. ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 1.54
5. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 2006 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 1.40
χ ΠΑΣΤΙΑΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2005 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
χ ΤΡΙΦΤΙΔΗ ΑΝΘΗ 2005 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ

1. ΠΡΑΤΣΙΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2005 Π.Α.Ο.Κ. 3.72
2. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2.90
2. ΠΡΟΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 Π.Α.Ο.Κ. 2.90
4. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 2.90

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.17 -0.10
2. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.81 -0.70
3. ΚΟΥΤΣΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5.63 -0.10
4. ΚΑΨΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5.63 0.10
5. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 Π.Α.Ο.Κ. 5.53
6. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΑΡ 2005 Π.Α.Ο.Κ. 5.43 0.10
7. ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2007 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5.00 -0.20

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΗΡΩ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 5.39 0.20
2. ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 5.34 0.10
3. ΠΑΡΑΓΙΟΥΤΣΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 5.28 -0.80
4. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 5.28 -0.10
5. ΜΟΖΑ ΑΝΝΑ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 5.25 -0.80
6. ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5.16 0.30
7. ΑΔΑΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4.89 0.80
8. ΡΕΠΠΟΥ ΖΩΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 4.88 -0.30

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 3Κ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.27
2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 11.05
3. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 10.83
4. ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 10.39
5. ΚΟΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΝΙΟΒΗ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 9.73
6. ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 9.44
7. ΛΕΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 9.43
8. ΜΙΣΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ-ΑΡΤΕΜ 2005 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 9.40

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1Κ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ

1. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 46.03
2. ΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 41.21
3. ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2005 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 41.01
4. ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 37.56
5. ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2006 Π.Α.Ο.Κ. 36.97
6. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 36.09
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 32.78
8. ΜΠΑΤΑΚΟΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 30.06

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 3Κ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. ΚΟΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΝΙΟΒΗ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 49.03
2. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 45.09
3. ΤΡΑΓΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 44.72
4. ΤΣΑΚΙΡΗ ΦΑΝΗ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 42.32
5. ΚΟΥΤΡΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 37.70
6. ΠΡΑΣΣΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 34.14
7. ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΣΤΕΛΛΑ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 22.76

ΑΚΟΝΤΙΟ 600ΓΡ. Κ16 ΑΓΟΡΙΑ

1. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 52.46
2. ΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 48.56
3. ΖΑΝΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 42.87
4. ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 39.32
5. ΓΚΟΥΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 Π.Α.Ο.Κ. 38.62
6. ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 35.46

ΕΞΑΘΛΟ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ

1. 181 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2005 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4070
(14.88 5.64 11.16 1.52 36.39 3:59.92)
2. 183 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 4020
(16.03 5.65 12.32 1.49 39.04 4:00.81)
3. 180 ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 3768
(16.17 5.41 8.80 1.52 40.16 4:01.38)
4. 184 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 3483
(15.94 5.57 7.88 1.49 25.39 4:00.00)

ΕΞΑΘΛΟ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. 225 ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4093
(13.38 4.87 8.65 1.37 30.01 4:45.40)
2. 221 ΚΕΧΑΓΙΑ ΛΟΥΚΙΑ 2005 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3944
(13.50 4.62 8.70 1.43 27.33 4:57.69)
3. 224 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3768
(13.73 4.93 7.82 1.34 21.25 4:42.42)
4. 220 ΚΟΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 2005 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3690
(15.84 4.95 7.91 1.40 24.08 4:37.19)
5. 227 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 3466
(13.66 4.83 6.78 1.22 19.24 4:45.75)
6. 226 ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 3242
(21.73 4.88 8.60 1.31 28.65 4:41.35)
7. 223 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 2976
(15.81 4.10 8.24 1.13 20.02 4:56.52)

ΣΚΥΤ.3Χ1200 Κ16 ΑΓΟΡΙΑ –

1. 01 01 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11:17.85
2. 01 02 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11:53.16
3. 01 03 ΒΕΡΓΙΝΑ 12:06.59
4. 01 04 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 13:55.92

ΣΚΥΤ.3Χ1200 Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. 02 01 ΒΕΡΓΙΝΑ 12:04.36 18
2. 01 01 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 12:58.21
3. 02 03 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13:00.28
4. 01 02 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:14.40
5. 01 03 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 13:49.64

ΣΚΥΤ.4Χ200Μ Κ16

1. 03 06 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:41.27
2. 03 04 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:41.28
3. 02 03 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 1:42.77
4. 01 06 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 1:45.12
5. 03 02 Π.Α.Ο.Κ. 1:45.28
6. 02 07 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:45.47
7. 03 08 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 1:46.70
8. 02 01 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 1:50.12
9. 02 05 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:50.52
10. 01 02 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:51.62

Α΄ημέρα

150 M Κ16 ΑΓΟΡΙΑ

1. ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΑΞΙΑΡ 2005 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 17.70 -0.50
2. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 17.77 -0.50
3. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 18.14 -0.50
4. ΦΑΡΛΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18.35 -0.50
5. ΚΑΤΣΙΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 18.46 -0.50
6. ΣΠΥΡΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18.76 -0.50
7. ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 19.02 -0.50
8.  ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 19.03 -0.50

150 M Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 19.32 -1.70 
2. ΝΤΟΥΓΚΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΥΨΩ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 19.52 -1.70 
3. ΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 19.60 -0.60 
4. ΓΚΟΥΓΚΟΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 19.89 -1.70 
5. ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΗΡΩ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 20.23 -0.60 
6. ΧΑΤΖΗ ΡΑΦΑΗΕΛΑ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 20.45 -0.60 
7. ΛΑΛΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2005 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 20.66 -1.70 
8. ΔΑΜΤΣΑ ΑΝΥΑΕΛΕ ΤΣΙΟΜΑ ΑΣΤΑΡΤΗ 2006 Π.Α.Ο.Κ. 20.78 -0.60 

1200 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ

1. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:33.43 
2. ΛΟΥΓΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2005 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3:34.16 
3. ΚΟΥΤΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3:34.17 
4. ΜΠΑΤΣΙΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3:37.86 
5. ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ 2006 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3:39.95 
6. ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 ΒΕΡΓΙΝΑ 3:44.75 
7. ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:54.98
8. ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3:55.44

1200 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΔΕΣΠΟΙ 2005 ΒΕΡΓΙΝΑ 3:34.47
2. ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3:56.83
3. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3:59.92
4. ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:03.31
5. ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΝΑ 2007 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4:05.77
6. ΦΙΤΣΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 4:10.68
7. ΚΟΥΚΟΡΑΒΑ ΛΥΔΙΑ 2007 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:13.29
8. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2006 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4:14.64

3000 M Κ16 ΑΓΟΡΙΑ

1. ΦΡΟΥΖΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 Π.Α.Ο.Κ. 9:58.21
2. ΚΟΡΔΑΜΠΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 10:15.86
3. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 2005 ΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΤ 10:25.35
4. ΚΩΤΣΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 11:01.86
5. ΧΑΤΖΗΜΩΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11:02.63
6. ΜΑΛΑΜΑΤΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΟΣ 2006 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11:26.78

3000 M Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. ΣΙΟΥΤΚΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΤ 11:25.02
2. ΜΗΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΝΙΚΗ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 11:43.31
3. ΠΑΧΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΒΙΚΤΩΡΙ 2006 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11:54.24
4. ΤΣΙΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 12:11.59
5. ΔΟΧΤΣΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 12:53.47
6. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΥΦΗΜΙ 2005 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 13:01.15
7. ΚΟΤΡΙΔΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 13:15.89

200M ΕΜΠΟΔΙΑ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 

1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2005 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 25.35 -2.00
2. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 26.74 0.30
3. ΓΛΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 Π.Α.Ο.Κ. 27.60 -2.00
4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 27.66 0.30
5. ΑΝΤΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 27.79 -2.00
6. ΝΤΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 28.11 -2.00
7. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2006 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 29.86 0.30
8.  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2006 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 30.32 0.30

200M ΕΜΠΟΔΙΑ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1.  ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2005 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 29.43
2. ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗ ΖΩΗ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 29.68
3. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 30.49
4. ΜΠΡΟΤΣΗ ΑΡΕΤΗ 2006 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ μ1964 30.69
5. ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 30.77
6. ΝΤΙΝΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2006 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ μ30.82
7. ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 31.12

2000 Μ ΦΕ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ

1. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Π.Α.Ο.Κ. 6:32.01
2. ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 6:59.26
3. ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 8:21.16

2000 Μ ΦΕ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005 ΒΕΡΓΙΝΑ 7:57.58
2. ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 Π.Α.Ο.Κ. 8:16.65
3. ΔΑΛΑΚΟΥ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 8:32.75
4. ΠΑΤΣΕΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 9:37.14

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ

1. ΒΑΞΕΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.75
2. ΚΟΥΤΣΙΟΓΚΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 1.72
3. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ 1 1.64
4. ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 1.60
5. ΚΑΜΠΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.60
χ ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ 2006 Π.Α.Ο.Κ. 3.56
2.  ΠΑΝΤΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2.90
3. ΣΠΗΛΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2.70
x ΚΩΣΤΕΑ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΜΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ 

1. ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 15.65 -0.40
2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.40
3. ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 15.25 0.80
4. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 15.11 0.50
5. ΑΛΗΧΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 14.94 1.10
6. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 14.69 -0.60
7. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΑΡ 2005 Π.Α.Ο.Κ. 14.68 0.50
8. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 14.30 -0.20

ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 14.55 1.00
2. ΒΙΔΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 13.84 0.40
3. ΠΑΡΑΓΙΟΥΤΣΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 13.48 1.50
4. ΑΔΑΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 13.43 0.70
5. ΡΕΠΠΟΥ ΖΩΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 13.38 1.50
6. ΣΤΑΙΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2005 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 13.34 0.60
7. ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 13.00 1.20
8. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟ 12.77 1.10

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4Κ) Κ16 ΑΓΟΡΙΑ

1. ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2005 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 14.09
2. ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 13.15
3. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12.89
4. ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 12.15
5. ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.54
6. ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 11.18
7. ΛΕΥΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 11.17
8. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 9.47

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (Κ16) ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. ΚΟΥΚΟΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 24.65
2. ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 22.97
3. ΜΠΙΝΤΖΟ ΜΠΕΖΑΝ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2007 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 21.29
4. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΘΗ 2007 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 20.34
5. ΤΑΦΑΝΙ ΑΝΙΤΑ 2006 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 19.22

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (4Κ) Κ16 ΑΓΟΡΙΑ

1. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 67.30
2. ΣΙΔΗΡΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 58.85
3. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 50.69
4. ΜΠΙΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 45.21
5. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 44.22

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (500ΓΡ) Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. ΚΟΥΙΜΤΖΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 37.24
2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΑΣΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 36.27
3. ΣΤΑΥΡΟΥΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΙΑΣ 31.32
4. ΡΙΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 30.68
5. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 29.86
6. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΖΩΗ 2006 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ 26.17
7. ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΦΡΑΙΜΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 25.77
8. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 23.75

ΣΚΥΤ.4Χ80Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ

1. 02 04 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 37.31 
(ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π. 2005 – ΒΑΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2005 – ΣΠΥΡΟΜΗΤΡΟΣ Δ. 2005 – ΤΑΣΣΗΣ Χ. 2005)
2. 02 06 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 37.69 
(ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Δ. 2005 – ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2006 – ΓΚΟΒΑΡΗΣ ΠΕΡΙΛΗΣ Γ. 2005 – ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ Ι. 2005)
3. 01 03 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 39.30 
(ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ Σ. 2005 – ΤΣΩΤΣΟΥ Γ. 2006 – ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗΣ Π. 2007 – ΤΑΣΗΣ Α. 2005)
4. 02 02 Π.Α.Ο.Κ. 39.85 
(ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΣ Γ. 2005 – ΚΗΠΟΥΡΙΔΗΣ Α. 2005 – ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ε. 2005 – ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 2005)
5. 03 03 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 40.25 
(ΒΑΒΛΙΑΡΑΣ Α. 2007 – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η. 2005 – ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2006 – ΒΑΞΕΒΑΝΟΣ Ν. 2005)
6. 01 01 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 40.33 
(ΛΕΒΕΝΤΗΣ Κ. 2005 – ΣΜΟΥΔΙΑΝΗΣ Α. 2007 – ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2006 – ΖΕΥΓΑΡΑΣ Α. 2005)
7. 01 05 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 40.82  
(ΜΑΛΛΙΑΡΙΔΗΣ Μ. 2006 – ΒΑΝΩΚΑΣ Γ. 2006 – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 2005 – ΒΕΝΟΥΖΙΟΥ Ι. 2005)
8. 03 01 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 41.35 
(ΞΑΝΘΟΣ Χ. 2006 – ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Β. 2005 – ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ Κ. 2007 – ΤΣΑΤΣΑΠΙΔΗΣ Α. 2006)
9. 03 05 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 41.77
(ΡΟΥΣΑΚΗΣ Θ. 2007 – ΠΑΣΧΟΣ Σ. 2007 – ΚΟΥΚΟΥΤΗΣ Γ. m2005 – ΗΛΙΑΔΗΣ Ρ. 2005)

ΣΚΥΤ.4Χ80Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. 02 04 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 40.89 
(ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ Ε. 2005 – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ Ι. 2005 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ Σ. 2006 – ΜΟΖΑ Α. 2005)
2. 01 03 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 41.14 
(ΚΑΨΟΥΡΗ Α. 2006 – ΒΕΡΤΕΛΗ Α. 2005 ΤΑΤΣΙΟΥ Γ. 2006 – ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ Λ. 2005)
3. 01 05 ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 41.76 
(ΔΕΛΙΚΑΤΖΗ Ε. 2005 – ΓΙΟΒΑΝΗ Μ. 2005 – ΤΣΑΓΑΛΑ Α. 2005 – ΚΟΥΦΟΓΛΟΥ Π. 2005)
4. 02 06 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 41.78 
(ΧΑΤΖΗ Ρ. 2005 – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ Μ. 2005 – ΧΑΤΖΗ Θ. 2005 – ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗ Ζ. 2005)
5. 02 08 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 42.18 
(ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ρ. 2007 – ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ Γ. 2005 – ΣΙΜΟΓΛΟΥ Ι. 2005 – ΒΟΥΛΓΑΡΗ Α. 2006)
6. 02 02 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 42.69 
(ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ Κ. 2007 – ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Δ. 2006 – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Σ. 2005 – ΚΑΤΣΙΝΟΥ Ε. 2006)
7. 03 04 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 42.78 
(ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ Κ. 2005) – ΓΕΩΡΓΙΟΥ Σ. 2005) – ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ Ζ. 2006 – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ Χ. 2007)
8. 04 05 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β 43.64 
(ΑΝΤΖΟΥΡΗ Ε. 2005 – ΣΑΡΡΗ-ΤΣΑΡΗ Α. 2007 – ΒΟΥΛΓΑΡΗ Μ. 2005 – ΚΑΥΚΟΥΛΑ Δ. 2007)
9. 04 03 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 43.83
(ΡΟΥΣΙΤΙ Β. 2006 – ΚΟΤΡΙΔΗ Α. 2006 – ΚΩΣΤΟΥΛΑ Ε. 2005 – ΓΑΛΑΝΟΥ Ε. 2006)
10. 01 01 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 44.11
(ΔΕΔΟΥΣΗ Μ. 2006 – ΔΡΟΣΟΥ Μ. 2007 – ΚΟΤΑΡΕΛΑ Ρ. 2007 – ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ Ο. 2007)
11. 04 01 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 44.28
(ΒΥΖΑΝΤΗ Ε. 2005 – ΔΟΧΤΣΗ Ε. 2005 – ΛΑΚΗ Δ. 2007 – ΜΑΤΑΡΑ Μ. 2006)
12. 05 01 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 44.39
(ΑΛΜΠΑΝΗ Κ. 2007 – ΖΑΖΟ Ν. 2007 – ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΥ Ε. 2007 – ΤΖΟΛΑ Ε. 2006)
13. 03 02 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 44.59
(ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΟΥ Ε. 2006 – ΤΟΡΟΥΝΙΔΗ Δ. 2005 – ΤΟΡΟΥΝΙΔΗ Δ. 2005 – ΠΑΝΤΑΚΙΔΟΥ Μ. 2005)
14. 05 05 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ 45.43
(ΣΤΑΗ Θ. 2007 – ΔΗΜΟΥ Χ. 2007 – ΡΕΝΤΖΟΥ Σ. 2007 – ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ Γ. 2007)
15. 05 03 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 45.45
(ΑΝΘΟΥΛΗ Μ. 2006 – ΝΤΥΡΜΑ Ε. 2005 – ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ Β. 2005 – ΤΑΦΛΑΝΙΔΟΥ Μ. 2007)
16. 01 07 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 46.45
(ΒΟΥΖΑ Β. 2005 – ΤΕΦΤΙΚΗ Ν. 2005 – ΣΤΑΙΚΟΥ Ρ. 2005 – ΣΟΥΦΛΑ Α. 2006)
17. 03 06 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 52.13
(ΒΛΕΤΣΟΥ Ζ. 2005 – ΤΖΗΜΑ Γ. 2005 – ΝΤΙΝΑ Γ. 2006 – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π. 2005)

-> συνολικά αποτελέσματα

Β΄ημέρα

80μ. αγόρια

1 ΚΟΝΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 9.32 0.70
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9.54 0.70
3 ΣΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 10.00 0.70
4 ΜΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.10 0.80
5 ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.12 0.10
6 ΓΙΝΑΡΓΥΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2007 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 10.24 0.80
7 ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2007 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 10.27 0.80
8 ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΣ ΝΕΜΕΑ 10.28 0.80
9 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2007 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 11.31 0.10
10 ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2007 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 11.99 0.10
χ ΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 ΑΚ.

80μ. κορίτσια

1 ΒΟΥΓΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2006 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 10.40 0.40
2 ΚΟΥΛΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.54 0.40
3 ΚΑΝΤΕΡΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10.63 0.40
4 ΛΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ 2007 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.65 0.40
5 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 10.79 0.50
6 ΓΕΡΑΣΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 2007 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.81 0.40
7 ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΝΝΑ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.82 0.40
8 ΔΕΜΙΡΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 10.84 0.50
9 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΥΡΤΩ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10.92 0.40
10 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 11.05 0.40
11 ΜΩΚΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 11.07 0.50

100μ. εμπ. αγόρια

1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 14.27 1,6
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 14.81 1,6

80μ. εμπ. κορίτσια

1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12.39 1.3
2 ΣΑΚΑΒΙΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.46 1.3
3 ΓΟΥΡΓΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙ 2005 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 12.56 1.3
4 ΟΛΑΡΙΟΥ ΑΡΙΤΟΝ ΕΡΙΚΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 2005 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 12.79 1.3
5 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΜΙΡΓΙΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13.03 1.5
6 ΣΟΥΛΤΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 13.57 0.6
7 ΤΣΙΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14.90 0.6
8 ΚΑΡΟΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 15.10 1,5
9 ΚΟΤΕΑ ΝΙΚΟΛΙΑ 2006 ΓΣ ΓΥΘΕΙΟΥ Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟ 16.86 -3.4
χ ΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΚ. 1.6

5000μ. βάδην αγόρια

1 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 27.19.47
2 ΚΑΥΚΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 32.14.88

5000μ. βάδην κορίτσια

1 ΤΣΙΜΙΓΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 26.26.00
2 ΑΔΑΜΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 27.15.05
3 ΝΙΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 29.59.08
4 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 30.59.58
6 ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΑΛΕΞΑΔΡΑ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 33.12.24
5 ΠΑΠΠΑ ΕΥΑΝΘΙΑ 2006 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 35.02.51

Ύψος κορίτσια

1 ΤΣΙΑΤΗ ΜΕΛΙΝΑ 2006 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1.54
2 ΡΑΠΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1.54
3 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.54
4 ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΥ ΘΟΗ-ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1.50
5 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1.50
6 ΛΙΝΤΟΒΟΗ ΜΕΛΙΝΑ ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 1.45
7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 1.45

Επί κοντώ αγόρια

1 ΛΙΤΣΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2007 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 3.20
2 ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 3.10
3 ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2.50

Μήκος αγόρια

1 ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡ 2005 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 6.85 -0.1
2 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 6.61 0.1
3 ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 5.86 -0.2
4 ΔΑΒΛΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5.85 0.4
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 5.69 0.1
6 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 5.68 0.0
7 ΚΟΝΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 5.59 -0.4
8 ΤΖΙΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 5.47 -0.1

Μήκος κορίτσια

1 ΣΤΑΘΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 5.66 0.7
2 ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5.55 -0.1
3 ΚΟΝΤΟΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 5.34 0.6
4 ΓΚΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 5.27 0.6
5 ΜΑΡΓΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 4.81 0.3
6 ΣΤΑΘΟΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 4.79 0.0
7 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.76 0.1
8 ΖΑΡΑΓΚΑ ΜΕΛΙΝΑ 2007 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ ΑΚ.

Σφαίρα αγόρια

1 ΣΤΑΓΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 15.56
2 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 14.94
3 ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΓΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 14.62
4 ΤΣΟΥΜΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 14.52
5 ΤΡΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 14.49
6 ΤΣΟΥΜΑΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 2006 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 13.27
7 ΜΕΡΑΙ ΚΛΕΒΙΣ 2006 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 13.23
8 ΜΠΟΥΡΤΣΟΥΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 12.02

Σφαίρα κορίτσια

1 ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13.22
2 ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 10.74
3 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2006 ΑΠΟΕΛ 9.83
4 ΜΙΧΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9.70
5 ΣΜΠΥΡΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 9.49
6 ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 8.84
7 ΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 8.64
8 ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 8.19

Δίσκος αγόρια

1 ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΓΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 46.58
2 ΜΠΟΥΡΤΣΟΥΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 44.18
3 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 43.78
4 ΜΕΡΑΙ ΚΛΕΒΙΣ 2006 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 43.31
5 ΤΣΟΥΜΑΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 2006 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 40.32
6 ΤΣΟΥΜΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 40.14
7 ΜΟΥΣΑ ΡΟΜΠΕΡΤ 2006 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 37.78

Δίσκος κορίτσια

1 ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 31.78
2 ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2005 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 25.78
3 ΜΠΕΛΕΓΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΑΠΟΕΛ 24.15
4 ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 23.06
5 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 22.51
6 ΜΠΕΡΟΥΚΑ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΓΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 20.76
7 ΝΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 19.86
8 ΜΠΑΝΑΓΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΑΣ ΝΕΜΕΑ 14.06

Σφύρα αγόρια

1 ΣΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 43.58

Σφύρα κορίτσια

1 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 2006 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 44.65
2 ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΦΩΤΕΙΝΗ 2007 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 40.58
3 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 37.10
4 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 34.92
5 ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 33.49
6 ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 28.61
7 ΧΟΤΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 27.83
8 ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 22.36

6θλο αγόρια

1 ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 4,643
2 ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΦΛ ΑΙΓΙΟΥ 3,988
3 ΧΑΣΟΜΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΑΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 3,971
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 3,968
5 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3,574

6θλο κορίτσια

1 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 4455
2 ΣΩΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 2005 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 4196
3 ΚΑΤΗΦΟΡΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 2006 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 3808
4 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3540
5 ΤΖΟΡΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 3348
6 ΜΠΑΣΤΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2006 ΓΣ ΑΓΡΙΤΑΣ 2016 3155

3χ1200μ. αγόρια

1 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 10.36.29
2 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 10.54.46
3 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11.27.38
4 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 11:29.57
5 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12:36.53

3χ1200μ. κορίτσια

1 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:06.88
2 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 12:38.96
3 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12:47.12
4 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 12:56.33
5 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13:01.03
6 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 14:15.93
7 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 15:37.74

4χ200μ. μικτή

1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.42.63
2 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.46.76
3 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.46.79
4 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1.46.99
5 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1.47.66
6 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 1.48.34
7 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 1.49.88
8 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1.50.18
9 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1.54.14
10 ΑΣ ΝΕΜΕΑ 1.54.25
11 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 1.54.31

Α’ ημέρα

150μ. αγόρια

1 ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17.61 0.2
2 ΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 17.95 0.2
3 ΜΗΧΑΝΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 2005 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 18.07 0.2
4 ΓΡΑΨΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 18.18 0.3
5 ΠΑΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ 18.45 0.2
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛ 2005 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 18.52 0.3
7 ΚΑΡΕΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2006 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 18.94 0.3
8 ΛΥΡΗΣ 2005 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 19.47 0.3

150μ. κορίτσια

1 ΣΤΑΜΑΤΕΛATOY ΑΛΙΚΗ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 19.84 -1
2 ΖΑΧΟΥΛΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 19.88 -1
1 ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 20.07 -1
6 ΑΔΑΜΟΥ ΑΝΘΙΑ 2005 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 20.64 +0,3
5 ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 20.67 +0,3
4 ΑΡΓΥΡΗ ΣΠΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 20.71 -1
8 ΛΟΝΤΟ ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 20.84 +0,3
7 ΓΑΛΑΤΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21.06 +0,3

1200μ. αγόρια

1 ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 3.31.58
2 ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 3.31.92
3 ΤΣΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 3.32.15
4 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 3.32.99
5 ΠΑΡΑΣΧΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 3.33.13
6 ΔΑΜΟ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 2005 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 3.35.44
7 ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3.37.39
8 ΜΑΛΑΤΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 3.42.91

1200μ. κορίτσια

1 ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3.55.85
2 ΒΑΛΑΧΑ ΜΥΡΤΩ 2007 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 3.58.02
3 ΠΗΓΗ ΛΟΥΚΙΑ 2007 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 3.59.51
4 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2007 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 4.09.04
5 ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 4.10.96
6 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.13.27
7 ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ 2006 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 4.13.37
8 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ 2007 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 4.15.86

3000μ. αγόρια

1 ΔΡΟΣΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 9.51.25
2 ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 9.51.30
3 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 9.55.42
4 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10.13.25
5 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.19.03
6 ΡΑΠΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 10.19.50
7 ΔΕΛΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.38.83
8 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 11.48.19

3000μ. κορίτσια

1 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΑΡΙΤΙΝ 2006 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11.15.46
2 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 11.20.25
3 ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.24.58
4 ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΣΤΕΛΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11.27.04
5 ΛΑΖΑΡΑΚΗ ΖΩΗ 2005 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 11.55.99
6 ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΑΛΕΞΙΑ 2006 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 12.04.37
7 ΛΑΜΑ ΓΚΕΝΤΙΑΝΑ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.15.31
8 ΜΕΣΣΗΝΗ ΔΑΝΑΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12.22.10

200μ. εμπ. αγόρια

1 ΜΑΛΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 25.02 0.3
2 ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡ 2005 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 25.21 0.3
5 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 27.73 0.3
7 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 27.97 0.3
4 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 28.20 0.3
6 ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΛΑΔΙ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 28.46 0.3
8 ΜΥΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 29.00 0.3

200μ. εμπ. κορίτσια

1 ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ ΦΑΙΔΡΑ 2005 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 29.52
2 ΣΕΜΙΤΕΚΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 30.55
3 ΔΟΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 2006 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 31.86
4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 31.93
5 ΠΑΠΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΡΙΑΔ 2006 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 31.94
6 ΤΣΟΥΤΣΑΝΗ ΑΝΝΑ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 32.04
7 ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 32.50
8 ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 32.74

2000μ. στ. αγόρια

1 ΠΕΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 6.37.41
2 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2006 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 6.47.17
3 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 7.06.48
4 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 7.08.68
5 ΣΚΛΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 7.09.56

2000μ. στ. κορίτσια

1 ΚΟΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2005 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 7.30.04
2 ΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7.40.25
3 ΜΩΡΑΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 8.10.57
4 ΤΣΑΚΙΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 8.38.32
5 ΔΡΟΣΟΥ ΑΝΝΑ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 8.40.18

Ύψος αγόρια

1 ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑ 2005 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 1.93
2 ΒΛΑΧΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1.78
3 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 1.60
3 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 1.60
3 ΝΤΙΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 1.60
6 ΜΠΟΥΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΑΣ ΑΡΤΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 1.60
7 ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2006 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.55

Επί κοντώ κορίτσια

1 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 2.90
2 ΠΟΛΙΤΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2007 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 2.50
3 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2.50
4 ΜΠΟΧΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2007 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 2.30
χ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ ΑΚ.
χ ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΜΑΡΟΥΣΩ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΚ.

Τετραπλούν αγόρια

1 ΜΗΤΤΑΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15.95 0.3
2 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 15.83 -0.6
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 15.43 -0,7
4 ΧΥΤΗΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 14.92 -0.7
5 ΡΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 14.13 0.3
6 ΣΑΟΥΓΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14.05 -0.6
7 ΧΟΛΕΒΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.30 -1.2

Τετραπλούν κορίτσια

1 ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14.68 0.6
2 ΓΚΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13.74 -0.3
3 ΤΑΡΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 13.56 0.3
4 ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ-ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13.19 -0.3
5 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 12.97 0.1
6 ΓΟΥΡΓΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙ 2005 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 12.90 -0,1
7 ΓΑΡΝΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 12.79 -0.1
8 ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.66 -0.2

Ακόντιο αγόρια

1 ΚΑΡΚΑΓΚΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 47.89
2 ΖΑΒΙΤΖΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 41.27
3 ΑΛΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 40.43
4 ΝΤΟΥΚΟ ΛΑΕΡΤΗ 2005 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 39.90
5 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 38.28
6 ΧΑΝΤΖΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ 34.60
7 ΚΑΣΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 27.86
8 ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2007 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 26.15

Ακόντιο κορίτσια

1 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΙΝΗ 2005 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 34.59
2 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2006 ΑΠΟΕΛ 34.04
3 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 33.43
4 ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 32.00
5 ΜΙΧΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 27.40
6 ΣΜΠΥΡΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 27.27
7 ΚΟΡΙΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 26.97
8 ΧΗΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26.40

4χ80μ. αγόρια

1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 37.26
2 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 39.31
3 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 39.89
4 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 40.10
5 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 40.93
6 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 41.81

4χ80μ. κορίτσια

1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 40.81
2 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 41.33
3 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 41.65
4 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 42.50
5 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 42.54
6 ΦΛ ΑΙΓΙΟΥ 42.74
7 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 42.95
8 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 43.29
9 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 43.57
10 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 43.98
11 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 44.01
12 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 44.46
13 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 44.90
14 ΓΣ ΓΥΘΕΙΟΥ Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟ 45.86
15 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 46.16
16 ΝΙΚΗ 46.68
17 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 46.79
χ ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΚ.

-> συνολικά αποτελέσματα

Β’ ημέρα

80μ. αγόρια

1 ΣΚΟΥΡΤΗΣ, ΑΙΜΙΛΙΟΣ 14 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 9.62 0.4 2 (1)
2 ΠΕΣΑΔΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 9.68 0.4 2 (2)
3 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ, ΑΝΤΩΝΗΣ 15 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 9.75 0.2 1 (1)
4 ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 14 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 9.83 0.2 1 (2)
5 ΣΠΑΝΟΓΛΟΥ, ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 15 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 9.85 0.2 1 (3)
6 ΠΕΤΡΙΔΗΣ, ΜΙΧΑΛΗΣ-ΔΗΜΟΚΡΙ 14 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9.88 0.4 2 (3)
7 ΔΟΥΡΑΚΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 9.95 0.4 2 (4)

80μ. κορίτσια

1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ, ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 13 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10.37 -0.2 2 (1)
2 ΛΑΚΚΑ, ΧΡΥΣΑ 15 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10.59 -0.2 2 (2)
3 ΚΑΒΟΥΡΜΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 15 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 10.64 -0.2 2 (3)
4 ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗ, ΕΛΕΝΗ 14 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.71 -0.2 2 (4)
5 ΚΕΦΑΛΑ, ΧΛΟΗ 15 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10.84 -0.4 1 (1)
6 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 15 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.05 -0.4 1 (2)
7 ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ, ΒΑΓΙΑ 15 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 11.15 -0.4 1 (3)
8 ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΗ, ΑΝΝΑ 13 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11.20 -0.4 1 (4)

100μ. εμπ. αγόρια

1 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 15 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 14.20 -0.9 2 (1)
2 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ 14 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 14.66 -0.9 2 (2)
3 ΠΑΤΕΡΑΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 14 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 14.77 -0.4 1 (1)
4 ΜΑΛΑΙ, ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 15 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 15.24 -0.9 2 (3)
5 ΛΑΓΚΑΔΙΑΝΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔ 14 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 17.85 -0.4 1 (2)

80μ. εμπ. κορίτσια

1 ΤΣΩΝΗ, ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 15 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 12.35 0.8 2 (1)
2 ΜΠΡΕΝΤΟΗ, ΕΛΕΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 14 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.76 0.8 2 (2)
3 ΚΑΛΟΓΡΑΝΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 13.10 0.8 2 (3)
4 ΜΠΕΛΗ, ΔΑΝΑΗ 15 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13.25 0.8 2 (4)
5 ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ, ΣΟΥΑΙΛΑ 15 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.46 0.7 1 (1)
6 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΤΙΝΑ 15 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 13.55 0.7 1 (2)
7 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΛΥΔΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ 15 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 13.95 0.7 1 (3)

Ύψος κορίτσια

1 ΠΛΑΤΑΝΙΑ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 15 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.58m
2 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥΛΗ, ΑΘΗΝΑ 15 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1.58m
3 ΜΠΡΟΜΠΕΡΓΚΕΡ, ΖΩΗ 15 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1.54m
4 ΣΤΑΜΟΥΛΗ, ΜΥΡΣΙΝΗ 14 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1.54m
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΛΙΚΗ 15 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1.45m
6 ΜΠΡΕΝΤΟΗ, ΜΑΡΙΑ-ΖΑΙΡΑ 14 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.40m
7 ΚΟΥΡΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 14 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1.40m
χ  ΣΕΡΓΗ, ΔΗΜΗΤΡΑ 14 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ NH

Επί κοντώ αγόρια

1 ΚΡΙΑΡΑΣ, ΠΑΥΛΟΣ 14 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.70m
2 ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΗΛΙΑΣ 14 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.30m
3 ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 13 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2.90m
3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 14 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2.90m

Μήκος αγόρια

1 ΜΙΑΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 6.17m +3.2
2 ΚΕΜΠΕΡ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ 15 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 6.08m +2.0
3 ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 15 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 6.05m +1.9
4 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ 14 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 5.69m +2.4
5 ΣΚΟΥΡΤΗΣ, ΑΙΜΙΛΙΟΣ 14 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 5.61m +3.3
6 ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 14 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.60m +2.1
7 ΜΑΛΑΙ, ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 15 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 5.47m +3.2  
8 ΚΟΛΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 5.46m +3.3

Μήκος κορίτσια

1 ΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗ, ΑΣΠΑΣΙΑ 15 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 5.13m +0.3  
2 ΜΑΜΑ, ΕΛΕΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 13 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 5.05m +1.3
3 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΧΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 14 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 4.79m +0.8
4 ΜΑΜΑΛΟΥΚΑ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 14 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4.71m +1.1
5 ΦΛΩΚΟΥ, ΜΑΡΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ 13 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.63m +2.2
6 ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ, ΣΕΒΑΣΤΗ 14 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 4.62m +2.3
7 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ, ΜΥΡΤΩ 15 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.61m +1.3
8 ΜΑΛΑΠΑΣΧΑ, ΑΡΙΑΔΝΗ-ΓΑΒΡΙΕΛ 13 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 4.55m +1.4

Σφαίρα κορίτσια

1 ΨΥΡΟΥΚΗ, ΜΑΡΙΑ 15 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 11.45m
2 ΛΑΜΠΡΟΥ, ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΙΦΙΓΕΝ 14 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.35m
3 ΡΕΓΓΑ, ΛΥΔΙΑ 14 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10.33m
4 ΧΑΖΙΖΙ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ 14 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 9.98m
5 ΕΖΕ-ΜΑΡΚ, ΦΕΙΒΟΡ 14 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 9.68m
6 ΣΚΥΛΛΑ, ΑΝΝΑ 13 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 8.90m
7 ΙΣΜΑΙΛΑΙ, ΣΕΓΚΑ 15 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 8.82m

Δίσκος αγόρια

1 ΧΛΑΧΛΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 34.45m
2 ΓΙΑΚΑΙ, ΠΑΥΛΟΣ 14 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΑΚΟΣ ΕΑΣ ΔΑΦΝΗ 30.81m
3 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 30.57m
4 ΨΩΜΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 14 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 25.08m

Σφύρα κορίτσια 

1 ΠΟΥΛΛΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 45.41m
2 ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 15 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 44.48m
3 ΧΑΖΙΖΙ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ 14 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 44.46m
4 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ, ΕΥΑΝΘΙΑ 15 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 40.45m
5 ΚΥΡΜΙΧΑΛΗ, ΣΟΦΙΑ 15 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 35.15m
6 ΚΡΗΤΙΚΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΡΤΕΜΙ 14 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 34.90m
7 ΠΕΤΕΙΝΗ, ΑΝΘΟΥΛΑ ΜΑΡΚΕΛΛ 14 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 33.90m
8 ΣΟΥΡΤΖΙΝΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 14 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 26.23m

Ακόντιο αγόρια

1 ΛΙΚΑΙ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15 ΦΙΛΑΘΛ.ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 43.52m
2 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ, ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 14 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 41.50m
3 ΔΑΒΑΡΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ 14 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 34.20m
4 ΚΩΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 33.30m
5 ΣΙΑΓΚΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 28.50m
6 ΑΛΙΒΑΝΟΓΛΟΥ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 14 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 27.32m
7 ΔΑΒΑΡΗΣ, ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 14 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 27.00m
8 ΔΕΣΠΥΡΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 13 ΑΣ ΥΔΡΙΑ 14.90m

6ΘΛΟ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ

1. 143 ΤΣΙΝΑ ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 3930
(15.27 5.48 9.42 1.66 30.05 3:51.46 )
2. 142 ΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 3738
(15.46 5.41 12.71 1.51 26.72 4:19.91 )
3. 144 ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 3501
(16.11 5.90 9.76 1.54 19.49 4:17.23 )
4. 140 ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 3402
(16.34 4.71 10.55 1.40 32.22 4:08.32 )
5. 141 ΤΖΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 3132
(15.65 4.28 8.18 1.57 22.30 4:23.45 )
6. 145 ΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2486
(20.70 4.48 10.16 1.25 14.77 4:04.90 )

6ΘΛΟ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. 201 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ-ΕΛΕΥΘΕΡ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 3748
(13.63 4.52 7.92 1.47 19.88 4:48.60 )
2. 203 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ 2005 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 3745
(13.55 4.14 8.08 1.50 25.98 5:08.31 )
3. 206 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 3476
(13.49 4.77 7.31 1.32 14.27 4:50.48 )
4. 200 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 3286
(15.71 4.12 8.12 1.41 18.93 4:50.86 )
5. 202 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3220
(15.26 4.16 8.65 1.32 15.12 4:46.59 )
6. 207 ΣΚΟΤΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 3083
(14.91 4.26 10.42 1.15 16.48 5:27.35 )
7. 208 ΜΑΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 ΟΦΚΑ “ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 3034
(15.30 3.86 8.74 1.23 18.19 5:02.76 )
8. 209 ΦΑΡΜΑΚΙΔΗ ΖΩΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤ 2006 ΟΦΚΑ “ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 2766
(15.46 3.76 7.58 1.20 19.43 5:29.29 )
9. 205 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 2613
(15.18 3.77 8.92 1.20 20.11 6:45.42 )

3χ1200μ. αγόρια

1 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10:58.45
(ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)
2 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 11:38.34
(ΚΑΠΟΥΑΣ ΠΑΝΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ)
3 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11:47.24
(ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΒΑΝ ΚΕΡΚ ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ)

3χ1200μ. κορίτσια

1 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12:33.23
(ΓΚΙΟΚΑ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΒΙΤΣ)
2 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 12:53.75
(ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΤΣΙΡΩΝΗ ΚΙΟΥΛΟΥ)
3 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 12:57.67
(ΣΥΝΕΣΙΟΥ ΛΑΛΑ ΛΑΛΑ)
4 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 13:04.47
(ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗ ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ)
5 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 13:04.58
(ΣΤΑΥΡΙΤΗ-ΚΟΥΜΑΝΟΥΔΗ ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΚΟΝΔΥΛΗ)
6 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 13:12.89
(ΚΑΡΥΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΜΕΞΗ)
7 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13:41.65
(ΜΙΧΑΛΟΥ ΣΚΟΥΡΜΑΛΛΑ ΓΙΑΛΛΟΥΣΗ)
8 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 13:57.76
(ΤΣΙΚΟΥ ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΟΥ ΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΡΑΜΕΑ)
9 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14:41.60
(ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ)

4χ200μ. Μικτή

1 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1:44.05 2 (1)
(ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΤΣΙΛΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ)
2 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 1:46.04 1 (1)
(ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗ ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ)
3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1:46.06 1 (2)
(ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΤΖΟΥΡΜΑΝΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ-ΚΑΡΤΕΛΙΑ)
4 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 1:46.67 1 (3)
(ΖΙΩΓΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ ΤΣΟΥΚΑΣ)
5 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1:47.54 1 (4)
(ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΜΠΕΛΑΣ)
6 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:49.65 2 (2)
(ΛΑΓΚΑΔΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΚΑΤΣΩΝΗ ΚΥΡΚΙΛΗΣ)
7 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 1:54.16 2 (3)
(ΖΩΙΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΠΑΣ)
χ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ DNF 2 (χ) 
(ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΖΟΥΠΑ ΜΑΝΔΑΡΑΚΑ ΚΥΡΖΟΠΟΥΛΟΣ)

Α’ ημέρα

150μ. αγόρια

1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 17.30 -2.4 2 (1)
2 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 15 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 17.62 -2.4 2 (2)
3 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 18.01 -0.9 1 (1)
4 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΖΩΗΣ 15 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 18.10 -2.4 2 (3)
5 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ 15 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 18.24 -0.9 1 (2)
6 ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 15 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 18.32 -0.9 1 (3)
7 ΚΥΡΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 18.62 -2.4 2 (4)
8 ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15 ΑΣ ΥΔΡΙΑ 18.78 -0.9 1 (4)

150μ. κορίτσια

1 ΤΡΙΑΝΤΗ, ΕΛΕΝΗ 15 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 19.47 -0.5 2 (1)
2 EΛΑΜΠΑΝ, ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΑΝΤΩΝΙ 15 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 19.69 -0.5 2 (2)
3 ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ, ΑΡΓΥΡΩ 14 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 19.95 -0.5 2 (3)
4 ΧΙΣΣΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 14 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 20.16 -2.2 1 (1)
5 ΤΣΙΛΗ, ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 15 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20.22 -2.2 1 (2)
6 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 15 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 20.62 -2.2 1 (3)
7 ΜΑΝΔΑΡΑΚΑ, ΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΖΑΝΑ 15 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 20.64 -0.5 2 (4)
8 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ, ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 15 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 21.17 -2.2 1 (4)

1200μ. αγόρια

1 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 3:25.12
2 ΜΠΟΥΡΔΕΚΑΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 14 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 3:29.14
3 ΓΚΑΤΖΕΛΙΑΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 3:30.63
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 3:38.92
5 ΜΑΝΙΑΚΟΥΔΑΚΗΣ, ΣΠΥΡΟΣ 15 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 3:39.55
6 ΠΑΝΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 3:40.39
7 ΑΜΠΕΛΑΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 15 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3:42.28
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3:42.92

1200μ. κορίτσια

1 ΦΛΟΥΤΑΚΟΥ, ΝΕΛΛΥ 13 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:46.10
2 ΠΑΤΕΡΑ, ΚΑΛΛΙΟΠΗ 13 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:56.21
3 ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑ, ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 14 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 3:56.48
4 ΜΩΡΑΙΤΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 15 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 4:01.70
5 ΜΕΞΗ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 14 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 4:03.87
6 ΤΣΙΡΩΝΗ, ΕΛΕΝΗ 14 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4:03.96
7 ΛΙΑΠΗ, ΘΕΟΔΩΡΑ 14 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 4:06.22
8 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΘΗΝΑ-ΣΟΥΛΤΑΝΑ 13 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4:16.42

3000μ. αγόρια

1 ΑΓΑΠΗΤΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 15 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 9:40.96
2 ΒΑΛΙΟΝΤΗΣ, ΙΓΝΑΤΙΟΣ 14 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 11:04.05

3000μ. κορίτσια

1 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΗΛΙΑΝΑ 15 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 10:25.62
2  ΚΑΝΑΚΗ, ΜΙΧΑΕΛΑ 14 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 11:34.92
3  ΠΑΣΧΑΛΙΑ, ΜΑΡΙΑ 14 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 11:49.94
4 ΚΑΝΤΟΥΝΗ ΛΑΔΑ, ΕΛΛΗ 15 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 12:13.77
5 ΤΣΙΚΟΥ, ΞΑΝΘΗ 15 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 12:17.57
6 ΨΩΜΑ, ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 14 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 12:44.04
7 ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ, ΜΑΡΙΑ 15 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 13:05.17

200μ. εμπ. αγόρια

1 ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΧΑΗΛ 15 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 26.99 -0.2 2 (1)
2 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ, ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 14 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 27.03 -0.2 2 (2)
3 ΖΙΩΓΑΣ, ΗΛΙΑΣ 15 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 28.11 0.0 1 (1)
4 ΜΠΑΚΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 28.50 0.0 1 (2)
5 ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΝΙΚΟΛ 15 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 29.59 0.0 1 (3)
6 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 14 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 29.70 -0.2 2 (3)

200μ. εμπ. κορίτσια

1 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ, ΘΕΟΔΩΡΑ 14 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 29.57 -2.3 2 (1)
2 ΜΑΓΟΥ, ΛΥΔΙΑ 14 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 30.37 -1.8 1 (1)
3 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ 14 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 30.56 -1.8 1 (2)
4 ΔΑΒΟΥΛΑΡΗ, ΣΟΦΙΑ 15 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 31.13 -2.3 2 (2)
5 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 14 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 31.18 -2.3 2 (3)
6 ΠΑΛΙΟΚΩΣΤΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 14 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 32.88 -1.8 1 (3)
7 ΑΓΓΕΛΙΔΗ, ΜΕΡΣΙΝΑ 14 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 33.80 -2.3 2 (4)

2000μ. στ. αγόρια

1 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6:38.36
2 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6:39.16
3 ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ 14 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6:41.43
4 ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ, ΜΑΡΙΟΣ 14 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 6:45.38
5 ΣΑΜΟΙΛΗΣ, ΣΩΤΗΡΗΣ 15 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 7:28.61

2000μ. στ. κορίτσια

1 ΚΙΟΥΛΟΥ, ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 14 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 7:38.03
2 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ, ΝΑΤΑΛΙΑ 15 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 7:44.96
3 ΓΚΙΟΚΑ, ΑΝΝΑ 15 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7:53.66
4 ΠΙΖΑΝΙΑ, ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 15 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 7:54.75
5 ΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΡΑΜΕΑ, ΜΥΡΤΩ-ΜΥΡΣΙΝΗ 14 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 8:20.57
6 ΣΥΝΕΣΙΟΥ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 15 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 8:23.10
7 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 14 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 8:24.40
8 ΠΟΛΥΔΑΚΗ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ 14 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 8:25.36

5000μ. βάδην κορίτσια

1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΠΑΥΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 15 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 31:04.01
2 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ, ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 14 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 33:12.02
3 ΔΑΛΕΚΟΥ, ΜΑΡΙΑΝΘΗ-ΕΛΕΝΗ 14 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 33:20.46
4 ΣΟΥΣΑΛΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 37:15.19

Ύψος αγόρια

1 ΒΥΛΛΙΩΤΗΣ, ΙΑΣΟΝΑΣ 15 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.75m
2 ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1.68m
3 ΤΡΥΦΕΡΗΣ, ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟ 14 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 1.60m
4 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1.60m
χ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ, ΟΡΕΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙ 13 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ NH
χ ΤΖΟΑΝΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ NH

Επί κοντώ κορίτσια

1 ΡΙΖΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΑΙΔΡΑ 15 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3.10m
2 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ, ΔΑΝΑΗ 15 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.00m
3 ΖΟΥΠΑ, ΜΕΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 15 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 2.80m
4 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ, ΚΩΝ/ΝΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 13 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.50m
5 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ, ΜΥΡΣΙΝΗ 15 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.30m
5 ΑΡΒΑΝΙΤΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΑΜΠΙ 14 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.30m
7 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΠΑΝΑΓΙ 14 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.10m
7 ΜΟΡΦΑ, ΑΛΕΞΙΑ ΜΑΡΙΑ 13 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2.10m
9 ΚΑΛΛΙΡΗ, ΒΙΚΤΩΡΙΑ 14 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2.10m
9 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 13 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 2.10m
χ ΧΡΥΣΙΝΑ, ΦΩΤΕΙΝΗ 13 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ NH

Τετραπλούν αγόρια

1 ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 15 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 16.10m +2.0
2 ΜΙΑΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 15.17m +1.4
3 ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 14.90m +2.2
4 ΚΕΜΠΕΡ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ 15 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 14.76m +1.6
5 ΚΟΛΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 14.65m +4.5
6 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝ 15 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 14.53m +2.1
7 ΚΑΡΑΓΕΒΡΕΚΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ 14 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13.66m +0.7
8 ΚΑΚΑΚΙΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 15 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.55m +3.3

Τετραπλούν κορίτσια

1 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥΛΗ, ΑΘΗΝΑ 15 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 14.08m +2.8
2 ΤΣΩΝΗ, ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 15 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 13.47m +0.2
3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 14 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13.22m +2.8
4 ΚΑΤΣΑΡΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΘΕΟΦΑΝΕ 14 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 13.00m +1.8
5 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 15 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 12.91m +1.5
6 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ, ΜΥΡΤΩ 15 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12.80m +2.1
7 ΤΖΟΑΝΝΟΥ, ΚΛΕΙΩ 15 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.36m +2.2

Σφαίρα αγόρια

1 ΧΛΑΧΛΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 14.32m
2 ΜΠΑΚΑΟΥΚΑΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΤΩΝΙ 15 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13.67m
3 ΠΛΑΤΣΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 12.35m
4 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 13 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.17m
5 ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 14 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 11.11m
6 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 10.75m
7 ΔΑΒΑΡΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ 14 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 10.72m
8 ΣΩΤΗΡΧΟΣ, ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 14 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10.63m

Δίσκος κορίτσια

1 ΜΕΙΜΑΡΗ, ΚΑΛΛΙΟΠΗ 15 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 29.70m
2 ΛΑΜΠΡΟΥ, ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΙΦΙΓΕΝ 14 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 27.55m
3 ΨΥΡΟΥΚΗ, ΜΑΡΙΑ 15 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 24.96m
4 ΣΚΥΛΛΑ, ΝΟΜΙΚΗ 13 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 24.31m
5 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΜΑΡΙΑΝΘΗ-ΟΥΡΑΝΙ 15 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 22.51m
6 ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΥ, ΦΙΛΙΩ-ΜΑΡΙΝΑ 14 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 21.87m
7 ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΙΚΑΤΕ 15 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 19.36m

Σφύρα αγόρια

1 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 65.91m
2 ΠΑΠΠΑΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ 15 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 39.03m

Ακόντιο κορίτσια

1 ΜΕΙΜΑΡΗ, ΚΑΛΛΙΟΠΗ 15 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 40.40m
2 ΒΑΛΣΑΜΗ, ΚΑΛΛΙΟΠΗ 14 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 35.91m
3 ΜΑΡΙΝΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 13 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 34.76m
4 ΚΑΤΣΑΡΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΘΕΟΦΑΝΕ 14 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 33.42m
5 ΜΠΑΙΡΑΜΗ, ΣΑΒΒΙΝΑ-ΠΕΤΡΟΥΛ 15 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 28.48m
6 ΙΣΜΑΙΛΑΙ, ΣΕΓΚΑ 15 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 26.62m
7 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ, ΕΛΕΝΗ 15 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 26.07m
χ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΜΑΡΙΑΝΘΗ-ΟΥΡΑΝΙ 15 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ NM

4χ80μ. αγόρια

1 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ A 37.21
(ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ) 2 (1)
2 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ A 37.61
(ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΚΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ) 2 (2)
3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ A 37.92
(ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ-ΚΑΡΤΕΛΙΑ ΟΝΤΕΙ) 2 (3)
4 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ A 38.12
(ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΡΤΙΚΑΣ ΣΠΑΝΟΓΛΟΥ ΠΕΣΑΔΑΣ) 1 (1)
5 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ A 40.19
(ΠΑΝΤΟΣ ΜΠΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ) 1 (2)
χ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ A DNF
(ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΥΛΤ ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ) 1 (χ)

4χ80μ. κορίτσια

1 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ A 40.49
(ΑΝΔΡΗ ΤΡΙΑΝΤΗ ΞΕΝΟΥ ΛΑΚΚΑ) 3 (1)
2 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ A 41.15
(ΠΕΡΡΩΤΗ ΧΙΣΣΑ ΜΑΥΡΟΥ ΚΕΦΑΛΑ) 3 (2)
3 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ A 42.13
(ΑΚΤΥΠΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗ) 2 (1)
4 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ A 42.27
(ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΝΤΟΥΚΑΙΧΕ ΑΝΟΣΙΚΕ) 2 (2)
5 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ A 42.54
(ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΚΑΤΣΙΚΙΝΗ ΚΑΛΟΓΡΑΝΗ) 3 (3)
6 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ A 42.59
(ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗ ΚΑΖΑΝΤΖΑ ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ) 3 (4)
7 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ A 42.87
(ΔΗΜΗΤΡΕΛΗ ΚΟΡΟΣΙΑΔΗ ΛΑΛΑ ΛΑΛΑ) 2 (3)
8 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ A 42.92
(ΤΟΠΑΛΙΔΗ ΚΑΡΥΔΑ ΛΙΤΕΡΒΙΣΑΙ ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ) 1 (1)
9 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ A 43.35
(ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΓΚΑΝΟΥΤΑ ΚΟΥΛΑΚΟΥ ΚΑΡΚΑΝΕΒΑΤΟΥ) 1 (2)
10 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ A 46.58
(ΑΝΙΤΣΟΥ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΛΑΓΟΥ) 1 (3)
χ ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 A DQ
(ΒΑΡΒΑΡΗ ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ ΛΕΛΕΚΗ) 1 (χ)
χ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ A DQ
(ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΜΕΛΑΔΙΝΗ ΓΚΟΓΚΟΥ EΛΑΜΠΑΝ) 2 (χ)

-> Αποτελέσματα

Β’ ημέρα

80μ. αγόρια

1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 15 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 9.42 -0.4 3 (1)
2 ΜΗΛΙΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 15 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9.45 -0.4 3 (2)
3 ΝΤΡΕΚΗΣ, ΠΕΡΙΚΛΗΣ 15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 9.67 -0.4 3 (3)
4 ΔΡΑΚΩΝΑΚΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 9.85 3.0 1 (1)
5 ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ, ΣΩΤΗΡΗΣ 15 ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 9.91 3.0 1 (2)
6 ΝΤΑΦΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 9.94 -1.7 2 (1)
7 ΣΙΑΜΕΤΑΙ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ 9.98 -0.4 3 (4)
8 ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΣ, ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 13 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 10.03 -1.7 2 (2)
9 ΑΡΜΕΝΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 10.05 -1.7 2 (3)
10 ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟ 14 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.17 -1.7 2 (4)
11 ΓΑΤΣΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 10.28 3.0 1 (3)

80μ. κορίτσια

1 ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ, ΜΑΡΙΝΑ 15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 10.48 -1.0 3 (1)
2 ΝΕΑΜΩΝΙΤΗ, ΜΑΡΘΑ 15 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.67 -1.0 3 (2)
3 ΣΑΡΙΔΑΚΗ, ΟΥΡΑΝΙΑ 14 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.74 -1.0 3 (3)
4 ΒΑΡΣΑΜΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 14 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10.81 -1.0 3 (4)
5 ΚΑΡΑΓΙΑΛΑΝΗ, ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ 15 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 10.82 2.1 1 (1)
6 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΛΥΔΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 10.90 2.1 1 (2)
7 ΣΑΑΤΣΑΚΗ, ΕΛΕΝΗ 15 Ο.Φ.Η. 10.91 -1.0 2 (1)
8 ΣΑΜΠΑΝΗ, ΒΕΝΕΤΙΑ 15 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.97 -1.0 2 (2)
9 ΑΛΤΑΝΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 10.97 -1.0 2 (3)
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 14 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.11 -1.0 2 (4)
11 ΑΜΠΑΔΑ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 13 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 11.34 2.1 1 (3)

100μ. εμπ. αγόρια

1 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 15.13 5.6
2 ΤΣΩΝΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 15.14 5.6
χ ΓΑΡΕΦΑΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ DQ 5.6

80μ. εμπ. κορίτσια

1 ΚΑΡΑΚΗ, ΜΙΧΑΕΛΑ 14 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.50 5.6 2 (1)
2 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ, ΕΥΘΥΜΙΑ 14 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 12.77 5.6 2 (2)
3 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 14 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.87 5.6 2 (3)
4 ΔΟΥΚΑ, ΝΕΦΕΛΗ 15 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.03 5.6 2 (4)
5 ΜΟΥΛΑΚΗ, ΘΕΟΔΩΡΑ 15 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 13.70 -0.2 1 (1)
6 ΠΙΕΡΟΥΛΙΔΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΕΦΕΛ 14 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ 14.25 -0.2 1 (2)
7 ΤΣΑΠΛΑΡΗ ΓΙΑΝΤΣΕΒΣΚΑ, ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 14 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 14.27 -0.2 1 (3)
8 ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ, ΙΟΛΗ 14 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 15.02 -0.2 1 (4)

Ύψος κορίτσια

1 ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ, ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ 15 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.58m
2 ΑΝΓΙΝΟ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ, ΕΛΙΣΑΒΕΤ 14 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.54m
3 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ, ΥΠΑΤΙΑ-ΑΝΙΤΑ 15 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 1.50m
4 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ, ΑΝΝΑ 14 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 1.45m
4 ΜΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 13 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1.45m
6 ΦΟΥΤΑΚΗ, ΖΗΝΟΒΙΑ 15 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 1.45m
7 ΓΚΑΡΑ, ΚΕΡΑΣΙΑ 13 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1.40m
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 14 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.40m

Επί κοντώ αγόρια

1 ΧΑΛΑΡΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 15 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.10m

Μήκος αγόρια

1 ΔΑΡΑΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 15 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6.37m +4.7
2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ, ΣΑΒΒΑΣ 15 Ο.Φ.Η. 6.33m +5.5
3 ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ, ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΕΥΑΓΓΕ 15 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5.98m +0.4
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ, ΟΡΕΣΤΗΣ 15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 5.95m +2.3
5 ΜΠΟΥΡΑΣ, ΝΙΚΗΤΑΣ ΡΑΦΑΕΛ 14 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 5.91m +3.3
6 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5.73m +0.4
7 ΑΛΑΤΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 5.66m -0.1
8 ΜΗΛΙΩΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 5.33m +0.7

Μήκος κορίτσια

1 ΣΧΙΖΑ, ΕΥΓΕΝΕΙΑ 14 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5.38m +1.7
2 ΝΕΑΜΩΝΙΤΗ, ΜΑΡΘΑ 15 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 5.19m +5.5
3 ΑΡΓΥΡΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΓΕΩΡΓ 14 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 5.17m +1.1
4 ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ 15 Ο.Φ.Η. 5.05m +3.9
5 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ, ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ 14 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5.02m +3.5
6 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 15 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 4.97m +0.2
7 ΜΑΝΑΛΟ, ΤΖΑΙΡΑ-ΡΑΙΑΝΙ 15 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 4.92m +3.0
8 ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 15 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.87m -1.0

Σφαίρα κορίτσια

1 ΣΑΛΗ, ΜΑΡΙΑ 14 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 12.63m
2 ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.79m
3 ΖΕΡΒΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 15 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.22m
4 ΟΣΑΓΙ, ΒΙΚΤΩΡΙΑ 15 ΑΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 11.21m
5 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 11.03m
6 ΤΣΟΚΟΥ, ΜΑΡΙΑΝΝΑ 15 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.78m
7 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΔΑΝΑΗ 14 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10.23m

Δίσκος αγόρια

1 ΔΑΡΒΙΡΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒ 15 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 49.73m
2 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 14 Ο.Φ.Η. 45.75m
3 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ, ΣΟΦΟΚΛΗΣ 15 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 44.43m
4 ΣΤΕΡΓΙΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 38.53m
5 ΣΟΥΛΑ, ΚΡΙΣΤΟ 14 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 36.72m
6 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ, ΑΝΤΩΝΗΣ 15 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 35.74m
7 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 15 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 34.47m
8 ΛΙΑΝΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 28.32m

Σφύρα κορίτσια

1 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 15 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 59.86m
2 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ, ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 14 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 44.88m
3 ΧΕΙΛΟΥΔΑΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 44.48m
4 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ, ΣΟΦΙΑ 14 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 43.34m
5 ΖΕΡΒΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 15 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 41.50m
6 ΠΟΛΕΝΤΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚ 13 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 38.65m
7 ΤΕΛΙΔΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 14 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 37.48m
8 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 15 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 35.75m

Ακόντιο αγόρια

1  ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 50.75m
2 ΜΑΛΛΕΣ, ΚΡΙΣΤΙΑΝ 15 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 48.58m
3 ΣΙΜΟΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 15 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 48.49m
4 ΣΟΥΤΟΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 15 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 46.25m
5 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 15 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 45.85m
6 ΚΟΥΜΠΕΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 15 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 43.40m
7 ΜΠΟΤΣΩΝΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 42.80m
8 ΔΕΡΜΠΟΓΟΣΙΑΝ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 15 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 40.38m

6θλο αγόρια

1. ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3722
(15.50 5.10 10.29 1.57 32.62 4:10.62 )
2. ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕ 3546
(16.65 5.10 9.88 1.45 31.92 3:51.92 )
3. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 3523
(16.88 5.08 11.13 1.33 39.16 4:09.94 )
4. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΘΥ 2005 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕ 2934
(18.86 4.53 11.06 1.51 23.26 4:32.15 )
5. ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛ 2847
(18.81 4.43 12.06 1.42 23.72 4:44.60 )

6θλο κορίτσια

1. ΠΑΠΑΜΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 4000
(14.91 4.62 10.15 1.45 28.80 4:46.36 )
2. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑ 2006 Ο.Φ.Η. 3772
(14.37 5.17 8.06 1.30 25.27 4:54.18 )
3. ΚΛΟΣ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3632
(14.51 4.59 8.02 1.51 15.17 4:42.73 )
4. ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟ 3567
(15.53 4.42 10.04 1.39 24.80 5:10.41 )
5. ΒΟΥΡΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2675
(15.84 4.72 5.67 1.24 13.50 5:45.44 )
6. ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2006 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2620
(19.68 4.08 7.30 1.27 15.23 4:47.69 )

3χ1200μ. αγόρια

1 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11:12.09
(ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΚΑΝΑΣ ΤΣΟΥΡΑΣ)
2 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11:14.51
(ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΜΑΡΔΙΚΗΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ)
3 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11:32.91
(ΔΟΞΑΚΗΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ)
4 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 11:54.30
(ΨΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ)
5 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 12:16.49
(ΜΠΟΡΟΖΑΝ ΦΑΦΑΛΙΟΣ ΠΑΙΔΟΥΣΗΣ)
6 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 12:19.33
(ΣΚΥΒΑΛΟΣ ΒΑΡΔΑΣ ΣΥΜΙΝΕΛΑΚΗΣ)
7 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13:06.44
(ΠΑΛΙ ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ)

3χ1200μ. κορίτσια

1 Ο.Φ.Η. 12:08.01
(ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ)
2 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠEΤ 13:04.43
(ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΡΟΥΛΙΑ ΡΟΥΛΙΑ)
3 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 13:13.46
(ΠΑΠΑΕΥΓΕΝΙΟΥ ΛΥΣΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΡΟΥ)
4 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13:19.01
(ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΡΜΑΝΗ ΠΕΡΑΚΑΚΗ)
5 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 13:22.00
(ΛΑΔΑ ΣΤΑΘΑΚΗ ΜΑΡΙΝΗ)
6 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 13:26.61
(ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥ ΤΣΑΠΑΛΗ)
7 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 14:02.91
(ΠΟΥΛΑΚΗ ΚΟΥΒΑΡΤΑ ΒΑΣΙΛΑΚΗ)
8 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14:04.43
(ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΓΚΟΓΚΑ ΓΚΟΥΜΑ)
9 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14:25.88
(ΚΥΡΑΝΤΩΝΗ ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΚΩΣΤΑΚΗ)
10 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 15:35.12
(ΜΠΙΜΠΟΥΔΗ ΑΓΑΛΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ)

4χ200μ. μικτή

1 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 5 (1) 1:45.18
(ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΜΑΡΓΕΤΗ ΒΑΡΕΛΑ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ)
2 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3 (1) 1:46.70
(ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΚΥΡΑΝΤΩΝΗ ΤΖΑΝΗ ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ)
3 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 2 (1) 1:46.91
(ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ)
4 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 1 (1) 1:46.91
(ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΛΙΓΝΟΥ ΜΑΝΩΛΙΑΣ)
5 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 4 (1) 1:47.72
(ΜΑΡΚΑΡΙΑΝ ΣΑΡΑΝΤΙΤΗ ΑΓΓΕΛΗ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ)
6 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1 (2) 1:48.43
(ΖΩΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΛΙΟΛΙΟΣ)
7 Ο.Φ.Η. 5 (2) 1:48.65
(ΖΕΛΙΑΝΑΙΟΣ ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΜΑΝΖΙΕΡΙ)
8 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 3 (2) 1:48.73
(ΝΤΟΥΣΙ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΟΥΤΑ ΠΕΡΑΜΑΝΤΖΗΣ)
9 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 2 (2) 1:50.56
(ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΤΣΙΓΚΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ)
10 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3 (3) 1:50.67
(ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΟΚΚΟΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ)
11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4 (2) 1:51.88
(ΓΟΥΝΗΣ ΚΑΠΝΙΣΤΗ ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ ΝΤΡΕΚΗΣ)
12 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3 (4) 1:52.41
(ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΒΙΟΛΕΤΗ ΧΕΛΛΕΜΠΟΥΣΤ-ΤΣΙΝΑΡΗ ΡΟΥΝΑΚΗΣ)
13 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5 (3) 1:53.27
(ΨΩΜΑΔΕΛΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΙΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ)
14 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4 (3) 1:53.40
(ΜΠΡΑΛΙΟΣ ΜΠΟΥΡΛΗ ΤΣΑΠΛΑΡΗ-ΓΙΑΝΤΣΕΒΣΚΑ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ)
15 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1 (3) 1:53.58
(ΑΙΒΑΤΟΓΛΟΥ ΛΙΑΠΙΚΟΥ ΚΟΛΙΟΥ ΜΑΡΚΑΚΗΣ)
16 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 5 (4) 1:54.72
(ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΠΑΚΑΛΗ ΓΙΑΜΑΚΗΣ)
17 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 2 (3) 1:56.53
(ΤΟΛΙΑΣ ΧΟΛΕΒΑ ΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΕΛΛΟΣ)

Α’ ημέρα

150μ. αγόρια

1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15 ΑΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 17.33 0.0 3 (1)
2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΗΣ 15 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.44 2.9 2 (1)
3 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ 15 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 17.83 2.9 2 (2) 17.822
4 ΠΑΓΚΑΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 17.83 0.0 3 (2) 17.828
5 ΜΑΛΙΧΟΥΤΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 15 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 17.83 2.9 2 (3) 17.829
6 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 17.84 2.9 2 (4)
7 ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ, ΜΑΡΙΟΣ 15 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17.90 1.7 1 (1)
8 ΠΑΤΤΕΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 17.96 0.0 3 (3)
9 ΠΕΡΑΜΑΝΤΖΗΣ, ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 18.09 1.7 1 (2)
10 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ 15 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 18.11 0.0 3 (4)
11 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ, ΗΛΙΑΣ 14 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 18.39 1.7 1 (3)
12 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 18.42 1.7 1 (4)

150μ. κορίτσια

1 ΣΧΙΖΑ, ΕΥΓΕΝΕΙΑ 14 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 19.08 3.9 3 (1)
2 ΣΕΝΚΑΛΑ, ΗΒΗ ΦΑΝΗ 14 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.11 4.6 2 (1)
3 ΑΡΓΥΡΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΓΕΩΡΓ 14 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 19.55 4.6 2 (2)
4 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΛΤΑΝΗ 15 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 19.87 3.9 3 (2)
5 ΑΡΓΥΡΟΥ, ΜΑΡΙΑ 15 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 20.52 4.6 2 (3)
6 ΚΟΥΤΣΕΛΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 13 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 20.54 3.9 3 (3)
7 ΤΖΑΝΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝ 15 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.55 0.1 1 (1)
8 ΚΡΑΣΑΔΑΚΗ, ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 13 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 20.58 4.6 2 (4)
9 ΠΑΥΛΑΚΗ, ΕΛΠΙΔΑ 13 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 20.64 3.9 3 (4)
10 ΚΑΡΑΚΑΣΗ, ΜΑΡΙΑΝΝΑ 14 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 20.82 0.1 1 (2)
11 ΖΑΒΕΡΔΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 15 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 20.92 0.1 1 (3)
12 ΚΟΜΝΗΝΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ 14 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠEΤ 21.02 0.1 1 (4)

1200μ. αγόρια

1 ΤΖΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3:25.12
2 ΤΣΟΥΡΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 15 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:26.95
3 ΜΑΡΔΙΚΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:33.45
4 ΑΙΒΑΤΟΓΛΟΥ, ΑΛΕΞΙΟΣ 14 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3:35.73
5 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΙΩΑΝΝΗΣ 15 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3:36.79
6 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ, ΔΙΟΝΥΣΟΣ 15 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3:37.79
7 ΓΟΥΝΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 3:39.37
8 ΣΟΥΦΕΡΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 15 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 3:40.56

1200μ. κορίτσια

1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 14 Ο.Φ.Η. 3:49.52
2 ΜΠΟΥΓΑ, ΒΕΡΟΝΙΚΗ 13 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 3:55.08
3 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ, ΜΑΡΙΑ 14 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3:57.07
4 ΜΑΡΝΕΛΛΟΥ, ΝΙΚΗ 15 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4:00.75
5 ΡΟΥΛΙΑ, ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΕΛΕΥΘ 14 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠEΤ 4:00.88
6 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 15 Ο.Φ.Η. 4:01.93
7 ΒΑΧΛΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 13 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 4:07.79
8 ΜΑΡΓΩΝΗ, ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΛΕΞΑ 14 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 4:09.80

3000μ. αγόρια

1 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ 14 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 10:10.22
2 ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 15 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 10:10.44
3 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 15 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10:20.14
4 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 10:22.90
5 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10:23.82
6 ΠΟΝΤΖΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ 15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11:50.89
7 ΦΑΦΑΛΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 12:46.23
8 ΤΕΡΖΑΚΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ 14 Ο.Φ.Η. 14:23.94

3000μ. κορίτσια

1 ΣΚΑΡΚΟΥ, ΓΛΥΚΕΡΙΑ 14 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 10:33.07
2 ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ, ΚΑΛΛΙΟΠH 15 Ο.Φ.Η. 11:17.42
3 ΡΑΣΣΙΑ, ΑΘΗΝΑ 15 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 11:41.22
4 ΒΑΡΔΑ, ΔΑΦΝΗ 14 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11:43.61
5 ΜΩΡΑΙΤΗ, ΜΥΡΣΙΝΗ-ΜΕΛΙΝΑ 15 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 11:45.42
6 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ, ΝΙΚΗ 14 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12:06.40
7 ΧΟΥΜΠΑ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 12:41.12
8 ΠΑΠΠΑ, ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 15 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 13:21.75

200μ. εμπ. αγόρια

1 ΜΑΝΩΛΙΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 25.62 4.3 3 (1)
2 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ, ΜΥΡΩΝ 14 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 26.16 4.3 3 (2)
3 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 27.01 1.4 2 (1)
4 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ, ΠΑΥΛΟΣ 15 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 27.05 2.2 1 (1)
5 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 27.06 1.4 2 (2)
6 ΛΙΟΛΙΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 14 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27.54 1.4 2 (3)
7 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 27.83 1.4 2 (4)
8 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ, ΠΑΥΛΟΣ 14 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 28.75 2.2 1 (2)
9 ΜΑΚΡΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 28.88 2.2 1 (3)
10 ΣΤΡΙΛΙΓΚΑΣ, ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 14 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 28.91 4.3 3 (3)
χ ΖΕΛΙΑΝΑΙΟΣ, ΠΕΤΡΟΣ 15 Ο.Φ.Η. DNF 4.3

200μ. εμπ. κορίτσια

1 ΒΑΡΕΛΑ, ΜΑΡΙΑ 14 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 28.45 2.7 3 (1)
2 ΜΠΟΝΤΙΩΤΗ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ 15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 29.13 2.7 3 (2)
3 ΤΡΕΝΤΣΙΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ 14 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 30.01 2.7 3 (3)
4 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ, ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ 14 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 30.12 2.7 3 (4)
5 ΣΧΙΝΑ, ΣΩΤΗΡΙΑ 14 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 30.44 3.9 2 (1)
6 ΣΑΡΑΝΤΙΤΗ, ΛΥΔΙΑ 14 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 30.59 3.9 2 (2)
7 ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 14 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30.89 2.1 1 (1)
8 ΛΑΔΙΑΝΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 14 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 31.56 3.9 2 (3)
9 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ 15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 31.71 2.1 1 (2)
10 ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ, ΜΑΡΚΕΛΛΑ 15 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 32.07 3.9 2 (4)
11 ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 15 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 34.25 2.1 1 (3)
12 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 14 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 38.42 2.1 1 (4)

2000μ. στ. αγόρια

1 ΤΣΑΛΛΕΚΟΥ, ΑΡΕΣΤΗΣ 14 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 6:47.98
2 ΠΑΙΔΟΥΣΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 7:09.24
3 ΑΛΜΠΟΥΡΑΣ, ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 14 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 7:12.40
4  ΞΥΠΑΚΗΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 15 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7:14.54
5 ΚΑΤΣΙΒΑΛΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 7:40.18
6 ΛΟΥΚΑΚΗΣ, ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 14 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8:36.61

2000μ. στ. κορίτσια

1 ΒΡΑΒΟΡΙΤΗ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 14 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 7:44.94
2 ΤΟΥΤΣΙ, ΕΒΑ 14 Ο.Φ.Η. 8:03.23
3 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 14 Ο.Φ.Η. 8:33.14
4 ΖΑΦΕΙΡΗ, ΣΤΑΜΑΤΙΑ 15 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 8:52.11
5 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ, ΔΗΜΗΤΡΑ 14 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 9:28.26

5000μ. βάδην αγόρια

1 ΜΠΟΡΟΖΑΝ, ΓΚΕΟΡΓΚΕ 15 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 30:17.98

5000μ. βάδην κορίτσια

1 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΤΟΥ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 15 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 28:46.04
2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΧΡΥΣΑΝΘΗ 15 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30:45.87
3 ΤΟΓΙΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 15 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 31:02.60
4 ΜΠΙΜΠΟΥΔΗ, ΕΙΡΗΝΗ 15 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 32:02.37
5 ΜΠΙΝΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ 15 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 33:01.16
6 ΜΠΑΡΔΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 14 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 33:02.86
7 ΜΠΑΡΔΗ, ΕΛΕΝΑ 14 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 35:12.87

Ύψος αγόρια

1 ΑΓΑΠΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 14 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.68m
2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙ 14 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 1.64m
3 ΛΙΛΛΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ 15 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.60m
4 ΔΡΑΓΑΣΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 14 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 1.60m
χ ΠΑΠΑΖΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ 14 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ NH
χ ΓΕΟΜΕΛΟΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 15 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ NH
χ ΤΑΡΛΑΜΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ NH
χ ΣΙΔΕΡΗΣ, ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩ 14 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ NH

Επί κοντώ κορίτσια

1 ΚΑΡΑΓΙΑΛΑΝΗ, ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ 15 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.10m
2 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 15 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.90m
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 2.80m
4 ΤΑΤΑΚΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 14 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 2.30m
5 ΚΟΚΟΡΕΤΣΗ, ΑΜΑΛΙΑ 14 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 2.30m
6 ΓΡΗΓΟΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ, ΘΑΛΕΙΑ 13 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.00m
7 ΙΩΑΝΝΙΔΗ, ΦΩΤΕΙΝΗ 14 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.00m

Τετραπλούν αγόρια

1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ, ΣΑΒΒΑΣ 15 Ο.Φ.Η. 16.38m +6.0
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ 15 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 15.18m +2.0
3 ΦΙΝΤΖΟΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ 15 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.78m +0.1
4 ΜΠΕΛΛΟΥ, ΜΑΡΙΟΣ 15 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 14.77m +0.5
5 ΛΙΑΓΚΟΣ, ΣΠΥΡΟΣ 15 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 14.53m +2.5
6 ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 14.40m +3.4
7 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ, ΠΑΥΛΟΣ 15 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 13.99m -1.2
8 ΡΟΥΝΑΚΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 13.95m +0.2

Τετραπλούν κορίτσια

1 ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ 15 Ο.Φ.Η. 13.50m +2.4
2 ΜΑΡΓΕΤΗ, ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 15 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 13.17m +2.7
3 ΦΡΑΝΤΖΗ, ΛΥΔΙΑ 15 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 13.06m +3.9
4 ΚΙΟΚΑΙ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ 14 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 12.88m +0.8
5 ΣΑΛΛΑ, ΛΟΡΕΝΑ 14 Ο.Φ.Η. 12.80m +0.5
6 ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 15 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 12.78m +2.7
7 ΓΚΙΟΛΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 12.77m -0.6
8 ΜΑΝΑΛΟ, ΤΖΑΙΡΑ-ΡΑΙΑΝΙ 15 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 12.72m +0.7

Σφαίρα αγόρια

1 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 15 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 16.42m
2 ΔΑΡΒΙΡΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒ 15 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 15.88m
3 ΣΟΥΤΟΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 15 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 14.32m
4 ΛΑΖΟΒΙΤΣ, ΣΤΕΦΑΝ-ΕΥΑΓΓΕΛΟ 15 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 14.16m
5 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ, ΑΝΤΩΝΗΣ 15 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.19m
6 ΜΑΛΛΕΣ, ΚΡΙΣΤΙΑΝ 15 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 12.69m
7 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 14 Ο.Φ.Η. 12.40m
8 ΚΟΥΜΠΕΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 15 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11.59m

Δίσκος κορίτσια

1 ΚΥΡΙΑΖΗ, ΛΑΜΠΡΙΝΗ 15 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 32.44m
2 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 13 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 31.42m
3 ΤΟΧΤΑΜΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 15 Ο.Φ.Η. 30.95m
4 ΚΙΜΙΩΝΗ, ΝΙΚΗ 15 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 30.61m
5 ΜΠΟΝΑΤΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 14 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 29.28m
6 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 29.23m
7 ΚΑΡΑΓΚΕΖΙΔΗ, ΒΙΚΤΩΡΙΑ 15 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.45m
8 ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗ, ΦΩΤΕΙΝΗ 14 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 27.45m

Σφύρα αγόρια

1 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ, ΣΟΦΟΚΛΗΣ 15 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 62.45m
2 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 15 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56.15m
3 ΤΡΥΠΙΔΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 15 Ο.Φ.Η. 47.34m
4 ΜΟΡΦΗΣ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ 15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 39.36m
5 ΖΩΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 38.70m
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 38.23m

Ακόντιο κορίτσια

1 ΜΑΤΣΕΛΑ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 15 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 39.68m
2 ΔΗΜΑ, ΕΛΕΝΗ 14 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 38.28m
3 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ, ΔΑΝΑΗ 14 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 36.80m
4 ΦΑΚΟΥ, ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 15 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 36.10m
5 ΤΟΠΙ, ΜΑΡΙΝΑ 14 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 35.00m
6 ΓΕΡΑΚΙΟΥ, ΑΣΗΜΗΝΑ 15 ΑΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ 32.98m
7 ΚΕΝΤΡΟ, ΜΕΛΙΝΑ 14 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 31.45m
χ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΣΟΦΙΑ 13 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ NM

4χ80μ. αγόρια

1 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1 (1) 37.10
(ΠΛΙΑΚΟΣ ΔΑΡΑΣ ΑΡΜΕΝΗΣ ΤΣΙΝΑΡΗ)
2 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3 (1) 37.23
(ΝΤΑΦΟΣ ΣΓΟΥΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΣ ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ)
3 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3 (2) 37.61
(ΚΛΕΤΣΑΣ ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΜΑΛΙΧΟΥΤΗΣ ΜΗΛΙΟΣ)
4 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2 (1) 37.99
(ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΡΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ)
5 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1 (2) 38.15
(ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΔΡΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ)
6 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 1 (3) 38.83
9ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΓΙΑΛΕΝΙΔΗΣ-ΜΑΝΙΑΣ ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ)
7 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 (2) 38.97
(ΨΩΜΑΔΕΛΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ)
8 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 3 (3) 39.05
(ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΜΟΝΤΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΧΤΗΣ)
9 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 3 (4) 40.30
(ΤΣΩΝΗΣ ΘΩΔΗΣ ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ)
10 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 1 (4) 40.40
(ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΝΑΥΡΑΖΟΓΛΟΥ)
11 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2 (3) 45.38
(ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΓΑΡΕΦΑΛΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ)

4χ80μ. κορίτσια

1 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5 (1) 41.32
(ΣΑΜΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΚΗ)
2 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 6 (1) 41.53
(ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΒΡΟΥΒΑ ΒΑΡΣΑΜΗ)
3 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 6 (2) 42.05
(ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ)
4 Ο.Φ.Η. 2 (1) 42.12
(ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗ ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ)
5 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 (2) 42.40
(ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΛΙΑΠΙΚΟΥ ΚΟΛΙΟΥ ΣΕΝΚΑΛΑ)
6 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 5 (3) 42.48
(ΣΠΑΛΙΕΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ)
7 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 4 (1) 42.73
(ΖΑΒΕΡΔΑ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΥ ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ)
8 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 (1) 43.11
(ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΘΕΟΧΑΡΑΚΗ ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΣΑΡΙΔΑΚΗ)
9 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 1 (2) 43.24
(ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΜΙΧΟΥ ΜΗΛΙΩΤΗ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ)
10 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 (2) 43.25
(ΘΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΚΙΟΥΣΗ)
11 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 6 (3) 43.43
(ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΛΙΓΝΟΥ)
12 ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1 (3) 43.53
(ΔΙΟΛΕΤΗ ΠΟΓΚΑ ΣΚΟΡΔΑ ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ)
13 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 3 (1) 43.56
(ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΥΛΑΚΗ ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ)
14 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠEΤ 4 (2) 44.20
(ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗ ΞΑΝΤΕΝΙΔΟΥ μΖΟΥΤΗ ΡΟΥΛΙΑ)
15 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6 (4) 44.35
(ΛΙΑΚΟΥ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΓΕΡΑΚΑΡΗ ΝΕΟΥ)
16 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ 3 (2) 44.66
(ΠΙΕΡΟΥΛΙΔΗ ΜΠΟΥΦΙΔΗ ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ)
17 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 2 (3) 44.83
(ΡΟΠΑΙΤΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΡΟΥΣΣΟΥ ΚΥΠΡΙΩΤΗ)
18 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑ 2 (4) 45.67
(ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΖΑ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΠΑΤΣΙΔΟΥ)
19 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3 (3) 46.03
(ΚΑΖΑΝΟΥ ΚΤΕΝΑΚΗ ΦΑΙΤΟΥ ΑΡΧΟΥ)
20 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 4 (3) 46.46
(ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΜΨΩΝΗ ΜΟΥΤΑΦΗ ΜΟΥΧΤΗ
χ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 4 (χ) DNF
(ΜΟΥΤΑ ΓΚΙΟΛΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΑ)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here