32α KNΩΣΕΙΑ 2019 ΗΡΑΚΛΕΙΟ –
ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ (ΑΛΜΑΤΑ – ΔΡΟΜΟΙ) ΕΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ (ΡΙΨΕΙΣ)

ΑΝΔΡΕΣ

100Μ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΣΕΙΡΑ ( ΑΝΕΜΟΣ : -0,8 )

1 ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1998 ΚΥΠΡΟΣ 10.93
2 ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝ. 1995 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.59
3 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 Ο.Φ.Η. 11.65
4 ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ 2001 Ο.Φ.Η. 11.69
5 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1997 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 12.44

100Μ. ΑΝΔΡΩΝ Β΄ ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ : – 2,1)

1 ΜΠΙΡΜΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 1997 ΑΠΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2017 11.93
2 ΜΟΝΑΣΤΙΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 12.09
3 ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1968 Ο.Φ.Η. 12.53
4 ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1967 Γ.Ε.Η. 13.34

200Μ. ΑΝΔΡΩΝ (ΑΝΕΜΟΣ : – 1,3)

1 ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1998 ΚΥΠΡΟΣ 21.92
2 ΣΕΡΒΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 22.81
3 ΚΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1977 Ο.Φ.Η. 23.99
4 ΜΠΙΡΜΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 1997 Α.Π.Σ. ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2017 24.30
5 ΜΟΝΑΣΤΙΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 24.49
6 ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1968 Ο.Φ.Η. 25.50
7 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Γ.Ε.Η. 26.60
8 ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1967 Γ.Ε.Η. 26.96

110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΑΝΕΜΟΣ : – 0,6 )

1 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1986 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14.63
2 ΤΖΙΑΚΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 ΚΥΠΡΟΣ 15.10
3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΟΣ 1988 Α.Ο.ΦΙΛΟΘΕΗΣ 16.15

5.000 Μ. ΑΝΔΡΩΝ (με λαϊκη συμμετοχή)

1 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16.37.97
2 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1987 Ο.Φ.Η. 16.54.72
3 ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜ.-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1973 Ο.Φ.Η. 16.56.58
4 ΤΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1976 Ο.Φ.Η. 17.00.49
5 ΕΛ ΑΡΦΑΡΟΥΙ ΑΜΠΕΛΑΤΙΦ 1978 Ο.Φ.Η. 17.04.96
6 ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ. 1970 Ο.Φ.Η. 17.39.57
7 ΚΙΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1995 Ο.Φ.Η. 17.45.22
8 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 17.44.64
9 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1979 Ο.Φ.Η. 17.58.67
10 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1967 Ο.Φ.Η. 18.14.27
11 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1967 Ο.Φ.Η. 18.22.91
12 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ 1980 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 18.27.25
13 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 1973 Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ 18.27.67
14 ΣΜΙΘ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ 18.28.31
15 ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1978 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 18.48.60
16 ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1972 Γ.Ε.Η. 19.27.01
17 ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1967 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 19.26.54
18 ΚΟΥΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 20.16.43
19 ΓΑΡΓΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1986 Γ.Ε.Η. 20.16.16
20 ΜΑΡΤΙΝΟΒΙΤΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20.34.80
21 ΡΗΓΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20.57.69
22 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 21.42.08
23 ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 1971 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΚΛΕΙΟΥ 22.04.46
24 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1983 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 22.17.11
25 ΜΥΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 23.34.99
26 ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1984 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 25.06.14
27 ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1982 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 25.17.86
28 ΧΡΗΣΤΟΥ ΖΑΧΟΣ 1964 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 25.53.51
29 ΜΗΡΤΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28.01.23
30 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28.01.40
31 ΒΕΝΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 28.06.92

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔ. 2002 Γ.Ε.Η. 1.75
2 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 1.65
3 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 1.40
4 ΑΓΑΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2006 Ο.Φ.Η. 1.40

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΚΑΡΑΒΑΤΣΚΙ ΙΩΑΚΕΙΜ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 6.12
2 ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ 5.78
3 ΑΓΑΠΗΣ ΣΟΛΩΝ 2004 Ο.Φ.Η. 5.49
4 ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 Α.Ο.Λ. 4.80
5 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 Α.Ο.Λ. 4.37

ΔΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΠΑΡΕΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1985 ΚΥΠΡΟΣ 64.47
2 ΓΕΝΕΘΛΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1998 ΚΥΠΡΟΣ 58.13
3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ 1995 ΚΥΠΡΟΣ 56.84
4 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 1994 Α.Ο.ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 55.33
5 ΧΑΡΑΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. 51.63
6 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 Γ.Ε.Η. 33.31

ΣΦΥΡΑ ΠΑΙΔΩΝ

1 ΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 Ο.Φ.Η. 46.70

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΑΝΕΜΟΣ : – 0,4)

1 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 Ο.Φ.Η. 13.49
2 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 Ο.Φ.Η. 14.10
3 ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΝΑ 2000 ΑΠΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2017 14.80

200Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΑΝΕΜΟΣ : – 1,00)

1 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 Ο.Φ.Η. 27.33
2 ΣΚΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 Ο.Φ.Η. 27.55
3 ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 Γ.Ε.Η. 29.10
4 ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2000 ΑΠΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2017 29.68
5 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 Ο.Φ.Η. 30.64

400Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 Ο.Φ.Η. 1.10.80

1500 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΖΩΗ 1993 Ο.Φ.Η. 4.44.55
2 ΣΠΑΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.19.30

5000 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1974 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 20.16.94
2 ΣΑΒΒΑΚΗ ΤΟΥΛΑ 1974 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 23.22.24
3 ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 23.49.46
4 ΣΑΝΤΑ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 23.53.29
5 ΧΑΧΛΙΟΥΤΗ ΕΛΕΝΗ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 24.10.15
6 ΝΤΑΜΠΟΥΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1974 ΠΑΙΔΑΣ 25.07.99
7 ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 25.51.45
8 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1973 ΠΑΙΔΑΣ 25.55.05
9 ΣΙΓΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 26.27.96
10 ΜΠΕΛΑΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1969 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 26.45.01

100Μ. ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΑΝΕΜΟΣ : – 0,6)

1 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1996 ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 15.12

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΚΟΚΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑΛΙΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.58
2 ΒΑΒΟΥΛΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1.50
3 ΔΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.45
4 ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ-ΣΤΥΛ. 2004 Ο.Φ.Η. 1.40
5 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔ. 2006 Γ.Ε.Η. 1.15

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ 2004 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 2.30

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡ 2002 Ο.Φ.Η. 5.51
2 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΠΗΓΑΣΟΣ 5.38
3 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 Ο.Φ.Η. 5.13
4 ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ ΜΑΙΡΗ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 5.02
5 ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 Ο.Φ.Η. 5.02
6 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 Ο.Φ.Η. 4.96
7 ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 Ο.Φ.Η. 4.86
8 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.65
9 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΟ.Ο.ΚΥΔΩΝ 4.64
10 ΒΑΛΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2006 Α.Ο.Λ. 4.35
11 ΓΚΑΓΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 2006 Ο.Φ.Η. 4.26
12 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.23
13 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΝΘΗ 2004 Γ.Ε.Η. 4.20
14 ΜΥΦΤΑΡΗ ΑΝΝΑ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 4.12
15 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 Γ.Ε.Η. 4.03
16 ΔΡΟΣΑΤΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 3.82
17 ΑΝΔΡΗ ΑΝΝΑ 2006 Γ.Ε.Η. 3.81
18 ΜΑΥΡΑΚΗ ΦΛΩΡΑ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ 3.75
19 ΤΡΟΥΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 3.42

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 11.70
2 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11.27
3 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 Γ.Σ.ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ. 11.17
4 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΕΛΙΝΑ 2002 Ο.Φ.Η. 10.57
5 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 Ο.Φ.Η. 10.12

ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣ. 1991 Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ 58.14
2 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 Ο.Φ.Η. 43.00
3 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1990 Ο.Φ.Η. 41.12
4 ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 Γ.Ε.Η. 25.98
5 ΧΡΟΝΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 Γ.Ε.Η. 25.71

ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 Ο.Φ.Η. 38.80
2 ΠΑΣΣΑ ΑΘΗΝΑ 2003 Ο.Φ.Η. 35.00
3 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΑΝΑΗ 2006 ΠΗΓΑΣΟΣ 34.72
4 ΤΟΠΗ ΜΑΡΙΝΑ 2006 Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ 27.00
5 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 24.80

ΠΠ Α’

80Μ. ΠΠ Α ΄ (ΑΝΕΜΟΣ : – 0,8)

1 ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2004 Α.Ο.Λ. 9.64
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.79
3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 Ο.Φ.Η. 9.84
4 ΠΑΤΣΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 10.69

150Μ. ΠΠ Α ΄ (ΑΝΕΜΟΣ : + 0,1)

1 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΑΡΗΣ 2004 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 18.53
2 ΠΑΤΣΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 19.90
3 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 20.00
4 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 20.75

300Μ. ΠΠ Α ΄

1 ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2004 Α.Ο.Λ. 38.46
2 ΚΟΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 Ο.Φ.Η. 41.05
3 ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 42.36
4 ΖΕΛΙΑΝΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 Ο.Φ.Η. 43.71

600Μ. ΠΠ Α΄

1 ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 1.34.43
2 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2005 Α.Ο.Λ. 1.34.49
3 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 Ο.Φ.Η. 1.41.65
4 ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 Ο.Φ.Η. 1.43.27
5 ΞΥΠΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΠΗΓΑΣΟΣ 1.45.91

1000Μ. ΠΠ Α ΄

1 ΤΣΑΛΛΕΚΟΥ ΑΡΕΣΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 2.57.04
2 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 Γ.Ε.Η. 3.00.90
3 ΓΚΑΝΤΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΑΓ. 2004 Γ.Ε.Η. 3.03.22
4 ΒΛΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 Γ.Ε.Η. 3.18.91
5 ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2206 Ο.Φ.Η. 3.41.60

100 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠ Α΄ (ΑΝΕΜΟΣ : – 0,6)

1 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15.73

300Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠ Α΄

1 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 45.95
2 ΠΑΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 46.58
3 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΠΗΓΑΣΟΣ 47.59

ΣΦΥΡΑ ΠΠ Α΄(Κ16) 4κιλ

1 ΤΡΥΠΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2005 Ο.Φ.Η. 43.89

ΔΙΣΚΟΣ ΠΠ Α ΄(Κ16) 1κιλ

1 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 Ο.Φ.Η. 39.01

4Χ80 Μ. ΠΠ Α ΄

1 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ 39.81
ΠΑΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Μ. (2004)- ΠΑΤΣΑΔΑΚΗΣ Α,.(2004) – ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Α.(2004) – ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ Μ.92006)

ΠΚ Α’

80Μ. ΠΚ Α ΄ (ΑΝΕΜΟΣ : + 1,2)

1 ΣΑΒΒΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2007 Ο.Φ.Η. 11.06
2 ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 Ο.Φ.Η. 11.16
3 ΚΑΡΤΕΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 Α.Ο.Λ. 11.19
4 ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 2006 Ο.Φ.Η. 11.30
5 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 Ο.Φ.Η. 11.39
6 ΚΑΛΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 11.92
7 ΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 12.11
8 ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 12.78

150Μ. ΠΚ Α ΄(ΑΝΕΜΟΣ : -0,8)

1 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 Ο.Φ.Η. 20.05
2 ΚΙΟΚΑΙ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 20.50
3 ΣΑΒΒΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2007 Ο.Φ.Η. 20.63
4 ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 Ο.Φ.Η. 21.21
5 ΜΥΠΤΑΡΗ ΑΝΝΑ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 22.54
6 ΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 22.70
7 ΚΑΛΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 22.79
8 ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 23.37

300 Μ. ΠΚ Α ΄

1 ΣΤΡΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΜΜ.-ΝΙΚ. 2005 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ 44.17
2 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 45.86
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 Γ.Ε.Η. 46.70
4 ΣΗΦΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ 2004 Γ.Ε.Η. 47.28
5 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 49.34

600Μ. ΠΚ Α ΄

1 ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 Ο.Φ.Η. 1.45.09
2 ΒΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 2004 Α.Ο.Λ. 1.46.63
3 ΛΟΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 Ο.Φ.Η. 1.47.77
4 ΜΠΑΡΜΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 1.48.24
5 ΜΑΡΝΕΛΛΟΥ ΝΙΚΗ 2005 Γ.Ε.Η. 1.51.66
6 ΤΣΙΝΑΡΗ ΒΑΛΛΙΑ 2005 Α.Ο.Λ. 1.52.31
7 ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΥ ΧΡΥΣΑ 2004 Α.Ο.Λ. 1.54.88
8 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 Ο.Φ.Η. 1.57.04

1.000 Μ. ΠΚ Α΄

1 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 Ο.Φ.Η. 3.05.09
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Ο.Φ.Η. 3.17.42

2000Μ. ΠΚ Α ΄

1 ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 Ο.Φ.Η. 7.14.55
2 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 Ο.Φ.Η. 7.47.20
3 ΤΡΙΓΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΠΗΓΑΣΟΣ 8.16.65
4 ΚΑΝΕΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2004 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 8.24.05

300Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚ Α ΄

1 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 Γ.Σ.ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 49.80
2 ΚΟΥΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 50.41
3 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 52.07

4Χ80 ΠΚ Α ΄

1 Ο.Φ.Η. 41.76
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006
ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 2006
ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004

4Χ300 ΠΚ Α΄

1 Ο.Φ.Η. 2.59.74
ΓΚΑΓΚΑ Κ. 2004
ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005
ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005

ΣΦΥΡΑ ΠΚ Α ΄ (3κιλ)

1 ΨΑΛΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ 2001 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ 52.12
2 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ 50.02
3 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 Ο.Φ.Η. 48.60
4 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 Γ.Ε.Η. 38.33
5 ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ 36.24

ΣΦΑΙΡΑ ΠΚ Α ΄ (3κιλ)

1 ΚΑΤΣΙΚΑΝΔΑΡΑΚΗ ΣΤ. 2004 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 10.87
2 ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΠΗΓΑΣΟΣ 10.82
3 ΤΟΠΙ ΜΕΛΙΝΑ 2004 Γ.Ε.Η. 8.32

ΔΙΣΚΟΣ ΠΚ Α ΄

1 ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ 38.40
2 ΨΑΛΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ 2004 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ 31.50
3 ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 Γ.Ε.Η. 27.30
4 ΤΟΠΙ ΜΕΛΙΝΑ 2004 Γ.Ε.Η. 26.10
5 ΧΡΟΝΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 Γ.Ε.Η. 24.25

Προηγούμενο άρθροΜε 6 η Κύπρος στο Γκάβλε
Επόμενο άρθροCluj: 3/3 τα μετάλλια για την Κύπρο την 1η ημέρα του Βαλκανικού Ε/Ν

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ