-> Αποτελέσματα (ΣΕΓΑΣ)

ΝΙΚΗΤΕΣ

100μ.: Νυφαντόπουλος 10.46 / Σπανουδάκη 11.47
200μ.: Τριβυζάς 21.11 / Ειρ.Βασιλείου 23.79
400μ.: Παππάς 46.44 / Μουρτά 53.51
800μ.: Κεραμάς 1.49.36 / Γιαννοπούλου 2.08.31
1500μ.: Δημητράκης 3.39.94 / Γιαννοπούλου 4.15.03
5000μ.: Μ.Αναγνώστου 14.32.88 / Μαρινάκου 16.38.43
υψηλά εμπ.: Δουβαλίδης 13.56 / Πεσιρίδου 13.19
400μ. εμπ.: Νάκος 50.98 / Κιάφα 58.38
3000μ. στ.: Μίνος 9.02.07 / Κοτσαχείλη 10.23.05

Ύψος: Μπανιώτης 2,24μ. / Γκούσιν 1,88μ.
Επί κοντώ: Φιλιππίδης 5,71μ. / Στεφανίδη 4,83μ.
Μήκος: Τεντόγλου 8,22μ. / Κολοκυθά 6,47μ.
Τριπλούν: Τσιάμης 16,70μ. / Παπαχρήστου 14,09μ.
Σφαίρα: Σκαρβέλης 19,85μ. / Σοφάνη 15,08μ.
Δίσκος: Κονιαράκης 58,77μ. / Αναγνωστοπούλου 56,36μ.
Σφύρα: Αναστασάκης 75,13μ. / Σκαρβέλη 65,99μ.
Ακόντιο: Καλογεράκης 68,78μ. / Υφαντίδου 55,44μ.

4χ100μ.: ΓΑΣ Χολαργού 41.45 / ΓΣ Ηλιούπολης 46.58
4χ400μ.: ΓΣ Τρικάλων 3.14.56 / ΣΔΥ Αργολίδος 3.42.06

Βαθμολογία: Ολυμπιακός ΣΦΠ / ΓΣ Κηφισιάς

Ακολουθούν αναλυτικά τα αποτελέσματα

Α’ ημέρα

100μ. Α

1 7 ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 29 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.46 +0.1 2 (1)
2 303 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 20 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 10.64 +0.1 2 (2)
3 230 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.69 +0.1 2 (3)
4 104 ΝΓΚΟΜΠΕΧ, ΚΟΛΛΙΝΣ-ΛΑΧΑΙ 23 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10.73 +0.1 2 (4)
5 212 ΧΡΥΣΑΦΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 10.81 +0.1 2 (5)
6 203 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10.82 +0.1 2 (6)
7 207 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 32 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10.93 +0.1 2 (7)
8 197 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21 Ο.Φ.Η. 10.94 +0.5 1 (1)
9 345 ΔΑΜΙΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΑΡΑ 24 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10.95 +0.5 1 (2)
10 371 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ, ΜΙΧΑΗΛ 19 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 10.96 +0.5 1 (3)
11 253 ΡΟΥΣΣΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 27 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.05 +0.5 1 (4) 11.041
11 122 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 24 Α.Ε.Κ 11.05 +0.1 2 (8) 11.046
13 451 ΑΜΠΝΤΟΥ, ΜΩΧΑΜΕΝΤ 25 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 11.06 +0.5 1 (5)
14 206 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 34 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.12 +0.5 1 (6)
15 187 ΤΡΑΚΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 24 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11.13 +0.5 1 (7)
16 429 ΝΑΝΟΣ, ΑΝΕΣΤΗΣ 18 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 14.21 +0.5 1 (8)

100μ. Γ

1 3 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ, ΡΑΦΑΗΛΙΑ 25 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.47 -0.2 2 (1)
2 111 ΒΕΝΙΕΡΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 24 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11.86 -0.2 2 (2)
3 199 ΜΠΕΡΝ, ΑΛΑΝΑ 25 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.94 -0.2 2 (3) 11.933
4 328 ΓΑΤΟΥ, ΜΑΡΙΑ 30 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.94 -0.2 2 (4) 11.936
5 220 ΚΙΑΦΑ, ΑΝΝΑ 21 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.06 -0.2 2 (5)
6 236 ΚΑΡΥΑΜΠΑ, ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-ΣΕΒΑ 19 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.15 -0.2 1 (1) 12.143
7 357 ΚΕΡΑΜΙΔΑ, ΓΡΗΓΟΡΙΑ-ΕΜΜΑΝΟ 29 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 12.15 -0.2 2 (6) 12.150
8 332 ΔΑΛΑΚΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 27 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 12.17 -0.2 1 (2)
9 353 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 22 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 12.20 -0.2 1 (3)
10 112 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΑΛΕΞΑΝ 20 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12.21 -0.2 1 (4)
11 126 ΛΑΦΤΣΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 12.29 -0.2 2 (7)
12 369 ΑΝΘΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ 18 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 12.33 -0.2 2 (8)
13 189 ΦΑΚΙΔΑΡΗ, ΜΑΡΙΑ 22 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.42 -0.2 1 (5)
14 354 ΤΣΟΥΚΑΛΑ, ΔΗΜΗΤΡΑ 20 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 12.46 -0.2 1 (6)
15 156 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΥΘΑΛΙΑ 24 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 12.51 -0.2 1 (7)
16 346 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΗΛΙ 23 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12.79 -0.2 1 (8)

400μ. Α

1 14 ΠΑΠΠΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 21 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 46.44
2 131 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ 30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 46.98
3 500 ΤΡΙΒΥΖΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 32 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 47.56
4 394 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ 19 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 47.63
5 268 ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ, ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 19 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 48.05
6 133 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 24 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 48.17
7 178 ΣΠΑΝΔΟΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ 21 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 48.21
8 281 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 48.53

400μ. Γ

1 179 ΜΟΥΡΤΑ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 23 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 53.51
2 334 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ, ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 25 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 53.77
3 245 ΠΟΛΙΤΗ, ΚΟΡΙΝΑ 24 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 53.78
4 191 ΑΡΓΥΡΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΑ 20 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.04
5 285 ΖΥΓΟΡΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 27 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 54.23
6 149 ΚΑΝΑΚΗ, ΑΛΕΞΙΑ 25 Ο.Φ.Η. 54.68
7 145 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 22 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 55.29
x 273 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 29 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ DNS

1500μ. Α

1 10 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 29 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3:39.94
2 420 ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ, ΜΑΡΚΟΣ 24 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3:52.88
3 180 ΒΡΑΝΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 28 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3:54.28
4 204 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 24 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3:56.34
5 352 ΑΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΗΛΙΑΣ 20 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:56.56
6 205 ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 20 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3:57.37
7 283 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΣΤΕΛΙΟΣ 20 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3:57.89
8 464 ΜΠΟΖΟΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 29 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 3:58.01
9 105 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 20 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3:58.58
10 432 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ, ΧΑΡΙΤΩΝ 25 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 4:06.32
11 213 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 29 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4:09.56
12 134 ΦΙΛΑΙ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 23 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4:10.63
13 181 ΔΑΠΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 23 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4:10.71
14 399 ΛΙΖΟΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ 19 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4:11.41
15 471 ΓΑΛΑΝΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 23 ΑΣ ΥΔΡΙΑ 4:12.63
16 472 ΤΕΜΠΕΛΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 22 ΑΣ ΥΔΡΙΑ 4:12.82
17 329 ΠΑΡΘΕΝΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4:19.97
18 425 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ, ΜΙΧΑΗΛ 30 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4:23.56
19 470 ΜΠΕΝΑΡΔΟΣ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ 18 ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 4:24.84

1500μ. Γ

1 402 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 25 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4:15.03
2 304 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓ 23 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:17.84
3 5 ΤΣΟΛΗ, ΒΙΚΤΟΡΙΑ-ΕΛΙΖΑΜ 26 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4:22.64
4 146 ΔΟΒΡΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 22 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 4:29.30
5 106 ΜΠΑΛΛΑ, ΝΤΕΝΙΣΑ 20 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4:30.61
6 253 ΛΑΒΑΣΑ, ΔΑΦΝΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ 18 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 4:31.24
7 373 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 23 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4:47.67
8 186 ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ 20 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 4:49.85
9 217 ΜΑΣΤΙΧΙΑΔΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ 20 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4:52.32
10 240 ΚΟΥΒΑΤΖΗ, ΧΡΥΣΑ-ΕΛΕΝΗ 21 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:56.09
11 298 ΝΕΔΕΛΚΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 22 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 5:13.32
12 124 ΝΑΠΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ 27 Α.Ε.Κ 5:30.03
x 132 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΑΡΙΑΝΘΗ 21 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
x 218 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΛΕΝΗ 29 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ DNF

110μ. εμπ.

1 15 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 32 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 13.56 0.5
2 240 ΧΙΝΤΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 14.28 0.5
3 436 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 33 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14.45 0.5
4 434 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤ 23 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14.48 0.5
5 123 ΚΙΑΦΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 26 Α.Ε.Κ 14.68 0.5
6 336 ΜΠΟΙΤΣΙΟΣ, ΠΑΥΛΟΣ 20 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 14.82 0.5
7 426 ΚΑΜΠΑΝΗΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 31 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14.91 0.5
8 135 ΛΥΡΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 21 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 23.23 0.5

100μ. εμπ. Γ

1 7 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ, ΕΛΙΣΑΒΕΤ 27 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.19 -0.4
2 352 ΑΟΥΝΤΙ, ΣΑΡΑ 19 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 14.13 -0.4
3 159 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 21 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 14.36 -0.4
4 254 ΣΑΒΒΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 22 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 14.53 -0.4
5 246 ΣΑΜΑΝΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 14.56 -0.4
6 230 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 19 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 14.56 -0.4
7 275 ΘΕΜΕΛΙΔΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 25 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 14.57 -0.4
x 233 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΑΝΝΑ 23 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ DNF -0.4

3000μ. στ. Α

1 421 ΜΙΝΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 31 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9:02.07
2 467 ΣΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ 1877 9:03.67
3 107 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 31 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 9:05.99
4 182 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ, ΙΑΣΩΝ 27 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 9:18.08
5 396 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 9:21.43
6 404 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 9:26.91
7 11 ΦΡΑΓΚΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΣ 25 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9:37.39
8 234 ΚΟΛΙΟΣ, ΝΕΣΤΟΡΑΣ 18 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:38.64
9 422 ΜΑΤΖΙΑΡ, ΜΑΤΕΟΥΣ-ΚΣΙΣΤΟΦ 25 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9:38.83
10 118 ΚΑΣΣΟΣ, ΗΛΙΑΣ 33 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 9:47.72
11 330 ΛΙΑΤΙΦΗΣ-ΠΕΤΡΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 9:59.73
12 233 ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΦΟΙΒΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 20 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:15.28
13 337 ΖΑΙΜΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 10:30.88

3000μ. στ. Γ

1 113 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ, ΙΣΑΒΕΛΛΑ 22 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 10:23.05
2 114 ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 23 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 10:30.49
3 204 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΖΩΗ-ΑΝΙΤΑ 23 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10:37.79
4 375 ΧΑΤΖΗΠΟΛΥΔΩΡΟΥ, ΧΡΥΣΤΑΛΑ 26 ΚΥΠΡΟΣ 10:57.48
5 14 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 22 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11:15.28
6 360 ΛΟΥΚΙΔΟΥ, ΜΑΡΙΑ 24 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11:19.77
7 261 ΜΠΕΤΑ, ΖΩΗ 20 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11:23.01
8 403 ΝΤΙΝΑ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 24 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11:33.51
9 260 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΦΑΝΗ 22 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11:57.62
10 257 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ, ΒΑΡΒΑΡΑ 39 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12:20.91
11 162 ΚΟΖΑΝΙΤΗ, ΕΛΕΝΗ 24 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:36.47

Ύψος Γ

1 222 ΓΚΟΥΣΙΝ, ΤΑΤΙΑΝΑ 25 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.88m
2 372 ΔΟΣΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 18 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 1.86m
3 223 ΡΕΤΖΙΟΥ, ΑΘΗΝΑ 21 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.83m
4 2 ΖΑΚΚΑ, ΙΩΑΝΝΑ 23 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.83m
5 277 ΜΑΛΤΑΜΠΕ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 20 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 1.76m
6 371 ΒΑΓΓΕΛΗ, ΑΛΚΙΣΤΗ 22 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ. ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 1.76m
7 213 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ 27 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 1.71m
8 127 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΡΓ 20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 1.66m
9 237 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ, ΓΕΡΑΣΙΜΙΑ-ΜΕΜ. 27 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.61m

Επί κοντώ Α

1 1 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5.71m
2 285 ΚΑΡΑΛΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 20 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.60m
3 115 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ 26 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 5.40m
4 142 ΠΑΤΣΟΥΚΑΚΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 32 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 5.40m
5 250 ΝΤΑΜΟΤΣΙΔΗΣ, ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ 24 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.30m
6 365 ΜΠΕΛΟΣ, ΘΕΟΦΑΝΗΣ 27 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5.20m
7 186 ΡΙΖΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 19 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5.05m
8 481 ΣΑΝΤΑΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.05m
9 143 ΧΑΤΖΙΟΥ, ΠΕΤΡΟΣ 23 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 5.05m
10 482 ΓΚΟΥΤΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.90m
11 327 ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 4.90m
12 286 ΜΗΤΑΚΙΔΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 20 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.70m
13 169 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ 18 Π.Α.Ο.Κ. 4.50m
14 163 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ 25 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 4.30m
15 168 ΠΕΤΡΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 Π.Α.Ο.Κ. 4.00m

Τριπλούν Α

1 3 ΤΣΙΑΜΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 37 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 16.70m -0.2
2 184 ΜΠΟΦΤΣΗΣ, ΠΑΥΛΟΣ 27 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16.37m +0.1
3 173 ΜΑΚΡΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 26 Π.Α.Ο.Κ. 15.85m -0.2
4 241 ΠΑΝΤΑΖΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 19 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 15.74m -0.6
5 342 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 15.67m -0.1
6 287 ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 25 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15.27m -0.1
7 328 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 15.25m -0.5
8 218 ΣΑΡΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 15.09m -0.5
9 164 ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 14.96m -0.1
10 167 ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 21 Π.Α.Ο.Κ. 14.83m -0.4
11 160 ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 21 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 14.77m +0.6
12 277 ΝΕΛΙ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 20 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 14.33m -0.3

Τριπλούν Γ

1 11 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 14.09m +0.1
2 131 ΚΑΡΥΔΗ, ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 18 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 13.44m +0.2
3 195 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ, ΚΡΙΣΤΙΝΑ 29 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ Γ 13.43m +0.2
4 225 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΝΕΦΕΛΗ 21 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.81m +0.2
5 120 ΤΑΧΤΑΡΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 12.75m +0.5
6 181 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 28 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 12.60m +0.2
7 301 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ-ΤΕΙΒΕΝ, ΔΑΦΝΗ 20 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 12.48m -0.1
8 110 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ 32 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12.36m +0.7
9 134 ΜΑΚΡΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 Π.Α.Ο.Κ. 12.33m +0.2
10 279 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΘΕΜΙΣ 24 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ Γ 12.27m +0.4
11 212 ΝΤΟΥΣΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 23 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 12.17m +0.0
12 137 ΜΙΖΙΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝ 20 Π.Α.Ο.Κ. 11.98m +0.3

Σφαιροβολία Α

1 5 ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΩΝΣΤΑΝ 26 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 19.85m
2 417 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ 20 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 19.23m
3 416 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 23 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 18.68m
4 465 ΖΩΤΟΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 23 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 17.80m
5 264 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΙΧΑΛΗΣ 37 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 17.41m
6 220 ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 38 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 17.36m
7 145 ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 28 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 17.08m
8 271 ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 21 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 16.84m
9 306 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 16.43m
10 194 ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 21 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 16.30m
11 265 ΑΚΤΥΠΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 31 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 16.26m
12 171 ΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΧΟΧΡΕΚ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 24 Π.Α.Ο.Κ. 15.18m

Δισκοβολία Γ

1 12 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΡΥΣΟΥΛΑ 28 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 56.36m
2 361 ΚΑΙΣΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 21 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 46.24m
3 263 ΑΛΕΞΙΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 20 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 44.68m
4 153 ΨΑΡΑΚΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 26 Ο.Φ.Η. 41.41m
5 193 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 18 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 41.40m
6 151 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 29 Ο.Φ.Η. 40.63m
7 276 ΜΠΑΣΙΝΑ, ΦΩΤΕΙΝΗ 23 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 38.88m
8 155 ΞΕΖΩΝΑΚΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 20 Ο.Φ.Η. 38.70m
ΕΣ 133 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ 25 ΚΥΠΡΟΣ 36.99m
9 154 ΑΓΓΕΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ 25 Ο.Φ.Η. 35.31m
10 317 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 34.98m
x 109 ΣΟΦΑΝΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 34 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ NM

Σφυροβολία Α

1 8 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ 25 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 75.13m
2 249 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 19 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 73.86m
3 139 ΜΕΝΓΚΛΕΜΠΕΗ, ΙΒΑΝ 24 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 69.46m
4 319 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 67.11m
5 361 ΖΑΛΤΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 66.11m
6 358 ΠΡΟΔΑΝΑΣ, ΑΛΕΞΙΟΣ 22 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 65.50m
7 359 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 65.47m
8 216 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 64.34m
9 102 ΖΟΥΛΛΙΕΝ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ 38 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 60.93m
10 320 ΜΠΕΙΚΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 23 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 55.81m
11 360 ΚΑΜΤΣΙΚΛΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 20 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 55.74m
12 248 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 22 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 53.87m

Ακοντισμός Γ

1 13 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 34 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 55.44m
2 342 ΓΚΕΛΗ, ΕΛΕΝΗ 21 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 52.08m
3 152 ΜΑΝΙΟΥ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 21 Ο.Φ.Η. 51.87m
4 270 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ, ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 19 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 51.21m
5 255 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ, ΘΕΟΔΩΡΑ 22 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 50.40m
6 262 ΤΣΟΥΚΑΛΑ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 18 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 49.08m
7 160 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ, ΜΑΡΙΑ 21 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 45.15m
8 264 ΦΤΙΑΡΑ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 27 ΑΟ Σ. ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 44.67m
9 265 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ-ΑΝΔΡΕΟΥ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ- 19 ΑΟ Σ. ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 43.68m
10 268 ΚΟΚΚΑΛΗ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ 22 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 43.15m
11 125 ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 19 Α.Ε.Κ 42.52m
12 238 ΚΟΤΣΟΒΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 25 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 42.49m
13 338 ΚΟΥΡΕΤΣΗ, ΕΥΔΟΞΙΑ 18 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 39.65m
14 325 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ, ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 29 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 39.50m

4χ100μ.

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 41.45
ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΛΕΚΚΟΣ ΔΑΜΙΡΗΣ
2 (1)
2 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 41.61
ΧΑΤΖΗΣ ΚΑΙΚΗΣ ΝΤΟΥΜΑΣ ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ
2 (2)
3 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 41.78
ΛΑΓΟΣ ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ
2 (3)
4 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 41.96
ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΣΕΡΜΠΙΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΣΠΑΝΔΟΣ
2 (4)
5 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 42.06
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ
2 (5)
6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 42.41
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ
1 (1)
7 Α.Ε.Κ 42.52
ΚΑΨΗΣ ΤΣΟΗΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΚΙΑΦΑΣ
1 (2)
8 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 42.54
ΚΑΡΑΚΥΡΓΙΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ
2 (6)
9 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 42.91
ΜΠΑΦΑΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΛΙΑΠΑΤΗΣ
2 (7)
10 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 43.09
ΧΑΝΤΕΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΠΠΑΣ
1 (3)
11 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 43.53
ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ ΡΙΖΙΚΙΑΝΟΣ ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
1 (4)
12 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 43.79
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΥΣΕΛΙΑΣ ΡΑΠΤΗΣ
1 (5)
13 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 43.99
ΔΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΥΡΟΣ ΜΠΟΤΩΝΑΚΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ-ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ
1 (6)
x Π.Α.Ο.Κ. DNS
ΜΑΚΡΗΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΜΠΑΡΜΠΕΡΑΚΗΣ

4χ100μ. Γ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 46.58
ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΜΠΕΡΝ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ
2 (1)
2 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 47.50
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
2 (2)
3 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 48.03
ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗΤΖΟΝΣΟΝ
2 (3)
4 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 48.29
ΓΚΙΣΗ ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΟΥ ΛΙΤΣΕΝΗ
2 (4)
5 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 48.48
ΤΖΕΜΑΛΑΙ ΚΟΤΣΙΔΟΥ ΖΑΚΚΑ ΣΑΜΑΝΗ
2 (5)
6 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 48.54
ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
1 (1)
7 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΔΡΑΠET 48.68
ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΤΣΙΩΠΟΥ ΓΡΙΛΛΟΥ
1 (2)
8 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 48.76
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΡΛΑΝΗ ΤΣΙΡΙΓΚΟΥΛΗ ΘΕΜΕΛΙΔΗ
1 (3)
9 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 48.77
ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ
1 (4)
10 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 48.99
ΜΑΛΛΗ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΖΥΓΟΡΗ
2 (6)
11 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 51.27
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΡΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
1 (5)

Β’ ημέρα

200μ. Α

1 2 ΤΡΙΒΥΖΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 32 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 21.11 +0.1 2 (1)
2 503 ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 29 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.28 +0.1 2 (2) 21.276
3 505 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 32 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 21.28 +0.4 1 (1) 21.277
4 303 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 20 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 21.64 +0.1 2 (3)
5 293 ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 21.68 +0.1 2 (4)
6 230 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21.73 +0.1 2 (5)
7 104 ΝΓΚΟΜΠΕΧ, ΚΟΛΛΙΝΣ-ΛΑΧΑΙ 23 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 21.81 +0.4 1 (2)
8 197 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21 Ο.Φ.Η. 21.93 +0.4 1 (3)
9 346 ΛΕΚΚΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 21.95 +0.1 2 (6)
10 474 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ, ΑΝΔΡΕΑΣ 21 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 21.96 +0.4 1 (4)
11 371 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ, ΜΙΧΑΗΛ 19 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 21.98 +0.4 1 (5)
12 149 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22.01 +0.1 2 (7)
13 203 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 22.10 +0.4 1 (6)
14 279 ΚΑΡΟΥΣΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΘΑΝ 21 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22.30 +0.1 2 (8)
15 392 ΖΗΚΑΣ, ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 22 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 22.52 +0.4 1 (7)
16 349 ΒΛΑΧΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.59 +0.4 1 (8)

200μ. Γ

1 273 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 29 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 23.79 +1.1 2 (1)
2 245 ΠΟΛΙΤΗ, ΚΟΡΙΝΑ 24 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 24.17 +1.1 2 (2)
3 357 ΚΕΡΑΜΙΔΑ, ΓΡΗΓΟΡΙΑ-ΕΜΜΑΝΟ 29 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 24.22 +0.3 1 (1)
4 334 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ, ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 25 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 24.39 +1.1 2 (3)
5 178 ΜΑΝΤΑ, ΠΟΛΥΤΙΜΗ 22 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 24.56 +0.3 1 (2)
6 149 ΚΑΝΑΚΗ, ΑΛΕΞΙΑ 25 Ο.Φ.Η. 24.75 +1.1 2 (4)
7 157 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ, ΑΝΑΤΟΛΗ 19 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 25.12 +0.3 1 (3)
8 353 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 22 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 25.16 +0.3 1 (4)
9 333 ΓΕΩΡΓΑΛΑ, ΕΙΡΗΝΗ 30 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 25.16 +0.3 1 (5)
10 369 ΑΝΘΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ 18 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 25.29 +1.1 2 (5)
11 190 ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ, ΕΛΕΝΗ 32 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25.46 +1.1 2 (6)
12 126 ΛΑΦΤΣΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 25.56 +1.1 2 (7)
13 202 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ, ΑΣΗΜΙΝΑ-ΝΙΚΟΛΙΝ 20 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 25.57 +1.1 2 (8)
15 156 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΥΘΑΛΙΑ 24 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 25.59 +0.3 1 (6)
16 275 ΘΕΜΕΛΙΔΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 25 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 25.79 +0.3 1 (7)
17 139 ΜΠΑΡΤΖΟΥ, ΑΝΝΑ-ΕΥΔΟΞΙΑ 19 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 26.17 +0.3 1 (8)

800μ. Α

1 9 ΚΕΡΑΜΑΣ, ΕΡΑΛΝΤΟ 28 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1:49.36
2 282 ΚΟΤΙΤΣΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1:49.83
3 351 ΚΑΛΑΚΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 21 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:50.53
4 283 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΣΤΕΛΙΟΣ 20 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1:54.98
5 386 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1:55.10
6 464 ΜΠΟΖΟΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 29 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1:55.45
7 204 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 24 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:55.68
8 275 ΜΕΙΝΤΗ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 25 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 2:00.53

800μ. Γ

1 6 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 25 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2:08.31
2 401 ΤΣΟΛΗ, ΒΙΚΤΟΡΙΑ-ΕΛΙΖΑΜ 26 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2:10.11
3 203 ΚΟΥΤΛΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 22 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:11.39
4 274 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΑΝΝΑ 29 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 2:11.99
5 286 ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ 20 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:14.97
6 106 ΜΠΑΛΛΑ, ΝΤΕΝΙΣΑ 20 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2:15.68
7 373 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 23 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2:16.13
8 207 ΤΣΕΤΣΕΚΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2:16.17

5000μ. Α

1 261 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ, ΜΑΡΙΟΣ 20 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 14:32.88
2 6 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:39.51
3 311 ΖΕΡΒΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 35 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14:49.54
4 116 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 29 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 15:01.82
5 431 ΒΟΤΣΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 27 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 15:15.63
6 313 ΜΑΛΤΕΖΟΣ, ΛΑΜΠΡΟΣ 25 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 15:16.79
7 352 ΑΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΗΛΙΑΣ 20 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15:18.22
8 190 ΤΣΑΚΑΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 15:18.88
9 267 ΜΑΝΚΟ, ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ 20 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 15:24.31
10 205 ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 20 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:28.78
11 396 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 15:30.31
12 422 ΜΑΤΖΙΑΡ, ΜΑΤΕΟΥΣ-ΚΣΙΣΤΟΦ 25 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 15:47.65
13 395 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 24 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 15:49.06
14 232 ΛΙΓΩΝΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:50.03
15 403 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ, ΗΛΙΑΣ 20 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 15:55.94
16 312 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 15:59.51
17 330 ΛΙΑΤΙΦΗΣ-ΠΕΤΡΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16:17.92
18 432 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ, ΧΑΡΙΤΩΝ 25 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 16:39.40
x 117 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 22 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ DNF
x 188 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 31 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ DNF
x 430 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 44 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ DNS

5000μ. Γ

1 304 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓ 23 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16:38.43
2 204 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΖΩΗ-ΑΝΙΤΑ 23 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:53.85
3 337 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ 36 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 16:58.39
4 113 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ, ΙΣΑΒΕΛΛΑ 22 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 17:03.48
5 358 ΜΙΧΑΛΑ, ΕΙΡΗΝΗ-ΡΙΑ 22 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 17:05.34
6 253 ΛΑΒΑΣΑ, ΔΑΦΝΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ 18 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 17:08.32
7 287 ΠΡΙΒΙΛΕΤΖΙΟ, ΓΚΛΟΡΙΑ-ΤΖΙΟΒΑΝ 31 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17:12.90
8 146 ΔΟΒΡΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 22 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 17:15.99
9 143 ΤΣΟΥΠΑΚΗ, ΕΙΡΗΝΗ 25 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 17:22.87
10 219 ΜΑΝΟΥΣΟΥ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟ, ΜΟΣΧΑ-ΕΥΓ 22 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 18:06.11
11 359 ΠΕΤΡΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 19 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 18:16.67
12 142 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 25 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 18:20.54
13 241 ΜΠΑΛΛΑ, ΘΕΟΦΑΝΙΑ 20 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 18:28.64
14 261 ΜΠΕΤΑ, ΖΩΗ 20 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18:36.44
15 163 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΛΕΝΗ 34 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:42.46
16 259 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 22 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18:43.19
17 210 ΠΑΣΠΑΤΗ, ΔΑΝΑΗ 25 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 18:55.20
x 186 ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ 20 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ DNF
x 119 ΦΟΥΚΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΚΩΝΣΤΑ 24 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ DNF
x 209 ΒΛΑΧΑΚΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 28 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ DNF
x 336 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ, ΠΟΛΥΞΕΝΗ 22 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ DNF
x 403 ΝΤΙΝΑ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 24 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ DNS

400μ. εμπ. Α

1 4 ΝΑΚΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 50.98
2 256 ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 22 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 51.80
3 137 ΔΡΙΤΣΑΣ, ΙΕΡΟΘΕΟΣ 20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 51.85
4 215 ΔΟΥΜΠΑΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 20 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 53.82
5 226 ΚΟΥΤΡΑΚΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 53.84
6 400 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ 21 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 55.11
7 166 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ, ΕΥΘΥΜΙΟΣ 21 Π.Α.Ο.Κ. 55.12
8 214 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 28 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 55.18

400μ. εμπ. Γ

1 220 ΚΙΑΦΑ, ΑΝΝΑ 21 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 58.38
2 171 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ, ΟΛΥΜΠΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤ 21 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 58.89
3 10 ΤΟΚΑ, ΕΛΠΙΔΑ 26 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 59.01
4 147 ΓΝΑΦΑΚΗ, ΔΗΜΗΤΡΑ 22 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 59.31
5 170 ΛΙΤΣΕΝΗ, ΜΑΡΙΑ-ΡΙΓΚΕΛΤΑ 25 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:01.06
6 233 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΑΝΝΑ 23 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:04.27
7 269 ΟΝΤΟΥΤΟΛΑ, ΜΕΛΙΝΑ-ΓΙΑΣΜΙΝ 21 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1:04.55
8 216 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ, ΕΛΕΝΑ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1:12.48

Ύψος Α

1 13 ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 33 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 2.24m
2 229 ΜΕΡΛΟΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 20 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2.15m
3 263 ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 31 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 2.08m
4 211 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 22 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.98m
5 273 ΦΡΑΓΓΟΓΛΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.98m
6 435 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.98m
7 126 ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 Α.Ε.Κ 1.92m
7 405 ΚΑΙΠΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ 18 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.92m
9 407 ΣΤΕΦΑΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1.92m
x 159 ΠΗΤΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 24 ΓΣ ΒΟΛΟΥ NH
x 155 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 18 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ NH

Επί κοντώ Γ

1 166 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 29 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.83m
2 188 ΠΟΛΑΚ, ΕΛΕΝ-ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 23 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.41m
3 227 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ 24 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.16m
4 226 ΒΑΓΕΝΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 24 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.10m
5 309 ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΑΝΝΑ-ΚΛΕΟΝΙΚΗ 23 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.85m
6 205 ΤΕΛΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 29 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.85m
7 117 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ, ΕΥΑ 18 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3.70m
8 374 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ, ΜΑΡΙΑ 28 ΚΥΠΡΟΣ 3.70m
9 184 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ, ΝΙΚΗ 19 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.50m
10 292 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ, ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΘΕΟΠΟΥ 20 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3.50m

Μήκος Α

1 12 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ, ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 21 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.22m -0.3
2 434 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤ 23 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 7.80m -0.5
3 437 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ-ΔΕΣΠΟΤΕΡ, ΜΙΧΑΗΛ 32 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 7.75m +0.4
4 219 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 22 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7.72m +0.9
5 305 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 22 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7.64m +0.0
6 121 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 7.61m +0.0
7 129 ΚΑΨΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28 Α.Ε.Κ 7.58m +0.4
8 276 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΕΞΙΟΣ 19 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 7.34m -0.1
9 162 ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 7.07m +0.6
10 173 ΜΑΚΡΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 26 Π.Α.Ο.Κ. 7.06m +0.4
11 292 ΛΙΟΛΙΟΣ-ΓΑΖΕΤΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 6.94m +0.8
x 167 ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 21 Π.Α.Ο.Κ. NM

Μήκος Γ

1 211 ΚΟΛΟΚΥΘΑ, ΕΥΘΥΜΙΑ 32 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 6.47m -0.2
2 239 ΑΛΕΞΟΥΛΗ, ΧΑΙΔΩ 28 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6.41m +0.2
3 198 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ, ΕΛΕΝΗ 21 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 6.32m +0.5
4 224 ΚΟΡΕΝΕΒΑ, ΟΞΑΝΑ 27 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.28m -0.2
5 120 ΤΑΧΤΑΡΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 6.25m -0.8
6 140 ΓΑΛΕΝΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 31 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6.01m +0.2
7 278 ΣΑΡΛΑΝΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 20 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 5.93m +0.1
8 195 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ, ΚΡΙΣΤΙΝΑ 29 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.76m -0.5
9 295 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ 20 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 5.75m +0.1
10 299 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΧΡΙΣΤΙ 22 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 5.67m +0.1
11 181 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 28 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 5.65m +0.4
12 137 ΜΙΖΙΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝ 20 Π.Α.Ο.Κ. 5.12m +0.5

Σφαιροβολία Γ

1 109 ΣΟΦΑΝΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 34 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 15.08m
2 364 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ, ΜΑΡΙΑ 19 ΕΝ. ΚΑΖΩΝΗΣ – ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 14.88m
3 361 ΚΑΙΣΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 21 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 14.54m
4 118 ΤΖΗΚΑ, ΕΛΕΝΗ 29 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 13.83m
5 128 ΜΩΥΣΙΔΟΥ, ΧΡΥΣΗ 34 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 13.76m
6 297 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΔΕΣΠ 21 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 13.44m
7 232 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΡΥΣΑΝΘΗ 24 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 13.33m
8 154 ΑΓΓΕΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ 25 Ο.Φ.Η. 12.63m
9 172 ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ, ΑΝΤΡΙΑΝΑ 19 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12.41m
10 344 ΚΥΡΓΙΟΒΑΝΑΚΗ, ΒΑΛΑΣΙΑ 26 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ 12.06m
11 345 ΜΑΝΤΟΥΔΗ, ΖΩΗ 25 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ 11.85m
12 316 ΣΤΕΦΑΝΗ, ΙΩΑΝΝΑ 27 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 11.33m

Δισκοβολία Α

1 449 ΚΟΝΙΑΡΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 58.77m
2 16 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΑΣΩΝ 25 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 53.95m
3 369 ΔΕΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 33 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 53.04m
4 465 ΖΩΤΟΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 23 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 52.48m
5 416 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 23 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 50.59m
6 109 ΚΑΡΤΣΙΝΗ, ΜΙΧΑΗΛ 21 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 50.26m
7 101 ΧΑΡΑΜΑΝΤΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 28 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 49.19m
8 119 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 33 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 49.19m
9 125 ΚΩΣΤΑΚΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 34 Α.Ε.Κ 48.62m
10 272 ΓΕΝΝΙΚΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ-ΗΛΙΑΣ 20 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 48.52m
11 373 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ 25 ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 48.33m
12 341 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 47.34m
13 269 ΘΑΝΑΣΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 22 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 47.05m
14 108 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 22 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 45.95m
15 264 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΙΧΑΛΗΣ 37 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 45.57m

Σφυροβολία Γ

1 1 ΣΚΑΡΒΕΛΗ, ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΑΛΕΞΑΝ 24 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 65.99m
2 250 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ, ΗΛΙΑΝΑ 24 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 61.77m
3 251 ΚΟΣΜΙΔΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 18 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 60.20m
4 194 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 25 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56.09m
5 115 ΝΑΞΑΚΗ, ΝΙΚΗ 21 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 54.82m
6 266 ΑΡΓΥΡΗ, ΦΩΤΕΙΝΗ 23 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 51.44m
7 291 ΖΩΤΟΥ, ΕΛΕΝΗ 19 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 50.48m
8 331 ΤΟΠΟΥΖΗ, ΜΑΡΙΑ 18 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 50.13m
9 105 ΤΣΩΚΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 22 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 45.37m
10 104 ΣΤΑΘΑΚΗ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 24 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 41.85m
11 231 ΤΖΑΛΙΛΗ, ΜΑΡΙΑ 21 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 40.96m
12 125 ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 19 Α.Ε.Κ 38.67m
13 151 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 29 Ο.Φ.Η. 38.61m
14 116 ΚΩΤΣΑΡΗ-ΖΗΒΑ, ΦΩΤΕΙΝΗ 20 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 36.21m
x 108 ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 18 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ DNS

Ακοντισμός Α

1 198 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 18 Ο.Φ.Η. 68.78m
2 114 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 68.67m
3 284 ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 29 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 67.91m
4 315 ΚΟΛΩΝΙΑΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ 23 ΟΜ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 66.63m
5 141 ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 65.94m
6 140 ΗΛΤΣΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 38 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 65.36m
7 128 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 27 Α.Ε.Κ 64.14m
8 414 ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ, ΑΡΤΕΜΙΟΣ 19 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 61.60m
9 410 ΠΕΙΒΑΝΗΣ, ΘΟΔΩΡΗΣ 31 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 61.14m
10 217 ΕΥΘΑΛΙΑΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 60.60m
11 332 ΚΑΡΕΛΑΚΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 33 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 58.23m
12 408 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 56.39m

4χ400μ. Α

ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:14.56
ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΠΟΠΑ ΝΑΚΟΣ
2 (1)
2 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3:15.00
ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΚΟΤΙΤΣΑΣ
2 (2)
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 3:15.03
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ
2 (3)
4 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3:21.87
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΝΝΗΣ ΚΕΡΑΜΑΣ
1 (1)
5 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3:21.94
ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΚΙΛΙΓΚΑΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΣΠΑΝΔΟΣ
2 (4)
6 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 3:23.63
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΛΙΟΥΜΠΑΣ ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2 (5)
7 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:25.80
ΧΑΝΤΕΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΠΑΣ
1 (2)
8 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 3:26.47
ΓΡΑΒΑΛΟΣ ΜΠΟΖΟΙΔΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ
1 (3)
9 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:26.71
ΑΡΚΟΥΡ ΓΑΒΑΛΑΣ ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ
2 (6)
10 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 3:28.96
ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΤΡΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
1 (4)
11 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 3:34.30
ΣΕΛΙΤΑ ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
1 (5)
x ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ DQ 163.3a
ΡΕΖΕΣ ΧΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ
x ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ DNS
ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

4χ400μ. Γ

ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:42.06
ΔΑΛΑΚΑ ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΤΟΚΑ ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ
2 (1)
2 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:49.22
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΖΥΓΟΡΗ ΑΡΣΕΝΟΥ ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ
2 (2)
3 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3:49.40
ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥ ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΤΖΟΝΣΟΝ
1 (1)
4 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΔΡΑΠET 3:49.95
ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΤΣΙΩΠΟΥ ΓΡΙΛΛΟΥ
1 (2)
5 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 3:56.53
ΓΙΑΤΡΟΥ ΓΝΑΦΑΚΗ ΔΟΒΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ
1 (3)
6 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3:58.53
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΣΤΙΧΙΑΔΗ ΚΙΑΦΑ
2 (3)
7 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4:03.19
ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΛΙΤΣΕΝΗ ΚΟΥΡΔΟΥΚΛΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
2 (4)
8 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4:17.75
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΜΙΧΑΛΑ
1 (4)
9 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 4:23.42
ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΙΓΓΟΥ ΣΤΕΦΑΝΗ ΛΙΓΓΟΥ
1 (5)
x ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ DQ 170.20
ΑΓΟΡΟΥ ΤΣΙΡΙΓΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

100μ. Α

1 7 ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 29 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.45Q +1.6 1 (1)
2 203 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10.73Q 1.2 5 (1)
3 303 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 20 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 10.74Q +0.3 2 (1)
4 212 ΧΡΥΣΑΦΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 10.78Q 1.2 5 (2)
5 104 ΝΓΚΟΜΠΕΧ, ΚΟΛΛΙΝΣ-ΛΑΧΑΙ 23 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10.80Q +1.0 3 (1)
6 230 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.86Q -0.1 4 (1)
7 345 ΔΑΜΙΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΑΡΑ 24 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10.90q 1.2 5 (3)
8 122 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 24 Α.Ε.Κ 10.95Q +1.6 1 (2) 10.941
9 197 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21 Ο.Φ.Η. 10.95q +1.6 1 (3) 10.943
10 207 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 32 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10.96Q +1.0 3 (2)
11 371 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ, ΜΙΧΑΗΛ 19 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 11.01q +1.6 1 (4)
12 206 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 34 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.02q 1.2 5 (4)
13 187 ΤΡΑΚΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 24 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11.06Q -0.1 4 (2)
14 451 ΑΜΠΝΤΟΥ, ΜΩΧΑΜΕΝΤ 25 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 11.08Q +0.3 2 (2)
14 429 ΝΑΝΟΣ, ΑΝΕΣΤΗΣ 18 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 11.08q 1.2 5 (5)
16 253 ΡΟΥΣΣΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 27 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.09q -0.1 4 (3)
17 452 ΜΠΡΑΧΟΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΤΩΝΙ 23 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 11.10 +1.0 3 (3)
18 439 ΜΠΟΤΩΝΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 34 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.13 +1.6 1 (5) 11.129
19 440 ΓΚΑΒΕΛΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.13 -0.1 4 (4)
20 192 ΒΑΡΔΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 24 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.18 +0.3 2 (3)
21 176 ΣΕΡΜΠΙΝΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 22 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11.20 +1.0 3 (4)
21 339 ΡΑΠΤΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 32 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 11.20 1.2 5 (6)
23 348 ΖΑΧΑΡΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ 22 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.27 +1.0 3 (5)
24 278 ΦΡΑΤΖΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 26 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.34 +1.6 1 (6)
24 193 ΜΑΛΑΜΟΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 24 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 11.34 -0.1 4 (5)
26 476 ΚΑΤΣΑΡΟΣ, ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 24 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 11.40 +1.0 3 (6)
27 455 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΥΛΟΣ 21 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 11.45 +0.3 2 (4)
28 477 ΚΑΤΣΑΡΟΣ, ΜΗΝΑΣ 21 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 11.48 +1.0 3 (7)
29 446 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 22 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ11.52 +0.3 2 (5)
30 195 ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22 Ο.Φ.Η. 11.54 +0.3 2 (6)
31 350 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.59 -0.1 4 (6)
32 111 ΜΑΝΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 24 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11.63 +1.6 1 (7)
33 433 ΔΟΥΡΜΟΥΣΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 -0.1 4 (7)
34 468 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 13.87 +0.3 2 (7)

100μ. Γ

1 3 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ, ΡΑΦΑΗΛΙΑ 25 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.56Q -0.1 1 (1)
2 328 ΓΑΤΟΥ, ΜΑΡΙΑ 30 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.66Q -0.5 2 (1)
3 111 ΒΕΝΙΕΡΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 24 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11.74Q -0.1 4 (1)
4 199 ΜΠΕΡΝ, ΑΛΑΝΑ 25 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΘ34 12.00Q -0.5 2 (2)
5 357 ΚΕΡΑΜΙΔΑ, ΓΡΗΓΟΡΙΑ-ΕΜΜΑΝΟ 29 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 12.05Q -0.2 3 (1)
6 236 ΚΑΡΥΑΜΠΑ, ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-ΣΕΒΑ 19 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.15q -0.5 2 (3)
7 220 ΚΙΑΦΑ, ΑΝΝΑ 21 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.17Q -0.2 3 (2)
8 126 ΛΑΦΤΣΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 12.18Q -0.1 4 (2)
9 112 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΑΛΕΞΑΝ 20 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12.19q -0.2 3 (3) 12.184
10 353 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 22 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 12.19q -0.5 2 (4) 12.185
11 332 ΔΑΛΑΚΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 27 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 12.21q -0.2 3 (4)
12 156 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΥΘΑΛΙΑ 24 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 12.24q -0.1 4 (3)
13 369 ΑΝΘΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ 18 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 12.33Q -0.1 1 (2)
14 354 ΤΣΟΥΚΑΛΑ, ΔΗΜΗΤΡΑ 20 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 12.42q -0.1 1 (3)
15 189 ΦΑΚΙΔΑΡΗ, ΜΑΡΙΑ 22 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.45q -0.2 3 (5)
16 346 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΗΛΙ 23 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12.67q -0.1 4 (4)
17 139 ΜΠΑΡΤΖΟΥ, ΑΝΝΑ-ΕΥΔΟΞΙΑ 19 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12.69 -0.5 2 (5)
18 322 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ, ΕΛΕΝΗ 23 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 12.74 -0.1 4 (5)
19 247 ΖΑΚΚΑ, ΧΑΡΑ 23 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.84 -0.2 3 (6)
20 303 ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΥ, ΑΛΙΚΗ 19 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12.92 -0.1 1 (4)
21 248 ΤΖΕΜΑΛΑΙ, ΙΟΥΛΙΑ-ΑΝΝΑ 18 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 13.03 -0.1 1 (5)
22 302 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΟΥ, ΜΑΡΙΑΝΘΗ 21 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 13.18 -0.1 4 (6)
23 101 ΔΑΛΑΛΑΚΗ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 20 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 13.20 -0.2 3 (7)
24 201 ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 21 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13.25 -0.2 3 (8)
25 347 ΜΑΛΤΕΖΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ 20 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13.44 -0.5 2 (6)
26 283 ΛΙΟΥΓΚΟΥ, ΖΩΗ 19 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.51 -0.1 1 (6)
27 362 ΤΖΟΓΑΝΗ, ΜΑΡΙΑΜ 21 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 13.64 -0.1 1 (7)
28 144 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, ΔΑΦΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ 24 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 13.88 -0.5 2 (7)
29 341 ΤΣΙΒΟΥ, ΑΡΤΕΜΙΣ 18 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14.48 -0.1 4 (7)
30 326 ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 23 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 14.50 -0.1 4 (8)

200μ. Α

1 2 ΤΡΙΒΥΖΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 32 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 21.54Q +1.2 1 (1)
2 303 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 20 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 21.73Q +1.1 3 (1)
3 503 ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 29 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.77Q +0.2 2 (1)
4 505 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 32 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 21.78Q +1.1 3 (2)
5 293 ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 21.80Q +0.9 4 (1)
6 104 ΝΓΚΟΜΠΕΧ, ΚΟΛΛΙΝΣ-ΛΑΧΑΙ 23 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 21.91Q +0.2 2 (2)
7 371 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ, ΜΙΧΑΗΛ 19 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 21.94Q +1.2 1 (2)
8 197 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21 Ο.Φ.Η. 22.00q +1.1 3 (3)
9 474 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ, ΑΝΔΡΕΑΣ 21 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 22.01Q -0.6 5 (1)
10 230 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 22.04Q +0.9 4 (2)
11 203 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 22.05q +1.1 3 (4)
12 149 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22.12q +1.2 1 (3)
13 279 ΚΑΡΟΥΣΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΘΑΝ 21 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22.19q +0.2 2 (3)
14 346 ΛΕΚΚΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.31Q -0.6 5 (2)
15 349 ΒΛΑΧΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.45q +1.2 1 (4) 22.441
16 392 ΖΗΚΑΣ, ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 22 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 22.45q -0.6 5 (3) 22.450
17 412 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 22.49 +1.1 3 (5)
18 439 ΜΠΟΤΩΝΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 34 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 22.59 +0.2 2 (4)
19 347 ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ 23 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.65 +1.1 3 (6)
20 398 ΘΑΝΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΑΠΟΕΛ 22.67 -0.6 5 (4)
21 187 ΤΡΑΚΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 24 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 22.70 +0.9 4 (3)
22 391 ΣΕΙΤΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ 32 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 22.73 +0.9 4 (4)
23 469 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 25 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 22.77 +0.2 2 (5)
24 458 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ, ΣΤΕΛΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 22 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 22.79 +0.9 4 (5)
25 224 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 22 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 22.80 +1.2 1 (5)
26 113 ΡΟΥΣΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 18 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 22.85 +0.2 2 (6)
27 209 ΛΑΓΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22.91 +0.9 4 (6)
28 208 ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 23 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22.99 -0.6 5 (5)
29 231 ΚΩΣΤΑΡΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 23.02 -0.6 5 (6)
30 476 ΚΑΤΣΑΡΟΣ, ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 24 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 23.17 +1.1 3 (7)
31 348 ΖΑΧΑΡΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ 22 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.33 +0.2 2 (7)
32 340 ΦΥΣΕΛΙΑΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 25 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 23.37 +1.2 1 (6)
33 195 ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22 Ο.Φ.Η. 23.74 +0.9 4 (7)
34 378 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 23.77 -0.6 5 (7)
35 318 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 27 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 24.10 +1.2 1 (7)
36 387 ΧΙΩΤΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 24.20 -0.6 5 (8)

200μ Γ

1 245 ΠΟΛΙΤΗ, ΚΟΡΙΝΑ 24 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 24.27Q +0.9 3 (1)
2 273 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 29 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 24.54Q -0.3 1 (1)
3 334 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ, ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 25 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 24.72Q +1.0 4 (1)
4 149 ΚΑΝΑΚΗ, ΑΛΕΞΙΑ 25 Ο.Φ.Η. 24.73Q +0.8 2 (1)
5 178 ΜΑΝΤΑ, ΠΟΛΥΤΙΜΗ 22 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 24.89Q +1.0 4 (2)
6 357 ΚΕΡΑΜΙΔΑ, ΓΡΗΓΟΡΙΑ-ΕΜΜΑΝΟ 29 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 24.99Q +0.8 2 (2)
7 333 ΓΕΩΡΓΑΛΑ, ΕΙΡΗΝΗ 30 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 25.10Q -0.3 1 (2)
8 353 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 22 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 25.17Q +0.9 3 (2)
9 369 ΑΝΘΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ 18 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 25.36q +0.8 2 (3)
10 126 ΛΑΦΤΣΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 25.41q +1.0 4 (3)
11 156 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΥΘΑΛΙΑ 24 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 25.42q +1.0 4 (4)
12 157 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ, ΑΝΑΤΟΛΗ 19 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 25.51q +0.9 3 (3)
13 202 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ, ΑΣΗΜΙΝΑ-ΝΙΚΟΛΙΝ 20 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 25.60q -0.3 1 (3)
14 190 ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ, ΕΛΕΝΗ 32 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25.83q +0.8 2 (4)
15 275 ΘΕΜΕΛΙΔΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 25 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 26.07q -0.3 1 (4)
16 139 ΜΠΑΡΤΖΟΥ, ΑΝΝΑ-ΕΥΔΟΞΙΑ 19 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 26.08q -0.3 1 (5)
17 322 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ, ΕΛΕΝΗ 23 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 26.50 -0.3 1 (6)
18 346 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΗΛΙ 23 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 26.85 +1.0 4 (5)
19 271 ΧΛΙΑΡΑ, ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 25 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 27.08 +0.9 3 (4)
20 235 ΜΑΟΥΝΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 19 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 27.67 +1.0 4 (6)
21 102 ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΕΛΠΙΔΑ 23 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 27.98 +0.9 3 (5)
22 293 ΚΛΕΤΤΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 22 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 28.63 +0.8 2 (5)
23 323 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΛΕΝΗ 18 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 29.23 -0.3 1 (7)
x 400 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ, ΡΑΦΑΗΛΙΑ 25 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ DNS +0.8
x 199 ΜΠΕΡΝ, ΑΛΑΝΑ 25 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ DNS +0.9

400μ. Α

1 131 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ 30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 47.79Q 4 (1)
2 394 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ 19 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 48.03Q 3 (1)
3 268 ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ, ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 19 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 48.20q 4 (2)
4 133 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 24 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 48.22q 4 (3)
5 500 ΤΡΙΒΥΖΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 32 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 48.49Q 2 (1)
6 178 ΣΠΑΝΔΟΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ 21 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 48.53q 2 (2)
7 281 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 48.54q 3 (2)
8 474 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ, ΑΝΔΡΕΑΣ 21 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 48.81 2 (3)
9 14 ΠΑΠΠΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 21 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 48.92Q 1 (1)
10 200 ΚΥΡΙΑΚΟΥ, ΛΑΣΚΑΡΗΣ 21 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 48.94 3 (3)
11 412 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 48.99 4 (4)
12 398 ΘΑΝΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΑΠΟΕΛ – ΙΛ19 49.02 1 (2)
13 149 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 49.12 1 (3)
14 112 ΠΑΙΔΟΚΟΥΚΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 26 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 49.41 3 (4)
15 179 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ, ΑΝΕΣΤΗΣ 20 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 49.89 4 (5)
16 458 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ, ΣΤΕΛΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 22 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 49.94 2 (4)
17 165 ΜΠΑΡΜΠΕΡΑΚΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20 Π.Α.Ο.Κ. 49.95 3 (5)
18 224 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 22 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 50.65 1 (4)
19 469 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 25 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 50.66 4 (6)
20 323 ΒΑΓΙΟΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 50.70 3 (6)
21 113 ΡΟΥΣΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 18 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 50.82 1 (5)
22 298 ΣΑΒΒΙΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 34 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 51.17 2 (5)
23 297 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 51.29 1 (6)
23 393 ΕΡΓΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 51.29 2 (6)
25 294 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 51.31 4 (7)
26 447 ΚΑΞΗΡΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 20 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 51.76 1 (7)
27 132 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 27 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 52.52 3 (7)
28 380 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 18 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 52.97 2 (7)
29 457 ΝΤΕΜΟΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 23 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 54.14 4 (8)
30 318 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 27 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 54.45 3 (8)
31 225 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 22 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 55.07 2 (8)

400μ. Γ

1 334 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ, ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 25 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 54.41Q 2 (1)
2 273 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 29 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 54.49Q 1 (1)
3 179 ΜΟΥΡΤΑ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 23 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 54.60Q 2 (2)
4 245 ΠΟΛΙΤΗ, ΚΟΡΙΝΑ 24 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 54.98q 2 (3)
5 191 ΑΡΓΥΡΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΑ 20 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 55.10Q 1 (2)
6 285 ΖΥΓΟΡΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 27 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 55.43q 1 (3)
7 145 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 22 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 55.55q 2 (4)
8 149 ΚΑΝΑΚΗ, ΑΛΕΞΙΑ 25 Ο.Φ.Η. 55.81q 1 (4)
9 368 ΤΣΙΩΠΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 21 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΔΡΑΠET 56.22 2 (5)
10 333 ΓΕΩΡΓΑΛΑ, ΕΙΡΗΝΗ 30 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 56.89 1 (5)
11 178 ΜΑΝΤΑ, ΠΟΛΥΤΙΜΗ 22 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 57.79 1 (6)
12 355 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ, ΜΑΡΙΑ 40 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 58.03 2 (6)
13 272 ΤΣΙΡΙΓΚΟΥΛΗ, ΑΡΓΥΡΩ 37 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 58.75 2 (7)
14 365 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ, ΑΝΝΑ 22 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΔΡΑΠET 1:00.69 1 (7)
15 168 ΚΟΥΡΔΟΥΚΛΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 21 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:02.37 2 (8)
16 102 ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΕΛΠΙΔΑ 23 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1:03.16 1 (8)

800μ. Α

1 9 ΚΕΡΑΜΑΣ, ΕΡΑΛΝΤΟ 28 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1:53.24Q 1 (1)
2 351 ΚΑΛΑΚΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 21 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:53.26Q 3 (1)
3 282 ΚΟΤΙΤΣΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1:53.88Q 2 (1)
4 283 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΣΤΕΛΙΟΣ 20 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1:53.94q 1 (2)
5 386 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1:54.12q 3 (2)
6 204 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 24 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΠ00 1:54.26q 2 (2)
7 464 ΜΠΟΖΟΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 29 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1:54.97q 2 (3)
8 275 ΜΕΙΝΤΗ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 25 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 1:55.84q 3 (3)
9 151 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ, ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 19 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:55.88 2 (4)
10 243 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 32 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1:55.89 1 (3)
11 368 ΣΙΜΟΝΙ, ΙΩΑΝΝΗΣ 19 ΒΕΡΓΙΝΑ 1:56.88 3 (4)
12 244 ΠΑΠΟΥΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1:58.12 3 (5)
13 404 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:58.60 1 (4)
14 152 ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:59.66 1 (5)
15 180 ΒΡΑΝΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 28 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:59.97 2 (5)
16 255 ΖΑΝΝΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 27 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:00.85 3 (6)
17 181 ΔΑΠΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 23 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2:01.70 1 (6)
18 333 ΒΛΑΧΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24 ΑΟ Σ. ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 2:02.90 2 (6)

800μ. Γ

1 6 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 25 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2:13.32Q 2 (1)
2 401 ΤΣΟΛΗ, ΒΙΚΤΟΡΙΑ-ΕΛΙΖΑΜ 26 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2:13.33Q 1 (1)
3 286 ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ 20 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:13.56Q 2 (2)
4 203 ΚΟΥΤΛΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 22 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:13.76q 2 (3)
5 106 ΜΠΑΛΛΑ, ΝΤΕΝΙΣΑ 20 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2:14.46q 2 (4)
6 274 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΑΝΝΑ 29 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 2:15.24Q 1 (2)
7 207 ΤΣΕΤΣΕΚΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2:15.55q 1 (3)
8 373 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 23 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2:16.19q 1 (4)
9 183 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ, ΕΥΓΕΝΙΑ 24 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:18.52 1 (5)
10 360 ΛΟΥΚΙΔΟΥ, ΜΑΡΙΑ 24 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2:21.56 2 (5)
11 180 ΔΑΓΡΕ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 22 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2:25.05 1 (6)
12 217 ΜΑΣΤΙΧΙΑΔΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ 20 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2:31.08 2 (6)
13 132 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΑΡΙΑΝΘΗ 21 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 2:42.17 2 (7)

110μ. εμπ. Α

1 15 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 32 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 13.64Q -0.1 1 (1)
2 240 ΧΙΝΤΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 14.33Q +0.9 2 (1)
3 434 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤ 23 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14.42Q +0.9 2 (2)
4 436 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 33 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14.48Q -0.1 1 (2)
5 426 ΚΑΜΠΑΝΗΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 31 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14.59q -0.1 1 (3)
6 123 ΚΙΑΦΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 26 Α.Ε.Κ – ΙΕ27 14.82q +0.9 2 (3)
7 135 ΛΥΡΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 21 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 14.89q -0.1 1 (4)
8 336 ΜΠΟΙΤΣΙΟΣ, ΠΑΥΛΟΣ 20 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 14.99q -0.1 1 (5)
9 419 ΛΥΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 22 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 15.14 +0.9 2 (4)
10 413 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 37 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 15.38 +0.9 2 (5)
11 325 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 15.62 -0.1 1 (6)
12 124 ΚΙΑΦΑΣ, ΑΡΓΥΡΙΟΣ 24 Α.Ε.Κ 15.72 -0.1 1 (7)
13 379 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 18 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 16.05 +0.9 2 (6)
14 245 ΣΑΙΣΑΝΑΣ, ΝΙΚΟΣ 36 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 16.20 +0.9 2 (7)
15 295 ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΝΙΚΟ 18 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 16.75 -0.1 1 (8)
16 460 ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 21 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 16.94 +0.9 2 (8)

100μ. εμπ. Γ

1 7 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ, ΕΛΙΣΑΒΕΤ 27 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.35Q -1.0 1 (1)
2 246 ΣΑΜΑΝΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 14.18Q -0.4 2 (1)
3 352 ΑΟΥΝΤΙ, ΣΑΡΑ 19 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 14.31q -0.4 2 (2)
4 233 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΑΝΝΑ 23 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 14.54Q -0.3 3 (1)
5 275 ΘΕΜΕΛΙΔΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 25 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 14.62q -0.3 3 (2)
6 159 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 21 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 14.64q -1.0 1 (2)
7 254 ΣΑΒΒΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 22 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 14.68q -0.3 3 (3)
8 230 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 19 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 14.81q -0.4 2 (3)
9 343 ΚΑΤΣΑΡΩΝΑ, ΑΝΝΑ 20 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 14.83 -0.3 3 (4)
10 244 ΣΑΝΤΑ, ΚΛΕΑΝΘΗ 21 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 14.87 -1.0 1 (3)
11 192 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ 24 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15.21 -0.3 3 (5)
12 243 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ 23 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 15.25 -0.4 2 (4)
13 284 ΒΑΡΒΑΡΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 23 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15.93 -1.0 1 (4)
14 321 ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ, ΟΛΥΜΠΙΑ 20 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 15.97 -0.3 3 (6)
15 187 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ, ΙΩΑΝΝΑ 20 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 16.09 -0.4 2 (5)
16 235 ΜΑΟΥΝΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 19 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 16.16 -1.0 1 (5)
17 327 ΤΣΑΒΑ, ΙΩΑΝΝΑ 20 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 16.37 -0.4 2 (6)
x ΚΙΣΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ DNF

400μ. εμπ. Α

1 4 ΝΑΚΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΙΝ24 51.33Q 1 (1)
2 226 ΚΟΥΤΡΑΚΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ – ΙΝ42 54.03Q 1 (2)
3 256 ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 22 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΘ34 54.14Q 2 (1)
4 215 ΔΟΥΜΠΑΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 20 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΚΨ26 54.30q 1 (3)
5 137 ΔΡΙΤΣΑΣ, ΙΕΡΟΘΕΟΣ 20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΙΝ27 54.35Q 2 (2)
6 166 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ, ΕΥΘΥΜΙΟΣ 21 Π.Α.Ο.Κ. – ΙΕ89 55.55q 1 (4) 55.542
7 400 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ 21 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ – ΦΘ77 55.55q 2 (3) 55.545
8 214 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 28 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΚΨ26 55.63q 2 (4)
9 304 ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ 23 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ – ΝΛ80 55.97 2 (5)
10 136 ΝΑΤΖΙΟΣ, ΙΑΣΩΝ 27 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΙΝ27 56.50 1 (5)
11 478 ΣΚΑΡΠΑΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 22 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΥ – ΧΔ15 57.35 1 (6)
12 257 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΘ34 58.82 2 (6)
13 426 ΚΑΜΠΑΝΗΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 31 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 – ΦΣ00 58.88 2 (7)
14 262 ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ, ΠΑΥΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛ 33 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΙΞ82 1:02.03 1 (7)
15 183 ΚΙΛΙΓΚΑΡΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΙΜ43 1:02.68 2 (8)
16 154 ΣΑΡΡΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΙΝ24 1:05.74 1 (8)

400μ. εμπ. Γ

1 171 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ, ΟΛΥΜΠΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤ 21 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΚΨ26 Γ 1:00.47Q 1 (1)
2 10 ΤΟΚΑ, ΕΛΠΙΔΑ 26 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ – ΟΞ98 Γ 1:01.41Q 2 (1)
3 220 ΚΙΑΦΑ, ΑΝΝΑ 21 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΡ44 Γ 1:01.64Q 2 (2)
4 147 ΓΝΑΦΑΚΗ, ΔΗΜΗΤΡΑ 22 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ – ΙΙ25 Γ 1:02.04Q 1 (2)
5 170 ΛΙΤΣΕΝΗ, ΜΑΡΙΑ-ΡΙΓΚΕΛΤΑ 25 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΚΨ26 Γ 1:02.70q 2 (3)
6 233 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΑΝΝΑ 23 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΝΞ94 Γ 1:04.16q 1 (3)
7 269 ΟΝΤΟΥΤΟΛΑ, ΜΕΛΙΝΑ-ΓΙΑΣΜΙΝ 21 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΞΦ51 Γ 1:04.80q 1 (4)
8 216 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ, ΕΛΕΝΑ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΡ44 Γ 1:04.91q 1 (5)
9 214 ΨΥΛΛΟΥ, ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 25 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ – ΙΙ35 Γ 1:05.01 2 (4)
10 313 ΛΙΓΓΟΥ, ΕΥΔΟΞΙΑ 18 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΦΙ88 Γ 1:06.08 2 (5)
11 221 ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 18 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΡ44 Γ 1:06.48 1 (6)
12 305 ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ, ΜΑΡΙΑ 22 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΝΤ01 Γ 1:07.73 2 (6)
13 129 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ, ΜΑΡΙΑ 22 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΙΝ24 Γ 1:08.20 2 (7)
14 234 ΠΕΤΚΟΓΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 19 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΝΞ94 Γ 1:09.08 2 (8)
15 177 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 27 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΙΘ51 Γ 1:09.62 1 (7)

Μήκος Α

1 12 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ, ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 21 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΡ44 8.03mq +1.8 2 (1)
2 437 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ-ΔΕΣΠΟΤΕΡ, ΜΙΧΑΗΛ 32 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 7.73mq +1.3 1 (1)
3 129 ΚΑΨΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28 Α.Ε.Κ – ΙΕ27 7.49mq +0.3 1 (2)
4 434 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤ 23 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΦΣ55 7.38mq -0.2 2 (2)
5 305 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 22 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ – ΝΛ80 7.33mq +0.2 2 (3)
6 162 ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ – ΙΘ01 7.31mq +0.4 1 (3)
7 276 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΕΞΙΟΣ 19 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΚΜ91 7.27mq +1.1 1 (4)
8 219 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 22 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΚΨ26 7.23mq +1.4 2 (4)
9 121 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΙΕ41 7.22mq +0.1 2 (5)
10 173 ΜΑΚΡΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 26 Π.Α.Ο.Κ. – ΙΕ89 7.14mq +0.5 1 (5)
11 292 ΛΙΟΛΙΟΣ-ΓΑΖΕΤΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΙΘ85 7.10mq +0.6 1 (6)
12 167 ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 21 Π.Α.Ο.Κ. – ΙΕ89 7.07mq +0.3 1 (7)
13 185 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ 22 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΙΝ88 6.86m +1.3 2 (6)
14 331 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ, ΗΛΙΑΣ 18 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ – ΞΟ18 6.83m +1.2 2 (7)
15 130 ΤΣΟΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 23 Α.Ε.Κ – ΙΕ27 6.76m +1.3 1 (8)
16 110 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΛΔ73 6.70m +0.8 2 (8)
17 379 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 18 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ – ΦΘ70 6.68m +0.8 2 (9)
18 287 ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 25 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΡ44 6.67m +1.8 2 (10)
19 172 ΜΠΟΥΛΓΚΟΥΡΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33 Π.Α.Ο.Κ. – ΙΕ89 6.66m +0.5 1 (9)
20 479 ΤΣΟΧΑΤΖΗΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 23 Π.Α.Ο.Κ. – ΙΕ89 6.46m +0.6 1 (10)
21 475 ΚΟΥΤΟΥΛΙΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 28 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ. ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 6.42m +0.4 2 (11)
22 191 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 22 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΙΚ84 6.36m +0.1 1 (11)
23 156 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 23 ΓΣ Î¤ΡΙΚΑΛΩΝ – ΙΝ24 6.10m -0.2 1 (12)
24 316 ΤΣΑΠΑΛΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 23 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ – ΞΖ95 4.42m +0.1 2 (12)
25 363 ΜΟΥΡΟΥΔΕΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 22 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΟΠ43 4.04m +0.1 2 (13)
x 175 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25 Π.Α.Ο.Κ. – ΙΕ89 NM

Μήκος Γ

1 211 ΚΟΛΟΚΥΘΑ, ΕΥΘΥΜΙΑ 32 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ – ΙΕ99 Γ 6.54mq +0.0 2 (1)
2 239 ΑΛΕΞΟΥΛΗ, ΧΑΙΔΩ 28 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΝΔ04 Γ 6.36mq -0.2 2 (2)
3 224 ΚΟΡΕΝΕΒΑ, ΟΞΑΝΑ 27 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΡ44 Γ 6.09mq -0.4 1 (1)
4 198 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ, ΕΛΕΝΗ 21 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΙΚ43 Γ 5.94mq -0.2 1 (2)
5 278 ΣΑΡΛΑΝΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 20 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ – ΟΕ63 Γ 5.87mq -0.3 1 (3)
6 195 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ, ΚΡΙΣΤΙΝΑ 29 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ – ΝΟ21 Γ 5.82mq +0.4 2 (3)
7 137 ΜΙΖΙΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝ 20 Π.Α.Ο.Κ. – ΙΕ89 Γ 5.82mq +0.0 1 (4)
8 120 ΤΑΧΤΑΡΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΙΕ41 Γ 5.74mq -0.3 1 (5)
9 295 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ 20 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΦΟ23 Γ 5.66mq -0.3 1 (6)
10 140 ΓΑΛΕΝΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 31 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΙΝ88 Γ 5.65mq -0.1 2 (4)
11 181 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 28 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ – ΙΝ42 Γ 5.64mq +0.2 2 (5)
12 299 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΧΡΙΣΤΙ 22 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ – ΦΘ70 Γ 5.53mq -0.2 2 (6)
13 225 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΝΕΦΕΛΗ 21 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΡ44 Γ 5.52m -0.3 1 (7)
14 315 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΙΛΖΕ 19 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΦΙ88 Γ 5.47m -0.3 2 (7)
15 363 ΒΕΡΓΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 30 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ Γ 5.47m +0.5 2 (7)
16 212 ΝΤΟΥΣΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 23 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ – ΙΕ99 Γ 5.44m +0.6 1 (8)
17 136 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ, ΝΙΚΗ 20 Π.Α.Ο.Κ. – ΙΕ89 Γ 5.41m +0.3 1 (9)
18 110 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ 32 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΛΔ73 Γ 5.39m -0.0 2 (9)
19 164 ΝΤΑΛΑΚΟΥ, ΜΙΚΑΕΛΑ-ΠΑΝΑΓΙΩ 33 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΙΜ96 Γ 5.38m -0.9 2 (10)
20 165 ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ-ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ 23 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΙΜ96 Γ 5.36m -1.2 2 (11)
21 134 ΜΑΚΡΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 Π.Α.Ο.Κ. – ΙΕ89 Γ 5.34m -0.4 1 (10)
22 301 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ-ΤΕΙΒΕΝ, ΔΑΦΝΗ 20 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ – ΦΘ70 Γ 5.31m +0.0 2 (12)
23 279 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΘΕΜΙΣ 24 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ – ΟΕ63 Γ 5.18m -0.2 1 (11)
24 242 ΣΠΑΝΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΜΑΡΙΑ 19 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ – ΝΛ80 Γ 5.16m -0.5 1 (12)
25 135 ΣΜΑΡΑΓΔΗ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ 24 Π.Α.Ο.Κ. – ΙΕ89 Γ 5.11m -0.0 1 (13)
26 310 ΧΙΩΝΗ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ 30 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ – ΦΝ01 Γ 4.64m -0.2 2 (13)
x 314 ΙΩΑΝΝΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 20 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΦΙ88 Γ NM

Τριπλούν Α

1 ΜΠΟΦΤΣΗΣ, ΠΑΥΛΟΣ 27 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16.19mq -0.3
2 ΤΣΙΑΜΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 37 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 16.17mq -0.6
3 ΜΑΚΡΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 26 Π.Α.Ο.Κ. 15.69mq +1.3
4 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 15.20mq +0.1
5 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 15.02mq -0.4
6 ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 21 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 15.01mq +1.3
7 ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 25 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.98mq +1.6
8 ΠΑΝΤΑΖΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 19 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 14.96mq -0.3
9 ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 21 Π.Α.Ο.Κ. 14.89mq +0.9
10 ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 14.82mq +1.4
11 ΣΑΡΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14.80mq +1.4
12 ΝΕΛΙ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 20 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 14.45mq +0.1
13 ΛΙΟΛΙΟΣ-ΓΑΖΕΤΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 14.19m +1.0
14 ΚΑΨΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28 Α.Ε.Κ – ΙΕ27 14.17m -0.4
15 ΜΠΟΥΛΓΚΟΥΡΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33 Π.Α.Ο.Κ. 14.09m +2.2
x ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΡΧΟΝΤΗΣ-ΑΓΓΕΛΟ 18 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ NM

Τριπλούν Γ

1 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 14.22mq +1.0
2 ΚΑΡΥΔΗ, ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 18 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 12.99mq -1.8
3 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ, ΚΡΙΣΤΙΝΑ 29 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.90mq -1.8
4 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΘΕΜΙΣ 24 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 12.53mq +1.2
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΝΕΦΕΛΗ 21 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.34mq +0.3
6 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 28 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 12.30mq -0.7
7 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ 32 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12.29mq +1.4
8 ΜΑΚΡΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 Π.Α.Ο.Κ. 12.29mq -1.4
9 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ-ΤΕΙΒΕΝ, ΔΑΦΝΗ 20 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 12.26mq -1.3
10 ΤΑΧΤΑΡΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 12.22mq -2.0
11 ΝΤΟΥΣΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 23 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 12.13mq -0.6
12 ΜΙΖΙΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝ 20 Π.Α.Ο.Κ. 12.11mq -0.4
13 ΚΡΕΜΜΥΔΑ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 22 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 11.93m -0.1
14 ΝΑΤΣΙΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 22 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 11.92m +2.1
15 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 27 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 11.89m -0.5
16 ΝΑΖΙΡΗ, ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 23 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11.84m +0.4
17 ΒΕΡΓΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 30 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 11.82m +2.6
18 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΧΡΙΣΤΙ 22 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 11.73m +0.8
19 ΒΑΛΙΑΔΗ, ΕΡΑΣΜΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡ 24 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.65m -2.1
20 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 32 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ 11.55m -1.7
21 ΚΥΡΙΑΖΗ, ΔΗΜΗΤΡΑ 18 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 11.27m -0.5
22 ΙΩΑΝΝΟΥ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ 20 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 11.16m +1.7

Σφαιροβολία Α

1 ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΩΝΣΤΑΝ 26 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 18.09mq
2 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΙΧΑΛΗΣ 37 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 17.47mq
3 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ 20 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 16.99mq
3 ΖΩΤΟΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 23 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 16.99mq
5 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 23 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 16.94mq
6 ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 38 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16.42mq
6 ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 21 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 16.42mq
8 ΑΚΤΥΠΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 31 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 16.28mq
9 ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 28 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 16.23mq
10 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 15.90mq
11 ΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΧΟΧΡΕΚ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 24 Π.Α.Ο.Κ. 15.80mq
12 ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 21 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 15.79mq
13 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 35 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 15.77m
14 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ, ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 34 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ 15.44m
15 ΣΑΝΤΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 24 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 15.08m
16 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 14.74m
17 ΤΑΣΙΟΥΔΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 21 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 14.19m
18 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 47 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 13.82m

Σφαιροβολία Γ

1 109 ΣΟΦΑΝΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 34 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΛΔ73 Γ 14.74mq
2 361 ΚΑΙΣΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 21 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΧΔ22 Γ 14.13mq
3 128 ΜΩΥΣΙΔΟΥ, ΧΡΥΣΗ 34 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΙΝ27 Γ 13.83mq
4 232 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΡΥΣΑΝΘΗ 24 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ – ΜΩ71 Γ 13.30mq
5 364 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ, ΜΑΡΙΑ 19 ΕΝ. ΚΑΖΩΝΗΣ – ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 Γ 13.20mq
6 118 ΤΖΗΚΑ, ΕΛΕΝΗ 29 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΙΚ22 Γ 13.05mq
7 297 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΔΕΣΠ 21 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΦΛ39 Γ 12.56mq
8 344 ΚΥΡΓΙΟΒΑΝΑΚΗ, ΒΑΛΑΣΙΑ 26 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ Γ 12.54mq
9 172 ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ, ΑΝΤΡΙΑΝΑ 19 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΚΨ26 Γ 12.27mq
10 345 ΜΑΝΤΟΥΔΗ, ΖΩΗ 25 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ Γ 12.13mq
11 154 ΑΓΓΕΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ 25 Ο.Φ.Η. – ΙΜ85 Γ 12.07mq
12 316 ΣΤΕΦΑΝΗ, ΙΩΑΝΝΑ 27 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΦΙ88 Γ 11.51mq
13 317 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΦΙ88 Γ 10.71m
14 153 ΨΑΡΑΚΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 26 Ο.Φ.Η. – ΙΜ85 Γ 10.60m
15 155 ΞΕΖΩΝΑΚΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 20 Ο.Φ.Η. – ΙΜ85 Γ 10.54m
16 242 ΣΠΑΝΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΜΑΡΙΑ 19 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ – ΝΛ80 Γ 10.23m
17 193 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 18 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ – ΝΟ21 Γ 10.21m
18 276 ΜΠΑΣΙΝΑ, ΦΩΤΕΙΝΗ 23 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ – ΟΕ63 Γ 9.28m

Δισκοβολία Α

1 16 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΑΣΩΝ 25 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ – ΦΦ38 56.35mq 2 (1)
2 449 ΚΟΝΙΑΡΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 54.20mq 2 (2)
3 416 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 23 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΦΝ71 50.12mq 2 (3)
4 465 ΖΩΤΟΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 23 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΧΔ22 50.03mq 2 (4)
5 272 ΓΕΝΝΙΚΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ-ΗΛΙΑΣ 20 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ – ΙΘ60 49.30mq 2 (5)
6 125 ΚΩΣΤΑΚΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 34 Α.Ε.Κ – ΙΕ27 49.23mq 2 (6)
7 373 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ 25 ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ – ΦΔ38 48.58mq 2 (7)
8 369 ΔΕΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 33 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ – ΚΡ76 48.24mq 2 (8)
9 269 ΘΑΝΑΣΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 22 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΙΗ66 48.17mq 1 (1)
10 109 ΚΑΡΤΣΙΝΗ, ΜΙΧΑΗΛ 21 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΛΔ73 47.91mq 2 (9)
11 119 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 33 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΙΕ41 47.81mq 2 (10)
12 101 ΧΑΡΑΜΑΝΤΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 28 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ – ΙΘ11 47.62mq 2 (11)
13 264 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΙΧΑΛΗΣ 37 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΙΞ82 47.55m 1 (2)
14 341 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ – ΟΕ63 47.44m 2 (12)
15 108 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 22 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΛΔ73 47.20m 2 (13)
16 361 ΖΑΛΤΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ – ΟΛ15 45.93m 1 (3)
17 145 ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 28 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΙΝ27 45.64m 1 (4)
18 265 ΑΚΤΥΠΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 31 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΙΞ82 45.19m 1 (5)
19 417 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ 20 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΦΝ71 44.21m 2 (14)
20 362 ΚΑΡΑΤΖΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΟΞ53 44.19m 1 (6)
21 157 ΖΑΡΚΑΔΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 21 ΓΣ ΒΟΛΟΥ – ΙΕ78 43.79m 1 (7)
22 438 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ, ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 34 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ 43.34m 1 (8)
23 271 ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 21 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ – ΙΘ60 42.03m 1 (9)
24 358 ΠΡΟΔΑΝΑΣ, ΑΛΕΞΙΟΣ 22 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ – ΟΛ15 42.02m 1 (10)
25 158 ΜΠΑΡΚΑΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ 23 ΓΣ ΒΟΛΟΥ – ΙΕ78 41.53m 1 (11)
26 220 ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 38 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΚΨ26 40.36m 1 (12)
27 409 ΤΖΗΜΙΚΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΕΡΣΕ 23 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΦΞ40 40.05m 1 (13)
28 360 ΚΑΜΤΣΙΚΛΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 20 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ – ΟΛ15 37.97m 1 (14)
x 246 ΠΕΝΤΙΚΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 33 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ – ΝΟ21 NM

Σφυροβολία Α

1 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ 25 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 70.01mq
2 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 19 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 68.60mq
3 ΜΕΝΓΚΛΕΜΠΕΗ, ΙΒΑΝ 24 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 66.38mq
4 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 60.27mq
5 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 58.27mq
6 ΖΟΥΛΛΙΕΝ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ 38 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 58.03mq
7 ΖΑΛΤΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 57.89mq
8 ΠΡΟΔΑΝΑΣ, ΑΛΕΞΙΟΣ 22 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 57.31mq
9 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 57.16mq
10 ΚΑΜΤΣΙΚΛΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 20 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 55.81mq
11 ΜΠΕΙΚΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 23 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 54.83mq
12 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 22 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.73mq
13 ΒΙΝΑΤΣΕΛΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 53.89m
14 ΔΕΜΕΡΙΔΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 53.46m
15 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 22 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 52.37m
16 ΚΕΣΙΔΗΣ, ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 25 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 45.46m
χ ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 27 Α.Ε.Κ NM

Ακοντισμός Α

1 198 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 18 Ο.Φ.Η. – ΙΜ85 64.93mq
2 284 ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 29 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΡ44 64.55mq
3 141 ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΙΝ27 62.52mq
4 315 ΚΟΛΩΝΙΑΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ 23 ΟΜ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΞΔ82 61.79mq
5 217 ΕΥΘΑΛΙΑΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΚΨ26 61.54mq
6 128 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 27 Α.Ε.Κ – ΙΕ27 61.30mq
7 410 ΠΕΙΒΑΝΗΣ, ΘΟΔΩΡΗΣ 31 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΦΞ40 59.76mq
8 140 ΗΛΤΣΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 38 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΙΝ27 59.50mq
9 114 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΙΚ22 58.02mq
10 414 ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ, ΑΡΤΕΜΙΟΣ 19 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΦΝ71 57.99mq
11 332 ΚΑΡΕΛΑΚΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 33 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΞΣ56 57.67mq
12 408 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΦΙ88 56.83mq
13 335 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 27 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ – ΞΝ06 56.49m
14 473 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 42 ΕΝ. ΚΑΖΩΝΗΣ – ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 55.80m
15 388 ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ, ΘΕΟΦΑΝΗΣ 21 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΝΤ01 51.99m
16 270 ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 20 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ – ΙΛ52 51.50m
17 227 ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΣ, ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 18 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ – ΙΝ42 49.20m
18 334 ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 ΑΟ Σ. ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΞΣ81 42.90m
x 103 ΤΖΙΜΑΣ, ΒΥΡΩΝ 20 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ – ΙΘ11 NM

(χωρίς σύνθετα αγωνίσματα)

Ανδρες

  1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 152.0
  2. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 129.0
  3. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 92.0
  4. ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 74.0
  5. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 65.0
  6. ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 63.0
  7. ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 58.0
  8. ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 56.0
  9. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 46.0
    – ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 46.0
  10. Α.Ε.Κ 45.5
  11. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 45.0
  12. ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 44.0
    – ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 44.0
  13. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 40.0
    – ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 40.0
  14. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 37.0
  15. ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 36.0
  16. ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 35.0
  17. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 34.0
    – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 34.0
  18. ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ 33.0
  19. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 31.0
    – ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 31.0

Γυναίκες

  1. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 167.0
  2. ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 84.0
  3. ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 81.0
    – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 81.0
  4. ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 77.0
  5. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 70.0
  6. ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 68.0
  7. ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 63.0
  8. Ο.Φ.Η. 56.0
    – ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 56.0
  9. ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 55.0
  10. ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 52.0
  11. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 50.0
  12. ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 48.0
  13. ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 45.0
    – ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 45.0
  14. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 44.0
  15. ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 35.0
  16. ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 28.0
  17. ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 27.0
  18. ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 26.0
  19. ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 24.0
  20. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 23.0
    – ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 23.0

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here