Α’ ημέρα

Σφυροβολία

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΕΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ 1995 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 66.99
2 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 66.43
3 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1997 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56.04
4 ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 48.05

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (6κ) Κ20 (ΕΦΗΒΩΝ)
1 ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 53.12

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (5κ) Κ18 (ΠΑΙΔΩΝ)
1 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 64.09
2 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 58.17

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) Κ18 (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)
1 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 65.18
2 ΧΕΙΛΟΥΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 51.55
3 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 51.54
4 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 44.51
5 ΜΟΝΙ ΑΜΑΛΙΑ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 38.75
χ ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΑ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ NM

Β’ ημέρα

ΑΝΔΡΕΣ

100Μ ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ :+1.4)
1 ΚΙΟΣΕΣ ΧΑΒΑΤΖΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 2002 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11.19 1.4
2 ΜΗΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.28 1.4
3 ΤΖΟΚΑ ΟΡΛΙΝΤ 2004 ΑΠΌ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ ΘΥΕΛΛΑ 11.30 1.4
4 ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.44 1.4
5 ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 11.63 1.4
6 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.71 1.4
7 ΓΙΑΧΑΪ ΑΙΜΙΛΟΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12.01 1.4

100Μ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ :+1.0)
1 ΖΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11.83 1.0
2 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 11.92 1.0
3 ΠΛΑΠΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΊΩΝ 12.04 1.0
4 ΑΓΓΕΛΕΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 12.20 1.0
5 ΠΛΑΤΟΚΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 12.43 1.0
6 ΕΥΘΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 13.27 1.0

100Μ ΑΝΔΡΩΝ Γ΄ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ :+0.4)
1 ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.24 0.4
2 ΣΤΑΘΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 12.52 0.4
3 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.57 0.4
4 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.68 0.4
5 ΦΡΑΓΚΟΎΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.70 0.4
6 ΧΑΤΖΗΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13.02 0.4

200Μ ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ: +1.3)
1 ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 23.01 1.3
2 ΤΖΟΚΑ ΟΡΛΙΝΤ 2004 ΑΠΌ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ ΘΥΕΛΛΑ 23.12 1.3
3 ΚΙΟΣΕΣ ΧΑΒΑΤΖΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 2002 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 23.22 1.3
4 ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 23.62 1.3
5 ΖΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 24.12 1.3
6 ΜΑΛΙΧΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 24.70 1.3
7 ΠΛΑΤΟΚΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 25.58 1.3

200Μ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ: +1.0)
1 ΠΛΑΠΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΊΩΝ 24.52 1.0
2 ΓΙΑΧΑΪ ΑΙΜΙΛΟΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 24.88 1.0
3 ΜΑΛΕΦΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 26.02 1.0
4 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 26.11 1.0
5 ΧΑΤΖΗΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 26.68 1.0
6 ΕΥΘΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 26.70 1.0
7 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 27.52 1.0

400Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 53.76
2 ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 55.19
3 ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΑΠΌ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ ΘΥΕΛΛΑ 55.41
4 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΊΩΝ 57.31
5 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 60.77
6 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 68.35

800Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΒΟΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΙΣ 1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 2:01.49
2 ΛΕΣΙ ΣΚΕΛΖΕΝ 2001 ΑΠΌ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ ΘΥΕΛΛΑ 2:04.76
3 ΜΠΕΚΙΡΙ ΚΛΑΪΝΤΙ 2004 ΑΠΌ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ ΘΥΕΛΛΑ 2:05.70
4 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 2:10.47
5 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 2:11.18
6 ΜΑΥΡΟΓΕΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 2:12.00
7 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 2:14.86
8 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 2:28.08

1500Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 5:15.6x

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΑΡΛΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.65
2 ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1.70
– ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 0.00

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΕΟΝΤΟΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.60
2 ΤΖΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.60

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΠΙΤΣΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΥΛΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 47.59
2 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 41.30

4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 47.80
(ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Δ.-ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΝ.-ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΣΤ.-ΦΡΑΓΚΟΎΛΗΣ ΒΑΓΓ.)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ: +1.2)
1 ΛΙΝΑΡΑΚΗ ΕΥΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.44 1.2
2 ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12.74 1.2
3 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.94 1.2
4 ΣΑΜΠΑΝΗ ΒΕΝΕΤΙΑ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.44 1.2
5 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.51 1.2
6 ΣΟΛΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΊΩΝ 13.51 1.2
7 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 1997 ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΊΩΝ 13.65 1.2

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ: +1.4)
1 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13.53 1.4
2 ΜΠΟΥΡΝΕΤΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 13.69 1.4
3 ΚΑΓΛΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.16 1.4
4 ΤΣΙΣΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 2003 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 14.90 1.4
5 ΑΪΛΕΝΗ ΜΠΙΑΝΚΣ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 14.77 1.4
6 ΠΑΠΑΔΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2005 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 17.98 1.4

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Γ΄ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ: +0.5)
1 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 2005 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 13.29 0.5
2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1995 ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΛΙΩΝ 13.54 0.5
3 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13.57 0.5
4 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13.96 0.5
5 ΦΑΛΕΛΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2005 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 14.90 0.5

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ : +0.5)
1 ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 26.60 0.5
2 ΚΛΑΨΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 26.86 0.5
3 ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 27.55 0.5
4 ΓΟΥΕΛΣ ΜΑΡΙΑ-ΓΙΟΛΑΝΤΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 29.22 0.5

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ: 0.0)
1 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 28.69 0.0
2 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΛΙΑΝΑ-ΖΩΗ 1999 ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΛΊΩΝ 28.73 0.0
3 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 29.60 0.0
4 ΑΡΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 30.15 0.0

400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΣΕΙΡΑ
1 ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 57.68

400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΣΕΙΡΑ
1 ΚΛΑΨΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 59.94
2 ΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΑΠΌ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ ΘΥΕΛΛΑ 1:01.03
3 ΔΡΟΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:04.91
4 ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:05.37
5 ΣΥΜΝΠΟΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 1:06.70
6 ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΥ ΑΓΑΠΗ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:07.36
7 ΓΑΛΕΡΟΎ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:08.29
8 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2005 ΑΠΌ ΚΑΛΑΘΕΝΏΝ ΘΥΕΛΛΑ 1:10.90

800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΔΟΒΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:11.33
2 ΚΑΣΛΕΒΑ-ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 2:22.13
3 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2:45.80

1500Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΡΑΒΟΡΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 5:23.7x
2 ΠΕΤΡΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 2007 ΟΚΑ ΡΑΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 5:32.0x

400M ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1:07.50

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΑΒΟΥΛΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2994 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1.65
2 ΑΝΓΙΝΟ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.55
3 ΣΟΛΙΔΑΚΗ ΔΑΝΑΗ 2007 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1.40
4 ΒΑΒΟΥΛΕ ΑΡΕΤΗ 2007 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 1.30
5 ΤΣΟΤΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.25
6 ΒΕΡΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1.20

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΣΠΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΕΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.40
2 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΕΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.10
3 ΤΣΟΝΤΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΕΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.70
4 ΓΡΗΓΟΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΕΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.40
4 ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008 ΓΣ ΕΛΕΥΕΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.40
6 ΜΠΕΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2008 ΓΣ ΕΛΕΥΕΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.30

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΠΑΝΤΕΡΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΝΝΑ 2005 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 5.12
2 ΤΣΙΧΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 4.91
3 ΒΕΡΓΕΡΑΚΗ ΘΕΑΝΩ 2004 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 4.59
4 ΣΟΛΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 4.50
5 ΠΙΠΕΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 3.81
6 ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2001 ΕΦΑ ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 3.62

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΑΛΙΑΔΗ ΕΡΑΣΜΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.55
2 ΚΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.62
3 ΒΕΡΓΕΡΑΚΗ ΘΕΑΝΩ 2004 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 09.80

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (5κ) Κ-18 ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΠΌ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ ΘΥΕΛΛΑ 15.02
2 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.14
3 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 12.51
4 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 08.21

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΑΠΝΙΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.60
2 ΠΟΝΤΙΚΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 1987 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 09.77
3 ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2004 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 08.39

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 43.73
2 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 41.92
3 ΦΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 37.07

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1.75κ) Κ-20 ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 57.98
2 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 53.58

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (700γρ) Κ18 ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΟΥΜΑΝΔΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 43.07
2 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 41.36
3 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 32.01

4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 51.30
(ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΕΛ.-ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡ.-ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΥ ΑΓ.-ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ ΧΡ.)
2 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 52.60
(ΒΕΡΓΕΡΑΚΗ Θ.-ΜΠΟΥΡΝΕΤΑ Μ.-ΤΣΙΧΛΑΚΗ Δ.-ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗ Μ.)
3 ΕΘΑ ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΊΩΝ 54.50
(ΠΙΠΕΡΑΚΗ Γ.-ΣΟΛΑΝΑΚΗ Γ.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Μ.-ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ Μ).

Κατηγορία Κ16

Κύρια αποτελέσματα

80μ Κ16 Αγόρια (Άνεμος +1.5)
Παπαφράγκος Δημήτριος (Βενιζέλος) 9.93

150μ Κ16 Αγόρια (Άνεμος +1.3)
Ξανθουδάκης Μάριος (Ελ.Βενιζέλος) 18.54

1200μ Κ16 Αγόρια: Χατζημαρκάκης Μιχάλης (Αρκάδι) 3:50.67

200μ εμπόδια Κ16 Αγόρια (Ανεμος +0.5)
Λιόλιος Ιωάννης (Βενιζέλος) 27.53, Στριλιγκάς Δημόκριτος (ΓΑΣ Περάματος) 28.64

Μήκος Αγοριών Κ16
Βεργάκης Γιώργος (ΓΑΣ Περάματος) 5.40

Σφαιροβολία (4κιλ) Αγοριών Κ16:
Σημαντηράκης Σταυρος (Θύελλα) 14.82

Δισκοβολία (1κ) Αγοριών Κ16:
Παρασκευόπουλος Σταμάτης (ΓΣ Ελ.Βενιζέλος) 39.17

Ακοντισμος (600γρ) Αγοριών Κ16:
Παπαωνσταντής Γεώργιος (ΓΑΣ Περάματος) 45.12

4Χ80μ Κ16 Αγόρια:
ΓΣ Ελ.Βενιζέλος (Ξανθουδάκης – Παπαφράγκος-Ζώης – Κλέτσας) 38.50

80μ Κοριτσιών Κ16 (Άνεμος 1.4)
Φουντουλάκη Χρυσή (ΑΟ Κύδων) 10.74, Παπαδεράκη Αργυρώ (ΑΟ Κύδων) 10.89 (Άνεμος +1.0)

150μ Κοριτσιών Κ16 (Ανεμος +0.8)
Μανουσάκη Νεφέλη (ΑΟ Κύδων) 19.90, Δασκαλάκη Ανδριάνα (ΑΟ Κύδων) 20.07

1200μ Κοριτσιών Κ16:
Γκούμα Δέσποινα (Ελ.Βενιζέλος) 4:02.50

80μ εμπόδια Κορίτσια Κ16 (Ανεμος +1.7)
Καράκη Μιχαέλα (Ελ.Βενιζέλος)  12.22, Αργυροπούλου Τζωρτζίνα (Βενιζέλος) 12.60

200μ εμπόδια Κ16 Κορίτσια (Άνεμος +0.5):
Λαδιανού Αλεξάνδρα (ΓΑΣ Περάμτος) 31.44

Μήκος Κοριτσιών Κ16:
Βαρδιάμπαση Γεωργία (ΓΑΣ Περάματος) 4.98 (1.1)

Σφαιροβολία (3Κ) Κοριτσιών Κ16:
Παπαδογιάννη Νικολετα (Ελ.Βενιζέλος) 12.09

Δισκοβολία Κοριτσιών Κ16:
Μπονάτου Σταυρούλα (Βενζέλος)  32.01

4Χ80μ Κοριτσιών Κ16:
Ελ.Βενιζέλος 41.80  (Τσιβουράκη-Κωνστανταράκη – Σταματάκη – Αργυροπούλου)

4Χ200μ Μικτή :
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 1:54.10 (Παπαγεωργίου – Παπουτσιδάκη – Μυσιρλίδη – Σηφογιαννάκης) 

Προηγούμενο άρθροΕυρωπαϊκό κύπελλο ρίψεων (Split) 8-9.5.2021
Επόμενο άρθροSplit: Πρωτιά ο Φραντζεσκάκης, σταθερός ο Μουζενίδης – Μεγάλες βολές σε ακοντισμό

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here