-> Συνολικά αποτελέσματα Κ16
-> Συνολικά αποτελέσματα Α/Γ

60μ. τελικός

1 ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΟΛΙΚΑΣ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 6.70
2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ 1998 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 6.71
3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 2002 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 6.81
4 ΟΡΕΣΤΗΣ ΧΑΙΔΑΣ 2002 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6.87
5 MORITZ KOELSCHBACH 2000 GER 6.92
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΚΟΣ 1998 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7.10
χ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ 1999 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ DNF
χ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 2007 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ DNS

60μ. προκριματικός

1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ 1999 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6.70 q 
2 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ 1999 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6.76 (.753) q 
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ 1998 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 6.76 (.759) q 
4 ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΟΛΙΚΑΣ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 6.80 q 
5 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 2002 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 6.83 q 
6 ΟΡΕΣΤΗΣ ΧΑΙΔΑΣ 2002 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6.84 q 
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΚΟΣ 1998 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6.88 q 
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΒΥΖΑΣ 1987 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6.88 q 
9 MORITZ KUELSCHBACH 2000 [GER] 6.98
9 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 2007 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 6.98
11 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΩΡΑΤΤΑ 2001 ΚΥΠΡΟΣ 6.99
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ 1995 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 7.02
12 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ 2003 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 7.02
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ 2007 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 7.02
15 ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΠΚΑΡΟΓΛΟΥ 2001 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 7.03
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2008 ΚΥΠΡΟΣ 7.03
17 ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ 2008 ΚΥΠΡΟΣ 7.05
18 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ 2007 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 7.07
19 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ 1987 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7.09
20 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΛΙΩΤΗΣ 2006 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 7.12
21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΛΦΕΣΗΣ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 7.15
21 ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 7.15
21 ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ ΖΑΧΑΡΙΑΣ1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7.15
24 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ 1985 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 7.16
25 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ 1998 Ο.Φ.Η. 7.17
26 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΒΙΛΗΣ 2008 ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ 7.18
26 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 7.18
28 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ 2000 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 7.19
29 ΜΩΧΑΜΕΝΤ ΑΜΠΝΤΟΥ 1994 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 7.20
29 ΜΙΧΑΛΗΣ-ΔΗΜΟΚΡΙ ΠΕΤΡΙΔΗΣ 2006 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 7.20
31 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΝΤΖΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 2008 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7.21
31 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 2007 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 7.21
33 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΡΙΖΑΝΙΤΗΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7.22
34 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 7.24
35 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΑΡΑΣ 2002 ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟ ΠΑΤΡΑΣ 7.24

200μ.

1 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ 1999 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 21.10
2 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 2002 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 21.43
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 2001 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 21.54
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΒΥΖΑΣ 1987 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 21.64
5 ΕΝΡΙΚΟ ΜΕΜΑ 2002 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 22.00
6 ΠΕΤΡΟΣ ΚΕΧΙΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 22.23
7 ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.29
8 ΜΙΧΑΗΛ ΡΑΦΑΗΛ ΚΟΛΥΔΑΣ 2006 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 22.38
9 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ 2003 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 22.47
10 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 22.61
11 ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 22.62
12 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 22.69
13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΡΗΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22.81
14 ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΚΥΠΡΟΣ 22.88
15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΓΟΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.94

300μ.

1 ΠΑΙΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1997 ΚΥΠΡΟΣ 34.76
2 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΣΙΚΙΛΗΣ 2006 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 35.08
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΙΜΟΝΙ 2000 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 35.13
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 35.24
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΚΟΣ 1994 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 35.47
6 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ 1998 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 36.46
7 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΕΞΑΡΧΑΚΟΣ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 36.48
8 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 36.51

400μ.

1 ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 48.88
2 ΠΑΙΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1997 ΚΥΠΡΟΣ 49.16
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΙΜΟΝΙ 2000 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 49.18
4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 49.30
5 ΚΛΑΙΝΤΙ ΜΠΕΚΙΡΙ 2004 Ο.Φ.Η. 49.60
6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΩΡΑΤΤΑ 2001 ΚΥΠΡΟΣ 49.68
7 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ 2000 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 50.31
8 ΜΑΡΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 2006 ΚΥΠΡΟΣ 50.61
9 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 50.99
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 51.07
11 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 51.22
12 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΣΟΣ ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 51.30
13 ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ Ο.Φ.Η. 51.75
14 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 51.87
15 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 52.03
16 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΗΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 52.23
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 52.31
18 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 52.43

800μ.

1 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΤΖΑΡΙΔΗΣ 2002 ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 1:52.04
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53.79
3 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:54.66
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΛΠΑΣ 2007 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1:54.90
5 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΤΣΕΛΗΣ 2007 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 1:55.97
6 ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58.83
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ 2005 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:59.93
8 ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟ ΓΑΛΑΝΗΣ 2008 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:00.66
9 ΜΑΡΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 2006 ΚΥΠΡΟΣ 2:00.67
10 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΣ 2002 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:01.07
11 ΚΛΑΙΝΤΙ ΜΠΕΚΙΡΙ 2004 Ο.Φ.Η. 2:02.06
12 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ 2006 Ο.Φ.Η. 2:02.11
13 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:03.66
14 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΙΑΜΕΤΗΣ 2004 ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ 2:03.98
15 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2:04.06
16 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ 1993 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 2:04.52
17 ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΡΓΩΤΗΣ 2006 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 2:04.81

1500μ.

1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ 2002 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 3:48.7h (χειρός)
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟ ΚΥΡΤΣΗΣ 2003 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3:48.9h
3 ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1999 ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ 3:49.2h
4 ΟΡΦΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:49.5h
5 ΣΕΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:49.9h
6 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟ ΖΥΓΟΥΡΗΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:53.5h
7 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2005 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 3:54.6h
8 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΑΣΙΛΑΣ 2002 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3:56.4h
9 ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥ 1994 ΚΥΠΡΟΣ 3:57.5h
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΟΝΤΙΚΑΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:57.9h
11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡ ΖΥΓΟΥΡΗΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:58.3h
12 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ 3007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4:01.1h
13 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΚΥΒΑΛΟΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 4:05.9h
14 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 4:11.2h
15 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 4:16.54
16 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 4:16.80

3000μ.

1 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 2003 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 8:45.47
2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 8:51.11
3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 8:54.64
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΑΡΑ ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ 2001 ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ 8:55.19
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ 2002 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 8:57.26
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 2995 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8:57.32
7 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 9:00.23
8 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 2004 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 9:00.35
9 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 9:01.42
10 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΑΤΣΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 9:04.50
11 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 9:09.40

60μ. εμπ.

1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ 2001 Π.Α.Ο.Κ. 7.85
2 ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩ ΡΟΥΜΤΣΙΟΣ 2003 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 7.92
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.08
4 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ 1998 Π.Α.Ο.Κ. 8.21
5 ΝΙΚΟΣ ΣΑΙΣΑΝΑΣ 1983 ΑΣ ΝΕΜΕΑ 8.88
6 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.00
7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΝΝΙΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 9.08
8 ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 9.22
9 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 9.93
10 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΖΑΜΙΑΚΗΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.78

60μ. εμπ. Κ20

1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΛΙΩΤΗΣ 2006 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 8.16
2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 8.46
3 ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΗ 2005 ΚΥΠΡΟΣ 8.63
4 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 9.01
5 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΖΙΝΟΣ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 9.13
χ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΥΠΡΟΣ DNF

60μ. εμπ. Κ18

1 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 2007 ΚΥΠΡΟΣ 8.27
2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΗΝΩΝΟΣ 2007 ΚΥΠΡΟΣ 8.29
3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ 2007 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 8.48
4 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 8.52
5 ΣΙΓΚΕΡΤ ΦΙΚΑΙ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 8.58
6 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΡΛΟΣ ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ 8.62

Ύψος

1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ 1996 ΚΥΠΡΟΣ 2.09
2 ΛΟΙΖΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 2004 ΚΥΠΡΟΣ 2.05
3 ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙΠΗΣ 2001 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 2.00
4 ΙΑΣΟΝΑΣ ΡΟΥΣΣΟΣ-ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.93
5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 1.93
6 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ 2006 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 1.85
6 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ 2008 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.85
χ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΚΑΡΜΕΑΣ 2008 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ NM
χ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΟΑΝΝΟΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ NM

Επί κοντώ

1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΙΖΟΣ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5.56
2 ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΑΜΑΝΗΣ 2000 ΚΥΠΡΟΣ 5.30
3 ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΤΖΙΟΥ 1996 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 5.20
4 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΧΥΤΑΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.85
5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΟΥΡΟΣ 2003 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4.85
5 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΖΑΜΙΑΣ 2001 [CYP] ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.85
5 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΑΝΤΑΣ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.85
8 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ 2002 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 4.70
9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4.70
10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΠΟΥΡΤΙΑΔΗΣ 2004 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 4.55
11 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ 2007 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4.20

Μήκος

1 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7.14
2 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ 1997 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7.10
3 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΚΟΥΡΟΣ 2002 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 6.99
4 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ 2001 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 6.96
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 2007 Ο.Φ.Η. 6.82
6 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.80
7 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ 6.79
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Ο.Φ.Η. 6.72
9 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 6.65
10 ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ Ο.Φ.Η. 6.61
11 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6.59
12 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΕΒΟΡΚΙΑΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 6.55
13 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΑΡΑΣ ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6.49
14 ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 6.46
15 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 6.44
16 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 6.27
17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΠΑΛΟΣ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 6.27
χ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΙΡΑΙ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ NM

Τριπλούν

1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΑΜΗΣ 1982 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 15.96
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ 2000 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 15.08
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.62
4 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΕΒΟΡΚΙΑΝ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 14.54
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.47
6 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΙΡΑΙ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14.45
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 14.13
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΣΥΚΙΩΤΗΣ 2007 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13.72
9 ΓΙΩΡΓΟ ΚΙΟΣΙΑ 2003 ΦΙΛΑΘΛ.ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 13.52
10 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΥΘΙΝΟΣ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.38
11 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ 1999 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 13.26
12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΠΑΛΟΣ 1996 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 13.24
13 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ 2007 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.60
14 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΛΕΝΗΣ 2008 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12.47
15 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 2008 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 12.12
16 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 2007 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 11.69
χ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΡΑΠΤΗΣ2008 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ NM

Σφαίρα

1 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 16.48
2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΑΡΑΓΚΑΣ 2993 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15.82
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΝΝΙΒ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 15.71
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 12.41
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 11.49
6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΖΗΣ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 11.36
χ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ NM

Σφαίρα Κ20

1 ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒ ΔΑΡΒΙΡΑΣ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.95
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΨΩΜΑΣ 2006 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 11.24
χ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΣ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ NM

Σφαίρα Κ18

1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ 2007 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15.12
2 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ 2007 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 13.64
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΙΑΚΟΣ 2007 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 12.72

60μ. τελικός

1 ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2000 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 7.37
2 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑ 1999 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 7.42
3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ ΑΝΘΗ 2001 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 7.53
4 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ 1999 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 7.65
5 ΜΙΣΕΛΙΝΑ ΛΥΤΡΑ 2008 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 7.82
6 ΑΝΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΜΠΑΡΤΖΟΥ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7.85
7 ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 7.94
8 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΥΚΑΤΟΥ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 7.96

60μ. προκριματικός

1 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑ 1999 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 7.45 q 
2 ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 7.49 q 
2 ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2000 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 7.49 q 
4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ ΑΝΘΗ 2001 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 7.62 q 
5 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ 1999 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 7.63 q 
6 ΜΙΣΕΛΙΝΑ ΛΥΤΡΑ 2008 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 7.88 q 
7 ΑΝΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΜΠΑΡΤΖΟΥ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7.92 q 
8 ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 7.94 q 
9 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΥΚΑΤΟΥ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 7.95
10 ΜΑΡΙΑ ΛΑΙΟΥ 2008 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 8.01
10 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ 2004 ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ 8.01
12 ΧΡΥΣΑ ΛΑΚΚΑ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 8.04
13 ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΣΟΚΑΝΤΑ 2008 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 8.05
14 ΕΛΕΝΗ ΣΑΑΤΣΑΚΗ 2005 Ο.Φ.Η. 8.06
15 ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΣΕΡΓΗ 2006 ΚΥΠΡΟΣ 8.07
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 8.10
16 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ2002 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 8.10
16 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 2003 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 8.10
16 ΣΟΦΙΑ ΔΑΝΕΛΑΤΟΥ 2007 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 8.10
20 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝ ΤΖΑΝΗ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 8.11
20 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 2008 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 8.11
22 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΑΜΨΩΝΗ 2008 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑ 8.12
22 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΡΙΤΟΥΝΙΑΝ 2007 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 8.12
24 ΜΑΡΙΑ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ 2007 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 8.13
25 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΙΔΗ 2002 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8.16
26 ΙΣΜΗΝΗ ΜΕΛΑΤΟΥ 2007 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.19
27 ΜΑΡΙΑΜ ΕΛΓΚΑΜΠΡΙ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.20
28 ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΜΗΛΙΩΤΗ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 8.23
28 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΚΟΓΚΟΥ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 8.23
28 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 8.23
31 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΚΟΥΠΛΟΥ ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 8.24
31 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 8.24

200μ.

1 ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2000 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 23.83
2 ΣΟΦΙΑ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ 2008 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 25.35
3 ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΡΑΣΚ ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 25.78
4 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΛΥΚΟΥΔΗ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 26.11
5 ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 2003 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 26.16
6 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΥΚΑΤΟΥ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 26.21
7 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ 3004 ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ 26.23
8 ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΥΚΑΔΑΚΟΥ ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 26.37
9 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 26.44
10 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 26.49
11 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝ ΤΖΑΝΗ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 26.64
12 ΙΛΙΑΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 26.67
13 ΜΑΡΙΑ ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΑΟ ΠΕΛΟΨ 26.71
14 ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑ ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 26.89
15 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 26.93
16 ΣΟΦΙΑ ΔΑΝΕΛΑΤΟΥ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 26.97

300μ.

1 ΛΑΒΝΤΙΓΕ ΖΥΛΑΛΙ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 39.37
2 ΛΑΟΥΡΑ ΖΕΝΕΓΙΑ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 40.20
3 ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ ΖΕΝΕΓΙΑ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 40.53
4 ΧΡΥΣΩ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2003 ΚΥΠΡΟΣ 40.69
5 ΜΙΡΑΝΤΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ1996 ΚΥΠΡΟΣ 41.65
6 ΜΑΡΙΑ ΖΗΡΡΙΑ 2007 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 42.27

400μ.

1 ΛΑΟΥΡΑ ΖΕΝΕΓΙΑ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 56.39
2 ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ 1994 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 56.46
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΑΠΤΗ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 56.52
4 ΝΕΛΛΥ ΦΛΟΥΤΑΚΟΥ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 56.60
5 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ 1997 ΚΥΠΡΟΣ 56.71
6 ΧΡΥΣΩ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2003 ΚΥΠΡΟΣ 57.26
7 ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΡΑΣΚ ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 57.47
7 ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ ΖΕΝΕΓΙΑ 2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 57.47
9 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΡΕΜΠΕΛΟΥ 2007 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 58.39
10 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΕΛΑ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 59.35
11 ΙΡΙΣ ΓΕΡΑΣΗ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 59.67
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΤΡΑΚΗ ΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 59.99
13 ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΠΕΝΤΟ ΓΕ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 1:00.23
14 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 1:00.58
15 ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΥΚΑΔΑΚΟΥ ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 1:00.79
16 ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1:01.39

800μ.

1 ΕΥΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΛΑΡΙ ΜΠΑΡΑΜΠΟΥΤΗ 2002 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2:15.24
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΤΡΑΚΗ 2004 ΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2:18.60
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΩΜΑΙΔΟΥ 1978 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 2:20.25
4 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΦΩΤΕΙΝΟΥ 2003 Ο.Φ.Η. 2:20.98
5 ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΠΕΡΤΟΛΗ 2008 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 2:23.08
6 ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΡΑΦΑΝΑΚΗ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2:25.21
7 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ 2007 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 2:26.40
8 ΘΑΛΕΙΑ ΑΡΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:27.01
9 ΝΑΤΑΛΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΜΟΡΙΑΝΟΥ 2008 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:27.24
10 ΕΛΕΝΗ ΔΑΜΗΛΑΚΟΥ 2008 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:27.56
11 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗ 2005 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:28.42

1500μ.

1 ΙΟΥΛΙΑΝΝΑ ΡΟΥΣΣΟΥ 2007 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:28.67
2 ΝΤΕΝΙΣΑ ΜΠΑΛΛΑ 1999 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 4:29.72
3 ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4:33.33
4 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΠΛΑΚΑ 2003 ΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ “Ο ΑΙΑΣ” 4:40.22
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΩΡΑΙΤΗ 2005 ΑΠΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟ 4:43.68
6 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 2001 ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ 4:44.21
7 ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΜΠΟΥΡΛΗ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4:44.35
8 ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΚΙΟΥΛΟΥ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4:49.16
9 ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4:49.60
10 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΟΚΚΟΡΟΥ 2002 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4:52.82
11 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΤΕΡΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4:53.71
12 ΛΥΔΙΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 2007 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 4:56.39
13 ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΜΠΟΥΓΑ 2007 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 4:59.05
14 ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΚΑΙΣΑΚΗ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5:01.96
15 ΑΓΑΠΗ ΣΙΑΦΑΚΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:03.36
16 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΥ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 5:06.14
17 ΑΡΙΑΔΝΗ ΝΑΣΚΑΡΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5:07.69
18 ΜΑΡΙΑ ΔΑΜΗΛΑΚΟΥ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5:08.87
19 ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5:10.98
20 ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΡΙΚΟΥ ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 5:11.99

3000μ.

έγινε λάθος στη μέτρηση γύρων…

60μ. εμπ.

1 ΣΟΦΙΑ ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ 1998 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 8.59
2 ΑΛΚΥΟΝΗ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 8.84
3 ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΕΛΑ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 8.97
4 ΣΑΡΑ ΑΟΥΝΤΙ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 8.99
5 ΔΑΝΑΗ ΜΠΕΛΗ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 9.05
6 ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 9.17
7 ΕΥΓΕΝIA ΣΧΙΖΑ 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 9.26
8 ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΠΟΛΙΔΗ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9.46
9 ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΙΑΝ ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 9.52
10 ΖΗΝΟΒΙΑ ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 9.90
11 ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΥΑΓΓΕ ΣΟΛΔΑΤΟΥ Α.Σ Α.Τ.Φ.Α 10.21
12 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΟΥΛΗ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 10.39
13 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΝΑ ΑΖΑ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10.56
14 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.34
χ ΣΟΦΙΑ ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ DQ

60μ. εμπ. Κ18

1 ΣΟΦΙΑ ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ 2007 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 8.79
2 ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΜΗΛΙΩΤΗ 2007 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 9.23
3 ΕΛΕΝΗ ΛΟΥΚΑΚΗ 2008 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.25
4 ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 9.33
5 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΥΡΟΥ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 9.47
6 ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 9.48

Ύψος

1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΡΙΣΤΟΓΕΩΡΓΟΥ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.77
2 INGRID RONGE 2004 [SWE] 1.74
3 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ 2004 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 1.60
4 ΥΠΑΤΙΑ-ΑΝΙΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 1.60
5 ΚΕΡΑΣΙΑ ΓΚΑΡΑ 2007 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.60
6 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΖΑΦΕΙΡΗ 2008 ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ 1.55
χ ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΚΙΚΕ 2007 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ NM
χ ΖΩΗ ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ 2008 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ NM
χ ΖΩΗ ΜΠΡΟΜΠΕΡΓΚΕΡ 2005 Α.Σ Α.Τ.Φ.Α NM

Επί κοντώ

1 ΕΛΕΝ-ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΠΟΛΑΚ 1996 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.50
2 DEMET PARLAK 1996 [TUR] 4.30
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗ 2008 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.20
3 ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.20
5 ΗΡΩ ΒΡΑΔΗ 2004 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 3.80
6 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΡΑΝΟΥ 2008 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.65
7 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΙΩΑΝ ΤΣΙΑΛΤΑ 2006 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3.45
7 ΕΜΙΝΕ ΤΟΠΑΛ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.45
9 ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΡΟΥΛΙΑ 2007 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3.45
10 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.25
11 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3.25
11 ΕΛΕΣΣΑ ΜΗΤΡΙΤΣΑΚΗ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.25
11 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΑΤΑΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3.25
χ ΕΛΕΝΗ ΒΟΥΖΟΥΝΑΡΑ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ NM
χ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ NM

Μήκος

1 ΦΙΛΙΠΠΑ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ-KVITEN 1996 ΚΥΠΡΟΣ 6.37
2 ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1999 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6.04
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΡΛΑΝΗ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 5.99
4 ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΓΚΟΓΚΑ 2003 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5.95
5 ΠΑΝΤΕΛΙΤΣΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1998 ΚΥΠΡΟΣ 5.90
6 ΝΑΤΑΛΙΑ ΜΠΕΣΗ 1997 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 5.80
7 ΣΩΤΗΡΙΑ ΡΑΠΤΗ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5.73
8 ΝΙΚΟΛΙΑ ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ 2004 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 5.70
9 ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5.61
10 ΕΛΕΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΜΑΜΑ ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 5.54
11 ΕΥΓΕΝIA ΣΧΙΖΑ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5.46
12 ΑΘΗΝΑ ΠΕΡΔΙΚΗ Ο.Φ.Η. 5.28
13 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΣΙΟΥ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 5.27
14 ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.24
15 ΧΛΟΗ ΧΡΙΣΤΟΥ ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 5.15
16 ΧΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 5.11
17 ΦΑΝΗ ΛΥΚΟΥ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4.85
18 ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ ΤΣΕΛΙΚΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4.44

Τριπλούν

1 ΟΞΑΝΑ ΚΟΡΕΝΕΒΑ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.00
2 ΣΩΤΗΡΙΑ ΡΑΠΤΗ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.34
3 ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.30
4 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12.15
5 ΛΗΔΑ ΜΠΕΣΙΛΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.15
6 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΧΡΙΣ ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 1997 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12.11
7 ΕΛΕΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΜΑΜΑ 2007 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 11.95
8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.86
9 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑ 1997 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11.85
10 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΣΙΟΥ 2008 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.80
11 ΚΛΕΛΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΒΕΝΤΟΥΡΗ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.63
12 ΜΙΧΑΕΛΑ ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ 2002 ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ Ο ΕΡΜΗΣ 11.51
13 ΧΛΟΗ ΧΡΙΣΤΟΥ 2003 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 11.37
14 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟΤΑΡΗ 2007 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 10.94
15 ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΧΡΙΣΤΙ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 1997 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 10.86
χ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ 2005 ΚΥΠΡΟΣ NM
χ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΟΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ NM

Σφαίρα

1 ΜΑΡΙΑ ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ 2000 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 15.37
2 ΗΛΕΚΤΡΑ ΧΙΟΥΤΑΚΑΚΟΥ 2006 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 13.77
3 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΠΝΙΣΑΚΗ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.46
4 ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΔΗ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13.41
5 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΡΑΓΚΟΥ 2004 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 11.89
6 ΜΑΡΙΑ ΣΚΟΤΗ 2006 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 11.24

Σφαίρα Κ18

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΙΧΑΕ ΑΝΔΡΕΑΔΗ 2008 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 16.07
2 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΘΗ 2007 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 12.09
3 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΛΕΞΙΑ ΑΒΡΑΜΠΟΥ 2007 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 12.09
4 ΕΡΑΣΜΙΑ ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΥ 2007 ΟΡΑΜΑ ΑΣ 11.99
5 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΜΕΤΑΞΑ 2008 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 11.18

60μ. αγόρια

1 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΤΡΑΣ 2009 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 7.29
2 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2009 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 7.40
3 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΚΡΙΤΣΑΣ2009 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7.42
4 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 2009 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7.45
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ 2009 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 7.49
6 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΑΚΗΣ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.53
7 ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΓΟΝΙΔΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 7.70
8 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ ΠΑΝNΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 7.73
9 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 7.86
10 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΚΟΚΟΡΕΤΣΗΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7.89
10 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΟΥΛΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 7.89
12 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΦΑΦΛΙΑΣ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7.92
13 ΑΝΤΩΝΗ ΚΑΖΙΓΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 7.93
14 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΔΔΙΤΗΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 7.95
15 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΤΤΗΣ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 7.96
16 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ 7.97
17 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΤΟΥ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 7.98
17 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔ ΑΛΦΑΝΤΑΚΗΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 7.98

60μ. κορίτσια

1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ 2009 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 7.70
2 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 2010 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7.89
3 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΛΟΥ 2010 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 8.13
4 ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΝΔΡΕΑΔΗ 2009 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 8.21
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΣΚΟΥΤΑ 2009 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 8.24
6 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΗΛΕΚΤΡ ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΟΥ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8.42
7 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑ ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 8.43
8 ΜΑΡΙΑ ΝΑΥΣΙΚΑ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 8.46
9 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8.5
10 ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΑ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 8.57
11 ΑΝΔΡΕΑΝΑ ΖΟΥΛΙΑ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 8.6
12 ΜΑΝΟΥΕΛΑ ΜΠΟΛΙΩΤΗ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 8.61
12 ΕΛΕΝΗ ΜΑΝΩΛΙΑ ΚΕΒΟΡΚΙΑΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 8.61
14 ΕΥΓΕΝΙΑ ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 8.64
15 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΑΚΟΥ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 8.66
16 ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΙΟΛΗ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 8.67
17 ΕΙΡΗΝΗ-ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΑ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 8.69
18 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΕΛΑ ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ(ΑΟΝΑ) 8.70
19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ Ο ΕΡΜΗΣ 8.73
19 ΛΥΔΙΑ-ΕΦΡΑΙΜΙΑ ΜΠΟΥΡΤΣΕΡ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.73
21 ΜΑΡΙΝΑ ΓΚΕΡΤΣΟΥ ΓΣ ΑΕΘΛΟΝ ΙΛΙΟΥ 8.78
22 ΣΟΦΙΑ-ΑΝΝΑ ΠΙΠΕΡΚΑ ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ Ο ΕΡΜΗΣ 8.79
23 ΙΩΑΝΝΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 8.82
24 ΘΩΜΑΙΣ ΜΕΡΑΚΛΗ ΑΟ ΕΡΜΗΣ 8.85
24 ΕΛΙΖΑ ΜΙΜΙΚΟΥ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.85
26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΙΝΑΡΔΑΚΗ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 8.86
26 ΖΩΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 8.86
28 ΖΩΗ ΓΚΟΝΟΥ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 8.88
28 ΒΑΛΕΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚ ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΥ ΑΟ ΒΑΡΗΣ “Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ” 8.88
30 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΑΟ ΕΡΜΗΣ 8.89
31 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΙΩΤΗ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 8.94
32 ΣΟΦΙΑ ΚΟΥΤΡΑ ΑΟ ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ 8.95
33 ΜΑΡΙΛΙΑ ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 8.98

150μ. αγόρια

1 ΜΑΜΝΤΟΥΧ ΙΜΠΡΑΗΜ 2009 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 17.98
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΗΤΟΣ 2009 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 18.07
2 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΔΔΙΤΗΣ 2009 ΑΣ ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 18.07
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥΡΑΝΑΚΟΣ 2009 ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 18.40
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ 2009 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 18.40
6 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΛΑΡΗΣ 2009 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 18.49
7 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 18.55
8 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΤΣΗΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 18.65
9 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΝΤΗΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 18.73
10 ΘΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 18.89
11 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑΟΥΜ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ 18.94
12 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 18.97
13 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟ ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 18.98

150μ. κορίτσια

1 ΕΛΕΝΗ ΙΑΚΩΒΑΚΗ 2009 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 18.53
2 ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΚΟΚΟΣΗ 2009 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 19.72
3 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΡΥΩΤΗ 2009 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 19.79
4 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΑΜΠΑΝ 2009 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 19.84
5 ΚΑΡΟΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ-ΝΙΚΗ 20.03
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΙΟΛΗ ΜΑΤΖΑΦΟΥ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20.18
6 ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠ ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ ΑΟ ΠΑΡΟΥ 20.18
8 ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛ ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20.24
9 ΟΛΓΑ ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 20.28
10 ΕΛΕΝΗ ΤΣΙΑΜΑΚΑ ΑΛΑΜΑΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 20.45
11 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΛΕΦΑΝΤΗ ΟΦΚΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 20.50
12 ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΡΤΣΟΥΚΛΗ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 20.52
13 ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΛΟΥ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 20.53
14 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 20.54
15 ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΓΕΩΡΓ ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 20.55
16 ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΦΡΑΓΚΗ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 20.56
17 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20.57
18 ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛΥΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ 20.64
19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΣΙ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 20.69
20 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΩΚΑ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 20.70
21 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΕΝ ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 20.75
22 ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΑΜΨΑ Α.Σ Α.Τ.Φ.Α 20.92
23 ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.93
23 ΙΩΑΝΝΑ ΣΓΟΥΡΟΥ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.93
23 ΜΑΡΙΑ ΓΚΑΡΑ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 20.93
26 ΔΑΝΑΗ ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ 20.95
27 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΠΑΛΤΑ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.99

1000μ. αγόρια

1 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 2009 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2:46.21
2 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΧΑΛΚΗΣ 2009 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:46.41
3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΟΝΤΟΣ 2009 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2:47.50
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ 2009 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:47.99
5 ΣΩΦΡΟΝΙΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ 2009 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 2:49.95
6 ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝ ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2:51.64
7 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΕΚΤΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 2:52.60
8 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΚΗΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2:55.92
9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΛΕΒΑΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 2:56.84
10 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2:56.90
11 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 2:58.43
12 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2:58.60

1000μ. κορίτσια

1 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΤΟΣΤΗ 2010 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 3:08.11
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΜΥΡΝΑΚΗ 2010 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3:10.88
3 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΣΧΙΖΑ 2010 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ 3:12.37
4 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΟΚΤΑΠΟΔΗ 2009 ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΣΤΙΒΟΣ 3:14.20
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 3:14.24
6 ΕΛΠΙΔΑ-ΜΕΛΠΟΜΕΝ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3:14.41
7 ΑΝΝΑ ΤΣΙΚΟΥΡΑ ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 3:16.26
8 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΔΑΒΑΡΙΑ ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 3:17.53
9 ΛΥΔΙΑ ΠΑΥΛΙΝΑ ΑΡΜΑΟ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3:20.41
10 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 3:20.82
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧ ΚΟΥΡΜΠΕΤΣΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3:22.29
12 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΟΥΤΑΛΑ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 3:23.82
13 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΡΟΜΠΙΝΣΟΝ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3:25.38
14 ΙΩΑΝΝΑ ΣΚΛΗΒΑΝΙΩΤΗ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 3:26.29
15 ΟΥΡΑΝΙΑ ΡΑΜΜΟΥ ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 3:27.06
16 ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΓΕΡΑΡΔΗ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 3:28.42
17 ΕΥΑ ΕΛΕΝΑ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 3:28.87
17 ΛΥΔΙΑ ΤΣΙΡΟΥ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:28.87
 

60μ. εμπ. αγόρια

1 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΕΛΗΣ 2009 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 9.15
2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 9.35
3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 10.20

60μ. εμπ. κορίτσια

1 ΔΑΝΑΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ 2009 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 9.16
2 ΧΑΡΑ ΠΛΑΙΝΗ 2009 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 9.30
3 ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.55
4 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΖΑ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 9.59
5 ΑΡΙΑΔΝΗ ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 9.67
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.71
7 ΝΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 9.79
8 ΜΑΡΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 9.81
9 ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 9.85
10 ΑΛΕΞΙΑ ΚΡΕΟΥΖΗ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 9.88

Ύψος αγόρια

1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΟΤΑΡΗΣ 2009 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1.66
2 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ ΝΙΦΛΗΣ 2010 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.63
3 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 1.55
χ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΝΤΑΡΕΤΖΙΑΝ ΚΟΛΕΓΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ NM

Ύψος κορίτσια

1 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΜΗΤΡΕΛΟΥ 2010 Α.Σ Α.Τ.Φ.Α 1.57
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.45
3 ΕΛΕΝΗ ΤΣΑΠΑΚΗ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1.45
4 ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΟΛΟ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 1.45
5 ΑΝΘΗ ΚΟΜΜΑΤΑ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 1.45

Επί κοντώ κορίτσια

1 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ 2010 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3.20
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΕΦΕΒΡ 2009 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3.20
3 ΜΑΡΙΑ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3.10
4 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.10
5 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΟΥΛΧΕ ΚΩΣΤΑΚΗ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.00
6 ΕΛΕΝΗ ΣΚΙΚΟΥ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 2.20
χ ΝΑΥΣΙΚΑ ΛΙΟΝΤΟΥ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ NM

Μήκος αγόρια

1 ΑΝΕΣΤΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ 2010 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 5.40
2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΦΡΑΙ ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ 2010 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 5.24
3 ΑΜΠΝΤΟΥΛΑΙ ΝΤΙΑΛΟ ΟΡΑΜΑ ΑΣ 4.94
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΟΥΡΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4.80
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ 4.78
6 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΚΟΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4.61
7 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4.60

Μήκος κορίτσια

1 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 2010 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5.25
2 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ 2010 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 5.18
3 ΜΑΡΙΑ ΓΛΥΚΑ 2009 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.90
4 ΑΡΕΤΗ ΚΑΝΕΛΛΗ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4.77
5 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΤΖΗΝΑΝΟΥ ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.72
6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4.64
7 ΕΥΔΟΚΙΑ ΔΟΥΛΑΔΙΡΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 4.64
8 ΜΥΡΤΩ ΚΑΝΕΛΛΗ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4.62
9 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΚΑΠΕΡΔΑ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4.56
10 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓ ΚΑΤΣΙΛΙΕΡΗ ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 4.54
11 ΝΙΚΗ ΝΙΟΒΗ ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 4.52

Τετραπλούν αγόρια

1 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΙΔΑΚΗΣ 2009 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 15.43
2 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΟΤΣΟΡΩΝΗΣ 2009 ΣΥΛ.ΑΘΛΟΥΜΕΝΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 14.73
3 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΤΖΙΝΕΤΑΣ 2009 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14.56
4 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.42
5 ΜΑΡΙΟΣ ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 14.09
6 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 13.71

Σφαίρα αγόρια

1 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 2009 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.55
2 ΗΛΙΑΣ ΑΛΕΠΟΥΣ 2009 ΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ 11.73
3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΠΑΤΣΑΡΗΣ ΑΟ ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ 11.57
4 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙ ΜΠΑΤΡΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 11.51
5 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΟΨΟΜΥΤΗΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.29
6 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΕΡΒΑΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.27
7 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΛΕΚΑΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10.72
8 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 10.68

Σφαίρα κορίτσια

1 ΜΑΡΙΝΑ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ 2009 ΚΥΠΡΟΣ 16.52
2 ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΠΕΡΤΟΛΗ 2009 ΑΣ ΗΛΙΟΣ 11.40
3 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΜΑΜΑΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 10.96
4 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡ ΚΑΞΙΡΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 10.76
5 ΝΑΤΑΣΑ ΚΟΤΣΕΛΗ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 10.38
6 ΑΝΝΑ ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΥ ΟΡΑΜΑ ΑΣ 10.28

Προηγούμενο άρθροΗμερίδα Κ16: Μεγάλη συμμετοχή – ρεκόρ η Αντωνάτου
Επόμενο άρθροΒαλκανικό K20 (Βελιγράδι) 4.2.2024

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ