60μ.

1 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ 2001 Π.Α.Ο.Κ. 6.68
2 ΟΡΕΣΤΗΣ ΧΑΙΔΑΣ 2002 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6.85
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΚΟΣ 1998 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6.86
4 ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΠΚΑΡΟΓΛΟΥ 2001 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 6.93
5 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΨΟΥΡΑΣ 2005 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6.94
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΓΑΝΗΣ 2004 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 6.98
7 ΧΑΡΙΤΩΝ ΤΑΣΣΗΣ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 6.99
8 Moritz KUELSCHBACH 2000 [GER] 7.03
9 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 2003 [CYP] ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7.04
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ 2006 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 7.20
11 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΖΟΥΔΑΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 97.20
12 ΡΩΜΑΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ ΣΤΑΘΟΥΡΟΣ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 7.22
13 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΗΜΝΑΣ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 7.23
14 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤ ΚΟΥΛΟΣ ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 7.25
14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΙΖΕΑΣ ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 7.25
14 ΧΡΗΣΤΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 7.25
14 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΡΑΜΠΙΝΗΣ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 7.25
14 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΣΚΟΥΔΗΣ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 7.25
19 ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΤΩΝΙ ΜΠΡΑΧΟΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7.26
19 ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 7.26
21 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΗΤΡΟΣΟΥΔΗΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 7.28
22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΣΚΟΣ ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7.29
23 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 7.30
24 ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 7.32
24 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΑΡΛΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 7.32
26 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 7.33
27 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΘΕΟΧ ΛΑΜΝΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 7.33
27 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 7.33
29 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΑΜΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 7.34
29 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7.34
31 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 7.35
32 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 7.36
32 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΗΚΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7.36
34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7.37
35 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 7.39
35 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΑΞΙΑΡ ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 7.39
37 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 7.41
37 ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΦΩΤΕΙΝ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 7.41
39 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 7.42
39 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΡΑΜΑΤΣΟΥΚΗΣ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 7.42
41 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΡΖΕΒΑΝΗΣ ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 7.43
41 ΗΛΙΑΣ ΔΡΟΥΚΑΣ ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 7.43
43 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΑΡΙ ΝΤΕΛΚΟΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7.44
43 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 7.44
45 ΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 7.45
45 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΑΓΑΡΑΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 7.45
45 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7.45
48 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 7.47
49 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΑΜΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 7.48
49 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΕΝΤΡΥ ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 7.48
49 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7.48
52 ΣΑΒΒΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7.49
52 ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 7.49

60μ. εμπ. Α

1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ 2001 Π.Α.Ο.Κ. 7.86
2 ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩ ΡΟΥΜΤΣΙΟΣ 2003 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 8.07
3 ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 8.10
4 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΚΙΑΦΑΣ 1995 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 8.40
5 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 8.43
6 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΡΑΜΠΙΝΗΣ 2003 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 8.54
7 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ 2004 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 8.59
8 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΜΠΙΡΗΣ 2001 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 8.69
9 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 8.86
10 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 2003 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9.26

60μ. εμπ. Κ20

1 ΡΩΜΑΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ ΣΤΑΘΟΥΡΟΣ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 8.43
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΟΓΑΛΑΣ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 8.49
3 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 8.58

60μ. εμπ. Κ16

1 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΟΙΛΙΑΣ 2009 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 9.00
2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΙΝΔΕΡΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 9.15
3 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΣΑΝΟΓΛΟΥ ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 9.18
4 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΑΓΚΑΝΑΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 9.20
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 9.35
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΟΥΛΙ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 9.38
7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 10.52

Ύψος

1 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΝΝΙΚΗΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 2.03
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ 2007 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.92
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΡΛΙΑΝΟΣ 2007 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1.88
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2008 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1.88
5 ΦΑΜΠΙΑΝ ΚΟΚΟΝΟΖΙ ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ-ΑΟΣ “ΠΕΛΛΑ” 1.84
6 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΚΙΤΣΗΣ ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 1.84
7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΑΜΠΑΣ ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1.80
8 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1.65

Επί κοντώ

1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΙΖΟΣ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5.52
2 ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 4.95
3 ΠΑΥΛΟΣ ΚΡΙΑΡΑΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.95
4 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΟΥΡΟΣ 2003 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4.80
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΠΟΥΡΤΙΑΔΗΣ 2004 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 4.65
6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ 2003 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 4.65
7 ΠΕΤΡΟΣ ΠΡΙΦΤΗΣ2007 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 4.50
8 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 4.30 SB
9 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 3.90
χ ΦΟΙΒΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ 2002 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ NM

Μήκος

1 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ 1997 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7.44
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΓΕ 7.22
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΛΩΝΗΣ 2004 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7.22
4 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 7.21
5 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΗΤΑΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 7.13
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΙΜΑΚΑΜΗΣ 2007 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 6.87
7 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.86
8 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΤΖΕΛΕΠΗΣ 2008 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 6.79
9 ΑΝΕΣΤΗΣ ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ 2007 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 6.78
10 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 1994 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6.67
11 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΤΑΛΟΣ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 6.60
12 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6.56
13 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6.39
14 ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΓΩΓΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 5.73
15 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΟΥΡΒΑΛΗΣ ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 5.52
16 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 5.5.00
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΒΡΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 5.47
χ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΡΔΗΣ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΘΕΣ.Ο ΜΑΚΕΔΩΝ NM

Τριπλούν

1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15.64
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗΣ 1998 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 15.41
3 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΕΨΙΟΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 15.04
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ 1998 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 14.87
5 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 14.85
6 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ 2004 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 14.29
7 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΡΥΣΟ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 13.55
8 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΕΚΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 13.38
9 ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΑΚΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 12.12
10 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12.02

Σφαίρα Α

1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ 2001 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.93
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 15.03
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤΕ ΚΑΣΤΑΝΑΣ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 14.75
4 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΙΔΗΣ 2001 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 14.68
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 1999 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 14.04
6 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 12.48
7 ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 12.39
8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΤΖΙΔΗΣ 1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 11.55
9 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΑΜΠΑΣ 2004 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.18
10 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1989 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΘΕΣ.Ο ΜΑΚΕΔΩΝ 10.90

Σφαίρα Κ20

1 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΑΝΟΤΖΙΑΝ 2007 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 13.77
2 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΤΣΕΛΙΠΓΙΩΤΗΣ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 12.71
3 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 12.34
4 ΠΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 10.52

Σφαίρα Κ18

1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΣΚΟΥΔΗΣ 2008 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 8.34
2 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΑΣΚΟΥΔΗΣ 2008 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 8.47
3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ 2008 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.49
4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 8.55
5 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΙΜΠΑΝΟΒΝΟΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 8.88
6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 9.38
7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΔΑΜΟΥΔΗΣ ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.55
χ ΠΑΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ DQ
χ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΛΙΑΣ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ DQ

60μ.

1 ΑΝΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΜΠΑΡΤΖΟΥ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7.69
2 ΣΟΦΙΑ ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 7.81
3 ΣΟΦΙΑ ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ 1998 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 7.82
4 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ 2005 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 7.92
5 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΝ ΤΣΑΓΚΟΓΕΩΡΓΑ 2004 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 7.99
6 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΙΓΚΑ 2009 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 8.05 (
7 ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 2009 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 8.05
8 ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΡΑΣΚ ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 8.07
9 ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ 2005 ΜΑΣ Ο ΑΕΤΟΣ 8.08
10 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΡΕΧΑ 2000 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 8.13
11 ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΡΑΓΑΚΗ 2009 Π.Α.Ο.Κ. 8.14
11 ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΟΥΦΛΙΑ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 8.14
13 ΜΑΡΙΑ ΓΚΑΙΔΑΤΖΗ 2009 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.15
13 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 8.15
15 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 8.17
15 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΡΑΦΑΗ ΚΟΝΤΟΝΙΝΑ 2008 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 8.17
17 ΑΡΕΤΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 8.19
17 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ 2001 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 8.19
19 ΑΝΘΗ ΜΠΟΣΤΑΝΙΤΗ 2007 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 8.22
19 ΕΛΕΝΗ ΠΙΤΣΑΒΟΥ 1997 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 8.22
19 ΣΟΦΙΑ ΡΕΤΣΙΔΟΥ 2001 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8.22
22 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΟΥ 2008 ΒΕΡΓΙΝΑ 8.23
22 ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 8.23
22 ΒΑΙΑ ΠΑΥΛΙΔΟΥ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 8.23
25 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΛΜΑ 2005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 8.24
26 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 8.25
27 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΓΕ 8.26
28 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΖΗΣΗ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 8.27
29 ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΟΥ ΒΕΡΓΙΝΑ 8.28
30 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 8.29
31 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΕΚΤ ΧΡΥΣΑΦΗ ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 8.33
32 ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΓΕ 8.36
32 ΔΑΦΝΗ ΟΡΦΑΝΟΥ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8.36
34 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΚΙΟΖΟΓΛΟΥ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 8.37
35 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΟΥ ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 8.38
36 ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 8.42
36 ΒΕΑΤΡΙΚΗ ΝΤΟΝΑ ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 8.42
38 ΜΑΡΙΑ ΠΙΠΙΛΗ ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 8.43
38 ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 8.43
40 ΜΑΡΙΑ ΑΡΒΥΘΑ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 8.44
41 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙΑΦΑ ΜΑΣ Ο ΑΕΤΟΣ 8.45
42 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΓΕ 8.46
43 ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΛΟΥΚΙΑ ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ ΠΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8.49
43 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΘΕΟΛΟΓ ΤΣΙΑΠΟΥ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 8.49
45 ΑΝΝΑ ΔΗΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 8.50

60μ. εμπ. Γ

1 ΣΟΦΙΑ ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ 1998 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 8.56
2 ΜΑΡΘΑ ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 8.57
3 ΣΟΦΙΑ ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 8.69
4 ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ 2005 ΜΑΣ Ο ΑΕΤΟΣ 8.85
5 ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΡΑΣΚ ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 8.94
6 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 9.15
7 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΡΕΧΑ 2000 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 9.21
8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 9.24
9 ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ 2002 ΑΙΟΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΓΕ 9.26
10 ΣΟΦΙΑ ΡΕΤΣΙΔΟΥ 2001 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 9.38
11 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ 2002 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 9.55
12 ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΜΑΡΟΥΧΟΥ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 10.19
13 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 10.61
14 ΜΑΡΙΑ-ΗΛΙΑΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2006 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 11.94

60μ. εμπ. Κ18

1 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΚΙΑΘΙΤΗ 2008 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 9.02
2 ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 9.15
3 ΕΛΕΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΥ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 9.27
4 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ 2008 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 9.29
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 9.42
6 ΜΥΡΤΩ ΜΑΡΙΑ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 9.48
7 ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑ ΠΕΛΛΑΣ 9.78
8 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΙΔΙΝΙΔΟΥ ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.14
9 ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 10.21
10 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΟΥ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 10.36
11 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΥΛΙΑ ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 10.5
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 10.56 SB
13 ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΔΟΥ ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 10.64
14 ΑΝΝΑ ΜΠΟΖΙΝΗ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 11.28
15 ΤΑΤΙΑΝΗ ΜΑΡΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 11.41
16 ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΛΟΥΚΙΑ ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ ΠΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 12.24

60μ. εμπ. Κ16

1 ΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 9.24
2 ΖΩΗ ΚΑΡΑΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 9.42
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΑΛΑΝΗ 2010 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 9.48
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΛΑΤΣΗ 2009 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 9.48
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΦΡΑΙ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ 2010 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 9.52
6 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΙΛΗ 2009 ΠΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 9.91
7 ΑΝΤΩΝΙΑ ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 10.26 
8 ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΙΑΝΤΣΗ ΑΣ ΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 10.26
9 ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΠΑΜΠΑΝΗ ΑΣ ΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 10.37
10 ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 10.39

Ύψος

1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΚΟΥΛΙΟΥΔΗ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1.60
2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΖΟΥΒΕΛΗ 2008 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.60
3 ΝΑΤΑΛΙΑ ΡΑΠΤΗ 2005 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1.55
4 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ 2002 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.55
5 ΕΥΔΟΞΙΑ ΒΙΤΟΛΙΑΝΟΥ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1.50
6 ΚΑΛΛΙΣΤΗ ΛΑΝΑΡΗ ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ 1.45
6 ΕΛΕΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΥ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 1.45
8 ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΑ ΜΑΝΙΚΑ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1.40
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 1.35 PB
χ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΟΥ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ NM

Επί κοντώ

1 ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 2006 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 3.90
2 ΑΡΙΑΔΝΗ ΜΗΡΤΣΙΟΥ 2009 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 3.80
3 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΡΑΝΟΥ 2008 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.65
4 ΗΡΩ ΒΡΑΔΗ 2004 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 3.50
5 ΕΛΕΝΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΜΗΤΣΗ 2008 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 3.30
6 ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΘΕΟΠΟΥ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ 1999 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3.30
7 ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2.90
8 ΚΥΡΑΝΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2.90
9 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΑΒΑΤΗ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 2.90
10 ΕΛΕΝΗ ΚΟΜΗΤΟΥΔΗ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 2.50
10 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΚΟΛΟΚΟΥΡΗ ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 2.50
12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 2.50

Μήκος

1 ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1999 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6.24
2 ΝΑΤΑΛΙΑ ΜΠΕΣΗ 1997 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 6.16
3 ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΓΚΟΓΚΑ 2003 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 6.06
4 ΦΩΤΕΙΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝ ΜΙΖΙΟΥ 1999 Π.Α.Ο.Κ. 5.91
5 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΛΤΙΔΟΥ 2001 Π.Α.Ο.Κ. 5.85
6 ΑΛΙΚΗ ΚΟΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.77
7 ΣΟΦΙΑ ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΟΥ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΓΕ 5.69
8 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ 2007 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 5.65
9 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 5.63
10 ΦΑΝΗ ΜΑΡΚΟΥΛΗ 2010 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 5.29
11 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ 2008 Π.Α.Ο.Κ. 5.28
12 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ 2008 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 5.11
13 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΦΩΤΙΟΥ 2009 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 4.98
14 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΡΑ 2007 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 4.98
15 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ 1995 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 4.88
16 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΒΑΝΙΔΟΥ 2007 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 4.61
17 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΕΣΛΕΧΑΝΙΔΟΥ 2009 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 4.21
18 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΕΛΑΓ ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ 2004 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 4.07

Τριπλούν

1 ΜΕΛΙΝΑ ΖΑΡΑΓΚΑ 2007 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 12.26
2 ΝΑΥΣΙΚΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 11.98
3 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΝΑΖΙΡΗ 1996 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11.86
4 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΚΚΑΛΗ 2001 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 11.77
5 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ 2006 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 11.74
6 ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ 2000 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.73
7 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΕΤΣΙΟΥ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10.92
8 ΕΙΡΗΝΗ ΔΟΥΡΛΙΑΝΗ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 10.90
9 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΥΛΩΝΗ ΑΣ “Α.Σ. ΑΘΛΟΣ” 10.45
10 ΚΡΙΣΑ ΚΑΓΙΑΤΣΙ ΑΣ “Α.Σ. ΑΘΛΟΣ” 10.25
11 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΥΛΙΑ ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 10.21
12 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΛΕΜΠΟΥ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 10.15
13 ΕΥΘΑΛΙΑ ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 9.77

Σφαίρα

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 15.16
2 ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 14.94
3 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1998 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 13.31
4 ΖΩΗ ΜΑΝΤΟΥΔΗ 1994 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΘΕΣ.Ο ΜΑΚΕΔΩΝ 13.23
5 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 11.67
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΙΓΑ ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 11.16
7 ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 10.96
8 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΜΑΛΗ ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 10.18
9 ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΑΚΗ ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 8.89

-> Αποτελέσματα Roster Athletics 

Προηγούμενο άρθροελλην. παρουσίες σε εξωτερικό (βάδην) 2024
Επόμενο άρθροΗμερίδα Ιεράπετρα 27/1/2024

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ