4×100μ. Ανδρών Κ23

  1. ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 42.22
    (ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ, ΚΟΜΙΑΝΟΣ-ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ, ΚΑΡΓΑΣ, ΟΓΟΥΟΜΠΕ)
  2. ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 42.41
    (ΧΑΤΖΟΥΔΑΣ, ΤΣΙΜΠΙΡΗΣ, ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ, ΤΟΠΚΑΡΟΓΛΟΥ)
  3. ΝΓΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 42.47
    (ΚΑΡΑΚΥΡΓΙΟΣ, ΚΑΡΑΣΜΑΝΑΚΗΣ, ΝΤΕΡΒΙΣΗ, ΤΑΣΣΗΣ)
  4. ΠΑΟΚ 42.54
    ΠΟΥΠΑΛΟΣ, ΜΑΒΙΛΙΔΗΣ, ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ, ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ)
  5. ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 43.10
    (ΚΟΥΛΟΣ, ΧΗΤΑΣ, ΚΑΤΣΑΡΩΝΑΣ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ)
  6. ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛ. 43.25
    (ΓΚΟΥΛΙΟΣ, ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΟΛΕΒΑΣ, ΨΑΡΙΑΝΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ)
  7. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 43.45
    (ΝΤΟΥΣΙ, ΠΕΡΑΜΑΝΤΖΗΣ, ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ, ΜΕΜΑ)
  8. ΟΦΗ 43.85
    (ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ, ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ, ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ)
  9. ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 43.86
    (ΟΥΤΣΙΑΝΚΟΥΣΗΣ, ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ, ΣΙΩΜΟΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ)
  10. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 43.91
    (ΓΙΩΤΣΑΣ, ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ, ΜΑΣΟΥΡΑΣ, ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ)
  11. ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 44.16
    (ΒΕΝΟΥΖΙΟΥ, ΜΟΥΣΚΟΣ, ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΑΠΟΥΛΑΣ)
  12. ΟΦΚΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 44.17
    (ΤΣΙΝΑΡΗ, ΒΑΣΣΟΣ, ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ, ΔΑΡΑΣ)
  13. ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 44.43
    (ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ, ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ, ΓΚΙΤΣΗΣ)
  14. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 44.52
    (ΜΠΑΛΛΙΟΥ, ΑΥΘΙΝΟΣ, ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ, ΚΟΤΣΙΠΕΤΣΙΔΗΣ)
  15. ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 44.82
    (ΚΑΡΑΓΙΩΤΓΟΣ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ, ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ, ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ)
  16. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 44.93
    (ΖΟΥΛΑΚΗΣ, ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ, ΨΥΧΟΥΛΑΣ, ΓΙΑΧΑΙ)
  17. ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 46.05
    (ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΦΑΡΛΑΛΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΣΑΛΩΝΗΣ)
  18. ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 55.38
    (ΒΑΔΙΑΚΑΣ, ΠΡΑΤΣΙΝΑΚΗΣ, ΠΡΟΙΟΣ, ΚΟΥΠΟΥΡΤΙΑΔΗΣ
  • ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ DQ
    (ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ, ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΝΤΕΡΗΣ)
  • ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ DNF
    (ΚΕΒΟΡΚΙΑΝ, ΣΨΤΗΡΧΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΙΤΑΡΑΚΗΣ, ΣΟΥΛΤΑΤΗΣ)

4×100μ. Γυναικών Κ23

  1. ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 48.34
    (ΤΣΙΑΠΟΥ, ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΟΥ, ΔΟΥΜΠΑ, ΒΑΣΣΟΥ)
  2. ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 48.80
    (ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ, ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΤΖΕΜΑΛΑΙ, ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ)
  3. ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 49.33
    (ΜΑΥΡΟΥ, ΧΛΩΡΟΥ, ΚΕΦΑΛΑ, ΚΑΡΥΑΜΠΑ)
  4. ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 49.67
    (ΠΡΕΝΤΙ, ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ, ΤΡΙΑΝΤΗ, ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ)
  5. ΝΓΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 49.82
    (ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ, ΚΟΙΚΟΟΥΛΟΥ, ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ, ΣΙΜΟΓΛΟΥ)
  6. ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 49.88
    (ΟΥΖΟΥΝΗ, ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ, ΧΟΥΒΑΡΔΑ, ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ)
  7. ΟΦΗ 50.11
    (ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ, ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ, ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ, ΣΑΑΤΣΑΚΗ)
  8. ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 50.59
    (ΓΚΟΥΤΣΙΔΟΥ-ΣΕΡΜΑΚΗ, ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ, ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ-ΜΕΤΑΞΙΩΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΟΥ)
  9. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 51.12
    (ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ, ΚΛΑΨΙΝΟΥ, ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ, ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ)
  10. ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 51.95
    (ΣΗΜΟΓΛΟΥ, ΜΠΑΦΑ, ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ, ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ)
  11. ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 58.25
    (ΜΠΑΓΚΑΒΟΥ, ΠΑΝΤΑΚΙΔΟΥ, ΞΕΝΑΚΗ, ΛΟΥΒΑΡΗ)
  • ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛ. DNF
    (ΡΟΥΜΑΝΟΥ, ΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗ, ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ, ΜΗΤΑ)

4×400μ. Ανδρών Κ23

  1. ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 3.18.65
    (ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ, ΣΚΟΥΡΤΗΣ, ΑΡΓΥΡΗΣ, ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ)
  2. ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3.19.39
    (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ, ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ)
  3. ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3.23.38
    (ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΖΥΓΟΥΡΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ, ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ)
  4. ΑΟ ΠΕΛΟΨ ΠΑΤΡΩΝ 3.24.42
    (ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΛΑΧΟΣ, ΝΤΟΥΝΗΣ, ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ)
  5. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.25.73
    (ΓΚΙΖΑΣ, ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΟΥ, ΔΑΣΚΑΛΟΣ)
  6. ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 3.25.75
    (ΡΕΙΖΑΚΗΣ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ, ΑΡΑΠΗΣ, ΚΑΠΟΥΛΑΣ)
  7. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3.26.00
  8. (ΠΕΡΛΕΡΟΣ, ΑΘ.ΜΑΣΟΥΡΑΣ, ΑΠ.ΜΑΣΟΥΡΑΣ, ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ)
  9. ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛ. 3.26.14
    ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΟΙΧΕΙΟΣ, ΨΑΡΙΑΝΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)
  10. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3.26.61
    (ΚΟΥΤΛΗΣ, ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΣ, ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ, ΤΖΙΩΛΗΣ)
  11. ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3.27.00
    (ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ, ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ, ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ)
  12. ΟΦΗ 3.29.49
    (ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ, ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ, ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ, ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ)
  13. ΠΑΟΚ 3.29.57
    (ΠΟΥΠΑΛΟΣ, ΛΑΜΝΗΣ, ΜΑΒΙΛΙΔΗς, ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ)
  14. ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 3.30.10
    (ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ, ΜΑΝΩΛΙΑΣ, ΓΚΙΝΗΣ, ΤΖΗΚΑΣ-ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ)
  15. ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3.41.01
    (ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΦΑΡΛΑΛΗΣ, ΣΑΛΩΝΗΣ, ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ)

4×400μ. Γυναικών Κ23

  1. ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.57.00
    (ΚΟΛΟΜΕΙΤΕΒΑ, ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ, Λ.ΖΕΝΕΓΙΑ, ΕΛ.ΖΕΝΕΓΙΑ)
  2. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.57.07
    (ΝΤΑΒΩΝΗ, ΓΩΓΟΥ, ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ, ΡΑΠΤΗ)
  3. ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4.00.36
    (ΧΛΩΡΟΥ, ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΚΙΟΚΑ, ΙΒΙΤΣ)
  4. ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.01.37
    (ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΛΑΜΠΡΑΚΗ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΟΥ)
  5. ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 4.07.38
    (ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ, Γ.ΡΟΥΛΙΑ, ΗΛ.ΡΟΥΛΙΑ, ΚΟΜΝΗΝΟΥ)
  6. ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑΣ 4.07.50
    (ΑΛΕΞΟΓΙΑΝΝΗ, ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΥ, ΖΑΒΕΡΔΑ, ΚΑΡΒΟΥΝΑ)
  7. ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 4.08.09
    (ΓΚΕΝΤΖΗ, ΧΡΗΣΤΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ)
  8. ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 4.10.43
    (Δ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ, Π.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΑΤΖΗΛΑΣΚΑΡΗ)
  9. ΟΦΗ 4.15.52
    (ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ, ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ, ΣΑΑΤΣΑΚΗ, ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ)
  10. ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ 4.17.26
    (ΔΗΜΗΤΡΕΛΗ, ΣΥΝΕΣΙΟΥ, Ι.ΛΑΛΑ, Μ.ΛΑΛΑ)
  11. ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4.17.46
    (ΛΙΑΠΗ, ΣΑΛΗ-ΑΜΕΤ, ΦΕΚΚΑ, ΜΠΙΤΛΗ)
  12. ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛ. 4.20.01
    (ΛΙΑΝΟΥ, ΡΟΥΜΑΝΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ)
Προηγούμενο άρθροΛεμεσός : Πολλά ρεκόρ και θέαμα στους Παγκύπριους Αγώνες – 16η νίκη ο Παρέλλης
Επόμενο άρθροΘεσσαλονίκη – σκυτάλες Κ23: back to back για Ολυμπιάδα Πατρών

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ