-> Πλήρη αποτελέσματα

Ανδρες

10χλμ Α

Γκελαούζος Κώστας 1990 Παναθηναικός 31.01
Γκούρλιας Μάρκος 1995 ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ. 31.06
Φράγκου Νικόλας 1994 ΓΣ Κηφισιάς 31.16
Μαγγίνας Δήμος 1982 ΑΟ Μυκόνου 31.19
Μενής Γιώργος 1988 ΑΟΠΦ 31.41
Πιτσώλης Χαράλαμπος 1993 ΓΑΣ Ιλισσός 31.52
Μπουντούλης Χρήστος 1995 Κούρος Αίγινας 31.52
Καραίσκος Παναγιώτης 1988 Πανελλήνιος ΓΣ 32.09

Ομαδικό: ΑΟ Μυκόνου

8χλμ Νέων Α

Τασσης Γιώργος 1997 Τρίτων Χαλκίδας 25.52
Γκιούρα Ντένις 1998 Έσπερος2004 25.56
Σταμούλης Κώστας 1997 ΓΕ Αγρινίου 26.03
Χριστόπουλος Χρήστος 1998 ΓΣ Γλυφάδας 26.13
Παπούλιας Ανέστης 1997 Παναθηναικός 26.22
Φιλάι Στέλιος 1996 Ολυμπιακός 26.26
Καλάκος Θάνος 1998 ΓΣ Γλυφάδας 26.30

Ομαδικό: Αθηνόδωρος Αιγίου

6χλμ Ε

Αναγνώστου Μάριος 1999 ΓΣ Αναγέν. Λαμίας 18.27
Τσάκαλος Δημήτρης 1999 ΓΣ Αμαρουσίου 19.16
Αυφαντόπουλος Ηλίας 1999 ΓΕ Αγρινίου 19.25
Γκιούρα Αουρελ 2000 Έσπερος2004 19.38

ομαδικό: ΓΑΣ Ιλισσός

4χλμ Π

Κολιός Νέστορας 2001 ΑΓΣ Ιωαννίνων 12.18
Σταμούλης Νίκος 2002 ΓΕ Αγρινίου 12.28
Γκιόκας Κώστας 2002 ΣΑΚΑ 12.29
Μαθιόπουλος Γιώργος 2001 ΓΣ Γλυφάδας 12.40
Τζιαμούρτας Ζήσης 2002 ΣΑΚΑ 12.41
Πετρουλάκης Παναγιώτης 2002 ΓΑΣ Ιλισσός 12.45

ομαδικό: ΣΑΚΑ

Γυναίκες

8χλμ Γ

Κυριακοπούλου Ανθή 1993 ΓΣ Γλυφάδας 28.46
Γιαννοπούλου Κωνσταντίνα 1994 ΓΣ Κηφισιάς 28.48
Τσουπάκη Ειρήνη 1994 ΓΣ Αμαρουσίου 28.53
Καρακατσανη Αναστασία 1992 ΓΣ Γλυφάδας 28.55
Ρεμπουλη Ράνια 1989 ΑΓΕΣ Κάμειρος 29.09
Πετρουλάκη Ελευθερία 1991 ΑΟ Μυκονου 29.21
Κοινη Αθηνά 1992 ΓΕΑ Τρικάλων 29.28
Πριβιλέτζιο Γκλόρια 1988 ΓΣ Γλυφάδας 29.36

ομαδικό: ΓΣ Γλυφάδας

6χλμ Νέων Γ

Κοτσαχείλη Ισαβέλλα 1997 Πανιώνιος ΓΣΣ 22.22
Κουτλη Κατερίνα 1997 Αμεινίας Παλ. 22.28
Δόβρου Κατερίνα 1997 Κύδων Χανίων 22.35
Μανούσου Μοσχούλα 1997 ΓΣ Κηφισιάς 22.36
Φιάσκα Μιχαέλα 1998 Αθλοκίνηση Μυτιλήνης 22.41
Μιχαλά Ρια 1997 ΣΑΠΚ Νεάπολης 22.51

ομαδικό: ΣΑΠΚ Νεάπολης

4χλμ Ν

Φλώρου Έφη 1999 ΓΣ Τρικάλων 14.18
Μπαλλα Ντενισα 1999 Πανελλήνιος ΓΣ 14.22
Κυνατίδου Νικολέτα 1999 ΣΚΑ Δράμας 14.33
Κατζουράκη Χρυσούλα 1999 Νίκη Βόλου 14.43
Μυστακίδου Φωτεινή 1999 ΜΓΣ Αλεξ. Γιαννιτσών 14.47
Θεοφιλίδου Ρέα 2000 ΓΑΣ Χολαργού 14.48
Μπαλλά Θεοφανία 1999 ΟΦΚΑ Οδυσσέας 14.53

ομαδικό: ΣΚΑ Δράμας

3χλμ Κ

Σπύρου Βασιλεία 2002 Πανιώνιος ΓΣΣ 11.30
Λαβασά Δάφνη 2001 ΑΟ Βουλιαγμένης 11.38
Χάντζου Κωνσταντίνα 2001 ΓΣ Γλυφάδας
Ποργιοπούλου Μαρίνα 2001 ΓΣ Σέρρες’93 12.21
Παπαιωάννου Κατερίνα 2001 ΓΣ Γλυφάδας 12.22
Καρνασιώτη Ευαγγελία 2003 ΓΣ Γλυφάδας 12.23

ομαδικό: ΓΣ Γλυφάδας

Προηγούμενο άρθροΣτα Τρίκαλα το πρωτάθλημα ανωμάλου την Κυριακή – με βροχές και livestream
Επόμενο άρθροΤρίκαλα: Γκελαούζος και Κυριακοπούλου επικράτησαν στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα ανωμάλου