100μ. Ανδρών
1.Μυλωνάκης Εμμανουήλ (Σητειακός ΑΟ) 12.11
2.Μοναστηρλής Ανδρέας (Α.Α. Ηρακλείου) 12.13

100μ. Γυναικών
1.Μαρία Σωμαράκη (Α.Α. Ηρακλείου) 13.89
2.Σισίλια Κατροτζανάκη (ΑΟΛ) 14.80

400μ. Ανδρών
1.Γιάννης Αγγελάκης (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 58.73

400μ. Γυναικών
1.Τσαγκαράκη Γεωργία (ΑΟΛ) 1.07.85

Ύψος Ανδρών
1.Κοτζαμπασάκης Αλέξανδρος (ΓΕΗ) 1.78
2.Δόσης Γιώργος (ΑΟ Κέρκυρας) 1.78
3.Σφακιανάκης Δημήτρης (Α.Α. Ηρακλείου) 1.70

Ύψος Γυναικών
1.Δόση Παναγιώτα (ΑΟ Κέρκυρας) 1.78
2.Κοκόζοβα Ροζαλίνα (ΓΑΣ Μαλίων) 1.55
3.Κοσταλ Έλενα (ΟΦΗ) 1.45

Μήκος Γυναικών
1.Κουναλάκη Ελευθερία (ΓΑΣ Μαλίων) 5.06
2.Θανοπούλου Νικολέτα (Πήγασος) 5.01
3.Κακουλάκη Μιχαέλα (Πήγασος) 4.41

Ακόντιο (Κ18) Παίδων
1.Κολέτση Γκάμπριελ (ΓΕΗ) 56.10
2.Παναγιωτάκης Εμμανουήλ (ΑΟΛ) 48.90

Ακόντιο Γυναικών
1.Παπαχατζάκη Μαρίνα (ΟΦΗ) 36.20

Ακόντιο (Κ18) Κορασίδων
1.Παπαχατζάκη Μαρίνα (ΟΦΗ) 41.00
2.Αραμπατζή Δανάη (Πηγάσος) 37.80
3.Δερμιτζάκη Ίρις (ΜΚΣ) 21.50

ΠΠ / ΠΚ

80μ. (Κ16) ΠΠΑ’
1.Σαρρής Γιώργος (ΑΟΛ) 10.04
2.Τσουμπλέκας Δημήτρης (Πήγασος) 10.27
3.Ανδρουλιδάκης Γεώργιος (ΑΟΛ) 10.34
4.Ντάφος Βασίλης (ΑΟΛ) 10.56
5.Θωμαδάκης Αλέξανδρος (Πήγασος) 10.61
6.Παπαδάκης Αλέξανδρος (Πήαγασος) 10.93
7.Καραμπίνης Παναγιώτης (Πήγασος) 11.03
8.Μανδαλενάκης Μάνος (Πήγασος) 11.81
9.Δαφνομήλης Δίκαιος (Πήγασος) 12.82

80μ. ΠΚΑ’
1.Σαριδάκη Ουρανία (ΓΕΗ) 10.80
2.Καρτεράκη Εμμανουέλα (ΑΟΛ) 11.23
3.Κουβίδη Μαρία (Πήγασος) 11.33
4.Χναράκη Ιωάννα (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 11.54
5.Γιαννακάκη Αικατερίνη (Α.Α. Ηρακλείου) 11.89
6.Παπαδάκη Στέλλα (Πήγασος) 12.01
7.Κριτσωτάκη Ελένη (ΑΟΛ) 12.14
8.Ξυδάκη Μαρίνα (Πήγασος) 12.33
9.Κυπριωτάκη Κωνσταντίνα (Α.Α. Ηρακλείου) 12.56
10.Μαρκογιαννάκη Έφη (Σητειακός ΑΟ) 12.63

150μ. (Κ16) ΠΠΑ’
1.Τσαμπανάκης Αλέξανδρος (ΑΟΛ) 18.28
2.Τσουμπλέκας Δημήτρης (Πήγασος) 19.50
3.Θωμαδάκης Αλέξανδρος (Πήγασος) 19.69
4.Ρεθυμνιωτάκης Μύρων (Πήγασος) 19.80
5.Καραμπίνης Παναγιώτης (Πήγασος) 20.20
-.Πατσαδάκης Αλέξανδρος (Πήγασος) 20.20
7.Λίτσικας Απόστολος (Α.Α. Ηρακλείου) 21.80

600μ. (Κ16) ΠΠΑ’
1.Λουλάκης Βασίλης (Πήγασος) 1.40.37
2.Ξυπάκης Στέλιος (Πήγασος) 1.45.82

600μ. (Κ16) ΠΚΑ’
1.Μπαρμπαγαδάκη Μαρία (ΑΑ Ηρακλείου) 1.48.32
2.Βάλλα Ευτυχία (ΑΟΛ) 1.48.79
3.Πατεράκη Κωνσταντίνα (ΓΣ Β.Κορνάρος) 1.52.96
4.Τριγώνη Βασιλική (Πήγασος) 2.00.37
5.Τριγώνη Μαρία (Πήγασος) 2.04.65
6.Φιλανδαράκη Βάσω (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 2.07.79
7.Βιολέτη Ζωή (ΑΟΛ) 2.08.37

1000μ. (Κ16) ΠΠΑ΄
1.Τσαλέκου Άρης (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 2.57.10
2.Ντέντα Νίνο (ΓΑΣ Ιεράεπτρας) 3.51.09

1000μ. (Κ16) ΠΚΑ’
1.Τσινάρη Βάλλια (ΑΟΛ) 3.35.43
2.Κανετάκη Σοφρία (ΓΑΣ Μαλίων) 3.45.03
3.Φυγετάκη Αικατερίνη (ΓΣ Β.Κορνάρος) 4.06.73
4.Πουλάκη Ιωάννα (ΓΣ Β.Κορνάρος ) 4.23.34

Ύψος (Κ16) ΠΠΑ’
1.Χητας Χρήστος (ΑΠΣ Πηγμή Ευόσμου) 1.65
2.Τσαμπανάκης Αλέξης (ΑΟΛ) 1.50
3.Σανι Κωνσταντίνος (ΓΑΣ Μαλίων) 1.45

Ύψος (Κ16) ΠΚΑ’
1.Δαβράδου Ιζαμπέλα (ΑΟΛ) 1.25

Μήκος (Κ16) ΠΠΑ’
1.Καραβάτσκι Ιωακείμ (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 5.80
2.Χητας Χρήστος (ΑΠΣ Πηγμή Ευόσμου) 5.76
3.Ανδρουλιδάκης Γιώργος (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 4.90
4.Ιωαννάτος Δημήτριος (ΑΟΛ) 4.80

Μήκος (Κ16) ΠΚ Α΄
1.Σωμαράκη Μαρία (Α.Α. Ηρακλείου) 4.97
2.Χορευτάκη Μαρία (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 4.82
3.Ρουσοχατζάκη Μαρίνα (ΓΑΣ Μαλίων) 4.58
4.Φιλανδαράκη Βασιλεία (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 4.35
5.Κουνελάκη Άννα (ΓΣ Β.Κορνάρος) 4.16
6.Κτενάκη Ελένη (ΑΟΛ) 4.10
7.Πετράκη Κωνσταντίνα (ΓΣ Β.Κορνάρος) 3.87
8.Μποκα Άννα (Αθλόδραση) 3.84
-Πρινέα Ελένη (ΓΑΣ Μαλίων) 3.84
-Κατροζανάκη Σεσίλια (ΑΟΛ) 3.84
11.Κολάι Μπρούνα (ΓΑΣ Μαλίων) 3.66

Ακόντιο Κ16 (ΠΠ Α’)
1.Αναστάσιος Αματιωτάκης (ΑΟΛ) 28.05
2.Ζης Αχιλλέας (ΑΟΛ) 25.00

300μ. (Κ14) ΠΚΒ’
1.Βασιλάκη Μαρία (ΓΣ Β.Κορνάρος) 49.37
2.Σαλούστρου Γαλάτεια (Πήγασος) 50.27
3.Στιαγιλάρι Εμέλντα (ΓΕΗ) 50.27
4.Φυγετάκη Αικατερίνη (ΓΣ Β.Κορνάρος) 51.15
5.Δανδουλάκη Αριάδνη (Σητειακός ΑΟ) 54.48
6.Μαράκη Ευαγγελία (ΑΟΛ) 58.36

600μ. (Κ14) ΠΠΒ’
1.Λουκάκης Άρης (Πήγασος) 2.00.55
2.Σκύβαλος Δημήτρης (ΑΟΛ) 2.01.78

600μ. (Κ14) ΠΚΒ’
1.Βεζυράκη Σταματίνα (Σητειακός ΑΟ) 2.06.03
2.Βιτσέντζου Μαρίνα (ΓΣ Β.Κορνάρος) 2.26.75

60μ. εμπ. (Κ14) ΠΠ Β’
1.Ρεθυμνιωτάκης Μύρων (Πήγασος) 10.41
-Λίτσικας Απόστολος (Α.Α. Ηρακλείου) 11.41

60μ. Εμπόδια (Κ14) ΠΚΒ’
1.Μυλωνάκη Στέλλα (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 10.96
2.Μουτσάκη Ιωάννα (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 11.13
3.Μαράκη Ελένη (Α.Α. Ηρακλείου) 11.39
4.Μιφτάρι Άννα (Α.Α. Ηρακλείου) 11.64
5.Χατζηαναστασίου Σπυριδούλα (ΓΕΗ) 12.09
6.Βεζυράκη Σταματίνα (Σητειακός ΑΟ) 12.48
7.Σφακιανάκη Κωνσταντίνα (Πήγασος) 12.53
8.Δροσατάκη Τζωρτζίνα (Α.Α. Ηρακλείου) 12.71
9.Τζορμπατζάκη Ελένη (Α.Α. Ηρακλείου) 13.17
10.Δανδουλάκη Αριάδνη (Σητειακός ΑΟ) 13.95

Μήκος (Κ14) ΠΠ Β’
1.Τσούκης Αναστάσιος (Αθλόδραση) 4.72
2.Σταμπουλής Γιώργος (ΑΟΛ) 4.34
3.Βιολέτης Νίκος (ΑΟΛ) 4.08
4.Διαλυνάς Παναγιώτης (ΑΟΛ) 3.90
5.Πετσαγγουράκης Άγγελος (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 3.74
6.Πετσαγγουράκης Γιώργος (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 3.65
7.Θωμάς Κωνσταντίνος (Πήγασος) 3.19

Μήκος (Κ14) ΠΚ Β’
1.Κιοκάι Νίκη (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 4.75
2.Μυλωνάκη Στέλλα (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 4.55
3.Μουφτάι (Α.Α. Ηρακλείου) 4.24
4.Κωνσταντάκη Κατερίνα (Πήγασος) 4.19
5.Ελμας Ελιν (ΓΑΣ Μαλίων) 4.07
6.Κιοκάι Εύη (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 3.97
7.Βάλλα Κωνσταντίνα (ΑΟΛ) 3.90
8.Μυρωνάκη Πόπη (Πήγασος) 3.89
9.Σφακιανάκη Κωνσταντίνα (Πήγασος) 3.80
10.Μαμβουκάκη Κατερίνα (Πήγασος) 3.80
11.Τζωρμπατζάκη Ελένη (Α.Α. Ηρακλείου) 3.77
12.Κοτορου Ηλεάνα (Πήγασος) 3.64
13.Κωστάκη Νεκταρία (ΓΑΣ Ιεράεπτρας) 3.60
14.Αρχαύλη Ειρήνη (ΑΟΛ) 3.59
15.Τρουκη Ελισάβετ (Α.Α. Ηρακλείου) 3.57
16.Σμπώκου Κατερίνα (Πήγασος) 3.49
17.Ανδρη Άννα (ΓΕΗ) 3.47
18.Αμαργιωτάκη Ανθούλα (ΑΟΛ) 3.45
19.Ροβίθη Νικολέτα (ΓΑΣ Μαλίων) 3.43
20.Δαβράδου Ιζαμπέλα (ΑΟΛ) 3.32
21.Κουσνιρ Σιμόνα (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 3.29
22.Μαυράκη Φλώρα (Α.Α. Ηρακλείου) 3.22
23.Κοκολάκη Πόπη (ΑΟΛ) 3.17
24.Νουράι Νορι (ΑΟΛ) 3.15
25.Πρινέα Σοφία (ΓΑΣ Μαλίων) 2.72

Μπαλάκι (Κ14) ΠΠ
1.Παπαδόπουλος Νίκος (ΓΕΗ) 47.45
2.Κατσούρης Διονύσης (ΓΕΗ) 42.00
3.Γαρεφαλάκης Γιώργος (ΓΣ Β.Κορνάρος) 33.90
4.Χουρδάκης Γιώργος (Πήγασος) 23.50
5.Μαρινάκης Κωνσταντίνος (Πήγασος) 19.20

Μπαλάκι (Κ14) ΠΚΒ΄
1.Αραμπατζή Δανάη (Πήγασος) 53.60
2.Παπαδοπούλου Σοφία (ΓΕΗ) 34.05
3.Μηλαθιανάκη Πηνελόπη (ΓΕΗ) 27.75
4.Κόλα Ερίσα (ΓΕΗ) 27.35
5.Κολαρετάκη Νίκη 27.20
6.Αρχαύλη Ειρήνη (ΑΟΛ) 23.75
7.Ζωητσάκη Αφροδίτη (ΓΣ Β.Κορνάρος) 21.18
8.Κοκολάκη Πόπη (ΑΟΛ) 18.25
9.Μαγούλη Μαρία (ΑΟΛ) 15.45
10.Δραγατάκη Ξένη (ΑΟΛ) 11.25

Προηγούμενο άρθροΤο ασιατικό πρωτάθλημα έγινε στη Doha – θέτει στόχο το παγκ.ρεκόρ ο Samba
Επόμενο άρθρο“Αλ.Σιούλη” (Πάτρα) 24.4.2019

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ