ΑΝΔΡΕΣ

100μ.

Β’ σειρά /-0,3

1 Stavros Avgoustinou U23B GSE 10.85
2 Andreas Chatzitheori SM GSE 10.90
3 Dimitris Hadjisergis U18B GSE 11.05
4 Andreas Andreou SM GSE 11.06
5 Emmanouel Christodoulou U18B GSP 11.16
6 Elvis Kryoukov SM GSO 11.17
χ Fotis Ioannou U23B GSP DNF

Α’ σειρά /-0,7

1 Vasilys Mponis U18B GSK 11.23
2 Dimitris Ioannou U18B GSK 11.48
3 Giorgos Evangelou U18B GSP 11.53
4 Alexandros Pavlou U18B GSE 11.87
5 Nikolas Aggelides U18B GSO 12.37

400μ. Α

1 Michalis CHRYSOSTOMOU SM GSO 48.44
2 Konstantinos CHRISTOU SM GSO 48.57
3 Andreas DEMETRIADES U20M GSE 49.85
4 Antonis ARESTI SM GSO 51.42
5 Vasilis SILVESTROS U16B GSPR 51.89
6 Giorgos LOIZOU U18B GSZ 52.34

1500μ.

1 Giorgos CONSTANTINOU U18B GSO 4:17.63
2 Giorgos CHARALAMBOUS U18B GSO 4:29.49
3 Michalis IOANNOU U20M GSO 4:38.55
χ Christophoros PROTOPAPAS SM GSP DNF

3000μ.

1 Fanis PITTALIS U20M GSP 8:45.93
2 Christophoros PROTOPAPAS SM GSP 9:18.13
3 Anastasios KOUSIS U18B GSP 9:25.05
4 Konstantinos AMTZOPOULOS SM GSO 10:12.05
5 Andreas EVANGELOU U18B GSP 10:20.47
6 Pavlos KALLIS U18B GSO 10:25.60
χ Eirinaios ILIA U20M GSE DNF
χ Marios APOSTOLIDES SM GSE DNF

400μ. εμπ.

1 Anastasios VASILEIOU U23B GSZ 54.09
2 Neofytos GEORGIOU SM GSO 54.24
3 Andreas GEORGIOU U18B GSK 1:02.12

Ύψος

1 Kyriakos IOANNOU OPEN GSO 2.10
2 Giorgos GIAZOS OPEN GSP 1.80
3 Michalis CHRISTOFI OPEN GSK 1.75

Επί κοντώ

1 Nikandros STYLIANOU OPEN GSPR 5.10
2 Andreas TAMANIS OPEN GSO 4.00
3 Markos MARKIDES OPEN GSP 3.60
4 Giorgos OMIROU OPEN GSP 3.60
χ Savvas SALATAS OPEN GSP x

Μήκος

1 Christos PANTELIDES U23B GSP 7.30
2 Loukas SIMILLIDES U18B GSK 7.02
3 Giorgos MICHAIL U23B GSP 6.52
4 Vasilis NTIRIS U18B GSZ 6.01
5 Myrianthis EVRIPIDOU U18B GSK 5.93

Τριπλούν

1 Longinos ACHILLEOS SM GSPR 15.43
2 Andreas CHRYSANTHOU U23B GSP 14.70
3 Christos ZAFIRIS U20M GSP 14.68
4 Constantinos ARISTOTELOUS U18B GSPR 13.57

Σφαίρα

1 Vasilis MOUAIMIS SM 7.26 GSE 16.51
2 Christos AGGELOF U18B 5.00 GSP 15.50
3 Petros MITSIDES SM 7.26 GSP 14.20
4 Giorgos KARYPIDES U16B 5.00 GSK 13.85
5 Andreas MICHAEL U18B 5.00 GSP 12.17 13.71
6 Michalis MALLIARAS U16B 5.00 GSP 12.73
7 Iosif SAVVA U14B 5.00 GSZ 12.29

Δίσκος

1 Rafail ANTONIOU SM 2.00 GSO 55.84
2 Andreas CHRISTOU SM 2.00 GSO 54.81
3 Christoforos GENETHLI U23B 2.00 GSO 53.12
4 Michael-Iosif PAPA U18B 1.50 GSP 48.10
5 Petros MITSIDES SM 2.00 GSP 47.04
6 Andreas MICHAEL U18B 1.50 GSP 36.77

Ακόντιο

1 Spyros SAVVA U20M 0.80 GSK 66.82
2 Lorentzo Theodoro EN’NKLIS U23B 0.80 GSK 62.60
3 Spyros ANTONIOU U20M 0.80 GSZ 57.31
4 Andreas KARYOS U18B 0.70 GSE 56.14
5 Lefteris KONTONIKOLAS U18B 0.70 GSZ 54.70

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100μ.

Β’ σειρά /+0,2

1 Olivia Fotopoulou SW GSP 11.63
2 Marianna Pisiara U23G GSO 12.15
3 Miranta Kyriakou SW GSK 12.17
4 Anastasia Polykarpou U18G GSP 12.51
5 Eleftheria Panagiotou U16G GSPR 12.75

Α’ σειρά /-0,6

1 Ioanna Diana Vasileiou U18G GSO 12.81
2 Thekla Alexandrou U18G GSK 12.84
3 Ioanna Poyiatzi U16G GSP 13.22
4 Stavria Toumba U14G GSP 13.32

400μ.

1 Eleni ARTYMATA SW GSE 51.67
2 Sanda COLOMEITEVA U20W GSO 55.57
3 Demetriana CHARALAMBOUS U18G GSPR 57.62
4 Chryso GEORGIOU U18G GSO 59.42
5 Rafaella DIMITRIOU SW GSK 1:00.16
6 Constantina THEODOSIOU U18G GSO 1:01.95
7 Anna MYLORDI U18G GSP 1:02.61
8 Maria ACHILLEOS U16G GSP 1:03.86

800μ.

1 Christina PETRE U20W GSP 2:13.55
2 Anna MAKKOUTIDE U18G GSO 2:19.22
3 Mikela AINENTZIAN U18G GSP 2:25.48
4 Victoria ANDREOU U16G GSP 2:25.83

3000μ.

1 Maria PAPANASTASIOU SW GSO 10:31.79
2 Dimitra SERGIDE U16G GSK 11:06.20
3 Georgia THEODOSIOU SW GSP 11:45.54

100μ. εμπ.

1 Angelike ATHANASOPOULOU SW GSO 14.16
2 Charithea IRAKLEOUS U18G GSO 14.66
3 Elena SHIPILLI U18G GSP 15.49
4 Stavriana ADAMOU U16G GSE 15.72

400μ. εμπ.

1 Eleana CHRISTOFI U18G GSPR 1:02.56
2 Christiana KATSARE SW GSO 1:03.20
3 Miranta KYRIAKOU SW GSK 1:06.36
4 Georgia MATOLI U18G GSE 1:07.45

Ύψος

1 Despoina CHARALAMBOUS OPEN GSE 1.79
2 Leontia KALLENOU OPEN GSP 1.70
3 Anastasia BUKATINA OPEN GSO 1.50

Μήκος

1 Nektaria PANAYI LOUKA SW GSE 6.54 ( -0.3 )
2 Elisabeth IVSENKO U23G GSZ 5.58
3 Charithea IRAKLEOUS U18G GSO 5.58
4 Ioanna KYPRIANOU U18G GSP 5.28
5 Christina IOANNOU U18G GSZ 5.24
6 Anna KATTOU U16G GSPR 5.00
7 Anastasia HADJICHAMBI U16G GSZ 4.68
8 Maria Eirene LIODE U18G GSP 4.53
9 Maria MICHAELIDE U16G GSZ 4.17

Τριπλούν

1 Maria CHRISTODOULOU SW GSO 11.86
2 Elektra PAPAKONSTANTINOU SW GSP 11.77
3 Constantina SAVVIDOU U20W GSP 11.14
x Victoria KIOURTSIDOU U18G GSK NM
x Anna KATTOU U16G GSPR NM

Σφαίρα

1 Afroditi ZAKOU U16G 3.00 GSP 12.72
2 Nefeli KYRIAKIDOU U16G 3.00 GSP 11.95

Δίσκος

1 Andronike LADA SW GSO 54.24
2 Sesilia ANTHIA U16G GSE 34.40
3 Dafni KYRIAKIDOU U16G GSP 33.31

Σφύρα

1 Valentina SAVVA U16G 3.00 GSZ 62.25 N.R.U18
2 Chrystalla KYRIAKOU SW 4.00 GSP 62.23
3 Emilia KOLOKOTRONI U16G 3.00 GSP 53.47
4 Antri DEMETRIOU U14G 3.00 GSK 33.26

Προηγούμενο άρθροΌλοι μαζί για τον Γιάννη – αρχή στην Πάτρα
Επόμενο άρθροΌριο η Αρτυματά στη Λεμεσό

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ